Słuchawki na USB typu C

Ranking Słuchawek na USB-C – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek podpinanych pod złącze USB typu C. Ranking zawierający polecane słuchawki na USB-C jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo ☆

Jabra Evolve2 65 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 65 Stereo
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1abf8e8e441ae9c74b42a9
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

EVOLVE2 65 Zaprojektowane dla pełnej rozciągliwości. Pracuj gdzie chcesz, z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym gwarantującym perfekcyjną jakość dźwięku. Nadzwyczajne połączenia. Nieszablonowe rezultaty wymagają nieszablonowej jakości dźwięku w trakcie komunikacji.

profesjonalny, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Udoskonaliliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz innowacyjny chipset, a także najnowszą technikę przetwarzania sygnału.

Wszystko to zagwarantuje nieprzeciętną jakość połączeń, za każdym razem. Dokument UC certyfikat UC to gwarancja zadowolenia. W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go użyć.

komplet słuchawkowy Evolve2 65 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu pozwala na bezproblemową współpracę. Jeśli stosowana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci odpowiednio zastosować jej możliwości.

MUZYKA Poczuj brzmienie muzyki. Nasz pakiet słuchawkowy wyposażyliśmy w mocne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz,, a także nasz najszczególniej progresywny chipset. Zestawy z kolekcji Evolve umożliwiły słuchanie znakomitej muzyki podczas pracy.

Dzięki Evolve2 dźwięk zyskał zupełnie nową jakość TŁUMIENIE HAŁASU Odizoluj się od hałasu. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać Ci pracę. Załóż pakiet Evolve2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także prekursorskim, wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się odczuć.

WSKAŹNIK ZAJĘTOŚCI Pokaż,Ci trzeba spokoju. Nasz wskaźnik zajętości stwarza zupełnie świeże możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz również włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

choćby, jeśli wokół Ciebie niemało się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. BATERIA Bateria na niemało dni. Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i w trakcie pracy zdalnej zawsze możesz posiadać pewność, że Twój zestaw słuchawkowy stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.

Nasza innowacyjna technika optymalizacji wydajności baterii oraz niezwykły drobny chipset pomogły nam uzyskać wiodący w branży wynik 37 godzin pracy*. Jesteśmy jednak gotowi na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek oferujemy Ci także ergonomiczną podstawkę ładującą.

Bateria w pełni naładowana Zyskaj 37 godzin pracy na baterii w 90 minut szybkie ładowanie Zyskaj 8 godzin pracy na baterii w 15 minut KOMFORT stosowanIA Prawdziwa wygoda. Prawdziwy luksus. Naszym celem było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie.

Opracowaliśmy wspaniałą konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek przeróżnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.

Prawdziwy luksus polega przecież na tym, aby móc zapomnieć, co ma się na głowie. Technologia Myśl nieszablonowo. Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach prekursorskie rozwiązanie technologiczne, które nie ma sobie równych.

Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści. Jabra Direct powoduje,zestaw słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i przystępny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie przystępne.Akcesoria w komplecie: komplet słuchawkowy; podstawka na biurko (zależnie od SKU); adapter BT Jabra Link 380; kabel USB-C do USB-A długości 1,2 m; miękki pokrowiec; Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)Pozostałe cechy: rozmiary opakowania (dł.

× szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 18,85 × 5,3 × 21,7 cm w podstawowym zestawie: 18,85 × 10,35 × 25 cm wymiary głównego modułu Stereo 186 × 157 × 60,5 mm Mono 150 × 157 × 60,5 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia Stereo 176,4 g Mono 99,2 g zaimplementowane materiały Pałąk z istotnie miękkiej pianki pokrytej silikonem w dostosowanym odcieniu, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dobranym odcieniu, wysuwany wysięgnik z aluminium typ baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego wykorzystania) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i części LED Powiadomienia Microsoft Teams*, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące...


☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc5b91282fff043d7d8c709
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane żeby umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów telefonicznych. Gwarantują wysoki poziom ergonomii, a także kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

Jakość dźwięku Model CM33 znamionuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki czemu skrupulatnie odwzorowuje jednocześnie niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystane równocześnie do słuchania rozmaitej muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych.

Komfort stosownie zaprojektowane końcówki, bardzo dobre tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

Pozwalają w dodatku na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zaimplementowany kabel o długości 1.2 metra pozwala na komfortowe odtwarzanie muzyki z sprzętów przenośnych.

na dodatek słuchawki zostały wyekwipowane w wygodny zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został zaopatrzony w kompaktowy pilot z mikrofonem oraz przyciski funkcyjne. Pozwalają one na komfortowe sterowanie głośnością podczas rozmowy telefonicznej lub słuchania muzyki.

Port USB-C Coraz więcej smartfonów zaopatrzonych jest w port USB rodzaju C. Słuchawki CM33 wyposażono właśnie w ten rodzaj złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych sprzętów mobilnych....


☆ Asus Theta ☆

Asus Theta Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Theta
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef616b98e441a85bf52f518
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Theta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ASUS ROG THETA 7.1 ROG Theta 7.1 to zestaw słuchawkowy klasy premium z 7.1-kanałowym dźwiękiem surround, który dysponuje ośmioma niezależnymi przetwornikami Essence i produktywnym basem wirtualnym dla starannego pozycjonowania i niesamowitej jakości dźwięku. ROG Theta7.1 to także pierwsze w branży słuchawki wyekwipowane w mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który zapewnia niesamowicie czysty dźwięk w komunikacji głosowej podczas gry. Zintegrowane złącze USB-C pozwala graczom radować się 7.1-kanałowym dźwiękiem surround w trakcie korzystania z komputera PC, konsol do gry czy sprzętów przenośnych. Spersonalizowane oświetlenie RGB sprawi, że zabłyśniesz w wspaniałym stylu, a nagradzana jakość wykonania i praktyczna budowa zapewniają komfort noszenia oraz odporność.
nieporównany 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny W zestawie słuchawkowym ROG Theta 7.1 zaimplementowano nowatorską konstrukcję z czterema dłuższymi, niezależnymi przetwornikami Essence w każdej muszli nausznej. Pozwala to uzyskać pełne spektrum przestrzennego dźwięku 7.1-kanałowego o niewiarygodnej wierności odwzorowania z potężnym wirtualnym basem. Ciesząc się dźwiękami dokładnie rozmieszczonymi w trójwymiarowej przestrzeni, ustalisz kierunek pochodzenia każdego wystrzału i kroków przeciwnika. Twoje wirtualne pole bitwy stanie się niewiarygodnie realistyczne, gwarantując niespotykaną wcześniej immersję w rozgrywce.
wytworny przetwornik cyfrowo-analogowy komplet słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest wyposażony w spersonalizowany układ DAC ROG 7.1 klasy systemów kina domowego, a na dodatek wykorzystuje kodek audio SupremeFX S1220A. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych, DAC w pakiecie ROG Theta 7.1 używa czterech wzmacniaczy słuchawkowych ESS 9601 dla najwyższej precyzji pozycjonowania przestrzennego efektów i zapewnienia ogromnej przestrzeni dźwiękowej. Pomimo zintegrowania wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC), pakiet słuchawkowy ROG Theta 7.1 zachowuje niską temperaturę i komfort noszenia dzięki zastosowaniu redukującego temperaturę środka termoprzewodzącego, który wydajnie rozprasza ciepło.
Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI ROG Theta 7.1 jest wyekwipowany w pierwszy na świecie mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który dedykowany procesor wykorzystujący niemało inteligentnych profili trenowanych sztuczną inteligencją. Pozwala to pousuwać ponad 50 milionów typów hałasu z otoczenia, równocześnie zachowując profil głosu ludzkiego – dla zapewnienia transparentnie czystej komunikacji w trakcie rozgrywki. Ten inteligentny mikrofon choćby o 95% redukuje rozpraszające uwagę głosy innych osób, dźwięki pisania na klawiaturze, a także klikania myszą, umożliwiając Ci wyraźną komunikację w każdym otoczeniu. W dodatku odłączany mikrofon jednokierunkowy jest certyfikowany do użytkowania z aplikacjami Discord i TeamSpeak, a dioda na końcu booma miga w odcieniu czerwonym, kiedy mikrofon jest wyciszony. Dzięki czemu możesz w łatwy sposób sprawdzić aktualny status mikrofonu.
Komfort opracowany poprzez ekspertów zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest oferowany z dwoma rodzajami poduszek nausznych ROG Hybrid, dlatego możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają Ci pod względem dobrania i materiału. Jedna para jest stworzona z mieszanki skóry proteinowej i prędko ochładzającej się, przepuszczającej powietrze dzianiny siatkowej. Ten typ jest cienki i miękki, dlatego idealnie nadaje się do rozgrywki przenośnej. Druga para jest grubsza, przy czym dodano tutaj więcej ekspresowo ochładzającej się tkaniny dla zapewnienia komfortu przez dłuższy czas, co czyni je wyśmienity rozwiązaniem do maratonowych sesji gamingowych. Słuchawki ROG Theta 7.1 są wyposażone w muszle nauszne i widełki wykonane ze stopu aluminium, które charakteryzują się ulepszonym rozpraszaniem ciepła i obszerniejszą trwałością, dzięki czemu wytrzymają trudy rozgrywki i długookresowego stosowania. Przycisk do sterowania jednym dotknięciem umożliwia Ci przełączanie pomiędzy dźwiękiem wielokanałowym a dźwiękiem stereo, natomiast wytrzymały przełącznik wahadłowy reguluje poziom głośności, wejście mikrofonowe, a nawet oświetlenie RGB – udostępniając Ci najważniejsze ustawienia na wyciągnięcie ręki. Specyfikacja Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1
Średnica membrany
30 mm
40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 40000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Regulacja głośności
Tak
zaimplementowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Jednokierunkowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-54 dB
Złącze
USB - 1 szt.
USB typu-C - 1 szt.
Długość kabla
1,0 m
1,2 m
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
PlayStation 5
Połączenie z konsolą
Przewodowo – USB
zastosowane technologie
atest Hi-Res Audio
Materiał nauszników
Skóra organiczna
tkanina
dopełniające dane
Aluminiowa konstrukcja
regulowany pałąk
Wymienne nauszniki
Miękko wyściełany pałąk
Przełącznik wyciszania mikrofonu
Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
części sterujące i mikrofon na lewym nauszniku
Przełącznik podświetlenia On/Off
dokument Discord
Podświetlenie LED RGB
Kolor
Czarny
załączone akcesoria
Adapter z USB-C na USB-A
Instrukcja obsługi
Zamienne nauszniki
Waga
590 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
90YH01W7-B2UA00

☆ Samsung EO-IC100 ☆

Samsung EO-IC100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IC100
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bde182fff0affe379ab7
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IC100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Studyjna jakość audio – gdziekolwiek jesteśCiesz się pozbawionym zniekształceń dźwiękiem studyjnej jakości. Słuchawki Samsung rodzaju C choćby 10-krotnie lepiej aniżeli słuchawki 3,5 mm rozdzielają sygnał na lewy i prawy kanał.

A zastosowany DAC udoskonala jakość wszelkiego, czego słuchasz, aby Twoja playlista ożywała zgodnie z intencjami muzyków. Świetnie jednostajne brzmienieZa sprawą dwukierunkowych głośników słuchawki Samsung rodzaju C oferują bogaty, czysty i zbalansowany dźwięk.

Dostrojona przez AKG technologia gwarantuje prawdziwie fachową jakość brzmienia. Zaprojektowane, żeby zapewnić proste i komfortowe słuchanieStworzone z lekkich tworzyw słuchawki zaprojektowano,komfortowo utrzymywały się w uszach, zezwalając Ci zapomnieć o otaczającym świecie i zatopić się w muzyce – wystarczy, że z dostępnych w komplecie nakładek dobierzesz te, które posiadają dla Ciebie odpowiedni wymiar.

Inne Rankingi:  Słuchawki otwArte

Z kolei materiałowy przewód zapobiega plątaniu się przewodów w torbie bądź kieszeni. Specyfikacja DźwiękGłośniki: 2Way(11mm/8mm)Impedancja: 32ΩZakres częstotliwości: 20~20kHzCzułość: 94.3dB±3dB(-10dBFS input) Funkcje ogólneActive Noise Cancellation: NieSterowanie: 3 przyciski (odtwarzanie / pauza, powiększanie / zniżanie głośności)Mikrofon: Tak Zawartość opakowaniaSłuchawki douszne (S/M/L), ulotka Funkcje połączeńOdbieranie połączeń: TakOdrzucanie / Wyciszanie połączeń: Tak ŁącznośćRodzaj kabla: W oplocie cechy fizyczneWaga: 18,35 gKolor: Czarny, Biały


☆ Kruger & Matz C1 ☆

Kruger & Matz C1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Kruger & Matz C1
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d1c422da47ceb6fec36a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Kruger & Matz C1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM NA USB-C ZŁĄCZE USB-C
 • Wtyczka USB rodzaju C sprawia, że prezentowane słuchawki można scalać z wieloma sprzętami.
 • Pasują do niemal każdego smartfona, notebooka i tabletu, dlatego jeśli szukasz uniwersalnego towaru, ten sprawdzi się szczególnie dobrze.
WYGODA I MOBILNOŚĆ

Słuchawki dokanałowe to perfekcyjne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport.

 • Ich małe rozmiary powodują, iż możesz je bezproblemowo schować do kieszeni. Możesz ponadto słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.

MIKROFON
 • Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon - umożliwia to wygodne prowadzenie rozmów bez wydobywania telefonu z kieszeni.
WYSOKIE parametry DŹWIĘKU
 • znaczny zakres częstotliwości przenoszonych przez urządzenie od 20 do 20 000 [Hz] pozwala na komfortowe użytkowanie słuchawek i świetny dźwięk.
 • Impedancja na poziomie 16 [Ω] zapewnia wysoki poziom głośności.

SPECYFIKACJA technicznA
 • Producent: Kruger&Matz
 • Model: KMPC1-B
 • rozmiar głośnika: 10 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Impedancja: 16 Ohm +/-15%
 • Stosunek S/N: >58 dBTHD: =<5%
 • Czułość: 103 dB +/- 3 dB
 • Maksymalna moc wejściowa: 5 mW
 • zastosowany mikrofon
 • Czułość mikrofonu: -42 dB +/- 3 dB
 • przewód: 120 cm, TPE
 • Wtyk: USB C
 • W zestawie: 3 pary wkładek dousznych, instrukcja obsługi


☆ Asus Delta ☆

Asus Delta Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Delta
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4083958e441aa7b184d165
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Delta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki ROG Delta S

Lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z 2,4 GHz i łącznością Bluetooth, 50-milimetrowymi sterownikami ASUS Essence, mikrofonami AI Beamforming z AI Noise Canceling, kompatybilny z komputerami PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch

Połączenia bezprzewodowe 2,4 GHz i Bluetooth o niskim opóźnieniu większą swobodę. Ekskluzywne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence i hermetyczna kompozycja komory gwarantują wciągający dźwięk. Mikrofony formujące wiązkę AI z redukcją szumów AI nieszablonowy odbiór głosu i redukują 500 milionów rodzajów szumów tła, gwarantując wyraźną komunikację w grze. Prędkie ładowanie gwarantuje 3 godziny wykorzystywania po 15-minutowym ładowaniu oraz do 25 godzin całkowitej żywotności baterii do grania bez przerw. Lekka kompozycja z praktycznymi poduszkami nausznymi w zarysie litery D długofalowy komfort. Pokaźna kompatybilność obejmuje komputery PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch i urządzenia mobilne

PODWÓJNA SIEĆ BEZPRZEWODOWA.

PEŁNE ZANURZENIE.

ROG Delta S Wireless to pierwszy bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier ROG działający w dwóch trybach. Jest zaopatrzony w łączność 2,4 GHz i Bluetooth, aby zapewnić bezprzewodową swobodę i szerszą kompatybilność z szeroką gamą urządzeń. Na dodatek wiodące w branży mikrofony formujące wiązkę AI z redukcją szumów AI wyjątkowy odbiór głosu i przezroczyście czystą komunikację.

POŁĄCZENIA BEZPRZEWODOWE W DWÓCH TRYBACH

Łączność w dwóch trybach zapewnia niesamowite wrażenia słuchowe na konsolach, komputerach PC i mobilnych urządzeniach do gier bez żadnych kabli. Technologia USB- C 2,4 GHz wykorzystuje zastosowane anteny do natychmiastowej transmisji sygnału w zasięgu do 25 metrów. Podobnie tryb Bluetooth zagwarantuje połączenie o niskim opóźnieniu, żeby zapewnić płynny dźwięk.

Bluetooth 5.0 dla wszelkich kompatybilnych maszyn, 2,4 GHz połączenie o niskim opóźnieniu do 25 m

REALISTYCZNY DŹWIĘK W GRZE

Delta S Wireless elitarne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence w hermetycznych komorach, by zapewnić jednostajną sygnaturę dźwiękową, która zanurzy Cię w szczegółowy dźwięk o obszerniejszej głębi i fakturze w porównaniu ze standardowymi zestawami słuchawkowymi. Przetworniki w każdej muszli nausznej są nachylone pod kątem 12°, żeby skierować dźwięk bezpośrednio do kanału słuchowego i poprawić komfort użytkownika. W dodatku technika ROG Hyper-Grounding gwarantuje czysty dźwięk ze szczegółowym, realistycznym dźwiękiem.

ekskluzywnA technika HYPER-GROUNDING

wyjątkowa technologia ROG Hyper-Grounding wykorzystuje wielowarstwową płytkę drukowaną i specjalny układ,zapobiegać zakłóceniom elektromagnetycznym, gwarantując, iż wszystko, co słyszysz, to czysty, wolny od szumów dźwięk.

MIKROFONY kształtującE WIĄZKĘ AI Z REDUKCJĄ SZUMÓW AI

Mikrofony ASUS AI Beamforming ukryte w każdym nauszniku zapewniają obejście standardowych problemów z mikrofonem na wysięgniku, takich jak trzaskanie i złe ustawienie. Rezultat wysokiej jakości komunikacja głosowa w komforcie i stylu.

Zintegrowana funkcja ASUS AI Noise Cancelation redukuje ponad 500 milionów rodzajów szumów tła, takich jak brzęczenie klawiatury i kliknięcia myszą, nawet o 95%. Pomaga to zachować harmonię wokalną, aby zapewnić wyraźną komunikację głosową w grze. Innowacyjne mikrofony kształtujące wiązkę AI ASUS z funkcją redukcji szumów AI łączą dwie wiodące w branży technologie,skupić się na obszarze odbioru głosu i przefiltrować szumy tła, zapewniając bezbłędną, przezroczyście czystą komunikację, dzięki temu będziesz wyraźnie słyszany, nawet gdy jesteś w środku z zaciętej walki ogniowej.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII I szybkiE ŁADOWANIE

prędkie ładowanie gwarantuje do 3 godzin użytkowania po zaledwie 15 minutach ładowania albo możesz naładować baterię do 25 godzin nieustannej gry, od rana do nocy.

*Do szybkiego ładowania wymagany jest przewód USB-C do USB-A.EAN: 4711081520252
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH03IW-B3UA00
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Technologie: likwidowanie echa akustycznego (AEC)
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 25 m
Waga: 0.318 kg

☆ Baseus Encok C17 ☆

Baseus Encok C17 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok C17
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624b06cf82fff009f0a65693
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Encok C17 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Encok Type-C C17

Słuchawki douszne, dzięki którym otrzymasz czysty, bogaty dźwięk najwyższej jakości.

14mm przetworniki o wysokiej rozdzielczości oDtworzą najmocniej złożone kompozycje muzyczne. Ultra cienka membrana proponuje bogate szczegóły i emocjonalną muzykę, która olśni Twoje uszy w zakresie od 20Hz do 20000Hz.

Słuchawki zostały zaopatrzone w złącze USB typu C. Oferują kompatybilność z nowszymi telefonami, które są pozbawione portu Mini Jack. Pomiędzy innymi: Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo. Długość kabla wynosi 1,1m.

Na przewodzie znajduje się 3-przyciskowy panel sterowania, a także wysokiej jakości mikrofon.

 • Czuły minikrofon transmituje Twój głos z największą wyrazistością podczas połączeń, eliminując niepotrzebne szumy.

Oprócz wysokiej jakości dźwięku i łatwości obsługi, słuchawki oferują wysokiej jakości materiały i przemyślane rozmiary. Mają anatomiczny zarys, dzięki czemu nie poczujesz ich w uszach i nie odczujesz dyskomfortu nawet przy dłuższym noszeniu.

cechy
 • Model: Encok Type-C lateral in-ear Wired Earphone C17 White
 • Wykończenie: ABS+TPE
 • Kolor: biały
 • Pasmo przenoszenia: 20-20kHZ
 • Impedancja: 32 om
 • Czułość: 105DB
 • Długość kabla: 1.1m
 • Złącze: USB-C
 • Regulacja głośności: Tak
 • Kod producenta: NGCR010002
Dźwięk

Słuchawki mają 14mm przetwornik, który formuje pasmo przenoszenia na poziomie od 20Hz do 20kHz.

posiadają perfekcyjną produktywność w zakresie tonów niskich i wysokich. Efekt izolujący szum pozwala cieszyć się czystą muzyką na najwyższym poziomie - w dowolnym miejscu i czasie.

Zamknięta budowa słuchawek zapobiega wydostawaniu się dźwięków, jak i dostawaniu się do ich wnętrza dźwięków otoczenia.

Mikrofon

Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon. Zapewnia on wyraźny odbiór dźwięku i dużą stabilność, dzięki czemu dźwięk jest czysty i stabilny podczas rozmów.

 • Jest czuły, wielokierunkowy oraz wychwytuje Twój głos z największą wyrazistością, eliminując niepotrzebny hałas.
Wygoda

N17 mają niezwykle lekką konstrukcje o lepszym praktycznym profilu. Zapewniają komfort na najwyższym poziomie.

zarys wkładek dousznych maksymalizuje naturalny komfort. Przypasowanie do uszu. Są lekkie i komfortowe - wspaniałe do codziennego stosowania jak i biegania. Ciesz się idealną muzyką zawsze i wszędzie.

kabel ma komfortową długość 1,2 metra. Jest oporny na rozdarcia, plątanie i wykręcanie. Posłuży Ci na prawdę długo.

Zintegrowany pilot

Steruj muzyką bezpośrednio na słuchawkach, dzięki zgrabnemu pilotowi na kablu.

Możesz wyregulować głośność, cofnąć lub przełączyć utwór, uruchomić i zatrzymać muzykę bez wydobywania telefonu.

Pilot umożliwia również odbieranie albo odrzucanie połączeń telefonicznych i aktywowanie asystenta głosowego.


☆ Jabra Evolve2 30 Stereo ☆

Jabra Evolve2 30 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 30 Stereo
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6065aa532da47c2be2e07153
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 30 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra EVOLVE2 USB-A 30 STEREO

W celu zoptymalizowania działania słuchawki należy ją na bieżąco aktualizować, przy pomocy aplikacji Jabra Direct

Zaprojektowane dla efektywności. Lekkie, mobilne, wytrzymałe i wygodne.

Nadszedł czas na nowy standard profesjonalizmu. Od otwartego biura do przestrzennego mieszkania — Evolve2 30 zagwarantuje większy komfort, bezproblemową współpracę i natychmiastową koncentrację w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, kim jesteś i jak pracujesz.

Pracuj bardziej wydajnie z nowymi słuchawkami Jabra Evolve2 30.

Wyraźne rozmowy biznesowe.

Pracując rozciągliwie, musisz posiadać pewność, iż inni mogą Cię doskonale słyszeć, gdziekolwiek jesteś. Zaawansowany system z 2 mikrofonami przechwytuje głos, jednocześnie analizując i redukując hałas wokół, dzięki temu spełnia oczekiwania Microsoft Open Office. Wyśmienity sposób komunikacji, dzięki któremu nawet najdrobniejsze niuanse nie zostaną utracone w przekazie.

Dzięki Evolve2 30 każda rozmowa jest wyśmienita.

Łatwe słuchanie.

Gdy czas jest na wagę złota, nieprzeciętna jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie. Dzięki fachowym głośnikom o średnicy 28 mm i nowoczesnemu chipsetowi, Evolve2 30 wyjątkową jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważne połączenie, czy słuchasz muzyki podczas pracy, możesz cieszyć się nadzwyczajnym dźwiękiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach postępowej pracy.

Skupienie na rozmowie nigdy nie było łatwiejsze.

Wysoki komfort. Lekkość.

Aby wprowadzić ulepszenia, zmierzyliśmy rozmiary głów. A skrupulatniej setek głów. Na podstawie informacji z pomiarów biometrycznych, opracowaliśmy nieprzeciętną konstrukcję. Wynikiem naszej pracy jest ten użytecznie zaprojektowany komplet słuchawkowy, który wywiera równomiernie rozłożony nacisk na ucho. Słuchawki skonstruowano z tworzyw najwyższej jakości, a ich poduszki są wykonane z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu.

Kiedy przez cały dzień odbierasz połączenia, musisz posiadać pewność,zestaw słuchawkowy nie będzie za ciężki. Badania wykazują,doskonale dobrany pakiet słuchawkowy może pokaźnie usprawnić Twoją pracę, dzięki wydłużeniu czasu noszenia i poprawie jakości dźwięku w trakcie połączeń albo podczas słuchania muzyki.

Nowy kanon komfortu. Zasługujesz na to.

bezawaryjna elastyczność.

W biurze, w domu, a nawet w kawiarni – elastyczny tryb pracy wymaga od zestawu słuchawkowego, aby za Tobą nadążał. Przeprojektowaliśmy komplet słuchawkowy Evolve2 30 z pałąkiem nagłownym i suwakiem w celu zapewnienia maksymalnej trwałości. Znacząco ulepszyliśmy również konstrukcję nauszników tak, aby ich części wewnętrzne i zewnętrzne były bardziej niepodatne na uszkodzenia spowodowane uderzeniami.

sprawna i sprężysta praca zaczyna się od potężnych narzędzi.

Ciiiii... Pracujemy.

Szukasz sposobu, żeby natychmiast uzyskać trochę ciszy i spokoju? pakiet Evolve2 30 został tworzony z myślą o potrzebie koncentracji w dowolnym miejscu, co jest osiągalne dzięki poduszkom słuchawek z plastyczną pianką i nowatorskim wygiętym nausznikom. Mając ten lekki zestaw słuchawkowy w swej torbie, tylko sekunda dzieli Cię od usłyszenia swoich własnych myśli.

Koncentracja w dowolnym miejscu to nowy kanon.

Nie przeszkadzać.

zestaw Evolve2 30 automatycznie wie, kiedy Ci trzeba ciszy i spokoju. Zintegrowana dioda zajętości włącza się automatycznie w trakcie połączenia. Możesz włączyć ją także manualnie, jeśli chcesz ustawić tryb „nie przeszkadzać".

Mniej zakłóceń; gdziekolwiek jest Twoje biuro.

Rozpakuj. Podłącz. Działaj.

aktualnie najważniejsza jest natychmiastowa współpraca. Evolve2 30 to rodzaju plug-and-play, więc możesz go rozpakować i od razu zacząć działać.

To jest takie proste. Naprawdę.

Myśl nieszablonowo.

Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i kompletami korzyści.

Uważasz, iż już jest genialnie? Tylko poczekaj

Jabra Direct

Jabra Direct powoduje,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najmocniej aktualne funkcje, naprawę błędów i przystępny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie przystępne.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Art


BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Asus Strix GO USB-C ☆

Asus Strix GO USB-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Strix GO USB-C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2fdf2da47c04f4b40e12
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Strix GO USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ASUS Słuchawki ROG Strix GO USB-C Black ROG Strix Go
 • Gamingowy komplet słuchawkowy ROG Strix Go ze złączem USB-C i mikrofonem z redukcją szumów wspomaganą SI, zapewnia immersyjny dźwięk podczas rozgrywki, niewiarygodny komfort wykorzystywania oraz kompatybilność z komputerami PC, Macintosh, konsolami Nintendo Switch i PS4 i urządzeniami przenośnymi
 • ekskluzywne hermetyczne komory oraz 40-milimetrowe przetworniki ASUS Essence gwarantują niesamowicie bogaty w detale, czysty dźwięk, ze zoptymalizowaną głębią basów dla wyjątkowo immersyjnych wrażeń dźwiękowych
 • Niska waga 262 g i składana budowa niezrównany komfort użytkowania, nad wyraz w trakcie długich sesji gamingowych i korzystania z treści rozrywkowych w drodze
 • Wiodący w branży mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI zapewnia kryształowo czystą komunikację głosową podczas rozgrywki
 • Złącze USB-C jest kompatybilne z konsolą Nintendo Switch w trybie mobilnym, inteligentnymi urządzeniami, komputerami PC, konsolą PS5
 • Fizyczne przyciski sterowania na każdej muszli słuchawek do komfortowej regulacji głośności, sterowania multimediami i wyciszania mikrofonu
 • Zoptymalizowany mikrofon posiada certyfikacje kompatybilności z oprogramowaniem Discord i TeamSpeak i zapewnia czystą komunikację głosową
Czysty głos w komunikacji i lekka, wygodna konstrukcjaROG Strix Go to gamingowy pakiet słuchawkowy ze złączem USB-C, który obsługuje wszystkie Twoje ulubione platformy gamingowe komputery PC, Macintosh, telefony komórkowe, konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch. Słuchawki Strix Go są wyekwipowane w luksusowe przetworniki ASUS Essence i hermetyczne komory, zapewniając niewiarygodnie bogaty w szczegóły dźwięk z ulepszonymi, głębokimi basami. Wszystko to gwarantuje wyjątkowo immersyjne wrażenia dźwiękowe. Dodatkową zaletą jest wiodący w branży mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI zapewniający kryształowo czysty dźwięk w komunikacji głosowej w trakcie rozgrywki nawet przy głośnym otoczeniu na zewnątrz. Poręczna i lekka kompozycja przekłada się na genialny komfort użytkowania, a mechanizm składania w poziomie zapewnia wygodną mobilność. Z takimi rozwiązaniami Strix Go nigdy nie zmęczy Cię w trakcie maratonowych sesji gamingowych.wytworne przetworniki ASUS Essence, a także komory o hermetycznej konstrukcjiluksusowe hermetyczne komory, a także 40-milimetrowe przetworniki ASUS Essence gwarantują niesamowicie bogaty w szczegóły, czysty dźwięk ze zoptymalizowaną głębią basów dla wyjątkowo immersyjnych wrażeń dźwiękowych.Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SIROG Strix Go został opracowany z użyciem wiodącej w branży technologii redukcji szumów wspomaganej SI, która gwarantuje kryształowo czysty dźwięk w komunikacji w środku rozgrywki. Algorytm korzysta z ogromnej bazy danych opartej na technice głębokiego nauczania,dokładnie rozpoznawać i tłumić hałasy z otoczenia. W wyniku takiego rozwiązania wyciszane jest praktycznie wszystko, od stukotu wciskanych klawiszy, aż po rozmowy w tle, co gwarantuje kryształowo czystą komunikację z Twoją drużyną podczas rozgrywki. Ten główny mikrofon rodzaju boom jest jednokierunkowy, można go odłączyć, a ponadto został certyfikowany przez wiodących dostawców usług komunikacyjnych, w tym Discord i TeamSpeak.niewiele znacząca waga i komfort mobilnego użytkowaniaSłuchawki ROG Strix G znamionują się lekką konstrukcją o wadze zaledwie 262 g, co zagwarantuje Ci nieporównany komfort używania, stanowczo w trakcie długich sesji gamingowych. Mechanizm składania w poziomie nieprzeciętnie sprawdza się do rozrywki w drodze i podróży.Natychmiastowe sterowanie w zasięgu rękiKółko regulacji głośności i przełącznik mikrofonu są umieszczone na muszli, co pozwala ci natychmiastowo zmieniać ustawienia audio podczas rozgrywki. Dysponując instynktownymi możliwościami sterowania w zasięgu ręki, możesz w pełni koncentrować się na grze bez ciągłego kontrolowania sprzętu.Armoury CrateKorzystając z bogatego zestawu opcji, a także instynktownego sterowania w oprogramowaniu ASUS Armoury Create, możeszdostosować swoje słuchawki ROG Strix Go do rozgrywki w Twoim stylu poczynając na ustawieniach korektora, aż po balansowanie dźwięku. W kilka chwil stworzysz i zastosujesz profile audio do przeróżnych gier.
 • Przeznaczenie: Muzyka,Gaming
 • konstrukcja: Nauszne,Z muszlami nausznymi
 • Technologie: Redukcja szumów
 • Złącza: 1 x USB 2.0,1 x USB (Type C)
 • Dźwięk: Stereo
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Impedancja: 32 ©
 • Pasmo przenoszenia (min.): 100 Hz
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 10000 Hz
 • Czułość: 31 dB
 • Mikrofon: Na pałąku
 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 262 g
 • Akcesoria w komplecie: - Przejściówka z USB-C na USB 2.0 - Odłączany wysięgnik mikrofonu - Skrócona instrukcja obsługi
 • Pozostałe właściwości: Obsługa platform - PC - MAC - PS4 - PlayStation 5 - Nintendo Switch

☆ Plantronics C5220 ☆

Plantronics C5220 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics C5220
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52f5c38e441a929a21194c
 • ID kategorii: 7967

☆ Plantronics C5220 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Blackwire C5220 USB-A

 • powiększona kompatybilność.
 • Niezwykła wygoda.
 • rozciągliwa łączność poprzez cały dzień.

Produkty Blackwire z kolekcji 5200 dopasują się do Twojego pracowitego dnia. Są nieskomplikowane w obsłudze, a możliwość podłączenia przez USB/USB-C i 3,5 mm umożliwia pracę z rozmaitymi urządzeniami. Praktyczny design powoduje, iż słuchawki są tak komfortowe, iż możesz nosić je przez cały dzień, nawet w czasie najdłuższych rozmów. Blackwire kolekcji 5200 łatwość łączenia i pracy na wyciągnięcie ręki.

Najważniejsze funkcje:

 • idealne do codziennego użytkowania, długich rozmów konferencyjnych i słuchania multimediów
 • Mikrofon z redukcją szumów otoczenia zagwarantuje maksymalną prywatność w trakcie rozmów
 • dostępne w wariancie jednousznym (Blackwire 5210) lub dwuusznym z pasywną redukcją szumów (Blackwire 5220)
 • rodzaje obejmują zastosowane podłączenie poprzez USB lub USB-C
 • Łączność ze smartfonami i tabletami przez złącze 3,5 mm
 • Odbieranie/kończenie połączeń, kontrola głośności i wyciszanie jednym naciśnięciem przycisku
 • Obsługa szerokopasmowego sygnału audio z komputera i redukcja szumów otoczenia gwarantują najwyższej jakości komunikację głosową poprzez komputer PC
 • Sprzedawane oddzielnie oprogramowanie Plantronics Manager Pro umożliwia zespołowi IT uzyskiwanie informacji o każdej kompatybilnej słuchawce Plantronics użytkowanej w Twojej firmie

informacje techniczne:

 • Możliwość podłączenia - Komputer łączy się z urządzeniami mobilnymi przez złącze USB/USB-C, z tabletami poprzez złącze 3,5 mm, a także z urządzeniami obsługującymi złącze USB-C
 • Przeznaczenie - Użytkownicy korzystający z zwiększonej komunikacji przy użyciu komputera i multimediów
 • Jakość dźwięku - Korektor energiczny, pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz 8 kHz adekwatne do szerokopasmowej komunikacji głosowej przez komputer PC (do 6800 Hz), stereofoniczny (sprawdź poniżej, jak C5220 USB i C5220 USB-C odbiera pasmo przenoszenia od mikrofonu z systemem redukcji szumów, funkcją Digital Signal Processing (DSP), a także ustawianymi alertami audio z oprogramowaniem Plantronics Hub (wyciszenie/głośność)* w przedziale 20 Hz 20 kHz)
 • Ochrona słuchu - Ochrona słuchu SoundGuard DIGITAL: broni przed dźwiękami powyżej 118 dBA; zabezpieczenie przed skokami natężenia dźwięku wyłapuje nagły wzrost głośności i go eliminuje. Natomiast pomiar średniej ważonej czasowo (TWA) powoduje, że przeciętna dzienna ekspozycja na dźwięk nie przekracza 85 dBA*(aktywowane poprzez Plantronics Hub). Dodatkowa ochrona przed skokami natężenia dźwięku niższego poziomu oferowana poprzez Plantronics Hub obniża wartość maksymalną do 102 dBA.

*Pobieranie najnowszą wersję oprogramowania Plantronics Hub odbieranie / kończenie połączenia z naciśnięciem przycisków za pomocą miękkich telefonów.


Najtańsze Słuchawki na USB-C – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek na USB typu C. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Media-Tech MT3600 ☆

Media-Tech MT3600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Media-Tech
 • Nazwa produktu: Media-Tech MT3600
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3f9b9f82fff0b467996fda
 • ID kategorii: 7967

☆ Media-Tech MT3600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MAGICSOUND USB-C MT3600 to zestaw uniwersalnych słuchawek dousznych z mikrofonem, współpracujących z większością urządzeń zaopatrzonych w gniazdo USB-C. Odcień czarny.

Słuchawki MAGICSOUND USB-C proponują czysty dźwięk, a także czuły mikrofon, co powoduje,wyśmienicie nadają się do prowadzenia rozmów i słuchania muzyki.

wyraźną cechą zestawu jest przycisk ON/OFF. Możesz więc odebrać/zakończyć połączenie przychodzące, bez konieczności sięgania po telefon.

Możesz także zmieniać utwory używając przycisku ON/OFF (urządzenia kompatybilne).

Specjalnie zaprojektowany przewód uniemożliwia plątaniu się słuchawek, co w połączeniu z lekką i komfortową konstrukcją spodoba się użytkownikom aktywnie spędzającym czas.

MAGICSOUND USB-C MT3600- rewelacyjne słuchawki do słuchania Twojej ulubionej muzyki i komunikacji mobilnej.

Ważne! Słuchawki działają poprawnie w tych smartfonach, do których można podłączyć pozostałe słuchawki analogowe za pośrednictwem przejściówki mini-jack > USB-C

Stereofoniczne słuchawki douszne z mikrofonem

Do większości maszyn mobilnych zaopatrzonych w złącze USB-C

Przycisk on/off umożliwiający odbieranie i kończenie połączeń

Częstotliwość przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Czułość słuchawek: 110dB +/-3dB

Czułość mikrofonu: -40dB +/-3dB

Impedancja: 18Ω +/-15%

Długość kabla: 1,15m

Waga: 13g


☆ Hama Basic ☆

Hama Basic Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Basic
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791c9cd82fff0020136767f
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Basic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki Hama, które szczególnie poprawnie osadzają się w uchu, zapewniają tłumienie hałasu i dobrą jakość dźwięku. Sprawdzą się zarówno na siłowni, jak i w biurze. Wycisz hałas W komplecie otrzymujesz wkładki silikonowe w trzech wymiarach, dzięki czemu możesz je skonsolidować genialnie do swoich uszu.

na dodatek nieprzeciętnie dobrana forma redukuje hałasy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne. Wielofunkcyjny pilotZintegrowany pilot zdalnego sterowania umożliwia odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, głosowy dobór numeru telefonu i sterowanie muzyką: Play/Pauza/Następny tytuł/Poprzedni tytuł (o ile funkcje te są obsługiwane przez telefon).

komplet słuchawkowySłuchawki Hama Basic4Phone zostały zaopatrzone w mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Nie musisz ściągać słuchawek zawsze, gdy ktoś do Ciebie dzwoni, możesz rozmawiać za ich pomocą i posiadać wolne ręce.

Wysoka jakośćŁączenie słuchawki z kablem zostało na dodatek usztywnione, co zabezpiecza to miejsce przed pękaniem i wydłuża ich żywotność. Obustronna wtyczka USB C jest szczególnie komfortowa w użyciu i zapewnia bezawaryjną transmisję sygnałów.

WielozadanioweSłuchawki dzięki takim właściwościom, jak korzystne osadzenie w uchu wspaniale sprawdzą się w trakcie uprawiania sportu, jednocześnie biegania, jak i treningu na siłowni. Natomiast ich funkcja zestawu słuchawkowego sprawia, iż ze słuchawek możesz w dodatku korzystać w pracy, np.

podczas telekonferencji lub zawsze, gdy chcesz posiadać wolne ręce. Atrybuty: Słuchawki dokanałowe z funkcją zestawu słuchawkowego Miękkie silikonowe wkładki w 3 wymiarach Redukcja hałasu z otoczenia zastosowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów Pilot na kablu: odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, głosowy dobór numeru telefonu i sterowanie muzyką wzmocnione miejsce łączenia słuchawki z przewodem Złącze: USB C Dynamika: 95 dB +/- 3 dB Czułość mikrofonu: -41 dB +/- 2 dB Długość kabla: 1,2 m Średnica przetworników: 10 mm Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz - 20 kHz Zakres częstotliwości mikrofonu: 50 Hz - 10 kHz Impedancja słuchawek: 32 M Impedancja mikrofonu: 2200 M rodzaj: stereo


☆ Baseus Encok C17 ☆

Baseus Encok C17 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok C17
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624b06cf82fff009f0a65693
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Encok C17 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Encok Type-C C17

Słuchawki douszne, dzięki którym otrzymasz czysty, bogaty dźwięk najwyższej jakości.

14mm przetworniki o wysokiej rozdzielczości oDtworzą najszczególniej złożone kombinacje muzyczne. Ultra cienka membrana proponuje bogate detale i emocjonalną muzykę, która zniewoli Twoje uszy w zakresie od 20Hz do 20000Hz.

Słuchawki zostały wyposażone w złącze USB rodzaju C. Proponują kompatybilność z nowszymi telefonami, które są pozbawione portu Mini Jack. Między innymi: Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo. Długość kabla wynosi 1,1m.

Na przewodzie znajduje się 3-przyciskowy panel sterowania i wysokiej jakości mikrofon.

 • Czuły minikrofon transmituje Twój głos z największą wyrazistością w trakcie połączeń, eliminując niepotrzebne szumy.

Oprócz wysokiej jakości dźwięku i łatwości obsługi, słuchawki oferują wysokiej jakości materiały i przemyślane rozmiary. Mają anatomiczny kształt, dzięki temu nie poczujesz ich w uszach i nie odczujesz dyskomfortu nawet przy dłuższym noszeniu.

cechy
 • Model: Encok Type-C lateral in-ear Wired Earphone C17 White
 • Wykończenie: ABS+TPE
 • Kolor: biały
 • Pasmo przenoszenia: 20-20kHZ
 • Impedancja: 32 om
 • Czułość: 105DB
 • Długość kabla: 1.1m
 • Złącze: USB-C
 • Regulacja głośności: Tak
 • Kod producenta: NGCR010002
Dźwięk

Słuchawki posiadają 14mm przetwornik, który kreuje pasmo przenoszenia na poziomie od 20Hz do 20kHz.

mają idealną produktywność w zakresie tonów niskich i wysokich. Efekt izolujący szum pozwala radować się czystą muzyką na najwyższym poziomie - w dowolnym miejscu i czasie.

Zamknięta budowa słuchawek uniemożliwia wydostawaniu się dźwięków, jak i dostawaniu się do ich wnętrza dźwięków otoczenia.

Mikrofon

Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon. Gwarantuje on wyraźny odbiór dźwięku i dużą stabilność, dzięki czemu dźwięk jest czysty i zrównoważony w trakcie rozmów.

 • Jest czuły, wielokierunkowy i wychwytuje Twój głos z największą wyrazistością, eliminując niepotrzebny hałas.
Wygoda

N17 mają wyjątkowo lekką konstrukcje o ulepszonym funkcjonalnym zarysie. Gwarantują komfort na najwyższym poziomie.

kształt wkładek dousznych maksymalizuje naturalny komfort. Dopasowanie do uszu. Są lekkie i wygodne - idealne do codziennego korzystania jak i biegania. Ciesz się nieprzeciętną muzyką zawsze i wszędzie.

Inne Rankingi:  Słuchawki przewodowe nauszne

kabel ma wygodną długość 1,2 metra. Jest oporny na rozdarcia, plątanie i wykręcanie. Posłuży Ci na prawdę długo.

Zintegrowany pilot

Steruj muzyką bezpośrednio na słuchawkach, dzięki zgrabnemu pilotowi na kablu.

Możesz wyregulować głośność, cofnąć albo przełączyć utwór, uruchomić i zatrzymać muzykę bez wyciągania telefonu.

Pilot pozwala na ponadto odbieranie albo odrzucanie połączeń telefonicznych i aktywowanie asystenta głosowego.


☆ Edifier P180 ☆

Edifier P180 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier P180
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61b1b08582fff0c66fa6a4ae
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier P180 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Edifier P180 Plus Słuchaj swoich ulubionych utworów w najwyższej jakości, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Edifier P180 Plus zostały wyposażone w wysokiej klasy przetworniki 14,2 mm, które przezroczyście czyste, naturalne brzmienie.

zastosowany mikrofon dookólny umożliwia komfortowe rozmowy poprzez telefon, a zintegrowany pilot usprawnia obsługę artykułu. Słuchawki są przy tym niesamowicie lekkie i komfortowe, a zarazem wytrzymałe. Odkryj magię dźwięków na nowo Przekonaj się, jak perfekcyjnie mogą brzmieć piosenki, które kochasz.

Słuchawki P180 Plus mają zastosowane magnetyczne przetworniki NdFeB 14,2 mm, które w połączeniu z innowacyjnym dekodowaniem i wielowarstwowym dźwiękiem zapewniają niezapomniane muzyczne doświadczenia. Usłysz wzmocnione basy i wyraziste tony wysokie, zachwyć się bogactwem szczegółów i odkryj magię muzyki na nowo!

komfortowo rozmawiaj poprzez telefon dzisiaj możesz bez przeszkód rozmawiać poprzez telefon na dodatek w hałaśliwym otoczeniu. Słuchawki Edifier P180 Plus zostały zaopatrzone w nowoczesny mikrofon dookólny o wysokiej czułości, który dokładnie rejestruje głos.

Zbędne dźwięki już nie staną Ci na przeszkodzie! Robisz zakupy w centrum handlowym i ktoś do Ciebie dzwoni? Chcesz porozmawiać poprzez telefon w zatłoczonym autobusie? Żaden problem! Z Edifier możesz mieć pewność, iż Twój rozmówca rewelacyjnie Cię usłyszy.

poręczny design Słuchaj muzyki do czasu, aż chcesz i nie obawiaj się zmęczenia. Słuchawki P180 Plus zostały zaprojektowane w taki sposób,nieprzeciętnie pasować do większości kanałów usznych. Dzięki praktycznej konstrukcji są wyjątkowo komfortowe i rewelacyjnie leżą w uszach, nie wywołując uczucia nacisku ani nie wypadając.

wyróżnia je także zaskakująco lekka waga. Co więcej, długość kabla słuchawek wynosi 1,2 m, co daje Ci wymarzoną swobodę. Wbudowany pilot Co powoduje, że obsługa słuchawek jest tak prosta i komfortowa? P180 Plus zostały wyposażone w zintegrowanego pilota z 3 przyciskami.

2 z nich umożliwiają regulację głośności. Chcesz więcej? wystarczy stuknąć w umieszczony na środku panel odpowiednią liczbę razy, aby na przykład zatrzymać albo wznowić odtwarzanie, odebrać telefon, rozłączyć się, przełączyć piosenkę lub aktywować asystenta głosowego.

Przekonaj się, jakie to komfortowe! Imponująco wytrzymałe Słuchawki Edifier P180 Plus będą wspaniale Ci służyć poprzez długi czas. Zostały wytworzone z wspaniałej jakości tworzyw, które gwarantują im niesamowitą solidność.

Ich przewód jest nad wyraz rozciągliwy i wytrzymały na ciągnięcie, rozerwanie czy innego rodzaju uszkodzenia. Nie będzie też nadmiernie się plątał. Wszystko to pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi utworami bez obaw, że słuchawki zbyt szybko odmówią Ci posłuszeństwa.

Specyfikacja marka Edifier Model P180 Plus Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz Czułość 97 dB Impedancja 32Ω Długość kabla 1,2 m Złącze Wtyczka 3,5 mm kolor Biały


☆ Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95c6bb82fff0a55f48f9d4
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja: 32.0 Om
dane uzupełniające: Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia Słuchawki kompatybilne ze smartfonami mającymi wyłącznie złącze
Kolor: Biały
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na klipsie
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: Blister
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Qoltec douszne | USB-C | białe
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 22kHz
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB-C
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: standardowa
rozmiary przetwornika słuchawek: 14mm
Zawartość opakowania: Słuchawki,instrukcja obsługi

☆ Kruger &amp; Matz C1 ☆

Kruger & Matz C1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Kruger &amp; Matz C1
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d1c422da47ceb6fec36a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Kruger & Matz C1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM NA USB-C ZŁĄCZE USB-C
 • Wtyczka USB rodzaju C powoduje, że prezentowane słuchawki można konsolidować z wieloma sprzętami.
 • Pasują do niemal każdego smartfona, laptopa i tabletu, dlatego jeśli szukasz uniwersalnego towaru, ten spełni oczekiwania niezwykle dobrze.
WYGODA I MOBILNOŚĆ

Słuchawki dokanałowe to wyśmienite rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport.

 • Ich drobne rozmiary sprawiają, że możesz je bezproblemowo schować do kieszeni. Możesz również słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.

MIKROFON
 • Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon - umożliwia to wygodne prowadzenie rozmów bez wyciągania telefonu z kieszeni.
WYSOKIE właściwości DŹWIĘKU
 • obszerny zakres częstotliwości przenoszonych poprzez urządzenie od 20 do 20 000 [Hz] pozwala na wygodne wykorzystywanie słuchawek i doskonały dźwięk.
 • Impedancja na poziomie 16 [Ω] gwarantuje wysoki poziom głośności.

SPECYFIKACJA technicznA
 • Producent: Kruger&Matz
 • Model: KMPC1-B
 • rozmiar głośnika: 10 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Impedancja: 16 Ohm +/-15%
 • Stosunek S/N: >58 dBTHD: =<5%
 • Czułość: 103 dB +/- 3 dB
 • Maksymalna moc wejściowa: 5 mW
 • zaimplementowany mikrofon
 • Czułość mikrofonu: -42 dB +/- 3 dB
 • przewód: 120 cm, TPE
 • Wtyk: USB C
 • W komplecie: 3 pary wkładek dousznych, instrukcja obsługi


☆ Kruger &amp; Matz C2 ☆

Kruger & Matz C2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Kruger &amp; Matz C2
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d1c3a2da47ceb6fec369f
 • ID kategorii: 7967

☆ Kruger & Matz C2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
✅ SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM NA USB-C Kruger&Matz C2 WHITE ✅ ZŁĄCZE USB-C
 • Wtyczka USB typu C powoduje, że prezentowane słuchawki można jednoczyć z wieloma sprzętami.
 • Pasują do niemal każdego smartfona, laptopa i tabletu, dlatego jeśli szukasz uniwersalnego artykułu, ten stanie na wysokości zadania szczególnie dobrze.
✅ WYGODA I MOBILNOŚĆ

Słuchawki dokanałowe to znakomite rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport.

 • Ich nieznaczne wymiary powodują, iż możesz je bezproblemowo schować do kieszeni. Możesz dodatkowo słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.
✅ MIKROFON
 • Słuchawki zostały zaopatrzone w mikrofon - zezwala na to komfortowe prowadzenie rozmów bez wydobywania telefonu z kieszeni.

✅ WYSOKIE właściwości DŹWIĘKU
 • obszerny zakres częstotliwości przenoszonych przez urządzenie od 20 do 20 000 [Hz] umożliwia komfortowe użytkowanie słuchawek i doskonały dźwięk.
 • Impedancja na poziomie 16 [Ω] zagwarantuje wysoki poziom głośności.
✅ SPECYFIKACJA technicznA
 • Producent: Kruger&Matz
 • Model: KMPC2-W
 • wymiar głośnika: 14,2 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Impedancja: 32 Ohm +/-15%
 • Stosunek S/N: >58 dB
 • THD: <5%
 • Czułość: 96 dB +/- 3 dB
 • Maksymalna moc wejściowa: 5 mW
 • wbudowany mikrofon
 • Czułość mikrofonu: -39 dB +/- 5 dB
 • kabel: 120 cm, TPE
 • Wtyk: USB C


  ☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

  Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Huawei
  • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
  • Ilość ofert: 6
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 5bc5b91282fff043d7d8c709
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane żeby umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych. Zapewniają wysoki poziom ergonomii i kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

  Jakość dźwięku Model CM33 charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki czemu dokładnie odwzorowuje równocześnie niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystane jednocześnie do słuchania rozmaitej muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.

  Komfort adekwatnie zaprojektowane końcówki, nad wyraz korzystne tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

  Pozwalają także na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zastosowany przewód o długości 1.2 metra umożliwia wygodne odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych.

  na dodatek słuchawki zostały wyekwipowane w wygodny zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został wyposażony w kompaktowy pilot z mikrofonem i przyciski funkcyjne. Pozwalają one na komfortowe sterowanie głośnością podczas rozmowy telefonicznej albo słuchania muzyki.

  Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyposażonych jest w port USB typu C. Słuchawki CM33 zaopatrzono właśnie w ten rodzaj złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych urządzeń przenośnych....


  ☆ Samsung EO-IC100 ☆

  Samsung EO-IC100 Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Samsung
  • Nazwa produktu: Samsung EO-IC100
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 62f3bde182fff0affe379ab7
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Samsung EO-IC100 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  Studyjna jakość audio – gdziekolwiek jesteśCiesz się pozbawionym zniekształceń dźwiękiem studyjnej jakości. Słuchawki Samsung rodzaju C nawet 10-krotnie lepiej niż słuchawki 3,5 mm rozdzielają sygnał na lewy i prawy kanał.

  A wbudowany DAC ulepsza jakość wszelkiego, czego słuchasz, by Twoja playlista ożywała zgodnie z intencjami muzyków. Wyśmienicie jednostajne brzmienieZa sprawą dwukierunkowych głośników słuchawki Samsung rodzaju C proponują bogaty, czysty i zbalansowany dźwięk.

  Dostrojona poprzez AKG technologia zagwarantuje prawdziwie profesjonalną jakość brzmienia. Zaprojektowane, by zapewnić nietrudne i wygodne słuchanieStworzone z lekkich tworzyw słuchawki zaprojektowano,komfortowo utrzymywały się w uszach, pozwalając Ci zapomnieć o otaczającym świecie i zatopić się w muzyce – starczy, iż z przystępnych w zestawie nakładek dobierzesz te, które mają dla Ciebie optymalny rozmiar.

  Z kolei materiałowy przewód uniemożliwia plątaniu się przewodów w torbie bądź kieszeni. Specyfikacja DźwiękGłośniki: 2Way(11mm/8mm)Impedancja: 32ΩZakres częstotliwości: 20~20kHzCzułość: 94.3dB±3dB(-10dBFS input) Funkcje ogólneActive Noise Cancellation: NieSterowanie: 3 przyciski (odtwarzanie / pauza, zwiększanie / ograniczanie głośności)Mikrofon: Tak Zawartość opakowaniaSłuchawki douszne (S/M/L), ulotka Funkcje połączeńOdbieranie połączeń: TakOdrzucanie / Wyciszanie połączeń: Tak ŁącznośćRodzaj kabla: W oplocie atrybuty fizyczneWaga: 18,35 gKolor: Czarny, Biały


  ☆ Plantronics C3210 ☆

  Plantronics C3210 Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Plantronics
  • Nazwa produktu: Plantronics C3210
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 5ba92a6a82fff03f1dd88ee5
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Plantronics C3210 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  Plantronics Blackwire C3210 USB-A (Unified Communications/Skype for Business) komfortowa słuchawka nagłowna z mikrofonem jedno ucho zakończona złączem USB i Jack 3,5 mm Następca modelu Plantronics Blackwire C310-M wspaniałe dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do stosowania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu właściwości artykułu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop, tablet / telefon komórkowy (jack 3.5mm) System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Sygnalizatory świetlne i powiadomienia dźwiękowe informują o połączeniach, wyciszeniu mikrofonu i poziomie głośności Adapter na kablu z praktycznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- wbudowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla ulepszonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z redukcją hałasu z otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - ułatwia staranne ustawienie mikrofonu względem ust SoundGuard® technologia zabezpieczająca przed skokami audio powyżej 118 dB Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  Porównanie słuchawek Plantronics Blackwire zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: parametry słuchawek cal Więcej informacji i prezentacja na stronie artykułu plantronics.com Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Plantronics do softphonów (Plantronics Spokes dla Windows / Mac) Instrukcje wideo do konfiguracji softfonów w wersji UC (Unified Communications)* *UC softphone Avaya®, Cisco® (instrukcje przystępne w języku angielskim)


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *