słuchawki przewodowe

Ranking słuchawek przewodowych – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek przewodowych. Ranking zawierający polecane słuchawki przewodowe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T110 ☆

JBL T110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110
 • Ilość ofert: 49
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583fd6c982fff0210b45213d
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL TUNE 110
Słuchawki dokanałowe

Dźwięk JBL Pure Bass
przez ponad 60 lat producent JBL była odpowiedzialna za skrupulatny, imponujący dźwięk na dużych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i solidny.
Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem
Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu wygodnemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki zastosowanemu pilotowi.
Płaski kabel, który się nie plącze
Płaski przewód jest wytrzymały i nie będzie się plątać.
Rockowy bas gotowy do gry
Oto słuchawki dokanałowe JBL TUNE110 Są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników gwarantuje mocny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można odczuć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie. Dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się kablem zezwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także na prowadzenie rozmów dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi. JBL TUNE110 – Twój świetny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.
Złącze - 3,5 mm
Głośnik dynamiczny - 9 mm
Pasmo przenoszenia - 20 Hz – 20 kHz
W zestawie znajduje się:
Jedna para słuchawek TUNE 110
Końcówki S, M, L
Karta ostrzegawcza
Karta gwarancyjna

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swojego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - mistrzowskie słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także rewelacyjnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu nieprzeciętnie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem lubiącym sobie nadzwyczajne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dopasowano jednocześnie do pracy z mistrzowskim sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, że będziesz mógł zawsze jednoczyć je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami, a także cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki temu ten mistrzowski sprzęt proponuje pokaźniejszą głębię niskich tonów oraz czystość wysokich pasm aniżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także dokładne zestrojenie, które zezwala na odtwarzanie naturalnego, korzystnie zbalansowanego dźwięku z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje w trakcie miksowania i edycji, takwytwarzane poprzez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego dokładne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa lub przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono nie tylko w złącze mini XLR,jeszcze w moduł Bluetooth 5.0.

zapewnia on zrównoważone połączenie i szybki przesył danych, obszerny zasięg i tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje obszerny komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.w dodatku, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano solidny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą nawet przez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, komfortowe...Lekka budowa i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł nawet po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dostosowującą się pianką gwarantują komfort i uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. Na dodatek zamknięta konstrukcja zapewnia świetną izolację i udoskonalone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,fachowe słuchawki K371BT prawidłowo trzymały się na głowie, ale nie powodowały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość oraz trwałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość fachowych monitorów zamknięta w przenośnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

Najwyższa czułość i optymalna impedancja najlepszy efekt jednocześnie w czasie wykorzystywania z urządzeniami profesjonalnymi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swego dnia perfekcyjnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth oraz trzem kablom (przewód prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m przewód prosty 1,2 m) znajdującym się w zestawie, zawsze dostosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to łatwo przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji, a także małej wadze. Spakuj cały zestaw do dołączonego w zestawie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ JBL T500 ☆

JBL T500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500
 • Ilość ofert: 29
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bd838c42da47c24ad01bee5
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do wyśmienitej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i komfortowe dzięki zaimplementowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Równocześnie zezwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia przenośnego. Słuchawki JBL TUNE500 są wyposażone w nieplączący się płaski kabel.

Lekka, składana kompozycja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę stosowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: rozmiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne zaimplementowany mikrofon Płaski przewód Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki charakteryzuje znane na całym świecie, szanowane brzmienie JBL Pure Bass.

Lekka, składana konstrukcja Dzięki składanej konstrukcji i zaimplementowaniu lekkich tworzyw możesz zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

Nieplączący się płaski przewód Płaski, wytrzymały przewód uniemożliwia splątaniu w trakcie ruchu. Dostęp do Siri albo Google Now Asystent Siri albo Google Now jest przystępny na każde zawołanie: starczy wcisnąć przycisk sterujący....


☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset rewelacyjny do gier

agresywny wygląd słuchawek MSI DS502 wspaniale oddaje ich atrybuty. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyposażony w wspaniałej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technikę przestrzennego dźwięku 7.1, posiadające inteligentny system wibracji, a także specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę w trakcie najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED wyróżni słuchawki na twojej głowie.

nadzwyczajne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 posiada dwa 40-milimetrowe membrany, kreujące świetny dźwięk, uwydatniający się szczegółowością jednocześnie w wysokich, przeciętnych, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, aby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technika Xear Living zastosowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, genialnie wykrywając nadchodzącego rywala.

użyteczna kompozycja

Aby słuchawki nie męczyły w trakcie wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o optymalny design, gwarantujący wygodę wykorzystywania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi, a także miękkim padom gwarantuje nadzwyczajne dobranie, izolację od otoczenia oraz komfort w trakcie noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który samoczynnie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je unikalnym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Szybko ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon, a także wyłączysz wibracje bez potrzeby szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie zezwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dostosowanie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera oraz opcje rejestracji dźwięku poprzez zaimplementowany mikrofon dzięki prostej i krystalicznej aplikacji!

informacje technologiczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • budowa: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • uzupełniające informacje: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, dostosowywany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB wariant C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, podczas przerwy w pracy albo nauce, albo w podróży może sprawiać unikatową przyjemność pod warunkiem, że odbywa się za pomocą dobrej jakości sprzętu.

Inne Rankingi:  Słuchawki Fury

Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania bez wątpienia docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB rodzaj C. Są dopasowane do telefonów, które nie posiadają wbudowanego złącza mini jack 3.5mm.

rewelacyjne do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: marka: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU rodzaj słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB rodzaj C Długość przewodu: 1 m zaimplementowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

Dzięki przełomowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)zlikwidujesz niepożądane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności poprzez mierzenie ich natężenia przez zastosowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał ale z odwróconą fazą.

W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są stworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

nieszablonowa wygoda ergonomiczny design skrupulatnie odzwierciedla geometrię ucha, a co z tego wynika, sprawia, że słuchawki dopasowują się idealnie. Nawet po kilku godzinach stosowania wciąż możesz w pełni radować się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, popularnym designem oraz komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci też funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli nieraz rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem widocznie ułatwisz sobie tę czynność.

zastosowany mikrofon perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki z całą pewnością ją zagwarantują.

zaopatrzone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania umożliwiają bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwiprzypasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ FiiO FH3 ☆

FiiO FH3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: FiiO FH3
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a1fe62da47cbcad446ed2
 • ID kategorii: 7967

☆ FiiO FH3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

FiiO FH3 Hybrydowe słuchawki dokanałowe z dwoma przetwornikami zbalansowanymi, a także przetwornikiem dynamicznym Przetworniki Knowles BA | technika zrównoważonej redukcji ciśnienia | konstrukcja akustyczna S.TURBO |

Przetwornik dynamiczny pokryty berylem | pokrywa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej | zwiększone złącza MMCX | przewód z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości Ponowne narodziny klasyka FH3 to jedne z klasycznych słuchawek FiiO poddane gruntownej aktualizacji, które przechodzą na wyższy poziom!

FH3 wykorzystuje profesjonalnie dostrojony system hybrydowy złożony z: 10-milimetrowego przetwornika dynamicznego z membraną pokrytą berylem + dwóch przetworników zbalansowanych Knowles BA, co w połączeniu z przewodem z posrebrzanej miedzi o wysokiej czystości, generuje naprawdę świetnie brzmiące IEM'y.

Super prędkie, intensywne basy zaimplementowany w FH3 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem został wybrany specjalnie ze względu na jego doskonałe atrybuty akustyczne. Membrana pokryta berylem jest nie tylko lekka i cienka, lecz jest również wyjątkowo sztywna, co umożliwia reprodukcję grzmiących, a jednocześnie szybko prędkich, responsywnych i dynamicznych basów.

o 4 razy sztywniejszy od stali o 3/4 lżejszy od tytanu o prędkość dźwięku do 12 km/s Podwójne przetworniki Knowles BA dla konkretnego dźwięku Dwa przetworniki Knowles w połączeniu z pokrytym berylem dynamicznym przetwornikiem umieszczonym w pobliżu wylotu kanału akustycznego, kontrolowane poprzez fizyczną + elektroniczną zwrotnicę częstotliwości, po mistrzowsku pokrywają pełen zakres pasma przenoszenia.

Wysokie rejestry Przetwornik Knowles RAD-33518 gwarantuje wyjątkowo czysty dźwięk z wyraźnie przedłużoną, ale gładką górą. Średnie rejestry ED-30262 oddaje łagodny i pełniejszy wokal i szerszą scenę dźwiękową.

Niskie rejestry 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem zagwarantuje autorytarne, donośne basy. Jeszcze bliżej do czystego brzmienia Pod względem akustycznym umieszczenie przetwornika odpowiedzialnego za wysokie tony bliżej ucha obniża niepożądane odbicia wysokich tonów, które docierają do uszu w porównaniu z standardową konstrukcją słuchawek, zapewniając minimalną utratę szczegółów wysokich rejestrów, a tym samym zapewniając przyjemniejsze doznania odsłuchowe.

* Testy laboratoryjne wykazują, iż jeśli przetwornik stwarzający wysokie tony jest umieszczony bliżej wylotu kanału akustycznego, częstotliwości 8-15 kHz są o 3-4 dB głośniejsze, niżeli gdyby były umieszczone dalej z tyłu, dla ogólnie czystszej góry.

kabel z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości dołączony do zestawu kabel audio z miedzi monokrystalicznej posrebrzanej o wysokiej czystości został dokładnie dostosowany ze względu na jego wierność i zdolność do przekazywania szczegółów, będąc zauważalnie ulepszonym typowy przewód słuchawkowy.

dzięki temu wyjątkowemu kablowi, który wyciąga to, co najlepsze z przetworników FH3, muzyka zabrzmi majestatycznie. Obudowa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej 5-osiowa, staranna obróbka CNC gwarantuje, że korpus FH3 ze stopu aluminium i magnezu jest wykonany z zachowaniem unikatowej precyzji.

Płynne żeglowanie z wzornictwem przemysłowym trzeciej generacji Kontynuując tę samą narrację projektową, co w przypadku innych słuchawek z linii FH, całkowicie nowa, bardziej udoskonalona płyta czołowa słuchawek FH3 zapewnia konkretną odporność i szykowny wygląd.

typowe krzywe FH3 umieszczone pod różnymi kątami płynnie łączą się ze sobą, przyciągając wzrok. Dzięki danym o kształtach tysięcy uszu oraz ponad 10 rundom prób i iteracji, stworzono stanowczo wygodny design dla FH3.

teraz możesz doświadczyć prawdziwie płynnego żeglowania po oceanie muzyki z FH3. Budowa akustyczna S.TURBO Pokryty berylem przetwornik dynamiczny uzyskuje jeszcze pokaźniejszą skuteczność w połączeniu z zastrzeżoną poprzez FiiO konstrukcją akustyczną S.TURBO.

Dłuższe i gładsze kanały dźwiękowe inspirowane kształtem turbiny skutecznie filtrują niechciane wysokie częstotliwości, dając głębszy i mocniej uderzający bas. O Trójdrożna zwrotnica fizyczna + elektroniczna o Długość kanału 41,5 mm o efektywne przenoszenie zwrotnicy około 32 dB Odkryj prawdziwy komfort słuchania aby zapewnić bardziej komfortowe słuchanie, FH3 wykorzystuje zastrzeżoną poprzez FiiO technikę równoważenia ciśnienia akustycznego.

FH3 zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby redukować nadmiar ciśnienia powietrza w przedniej i tylnej komorze, gwarantując tym samym, że dynamika muzyki nie jest zniekształcona, a jednocześnie zagwarantuje słuchanie bez stresu i zmęczenia.

Pasmo przenoszenia gładkie jak jedwab precyzyjnie zaprojektowana wewnętrzna struktura akustyczna jako fizyczny system zwrotnicy częstotliwości zagwarantuje, że basy, przeciętne i wysokie tony płynnie łączą się bez interferencji ze sobą, gwarantując stanowczo żywe wrażenia odsłuchowe.

mnóstwo sposobów słuchania w przypadku sytuacji, gdy dołączony przewód audio okaże się niewystarczającym rozwiązaniem, przystępne są inne rozwiązania. Przewód MMCX przewód z zestawu można zastąpić dowolnym kablem zaopatrzonym w złącza MMCX.

Bezprzewodowe moduły Bluetooth FiiO UTWS1 UTWS1 z obsługą formatów Bluetooth aptX/AAC/SBC, natychmiastowo przekształca słuchawki FH3 w prawdziwie bezprzewodowe. Kabel Bluetooth FiiO LC-BT2 zakładany na szyję Zabierz ze sobą muzykę o wysokiej rozdzielczości w dowolne miejsce, dzięki wygodnemu pałąkowi na szyję LC-BT2.

wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy Qualcomm CSR8675 + AK4331, pozwala odczuć prawdziwego brzmienia hi-fi przez Bluetooth. Dokument Hi-Res Audio FH3 uzyskały prestiżowy dokument Hi-Res Audio wydawany wyłącznie poprzez Japan Audio Society, który zagwarantuje, iż słuchawki są w stanie odtwarzać dźwięk o wysokiej rozdzielczości, znacznie wykraczający ponad jakość płyty CD.

zestaw audiofilskich akcesoriów w komplecie Każde akcesorium dołączone do FH3 zostało precyzyjnie dopasowane,zwiększyć komfort noszenia. 11 par końcówek dousznych w 4 rozmaitych rozmiarach i typach pozwala zmaksymalizować komfort noszenia i słuchania.

Zbalansowane końcówki douszne * 3 (SML), Końcówki douszne basowe * 3 (SML), Końcówki douszne wokalne * 3 (SML), Piankowe końcówki douszne * 2 pary o Pasmo przenoszenia:10 Hz - 40 kHz o Czułość: 114 dB @ 1mW o Maksymalna moc wejściowa: 100 mW o Impedancja: 24$142@1kHz o Przetworniki: dynamiczny 10mm pokryty berylem; Knowles ED30262 dla średnich częstotliwości; Knowles RAD33518 dla wysokich częstotliwości o Długość kabla: około 120 cm o Waga: 7,3 g (pojedyncza jednostka) 'Another day, another win for FiiO.

Take a good, affordable, IEM, and take it to the higher ground. For the same price. That's basically the story behind the FiiO FH3. Performances are on par, if not better than the FH5 for almost half of the price.

The Bass is delightful, the vocals superb, and in this price range, there isn't anything that really competes in terms of comfort/robustness/design. If you want deep, authoritative lows in a good looking package, this is the one.

To me, it's the perfect contender to the AudioSense DT200, the latter one beating the FiiO in terms of sound stage. That said, at the end of the day, I think both should deserve to be in my recommendation list: they're awesome.

So to the list, it goes. Well done!' Przeczytaj więcej (źródło)


☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f442da47c05a9542257
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób dobry zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak żeby dźwięk był precyzyjny, z dobrze zdefiniowanym basem oraz odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać doskonałą reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. By zbliżyć się jak najbardziej do oryginalności nagrania, firma zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga pokaźniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy również wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

Inne Rankingi:  Słuchawki przewodowe

Warto o tym pamiętać. Obudowa w profilu klasycznej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium sprawiają, że słuchawki E80 nie dość, że są wytrzymałe, to jeszcze nad wyraz praktyczne. Zawarte w pakiecie różnorodność końcówek silikonowych oraz Comply dobre dostosowanie słuchawek do każdego ucha.

stosowne przypasowanie zestawu tipsów do swojego ucha, udoskonaloną izolację, czysty dźwięk a w wyniku czego wyśmienite przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i zrównoważony dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

E80 oferuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Solidna Budowa konkretna pokrywa produkowana w pełni z aluminium i skrupulatnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na niełatwe warunki wykorzystywania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

unikatowy materiał by osiągnąć jak najlepsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac osiągalne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

przypasowanie i Izolacja ergonomiczne przypasowane tulejki dźwiękowe znakomicie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu budowa douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami poprawnie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a równocześnie stwarza dla muzyki perfekcyjną przestrzeń akustyczną.

W komplecie użytkownik dostaje obszerny wybór nakładek silikonowych rodzaju Comply, żeby w 100% związać słuchawki do swoich uszu. GŁÓWNE cechy: Neutralny i stabilny dźwięk perfekcyjny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do optymalnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dobranie i standardowy design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla potężna, w pełni metalowa kompozycja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw gromadzi: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w profilu kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych typu Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432282fff008b4000037
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
- asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
- Przetwornik akustyczny - energiczne, 9 mm
- Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
- Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
- typ przewodu - Rozgałęziony
- Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
- technika Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszneEAN: 4905524936773
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 3 g
Pozostałe właściwości: W pakiecie:- wygodne, bezusterkowo trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ HyperX Cloud Alpha S ☆

HyperX Cloud Alpha S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha S
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e2ffee88e441aa2c3469ee2
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Alpha S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy dla graczy Cloud Alpha S

komplet słuchawkowy HyperX Cloud Alpha S jest poprawęm rewolucyjnego modelu Cloud Alpha i oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1. Zaimplementowany mikser pozwala na włączanie dźwięku przestrzennego i regulowanie poziomu dźwięku gry i rozmowy bez klikania żadnych poleceń. Na nausznikach umieściliśmy suwaki do regulacji basów, za pomocą których ustawisz własne brzmienie. Pakiet słuchawkowy Cloud Alpha S proponuje te same dwukomorowe przetworniki, które redukują zniekształcenia i podnoszą czystość dźwięku, jak też legendarny komfort HyperX osiągnięty dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej zarys dzisiaj pokrytej dopełniającą imitacją skóry przepuszczającą powietrze.

cechy specyficzne:

 • Specjalnie dopasowany dźwięk przestrzenny HyperX 7.1
 • Suwaki do regulacji basów
 • Dwukomorowe przetworniki HyperX
 • Regulacja względnej głośności gry i rozmowy
 • unikatowy komfort HyperX
 • Trwały aluminiowy pałąk
 • zaawansowany mikser dźwięku
 • Zgodność z komputerami PC i konsolami PS4


EAN: 0196188048122
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 4P5L3AA
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 65 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 13 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 27 kHz
Czułość: 99 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1 m
Waga: 321 g
Akcesoria w zestawie: Dopinany mikrofon przewód Jack- Jack Woreczek na słuchawki Adapter USB do wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 Zamienne materiałowe nausznice

☆ HyperX Cloud Alpha ☆

HyperX Cloud Alpha Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e149b8482fff0f439866776
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Alpha - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HyperX™ Cloud Alpha to słuchawki o bezprecedensowej dwukomorowej konstrukcji, zapewniającej pokaźniejszą wyrazistość dźwięku i mniej zniekształceń. Podwójne komory pozwalają oddzielić basy od tonów przeciętnych i wysokich, umożliwiając optymalne dostrojenie i czystsze, bardziej zrównoważone brzmienie.

Słuchawki Cloud Alpha świetnie wpisują się w tradycję efektywności i komfortu produktów z rodziny HyperX. Zaimplementowano w nich charakterystyczną czerwoną piankę z pamięcią kształtu, dostosowywany pałąk, a także obicie z miękkiej i jeszcze bardziej bardziej rozciągliwej imitacji skóry.

Aluminiowy pałąk zapewnia wysoką wytrzymałość, a zgodnie z powszechnym oczekiwaniem graczy, Cloud Alpha mocny, odłączany kabel w wytrzymałym oplocie. Odłączany mikrofon z redukcją szumów dokumenty Discord i TeamSpeak.

gwarantują one swobodę komunikacji w grupie. Pilot zintegrowany z kablem jest obsługiwany na wielu platformach, dzięki czemu użytkownicy PC, PS4, Xbox One™ i innych systemów zaopatrzonych w gniazdo jack 3,5 mm będą mogli swobodnie korzystać z pełnych możliwości słuchawek Cloud Alpha.

parametry charakterystyczne Dwukomorowe przetworniki HyperX zapewniają bardziej wyrazisty dźwięk i mniej zniekształceń Wysoki komfort wykorzystania, z którego słynie HyperX Wytrzymały, regulowany pałąk Odłączany przewód w oplocie z wygodnym pilotem do regulacji dźwięku Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów dokumenty Discord i TeamSpeak™ Zgodność z wieloma platformami Więcej komór = mniej zniekształceń Dzięki zaimplementowaniu jednej komory dla basów i drugiej dla tonów średnich i wysokich komplet słuchawkowy HyperX Cloud Alpha udoskonaloną separację dźwięków i mniej zniekształceń.

wyjątkowy komfort i odporność HyperX szerokie nauszniki zestawu słuchawkowego Alpha są wyściełane jeszcze bardziej miękką i rozciągliwą imitacją skóry. A z myślą o posiadaczach obszerniejszych głów zastosowano szerszy, trwały pałąk z aluminium.

Odłączany przewód w oplocie ze zintegrowanym pilotem Zintegrowany pilot umożliwia regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Aby upewnić się,przewód jest właściwie podłączony, solidnie wepchnij wtyk do gniazda.

Zgodność z wieloma platformami Wszechstronny zestaw słuchawkowy Cloud Alpha współpracuje z komputerami, PS4™, Xbox One™ i innymi urządzeniami zaopatrzonymi w gniazdo 3,5 mm....Najtańsze słuchawki przewodowe – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawki przewodowe. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Esperanza EH146 ☆

Esperanza EH146 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH146
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 534f81ba8e441a38f800000c
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza EH146 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • atrybuty dopełniające: redukcja szumów otoczenia
 • parametry wtyku: dwutorowyposrebrzany
 • atrybuty wtyku: posrebrzanydwutorowy
 • Czułość: 108 dB
 • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
 • Długość przewodu: 1,2 m
 • liczba wtyków: 1 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: EH146B
 • Kolor: Niebieski
 • konstrukcja: zamknięte
 • Mikrofon: false
 • Moc wejściowa: 50 mW
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Opis marketingowy: Wysokiej jakości, douszne słuchawki stereofoniczne świetnie nadające się do wszelkich przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki rewelacyjnej jakości materiałów z jakich pozostały tworzone charakteryzują się głębokim basem, niewielką wagą i wygodą noszenia. Zastosowane w słuchawkach sylikonowe nakładki rozszerzają komfort odsłuchu oraz ograniczają zakłócenia zewnętrzne.wykonane z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i równocześnie wzmacniają basy, proponując użytkownikowi zupełnie nowe doznania. Ultra lekkie i komfortowe. Mają kabel z miedzi beztlenowej, przetworniki wyprodukowane z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany i otwory basowe u góry, które gwarantuje wspaniały, czysty i energiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Kabel zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości obecnie przystępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych.
 • Pasmo przenoszenia: 17 do 21000 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 1721000 Hz
 • Regulacja głośności: false
 • Strona www artykułu: http://esperanza.pl/esperanza-sluchawki-douszne-stereo-lollipop-eh146b-niebieskie,173,1043.html
 • rodzaj: Słuchawki douszne
 • rodzaj magnesu: neodymowy
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
 • W komplecie: wkładki douszne
 • Waga urządzenia: 14 kg
 • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
 • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Dudao X10S ☆

Dudao X10S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Dudao
 • Nazwa produktu: Dudao X10S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e8b143682fff03056fdfc5d
 • ID kategorii: 7967

☆ Dudao X10S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dudao douszne przewodowe słuchawki mini jack 3.5mm komplet słuchawkowy biały (X10S white) Dudao douszne przewodowe słuchawki mini jack 3.5mm pakiet słuchawkowy z pilotem Douszne słuchawki o funkcjonalnym kształcie, które sprawiają, iż dźwięk jest bardziej przestrzenny.

wspaniałe do słuchania muzyki, a także prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. - producent: Dudao - Nazwa: X10S - typ słuchawek: Douszne, przewodowe - Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz-20KHz - Długość kabla: 1m - Złącze: jack 3.5 mini jack - właściwości dodatkowe: pilot na kablu nieszablonowa wygoda użyteczny design wtyczek starannie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, sprawia, iż słuchawki dopasowują się do niego lepiej charakterystyczne krągłe akcesoria.

nawet po kilku godzinach stosowania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu. Przestrzenny dźwięk Każda słuchawka sprawia, że reprodukowany dźwięk jest bardziej przestrzenny i przestronny, co wraz z wysokiej klasy materiałami zagwarantuje czyste i zbalansowane brzmienie.

Wszystko pod kontrolą Umieszczony na kablu pilot z mikrofonem pozwala komfortowo prowadzić rozmowy, momentalne odbierać/odrzucać połączenia i sterować muzycznym odtwarzaczem bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni.

Wtyczka jak złoto Pozłacany wtyk jack 3,5 mm jest wytrzymały na ścieranie i utlenianie, a do tego ogranicza straty jakości dźwięku. Świetne brzmienie przez długi, długi czas. KGO: 0,02 zł netto CN: 8518 30 00 - Słuchawki i głośniki EAN: 6970379615072 ID: 55661-uniw Kod Producenta: 6970379615072 kolor wiodący: Biały wariant opakowania: Pudełko rodzaj słuchawek: Douszne rodzaj złącza: 3, 5 mm mini jack (męski) Tłumaczenie automatyczne: spa

Inne Rankingi:  Słuchawki wysokoomowe

☆ Słuchawki DEFENDER BASIC 604 douszne czarno-czerwone ☆

Słuchawki DEFENDER BASIC 604 douszne czarno-czerwone Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki DEFENDER BASIC 604 douszne czarno-czerwone
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d91918e441a4a0ad65ed6
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki DEFENDER BASIC 604 douszne czarno-czerwone - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości dokanałowe słuchawki stereofoniczne doskonale nadające się do wszelkich przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki genialnej jakości materiałów z jakich zostały tworzone znamionują się głębokim basem, niewielką wagą oraz wygodą noszenia.

zaimplementowane w słuchawkach sylikonowe nakładki zwiększają komfort odsłuchu i ograniczają zakłócenia zewnętrzne.wytwarzane z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie nowe doznania.

Ultra lekkie i komfortowe. Posiadają kabel z miedzi beztlenowej, przetworniki tworzone z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany , a także otwory basowe u góry, które gwarantuje wyśmienity, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

przewód zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości obecnie dostępnych mobilnych odtwarzaczy muzycznych....


☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 620 CZARNE ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 620 CZARNE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 620 CZARNE
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d91aa8e441a4a0ad65efe
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 620 CZARNE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości dokanałowe słuchawki stereofoniczne doskonale nadające się do wszelkich przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki perfekcyjnej jakości tworzyw z jakich zostały wykonane cechują się głębokim basem, niewielką wagą i wygodą noszenia.

zaimplementowane w słuchawkach sylikonowe nakładki zwiększają komfort odsłuchu, a także ograniczają zakłócenia zewnętrzne.wytwarzane z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie świeże doznania.

Ultra lekkie i komfortowe. Posiadają kabel z miedzi beztlenowej, przetworniki wytwarzane z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany i otwory basowe u góry, które zagwarantuje świetny, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

kabel zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości obecnie przystępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych....


☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 619 CZARNO-CZERWONE ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 619 CZARNO-CZERWONE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 619 CZARNO-CZERWONE
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d91a98e441a4a0ad65efc
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 619 CZARNO-CZERWONE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości dokanałowe słuchawki stereofoniczne idealnie nadające się do wszelkich mobilnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki perfekcyjnej jakości tworzyw z jakich zostały stworzone cechują się głębokim basem, niewielką wagą oraz wygodą noszenia.

zastosowane w słuchawkach sylikonowe nakładki zwiększają komfort odsłuchu, a także ograniczają zakłócenia zewnętrzne.wykonane z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i równocześnie wzmacniają basy, proponując użytkownikowi zupełnie świeże doznania.

Ultra lekkie i komfortowe. Posiadają kabel z miedzi beztlenowej, przetworniki wykonane z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany oraz otwory basowe u góry, które gwarantuje perfekcyjny, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

przewód zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości obecnie przystępnych mobilnych odtwarzaczy muzycznych....


☆ Słuchawki Defender BASIC 616 douszne czarno-niebieskie ☆

Słuchawki Defender BASIC 616 douszne czarno-niebieskie Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki Defender BASIC 616 douszne czarno-niebieskie
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b8d88582da47c551aeee45a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Defender BASIC 616 douszne czarno-niebieskie - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości dokanałowe słuchawki stereofoniczne wspaniale nadające się do wszystkich przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki świetnej jakości materiałów z jakich zostały wykonane cechują się głębokim basem, niewielką wagą oraz wygodą noszenia.

zaimplementowane w słuchawkach sylikonowe nakładki powiększają komfort odsłuchu oraz ograniczają zakłócenia zewnętrzne.wyprodukowane z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie nowe doznania.

Ultra lekkie i wygodne. Posiadają przewód z miedzi beztlenowej, przetworniki produkowane z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany i otwory basowe u góry, które zagwarantuje nadzwyczajny, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

kabel zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości aktualnie dostępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych....


☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 617 CZARNE ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 617 CZARNE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 617 CZARNE
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d919a8e441a4a0ad65ee2
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 617 CZARNE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości dokanałowe słuchawki stereofoniczne świetnie nadające się do wszystkich mobilnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki wyśmienitej jakości tworzyw z jakich zostały tworzone znamionują się głębokim basem, niewielką wagą i wygodą noszenia.

zaimplementowane w słuchawkach sylikonowe nakładki rozszerzają komfort odsłuchu, a także ograniczają zakłócenia zewnętrzne.stworzone z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, proponując użytkownikowi zupełnie nowe doznania.

Ultra lekkie i komfortowe. Posiadają przewód z miedzi beztlenowej, przetworniki wytworzone z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany oraz otwory basowe u góry, które zapewnia doskonały, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

kabel zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości aktualnie przystępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych....


☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d91968e441a4a0ad65edd
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -54 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja (Om): 32.0
dane uzupełniające: perfekcyjne do codziennego wykorzystania w głośnych i zatłoczonych miejscach Umieszczony na kablu przycisk odbioru połączenia i mikrofon Płaski przewód Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pin
Kolor: Czarno-zielony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na kablu
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender PULSE 420 douszne 4-pin czarno-zielone
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
zastosowany mikrofon: tak
rozmiary przetwornika słuchawek: 10mm

☆ Słuchawki douszne przewodowe Setty Sport białe ☆

Słuchawki douszne przewodowe Setty Sport białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Setty
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne przewodowe Setty Sport białe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bee3d2da47c71a3447990
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne przewodowe Setty Sport białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki douszne przewodowe Setty Sport posiadają zastosowany mikrofon oraz długi kabel o długości 1,1 m.

☆ AWEI słuchawki stereo PC-7 3,5mm jack czarny/black ☆

AWEI słuchawki stereo PC-7 3,5mm jack czarny/black Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Awei
 • Nazwa produktu: AWEI słuchawki stereo PC-7 3,5mm jack czarny/black
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d7b1b2da47ceb6fec3719
 • ID kategorii: 7967

☆ AWEI słuchawki stereo PC-7 3,5mm jack czarny/black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne Awei PC-7 Mini Stereo semi In-Ear Earphones Uniwersalne Pchełki na kablu W domu, w pracy, w drodze do pracy, wszędzie - kto nie słucha muzyki? Przewodowe słuchawki douszne Awei PC-7 Mini Stereo semi In-Ear Earphones uprzyjemnią codzienne doznania muzyczne i uwolnią ręce od telefonu, gdy ktoś dzwoni.

komfortowo i bezpiecznie! kolor producenta: Black (czarny) Dla każdego rodzaju muzyki I dla każdego użytkownika. Półotwarta konstrukcja pchełki wkładana płycej niżeli słuchawki dokanałowe, nie izoluje aż tak dźwięków z zewnątrz, dlatego takie słuchawki są złotym środkiem na słuchanie i muzyki, i szefa w pracy.

Dzięki praktycznemu kształtowi nieprzeciętnie dopasowuje się do ucha i nigdzie się nie wybiera. Uwaga na basy! Usłysz na nowo swoje ulubione kawałki! Słuchawki PC-7 to z reguły czyste i dynamiczne brzmienie stereo.

wydobywający się z 14,2 mm przetworników dźwięk ucieszy każdego melomana, niezależnie od słuchanego typu muzyki. Ah, no i te niskie tony! Pilot W przeciwieństwie do takiego od telewizora, ten jest za każdym razem w zasięgu ręki.

standardowe złącze mini-jack 3,5 mm jest kompatybilne z większością sprzętów, a lekko wygięta kompozycja wtyczki gwarantuje trwałe połączenie z urządzeniem. UWAGA: Sterowanie za pomocą przycisku działa tylko na telefonach.

dostępne zaklęcia: żeby wprawić słuchawki w lewitację, krzyknij "Wingardium Leviosa". By odebrać połączenie, naciśnij przycisk. Żeby odrzucić połączenie, przytrzymaj przycisk. Żeby się rozłączyć, przytrzymaj przycisk.

Aby wyciszyć połączenie, naciśnij przycisk (podczas rozmowy). Żeby wznowić odtwarzanie, naciśnij przycisk. By zrobić pauzę, naciśnij przycisk. Aby włączyć następny utwór, naciśnij dwukrotnie przycisk. Na linii Zapomnij o słowach "coś się popsuło i nie było mnie słychać".

wbudowany w pilota mikrofon zapewni przejrzyście czystą rozmowę, a redukcja szumów zadba o optymalizację głosu oraz ograniczy trzaski i inne świdrujące dźwięki. Kabel o długości 1,2 m pozwoli na komfortowe wykorzystywanie słuchawek, a dzięki załączonemu do zestawu klipsowi możesz przypiąć kabel np.

do koszulki. Specyfikacja: Przetworniki: 14,2 mm Impedancja: 32 Ω ± 10% Częstotliwość: 20 - 20000 Hz Złącze: mini-jack 3,5 mm Długość kabla: 1,2 m Co we wnętrzu pakiet Awei PC-7 Mini Stereo semi In-Ear Earphones mieści: słuchawki, klips i kartę gwarancyjną.