Słuchawki pchełki

Ranking słuchawek pchełki – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek pchełki. Ranking zawierający polecane słuchawki pchełki jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w całości uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany i nowoczesny procesor DSP nadzwyczajny dźwięk.

samoczynne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, świetne dla zwolenników słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami, a także w trakcie ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android mającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyposażone są w szereg zróżnicowanych właściwości, które na skutek czego przekładają się na maksymalną funkcjonalność i wydajność. Stanowczo łatwą i instynktowną obsługę zapewniają takie funkcje, jak pomiędzy innymi samoczynne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,doskonale połączyć się do ucha użytkownika. Mały wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, że ich wykorzystywanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody użytkowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego też użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy uzyskują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas użytkowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? progresywne systemy i innowacyjne technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne oraz niezwykle czyste, zrównoważone dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych pozwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama budowa słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje rewelacyjną jakość dźwięków - głęboką, mocną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą łączyć się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się związać automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

jednostajne połączenie i płynna transmisja informacji

klarowna czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa nowoczesnego interfejsu Bluetooth 5.0. To także zasługa nowoczesnej technice audio, zawartej w surowej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i genialnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku poprzez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 posiadają 7.2-milimetrowe przetworniki, które niezwykle prawidłowe odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technologii redukcji szumów DSP, zarówno muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne używanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę użytkowania słuchawek od Xiaomi. Genialnie dostosowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są bardzo lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dobranie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania ponadto wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W efekcie oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej stabilne połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Na dodatek w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki zapewniają do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest zastosowanie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie albo w centrum handlowym.

zachwycająco czysty dźwięk

kompozycja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem precyzyjniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to że dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa konstrukcja

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, by Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i starannie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Na dodatek nauszniki o zróżnicowanych rozmiarach (S / M / L) gwarantują bezpieczne i komfortowe przypasowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają nawet w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu dołączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. pojemność akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności użytkowania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą jednoczyć się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie poprzez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), zapewniając wygodne przypasowanie do wszelkich rozmiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

wariant produktu

Słuchawki bezprzewodowe

wariant słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zastosowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

pojemność baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

wymiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dopełniające informacje

Bezpieczne i wygodne dostosowanie

mobilna i bezprzewodowa konstrukcja

komplet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

przezroczyście czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

automatyczne parowanie i samoczynne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

wyśmienity dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * pozwala na używanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być użytkowane poprzez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Trwałość baterii umożliwia słuchanie muzyki poprzez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu w trakcie rozmów, upewniając się, iż nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest wyposażona w dwa zastosowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technikę kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła podczas połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, choćby w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są zaopatrzone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można komfortowo obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek oraz etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. By urządzenie mogło nawiązać automatyczne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu prędkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej albo prawej słuchawki, elastycznie przełączając się pomiędzy trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha zagwarantuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a używanie jednego ucha gwarantuje większą swobodę.

obfity dynamiczny przetwornik sprawia, że dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i szczegóły. Jednocześnie obsługiwana jest technika kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

komfortowa kompozycja półuszna gwarantująca bezpieczne dobranie

konstrukcja w połowie douszna ściśle dopasowuje się do przewodu słuchowego, gwarantując obszerniejszy komfort i stabilność wewnątrz i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus upraszcza noszenie i wyraźnie ogranicza zmęczenie spowodowane długotrwałym użytkowaniem.

Dotknij, aby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać przez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Przystępne sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

niezwykle czułe, pojemnościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. W trakcie słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji automatycznej pauzy z odtwarzaczem innej producenta po wyjęciu słuchawek

parametry

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

przewód ładujący rodzaju C.

Instrukcja obsługi


☆ Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless ☆

Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61025db382fff00a8d335e25
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

czas ruszyć w drogę i potrzebujesz inspiracji do treningu. Jbuds epic air sport wyśmienicie się do tego nadaje. Korzyści: proponuje spersonalizowany dźwięk i aktywną redukcję szumów. Używaj jednej z wkładek dousznych niezależnie lub używaj obu razem.

zastosowany mikrofon gwarantuje wyraźne połączenia. Popraw swoje wrażenia z oglądania filmów. Dzięki czemu trybowi o bardzo niskiej latencji zmniejsz opóźnienie dźwięku, by głosy rewelacyjnie pasowały do ekranu epic air sport anc zagwarantuje ponad 15 godzin odtwarzania poprzez bluetooth w każdej słuchawce i ponad 55 dodatkowych godzin z etui ładującego.


☆ Denon AH-C630 ☆

Denon AH-C630 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-C630
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62052fa98e441ac2659e1b81
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon AH-C630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

asygnowane dla osób poszukujących ulepszonego dźwięku w trakcie podróży, pracy, ćwiczeń albo relaksu. Model Denon AH-C630W został zaprojektowany, aby zapewnić wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku z kompaktowych, lekkich słuchawek. Wytrzymałe i wytrzymałe na pot, te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 18 godzin słuchania po naładowaniu w inteligentnym etui ładującym.

Słuchawki douszne powinny perfekcyjnie przylegać do ucha, nie powodując urazów ani wypadania. Denon AH-C630W zostały skrupulatnie zaprojektowane przy użyciu zaawansowanych symulacji kanału słuchowego, by znaleźć nadzwyczajny kształt i zostały wyekwipowane w trzy silikonowe końcówki douszne w najróżniejszych wymiarach.

wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych i uczestniczenie w videokonferencjach za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek dousznych. Bez kabli, bez kłopotów.

Słuchawki dokanałowe AH-C630W posiadają stopień ochrony przed wilgocią IPX4, co oznacza, że można je bezpiecznie nosić choćby w trakcie deszczu lub intensywnych treningów

wbudowany czujka dotykowy umożliwia odtwarzanie muzyki i odbieranie połączeń.

Zaprojektowane dla tych, którzy oczekują wyśmienitego dźwięku podczas dojazdów do pracy, ćwiczeń albo relaksu w domu. Strojenie poprzez Denon Sound Master zapewnia solidny, lecz szczegółowy dźwięk, którego szukasz w muzyce, rozrywce i rozmowach telefonicznych.

Ciesz się nawet 4.5 godzinami bezprzewodowego słuchania muzyki przez Bluetooth po jednym pełnym naładowaniu i łącznie do 18 godzin, ładując ponownie słuchawki douszne przy pomocy komfortowego etui ładującego. Dołączony przewód USB-C umożliwia ładowanie akumulatora litowo-jonowego w etui z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Samsung Galaxy XCover Pro

☆ Sennheiser CX Sport ☆

Sennheiser CX Sport Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser CX Sport
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1920de82fff0e527c96ff4
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser CX Sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:9 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):110 dB;Funkcje dodatkowe:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:aplikacja Smart Control;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):SPORT True Wireless;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP54;Pasmo przenoszenia dół:5;Pasmo przenoszenia góra:21000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:7 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:6,8 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ JBL Live Pro 2TWS ☆

JBL Live Pro 2TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro 2TWS
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bb148e441a74983b38ee
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro 2TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spraw, aby każdy dzień był nieszablonowy. Przetworniki generują nadzwyczajny dźwięk. Mimo drobnego rozmiaru słuchawki te mocne brzmienie. Korzyści: funkcja true adaptive noise cancelling samoczynnie dopasowuje się do otoczenia, eliminując czynniki rozpraszające, lepszy dźwięk, gdziekolwiek jesteś. Trzy mikrofony w każdej słuchawce z technologią eliminacji echa, żeby zapewnić wyraźne połączenia, choćby w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Sterowanie głosowe i dotykowe. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu zgodnemu z qi 15 minut szybkiego ładowania to 4 godziny natychmiastowego odtwarzania. Dzięki jbl signature sound możesz cieszyć się dźwiękiem jbl każdego dnia.

☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro ☆

Beats by Dr. Dre Fit Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Fit Pro
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62962ff382fff0222612313a
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Fit Pro - czarny Beats

tworzone z myślą o wygodzie
Słuchawki Beats Fit Pro są zaopatrzone w komfortowe, dopasowujące się do ucha sprężyste skrzydełka. Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki temu masz pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas pracy i treningu. Natomiast specjalne otwory zmniejszające ciśnienie w uchu na dodatek zapewniają cały dzień wygodnego słuchania.

Trzy wkładki douszne z miękkiego silikonu oznaczają,z łatwością złączysz wymiar do uszu. Funkcja Test przypasowania, przystępna równocześnie dla użytkowników maszyn Apple, jak i systemu Android, pomaga zespoić końcówki tak,adekwatnie uszczelnić kabel słuchowy i uzyskać najkorzystniejsze brzmienie.

Otaczaj się dźwiękiem
Słuchawki Beats Fit Pro proponują mocny, zrównoważony dźwięk za sprawą niestandardowej platformy akustycznej, która jednostajnie pozostaje w uchu poprzez cały, aktywny dzień. Chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy umieszczony w dwukomorowej obudowie zagwarantuje czysty dźwięk i znakomitą separację kanałów stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, jednocześnie gwarantując nieprzeciętną redukcję szumów.

Słuchawki Beats Fit Pro oferują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier. Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, żeby na tej podstawie dostosowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki temu masz zawsze wrażenie, że dźwięk otacza Cię ze wszystkich stron.

Słuchaj tego, czego chcesz
Dwa zróżnicowane sposoby odsłuchu powodują, iż masz pełną kontrolę nad tym, co słyszysz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk oraz wychwytuje niechciane hałasy z otoczenia, by optymalizować brzmienie. Chcesz lepiej słyszeć otoczenie? Włącz tryb kontaktu. Po jego włączeniu skierowane do zewnątrz mikrofony rejestrują dźwięki z otoczenia, które następnie słuchawki wplatają w muzykę. Dzisiaj możesz luźno dobierać tryb odsłuchu do swych aktualnych potrzeb.

Czip Apple H1
Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia. Do sparowania z dowolnym urządzeniem Apple starczy jedno dotknięcie3. A gdy przełączasz się z iPhone'a na Maca albo iPada, funkcja automatycznego przełączania przekierowuje dźwięk4. Natomiast Udostępnianie dźwięku innym słuchawkom Beats (lub Apple AirPods) oznacza, iż możesz prosto słuchać muzyki wspólnie ze znajomymi.

Energia na cały dzień
Słuchawki oferują choćby 6 godzin słuchania oraz dopełniające 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym. Oznacza to, iż słuchawki Beats Fit Pro gwarantują łącznie do 24 godzin odtwarzania. Po wyłączeniu trybu ANC albo trybu kontaktu uzyskasz do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz. Odtwarzania. Trwała bateria? solidne rozwiązanie.

poprawnie Cię słyszeć
zaimplementowany przyspieszeniomierz i moduł Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawek Beats Fit Pro wykrywają Twój głos, aby Twoi rozmówcy zawsze świetnie Cię słyszeli. Podwójne mikrofony wykorzystujące technologię kształtowania wiązki skrupulatnie lokalizują źródło dźwięku, a procesor cyfrowy usuwa hałasy i szum wiatru, dzięki temu Twój głos jest wyraźny i znakomicie słyszalny.

Działają z Androidem
Słuchawki Beats Fit Pro prosto łączą się z Androidem poprzez Bluetooth od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida9 masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania, sprawdzanie poziomu naładowania, aktualizacje oprogramowania układowego i Test dostosowania, które pozwalają uzyskać wyśmienite brzmienie i dobranie słuchawek.

Najważniejsze właściwości:

 • elastyczne, dopasowujące się do ucha skrzydełka gwarantują komfort i stabilność przez cały dzień
 • Niestandardowa platforma akustyczna gwarantuje konkretny i jednostajny dźwięk
 • Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier
 • Aktywna redukcja hałasu (ANC) dynamicznie dopasowuje się do warunków, żeby tłumić hałas z otoczenia
 • Łatwe włączanie trybu kontaktu, w którym słychać wszystko wokoło
 • Czip Apple H1 automatycznie przełącza słuchawki między urządzeniami, zezwala na Udostępnianie dźwięku, a także pozwala na korzystanie z Siri
 • Douszne słuchawki odporne na wodę i pot (IPX4)
 • Do 6 godzin słuchania (łącznie do 24 godzin z etui ładującym)
 • Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki podwójnym mikrofonom wykorzystującym technikę kształtowania wiązki
 • najkorzystniejsza w branży łączność Bluetooth w standardzie Class 1 zagwarantuje większy zasięg i mniej zakłóceń
 • Funkcja Lokalizator systemu iOS ułatwia znalezienie zgubionych słuchawek
 • Zgodne z Androidem od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania i Test dostosowania
 • Kieszonkowe etui ładujące w tym samym kolorze z gniazdem USB-C do ładowania


EAN: 0194252484289
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MK2F3EE/A
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Mikrofon: Tak
Akcesoria w zestawie: Słuchawki douszne Beats Fit Pro Kieszonkowe etui ładujące Wkładki douszne w trzech wymiarach kabel do ładowania z USB-C na USB-C (zasilacz USB-C sprzedawany oddzielnie) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
rozmiary: Wysokość: 2,85 cm (etui), 1,9 cm (słuchawka) Długość: 6,2 cm (etui), 3 cm (słuchawka) Szerokość: 6,2 cm (etui), 2,4 cm (słuchawka)
Pozostałe atrybuty: zaimplementowane elementy sterujące: Jeden przycisk wielofunkcyjny po każdej stronie Masa: 55,1 g (etui), 5,6 g (słuchawka), 66,3 g (łącznie)

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką podczas spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

świeże słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do korzystnie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując wyszukany i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi automatycznie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o niemało mnóstwo więcej.

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, że wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi radować, zapominając o rozplątywaniu przewodów albo martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym poprzez najnowszą technikę.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc precyzyjniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S mają potężny i ulepszony układ Bluetooth 5.0, który oferuje szybsze i bardziej jednostajne połączenie niżeli poprzednie wersje. Oznacza to, że dźwięk dotrze do Twoich uszu w nadzwyczajnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki temu dotrze dokładnie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która powoduje, iż Mi True Wireless Earbuds 2S są wspaniałymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który obniża poziom opóźnienia do minimum. Gwarantuje to, iż dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

szybkie parowanie i automatyczny detektor pauzy

ponadto sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki mają dodatkowo czujnik, który wyłapuje moment wyjęcia ich z ucha i samoczynnie wstrzymuje odtwarzanie.

praktyczna, kompaktowa i lekka konstrukcja

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super wygodne słuchawki douszne 2S, które możesz nosić przez niemało godzin i nawet ich nie czuć. Zarys końcówek dousznych dopasowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu korzystnie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, iż nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

z pewnością gdyby trzeba było wykorzystać słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort podczas noszenia. Komfort podczas ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona w trakcie spaceru ulicą albo w trakcie przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który pozwala na rozpoczęcie albo wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a nawet rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

dostępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, aby zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem podczas długich i pracowitych dni.

proponują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą pojemność, by zapewnić Twoim słuchawkom uzupełniające ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S starczy na 4 godziny.

firma

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

konstrukcja słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

zaimplementowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

rodzaj baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

objętość baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

dodatkowe dane

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

szybkie parowanie

samoczynnie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technika redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

załączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały ☆

Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffdae948e441ac390032ae9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Mi True Wireless Earphones 2S Muzyka bez ograniczeń rewelacyjnej jakości dźwięk ze wzmocnionym basem szybkie i automatyczne parowanie z oknem pop-up* Eliminacja szumów otoczenia dla transparentnie czystych rozmów Detekcja zasilania poprzez zastosowane czujniki optyczne Kliknij dwukrotnie, by uzyskać dostęp do muzyki, rozmów albo asystenta głosowego perfekcyjnej jakości dźwięk ze wzmocnionym basem.

Poznaj na nowo każdy detal swojej playlisty. Bezprzewodowe słuchawki Mi True 2S zostały wyekwipowane w spory głośnik 14,2 mm z szeroką kompozytową cewką dynamiczną. Bas jest pełny i głęboki, przeciętny zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste.

szeroki zakres wyraźnego dźwięku z wysmakowanym, pełnym szczegółów basem. Pełna szczegółowość dźwięku zagwarantuje przyjemniejsze wrażenia ze słuchania. Szybkie i samoczynne parowanie z oknem pop-up*. Bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earphones 2S współpracują z MIUI.

Po otwarciu etui ładującego, przy pierwszym połączeniu, samoczynnie pojawi się wyskakujące okno do parowania przez Bluetooth. Podłączanie jest łatwe i można sprawdzić stan naładowania zestawu słuchawkowego i etui ładującego.

szybkie, automatyczne parowanie błyskawiczny dostęp do ulubionej muzyki. *Ta funkcja działa tylko z określonymi modelami smartfonów Mi i Redmi z zainstalowaną najnowszą wersją MIUI. Więcej modeli będzie obsługiwanych po aktualizacji oprogramowania.

Eliminacja szumów otoczenia dla przejrzyście czystych rozmów. Koniec zakłóceń. Podwójny mikrofon wykorzystuje zintegrowaną technologię redukcji szumów otoczenia, która gwarantuje ponadto rozpoznawanie głosu w wysokiej rozdzielczości i topową jakość połączeń.

Dźwięk wysokiej rozdzielczości LHDC Bluetooth. Technologia wysokiej jakości dźwięku LHDC Bluetooth osiąga niemal idealną jakość dźwięku. Kodek Bluetooth LHDC. *Format LHDC jest obsługiwany tylko smartfonach wyposażonych w tę funkcję.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Dr Dre

samoczynna detekcja dzięki zastosowanym czujnikom optycznym. Wyjmij z ucha, muzyka samoczynnie się zatrzyma. Zastosowany czujnik podczerwieni w czasie rzeczywistym lokalizuje czy aktualnie nosisz słuchawki.

Rozpoznaje kiedy je włożysz, a odtwarzanie automatycznie zatrzyma się po ich usunięciu. Niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy słuchasz muzyki, nie przegapisz ani jednej nuty ani klatki. Kliknij dwukrotnie, aby uzyskać dostęp do muzyki, rozmowy bądź asystenta głosowego.

Stuknij słuchawki, aby sterować muzyką, rozmawiać, aktywować asystenta głosowego itp. Nieskomplikowana obsługa choćby bez telefonu komórkowego. Połączenie przychodzące / rozłączenie Stuknij dwukrotnie słuchawki po którejkolwiek stronie Przywołaj asystenta głosowego Stuknij dwukrotnie słuchawki po lewej stronie Gra na dwie słuchawki / pauza Stuknij dwukrotnie słuchawki po prawej stronie Odtwarzanie jednym uchem / pauza Stuknij dwa razy w wybraną słuchawk...


☆ Sennheiser Momentum 3 TWS ☆

Sennheiser Momentum 3 TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser Momentum 3 TWS
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62e3f2d282fff082f92b798a
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser Momentum 3 TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:28 h;Czas pracy do:7 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):107 dB;Funkcje uzupełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:aplikacja Smart Control;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive;Kolor:grafitowy;Kolor:metaliczny/szary;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):MOMENTUM True Wireless 3;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:5;Pasmo przenoszenia góra:21000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:7 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:5,8 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...Najtańsze słuchawki pchełki – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek pchełki. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5125d95f82fff0e5500003e1
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i nieszablonowego stylu. Urządzenie cechuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki czemu dźwięk jest w wyjątkowo wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

w dodatku słuchawki posiadają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – nawet przy niskich poziomach głośności. Dodatkowo urządzenie ma 1,22 metrowy kabel, dzięki któremu używanie jest szczególnie komfortowe.


☆ Aukey EP-T21 ☆

Aukey EP-T21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Aukey
 • Nazwa produktu: Aukey EP-T21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63328c5582fff08ae8ce74f4
 • ID kategorii: 7967

☆ Aukey EP-T21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth AUKEY EP-T21S Pink True Wireless

 • Etui z powerbankiem
 • Move Compact II
 • Surround Sound 3D
 • skrupulatny wbudowany panel dotykowy
 • Wodoodpornóść IPX6
 • High Fidelity Audio - mocne 10 mm przetworniki dynamiczne gwarantują bogaty, czysty dźwięk. Technika mikrofonów MEMS z wyciszeniem szumów pozwala na realizowanie wyraźnych połączeń.
 • Ultraszybkie połączenie - Po prostu otwórz etui ładujące, a słuchawki samoczynnie utworzą stabilne i efektywne połączenie bezprzewodowe z telefonem (po pierwszym sparowaniu).
 • Model: EP-T21S Pink
 • Kolor: bladoróżowy
 • zaimplementowane technologie: True Wireless, Move Compact II, Surround Sound 3D, Bluetooth 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC
 • Bluetooth wersja: Bluetooth 5 (BT 5)
 • Wodoodporność: IPX6
 • Zakres pracy: do 10m
 • Impedancja: 32
 • Zakres częstotliwości: 20Hz - 20kHz
 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 94 dB SPL
 • wbudowane mikrofony: MEMS z systemem redukcji szumów otoczenia
 • Panel dotykowy zaimplementowany w słuchawkę
 • Obsługa jednej słuchawki: TAK (możliwość stosowania tylko jednej słuchawki, by np. Prowadzić rozmowy)
 • Asystent głosowy: TAK (starczy dotknąć słuchawkę 3 razy aby aktywować asystenta głosowego z którego korzystasz)
 • Czas ładowania etui/ładowarki/powerbanka: 1.5h
 • Czas pracy: 30h (5h słuchawki + 25h etui/ładowarka)
 • ilość ładowań słuchawek z w pełni naładowanego etui: 5 razy
 • Diody LED zawiadamiające o stanie naładowania etui/ładowarki/powerbanka
 • wariant baterii w słuchawkach: Li-polymer (2x40mAh)
 • wariant baterii w etui/ładowarce: Li-polymer (450mAh)
 • Złącze ładowania etui: USB-C (szybkie złącze ładowania Fast charge)
 • Waga słuchawek: 9 g
 • Waga etui/ładowarki: 36 g
 • W pakiecie: Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Pink, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), przewód USB-C, instrukcja obsługi.


EAN: 5902666662699
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: EP-T21S Pink
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 94 dB
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Waga: 9 g
Akcesoria w pakiecie: Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Pink, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), przewód USB-C, instrukcja obsługi.
Pozostałe parametry: zaimplementowane technologie: True Wireless, Move Compact II, Surround Sound 3D, Bluetooth 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC Bluetooth wersja: Bluetooth 5 (BT 5) Wodoodporność: IPX6 wbudowane mikrofony: MEMS z systemem redukcji szumów otoczenia Panel dotykowy wbudowany w słuchawkę Obsługa jednej słuchawki: TAK (możliwość użytkowania tylko jednej słuchawki, żeby np. Prowadzić rozmowy) Asystent głosowy: TAK (wystarczy dotknąć słuchawkę 3 razy aby aktywować asystenta głosowego z którego korzystasz) Czas ładowania etui/ładowarki/powerbanka: 1.5h Czas pracy: 30h (5h słuchawki + 25h etui/ładowarka) liczba ładowań słuchawek z w pełni naładowanego etui: 5 razy Diody LED powiadamiające o stanie naładowania etui/ładowarki/powerbanka typ baterii w słuchawkach: Li-polymer (2x40mAh) typ baterii w etui/ładowarce: Li-polymer (450mAh) Złącze ładowania etui: USB-C (szybkie złącze ładowania Fast charge) Kolor: Bladoróżowy Waga słuchawek: 9 g Waga etui/ładowarki: 36 g

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką podczas spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

świeże słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do prawidłowo ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując gustowny i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi automatycznie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o mnóstwo sporo więcej.

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi cieszyć, zapominając o rozplątywaniu przewodów lub martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym poprzez najnowszą technologię.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc precyzyjniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S posiadają konkretny i udoskonalony układ Bluetooth 5.0, który proponuje szybsze i bardziej stabilne połączenie niżeli poprzednie wersje. Oznacza to, że dźwięk dotrze do Twoich uszu w rewelacyjnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki temu dotrze starannie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która powoduje, iż Mi True Wireless Earbuds 2S są rewelacyjnymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który obniża poziom opóźnienia do minimum. Zapewnia to, iż dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

prędkie parowanie i automatyczny czujnik pauzy

dodatkowo sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki posiadają również detektor, który wyłapuje moment wyjęcia ich z ucha i automatycznie wstrzymuje odtwarzanie.

praktyczna, kompaktowa i lekka konstrukcja

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super wygodne słuchawki douszne 2S, które możesz nosić poprzez dużo godzin i choćby ich nie czuć. Zarys końcówek dousznych dostosowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu poprawnie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, że nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

na pewno gdyby trzeba było użyć słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort w trakcie noszenia. Komfort w trakcie ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona podczas spaceru ulicą lub w trakcie przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który pozwala na rozpoczęcie lub wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a nawet rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

przystępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, by zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem w trakcie długich i pracowitych dni.

proponują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą objętość, żeby zapewnić Twoim słuchawkom dodatkowe ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S wystarczy na 4 godziny.

producent

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

budowa słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

zaimplementowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

wariant baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

pojemność baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

uzupełniające informacje

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

prędkie parowanie

automatycznie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technika redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

załączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w całości uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także nowoczesny procesor DSP nieprzeciętny dźwięk.

automatyczne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, wyśmienite dla fanów słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami i podczas ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android mającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyposażone są w szereg najróżniejszych właściwości, które w efekcie przekładają się na maksymalną funkcjonalność i skuteczność. Szczególnie łatwą i instynktowną obsługę zapewniają takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,idealnie zbratać się do ucha użytkownika. Niewielki rozmiar i lekkość słuchawek AirDots 2 sprawia, iż ich użytkowanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody stosowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego także użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy dostają pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki temu można wydłużyć czas stosowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? progresywne systemy i innowacyjne technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne, a także istotnie czyste, zrównoważone dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama kompozycja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje znakomitą jakość dźwięków - głęboką, konkretną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki samoczynnie będą jednoczyć się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zespolić samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię.

stabilne połączenie i płynna transmisja danych

przejrzysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa progresywnego interfejsu Bluetooth 5.0. To jeszcze zasługa innowacyjnej technice audio, zawartej w surowej konstrukcji słuchawek. Możesz cieszyć się nisko schodzącym basem i wyśmienitym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 posiadają 7.2-milimetrowe przetworniki, które szczególnie prawidłowe odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technologii redukcji szumów DSP, zarówno muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

komfortowe używanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę wykorzystywania słuchawek od Xiaomi. Genialnie dostosowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są wyjątkowo lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dopasowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania dodatkowo wydłużysz, przechowując słuchawki w dołączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W konsekwencji oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe białe Xiaomi

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zagwarantuje szybsze, bardziej stabilne połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Dodatkowo w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem lub w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest użycie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

zachwycająco czysty dźwięk

konstrukcja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem precyzyjniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, powoduje to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i starannie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Dodatkowo nauszniki o różnorodnych wymiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i komfortowe dostosowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają choćby w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności stosowania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą zespajać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dopasowanie do wszelkich rozmiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

typ towaru

Słuchawki bezprzewodowe

rodzaj słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

samoczynne włączanie i parowanie

samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zaimplementowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

wymiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dopełniające informacje

Bezpieczne i wygodne dostosowanie

mobilna i bezprzewodowa budowa

komplet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

klarownie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

samoczynne parowanie i automatyczne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

rewelacyjny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * zezwala na stosowanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być użytkowane przez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Trwałość baterii zezwala na słuchanie muzyki poprzez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu w trakcie rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest zaopatrzona w dwa wbudowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technikę kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła podczas połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, choćby w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są zaopatrzone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można wygodnie obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek i etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Aby urządzenie mogło nawiązać automatyczne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu szybkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej albo prawej słuchawki, sprężyście przełączając się między trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha zapewnia bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a stosowanie jednego ucha gwarantuje większą swobodę.

wielki dynamiczny przetwornik powoduje, że dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i detale. Jednocześnie obsługiwana jest technologia kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

wygodna konstrukcja półuszna gwarantująca bezpieczne przypasowanie

budowa w połowie douszna ściśle dopasowuje się do przewodu słuchowego, gwarantując obszerniejszy komfort i stabilność we wnętrzu i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus ułatwia noszenie i znacznie zniża zmęczenie spowodowane długookresowym używaniem.

Dotknij, żeby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Proste sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

niezwykle czułe, pojemnościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. Podczas słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji samoczynnej pauzy z odtwarzaczem innej producenta po wyjęciu słuchawek

atrybuty

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

kabel ładujący rodzaju C.

Instrukcja obsługi


☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne ☆

Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611a72778e441a512ed5c9c3
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

go air sport są to znakomicie słuchawki kieszonkowe z potężnym uderzeniem. Korzyści: go air sport zapewnia ponad 8 godzin odtwarzania w każdej słuchawce i ponad 24 dopełniające godziny z etui ładującego używaj jednej z wkładek dousznych niezależnie lub używaj obu razem.

wbudowany mikrofon mems gwarantuje wyraźne połączenia. Starczy kilka dotknięć przy pomocy czujników dotykowych, żeby wybrać preferowane brzmienie mniejsze niżeli karta kredytowa, etui zawiera się w kieszeni


☆ Hama Spirit Pocket ☆

Hama Spirit Pocket Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Spirit Pocket
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d1768e441afc683b3958
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Spirit Pocket - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki zapewniające przyjemność słuchania i komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych. Nieszablonowa jakość dźwięku. Wyjątkowo lekkie słuchawki douszne: 4 g. Pewne i komfortowe trzymanie w uchu dzięki konstrukcji dousznej. Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza). Możliwość sterowania funkcjami smartfonu przy pomocy sterowania dotykowego (np. Odbieranie / wykonywanie / odrzucanie połączeń). Głośność można regulować za pomocą asystentów głosowych. Czas odtwarzania muzyki: 6 godzin przy w pełni naładowanym komplecie słuchawkowym. Czas rozmów: 6 godzin przy całkowicie naładowanym komplecie słuchawkowym. Dzięki ładowarce zestaw słuchawkowy można naładować nawet 4-krotnie w trakcie podróży - dzięki zastosowanemu akumulatorowi bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania. Łatwa konfiguracja z automatyczną kontrolą zasilania i automatycznym parowaniem po otwarciu pudełka ładującego. Ładowarka z gniazdem USB-C. Objętość akumulatora w ładowarce jest wskazywana poprzez 4 diody LED....

☆ Philips TAT2206 ☆

Philips TAT2206 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAT2206
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b6439a82fff010c4d9c5a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAT2206 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Philips TAT2206BK/00
Słuchawki bezprzewodowe

zawsze gotowe do drogi
Czy jest coś bardziej użytecznego niżeli bezprzewodowe słuchawki true wireless z etui z funkcją ładowania, które gromadzi się w kieszeni wąskich jeansów? Te wytrzymałe na zachlapania i pot słuchawki douszne idealny dźwięk i do 18 godzin słuchania.
za każdym razem gotowe do drogi
 • Słuchawki douszne dokanałowe
 • wyjątkowo nieznaczne etui z funkcją ładowania
 • Stopień ochrony przed wodą IPX4
 • Do 18 godzin odtwarzania

Wodoodporność klasy IPX4 zapewnia oporność na zachlapanie i pot
Dzięki klasie wodoszczelności IPX4 i konkretnym przetwornikom 6 mm te słuchawki wspaniały dźwięk w każdych warunkach pogodowych. Są w pełni niepodatne na zachlapanie wodą, dzięki temu nie musisz martwić się o działanie potu czy deszczu.
szczególnie małe etui z funkcją ładowania zagwarantuje do 12 godzin słuchania
Ruszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. Jedno ładowanie urządzenia w etui zapewnia około 6 godzin słuchania i dodatkowe 12 godzin po całkowitym naładowaniu etui. Krótkie, 15-minutowe ładowanie gwarantuje godzinę słuchania. Pełne naładowanie etui przy użyciu przewodu USB-C trwa 2 godziny.
Pewne, komfortowe dopasowanie do kształtu ucha
Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na uszy pełną wygodę. Wkładki douszne dobrze przylegają do kanału słuchowego, zapewniając genialną szczelność, która obniża hałas z zewnątrz. Dzięki konstrukcji przypominającej kij hokejowy każdy element douszny jest prawidłowo przypasowany.
realizowanie połączeń przy użyciu jednej słuchawki dousznej. Tryb mono
Prowadzisz dużo rozmów telefonicznych? Możesz dwukrotnie wydłużyć czas połączeń, korzystając z jednej słuchawki, podczas gdy druga się ładuje. Mikrofon jest automatycznie przypisywany do słuchawki dousznej, z której korzystasz, a gdy obecnie używana słuchawka douszna jest niemal rozładowana, po prostu zamień ją na drugą.
Zintegrowane elementy sterujące. Zaimplementowany mikrofon. Łatwe parowanie
komponenty sterujące w słuchawkach pozwalają na wstrzymywanie odtwarzania, odbieranie połączeń, regulację głośności i budzenie asystenta głosowego telefonu. Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po włączeniu funkcji Bluetooth.
Akcesoria
przewód USB - przewód USB-C
Etui do ładowania
Nakładki douszne - 3 rozmiary
Możliwości połączeń
Mikrofon - zaimplementowany mikrofon
Profile Bluetooth
 • A2DP
 • AVRCP
 • HSP
 • Format przesyłania strumieniowego: SBC
Wersja Bluetooth - 5.0
Maksymalny zasięg - Do 10 m
Udogodnienia
Zarządzanie połączeniami
 • Przełączanie między 2 połączeniami
 • Odbieranie/kończenie połączenia
 • Odrzucanie połączenia
wytrzymałość na wodę - IPX4
Wykończenie
odcień - Zielony
Sposób noszenia - Dokanałowe
Moc
typ baterii/akumulatora - Litowo-polimerowy
Akumulator (wielokrotne ładowanie) - Tak
Czas rozmów - 6+12 godz.
Czas odtwarzania muzyki - 6 +12 godz.
Czas ładowania - 2 godz.
Dźwięk
Pasmo przenoszenia - 20–20 000 Hz
Impedancja - 16 Ohm
Czułość - 101 dB (1 kHz)
Średnica głośnika - 6 mm
Maksymalna moc wejściowa - 5 mW

☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip ☆

Fresh 'n Rebel Twins Tip Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins Tip
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48d39f82fff008f97dffb4
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Twins Tip True Wireless. True Wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! Słuchawki Twins łączą się z urządzeniami przez Bluetooth, pozwalając radować się najwyższym poziomym wolności. Korzyści: Słuchawki Twins Tip przejrzyście czysty i znakomicie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

rewelacyjnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki rewelacyjnemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami Twins Tip? Nie ma problemu – są wytrzymałe na pot! Etui ładujące umożliwia pięciokrotne pełne naładowanie słuchawek, zawsze na cztery godziny.

Daje to łącznie 24 godziny muzyki! Kontrolki wewnątrz etui informują o poziomie akumulatora. Etui można naładować do pełna w godzinę ładowarką bezprzewodową (kompatybilną z technologią Qi). Nie masz takiej ładowarki? Użyj kabla USB-C z zestawu do szybkiego ładowania!

Cienkie etui ładujące ma zaokrąglone rogi i gładką powierzchnię, łatwo można je wsunąć do kieszeni czy torby, a potem wysunąć. Obie słuchawki mają wbudowany mikrofon, więc można ich używać pojedynczo (lewej albo prawej) lub razem,radować się dźwiękiem stereo.
Dzwonienie i słuchanie muzyki w dowolny sposób.

Słuchawki włączają się automatycznie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem. Elegancko i szybko! Sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się przez dotknięcie słuchawek.

dzięki temu nie trzeba nawet wyciągać telefonu z kieszeni czy torby! Słuchawki Twins Tip współpracują z Siri i Asystentem Google (w zależności od urządzenia). Można bezpiecznie wydawać im polecenia z wolnymi rękami!...Polecane słuchawki bezprzewodowe – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek bezprzewodowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek pchełek nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki pchełki w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *