Ranking Słuchawek na USB – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek podpinanych pod złącze USB. Ranking zawierający polecane słuchawki na USB jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka kompozycja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,seria VERTIGO to komfort i sprawność.

zaimplementowana technologia dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są przy pomocy prostego i instynktownego pilota na kablu.

Cały przewód wytwarzany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB pozwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta kolor dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne korzystną jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technika 7.1 i elastyczny mikrofon zaimplementowana technologia 7.1 niewyobrażalnie rozszerza głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zaimplementowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

w dodatku mikrofon jest na tyle elastyczny, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon wariant: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa konstrukcja Niska waga, sprężysta , a także miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort wykorzystywania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot, a także kabel w oplocie kabel w oplocie o długości 2.4m i pilot zagwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zastosowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ Asus Strix Fusion 500 ☆

Asus Strix Fusion 500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Strix Fusion 500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4c80498e441ace4a89478b
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Strix Fusion 500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ROG Strix Fusion 500 Black/USB2.0/RGB/MIC
Gamingowy zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion 500 z synchronizacją oświetlenia RGB od słuchawek do słuchawek sterowaną przy pomocy aplikacji mobilnej, przetwornikiem cyfrowo-analogowym (DAC) ESS i wzmacniaczem klasy hi-fi oraz wirtualnym 7.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym
- Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ESS ES9018 i wzmacniacz SABRE9601K wspólnie zapewniają dźwięk o bezkonkurencyjnej jakości
- skrupulatnie dostrojone przetworniki ASUS Essence i luksusowa budowa ze szczelnymi komorami gwarantują wciągające wrażenia dźwiękowe
- ekskluzywny 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny,przystępny poprzez plug-and-play i opracowany przez Bongiovi Acoustics
- Synchronizacja oświetlenia RGB na wszystkich posiadanych zestawach słuchawkowych za pośrednictwem Bluetooth i przy wykorzystaniu asygnowanej aplikacji przenośnej
- Dotykowe przyciski sterowania umożliwiające natychmiastowe przypasowanie głośności, aktualnego trybu odtwarzania i synchronizacji oświetlenia RGB
- Jeszcze wyższy komfort udoskonalona izolacja akustyczna dzięki zastosowaniu poduszek usznych ROG Hybrid
- Zoptymalizowany mikrofon cyfrowy zagwarantuje czysty głos w trakcie komunikacji
Światło! Dźwięk! Akcja!
ROG Strix Fusion 500 wniesie Twoją rozgrywkę na wyższy poziom proponując elitarną technikę synchronizacji oświetlenia RGB od słuchawek do słuchawek, dzięki której Twój zespół graczy MOBA albo eSports będzie miażdżył konkurencję w całkowitej synchronizacji. ROG Strix Fusion 500 jest wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy ESS 9018 klasy hi-fi i wzmacniacz 9601 dla zapewnienia graczom bardziej realistycznego dźwięku, jak jeszcze 50-milimetrowy przetwornik ASUS Essence, ekskluzywną technikę ze szczelnymi komorami oraz wirtualny 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Przygotuj się na rozświetlenie pola bitwy!

Oświetlenie ASUS Aura RGB

Wyraź swój styl przy pomocy spersonalizowanego oświetlenia Aura RGB Wybieraj spomiędzy ponad 16,8 miliona kombinacji barw i czterech presetów z efektami świetlnymi
Olśnij całe pole bitwy
Czas na zsynchronizowanie działań przed bitwą

Zapewnij swej ekipie naprawdę wyjątkową atmosferę w trakcie imprez rodzaju LAN party lub na turniejach, dzięki luksusowej synchronizacji oświetlenia Aura RGB na zasadzie od słuchawek do słuchawek. Po prostu uaktywnij funkcję Bluetooth na swoim telefonie komórkowym i sparuj z nim pakiet słuchawkowy ROG Strix Fusion 500. Następnie możesz zsynchronizować wszystkie połączone zestawy słuchawkowe za jednym stuknięciem w przeznaczonej aplikacji przenośnej.

Zsynchronizuj swój sprzęt

pakiet słuchawkowy ROG Strix Fusion 500 wykorzystuje technologię ASUS Aura Sync, dzięki której możesz zsynchronizować jego efekty świetlne z innymi kompatybilnymi z Aura produktami z linii ROG*, stwarzając wyjątkową i hipnotyzującą atmosferę gamingową.
Realistyczny dźwięk w czasie rozgrywki
ekskluzywne szczelne komory

ROG Strix Fusion 500 został dopracowany poprzez inżynierów dźwięku i dysponuje powiększonym obszarem wokół przetworników, a także wytwornymi szczelnymi komorami dźwiękowymi, aby zapewnić Ci przezroczyście czysty dźwięk o naturalnym brzmieniu.
Niewiarygodnie głębokie basy, bardziej czyste detale

luksusowe przetworniki ASUS Essence
Zaprojektowany z szerokim pasmem przenoszenia na poziomie 20-40 kHz wytworny przetwornik ASUS Essence zapewnia niewiarygodnie potężne basy i zoptymalizowany dźwięk gamingowy, dzięki któremu usłyszysz nawet nieznaczne szczegóły równocześnie ciesząc się nadzwyczajnymi ogólnymi wrażeniami akustycznymi. Usłyszysz każdy szczegół
ROG Strix Fusion 500 jest zaopatrzony w przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ESS 9018 jednoukładowe rozwiązanie gwarantujące bezstratne odtwarzanie dźwięku w jakości 24-bity/96 kHz, o nieporównanym dotąd zakresie dynamiki i przy ultraniskim poziomie zakłóceń. Ponadto wbudowany wzmacniacz ESS 9601 pozwala Ci radować się niesamowicie aktywnym basem. Ciesz się dźwiękiem na nowym poziomie jakości!
Wirtualny 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny w drodze
Opracowany we współpracy z Bongiovi Acoustics

Inaczej niżeli większość słuchawkowych zestawów dla graczy, ROG Strix Fusion 500 wychodzi poza standard i proponuje najnowsze ulepszenie w postaci 7.1-kanałowego dźwięku przestrzennego, który uzyskano wykorzystując własny, zoptymalizowany algorytm. Technologia stworzona we współpracy z Bongiovi Acoustics Digital Power Station za jednym naciśnięciem przycisku zagwarantuje niesamowity, 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny dla bardziej realistycznych wrażeń dźwiękowych. Nie są wymagane dodatkowe adaptery albo oprogramowanie!
Zoptymalizowany mikrofon cyfrowy
ROG Strix Fusion 500 wykorzystuje mikrofon typu digital boom z algorytmem przetwarzania dźwięku dla bardziej czystej komunikacji w czasie rozgrywki. Złożenie mikrofonu spowoduje jego samoczynne wyciszenie, bez konieczności ręcznej zmiany ustawień.
Komfort opracowany przez ekspertów
wytworne poduszki uszne ROG Hybrid

W przeciwieństwie do poduszek usznych wytworzonych z materiału lub klasycznej skóry, Strix Fusion 500 wykorzystuje ekskluzywne poduszki uszne ROG Hybrid, które są wykonane z mieszanki skóry proteinowej i specjalnej tkaniny siatkowej, żeby zapewnić graczom najwyższy komfort bez kompromisów w zakresie jakości dźwięku. Poduszki uszne ROG Hybrid wyróżniają się poręcznym, owalnym kształtem, dzięki temu zapewniają udoskonaloną izolację akustyczną i wyższy komfort używania co czyni je nieprzeciętnym rozwiązaniem do maratonów gamingowych.

Nie tylko do komputera PC

ROG Strix Fusion 500 jest wyposażony w gniazdo USB 2.0 dla zapewnienia szerokiej kompatybilności z komputerami PC, Mac, i konsolą PlayStation 4.
Gama produktów Fusion
Nie gódź się na żadne kompromisy w zakresie jakości dźwięku gamingowego, komfortu i stylu. Każdy pakiet słuchawkowy Fusion jest zaopatrzony w luksusowe przetworniki ASUS Essence oraz technikę ze szczelnymi komorami dla najkorzystniejszej jakości dźwięku, poduszki uszne ROG Hybrid dla maksymalnego komfortu, a także oświetlenie RGB do podkreślenia swojego stylu. Wszystkie inne właściwości możesz wybrać samemu!
EAN: 4712900693171
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH00Z2-B8UA00
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: -39 dB
Mikrofon: zaimplementowany
Długość przewodu: 2 m
Kolor: Czarny
Waga: 360 g
Akcesoria w pakiecie: - kabel USB- Przewodnik

☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB wariant C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU)

Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy albo nauce, albo w podróży może sprawiać nieszablonową przyjemność pod warunkiem, iż odbywa się przy pomocy korzystnej jakości sprzętu. Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania z pewnością docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są dopasowane do telefonów, które nie mają zastosowanego złącza mini jack 3.5mm. Doskonałe do słuchania muzyki, a także prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku.

Specyfikacja:

 • marka: Samsung / AKG
 • Model: EO-IC100BWEGEU
 • typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe
 • Pasmo: 20 Hz~ 20KHz
 • Impedancja: 32Ω
 • Czułość: 94.3dB±3dB(-10dBFS input)
 • Złącze: USB rodzaj C
 • Długość przewodu: 1 m
 • zaimplementowany pilot i mikrofon

Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia

Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia. Dzięki rewolucyjnej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)usuniesz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu

"Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności poprzez mierzenie ich natężenia przez wbudowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał ale z odwróconą fazą. W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są stworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

unikatowa wygoda

ergonomiczny design precyzyjnie odzwierciedla geometrię ucha, a co z tego wynika, sprawia, że słuchawki dopasowują się nadzwyczajnie. Nawet po kilku godzinach użytkowania wciąż możesz w pełni radować się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Inne Rankingi:  Słuchawki sportowe Philips

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę

Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, popularnym designem i wygodną obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu. Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci również funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C.

Funkcja zestawu słuchawkowego

Jeśli często rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem znacznie ułatwisz sobie tę czynność. Zastosowany mikrofon nieprzeciętnie spełni oczekiwania podczas rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota.

Delektuj się czystością dźwięków

Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki na pewno ją zagwarantują. Zaopatrzone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania umożliwiają bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwidopasowanie jej poziomu do Twoich preferencji.

Podstawowe funkcje pilota:

 • Głośność +/-
 • Play/Pause
 • Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512610a482fff065530007b6
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HS-720 V2
zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń video. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB. Komplet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC lub Mac. Jest niezwykle lekki, co umożliwia komfortowe jego wykorzystywanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu.

pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony we wszystkie niezbędne funkcje - mikrofon pojemnościowy z funkcją redukcji szumów usuwający niepożądane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swojego głosu i wygodny w obsłudze pilot na kablu zaopatrzony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

pakiet nie wymaga dopełniającego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest rewelacyjnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje nieskomplikowanego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓW
Spójrzmy prawdzie w oczy, szczególnie trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. Podczas prezentacji najważniejsze jest, aby odbiorcy mogli się skupić na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację sprawnego mówcy. Właśnie w tym celu komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak aby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie. Na dodatek elastyczny pałąk zezwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji.

BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONU
Czasem zdarza Ci się wykonywać dodatkowe zadania podczas spotkania online, a kiedy ktoś niespodziewanie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, żeby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem! Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, komplet Creative HS-720 V2 zezwala na łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy. Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - z całą pewnością wiesz, jak bardzo zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje. Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyposażony w przycisk odbierania połączenia oraz przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSU
Czy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niżeli jakbyśmy słyszeli swój głos. Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swego głosu słyszanego przez inne osoby, co pozwala na świadome dostosowywanie głośności mówienia w razie potrzeby. Pozwala na to wygodne prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online.

NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃ
zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest nad wyraz lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia nawet podczas długich spotkań. Zadbaliśmy również o odpowiednią długość kabla (2m), tak aby można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni.

NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃ
Wierne dostrojenie zagwarantuje potężny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszelkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, zapewniając udoskonalony dźwięk cyfrowy.


☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc5b91282fff043d7d8c709
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane by umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów telefonicznych. Gwarantują wysoki poziom ergonomii, a także kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

Jakość dźwięku Model CM33 charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki czemu skrupulatnie odwzorowuje równocześnie niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystane jednocześnie do słuchania zróżnicowanej muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Komfort trafnie zaprojektowane końcówki, bardzo dobre tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

Pozwalają w dodatku na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zastosowany kabel o długości 1.2 metra zezwala na komfortowe odtwarzanie muzyki z sprzętów mobilnych.

na dodatek słuchawki zostały zaopatrzone w wygodny zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został wyposażony w kompaktowy pilot z mikrofonem i przyciski funkcyjne. Pozwalają one na wygodne sterowanie głośnością w trakcie rozmowy telefonicznej lub słuchania muzyki.

Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyposażonych jest w port USB typu C. Słuchawki CM33 wyposażono właśnie w ten rodzaj złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych urządzeń mobilnych....


☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2f68e441ad3b1000137
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga produktu 197 g Głębokość artykułu 68 mm Szerokość produktu 151 mm Wysokość produktu 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak wariant jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie rodzaj towaru komplet słuchawkowy kolor kabla Czarny styl noszenia Opaska na głowę polecane użycie Biuro/centrum telefoniczne rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 martykułu Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g rodzaj opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB rodzaju-A technika łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

Skuteczność usuwania szumu Tak rodzaj mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Sennheiser PC 7 ☆

Sennheiser PC 7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 7
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 516d4c958e441ab02500005b
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser PC 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Po prostu podłącz się do komputera i rozpocznij pogawędki poprzez sieć: przystępny w niewygórowanej cenie komplet słuchawkowy Sennheiser PC 7 USB zaopatrzony jest w złącze USB plug-and-play. Ten jednouszny, idealny do domu zestaw pozwala Ci na równoległe śledzenie odgłosów wydarzeń wokół Ciebie, dzięki temu na pewno nie ominie Cię nic istotnego. Urządzenie to jest wyprodukowane z trwałych materiałów i praktycznie niezniszczalne. Dodatkowo, wyciszający szumy mikrofon czyni każde Twoje słowo zrozumiałym i krystalicznym niezależnie od natężenia hałasu wokół Ciebie. Uwielbiany dźwięk Sennheiser zadziwi Cię swoją głęboką akustyką – i dopilnuje, abyś zrozumiał każde wypowiedziane przez rozmówcę zdanie.

Inne Rankingi:  Słuchawki z pałąkiem na kark


EAN: 4044155076097
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 504196
Impedancja: 32 Ω
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: Brak informacji
Pasmo przenoszenia : Pasmo przenoszenia przetwornika akustycznego : 42 – 17000 HZPasmo przenoszenia mikrofonu : 90 – 15000 HZ
Mikrofon: Tak
Waga: 62 g
Pozostałe atrybuty: Dynamika : 95 dB przewód : 2 metry Połączenie : USB plug-and-play Czułość mikrofonu : - 40 dBV/Pa Impedancja mikrofonu : 2 k OHM
Długość przewodu: 2 m

☆ Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95c6bb82fff0a55f48f9d4
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja: 32.0 Om
dane dodatkowe: Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia Słuchawki kompatybilne ze smartfonami mającymi wyłącznie złącze
Kolor: Biały
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na klipsie
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: Blister
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Qoltec douszne | USB-C | białe
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 22kHz
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB-C
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: charakterystyczna
rozmiary przetwornika słuchawek: 14mm
Zawartość opakowania: Słuchawki,instrukcja obsługi

☆ Beyerdynamic Tygr 300 R ☆

Beyerdynamic Tygr 300 R Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic Tygr 300 R
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cab339d82fff0aff18af165
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic Tygr 300 R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Skoordynowany zestaw słuchawek i mikrofon stołowy proponuje nieprzeciętną jakość dźwięku. Wysoka jakość wykonania i przezroczyście czysty dźwięk czynią to połączenie idealnym wyborem dla streamerów i graczy o wysokich kryteriach.

Przygotowanie zestawu Team Tygr do pracy jest przystępne. Wystarczy postawić mikrofon i podłączyć go przewodem USB do komputera. Słuchawki podłącza się bezpośrednio do gniazda w mikrofonie. Nie wymaga instalacji sterownika, Fox jest natychmiast rozpoznawany jako urządzenie audio i może być od razu użyty.

Redukcja ustawień do koniecznych komponentów poprawia jeszcze bardziej płynność pracy i łatwość obsługi: dwa ustawienia wzmocnienia dopasowują poziom mikrofonu, aby umożliwić optymalizację dźwięku podawanego z różnych odległości od mikrofonu.

Jedno pokrętło ustawia poziom słuchawek, drugie łączy dźwięk gry z bezpośrednim dźwiękiem mikrofonu w celu momentalnego monitorowania poprzez słuchawki. Przycisk wyciszenia mute w razie zapotrzebowania wyłącza mikrofon.

Łatwa konfiguracja i łatwość wykorzystania Team Tygr jest skutkiem zespolenia wszystkich potrzebnych części w kompaktowej obudowie mikrofonu Fox. Gromadzi on wysokiej jakości kapsułę, przedwzmacniacz mikrofonowy, przetworniki analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe, a także wzmacniacz słuchawkowy.

komplet można też z łatwością podłączyć do konsoli PlayStation 4. Mikrofon Fox odbiera głos z nieszablonową transparentnością, a przez słuchawki odtwarza dźwięki w sposób żywy i przejrzysty....


☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych zestaw słuchawkowy zapewniający profesjonalną jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne elementy sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zapracowanYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień bez wątpienia docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany równocześnie pod względem wyglądu, jak i technice, komplet słuchawkowy H650e zapewnia czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, żeby rozmowy były jak najszczególniej skuteczne i wygodne.

profesjonalny komplet SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co eksponuje zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED powiadamiająca innych, że właśnie rozmawiasz przez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e proponuje funkcjonalność i także swój fason. To fachowy pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z wspaniałą krystalicznością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego całkowitą integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zagwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika sygnalizuje widocznie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

likwidowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk rozszerzania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej aniżeli inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i sprężysty kabel jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny automatycznie przełącz...


Najtańsze Słuchawki na USB – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek na USB. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Media-Tech MT3600 ☆

Media-Tech MT3600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Media-Tech
 • Nazwa produktu: Media-Tech MT3600
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3f9b9f82fff0b467996fda
 • ID kategorii: 7967

☆ Media-Tech MT3600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MAGICSOUND USB-C MT3600 to zestaw uniwersalnych słuchawek dousznych z mikrofonem, współpracujących z większością urządzeń zaopatrzonych w gniazdo USB-C. Kolor czarny.

Słuchawki MAGICSOUND USB-C oferują czysty dźwięk, a także czuły mikrofon, co powoduje,genialnie nadają się do prowadzenia rozmów i słuchania muzyki.

pokaźną cechą zestawu jest przycisk ON/OFF. Możesz więc odebrać/zakończyć połączenie przychodzące, bez konieczności sięgania po telefon.

Możesz także zmieniać utwory używając przycisku ON/OFF (urządzenia kompatybilne).

Specjalnie zaprojektowany przewód zapobiega plątaniu się słuchawek, co w połączeniu z lekką i komfortową konstrukcją spodoba się użytkownikom aktywnie spędzającym czas.

MAGICSOUND USB-C MT3600- nadzwyczajne słuchawki do słuchania Twojej ulubionej muzyki oraz komunikacji mobilnej.

Ważne! Słuchawki działają poprawnie w tych smartfonach, do których można podłączyć pozostałe słuchawki analogowe za pośrednictwem przejściówki mini-jack > USB-C

Stereofoniczne słuchawki douszne z mikrofonem

Do większości maszyn mobilnych wyposażonych w złącze USB-C

Przycisk on/off umożliwiający odbieranie i kończenie połączeń

Częstotliwość przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Czułość słuchawek: 110dB +/-3dB

Czułość mikrofonu: -40dB +/-3dB

Impedancja: 18Ω +/-15%

Długość kabla: 1,15m

Waga: 13g


☆ Hama Basic ☆

Hama Basic Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Basic
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791c9cd82fff0020136767f
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Basic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki Hama, które nad wyraz korzystnie osadzają się w uchu, zapewniają tłumienie hałasu i korzystną jakość dźwięku. Sprawdzą się jednocześnie na siłowni, jak i w biurze. Wycisz hałas W komplecie uzyskujesz wkładki silikonowe w trzech wymiarach, dzięki czemu możesz je skonsolidować nieprzeciętnie do swoich uszu.

dodatkowo rewelacyjnie przypasowana forma redukuje hałasy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne. Wielofunkcyjny pilotZintegrowany pilot zdalnego sterowania pozwala na odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, głosowy wybór numeru telefonu i sterowanie muzyką: Play/Pauza/Następny tytuł/Poprzedni tytuł (o ile funkcje te są obsługiwane poprzez telefon).

komplet słuchawkowySłuchawki Hama Basic4Phone zostały zaopatrzone w mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Nie musisz ściągać słuchawek zawsze, gdy ktoś do Ciebie dzwoni, możesz rozmawiać za ich pomocą i posiadać wolne ręce.

Wysoka jakośćŁączenie słuchawki z kablem zostało w dodatku usztywnione, co zabezpiecza to miejsce przed pękaniem i wydłuża ich żywotność. Obustronna wtyczka USB C jest szczególnie wygodna w użyciu i gwarantuje bezawaryjną transmisję sygnałów.

WielozadanioweSłuchawki dzięki takim właściwościom, jak prawidłowe osadzenie w uchu rewelacyjnie sprawdzą się w trakcie uprawiania sportu, jednocześnie biegania, jak i treningu na siłowni. Natomiast ich funkcja zestawu słuchawkowego sprawia, że ze słuchawek możesz w dodatku korzystać w pracy, np.

w trakcie telekonferencji albo za każdym razem, gdy chcesz posiadać wolne ręce. Parametry: Słuchawki dokanałowe z funkcją zestawu słuchawkowego Miękkie silikonowe wkładki w 3 rozmiarach Redukcja hałasu z otoczenia zaimplementowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów Pilot na kablu: odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, głosowy dobór numeru telefonu i sterowanie muzyką umocnione miejsce łączenia słuchawki z kablem Złącze: USB C Dynamika: 95 dB +/- 3 dB Czułość mikrofonu: -41 dB +/- 2 dB Długość kabla: 1,2 m Średnica przetworników: 10 mm Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz - 20 kHz Zakres częstotliwości mikrofonu: 50 Hz - 10 kHz Impedancja słuchawek: 32 M Impedancja mikrofonu: 2200 M typ: stereo


☆ Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95c6bb82fff0a55f48f9d4
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne Qoltec 50830 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja: 32.0 Om
informacje dodatkowe: Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia Słuchawki kompatybilne ze smartfonami posiadającymi wyłącznie złącze
Kolor: Biały
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na klipsie
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: Blister
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Qoltec douszne | USB-C | białe
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 22kHz
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB-C
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: standardowa
rozmiary przetwornika słuchawek: 14mm
Zawartość opakowania: Słuchawki,instrukcja obsługi

☆ Natec Drone ☆

Natec Drone Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Drone
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512debc58e441adba100468a
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem USB

☆ Natec Drone - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI NAUSZNE NATEC DRONE Z MIKROFONEM CZARNE [Najważniejsze parametry] Najważniejsze właściwości - Regulacja głośności - Na przewodzie znajduje się kontroler umożliwiający regulację głośności, dzięki któremu można sterować dźwiękiem bez konieczności podchodzenia do komputera.

- Długi przewód w nylonowym oplocie - ubraniowy przewód o długości 2 metrów powoduje, że słuchawki nie plączą się i są mniej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. - Czuły mikrofon na elastycznym wysięgniku.

- genialnie nadają sie do domu i do biura GŁOŚNIKI WYSOKIEJ JAKOŚCI Usłysz różnicę dzięki neodymowym przetwornikom, które nieprzeciętnie odwzorowują wszystkie dźwięki. Swych rozmówców będziesz słyszał wyraźnie, a muzyka będzie przyjemna dla ucha.

[GŁOŚNIKI WYSOKIEJ JAKOŚCI] [CZUŁY MIKROFON WIELOKIERUNKOWY] CZUŁY MIKROFON WIELOKIERUNKOWY niejednokrotnie zdarza się, iż rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie? To już nie problem, mikrofon w słuchawkach Natec filtruje trzaski i redukuje zbędne szumy.

PEŁEN KOMFORT I trwałość wyjątkowo lekka kompozycja i nauszniki pokryte skórą naturalną - dzięki temu możesz używać zestawu słuchawkowego poprzez dużo godzin bez zmęczenia, a przewód w nylonowym oplocie zapewnia odporność.

[PEŁEN KOMFORT I trwałość] Specyfikacja technologiczna typ słuchawek Nauszne Przeznaczenie Uniwersalne System audio 2.0 rodzaj membrany Magnes neodymowy Średnica membrany 40 mm Dynamika głośników 119 dB Pasmo przenoszenia słuchawek 50 - 30000 Hz Impedancja 32 Ohm Mikrofon Tak Regulacja głośności Na przewodzie Mocowanie mikrofonu Na wysięgniku Komunikacja Przewodowa Pasmo przenoszenia mikrofonu 50 - 30000 Hz Długość przewodu 200 cm Złącze słuchawek Tak Złącza Mini Jack x2 Oplot przewodu Oplot odcień Czarny Podświetlenie Nie Materiał Skóra ekologiczna


☆ Havit H2031D ☆

Havit H2031D Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Havit H2031D
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6066d9c282fff006be930efc
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit H2031D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 HAVIT H2031d Słuchawki gamingowe z mikrofonem konstrukcja wytwarzana z trwałego tworzywa, mikrofon z regulacją nachylenia, podświetlane na czerwono logo na nausznikach, podłączenie poprzez 2x minijack (słuchawki+mikrofon), złącze USB służące do zasilania podświetlenia, miękkie wykończenie pałąka, przyjemne brzmienie z basowym charakterem, Słuchawki gamingowe H2031d Słuchawki gamingowe H2031d są wytworzone dla graczy wymagających krystalicznie czystych dźwięków.

Są tworzone z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałe na ścieranie i uszkodzenia. Mają wspaniałą jakość dźwięku w trakcie grania i słuchania muzyki. Wygodne i wygodne Słuchawki mają piankę z pamięcią kształtu, co powoduje,nieszablonowy komfort stosowania, znakomicie dopasowując się do kształtu ucha.

Całość pianki pokryto delikatną, proteinową skórą, która jest szczególnie miła dla skóry. Design spełniający wymagania Słuchawki zaprojektowane są z myślą o graczach, ich wygląd i jakość nadaje idealnych wrażeń podczas rozgrywki.

choćby po długim czasie korzystania ze słuchawek nie ciążą one na głowie, a także nie wywołują uczucia dyskomfortu. Firma Havit Model H2031d Średnica membrany 40 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32±15%Ω Czułość słuchawek 108 dB±3 dB wbudowany mikrofon tak 6.0 x 5,0 mm Łączność 3.5mm + USB Długość kabla 2.0 m Robocze napięcie ⩽ 30 mA uzupełniające dane Podświetlenie w kolorze czerwonym Giętki mikrofon kolor czarny...


☆ Havit H2168D ☆

Havit H2168D Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Havit H2168D
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61a7b05b82fff0fd64a68aa5
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit H2168D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy korzystają ze słuchawek niemało godzin i potrzebują sprzętu, który zapewni im komfort nawet podczas wielu godzin wykorzystywania. Dzięki 40mm głośnikom, słuchawki gwarantują czyste i na wysokim poziomie dźwięki i mocne brzmienie, tym samym dając gwarancję intensywnych doświadczeń w trakcie gry....

☆ Gembird MHS-U-001 ☆

Gembird MHS-U-001 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird MHS-U-001
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52e8acec2da47cf0f8000010
 • ID kategorii: 7967

☆ Gembird MHS-U-001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki stereo USB z mikrofonem WIĘCEJ aniżeli MUZYKA Czysty i prawidłowej jakości dźwięk komfortowe w noszeniu świetne dla muzyki, gier, a także czatów internetowych pakiet słuchawkowy USB z obrotowym wysięgnikem mikrofonu. Cyfrowy czysty dźwiek zapewnia zastosowany chipset audio. Użyteczne sterowanie głośności zamocowane na kablu, z opcją wyciszeania mikrofonu. Spore wygodne części nauszne. Wygodny, regulowany pałąk. Specyfikacja - Interfejs: Kompatybilny z USB 3.0/2.0/1.1 - Czułość (przy 1 kHz): 105 + / -3 dB - Impedancja: 32 Ohm + /- 15% - Głośniki: 30 mm, 16U mylar - Pasmo przenoszenia: 130 - 20000 Hz - Moc wejściowa: 40 mW nominalnie, do 100 mW max - Zniekształcenia: <3% przy 1kHz 40mW - Mikrofon: objętościowy dookólny, czułość: -58 ± 3 dB (0 dB = 1V/uBar przy 1kHz),-38dB (0 dB = 1V/Pa przy 1kHz) - Waga netto: 0,2 kilograma - Długość przewodu: 2 m wymogi systemowe - Windows 2000/XP/VIsta/7/8 - Wolny port USB
cechy:
Złącza: Mini Jack x2
Długość przewodu: 200 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na przewodzie
System audio: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 130 - 20000 Hz
Impedancja: 32 Ohm
Dynamika głośników: 105 dB
Czułość mikrofonu: 58 dB
wariant słuchawek: Nauszne
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Czarny
Mocowanie mikrofonu: Na wysięgniku
Moc wejściowa: 100 mW

☆ Audiocore AC862 ☆

Audiocore AC862 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audiocore
 • Nazwa produktu: Audiocore AC862
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fb39f6a82fff09f2861b51c
 • ID kategorii: 7967

☆ Audiocore AC862 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nauszne słuchawki USB plug&play z mikrofonem Audiocore AC862, dł. Kabla 1,5m do pracy zdalnej

Wysokiej jakości nauszne słuchawki z mikrofonem wyśmienicie sprawdzą się nie tylko podczas sieciowych rozgrywek lub słuchania muzyki,jeszcze w trakcie pracy albo nauki zdalnej.Wtyczka USB zezwala na podłączenie słuchawek do komputera albo laptopa. Słuchawki działają od razu po podłączeniu, bez konieczności instalowania uzupełniającego oprogramowania albo sterowników.

regulowany pałąk umożliwia dostosowanie słuchawek do kształtu głowy, a miękkie poduszki gwarantują komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu. Audiocore AC862 wyekwipowane są w czuły, wielokierunkowy mikrofon z regulacją położenia.dzięki temu słuchawki genialnie nadają się do pracy zdalnej, wideokonferencji, rozmów telefonicznych i do gier.

cechy

- Słuchawki z mikrofonem rewelacyjne równocześnie dla graczy jak i do pracy zdalnej

- Plug & Play - nie wymagają sterowników

- Czuły mikrofon wielokierunkowy

- doskonała jakość dźwięku

- Wysoka jakość wykonania

Specyfikacja

- Waga: 190g

- wymiary: 17,3 x 20 x 9 cm

- Długość kabla: 1,5 m

- Wtyczka USB

- Plug & Play

- oczekiwania systemowe: komputer stacjonarny albo notebook z portem USB

Słuchawki:

- Średnica przetwornika: 40 mm

- Impedancja: 32 omy

- Zakres częstotliwości: 20-20 000 Hz

- Maksymalna moc wejściowa: 30 mW

- Czułość: 38 dB +/- 3 dB (przy 1 mW / 1 Khz)

Mikrofon:

- Zakres częstotliwości: 30 Hz-16 KHz

- Czułość: -58 dB +/- 3 dB

komplet zawiera

- Nauszne słuchawki USB z mikrofonem Audiocore AC862

- Opakowanie producenta


☆ A4Tech HU-35 ☆

A4Tech HU-35 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech HU-35
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d21648e441acfe3f475fe
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech HU-35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2 m;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:A4TSLU46718;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/laptop;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:USB;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


☆ Media-Tech Epsilion USB MT3573 ☆

Media-Tech Epsilion USB MT3573 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Media-Tech
 • Nazwa produktu: Media-Tech Epsilion USB MT3573
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5677c96182fff09a23001689
 • ID kategorii: 7967

☆ Media-Tech Epsilion USB MT3573 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Stereofoniczne słuchawki EPSILION USB MT3573 z obrotowym wysięgnikiem mikrofonu.
To perfekcyjne rozwiązanie dla osób którym zależy na doskonałym dźwięku. Nieprzeciętnie nadają się do rozmów internetowych, słuchania muzyki, grania w gry czy oglądania filmów.

Słuchawki MT3573 posiadają złącze USB dla komputerów PC i MAC.

Na długim kablu (1,9m) słuchawek znajduje się pilot służący do kontroli głośności i mikrofonu. EPSILON USB wyekwipowane zostały w niewielki, szczególnie czuły mikrofon. EPSILION wyróżniają się ciekawą surową konstrukcją. Znakomicie dopasowują się do kształtu głowy, a wysokiej jakości poduszki uszne gwarantują wygodę w trakcie wielogodzinnego używania. Jest to niezwykle istotne nad wyraz wtedy, gdy słuchawki służą nam, jako narzędzie pracy albo nauki.

Najważniejsze parametry:

- Cyfrowy czysty dźwięk
- komfortowe w noszeniu
- Odealne dla muzyki, gier i rozmów internetowych
- Interfejs USB
- Obrotowy, regulowany wysięgnik mikrofonu
- poręczny pilot do sterowania głośnością z opcją wyciszenia mikrofonuEAN: 5906453135731
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: MT3573
Przeznaczenie: Telefonia internetowa
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 110 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.9 m
Kolor: Czarny
Waga: 125 g
Pozostałe parametry: - Miekkie dobrane poduszki uszne- Kontrola głośności i mikrofonu na kablu- Wysokiej jakości głośniki 40mm.- Wysokiej jakości wielokierunkowy mikrofon- Zgodność: Windows Vista, 7, 8, 10, MacOS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.