Słuchawki SoundMagic

Ranking Słuchawek SoundMagic – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki SoundMagic. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta SoundMagic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f442da47c05a9542257
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Równocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak żeby dźwięk był skrupulatny, z należycie zdefiniowanym basem i odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać genialną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. By zbliżyć się jak najmocniej do oryginalności nagrania, firma zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga większej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy również wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

Warto o tym pamiętać. Obudowa w profilu tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium sprawiają, że słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to ponadto szczególnie funkcjonalne. Zawarte w komplecie zasobność końcówek silikonowych, a także Comply poprawne dostosowanie słuchawek do każdego ucha.

optymalne dopasowanie zestawu tipsów do swojego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w rezultacie wspaniałe przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i jednostajny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Konkretna Budowa mocna pokrywa wyprodukowana całkowicie z aluminium, a także precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, wytrzymałego na nieprzystępne warunki wykorzystywania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac osiągalne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

przypasowanie i Izolacja funkcjonalne dopasowane tulejki dźwiękowe rewelacyjnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu budowa douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami należycie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a równocześnie tworzy dla muzyki świetną przestrzeń akustyczną.

W pakiecie użytkownik dostaje wielki dobór nakładek silikonowych rodzaju Comply, żeby w 100% zespoić słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE atrybuty: Neutralny i zrównoważony dźwięk bezbłędny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do słusznych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dostosowanie i typowy design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla potężna, w pełni metalowa kompozycja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw zawiera: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w kształcie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f382da47c05a9542231
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są znacznie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

precyzyjnie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także pokaźnie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wykwintny i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia na pewno choćby najistotniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

Utrzymano znany już design obudowy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – pokrywa jest w pełni stworzona z aluminium, co gwarantuje słuchawkom wyjątkowo korzystną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku w zestawie odszukamy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia osiągalnie najkorzystniejszej ergonomii i przypasowania słuchawek do własnych potrzeb.

Nie obeszło się jeszcze bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany kabel, zaprojektowany, aby uniknąć plątania się przewodu.

E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia, a także odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar przystosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

producent zastosował prekursorskie rozwiązanie z gustownym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zapewnia kompatybilność w sensie sterowania oraz jakości dźwięku.


atrybuty produktu:

 • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
 • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
 • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
 • Wygoda i charakterystyczny design
 • wytrzymały, skręcany kabel wysokiej jakości
 • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
 • Cewka stworzona z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
 • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

Specyfikacja techniczna:

 • Przetwornik: intensywny przetwornik neodymowy 10mm
 • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
 • Impedancja: 51Ω
 • Skuteczność: 102dB
 • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
 • przewód: 1.2m
 • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, wykrzywiony pod kątem 60 stopni
 • Waga: 13g☆ SoundMAGIC E10 ☆

SoundMAGIC E10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512dfa808e441a202900005d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich odporność, atrakcyjny wygląd i niepodatność na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

E10S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku produkt dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

firma zastosował pionierskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu.

obudowa E10s to 4 osobne metalowe komponenty połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja charakteryzuje się nad wyraz wysoką wytrzymałością, metalowa pokrywa ogranicza na dodatek rezonans, pozwala to rozszerzyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyróżnić intensywny i niezwykle nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać nawet 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to również lekko ocieplone wokale i świetnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy mocnego dźwięku będą zadowoleni.

Podobnie jak w modelu E10, w E10s dodatkowo zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany rodzaju plecionka, który znamionuje się świetną jakością i niepodatnością na zakłócenia.

Metalowa pokrywa to dodatkowo doskonały, industrialny wygląd. Dla podkreślenia jednostkowego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech niebanalnych odcieni.


Pozostałe parametry

- niepowtarzalna konstrukcja złożona z czterech metalowych części połączonych mechanizmem dla uzyskania nieprzeciętnego brzmienia oraz unikatowego wyglądu
- Zbalansowany dźwięk z uwydatnionymi niskimi rejestrami
- komfortowa kompozycja z niepowtarzalnym wyglądem
- Metalowa, solidna pokrywa.
- Przetwornik: energiczny 10mm z neodymowym magnesem

W zestawie:
- Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
- Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
- Klips do kabla
- Twardy pokrowiec
- Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ SoundMAGIC P55 ☆

SoundMAGIC P55 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC P55
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e1fa82fff0daf4dc3e2d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC P55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SoundMAGIC P55 Vento
Poznaj wyszukane brzmienie SoundMAGIC P55 Vento
Inne Rankingi:  Słuchawki gamingowe do 100 zł

Model P55 cechuje się szykownym wyglądem. Marka prócz najwyższej dbałości o dźwięk zadbał również o wytrzymałość konstrukcji i komfort wykorzystywania. P55 wytworzone są z bardzo trwałych, mocnych i wytrzymałych materiałów, jak aluminium, żeby uniknąć przykrych sytuacji związanych z używaniem słuchawek w warunkach zewnętrznych.

SoundMAGIC P55 Vento to słuchawki HI-FI z przeznaczeniem na miasto i w podróż. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z nich w domu. Słuchawki można podłączać do odtwarzaczy audio i smartphonów dzięki dwóm kablom które są w zestawie. Jeden z mikrofonem, drugi bez.

niewielka konstrukcja

wspaniale zaprojektowana, nauszna budowa optymalnie dopasowuje się do ucha, co zagwarantuje nie tylko komfort na wysokim poziomie,również wyśmienitą izolację dźwięków z otoczenia, dzięki temu nic nie zakłóca Twoich ulubionych utworów.

Brzmienie, które wciąga w świat muzyki

Model P55s to zawodowe brzmienie Hi-FI znane z najszczególniej modnych modeli SoundMAGICa. Oferuje czysty i wysokiej jakości bas. Pozostałe pasma zachowują odpowiednią przezroczystość, wytwarzając spójne i soczyste brzmienie wypełniające wasze uszy.

budowa zezwala na kompaktowe złożenie słuchawek kiedy ich nie używamy i umieszczenie w twardym pokrowcu znajdującym się w pakiecie. Pady są miękkie, wytwarzane z wysokiej jakości sztucznej skóry i lekko leżą na uszach dzięki czemu nasza skóra może swobodnie oddychać choćby w upalne dni.

atrybuty SoundMAGIC P55
 • Przetworniki: energiczny (40mm magnes neodymowy)
 • Nominalne pasmo przenoszenia: 15 - 22 000 Hz
 • Nominalna impedancja: 35 Ω
 • Nominalna czułość: 110 dB +/- 3dB dla 1kHz/mW
 • Maks. Moc wejściowa: 20 mW
 • przewód o długości: 1,2 m
 • typ połączenia: mini jack 3,5 mm z kątową końcówką °60
 • Waga: 285 g
Towary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ SoundMAGIC T60 ☆

SoundMAGIC T60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC T60
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d9012da47c69b066f4de
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC T60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC T60BT Słuchawki dokanałowe Bluetooth ze stacją ładującą o Naturalny dźwięk z mocnym basem i czystymi tonami wysokimi o Bluetooth 5.2 dla niskiego zużycia energii i małych opóźnień o praktyczna kompozycja gwarantująca wygodne i bezpieczne dostosowanie o Obsługa trybów mono i stereo o Sterowanie dotykowe z obsługą asystentów głosowych o Tryb gamingowy z szczególnie małym opóźnieniem Najnowsza technologia Bluetooth 5.2 dla jeszcze bardziej stabilnej łączności Bluetooth w wersji 5.2 oferuje niższy poziom opóźnień, szybszą transmisję oraz jednostajniejsze, pozbawione przerw połączenie, a wszystko to przy oszczędnym poborze energii.

starannie dostrojone specjalnie z myślą o transmisji formatów bezstratnych T60BT zostały specjalnie dostosowane do wiernej reprodukcji formatów bezstratnych, a także Hi-Res. Bogate brzmienie w pełnym zakresie przenoszenia, a także dużo detali muzycznych w pełni bezprzewodowo.

Specjalny tryb gamingowy oraz niemało czasu dla odtwarzania wystarczy nacisnąć przycisk na dowolnej słuchawce, żeby uruchomić asygnowany tryb gamingowy. T60BT proponują także wspaniałe możliwości czasowe: do 5 odtwarzania bez przerwy na jednym ładowaniu, które zajmuje jedynie 30 minut.

W pełni naładowana stacja dokująca zagwarantuje aż cztery ładowania słuchawek. Możesz więc cieszyć się bezprzewodowym brzmieniem najwyższej jakości jeszcze dłużej, gdziekolwiek chcesz. Wodoodporność klasy IPX6.0 Słuchawki na dodatek oporność na działanie wilgoci na poziomie IPX6.0, co oznacza, że mogą być stosowane podczas choćby intensywnych ćwiczeń, czy podczas lekkiego deszczu.

Trzy tryby działania W zależności od sytuacji i otoczenia, możesz wybrać jeden z trzech trybów działania słuchawek: stereo (obie słuchawki w użyciu), mono (jedna słuchawka, np. Podczas rozmów) albo tryb dzielenia (dwie osoby korzystają po jednej słuchawce).

Ultra nieskomplikowane sterowanie T60BT posiadają po jednym przycisku wielofunkcyjnym na każdej słuchawce, dzięki którym z łatwością możemy kontrolować wszelkimi potrzebnymi funkcjami podczas korzystania ze słuchawek.

Sterowanie dotykowe obejmuje: o Start/wstrzymanie odtwarzania o Przełączanie pomiędzy utworami o Regulację głośności o Odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia głosowego o Aktywację asystenta głosowego o Reset słuchawek o Wersja Bluetooth: V5.2 o Przetwornik: dynamiczny, neodymowy 5,8 mm o Zasięg transmisji: do 13 metrów o Rezystancja DC: 14+/-10% Omów o Czułość mikrofonu: -42+3dB o Czas odtwarzania bez przerw: 4-5 godzin o Czas rozmów bez przerw: 3-4 godzin o Czas czuwania: 240 godzin o Waga: 10 gramów POBIERZ INSTRUKCJĘ


☆ SoundMAGIC ES30 ☆

SoundMAGIC ES30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC ES30
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b662a82fff03213fd5a4b
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC ES30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC ES30C Słuchawki dokanałowe z pilotem i mikrofonem profesjonalne strojenie dla zbalansowanego, bogatego brzmienia Nasza ekipa specjalistów zadbała o dokładne dostrojenie modelu ES30C, tak by słuchawki reprezentowały zrównoważoną, bogata sygnaturę dźwiękową, a każdy detal został odpowiednio czytelnie reprodukowany.

Specjalnie dopasowane przetworniki, świetna rozdzielczość Customowe przetworniki zaimplementowane w ES30C genialną rozdzielczość, co znacząco wpływa na jakość odtwarzanych plików bezstratnych.

różnorodność detali, a także zachowanie oryginalnego brzmienia daje całkiem nowe doznania odsłuchowe. Całkowicie metalowa konstrukcja Wysokiej klasy pokrywa stworzona z metalu jest nie tylko wytrzymała i poprawnie się przedstawia,też wpływa na zmniejszenie interferencji akustycznych.

udoskonala zatem czystość dźwięku i powoduje, iż basy są bardziej soczyste i lepiej ułożone. Wysokiej jakości materiały redukujące zniekształcenia dźwięku kabel audio został wyprodukowany w oparciu o rdzeń z miedzi beztlenowej i zakończony pozłacaną wtyczką.

Jest niepodatny na gwałtowne pociąganie i zniża zniekształcenia dźwięku, gwarantując stabilny przekaz wysokiej jakości sygnałów dźwiękowych. Komfort w trakcie noszenia i poprawna izolacja akustyczna Korpus słuchawek jest szczególnie drobny i lekki - pojedyncza słuchawka waży tylko 2,5 g.

Przylega do ucha w trakcie noszenia i nie sprawia dyskomfortu w trakcie długotrwałego używania. Dzięki wysokiej jakości wkładkom dousznym ES30C cechują się na dodatek wyśmienitą izolacją dźwiękową. Wielofunkcyjny pilot na kablu z mikrofonem ES30C to także stanowczo funkcjonalny pilot z mikrofonem HD.

Dzięki niemu można z łatwością sterować funkcjami odtwarzania, korzystać z asystenta głosowego, jak również prowadzić rozmowy głosowe w wysokiej jakości. Duża kompatybilność Z uwagi na wtyczkę 3,5 mm, słuchawki można stosować praktycznie z każdym urządzeniem posiadającym złącze słuchawkowe 3,5 mm, w tym z telefonami Iphone i z Androidem.

Wieloetapowe testy gwarancją zapewnienia jakości Każda para słuchawek SoundMAGIC poddawana jest serii rygorystycznych testów, które gwarantują ich wysoką jakość, bezpieczeństwo i odporność.


☆ SoundMAGIC HP150 ☆

SoundMAGIC HP150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC HP150
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5448b6f082fff02e4e001102
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC HP150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SoundMAGIC poprawił swój entuzjastycznie okrzyknięty model słuchawek zamkniętych HP100, wraz z pojawieniem się modelu HP150. Model HP150 to godny następca kultowego już HP100 proponujący jednak dużo ulepszone odczucia dźwiękowe. Dźwięk jest piękny, żywy i dynamiczny.usztywniona kompozycja, doskonale sprawdzająca się również jako przenośna, a wewnątrz doskonale stuningowane drivery bez wątpienia zbiorą kolejne dziesiątki melomanów na świecie.HP150 to referencyjne słuchawki studyjne o detalicznym i neutralnym brzmieniu | oferujące maksymalną wygodę podczas długich sesji z dźwiękiem. Konkretna i | przemyślana budowa gwarantuje wytrzymałość towaru na lata,.To nieszablonowy produkt pod względem walorów równocześnie brzmieniowych jak i konstrukcyjnych.proponując ekspansywną scenę dźwiękową, duże drivery HP150 tworzą mocny bas z naturalnym wokalem i przezroczystą górą. Środek pasma jest bogato nasycony dopieszczając cały obraz pasma. Zamknięta konstrukcja z pełnowymiarowymi padami i swobodną regulacją czynią je w pełni użytkowane jako słuchawki dla DJ-ów czy w studiu jako monitoring dla profesjonalistów. HP150 zaopatrzono w przewód o powiększonej trwałości i udoskonalonej nienaruszalności sygnału. Dzięki postępowym gumowym nausznikom, HP150 osiągnęły lepszą akustykę a jednocześnie są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Pełne nauszniki z miękkimi nausznikami kryją w całości ucho bez powodowania jakiegokolwiek nacisku, poprzez co są niewiarygodnie komfortowe do noszenia poprzez dłuższy okres czasu.Najważniejsze atrybuty: Reprodukcja dźwięku w jakości High Fidelity - neutralny balans tonalny przy odczuwalnie zwiększonej percepcji basu oraz najwyższego pasma. Nadzwyczajna rozdzielczość i detaliczność muzyczna. Wielka i wyważona scena dźwiękowa. Drivery 53mm w zamkniętej, wokół usznej konstrukcji zapewniające wysoki poziom izolacji hałasu unikatowa 3-kierunkowa budowa z obrotowym jarzmem, ultra-miękkie nauszniki i pałąk dla długich godzin użytkowania Składana , a także wysokiej jakości twardy futerał dla wygody w podróży SPECYFIKACJA | Przetwornik: intensywny 53mm z neodymowym magnesemPasmo przenoszenia: 10Hz~30KHz | Impedancja: 32 ± 10% ΩSkuteczność: 95 ± 3 dB at 1KHz/mWMac. Moc Wejsciowa: 100WDługość kabla: 1.2 mWtyk: stereo 3,5 mm pozłacany (+przejściówka na 6,3mm)Waga: 288gRecenzje: http://www.head-fi.org/products/soundmagic-hp150-premium-full-size-folding-headphones-black/reviews/11381""Perhaps it's a little bit of new toy syndrome excitement, but I have a | feeling HP150 should be added to a "Giant Killer" category since I have a | feeling it can come close in performance to some of the more well known | audiophile headphones from Senns, Beyer, AKG, and AT that cost a lot | more" I would HIGHLY recommend to consider HP150 and a small portable amp where together for under $300 you will have a KILLER audiophile quality sound like you never experienced before!http://headfonics.com/forum/index.php?topic=217.0" I find the HP150 sound to be excellent, and it only gets better with the better quality amplifiers"http://www.hifiheadphones.co.

Najtańsze Słuchawki SoundMagic – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek SoundMagic. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki dla graczy do 1000 zł

☆ SoundMAGIC ES30 ☆

SoundMAGIC ES30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC ES30
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b662a82fff03213fd5a4b
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC ES30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC ES30C Słuchawki dokanałowe z pilotem i mikrofonem profesjonalne strojenie dla zbalansowanego, bogatego brzmienia Nasza ekipa specjalistów zadbała o skrupulatne dostrojenie modelu ES30C, tak aby słuchawki reprezentowały zrównoważoną, bogata sygnaturę dźwiękową, a każdy szczegół został optymalnie czytelnie reprodukowany.

Specjalnie przypasowane przetworniki, znakomita rozdzielczość Customowe przetworniki zaimplementowane w ES30C idealną rozdzielczość, co stanowczo wpływa na jakość odtwarzanych plików bezstratnych.

bogactwo detali, a także zachowanie oryginalnego brzmienia daje całkiem nowe doznania odsłuchowe. W całości metalowa kompozycja Wysokiej klasy pokrywa wytworzona z metalu jest nie tylko wytrzymała i należycie się demonstruje,też wpływa na zmniejszenie interferencji akustycznych.

ulepsza zatem czystość dźwięku i sprawia, że basy są bardziej soczyste i lepiej ułożone. Wysokiej jakości materiały redukujące zniekształcenia dźwięku przewód audio został wykonany w oparciu o rdzeń z miedzi beztlenowej oraz zakończony pozłacaną wtyczką.

Jest niepodatny na gwałtowne pociąganie i ogranicza zniekształcenia dźwięku, gwarantując zrównoważony przekaz wysokiej jakości sygnałów dźwiękowych. Komfort podczas noszenia i poprawna izolacja akustyczna Korpus słuchawek jest nad wyraz niewiele znaczący i lekki - pojedyncza słuchawka waży tylko 2,5 g.

Przylega do ucha podczas noszenia i nie sprawia dyskomfortu podczas długookresowego używania. Dzięki wysokiej jakości wkładkom dousznym ES30C cechują się również genialną izolacją dźwiękową. Wielofunkcyjny pilot na kablu z mikrofonem ES30C to także stanowczo praktyczny pilot z mikrofonem HD.

Dzięki niemu można łatwo sterować funkcjami odtwarzania, korzystać z asystenta głosowego, jak też prowadzić rozmowy głosowe w wysokiej jakości. Pokaźna kompatybilność Z uwagi na wtyczkę 3,5 mm, słuchawki można stosować praktycznie z każdym urządzeniem posiadającym złącze słuchawkowe 3,5 mm, w tym z telefonami Iphone i z Androidem.

Wieloetapowe testy gwarancją zapewnienia jakości Każda para słuchawek SoundMAGIC poddawana jest kolekcji rygorystycznych testów, które gwarantują ich wysoką jakość, bezpieczeństwo, a także trwałość.


☆ SoundMAGIC E10 ☆

SoundMAGIC E10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512dfa808e441a202900005d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich solidność, interesujący wygląd i oporność na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

E10S wyposażono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

firma zastosował nowatorskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu.

obudowa E10s to 4 osobne metalowe elementy połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja cechuje się nad wyraz wysoką wytrzymałością, metalowa pokrywa obniża też rezonans, pozwala to zwiększyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyeksponujeć intensywny i bardzo nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać nawet 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to również lekko ocieplone wokale i rewelacyjnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy konkretnego dźwięku będą zadowoleni.

Podobnie jak w modelu E10, w E10s ponadto zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany typu plecionka, który znamionuje się znakomitą jakością i opornością na zakłócenia.

Metalowa obudowa to również rewelacyjny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia jednostkowego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech ciekawych kolorów.


Pozostałe cechy

- unikalna konstrukcja złożona z czterech metalowych komponentów połączonych mechanizmem dla uzyskania wspaniałego brzmienia i nieszablonowego wyglądu
- Zbalansowany dźwięk z wyróżnionymi niskimi rejestrami
- komfortowa budowa z unikalnym wyglądem
- Metalowa, konkretna pokrywa.
- Przetwornik: intensywny 10mm z neodymowym magnesem

W zestawie:
- Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
- Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
- Klips do kabla
- Twardy pokrowiec
- Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f382da47c05a9542231
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są wyraźnie udoskonaloną wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują choćby najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także widocznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wykwintny i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia na pewno choćby najszczególniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

Utrzymano znany już design pokrywy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni wytwarzana z aluminium, co zapewnia słuchawkom bardzo dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Na dodatek w pakiecie znajdziemy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia realnie najlepszej ergonomii i przypasowania słuchawek do własnych potrzeb.

Nie obeszło się też bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany kabel, zaprojektowany, aby uniknąć plątania się przewodu.

E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku produkt dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

producent zastosował pionierskie rozwiązanie z szykownym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania, a także jakości dźwięku.


cechy artykułu:

 • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
 • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
 • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
 • Wygoda i typowy design
 • oporny, skręcany przewód wysokiej jakości
 • W pełni metalowa obudowa przetwornika
 • Cewka produkowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
 • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

Specyfikacja technologiczna:

 • Przetwornik: energiczny przetwornik neodymowy 10mm
 • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
 • Impedancja: 51Ω
 • Skuteczność: 102dB
 • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
 • kabel: 1.2m
 • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, wykrzywiony pod kątem 60 poziomów
 • Waga: 13g☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f442da47c05a9542257
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był staranny, z dobrze zdefiniowanym basem i odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać idealną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Aby zbliżyć się jak najszczególniej do oryginalności nagrania, producent zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

Warto o tym pamiętać. Pokrywa w kształcie tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to również bardzo praktyczne. Zawarte w komplecie bogactwo końcówek silikonowych i Comply prawidłowe dopasowanie słuchawek do każdego ucha.

trafne dobranie zestawu tipsów do swojego ucha, lepszą izolację, czysty dźwięk a w wyniku czego rewelacyjne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i stabilny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Dr Dre

E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Solidna Budowa konkretna obudowa wykonana w całości z aluminium i starannie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na nieprzystępne warunki stosowania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najlepsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

dopasowanie i Izolacja funkcjonalne dopasowane tulejki dźwiękowe idealnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu kompozycja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami należycie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie tworzy dla muzyki wspaniałą przestrzeń akustyczną.

W komplecie użytkownik dostaje obfity dobór nakładek silikonowych typu Comply, żeby w 100% związać słuchawki do swoich uszu. GŁÓWNE cechy: Neutralny i jednostajny dźwięk nieskazitelny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do trafnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne przypasowanie i standardowy design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla mocna, w pełni metalowa konstrukcja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw zawiera: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ SoundMAGIC T60 ☆

SoundMAGIC T60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC T60
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d9012da47c69b066f4de
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC T60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC T60BT Słuchawki dokanałowe Bluetooth ze stacją ładującą o Naturalny dźwięk z mocnym basem i czystymi tonami wysokimi o Bluetooth 5.2 dla niskiego zużycia energii i niepokaźnych opóźnień o użyteczna budowa gwarantująca komfortowe i bezpieczne dopasowanie o Obsługa trybów mono i stereo o Sterowanie dotykowe z obsługą asystentów głosowych o Tryb gamingowy z szczególnie małym opóźnieniem Najnowsza technologia Bluetooth 5.2 dla jeszcze bardziej zrównoważonej łączności Bluetooth w wersji 5.2 oferuje niższy poziom opóźnień, szybszą transmisję oraz jednostajniejsze, pozbawione przerw połączenie, a wszystko to przy oszczędnym poborze energii.

starannie dostrojone specjalnie z myślą o transmisji formatów bezstratnych T60BT zostały specjalnie dostosowane do wiernej reprodukcji formatów bezstratnych i Hi-Res. Bogate brzmienie w pełnym zakresie przenoszenia, a także mnóstwo detali muzycznych w pełni bezprzewodowo.

Specjalny tryb gamingowy oraz niemało czasu dla odtwarzania wystarczy nacisnąć przycisk na dowolnej słuchawce, by uruchomić przeznaczony tryb gamingowy. T60BT oferują także nadzwyczajne możliwości czasowe: do 5 odtwarzania bez przerwy na jednym ładowaniu, które zajmuje jedynie 30 minut.

W pełni naładowana stacja dokująca zagwarantuje aż cztery ładowania słuchawek. Możesz więc radować się bezprzewodowym brzmieniem najwyższej jakości jeszcze dłużej, gdziekolwiek chcesz. Wodoodporność klasy IPX6.0 Słuchawki ponadto wytrzymałość na działanie wilgoci na poziomie IPX6.0, co oznacza, iż mogą być wykorzystywane podczas choćby intensywnych ćwiczeń, czy podczas lekkiego deszczu.

Trzy tryby działania W zależności od sytuacji i otoczenia, możesz wybrać jeden z trzech trybów działania słuchawek: stereo (obie słuchawki w użyciu), mono (jedna słuchawka, np. W trakcie rozmów) albo tryb dzielenia (dwie osoby korzystają po jednej słuchawce).

Ultra łatwe sterowanie T60BT mają po jednym przycisku wielofunkcyjnym na każdej słuchawce, dzięki którym łatwo możemy kontrolować wszelkimi koniecznymi funkcjami podczas korzystania ze słuchawek.

Sterowanie dotykowe obejmuje: o Start/wstrzymanie odtwarzania o Przełączanie między utworami o Regulację głośności o Odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia głosowego o Aktywację asystenta głosowego o Reset słuchawek o Wersja Bluetooth: V5.2 o Przetwornik: dynamiczny, neodymowy 5,8 mm o Zasięg transmisji: do 13 metrów o Rezystancja DC: 14+/-10% Omów o Czułość mikrofonu: -42+3dB o Czas odtwarzania bez przerw: 4-5 godzin o Czas rozmów bez przerw: 3-4 godzin o Czas czuwania: 240 godzin o Waga: 10 gramów POBIERZ INSTRUKCJĘ


☆ SoundMAGIC P55 ☆

SoundMAGIC P55 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC P55
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e1fa82fff0daf4dc3e2d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC P55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SoundMAGIC P55 Vento
Poznaj wykwintne brzmienie SoundMAGIC P55 Vento

Model P55 charakteryzuje się wytwornym wyglądem. Marka prócz najwyższej dbałości o dźwięk zadbał także o trwałość konstrukcji i komfort używania. P55 wytwarzane są z nad wyraz trwałych, mocnych i wytrzymałych tworzyw, jak aluminium, by uniknąć przykrych sytuacji związanych z wykorzystywaniem słuchawek w warunkach zewnętrznych.

SoundMAGIC P55 Vento to słuchawki HI-FI z przeznaczeniem na miasto i w podróż. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby korzystać z nich w domu. Słuchawki można podłączać do odtwarzaczy audio i smartphonów dzięki dwóm kablom które są w pakiecie. Jeden z mikrofonem, drugi bez.

drobna budowa

wspaniale zaprojektowana, nauszna konstrukcja adekwatnie dostosowuje się do ucha, co zagwarantuje nie tylko komfort na wysokim poziomie,też znakomitą izolację dźwięków z otoczenia, dzięki temu nic nie zakłóca Twoich ulubionych utworów.

Brzmienie, które wciąga w świat muzyki

Model P55s to zawodowe brzmienie Hi-FI znane z najmocniej lubianych modeli SoundMAGICa. Proponuje czysty i wysokiej jakości bas. Pozostałe pasma zachowują odpowiednią przejrzystość, stwarzając spójne i soczyste brzmienie wypełniające wasze uszy.

konstrukcja zezwala na kompaktowe złożenie słuchawek kiedy ich nie używamy i umieszczenie w twardym pokrowcu znajdującym się w zestawie. Pady są miękkie, tworzone z wysokiej jakości sztucznej skóry i lekko leżą na uszach dzięki temu nasza skóra może luźno oddychać choćby w upalne dni.

cechy SoundMAGIC P55
 • Przetworniki: aktywny (40mm magnes neodymowy)
 • Nominalne pasmo przenoszenia: 15 - 22 000 Hz
 • Nominalna impedancja: 35 Ω
 • Nominalna czułość: 110 dB +/- 3dB dla 1kHz/mW
 • Maks. Moc wejściowa: 20 mW
 • kabel o długości: 1,2 m
 • typ połączenia: mini jack 3,5 mm z kątową końcówką °60
 • Waga: 285 g
Towary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów dzisiaj

☆ SoundMAGIC HP150 ☆

SoundMAGIC HP150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC HP150
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5448b6f082fff02e4e001102
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC HP150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SoundMAGIC poprawił swój entuzjastycznie okrzyknięty model słuchawek zamkniętych HP100, wraz z pojawieniem się modelu HP150. Model HP150 to godny następca kultowego już HP100 proponujący jednak dużo udoskonalone odczucia dźwiękowe. Dźwięk jest spektakularny, żywy i intensywny.usztywniona kompozycja, nadzwyczajnie sprawdzająca się też jako przenośna, a we wnętrzu wspaniale stuningowane drivery bez dwóch zdań zbiorą kolejne dziesiątki melomanów na świecie.HP150 to referencyjne słuchawki studyjne o detalicznym i neutralnym brzmieniu | proponujące maksymalną wygodę w trakcie długich sesji z dźwiękiem. Mocna i | przemyślana kompozycja zapewnia trwałość towaru na lata,.To wyjątkowy towar pod względem walorów zarówno brzmieniowych jak i konstrukcyjnych.oferując ekspansywną scenę dźwiękową, szerokie drivery HP150 tworzą mocny bas z naturalnym wokalem i klarowną górą. Środek pasma jest bogato nasycony dopieszczając cały obraz pasma. Zamknięta budowa z pełnowymiarowymi padami i swobodną regulacją czynią je w pełni wykorzystywane jako słuchawki dla DJ-ów czy w studiu jako monitoring dla profesjonalistów. HP150 zaopatrzono w przewód o rozszerzonej trwałości i lepszej niepodzielności sygnału. Dzięki progresywnym gumowym nausznikom, HP150 osiągnęły ulepszoną akustykę a jednocześnie są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Pełne nauszniki z miękkimi nausznikami kryją w całości ucho bez powodowania jakiegokolwiek nacisku, poprzez co są niewiarygodnie wygodne do noszenia poprzez dłuższy okres czasu.Najważniejsze parametry: Reprodukcja dźwięku w jakości High Fidelity - neutralny balans tonalny przy odczuwalnie rozszerzonej percepcji basu i najwyższego pasma. Wspaniała rozdzielczość i detaliczność muzyczna. Obfita i wyważona scena dźwiękowa. Drivery 53mm w zamkniętej, wokół usznej konstrukcji gwarantujące wysoki poziom izolacji hałasu unikatowa 3-kierunkowa budowa z obrotowym jarzmem, ultra-miękkie nauszniki i pałąk dla długich godzin użytkowania Składana , a także wysokiej jakości twardy futerał dla wygody w podróży SPECYFIKACJA | Przetwornik: dynamiczny 53mm z neodymowym magnesemPasmo przenoszenia: 10Hz~30KHz | Impedancja: 32 ± 10% ΩSkuteczność: 95 ± 3 dB at 1KHz/mWMac. Moc Wejsciowa: 100WDługość kabla: 1.2 mWtyk: stereo 3,5 mm pozłacany (+przejściówka na 6,3mm)Waga: 288gRecenzje: http://www.head-fi.org/products/soundmagic-hp150-premium-full-size-folding-headphones-black/reviews/11381""Perhaps it's a little bit of new toy syndrome excitement, but I have a | feeling HP150 should be added to a "Giant Killer" category since I have a | feeling it can come close in performance to some of the more well known | audiophile headphones from Senns, Beyer, AKG, and AT that cost a lot | more" I would HIGHLY recommend to consider HP150 and a small portable amp where together for under $300 you will have a KILLER audiophile quality sound like you never experienced before!http://headfonics.com/forum/index.php?topic=217.0" I find the HP150 sound to be excellent, and it only gets better with the better quality amplifiers"http://www.hifiheadphones.co.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *