Słuchawki SoundMagic

Ranking Słuchawek SoundMagic – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki SoundMagic. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta SoundMagic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f442da47c05a9542257
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Równocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak żeby dźwięk był skrupulatny, z należycie zdefiniowanym basem i odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać genialną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. By zbliżyć się jak najmocniej do oryginalności nagrania, firma zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga większej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy również wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

Warto o tym pamiętać. Obudowa w profilu tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium sprawiają, że słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to ponadto szczególnie funkcjonalne. Zawarte w komplecie zasobność końcówek silikonowych, a także Comply poprawne dostosowanie słuchawek do każdego ucha.

optymalne dopasowanie zestawu tipsów do swojego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w rezultacie wspaniałe przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i jednostajny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Konkretna Budowa mocna pokrywa wyprodukowana całkowicie z aluminium, a także precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, wytrzymałego na nieprzystępne warunki wykorzystywania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac osiągalne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

przypasowanie i Izolacja funkcjonalne dopasowane tulejki dźwiękowe rewelacyjnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu budowa douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami należycie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a równocześnie tworzy dla muzyki świetną przestrzeń akustyczną.

W pakiecie użytkownik dostaje wielki dobór nakładek silikonowych rodzaju Comply, żeby w 100% zespoić słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE atrybuty: Neutralny i zrównoważony dźwięk bezbłędny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do słusznych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dostosowanie i typowy design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla potężna, w pełni metalowa kompozycja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw zawiera: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w kształcie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) ☆

Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062)
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f382da47c05a9542231
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są znacznie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

precyzyjnie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także pokaźnie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wykwintny i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia na pewno choćby najistotniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

Utrzymano znany już design obudowy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – pokrywa jest w pełni stworzona z aluminium, co gwarantuje słuchawkom wyjątkowo korzystną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku w zestawie odszukamy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia osiągalnie najkorzystniejszej ergonomii i przypasowania słuchawek do własnych potrzeb.

Nie obeszło się jeszcze bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany kabel, zaprojektowany, aby uniknąć plątania się przewodu.

E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia, a także odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar przystosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

producent zastosował prekursorskie rozwiązanie z gustownym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zapewnia kompatybilność w sensie sterowania oraz jakości dźwięku.


atrybuty produktu:

 • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
 • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
 • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
 • Wygoda i charakterystyczny design
 • wytrzymały, skręcany kabel wysokiej jakości
 • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
 • Cewka stworzona z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
 • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

Specyfikacja techniczna:

 • Przetwornik: intensywny przetwornik neodymowy 10mm
 • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
 • Impedancja: 51Ω
 • Skuteczność: 102dB
 • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
 • przewód: 1.2m
 • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, wykrzywiony pod kątem 60 stopni
 • Waga: 13g☆ SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454) ☆

SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454)
 • Ilość ofert: 36
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512dfa808e441a202900005d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich odporność, atrakcyjny wygląd i niepodatność na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

E10S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku produkt dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

firma zastosował pionierskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu.

obudowa E10s to 4 osobne metalowe komponenty połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja charakteryzuje się nad wyraz wysoką wytrzymałością, metalowa pokrywa ogranicza na dodatek rezonans, pozwala to rozszerzyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyróżnić intensywny i niezwykle nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać nawet 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to również lekko ocieplone wokale i świetnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy mocnego dźwięku będą zadowoleni.

Podobnie jak w modelu E10, w E10s dodatkowo zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany rodzaju plecionka, który znamionuje się świetną jakością i niepodatnością na zakłócenia.

Metalowa pokrywa to dodatkowo doskonały, industrialny wygląd. Dla podkreślenia jednostkowego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech niebanalnych odcieni.


Pozostałe parametry

- niepowtarzalna konstrukcja złożona z czterech metalowych części połączonych mechanizmem dla uzyskania nieprzeciętnego brzmienia oraz unikatowego wyglądu
- Zbalansowany dźwięk z uwydatnionymi niskimi rejestrami
- komfortowa kompozycja z niepowtarzalnym wyglądem
- Metalowa, solidna pokrywa.
- Przetwornik: energiczny 10mm z neodymowym magnesem

W zestawie:
- Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
- Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
- Klips do kabla
- Twardy pokrowiec
- Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ Soundmagic t60bt (biały) ☆

Soundmagic t60bt (biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic t60bt (biały)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d9012da47c69b066f4de
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic t60bt (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC T60BT Słuchawki dokanałowe Bluetooth ze stacją ładującą o Naturalny dźwięk z mocnym basem i czystymi tonami wysokimi o Bluetooth 5.2 dla niskiego zużycia energii i małych opóźnień o praktyczna kompozycja gwarantująca wygodne i bezpieczne dostosowanie o Obsługa trybów mono i stereo o Sterowanie dotykowe z obsługą asystentów głosowych o Tryb gamingowy z szczególnie małym opóźnieniem Najnowsza technologia Bluetooth 5.2 dla jeszcze bardziej stabilnej łączności Bluetooth w wersji 5.2 oferuje niższy poziom opóźnień, szybszą transmisję oraz jednostajniejsze, pozbawione przerw połączenie, a wszystko to przy oszczędnym poborze energii.

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne duże

starannie dostrojone specjalnie z myślą o transmisji formatów bezstratnych T60BT zostały specjalnie dostosowane do wiernej reprodukcji formatów bezstratnych, a także Hi-Res. Bogate brzmienie w pełnym zakresie przenoszenia, a także dużo detali muzycznych w pełni bezprzewodowo.

Specjalny tryb gamingowy oraz niemało czasu dla odtwarzania wystarczy nacisnąć przycisk na dowolnej słuchawce, żeby uruchomić asygnowany tryb gamingowy. T60BT proponują także wspaniałe możliwości czasowe: do 5 odtwarzania bez przerwy na jednym ładowaniu, które zajmuje jedynie 30 minut.

W pełni naładowana stacja dokująca zagwarantuje aż cztery ładowania słuchawek. Możesz więc cieszyć się bezprzewodowym brzmieniem najwyższej jakości jeszcze dłużej, gdziekolwiek chcesz. Wodoodporność klasy IPX6.0 Słuchawki na dodatek oporność na działanie wilgoci na poziomie IPX6.0, co oznacza, że mogą być stosowane podczas choćby intensywnych ćwiczeń, czy podczas lekkiego deszczu.

Trzy tryby działania W zależności od sytuacji i otoczenia, możesz wybrać jeden z trzech trybów działania słuchawek: stereo (obie słuchawki w użyciu), mono (jedna słuchawka, np. Podczas rozmów) albo tryb dzielenia (dwie osoby korzystają po jednej słuchawce).

Ultra nieskomplikowane sterowanie T60BT posiadają po jednym przycisku wielofunkcyjnym na każdej słuchawce, dzięki którym z łatwością możemy kontrolować wszelkimi potrzebnymi funkcjami podczas korzystania ze słuchawek.

Sterowanie dotykowe obejmuje: o Start/wstrzymanie odtwarzania o Przełączanie pomiędzy utworami o Regulację głośności o Odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia głosowego o Aktywację asystenta głosowego o Reset słuchawek o Wersja Bluetooth: V5.2 o Przetwornik: dynamiczny, neodymowy 5,8 mm o Zasięg transmisji: do 13 metrów o Rezystancja DC: 14+/-10% Omów o Czułość mikrofonu: -42+3dB o Czas odtwarzania bez przerw: 4-5 godzin o Czas rozmów bez przerw: 3-4 godzin o Czas czuwania: 240 godzin o Waga: 10 gramów POBIERZ INSTRUKCJĘ


☆ Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335) ☆

Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64656901b4fd33508bbb134a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dzięki zastosowaniu progresywnych technice, takich jak: układu Qualcomm QCC3040, adaptacyjnego AptX, wysokiej klasy przetworników dynamicznych i fachowego strojenia, świeże TWS50 zachwycają swym brzmieniem, dostarczając niespotykanych doznań odsłuchowych....


☆ Soundmagic p23bt ☆

Soundmagic p23bt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic p23bt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d8fe2da47c69b066f4dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic p23bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC P23BT Bezprzewodowe słuchawki z technologią Bluetooth 5.0 oraz redukcją hałasu CVC Łączność bezprzewodowa - stabilne połączenie niczym po kablu P23BT zostały wyekwipowane w układ Qualcomm QCC3034, łączący w sobie znakomitą stabilność, dźwięk wysokiej rozdzielczości i niższy stopień opóźnień.

Nie ważne, czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy grasz w grę - bezproblemowe wykorzystywanie masz zapewnione. Załóż słuchawki i przenieś się na scenę Protokół audio APTX HD pozwala na słuchanie muzyki o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu nie umknie Ci najdrobniejszy detal, czy niuans ulubionych utworów.

P23BT to niczym Twoja prywatna scena koncertowa. Czyste, wyraźne połączenia głosowe Dzięki zastosowaniu progresywnej technice redukcji szumów otoczenia CVC8.0 słuchawki automatycznie rozpoznają środowisko i eliminują otaczający hałas, zapewniając, że każde połączenie głosowe będzie wyraźne.

Bardziej realistyczne brzmienie stereo 40 mm przetwornik dynamiczny zapewnia nieprzeciętną odpowiedź niskich częstotliwości, bogatą scenę dźwiękową oraz pełne dynamiki brzmienie dla jeszcze lepszych wrażeń odsłuchowych w trakcie gier, czy słuchania muzyki.

10 minut ładowania dla 5 godzin muzyki P23BT ma na pokładzie skuteczny akumulator o objętości 400 mAh wspierany poprzez energooszczędny obwód zasilania, dzięki temu jedna godzina ładowania gwarantuje około 60 godzin bezprzewodowego słuchania.

Połączenie Bluetooth albo tradycyjne przewodowe P23BT może w każdej chwili zostać zmieniony w fachowy gamingowy headset, podłączając do niego przewód z mikrofonem, który znajduje się w komplecie. Proste sterowanie dotykowe Tylna część lewej słuchawki to strefa sterowania dotykowego, która zezwala na kontrolowanie takich funkcji, jak: odtwarzanie muzyki, regulację głośności, włączanie, wyłączanie, resetowanie słuchawek, odbieranie/odrzucanie połączeń głosowych, czy aktywację asystenta głosowego.

Połączenie jednym dotknięciem starczy zbliżyć smartfon z funkcją NFC do tylnej części słuchawek,momentalnie i bez problemów sparować je z Bluetooth. Pałąk nagłowny dopracowany silikonem Pałąk P23BT został dopracowany przyjaznym dla skóry materiałem silikonowym, który nie tylko jest miękki i delikatny,ponadto wytrzymały.

znaczna kompatybilność Słuchawki zapewniają łączność bezprzewodową albo przy użyciu dostarczonego w pakiecie kabla. Oferująprędkie i zrównoważone połączenie ze smartfonami, tabletami, laptopami, czy komputerami stacjonarnymi, jak na dodatek innymi urządzeniami, zapewniając genialne doznania odsłuchowe z dowolnym źródłem audio.

W komplecie: o Bluetooth: wersja 5.0 o Zasięg bezprzewodowy: do 13 m o Przetwornik: 40 mm, dynamiczny, neodymowy o Rezystancja DC: 32 Omów o Czułość: 100 +/- 3dB przy 1KHz o Czułość mikrofonu: -42+/-dB o Czas odtwarzania bez przerwy: 54~60 godzin o Czas połączeń głosowych: 39~45 godzin o Czas czuwania: 50 dni o Waga: 156 gramów POBIERZ INSTRUKCJĘ


☆ SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246 ☆

SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650e5fabb256f56045dfcd95
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe ☆

SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650e8aa53754b78e7476c472
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Słuchawki SoundMagic P55 Vento Darmowy odbiór w 20 miastach! (6949379001161) ☆

Słuchawki SoundMagic P55 Vento Darmowy odbiór w 20 miastach! (6949379001161) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic P55 Vento Darmowy odbiór w 20 miastach! (6949379001161)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e1fa82fff0daf4dc3e2d
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki SoundMagic P55 Vento Darmowy odbiór w 20 miastach! (6949379001161) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SoundMAGIC P55 Vento
Poznaj wyszukane brzmienie SoundMAGIC P55 Vento

Model P55 cechuje się szykownym wyglądem. Marka prócz najwyższej dbałości o dźwięk zadbał również o wytrzymałość konstrukcji i komfort wykorzystywania. P55 wytworzone są z bardzo trwałych, mocnych i wytrzymałych materiałów, jak aluminium, żeby uniknąć przykrych sytuacji związanych z używaniem słuchawek w warunkach zewnętrznych.

SoundMAGIC P55 Vento to słuchawki HI-FI z przeznaczeniem na miasto i w podróż. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z nich w domu. Słuchawki można podłączać do odtwarzaczy audio i smartphonów dzięki dwóm kablom które są w zestawie. Jeden z mikrofonem, drugi bez.

niewielka konstrukcja

wspaniale zaprojektowana, nauszna budowa optymalnie dopasowuje się do ucha, co zagwarantuje nie tylko komfort na wysokim poziomie,również wyśmienitą izolację dźwięków z otoczenia, dzięki temu nic nie zakłóca Twoich ulubionych utworów.

Brzmienie, które wciąga w świat muzyki

Model P55s to zawodowe brzmienie Hi-FI znane z najszczególniej modnych modeli SoundMAGICa. Oferuje czysty i wysokiej jakości bas. Pozostałe pasma zachowują odpowiednią przezroczystość, wytwarzając spójne i soczyste brzmienie wypełniające wasze uszy.

budowa zezwala na kompaktowe złożenie słuchawek kiedy ich nie używamy i umieszczenie w twardym pokrowcu znajdującym się w pakiecie. Pady są miękkie, wytwarzane z wysokiej jakości sztucznej skóry i lekko leżą na uszach dzięki czemu nasza skóra może swobodnie oddychać choćby w upalne dni.

atrybuty SoundMAGIC P55
 • Przetworniki: energiczny (40mm magnes neodymowy)
 • Nominalne pasmo przenoszenia: 15 - 22 000 Hz
 • Nominalna impedancja: 35 Ω
 • Nominalna czułość: 110 dB +/- 3dB dla 1kHz/mW
 • Maks. Moc wejściowa: 20 mW
 • przewód o długości: 1,2 m
 • typ połączenia: mini jack 3,5 mm z kątową końcówką °60
 • Waga: 285 g
Towary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182) ☆

Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182)
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b662a82fff03213fd5a4b
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC ES30C Słuchawki dokanałowe z pilotem i mikrofonem profesjonalne strojenie dla zbalansowanego, bogatego brzmienia Nasza ekipa specjalistów zadbała o dokładne dostrojenie modelu ES30C, tak by słuchawki reprezentowały zrównoważoną, bogata sygnaturę dźwiękową, a każdy detal został odpowiednio czytelnie reprodukowany.

Specjalnie dopasowane przetworniki, świetna rozdzielczość Customowe przetworniki zaimplementowane w ES30C genialną rozdzielczość, co znacząco wpływa na jakość odtwarzanych plików bezstratnych.

różnorodność detali, a także zachowanie oryginalnego brzmienia daje całkiem nowe doznania odsłuchowe. Całkowicie metalowa konstrukcja Wysokiej klasy pokrywa stworzona z metalu jest nie tylko wytrzymała i poprawnie się przedstawia,też wpływa na zmniejszenie interferencji akustycznych.

udoskonala zatem czystość dźwięku i powoduje, iż basy są bardziej soczyste i lepiej ułożone. Wysokiej jakości materiały redukujące zniekształcenia dźwięku kabel audio został wyprodukowany w oparciu o rdzeń z miedzi beztlenowej i zakończony pozłacaną wtyczką.

Jest niepodatny na gwałtowne pociąganie i zniża zniekształcenia dźwięku, gwarantując stabilny przekaz wysokiej jakości sygnałów dźwiękowych. Komfort w trakcie noszenia i poprawna izolacja akustyczna Korpus słuchawek jest szczególnie drobny i lekki - pojedyncza słuchawka waży tylko 2,5 g.

Przylega do ucha w trakcie noszenia i nie sprawia dyskomfortu w trakcie długotrwałego używania. Dzięki wysokiej jakości wkładkom dousznym ES30C cechują się na dodatek wyśmienitą izolacją dźwiękową. Wielofunkcyjny pilot na kablu z mikrofonem ES30C to także stanowczo funkcjonalny pilot z mikrofonem HD.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe

Dzięki niemu można z łatwością sterować funkcjami odtwarzania, korzystać z asystenta głosowego, jak również prowadzić rozmowy głosowe w wysokiej jakości. Duża kompatybilność Z uwagi na wtyczkę 3,5 mm, słuchawki można stosować praktycznie z każdym urządzeniem posiadającym złącze słuchawkowe 3,5 mm, w tym z telefonami Iphone i z Androidem.

Wieloetapowe testy gwarancją zapewnienia jakości Każda para słuchawek SoundMAGIC poddawana jest serii rygorystycznych testów, które gwarantują ich wysoką jakość, bezpieczeństwo i odporność.


Najtańsze Słuchawki SoundMagic – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek SoundMagic. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182) ☆

Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182)
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b662a82fff03213fd5a4b
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic es30c (czarny) (6949379002182) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC ES30C Słuchawki dokanałowe z pilotem i mikrofonem profesjonalne strojenie dla zbalansowanego, bogatego brzmienia Nasza ekipa specjalistów zadbała o skrupulatne dostrojenie modelu ES30C, tak aby słuchawki reprezentowały zrównoważoną, bogata sygnaturę dźwiękową, a każdy szczegół został optymalnie czytelnie reprodukowany.

Specjalnie przypasowane przetworniki, znakomita rozdzielczość Customowe przetworniki zaimplementowane w ES30C idealną rozdzielczość, co stanowczo wpływa na jakość odtwarzanych plików bezstratnych.

bogactwo detali, a także zachowanie oryginalnego brzmienia daje całkiem nowe doznania odsłuchowe. W całości metalowa kompozycja Wysokiej klasy pokrywa wytworzona z metalu jest nie tylko wytrzymała i należycie się demonstruje,też wpływa na zmniejszenie interferencji akustycznych.

ulepsza zatem czystość dźwięku i sprawia, że basy są bardziej soczyste i lepiej ułożone. Wysokiej jakości materiały redukujące zniekształcenia dźwięku przewód audio został wykonany w oparciu o rdzeń z miedzi beztlenowej oraz zakończony pozłacaną wtyczką.

Jest niepodatny na gwałtowne pociąganie i ogranicza zniekształcenia dźwięku, gwarantując zrównoważony przekaz wysokiej jakości sygnałów dźwiękowych. Komfort podczas noszenia i poprawna izolacja akustyczna Korpus słuchawek jest nad wyraz niewiele znaczący i lekki - pojedyncza słuchawka waży tylko 2,5 g.

Przylega do ucha podczas noszenia i nie sprawia dyskomfortu podczas długookresowego używania. Dzięki wysokiej jakości wkładkom dousznym ES30C cechują się również genialną izolacją dźwiękową. Wielofunkcyjny pilot na kablu z mikrofonem ES30C to także stanowczo praktyczny pilot z mikrofonem HD.

Dzięki niemu można łatwo sterować funkcjami odtwarzania, korzystać z asystenta głosowego, jak też prowadzić rozmowy głosowe w wysokiej jakości. Pokaźna kompatybilność Z uwagi na wtyczkę 3,5 mm, słuchawki można stosować praktycznie z każdym urządzeniem posiadającym złącze słuchawkowe 3,5 mm, w tym z telefonami Iphone i z Androidem.

Wieloetapowe testy gwarancją zapewnienia jakości Każda para słuchawek SoundMAGIC poddawana jest kolekcji rygorystycznych testów, które gwarantują ich wysoką jakość, bezpieczeństwo, a także trwałość.


☆ SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454) ☆

SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454)
 • Ilość ofert: 36
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512dfa808e441a202900005d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMagic SoundMagic E10M Gold Black Sluchawki z pilotem i mikrofonem iPhone, Galaxy S (6949379000454) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich solidność, interesujący wygląd i oporność na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

E10S wyposażono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

firma zastosował nowatorskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu.

obudowa E10s to 4 osobne metalowe elementy połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja cechuje się nad wyraz wysoką wytrzymałością, metalowa pokrywa obniża też rezonans, pozwala to zwiększyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyeksponujeć intensywny i bardzo nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać nawet 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to również lekko ocieplone wokale i rewelacyjnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy konkretnego dźwięku będą zadowoleni.

Podobnie jak w modelu E10, w E10s ponadto zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany typu plecionka, który znamionuje się znakomitą jakością i opornością na zakłócenia.

Metalowa obudowa to również rewelacyjny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia jednostkowego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech ciekawych kolorów.


Pozostałe cechy

- unikalna konstrukcja złożona z czterech metalowych komponentów połączonych mechanizmem dla uzyskania wspaniałego brzmienia i nieszablonowego wyglądu
- Zbalansowany dźwięk z wyróżnionymi niskimi rejestrami
- komfortowa budowa z unikalnym wyglądem
- Metalowa, konkretna pokrywa.
- Przetwornik: intensywny 10mm z neodymowym magnesem

W zestawie:
- Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
- Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
- Klips do kabla
- Twardy pokrowiec
- Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) ☆

Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062)
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f382da47c05a9542231
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic Słuchawki e50s czarno-czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są wyraźnie udoskonaloną wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują choćby najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także widocznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wykwintny i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia na pewno choćby najszczególniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

Utrzymano znany już design pokrywy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni wytwarzana z aluminium, co zapewnia słuchawkom bardzo dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Na dodatek w pakiecie znajdziemy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia realnie najlepszej ergonomii i przypasowania słuchawek do własnych potrzeb.

Nie obeszło się też bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany kabel, zaprojektowany, aby uniknąć plątania się przewodu.

E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku produkt dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

producent zastosował pionierskie rozwiązanie z szykownym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania, a także jakości dźwięku.


cechy artykułu:

 • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
 • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
 • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
 • Wygoda i typowy design
 • oporny, skręcany przewód wysokiej jakości
 • W pełni metalowa obudowa przetwornika
 • Cewka produkowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
 • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

Specyfikacja technologiczna:

 • Przetwornik: energiczny przetwornik neodymowy 10mm
 • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
 • Impedancja: 51Ω
 • Skuteczność: 102dB
 • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
 • kabel: 1.2m
 • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, wykrzywiony pod kątem 60 poziomów
 • Waga: 13g☆ Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC E11C Srebrny + DARMOWY TRANSPORT! ☆

Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC E11C Srebrny + DARMOWY TRANSPORT! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC E11C Srebrny + DARMOWY TRANSPORT!
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c17a7e982fff093acc96e18
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC E11C Srebrny + DARMOWY TRANSPORT! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC E11BT Dokanałowe słuchawki Bluetooth z pilotem i mikrofonem, wytrzymałe na działanie wilgoci. Bluetooth V 5.0 E11BT zostały wyekwipowane w najnowszą technikę transmisji bezprzewodowej Bluetooth piątej generacji, która gwarantuje zrównoważony, bezstratny przesył danych, by uzyskać jakość dźwięku Hi-Fi.

dodatkowo cechuje się niskim poborem energii, a także zasięgiem działania choćby do 13 metrów. Wszechstronność zastosowań, łatwość wykorzystywania Słuchawki bez problemu współpracują z każdym urządzeniem zaopatrzonym w Bluetooth.

dokument szczelności IPX4 oporność na działanie potu czy zachlapania zezwala na komfortowe stosowanie słuchawek w trakcie ćwiczeń, jak i na zewnątrz - choćby w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

skuteczna bateria Akumulator o obszerności 100mAh oznacza długi czas działania, ładując się do pełna w zaledwie 2 godziny: $792 280 godzin w trybie czuwania $793 48 godzin odtwarzania muzyki non-stop $794 20 godzin rozmów komfortowe noszenie stworzony z materiału przyjaznego dla skóry pałąk na szyję zagwarantuje komfort noszenia E11BT.

Nie uwiera, ani nie przeszkadza nawet w trakcie wykonywania dynamicznych ruchów. Praktyczny pilot z mikrofonem Prosty w użyciu pilot z mikrofonem umieszczony na kablu E11BT pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych w wysokiej jakości, jak w dodatku sterowanie najważniejszymi funkcjami odtwarzacza (odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu, regulację głośności, odbieranie i odrzucanie rozmów).

Nowość - magnetyczne korpusy Tylne części słuchawek E11BT posiadają magnesy, które pozwalają nietrudne i szybkie złączenie obu słuchawek, co uniemożliwia skręcaniu się kabli oraz usprawnia ich pakowanie do przenoszenia.

Wierne oddanie detali, dźwięk Hi-Fi 10 mm przetworniki dynamiczne dostarczają nieprzeciętnego brzmienia, bogatego w głębokie basy, wyważoną średnice i czystą górę. E11BT - słuchawki świetne w trakcie aktywności fizycznej, pracy i zabawy.

Specyfikacja technologiczna: $795 Bluetooth: V5.0 $796 Przetworniki: dynamiczne neodymowe 10 mm $797 Zasięg działania bezprzewodowego: do 13 metrów $798 Impedancja: 42 Omów +/- 10% $799 Czułość mikrofonu: -42dB +/- 3 $800 Odtwarzanie muzyki bez przerw: 48 - 60 godzin $801 Czas rozmów bez przerw: 20 - 24 godzin $802 Czas w trybie czuwania: 280 godzin $803 Waga: 25 gramów W komplecie: $804 Słuchawki E11BT $805 Douszne końcówki silikonowe w rozmiarach L/M/S $806 przewód USB $807 Pokrowiec $808 Instrukcja obsługi WAŻNA WSKAZÓWKA!

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe SkullCandy

W razie wystąpienia problemu z samoczynnym parowaniem po wyłączeniu słuchawek (które wcześniej były już poprawnie sparowane i zapamiętane) należy skorzystać z jednego ze sposobów poniżej. Pierwszy sposób: Naciśnij przycisk,,Wielofunkcyjny" (słuchawka) poprzez około 20 sekund (po około 10 sekundach usłyszysz pierwszy komunikat,,Dududu", naciskaj przycisk dalej, aż usłyszysz drugi komunikat,,Dududu").

W tej chwili słuchawki zostały zresetowane. Ważne! W telefonie w opcjach BT "rozłącz parę E11BT", tak żeby telefon nie pamiętał wcześniej sparowanych słuchawek. Następnie połącz się przez Bluetooth jak za pierwszym razem.

Drugi sposób: Jeśli po zresetowaniu nadal nie można połączyć się z Bluetooth, rozładuj baterię. Gdy bateria wyładuje się, naładuj ją. Ważne! W telefonie w opcjach BT "rozłącz parę E11BT", tak aby telefon nie pamiętał wcześniej sparowanych słuchawek.

Następnie połącz się przez Bluetooth jak za pierwszym razem.


☆ SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246 ☆

SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650e5fabb256f56045dfcd95
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMagic E10C black-red - słuchawki przewodowe, 6949379001246 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe ☆

SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650e8aa53754b78e7476c472
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMagic E10C czarne - słuchawki przewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613f442da47c05a9542257
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic Słuchawki e80 red darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był staranny, z dobrze zdefiniowanym basem i odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać idealną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Aby zbliżyć się jak najszczególniej do oryginalności nagrania, producent zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

Warto o tym pamiętać. Pokrywa w kształcie tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to również bardzo praktyczne. Zawarte w komplecie bogactwo końcówek silikonowych i Comply prawidłowe dopasowanie słuchawek do każdego ucha.

trafne dobranie zestawu tipsów do swojego ucha, lepszą izolację, czysty dźwięk a w wyniku czego rewelacyjne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i stabilny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Solidna Budowa konkretna obudowa wykonana w całości z aluminium i starannie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na nieprzystępne warunki stosowania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najlepsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

dopasowanie i Izolacja funkcjonalne dopasowane tulejki dźwiękowe idealnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu kompozycja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami należycie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie tworzy dla muzyki wspaniałą przestrzeń akustyczną.

W komplecie użytkownik dostaje obfity dobór nakładek silikonowych typu Comply, żeby w 100% związać słuchawki do swoich uszu. GŁÓWNE cechy: Neutralny i jednostajny dźwięk nieskazitelny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do trafnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne przypasowanie i standardowy design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla mocna, w pełni metalowa konstrukcja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw zawiera: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Soundmagic t60bt (biały) ☆

Soundmagic t60bt (biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic t60bt (biały)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d9012da47c69b066f4de
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic t60bt (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC T60BT Słuchawki dokanałowe Bluetooth ze stacją ładującą o Naturalny dźwięk z mocnym basem i czystymi tonami wysokimi o Bluetooth 5.2 dla niskiego zużycia energii i niepokaźnych opóźnień o użyteczna budowa gwarantująca komfortowe i bezpieczne dopasowanie o Obsługa trybów mono i stereo o Sterowanie dotykowe z obsługą asystentów głosowych o Tryb gamingowy z szczególnie małym opóźnieniem Najnowsza technologia Bluetooth 5.2 dla jeszcze bardziej zrównoważonej łączności Bluetooth w wersji 5.2 oferuje niższy poziom opóźnień, szybszą transmisję oraz jednostajniejsze, pozbawione przerw połączenie, a wszystko to przy oszczędnym poborze energii.

starannie dostrojone specjalnie z myślą o transmisji formatów bezstratnych T60BT zostały specjalnie dostosowane do wiernej reprodukcji formatów bezstratnych i Hi-Res. Bogate brzmienie w pełnym zakresie przenoszenia, a także mnóstwo detali muzycznych w pełni bezprzewodowo.

Specjalny tryb gamingowy oraz niemało czasu dla odtwarzania wystarczy nacisnąć przycisk na dowolnej słuchawce, by uruchomić przeznaczony tryb gamingowy. T60BT oferują także nadzwyczajne możliwości czasowe: do 5 odtwarzania bez przerwy na jednym ładowaniu, które zajmuje jedynie 30 minut.

W pełni naładowana stacja dokująca zagwarantuje aż cztery ładowania słuchawek. Możesz więc radować się bezprzewodowym brzmieniem najwyższej jakości jeszcze dłużej, gdziekolwiek chcesz. Wodoodporność klasy IPX6.0 Słuchawki ponadto wytrzymałość na działanie wilgoci na poziomie IPX6.0, co oznacza, iż mogą być wykorzystywane podczas choćby intensywnych ćwiczeń, czy podczas lekkiego deszczu.

Trzy tryby działania W zależności od sytuacji i otoczenia, możesz wybrać jeden z trzech trybów działania słuchawek: stereo (obie słuchawki w użyciu), mono (jedna słuchawka, np. W trakcie rozmów) albo tryb dzielenia (dwie osoby korzystają po jednej słuchawce).

Ultra łatwe sterowanie T60BT mają po jednym przycisku wielofunkcyjnym na każdej słuchawce, dzięki którym łatwo możemy kontrolować wszelkimi koniecznymi funkcjami podczas korzystania ze słuchawek.

Sterowanie dotykowe obejmuje: o Start/wstrzymanie odtwarzania o Przełączanie między utworami o Regulację głośności o Odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia głosowego o Aktywację asystenta głosowego o Reset słuchawek o Wersja Bluetooth: V5.2 o Przetwornik: dynamiczny, neodymowy 5,8 mm o Zasięg transmisji: do 13 metrów o Rezystancja DC: 14+/-10% Omów o Czułość mikrofonu: -42+3dB o Czas odtwarzania bez przerw: 4-5 godzin o Czas rozmów bez przerw: 3-4 godzin o Czas czuwania: 240 godzin o Waga: 10 gramów POBIERZ INSTRUKCJĘ


☆ Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335) ☆

Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64656901b4fd33508bbb134a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe SOUNDMAGIC TWS50 Czarny (6949379002335) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dzięki zaimplementowaniu progresywnych technice, takich jak: układu Qualcomm QCC3040, adaptacyjnego AptX, wysokiej klasy przetworników dynamicznych i fachowego strojenia, świeże TWS50 olśniewają swoim brzmieniem, dostarczając niespotykanych doznań odsłuchowych....


☆ Soundmagic p23bt ☆

Soundmagic p23bt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic p23bt
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d8fe2da47c69b066f4dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Soundmagic p23bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SoundMAGIC P23BT Bezprzewodowe słuchawki z technologią Bluetooth 5.0 i redukcją hałasu CVC Łączność bezprzewodowa - jednostajne połączenie niczym po kablu P23BT zostały wyekwipowane w układ Qualcomm QCC3034, łączący w sobie znakomitą stabilność, dźwięk wysokiej rozdzielczości, a także niższy stopień opóźnień.

Nie ważne, czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy grasz w grę - bezproblemowe używanie masz zapewnione. Załóż słuchawki i przenieś się na scenę Protokół audio APTX HD umożliwia słuchanie muzyki o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu nie umknie Ci najdrobniejszy szczegół, czy niuans ulubionych utworów.

P23BT to niczym Twoja prywatna scena koncertowa. Czyste, wyraźne połączenia głosowe Dzięki zaimplementowaniu progresywnej technice redukcji szumów otoczenia CVC8.0 słuchawki automatycznie rozpoznają środowisko i eliminują otaczający hałas, zapewniając, iż każde połączenie głosowe będzie wyraźne.

Bardziej realistyczne brzmienie stereo 40 mm przetwornik dynamiczny gwarantuje rewelacyjną odpowiedź niskich częstotliwości, bogatą scenę dźwiękową i pełne dynamiki brzmienie dla jeszcze lepszych wrażeń odsłuchowych podczas gier, czy słuchania muzyki.

10 minut ładowania dla 5 godzin muzyki P23BT ma na pokładzie skuteczny akumulator o obszerności 400 mAh wspierany przez energooszczędny obwód zasilania, dzięki temu jedna godzina ładowania zagwarantuje około 60 godzin bezprzewodowego słuchania.

Połączenie Bluetooth lub tradycyjne przewodowe P23BT może w każdej chwili zostać zmieniony w profesjonalny gamingowy headset, podłączając do niego przewód z mikrofonem, który znajduje się w komplecie. Łatwe sterowanie dotykowe Tylna część lewej słuchawki to strefa sterowania dotykowego, która umożliwia kontrolowanie takich funkcji, jak: odtwarzanie muzyki, regulację głośności, włączanie, wyłączanie, resetowanie słuchawek, odbieranie/odrzucanie połączeń głosowych, czy aktywację asystenta głosowego.

Połączenie jednym dotknięciem starczy zbliżyć smartfon z funkcją NFC do tylnej części słuchawek,ekspresowo i bez problemów sparować je z Bluetooth. Pałąk nagłowny doszlifowany silikonem Pałąk P23BT został doszlifowany przyjaznym dla skóry materiałem silikonowym, który nie tylko jest miękki i delikatny,ponadto wytrzymały.

duża kompatybilność Słuchawki zapewniają łączność bezprzewodową lub przy użyciu dostarczonego w komplecie kabla. Oferująszybkie i stabilne połączenie ze smartfonami, tabletami, notebookami, czy komputerami stacjonarnymi, jak ponadto innymi urządzeniami, zapewniając idealne doznania odsłuchowe z dowolnym źródłem audio.

W komplecie: o Bluetooth: wersja 5.0 o Zasięg bezprzewodowy: do 13 m o Przetwornik: 40 mm, dynamiczny, neodymowy o Rezystancja DC: 32 Omów o Czułość: 100 +/- 3dB przy 1KHz o Czułość mikrofonu: -42+/-dB o Czas odtwarzania bez przerwy: 54~60 godzin o Czas połączeń głosowych: 39~45 godzin o Czas czuwania: 50 dni o Waga: 156 gramów POBIERZ INSTRUKCJĘ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *