Słuchawki na motocykl

Ranking słuchawek na motocykl – listopad 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek na motocykl. Ranking zawierający polecane słuchawki na motocykl jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A ☆

Apple AirPods, MGYM3ZM/A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods, MGYM3ZM/A
 • Ilość ofert: 24
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wytworzony poprzez Apple czip H2. Wyśmienita jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, tworzyć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i powiększać produktywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, by szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go starannie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem wyjątkowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do we wnętrzu współpracuje z algorytmami polepszającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, by niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy produktywniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

choćby 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. By Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,ekspresowo lokalizować odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz pokazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w rozmiarze XS – usprawniają dopasowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, stwarzając znakomicie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie i odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, by przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wspaniałe dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym realnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, aby brzmienie było lepiej dostosowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do w środku mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i wydajność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – nawet kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona budowa daje więcej możliwości lokalizowania etui, a sprawniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

choćby 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z certyfikatem Qi.

Nowy czip U1 zezwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie dokładne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala też zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie nieprzeciętne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Wbudowany głośnik odtwarza sygnał usprawniający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są niepodatne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od błyskawicznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z niesłychaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, by sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niewielka rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Błyskawiczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się idealnym dźwiękiem, ale także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087 ☆

SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z nieszablonowym dźwiękiem, zaawansowanym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania przez dużo godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
progresywny system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w drobnej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
nowoczesny system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej zaawansowaną technikę redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc całkowicie zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technologia
Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth i praktycznemu dobraniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki innowacyjnej technologii SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
innowacyjna klasyka
szykowny i subtelny styl – bezkompromisowe słuchawki i elegancko doszlifowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.
unikatowa jakość dźwięku
progresywne technicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, lecz też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
mały, produktywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek gwarantuje bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio oraz przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niewielkimi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają zrównoważone, nieprzerwane połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
genialne do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.
zrównoważona i niezawodna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie, i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i genialne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki nieznacznemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest także oglądanie.
Zoptymalizowana budowa anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.
Stabilność i staranne dostosowanie
praktyczna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu ergonomicznie stykają się z trzema różnorodnymi punktami w uchu, zapewniając potężne, wygodne dostosowanie.
Gumowa, antypoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wypadną nieoczekiwanie.
Wszystko, czego Ci potrzeba
3 wymiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 rozmiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają znakomite dopasowanie, najlepszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W pakiecie jestkabel do ładowania USB-C.
choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a praktyczne etui z funkcją ładowania zapewnia dopełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.
szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.
ergonomiczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu z łatwością wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala ekspresowo i łatwo naładować akumulator w etui, żeby słuchać muzyki poprzez cały dzień.
prędkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie wyłapuje, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swych preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem lub jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje potrzeby
sensor zbliżeniowy w każdej wkładce lokalizuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i stosownie ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień przy pomocy ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez wykorzystania dłoni zapewnia swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej lub obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, żeby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, aby przejść do następnego utworu.
regulowanie funkcji części dotykowych
Chcesz zmienić działanie komponentów dotykowych? To nic nieprzystępnego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie albo w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technika 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu zezwala na słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki odpowiednio rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa budowa z technologią BLUETOOTH
 • nawet 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja szybkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • progresywna budowa gwarantuje świetne przypasowanie
parametry ogólne
rodzaj Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore ☆

Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundCore
 • Nazwa produktu: Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64075bc882fff0a29ece5180
 • ID kategorii: 7967

☆ Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Sport X10, białe

Niesamowity dźwięk kochany przez ponad 20 milionów ludzi

unikatowe słuchawki douszne Sport X10 znakomicie potrafią zmotywować do aktywnego treningu. Koniec z wypadającą słuchawką! oryginalne zaczepy na uszy, które możesz przekręcać o 210° dla wspaniałego dostosowania, są nie tylko komfortowe lecz też potrafią trzymać słuchawkę w miejscu nawet w trakcie intensywnego wysiłku. Technologia BassUp wzmacniająca niskie tony w czasie rzeczywistym, jeszcze bardziej pobudzi Twoją motywację. Nie musisz również martwić się o korozyjne działanie potu czy bieganie w deszczu, dzięki wodoodporności IPX7, a także opatentowanej technologii SweatGuard.

najlepsze przypasowanie

Sport X10 mają unikalne zaczepy na uszy, które obracają się do 210°. Przekręcaj je do momentu aż poczujesz nieprzeciętne ułożenie. Oryginalna budowa zapewnia unikatową wygodę i dostosowanie które utrzyma słuchawki na swoim miejscu nawet w trakcie aktywnego treningu.

Hardcorowe basy dla maksymalnej motywacji

Dynamiczny system akustyczny zapewnia 2 razy więcej basów przy zachowaniu czystości średnich i wysokich tonów. Technika BassUp analizuje i wzmacnia basy Twojej muzyki w czasie rzeczywistym, gwarantując dodatkowe maksymalne wzmocnienie.

Skuteczna ochrona przed wodą i potem

opatentowana technologia SweatGuard została zainspirowana konstrukcją łodzi podwodnej, dzięki czemu słuchawki douszne Sport X10 są wytrzymałe na korozyjne działanie ludzkiego potu. Na dodatek Sport X10 posiadają w pełni wodoodporną konstrukcję o stopniu ochrony IPX7, która zatrzymuje płyny na zewnątrz. Trenuj ile masz sił, wiedząc że wewnętrzne elementy są dobrze chronione przed zniszczeniem.

Popraw swoje wrażenia z Aplikacją Soundcore

Aplikacja Soundcore pozwala dostosować słuchawki treningowe Sport X10 do własnych potrzeb. Skorzystaj z zaproponowanych ćwiczeń oddechowych w aplikacji,skupić się na oddychaniu przed treningiem, dopasuj profil dźwięku za pomocą 22 ustawień korektora i dostosuj części sterujące.Ultra jednostajne połączenie Bluetooth 5.2 gwarantuje, iż słuchawki douszne Sport X10 utrzymują zrównoważone połączenie z urządzeniem poprzez cały czas trwania treningu.

Połączenia z świetną transparentnością

Sport X10 jest wyposażony w 6 mikrofonów i technologię redukcji szumów, która wyraźnie odbiera Twój głos i blokuje dźwięki otoczenia. Jeśli jest wietrzny dzień, włącz redukcję szumu wiatru w aplikacji Soundcore, by jeszcze bardziej poprawić jakość połączeń.

Łatwe do otwarcia etui ładujące

wystarczy nacisnąć przycisk na etui ładującym, żeby otworzyć je jedną ręką. To znikomy szczegół, który pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, gdy jesteś zajęty.

Słuchawki pod kontrolą

Obie wkładki douszne nietrudny w użyciu przycisk, który pozwala na sterowanie słuchawkami, choćby w połowie treningu. Użyj aplikacji Soundcore,przypasować sterowanie do swoich potrzeb.

Słuchanie w podróży

Sport X10 są minimalne i lekkie, dzięki temu zapewniają wygodę w trakcie długich sesji odsłuchowych. Smukłe etui ładujące łatwo zawiera się w kieszeni lub torbie na siłownię, nie zajmując dużo miejsca.

Do 32 godzin odtwarzania

Uzyskaj 8 godzin muzyki po jednym naładowaniu słuchawek treningowych i dodaj dodatkowe 3 pełne ładowania za pomocą etui ładującego.

Sport X10 ma klasę wodoodporności IPX7

Zgodnie z normą IEC 60529, co oznacza, że mogą wytrzymać zanurzenie w wodzie na maksymalnej głębokości 1 metra przez maksymalnie 30 minut. Nie są dedykowane do pływania, brania prysznica ani wystawiania na działanie wody w basenie lub oceanie. Nie używaj Sport X10 w saunie albo łaźni parowej. Wydajność hydroizolacji może z czasem ulec zmniejszeniu. Etui ładujące nie jest wodoodporne.

 • Wejście: 5 V 0,5 A
 • Znamionowa moc wyjściowa: 5 mW (@1% THD)
 • objętość akumulatora: 55 mAh x 2 (słuchawki douszne) 540 mAh (etui ładujące)
 • Czas ładowania: 2 godz.
 • Czas odtwarzania: (różni się w zależności od poziomu głośności i treści) do 8 h / (Łącznie 32 godz. Z etui ładującym)
 • wymiar przetwornika: 10 mm x 2
 • Charakterystyka częstotliwościowa: od 20 Hz do 20 kHz
 • Impedancja: 32?
 • Stopień wodoszczelności IPX7(earbuds)
 • Wersja Bluetooth: 5.2
 • Zasięg Bluetooth: 10 m
 • Kolor: biały


EAN: 0194644101350
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: A3961G21
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Z zaczepami usznymi
Technologie: likwidowanie echa akustycznego (AEC)
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: zaimplementowany
Zasięg: 10 m

☆ Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB ☆

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60059a9a8e441a4a40c2613d
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS PRO Inteligentna aktywna redukcja szumów (ANC) Płynne przełączanie się między trybem aktywnej redukcji szumów i w pełni regulowanym dźwiękiem otoczenia. Studyjna jakość dźwięku Odkryj najwyższą jakość dźwięku dzięki dwudrożnemu głośnikowi niskotonowemu 11 mm i głośnikowi wysokotonowemu 6,5 mm. Wyśmienita jakość rozmów Dzięki 3 mikrofonom zastosowanym w słuchawki (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny) głos użytkownika jest wyraźny choćby w niesprzyjających warunkach. Wodooporność Używaj słuchawek choćby w najtrudniejszych warunkach, dzięki wodoodporności IPX7. Bateria na cały dzień Ciesz się odtwarzaniem muzyki nawet poprzez 18h przy włączonym ANC, a także szybkim i bezprzewodowym ładowaniem Powershare zgodnym z Qi. Samoczynne przełączanie między urządzeniami samoczynnie przełączaj się między tabletem a smartfonem kiedy ktoś do Ciebie dzwoni, bez konieczności wyboru źródła z menu podręcznego urządzenia. INTELIGENTNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW Zanurz się w muzyce Zredukuj szum otoczenia choćby o 99%. Galaxy Buds Pro to słuchawki dokanałowe, które nie tylko fizycznie izolują Cię od zewnętrznego hałasu (pasywna redukcja szumów), lecz też minimalizują go dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC). To wyraźnie bardziej produktywne rozwiązanie w porównaniu ze słuchawkami otwartymi. Dzięki dwóm poziomom ANC, możesz ponadto dostosować redukcję szumów do sytuacji i miejsca, w jakim się znajdujesz. Sprawdź, co się dzieje Włączony tryb Dźwięków otoczenia wzmocni je choćby o 20 dB. Nigdy więcej nie przegapisz niczego na zewnątrz, równocześnie słuchając muzyki. Słuchawki Galaxy Buds Pro pozwalają ustawić dźwięki otoczenia na 4 przeróżnych poziomach, dopasowanych do Twoich potrzeb. Bądź za każdym razem w gotowości do rozmowy teraz możesz rozmawiać z drugą osobą nawet, gdy słuchasz muzyki. Kiedy Galaxy Buds Pro wykryją, iż zaczynasz prowadzić rozmowę, samoczynnie przełączają się w tryb konwersacji. Słuchawki wyłączają ANC i włączają tryb Dźwięków otoczenia, umożliwiając prowadzenie luźnej rozmowy i powodując, iż głos rozmówcy jest bardziej wyraźny. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Usłysz każdy szczegół Generowany poprzez dwudrożny głośnik: 11-mm głośnik niskotonowy, a także 6,5-mm głośnik tonów wysokich. Rewelacyjna jakość połączeń 3 mikrofony + VPU gwarantują jeszcze wyższą jakość połączeń, a bariera wiatrochronna gwarantuje rewelacyjną jakość rozmów choćby w otwartej przestrzeni. WODOODPORNOŚĆ oporne na intensywny trening i bieg w deszczu Używaj słuchawek, kiedy chcesz i gdzie chcesz, dzięki wodoodporności klasy IPX7. Chcesz trenować, a równocześnie słuchać muzyki? teraz to możliwe. Biegasz w deszczową pogodę i musisz pilnie porozmawiać? Zrób to. Słuchaj muzyki aż do 18 godzin Odkryj nowy rozmiar skuteczności i ciesz się muzyką z aktywnym ANC i etui ładującym choćby przez 18h i rozmowami choćby do 14,5 godzin. Szybki czas ładowania
 • 3 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) gwarantuje 30 min odtwarzania.
 • 5 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) zagwarantuje 55 min odtwarzania.
 • 10 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe) zapewnia 85 min odtwarzania.
Inne Rankingi:  Słuchawki do 50 zł
automatycznE PRZEŁĄCZANIE Dzięki funkcji samoczynnego przełączania się w Galaxy Buds Pro, słuchawki natychmiast połączą się z odpowiednim urządzeniem. Gdy oglądasz film na tablecie i ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds Pro przełączą dźwięk na Twój telefon. Gdy zakończysz rozmowę - słuchawki wrócą do połączenia z tabletem. Nic nie musisz robić, Galaxy Buds Pro zrobią to samoczynnie za Ciebie. DobranE DO CIEBIE Nie szukaj słuchawek Dzięki usłudze SmartThings Find, którą wynajdziesz w aplikacji SmartThings, w prędki i bezproblemowy sposób znajdziesz zgubione słuchawki. Aplikacja wskaże ostatnią lokalizację, w jakiej Galaxy Buds Pro były sparowane z Twoim smartfonem, a w razie potrzeby pomocna może być też funkcja lokalizowania sygnałem dźwiękowym. Widżet Galaxy Buds Pro Sprawdzaj w przystępny sposób stan baterii i steruj słuchawkami w komfortowy sposób za pomocą widżetu na ekranie głównym. SzybkiE I łatwe PAROWANIE maszyn Telefon, tablet, smartwatch Gdy otworzysz etui Galaxy Buds Pro, Twój telefon albo smartfon samoczynnie wykryje słuchawki. Wystarczy dotknąć przycisk "Połącz" i możesz radować się idealnym dźwiękiem. Słuchawki z łatwością złączysz również ze smartwatchem Galaxy - możesz posiadać swoją muzykę za każdym razem przy sobie choćby bez telefonu. PC nietrudne połączenie przez dedykowane okno nie tylko w przypadku pierwszego parowania,na dodatek w trakcie ponownego łączenia urządzeń.

Mikrofon
Pozostałe parametry

☆ Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały ☆

Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62fb506a2da47cad916716e6
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wyprodukowane z myślą o klientach, którzy oczekują najlepszego dźwięku w podróży, pracy albo w trakcie wypoczynku. Słuchawki Denon AH-C830NCW zostały zaprojektowane, by zapewnić wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku z kompaktowych, bezprzewodowych, lekkich słuchawek. Aktywna redukcja szumów pozwala radować się niezakłóconym dźwiękiem, a jednocześnie możesz posiadać pewność, iż możesz słuchać ulubionej muzyki do 24 godzin dzięki inteligentnemu etui ładującemu.

System aktywnej redukcji szumów (ANC) nowej generacji opracowany przez Denon wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce dousznej, by zredukować albo w pełni polikwidować hałas otoczenia. Tryb transparentności jest aktywowany poprzez dotknięcie słuchawki dousznej, a wbudowany mikrofon zagwarantuje słyszenie odgłosów świata zewnętrznego.

Model AH-C830NCW posiada dwa mikrofony w każdej słuchawce, które współpracują z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, aby przechwytywać i przesyłać głos wyraźniej tradycyjne mikrofony dookólne. Trzeci mikrofon zapewnia naturalną ochronę kanału słuchowego przed wietrznym lub hałaśliwym otoczeniem, aby wyraźnie rejestrować i transmitować Twój głos, gdy rezonuje on w Twoim ciele.

komfortowe, bezpieczne dostosowanie dla długiego słuchania.

Usługa szybkiego parowania Google wykorzystuje technikę Bluetooth Low Energy do wykrywania pobliskich sprzętów Bluetooth bez zużywania obszernej mocy baterii telefonu.

Zaprojektowane dla tych, którzy oczekują wspaniałego dźwięku w trakcie dojazdów do pracy, ćwiczeń albo relaksu w domu. Strojenie przez Denon Sound Master zapewnia solidny, ale szczegółowy dźwięk, którego szukasz w muzyce, rozrywce i rozmowach telefonicznych.

Ciesz się choćby sześcioma godzinami bezprzewodowego słuchania muzyki poprzez Bluetooth po jednym pełnym naładowaniu i łącznie do 24 godzin, ładując ponownie słuchawki douszne za pomocą komfortowego etui ładującego. Dołączony przewód USB-C zezwala na ładowanie akumulatora litowo-jonowego w etui z dowolnej ładowarki USB albo portu USB komputera.

 • kodek audio Bluetooth: AAC, SBC
 • przetworniki: 0,4" owalne, dynamiczne
 • eliminacja hałasu: hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC)
 • tryb klarowności: tak (Denon Ambient Monitor)
 • szybkie parowanie Google: tak
 • klasa / wersja Bluetooth: 1/5.0 z LE (Low Energy)
 • żywotność baterii: do 6 godzin (muzyka Bluetooth), łącznie 24 godziny po naładowaniu z etui ładującym. Do 4,8 godzin (Bluetooth + ANC), 19 godzin w sumie z etui do ładowania
 • wodoodporność: IPX4 (słuchawki)

☆ Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567) ☆

Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c51a3592da47c54bfe7e9d5
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra SPORTElite SPORTZaprojektowane jako prawdziwie bezprzewodowe sportowe słuchawki douszne.nieprzeciętna bezprzewodowa jakość muzyki i rozmówTechnologia połączeń oparta o 4 mikrofonyZaawansowane, spersonalizowane funkcje treningowe, obejmujące automatyczne odliczanie powtórzeń, a także porady trenerskie przekazywane poprzez aplikację Jabra Sport LifePulsometr wbudowany w słuchawkę - monitor pracy serca oraz maks.

pułapu tlenowegoWodoodporna kompozycja ze poziomym ochrony IP67 i 3-letnią gwarancją obejmującą oporność na uszkodzenia wywołane działaniem potu*Możliwość dopasowania muzyki do własnych potrzeb z regulowanym korektorem dźwięku w aplikacji Jabra Sport Life*choćby 4,5 godziny pracy baterii, 13,5 godziny z futerałem ładującymBezprzewodowy dźwięki rozmowy w najwyższej jakościJabra Elite Sport to najistotniej innowacyjne technologicznie, prawdziwie bezprzewodowe, sportowe wkładki douszne gwarantujące genialną jakość dźwięków w czasie słuchania muzyki i prowadzenia rozmów.

Powstały z myślą o najwyższej wygodzie i komforcie w każdej sytuacji, choćby podczas najszczególniej intensywnych ćwiczeń na siłowni, joggingu czy również jazdy na rowerze. Głośniki wzbogacone o bas to jeszcze pokaźniejszy power podczas treningów, a technika poczwórnych mikrofonów to nie tylko gwarancja wspaniałego dźwięku, ale także wydajna redukcja szumów otoczenia.

dzięki temu wiesz, że niezależne od miejsca, w którym się znajdujesz zawsze będzie wyśmienicie słychać tylko Twój głos.Usłysz więcej dźwięków z otoczeniaFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) wykorzystuje zaimplementowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

przy pomocy jednego przycisku możemy w jednej chwili w dogodny sposób usłyszeć dźwięki, które nas otaczają, co jest nad wyraz przydatne w trakcie np. Miejskiego joggingu. Moc i solidnośćJabra Elite Sport zezwalają na do 4,5 godziny czasu pracy po jednym ładowaniu.

W połączeniu z komfortowym kieszonkowym etui pełniącym funkcję ładowarki można wydłużyć ten czas aż do 13,5 godziny. Dzięki temu bezproblemowo można skoncentrować się na realizacji wskazanego celu, bez obaw o ubytek energii.

pakiet Jabra Elite Sport jest wodoodporny i objęty 3-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane poprzez pot (wymagana rejestracja w aplikacji).Całodniowy komfort i bezpieczne zamocowanieCałkowicie bezprzewodowe słuchawki zostały wyposażone w przyciski zwiększające komfort wykorzystywania, a także bezpieczeństwo.

Aby odebrać połączenie nie musimy sięgać po smartfona. Dołączone do zestawu wkładki EarGel w rozmaitych wymiarach oraz specjalnie wyprofilowane zaczepy pozwalają uzyskać świetne dobranie do ucha bez uczucia dyskomfortu w przypadku długofalowego używania.

Bez względu na intensywność treningu mamy pewność, iż słuchawki pozostaną na swym miejscu. W zależności od wykonywanej aktywności możemy także nosić jedną lub dwie słuchawki, dzięki czemu maksymalizujemy komfort związany z naszymi ćwiczeniami.

Wszystko to bez zbędnych, ograniczających ruch przewodów.Osobisty trener- Aplikacja Jabra Sport LifeWbudowana aplikacja fitness Jabra Sport Life to bardzo ważny składnik sportowego zestawu słuchawkowego.

Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do takich funkcji jak licznik czasu, odległości czy powtórzeń, oraz do porad na temat regeneracji organizmu. Może także planować, obserwować i analizować efekty swojej aktywności.

w dodatku wbudowany monitor pracy serca - zintegrowany z aplikacją - mierzy tętno w uchu wewnętrznym pomagając przypasować tempo i intensywność ćwiczeń, a tym samym optymalizować korzyści płynące z każdego treningu.

Z pomocą maksymalnego pułapu tlenowego możemy ocenić nasze możliwości i wybrać taki zestaw ćwiczeń, który będzie w danym momencie najkorzystniejszy. Zawartość opakowaniaSłuchawki Jabra Elite SportEtui ładujące 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel 3 zestawy piankowych wkładek EarGel3 zestawy zaczepów EarWingInstrukcja obsługiGwarancje i ulotka z ostrzeżeniami *Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+


☆ Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) ☆

Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Haylou W1 (niebieski) (6971664931112)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d9dd308e441a29b2ea97ad
 • ID kategorii: 7967

☆ Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Haylou W1 (niebieskie)

Słuchawki bezprzewodowe TWS Haylou W1
Bezprzewodowe słuchawki Haylou W1 pozwolą Ci radować się doskonałej jakości dźwiękiem nawet przez 6 godzin na jednym ładowaniu. Bluetooth 5.2 zagwarantuje bezusterkowe połączenie, a dynamiczny przetwornik Knowles i kodek aptX Adaptive gwarantują naturalne, klarownie czyste brzmienie bez opóźnień. Swobodnie rozmawiaj poprzez telefon dzięki redukcji szumów CVC 8.0 i zaimplementowanym mikrofonom. Ergonomiczny design słuchawek zapewnia wymarzony komfort wykorzystywania, a zaimplementowane panele dotykowe ułatwiają ich obsługę.

Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak perfekcyjnie
Z Haylou na nowo odkryjesz piękno muzyki. Słuchawki zostały wyekwipowane w zbalansowane przetworniki armaturowe Knowles RAN-62462, które zapewniają bogaty w detale, olśniewającej jakości dźwięk. Głośniki z metalową, kompozytową membraną odpowiadają za nadzwyczajne stabilnie niskich i średnich tonów, a adaptacyjny kodek aptX Adaptive samoczynnie dopasowuje pracę W1 do najróżniejszych scenariuszy, gwarantując dźwięk jakości HD bez opóźnień. Graj w ulubione gry bez problemów z synchronizacją dźwięku z obrazem. Haylou W1 dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, kiedy słuchasz muzyki, oglądasz filmy albo grasz w gry.

Najwyższa jakość połączenia - pożegnaj problemy z sygnałem
Co powoduje, że używając Haylou W1, nie musisz obawiać się problemów z jakością połączenia? Chip QCC3040 i łącze Bluetooth 5.2 bezusterkową, jednostajną i szybką transmisję sygnału - zapomnij o zakłóceniach i opóźnieniach. Słuchawki obsługują również komunikację 2-kanałową, dzięki czemu możesz luźno przełączać się między trybem mono a stereo. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody!

Pracują tak długo, jak Ci trzeba
Słuchaj swych ulubionych piosenek do czasu, aż chcesz. Każda słuchawka może pracować przez około 6 godzin po pełnym naładowaniu. Co więcej, wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala przedłużyć ten czas do aż 20 godzin! Z Haylou W1 Twoje ulubione utwory mogą towarzyszyć Ci nawet przez cały dzień.

luźno rozmawiaj poprzez telefon niemal w każdej sytuacji
Rozmawiaj bez przeszkód, gdziekolwiek jesteś. Każda słuchawka została wyekwipowana w 2 mikrofony, które doskonale rejestrują ludzki głos. Haylou W1 proponująnowoczesną technikę redukcji szumów CVC 8.0. Wszystko to sprawia, iż możesz komfortowo rozmawiać poprzez telefon niemal w każdym miejscu. W domu, w biurze, w sklepie czy w autobusie - zawsze nieprzeciętnie usłyszysz swojego rozmówcę, a on usłyszy Ciebie!

Najważniejsze funkcje masz zawsze w zasięgu ręki
Już nie musisz szukać smartfona za każdym razem, kiedy chcesz zatrzymać odtwarzanie lub przełączyć utwór. Haylou W1 mają zaimplementowane panele dotykowe, które pozwalają na ich komfortową obsługę. Starczy kilka stuknięć! W ten sposób możesz pomiędzy innymi zmieniać piosenki, pauzować albo wznawiać odtwarzanie oraz odbierać i kończyć połączenia telefoniczne. Aktywujesz również inteligentnego asystenta głosowego w swym telefonie.

Będą nadzwyczajnie Ci służyć poprzez długi czas
Z Haylou możesz godzinami słuchać muzyki, nie martwiąc się dyskomfortu. W1 znamionują się lekką wagą i poręczną konstrukcją - wyśmienicie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Nie wywierają przy tym nieprzyjemnego nacisku. Słuchawki posiadają stopień ochrony IPX4, możesz więc swobodnie używać ich na co dzień - niestraszny im pot lub przypadkowe zachlapanie. Zostały też pokryte powłoką antyoksydacyjną i są wyjątkowo odporne na zużycie.

W komplecie
Słuchawki
Etui ładujące
3 pary końcówek na słuchawki (domyślnie nałożona końcówka w wymiarze M)
przewód ładowania
Instrukcja użytkownika

Specyfikacja

producent Haylou
Nazwa Haylou W1
Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 5.2
Port ładowania USB-C
Zasięg Do 10 m (otwarta przestrzeń, brak przeszkód)
Czas pracy Ok. 20 h (z etui ładującym)
pojemność akumulatora słuchawek 32 mAh (jedna słuchawka)
pojemność akumulatora etui ładującego 310 mAh
Czas ładowania słuchawek Ok. 2 h
Czas ładowania etui ładującego Ok. 3 h
Obsługiwane protokoły SBC, AAC, aptX, aptX-adaptive, A2DP, AVRCP, HFP, HSP
rozmiary słuchawek 22x36 mm (jedna słuchawka)
rozmiary etui ładującego 64,5x45 mm
Kolor Niebieski


☆ Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241) ☆

Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791e2548e441ad9e933d7b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bądź ciągle w ruchu z ultralekkimi, bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi BackBeat FIT 350. Dzięki bezpiecznym zaczepom na uszy oraz klipsowi pozostają zrównoważone w każdych warunkach. Bateria wystarczy, na sześciogodzinny wyczerpujący trening.

Głęboki, bogaty dźwięk
W dziedzinie dźwięku nie ma kompromisów. Dzięki 6-milimetrowym przetwornikom i wspaniałemu wykonaniu wkładek, które blokują szumy z otoczenia, te dyskretne i ultralekkie słuchawki douszne dają głęboki i bogaty odsłuch.

rozszerzona stabilność
Ciągle się ruszasz, lecz twoje słuchawki nie powinny. Z bezpiecznymi zaczepami na ucho, opatentowanymi wkładkami ze stabilizatorami i klipsem, który można przymocować do koszuli, BackBeat FIT 350 jest zawsze na miejscu.

wytrzymały na warunki pogodowe
BackBeat FIT 350 jest oporny na działanie wody w klasie IPX5. Oznacza to, iż możesz używać słuchawek w dowolnym czasie i miejscu - choćby w deszczu i dusznej atmosferze siłowni. Dzięki splotowi sportowemu, który minimalizuje tarcie przesuwając się płynnie po skórze, można uzyskać wrażenie, iż słuchawki są częścią ciała.

atrybuty artykułu:
· zrównoważenie trzymają się ucha niezależnie od pozycji
· Lekka kompozycja
· Głęboki dźwięk
· Pojemna bateria
· niepodatne na pot i wilgoć
· wygodne w trakcie treningu
· wbudowane elementy sterujące

Specyfikacja
· Bluetooth: 4.1, HFP 1.6, HSP 1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.4
· Czas odtwarzania: Do 6 godzin
· Czas rozmowy: Do 6 godzin
· DeepSleep: Do 6 miesięcy
· wymiar przetwornika: 6 mm
· Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
· Czułość: 106 dB SPL przy maksymalnej głośności
· Impedancja: 16 omów
· Zniekształcenie harmoniczne: <3%
· Pasywne tłumienie hałasu: Tak
· Waga: 15g
· Wodoszczelny i odporny na pot, stopień ochrony IPX5
· Zasięg: do 10 m
· Audio: Codec CVSD, mSBC, SBC
· Czas ładowania: Mniej niżeli 2 godziny
· Mikrofon z jednym interfejsem szerokopasmowym
· Multipoint: Wielopunktowe łączenie z 2 urządzeniami jednocześnie i przesyłanie strumieniowe od jednego z nich
· Polecenia głosowe (Odbierz/Ignoruj): Nie

.be

☆ DeFunc True Goldish ☆

DeFunc True Goldish Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DeFunc
 • Nazwa produktu: DeFunc True Goldish
 • Ilość ofert: 28
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45a78f8e441afe9a84d392
 • ID kategorii: 7967

☆ DeFunc True Goldish - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Defunc TRUE GO SLIM Białe unikatowY DŹWIĘK BEZ ZBĘDNYCH PRZEWODÓW Defunc TRUE GO Slim to prawdziwe, bezprzewodowe słuchawki. Zostały zaprojektowane dla osób, które lubią niezakłócone wrażenia dźwiękowe i komunikacyjne.

Dzięki konstrukcji MultiTip ™ można z nich komfortowo korzystać przez długi czas. Mają sterowanie dotykowe, są pokryte silikonem, a ich kształt i budowa zagwarantuje mocniejszy dźwięk, bezpieczniejsze przypasowanie i długofalowy komfort dla ucha.

[caption id='attachment_221' align='aligncenter' width='1620'] Słuchawki bezprzewodowe białe[/caption] SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BIAŁE SLIM Defunc TRUE GO Slim to mniejszy model słuchawek TRUE GO.

WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘK konstrukcja MultiTip ™ to stożkowaty kształt i lepsze dobranie. Dzięki temu słuchawki brzmią lepiej, dźwięk jest głębszy i skrupulatniej dopasowują się w uchu. Jest to budowa pomiędzy słuchawkami dousznymi, a dokanałowymi.

dzięki temu dostajesz wrażenia jak w słuchawkach dokanałowych bez całkowitej izolacji. MULTITIP ™ Słuchawki TRUE GO proponują oryginalną w skali światowej, opracowaną przez markę DeFunc, opartą na wiedzy konsumenckiej konstrukcję MultiTip ™.

MultiTip™ łączy w sobie najistotniej uznane muzyczne, sportowe i komunikacyjne funkcje i kształt słuchawek. ulepszony dźwięk, bezpieczne przypasowanie i wygodę. WYMIENNE KOŃCÓWKI I SKRZYDEŁKA SPORTOWE W komplecie odszukasz 2 komplety dodatkowych silikonowych wkładek dousznych, w tym pakiet skrzydełek sportowych.

Dzięki nim złączysz słuchawkę idealnie do siebie, a sportowe skrzydełka pozwolą Ci na słuchanie ulubionej muzyki podczas uprawiania sportu bez wypadania słuchawek z ucha. Słuchawka blokuje się w górnej części ucha i udoskonalone, bezpieczniejsze dopasowanie.

PŁYNNE STEROWANIE DOTYKOWE Sterowanie dotykowe na główce słuchawki usprawnia aktywację kluczowych funkcji telefonu/komputera. Dzięki sterowaniu dotykowemu możesz np. Odbierać i kończyć rozmowy, włączać i wyłączać kolejne utwory, sterować głośnością czy aktywować asystenta.

22 GODZINY AKTYWNEGO DZIAŁANIA I prędkiE ŁADOWANIE USB-C. Słuchawki można ładować w etui ok. 5 razy. Ładowanie od 0-100% zajmuje około 1 godziny przez USB-C. Etui i słuchawki można ładować jednocześnie.

szybkiE I jednostajnE PAROWANIE, ŻYWOTNOŚĆ BATERII Dzięki Bluetooth 5.0 słuchawki zapewnia wyższą jakość w zakresie synchronizacji, szybkości, żywotności baterii i jednostajnego parowania. WODOODPORNOŚĆ KLASY IPX4 Dzięki oporności w klasie IPX4 Twoje słuchawki bezprzewodowe są chronione przed zgubnymi rozpryskami wody albo potem.

dzięki temu możesz ich używać na siłowni, w trakcie biegania czy innych aktywności na świeżym powietrzu. 6 kolorów Model TRUE GO Slim jest dostępny w kolorach czarnym, białym, różowym, czerwonym, niebieskim i zielonym z naturalnymi odcieniami.

teraz możesz związać słuchawki do swojego, własnego stylu. SŁUCHAWKI TRUE GO SLIM SPECYFIKACJA technologicznA Wersja Bluetooth: 5.0 Częstotliwość transmisji: 2,4 GHz Bateria sł...


☆ Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. ☆

Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thomson
 • Nazwa produktu: Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły.
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 515e7b0b8e441ab59900002a
 • ID kategorii: 7967

☆ Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Funkcja ładowania. Regulacja głośność na muszli słuchawek. 3 kanały przenoszenia. Rozciągliwy pałąk. System PLL gwarantuje stabilną częstotliwość. Zasięg: 100 m na wolnym powietrzu, 20 - 30 m w budynkach. Autotuning (automatyczne wyszukiwanie kanału). Przycisk Power na słuchawkach z kontrolką LED. Wtyk: Jack 3,5-mm. Przenoszenie sygnału: radiowe. Czułość: 107 dB. Czas działania: 8 h. Materiał: tworzywo nienaturalne. Długość kabla: 1 m. Średnica: 40 mm. Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz. Impedancja: 32 Ohm. Zasięg: 100 m. Częstotliwość przenoszenia: 863 MHz. Kolor: czarny/ niebieski.
cechy:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - Dostęp: Bezprzewodowe - Połączenie: 3,5 mm - Budowa: Słuchawki wokółuszne - Dynamika: 107 dB - Dystorsja >: 2 % - Materiał: Materiał plastikowy - wariant: Stereo - Wilkość szumów >: 50 dB - Długość kabla: 1 m - Impedancja: 32 Ohm - Kanał: 863 MHz - Zakres częstotliwości: 20 Hz -20 kHz - Zasięg: 100 m - Kolor: Czarny/Niebieski [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 12.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Thomson [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headphones [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => Słuchawki bezprzewodowe [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki wokółuszne ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dostęp [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Bezprzewodowe ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Długość kabla [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 1 m ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dynamika [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 107 dB ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dystorsja > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 2 % ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Impedancja [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 32 Ohm ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Kanał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 863 MHz ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolor [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Niebieski ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Materiał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Materiał plastikowy ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Połączenie [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 3,5 mm ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => linia [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Over Ear UHF ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => wariant [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Stereo ) [13] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wilkość szumów > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 50 dB ) [14] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => wymiary [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 40 mm ) [15] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zakres częstotliwości [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 20 Hz -20 kHz ) [16] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zasięg [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 100 m ) [17] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Eurostecker, wariant C (CEE 7/16) ) [18] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 8 h ) ) ) )


Najtańsze słuchawki na motocykl – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek na motocykl. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki Walkman

☆ DeFunc True Goldish ☆

DeFunc True Goldish Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DeFunc
 • Nazwa produktu: DeFunc True Goldish
 • Ilość ofert: 28
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45a78f8e441afe9a84d392
 • ID kategorii: 7967

☆ DeFunc True Goldish - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Defunc TRUE GO SLIM Białe unikatowY DŹWIĘK BEZ ZBĘDNYCH PRZEWODÓW Defunc TRUE GO Slim to prawdziwe, bezprzewodowe słuchawki. Zostały zaprojektowane dla osób, które lubią niezakłócone wrażenia dźwiękowe i komunikacyjne.

Dzięki konstrukcji MultiTip ™ można z nich wygodnie korzystać poprzez długi czas. Posiadają sterowanie dotykowe, są pokryte silikonem, a ich kształt i konstrukcja zapewnia mocniejszy dźwięk, bezpieczniejsze dobranie i długotrwały komfort dla ucha.

[caption id='attachment_221' align='aligncenter' width='1620'] Słuchawki bezprzewodowe białe[/caption] SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BIAŁE SLIM Defunc TRUE GO Slim to mniejszy model słuchawek TRUE GO.

WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘK kompozycja MultiTip ™ to stożkowaty kształt i ulepszone przypasowanie. Dzięki temu słuchawki brzmią lepiej, dźwięk jest głębszy i precyzyjniej dostosowują się w uchu. Jest to konstrukcja pomiędzy słuchawkami dousznymi, a dokanałowymi.

dzięki czemu uzyskujesz wrażenia jak w słuchawkach dokanałowych bez całkowitej izolacji. MULTITIP ™ Słuchawki TRUE GO oferują oryginalną w skali światowej, opracowaną przez producenta DeFunc, opartą na wiedzy konsumenckiej konstrukcję MultiTip ™.

MultiTip™ łączy w sobie najbardziej cenione muzyczne, sportowe i komunikacyjne funkcje i kształt słuchawek. udoskonalony dźwięk, bezpieczne dobranie i wygodę. WYMIENNE KOŃCÓWKI I SKRZYDEŁKA SPORTOWE W komplecie wyszukasz 2 komplety dodatkowych silikonowych wkładek dousznych, w tym komplet skrzydełek sportowych.

Dzięki nim zbratasz słuchawkę idealnie do siebie, a sportowe skrzydełka pozwolą Ci na słuchanie ulubionej muzyki w trakcie uprawiania sportu bez wypadania słuchawek z ucha. Słuchawka blokuje się w górnej części ucha i udoskonalone, bezpieczniejsze dostosowanie.

PŁYNNE STEROWANIE DOTYKOWE Sterowanie dotykowe na główce słuchawki usprawnia aktywację kluczowych funkcji telefonu/komputera. Dzięki sterowaniu dotykowemu możesz np. Odbierać i kończyć rozmowy, włączać i wyłączać kolejne utwory, sterować głośnością czy aktywować asystenta.

22 GODZINY AKTYWNEGO DZIAŁANIA I szybkiE ŁADOWANIE USB-C. Słuchawki można ładować w etui ok. 5 razy. Ładowanie od 0-100% zajmuje około 1 godziny przez USB-C. Etui i słuchawki można ładować równocześnie.

prędkiE I stabilnE PAROWANIE, ŻYWOTNOŚĆ BATERII Dzięki Bluetooth 5.0 słuchawki gwarantuje wyższą jakość w zakresie synchronizacji, prędkości, żywotności baterii i stabilnego parowania. WODOODPORNOŚĆ KLASY IPX4 Dzięki oporności w klasie IPX4 Twoje słuchawki bezprzewodowe są bronione przed zgubnymi rozpryskami wody lub potem.

dzięki temu możesz ich używać na siłowni, podczas biegania czy innych aktywności na świeżym powietrzu. 6 odcieni Model TRUE GO Slim jest dostępny w kolorach czarnym, białym, różowym, czerwonym, niebieskim i zielonym z naturalnymi odcieniami.

teraz możesz zintegrować słuchawki do swego, własnego stylu. SŁUCHAWKI TRUE GO SLIM SPECYFIKACJA technicznA Wersja Bluetooth: 5.0 Częstotliwość transmisji: 2,4 GHz Bateria sł...


☆ Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) ☆

Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Haylou W1 (niebieski) (6971664931112)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d9dd308e441a29b2ea97ad
 • ID kategorii: 7967

☆ Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Haylou W1 (niebieskie)

Słuchawki bezprzewodowe TWS Haylou W1
Bezprzewodowe słuchawki Haylou W1 pozwolą Ci radować się wspaniałej jakości dźwiękiem nawet poprzez 6 godzin na jednym ładowaniu. Bluetooth 5.2 zagwarantuje bezawaryjne połączenie, a dynamiczny przetwornik Knowles i kodek aptX Adaptive zapewniają naturalne, przejrzyście czyste brzmienie bez opóźnień. Swobodnie rozmawiaj przez telefon dzięki redukcji szumów CVC 8.0 i zaimplementowanym mikrofonom. Poręczny design słuchawek zapewnia wymarzony komfort wykorzystywania, a zaimplementowane panele dotykowe upraszczają ich obsługę.

Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak idealnie
Z Haylou na nowo odkryjesz piękno muzyki. Słuchawki zostały zaopatrzone w zbalansowane przetworniki armaturowe Knowles RAN-62462, które gwarantują bogaty w detale, olśniewającej jakości dźwięk. Głośniki z metalową, kompozytową membraną odpowiadają za wspaniałe zrównoważenie niskich i przeciętnych tonów, a adaptacyjny kodek aptX Adaptive samoczynnie dostosowuje pracę W1 do różnych scenariuszy, gwarantując dźwięk jakości HD bez opóźnień. Graj w ulubione gry bez problemów z synchronizacją dźwięku z obrazem. Haylou W1 dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, kiedy słuchasz muzyki, oglądasz filmy lub grasz w gry.

Najwyższa jakość połączenia - pożegnaj problemy z sygnałem
Co sprawia, iż używając Haylou W1, nie musisz obawiać się problemów z jakością połączenia? Chip QCC3040, a także łącze Bluetooth 5.2 bezusterkową, stabilną i szybką transmisję sygnału - zapomnij o zakłóceniach i opóźnieniach. Słuchawki obsługują również komunikację 2-kanałową, dzięki temu możesz swobodnie przełączać się pomiędzy trybem mono a stereo. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody!

Pracują tak długo, jak potrzebujesz
Słuchaj swych ulubionych piosenek dopóki chcesz. Każda słuchawka może pracować poprzez około 6 godzin po pełnym naładowaniu. Co więcej, wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala przedłużyć ten czas do aż 20 godzin! Z Haylou W1 Twoje ulubione utwory mogą towarzyszyć Ci nawet poprzez cały dzień.

swobodnie rozmawiaj poprzez telefon niemal w każdej sytuacji
Rozmawiaj bez przeszkód, gdziekolwiek jesteś. Każda słuchawka została wyposażona w 2 mikrofony, które świetnie rejestrują ludzki głos. Haylou W1 proponująnowoczesną technologię redukcji szumów CVC 8.0. Wszystko to sprawia, iż możesz komfortowo rozmawiać przez telefon niemal w każdym miejscu. W domu, w biurze, w sklepie czy w autobusie - za każdym razem genialnie usłyszysz swego rozmówcę, a on usłyszy Ciebie!

Najważniejsze funkcje masz zawsze w zasięgu ręki
Już nie musisz szukać smartfona zawsze, kiedy chcesz zatrzymać odtwarzanie lub przełączyć utwór. Haylou W1 mają zaimplementowane panele dotykowe, które zezwalają na ich komfortową obsługę. Wystarczy kilka stuknięć! W ten sposób możesz między innymi zmieniać piosenki, pauzować lub wznawiać odtwarzanie oraz odbierać i kończyć połączenia telefoniczne. Aktywujesz dodatkowo inteligentnego asystenta głosowego w swym telefonie.

Będą doskonale Ci służyć poprzez długi czas
Z Haylou możesz godzinami słuchać muzyki, nie obawiając się dyskomfortu. W1 charakteryzują się lekką wagą i poręczną konstrukcją - świetnie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Nie wywierają przy tym nieprzyjemnego nacisku. Słuchawki mają stopień ochrony IPX4, możesz więc swobodnie używać ich na co dzień - niestraszny im pot lub przypadkowe zachlapanie. Zostały też pokryte warstwą antyoksydacyjną i są wyjątkowo odporne na zużycie.

W zestawie
Słuchawki
Etui ładujące
3 pary końcówek na słuchawki (domyślnie nałożona końcówka w rozmiarze M)
przewód ładowania
Instrukcja użytkownika

Specyfikacja

firma Haylou
Nazwa Haylou W1
Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 5.2
Port ładowania USB-C
Zasięg Do 10 m (otwarta przestrzeń, brak przeszkód)
Czas pracy Ok. 20 h (z etui ładującym)
objętość akumulatora słuchawek 32 mAh (jedna słuchawka)
objętość akumulatora etui ładującego 310 mAh
Czas ładowania słuchawek Ok. 2 h
Czas ładowania etui ładującego Ok. 3 h
Obsługiwane protokoły SBC, AAC, aptX, aptX-adaptive, A2DP, AVRCP, HFP, HSP
wymiary słuchawek 22x36 mm (jedna słuchawka)
wymiary etui ładującego 64,5x45 mm
Kolor Niebieski


☆ Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. ☆

Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thomson
 • Nazwa produktu: Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły.
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 515e7b0b8e441ab59900002a
 • ID kategorii: 7967

☆ Thomson Słuchawki whp 3311 czarny. za każde wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową orlen. tankuj do 50% ceny! sprawdź szczegóły. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Funkcja ładowania. Regulacja głośność na muszli słuchawek. 3 kanały przenoszenia. Elastyczny pałąk. System PLL zagwarantuje jednostajną częstotliwość. Zasięg: 100 m na wolnym powietrzu, 20 - 30 m w budynkach. Autotuning (automatyczne wyszukiwanie kanału). Przycisk Power na słuchawkach z kontrolką LED. Wtyk: Jack 3,5-mm. Przenoszenie sygnału: radiowe. Czułość: 107 dB. Czas działania: 8 h. Materiał: tworzywo sztuczne. Długość kabla: 1 m. Średnica: 40 mm. Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz. Impedancja: 32 Ohm. Zasięg: 100 m. Częstotliwość przenoszenia: 863 MHz. Kolor: czarny/ niebieski.
atrybuty:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - Dostęp: Bezprzewodowe - Połączenie: 3,5 mm - Budowa: Słuchawki wokółuszne - Dynamika: 107 dB - Dystorsja >: 2 % - Materiał: Materiał plastikowy - typ: Stereo - Wilkość szumów >: 50 dB - Długość kabla: 1 m - Impedancja: 32 Ohm - Kanał: 863 MHz - Zakres częstotliwości: 20 Hz -20 kHz - Zasięg: 100 m - Kolor: Czarny/Niebieski [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 12.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Thomson [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headphones [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => Słuchawki bezprzewodowe [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki wokółuszne ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dostęp [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Bezprzewodowe ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Długość kabla [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 1 m ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dynamika [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 107 dB ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dystorsja > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 2 % ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Impedancja [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 32 Ohm ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Kanał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 863 MHz ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Niebieski ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Materiał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Materiał syntetyczny ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Połączenie [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 3,5 mm ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => linia [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Over Ear UHF ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => wariant [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Stereo ) [13] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wilkość szumów > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 50 dB ) [14] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => rozmiary [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 40 mm ) [15] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zakres częstotliwości [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 20 Hz -20 kHz ) [16] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zasięg [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 100 m ) [17] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Eurostecker, rodzaj C (CEE 7/16) ) [18] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 8 h ) ) ) )

☆ Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore ☆

Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundCore
 • Nazwa produktu: Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64075bc882fff0a29ece5180
 • ID kategorii: 7967

☆ Anker słuchawki sport x10 biale marki Soundcore - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Sport X10, białe

Niesamowity dźwięk kochany przez ponad 20 milionów ludzi

unikatowe słuchawki douszne Sport X10 wspaniale potrafią zmotywować do aktywnego treningu. Koniec z wypadającą słuchawką! niepowtarzalne zaczepy na uszy, które możesz przekręcać o 210° dla genialnego dobrania, są nie tylko komfortowe lecz też potrafią trzymać słuchawkę w miejscu nawet podczas intensywnego wysiłku. Technika BassUp wzmacniająca niskie tony w czasie rzeczywistym, jeszcze bardziej pobudzi Twoją motywację. Nie musisz też martwić się o korozyjne działanie potu czy bieganie w deszczu, dzięki wodoodporności IPX7, a także zastrzeżonej technologii SweatGuard.

najlepsze dopasowanie

Sport X10 posiadają niepowtarzalne zaczepy na uszy, które obracają się do 210°. Przekręcaj je do momentu aż poczujesz znakomite ułożenie. Oryginalna konstrukcja gwarantuje nieszablonową wygodę i przypasowanie które utrzyma słuchawki na swym miejscu choćby podczas aktywnego treningu.

Hardcorowe basy dla maksymalnej motywacji

Dynamiczny system akustyczny zagwarantuje 2 razy więcej basów przy zachowaniu czystości przeciętnych i wysokich tonów. Technika BassUp analizuje i wzmacnia basy Twojej muzyki w czasie rzeczywistym, gwarantując dopełniające maksymalne wzmocnienie.

Skuteczna ochrona przed wodą i potem

opatentowana technologia SweatGuard została zainspirowana konstrukcją łodzi podwodnej, dzięki czemu słuchawki douszne Sport X10 są odporne na korozyjne działanie ludzkiego potu. Ponadto Sport X10 posiadają w pełni wodoodporną konstrukcję o stopniu ochrony IPX7, która zatrzymuje płyny na zewnątrz. Trenuj ile masz sił, wiedząc że wewnętrzne części są prawidłowo bronione przed zniszczeniem.

Popraw swoje wrażenia z Aplikacją Soundcore

Aplikacja Soundcore pozwala dopasować słuchawki treningowe Sport X10 do własnych potrzeb. Skorzystaj z zaproponowanych ćwiczeń oddechowych w aplikacji,skoncentrować się na oddychaniu przed treningiem, przypasuj profil dźwięku za pomocą 22 ustawień korektora i dopasuj komponenty sterujące.Ultra stabilne połączenie Bluetooth 5.2 gwarantuje, że słuchawki douszne Sport X10 utrzymują jednostajne połączenie z urządzeniem przez cały czas trwania treningu.

Połączenia z znakomitą przezroczystością

Sport X10 jest wyposażony w 6 mikrofonów i technikę redukcji szumów, która wyraźnie odbiera Twój głos i blokuje dźwięki otoczenia. Jeśli jest wietrzny dzień, włącz redukcję szumu wiatru w aplikacji Soundcore, by jeszcze bardziej poprawić jakość połączeń.

Łatwe do otwarcia etui ładujące

starczy nacisnąć przycisk na etui ładującym, żeby otworzyć je jedną ręką. To śladowy detal, który pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, gdy jesteś zajęty.

Słuchawki pod kontrolą

Obie wkładki douszne nieskomplikowany w użyciu przycisk, który zezwala na sterowanie słuchawkami, nawet w połowie treningu. Użyj aplikacji Soundcore,przystosować sterowanie do swych potrzeb.

Słuchanie w podróży

Sport X10 są niewiele znaczące i lekkie, dzięki temu zapewniają wygodę podczas długich sesji odsłuchowych. Smukłe etui ładujące prosto zawiera się w kieszeni albo torbie na siłownię, nie zajmując dużo miejsca.

Do 32 godzin odtwarzania

Uzyskaj 8 godzin muzyki po jednym naładowaniu słuchawek treningowych i dodaj dopełniające 3 pełne ładowania przy pomocy etui ładującego.

Sport X10 ma klasę wodoodporności IPX7

Zgodnie z normą IEC 60529, co oznacza, że mogą wytrzymać zanurzenie w wodzie na maksymalnej głębokości 1 metra przez maksymalnie 30 minut. Nie są asygnowane do pływania, brania prysznica ani wystawiania na działanie wody w basenie albo oceanie. Nie używaj Sport X10 w saunie lub łaźni parowej. Produktywność hydroizolacji może z czasem ulec zmniejszeniu. Etui ładujące nie jest wodoodporne.

 • Wejście: 5 V 0,5 A
 • Znamionowa moc wyjściowa: 5 mW (@1% THD)
 • objętość akumulatora: 55 mAh x 2 (słuchawki douszne) 540 mAh (etui ładujące)
 • Czas ładowania: 2 godz.
 • Czas odtwarzania: (różni się w zależności od poziomu głośności i treści) do 8 h / (Łącznie 32 godz. Z etui ładującym)
 • rozmiar przetwornika: 10 mm x 2
 • Charakterystyka częstotliwościowa: od 20 Hz do 20 kHz
 • Impedancja: 32?
 • Stopień wodoszczelności IPX7(earbuds)
 • Wersja Bluetooth: 5.2
 • Zasięg Bluetooth: 10 m
 • Kolor: biały


EAN: 0194644101350
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: A3961G21
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Z zaczepami usznymi
Technologie: likwidowanie echa akustycznego (AEC)
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: wbudowany
Zasięg: 10 m

☆ Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241) ☆

Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791e2548e441ad9e933d7b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Plantronics backbeat fit zielona (5033588049241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bądź ciągle w ruchu z ultralekkimi, bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi BackBeat FIT 350. Dzięki bezpiecznym zaczepom na uszy oraz klipsowi pozostają jednostajne w każdych warunkach. Bateria starczy, na sześciogodzinny wyczerpujący trening.

Głęboki, bogaty dźwięk
W dziedzinie dźwięku nie ma kompromisów. Dzięki 6-milimetrowym przetwornikom i nieprzeciętnemu wykonaniu wkładek, które blokują szumy z otoczenia, te dyskretne i ultralekkie słuchawki douszne dają głęboki i bogaty odsłuch.

powiększona stabilność
Ciągle się ruszasz, ale twoje słuchawki nie powinny. Z bezpiecznymi zaczepami na ucho, opatentowanymi wkładkami ze stabilizatorami i klipsem, który można przymocować do koszuli, BackBeat FIT 350 jest zawsze na miejscu.

oporny na warunki pogodowe
BackBeat FIT 350 jest wytrzymały na działanie wody w klasie IPX5. Oznacza to, iż możesz używać słuchawek w dowolnym czasie i miejscu - nawet w deszczu i dusznej atmosferze siłowni. Dzięki splotowi sportowemu, który minimalizuje tarcie przesuwając się płynnie po skórze, można uzyskać wrażenie, że słuchawki są częścią ciała.

właściwości artykułu:
· zrównoważenie trzymają się ucha niezależnie od pozycji
· Lekka konstrukcja
· Głęboki dźwięk
· Pojemna bateria
· odporne na pot i wilgoć
· komfortowe w trakcie treningu
· wbudowane komponenty sterujące

Specyfikacja
· Bluetooth: 4.1, HFP 1.6, HSP 1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.4
· Czas odtwarzania: Do 6 godzin
· Czas rozmowy: Do 6 godzin
· DeepSleep: Do 6 miesięcy
· rozmiar przetwornika: 6 mm
· Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
· Czułość: 106 dB SPL przy maksymalnej głośności
· Impedancja: 16 omów
· Zniekształcenie harmoniczne: <3%
· Pasywne tłumienie hałasu: Tak
· Waga: 15g
· Wodoszczelny i odporny na pot, stopień ochrony IPX5
· Zasięg: do 10 m
· Audio: Codec CVSD, mSBC, SBC
· Czas ładowania: Mniej niżeli 2 godziny
· Mikrofon z jednym interfejsem szerokopasmowym
· Multipoint: Wielopunktowe łączenie z 2 urządzeniami jednocześnie i przesyłanie strumieniowe od jednego z nich
· Polecenia głosowe (Odbierz/Ignoruj): Nie

.be

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A ☆

Apple AirPods, MGYM3ZM/A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods, MGYM3ZM/A
 • Ilość ofert: 24
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wykonany poprzez Apple czip H2. Perfekcyjna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, budujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać produktywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje progresywne świeże algorytmy adaptacyjne, by szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go starannie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do wewnątrz współpracuje z algorytmami udoskonalającymi jakość głosu, aby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu w trakcie rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, żeby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy efektywniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Żeby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,szybko wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są rekompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz demonstrujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w wymiarze XS – usprawniają dobranie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, wytwarzając nieprzeciętnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, by minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie oraz odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, by przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, aby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o genialne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym osiągalnym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia unikatowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dostosowane do kształtu uszu.

Inne Rankingi:  Słuchawki ISK

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do w środku mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i skuteczność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – nawet kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a skuteczniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z atestem Qi.

Nowy czip U1 zezwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie staranne do dokładnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Wbudowany głośnik odtwarza sygnał upraszczający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są oporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od niezwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niespotykaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, żeby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Drobna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Niezwłoczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się nadzwyczajnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem produktywnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały ☆

Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62fb506a2da47cad916716e6
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon Słuchawki dokanałowe ah-c830ncw biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wykonane z myślą o klientach, którzy oczekują najlepszego dźwięku w podróży, pracy albo w trakcie wypoczynku. Słuchawki Denon AH-C830NCW zostały zaprojektowane, by zapewnić wiodącą w swej klasie jakość dźwięku z kompaktowych, bezprzewodowych, lekkich słuchawek. Aktywna redukcja szumów pozwala radować się niezakłóconym dźwiękiem, a równocześnie możesz posiadać pewność, że możesz słuchać ulubionej muzyki do 24 godzin dzięki inteligentnemu etui ładującemu.

System aktywnej redukcji szumów (ANC) nowej generacji opracowany przez Denon wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce dousznej, żeby zredukować albo w pełni wyeliminować hałas otoczenia. Tryb klarowności jest aktywowany przez dotknięcie słuchawki dousznej, a wbudowany mikrofon zagwarantuje słyszenie odgłosów świata zewnętrznego.

Model AH-C830NCW posiada dwa mikrofony w każdej słuchawce, które współpracują z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, żeby przechwytywać i przesyłać głos wyraźniej tradycyjne mikrofony dookólne. Trzeci mikrofon gwarantuje naturalną ochronę kanału słuchowego przed wietrznym albo hałaśliwym otoczeniem, aby wyraźnie rejestrować i transmitować Twój głos, gdy rezonuje on w Twoim ciele.

wygodne, bezpieczne dostosowanie dla długiego słuchania.

Usługa prędkiego parowania Google wykorzystuje technikę Bluetooth Low Energy do wykrywania pobliskich urządzeń Bluetooth bez zużywania wielkiej mocy baterii telefonu.

Zaprojektowane dla tych, którzy oczekują idealnego dźwięku w trakcie dojazdów do pracy, ćwiczeń lub relaksu w domu. Strojenie przez Denon Sound Master zagwarantuje solidny, lecz szczegółowy dźwięk, którego szukasz w muzyce, rozrywce i rozmowach telefonicznych.

Ciesz się nawet sześcioma godzinami bezprzewodowego słuchania muzyki przez Bluetooth po jednym pełnym naładowaniu i łącznie do 24 godzin, ładując ponownie słuchawki douszne przy pomocy wygodnego etui ładującego. Dołączony kabel USB-C pozwala na ładowanie akumulatora litowo-jonowego w etui z dowolnej ładowarki USB albo portu USB komputera.

 • kodek audio Bluetooth: AAC, SBC
 • przetworniki: 0,4" owalne, dynamiczne
 • eliminacja hałasu: hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC)
 • tryb transparentności: tak (Denon Ambient Monitor)
 • prędkie parowanie Google: tak
 • klasa / wersja Bluetooth: 1/5.0 z LE (Low Energy)
 • żywotność baterii: do 6 godzin (muzyka Bluetooth), łącznie 24 godziny po naładowaniu z etui ładującym. Do 4,8 godzin (Bluetooth + ANC), 19 godzin w sumie z etui do ładowania
 • wodoodporność: IPX4 (słuchawki)

☆ Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB ☆

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60059a9a8e441a4a40c2613d
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 (fioletowy), SM-R190NZKAEUB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS PRO Inteligentna aktywna redukcja szumów (ANC) Płynne przełączanie się między trybem aktywnej redukcji szumów i w pełni dostosowywanym dźwiękiem otoczenia. Studyjna jakość dźwięku Odkryj najwyższą jakość dźwięku dzięki dwudrożnemu głośnikowi niskotonowemu 11 mm i głośnikowi wysokotonowemu 6,5 mm. Świetna jakość rozmów Dzięki 3 mikrofonom zastosowanym w słuchawki (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny) głos użytkownika jest wyraźny choćby w niesprzyjających warunkach. Wodooporność Używaj słuchawek choćby w najtrudniejszych warunkach, dzięki wodoodporności IPX7. Bateria na cały dzień Ciesz się odtwarzaniem muzyki nawet poprzez 18h przy włączonym ANC, a także szybkim i bezprzewodowym ładowaniem Powershare zgodnym z Qi. Samoczynne przełączanie między urządzeniami samoczynnie przełączaj się pomiędzy tabletem a smartfonem kiedy ktoś do Ciebie dzwoni, bez konieczności wyboru źródła z menu podręcznego urządzenia. INTELIGENTNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW Zanurz się w muzyce Zredukuj szum otoczenia choćby o 99%. Galaxy Buds Pro to słuchawki dokanałowe, które nie tylko fizycznie izolują Cię od zewnętrznego hałasu (pasywna redukcja szumów), lecz też minimalizują go dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC). To istotnie bardziej skuteczne rozwiązanie w porównaniu ze słuchawkami otwartymi. Dzięki dwóm poziomom ANC, możesz dodatkowo przypasować redukcję szumów do sytuacji i miejsca, w jakim się znajdujesz. Przejrzyj, co się dzieje Włączony tryb Dźwięków otoczenia wzmocni je choćby o 20 dB. Nigdy więcej nie przegapisz niczego na zewnątrz, równocześnie słuchając muzyki. Słuchawki Galaxy Buds Pro pozwalają ustawić dźwięki otoczenia na 4 przeróżnych stopniach, dostosowanych do Twoich potrzeb. Bądź za każdym razem w gotowości do rozmowy dzisiaj możesz rozmawiać z drugą osobą nawet, gdy słuchasz muzyki. Kiedy Galaxy Buds Pro wykryją, iż zaczynasz prowadzić rozmowę, samoczynnie przełączają się w tryb konwersacji. Słuchawki wyłączają ANC i włączają tryb Dźwięków otoczenia, umożliwiając prowadzenie swobodnej rozmowy i powodując, że głos rozmówcy jest bardziej wyraźny. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Usłysz każdy szczegół Generowany poprzez dwudrożny głośnik: 11-mm głośnik niskotonowy oraz 6,5-mm głośnik tonów wysokich. Genialna jakość połączeń 3 mikrofony + VPU gwarantują jeszcze wyższą jakość połączeń, a bariera wiatrochronna zapewnia nieprzeciętną jakość rozmów nawet w otwartej przestrzeni. WODOODPORNOŚĆ odporne na intensywny trening i bieg w deszczu Używaj słuchawek, kiedy chcesz i gdzie chcesz, dzięki wodoodporności klasy IPX7. Chcesz trenować, a równocześnie słuchać muzyki? teraz to możliwe. Biegasz w deszczową pogodę i musisz pilnie porozmawiać? Zrób to. Słuchaj muzyki aż do 18 godzin Odkryj nowy wymiar sprawności i ciesz się muzyką z aktywnym ANC i etui ładującym choćby przez 18h i rozmowami nawet do 14,5 godzin. Prędki czas ładowania
 • 3 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) zagwarantuje 30 min odtwarzania.
 • 5 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) zapewnia 55 min odtwarzania.
 • 10 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe) gwarantuje 85 min odtwarzania.
samoczynnE PRZEŁĄCZANIE Dzięki funkcji automatycznego przełączania się w Galaxy Buds Pro, słuchawki natychmiast połączą się z odpowiednim urządzeniem. Gdy oglądasz film na tablecie i ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds Pro przełączą dźwięk na Twój telefon. Gdy zakończysz rozmowę - słuchawki wrócą do połączenia z tabletem. Nic nie musisz robić, Galaxy Buds Pro zrobią to samoczynnie za Ciebie. DopasowanE DO CIEBIE Nie szukaj słuchawek Dzięki usłudze SmartThings Find, którą odnajdziesz w aplikacji SmartThings, w prędki i bezproblemowy sposób znajdziesz zgubione słuchawki. Aplikacja wskaże ostatnią lokalizację, w jakiej Galaxy Buds Pro były sparowane z Twoim smartfonem, a w razie potrzeby pomocna może być też funkcja lokalizowania sygnałem dźwiękowym. Widżet Galaxy Buds Pro Sprawdzaj w prosty sposób stan baterii i steruj słuchawkami w komfortowy sposób przy pomocy widżetu na ekranie głównym. SzybkiE I nietrudne PAROWANIE sprzętów Telefon, tablet, smartwatch Gdy otworzysz etui Galaxy Buds Pro, Twój telefon albo smartfon automatycznie wykryje słuchawki. Starczy dotknąć przycisk "Połącz" i możesz cieszyć się wyśmienitym dźwiękiem. Słuchawki prosto zbratasz także ze smartwatchem Galaxy - możesz posiadać swoją muzykę zawsze przy sobie choćby bez telefonu. PC łatwe połączenie poprzez dedykowane okno nie tylko w przypadku pierwszego parowania,jeszcze podczas ponownego łączenia maszyn.

Mikrofon
Pozostałe właściwości

☆ SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087 ☆

SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ SONY słuchawki bezprzewodowe WF-1000X, złoty, SL-BT-SON-087 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z unikatowym dźwiękiem, progresywnym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania poprzez niemało godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
zaawansowany system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w minimalnej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
zaawansowany system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najszczególniej zaawansowaną technologię redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc w pełni zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technologia
Dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth i ergonomicznemu dostosowaniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki nowoczesnej technice SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
innowacyjna klasyka
szykowny i subtelny styl – bezkompromisowe słuchawki i elegancko dopracowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia inicjuje działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszelkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.
wyjątkowa jakość dźwięku
progresywne technologicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, lecz też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
minimalny, sprawny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm wewnątrz słuchawek zapewnia bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio i przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z nieznacznymi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają stabilne, nieprzerwane połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
genialne do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.
stabilna i bezusterkowa łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie,, a także antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i nieprzeciętne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki śladowemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.
Zoptymalizowana budowa anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.
Stabilność i dokładne dopasowanie
funkcjonalna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu funkcjonalnie stykają się z trzema przeróżnymi punktami w uchu, gwarantując mocne, komfortowe przypasowanie.
Gumowa, antypoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wypadną nieprzewidzianie.
Wszystko, czego potrzebujesz
3 rozmiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 wymiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają perfekcyjne dostosowanie, najkorzystniejszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W pakiecie jestprzewód do ładowania USB-C.
choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a użyteczne etui z funkcją ładowania zagwarantuje uzupełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie nawet 32 godziny odtwarzania.
szybkie ładowanie w razie zapotrzebowania
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.
praktyczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu łatwo wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala prędko i łatwo naładować akumulator w etui, aby słuchać muzyki poprzez cały dzień.
szybkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce zniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie lokalizuje, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dostosować ustawienia do swoich preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem albo jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje potrzeby
czujnik zbliżeniowy w każdej wkładce lokalizuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i odpowiednio ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia rąk zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej albo obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.
regulowanie funkcji części dotykowych
Chcesz zmienić działanie składników dotykowych? To nic trudnego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technika 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu zezwala na słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki adekwatnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa budowa z technologią BLUETOOTH
 • choćby 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja prędkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • innowacyjna kompozycja gwarantuje nadzwyczajne dostosowanie
parametry ogólne
rodzaj Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567) ☆

Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c51a3592da47c54bfe7e9d5
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Elite Sport 4.5h - Black - Czarny (5707055043567) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra SPORTElite SPORTZaprojektowane jako prawdziwie bezprzewodowe sportowe słuchawki douszne.nadzwyczajna bezprzewodowa jakość muzyki i rozmówTechnologia połączeń oparta o 4 mikrofonyZaawansowane, spersonalizowane funkcje treningowe, obejmujące automatyczne odliczanie powtórzeń, a także porady trenerskie przekazywane przez aplikację Jabra Sport LifePulsometr zaimplementowany w słuchawkę - monitor pracy serca oraz maks.

pułapu tlenowegoWodoodporna kompozycja ze poziomym ochrony IP67 oraz 3-letnią gwarancją obejmującą wytrzymałość na uszkodzenia wywołane działaniem potu*Możliwość dobrania muzyki do własnych potrzeb z regulowanym korektorem dźwięku w aplikacji Jabra Sport Life*nawet 4,5 godziny pracy baterii, 13,5 godziny z futerałem ładującymBezprzewodowy dźwięki rozmowy w najwyższej jakościJabra Elite Sport to najbardziej progresywne technicznie, prawdziwie bezprzewodowe, sportowe wkładki douszne zapewniające świetną jakość dźwięków w czasie słuchania muzyki i prowadzenia rozmów.

Powstały z myślą o najwyższej wygodzie i komforcie w każdej sytuacji, choćby w trakcie najszczególniej intensywnych ćwiczeń na siłowni, joggingu czy też jazdy na rowerze. Głośniki wzbogacone o bas to jeszcze pokaźniejszy power w trakcie treningów, a technologia poczwórnych mikrofonów to nie tylko gwarancja znakomitego dźwięku, lecz także sprawna redukcja szumów otoczenia.

dzięki temu wiesz, że niezależne od miejsca, w którym się znajdujesz zawsze będzie wyśmienicie słychać tylko Twój głos.Usłysz więcej dźwięków z otoczeniaFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) wykorzystuje wbudowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

przy pomocy jednego przycisku możemy w jednej chwili w dogodny sposób usłyszeć dźwięki, które nas otaczają, co jest istotnie przydatne w trakcie np. Miejskiego joggingu. Moc i solidnośćJabra Elite Sport zezwalają na do 4,5 godziny czasu pracy po jednym ładowaniu.

W połączeniu z komfortowym kieszonkowym etui pełniącym funkcję ładowarki można wydłużyć ten czas aż do 13,5 godziny. Dzięki czemu bez problemu można skoncentrować się na realizacji wskazanego celu, bez obaw o ubytek energii.

komplet Jabra Elite Sport jest wodoodporny i objęty 3-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane poprzez pot (wymagana rejestracja w aplikacji).Całodniowy komfort i bezpieczne zamocowanieCałkowicie bezprzewodowe słuchawki zostały wyekwipowane w przyciski rozszerzające komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo.

Aby odebrać połączenie nie musimy sięgać po smartfona. Załączone do zestawu wkładki EarGel w rozmaitych rozmiarach oraz specjalnie wyprofilowane zaczepy pozwalają uzyskać rewelacyjne dostosowanie do ucha bez uczucia dyskomfortu w przypadku długofalowego stosowania.

Bez względu na intensywność treningu mamy pewność, że słuchawki pozostaną na swym miejscu. W zależności od wykonywanej aktywności możemy także nosić jedną lub dwie słuchawki, dzięki temu maksymalizujemy komfort związany z naszymi ćwiczeniami.

Wszystko to bez zbędnych, ograniczających ruch przewodów.Osobisty trener- Aplikacja Jabra Sport LifeWbudowana aplikacja fitness Jabra Sport Life to bardzo ważny składnik sportowego zestawu słuchawkowego.

Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do takich funkcji jak licznik czasu, odległości czy powtórzeń, i do porad na temat regeneracji organizmu. Może również planować, obserwować i analizować efekty swej aktywności.

dodatkowo zaimplementowany monitor pracy serca - zintegrowany z aplikacją - mierzy tętno w uchu wewnętrznym pomagając dopasować tempo i intensywność ćwiczeń, a tym samym optymalizować korzyści płynące z każdego treningu.

Z pomocą maksymalnego pułapu tlenowego możemy ocenić nasze możliwości i wybrać taki komplet ćwiczeń, który będzie w danym momencie najkorzystniejszy. Zawartość opakowaniaSłuchawki Jabra Elite SportEtui ładujące 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel 3 zestawy piankowych wkładek EarGel3 zestawy zaczepów EarWingInstrukcja obsługiGwarancje i ulotka z ostrzeżeniami *Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+Polecane słuchawki bezprzewodowe – Ranking listopad 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek bezprzewodowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek na motocykl nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki na motocykl w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *