Słuchawki SteelSeries

Ranking Słuchawek SteelSeries – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki SteelSeries. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta SteelSeries jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania iluminacji Prism RGB i kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, zapewniającą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Zaopatrzone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu zezwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w notebookie czy tablecie. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska nadzwyczajnie oplata całą głowę,świetnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i polikwidować niechciane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave zastosowane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak minimalna,w trakcie ich stosowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z rewelacyjną jakością dźwięku. - USB ChatMix idealnie dostosuj stosunek dźwięku między odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, oryginalny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych barw podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, by zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze świetnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
cechy:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless ☆

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62971a3e8e441a294a7c50b0
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
transparentnie czysty dźwięk wspaniałe do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless to nowoczesne urządzenie gamingowe, które świetnie sprawdzi się także podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 doskonałą jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika. Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów gwarantuje komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zastosowano profesjonalny korektor właściwościczny, dający całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe za pomocą zastosowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Doskonały design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless zostały stworzone z wysokiej klasy tworzyw, które powodują, że są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka kompozycja gwarantuje komfort nawet w trakcie długofalowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia innowacyjny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi prędkiej zamiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś w trakcie walki z przeciwnikiem na baterii głównej. Nieprzeciętna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które olśni Cię swą głębią. Znakomita jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, gwarantując Ci przewagę nad przeciwnikiem. Wszystkie tony są poprawnie słyszalne i nieprzeciętnie odwzorowane. Zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i skrupulatnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz kompletnie zlikwidować dźwięki z otoczenia tak, aby Twój głos był znakomicie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i łatwo przełączając się między nimi stworzysz wyśmienite połączenie. Wygoda dwóch portów USB umożliwia podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation albo Switch i zaoszczędzisz na podmianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x przewód USB-C/USB-A, przewód audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja. Zobacz więcej:...

☆ SteelSeries Arctis 3 ☆

SteelSeries Arctis 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 3
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86e182fff0e89ee98538
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie produktu. Analogowy, przewodowy headset, wyposażony w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami przenośnymi i VR. Atrybuty urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska wyśmienicie oplata całą głowę,rewelacyjnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niepożądane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki marki AirWeave Poduszki AirWeave zastosowane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Błogi chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka budowa Waga słuchawek Arctis jest tak niewiele znacząca,podczas ich wykorzystywania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technologia, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami w trakcie rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najmocniej zbalansowane środowisko akustyczne z znakomitą jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon nowoczesna technika pozwala na wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, by nie narażać go na uszkodzenia w trakcie podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, by zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze genialnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: Mini Jack x2
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
wariant słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Impedancja: 32 Ohm
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless ☆

SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62971a408e441a294a7c50b2
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zatrać się w dźwięku rewelacyjne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X to postępowe urządzenie gamingowe, które genialnie sprawdzi się dodatkowo podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 wyśmienitą jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika.

Inne Rankingi:  słuchawki douszne basowe douszne

Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zaimplementowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zagwarantuje komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano profesjonalny korektor parametryczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją.

Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe za pomocą wbudowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Nieprzeciętny design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X zostały stworzone z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, że są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe.

Lekka budowa zapewnia komfort nawet w trakcie długookresowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia innowacyjny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi szybkiej zamiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś w trakcie walki z przeciwnikiem na baterii głównej.

świetna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zniewoli Cię swą głębią. Wyśmienita jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, gwarantując Ci przewagę nad przeciwnikiem.

Wszystkie tony są poprawnie słyszalne i rewelacyjnie odwzorowane. Zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i skrupulatnej komunikacji z innymi członkami drużyny.

Możesz w pełni polikwidować dźwięki z otoczenia tak, aby Twój głos był znakomicie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i prosto przełączając się pomiędzy nimi stworzysz wyśmienite połączenie.

Wygoda dwóch portów USB umożliwia podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation, Xbox lub Switch i zaoszczędzisz na podmianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless X, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x przewód USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja.

sprawdź więcej:...


☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC ☆

SteelSeries Arctis Pro GameDAC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro GameDAC
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19234682fff0e527c96ff6
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
OPIS PRODUCENTA Pierwsza w swym rodzaju wysoka wierność dźwięku w grach Każdy element systemu audio dla graczy Arctis Pro + GameDAC Hi-Res jest dokładnie zaprojektowany, aby zachować perfekcyjny, mocny dźwięk, od wyjścia cyfrowego PS4 lub PC aż po uszy. Dokument Hi-Res Audio Arctis Pro + GameDAC to pierwszy pełny system audio dla graczy, który otrzymał pożądany certyfikat Hi-Res Audio. Doświadcz zapierającej dech w piersiach jakości bezstratnych plików WAV, FLAC i DSD, przesyłaj strumieniowo ze źródeł wysokiej rozdzielczości, takich jak Tidal, i przygotuj się na przyszłość w wysokiej jakości dźwięku w grach dzięki natywnej obsłudze poprzez GameDAC 24-bitowego dźwięku 96 kHz. Najwyższa skuteczność cyfrowo-analogowa Sercem Arctis Pro + GameDAC jest legendarny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre 9018 Reference, znany z niezrównanej jakości dźwięku o zakresie dynamiki 121 dB i współczynniku THD+N -115 dB. Dzięki temu dźwięk basu jest mocniejszy, poszczególne efekty dźwiękowe bardziej wyraźne, jak i można skrupulatnie określić źródło dźwięku w przestrzeni. Przeznaczony wzmacniacz DAC + USB o wysokiej wierności do grania GameDAC przekształca każdy PS4 albo komputer PC w źródło dźwięku o wysokiej produktywności, omijając przetworniki DAC o niskiej jakości i wierności spotykane w charakterystycznych kontrolerach konsolowych, zestawach słuchawkowych USB i kartach dźwiękowych na PC. Słuchaj wszystkiego dzięki przetwornikom głośników o wysokiej rozdzielczości pakiet słuchawkowy Arctis Pro jest zaopatrzony w wysokiej jakości przetworniki głośników z magnesami neodymowymi o wysokiej gęstości, które odtwarzają dźwięk wysokiej rozdzielczości do 40 000 Hz, co jest wartością prawie dwa razy większą w sytuacji większości charakterystycznych zestawów słuchawkowych (22 000 Hz). Dwukierunkowy mikrofon ClearCast Mikrofon Arctis ClearCast, powszechnie uznawany za najlepszy mikrofon w świecie gier, zagwarantuje studyjną czystość głosu i eliminację szumów tła. Jako pierwszy w grach oferuje DTS Headphone:X v2.0 Nowa generacja znanego dźwięku przestrzennego DTS, Headphone:X v2.0, zanurza użytkownika w akcji, gwarantując nad wyraz precyzyjne wskazówki pozycjonowania w przestrzeni, a przy tym nie brzmi jak w tunelu. Zatrać się w grze, gdy dźwięk ożywa wokół ciebie.

Mikrofon
Pozostałe parametry

☆ SteelSeries Arctis 9X ☆

SteelSeries Arctis 9X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d1bf482fff0c4c7631f7e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):98 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61483;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9X;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox One;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - bluetooth;Średnica membrany:0;rodzaj podłączenia:bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis 9 ☆

SteelSeries Arctis 9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f85c3212da47ca348a7e054
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):98;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61484;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe + bluetooth;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:radiowe + bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis 7X ☆

SteelSeries Arctis 7X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffd9ed62da47c37ade915d6
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 7X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ARCTIS 7X to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier. Stworzony z myślą o konsoli Xbox Series X|S i zgodny z Xbox One, PC, Nintendo Switch i systemem Android. Bezstratny dźwięk bezprzewodowy w paśmie 2,4 GHz zaprojektowany z myślą o nad wyraz niewielkich opóźnieniach w grach. Dwukierunkowy mikrofon ClearCast z certyfikatem Discord. Usłysz oszałamiające szczegóły we wszelkich grach nowej generacji dzięki wielokrotnie nagradzanemu dźwiękowi. 24-godzinna żywotność baterii starczy na najdłuższe sesje grania....

☆ SteelSeries Arctis 7P ☆

SteelSeries Arctis 7P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffd9ece2da47c37ade915d5
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 7P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Czas pracy do:24 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):98 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61467;Kolor:biały;Kolor:biały;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis7P;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:radiowe;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, kabel USB;Zasięg:12 m;Złącze:radiowe;Złącze:USB, USB-C, jack 3,5 mm...


☆ SteelSeries Arctis Pro ☆

SteelSeries Arctis Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19234c82fff0e527c96ff8
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

konkretny, stanowczo czysty dźwięk genialne do gamingu Stosunkowo lekka budowa powoduje, iż słuchawki Arctis Nova Pro X są wyjątkowo wygodne w noszeniu. Dodatkowo wspaniale wyglądają dzięki innowacyjnemu i estetycznemu wykończeniu, które przypadnie do gustu wszystkim graczom.

dobrej jakości komponenty i konstrukcja oparta na stali pokrytej PVD najwyższej klasy sprawiają,komplet jest szczególnie trwały i wytrzymały na przypadkowe uszkodzenia, proponując długą i niezawodną pracę.

Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zastosowano mistrzowski korektor właściwościczny, dający całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe za pomocą zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę.

nieprzeciętny design Słuchawki Arctis Nova Pro X zostały stworzone z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka kompozycja gwarantuje komfort nawet podczas długotrwałego noszenia słuchawek.

Całości dopełnia progresywny design i estetyczne wykonanie. ComfortMAX System Obrotowe nauszniki z regulacją to rozwiązanie, które zapewnia wygodę, a równocześnie korzystnie redukuje hałas z otoczenia. Dzięki czemu możesz w całości skupić się na odtwarzanych dźwiękach, pozostając w kontakcie ze światem rzeczywistym.

Jeśli jednak Ci trzeba całkowitego skupienia, to możesz zastosować aktywną redukcję szumów, która w całości pousuwa dźwięki z otoczenia. Idealna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro X z GameDAC 2.

Inne Rankingi:  Słuchawki dokanałowe

generacji i oprogramowaniem Sonar zapewniają najwyższą jakość dźwięku przestrzennego. Z tym zestawem masz pewność, iż każdy ton będzie idealnie słyszalny, a dźwięki wypełnią pomieszczenie, gwarantując Ci najkorzystniejsze wrażenia.

dzięki temu każdy ruch przeciwnika, dialog w filmie i nuta w muzyce będą nadzwyczajnie odwzorowane, naturalne i głębokie. Zapewni to przewagę nad przeciwnikiem w sesjach gamingowych i genialne wrażenia w trakcie innych form rozrywki.

zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro X mają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i skrupulatnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz kompletnie usunąć dźwięki z otoczenia tak, aby Twój głos był nadzwyczajnie słyszalny, a komunikaty jasne.

umocniony dźwięk Wzmocnij dźwięk w grze dzięki czystszemu sygnałowi o nawet 78 procent*! Zredukuj szumy i zniekształcenia. To wszystko za sprawą wzmacniacza GameDAC. Układ ESS SABRE QUAD-DAC zwiększa rozdzielczość dźwięku do poziomu 96 kHz/24 bit, zapewniając 50-krotnie bardziej szczegółowy dźwięk*.

* w kontraście do GameDAC 1. Generacji przy współczynniku S/N 105 dB ** w porównaniu do konkurencji z 48 kHz/16 bit" Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i prosto przełączając się między nimi stworzysz znakomite połączenie.

Wygoda dwóch...


Najtańsze Słuchawki SteelSeries – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek SteelSeries. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk (5707119036573) ☆

Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk (5707119036573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STEELSERIES
 • Nazwa produktu: Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk (5707119036573)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6260475fd712879c795fb1c1
 • ID kategorii: 8681

☆ Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk (5707119036573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wieszak na słuchawki w odcieniu czarnym. Prosto się montuje i pozwala utrzymać biurko w czystości. Mocowany przy pomocy kleju 3M i wzmocnienia wewnętrznego w postaci stalowego trzpienia....

☆ Stojak na słuchawki STEELSERIES HS1 (5707119037495) ☆

Stojak na słuchawki STEELSERIES HS1 (5707119037495) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STEELSERIES
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki STEELSERIES HS1 (5707119037495)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6205c7ad3754b71092ce1a63
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki STEELSERIES HS1 (5707119037495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Specjalnie zaprojektowany wieszak/stojak na zestaw słuchawkowy, zaprojektowany do współpracy ze wszystkimi istniejącymi typami słuchawek SteelSeries. Zaprezentuj swój zestaw słuchawkowy SteelSeries stylowo, tak jak powinien wyglądać!...

☆ SteelSeries Arctis 1 ☆

SteelSeries Arctis 1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 1
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c519b2da47ce74846ccfa
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Arctis 1 (61427) czarne Najważniejsze właściwości: Miękkie poduszki z materiałowym obszyciem zapewniają komfort w trakcie długich sesji w ulubionej grze Kompaktowy Design - bezkompromisowe, lekkie i wygodne Uniwersalne słuchawki dla graczy - pasują do każdej platformy dla gracza - PC, PS, XBox, Nintendo Switch, Android wyśmienite i doceniane poprzez graczy brzmienie Odłączany mikrofon z redukcją szumu ClearCast - certyfikat Discord zapewniający najkorzystniejszą jakość dźwięku podczas rozmów usztywniona opaska - łatwe dobranie do każdej głowy i niezniszczalna budowa Specyfikacja: wariant: przewodowe, nauszne, nadaje się do: PC/notebook, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon Funkcje Redukcja szumów mikrofonu: tak, pasywna regulowanie głośności: tak właściwości fizyczne Złącze: jack 3,5 mm barwa: czarny Odłączany przewód: nie Odłączany mikrofon: tak Headphone Frequency Response: 20–20000 Hz Headphone Sensitivity: 100 db Headphone Impedance: 32 Ohm Connector Type: 4-pole 3.5mm + Dual 3.5mm PC extension rewelacyjny pakiet słuchawkowy!

Słuchawki SteelSeries Arctis 1 zostały produkowane dla tych którzy lubią najkorzystniejsze brzmienie w swych ulubionych tytułach. Lekkie, stylowe i wygodne pozwolą na grę w twoje ulubione tytuły na wszystkich platformach.

Słuchawki są kompatybilne z PC, konsolami PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, VR oraz maszyn z Androidem idealne brzmienie! rewelacyjne brzmienie to najważniejsza cecha kolekcji Arctis. Słuchawki cechują się przejrzyście czystym dźwiękiem, a także wyjątkowo dobrym odwzorowaniem barwy.

Nie tylko sprawdzą się przy wymagającej rozgrywce, lecz także są wyśmienite do słuchania ulubionej muzyki. W modelu Arctis 1 zaimplementowano te same przetworniki głośnikowe co w widocznie droższym i docenianym Artcis 7.

ClearCast! Mikrofon w słuchawkach Arctis 1 został zaopatrzony w bezprecedensową technikę redukcji szumu - ClearCast. Jest to ta sama technika której używa się w drogich kompletach słuchawkowych stosowanych poprzez załogę wojskowych lotniskowców.

Odłączany mikrofon posiada także certyfikat Discord, który iż Twój głos będzie zawsze czysty i naturalny. Przemyślana konstrukcja! Dla łatwiejszej kontroli, wszystkie najważniejsze funkcje, odpowiadające za sterowanie głośnością oraz mikrofonem umieszczono na boku nauszników.

Słuchawki do konsoli lub telefonu podłączysz za pośrednictwem przewodu jack 3,5 mm. Do podłączenia słuchawek do komputera służy załączony rozdzielacz. Komfortowe i trwałe! Opaska została umocniona metalowym pałąkiem.

Można ją związać do każdego wymiaru głowy i jednocześnie jest niezwykle lekka i wytrzymała. Poduszki zostały wytwarzane z miękkiej pianki, która wyśmienicie izoluje dźwięki z zewnątrz. Obszycie z delikatnej mikrofibry wyraźnie ulepsza komfort noszenia.

Dzięki...


☆ SteelSeries Arctis 3 ☆

SteelSeries Arctis 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 3
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86e182fff0e89ee98538
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie towaru. Analogowy, przewodowy headset, wyekwipowany w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami przenośnymi i VR. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska rewelacyjnie oplata całą głowę,genialnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i pousuwać niepożądane punkty nacisku. - nieszablonowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak nieznaczna,w trakcie ich stosowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technika, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami podczas rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z wspaniałą jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon nowoczesna technika umożliwia wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, żeby nie narażać go na uszkodzenia podczas podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze wspaniałego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
właściwości:
Złącza: Mini Jack x2
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: rozciągliwe, Na chowanym wysięgniku
Impedancja: 32 Ohm
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB i kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Zaopatrzone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu zezwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w notebookie czy tablecie. Cechy urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska znakomicie oplata całą głowę,znakomicie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i zlikwidować niepożądane punkty nacisku. - wyjątkowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave zastosowane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i większy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak mała,w trakcie ich wykorzystywania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z nadzwyczajną jakością dźwięku. - USB ChatMix wspaniale dostosuj stosunek dźwięku między odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, niepowtarzalny odcień zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona różnorodnych barw podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, by zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze nadzwyczajnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
cechy:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
rodzaj słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Pro ☆

SteelSeries Arctis Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19234c82fff0e527c96ff8
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Yamaha

☆ SteelSeries Arctis Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

konkretny, stanowczo czysty dźwięk perfekcyjne do gamingu Stosunkowo lekka kompozycja sprawia, że słuchawki Arctis Nova Pro X są wyjątkowo komfortowe w noszeniu. Na dodatek idealnie wyglądają dzięki progresywnemu i estetycznemu wykończeniu, które przypadnie do gustu wszystkim graczom.

dobrej jakości części i budowa oparta na stali pokrytej PVD najwyższej klasy powodują,zestaw jest wyjątkowo trwały i wytrzymały na przypadkowe uszkodzenia, proponując długą i bezawaryjną pracę.

Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zastosowano profesjonalny korektor atrybutyczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny albo wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy wbudowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę.

wspaniały design Słuchawki Arctis Nova Pro X zostały stworzone z wysokiej klasy tworzyw, które powodują, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka budowa gwarantuje komfort nawet w trakcie długofalowego noszenia słuchawek.

Całości dopełnia postępowy design i estetyczne wykonanie. ComfortMAX System Obrotowe nauszniki z regulacją to rozwiązanie, które zapewnia wygodę, a jednocześnie poprawnie redukuje hałas z otoczenia. Dzięki temu możesz w całości skoncentrować się na odtwarzanych dźwiękach, pozostając w kontakcie ze światem rzeczywistym.

Jeśli jednak Ci trzeba całkowitego skupienia, to możesz użyć aktywną redukcję szumów, która w całości wyeliminuje dźwięki z otoczenia. Idealna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro X z GameDAC 2.

generacji i oprogramowaniem Sonar gwarantują najwyższą jakość dźwięku przestrzennego. Z tym zestawem masz pewność, że każdy ton będzie wyśmienicie słyszalny, a dźwięki wypełnią pokój, gwarantując Ci najlepsze wrażenia.

dzięki czemu każdy ruch przeciwnika, dialog w filmie i nuta w muzyce będą świetnie odwzorowane, naturalne i głębokie. Zapewni to przewagę nad przeciwnikiem w sesjach gamingowych i perfekcyjne wrażenia w trakcie innych form rozrywki.

zastosowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro X posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i skrupulatnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz w całości zlikwidować dźwięki z otoczenia tak, żeby Twój głos był doskonale słyszalny, a komunikaty jasne.

usztywniony dźwięk Wzmocnij dźwięk w grze dzięki czystszemu sygnałowi o nawet 78 procent*! Zredukuj szumy i zniekształcenia. To wszystko za sprawą wzmacniacza GameDAC. Układ ESS SABRE QUAD-DAC powiększa rozdzielczość dźwięku do poziomu 96 kHz/24 bit, zapewniając 50-krotnie bardziej szczegółowy dźwięk*.

* w porównaniu do GameDAC 1. Generacji przy współczynniku S/N 105 dB ** w porównaniu do konkurencji z 48 kHz/16 bit" Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i prosto przełączając się między nimi stworzysz perfekcyjne połączenie.

Wygoda dwóch...


☆ SteelSeries Arctis 9X ☆

SteelSeries Arctis 9X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d1bf482fff0c4c7631f7e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):98 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61483;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9X;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox One;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - bluetooth;Średnica membrany:0;rodzaj podłączenia:bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC ☆

SteelSeries Arctis Pro GameDAC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro GameDAC
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19234682fff0e527c96ff6
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
OPIS PRODUCENTA Pierwsza w swym typu wysoka wierność dźwięku w grach Każdy komponent systemu audio dla graczy Arctis Pro + GameDAC Hi-Res jest dokładnie zaprojektowany, żeby zachować nieskazitelny, solidny dźwięk, od wyjścia cyfrowego PS4 albo PC aż po uszy. Atest Hi-Res Audio Arctis Pro + GameDAC to pierwszy pełny system audio dla graczy, który otrzymał pożądany atest Hi-Res Audio. Doświadcz zapierającej dech w piersiach jakości bezstratnych plików WAV, FLAC i DSD, przesyłaj strumieniowo ze źródeł wysokiej rozdzielczości, takich jak Tidal, i przygotuj się na przyszłość w wysokiej jakości dźwięku w grach dzięki natywnej obsłudze przez GameDAC 24-bitowego dźwięku 96 kHz. Najwyższa wydajność cyfrowo-analogowa Sercem Arctis Pro + GameDAC jest legendarny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre 9018 Reference, znany z niesłychanej jakości dźwięku o zakresie dynamiki 121 dB i współczynniku THD+N -115 dB. Dzięki temu dźwięk basu jest mocniejszy, poszczególne efekty dźwiękowe bardziej wyraźne, jak i można skrupulatnie określić źródło dźwięku w przestrzeni. Przeznaczony wzmacniacz DAC + USB o wysokiej wierności do grania GameDAC przekształca każdy PS4 albo komputer PC w źródło dźwięku o wysokiej efektywności, omijając przetworniki DAC o niskiej jakości i wierności spotykane w charakterystycznych kontrolerach konsolowych, zestawach słuchawkowych USB i kartach dźwiękowych na PC. Słuchaj wszelkiego dzięki przetwornikom głośników o wysokiej rozdzielczości zestaw słuchawkowy Arctis Pro jest wyposażony w wysokiej jakości przetworniki głośników z magnesami neodymowymi o wysokiej gęstości, które odtwarzają dźwięk wysokiej rozdzielczości do 40 000 Hz, co jest wartością prawie dwa razy pokaźniejszą w sytuacji większości typowych zestawów słuchawkowych (22 000 Hz). Dwukierunkowy mikrofon ClearCast Mikrofon Arctis ClearCast, powszechnie uznawany za najlepszy mikrofon w świecie gier, zagwarantuje studyjną czystość głosu i eliminację szumów tła. Jako pierwszy w grach oferuje DTS Headphone:X v2.0 Nowa generacja znanego dźwięku przestrzennego DTS, Headphone:X v2.0, zanurza użytkownika w akcji, gwarantując szczególnie staranne wskazówki pozycjonowania w przestrzeni, a przy tym nie brzmi jak w tunelu. Zatrać się w grze, gdy dźwięk ożywa wokół ciebie.

Mikrofon
Pozostałe parametry

☆ SteelSeries Arctis 9 ☆

SteelSeries Arctis 9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f85c3212da47ca348a7e054
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):98;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61484;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;nadaje się do:PC/laptop, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe + bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:radiowe + bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis 7P ☆

SteelSeries Arctis 7P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffd9ece2da47c37ade915d5
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 7P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Czas pracy do:24 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):98 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61467;Kolor:biały;Kolor:biały;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis7P;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/notebook, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:radiowe;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, kabel USB;Zasięg:12 m;Złącze:radiowe;Złącze:USB, USB-C, jack 3,5 mm...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.