Ranking Słuchawek Razer – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Razer. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Razer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7dd62da47c8986a51028
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nauszna budowa

Sprawdzona i najpopularniejsza kompozycja słuchawek dla graczy. Słuszny wymiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, że słuchawki nadzwyczajnie leżą na swym miejscu i nie wywołują dyskomfortu nawet podczas długotrwałej rozgrywki. Wielka średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia doskonałe odwzorowanie dźwięków.

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią nieprzeciętną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Trafna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie użytkowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu różnorodnych sprzętów bez konieczności używania przejściówek.

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń, a także głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu konstrukcja pozostaje lekka i wygodna.

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to na ogół spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja zagwarantuje wygodę użytkowania oraz możliwość dobrania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

1.3 m przewód

Ten model słuchawek zaopatrzono w kabel o długości 1.3 m, dzięki czemu łatwo można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest szczególnie komfortowa, gdy odległość od złącza jest niepokaźna.

klarownie czysty dźwięk

W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, lecz także znakomity dźwięk. Dlatego warto zastosować sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Pakiet słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest istotnie lekki i praktycznie wytwarzany z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wytwarzane zostały z materiałów znakomitej jakości, co gwarantuje im trwałość i solidność.

Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z klarownie czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także nad wyraz miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze zalety słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

SPECYFIKACJA

towar
firma Razer
Kod producenta RZ04-02950100
EAN 8886419378075
dane PODSTAWOWE
Model Kraken X Lite
odcień Czarne
Waga [g] 250
informacje technicznE
kompozycja Nauszne
Łączność Przewodowa
Złącze Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
Regulacja głośności Nie
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Barracuda X ☆

Razer Barracuda X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Barracuda X
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611e76a482fff04b59fe582a
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Barracuda X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jeden zestaw słuchawkowy do grania we wszystko - razer barracuda x to wszechstronny, lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier zaprojektowany do bezproblemowego użytkowania na komputerach pc, playstation, nintendo switch i android.korzyści: bez dodatkowego parowania, bez pobierania oprogramowania, bez problemów.

starczy podłączyć bezprzewodowy odbiornik usb-c do wybranej platformy, a pakiet słuchawkowy 4 w 1 zostanie natychmiast sparowany do gry. Dostępny jest kabel analogowy 3.5 mm, żeby w razie zapotrzebowania skorzystać z połączenia przewodowego.

wyjątkowo lekki, ważący zaledwie 250 g, wieloplatformowy bezprzewodowy pakiet słuchawkowy został zaprojektowany z myślą o długookresowym komforcie i całodziennym używaniu. Opatentowana budowa umożliwiła dostrojenie każdego przetwornika audio tak, jakby były trzy, co zezwala na indywidualne powielanie wysokich, przeciętnych i niskich częstotliwości audio.

zapewnia to nie tylko bogatsze tony wysokie, udoskonalone tony przeciętne i solidne basy, lecz także czysty dźwięk, który nie jest niewyraźny. Tłumiąc dźwięki z tyłu i po bokach, mikrofon ulepszone wychwytywanie mowy i redukcję szumów, zapewniając pokaźniejszą wyrazistość i naturalną reprezentację twojego głosu.


☆ Razer Blackshark V2 X ☆

Razer Blackshark V2 X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2 X
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d12ac8e441aa1aef606dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Blackshark V2 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X Green

Staw czoła innym zawodnikom wraz z zestawem słuchawkowym dla graczy - Razer Blackshark V2 X. Zapewnia on niesamowity dźwięk, mikrofon najwyższej jakości oraz zaawansowaną pasywną redukcję hałasu. Ręcznie strojone przetworniki o średnicy 50 mm genialny dźwięk w tonach wysokich, przeciętnych i niskich.

Funkcja dźwięku przestrzennego 7.1* pozwoli Ci usłyszeć każdy dźwięk, a ponadto będziesz wiedzieć, z której strony dobiega. Razer Blackshark V2 X są lekkie i bardzo komfortowe w używaniu. Miękki, grubo wyściełany pałąk i nauszniki z piankowym wypełnieniem i pokrywająca je oddychająca tkanina przekładają się na maksymalny komfort w czasie grania albo słuchania muzyki.

Łączność przewodowa słuchawek zapewniona poprzez przewód ze złączem minijack 3,5 mm powoduje, iż są one kompatybilne z wieloma popularnymi platformami, takimi jak komputery PC i Mac, konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch oraz z urządzeniami przenośnymi zaopatrzonymi w port 3,5 mm.

* Funkcja przystępna tylko na systemie operacyjnym Windows 10 64-bit.


Przetworniki Triforce 50 mm

W pakiecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X zaimplementowano 50-milimetrowe przetworniki Triforce, których akcentującym elementem jest opatentowany zarys. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, żeby brzmiały najlepiej jak to osiągalne. W rezultacie produkowane poprzez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, przeciętnych i niskich są bogate w detale i czyste, a basy potężne.


Ruchomy mikrofon zapewnia niezakłóconą komunikację

Niczym niezakłócona i wyraźna komunikacja jest podstawowym elementem nie tylko w mistrzowskich rozgrywkach e-sportowych,w dodatku podczas długiej sesji gamingowej w domowym zaciszu.

wbudowany w zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X mikrofon o charakterystyce kardioidalnej dokładnie rejestruje głos użytkownika, a także zapewnia, że nie zostanie on niczym zakłócony, dzięki funkcji redukowania hałasów z otoczenia. W dodatku mikrofon możesz wyginać, w rezultacie czego dostosujesz jego pozycję, aby inni gracze słyszeli Cię bez przeszkód.

Pasywna redukcja hałasu

Zamknięta kompozycja nauszników z piankowym wypełnieniem, które w pełni zakrywają uszy użytkownika, w połączeniu z piankowym wypełnieniem innowacyjną, pasywną redukcję hałasu. Dzięki temu gracz może skoncentrować się na rozgrywce bez obawy, iż coś go rozproszy, bez względu na to czy jest to wiwatujący tłum, czy szum pracującego komputera.


Lekka i komfortowa konstrukcja

Ważący zaledwie 240 gramów pakiet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X będzie z Tobą za każdym razem, a Ty zapomnisz, iż masz go na swojej głowie, choćby w trakcie długich sesji gamingowych. Dzięki zaimplementowaniu grubszego wypełnienia pałąka, a także ulepszonej pianki zapamiętującej zarys, która wypełnia nauszniki, użytkownik może radować się maksymalnym komfortem wykorzystywania.

Pokrywający nauszniki materiał będący połączeniem oddychającej tkaniny i miękkiej skóry ekologicznej zapewnią dopełniającą wygodę i brak dyskomfortu przez cały czas stosowania.

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana budowa
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
12 ~ 28000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
100 dB
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Nie
Charakterystyka mikrofonu
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,3 m
Odłączany przewód
Nie
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
Połączenie z konsolą
Przewodowo – jack 3,5mm
Materiał nauszników
Pianka
dodatkowe informacje
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
odcień
Zielono-czarne
Waga
240 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03240600-R3M1

☆ Razer Blackshark V2 ☆

Razer Blackshark V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d136d82fff0186a7e0f96
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Blackshark V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy Razer Blackshark V2

Razer Blackshark V2 to wieloplatformowy, przewodowy pakiet słuchawkowy z kartą dźwiękową USB dla e-sportowców. Jeżeli e-sport jest dla Ciebie wszystkim, daj z siebie wszystko dzięki zestawowi słuchawkowemu Razer BlackShark V2.

proponuje on fantastyczny dźwięk, najwyższą wyrazistość głosu z mikrofonu i nieprzeciętną eliminację hałasu. Powlekanym tytanem przetwornikom towarzyszy wzmacniacz mikrofonu USB, miększe poduszki nauszników oraz technika THX Spatial Audio, dlatego dzisiaj możesz zaprezentować swoją mistrzowską klasę.

pakiet słuchawkowy dzięki złączu 3,5 mm działa z urządzeniami PC, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i z urządzeniami przenośnymi, dlatego możesz zyskać dźwiękową przewagę na niemal każdej platformie.

50-milimetrowe przetworniki tytanowe Razer TriForce

Przetworniki Razer o zupełnie nowej, opatentowanej konstrukcji, zaopatrzone w powlekane tytanem membrany powiększające transparentność głosu, indywidualną optymalizację tonów wysokich, średnich i niskich.

Dzięki tej konstrukcji zyskujesz trzy przetworniki w jednym, a separacja częstotliwości umożliwia odtwarzanie jasnego dźwięku i wyrazistego głosu, z bogatszymi sopranami oraz mocniejszymi basami.

Mikrofon Razer HyperClear z kartą dźwiękową USB

Odłączany mikrofon kardioidalny Razer HyperClear w pakiecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 proponuje lepsze zbieranie dźwięku mowy i eliminację hałasu. Zoptymalizowana pokrywa mikrofonu o konstrukcji otwartej minimalizuje przeszkody na drodze dźwięku. Dzięki temu Twój głos jest odwzorowywany przejrzyściej i staranniej.

Przy użyciu takich funkcji jak wzmocnienie sygnału mikrofonu, bramka głosowa, normalizacja głośności, korektor mikrofonu i redukcja hałasu otoczenia możesz dopasować brzmienie głosu na polu walki optymalnie do swych preferencji.

THX Spatial Audio

Śledź ruchy przeciwnika i zyskaj cenną znajomość mapy dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji THX Spatial Audio, który optymalizuje plan dźwiękowy gry i gwarantuje realistyczne wrażenia akustyczne.

Maksymalny komfort używania

Ultramiękkie nauszniki z pianki zapamiętującej kształt w komplecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 zostały pokryte przyjemnym w dotyku materiałem, który ogranicza pocenie się i nagrzewanie w miejscach kontaktu ze skórą.

Co więcej, specjalne zamknięte nauszniki w całości zakrywają uszy, a miękkie poduszki lepiej izolują dźwięk, dlatego możesz odciąć się od hałasu dopingującej publiczności i szumiącego sprzętu.

Dokonaj najlepszego wyboru

zobacz film prezentujący zalety i najdrobniejsze szczegóły słuchawek Razer BlackShark V2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze atrybuty, oglądając poniższy materiał wideo.

Inne Rankingi:  Słuchawki Lamax

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana kompozycja
Nie
System audio
Stereo 2.0
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
12 ~ 28000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
100 dB
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Posiada, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Jednokierunkowy
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,8 m
Odłączany kabel
Nie
Kompatybilność
Windows
Mac OS
PlayStation
Xbox
Połączenie z konsolą
Przewodowo – jack 3,5mm
Materiał nauszników
Pianka
Mikrofibra
dodatkowe informacje
dostosowywany pałąk
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
Możliwość wyciszania mikrofonu
Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
kabel w oplocie
Dźwięk przestrzenny
odcień
Czarny
załączone akcesoria
Adapter z 3,5 mm na USB
Waga
262 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03230100-R3M1

☆ Razer Kaira ☆

Razer Kaira Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kaira
 • Ilość ofert: 33
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6066cfdb8e441a7e1c1715e7
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kaira - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox White

Razer Kaira Pro Xbox to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy, który został produkowany z myślą o konsolach do gier Xbox One, Xbox One S, Xbox One X i Xbox Series X|S. Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 komplet działa na dodatek z kompatybilnymi urządzeniami przenośnymi.

W modelu Kaira Pro zastosowano zastrzeżone, wysokiej klasy przetworniki Triforce o średnicy 50 mm, które gwarantują czyste i bogate dźwięki. Odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear pozwoli na bezproblemowe rozmowy z członkami Twojej drużyny online i innymi graczami.

dużo opcji regulacji i sterowania dźwiękiem i mikrofonem gwarantują zlokalizowane na obu słuchawkach przyciski i pokrętła. Wygodę używania zapewni pomiędzy innymi pianka zapamiętująca zarys, która wypełnia nauszniki słuchawek Razer Kaira Pro.

Tytanowe przetworniki Triforce o średnicy 50 mm

W pakiecie słuchawkowym Razer Kaira Pro Xbox zaimplementowano 50-milimetrowe tytanowe przetworniki Triforce, których uwydatniającym elementem jest opatentowany zarys. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, aby brzmiały najlepiej jak to możliwe. Na skutek czego tworzone poprzez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, przeciętnych i niskich są bogate w detale i czyste, a basy solidne.

stabilna łączność bezprzewodowa

Zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox możesz swobodnie używać do gamingu na konsolach Xbox oraz na urządzeniach mobilnych dzięki zaawansowanej łączności bezprzewodowej. Do najnowszych konsol Xbox Series X|S zestaw Kaira Pro scalisz bezpośrednio korzystając z połączenia Xbox Wireless wyróżniającego się wyjątkowo niskimi opóźnieniami.

Moduł Bluetooth 5.0, który zaimplementowano w modelu Razer Kaira Pro pozwala jeszcze połączyć je z kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi, na których zagrasz pomiędzy innymi w gry przystępne w abonamencie Xbox Game Pass (wymagane wykupienie subskrypcji).

Niezakłócona komunikacja z innymi graczami

pakiet słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox ma odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear, który w odróżnieniu od mikrofonów kardioidalnych rejestruje mniej dźwięków dochodzących do niego po bokach, skupiając się wyłącznie na Twoim głosie. Przemyślana konstrukcja mikrofonu sprawia, że inni usłyszą Twój czysto i wyraźnie.

Model Kaira Pro w dodatku drugi, ukryty mikrofon, który działa niezależnie od mikrofonu HyperClear. Jest on szczególnie przydatny podczas używania słuchawek w drodze, kiedy grasz albo rozmawiasz.

Wygoda używania

Przemyślana kompozycja zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox i użycie w nausznikach pianki zapamiętującej kształt powodują, że ich jego wykorzystywanie jest komfortowe choćby poprzez mnóstwo godzin. Pokrywający nauszniki materiał gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza i minimalizuje gromadzące się ciepło podczas kontaktu ze skórą.

SPECYFIKACJA

Łączność
Bezprzewodowe
wariant łączności
Bluetooth 5.0
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Stereo 2.0
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
108 dB
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Posiada, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Superkardoidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-54 dB
Złącze
USB typu-C - 1 szt.
Zasięg
do 10 m
Zasilanie
wbudowany akumulator
Maksymalny czas pracy
do 20 h (przy wyłączonym podświetleniu)
do 15 h (przy włączonym podświetleniu)
Kompatybilność
Windows
Xbox One
Xbox Series X
Xbox Series S
Połączenie z konsolą
Bezprzewodowo
Materiał nauszników
Pianka
uzupełniające dane
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
Parowanie jednym przyciskiem
asygnowana aplikacja
Dioda LED
Podświetlenie Razer Chroma™ RGB
odcień
Biały
dołączone akcesoria
przewód USB-A do USB-C
Waga
365 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03470300-R3M1

☆ Razer Blackshark V2 Pro ☆

Razer Blackshark V2 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f9c2fbb2da47c8b6d0e136f
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Blackshark V2 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

W PEŁNI ZAŁADOWANY DŹWIĘK

Niezależnie od tego, czy to jest unikalna sygnatura dźwiękowa wrogiego operatora, czy także wyważanie ściany, wychwytuj każdy szczegół dźwięku dzięki przetwornikom Razer™ TriForce Titanium 50 mm — zastrzeżonej trzyczęściowej konstrukcji, która dostraja tony wysokie, średnie i niskie osobno dla pełnozakresowego dźwięku, który nie jest zamulony.

NIECH KAŻDY USŁYSZY WYRAŹNIE TWOJE KOMENDY, A TY KAŻDY KROK PRZECIWNIKA

Mikrofon Razer™ HyperClear Supercardioid Mic zestawu słuchawkowego ma certyfikat Discord i tłumi więcej hałasu z tyłu i po bokach w porównaniu z mikrofonami kardioidalnymi, dzięki temu będziesz słyszany głośno i wyraźnie podczas całej akcji. Uzbrojony w THX Spatial Audio, nasz innowacyjny dźwięk przestrzenny 7.1 zwiększy twoją świadomość w grze, pozwalając ci usłyszeć kroki wroga i starannie umieścić je w celu wstępnego użycia sprzęgła lub niespodzianego uderzenia w ścianę.

SUPER kompozycja

Aby pomóc Ci grać w maksymalnej koncentracji, zamknięte nauszniki naszego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego esports i trafna siła zacisku zapewniają lepszą pasywną eliminację szumów, a miękkie, oddychające poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt długofalowy komfort.

SPECYFIKACJA

artykuł
firma Razer
Kod producenta RZ04-03220200-R3M1
EAN 8886419378983
informacje PODSTAWOWE
Model BlackShark V2 Pro - Rainbow Six Siege Special Edition
element kolorystyczny Pomarańczowe
Waga [g] 320
informacje technicznE
konstrukcja Nauszne
Łączność Bezprzewodowa
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4
Regulacja głośności Tak
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
typ mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -42 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Barracuda Pro ☆

Razer Barracuda Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Barracuda Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b2eb668e441a22fd81c78a
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Barracuda Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Czas pracy do:40 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):96 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Odłączany przewód:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:radiowe;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;typ:Barracuda Pro;Wyposażenie:instrukcja obsługi, odbiornik, przewód audio, kabel USB;Zasięg:10 m;Złącze:radiowe;Złącze:USB-C...


☆ Razer Kraken V3 ☆

Razer Kraken V3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken V3
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621e1eb682fff0941e007be5
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken V3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

RAZER KRAKEN V3 HYPERSENSE

Zanurz się w nowy rozmiar rozgrywki, dzięki Razer Kraken V3 HyperSense — zestawowi słuchawkowemu do gier na komputer PC. Od dudniących eksplozji po świszczące pociski, z możliwością wyczuwania tego, co słyszysz, nadszedł czas, by objąć prawdziwą wielozmysłową rozgrywkę.

RAZER™ HYPERSENSE

Najnowocześniejsze przetworniki, znajdujące się w każdym z nauszników wychwytują sygnały dźwiękowe i przekształcają je w realistyczne wibracje, które różnią się położeniem, czasem trwania i intensywnością, zapewniając zmysłom bogaty i realistyczny dźwięk - nie tylko usłyszysz i zobaczysz grę, ale staniesz się jej częścią.

THX Spatial Audio

innowacyjnY DŹWIĘK SURROUND 7.1 Z NAJWYŻSZĄ skrupulatnOŚCIĄ DLA wszelkich TWOICH GIER

To, co odróżnia dobry dźwięk od fenomenalnego dźwięku, to możliwość przeniesienia Cię w sam środek akcji. THX Spatial Audio zagwarantuje nowoczesny dźwięk przestrzenny 7.1, żeby ożywić Twoją grę.

konkretny, realistyczny dźwięk

PRZETWORNIKI RAZER™ TRIFORCE TITANIUM 50MM.

Nasza zastrzeżona 3-częściowa budowa przetwornika zapewnia wyjątkowe tony wysokie, średnie i niskie, zapewniając bardziej dynamiczne wrażenia słuchowe dla jeszcze głębszego zanurzenia się w rozgrywce. Wzbogacone o membrany z warstwą tytanową, zapewniające perfekcyjną krystaliczność, przetworniki zezwalają na prawdziwie realistyczną i precyzyjną reprodukcję dźwięku.

Nauszniki z pianki memory i sztucznej skóry i Razer™ HYPERCLEAR - kardioidalny mikrofon

perfekcyjna równowaga między komfortem i izolacją akustyczną.

Wytłumiając dźwięki z tyłu i po bokach, odłączany mikrofon ulepszone wychwytywanie mowy i redukcję szumów, udoskonaloną czystość Twojego głosu.

Razer Chroma RGB

Dzięki 16,8 milionom barw i zestawowi efektów świetlnych możesz wykorzystać preferowane ustawienia i podziwiać, jak płynnie zmienia się oświetlenie Twoich słuchawek. Przytrzymaj przycisk regulacji Razer HyperSense,wygodnie przełączać efekty podświetlenia Razer Chroma™ RGB.

SPECYFIKACJA

produkt
firma Razer
Kod producenta RZ04-03770100-R3M1
EAN 8886419378822
dane PODSTAWOWE
Model Kraken V3 Hypersense
kolor Czarne
Waga [g] 344
dane technologicznE
konstrukcja Nauszne
Łączność Przewodowa
Złącze USB
Długość przewodu 2 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
Regulacja głośności Tak
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
typ mikrofonu Kardioidalny
Czułość mikrofonu -42 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Kraken V3 X ☆

Razer Kraken V3 X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken V3 X
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609c00d92da47c71a34479e9
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken V3 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Razer Kraken V3

Zapewnij sobie świetny dźwięk w trakcie wielogodzinnych rozgrywek z słuchawkami Razer Kraken V3. Dzięki nim nie tylko usłyszysz każdy szept, lecz także będziesz wyglądał stylowo. Ponadto, wbudowane podświetlenie podkreśli Twój charakter gracza i rozświetli stanowisko.

Usłysz wszystko

Słuchawki Razer Kraken V3 pozwolą Ci usłyszeć każdy dźwięk od cichego szeptu po głośny wybuch. Dźwięk przestrzenny THX zapewni Ci realistyczne wrażenia słuchowe, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś był na miejscu bohatera Twojej ulubionej gry.

Komfort podczas stosowania

Słuchawki Razer Kraken V3 zostały produkowane z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu zapewniają izolację dźwiękową na wysokim poziomie oraz dopasowują się do kształtu Twoich uszu.

Co więcej, słuchawki mają odłączany mikrofon HyperClear SuperCardioid, który niweluje hałas w tle, dzięki temu Twoi towarzysze wyraźnie Cię usłyszą.

Inne Rankingi:  Słuchawki do 40 zł

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
96 dB
Regulacja głośności
Tak
wbudowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
USB - 1 szt.
Długość kabla
1,3 m
Odłączany kabel
Nie
Kompatybilność
Windows
Nintendo Switch
PlayStation
Połączenie z konsolą
Przewodowo – USB
Materiał nauszników
Pianka
Skóra ekologiczna
uzupełniające informacje
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
dedykowana aplikacja
Podświetlenie Razer Chroma™ RGB
kolor
Czarny
Waga
325 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03770200-R3M1

☆ Razer Kraken Pro V2 ☆

Razer Kraken Pro V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken Pro V2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7f362da47c1ab7a51036
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken Pro V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50 mm przetworniki dźwięku dostrojone pod kątem zrównoważenia dźwięku z gry i czatu głosowego Słuchawki Razer Kraken Pro V2 zaopatrzono w obszerniejsze przetworniki niż w poprzednim modelu, by zapewnić głośniejszą i bogatszą scenę dźwiękową aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Poczujesz, że jesteś w samym centrum akcji, jednocześnie słysząc wyraźnie komunikaty pozostałych członków drużyny. Aluminiowa rama rodzaju unibody rozszerzająca solidność wytworzona w pełni z aluminium z rud boksytu rama słuchawek Razer Kraken Pro V2 jest lekka, sprężysta i niesamowicie wytrzymała.

Poddano ją drobiazgowym testom,mieć pewność, iż spełni kryteria mistrzowskich graczy. Budowa gwarantująca maksymalną wygodę i zero zmęczenia Pałąk zaprojektowano z myślą o jednostajnym rozkładzie masy w celu zapewnienia maksymalnej wygody podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki są pokaźniejsze, bardziej miękkie niżeli dotychczas i efektywniej izolują dźwięk. Można je prosto wymienić, a do wyboru są modele koliste i owalne (sprzedawane oddzielne), dzięki temu słuchawki mogą zostać dostosowane do jednostkowych upodobań.

W konstrukcji nauszników umieszczono specjalne kanały ze specjalną pianką, dzięki którym gracze noszący okulary mogą korzystać z zestawu słuchawkowego, nie narażając się na nieprzyjemne doznania spowodowane uciskiem.

Wysuwany mikrofon z zaimplementowanym pilotem, umożliwiający komunikację bez zakłóceń Komunikacja między członkami drużyny jest nieodzowna w pełnych bezwzględnej rywalizacji rozgrywkach e-sportowych. Komplet słuchawkowy Razer Kraken Pro V2 wyekwipowano w wysuwany mikrofon kierunkowy, żeby zapewnić w pełni przezroczystą zamianę komunikatów i umożliwić omawianie strategii poprzez członków drużyny.

na dodatek, dzięki wbudowanemu pilotowi można uzyskać natychmiastowy dostęp do ustawień głośności i wyciszenia, nie zwalniając przy tym tempa gry....


Najtańsze Słuchawki Razer – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Razer. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Razer Kraken Pro V2 ☆

Razer Kraken Pro V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken Pro V2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7f362da47c1ab7a51036
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken Pro V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50 mm przetworniki dźwięku dostrojone pod kątem zrównoważenia dźwięku z gry i czatu głosowego Słuchawki Razer Kraken Pro V2 wyekwipowano w pokaźniejsze przetworniki aniżeli w poprzednim modelu, aby zapewnić głośniejszą i bogatszą scenę dźwiękową niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Poczujesz, że jesteś w samym centrum akcji, jednocześnie słysząc wyraźnie komunikaty pozostałych członków drużyny. Aluminiowa rama typu unibody powiększająca solidność wyprodukowana kompletnie z aluminium z rud boksytu rama słuchawek Razer Kraken Pro V2 jest lekka, sprężysta i niesamowicie wytrzymała.

Poddano ją drobiazgowym testom,posiadać pewność, iż spełni kryteria profesjonalnych graczy. Konstrukcja gwarantująca maksymalną wygodę i zero zmęczenia Pałąk zaprojektowano z myślą o zrównoważonym rozkładzie masy w celu zapewnienia maksymalnej wygody podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki są większe, bardziej miękkie niż dotychczas i wydajniej izolują dźwięk. Można je łatwo wymienić, a do wyboru są modele krągłe i owalne (sprzedawane oddzielne), dzięki czemu słuchawki mogą zostać dostosowane do indywidualnych upodobań.

W konstrukcji nauszników umieszczono specjalne kanały ze specjalną pianką, dzięki którym gracze noszący okulary mogą korzystać z zestawu słuchawkowego, nie narażając się na nieprzyjemne doznania spowodowane uciskiem.

Wysuwany mikrofon z zastosowanym pilotem, umożliwiający komunikację bez zakłóceń Komunikacja pomiędzy członkami drużyny jest nieodzowna w pełnych bezwzględnej rywalizacji rozgrywkach e-sportowych. Zestaw słuchawkowy Razer Kraken Pro V2 zaopatrzono w wysuwany mikrofon kierunkowy, by zapewnić w pełni krystaliczną zamianę komunikatów i umożliwić omawianie strategii poprzez członków drużyny.

na dodatek, dzięki zastosowanemu pilotowi można uzyskać natychmiastowy dostęp do ustawień głośności oraz wyciszenia, nie zwalniając przy tym tempa gry....


☆ Etui Na Słuchawki Razer Kraken V2 Pro Pokrowiec ☆

Etui Na Słuchawki Razer Kraken V2 Pro Pokrowiec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Etui Na Słuchawki Razer Kraken V2 Pro Pokrowiec
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e0b685b4fd335d65f44ab8
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui Na Słuchawki Razer Kraken V2 Pro Pokrowiec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui Na Słuchawki Razer Kraken V2 Pro Pokrowiec

☆ Pokrowiec Case Etui do Razer Kraken V2 Słuchawki ☆

Pokrowiec Case Etui do Razer Kraken V2 Słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Pokrowiec Case Etui do Razer Kraken V2 Słuchawki
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641b8138d7128717061d5250
 • ID kategorii: 8681

☆ Pokrowiec Case Etui do Razer Kraken V2 Słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Pokrowiec Case Etui do Razer Kraken V2 Słuchawki

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7dd62da47c8986a51028
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nauszna kompozycja

Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Optymalny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które powodują, iż słuchawki nieprzeciętnie leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu nawet podczas długofalowej rozgrywki. Znaczna średnica wysokiej klasy przetworników zagwarantuje nadzwyczajne odwzorowanie dźwięków.

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią perfekcyjną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – starczy je podłączyć.

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyekwipowano w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnorodnych urządzeń bez konieczności używania przejściówek.

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy proponuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu kompozycja pozostaje lekka i wygodna.

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to głównie spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka kompozycja zagwarantuje wygodę użytkowania i możliwość przypasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej wygodna, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

1.3 m kabel

Ten model słuchawek wyposażono w kabel o długości 1.3 m, dzięki temu z łatwością można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest szczególnie komfortowa, gdy odległość od złącza jest nieduża.

klarownie czysty dźwięk

W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, ale także rewelacyjny dźwięk. Dlatego warto użyć sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Pakiet słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest stanowczo lekki i praktycznie tworzony z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wytworzone zostały z tworzyw doskonałej jakości, co zapewnia im wytrzymałość i wytrzymałość.

Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z transparentnie czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także istotnie miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze mocne strony słuchawek i daj się w ciągnąć w wyjątkowy świat rzeczywistości wirtualnej.

SPECYFIKACJA

towar
firma Razer
Kod producenta RZ04-02950100
EAN 8886419378075
informacje PODSTAWOWE
Model Kraken X Lite
odcień Czarne
Waga [g] 250
dane technologicznE
budowa Nauszne
Łączność Przewodowa
Złącze Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
Regulacja głośności Nie
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
typ mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Kraken Console ☆

Razer Kraken Console Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken Console
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef5f9b882fff0f835d8c6bb
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken Console - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Dynamika (SPL):109 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarno-niebieski;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:12 Hz - 28 kHz;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Razer Kraken ☆

Razer Kraken Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 526f769682fff01e13000033
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

perfekcyjne czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy szczegół, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym obniżają ciepło, a wykończenie ze skóry plastikowej zagwarantuje rewelacyjną izolację akustyczną. Owalny kształt sprawia,komplet słuchawkowy jest zawsze wygodny na uszach

CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zapewnia krystalicznie czystą komunikację w zespole. Jest wyjątkowo przenośny i można go z łatwością wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to konieczne i można regulować położenie i odległość od ust

ALUMINIOWA kompozycja Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, stworzona z boksytu-aluminium, jest lekka, rozciągliwa i niesamowicie solidna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i zapewnia długotrwały komfort

przewód AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

kabel audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można prosto regulować, dzięki temu możesz skupić się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można też używać systemów, które mają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

SPECYFIKACJA


produkt
firma Razer
Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
EAN 8886419371960
I informacje PODSTAWOWE
Model Kraken Mercury Edition
odcień Białe
Waga [g] 322
dane technologicznE
kompozycja Nauszne
Łączność Przewodowa
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
Regulacja głośności Tak
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
wariant mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku


☆ Słuchawki RAZER Kaira X PS5 Biały (8886419379669) ☆

Słuchawki RAZER Kaira X PS5 Biały (8886419379669) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RAZER
 • Nazwa produktu: Słuchawki RAZER Kaira X PS5 Biały (8886419379669)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61cf3c173754b760eb01d07e
 • ID kategorii: 5939
Inne Rankingi:  Słuchawki do pc

☆ Słuchawki RAZER Kaira X PS5 Biały (8886419379669) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Podbij na konsoli i nie tylko dzięki Razer Kaira X - przewodowemu zestawowi słuchawkowemu Xbox Series X|S zaprojektowanemu z myślą o maksymalnej skuteczności dźwięku i kompatybilności międzyplatformowej. Uzbrojony w najnowocześniejsze przetworniki i klarownie czysty mikrofon, ciesz się dźwiękiem gotowym do rywalizacji bez względu na to, gdzie grasz. Razer Kaira X jest wyekwipowany w najnowocześniejsze przetworniki, które mogą oddzielnie dostrajać tony wysokie, przeciętne i niskie, zapewniając jaśniejszy, wyraźniejszy dźwięk z bogatszymi tonami wysokimi i mocniejszym basem....

☆ Razer Kaira ☆

Razer Kaira Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kaira
 • Ilość ofert: 33
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6066cfdb8e441a7e1c1715e7
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kaira - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox White

Razer Kaira Pro Xbox to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy, który został produkowany z myślą o konsolach do gier Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, a także Xbox Series X|S. Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 komplet działa także z kompatybilnymi urządzeniami przenośnymi.

W modelu Kaira Pro zastosowano zastrzeżone, wysokiej klasy przetworniki Triforce o średnicy 50 mm, które gwarantują czyste i bogate dźwięki. Odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear pozwoli na bezproblemowe rozmowy z członkami Twojej drużyny online i innymi graczami.

mnóstwo opcji regulacji i sterowania dźwiękiem i mikrofonem gwarantują zlokalizowane na obu słuchawkach przyciski i pokrętła. Wygodę stosowania zapewni między innymi pianka zapamiętująca kształt, która wypełnia nauszniki słuchawek Razer Kaira Pro.

Tytanowe przetworniki Triforce o średnicy 50 mm

W pakiecie słuchawkowym Razer Kaira Pro Xbox zastosowano 50-milimetrowe tytanowe przetworniki Triforce, których uwydatniającym elementem jest opatentowany zarys. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, by brzmiały najlepiej jak to możliwe. Na skutek czego wyprodukowane przez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, średnich i niskich są bogate w szczegóły i czyste, a basy mocne.

zrównoważona łączność bezprzewodowa

Zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox możesz swobodnie używać do gamingu na konsolach Xbox oraz na urządzeniach mobilnych dzięki zaawansowanej łączności bezprzewodowej. Do najnowszych konsol Xbox Series X|S pakiet Kaira Pro złączysz bezpośrednio korzystając z połączenia Xbox Wireless podkreślającego się niezwykle niskimi opóźnieniami.

Moduł Bluetooth 5.0, który zastosowano w modelu Razer Kaira Pro pozwala też skonsolidować je z kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi, na których zagrasz pomiędzy innymi w gry dostępne w abonamencie Xbox Game Pass (wymagane wykupienie subskrypcji).

Niezakłócona komunikacja z innymi graczami

komplet słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox ma odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear, który w odróżnieniu od mikrofonów kardioidalnych rejestruje mniej dźwięków dochodzących do niego po bokach, skupiając się wyłącznie na Twoim głosie. Przemyślana konstrukcja mikrofonu powoduje, że inni usłyszą Twój czysto i wyraźnie.

Model Kaira Pro jeszcze drugi, ukryty mikrofon, który działa niezależnie od mikrofonu HyperClear. Jest on istotnie przydatny podczas wykorzystywania słuchawek w drodze, kiedy grasz albo rozmawiasz.

Wygoda wykorzystywania

Przemyślana kompozycja zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox i wykorzystanie w nausznikach pianki zapamiętującej kształt powodują, że ich jego użytkowanie jest komfortowe choćby poprzez dużo godzin. Pokrywający nauszniki materiał zagwarantuje optymalny przepływ powietrza i minimalizuje gromadzące się ciepło w trakcie kontaktu ze skórą.

SPECYFIKACJA

Łączność
Bezprzewodowe
wariant łączności
Bluetooth 5.0
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Stereo 2.0
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
108 dB
Regulacja głośności
Tak
wbudowany mikrofon
Posiada, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Superkardoidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-54 dB
Złącze
USB typu-C - 1 szt.
Zasięg
do 10 m
Zasilanie
wbudowany akumulator
Maksymalny czas pracy
do 20 h (przy wyłączonym podświetleniu)
do 15 h (przy włączonym podświetleniu)
Kompatybilność
Windows
Xbox One
Xbox Series X
Xbox Series S
Połączenie z konsolą
Bezprzewodowo
Materiał nauszników
Pianka
uzupełniające informacje
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
Parowanie jednym przyciskiem
asygnowana aplikacja
Dioda LED
Podświetlenie Razer Chroma™ RGB
odcień
Biały
dołączone akcesoria
kabel USB-A do USB-C
Waga
365 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03470300-R3M1

☆ Razer Hammerhead True Wireless ☆

Razer Hammerhead True Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Hammerhead True Wireless
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6047c27482fff0547dde7f0a
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Hammerhead True Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe

Dzięki technice Bluetooth nie będziesz musiał martwić się o splątane kable! Słuchawki są absolutnie bezprzewodowe – wystarczy, iż podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer,radować się muzyką!

Wygoda i mobilność

Słuchawki douszne to nieprzeciętne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport. Ich minimalne wymiary powodują, że możesz je bezproblemowo schować do kieszeni. Możesz dodatkowo słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.

Rozmawiaj wygodnie!

Słuchawki te posiadają zaimplementowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swymi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.

Aktywna redukcja szumów

Słuchawki zaopatrzone są w technikę aktywnej redukcji szumów. Wytłumiają one otaczający Cię hałas - dzięki czemu będziesz mógł rozkoszować się muzyką w najwyższej jakości bez zakłóceń. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy słuchasz muzyki w głośniejszych miejscach (np. Na ulicy) jak i na dodatek w czasie dłuższych podróży (np. W pociągu).

informacje techniczne

słuchawki bezprzewodowe Razer Hammerhead True Wireless (czarny)

 • dane ogólne:
 • wariant słuchawek: douszne
 • typ podłączenia: bezprzewodowe
 • Przeznaczenie: uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad
 • Łączność bezprzewodowa:
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Kodek Bluetooth: SBC, AAC
 • Profil Bluetooth: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile)
 • NFC: nie
 • Zasięg do: 10 m
 • Funkcje:
 • Mikrofon: tak
 • Regulacja głośności: nie
 • Aktywna redukcja szumów: tak
 • dane dodatkowe: sterowanie dotykowe, aplikacja Razer Hammerhead Tru Wireless App, try gry
 • Charakterystyka:
 • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
 • Dynamika (SPL): 91 dB
 • Impedancja: 32 Ω
 • Paramerty fizyczne:
 • Budowa słuchawek: dokanałowe, True Wireless
 • Średnica przetwornika: 13 mm
 • Składana konstrukcja: nie
 • Wodooporność: certyfikat IPX4 (szczegóły w warunkach gwarancji)
 • Kolor: czarny
 • Waga: 45 g
 • Wyposażenie:
 • Wyposażenie: adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB

☆ Razer Blackshark V2 X ☆

Razer Blackshark V2 X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2 X
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d12ac8e441aa1aef606dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Blackshark V2 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X Green

Staw czoła innym zawodnikom wraz z zestawem słuchawkowym dla graczy - Razer Blackshark V2 X. Zagwarantuje on niesamowity dźwięk, mikrofon najwyższej jakości oraz zaawansowaną pasywną redukcję hałasu. Ręcznie strojone przetworniki o średnicy 50 mm nadzwyczajny dźwięk w tonach wysokich, przeciętnych i niskich.

Funkcja dźwięku przestrzennego 7.1* pozwoli Ci usłyszeć każdy dźwięk, a w dodatku będziesz wiedzieć, z której strony dobiega. Razer Blackshark V2 X są lekkie i bardzo wygodne w użytkowaniu. Miękki, grubo wyściełany pałąk oraz nauszniki z piankowym wypełnieniem i pokrywająca je oddychająca dzianina przekładają się na maksymalny komfort w czasie grania albo słuchania muzyki.

Łączność przewodowa słuchawek zapewniona przez kabel ze złączem minijack 3,5 mm sprawia, iż są one kompatybilne z wieloma lubianymi platformami, takimi jak komputery PC i Mac, konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a także z urządzeniami mobilnymi wyekwipowanymi w port 3,5 mm.

* Funkcja przystępna tylko na systemie operacyjnym Windows 10 64-bit.


Przetworniki Triforce 50 mm

W komplecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X zastosowano 50-milimetrowe przetworniki Triforce, których eksponującym elementem jest opatentowany zarys. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, aby brzmiały najlepiej jak to możliwe. W konsekwencji wytwarzane przez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, średnich i niskich są bogate w szczegóły i czyste, a basy konkretne.


Ruchomy mikrofon gwarantuje niezakłóconą komunikację

Niczym niezakłócona i wyraźna komunikacja jest podstawowym elementem nie tylko w profesjonalnych rozgrywkach e-sportowych,także podczas długiej sesji gamingowej w domowym zaciszu.

zaimplementowany w pakiecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X mikrofon o charakterystyce kardioidalnej dokładnie rejestruje głos użytkownika, a także zagwarantuje, że nie zostanie on niczym zakłócony, dzięki funkcji redukowania hałasów z otoczenia. Na dodatek mikrofon możesz wyginać, w konsekwencji czego przypasujesz jego pozycję, aby inni gracze słyszeli Cię bez przeszkód.

Pasywna redukcja hałasu

Zamknięta budowa nauszników z piankowym wypełnieniem, które kompletnie zakrywają uszy użytkownika, w połączeniu z piankowym wypełnieniem innowacyjną, pasywną redukcję hałasu. Dzięki czemu gracz może skupić się na rozgrywce bez obawy, że coś go rozproszy, bez względu na to czy jest to wiwatujący tłum, czy szum pracującego komputera.


Lekka i komfortowa kompozycja

Ważący zaledwie 240 gramów pakiet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X będzie z Tobą zawsze, a Ty zapomnisz, że masz go na swej głowie, choćby w trakcie długich sesji gamingowych. Dzięki zaimplementowaniu grubszego wypełnienia pałąka, a także lepszej pianki zapamiętującej kształt, która wypełnia nauszniki, użytkownik może cieszyć się maksymalnym komfortem używania.

Pokrywający nauszniki materiał będący połączeniem oddychającej dzianiny i miękkiej skóry naturalnej zapewnią uzupełniającą wygodę i brak dyskomfortu przez cały czas stosowania.

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana budowa
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
12 ~ 28000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
100 dB
Regulacja głośności
Tak
wbudowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Nie
Charakterystyka mikrofonu
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,3 m
Odłączany kabel
Nie
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
Połączenie z konsolą
Przewodowo – jack 3,5mm
Materiał nauszników
Pianka
dopełniające dane
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
odcień
Zielono-czarne
Waga
240 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03240600-R3M1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *