Słuchawki Sound Blaster

Ranking Słuchawek Sound Blaster – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii Sound Blaster. Ranking zawierający polecane słuchawki linii Sound Blaster jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Creative SB JAMV2 ☆

Creative SB JAMV2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB JAMV2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60740ae18e441aa77f174ccc
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB JAMV2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sound Blaster Jam V2 Ultralekkie Sound Blaster JAM V2 są aktualnie wyposażone w Bluetooth 5.0 i nowoczesne kodeki audio, aptX HD i aptX Low Latency, które najkorzystniejsze bezprzewodowe doznania odsłuchowe.

Ciesz się bogatym, porywającym dźwiękiem i swobodnie przełączaj się między dwoma urządzeniami źródłowymi Bluetooth dzięki funkcji Multipoint, nie marnotrawiąc ani chwili muzyki.Doświadcz poprawy czystości głosu w trakcie połączeń dzięki nowej konfiguracji dwóch mikrofonów i technologii redukcji szumów,, a także pracą na baterii nawet do 22 godzin, co pozwali pozostać w kontakcie na długo.Ciesz się bezprzewodową jakością dźwięku PremiumSound Blaster JAM V2 wyposażone są w zaawansowane kodeki audio1 do wszystkiego typu zastosowań!Dzięki aptX HD możesz cieszyć się dźwiękiem jakości ulepszonej niż CD podczas słuchania muzyki.

Dzięki Sound Blaster JAM V2 można bezprzewodowo radować się ulepszoną czystością i głębią dźwięku.Dzięki aptX Low Latency opóźnienie dźwięku Bluetooth zostało zmniejszone do niezauważalnego poziomu bez żadnych strat w jakości dźwięku.

Ciesz się zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem podczas oglądania filmów albo grania w gry dzięki aptX LL!1* Należy pamiętać, iż źródłowe urządzenie Bluetooth musi obsługiwać te same kodeki, aby to zastosować, lub używać transmitera aptX HD/aptX LL, jak na przykład Creative BT-W3.Płynne połączenie z dwoma urządzeniamiPoza dodaniem wysokiej jakości kodeków audio, Sound Blaster JAM V2 wyposażyliśmy w dodatku w technikę Bluetooth 5.0, by zapewnić nieprzerwane bezprzewodowe przesyłanie dźwięku.w dodatku słuchawki można zbratać z dwoma różnymi urządzeniami w tym samym czasie dzięki funkcji Multipoint i płynnie przełączać się pomiędzy źródłami.

Po prostu zatrzymaj dźwięk na pierwszym urządzeniu i rozpocznij odtwarzanie na drugim, by zmienić źródło dźwięku!Lekkie, ale silnyOczekuj nadzwyczajnej jakości dźwięku dzięki naszym wysokiej klasy przetwornikom neodymowym 32 mm, które dostarczają bogaty i czysty dźwięk rewelacyjny do muzyki, filmów i gier.starczy nacisnąć przycisk Bass Boost,rozszerzyć niskie tony w Sound Blaster JAM V2!

Ciesz się głębszym dźwiękiem w swoich filmach albo grach, naciskając tylko jeden przycisk.Spersonalizuj swoją muzykęBez względu na to, czy jesteś miłośnikiem basu czy raczej chcesz usłyszeć wszystkie szczegóły wokalu, nowa aplikacja Creative umożliwia zmianę ustawień korektora, tak jak uwielbiasz w trybie przewodowym.Dzięki tej aplikacji masz dostęp do ustawień graficznego korektora Sound Blaster, zestawu SmartComms Kit i innych ustawień odtwarzania i mikrofonu w zintegrowanej aplikacji wszystko-w-jednym Creative!22* Należy pamiętać, iż funkcje aplikacji Creative przystępne są tylko w trybie przewodowym na PC/Macsmart narzędzia dla komunikacji smartPrzedstawiamy komplet SmartComms Kit, zawierający nasz zupełnie nowy zestaw inteligentnych technice komunikacyjnych, zaprojektowanych w celu usprawnienia obsługi połączeń online.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth do 100 zł

Nasza funkcja VoiceDetect samoczynnie wycisza i wyłącza wyciszenie mikrofonu bez uniesienia choćby palca albo likwiduje wszelkie odgłosy tła we własnym otoczeniu oraz u innych osób, korzystając z dwukierunkowej technologii redukcji szumów NoiseClean.starczy pobrać aplikację Creative i korzystać z Sound Blaster JAM V2 w trybie przewodowym z komputerem,mieć dostęp do tych innowacyjnych funkcji.Podwójny mikrofon, podwójna czystość dźwiękuSound Blaster JAM V2 są wyekwipowane w podwójne mikrofony i technikę redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0, które współdziałają ze sobą,namierzać głos i tłumić szumy z otoczenia, co gwarantuje świetne efekty podczas rozmów w trybie Bluetooth.22 godziny zabawyZ Sound Blaster JAM V2 nie trzeba się martwić o czas, ponieważ są w stanie wytrzymać cały dzień: choćby 22 godziny pracy na baterii3.

Gdy bateria się wyczerpie można przełączyć się na słuchanie przewodowe przy pomocy kabla USB-C lub podładować je tym samym przewodem USB-C przez 10 minut i kontynuować przez kolejne 4 godziny!3* Rzeczywisty czas pracy na baterii zależy od używania, ustawień i warunków środowiskowychAkcesoria w komplecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791bdf88e441ad9e933d4c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący konkretny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych kompletów słuchawkowych dla graczy.

PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

duże, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum wyśmienicie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, że możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle, a także lekki, miękki pałąk wspaniale dopasowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort potrzebny podczas długich godzin grania.

Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zapewnia najwyższy poziom czystości dźwięków podczas wydawania rozkazów i powoduje, iż Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

precyzyjne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,gwarantujeć najwyższą jakość dźwięku w trakcie gier szerokie, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i dokładnym dźwiękiem.

Przetworniki sprawią, iż świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej wymiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu umożliwia ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

Bez względu na sytuacje, wszystkie niezbędne części sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem i zaopatrzone w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki temu zapewniają maksymalną wygodę i redukcję szumów oraz genialnie sprawdzają się podczas wielogodzinnego, nieustannego grania.

Najwyższy poziom czystości dźwięku widoczne i solidne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze wyekwipowane w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają kompletnie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skoncentrować na grze.

Inne Rankingi:  Słuchawki do 1000 zł

Najtańsze Słuchawki Sound Blaster – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Sound Blaster. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791bdf88e441ad9e933d4c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych kompletów słuchawkowych dla graczy.

znaczne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum nadzwyczajnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, że możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle oraz lekki, miękki pałąk rewelacyjnie dostosowują się do kształtu głowy, równocześnie gwarantując komfort potrzebny podczas długich godzin grania.

Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który gwarantuje najwyższy poziom czystości dźwięków podczas wydawania rozkazów i sprawia, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

staranne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zapewniać najwyższą jakość dźwięku podczas gier obfite, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i starannym dźwiękiem.

Przetworniki sprawią, że świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej podmiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu pozwala na ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

Bez względu na sytuacje, wszystkie niezbędne elementy sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem i wyposażone w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu gwarantują maksymalną wygodę i redukcję szumów oraz genialnie sprawdzają się podczas wielogodzinnego, nieprzerwanego grania.

Najwyższy poziom czystości dźwięku wyraźne i mocne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze wyekwipowane w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i sprężysty pałąk pomagają całkowicie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skupić na grze.


☆ Creative SB JAMV2 ☆

Creative SB JAMV2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB JAMV2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60740ae18e441aa77f174ccc
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB JAMV2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sound Blaster Jam V2 Ultralekkie Sound Blaster JAM V2 są aktualnie zaopatrzone w Bluetooth 5.0 i nowoczesne kodeki audio, aptX HD i aptX Low Latency, które najlepsze bezprzewodowe doznania odsłuchowe.

Ciesz się bogatym, porywającym dźwiękiem i swobodnie przełączaj się między dwoma urządzeniami źródłowymi Bluetooth dzięki funkcji Multipoint, nie tracąc ani chwili muzyki.Doświadcz poprawy czystości głosu w trakcie połączeń dzięki nowej konfiguracji dwóch mikrofonów i technologii redukcji szumów, i pracą na baterii choćby do 22 godzin, co pozwali pozostać w kontakcie na długo.Ciesz się bezprzewodową jakością dźwięku PremiumSound Blaster JAM V2 zaopatrzone są w nowoczesne kodeki audio1 do wszystkiego typu zastosowań!Dzięki aptX HD możesz radować się dźwiękiem jakości ulepszonej aniżeli CD w trakcie słuchania muzyki.

Inne Rankingi:  Słuchawki z czaszka

Dzięki Sound Blaster JAM V2 można bezprzewodowo radować się udoskonaloną czystością i głębią dźwięku.Dzięki aptX Low Latency opóźnienie dźwięku Bluetooth zostało zmniejszone do niezauważalnego poziomu bez żadnych strat w jakości dźwięku.

Ciesz się zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem podczas oglądania filmów albo grania w gry dzięki aptX LL!1* Należy pamiętać, iż źródłowe urządzenie Bluetooth musi obsługiwać te same kodeki, żeby to wykorzystać, albo używać transmitera aptX HD/aptX LL, jak na przykład Creative BT-W3.Płynne połączenie z dwoma urządzeniamiPoza dodaniem wysokiej jakości kodeków audio, Sound Blaster JAM V2 wyposażyliśmy też w technologię Bluetooth 5.0, by zapewnić bezustanne bezprzewodowe przesyłanie dźwięku.w dodatku słuchawki można dopasować z dwoma różnorodnymi urządzeniami w tym samym czasie dzięki funkcji Multipoint i płynnie przełączać się pomiędzy źródłami.

Po prostu zatrzymaj dźwięk na pierwszym urządzeniu i rozpocznij odtwarzanie na drugim, żeby zmienić źródło dźwięku!Lekkie, ale silnyOczekuj świetnej jakości dźwięku dzięki naszym wysokiej klasy przetwornikom neodymowym 32 mm, które dostarczają bogaty i czysty dźwięk znakomity do muzyki, filmów i gier.wystarczy nacisnąć przycisk Bass Boost,zwiększyć niskie tony w Sound Blaster JAM V2!

Ciesz się głębszym dźwiękiem w swych filmach albo grach, naciskając tylko jeden przycisk.Spersonalizuj swoją muzykęBez względu na to, czy jesteś miłośnikiem basu czy raczej chcesz usłyszeć wszystkie detale wokalu, nowa aplikacja Creative pozwala na zmianę ustawień korektora, tak jak uwielbiasz w trybie przewodowym.Dzięki tej aplikacji masz dostęp do ustawień graficznego korektora Sound Blaster, zestawu SmartComms Kit i innych ustawień odtwarzania i mikrofonu w zintegrowanej aplikacji wszystko-w-jednym Creative!22* Należy pamiętać, że funkcje aplikacji Creative przystępne są tylko w trybie przewodowym na PC/Macsmart narzędzia dla komunikacji smartPrzedstawiamy komplet SmartComms Kit, zawierający nasz zupełnie nowy zestaw inteligentnych technologii komunikacyjnych, zaprojektowanych w celu usprawnienia obsługi połączeń online.

Nasza funkcja VoiceDetect automatycznie wycisza i wyłącza wyciszenie mikrofonu bez uniesienia nawet palca albo eliminuje wszelkie odgłosy tła we własnym otoczeniu oraz u innych osób, korzystając z dwukierunkowej technice redukcji szumów NoiseClean.starczy pobrać aplikację Creative i korzystać z Sound Blaster JAM V2 w trybie przewodowym z komputerem,posiadać dostęp do tych progresywnych funkcji.Podwójny mikrofon, podwójna czystość dźwiękuSound Blaster JAM V2 są wyekwipowane w podwójne mikrofony i technikę redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0, które współdziałają ze sobą,lokalizować głos i tłumić szumy z otoczenia, co gwarantuje nadzwyczajne efekty podczas rozmów w trybie Bluetooth.22 godziny zabawyZ Sound Blaster JAM V2 nie trzeba się martwić o czas, ponieważ są w stanie wytrzymać cały dzień: nawet 22 godziny pracy na baterii3.

Gdy bateria się wyczerpie można przełączyć się na słuchanie przewodowe przy pomocy kabla USB-C albo podładować je tym samym przewodem USB-C przez 10 minut i kontynuować poprzez kolejne 4 godziny!3* Rzeczywisty czas pracy na baterii zależy od użytkowania, ustawień i warunków środowiskowychAkcesoria w komplecie: Pozostałe parametry:...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *