Ranking Słuchawek Remax – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Remax. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Remax jest aktualizowany na bieżąco.

☆ REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm ☆

REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdbc8072da47cdc3b4854f4
 • ID kategorii: 7967

☆ REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Remax RM-512 to słuchawki zaopatrzone w mikrofon kompatybilne z wszystkimi urządzeniami audio zaopatrzonymi w gniazdo mini jack 3,5mm.

Najwyższej jakości douszne słuchawki stereo z potężnym podbiciem basów.

Zostały wyposażone w elementy wygłuszające, które dają efekt głębokiego basu, a jednocześnie eliminują hałas z otoczenia. Równocześnie niskie jak i wysokie tony są transparentnie czyste dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

To wyśmienity wybór, w kompromisowej cenie. Dokanałowe słuchawki firmy Remax nadzwyczajne odwzorowanie dźwięku

RM-512 zostały wyposażone w pilot, dzięki temu w nietrudny sposób możesz zatrzymywać albo zmieniać swoją ulubioną muzykę.

Słuchawki zostały wyprofilowane w taki sposóbgenialnie wpasowywać się w kanał ucha, zapewniając w ten sposób uczucie komfortu nawet podczas biegu czy jazdy na rowerze.

☆ SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE ☆

SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2888e441a74983b38c1
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz wysokiej jakości dźwięku dzięki przewodowemu zestawowi słuchawkowemu Remax RM-310 o kompaktowej i luksusowej konstrukcji.
Zgodnie z zapowiedziami producenta ten pakiet słuchawkowy waży tylko około 12,5g, jest wyjątkowo lekki, można go bezproblemowo nosić bez uczucia ciężkości i zaplątania, zapewniając długookresowe używanie.
Warto wspomnieć,firma przywiązuje dużą wagę do zewnętrznej powłoki tych słuchawek wykańczając je z wysokiej jakości tworzywa ABS, aby zapewnić wysoką wytrzymałość, trudno odkształcać się w przypadku uderzenia z zewnątrz, jednocześnie czyniąc słuchawki lżejszymi, podczas noszenia nie ma uczucia ciężkości ani dyskomfortu.Cechą szczególną jest to, iż na powierzchni obudowy znajdują się niewiele znaczące otwory, które pomagają sprawnie odprowadzać powietrze, dzięki temu pakiet nie jest gorący, a użytkownik nie musi się martwić problemem stojącej wody w środku, co usprawnia uszkodzenie zestawu.
Pomimo kompaktowej konstrukcji, jakość dźwięku, jaką zagwarantuje ten przewodowy zestaw słuchawkowy Remax RM-310, jest uważana za szczególnie klarowną i szczegółową.
Warto wspomnieć, iż za swoją cenę Remax RM-310 jest uważany za jedne z nielicznych słuchawek, które mogą działać równomiernie we wszystkich 3 pasmach dźwiękowych, od niskiego, średniego do wysokiego, z częstotliwościami od 20 Hz do 20 kHz. Potężnie.Dzięki zakresowi basów słuchawki RM-310 istotnie dobre sprzężenie zwrotne, a jakość dźwięku jest uważana za rozciągliwą, mocną, po prostu wystarczającą bez wstydu i zgrzytów.
Ogólnie rzecz biorąc, przewodowy zestaw słuchawkowy Remax RM-310 zagwarantuje użytkownikom realistyczne, szczegółowe i żywe wrażenia dźwiękowe. Możesz ich kompletnie używać do słuchania muzyki, oglądania filmów i nadal zapewniać, iż jakość dźwięku jest wyraźna, nieskomplikowana do usłyszenia.??Remax RM-310 jest zdolny do głębokiej redukcji szumów. Możesz nawet używać słuchawek do słuchania muzyki albo rozmów w hałaśliwym otoczeniu i nadal mieć korzystny, czysty dźwięk.
Długość przewodu: 1,2m
Częstotliwość:20Hz-20KHz

☆ Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE ☆

Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2828e441a74983b38bd
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki firmy Remax TWS-38 to udane rozwiązanie, które łączy ze sobą jednocześnie wygodę jak i stylowe, przemyślane wykonanie. Z pewnością dostarczą wspaniałą jakość dźwięku oraz jednostajny, bezustanny przesył sygnału audio.

Nie musisz obawiać się o problemy z kompatybilnością, ponieważ łącze Bluetooth 5.0 pozwoli zespoić się z większością nowoczesnych modeli dostępnych na rynku. Ponadto, kompaktowa budowa proponuje przystępny transport słuchawek, poprzez co możesz cieszyć się towarzystwem ulubionych piosenek w domu, czy w dalekiej podróży.

Skuteczna redukcja szumów w połączeniu z płynną transmisją gwarantują bezproblemowe rozmowy telefoniczne, nieważne gdzie aktualnie się znajdujesz. Odbieraj wszystkie połączenia przychodzące w powrocie do domu autobusem lub w zatłoczonym supermarkecie, bez obaw o jakiekolwiek zakłócenia.

Inne Rankingi:  Słuchawki 50 Cent

Uciążliwe odgłosy pochodzące z zewnątrz są dogłębnie eliminowane, pozostawiając sygnał audio czysty i wyraźny. Pozwala to na luźno komunikowanie się z najbliższymi z każdego zatłoczonego miejsca. Czas pracy wynosi do 3.5 godziny.

ma wskaźnik baterii. Towar został wyposażony w akumulator o obszerności 450 mAh i zaawansowany chip, który odpowiada za niskie zużycie energii. By naładować TWS-38 wystarczy tylko 30 min!! Waga artykułu to zaledwie 65.2g.


☆ SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK ☆

SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2848e441a74983b38be
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Remax RX-110 są wyekwipowane w połączenie bezprzewodowe, które gwarantuje czysty system dźwiękowy.mają typowy wygląd o nowoczesnym designie wspaniale przypasowanym do sportowego stylu i nie tylko. Słuchawki posiadaja akumulator o pokaźnej pojemności. Wspaniałe rozwiązanie do pracy, w której musisz posiadać kontakt ze współpracownikami, w trakcie uprawiania sportu, na siłowni bądź na świeżym powietrzu, czy w trakcie prowadzenia samochodu. Inteligentne parowanie poprzez Bluetooth oznacza, że słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenia, z którymi zostały sparowane.Płaski kabel słuchawkowy wygodnie spoczywa na szyi niezależnie od tego, czy korzystasz ze słuchawek czy nie.
Materiał: ABS/guma + ABS
Odległość transmisji:?10m
Napięcie robocze: 3,7 V;
Moc głośnika: 5MV Czas ładowania: 2H
Dzwonienie + odtwarzanie muzyki: 8 H Czuwanie: 200 H
BT: 5.2

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK ☆

Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2a78e441a74983b38dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TWS-10i to douszne słuchawki bluetooth 5.0 z pudełkiem ładującym. Słuchawki wspierają technikę TWS.przenośne pudełko z zaimplementowaną baterią oprócz funcji ładowania pozwala bezpiecznie przechowywać słuchawki w kieszeni,torbie bądź plecaku.Słuchawki TWS-10i są wspaniałym rozwiązaniem dla użytkowników smartfonów, komputerów, notebooków, tabletów i innych sprzętów obsługujących technikę Bluetooth. Są kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android i iOS. Słuchawki mają także mikrofon, dzięki temu bezproblemowo możesz prowadzić rozmowy głosowe.Czas trwania rozmów/ słuchania muzyki na pełnym naładowaniu wynosi około 180 minut (w zależności od poziomu głośności), dzięki wykorzystaniu energooszczędnej technologii Bluetooth 5.0. Słuchawki nie mają przycisków fizycznych a jedynie obsługę dotykową. Specyfikacja: Czas ładowania: 1 godz. Zasięg: 10 m Bluetooth: v 5.0 Mikrofon: tak wariant słuchawek: douszne bezprzewodowe Maksymalny czas czuwania: 200 godz. Maksymalny czas rozmów: 2,5 godz. Bateria: słuchawki każda 30 mAh pudełko ładujące 250 mAh. Maksymalny czas słuchania muzyki: 3,50 godz.

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe ☆

Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2aa8e441a74983b38de
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowe słuchawki Remax TWS-10 to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki połączeniu Bluetooth już nigdy więcej nie będziesz musiał przejmować się splątanymi kablami i w każdym momencie posłuchasz ulubionej muzyki. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli dużo czasu spędzasz w drodze na uczelnię lub do pracy - pojemna bateria zapewni Ci długie godziny relaksu, a w razie konieczności naładujesz słuchawki, umieszczając je etui. Praktyczny kształt i wodoodporność sprawią natomiast, że sprzęt wyśmienicie spełni oczekiwania w trakcie aktywności sportowych. Jedno ładowanie słuchawek wystarcza na około 4-5 godzin pracy. Starczy także umieścić je w etui, aby rozpocząć ponowne ładowanie i kolejnych kilkadziesiąt godzin wykorzystywania. Dzięki temu realne jest ich użytkowanie przez kilka dni, bez konieczności dostępu do energii elektrycznej.

Najważniejsze właściwości:

Czysty dźwięk i filtrowanie szumu
wygodne łączenie zestawu słuchawkowego
Możliwość ładowania etui za pomocą ładowarki bezprzewodowej
stabilne połączenie nawet przy długich odległościach
minimalne rozmiary i śladowa waga
poręczny zarys słuchawek
oporność na wilgoć
Długi czas pracy słuchawek
znaczna pojemność baterii etui

Wersja Bluetooth: V5.0
Odległość Bluetooth:> 10 m
Napięcie robocze: 5 V
Impedancja głośnika: 160?
Moc głośnika: znamionowa 3mW
Specyfikacja baterii (objętość): słuchawka 30 mA / komora ładowania 250 mA
Czas ładowania:?1.5H
Czas rozmowy:> 2,5H
Czas odtwarzania muzyki:> 2,5 H
Czas czuwania: 200H

☆ SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe ☆

SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2958e441a74983b38cc
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Te słuchawki są wyśmienite do odbierania połączeń telefonicznych lub słuchania muzyki. Jego znikoma waga sprawia, że??perfekcyjnie sprawdza się w podróży. Poza tym jest lekki i komfortowy w noszeniu. Na pilocie na przewodzie znajduje się przycisk głośności.kabel o długości 1,2 metra gwarantuje wygodną odległość pomiędzy słuchawkami a smartfonem.Oprócz słuchania muzyki komplet słuchawkowy umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych. Starczy nacisnąć przycisk na pilocie na przewodzie, by odebrać lub zakończyć połączenie telefoniczne.

Najtańsze Słuchawki Remax – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Remax. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki Nokia

☆ SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe ☆

SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2958e441a74983b38cc
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI REMAX RW-108 białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Te słuchawki są znakomite do odbierania połączeń telefonicznych albo słuchania muzyki. Jego niewielka waga sprawia, że??doskonale sprawdza się w podróży. Poza tym jest lekki i komfortowy w noszeniu. Na pilocie na przewodzie znajduje się przycisk głośności.przewód o długości 1,2 metra zagwarantuje wygodną odległość między słuchawkami a smartfonem.Oprócz słuchania muzyki komplet słuchawkowy umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych. Starczy nacisnąć przycisk na pilocie na przewodzie, aby odebrać lub zakończyć połączenie telefoniczne.

☆ REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm ☆

REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdbc8072da47cdc3b4854f4
 • ID kategorii: 7967

☆ REMAX RM512 Słuchawki douszne douszne 3,5 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Remax RM-512 to słuchawki zaopatrzone w mikrofon kompatybilne z wszystkimi urządzeniami audio wyposażonymi w gniazdo mini jack 3,5mm.

Najwyższej jakości douszne słuchawki stereo z potężnym podbiciem basów.

Zostały zaopatrzone w elementy wygłuszające, które dają efekt głębokiego basu, a jednocześnie eliminują hałas z otoczenia. Równocześnie niskie jak i wysokie tony są przezroczyście czyste dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów.

To rewelacyjny dobór, w kompromisowej cenie. Dokanałowe słuchawki firmy Remax wyśmienite odwzorowanie dźwięku

RM-512 zostały wyposażone w pilot, dzięki temu w prosty sposób możesz zatrzymywać lub zmieniać swoją ulubioną muzykę.

Słuchawki zostały wyprofilowane w taki sposóbnadzwyczajnie wpasowywać się w kanał ucha, gwarantując w ten sposób uczucie komfortu choćby w trakcie biegu czy jazdy na rowerze.

☆ SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE ☆

SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2888e441a74983b38c1
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz wysokiej jakości dźwięku dzięki przewodowemu zestawowi słuchawkowemu Remax RM-310 o kompaktowej i elitarnej konstrukcji.
Zgodnie z zapowiedziami producenta ten komplet słuchawkowy waży tylko około 12,5g, jest nad wyraz lekki, można go bez problemu nosić bez uczucia ciężkości i zaplątania, zapewniając długookresowe wykorzystywanie.
Warto wspomnieć,firma przywiązuje dużą wagę do zewnętrznej powłoki tych słuchawek wykańczając je z wysokiej jakości tworzywa ABS, by zapewnić wysoką solidność, trudno odkształcać się w przypadku uderzenia z zewnątrz, równocześnie czyniąc słuchawki lżejszymi, w trakcie noszenia nie ma uczucia ciężkości ani dyskomfortu.Cechą szczególną jest to, iż na powierzchni obudowy znajdują się znikome otwory, które pomagają skutecznie odprowadzać powietrze, dzięki temu komplet nie jest gorący, a użytkownik nie musi się martwić problemem stojącej wody we wnętrzu, co ułatwia uszkodzenie zestawu.
Pomimo kompaktowej konstrukcji, jakość dźwięku, jaką zapewnia ten przewodowy komplet słuchawkowy Remax RM-310, jest uważana za stanowczo krystaliczną i szczegółową.
Warto wspomnieć, że za swoją cenę Remax RM-310 jest uważany za jedne z nielicznych słuchawek, które mogą działać równomiernie we wszelkich 3 pasmach dźwiękowych, od niskiego, przeciętnego do wysokiego, z częstotliwościami od 20 Hz do 20 kHz. Mocno.Dzięki zakresowi basów słuchawki RM-310 bardzo prawidłowe sprzężenie zwrotne, a jakość dźwięku jest uważana za rozciągliwą, potężną, po prostu wystarczającą bez wstydu i zgrzytów.
Ogólnie rzecz biorąc, przewodowy pakiet słuchawkowy Remax RM-310 gwarantuje użytkownikom realistyczne, szczegółowe i żywe wrażenia dźwiękowe. Możesz ich w całości używać do słuchania muzyki, oglądania filmów i nadal zapewniać, iż jakość dźwięku jest wyraźna, nietrudna do usłyszenia.??Remax RM-310 jest zdolny do głębokiej redukcji szumów. Możesz choćby używać słuchawek do słuchania muzyki albo rozmów w hałaśliwym otoczeniu i nadal posiadać korzystny, czysty dźwięk.
Długość przewodu: 1,2m
Częstotliwość:20Hz-20KHz

☆ SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK ☆

SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2848e441a74983b38be
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI SPORTOWE REMAX RX-S110 BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Remax RX-110 są wyposażone w połączenie bezprzewodowe, które zagwarantuje czysty system dźwiękowy.posiadają typowy wygląd o nowoczesnym designie idealnie dostosowanym do sportowego stylu i nie tylko. Słuchawki posiadaja akumulator o sporej pojemności. Doskonałe rozwiązanie do pracy, w której musisz posiadać kontakt ze współpracownikami, w trakcie uprawiania sportu, na siłowni bądź na świeżym powietrzu, czy podczas prowadzenia samochodu. Inteligentne parowanie poprzez Bluetooth oznacza, iż słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenia, z którymi zostały sparowane.Płaski kabel słuchawkowy wygodnie spoczywa na szyi niezależnie od tego, czy korzystasz ze słuchawek czy nie.
Materiał: ABS/guma + ABS
Odległość transmisji:?10m
Napięcie robocze: 3,7 V;
Moc głośnika: 5MV Czas ładowania: 2H
Dzwonienie + odtwarzanie muzyki: 8 H Czuwanie: 200 H
BT: 5.2

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe ☆

Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2aa8e441a74983b38de
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki sportowe Sony

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10 białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowe słuchawki Remax TWS-10 to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki połączeniu Bluetooth już nigdy więcej nie będziesz musiał przejmować się splątanymi kablami i w każdym momencie posłuchasz ulubionej muzyki. To rewelacyjne rozwiązanie, jeżeli dużo czasu spędzasz w drodze na uczelnię albo do pracy - pojemna bateria zapewni Ci długie godziny relaksu, a w razie konieczności naładujesz słuchawki, umieszczając je etui. Funkcjonalny zarys i wodoodporność sprawią natomiast, iż sprzęt perfekcyjnie spełni oczekiwania w trakcie aktywności sportowych. Jedno ładowanie słuchawek wystarcza na około 4-5 godzin pracy. Starczy także umieścić je w etui, żeby rozpocząć ponowne ładowanie i kolejnych kilkadziesiąt godzin używania. Dzięki temu osiągalne jest ich stosowanie poprzez kilka dni, bez konieczności dostępu do energii elektrycznej.

Najważniejsze właściwości:

Czysty dźwięk i filtrowanie szumu
komfortowe łączenie zestawu słuchawkowego
Możliwość ładowania etui za pomocą ładowarki bezprzewodowej
zrównoważone połączenie nawet przy długich odległościach
małe rozmiary i niewielka waga
poręczny zarys słuchawek
wytrzymałość na wilgoć
Długi czas pracy słuchawek
pokaźna pojemność baterii etui

Wersja Bluetooth: V5.0
Odległość Bluetooth:> 10 m
Napięcie robocze: 5 V
Impedancja głośnika: 160?
Moc głośnika: znamionowa 3mW
Specyfikacja baterii (pojemność): słuchawka 30 mA / komora ładowania 250 mA
Czas ładowania:?1.5H
Czas rozmowy:> 2,5H
Czas odtwarzania muzyki:> 2,5 H
Czas czuwania: 200H

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK ☆

Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2a78e441a74983b38dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bluetooth REMAX TWS-10i czarna BLACK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TWS-10i to douszne słuchawki bluetooth 5.0 z pudełkiem ładującym. Słuchawki wspierają technikę TWS.mobilne pudełko z zaimplementowaną baterią oprócz funcji ładowania pozwala bezpiecznie przechowywać słuchawki w kieszeni,torbie bądź plecaku.Słuchawki TWS-10i są rewelacyjnym rozwiązaniem dla użytkowników smartfonów, komputerów, notebooków, tabletów i innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Są kompatybilne z większością sprzętów z systemem Android oraz iOS. Słuchawki posiadają także mikrofon, dzięki czemu bez problemu możesz prowadzić rozmowy głosowe.Czas trwania rozmów/ słuchania muzyki na pełnym naładowaniu wynosi około 180 minut (w zależności od poziomu głośności), dzięki wykorzystaniu energooszczędnej technologii Bluetooth 5.0. Słuchawki nie mają przycisków fizycznych a jedynie obsługę dotykową. Specyfikacja: Czas ładowania: 1 godz. Zasięg: 10 m Bluetooth: v 5.0 Mikrofon: tak rodzaj słuchawek: douszne bezprzewodowe Maksymalny czas czuwania: 200 godz. Maksymalny czas rozmów: 2,5 godz. Bateria: słuchawki każda 30 mAh pudełko ładujące 250 mAh. Maksymalny czas słuchania muzyki: 3,50 godz.

☆ Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE ☆

Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b2828e441a74983b38bd
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawka Bluetooth REMAX TWS-38 biała WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki firmy Remax TWS-38 to udane rozwiązanie, które łączy ze sobą zarówno wygodę jak i stylowe, przemyślane wykonanie. Z całą pewnością dostarczą doskonałą jakość dźwięku oraz jednostajny, nieprzerwany przesył sygnału audio.

Nie musisz obawiać się o problemy z kompatybilnością, ponieważ łącze Bluetooth 5.0 pozwoli dopasować się z większością nowoczesnych modeli przystępnych na rynku. Ponadto, kompaktowa budowa proponuje przystępny transport słuchawek, poprzez co możesz cieszyć się towarzystwem ulubionych piosenek w domu, czy w dalekiej podróży.

Skuteczna redukcja szumów w połączeniu z płynną transmisją zapewniają bezproblemowe rozmowy telefoniczne, nieważne gdzie obecnie się znajdujesz. Odbieraj wszystkie połączenia przychodzące w powrocie do domu autobusem lub w zatłoczonym supermarkecie, bez obaw o jakiekolwiek zakłócenia.

Uciążliwe odgłosy pochodzące z zewnątrz są dogłębnie eliminowane, pozostawiając sygnał audio czysty i wyraźny. Pozwala to na luźno komunikowanie się z najbliższymi z każdego zatłoczonego miejsca. Czas pracy wynosi do 3.5 godziny.

ma wskaźnik baterii. Produkt został wyposażony w akumulator o objętości 450 mAh i nowoczesny chip, który odpowiada za niskie zużycie energii. Aby naładować TWS-38 wystarczy tylko 30 min!! Waga towaru to zaledwie 65.2g.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.