Słuchawki Mono

Ranking Słuchawek Mono – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek typu Mono. Ranking zawierający polecane słuchawki Mono jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275) ☆

Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f62208a82fff002fb27e1b5
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

EVOLVE2 85
Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. To najkorzystniejszy zestaw słuchawkowy sprzyjający koncentracji i współpracy.

Usłysz własne myśli.
Zapewniamy ciszę natychmiast, gdzie tylko chcesz. Efekt naszej pracy to światowej klasy fachowe słuchawki z cyfrową technologią hybrydową Active Noise Cancellation (ANC) działającą w oparciu o najmocniej innowacyjny chipset, jaki udało nam się do tej pory stworzyć. Nasze słuchawki zapewniają niesamowite tłumienie hałasu. Załóż je i zatop się we własnych myślach. Od teraz wszystko się zmieni. Prezentujemy nowy kanon.

Pokaż,potrzebujesz spokoju.
Nasz wskaźnik zajętości formuje zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz również włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku. Nawet, jeśli wokół Ciebie niemało się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.

obszerniejsze głośniki. Lepszy dźwięk. Wow.
Stworzyliśmy pakiet słuchawkowy z głośnikami o średnicy 40 mm zabezpieczonymi przed wyciekiem akustycznym. Zestaw wykorzystuje zaawansowany chipset i najnowszy kodek AAC, dzięki czemu pozwala radować się muzyką, która nigdy nie brzmiała lepiej. Cierpliwość jest kluczem do szczęścia. Oto, na co wszyscy czekali. Było warto.

Komunikacja to Twoja natura
Wiemy, iż Twoi rozmówcy muszą Cię wyraźnie słyszeć i rozumieć dzięki czemu Wasze rozmowy przebiegają bez problemów i pozwalają Ci działać w sposób fachowy. Dlatego ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej serii Evolve, dodając aż 10 mikrofonów (naprawdę dziesięć!) działających w oparciu o najistotniej progresywny chipset (ten o którym ciągle wspominamy), by zapewnić świetną jakość połączeń, za każdym razem. W końcu podczas ważnych połączeń musisz słyszeć wszystko wyraźnie, prawda?

Długi tydzień? Możesz na nas polegać.
Udało Ci się znaleźć nieprzeciętny zestaw słuchawkowy, który aż się prosi, aby wcale go nie zdejmować. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie chcesz, wcale nie musisz tego robić. By wydłużyć czas działania tego wyjątkowego zestawu, zastosowaliśmy progresywną technologię optymalizacji wydajności baterii walczyliśmy o każdą dodatkową minutę. Warto tu wspomnieć, że wykorzystaliśmy znakomitą baterię działającą aż 37 godzin (która, jak się zapewne domyślasz, może działać tak prawidłowo dzięki pewnemu małemu chipsetowi o wielkich możliwościach). Lubimy być przygotowani na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek oddajemy do Twojej dyspozycji także użyteczną podstawkę ładującą. Bez obaw. Możesz polegać na Evolve2 85 poprzez cały długi tydzień.

Przejdź do klasy biznesowej.
Dokonaliśmy pomiarów biometrycznych setek przeróżnych głów, aby stworzyć nieprzeciętną konstrukcję, która przystosuje się do każdego wymiaru i kształtu głowy. Następnie dodaliśmy poduszki uszne z miękkiej plastycznej pianki,zwiększyć wygodę korzystania ze słuchawek. Dzięki temu są tak komfortowe, iż zapomnisz, że w ogóle masz je na głowie. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości. To komfort, który jest klasą dla siebie.

Myśl nieszablonowo.
Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i kompletami korzyści. Uważasz, iż już jest nieprzeciętnie? Tylko poczekaj

Biznes. I już.
Wyjdź z biura i pracuj bez żadnego problemu. Nasze słuchawki charakteryzuje nowoczesny design i swobodny fason. Dzięki dyskretnie ukrytemu odchylanemu mikrofonowi możesz prowadzić rozmowy, które brzmią naprawdę profesjonalnie w każdych warunkach niezależnie od tego, gdzie się zaszyjesz. Gdy ruszysz w drogę, tylko Ty będziesz wiedzieć, iż dalej pracujesz.

Jabra Direct
Jabra Direct sprawia,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie przystępne.EAN: 5706991023251
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 28599-999-889
Model: Evolve2 85
TCO Certified: Tak
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
stosowanie: Komunikacja osobista
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 117 dB
Mikrofon: Tak
Waga: 286 g
Akcesoria w komplecie: Podstawka ładująca zestaw słuchawkowy, Adapter Jabra Link 380 BT, przewód USB 1.2 m, kabel audio jack 3.5 mm 1.2 m, Futerał, Gwarancja i ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)
Pozostałe parametry: rozmiary opakowania (dł. × szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 22,7 × 18,85 × 7,3 cm Numer SKU w zestawie: 22,7 × 18,85 × 9,2 cm rozmiary głównego modułu 198,6 × 160,0 × 77,3 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia 286 g zastosowane materiały Pałąk nagłowny z stanowczo miękkiej pianki pokrytej imitacją skóry w dostosowanym odcieniu, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dopasowanym kolorze typ baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego wykorzystywania) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i komponenty LED Powiadomienia Microsoft Teams**, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące

☆ Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987) ☆

Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646544f6b4fd33508bbabe0d
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Bluetooth mono do wygodnej rozmowy telefonicznej. Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk wielofunkcyjny zezwalają na bezpośredni dostęp – bez konieczności trzymania smartfona.

technologia CVC 6.0 ulepsza jakość głosu na mikrofonie: dźwięki z zewnątrz są aktywnie tłumione, dlatego tylko Twój własny głos dociera na drugą stronę. Dzięki dostosowanej stacji ładującej USB można używać zestawu słuchawkowego w dowolnym momencie np.

w samochodzie, korzystając z zasilacza lub notebooka. Zezwala na jednoczesne połączenie zestawu słuchawkowego z dwoma smartfonami. Silikonowe wkładki w trzech różnych rozmiarach (S, M, L) nadzwyczajne przyleganie słuchawek do uszu.

Aby odebrać połączenie, wystarczy wyjąć zestaw słuchawkowy ze stacji ładującej. Stacja ładująca USB: znakomity uchwyt do zestawu słuchawkowego, gdy nie jest wykorzystywany. Regulacja głośności. Komunikat o stanie zestawu słuchawkowego (w języku angielskim), np.

pomyślne połączenie, maksymalny poziom głośności albo niski poziom baterii. Stan naładowania można sprawdzić na urządzeniach z systemem iOS i Android (jeśli jest obsługiwany przez urządzenie).


☆ h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech ☆

h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52cfae068e441ab211000090
 • ID kategorii: 7967

☆ h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset
Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort
KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, wyjątkowo ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, aby zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu lub wyprostować się i przeciągnąć. Pakiet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek, a także proponuje technikę niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA pokaźniejszEJ SWOBODY

pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i zagwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i progresywnej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać dużo godzin wygody i wysoką trwałość.

wyśmienitY DLA dynamicznYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w dynamicznym miejscu pracy może być nieprzystępne. Komplet słuchawkowy H820e Headset został zaprojektowany do takich sytuacji. Zestaw słuchawkowy samoczynnie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to perfekcyjne rozwiązanie, jeśli niejednokrotnie zmieniasz biurka. Dioda LED oznajmia innych o trwającym połączeniu, w trakcie gdy wskaźnik wizualny sygnalizuje o nadchodzącej rozmowie.
ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
zestaw słuchawkowy H820e Headset ma atesty modnego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Pakiet słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz pakiet głośnomówiący H820e Mono albo H820e Dual z jednym albo dwoma głośnikami.
TAK, dzisiaj ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika zawiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.1

likwidowanie SZUMU I ECHA

zestaw słuchawkowy H820e jest wyposażony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki czemu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się wyśmienicie nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

automatycznE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się samoczynnie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co ułatwia ich wykorzystanie z dowolną stacją roboczą w przypadku wielkiego wdrożenia lub częstej zmiany biurek.
ŁATWE W OBSŁUDZE komponenty STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1 i rozszerzania/ograniczania głośności. Budowa z uniesionym przyciskiem zapewnia punkt odniesienia dla palców, dzięki czemu możesz wyczuć przyciski podczas naciskania. Dotykowy przycisk na dostosowywanym wysięgniku pozwala na wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, żeby zapewnić znakomity komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
nadzwyczajnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zagwarantuje nadzwyczajny zasięg bezprzewodowy i nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Przystępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma zezwala na podniesienie wydajności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W przypadku wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz optymalny produkt i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
EAN: 5099206041622
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-000512
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: DECT
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 88 kg
Akcesoria w pakiecie: - pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pozostałe parametry: kryteria systemowe:- Windows Vista albo nowszy- macOS 10.7 albo nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0

☆ Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52c1522da47c535de7f144
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki dla DJ

☆ Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC MONO

lepsze rozmowy

komplet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, żeby zapewnić udoskonalone rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany w głównej mierze w celu poprawy jakości rozmów i rozszerzenia koncentracji. Nieprzeciętna technika redukcji szumów gwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, efektywnie wytwarzając strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, by można było pracować w skupieniu. Głośniki gwarantują wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są nad wyraz asygnowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który informuje, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

Zachowaj rozciągliwość

To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Pakiet Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC umożliwia podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki wygodny i prosty dostęp do zwykle wykorzystywanych funkcji, co powiększa sprężystości użytkownika i umożliwia obszerniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszcałkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu łatwo zmienisz swój biurowy pakiet słuchawkowy na komplet osobisty.

Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
pakiet Jabra EVOLVE 65 MS Mono jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Komplet słuchawkowy działa nadzwyczajnie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

 • Akcesoria w komplecie:

  Adapter Jabra Link 360 USB

 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
 • Funkcje bluetooth: Multipoint
 • Funkcje bluetooth: Quickpair
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
 • Pozostałe właściwości:

  - Bezprzewodowy komplet słuchawkowy Bluetooth mono
  - Złącze USB Jabra Link 360
  - Do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
  - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
  - Zasięg Bluetooth: do 30 m
  - Czas pracy na baterii: do 10 godzin
  - Podwójna łączność (komputer + urządzenie Bluetooth)
  - Wskaźnik zajętości
  - Chowany wysięgnik mikrofonu
  - Poduszki słuchawek stworzone z syntetycznej skóry
  - intensywny głośnik 28 mm
  - Ochrona przed hałasem: PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału
  - Wysięgnik rodzaju Midi
  - Ładowanie przez USB
  - Atest Microsoft

 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Technologie (słuchawki): Brak
 • Waga: 79 g
 • wymiary:

  154.4 x 58.6 x 170.4 mm

 • Złącza: microUSB

☆ Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) ☆

Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LogiLink
 • Nazwa produktu: Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f058e441a8f680020b9
 • ID kategorii: 7967

☆ Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

YAMAY BH-M9 komplet nagłowny Bluetooth Wyjątkowo wysoka żywotność baterii, stosowanie zestawu słuchawkowego z pojedynczym ładowaniem akumulatora poprzez ponad 13 godzin. Czas czuwania do 220 godzin na jednym ładowaniu.

rewelacyjny dźwięk d zięki czterokrotnej redukcji szumów, która zagwarantuje przejrzyście czyste rozmowy, choćby w hałaśliwych pomieszczeniach. Pakiet słuchawkowy nieprzeciętnie pasuje na spotkania i komunikatory głosowe doskonałe dla osób, które muszą być zawsze dostępne.

pakiet słuchawkowy - o bsługa odbierania / kończenia / odrzucania połączenia, wybieranie numeru i wybieranie głosowe, wyciszanie mikrofonu, idealne dla samochodów, kierowców ciężarówek i profesjonalnych telefonistek pakiet słuchawkowy Bluetooth M9A asygnowany do przyjemnej komunikacji.

Nie nadaje się do muzyki. Obsługuje czaty Voice Skype i MSN cechy towaru: 1. Nowoczesna czterokrotna redukcja szumów dzięki procesorowi DSP (Digital Sound Processor), który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w trakcie rozmowy.

2. Stabilny i lekki zestaw słuchawkowy, obsługuje profile A2DP i AVRCP 3. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz - 2,4835 GHz ISM, zasięg do 10m 4. Wysoka czułość częstotliwości wynosi 75 dBA 5. Specyfikacja zasilania: 5 V, 200 mAh 6.Headset działa wewnętrznie z 3.7 V 7.

zaimplementowany akumulator z technologią litowo-jonową 8. Czas rozmowy: do 12 godzin w zależności od głośności 9. Czas oczekiwania do 220 godzin 10. Specyfikacja Bluetooth 2.1 lub zgodna z Bluetooth 4.


☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) ☆

Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych pakiet słuchawkowy zapewniający profesjonalną jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm nieszablonowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zapracowanYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień na pewno docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e zapewnia czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, aby rozmowy były jak najmocniej skuteczne i wygodne.

mistrzowski zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co akcentuje komplet słuchawkowy Logitech H650e. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED sygnalizująca innych, że właśnie rozmawiasz przez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono albo H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To mistrzowski komplet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z wspaniałą transparentnością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zapewnia połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika oznajmia wizualnie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE komponenty STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk zwiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i elastyczny przewód jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając nieszablonowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

Inne Rankingi:  Profesjonalne Słuchawki

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Monoprice monolith m1060c słuchawki planarne (0889028070208) ☆

Monoprice monolith m1060c słuchawki planarne (0889028070208) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Monoprice monolith m1060c słuchawki planarne (0889028070208)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622f6b9682fff0f7bafd6ff8
 • ID kategorii: 7967

☆ Monoprice monolith m1060c słuchawki planarne (0889028070208) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwińThe Monolith™ M1060C planar headphones are the perfect way to experience your music collection. The M1060C features a completely redesigned and engineered planar driver, producing a detailed aural landscape in a closed back enclosure. Spectacular imaging, low distortion, and perfectly balanced sound make the Monolith M1060C a true audiophile listening experience.Planar Driver and Functions

Planar Drivers
Closed Back Design
ComfortPlanar Drivers: Not your typical headphone driver! The planar driver in the M1060C has been completely redesigned and engineered versus the driver found in the M1060. Several enhancements have been made, including a new symmetrical magnet structure that allows the planar driver to be much more efficient in a closed back enclosure. The result is low distortion, improved linearity, and spectacular imaging in a closed back design.

Closed Back Design: Outside noise stays out and only the music stays in! The 1060C delivers excellent audio isolation, allowing the sonic landscape to not be disturbed by the outside world, and the outside to not be disturbed żeby your music. This makes the M1060C the perfect audiophile choice for those that may need to listen in less than silent environments.

Comfort: The Monolith™ M1060C has been engineered to be comfortable for extended listening sessions. Large, comfy earpads made of faux leather and a padded headband are designed to keep you comfortable as you listen.

Buy with Confidence

Monoprice not only stands behind this product with a 5 year replacement warranty, we offer a 30-day money back guarantee as well! If the product you purchase does not satisfy your needs, send it back for a full refund.Quality at a Fair Price

Monoprice's rugged design and rigid quality control standards deliver high quality products at fair prices.Hassle Free Packaging

Monoprice exists to bring simplicity, fairness, and confidence to technology choices. This product features recyclable packaging that is simple to open, cost effective, with minimal waste, and fully protective as it travels to you.Service & Support

You're never on your own with Monoprice products! We have a full team of friendly and knowledgeable technicians available to answer your questions, both before and after the sale. Contact our technical support team for questions about our products, troubleshooting, or even suggestions for products to fit your particular needs. Not to be outdone, our friendly and helpful customer service team is here to make your ordering, delivery, and any possible returns a quick and painless operation, from start to finish!


☆ Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575 ☆

Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f3182fff0d6de000c1f
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przystępnY CENOWO pakiet SŁUCHAWKOWY ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE poprzez DŁUGI CZASW przypadku osób, które większość dnia spędzają na telefonie, wygodny pakiet słuchawkowy sprawia, iż każde połączenie jest bardziej sprawne.

Stylowy i komfortowy komplet słuchawkowy Logitech H570e Headset gwarantuje wygodę każdego dnia. Do tego jest przystępny w obsłudze: starczy go podłączyć do komputera PC albo Mac za pomocą kabla USB. Pakiet słuchawkowy H570e oferuje świetne funkcje niwelacji szumów, przezroczyście czysty dźwięk za przystępną cenę.[--[widget46388::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2F2017-10-05_15_56_26-komplet_suchawkowy_Logitech_H570e_Headset_zapewniajcy_wygod_za_przystpn_cen.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--] wspaniała wartość i funkcjonalność[--[widget30158::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_2.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget53484::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_1.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--]doskonałA WARTOŚĆ I FUNKCJEZestaw słuchawkowy Logitech H570e Headset oferuje funkcje wysokiej klasy za dostępną cenę.

Funkcja usuwania echa akustycznego, mikrofon z niwelacją szumów i cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) blokują niepożądane hałasy, by zapewnić wyraźne rozmowy z genialną jakością dźwięku. Wybierz zestaw głośnomówiący H570e Mono albo H570e Stereo z jednym albo dwoma głośnikami.*Biznesmeni spędzający mnóstwo godzin na telefonie będą zadowoleni z wygody tego zestawu słuchawkowego.

Stylowa, lekka kompozycja i wytrzymałe materiały oznaczają,zestaw H570e można nosić przez cały dzień. Zamszowe nakładki słuchawek i wyściełany pałąk z metalowymi wzmocnieniami odporność, elastyczność i właściwe dopasowanie.


☆ Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100 ☆

Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4c9368e441a6a3e3b4118
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dzięki zestawowi słuchawkowemu dēzl headset 100 życie w trasie brzmi o niemało lepiej. Został stworzony z myślą o zawodowych kierowcach, którym zależy na nieszablonowej jakości dźwięku, wydłużonym czasie pracy baterii i całodziennej wygodzie.korzyści: usłyszysz wszystko.

aktywna redukcja szumów otoczenia zezwala na dobrą komunikację choćby w głośnej kabinie ciężarówki. Wydłużony czas pracy baterii starcza nawet na 50 godzin ciągłych rozmów bez ładowania. Miękkie nauszniki z pianki memory i mikrofon na dostosowywanym wysięgniku nieporównaną wygodę.

bezprzewodowe parowanie ze zgodnym smartfonem zezwala na realizowanie i odbieranie połączeń bez zastosowania dłoni. Specjalny uchwyt do przechowywania słuchawek, w czasie gdy z nich nie korzystasz.


☆ Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191 ☆

Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622f6fef2da47c0375332986
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):101 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Hi-Fi Lightweight;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:36 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:128 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


Najtańsze Słuchawki Mono – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek typu Mono. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Yealink Słuchawki uh34 dual lite- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Yealink Słuchawki uh34 dual lite- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink Słuchawki uh34 dual lite- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0f7a2da47cca8c098d22
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink Słuchawki uh34 dual lite- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Yealink UH34/UH34 Lite, dostępny w wersji monofonicznej (UH34/UH34 Lite Mono) i obuusznej (UH34/UH34 Lite Dual), to mistrzowski przewodowy komplet słuchawkowy USB z klarownie czystym dźwiękiem. UH34/UH34 Lite oferuje lekką obudowę, która jest komfortowa w noszeniu, nawet poprzez cały dzień pracy. Jest adekwatny dla pracowników, którzy spędzają dużo czasu na pakietach słuchawkowych do komunikacji głosowej. Dzięki oprogramowaniu Yealink USB Connect i platformie Yealink Device Management Platform/Cloud Service możesz prosto sprawdzić dane o urządzeniu i zaktualizować oprogramowanie układowe jednego albo wielu zestawów słuchawkowych UH34/UH34 Lite.

 • Przewodowy komplet słuchawkowy Microsoft Certified Teams USB
 • Słuchawki na dwoje uszu
 • USB-A 2.0
 • Mikrofon z redukcją szumów
 • komfortowe nauszniki
 • Kontroler (przycisk Microsoft Teams)


EAN: 6938818307322
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 1308048
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
używanie: Komunikacja osobista
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 93 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 110 g
Akcesoria w zestawie: Słuchawki UH34 Lite Dual Instrukcja obsługi

☆ Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191 ☆

Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622f6fef2da47c0375332986
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MONOPRICE Hi-Fi Lightweight 113191 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):101 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Hi-Fi Lightweight;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:36 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Waga:128 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) ☆

Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LogiLink
 • Nazwa produktu: Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f058e441a8f680020b9
 • ID kategorii: 7967

☆ Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

YAMAY BH-M9 komplet nagłowny Bluetooth Wyjątkowo wysoka żywotność baterii, używanie zestawu słuchawkowego z pojedynczym ładowaniem akumulatora poprzez ponad 13 godzin. Czas czuwania do 220 godzin na jednym ładowaniu.

wyśmienity dźwięk d zięki czterokrotnej redukcji szumów, która zapewnia transparentnie czyste rozmowy, nawet w hałaśliwych pomieszczeniach. Zestaw słuchawkowy nadzwyczajnie nadaje się na spotkania i komunikatory głosowe nadzwyczajne dla osób, które muszą być za każdym razem przystępne.

Inne Rankingi:  Słuchawki dla dzieci JBL

zestaw słuchawkowy - o bsługa odbierania / kończenia / odrzucania połączenia, wybieranie numeru i wybieranie głosowe, wyciszanie mikrofonu, nadzwyczajne dla samochodów, kierowców ciężarówek i profesjonalnych telefonistek komplet słuchawkowy Bluetooth M9A przeznaczony do przyjemnej komunikacji.

Nie pasuje do muzyki. Obsługuje czaty Voice Skype i MSN parametry towaru: 1. Nowoczesna czterokrotna redukcja szumów dzięki procesorowi DSP (Digital Sound Processor), który zapewnia klarownie czysty dźwięk podczas rozmowy.

2. Jednostajny i lekki komplet słuchawkowy, obsługuje profile A2DP i AVRCP 3. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz - 2,4835 GHz ISM, zasięg do 10m 4. Wysoka czułość częstotliwości wynosi 75 dBA 5. Specyfikacja zasilania: 5 V, 200 mAh 6.Headset działa wewnętrznie z 3.7 V 7.

wbudowany akumulator z technologią litowo-jonową 8. Czas rozmowy: do 12 godzin w zależności od głośności 9. Czas kryteria do 220 godzin 10. Specyfikacja Bluetooth 2.1 albo zgodna z Bluetooth 4.


☆ Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987) ☆

Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646544f6b4fd33508bbabe0d
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama słuchawka mono bt myvoice 1300 (4047443426987) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy Bluetooth mono do wygodnej rozmowy telefonicznej. Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk wielofunkcyjny zezwalają na bezpośredni dostęp – bez konieczności trzymania smartfona.

technika CVC 6.0 polepsza jakość głosu na mikrofonie: dźwięki z zewnątrz są aktywnie tłumione, dlatego tylko Twój własny głos dociera na drugą stronę. Dzięki dostosowanej stacji ładującej USB można używać zestawu słuchawkowego w dowolnym momencie np.

w samochodzie, korzystając z zasilacza lub notebooka. Zezwala na jednoczesne połączenie zestawu słuchawkowego z dwoma smartfonami. Silikonowe wkładki w trzech najróżniejszych wymiarach (S, M, L) idealne przyleganie słuchawek do uszu.

Aby odebrać połączenie, wystarczy wyjąć komplet słuchawkowy ze stacji ładującej. Stacja ładująca USB: perfekcyjny uchwyt do zestawu słuchawkowego, gdy nie jest użytkowany. Regulacja głośności. Komunikat o stanie zestawu słuchawkowego (w języku angielskim), np.

pomyślne połączenie, maksymalny poziom głośności lub niski poziom baterii. Stan naładowania można sprawdzić na urządzeniach z systemem iOS i Android (jeśli jest obsługiwany przez urządzenie).


☆ Yealink słuchawka nagłowna yhs34 mono (6938818307100) ☆

Yealink słuchawka nagłowna yhs34 mono (6938818307100) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink słuchawka nagłowna yhs34 mono (6938818307100)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61028cd48e441a9b7c3ec0bd
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink słuchawka nagłowna yhs34 mono (6938818307100) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ultralekki komplet słuchawkowy Yealink YHS34 na jedno ucho z portem QD do RJ jest nawet o 10-30% lżejszy niżeli inne przystępne na rynku słuchawki w tej klasie sprzętu. Wygodne poduszki nauszników gwarantują komfort w trakcie wielogodzinnego używania.

Funkcje:

 • genialna jakość dźwięku
 • Lekka konstrukcja zapewniająca całodzienny komfort
 • Pełna kompatybilność z telefonami IP Yealink
 • Redukcja szumów w mikrofonie
 • HD Voice
 • Pasywna redukcja szumów
 • Gotowość do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka
 • Miękkie, wentylowane nauszniki z gąbki


EAN: 6938818307315
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 1308028
Przeznaczenie: Call center
kompozycja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
używanie: Komunikacja osobista
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: QD
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.2 m
Pozostałe atrybuty: Długość kabla słuchawkowego 0,9 metra rozmiar głośnika 28 milimetrów Długość kabla QD / RJ 1,2 metra\ Kompatybilność: Telefony Yealink z portem RJ9 do podłączenia zestawu nagłownego Inne modele z gniazdem RJ9 kompatybilnym z Yealink

☆ Hama Sluchawka mono bt myvoice 1500 czarny (4047443482402) ☆

Hama Sluchawka mono bt myvoice 1500 czarny (4047443482402) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HAMA
 • Nazwa produktu: Hama Sluchawka mono bt myvoice 1500 czarny (4047443482402)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64b6beb00a3d5fc31352a2dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Sluchawka mono bt myvoice 1500 czarny (4047443482402) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy Bluetooth® mono do komfortowego telefonowania. Wyjątkowo długi czas czuwania: 280 godzin, bez konieczności ciągłego ładowania, gdy nie jest wykorzystywany. Przyjmowanie i kończenie połączeń za pomocą przycisku wielofunkcyjnego....


☆ Evolve 20 Mono ☆

Evolve 20 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Evolve 20 Mono
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52c0d72da47c54bfe7f135
 • ID kategorii: 7967

☆ Evolve 20 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra Evolve 20 mono MS (Skype for Business) słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB nadzwyczajne dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do użytku z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania pokaźnych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu nadzwyczajnego stosunku jakości do ceny atrybuty produktu Zakończenie: USB* (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak budowa na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Światowej klasy głośniki asygnowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z funkcjonalnymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla lepszej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - ułatwia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne, wielkie piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Porównanie słuchawek Jabra Evolve seria Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów, a także platformami UC. Proste podłączanie Plug&Play sprawia, że rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia zobacz artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: cechy słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie produktu jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest gratisowym zestawem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyekwipowanych w łącze USB.

umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) ☆

Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych pakiet słuchawkowy zapewniający mistrzowską jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY pakiet SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień z pewnością docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technice, komplet słuchawkowy H650e zagwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, by rozmowy były jak najszczególniej skuteczne i komfortowe.

profesjonalny zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co uwydatnia zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak instynktowne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED zawiadamiająca innych, iż właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To profesjonalny pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z znakomitą przezroczystością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się kabel gwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika powiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓkształty funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk rozszerzania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niżeli inne, gwarantując punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i sprężysty przewód jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając nieszablonowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Słuchawka douszna Ltg S-3 mono (100 szt.) ☆

Słuchawka douszna Ltg S-3 mono (100 szt.) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka douszna Ltg S-3 mono (100 szt.)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6509d3cd902e51c5398ab760
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawka douszna Ltg S-3 mono (100 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka douszna Ltg S-3 mono (100 szt.)

☆ Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575 ☆

Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f3182fff0d6de000c1f
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H570e Headset Stereo z mikrofonem, 981-000575 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dostępnY CENOWO zestaw SŁUCHAWKOWY ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE przez DŁUGI CZASW przypadku osób, które większość dnia spędzają na telefonie, komfortowy komplet słuchawkowy sprawia, iż każde połączenie jest bardziej wydajne.

Stylowy i komfortowy komplet słuchawkowy Logitech H570e Headset gwarantuje wygodę każdego dnia. Do tego jest łatwy w obsłudze: starczy go podłączyć do komputera PC albo Mac przy pomocy kabla USB. Pakiet słuchawkowy H570e oferuje genialne funkcje niwelacji szumów, transparentnie czysty dźwięk za dostępną cenę.[--[widget46388::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2F2017-10-05_15_56_26-zestaw_suchawkowy_Logitech_H570e_Headset_zapewniajcy_wygod_za_przystpn_cen.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--] nieprzeciętna wartość i funkcjonalność[--[widget30158::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_2.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget53484::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_1.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--]wspaniałA WARTOŚĆ I FUNKCJEZestaw słuchawkowy Logitech H570e Headset proponuje funkcje wysokiej klasy za dostępną cenę.

Funkcja usuwania echa akustycznego, mikrofon z niwelacją szumów i cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) blokują niepożądane hałasy, by zapewnić wyraźne rozmowy z rewelacyjną jakością dźwięku. Wybierz komplet głośnomówiący H570e Mono lub H570e Stereo z jednym albo dwoma głośnikami.*Biznesmeni spędzający niemało godzin na telefonie będą zadowoleni z wygody tego zestawu słuchawkowego.

Stylowa, lekka kompozycja i wytrzymałe materiały oznaczają,zestaw H570e można nosić przez cały dzień. Zamszowe nakładki słuchawek i wyściełany pałąk z metalowymi wzmocnieniami odporność, sprężystość i właściwe dostosowanie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *