Słuchawki SkullCandy

Ranking Słuchawek SkullCandy – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki SkullCandy. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta SkullCandy jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skullcandy Hesh ANC ☆

Skullcandy Hesh ANC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Hesh ANC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60745bf12da47ce5412d7a95
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Hesh ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z aktywną redukcją hałasu zostały tworzone aby odciąć się od świata. Lecz czasami musisz wrócić do rzeczywistości i usłyszeć to co Cię otacza. Dlatego wyposażyliśmy słuchawki HESH ANC w przycisk Ambient.

Naciśnij dwukrotnie żeby usłyszeć wszystko co jest wokół Ciebie. Możesz choćby przeprowadzić rozmowę. Po ponownym, dwukrotnym naciśnięciu przycisku powrócisz do blokowania otoczenia. HESH ANC to bezkonkurencyjne słuchawki dla osób, które cenią sobie proste, ale wydajne rozwiązania.

Zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby posiadały jedynie najważniejsze funkcje....


☆ Skullcandy XTPLYO ☆

Skullcandy XTPLYO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy XTPLYO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f2d2da47c05a9542204
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy XTPLYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest zaopatrzona w trzy zastrzeżone technologie do szczególnie bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki czemu będziesz zapewniają,za każdym razem masz także w przypadku wszystkich Twoich serii workouts motywuje opóźnień.

Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy opatentowane technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, aby zatyczki za każdym razem pozostanie na swoim miejscu. Jeśli są wytrzymałe na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można użyć do tego, co jest obfitym szkód przygotowywanie.

Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest wyekwipowany w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i oporne na pot, deszczu oraz inne wystarczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

Dlatego technologii, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do wygodnego silikonu, które możesz słuchawki za każdym razem czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki energiczność – bezpieczeństwo to ważna.

Dlatego nasze zastrzeżonej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można także jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki czemu możesz zawsze wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak dobrze, jak każdego urządzenia. Przy pomocy jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.


☆ Skullcandy Crusher Wireless ☆

Skullcandy Crusher Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Wireless
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1865a28e441a584c074682
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Crusher Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Skullcandy CRUSHER WIRELESS potężny, dwukanałowy, namacalny bas zagwarantuje wciągające wrażenia, które możesz poczuć. Wyrafinowane, piankowe nauszniki pozwalają na izolowanie szumu. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 40 godzinną żywotnością baterii.

NAMACALNY DŹWIĘK STEREO Namacalny dźwięk stereo dostarcza kierunkowy bas, który ożywi Twoje media. WspaniałA AKUSTYKA dostosowywane sterowniki audio solidny i wyrafinowany dźwięk dla wszystkich rodzajów muzyki.

PONADPRZECIĘTNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin grania na jednym ładowaniu. PEŁNA KONTROLA Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zastosowanych przycisków i mikrofonu. USŁYSZ RÓŻNICĘ NAMACALNY BAS STEREO Namacalny bas stereo jest dostarczany osobno do każdego ucha, aby uzyskać pełne doznanie dynamicznego basu.

regulowanE STEROWNIKI AUDIO regulowane sterowniki audio gwarantują bogatą, wyrafinowaną akustykę, która uzupełnia namacalny bas w całej muzyce. Kompozycja IZOLUJĄCA HAŁAS nadzwyczajna akustyka wraz z konstrukcją izolującą hałas pozwala w pełni skoncentrować się na dźwięku.

poręcznIE ZAPROJEKTOWANE konstrukcja WYSOKIEJ JAKOŚCI Dzięki piankowym, zapamiętującym kształ nausznikom, a także stylowemu wzornictwu, słuchawki są znakomicie dopasowane i wspaniale wyglądają. SKŁADANA kompozycja Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zajmują niedużo miejsca - zabierz je ze sobą i ciesz się doskonałym, przestrzennym dźwiękiem gdziekolwiek zapragniesz!

ETUI Złożone słuchawki wraz z wszystkimi akcesoriami prosto mieszczą się w załączonym pokrowcu, łatwo się je przechowuje i przewozi. NowoczesnA technika dostosowywanY BAS Daj się pochłonąć muzyce dzięki regulacji basu na nauszniku.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin bezprzewodowego grania na jednym ładowaniu, bez uwiązania do urządzenia. WbudowanE PRZYCISKI KONTROLNE Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie wbudowanych przycisków na nauszniku....


☆ Skullcandy Sesh ☆

Skullcandy Sesh Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Sesh
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8b31888e441a567dfab6a5
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Sesh - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

innowacyjny designSłuchawki Skullcandy Sesh Evo zostały stworzone z myślą o tych, którzy lubią słuchać muzyki będąc w ruchu. Pozbądź się wszelkich kabli i daj się porwać przezroczyście czystym dźwiękom, progresywnej technologii i wysokiej jakość wykonania zaprezentowanej w postępowym designie.Bez zbędnych przewodówBezprzewodowość z założenia ma wyzwalać, używaj zatem słuchawek kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

nieprzeciętny, dźwięk i wysoką jakość rozmów zapewni Bluetooth w wersji 5.0. Dzięki temu możesz słuchać muzyki i odbierać połączenia bez męczenia się ze splątanymi przewodami.DźwiękProfile dźwięku Sesh są dobrane do tego, aby dostarczać wyraźne wysokie i ciepłe niskie tony bez żadnych zakłóceń.

Każda piosenka brzmi starannie tak jak chcieli tego jej twórcy. Potężna kompozycjaSłuchawki są niepodatne na pot, wilgoć i zabrudzenia na poziomie IP55. Dzięki temu możesz ich używać bezpiecznie w każdych warunkach z całą pewnością, że będą działały bez zarzutu.SterowanieZanurzenie się w prawdziwie bezprzewodowym audio nigdy nie było łatwiejsze.

Inne Rankingi:  Słuchawki Fresh 'n Rebel

By kontrolować słuchawki, dotknij czaszkę odpowiednią ilość razy. Możesz zmieniać utwory muzyczne, dopasowywać głośność, odbierać połączenia, aktywować asystenta, a nawet wybierać zróżnicowane tryby EQ bez dotykania telefonu.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, szybkiemu parowaniu z telefonem, etui ładującemu, progresywnej technologii i wielu innym, Sesh powodują, iż funkcjonowanie bez przewodów staje się takie, jak powinno - nad wyraz proste i przyjemne.

Słuchawki posiadają istotnik Tile, by łatwiej je znaleźć, gdy się zapodzieją.Pojemna bateria i technologia Rapid ChargeProducent w modelu Sesh Evo zastosował nowe baterie, które umożliwiają słuchanie ulubionych kawałków nawet przez 5 godzin na jednym ładowaniu.

załączone do zestawu etui ładujące pozwoli Ci wydłużyć ten czas o dodatkowe 19 godzin. Co więcej, jednocześnie w słuchawkach jak i w etui została zaimplementowana technika Rapid Charge. Dzięki niej w ciągu zaledwie 10 minut naładujesz sprzęty na 2 godziny odtwarzania.

Gdy nie słuchasz, po prostu włóż słuchawki do etui, aby się naładowały i były gotowe do zastosowania następnym razem....


☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5125d95f82fff0e5500003e1
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i unikatowego stylu. Urządzenie cechuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki czemu dźwięk jest w bardzo wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

ponadto słuchawki posiadają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – nawet przy niskich poziomach głośności. W dodatku urządzenie ma 1,22 metrowy przewód, dzięki któremu użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe.


☆ Skullcandy Push ☆

Skullcandy Push Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Push
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdbcd498e441a6440f3cc8a
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Push - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki SKULLCANDY Push Push ™ zmienia grę, dzięki śmiałemu kolorowi, gustownemu dostosowaniu i muzyce, którą możesz poczuć - dzięki temu możesz żyć bez ograniczeń! Czas działania proponując w sumie 12 godzin pracy na baterii, wkładki douszne Push wytrzymują choćby sześć godzin gry, a etui ładujące dodatkowo sześć godzin.

Oznacza to, iż gdy nie słuchasz, słuchawki douszne ładują się w etui i są gotowe do wykorzystania, gdy będziesz ich potrzebować. Wygląd Push wprowadza nowoczesny zarys, który nie tylko eliminuje utratę sygnału, ale także pozwala prosto kontrolować każdą słuchawkę.

Funkcje Dziękiprzystępnemu przyciskowi na każdej słuchawce Push jest wyekwipowany w funkcje, które zapewniają kontrolę bez konieczności dotykania telefonu....


☆ Skullcandy Jib Wireless ☆

Skullcandy Jib Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib Wireless
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e172ec12da47c31f2a50c03
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Jib Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe dogodności Dzięki najlepszej łączności Bluetooth, jak w dodatku do 6 godzin pracy w akumulatorze, Jib Wireless zapewnia swobodę słuchania muzyki bezprzewodowo. Praktyczne korzyści Jib Wireless zagwarantuje podstawowe funkcje słuchania Bluetooth i uzupełniającą zaletę zastosowanego mikrofonu i pilota do wykonywania połączeń, pomijania utworów i odtwarzania lub wstrzymywania muzyki.

Izolacja akustyczna Zawarte w sobie sylikonowe nakładki w zróżnicowanych rozmiarach pozwalają odizolować hałas otoczenia i gwarantują już po włożeniu do ucha czyste brzmienie muzyczne....


☆ Skullcandy Grind ☆

Skullcandy Grind Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Grind
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5639fa6f2da47c1495002015
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Grind - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
W modelu GRIND zastosowano technologię TAPTECH opatentowaną poprzez markę Skullcandy.
Rozwiązanie to zapewnia niezwykle wygodną obsługę słuchawek i podłączonego do nich sprzętu - na przykład smartfona.
przy pomocy jednego przycisku zamontowanego w lewą kapsułę słuchawek
utrzymujesz pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem rozmów.

Model GRIND korzysta z rozwiązania SUPREME SOUND.
Inżynierowie dźwięku firmy Skullcandy opracowali i zoptymalizowali przetwornik słuchawek tak
żeby zapewniał realne najlepsze brzmienie pełne solidnych wyrazistych basów,
ciepłych i naturalnych wokali oraz skrupulatnych detalicznych wysokich tonów.
Słuchawki zapewniają jedne z najkorzystniejszych brzmień w swoim przedziale cenowym.

wyśmienity klasyczny design i wysoka jakość użytych materiałów to komponenty,
które w sposób znaczący wyróżniają model GRIND z gąszczu innych słuchawek.
Stylistyka modelu w sposób stanowczy daje się wyznaczyć z tłumu - bogactwo wersji kolorystycznych sprawie,
że każy jest w stanie połączyć słuchawki do swych upodobań.

W modelu GRIND zastosowano szereg udogodnień, które osiągalnie najmocniej komfortowe użytkowanie słuchawek,
jak i osiągalnie najdłuższą żywotność. Jedną z głównych cech jest odpinany wymienny przewód sygnałowy

 • został on wytworzony z nad wyraz wysokiej jakości materiałów
 • dodatkowo wtyki jack są prawidłowo zabezpieczone w najmocniej newralgicznych miejscach.
Wygoda człowieku, wygoda! Tak w pokaźnym skrócie można ocenić odczucia z użytkowania modelu GRIND.
Szkielet słuchawki stworzono z wysokiej jakości aluminium które wyścieła wygodna gąbka pokryta materiałem

 • dzięki czemu pałąk nie uwiera mozno w głowę. Pady stworzono z wyjątkowo miękkiej gąbki,
którą pokrywa bardzo przyjemna, wentylowana i komfortowa dla ucha eko-skóra.

 • wyposażone są w 40 milimetrowe przetworniki, dzięki temu brzmienie jest szczególnie wysokiej jakości.
 • Co więcej, słuchawki posiadają mikrofon co powoduje, iż można prowadzić komfortowe rozmowy telefoniczne.
 • dodatkowo, urządzenie zaopatrzone jest w dostosowywany pałąk co istotnie powiększa komfort używania.
 • 40 mm przetworniki zapewniają wysoką jakość dźwięku
 • Mikrofon z przyciskiem sterowania
 • dostosowywany pałąk umożliwia idealne dobranie słuchawek do głowy
 • Średnica głośnika: 40 mm
 • Czułość: 98 dB
 • Impedancja: 33 omy
 • Waga: 180 g
 • typ złącza: 3,5 mm 4-BIEGUNOWY, Pozłacane
 • Długość kabla: 1,3 m

☆ Skullcandy Crusher Evo ☆

Skullcandy Crusher Evo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Evo
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60990e592da47c71a3446bc6
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Crusher Evo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Dzięki Skullcandy Crusher Evo przygotuj się na doświadczenie opatentowanej, łamiącej czaszki mocy Crusher Bass - teraz połączonej z ostatecznym dostosowaniem dźwięku Personal Sound przez naszych partnerów z Audiodo. Nigdy wcześniej nie słyszałeś swojej muzyki i filmów w ten sposób. Ponieważ nigdy wcześniej nie było czegoś takiego....

☆ Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki ☆

Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641b83e3d7128717061d5379
 • ID kategorii: 8681
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Blow

☆ Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki

Najtańsze Słuchawki SkullCandy – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek SkullCandy. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Skullcandy Grind ☆

Skullcandy Grind Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Grind
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5639fa6f2da47c1495002015
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Grind - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
W modelu GRIND zastosowano technikę TAPTECH zastrzeżoną przez producenta Skullcandy.
Rozwiązanie to zapewnia nad wyraz komfortową obsługę słuchawek i podłączonego do nich sprzętu - na przykład smartfona.
za pomocą jednego przycisku zamontowanego w lewą kapsułę słuchawek
utrzymujesz pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem rozmów.

Model GRIND korzysta z rozwiązania SUPREME SOUND.
Inżynierowie dźwięku marki Skullcandy opracowali i zoptymalizowali przetwornik słuchawek tak
żeby zapewniał osiągalne najkorzystniejsze brzmienie pełne mocnych wyrazistych basów,
ciepłych i naturalnych wokali i skrupulatnych detalicznych wysokich tonów.
Słuchawki gwarantują jedne z najlepszych brzmień w swoim przedziale cenowym.

znakomity tradycyjny design i wysoka jakość użytych tworzyw to elementy,
które w sposób znaczący wyróżniają model GRIND z gąszczu innych słuchawek.
Stylistyka modelu w sposób znaczący daje się wskazać z tłumu - obfitość wersji kolorystycznych sprawie,
iż każy jest w stanie dopasować słuchawki do swoich upodobań.

W modelu GRIND zastosowano szereg udogodnień, które realnie najbardziej komfortowe stosowanie słuchawek,
jak i osiągalnie najdłuższą żywotność. Jedną z głównych cech jest odpinany wymienny kabel sygnałowy

 • został on wykonany z wyjątkowo wysokiej jakości tworzyw
 • dodatkowo wtyki jack są korzystnie zabezpieczone w najszczególniej newralgicznych miejscach.
Wygoda człowieku, wygoda! Tak w wielkim skrócie można ocenić odczucia z stosowania modelu GRIND.
Szkielet słuchawki produkowano z wysokiej jakości aluminium które wyścieła wygodna gąbka pokryta materiałem

 • dzięki temu pałąk nie uwiera mozno w głowę. Pady produkowano z wyjątkowo miękkiej gąbki,
którą pokrywa szczególnie przyjemna, wentylowana i komfortowa dla ucha eko-skóra.

 • zaopatrzone są w 40 milimetrowe przetworniki, dzięki temu brzmienie jest nad wyraz wysokiej jakości.
 • Co więcej, słuchawki mają mikrofon co powoduje, iż można prowadzić komfortowe rozmowy telefoniczne.
 • dodatkowo, urządzenie zaopatrzone jest w regulowany pałąk co stanowczo rozszerza komfort użytkowania.
 • 40 mm przetworniki zapewniają wysoką jakość dźwięku
 • Mikrofon z przyciskiem sterowania
 • regulowany pałąk zezwala na znakomite dobranie słuchawek do głowy
 • Średnica głośnika: 40 mm
 • Czułość: 98 dB
 • Impedancja: 33 omy
 • Waga: 180 g
 • rodzaj złącza: 3,5 mm 4-BIEGUNOWY, Pozłacane
 • Długość kabla: 1,3 m

☆ Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki ☆

Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641b83e3d7128717061d5379
 • ID kategorii: 8681

☆ Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Skullcandy Crusher 3 Bt Nauszniki Gąbki Słuchawki

☆ Skullcandy Ink'd+ ☆

Skullcandy Ink'd+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Ink'd+
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5125ddd082fff0e5500003e7
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Ink'd+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aktywne redukowanie szumów:nie;przeznaczone dla:smartfon;Dynamika (SPL):92 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Inkd Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:uniwersalne, do telefonów;dostosowywanie głośności:nie;wariant:przewodowe;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:10 mm;wariant słuchawek:dokanałowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:12 g;Wyposażenie:adaptery douszne, instrukcja obsługi;Złącze:3,5 mm

☆ Skullcandy Jib Wireless ☆

Skullcandy Jib Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib Wireless
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e172ec12da47c31f2a50c03
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Jib Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe dogodności Dzięki najlepszej łączności Bluetooth, jak dodatkowo do 6 godzin pracy w akumulatorze, Jib Wireless zagwarantuje swobodę słuchania muzyki bezprzewodowo. Użyteczne korzyści Jib Wireless zagwarantuje podstawowe funkcje słuchania Bluetooth oraz dodatkową zaletę zaimplementowanego mikrofonu i pilota do wykonywania połączeń, pomijania utworów i odtwarzania lub wstrzymywania muzyki.

Izolacja akustyczna Zawarte w sobie sylikonowe nakładki w najróżniejszych rozmiarach pozwalają odizolować hałas otoczenia i zapewniają już po włożeniu do ucha czyste brzmienie muzyczne....


☆ Skullcandy DIME ☆

Skullcandy DIME Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy DIME
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5464b6852da47c0da400068a
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy DIME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy Skullcandy Dime stworzony z myślą o kobietach. W komplecie z etui.

☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5125d95f82fff0e5500003e1
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i nieszablonowego stylu. Urządzenie charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki czemu dźwięk jest w bardzo wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

ponadto słuchawki posiadają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – choćby przy niskich poziomach głośności. W dodatku urządzenie posiada 1,22 metrowy kabel, dzięki któremu użytkowanie jest bardzo wygodne.


☆ Skullcandy XTPLYO ☆

Skullcandy XTPLYO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy XTPLYO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f2d2da47c05a9542204
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki douszne bezprzewodowe

☆ Skullcandy XTPLYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

poprzez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest zaopatrzona w trzy opatentowane technologie do bardzo bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki temu będziesz zapewniają,zawsze masz także w przypadku wszystkich Twoich linii workouts motywuje opóźnień.

Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy zastrzeżone technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, aby zatyczki zawsze pozostanie na swym miejscu. Jeśli są oporne na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można zastosować do tego, co jest znacznym szkód przygotowywanie.

Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest zaopatrzony w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i oporne na pot, deszczu, a także inne starczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

Dlatego technice, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do wygodnego silikonu, które możesz słuchawki zawsze czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki aktywność – bezpieczeństwo to ważna.

Dlatego nasze opatentowanej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można także jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki czemu możesz zawsze wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak prawidłowo, jak każdego urządzenia. Przy pomocy jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.


☆ Skullcandy Sesh ☆

Skullcandy Sesh Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Sesh
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8b31888e441a567dfab6a5
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Sesh - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

progresywny designSłuchawki Skullcandy Sesh Evo zostały wykonane z myślą o tych, którzy lubią słuchać muzyki będąc w ruchu. Pozbądź się wszelkich kabli i daj się porwać transparentnie czystym dźwiękom, nowoczesnej technice i wysokiej jakość wykonania zaprezentowanej w innowacyjnym designie.Bez zbędnych przewodówBezprzewodowość z założenia ma wyzwalać, używaj zatem słuchawek kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

perfekcyjny, dźwięk i wysoką jakość rozmów zapewni Bluetooth w wersji 5.0. Dzięki temu możesz słuchać muzyki i odbierać połączenia bez męczenia się ze splątanymi przewodami.DźwiękProfile dźwięku Sesh są przypasowane do tego, żeby dostarczać wyraźne wysokie i ciepłe niskie tony bez żadnych zakłóceń.

Każda piosenka brzmi skrupulatnie tak jak chcieli tego jej twórcy. Solidna kompozycjaSłuchawki są wytrzymałe na pot, wilgoć i zabrudzenia na poziomie IP55. Dzięki czemu możesz ich używać bezpiecznie w każdych warunkach z pewnością, że będą działały bez zarzutu.SterowanieZanurzenie się w prawdziwie bezprzewodowym audio nigdy nie było łatwiejsze.

By kontrolować słuchawki, dotknij czaszkę odpowiednią ilość razy. Możesz zmieniać utwory muzyczne, przystosowywać głośność, odbierać połączenia, aktywować asystenta, a choćby wybierać różnorodne tryby EQ bez dotykania telefonu.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, szybkiemu parowaniu z telefonem, etui ładującemu, nowoczesnej technologii i wielu innym, Sesh powodują, że funkcjonowanie bez przewodów staje się takie, jak powinno - wyjątkowo proste i przyjemne.

Słuchawki mają pokaźnik Tile, żeby łatwiej je znaleźć, gdy się zapodzieją.Pojemna bateria i technika Rapid ChargeProducent w modelu Sesh Evo zastosował nowe baterie, które zezwalają na słuchanie ulubionych kawałków nawet przez 5 godzin na jednym ładowaniu.

dołączone do zestawu etui ładujące pozwoli Ci wydłużyć ten czas o dodatkowe 19 godzin. Co więcej, jednocześnie w słuchawkach jak i w etui została zaimplementowana technologia Rapid Charge. Dzięki niej w ciągu zaledwie 10 minut naładujesz sprzęty na 2 godziny odtwarzania.

Gdy nie słuchasz, po prostu włóż słuchawki do etui, żeby się naładowały i były gotowe do użycia następnym razem....


☆ Skullcandy Indy ☆

Skullcandy Indy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Indy
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf50fbd82fff0d76fb21b01
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Indy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Tylko słuchawki Skullcandy są dostosowane do dostarczania muzyki, którą możesz poczuć. Od słów w duszy po bas w kościach. - technika bezprzewodowa Bluetooth. - Zdejmowane jednostajne żele do uszu dla bezpiecznego przypasowania.

- Do 16 godzin całkowitego czasu pracy baterii. - IP55 wytrzymały na pot, wodę i kurz. - Połączenia, śledzenie i głośność za pomocą dotykowych komponentów sterujących. - Redukcja hałasu podczas połączeń. Połączenie dzisiaj możesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodową swobodą, dzięki której możesz śmiało się bawić.

Indy pozwala płynnie poruszać się w ciągu dnia dzięki bezpiecznemu dopasowaniu i najwyższej jakości dźwięku. The essentials perfected Przejście do prawdziwie bezprzewodowego dźwięku nigdy nie było łatwiejsze.

Od prędkiego sparowania z telefonem, poprzez 16 godzin pracy na bateriach, po kieszonkowe przenośne etui do ładowania, Indy powoduje, że ​​życie bez kabli jest prostym doświadczeniem, jakie powinno być. Bez kabli, bez obaw Dzięki gustownej, prawdziwie bezprzewodowej konstrukcji Indy zagwarantuje łączność z muzyką i zawartością bez żadnych kabli.

Brak splątanych kabli. Dźwięk premium Profil dźwiękowy Indy jest dostrojony, żeby zapewniać wyraźne wysokie i ciepłe niskie bez zniekształceń. Odporny na pot, wodę i kurz Indy ma stopień ochrony IP55 - z wytrzymałością na pot, wodę i kurz - dzięki czemu możesz go nosić bezpiecznie w dowolnym miejscu.

Dotknij opcji sterowanie Dotknij Czaszki, by kontrolować. Możesz zmieniać utwory, regulować głośność i zarządzać połączeniami, dotykając słuchawek....


☆ Skullcandy Push ☆

Skullcandy Push Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Push
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdbcd498e441a6440f3cc8a
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Push - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki SKULLCANDY Push Push ™ zmienia grę, dzięki śmiałemu kolorowi, eleganckiemu dopasowaniu i muzyce, którą możesz poczuć - dzięki temu możesz żyć bez ograniczeń! Czas działania oferując w sumie 12 godzin pracy na baterii, wkładki douszne Push wytrzymują nawet sześć godzin gry, a etui ładujące ponadto sześć godzin.

Oznacza to, że gdy nie słuchasz, słuchawki douszne ładują się w etui i są gotowe do użycia, gdy będziesz ich potrzebować. Wygląd Push wprowadza postępowy kształt, który nie tylko eliminuje utratę sygnału, ale także pozwala łatwo kontrolować każdą słuchawkę.

Funkcje Dziękiprzystępnemu przyciskowi na każdej słuchawce Push jest wyekwipowany w funkcje, które gwarantują kontrolę bez konieczności dotykania telefonu....


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *