Słuchawki Mono

Ranking Słuchawek Mono – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek typu Mono. Ranking zawierający polecane słuchawki Mono jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech H820 ☆

Logitech H820 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H820
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52cfae068e441ab211000090
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset
Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort
KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, wyjątkowo ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, aby zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu lub wyprostować się i przeciągnąć. Pakiet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek, a także proponuje technikę niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA pokaźniejszEJ SWOBODY

pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i zagwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i progresywnej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać dużo godzin wygody i wysoką trwałość.

wyśmienitY DLA dynamicznYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w dynamicznym miejscu pracy może być nieprzystępne. Komplet słuchawkowy H820e Headset został zaprojektowany do takich sytuacji. Zestaw słuchawkowy samoczynnie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to perfekcyjne rozwiązanie, jeśli niejednokrotnie zmieniasz biurka. Dioda LED oznajmia innych o trwającym połączeniu, w trakcie gdy wskaźnik wizualny sygnalizuje o nadchodzącej rozmowie.
ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
zestaw słuchawkowy H820e Headset ma atesty modnego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Pakiet słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz pakiet głośnomówiący H820e Mono albo H820e Dual z jednym albo dwoma głośnikami.
TAK, dzisiaj ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika zawiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.1

likwidowanie SZUMU I ECHA

zestaw słuchawkowy H820e jest wyposażony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki czemu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się wyśmienicie nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

automatycznE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się samoczynnie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co ułatwia ich wykorzystanie z dowolną stacją roboczą w przypadku wielkiego wdrożenia lub częstej zmiany biurek.
ŁATWE W OBSŁUDZE komponenty STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1 i rozszerzania/ograniczania głośności. Budowa z uniesionym przyciskiem zapewnia punkt odniesienia dla palców, dzięki czemu możesz wyczuć przyciski podczas naciskania. Dotykowy przycisk na dostosowywanym wysięgniku pozwala na wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, żeby zapewnić znakomity komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
nadzwyczajnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zagwarantuje nadzwyczajny zasięg bezprzewodowy i nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Przystępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma zezwala na podniesienie wydajności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W przypadku wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz optymalny produkt i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
EAN: 5099206041622
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-000512
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: DECT
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 88 kg
Akcesoria w pakiecie: - pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pozostałe parametry: kryteria systemowe:- Windows Vista albo nowszy- macOS 10.7 albo nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0

☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych pakiet słuchawkowy zapewniający profesjonalną jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm nieszablonowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zapracowanYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień na pewno docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e zapewnia czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, aby rozmowy były jak najmocniej skuteczne i wygodne.

mistrzowski zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co akcentuje komplet słuchawkowy Logitech H650e. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED sygnalizująca innych, że właśnie rozmawiasz przez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono albo H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To mistrzowski komplet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z wspaniałą transparentnością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zapewnia połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika oznajmia wizualnie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE komponenty STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk zwiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i elastyczny przewód jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając nieszablonowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Logitech H570 ☆

Logitech H570 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H570
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f3182fff0d6de000c1f
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H570 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy Logitech H570E Headset

w sytuacji osób, które większość dnia spędzają na telefonie, wygodny pakiet słuchawkowy powoduje, że każde połączenie jest bardziej produktywne. Stylowy i komfortowy zestaw słuchawkowy Logitech H570e Headset gwarantuje wygodę każdego dnia. Do tego jest nieskomplikowany w obsłudze: starczy go podłączyć do komputera PC albo Mac® przy pomocy kabla USB. Komplet słuchawkowy H570e oferuje perfekcyjne funkcje niwelacji szumów, zapewniając klarownie czysty dźwięk za dostępną cenę.

Inne Rankingi:  Zielone Słuchawki

komplet słuchawkowy Logitech H570e Headset proponuje funkcje wysokiej klasy za dostępną cenę. Funkcja usuwania echa akustycznego, mikrofon z niwelacją szumów i cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) blokują niechciane hałasy, żeby zapewnić wyraźne rozmowy z nadzwyczajną jakością dźwięku. Wybierz zestaw głośnomówiący H570e Mono albo H570e Stereo z jednym lub dwoma głośnikami.
Biznesmeni spędzający mnóstwo godzin na telefonie będą zadowoleni z wygody tego zestawu słuchawkowego. Stylowa, lekka konstrukcja i wytrzymałe materiały oznaczają,komplet H570e można nosić poprzez cały dzień. Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i wyściełany pałąk z metalowymi wzmocnieniami trwałość, sprężystość i właściwe dobranie.
dokumenty lubianego oprogramowania do obsługi konferencji nadzwyczajne funkcje w takich programach jak Skype dla firm i Cisco Jabber™. Płaski, nieplączący się kabel, który jest przyłączany do portu USB komputera Mac albo PC pozwala na proste przyłączanie za pomocą funkcji „plug and play".

właściwości zestawu słuchawkowego H570E:
 • Mikrofon:
  • wariant: kierunkowy ECM
  • Pasmo przenoszenia: 100 Hz–18 kHz
  • Czułość: -47 dB +/3 dB
  • Zniekształcenia: <2% przy 1 kHz, 94 dB SPL
  • Napięcie zasilania: 1,4–5,0 V (prąd stały)
 • Głośniki:
  • Pasmo przenoszenia: 31,5 Hz–20 kHz (rozproszone pole)
  • Czułość: 94 dB ±3 dB przy 1 kHz, 0,01 m, 0,01 W
  • Zniekształcenia: <5% przy 1 kHz, 10 mW, 1 kHz
  • Zgodność z normą EN 60950-1
 • wymiary: 172x165x50 mm
 • Waga: 111 g (stereo), 85 g (mono)

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ae2fcf2da47c708f81e122
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Z zestawem słuchawkowym VOICE UC40 można pracować z każdego miejsca zarówno z biura jak i z domu. Co więcej słuchawka genialnie się sprawdzi podczas słuchania muzyki bowiem model VOICE UC40 został wyposażony w uzupełniającą funkcje Audio, która oprócz przezroczyście czystych rozmów gwarantuje także wysoką jakość odtwarzania muzyki. Przycisk Audio umiejscowiony jest na pilocie USB i zmienia właściwości akustyczne dostosowując je do potrzeb użytkownika w zależności od tego, czy akurat prowadzi rozmowę czy odtwarza ulubiony utwór muzyczny. Dzięki ergonomicznemu pilotowi USB możemy w nietrudny sposób sterować słuchawką bezpośrednio z kabla: odbierać i zakańczać połączenia, wyciszać mikrofon czy regulować głośność....

☆ Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM ☆

Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bd8cf8e441a3bd372bfe9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Niesamowicie lekki, profesjonalny zestaw słuchawkowy. Dzięki ergonomicznym, dostosowywanym zausznikom zapewnia wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Lepsza redukcja szumów i obszerny, czysty dźwięk HD zapewnia rewelacyjną jakość każdego połączenia....

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bd8668e441a3bd372bfe5
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Axtel VOICE USB28 HD mono NC

niezawodne działanie podczas każdej rozmowy

Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, choćby w najszczególniej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od indywidualnych potrzeb seria VOICE oferuje model z uniwersalnym złączem USB, które umożliwia łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

pokaźniejsza wygodna podczas wielogodzinnego stosowania

Słuchawka VOICE USB dostępna jest w rozmiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Pokaźniejsze nauszniki znakomitą eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

Model wyekwipowany jest w bardzo wygodną osłonę pałąka nagłownego stworzoną z gąbki, która gwarantuje komfort podczas długich godzin używania.

Słuchawka w wersji USB w dodatku technikę Automatic Gain Control (AGC), która automatycznie dostosowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

atrybuty zestawu słuchawkowego Axtel:

 • Środowisko pracy: w biurze
 • wariant środowiska pracy: duży hałas
 • Kategoria: direct
 • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
 • Połączenie słuchawki: USB
 • Komatybilność: softphone
 • Jakość dźwięku: HD
 • System redukcja szumów: wysoki
 • Mikrofon z redukcją szumów: tak
 • technika Acoustic Protection: 118 dB A
 • technika Digital Signal Processing: tak
 • technologia Automatic Gain Control: tak
 • Plug&play: tak
 • styl noszenia: mono

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI zestaw SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Jabra Evolve 30 Mono ☆

Jabra Evolve 30 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 30 Mono
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52c15c2da47c535de7f153
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 30 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra Evolve 30 II mono MS (Skype for Business) wygodna słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB i Jack 3.5mm wyśmienite dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do użytkowania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu do stosowania z telefonami komórkowymi / tabletami cechy towaru Zakończenie: jack 3.5mm / USB (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop, tablet / telefon komórkowy (jack 3.5mm) System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak konstrukcja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Światowej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z praktycznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zastosowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla lepszej jakości naturalnego głosu Mikrofon z redukcją hałasu z otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - ułatwia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne poduszki słuchawek z syntetycznej skóry Ochronny pokrowiec w komplecie Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Porównanie słuchawek Jabra Evolve linia Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów, a także platformami UC. Proste podłączanie Plug&Play sprawia, że rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia zobacz artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek cal Więcej danych i prezentacja na stronie towaru jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest gratisowym zestawem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra zaopatrzonych w łącze USB.

zezwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Yealink WH62 ☆

Yealink WH62 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink WH62
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61f415612da47cff15bd2d07
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink WH62 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Yealink WH62 Mono

Słuchawka jest kompatybilna z Microsoft Teams i zintegrowana z telefonami Yealink. Ma 2 porty micro USB do podłączenia dwóch sprzętów równocześnie (PC i telefon IP). Wyposażona jest w technikę Yealink Super Wideband HD Audio i Acoustic Shield, które sprawiają, iż dźwięk jest klarownie czysty, a rozmowy wyraźne. W zestawie jest dodatkowo baza DECT z ładowarką.

dopasuj swoją platformę

Dzięki szerokiej kompatybilności osobistych urządzeń do współpracy Yealink, takich jak zestawy słuchawkowe, zestawy głośnomówiące i kamery USB, użytkownicy mogą cieszyć się spójnym doświadczeniem połączeń na platformach UC, co lepszą jakość komunikacji, wyższą skuteczność i niższe koszty IT. Certyfikowane dla Microsoft Teams, urządzenia zaprojektowane z przeznaczonym przyciskiem Teams do aktywacji Microsoft Teams jednym dotknięciem.

Skup się i rozszerz produktywność
Zapewnienie wizualnej wskazówki i wskaźnika, które pomagają obniżyć rozpraszanie i likwidować przerwy, co obiecuje znakomitą efektywność.

Inteligentna strefa wyciszania

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne zamknięte

Po podniesieniu Mic-Boom do 30 poziomów, zestawy słuchawkowe samoczynnie aktywują funkcję wyciszenia, zapewniając, że możesz z łatwością przejść do prywatnej rozmowy.Zapewnij komunikację z komfortem

Aby sprostać rozmaitym preferencjom użytkowników, Yealink stworzył lekki pakiet słuchawkowy z dostosowywanym pałąkiem na głowę, wymiennymi poduszkami nausznymi i dwoma stylami noszenia, mianowicie mono i dual, aby zapewnić całodzienny komfort.

Bezprzewodowa wolność i zasilanie poprzez cały dzień

Bez względu na to, kiedy i gdzie zaczyna się Twoja rozmowa, zestawy słuchawkowe za każdym razem nadążają za Twoimi krokami. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu do 160 m i czasowi rozmów 14 godzin, pasuje do rutynowych potrzeb komunikacyjnych użytkowników. Na dodatek towar obsługuje instalację o wysokiej gęstości w otwartym biurze, co pozwala choćby 200 użytkownikom (Europa) cieszyć się komunikacją bezprzewodową w tym samym czasie.

Jeden do zarządzania wszystkimi urządzeniami

Yealink USB Connect jest dostępny do zarządzania wieloma urządzeniami Yealink USB, w tym zestawami słuchawkowymi, zestawami głośnomówiącymi i kamerami internetowymi.
Wszystkie ustawienia można wykonać przy pomocy Yealink USB Connect, na przykład ustawienie funkcji podstawowej i premium WH66, która jest wygodna i skuteczna do codziennego korzystania.cechy technologiczne:

 • Kompatybilna z Microsoft Teams
 • Zintegrowana z telefonami Yealink
 • 2 porty micro USB do podłączenia dwóch sprzętów jednocześnie (PC i telefon IP)
 • technika Acoustic Shield
 • Optima Audio
 • wbudowany dzwonek
 • Połączenie z wieloma urządzeniami
 • Konfigurowalny wskaźnik zajętości
 • Łatwe zarządzanie
 • Plug and Play

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI pakiet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Jabra Evolve 40 Mono ☆

Jabra Evolve 40 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 40 Mono
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52bfcc2da47c54bfe7f124
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 40 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 40 UC MONO

udoskonalone rozmowy

pakiet Jabra EVOLVE zaprojektowano tak, by zapewnić lepsze rozmowy. Zaopatrzony jest w światowej klasy mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 40 UC Mono to fachowy pakiet słuchawkowy opracowany głównie w celu poprawy jakości rozmów i powiększenia koncentracji. Nadzwyczajna technika redukcji szumów gwarantuje spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, wydajnie tworzyjąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, żeby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z plastikowej skóry i są stanowczo asygnowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który oznajmia, iż użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

Zachowaj sprężystość
To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw EVOLVE 40 wyposażony jest w złącze 3,5 mm wbudowane w moduł obsługi, co umożliwia podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Moduł obsługi zezwala na także wygodny i nieskomplikowany dostęp do typowo wykorzystywanych funkcji, takich jak głośność i wyciszanie. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co zwiększa ogólną rozciągliwość i pozwala na większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszw całości włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki czemu łatwo zmienisz swój biurowy komplet słuchawkowy na zestaw osobisty.

Zoptymalizowany dla rozwiązania Unified Communication
komplet Jabra EVOLVE 40 UC Mono jest zoptymalizowany dla Unified Communication, zapewniając szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Komplet słuchawkowy działa idealnie ze wszystkimi wiodącymi sprzedawcami rozwiązań Unified Communication, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
 • Pozostałe cechy:

  - zestaw słuchawkowy do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
  - Złącze USB z gniazdem jack wbudowanym w jednostkę sterującą
  - Wskaźnik zajętości oznajmia dostępność
  - Można schować wysięgnik mikrofonu w pałąku na głowę
  - Poduszki słuchawek z plastikowej skóry
  - Głośniki: energiczny głośnik 28 mm
  - Ochrona przed hałasem: PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Waga: 80 g
 • rozmiary:

  - rozmiary zestawu słuchawkowego: 155.4 x 5.86 x 181 mm
  - wymiary kontrolera: 54 x 14 mm

 • Złącza: 3,5 mm minijack
 • Złącza: 1 x USB 2.0

Najtańsze Słuchawki Mono – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek typu Mono. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 ☆

Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622f6fef2da47c0375332986
 • ID kategorii: 7967

☆ Monoprice Hi-Fi Lightweight 113191 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):101 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Hi-Fi Lightweight;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:36 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Waga:128 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Monoprice 108324 ☆

Monoprice 108324 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Monoprice 108324
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4e4462da47cad9166ff83
 • ID kategorii: 7967

☆ Monoprice 108324 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):102 dB;elementy budowy/konstrukcji:kompozycja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):Hi-Fi Light Weight;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:50 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ LogiLink BT0027 ☆

LogiLink BT0027 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LogiLink
 • Nazwa produktu: LogiLink BT0027
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f058e441a8f680020b9
 • ID kategorii: 7967

☆ LogiLink BT0027 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 10.00dane dodatkowe: Bluetooth V3.0 + EDR Profile: SP, HFP Czułość -85dBm, Moc max. 4dBM Bateria wielokrotnego ładowania, litowo-polimerowa 240mAh Ładowanie poprzez port USB Czas ładowania: 2,5h Czas rozmów: 8h Czas czuwania: 270h rozmiary: 154.7 x 140 x 50 mmKomunikacja: BezprzewodowaOpakowanie: BlisterOpis ogólny: Słuchawka mono Bluetooth 3.0 z mikrofonemPodłączenie słuchawek / mikrofonu: BluetoothPozłacane końcówki: nieStosunek sygnał-szum: SNR: 85dBwariant słuchawek/mikrofonu: Monozaimplementowany mikrofon: takZawartość opakowania: 1x zestaw Bluetooth, 1x kabel USB/Micro-USB, 1x instrukcja

☆ Yealink UH34 ☆

Yealink UH34 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink UH34
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0f7a2da47cca8c098d22
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink UH34 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Yealink UH34/UH34 Lite, dostępny w wersji monofonicznej (UH34/UH34 Lite Mono) i obuusznej (UH34/UH34 Lite Dual), to mistrzowski przewodowy komplet słuchawkowy USB z klarownie czystym dźwiękiem. UH34/UH34 Lite oferuje lekką obudowę, która jest komfortowa w noszeniu, nawet poprzez cały dzień pracy.

Jest adekwatny dla pracowników, którzy spędzają dużo czasu na pakietach słuchawkowych do komunikacji głosowej. Dzięki oprogramowaniu Yealink USB Connect i platformie Yealink Device Management Platform/Cloud Service możesz prosto sprawdzić dane o urządzeniu i zaktualizować oprogramowanie układowe jednego albo wielu zestawów słuchawkowych UH34/UH34 Lite.

Przewodowy komplet słuchawkowy Microsoft Certified Teams USB Słuchawki na jedno ucho USB-A 2.0 Mikrofon z redukcją szumów komfortowe nauszniki Kontroler (przycisk Microsoft Teams)


☆ Plantronics C3210 ☆

Plantronics C3210 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics C3210
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ba92a6a82fff03f1dd88ee5
 • ID kategorii: 7967

☆ Plantronics C3210 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Plantronics Blackwire C3210 USB-A (Unified Communications/Skype for Business) komfortowa słuchawka nagłowna z mikrofonem jedno ucho zakończona złączem USB i Jack 3,5 mm Następca modelu Plantronics Blackwire C310-M znakomite dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do wykorzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu atrybuty produktu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop, tablet / telefon komórkowy (jack 3.5mm) System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Sygnalizatory świetlne i powiadomienia dźwiękowe informują o połączeniach, wyciszeniu mikrofonu i poziomie głośności Adapter na kablu z praktycznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zastosowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla lepszej jakości naturalnego głosu Mikrofon z redukcją hałasu z otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - upraszcza dokładne ustawienie mikrofonu względem ust SoundGuard® technika zabezpieczająca przed skokami audio powyżej 118 dB Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem Creative

Porównanie słuchawek Plantronics Blackwire przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia przejrzyj artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: cechy słuchawek cal Więcej informacji i prezentacja na stronie produktu plantronics.com Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Plantronics do softphonów (Plantronics Spokes dla Windows / Mac) Instrukcje wideo do konfiguracji softfonów w wersji UC (Unified Communications)* *UC softphone Avaya®, Cisco® (instrukcje dostępne w języku angielskim)


☆ Logitech H570 ☆

Logitech H570 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H570
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60f3182fff0d6de000c1f
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H570 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
komplet słuchawkowy Logitech H570E Headset

w przypadku osób, które większość dnia spędzają na telefonie, komfortowy zestaw słuchawkowy sprawia, iż każde połączenie jest bardziej skuteczne. Stylowy i wygodny komplet słuchawkowy Logitech H570e Headset zagwarantuje wygodę każdego dnia. Do tego jest przystępny w obsłudze: wystarczy go podłączyć do komputera PC albo Mac® przy pomocy kabla USB. Komplet słuchawkowy H570e oferuje genialne funkcje niwelacji szumów, gwarantując transparentnie czysty dźwięk za dostępną cenę.

komplet słuchawkowy Logitech H570e Headset oferuje funkcje wysokiej klasy za przystępną cenę. Funkcja usuwania echa akustycznego, mikrofon z niwelacją szumów i cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) blokują niepożądane hałasy, żeby zapewnić wyraźne rozmowy z perfekcyjną jakością dźwięku. Wybierz komplet głośnomówiący H570e Mono albo H570e Stereo z jednym lub dwoma głośnikami.
Biznesmeni spędzający mnóstwo godzin na telefonie będą zadowoleni z wygody tego zestawu słuchawkowego. Stylowa, lekka konstrukcja i wytrzymałe materiały oznaczają,zestaw H570e można nosić poprzez cały dzień. Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i wyściełany pałąk z metalowymi wzmocnieniami solidność, rozciągliwość i właściwe przypasowanie.
certyfikaty modnego oprogramowania do obsługi konferencji rewelacyjne funkcje w takich programach jak Skype dla firm i Cisco Jabber™. Płaski, nieplączący się przewód, który jest przyłączany do portu USB komputera Mac lub PC zezwala na proste podłączanie za pomocą funkcji „plug and play".

atrybuty zestawu słuchawkowego H570E:
 • Mikrofon:
  • typ: kierunkowy ECM
  • Pasmo przenoszenia: 100 Hz–18 kHz
  • Czułość: -47 dB +/3 dB
  • Zniekształcenia: <2% przy 1 kHz, 94 dB SPL
  • Napięcie zasilania: 1,4–5,0 V (prąd stały)
 • Głośniki:
  • Pasmo przenoszenia: 31,5 Hz–20 kHz (rozproszone pole)
  • Czułość: 94 dB ±3 dB przy 1 kHz, 0,01 m, 0,01 W
  • Zniekształcenia: <5% przy 1 kHz, 10 mW, 1 kHz
  • Zgodność z normą EN 60950-1
 • wymiary: 172x165x50 mm
 • Waga: 111 g (stereo), 85 g (mono)

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Yealink YHS36 ☆

Yealink YHS36 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink YHS36
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d1de28e441ab0017be9b3
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink YHS36 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Yealink YHS36 Dual

Poznaj nowy przewodowy zestaw słuchawkowy Yealink YHS36 w wersji na jedno i dwoje uszu. Zaletą tych wyjątkowo komfortowych dla ucha użytkownika słuchawek jest nadzwyczajna jakość szerokopasmowego dźwięku HD, redukcja szumów mikrofonu i wygodny, kabel RJ9, który pozwala na podłączenie i pełną kompatybilność z telefonami IP producenta Yealink.
Funkcje:
 • Pełna kompatybilność z telefonami IP Yealink
 • technologia szerokopasmowego audio HD
 • Redukcja szumów mikrofonu zapewniająca prywatność rozmowy
 • Plug-and-play - słuchawki są gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka
 • Przyjemna dla ucha budowa nauszników gwarantująca komfort
 • Lekka konstrukcja / postępowy design
Specyfikacja:
 • kabel słuchawkowy o długości 0,9 metra
 • przewód QD / RJ o długości 1,2 metra
 • Waga: Mono - 124 gramy / Dual 170 gramów

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Yealink YHS34 ☆

Yealink YHS34 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yealink
 • Nazwa produktu: Yealink YHS34
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61028cd48e441a9b7c3ec0bd
 • ID kategorii: 7967

☆ Yealink YHS34 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Yealink YHS34 Lite Dual

Ultralekki komplet słuchawkowy Yealink YHS34 na jedno lub dwoje uszu z portem QD do RJ jest choćby o 10-30% lżejszy niżeli inne dostępne na rynku słuchawki w tej klasie sprzętu. Wygodne poduszki nauszników zapewniają komfort podczas wielogodzinnego użytkowania.
Funkcje:
 • nieprzeciętna jakość dźwięku
 • Lekka kompozycja zapewniająca całodzienny komfort
 • Pełna kompatybilność z telefonami IP Yealink
 • Redukcja szumów w mikrofonie
 • HD Voice
 • Pasywna redukcja szumów
 • Gotowość do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka
 • Miękkie, wentylowane nauszniki skórzane (gąbka w wersji Lite)
Specyfikacja:
 • Długość kabla słuchawkowego 0,9 metra
 • rozmiar głośnika 28 milimetrów
 • Długość kabla QD / RJ 1,2 metra

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bd8668e441a3bd372bfe5
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Axtel VOICE USB28 HD mono NC

bezawaryjne działanie podczas każdej rozmowy

Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najbardziej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od indywidualnych potrzeb seria VOICE oferuje model z uniwersalnym złączem USB, które pozwala na łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

pokaźniejsza komfortowa podczas wielogodzinnego stosowania

Słuchawka VOICE USB dostępna jest w wymiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Większe nauszniki świetną eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

Model wyposażony jest w niezwykle komfortową osłonę pałąka nagłownego wytwarzaną z gąbki, która zapewnia komfort w trakcie długich godzin stosowania.

Słuchawka w wersji USB w dodatku technikę Automatic Gain Control (AGC), która samoczynnie dopasowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

atrybuty zestawu słuchawkowego Axtel:

 • Środowisko pracy: w biurze
 • rodzaj środowiska pracy: spory hałas
 • Kategoria: direct
 • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
 • Połączenie słuchawki: USB
 • Komatybilność: softphone
 • Jakość dźwięku: HD
 • System redukcja szumów: wysoki
 • Mikrofon z redukcją szumów: tak
 • technika Acoustic Protection: 118 dB A
 • technika Digital Signal Processing: tak
 • technologia Automatic Gain Control: tak
 • Plug&play: tak
 • fason noszenia: mono

BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI pakiet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bd86b8e441a3bd372bfe7
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB to wygodna słuchawka gwarantująca komfort użytkowania niezależnie od miejsca pracy. Mikrofon z redukcją szumów w połączeniu z dźwiękiem HD gwarantują wysoką jakość rozmowy. Miękka gąbka pokrywająca nauszniki słuchawki umożliwia komfort pracy ulepszoną, pasywną redukcję szumów i izolację od odgłosów otoczenia....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.