Ranking Słuchawek OnePlus – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki OnePlus. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta OnePlus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Oneplus 10T ☆

Oneplus 10T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OnePlus
 • Nazwa produktu: Oneplus 10T
 • Ilość ofert: 23
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f632af82fff0affe37a82b
 • ID kategorii: 687

☆ Oneplus 10T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najwyższa sprawność OnePlus 10T 5G został wyposażony w najnowszy flagowy procesor mobilny Snapdragon 8+ Gen 1, który gwarantuje obszerniejszą moc, przy zmniejszonym zużyciu energii. Procesor graficzny Qualcomm Adreno odznacza się nawet o 10% szybszym taktowaniem GPU i obsługą gier HDR, a wszystko to przy 30% poprawie skuteczności energetycznej GPU.

wbudowany Snapdragon X65 5G Modem-RF obsługuje sieć 5G do 10 Gb/s. W dodatku procesor jest wpierany przez pojemną pamięć RAM 16 GB LPDDR5 i funkcję Always Alive. Dzięki czemu połączeniu możesz posiadać choćby 35 aplikacji działających w tle i swobodnie przełączać się między nimi.

Ultraszybkie, inteligentne i bezpieczne ładowanie Dzięki udoskonalonej, wiodącej w branży technice ładowania SUPERVOOC 150 W Endurance Edition, możesz radować się niesłychaną prędkością. 3 minuty wystarczą, żeby naładować baterię o objętości 4800 mAh do około 30%, a w zaledwie 19 minut naładujesz urządzenie do pełna.

zastosowanie 13 czujników temperatury i inteligentnego systemu ładowaniapozwala na kontrolę całego procesu w czasie rzeczywistym i na analizę Twoich nawyków w celu dobrania trafnej szybkości ładowania.

Tryb Smart Charge dostosuje ładowanie do aktualnych warunków. W trakcie rozgrywki mobilnej, szybkość ładowania spadnie, by zapobiec zwiększeniu temperatury urządzenia. Natomiast najszybciej uzupełnisz poziom baterii urządzenia przy wyłączonym ekranie.

Niska temperatura nie stanowi już przeszkody– możesz naładować Twój smartfon, choćby jeśli temperatura otoczenia wynosi -10C. Dzięki technologiom zaprojektowanym w celu przedłużenia żywotności baterii OnePlus 10T może zachować jej genialną pojemność nawet po 1600 cyklach ładowania.

bezawaryjna łączność nowoczesne funkcje zastosowane w nowym OnePlus 10T 5G doskonałą łączność w każdych warunkach i rozgrywkę przenośną bez opóźnień. Technologia Smart Link ulepsza prędkość przesyłania , a także jakość sygnału w zatłoczonych, publicznych miejscach, np.

na lotniskach, dworcach, a także w windach. OnePlus 10T 5G jest wyekwipowany w 15 anten, które razem tworzą system antenowy 360, a także zagwarantuje silniejsze sygnały Wi-Fi i komórkowe, niezależnie od orientacji urządzenia.

innowacyjny system chłodzenia Zapomnij o przegrzewaniu się Twojego smartfonu. OnePlus 10T 5G został wyposażony w progresywny system chłodzenia 3D. Zaimplementowano dużą powierzchnię komory chłodzącej Cryo-velocity VC z ośmiokierunkowym rozpraszaniem ciepła.

dzięki czemu cykl chłodzenia składników telefonu jest wysoce sprawny, a przy tym udało się zachować cienką i lekką obudowę urządzenia. Flagowy aparat OnePlus 10T 5G został wyposażonyw układ trzech aparatów, a obiektyw główny 50 MP jest wpierany poprzez matrycę Sony IMX766.

dzięki czemu połączeniu fotografie są wyraźne i bogate w szczegóły, choćby w słabym i nierównomiernym oświetleniu. Obiektyw ultraszerokokątny 8 MP o polu widzenia 119.9 pozwala uchwycić więcej na jednym zdjęciu, a dodatkowy obiektyw makro 2 MP sprawi, że zobaczysz choćby najmniejsze obiekty.

przejrzyj nasze zaawansowane tryby fotograficzne. Funkcja ICE 2.0 pozwala na prędkie uruchamianie migawki i momentalne robienie zdjęć. Nightscape 2.0 łączy swój inteligentny algorytm z możliwościami matrycy Sony IMX766 z OIS, żeby robić jaśniejsze nocne fotografie, odznaczające się ostrością i wyraźnie widocznymi szczegółami.

A tryb Super HDR pozwoli Ci uzyskać równomiernie oświetlone i naturalne portrety. Funkcje dla graczy HyperBoost Gaming Engine wzniesie Cię na nowy poziom rozgrywki. Obsługuje trzy funkcje OnePlus 10T, aby gra była płynniejsza i bardziej responsywna.

Inne Rankingi:  Słuchawki do PS4

Stabilizator obrazu GPA w OnePlus 10T zmniejsza wahania liczby klatek na sekundę, zapewniając płynniejszą i bardziej stabilną rozgrywkę. Funkcja GLC (GPU Load Control) ma na celu udoskonalenie sprawności i zmniejszenie zużycia energii, natomiast, LSTouch przyspiesza reakcję na dotyk w trakcie grania.

ekran pełen odcieni wyświetlacz 6,7" FHD+ Fluid Display 120 Hz uzyskał atest HDR10+, dzięki temu możesz cieszyć się bardziej realistycznym obrazem i subtelnymi przejściami kolorów. Obsługa 10-bitowej głębi barw zapewnia bogatsze i bardziej realistyczne barwy.

Natomiast dzięki technice adaptacyjnej prędkości klatek parametry obrazu dostosowują się samoczynnie, przełączając się swobodnie między odświeżaniem na poziomie 60, 90 i 120 Hz. Design przyszłości OnePlus 10T 5G został zaprojektowany w duchu futurystycznej elegancji.

Jego jednolita, szklana, lekko zaokrąglona bryła powstała w wyniku aż 130 procesów produkcyjnych. Kolor czarny czerpie inspirację z tekstury bazaltu, która została odtworzona na tylnej szklanej obudowie dzięki procesowi LDI craft.tradycyjny kolor został wzbogacony o przypominające piasek lśniące drobinki, które są widoczne w zależności od kąta padania promieni słonecznych.

Kolor jasnozielony nawiązuje do subtelnej i świeżej barwy jadeitu, a jego wykończenie jest gładkie i przyjemne w dotyku.


☆ OnePlus Buds ☆

OnePlus Buds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OnePlus
 • Nazwa produktu: OnePlus Buds
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6012a1358e441a024b2225fb
 • ID kategorii: 7967

☆ OnePlus Buds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Połączenie solidnego dźwięku z całkowitą ciszą. Aktywna hybrydowa redukcja szumów pozwala Ci kontrolować dźwięk. Ciesz się przejrzyście czystymi rozmowami i prawdziwie osobistym doświadczeniem słuchania muzyki.

W połączeniu z baterią zezwalająca zapomnieć o ładowarce, rozkoszuj się serią innowacyjnych funkcji, dostarczających studyjną jakość dźwięku w dowolnym miejscu. Doświadcz oazy spokoju za sprawą aktywnej hybrydowej redukcji szumów.

Wykorzystując redukcję szumów o szczytowej zmierzonej wartości 40 dB, Buds Pro samoczynnie dostosowują się i tłumią hałasy z otoczenia.Możesz zanurzyć się w głębi dźwięków gdziekolwiek chcesz, czy to w komunikacji miejskiej, czy w ulubionej kawiarni.

Złap i przytrzymaj, aby aktywować tryb Transparency, który pozwala skoncentrować się na muzyce w domu, a także zachować uwagę na drodze. Algorytmy redukcji szumów wspierane przez sztuczną inteligencję i trzy mikrofony ENC skrupulatnie dobraną izolację głosu w trakcie połączeń.

gustowne i funkcjonalne słuchawki zostały dokładnie zaprojektowane w sposób ograniczający wychwytywanie dźwięków wiatru i otoczenia. Jeśli szukasz niesamowitej jakości połączeń, OnePlus Buds Pro zdominują rozmowę.

Stwórz spersonalizowany profil dźwiękowy, zapewniający dopasowane do Ciebie doświadczenie słuchania.Ciesz się 10 pieczołowicie tworzonymi profilami dźwiękowymi, starannie dostosowanymi dzięki personalnemu testowi dźwięku.

Odczuwaj każdą nutę i takt ze swej listy. Nowoczesny kodek audio o niskich opóźnieniach LHDC™ zagwarantuje strumieniowanie dźwięku wysokiej jakości, tworząc wyraziste audio pełne życia.OnePlus Buds Pro umieszczają Cię w pierwszym rzędzie widowni, gwarantując koncertową jakość, jednocześnie w trakcie grania wymagającego świetnie prędkiej reakcji, jak i podczas pełnych emocji filmowych wieczorów.

Odczuj potęgę basu za sprawą 11-milimetrowych dynamicznych przetworników, dostarczających precyzyjnie podbity profil dźwiękowy, który Cię poruszy. Głęboki dźwięk zachowujący swoją sprężystość pozwala rozwinąć imponującą scenę brzmienia.

Zachowaj moc nawet przez 38 godzin podczas słuchania muzyki.Niezależnie od tego, czy jesteś w ruchu, czy w spoczynku - dzięki niesamowitej żywotności baterii możesz radować się myzyką cały dzień. Przełam barierę dźwięku.

Ładuj przez 10 minut, słuchaj przez 10 godzin. Etui umożliwia ładowanie bezprzewodowe ładowarkami z certyfikatem Qi. W zakresie szybkiego ładowania OnePlus Buds Pro zdobywają zestaw punktów....

Inne Rankingi:  Słuchawki Shure

Najtańsze Słuchawki OnePlus – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek OnePlus. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ OnePlus Buds ☆

OnePlus Buds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OnePlus
 • Nazwa produktu: OnePlus Buds
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6012a1358e441a024b2225fb
 • ID kategorii: 7967

☆ OnePlus Buds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Połączenie solidnego dźwięku z całkowitą ciszą. Aktywna hybrydowa redukcja szumów pozwala Ci kontrolować dźwięk. Ciesz się klarownie czystymi rozmowami i prawdziwie osobistym doświadczeniem słuchania muzyki.

W połączeniu z baterią zezwalająca zapomnieć o ładowarce, rozkoszuj się kolekcją nowoczesnych funkcji, dostarczających studyjną jakość dźwięku w dowolnym miejscu. Doświadcz oazy spokoju za sprawą aktywnej hybrydowej redukcji szumów.

Wykorzystując redukcję szumów o szczytowej zmierzonej wartości 40 dB, Buds Pro automatycznie dopasowują się i tłumią hałasy z otoczenia.Możesz zanurzyć się w głębi dźwięków gdziekolwiek chcesz, czy to w komunikacji miejskiej, czy w ulubionej kawiarni.

Złap i przytrzymaj, żeby aktywować tryb Transparency, który pozwala skupić się na muzyce w domu, a także zachować uwagę na drodze. Algorytmy redukcji szumów wspierane przez nienaturalną inteligencję i trzy mikrofony ENC precyzyjnie dobraną izolację głosu w trakcie połączeń.

wysmakowane i praktyczne słuchawki zostały dokładnie zaprojektowane w sposób ograniczający wychwytywanie dźwięków wiatru i otoczenia. Jeśli szukasz niesamowitej jakości połączeń, OnePlus Buds Pro zdominują rozmowę.

Stwórz spersonalizowany profil dźwiękowy, zapewniający dobrane do Ciebie doświadczenie słuchania.Ciesz się 10 pieczołowicie tworzonymi profilami dźwiękowymi, starannie dostosowanymi dzięki personalnemu testowi dźwięku.

Odczuwaj każdą nutę i takt ze swojej listy. Zaawansowany kodek audio o niskich opóźnieniach LHDC™ zagwarantuje strumieniowanie dźwięku wysokiej jakości, tworząc wyraziste audio pełne życia.OnePlus Buds Pro umieszczają Cię w pierwszym rzędzie widowni, gwarantując koncertową jakość, zarówno w trakcie grania wymagającego wyśmienicie prędkiej reakcji, jak i podczas pełnych emocji filmowych wieczorów.

Odczuj potęgę basu za sprawą 11-milimetrowych dynamicznych przetworników, dostarczających skrupulatnie podbity profil dźwiękowy, który Cię poruszy. Głęboki dźwięk zachowujący swoją elastyczność pozwala rozwinąć imponującą scenę brzmienia.

Zachowaj moc nawet przez 38 godzin podczas słuchania muzyki.Niezależnie od tego, czy jesteś w ruchu, czy w spoczynku - dzięki niesamowitej żywotności baterii możesz cieszyć się myzyką cały dzień. Przełam barierę dźwięku.

Ładuj poprzez 10 minut, słuchaj poprzez 10 godzin. Etui pozwala na ładowanie bezprzewodowe ładowarkami z certyfikatem Qi. W zakresie szybkiego ładowania OnePlus Buds Pro zdobywają zestaw punktów....


☆ Oneplus 10T ☆

Oneplus 10T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OnePlus
 • Nazwa produktu: Oneplus 10T
 • Ilość ofert: 23
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f632af82fff0affe37a82b
 • ID kategorii: 687

☆ Oneplus 10T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najwyższa sprawność OnePlus 10T 5G został zaopatrzony w najnowszy flagowy procesor mobilny Snapdragon 8+ Gen 1, który zagwarantuje pokaźniejszą moc, przy zmniejszonym zużyciu energii. Procesor graficzny Qualcomm Adreno odznacza się choćby o 10% szybszym taktowaniem GPU i obsługą gier HDR, a wszystko to przy 30% poprawie wydajności energetycznej GPU.

wbudowany Snapdragon X65 5G Modem-RF obsługuje sieć 5G do 10 Gb/s. Na dodatek procesor jest wpierany poprzez pojemną pamięć RAM 16 GB LPDDR5 i funkcję Always Alive. Dzięki czemu połączeniu możesz mieć nawet 35 aplikacji działających w tle i swobodnie przełączać się między nimi.

Ultraszybkie, inteligentne i bezpieczne ładowanie Dzięki lepszej, wiodącej w branży technologii ładowania SUPERVOOC 150 W Endurance Edition, możesz cieszyć się niespotykaną prędkością. 3 minuty wystarczą, żeby naładować baterię o obszerności 4800 mAh do około 30%, a w zaledwie 19 minut naładujesz urządzenie do pełna.

Inne Rankingi:  słuchawki na blutu

wykorzystanie 13 czujników temperatury i inteligentnego systemu ładowaniapozwala na kontrolę całego cyklu w czasie rzeczywistym, a także na analizę Twoich nawyków w celu dostosowania słusznej szybkości ładowania.

Tryb Smart Charge przypasuje ładowanie do aktualnych warunków. W trakcie rozgrywki przenośnej, szybkość ładowania spadnie, żeby zapobiec zwiększeniu temperatury urządzenia. Natomiast najszybciej uzupełnisz poziom baterii urządzenia przy wyłączonym ekranie.

Niska temperatura nie stanowi już przeszkody– możesz naładować Twój smartfon, choćby jeśli temperatura otoczenia wynosi -10C. Dzięki technologiom zaprojektowanym w celu przedłużenia żywotności baterii OnePlus 10T może zachować jej doskonałą objętość nawet po 1600 cyklach ładowania.

bezawaryjna łączność zaawansowane funkcje zastosowane w nowym OnePlus 10T 5G idealną łączność w każdych warunkach i rozgrywkę mobilną bez opóźnień. Technologia Smart Link polepsza prędkość przesyłania oraz jakość sygnału w zatłoczonych, publicznych miejscach, np.

na lotniskach, dworcach i w windach. OnePlus 10T 5G jest wyekwipowany w 15 anten, które razem tworzą system antenowy 360 oraz zagwarantuje silniejsze sygnały Wi-Fi i komórkowe, niezależnie od orientacji urządzenia.

zaawansowany system chłodzenia Zapomnij o przegrzewaniu się Twojego smartfonu. OnePlus 10T 5G został zaopatrzony w innowacyjny system chłodzenia 3D. Zastosowano dużą powierzchnię komory chłodzącej Cryo-velocity VC z ośmiokierunkowym rozpraszaniem ciepła.

dzięki temu cykl chłodzenia części telefonu jest wysoce wydajny, a przy tym udało się zachować cienką i lekką obudowę urządzenia. Flagowy aparat OnePlus 10T 5G został wyekwipowanyw układ trzech aparatów, a obiektyw główny 50 MP jest wpierany przez matrycę Sony IMX766.

dzięki czemu połączeniu zdjęcia są wyraźne i bogate w szczegóły, choćby w słabym i nierównomiernym oświetleniu. Obiektyw ultraszerokokątny 8 MP o polu widzenia 119.9 pozwala uchwycić więcej na jednym zdjęciu, a dodatkowy obiektyw makro 2 MP sprawi, iż zobaczysz choćby najmniejsze obiekty.

zobacz nasze innowacyjne tryby fotograficzne. Funkcja ICE 2.0 umożliwia szybkie uruchamianie migawki i momentalne robienie zdjęć. Nightscape 2.0 łączy swój inteligentny algorytm z możliwościami matrycy Sony IMX766 z OIS, żeby robić jaśniejsze nocne fotografie, odznaczające się ostrością i wyraźnie widocznymi szczegółami.

A tryb Super HDR pozwoli Ci uzyskać równomiernie oświetlone i naturalne portrety. Funkcje dla graczy HyperBoost Gaming Engine wzniesie Cię na nowy poziom rozgrywki. Obsługuje trzy funkcje OnePlus 10T, żeby gra była płynniejsza i bardziej responsywna.

Stabilizator obrazu GPA w OnePlus 10T zniża wahania liczby klatek na sekundę, gwarantując płynniejszą i bardziej stabilną rozgrywkę. Funkcja GLC (GPU Load Control) ma na celu ulepszenie skuteczności i zmniejszenie zużycia energii, natomiast, LSTouch przyspiesza reakcję na dotyk podczas grania.

wyświetlacz pełen kolorów wyświetlacz 6,7" FHD+ Fluid Display 120 Hz uzyskał dokument HDR10+, dzięki temu możesz radować się bardziej realistycznym obrazem i subtelnymi przejściami kolorów. Obsługa 10-bitowej głębi odcieni zagwarantuje bogatsze i bardziej realistyczne barwy.

Natomiast dzięki technologii adaptacyjnej szybkości klatek parametry obrazu dostosowują się automatycznie, przełączając się swobodnie pomiędzy odświeżaniem na poziomie 60, 90 i 120 Hz. Design przyszłości OnePlus 10T 5G został zaprojektowany w duchu futurystycznej elegancji.

Jego jednorodna, szklana, lekko zaokrąglona bryła powstała w wyniku aż 130 procesów produkcyjnych. Kolor czarny czerpie inspirację z tekstury bazaltu, która została odtworzona na tylnej szklanej obudowie dzięki procesowi LDI craft.klasyczny odcień został wzbogacony o przypominające piasek błyszczące drobinki, które są widoczne w zależności od kąta padania promieni słonecznych.

Kolor jasnozielony nawiązuje do subtelnej i świeżej barwy jadeitu, a jego wykończenie jest gładkie i przyjemne w dotyku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *