Słuchawki Mono

Ranking Słuchawek Mono – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek typu Mono. Ranking zawierający polecane słuchawki Mono jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jabra Evolve 65 Mono ☆

Jabra Evolve 65 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 65 Mono
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52c1522da47c535de7f144
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 65 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC MONO

lepsze rozmowy

komplet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, żeby zapewnić udoskonalone rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany w głównej mierze w celu poprawy jakości rozmów i rozszerzenia koncentracji. Nieprzeciętna technika redukcji szumów gwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, efektywnie wytwarzając strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, by można było pracować w skupieniu. Głośniki gwarantują wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są nad wyraz asygnowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który informuje, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

Zachowaj rozciągliwość

To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Pakiet Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC umożliwia podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki wygodny i prosty dostęp do zwykle wykorzystywanych funkcji, co powiększa sprężystości użytkownika i umożliwia obszerniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszcałkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu łatwo zmienisz swój biurowy pakiet słuchawkowy na komplet osobisty.

Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
pakiet Jabra EVOLVE 65 MS Mono jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Komplet słuchawkowy działa nadzwyczajnie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

 • Akcesoria w komplecie:

  Adapter Jabra Link 360 USB

 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
 • Funkcje bluetooth: Multipoint
 • Funkcje bluetooth: Quickpair
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
 • Pozostałe właściwości:

  - Bezprzewodowy komplet słuchawkowy Bluetooth mono
  - Złącze USB Jabra Link 360
  - Do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
  - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
  - Zasięg Bluetooth: do 30 m
  - Czas pracy na baterii: do 10 godzin
  - Podwójna łączność (komputer + urządzenie Bluetooth)
  - Wskaźnik zajętości
  - Chowany wysięgnik mikrofonu
  - Poduszki słuchawek stworzone z syntetycznej skóry
  - intensywny głośnik 28 mm
  - Ochrona przed hałasem: PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału
  - Wysięgnik rodzaju Midi
  - Ładowanie przez USB
  - Atest Microsoft

 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Technologie (słuchawki): Brak
 • Waga: 79 g
 • wymiary:

  154.4 x 58.6 x 170.4 mm

 • Złącza: microUSB

☆ Logitech H820 ☆

Logitech H820 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H820
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52cfae068e441ab211000090
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset
Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort
KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, wyjątkowo ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, aby zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu lub wyprostować się i przeciągnąć. Pakiet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek, a także proponuje technikę niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA pokaźniejszEJ SWOBODY

pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i zagwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i progresywnej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać dużo godzin wygody i wysoką trwałość.

wyśmienitY DLA dynamicznYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w dynamicznym miejscu pracy może być nieprzystępne. Komplet słuchawkowy H820e Headset został zaprojektowany do takich sytuacji. Zestaw słuchawkowy samoczynnie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to perfekcyjne rozwiązanie, jeśli niejednokrotnie zmieniasz biurka. Dioda LED oznajmia innych o trwającym połączeniu, w trakcie gdy wskaźnik wizualny sygnalizuje o nadchodzącej rozmowie.
ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
zestaw słuchawkowy H820e Headset ma atesty modnego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Pakiet słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz pakiet głośnomówiący H820e Mono albo H820e Dual z jednym albo dwoma głośnikami.
TAK, dzisiaj ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika zawiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.1

likwidowanie SZUMU I ECHA

zestaw słuchawkowy H820e jest wyposażony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki czemu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się wyśmienicie nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

automatycznE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się samoczynnie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co ułatwia ich wykorzystanie z dowolną stacją roboczą w przypadku wielkiego wdrożenia lub częstej zmiany biurek.
ŁATWE W OBSŁUDZE komponenty STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1 i rozszerzania/ograniczania głośności. Budowa z uniesionym przyciskiem zapewnia punkt odniesienia dla palców, dzięki czemu możesz wyczuć przyciski podczas naciskania. Dotykowy przycisk na dostosowywanym wysięgniku pozwala na wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, żeby zapewnić znakomity komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
nadzwyczajnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zagwarantuje nadzwyczajny zasięg bezprzewodowy i nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Przystępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma zezwala na podniesienie wydajności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W przypadku wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz optymalny produkt i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
EAN: 5099206041622
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-000512
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: DECT
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 88 kg
Akcesoria w pakiecie: - pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pozostałe parametry: kryteria systemowe:- Windows Vista albo nowszy- macOS 10.7 albo nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0

☆ LogiLink BT0027 ☆

LogiLink BT0027 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LogiLink
 • Nazwa produktu: LogiLink BT0027
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f058e441a8f680020b9
 • ID kategorii: 7967

☆ LogiLink BT0027 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

YAMAY BH-M9 komplet nagłowny Bluetooth Wyjątkowo wysoka żywotność baterii, stosowanie zestawu słuchawkowego z pojedynczym ładowaniem akumulatora poprzez ponad 13 godzin. Czas czuwania do 220 godzin na jednym ładowaniu.

rewelacyjny dźwięk d zięki czterokrotnej redukcji szumów, która zagwarantuje przejrzyście czyste rozmowy, choćby w hałaśliwych pomieszczeniach. Pakiet słuchawkowy nieprzeciętnie pasuje na spotkania i komunikatory głosowe doskonałe dla osób, które muszą być zawsze dostępne.

pakiet słuchawkowy - o bsługa odbierania / kończenia / odrzucania połączenia, wybieranie numeru i wybieranie głosowe, wyciszanie mikrofonu, idealne dla samochodów, kierowców ciężarówek i profesjonalnych telefonistek pakiet słuchawkowy Bluetooth M9A asygnowany do przyjemnej komunikacji.

Nie nadaje się do muzyki. Obsługuje czaty Voice Skype i MSN cechy towaru: 1. Nowoczesna czterokrotna redukcja szumów dzięki procesorowi DSP (Digital Sound Processor), który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w trakcie rozmowy.

2. Stabilny i lekki zestaw słuchawkowy, obsługuje profile A2DP i AVRCP 3. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz - 2,4835 GHz ISM, zasięg do 10m 4. Wysoka czułość częstotliwości wynosi 75 dBA 5. Specyfikacja zasilania: 5 V, 200 mAh 6.Headset działa wewnętrznie z 3.7 V 7.

zaimplementowany akumulator z technologią litowo-jonową 8. Czas rozmowy: do 12 godzin w zależności od głośności 9. Czas oczekiwania do 220 godzin 10. Specyfikacja Bluetooth 2.1 lub zgodna z Bluetooth 4.


☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki przewodowe

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych pakiet słuchawkowy zapewniający profesjonalną jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm nieszablonowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zapracowanYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień na pewno docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e zapewnia czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, aby rozmowy były jak najmocniej skuteczne i wygodne.

mistrzowski zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co akcentuje komplet słuchawkowy Logitech H650e. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED sygnalizująca innych, że właśnie rozmawiasz przez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono albo H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To mistrzowski komplet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z wspaniałą transparentnością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zapewnia połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika oznajmia wizualnie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE komponenty STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk zwiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i elastyczny przewód jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając nieszablonowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100 ☆

Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4c9368e441a6a3e3b4118
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawka GARMIN Dezl Mono 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dzięki zestawowi słuchawkowemu dēzl headset 100 życie w trasie brzmi o niemało lepiej. Został stworzony z myślą o zawodowych kierowcach, którym zależy na nieszablonowej jakości dźwięku, wydłużonym czasie pracy baterii i całodziennej wygodzie.korzyści: usłyszysz wszystko.

aktywna redukcja szumów otoczenia zezwala na dobrą komunikację choćby w głośnej kabinie ciężarówki. Wydłużony czas pracy baterii starcza nawet na 50 godzin ciągłych rozmów bez ładowania. Miękkie nauszniki z pianki memory i mikrofon na dostosowywanym wysięgniku nieporównaną wygodę.

bezprzewodowe parowanie ze zgodnym smartfonem zezwala na realizowanie i odbieranie połączeń bez zastosowania dłoni. Specjalny uchwyt do przechowywania słuchawek, w czasie gdy z nich nie korzystasz.


☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ae2fcf2da47c708f81e122
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AxTel VOICE 40 HD mono NC słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB nieprzeciętne dla: użytkowników wymagających przenośnego zestawu do użytku z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania znacznych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu genialnego stosunku jakości do ceny cechy produktu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie konstrukcja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Wysokiej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z użytecznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- Mikrofon z redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - usprawnia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne, spore skóropodobne gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

sprawdź artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia zobacz artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie artykułu axtelworld.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym


☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bd8668e441a3bd372bfe5
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Axtel VOICE USB28 HD mono NC

niezawodne działanie podczas każdej rozmowy

Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, choćby w najszczególniej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od indywidualnych potrzeb seria VOICE oferuje model z uniwersalnym złączem USB, które umożliwia łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

pokaźniejsza wygodna podczas wielogodzinnego stosowania

Słuchawka VOICE USB dostępna jest w rozmiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Pokaźniejsze nauszniki znakomitą eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

Model wyekwipowany jest w bardzo wygodną osłonę pałąka nagłownego stworzoną z gąbki, która gwarantuje komfort podczas długich godzin używania.

Słuchawka w wersji USB w dodatku technikę Automatic Gain Control (AGC), która automatycznie dostosowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

atrybuty zestawu słuchawkowego Axtel:

 • Środowisko pracy: w biurze
 • wariant środowiska pracy: duży hałas
 • Kategoria: direct
 • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
 • Połączenie słuchawki: USB
 • Komatybilność: softphone
 • Jakość dźwięku: HD
 • System redukcja szumów: wysoki
 • Mikrofon z redukcją szumów: tak
 • technika Acoustic Protection: 118 dB A
 • technika Digital Signal Processing: tak
 • technologia Automatic Gain Control: tak
 • Plug&play: tak
 • styl noszenia: mono

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI zestaw SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Jabra Evolve 30 Mono ☆

Jabra Evolve 30 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 30 Mono
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52c15c2da47c535de7f153
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 30 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra Evolve 30 II duo UC MS wygodna słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB i Jack 3.5mm wyśmienite dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do użytkowania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu do stosowania z telefonami komórkowymi / tabletami cechy towaru Zakończenie: jack 3.5mm / USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop, tablet / telefon komórkowy (jack 3.5mm) System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak konstrukcja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skoncentrować się na rozmowie w sytuacji pokaźniejszego hałasu w pomieszczeniu Światowej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z praktycznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zastosowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z redukcją hałasu z otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - ułatwia staranne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe poduszki słuchawek z syntetycznej skóry Ochronny pokrowiec w komplecie Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Porównanie słuchawek Jabra Evolve linia Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów i platformami UC. Proste przyłączanie Plug&Play powoduje, że rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

sprawdź artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia przejrzyj artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek cal Więcej danych i prezentacja na stronie towaru jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest bezpłatnym pakietem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyekwipowanych w łącze USB.

pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Jabra Biz 2400 Mono ☆

Jabra Biz 2400 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Biz 2400 Mono
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c51cc1e82fff0ce714119a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Biz 2400 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy Jabra BIZ2400 II

atrybuty główne:

PEAKSTOP
PeakStop™ natychmiast eliminuje destrukcyjne dźwięki zanim dotrą do uszu użytkownika. To utrzymuje głośność na bezpiecznym poziomie i chroni słuch.

komfortowa rozmowa
rewelacyjnie dostosowanie dzięki lekkiej, praktycznie zaprojektowanej konstrukcji, miękkim nausznikom słuchawek, regulowanemu pałąkowi nagłownemu i wysięgnikowi mikrofonu. Twój komplet słuchawkowy pozostanie wygodny przez cały dzień.

Dźwięk HD/Dźwięk szerokopasmowy
Jakość dźwięku HD umożliwia prowadzenie żywych, realistycznych rozmów. Nie będziesz mieć problemów z usłyszeniem swojego rozmówcy.

FREESPIN
Możesz obracać wysięgnik o 360 poziomów, bez ryzyka złamania go. Odnajdź ustawienie mikrofonu adekwatne właśnie dla Ciebie.

przewód wzmacniany Kevlarem
Przewody posiadają wytrzymałą konstrukcję i są wzmocnione Kevlarem®. Są szczególnie trwałe i sprostają niemal wszystkim wymogom codziennego wykorzystywania.

Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami
Możesz dokupić przeróżne przewody, które umożliwią połączenie z Twoim smartfonem lub aparatem biurkowym.

Mikrofon z funkcją wyciszania szumów
Mikrofon z funkcją wyciszania szumów obniża niechciane odgłosy otoczenia i jest perfekcyjny w głośnych otwartych biurach. Przystępna jest także funkcja wzmocnionego wyciszania szumów.

Mikrofon Air Shock
Trzymanie mikrofonu blisko ust może doprowadzić do powstania niechcianego hałasu spowodowanego oddechem. Aby go zniżyć, skonstruowaliśmy mikrofon z wieloma drobnymi otworami i umieściliśmy we wnętrzu warstwę pianki. To zasadniczo zapobiega przenikaniu fal powietrza i wznosi jakość rozmów.

 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Funkcje specjalne:

  - ulepszone rozmowy - umocnione wyciszanie szumów
  - Dźwięk HD (HIFI) - transparentnie czyste rozmowy
  - Niełamliwy, w pełni obrotowy wysięgnik - wspaniała trwałość
  - O 40% lżejszy niżeli konkurencyjne zestawy słuchawkowe
  - szczególnie miękka, skóropodobna wyściółka pałąka - wyśmienite dopasowanie

 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Brak informacji
 • Mikrofon: Tak
 • Pozostałe dane:

  Sposoby użytkowania:
  - Pałąk na głowę
  - Zaczep
  - Pałąk na szyję

 • Pozostałe właściwości:

  Dodatkowa opcja: Noise Cancelling, a także 3 możliwości noszenia słuchawek, Zoptymalizowane do: Unify, Full Wideband

  Link do stronny producenta: http://www.jabra.pl/support/Jabra-Biz-2400-II-QD-Mono-NC-3-in-1-Wideband-Balanced_2486-825-209

 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
 • Video:

 • Złącza: Szybkozłączka QD
Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem

☆ Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 ☆

Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622f6fef2da47c0375332986
 • ID kategorii: 7967

☆ Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):101 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Hi-Fi Lightweight;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:36 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:128 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


Najtańsze Słuchawki Mono – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek typu Mono. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 ☆

Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622f6fef2da47c0375332986
 • ID kategorii: 7967

☆ Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):101 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Hi-Fi Lightweight;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:36 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Waga:128 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ LogiLink BT0027 ☆

LogiLink BT0027 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LogiLink
 • Nazwa produktu: LogiLink BT0027
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f058e441a8f680020b9
 • ID kategorii: 7967

☆ LogiLink BT0027 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

YAMAY BH-M9 komplet nagłowny Bluetooth Wyjątkowo wysoka żywotność baterii, używanie zestawu słuchawkowego z pojedynczym ładowaniem akumulatora poprzez ponad 13 godzin. Czas czuwania do 220 godzin na jednym ładowaniu.

wyśmienity dźwięk d zięki czterokrotnej redukcji szumów, która zapewnia transparentnie czyste rozmowy, nawet w hałaśliwych pomieszczeniach. Zestaw słuchawkowy nadzwyczajnie nadaje się na spotkania i komunikatory głosowe nadzwyczajne dla osób, które muszą być za każdym razem przystępne.

zestaw słuchawkowy - o bsługa odbierania / kończenia / odrzucania połączenia, wybieranie numeru i wybieranie głosowe, wyciszanie mikrofonu, nadzwyczajne dla samochodów, kierowców ciężarówek i profesjonalnych telefonistek komplet słuchawkowy Bluetooth M9A przeznaczony do przyjemnej komunikacji.

Nie pasuje do muzyki. Obsługuje czaty Voice Skype i MSN parametry towaru: 1. Nowoczesna czterokrotna redukcja szumów dzięki procesorowi DSP (Digital Sound Processor), który zapewnia klarownie czysty dźwięk podczas rozmowy.

2. Jednostajny i lekki komplet słuchawkowy, obsługuje profile A2DP i AVRCP 3. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz - 2,4835 GHz ISM, zasięg do 10m 4. Wysoka czułość częstotliwości wynosi 75 dBA 5. Specyfikacja zasilania: 5 V, 200 mAh 6.Headset działa wewnętrznie z 3.7 V 7.

wbudowany akumulator z technologią litowo-jonową 8. Czas rozmowy: do 12 godzin w zależności od głośności 9. Czas kryteria do 220 godzin 10. Specyfikacja Bluetooth 2.1 albo zgodna z Bluetooth 4.


☆ Yealink UH34 ☆

Yealink UH34 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink UH34
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0f7a2da47cca8c098d22
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink UH34 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Yealink UH34/UH34 Lite, dostępny w wersji monofonicznej (UH34/UH34 Lite Mono) i obuusznej (UH34/UH34 Lite Dual), to mistrzowski przewodowy komplet słuchawkowy USB z klarownie czystym dźwiękiem. UH34/UH34 Lite oferuje lekką obudowę, która jest komfortowa w noszeniu, nawet poprzez cały dzień pracy. Jest adekwatny dla pracowników, którzy spędzają dużo czasu na pakietach słuchawkowych do komunikacji głosowej. Dzięki oprogramowaniu Yealink USB Connect i platformie Yealink Device Management Platform/Cloud Service możesz prosto sprawdzić dane o urządzeniu i zaktualizować oprogramowanie układowe jednego albo wielu zestawów słuchawkowych UH34/UH34 Lite.

 • Przewodowy komplet słuchawkowy Microsoft Certified Teams USB
 • Słuchawki na dwoje uszu
 • USB-A 2.0
 • Mikrofon z redukcją szumów
 • komfortowe nauszniki
 • Kontroler (przycisk Microsoft Teams)


EAN: 6938818307322
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 1308048
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
używanie: Komunikacja osobista
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 93 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 110 g
Akcesoria w zestawie: Słuchawki UH34 Lite Dual Instrukcja obsługi

☆ Yealink YHS36 ☆

Yealink YHS36 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink YHS36
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d1de28e441ab0017be9b3
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink YHS36 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj nowy przewodowy zestaw słuchawkowy Yealink YHS36 w wersji na dwoje uszu. Zaletą tych wyjątkowo komfortowych dla ucha użytkownika słuchawek jest nadzwyczajna jakość szerokopasmowego dźwięku HD, redukcja szumów mikrofonu i wygodny, kabel RJ9, który pozwala na podłączenie i pełną kompatybilność z telefonami IP producenta Yealink.

Funkcje:

 • Pełna kompatybilność z telefonami IP Yealink
 • technologia szerokopasmowego audio HD
 • Redukcja szumów mikrofonu zapewniająca prywatność rozmowy
 • Plug-and-play - słuchawki są gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka
 • Przyjemna dla ucha budowa nauszników gwarantująca komfort
 • Lekka konstrukcja / postępowy design
 • Szerokopasmowy komplet słuchawkowy do telefonu IP Yealink
 • Dwuuszne
 • przewód szybkozłączny (QD)
 • Gniazdo zestawu słuchawkowego RJ9
 • Mikrofon z redukcją szumów
 • Ochrona słuchu
 • Skórzane poduszki na uszy


EAN: 6938818306448
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 1308021
Przeznaczenie: Call center
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
użytkowanie: Komunikacja osobista
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: QD
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 170 g
Pozostałe atrybuty: kabel słuchawkowy o długości 0,9 metra kabel QD / RJ o długości 1,2 metra

☆ Logitech H570 ☆

Logitech H570 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H570
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f3182fff0d6de000c1f
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H570 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dostępnY CENOWO zestaw SŁUCHAWKOWY ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE przez DŁUGI CZASW przypadku osób, które większość dnia spędzają na telefonie, komfortowy komplet słuchawkowy sprawia, iż każde połączenie jest bardziej wydajne.

Stylowy i komfortowy komplet słuchawkowy Logitech H570e Headset gwarantuje wygodę każdego dnia. Do tego jest łatwy w obsłudze: starczy go podłączyć do komputera PC albo Mac przy pomocy kabla USB. Pakiet słuchawkowy H570e oferuje genialne funkcje niwelacji szumów, transparentnie czysty dźwięk za dostępną cenę.[--[widget46388::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2F2017-10-05_15_56_26-zestaw_suchawkowy_Logitech_H570e_Headset_zapewniajcy_wygod_za_przystpn_cen.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--] nieprzeciętna wartość i funkcjonalność[--[widget30158::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_2.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget53484::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_1.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--]wspaniałA WARTOŚĆ I FUNKCJEZestaw słuchawkowy Logitech H570e Headset proponuje funkcje wysokiej klasy za dostępną cenę.

Funkcja usuwania echa akustycznego, mikrofon z niwelacją szumów i cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) blokują niepożądane hałasy, by zapewnić wyraźne rozmowy z rewelacyjną jakością dźwięku. Wybierz komplet głośnomówiący H570e Mono lub H570e Stereo z jednym albo dwoma głośnikami.*Biznesmeni spędzający niemało godzin na telefonie będą zadowoleni z wygody tego zestawu słuchawkowego.

Stylowa, lekka kompozycja i wytrzymałe materiały oznaczają,zestaw H570e można nosić przez cały dzień. Zamszowe nakładki słuchawek i wyściełany pałąk z metalowymi wzmocnieniami odporność, sprężystość i właściwe dostosowanie.


☆ Yealink YHS34 ☆

Yealink YHS34 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink YHS34
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61028cd48e441a9b7c3ec0bd
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Baseus

☆ Yealink YHS34 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ultralekki komplet słuchawkowy Yealink YHS34 na jedno ucho z portem QD do RJ jest nawet o 10-30% lżejszy niżeli inne przystępne na rynku słuchawki w tej klasie sprzętu. Wygodne poduszki nauszników gwarantują komfort w trakcie wielogodzinnego używania.

Funkcje:

 • genialna jakość dźwięku
 • Lekka konstrukcja zapewniająca całodzienny komfort
 • Pełna kompatybilność z telefonami IP Yealink
 • Redukcja szumów w mikrofonie
 • HD Voice
 • Pasywna redukcja szumów
 • Gotowość do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka
 • Miękkie, wentylowane nauszniki z gąbki


EAN: 6938818307315
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 1308028
Przeznaczenie: Call center
kompozycja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
używanie: Komunikacja osobista
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: QD
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.2 m
Pozostałe atrybuty: Długość kabla słuchawkowego 0,9 metra rozmiar głośnika 28 milimetrów Długość kabla QD / RJ 1,2 metra\ Kompatybilność: Telefony Yealink z portem RJ9 do podłączenia zestawu nagłownego Inne modele z gniazdem RJ9 kompatybilnym z Yealink

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bd8668e441a3bd372bfe5
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Axtel VOICE USB28 HD mono NC

bezawaryjne działanie podczas każdej rozmowy

Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najbardziej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od indywidualnych potrzeb seria VOICE oferuje model z uniwersalnym złączem USB, które pozwala na łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

pokaźniejsza komfortowa podczas wielogodzinnego stosowania

Słuchawka VOICE USB dostępna jest w wymiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Większe nauszniki świetną eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

Model wyposażony jest w niezwykle komfortową osłonę pałąka nagłownego wytwarzaną z gąbki, która zapewnia komfort w trakcie długich godzin stosowania.

Słuchawka w wersji USB w dodatku technikę Automatic Gain Control (AGC), która samoczynnie dopasowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

atrybuty zestawu słuchawkowego Axtel:

 • Środowisko pracy: w biurze
 • rodzaj środowiska pracy: spory hałas
 • Kategoria: direct
 • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
 • Połączenie słuchawki: USB
 • Komatybilność: softphone
 • Jakość dźwięku: HD
 • System redukcja szumów: wysoki
 • Mikrofon z redukcją szumów: tak
 • technika Acoustic Protection: 118 dB A
 • technika Digital Signal Processing: tak
 • technologia Automatic Gain Control: tak
 • Plug&play: tak
 • fason noszenia: mono

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI pakiet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bd86b8e441a3bd372bfe7
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AxTel VOICE 28 HD mono NC słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB doskonałe dla: użytkowników wymagających przenośnego zestawu do użytkowania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania pokaźnych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu genialnego stosunku jakości do ceny cechy towaru Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie budowa na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Wysokiej klasy głośniki asygnowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z ergonomicznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- Mikrofon z redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - ułatwia dokładne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe, piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

sprawdź artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: cechy słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie produktu axtelworld.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym


☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych pakiet słuchawkowy zapewniający mistrzowską jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY pakiet SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień z pewnością docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technice, komplet słuchawkowy H650e zagwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, by rozmowy były jak najszczególniej skuteczne i komfortowe.

profesjonalny zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co uwydatnia zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak instynktowne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED zawiadamiająca innych, iż właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To profesjonalny pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z znakomitą przezroczystością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się kabel gwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika powiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓkształty funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk rozszerzania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niżeli inne, gwarantując punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i sprężysty przewód jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając nieszablonowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Yealink UH38 ☆

Yealink UH38 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink UH38
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62cdace68e441a45fbb40bc1
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink UH38 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Yealink UH38 Teams Mono -W/O BAT USB-C

Yealink UH38 to nieszablonowy zestaw słuchawkowy dla profesjonalistów, który gwarantuje równocześnie przewodową łączność USB, jak i bezprzewodową łączność Bluetooth. UH38 to stereofoniczny pakiet słuchawkowy z zastosowanym modułem sterowania połączeniami. Możesz podłączyć go jako komplet słuchawkowy USB, podłączając przewód USB do kontrolera połączeń, a następnie podłączając go do komputera lub telefonu VoIP (obsługującego połączenie zestawu słuchawkowego USB). Równocześnie możesz podłączyć komplet słuchawkowy poprzez Bluetooth do smartfona, tabletu albo telefonu VoIP (obsługującego łączność Bluetoth). Jeśli chcesz wstać i poruszać się po okolicy, możesz po prostu odłączyć kabel USB i nadal będziesz mieć połączenie Bluetooth. Innymi słowy, UH38 zapewnia nieszablonową rozciągliwość.

zastosowany kontroler rozmów UH38 asygnowany przycisk do uruchamiania asystenta głosowego. Kontroler rozmów posiada klips, który można przypiąć np. Do kieszeni albo koszuli dla wygody UH38 oferuje nieszablonową jakość dźwięku, w tym dynamiczny korektor, który przełącza między trybem rozmowy a trybem muzycznym – optymalizuj dźwięk w zależności od przypadku użycia. Mikrofony z redukcją szumów udoskonalają jakość głosu, a osłona akustyczna znacznie ogranicza hałas w tle. Wskaźnik zajętości 360° informuje współpracowników, kiedy prowadzisz rozmowę. Jako komplet słuchawkowy USB lub Bluetooth, UH38 współpracuje z prawie każdą usługą telefoniczną w chmurze, telefonem programowym lub systemem telefonicznym VoIP dostępnym aktualnie na rynku. To także doskonały wybór dla zestawu słuchawkowego do stosowania z kompatybilnymi telefonami Yealink VoIP.

Słuchawka Premium, zarówno w warstwie funkcjonalności, jak i designu. Pionierska w branży konstrukcja słuchawki z możliwością podwójnego połączenia. Umożliwia jednoczesne połączenia USB i Bluetooth, gwarantując wciągające i spójne wrażenia głosowe wszystkim użytkownikom w trakcie pracy. Jeśli nieraz przełączasz się pomiędzy telefonem a komputerem, ze słuchawką Yealink UH38 i podwójnemu połączeniu, jakie oferuje, Twój dzień pracy będzie bardziej wydajny i wygodny.
Funkcje:
 • Jednoczesne połączenie USB / Bluetooth
 • technologia Acoustic Shied
 • Podwójny mikrofon z redukcją szumów
 • Dwa tryby audio - jeden dla rozmów głosowych, drugi dla słuchania muzyki

Specyfikacja:
 • zaimplementowana regulacja głośności
 • Długość przewodu 0.8 / 1.2 metra
 • Kompatybilność z telefonami nabiurkowymi, PC i urządzeniami przenośnymi, urządzeniami MAC i softphone'ami
 • Nauszniki ze sztucznej skóry
 • Waga 110 gram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *