Słuchawki Meliconi

Ranking Słuchawek Meliconi – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Meliconi. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Meliconi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b64269e8e441a86c0d5fc49
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Zielony Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Smart Fluo odcień zielony Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Smart Fluo to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Smart Fluo prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń wbudowany mikrofon, a także przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wykonane z myślą o Twojej wygodzie.

Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci trzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Najkorzystniejsze materiały Nasze słuchawki wytworzone są tworzyw gwarantujących komfort choćby przy wielogodzinnym korzystania.

Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz posiadać pewność, że słuchawki będą znakomicie przywierać do uszu, jednocześnie pozwalając na luźny przepływ powietrza. Genialna jakość dźwięku Speak Smart Fluo to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku.

Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, iż dźwięk będzie głośny, krystaliczny i przestrzenny nawet na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon).

komfortowe składanie Dzięki nowoczesnej konstrukcji, umożliwiającej bezzwłoczne złożenie słuchawek do w środku, słuchawki Smart Fluo są szczególnie wygodne w transporcie i przechowywaniu. Atrybuty technologiczne: wbudowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie progresywne, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku prezentuje świeże, przemyślane propozycje, które upraszczają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana na ogół dzięki naturalnym rozwiązaniom marka Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali konsumenci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d4a86848e441a19e0ad841b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Speak Go są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z transmisją Bluetooth. Możliwość regulacja głośności pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją muzyką niezależnie od podłączonego urządzenia. Zaimplementowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wytwarzane z myślą o Twojej wygodzie....

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426b98e441a86c0d5fc6d
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Denim Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Denim to nieprzeciętne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Denim prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wytworzone z myślą o Twojej wygodzie.

Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci trzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Z myślą o wygodzie Ultrawytrzymała budowa słuchawek, która zezwala na składanie ich do środka,, a także wymienny, odpinany przewód - to gwarancja wygody stosowania i długiej żywotności słuchawek.

najkorzystniejsze materiały Nasze słuchawki wytworzone są tworzyw gwarantujących komfort choćby przy wielogodzinnym użytku. Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz posiadać pewność, że słuchawki będą perfekcyjnie przywierać do uszu, jednocześnie zezwalając na luźny przepływ powietrza.

Odczepiany przewód Dzięki odczepianemu, wymiennemu przewodowi audio, słuchawki są o niemało wygodniejsze w transporcie - zezwala na to też wymianę samego kabla, co nie jest realne w przypadku większości modeli słuchawek.

genialna jakość dźwięku Speak Denim to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, że dźwięk będzie głośny, przejrzysty i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Cechy technologiczne: zastosowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,5 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie progresywne, bezprecedensowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku demonstruje świeże, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV oraz akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana przeważnie dzięki ekologicznym rozwiązaniom marka Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....

Inne Rankingi:  Słuchawki z dobrym basem

☆ Słuchawki MELICONI HP50 ☆

Słuchawki MELICONI HP50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki MELICONI HP50
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4da14a8e441af445894bcd
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MELICONI HP50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki stereofoniczne TV z przewodem, wysokiej jakości. Szybkie połączenie z telewizorami, odtwarzaczami DVD, Blu-ray, CD, systemami audio Hi-Fi i innymi źródłami dźwięku. Bezspinkowy przewód o długości 5m. Wyśmienita izolacja akustyczna przed hałasem otoczenia. Regulowany łuk z ponumerowanymi wycięciami dla ulepszonego słuchania. Lekkie, poręczne i wygodne, owalne słuchawki nadzwyczajnie dopasowują się do kształtu ucha. Gustowne wzornictwo i jakość detali....

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d4a867b8e441a19e0ad8418
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Speak Free to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz. Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z transmisją Bluetooth. Możliwość regulacja głośności pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją muzyką niezależnie od podłączonego urządzenia. Wbudowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania produkowane z myślą o Twojej wygodzie....

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426ad8e441a86c0d5fc63
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Fluo kolor czarny Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Fluo to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Fluo prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wykonane z myślą o Twojej wygodzie.

Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci potrzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Koniec z plątaniną kabli Dzięki zaimplementowaniu płaskich i usztywnionych przewodów, słuchawki Speak Fluo nie plączą się w kieszeni.

dzięki temu są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Rewelacyjna jakość dźwięku Speak Fluo to słuchawki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

Impendancja na poziomie 32 Ω zapewnia zaś, iż dźwięk będzie głośny, klarowny i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Parametry techniczne: zaimplementowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 8 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W komplecie wyszukasz: Słuchawki MySound Fluo Trzy zestawy wymiennych gumek w rozmaitych wymiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie innowacyjne, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku demonstruje świeże, przemyślane propozycje, które usprawniają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych artykułów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana z zasady dzięki naturalnym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426a48e441a86c0d5fc53
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki są zaopatrzone w mikrofon i przycisk odbierania. Możesz odbierać rozmowy telefoniczne, rozmawiać lub pomijać utwory przy pomocy jednego przycisku. Są wyekwipowane w płaski przewód o długości 1.5 m i złącze 3,5 mm.

Są kompatybilne z większością smartfonów, tabletów i urządzeń audio z gniazdami 3,5 mm....


☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426a58e441a86c0d5fc55
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Mirror kolor niebieski Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Mirror to genialne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz. Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Mirror prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń wbudowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania stworzone z myślą o Twojej wygodzie. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci trzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Progresywny design Dzięki postępowym materiałom i designowi stworzonemu poprzez włoskich projektantów, słuchawki Speak Mirror cieszą równocześnie swoim dźwiękiem, jak i efektownym wyglądem - błyszczące i odblaskowe prezentują się niebanalnie i modnie! genialna jakość dźwięku Speak Mirror to słuchawki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω zapewnia zaś, iż dźwięk będzie głośny, przezroczysty i przestrzenny nawet na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Cechy technologiczne: zaimplementowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 10 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W zestawie znajdziesz: Słuchawki MySound Mirror Trzy zestawy wymiennych gumek w różnych wymiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie progresywne, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku przedstawia nowe, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych artykułów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty. Na polskim rynku znana głównie dzięki organicznym rozwiązaniom producent Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment towarów, które pokochali konsumenci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....

Najtańsze Słuchawki Meliconi – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Meliconi. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki biegowe

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426a58e441a86c0d5fc55
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Mirror odcień niebieski Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Mirror to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz. Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Mirror prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń wbudowany mikrofon, a także przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wykonane z myślą o Twojej wygodzie. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy potrzebujesz odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Nowoczesny design Dzięki postępowym materiałom i designowi wytworzonemu przez włoskich projektantów, słuchawki Speak Mirror cieszą zarówno swoim dźwiękiem, jak i ładnym wyglądem - błyszczące i odblaskowe prezentują się interesująco i modnie! doskonała jakość dźwięku Speak Mirror to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω zagwarantuje zaś, iż dźwięk będzie głośny, przejrzysty i przestrzenny nawet na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Cechy techniczne: zaimplementowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 10 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W komplecie wyszukasz: Słuchawki MySound Mirror Trzy zestawy wymiennych gumek w przeróżnych rozmiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie innowacyjne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku ukazuje świeże, przemyślane propozycje, które usprawniają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych artykułów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV oraz akcesoria czyszczące i piloty. Na polskim rynku znana głównie dzięki organicznym rozwiązaniom marka Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426ad8e441a86c0d5fc63
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Fluo odcień czarny Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Fluo to nieprzeciętne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Fluo prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zaimplementowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania produkowane z myślą o Twojej wygodzie.

Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci potrzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Koniec z plątaniną kabli Dzięki zaimplementowaniu płaskich i usztywnionych przewodów, słuchawki Speak Fluo nie plączą się w kieszeni.

dzięki czemu są szczególnie wygodne w używaniu. Znakomita jakość dźwięku Speak Fluo to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych poprzez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

Impendancja na poziomie 32 Ω zagwarantuje zaś, iż dźwięk będzie głośny, przezroczysty i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Parametry technologiczne: zastosowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 8 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W zestawie odszukasz: Słuchawki MySound Fluo Trzy zestawy wymiennych gumek w różnych rozmiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie postępowe, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku przedstawia nowe, przemyślane propozycje, które usprawniają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych artykułów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV, a także akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana najczęściej dzięki ekologicznym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali konsumenci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b64269e8e441a86c0d5fc49
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Zielony Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Smart Fluo odcień zielony Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Smart Fluo to wyśmienite rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Smart Fluo prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zaimplementowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania stworzone z myślą o Twojej wygodzie.

Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci potrzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Najlepsze materiały Nasze słuchawki stworzone są materiałów zapewniających komfort choćby przy wielogodzinnym wykorzystywania.

Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz posiadać pewność, że słuchawki będą rewelacyjnie przywierać do uszu, równocześnie zezwalając na luźny przepływ powietrza. Nieprzeciętna jakość dźwięku Speak Smart Fluo to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku.

Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω zapewnia zaś, iż dźwięk będzie głośny, transparentny i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon).

Inne Rankingi:  Słuchawki dokanałowe gamingowe

komfortowe składanie Dzięki progresywnej konstrukcji, umożliwiającej momentalne złożenie słuchawek do we wnętrzu, słuchawki Smart Fluo są bardzo wygodne w transporcie i przechowywaniu. Właściwości technologiczne: wbudowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku przedstawia świeże, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana przeważnie dzięki naturalnym rozwiązaniom producent Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali konsumenci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426b98e441a86c0d5fc6d
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Denim Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Denim to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Denim z łatwością zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zaimplementowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wytwarzane z myślą o Twojej wygodzie.

Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci trzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Z myślą o wygodzie Ultrawytrzymała budowa słuchawek, która zezwala na składanie ich do środka, oraz wymienny, odpinany przewód - to gwarancja wygody użytkowania i długiej żywotności słuchawek.

najlepsze materiały Nasze słuchawki wytwarzane są materiałów gwarantujących komfort choćby przy wielogodzinnym wykorzystywania. Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz mieć pewność, iż słuchawki będą nadzwyczajnie przywierać do uszu, jednocześnie pozwalając na luźny przepływ powietrza.

Odczepiany przewód Dzięki odczepianemu, wymiennemu przewodowi audio, słuchawki są o mnóstwo komfortowojsze w transporcie - umożliwia to także wymianę samego kabla, co nie jest realne w sytuacji większości modeli słuchawek.

wspaniała jakość dźwięku Speak Denim to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, że dźwięk będzie głośny, krystaliczny i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Cechy techniczne: wbudowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,5 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie progresywne, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku pokazuje świeże, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV, a także akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana na ogół dzięki organicznym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6426a48e441a86c0d5fc53
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki są zaopatrzone w mikrofon i przycisk odbierania. Możesz odbierać rozmowy telefoniczne, rozmawiać albo pomijać utwory przy pomocy jednego przycisku. Są zaopatrzone w płaski kabel o długości 1.5 m i złącze 3,5 mm.

Są kompatybilne z większością smartfonów, tabletów i urządzeń audio z gniazdami 3,5 mm....


☆ Słuchawki MELICONI HP50 ☆

Słuchawki MELICONI HP50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki MELICONI HP50
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4da14a8e441af445894bcd
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MELICONI HP50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki stereofoniczne TV z przewodem, wysokiej jakości. Szybkie połączenie z telewizorami, odtwarzaczami DVD, Blu-ray, CD, systemami audio Hi-Fi i innymi źródłami dźwięku. Bezspinkowy kabel o długości 5m. Doskonała izolacja akustyczna przed hałasem otoczenia. Regulowany łuk z ponumerowanymi wycięciami dla udoskonalonego słuchania. Lekkie, ergonomiczne i komfortowe, owalne słuchawki wyśmienicie dostosowują się do kształtu ucha. Wysmakowane wzornictwo i jakość detali....

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d4a86848e441a19e0ad841b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Speak Go są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z transmisją Bluetooth. Możliwość regulacja głośności pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją muzyką niezależnie od podłączonego urządzenia. Zastosowany mikrofon, a także przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wykonane z myślą o Twojej wygodzie....

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d4a867b8e441a19e0ad8418
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Speak Free to wyśmienite rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz. Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z transmisją Bluetooth. Możliwość regulacja głośności pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją muzyką niezależnie od podłączonego urządzenia. Wbudowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania tworzone z myślą o Twojej wygodzie....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *