Ranking Słuchawek Pioneer – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Pioneer. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Pioneer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Pioneer SE-C4BT ☆

Pioneer SE-C4BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C4BT
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45d7598e441afe9a84d5fd
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C4BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 proponują sporo funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię wygodnie w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowieCzułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 powiększają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie.

kompozycja bezpośredniego mocowania w uchu dostosowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, udoskonaloną odpowiedź basów, izolację dźwięku i dobranie.Interakcja głosowa za dotknięciem przyciskuUtrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami przy pomocy głosu.

Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać przez telefon bez użycia dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.Słuchaj dłużej, ładuj szybciejWydajna bateria zagwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu.

Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.Piloty Inline przywracają Ci kontrolęTrzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona.

Wykonuj różnorodne zadania za pomocą pokaźnych przycisków i głosu.Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefonyFunkcja Multi-Point zezwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym.

Łatwe w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.luksusowa aplikacja Pioneer NotificationEkskluzywna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest świetne, jeśli nie możesz od razu złączyć się z telefonem.

Skonfiguruj aplikację tak, żeby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.


☆ Pioneer SE-C3T ☆

Pioneer SE-C3T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C3T
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb50f2da47c819f341abc
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C3T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wytwarzane z aluminium Aluminium jest sztywniejsze, niż tworzywo nienaturalne, które może wpadać w drgania i wywoływać zniekształcenia muzyki. Dźwięk C3 jest rygorystyczny, żywy i pełen energii. Ponieważ obudowa słuchawek i podstawa napędu są wyprodukowane z metalu, możesz usłyszeć więcej szczegółów, poczuć naturalny rytm i radować się głębokim basem bez brzęczenia.

ładne wykończenie w jednolitym kolorze Aluminium jest genialną bazą dla palety połyskujących wykończeń. Obróbka aluminium umożliwia uzyskanie unikalnej, wysokiej jakości tekstury, która jest subtelna, ekskluzywna i szykowna.

Nie ma tu również gryzących się kolorów: słuchawki, gumki i kable są w podobnym odcieniu, przypasowane do Twojego ubioru. Rewelacyjne wykończenie i materiały świadczą o tym, że jesteś kimś, dla kogo korzystny dźwięk ma znaczenie.

Łatwe sterowanie telefonem Odbieranie połączeń telefonicznych w drodze jest łatwe. Na kablu znajduje się smukły element sterujący z prostym w obsłudze przyciskiem zezwalającym na odbieranie i kończenie rozmów bez konieczności przerywania spaceru.

Mikrofon i komponenty sterujące współpracują z większością marek smartfonów. Naturalny vokal i bas Pioneer wybrał obfity 10 mm (13/32˝) intensywny napęd do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości. Zamknięte w aluminiowej podstawie i obudowie napędy kreujeją wyjątkowo czysty i energiczny dźwięk, od najgłębszych basów do tonów o wysokiej częstotliwości.

Ze ściśle przylegającymi gumkami (można wybierać spośród wielkości XS/S/M/L) muzyka może wypełnić twoje wewnętrzne życie....


☆ Pioneer HDJ-CUE1BT ☆

Pioneer HDJ-CUE1BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-CUE1BT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6ca8318e441a13fb4658a5
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-CUE1BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki dostępne są pod postacią czterech modeli, które mimo zachwycających parametrów są przystępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są wspaniałym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

Każdy model oferuje niebanalny, fachowy design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT wyposażoną w Bluetooth.

Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym profesjonalnym modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 konkretne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne podczas miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł prosto usłyszeć każdy szczegół w utworze i doskonale zmiksować go z kolejnym.

Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki kompletnie na głowie, podczas gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i monitorować jednym uchem.

Słuchawki HDJ-CUE1 pozwalają na obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i sprężystej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku w dodatku podnoszą komfort noszenia - nawet przy długookresowym użytkowaniu.

Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, oferujemy sprzedawany oddzielnie zestaw akcesoriów (HC-CP08), który dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Pakiet składa się z dwóch poduszek nausznych oraz odpinanego przewodu spiralnego w wybranym kolorze.

Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu lub w podróży, usłyszysz prawdziwe zasobność swej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, żeby jak najlepiej użyć niskie częstotliwości basów.

Oprócz głębokich basów usłyszysz także przejrzystość średnich i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz skuteczniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie wyśmienicie współpracujące ze sobą ścieżki i kreować płynniejsze przejścia.

wygodny i mistrzowski design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o profesjonalną gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki czemu można je z łatwością zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak lubisz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

Mechanizm obrotowy zezwala na obrócenie nauszników o pełne 90 stopni, dzięki temu można prosto słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku albo z tyłu głowy. Krótki, spiralny przewód jest lekki i nie przeszkadza w pracy, ale rozciąga się, dzięki temu możesz luźno się poruszać w trakcie odtwarzania muzyki.

Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki kolor ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe miksowanie (zwłaszcza w klubach) nieraz nadmiernie obciąża słuchawki.

Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego stosowania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo konkretne metalowe suwaki wewnętrzne w komfortowym pałąku niezawodność i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.

Wyraź swój fason Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając przewód i nauszniki na jeden z pięciu żywych odcieni przy pomocy pakietu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

Każde opakowanie gromadzi dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny kabel w odcieniu pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim lub różowym. Bezprzewodowa technika Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

Sparuj je ze swym urządzeniem, żeby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. W trakcie występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w klasyczny, przewodowy sposób - w komplecie wynajdziesz odpinany kabel.

Słuchawki HDJ-CUE1-BT przystępne są w odcieniu czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja wariant Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 produktywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w komplecie 1.2 m przewód spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth kanon version 5.0 Output Bluetooth kanon Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 sprawność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m przewód spiralny (rozciągany do 1.


☆ Pioneer HDJ-X7 ☆

Pioneer HDJ-X7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X7
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c9418e441a6d073af5ca
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, proponujących zupełnie świeże doznania w trakcie miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, pozwalając na czyste monitorowanie choćby przy wysokich głośnościach.

Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz komfortowo używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie profesjonalnych DJów.

Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE cechy linii HDJ-X oszałamiające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 wyposażono w nowy 40-mm przetwornik.

Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz radować się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy przewód skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje genialną separację lewego i prawego kanału, udoskonalając jakość dźwięku.

dodatkowo, model HDJ-X10 wyposażono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części pokrywy zagwarantuje głęboki bas. Trwałość Rygorystyczne testy Wszystkie modele z kolekcji HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały produkowane z wytrzymałego metalu by zapewnić wieloletnie użytkowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-warstwa Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo istotnie dłużej.

Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne, a także pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest wytrzymała na zachlapania, dzięki czemu możesz ją swobodnie czyścić po użyciu. Ulepszona funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek budujemy niemało prototypów, które dajemy pod ocenę fachowym DJom.

Na podstawie ich opinii wiemy, iż słuchawki HDJ-X są komfortowe, niezależnie od stylu ich noszenia. Komfortowy i elastyczny pałąk aby zapewnić najlepsze dopasowanie, słuchawki HDJ-X mają sprężysty, wytrzymały pałąk.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth dla kierowcy

Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, w trakcie których był otwierany i zamykany 20’000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły lubiane, profesjonalne funkcje, takie jak elastyczne części gwarantujące wygodne monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

pokrywa modelu HDJ-X10 ma mechanizm auto-powrotu, przez co słuchawki wracają automatycznie do neutralnej pozycji.. Pozostałe właściwości przystępność części zamiennych Możesz prosto wymienić odłączany kabel albo pady nauszne we wszystkich słuchawkach z linii HDJ-X za pomocą części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 ma w komplecie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 Ω produktywność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: φ 40 mm przewód: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: ø6.3 mm stereo adapter (gwintowany) Torba transportowa Gwarancja 2 lata


☆ Pioneer HDJ-X5BT ☆

Pioneer HDJ-X5BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604a31e18e441aa3da008db6
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym odcieniu. Ze względu na technologię Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są perfekcyjne do DJ-owania w klubie i monitorowania ścieżek w trasie.

teraz można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały lśnienie) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Teraz, bardziej aniżeli kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom oraz występom za każdym razem i wszędzie.

Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT ułatwiają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu lub w trasie. Po podłączeniu załączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W przypadku użytkowania bezprzewodowego lub nie te słuchawki nieprzeciętną jakość dźwięku, wytrzymałość i funkcjonalność.

Słuchawki HDJ-X5BT-N będą przystępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający lub dowiedz się więcej o nowej wersji w odcieniu złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technologia do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki przystępnej konfiguracji możesz z łatwością zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon lub komputer PC/Mac a następnie monitorować ścieżki.

Trzygodzinne ładowanie pozwala na odtwarzanie nawet przez około 20 godzin. Dzięki zastosowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako komplet głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Prawidłowo zrównoważony dynamiczny dźwięk Usłysz każdy szczegół utworu podczas miksowania w kabinie lub monitorowania muzyki w domu.

Wysoka rozdzielczość, należycie zrównoważone strojenie, a także komory bass reflex w obudowach zezwalają na przepływ powietrza wytwarzający znakomitą charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX, a także AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, nawet podczas słuchania bezprzewodowego.

Długa trwałość Zabierz bezproblemowo słuchawki w trasę. Słuchawki linii HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2 i nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, by zapewnić wytrzymałość w trudnych warunkach i przy intensywnym stosowaniu.

Uniwersalna funkcjonalność zapewniająca wygodne DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w pakiecie kabel skręcany 1,2 m,samoczynnie dezaktywować Bluetooth, a także wszystkie inne funkcje.

Słuchawki HDJ-X5BT są komfortowe w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji pokrywy, mechanizmowi obrotowemu i elastycznemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z serii HDJ-X. Inne funkcje komfortowe nauszniki Noś słuchawki wygodnie podczas długich setów.

starannie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i gwarantują amortyzację, a na dodatek zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, by zmaksymalizować komfort. Składana konstrukcja, nieskomplikowana do noszenia przystępne cztery barwy dobór wersji w kolorze czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) lub złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić dopasowanie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

Oryginalne i unikalne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu poprzez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP albo HFP.

*2 niepodatność na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX nieznaczne opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin rodzaj Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm przewód połączeniowy kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (rodzaj gwintowany) przewód ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków użytkowania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.


☆ Pioneer HRM5 ☆

Pioneer HRM5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HRM5
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59159a6282fff0bcae9c9892
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HRM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Pioneer HRM-5 gwarantuje solidny dźwięk w zakresie częstotliwości do 30 kHz i ma maksymalną moc wejściową 1700 mW. Przetworniki 40 mm wiernie odwzorowują częstotliwości do 30 kHz, dzięki temu możesz usłyszeć każdy szczegół swoich utworów.

na dodatek przy maksymalnym wprowadzeniu zniekształceń 1,700 mW zredukowane jest do minimum choćby przy wielkich głośnościach. Komory bas reflex w obudowach poprawiają przepływ powietrza, żeby zapewnić genialną odpowiedź basów i izolację akustyczną, a pokaźny magnes zapewnia czyste niskie i średnie częstotliwości.

Miękkie skórzane nauszniki z pianką komfortowe i wygodne dopasowanie podczas długich sesji studyjnych. Dzięki luźno regulowanemu pałąkowi i obrotowemu mechanizmowi możesz wybrać najkorzystniejszy wymiar i kąt,zintegrować go do swych potrzeb....


☆ Pioneer HDJ-X5 ☆

Pioneer HDJ-X5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb51c2da47c819f341ac9
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

B-STOCK. Artykuł pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszego zespołu. Został sprawdzony i jest sprawny. Może mieć nieznaczne ślady używania. Pełną gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

-- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, oferujących zupełnie nowe doznania podczas miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, pozwalając na czyste monitorowanie choćby przy wysokich głośnościach.

Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz wygodnie używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie fachowych DJów.

Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE parametry linii HDJ-X zniewalające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 zaopatrzono w nowy 40-mm przetwornik.

Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz radować się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy kabel skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje rewelacyjną separację lewego i prawego kanału, ulepszając jakość dźwięku.

ponadto, model HDJ-X10 zaopatrzono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części obudowy zagwarantuje głęboki bas. Trwałość Rygorystyczne testy Wszystkie modele z serii HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały tworzone z wytrzymałego metalu żeby zapewnić wieloletnie użytkowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-warstwa Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo istotnie dłużej.

Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne, a także pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest oporna na zachlapania, dzięki czemu możesz ją luźno czyścić po użyciu. Lepsza funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek wytwarzamy niemało prototypów, które dajemy pod ocenę mistrzowskim DJom.

Na podstawie ich opinii wiemy, że słuchawki HDJ-X są komfortowe, niezależnie od stylu ich noszenia. Komfortowy i rozciągliwy pałąk żeby zapewnić najlepsze przypasowanie, słuchawki HDJ-X posiadają elastyczny, wytrzymały pałąk.

Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, w trakcie których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły popularne, fachowe funkcje, takie jak sprężyste części zapewniające wygodne monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

pokrywa modelu HDJ-X10 ma mechanizm auto-powrotu, poprzez co słuchawki wracają samoczynnie do neutralnej pozycji.. Pozostałe atrybuty dostępność części zamiennych Możesz z łatwością wymienić odłączany kabel lub pady nauszne we wszystkich słuchawkach z linii HDJ-X za pomocą części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 ma w pakiecie 1.2m kabel rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 sprawność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm kabel: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ Pioneer SE-S6BN ☆

Pioneer SE-S6BN Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-S6BN
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6621f282fff0c8e0d7abd7
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-S6BN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja hałasu (ANC)ANC wytwarza niemal bezgłośne tło do wypełnienia muzyki, przekształcając hałaśliwe kabiny samolotów, wagony kolejowe, miejsca pracy i kawiarnie w spokojne otoczenie, w którym można odpocząć i cieszyć się muzyką w spokoju.

Redukcja szumów działa zarówno z połączeniem przewodowym (za pomocą dołączonego odłączanego kabla słuchawkowego), jak i połączeniem bezprzewodowym za pośrednictwem bezprzewodowej technice Bluetooth®.

Graj dłużej, idź dalejCiesz się długą żywotnością baterii dzięki 30 godzinnemu ciągłemu odtwarzaniu (ANC wyłączony) lub 20 godzin (ANC włączony), co wystarcza na najdłuższe loty. Jeśli zapomnisz doładować i zauważysz, gdy wychodzisz, funkcja Fast Charge zagwarantuje trzy godziny odtwarzania z 10-minutowego ładowania: wystarczająco,wziąć Cię do pracy, szkoły lub gdziekolwiek się wybierasz.

Uwielbiaj swobodę bezprzewodowego dźwiękuSłuchawki wyposażono w technikę bezprzewodową Bluetooth® 5.0, tak jak w najnowszych smartfonach. Poczuj swobodę nieograniczonego ruchu bez kabli do zaczepiania się i plątania.

Połączenie bezprzewodowe jest proste: po zarejestrowaniu słuchawek w urządzeniu zostaną one automatycznie sparowane po wybraniu z listy urządzeń Bluetooth wyświetlonej na ekranie. STWÓRZ SPOKOJNĄ SCENERIĘ DLA MUZYKI Te kompaktowe słuchawki douszne eliminujące hałas zapraszają do spokojnego świata muzyki podczas lotu, w pociągu, w kawiarni lub w biurach rodzaju open space, bez uciążliwego hałasu z zewnątrz.

Inne Rankingi:  Słuchawki do PS4

Zapomnij o zmartwieniach związanych z baterią dzięki 30 godzinom ciągłego odtwarzania i wygodnej funkcji prędkiego ładowania, która przedłuży czas korzystania z słuchawek o trzy godziny odtwarzania w zaledwie 10 minut.

bardzo spore, dynamiczne napędy o średnicy 40 mm gwarantują głębokie, konkretne basy i wyraziste tony przeciętne. Podobnie jak bliźniaczy model S3 wireless, słuchawki eliminujące hałas S6 wireless łączą minimalistyczne japońskie wzornictwo w kompaktowych proporcjach i cztery pasujące schematy kolorystyczne, autentyczny wygląd, który odzwierciedla długą historię współpracy firmy Pioneer z twórcami muzyki na scenach hip-hopu, klubu i muzyki elektronicznej.


☆ Pioneer SE-CL722T ☆

Pioneer SE-CL722T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-CL722T
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e23682fff0daf4dc3e64
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-CL722T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne Hi-Res Audio z dynamicznym przetwornikiem z magnesem ziem rzadkich i lekką aluminiową obudową Wysokowydajne przetworniki 8 mm zapewniają bogaty dźwięk Pasmo przenoszenia 5-22000 Hz Impedancja 16 Maks.

Moc 100 mW Maks. Skuteczność 100 dB Metalowa pokrywa zagwarantuje wyraźny średni i niski dźwięk oraz tłumi niepożądane wibracje. 8-milimetrowy przetwornik umieszczony blisko kanału słuchowego umożliwia potężne odtwarzanie.

Czysty i prosty design, korpus ze stopu cynku przystępny w 5 kolorach. Płaski kabel i długa tuleja gwarantują mniej splątań i obszerniejszą trwałość. Barwny sznurek i końcówki douszne (XS, S, M, L). Te słuchawki są perfekcyjne do wykorzystania ze smartfonami z systemem Android, Windows i Apple.

Te słuchawki są certyfikowane dla iPoda, iPhone'a i iPada i nieszablonowe wrażenia dźwiękowe w Twojej bibliotece iTunes. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi Inline można odbierać albo usuwać połączenia telefoniczne.

Te słuchawki są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów ze wyszukanymi aluminiowymi akcentami. Szczególnie jednostajna reprodukcja w niskich zakresach częstotliwości dla bogatego basu kabel taśmowy uniemożliwia plątaninie kabli i zapewnia trafne przetwarzanie sygnału.


☆ hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer ☆

hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62ba8db9d40333a9df354bf0
 • ID kategorii: 8430

☆ hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Pioneer HDJ-X5 Silver - słuchawki DJ srebrne

Najtańsze Słuchawki Pioneer – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Pioneer. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Pioneer SE-E3 ☆

Pioneer SE-E3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-E3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc7c18e441a2faeaf9fd6
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-E3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-E3G Turkusowy Pasują jak druga skóra teraz możesz się nie oszczędzać, biegając z SE-E3, istotnie komfortowymi słuchawkami, które zapewnią ci pulsujący dźwięk. Zaczepy zauszne wykonano z elastycznego elastomeru, który nie drażni w trakcie realizowania ćwiczeń.

Ten elastyczny materiał dopasowuje się do kształtu ucha i utrzymuje słuchawki w miejscu. Do słuchawek załączone są końcówki w rozmiarach S/M/L. Kabel znajduje się za uszami, dlatego nie utrudnia on ruchów dłoni i nie podskakuje podczas ruchu.

Pełnozakresowe dynamiczne sterowniki wzmacniają dźwięk w trakcie ćwiczeń a klasa wodoodporności IPX-2 sprawia, że można trenować w każdej pogodzie. Słuchawki ważą tylko 16 gramów, ich cena jest przystępna i pasują do ucha jak rękawiczka do rąk, dzięki czemu można dbać o sylwetkę przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Wodoodporność IPX-2 Klasa IPX-2 gwarantuje bezproblemowe korzystanie słuchawek w słabych opadach deszczu. Słuchawki są odporne także na pot. Teraz ulubionej muzyki możesz słuchać na spacerze z psem, wycieczce w góry czy w trakcie ćwiczeń na siłowni.

Bezpieczne dobranie i niezwykły komfort podczas tworzenia słuchawek SE-E3 najważniejszy był komfort. Gumowane elastomerowe zaczepy zauszne są tak miękkie, iż się ich nie czuje w trakcie korzystania ze słuchawek, a silikonowe końcówki w 3 wymiarach prawidłowe dostosowanie słuchawek....


☆ Pioneer SE-C3T ☆

Pioneer SE-C3T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C3T
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb50f2da47c819f341abc
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C3T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wyprodukowane z aluminium Aluminium jest niesprężystiejsze, niż tworzywo nienaturalne, które może wpadać w drgania i wywoływać zniekształcenia muzyki. Dźwięk C3 jest rygorystyczny, żywy i pełen energii. Ponieważ pokrywa słuchawek i podstawa napędu są produkowane z metalu, możesz usłyszeć więcej szczegółów, poczuć naturalny rytm i cieszyć się głębokim basem bez brzęczenia.

spektakularne wykończenie w jednolitym odcieniu Aluminium jest wspaniałą bazą dla palety błyszczących wykończeń. Obróbka aluminium umożliwia uzyskanie oryginalnej, wysokiej jakości tekstury, która jest subtelna, luksusowa i wykwintna.

Nie ma tu dodatkowo gryzących się kolorów: słuchawki, gumki i kable są w podobnym kolorze, dostosowane do Twojego ubioru. Genialne wykończenie i materiały świadczą o tym, iż jesteś kimś, dla kogo dobry dźwięk ma znaczenie.

Łatwe sterowanie telefonem Odbieranie połączeń telefonicznych w drodze jest przystępne. Na kablu znajduje się smukły komponent sterujący z nietrudnym w obsłudze przyciskiem zezwalającym na odbieranie i kończenie rozmów bez konieczności przerywania spaceru.

Mikrofon i elementy sterujące współpracują z większością marek smartfonów. Naturalny vokal i bas Pioneer wybrał obfity 10 mm (13/32˝) intensywny napęd do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości. Zamknięte w aluminiowej podstawie i obudowie napędy generujeją niezwykle czysty i aktywny dźwięk, od najgłębszych basów do tonów o wysokiej częstotliwości.

Ze ściśle przylegającymi gumkami (można wybierać spomiędzy wielkości XS/S/M/L) muzyka może wypełnić twoje wewnętrzne życie....


☆ Pioneer SE-C4BT ☆

Pioneer SE-C4BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C4BT
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45d7598e441afe9a84d5fd
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C4BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 oferują mnóstwo funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię komfortowo w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowieCzułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 rozszerzają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie.

konstrukcja bezpośredniego mocowania w uchu dopasowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, lepszą odpowiedź basów, izolację dźwięku i dopasowanie.Interakcja głosowa za dotknięciem przyciskuUtrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami przy pomocy głosu.

Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki temu możesz rozmawiać poprzez telefon bez zastosowania dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.Słuchaj dłużej, ładuj szybciejWydajna bateria zagwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu.

Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.Piloty Inline przywracają Ci kontrolęTrzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona.

Wykonuj różne zadania przy pomocy dużych przycisków i głosu.Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefonyFunkcja Multi-Point umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym.

Łatwe w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.ekskluzywna aplikacja Pioneer NotificationEkskluzywna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest świetne, jeśli nie możesz od razu zespoić się z telefonem.

Skonfiguruj aplikację tak, aby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.


☆ Pioneer SE-MJ503 ☆

Pioneer SE-MJ503 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-MJ503
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56583aab82fff0e014000a12
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-MJ503 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Przetworniki o średnicy 30mm gwarantują głębokie brzmienie basów, jak i czyste brzmienie pozostałych częstotliwości. Nowy model wyposażony jest w pokaźniejsze niż dotychczas nauszniki oraz pałąk z poduszką, dzięki temu oprócz progresywnego designu poprawiony został także komfort stosowania. Składana budowa usprawnia transport słuchawek, przez co możesz radować się ich unikatowym brzmieniem podczas każdej podróży.EAN: 0814633020096
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Pioneer SEM-J503-R
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak informacji
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak danych
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Czułość: 100 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 126 g

☆ Pioneer SE-CL722T ☆

Pioneer SE-CL722T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-CL722T
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e23682fff0daf4dc3e64
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-CL722T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne Hi-Res Audio z dynamicznym przetwornikiem z magnesem ziem rzadkich i lekką aluminiową obudową Wysokowydajne przetworniki 8 mm zapewniają bogaty dźwięk Pasmo przenoszenia 5-22000 Hz Impedancja 16 Maks.

Moc 100 mW Maks. Sprawność 100 dB Metalowa obudowa zapewnia wyraźny przeciętny i niski dźwięk i tłumi niechciane wibracje. 8-milimetrowy przetwornik umieszczony blisko kanału słuchowego pozwala na solidne odtwarzanie.

Czysty i prosty design, korpus ze stopu cynku przystępny w 5 kolorach. Płaski przewód i długa tuleja zapewniają mniej splątań i większą solidność. Barwny sznurek i końcówki douszne (XS, S, M, L). Te słuchawki są świetne do korzystania ze smartfonami z systemem Android, Windows i Apple.

Te słuchawki są certyfikowane dla iPoda, iPhone'a i iPada i nieszablonowe wrażenia dźwiękowe w Twojej bibliotece iTunes. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi Inline można odbierać lub usuwać połączenia telefoniczne.

Te słuchawki są wytworzone z wysokiej jakości materiałów ze wykwintnymi aluminiowymi akcentami. Bardzo stabilna reprodukcja w niskich zakresach częstotliwości dla bogatego basu przewód taśmowy uniemożliwia plątaninie kabli i zapewnia optymalne przetwarzanie sygnału.


☆ Pioneer SE-S3BT ☆

Pioneer SE-S3BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-S3BT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5da561c082fff0c56a492767
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-S3BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dzięki możliwości 25-godzinnego ciągłego odtwarzania, możesz zanurzyć się w muzyce i zapomnieć o upływie czasu bez obaw o baterie. S3 wireless są jeszcze wyposażone w funkcję prędkiego ładowania, która pozwala na odtwarzanie poprzez cztery godziny po zaledwie 10 minutach ładowania, co wystarczy, żeby dotrzeć do miejsca, do którego zmierzasz.

szczególnie wielkie napędy 40 mm odtwarzają głębokie, solidne basy, a obsługa kodeku AAC, znakomita dla iPhone'a, zagwarantuje wyższą jakość doświadczenia muzycznego. Obsługa jest prosta dzięki sterowaniu muzyką, zarządzaniu połączeniami poprzez naciśnięcie jednego przycisku i aktywacji naciśnięciem asystentów głosowych smartfonów.

Podobnie jak nazwa Pioneer – uznana poprzez DJ'ów na całym świecie dzięki naszemu wieloletniemu związkowi z kulturą muzyki hip-hopowej, elektronicznej i klubowej – S3 wireless posiadają autentyczność, z którą inne firmy nie mogą się równać.

Inne Rankingi:  Słuchawki do biegania z mp3

minimalistyczna japońska stylizacja i portfolio czterech specyficznych, dokładnie dostosowanych schematów kolorystycznych stanowią uzupełnienie praktycznych, a zarazem eleganckich proporcji. WYTRZYMAŁA BATERIA DLA 25-GODZINNEGO ODTWARZANIA Nie musisz ładować codziennie dzięki wytrzymałej baterii, która zapewnia 25 godzin ciągłego odtwarzania.

Ładuj w czasie zaledwie dwóch godzin dzięki symetrycznemu obrotowo złączu USB rodzaju C, które pozwala na prędkie i nieskomplikowane podłączenie wtyczki kablowej z dowolnej strony. SzybkiE ŁADOWANIE W CIĄGU KILKU MINUT Jeśli nagle zauważysz, że bateria jest słaba, a ty akurat wyruszasz w drogę, funkcja Fast Charge załaduje słuchawki w ciągu 10 minut energią zezwalającą na cztery godziny bezprzewodowego odtwarzania.

Wystarczająco dużo, abyś mógł udać się do pracy lub szkoły z tą listą odtwarzania, na którą z niecierpliwością czekałeś. NAJWIĘKSZE NAPĘDY W swej KLASIE S3 wireless posiada kilka poważnych rozwiązań sprzętowych z szczególnie wielkimi, 40 mm dynamicznymi napędami, formujejącymi porywająco głęboki bas i wyraźny wokal w środkowym paśmie.

Obsługa wysokiej jakości bezprzewodowego kodeka audio AAC zwiększa poczucie rozdzielczości i jest nadzwyczajna do użytku z telefonem iPhone. BEZPRZEWODOWA MUZYKA I ROZMOWY W TRYBIE GŁOŚNOMÓWIĄCYM Wszystko, czego Ci potrzeba do obsługi bez użycia rąk, np.

instynktowna regulacja głośności i wybór ścieżki, odbywa się za pomocą jednego wielofunkcyjnego przycisku na obudowie. Asystent głosowy lub odrzucenie połączenia aktywują się po naciśnięciu i przytrzymaniu środkowego przycisku; odtwarzanie/pauza i odbieranie/kończenie połączenia za pomocą pojedynczego naciśnięcia (środek); oraz ponowne wybieranie za pomocą podwójnego naciśnięcia (środek).

zwiększanie/zmniejszanie poziomu głośności jest wykonywane za pomocą gestu naciskania w górę/w dół na dowolnym końcu przycisku, podczas gdy naciśnięcie i przytrzymanie w górę lub w dół sprawia przeskakiwanie ścieżek do przodu lub do tyłu.

UZYSKAJ DOSTĘP DO swojego AS...


☆ Pioneer SE-S6BN ☆

Pioneer SE-S6BN Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-S6BN
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6621f282fff0c8e0d7abd7
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-S6BN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja hałasu (ANC)ANC stwarza niemal bezgłośne tło do wypełnienia muzyki, przekształcając hałaśliwe kabiny samolotów, wagony kolejowe, miejsca pracy i kawiarnie w spokojne otoczenie, w którym można odpocząć i radować się muzyką w spokoju.

Redukcja szumów działa zarówno z połączeniem przewodowym (przy pomocy dołączonego odłączanego kabla słuchawkowego), jak i połączeniem bezprzewodowym za pośrednictwem bezprzewodowej technice Bluetooth®.

Graj dłużej, idź dalejCiesz się długą żywotnością baterii dzięki 30 godzinnemu ciągłemu odtwarzaniu (ANC wyłączony) albo 20 godzin (ANC włączony), co wystarcza na najdłuższe loty. Jeśli zapomnisz doładować i zauważysz, gdy wychodzisz, funkcja Fast Charge zagwarantuje trzy godziny odtwarzania z 10-minutowego ładowania: wystarczająco,zabrać Cię do pracy, szkoły lub gdziekolwiek się wybierasz.

Uwielbiaj swobodę bezprzewodowego dźwiękuSłuchawki zaopatrzono w technologię bezprzewodową Bluetooth® 5.0, tak jak w najnowszych smartfonach. Poczuj swobodę nieograniczonego ruchu bez kabli do zaczepiania się i plątania.

Połączenie bezprzewodowe jest przystępne: po zarejestrowaniu słuchawek w urządzeniu zostaną one samoczynnie sparowane po wybraniu z listy maszyn Bluetooth wyświetlonej na ekranie. STWÓRZ SPOKOJNĄ SCENERIĘ DLA MUZYKI Te kompaktowe słuchawki douszne eliminujące hałas zapraszają do spokojnego świata muzyki w trakcie lotu, w pociągu, w kawiarni lub w biurach rodzaju open space, bez uciążliwego hałasu z zewnątrz.

Zapomnij o zmartwieniach związanych z baterią dzięki 30 godzinom ciągłego odtwarzania i wygodnej funkcji prędkiego ładowania, która przedłuży czas korzystania z słuchawek o trzy godziny odtwarzania w zaledwie 10 minut.

bardzo wielkie, dynamiczne napędy o średnicy 40 mm gwarantują głębokie, potężne basy i wyraziste tony średnie. Podobnie jak bliźniaczy model S3 wireless, słuchawki eliminujące hałas S6 wireless łączą ascetyczne japońskie wzornictwo w kompaktowych proporcjach i cztery pasujące schematy kolorystyczne, autentyczny wygląd, który odzwierciedla długą historię współpracy firmy Pioneer z twórcami muzyki na scenach hip-hopu, klubu i muzyki elektronicznej.


☆ Pioneer SE-C5TW ☆

Pioneer SE-C5TW Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C5TW
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef6217a82fff02ea6d8c6c7
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C5TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Pioneer SE-C5TW-R Czerwony Bluetooth Słuchaj muzyki gdziekolwiek zechcesz The C5 truly wireless uwolni twoją muzykę z plątaniny kabli. Zaopatrzone w 6 mm napędy z magnesami ziem rzadkich, które formujeją głęboki bas i żywy dźwięk średniego zakresu, te dobrane słuchawki douszne są wyekwipowane w technikę bezprzewodową Bluetooth® 5.0 i są kompatybilne z kodekiem AAC.

Ciągłe odtwarzanie nawet przez pięć godzin, w trakcie gdy dołączony futerał z funkcją prędkiego ładowania uzupełnia energię słuchawek w ciągu zaledwie 15 minut, zapewniając rozrywkę na kolejną godzinę. Całkowity czas odtwarzania w podróży wynosi 15 godzin (początkując od naładowanych słuchawek i futerału, z dwoma cyklami ładowania).

Proste naciśnięcia przycisków zezwalają na odtwarzanie muzyki i zarządzanie połączeniami bez wykorzystania rąk, a tryb świadomości otoczenia, samoczynne parowanie, samoczynne włączanie/wyłączanie, IPX5 i dostęp do asystenta głosowego podkreślają łatwość obsługi.

nad wyraz DŁUGIE, 5-GODZINNE ODTWARZANIE I prędkiE ŁADOWANIE C5 truly wireless zezwala na pięć godzin ciągłego odtwarzania. Futerał o kieszonkowych wymiarach wydłuża czas odtwarzania do 15 godzin. Ma funkcję prędkiego ładowania, która gwarantuje wystarczającą liczba energii na godzinne odtwarzanie w ciągu zaledwie 15 minut.

WODOSZCZELNOŚĆ IPX5 - odpornOŚĆ NA POT I DESZCZ Uspokajająca jest świadomość, że te słuchawki mają wodoszczelność IPX5, zapewniającą wytrzymałość na rozpryskiwanie z dowolnego kierunku. Używaj bez obaw w trakcie ćwiczeń i nie martw się, jeśli pogoda cię zaskoczy.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM ZEWNĘTRZNYM Tryb świadomości otoczenia aktywuje wbudowane mikrofony (i dopasowuje głośność), dzięki czemu możesz słyszeć świat zewnętrzny bez wyjmowania słuchawek lub zatrzymywania rozrywki.

Słuchaj zapowiedzi, płać w sklepie i słuchaj otoczenia, gdy zajdzie taka potrzeba.


☆ hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer ☆

hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62ba8db9d40333a9df354bf0
 • ID kategorii: 8430

☆ hdj-x5 silver - słuchawki dj srebrne marki Pioneer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Pioneer HDJ-X5 Silver - słuchawki DJ metaliczne

☆ Pioneer HDJ-CUE1BT ☆

Pioneer HDJ-CUE1BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-CUE1BT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6ca8318e441a13fb4658a5
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-CUE1BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki przystępne są pod postacią czterech modeli, które mimo olśniewających parametrów są dostępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są idealnym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

Każdy model proponuje interesujący, profesjonalny design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT zaopatrzoną w Bluetooth.

Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym profesjonalnym modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 potężne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne w trakcie miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł z łatwością usłyszeć każdy detal w utworze i idealnie zmiksować go z kolejnym.

Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki kompletnie na głowie, w trakcie gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i pilnować jednym uchem.

Słuchawki HDJ-CUE1 pozwalają na obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i sprężystej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku ponadto podnoszą komfort noszenia - choćby przy długofalowym używaniu.

Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, proponujemy sprzedawany oddzielnie zestaw akcesoriów (HC-CP08), który dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Pakiet składa się z dwóch poduszek nausznych, a także odpinanego przewodu spiralnego w wybranym kolorze.

Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu albo w podróży, usłyszysz prawdziwe dostatek swojej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, żeby jak najlepiej zastosować niskie częstotliwości basów.

Oprócz głębokich basów usłyszysz także krystaliczność średnich i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz sprawniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie genialnie współpracujące ze sobą ścieżki i budować płynniejsze przejścia.

komfortowy i profesjonalny design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o profesjonalną gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki temu można je łatwo zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak lubisz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

Mechanizm obrotowy pozwala na obrócenie nauszników o pełne 90 stopni, dzięki temu można z łatwością słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku albo z tyłu głowy. Niedługi, spiralny przewód jest lekki i nie przeszkadza w pracy, lecz rozciąga się, dzięki temu możesz swobodnie się poruszać podczas odtwarzania muzyki.

Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki kolor ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe miksowanie (zwłaszcza w klubach) nieraz nadmiernie obciąża słuchawki.

Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego stosowania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo solidne metalowe suwaki wewnętrzne w komfortowym pałąku bezawaryjność i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.

Wyraź swój styl Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając przewód i nauszniki na jeden z pięciu żywych odcieni przy pomocy pakietu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

Każde opakowanie zawiera dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny kabel w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim albo różowym. Bezprzewodowa technika Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

Sparuj je ze swym urządzeniem, aby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. Podczas występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w konwencjonalny, przewodowy sposób - w pakiecie wynajdziesz odpinany kabel.

Słuchawki HDJ-CUE1-BT przystępne są w odcieniu czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja wariant Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 wydajność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w pakiecie 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth kanon version 5.0 Output Bluetooth kanon Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 wydajność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.