Ranking Słuchawek TWS – listopad 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii TWS. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii TWS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL Tune 225TWS Grey, ACT-AKGJBLSLU0143 ☆

JBL Tune 225TWS Grey, ACT-AKGJBLSLU0143 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Tune 225TWS Grey, ACT-AKGJBLSLU0143
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940a82fff03f63e6894d
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Tune 225TWS Grey, ACT-AKGJBLSLU0143 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne bluetooth JBL Tune 225TWS CzarneTrwałe połączenie bezprzewodoweZjednocz się ze swoją muzyką i swoim światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, by przewody Cię ograniczały.

Słuchawki JBL TUNE 225TWS zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów. Starczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect zezwala na korzystanie z jednej albo obu słuchawek.

Dłuższe i wygodne słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród najróżniejszych opcji kolorystycznych z całą pewnością odnajdziesz słuchawki JBL TUNE 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

NAJWAŻNIEJSZE wariant: Słuchawki douszne bluetoothWersja bluetooth: 5.0Membrana: 12 mmCzułość przetwornika przy 1kHz/1mW (dB): 105Impedancja: 32Czas ładowania: 2hCzas pracy: 5hWbudowany mikrofonJBL Pure Bass Sound Poczuj basy Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie.

Pozwól, by JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass. Wolność bez kabli Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 225TWS to totalna swoboda.

Dłuższy czas słuchaniaAkumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz. Jedno lub oboje uszuLewe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect gwarantuje moc, która zezwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej albo obu słuchawek.

Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.prędkie parowanieDzieki funkcji Fast Pair (prędkie parowanie) włączonej przez Google Twoje urządzenie Tune 225TWS jest połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu go ze etui ładującego.

Możesz także sparować sporo sprzętów, dotykając ekran urządzenia. Znajdź swój stylCo Ci nadaje się? Wśród 6 zróżnicowanych odcieni bez wątpienia wynajdziesz wyśmienitą parę słuchawek, które będą wiernym odwzorowaniem Twojej osobowości.eleganckie, wygodne etui do ładowaniaŻaden detal nie umknął naszej uwadze.

Etui do ładowania słuchawek JBL TUNE 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywanie w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny. Na dodatek ma ono miękką obudowę i zakrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, zapewniając prędki dostęp do słuchawek.

SPECYFIKACJA technologicznAOgólne informacje techniczneWersja Bluetooth: 5.0Materiał końcówki dousznej: SilikonMembrana: 12 mmSpecyfikacja audioCzułość przetwornika przy 1kHz/1mW (dB): 105Dynamiczny zakres odpowiedzi częstotliwościowej (Hz): 20 Hz – 20 kHzImpedancja (omy): 32WymiaryWaga etui ładującego (oz): 1,7Waga słuchawki (oz): 0.4Waga etui ładującego: 49,7 gWaga słuchawki: 9,8 gSpecyfikacja sterowania i połączeniaProfile Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.7Częstotliwość Bluetooth: 2.402 GHz – 2.48 GHzModulacja przesyłana poprzez Bluetooth: GFSK, π/4DQPSK, 8DPSKMoc nadajnika Bluetooth: 0 - 12dbm AkumulatorCzas ładowania: 2 hMaksymalny czas odtwarzania: 5hFunkcjeBluetooth: TakCharging cable: TakVoice Assistant integration: TakBuilt-in Microphone: TakCharging case: TakEar-bud: TakGoogle Assistant: TakHands Free Call: TakJBL Pure Bass Sound: TakRechargable battery: TakRemote control on ear cups?: TakTrue Wireless: TakWireless: TakCo jest w pudełku?JBL TUNE 225TWSKabel do ładowania USB rodzaju CEtui ładujące1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)


☆ live free nc+ (czarny) marki Jbl ☆

live free nc+ (czarny) marki Jbl Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: live free nc+ (czarny) marki Jbl
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d3a222da47c5cf8448ef2
 • ID kategorii: 7967

☆ live free nc+ (czarny) marki Jbl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Pozbądź się zakłóceń Krocz przez świat w prawidłowym stylu. Słuchawki JBL LIVE FREE NC+ TWS zapewniają dźwięk JBL Signature Sound i nieszablonowy komfort. Nie wypadaj z rytmu poprzez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów oraz utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware.

Akumulator działający do 21 godzin oraz funkcja bezprzewodowego ładowania w etui zapewniają niezwykłą wygodę, a technika Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki albo obu.

posiadając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję perfekcyjnych rozmów bez echa i intuicyjne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Wytrzymałe na działanie wody i potu słuchawki JBL LIVE FREE NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych.

Możesz więc żyć bez zakłóceń. Cechy Legendarne brzmienie JBL Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia) Jedna słuchawka lub dwie, natychmiastowe połączenie 21 godzin odtwarzania muzyki komfortowe sterowanie dotykowe wytrzymałość na działanie potu i wody wygodne, bezpieczne dopasowanie My JBL Headphones właściwości i korzyści Legendarne brzmienie JBL Spraw, żeby każdy dzień był wyjątkowy.

Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują świetny dźwięk JBL Signature Sound. Mimo śladowego rozmiaru słuchawki te solidne brzmienie. Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia) Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu.

Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i pełną świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek. Jedna słuchawka albo dwie, natychmiastowe połączenie technika Dual Connect + Sync automatycznie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą.

Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji prędkiego parowania, udostępnianej przez Google, słuchawki JBL LIVE FREE NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w chwili otwarcia etui.

Można na dodatek sparować dużo maszyn za pomocą dotknięcia ekranów maszyn. Dodatkowe korzyści 21 godzin odtwarzania muzyki Nikt nie chciałby pozostać bez muzyki. Słuchawki JBL LIVE FREE NC + TWS zezwalają na ładowanie w podróży przy pomocy szybkiego ładowania i bezprzewodowego ładowania w standardzie QI.

Do 7 godzin odtwarzania muzyki oraz do 14 godzin działania w etui. Dłuższy czas odtwarzania. Wygodne sterowanie dotykowe Pełna kontrola nad dźwiękiem na wyciągnięcie ręki. Masz całkowitą moc w swoich słuchawkach.

Obsługuj połączenia telefoniczne jednym palcem i prowadź rozmowy w doskonałej jakości dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu dwumikrofonowemu w każdej słuchawce. Asygnowane sterowanie dotykowe umożliwia także płynną obsługę Asystenta Google i aktywację Amazon Alexa.

niepodatność na działanie potu i wody Słuc...


☆ Jbl Słuchawki bezprzewodowe tune 220 tws biały (6925281964374) ☆

Jbl Słuchawki bezprzewodowe tune 220 tws biały (6925281964374) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki bezprzewodowe tune 220 tws biały (6925281964374)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e0db76f8e441a6558073763
 • ID kategorii: 7967

☆ Jbl Słuchawki bezprzewodowe tune 220 tws biały (6925281964374) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poruszaj się luźno dzięki słuchawkom, które nadążają za Tobą, i pozostań w kontakcie bez przywiązania do przewodów. Niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzenia z Androidem czy iPhone'a, słuchawki douszne JBL TUNE 220TWS gwarantują prawdziwą łączność bezprzewodową.

starczy naładować i zacząć. Te funkcjonalne pąki bezprzewodowe mają własne, komfortowe przez 19 godzin JBL Pure Bass Sound, którego nie można uzyskać nigdzie indziej. Płynne przełączanie między połączeniami, muzyką i asystentem głosowym.

Dzięki srebrnym wykończeniom, miękkiej w dotyku farbie i jednocześnie tradycyjnej bieli, jak i lubianym kolorom do wyboru, Twoja para może być tak unikatowa i stylowa jak Ty. JBL Pure Bass Słuchawki douszne JBL TUNE 220TWS nie są przeciętne, lecz odtwarzają wyjątkowy dźwięk.

Dzięki przetwornikowi 12 mm z technologią JBL Pure Bass Sound nie skąpią dźwięku. 19 godzin połączonego odtwarzania: dźwięk nigdy nie przestaje działać Znajdź swój rowek i pozostań w nim. Te słuchawki douszne gwarantują do 3 godzin ciągłego dźwięku plus kolejne 16 godzin z kieszonkowego etui ładującego.

Pozostań w kontakcie, nie przewodowo Bez irytujących przewodów, bez splątania - po prostu twoja muzyka, kiedy i gdzie chcesz, kompatybilna równocześnie z urządzeniami iPhone, jak i Android. Od muzyki bez drutu po połączenia w trybie głośnomówiącym - nadążają za Tobą w trakcie ruchu....


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a582fff04b59fee499
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Redmi Buds 3 Pro

Czarne

Dźwięk, którego chcesz

35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h

*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dostosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na użycie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.

Aktywna redukcja szumów 35dB

dostępne 3 ustawienia do regulacji*

szybkie ładowanie

Używaj do trzech godzin po ładowaniu poprzez dziesięć minut

Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami

Kompatybilny z wieloma systemami

Ładowanie bezprzewodowe

Ładowanie inicjuje się, gdy etui odnajdzie się w zasięgu

Ocena sceny AI

dostosowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów*

Tryb podwójnej krystaliczności

Pozwala luźno rozmawiać w trakcie noszenia wkładek dousznych*

9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa

Dostrojony poprzez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi

Używaj do 28 godzin z etui ładującym

Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu

*Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji. Dostosowane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI.

Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów


Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala cieszyć się światem z mniejszym hałasem w tle


Wkładki douszne wykorzystują podwójną technikę aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu. Wydajnie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać choćby 35 dB*.


*Wyciszanie szumów jest osiągalne dzięki technologii aktywnej redukcji szumów. Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może zmniejszyć hałas tła choćby o 98%. Dane testowe są dostarczane przez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rozmiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

Głęboka redukcja szumów

Metro, samolot

w trakcie podróży metrem lub samolotem efektywnie tłumi ryk silnika i inne wibracje we wnętrzu samochodu/kabiny, dzięki czemu podróż jest cicha i wygodna

zrównoważona redukcja szumów


Kawiarnie, parki


Odpoczywając w kawiarni produktywnie wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając radować się spokojnym popołudniem

Redukcja szumów świetlnych

Biblioteki, biura


W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając Ci radować się czasem

Adaptacyjna redukcja szumów*


Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy


Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków używania. Przypasuj głębokość redukcji szumów dla najróżniejszych środowisk.


*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dostosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na zastosowanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.
* Adaptacyjna funkcja redukcji szumów: podłącz wkładki douszne i noś je na lewym i prawym uchu. W ustawieniach MIUI przejdź do trybu redukcji szumów i ręcznie wybierz tryb adaptacyjny pod nim w aplikacji.

Redukcja szumów z trzema mikrofonami Może być wyraźnie słyszalna w hałaśliwym otoczeniu


Trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołanych poprzez model sieci neuronowej, mogą precyzyjnie odbierać głosy ludzi, skutecznie redukując odgłosy otoczenia. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych rozmów bez zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu.

Tryb podwójnej klarowności* Usłysz dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych


Gdy włączony jest tryb transparentności, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Przełącz, aby wzmocnić tryb głosu, aby uzyskać wyraźniejszy ludzki głos. Możesz prowadzić swobodną rozmowę ze swym przyjacielem z założonymi słuchawkami.

przezroczystość


Wzmocnij głos


*Domyślnym ustawieniem jest tryb przezroczystości. Możesz wybrać opcję „Ulepsz tryb głosowy" w adekwatnej wersji MIUI stosownego modelu.

9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa Odzyskuje więcej szczegółów dźwięku


9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa zapewnia rewelacyjne wrażenia słuchowe. Po dostrojeniu przez profesjonalistę z wewnętrznego laboratorium dźwiękowego Xiaomi, wysoki dźwięk jest czysty i nie zniekształcony, podczas gdy niski dźwięk jest bogaty i czysty z bardziej wyrafinowaną jakością dźwięku.

bardzo długi czas pracy na baterii do 28 godzin* Nadal ciesz się muzyką


Dzięki zastosowanemu chipowi o niskim poborze mocy słuchawki douszne mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu. Dzięki etui ładującemu słuchawki douszne mogą działać do 28 godzin*. W ten sposób możesz cieszyć się muzyką poprzez niemało godzin.*Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii wkładek dousznych wynosi 100%, głośność wkładek dousznych jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC i tryb przejrzystości są wyłączone przez ustawienie MIUI. Element testowy: kompletnie rozładuj baterię Redmi Buds 3 Pro podczas odtwarzania dźwięku, aż jedna z wkładek dousznych przestanie grać. Rzeczywiste godziny użytkowania mogą się różnić w zależności od warunków wykorzystywania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

Obsługuje prędkie ładowanie

Obsługuje ładowanie bezprzewodowe


Dzięki szybkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się przez zaledwie 10 minut, a następnie pozwalają na słuchanie muzyki do 3 godzin. Jeśli bateria się wyczerpuje, zrób krótką przerwę i pozwól jej się włączyć. Etui ładujące obsługuje także ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki czemu ładowanie jest wyjątkowo komfortowe.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe kostne


Odtwarzanie muzyki do 3 godzin


Ładowanie przez 10 minut


*Bezprzewodowa podstawa ładująca pokazana na zdjęciu nie jest zawarta w pakiecie i należy ją zakupić osobno.
*Ładowanie bezprzewodowe: Centrum ładowania bezprzewodowego znajduje się około 8 mm tuż nad logo Redmi z tyłu pudełka na słuchawki. Środek musi być wyrównany ze środkiem ładowarki bezprzewodowej w celu naładowania. Jeśli lampka ładowania świeci, oznacza to, że ładowanie bezprzewodowe działa dobrze.

Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami równocześnie Inteligentne przełączanie między rozrywką a pracą


Ten sam komplet wkładek dousznych można jednocześnie podłączyć do dwóch urządzeń na różnych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, co pozwala prosto przełączać się pomiędzy rozrywką a pracą. Można sparować z Bluetooth, otwierając pudełko z wkładkami dousznymi w pobliżu telefonu* albo momentalnie klikając wyskakujące okienko*, które umożliwia korzystanie z nowej metody szybkiego połączenia.


*Funkcja łączności dwóch sprzętów jest domyślnie włączona. W przypadku niektórych aplikacji multimedialnych innych firm dźwięk może być odtwarzany poprzez głośnik albo przełączanie może się nie powieść podczas przełączania pomiędzy operacjami. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, połącz się z telefonami komórkowymi Xiaomi,Redmi i zaktualizuj system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie.
*Musisz zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej jednostajnej wersji,błyskawicznie sparować przy pomocy wyskakującego okienka. Kompatybilne modele są testowane i wkrótce zostaną ukończone.

Dotknij dwukrotnie, aby odebrać połączenie

Dotknij tylnej części wkładek dousznych, żeby sterować, w tym przełączać tryby, wstrzymywać muzykę i odtwarzać itp. Obsługuje dodatkowo funkcję budzenia za pomocą głosu.

Dotknij dwukrotnie
Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauza
Naciśnij i przytrzymaj dowolną słuchawkę
Redukcja szumów / krystaliczność Tryb przełączania
Dotknij trzy razy
Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie

*Funkcja sterowania głosowego budzenia musi być ustawiona w optymalnej wersji MIUI odpowiedniego modelu. *Może w dodatku działać przy pomocy gestów, które można ustawić w adekwatnej wersji MIUI trafnego modelu.

Wykrywanie douszne


Muzyka może być automatycznie wstrzymywana po wyjęciu wkładek dousznych. Odtwarzanie muzyki można wznowić po ich ponownym włączeniu.

Wodoodporność IPX4*


Wszechstronna niepodatność na zachlapanie, broniąca użytkowników przed potem i zachlapaniem.


*Test wodoodporności IPX4. Zgodnie z normą GB/T 4208-2017 Enclosure Protection Rating (Kod IP) przeszła test przeprowadzony przez Instytut Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów w Suzhou. Raport z badań nr. To WPHE210546.

Wynik testu wykazał, iż jest zgodny z normą GB/T 4208-2017.


dostępność wielu silikonowych końcówek dousznych


proponuje trzy wymiary wkładek dousznych, w tym duże, przeciętne i niewiele znaczące według uznania użytkownika, gwarantując wygodniejsze wykorzystywanie.

Znajdź swoje słuchawki


W zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować słuchawki douszne przy pomocy dźwięku.

marka
Xiaomi


Model
TWSEJ01ZM


Wersja
Redmi Buds 3 Pro


budowa słuchawek
Douszne


Impedancja
32Ω


Zasięg
ok. 10m


wbudowany mikrofon
Tak


Łączność
Bluetooth 5.2


Czas pracy na baterii
Słuchawki - 6h
Baza - 28h


Czas ładowania
Baza: ok. 2.5h (poprzez przewód ładujący)
Wsparcie bezprzewodowego ładowania 5W albo wyższe


wariant baterii
Litowo-polimerowy


Złącze
USB-C


pojemność baterii
Każda słuchawka - 35mAh/0.13Wh
Etui ładujące - 470mAh/1.78Wh


uzupełniające dane
Stopień ochrony: IPX4


załączone akcesoria
Etui ładujące
przewód USB-C
4 wymienne końcówki douszne S,M,L, XL (M na słuchawkach)


☆ Słuchawki douszne SAVIO TWS-01 Biały + DARMOWY TRANSPORT! (5901986044833) ☆

Słuchawki douszne SAVIO TWS-01 Biały + DARMOWY TRANSPORT! (5901986044833) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne SAVIO TWS-01 Biały + DARMOWY TRANSPORT! (5901986044833)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c5408292da47ccf72e7f36f
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne SAVIO TWS-01 Biały + DARMOWY TRANSPORT! (5901986044833) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki TWS-01 BT+mic SAVIO

Bezprzewodowe słuchawki SAVIO TWS-01 to wspaniałe rozwiązanie dla aktywnych osób i dla użytkowników ceniących komfort i wygodę. Lekka konstrukcja gwarantuje swobodę ruchów podczas użytkowania. Pilot z wbudowanym mikrofonem zezwala na odbieranie połączeń, przełączanie między utworami i sterowanie głośnością. Wysoka jakość wykonania daje najlepsze brzmienie, które sprosta każdemu wyzwaniu.

Słuchawki posiadają zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem/naładowaniem baterii power banku jak i słuchawek na dodatek zabezpieczenie to przedłuża żywotność ogniw.

Klawisze funkcyjne umożliwiają:

 • Włączenie/wyłączenie urządzenia
 • Zmianę utworu
 • Odbieranie/odrzucanie połączeń
 • Połączenie z ostatnio wybranym numerem

Opakowanie słuchawek jest jednocześnie power bankiem, dzięki czemu słuchawki będą za każdym razem naładowane.EAN: 5901986044833
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO TWS-01
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Douszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: -38 dB
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Waga: 7.4 g
Akcesoria w zestawie: przewód ładowania Powerbank
Pozostałe cechy: Czas działania: do 2 h Czas ładowania: do 1 h Czas czuwania: do 100 h Dioda powiadomień LED

☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny, WF1000XM5B ☆

Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny, WF1000XM5B Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny, WF1000XM5B
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bf5a3e5ecf7993f7d5f707
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny, WF1000XM5B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ulepsz swoje słuchanie zawsze rewelacyjny dźwięk WF-1000XM5 oferują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która eliminuje szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 opatentowane procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najkorzystniejszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

Multi Noise sensor W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Poprawiają one sprawność eliminacji niskich częstotliwości, tworząc największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i udoskonalone detale. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie stworzono z zróżnicowanych materiałów.

Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, aby zapewnić dokładne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku, a także wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

przypasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki zezwalające radować się starannym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest realne dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – ponadto te z lubianych serwisów streamingowych.

Nie zabrakło tu dokumentu 360 Reality Audio. Możesz skonsolidować brzmienie do oryginalnego kształtu swego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i cieszyć się ulubioną muzyką w najlepszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos podczas rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym nawet hałaśliwe otoczenie.

Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze konstrukcja tłumiąca szum wiatru.

w efekcie dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Ładnie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 komfortowo mieszczą się w uszach dzięki swoim ergonomicznym wkładkom, gwarantują też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki gładziutkiej teksturze.

Sąniepodatne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko szeroka wygoda, ale też izolacja od hałasu z zewnątrz i zrównoważone dostosowanie do ucha.

dostępne są w 4 rozmiarach, nawet w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless ☆

Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61025db382fff00a8d335e25
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Epic Air Sport ANC zapewnia ponad 15 godzin odtwarzania Bluetooth w każdej słuchawce i ponad 55 dodatkowych godzin z etui ładującego. To ponad 70 godzin odtwarzania przez Bluetooth 5. Ponadto, użyj ANC, by wyciszyć hałas wokół siebie, otrzymasz ponad 50 godzin odtwarzania Bluetooth ANC.

Kontroluj, jak słyszysz hałas z zewnątrz, dzięki trzem trybom kontroli hałasu w sprzęcie: ANC On, ANC Off i Be Aware (przepuszczanie hałasu z zewnątrz). Sześć mikrofonów współpracuje ze sobą,usunąć szum i zapewnić nieprzerwany dźwięk - gdziekolwiek jesteś.

Jeszcze bardziej przystosuj hałas wokół siebie dzięki aplikacji JLab Air ANC. Podwójne opcje ładowania: użyj dowolnej podkładki bezprzewodowej, by naładować etui, aby pozostać zasilanym. Dodatkowo użyj zintegrowanego kabla do ładowania i podłącz go do dowolnego portu ładowania USB-A....


☆ JBL BT Tune 125TWS White ☆

JBL BT Tune 125TWS White Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL BT Tune 125TWS White
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940c82fff03f63e6894f
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL BT Tune 125TWS White - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL TUNE 125 TWS
Słuchawki bezprzewodowe

technologia Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
Zanurz się w swym świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Wystarczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, aby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technika JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i komfortowemu dopasowaniu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety kolorów,
posiadać prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, przypasowane do Twojego osobistego stylu.
Poczuj basy
Od wielu dekad JBL zagwarantuje moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
Wolność bez kabli
Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce albo zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
Dłuższy czas słuchania
Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz.
szybkie parowanie
Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, żeby sparować je swoim urządzeniem z system Android. Po sparowaniu realne jest wykrycie innych sprzętów, nawet jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
Jedno lub oboje uszu
Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która pozwala na bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów przy pomocy jednej albo obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej.
Znajdź swój styl
Co Ci pasuje? Dzięki szerokiej palecie odcieni z całą pewnością wyszukasz perfekcyjną parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy uwielbiasz mieszać się w tłum, czy charakteryzować się z niego.
W pakiecie
 • JBL TUNE 125TWS
 • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • kabel do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ Sony WF-C500 (zielony) ☆

Sony WF-C500 (zielony) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500 (zielony)
 • Ilość ofert: 22
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b119f8e441a02dfd7a0a4
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-C500 (zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

niepokaźne wymiary, pierwszorzędny dźwięk
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki której prawidłowo pasują do uszu. Śladowe rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń. System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, powiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są proste w użyciu, a do wyboru masz cztery odcienie.

Więcej przyjemności ze słuchania
System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
Kompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

Twój dźwięk. Tak jak lubisz
przystosuj dźwięk do swych upodobań. Do wyboru masz najróżniejsze ustawienia dopasowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz również utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.

niewiele znaczące, lekkie, wyśmienicie pasujące
Słuchawki posiadają niewiele znaczące wymiary i dokładnie pasują do uszu. Zaokrąglone, pozbawione krawędzi obudowy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz wygodne warunki do słuchania muzyki.

użyteczne ukształtowanie powierzchni
Odkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości informacji o kształtach uszu ludzi z całego świata. Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys nadaje się do otworu w uchu, a nowa, poręczna powierzchnia zapewnia jednostajniejsze trzymanie się.

użyteczne, kieszonkowe etui
Cylindryczne etui z funkcją ładowania ma niezwykle minimalne wymiary i swobodnie gromadzi się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie. Dzięki transparentnemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje wysmakowany, luksusowy wygląd.

Łatwa obsługa przyciskami
Przyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można także nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

wygodniejsze rozmowy przez telefon
Mikrofon o wysokiej jakości pozwala luźno rozmawiać przez telefon i zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

Współpraca z asystentem głosowym

starczy nacisnąć przycisk,ekspresowo włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.

Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
Parowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android upraszcza funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszłatwo znajdzieć słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

Swift Pair - nieskomplikowane podłączanie komputera
Funkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 poprzez Bluetooth. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minuty
Dzięki praktycznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki choćby poprzez 20 godzin. A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.

Pryskająca woda? Pot? To nic
Stopień wodoodporności IPX4 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Pozostań w ruchu przy muzyce.

sporo spraw, jedna słuchawka
Jeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.

stabilna i bezawaryjna łączność Bluetooth

Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji jednostajną łączność i genialne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niewiele znaczącemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.

Z myślą o naturze
Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o fason, ale i środowisko. Opakowanie słuchawek WF-C500 nie posiada plastiku. Pokazuje to, jak marka Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe iPhone 8


EAN: 4548736130883
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: WFC500B.CE7
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Douszne
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: zaimplementowany
Zasięg: 10 m
Pozostałe właściwości: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin

☆ Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe) ☆

Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bf142582fff04ce783a4a6
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe JBL VIBE300 TWS Twoja muzyka i Twój świat – nareszcie razem. Bądź na bieżąco. Słuchawki JBL Vibe 300TWS pozwalają cieszyć się muzyką bez utraty kontaktu z otoczeniem, bez zbędnych kabli.

Ciesz się 26 godzinami potężnego brzmienia wzbogaconego JBL Deep Bass. Bądź w kontakcie, będąc w ruchu, dzięki rozmowom stereo bez irytujących odgłosów otoczenia. Steruj dźwiękiem i odbieraj połączenia bez wykorzystania dłoni za pomocą jednej albo obu słuchawek, dzięki wygodnym przyciskom dotykowym.

ergonomicznie zaprojektowane słuchawki ściśle i dyskretnie przylegają do uszu, zapewniając wygodę i łączność przez cały dzień, dzięki temu nie umknie Ci żaden rytm ani rozmowa. Zawartość zestawu Najważniejsze cechy dane techniczne 1 x słuchawki JBL Vibe 300TWS 1 x etui ładujące 1 x przewód do ładowania USB rodzaju C 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!) 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i) Brzmienie JBL Deep Bass komfortowe dopasowanie dzięki otwartej konstrukcji Do 6 godzin odtwarzania plus 20 w etui z funkcją prędkiego ładowania Rozmowy stereo bez wykorzystania dłoni Funkcja Dual Connect Gotowe do działania Obsługa sterowania dotykowego i asystenta głosowego Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 12 mm / 0,47' Zasilanie: 5 V 1 A Słuchawka: 3,85 g każda (7,7 g łącznie) / 0,009 lb każda (0,017 lb łącznie) Etui ładujące: 36 g / 0,079 lb typ baterii słuchawek dousznych: litowo-polimerowy (40 mAh / 3,85 V) wariant akumulatora etui ładującego: litowo-polimerowy (500 mAh / 3,8 V) Brzmienie JBL Deep Bass solidny, 12-milimetrowy przetwornik wydobywa głębokie brzmienie JBL Deep Bass, dzięki temu nie tylko słyszysz muzykę, ale też ją czujesz.

wygodne przypasowanie dzięki otwartej konstrukcji ergonomiczne dobranie pozostaje ścisłe i bezpieczne, gwarantując wygodę i łączność poprzez cały dzień, a otwarta konstrukcja rozszerza świadomość otoczenia.

Do 6 godzin odtwarzania plus 20 w etui z funkcją prędkiego ładowania Nie umknie Ci żaden rytm dzięki 26 godzinom łącznego czasu pracy (w tym 6 godzinom odtwarzania przez słuchawki). A jeśli Ci trzeba prędkiego doładowania, użyj funkcji Speed Charge, która w ciągu zaledwie 10 minut zapewni kolejną godzinę pracy baterii.

Z kolei pełne naładowanie baterii zajmie 2 godziny. Rozmowy stereo bez użycia rąk Jednomikrofonowe słuchawki douszne Vibe 300TWS eliminują szumy z otoczenia, co pozwala radować się jakością rozmów stereo w podróży.

Łatwe sterowanie dźwiękiem i połączeniami bez zastosowania rąk, bezpośrednio ze słuchawek! Funkcja Dual Connect łatwe przełączanie między trybem mono i stereo w dowolnym momencie w lewej, prawej albo obu słuchawkach podczas połączeń, słuchania muzyki albo rozmowy z asystentem głosowym.

Gotowe do działania wygodna, wytrzymała na deszcz kompozycja słuchawek JBL Vibe 300 TWS z atestem IPX2 pozwala cieszyć się muzyką o każdej porze i w każdą pogodę. Obsługa sterowania dotykowego i asystenta głosowego Wygoda na wyciągnięcie ręki.

Uruchamiaj wszystkie funkcje audio JBL Vibe 300...


Najtańsze Słuchawki TWS – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek TWS. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Bt i7s Tws Z Powerbankiem (5904094224029) ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Bt i7s Tws Z Powerbankiem (5904094224029) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Retoo
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Bt i7s Tws Z Powerbankiem (5904094224029)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646558eab4fd33508bbaeb6c
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Bt i7s Tws Z Powerbankiem (5904094224029) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BT i7s TWS Z POWERBANKIEM Słuchawki łączą się z każdym dostępnym urządzeniem zaopatrzonym w bluetooth czy to telefonem (Iphone, Samsung, Xiaomi, Huawei, LG, Sony), samochodem czy innym odtwarzaczem muzyki.

Czym wyróżniają się słuchawki bezprzewodowe I7s? przede wszystkim nadzwyczajną jakością dźwięku stereo, która posiada głębokie basy i efekt pasywnej redukcji szumu.Możliwość odtwarzania muzyki i rozmów.w dodatku urządzenie ma świecące etui służące jako POWERBANK o pojemności aż 950 mAh.

✅SPECYFIKACJA technicznA Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth V5.0 +EDR Zasięg: do 10 metrów rodzaj: uniwersalne, łącza się z każdym urządzeniem Czas pracy słuchawek: do 6 godzin Czas ładowania: 1-2 godzin Współpraca systemowa: Android i iOS Bateria w słuchawce: 65mAh Bateria stacji dokującej: 950mAh / Powerbank Czułość: 42dB Mikrofon: TAK, wbudowany Funkcja TWS: TAK, możliwość parowania jednej albo dwóch słuchawek do jednego urządzenia przystępny odcień słuchawek: BIAŁY ✅ETUI I POWERBANK W JEDNYM postępowy sprzęt został zapakowany w pudełko, które ma funkcję powerbanku, dzięki czemu będziesz mógł sprawnie naładować słuchawki, telefon, a także inne urządzenia.

Stacja ładująca sprawi, iż Twój telefon i słuchawki zawsze będą gotowe do pracy. Wejścia słuchawek posiadają magnesy,należycie ulokować słuchawkę w porcie ładowania, dzięki temu nie wypadną z etui. Jakość wykonania materiału umożliwia luźne noszenie urządzenia w kieszeni spodni albo torebce.

✅wbudowanY MIKROFON I JAKOŚĆ DŹWIĘKU Gadżet słuchawkowy zastosowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł pozwolić sobie na swobodną komunikację w trybie głośnomówiącym np. Podczas biegania. Możliwość rozmowy telefonicznej za pomocą tych bezprzewodowych słuchawek sprawia, że zadbasz o swoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem lub rowerem.

Słuchawki mają fenomenalnie wysoką jakość dźwięku, pełną dynamiki, potężnych i głębokich basów, dzięki technice- i7S oraz TWS. ✅BLUETOOTH 5.0 Wersja Bluetooth V5.0 zapewnia kompatybilność z większością dostępnych na rynku sprzętów, takich jak: telefon, komputer, notebook czy tablet.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi w stacji dokującej, słuchawki można ładować choćby w podróży bez dostępu do zasilania. ✅poręcznE I funkcjonalnE ETUI Airdots I7s posiadają funkcje powerbank. Wejścia słuchawek posiadają magnesy,należycie ulokować słuchawkę w porcie ładowania, dzięki temu nie wypadną z etui.

Jakość wykonania materiału pozwala na swobodne noszenie w kieszeni spodni czy torebce. Słuchawki zmieścisz dosłownie wszędzie. Słuchawki nadają się do: ✔️biegania ✔️jeżdżenia rowerem ✔️jeżdżenia na rolkach ✔️do ćwiczeń na siłowni ✔️do słuchania muzyki w domu ✔️do słuchania muzyki w pracy ✅ponadczasowY WYGLĄD I SZYK Design słuchawek to uniwersalna elegancja pasująca do każdego modelu telefonu czy urządzenia.

wspaniale prezentują się i komponują ze wszystkimi markami telefonów (Iphone, Samsung, Huawei czy Xiaomi). Nadzwyczajny wygląd i wygoda sprawią, że nie bę...


☆ Słuchawki Bezprzewodowe I11 Tws Bluetooth 5.0 Douszne Android Ios Powerbank ☆

Słuchawki Bezprzewodowe I11 Tws Bluetooth 5.0 Douszne Android Ios Powerbank Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Retoo
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe I11 Tws Bluetooth 5.0 Douszne Android Ios Powerbank
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654aa9060a3d5fe4ab6814eb
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe I11 Tws Bluetooth 5.0 Douszne Android Ios Powerbank - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE i11 TWS BLUETOOTH 5.0 Słuchawki łączą się z każdym przystępnym urządzeniem wyekwipowanym w bluetooth czy to telefonem, samochodem czy innym odtwarzaczem muzyki. Czym wyróżniają się słuchawki bezprzewodowe Retoo? na ogół perfekcyjną jakością dźwięku stereo, która posiada głębokie basy oraz efekt pasywnej redukcji szumu. Możliwość odtwarzania muzyki i rozmów. Ponadto urządzenie ma świecące etui służące jako POWERBANK. Model charakteryzuje się wyśmienitą jakością dźwięku i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS i Android. ✅SPECYFIKACJA wariant: Bezprzewodowe czujka dotyku Obsługa Siri wariant: Stereo Bluetooth: 5.0 Profile: HSP/HFP/A2DP/AVRCP Odległość transmisji do 15 M Kompatybilne z: Android, iOS, Windows Czas ładowania: 40 min Czas pracy: standby 100h/ 1 słuchawka do 4h Czułość: 120 dB Pasmo przenoszenia: 20-20000Hz Bateria w słuchawce: 30mAh Powerbank: 300 mAh Mikrofon: Tak Kolor: Biały Gniazdo: Iphone Redukcja szumów: CVC Noise Cancellation 6. ✅ETUI I POWERBANK W JEDNYM progresywny sprzęt został zapakowany w pudełko, które posiada funkcję powerbanku, dzięki temu będziesz mógł efektywnie naładować słuchawki, telefon i inne urządzenia. Stacja ładująca sprawi, że Twój telefon i słuchawki zawsze będą gotowe do pracy. Wejścia słuchawek posiadają magnesy,należycie ulokować słuchawkę w porcie ładowania, dzięki temu nie wypadną z etui. Jakość wykonania materiału pozwala na luźne noszenie urządzenia w kieszeni spodni lub torebce. ✅zaimplementowanY MIKROFON I JAKOŚĆ DŹWIĘKU Gadżet słuchawkowy zaimplementowany mikrofon, dzięki temu będziesz mógł pozwolić sobie na swobodną komunikację w trybie głośnomówiącym np. W trakcie biegania. Możliwość rozmowy telefonicznej przy pomocy tych bezprzewodowych słuchawek powoduje, iż zadbasz o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem lub rowerem. Słuchawki posiadają fenomenalnie wysoką jakość dźwięku, pełną dynamiki, solidnych i głębokich basów, dzięki technologii- i11, a także TWS. ✅BLUETOOTH 5.0 Wersja Bluetooth V5.0 zapewnia kompatybilność z większością dostępnych na rynku urządzeń, takich jak: telefon, komputer, notebook czy tablet. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi w stacji dokującej, słuchawki można ładować nawet w podróży bez dostępu do zasilania. ✅użytecznE I użytecznE ETUI Airdots I7s mają funkcje powerbank. Wejścia słuchawek posiadają magnesy,należycie ulokować słuchawkę w porcie ładowania, dzięki czemu nie wypadną z etui. Jakość wykonania materiału zezwala na luźne noszenie w kieszeni spodni czy torebce. Słuchawki zmieścisz dosłownie wszędzie. Słuchawki nadają się do: ✔️biegania ✔️jeżdżenia rowerem ✔️jeżdżenia na rolkach ✔️do ćwiczeń na siłowni ✔️do słuchania muzyki w domu ✔️do słuchania muzyki w pracy ✅nieśmiertelnY WYGLĄD I SZYK Design słuchawek to uniwersalna elegancja pasująca do każdego modelu telefonu czy urządzenia. Znakomicie prezentują się i komponują ze wszystkimi markami telefonów. Rewelacyjny wygląd i wygoda sprawią, iż nie będziesz chciał się z nimi rozst...

☆ Słuchawki bezprzewodowe douszne w etui micro tws, bluetooth, microusb (różowy) marki Technaxx ☆

Słuchawki bezprzewodowe douszne w etui micro tws, bluetooth, microusb (różowy) marki Technaxx Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Technaxx
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe douszne w etui micro tws, bluetooth, microusb (różowy) marki Technaxx
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654ac651902e519fc9899ae8
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe douszne w etui micro tws, bluetooth, microusb (różowy) marki Technaxx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Główne właściwości Designerskie słuchawki douszne Bezprzewodowa technologia Bluetooth w wersji 5.0 zaimplementowany mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym Obsługa asystentów głosowych samoczynne włączanie i wyłączanie Sterowanie dotykowe bezpośrednio na słuchawkach Wysokiej jakości dźwięk do codziennego słuchania Zintegrowana bateria 30mAh 2 godzin pracy na jednym ładowaniu Etui ładujące 150mAh Ładowanie USB znakomite dostosowanie do uszu rewelacyjne do słuchania muzyki przyjemny dźwięk dzięki wysokiej jakości przetwornikom, docenisz je więc podczas codziennego słuchania muzyki – słuchawki Technaxx BT-X sprawdzają się w trakcie pracy i zabawy. Dzięki zastosowanemu mikrofonowi możesz używać ich dodatkowo do rozmów w trybie głośnomówiącym. Obsługują asystentów głosowych w telefonie komórkowym dla wygodniejszego sterowania. Na jednym ładowaniu pracują do 2 godzin, czas czuwania wynosi 9 godzin. Szybkie połączenie poprzez Bluetooth Do słuchawek Technaxx BT-X podłączysz telefon komórkowy lub inne źródło dźwięku za pomocą technice bezprzewodowej Bluetooth w wersji 5.0 o zasięgu 10 m. Słuchawki włączają się i wyłączają automatycznie, umożliwiając przechowywanie w praktycznym etui podróżnym. W etui znajduje się bateria 150 mAh do ładowania przechowywanych słuchawek. Bezpośrednio na słuchawkach znajduje się zintegrowane sterowanie dotykowe. Specyfikacja techniczna Bluetooth: V5.0 Zasięg: 10m Głośniki: zakres częstotliwości 20 Hz ~ 20 kHz Impedancja: 32 Ohm Kodek audio: AAC / SBC / A2DP Bateria słuchawek: 2x bateria litowo-polimerowa 30 mAh 3,7 V (6 g) Czas ładowania słuchawek: 1 godzina Czas rozmów na słuchawkach: 2 godz Czas czuwania: 9 godzin (połączenie BT, bez muzyki) Bateria w etui ładującym: bateria litowo-polimerowa 150 mAh 3,7 V Czas ładowania pokrywy: 2h (5V/1A) Temperatura pracy: od 0°C do +40°C Waga / wymiary (jedna słuchawka): 10,6 g / (dł.) 4,0 x (szer.) 2,2 x (wys.) 2,5 cm Waga / wymiary (z etui ładującym): 35 g / (dł.) 5,4 x (szer.) 4,9 x (wys.) 3,2 cm Waga / wymiary opakowania: 65 g / 9 x 3,3 x 12,2 cm cm

☆ Baseus Bowie E3 | Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 TWS IP64, NGTW080001 ☆

Baseus Bowie E3 | Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 TWS IP64, NGTW080001 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Bowie E3 | Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 TWS IP64, NGTW080001
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e410b2da47c04f4b40f91
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Bowie E3 | Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 TWS IP64, NGTW080001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki TWS Baseus Bowie E3 Zanurz się w świecie muzyki dzięki słuchawkom E3 od Baseus! 13 mm membrana proponuje wysokiej jakości dźwięk bogaty w tony basowe. 10 min ładowania E3 zapewnia około 2 godziny użytkowania, a opóźnienie na poziomie ≤0.06 s rozszerza dynamikę podczas rozgrywek.

Moduł Bluetooth 5.0 zapewnia szybką i jednostajną transmisję sygnału do 10 m. Ponadto akcesorium jest przystępne w 2 wariantach kolorystycznych: czarnym i białym, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Jakość dźwięku, na którą zasługujesz Co powoduje, że Bowie E3 tak poprawnie odtwarzają dźwięk? Zostały wyekwipowane w 13 mm membranę kompozytową, która zapewnia należycie zbalansowaną potrójną częstotliwość i krystalicznie czyste brzmienie.

Odkryj niedostrzeżone wcześniej detale podczas odsłuchiwania ulubionych utworów. Niski poziom opóźnienia Z myślą o miłośnikach e-sportu akcesorium zostało wyekwipowane w tryb niskiego opóźnienia, które wynosi ≤0.06 s.

Inne Rankingi:  Słuchawki dla graczy do 300 zł

w efekcie gra staje się bardziej dynamiczna, a Ty możesz reagować szybciej niż Twój przeciwnik! technika Flash Charge Słuchawki wykorzystują technikę Flash Charge, co oznacza, że wystarczy 45 minut, aby akumulator E3 był w pełni naładowany.

Akcesorium podkreśla się także długim czasem działania. E3 potrafią pracować do 5 godzin na jednym naładowaniu, a etui ładujące oferuje około 25 godzin odtwarzania. Z aplikacją możesz więcej Pobierz aplikację Baseus i zyskaj dostęp do {pomocn|przydatn)ych funkcji.

Aplikacja wyświetla, kiedy słuchawki zostały rozłączone z Twoim urządzeniem i informuje o ich lokalizacji. Możesz również sprawdzić poziom akumulatora w czasie rzeczywistym, dostosować ich działanie do własnych potrzeb, lub zmienić ich nazwę.

Wygodna obsługa Obsługa słuchawek jest niezwykle prosta i wygodna. E3 zaczną odtwarzać muzykę automatycznie po nałożeniu akcesorium. Za pomocą paneli dotykowych możesz zatrzymywać lub wznawiać odtwarzanie, odbierać połączenia, regulować głośność, uruchomić asystenta głosowego (Siri), itp.

Już nie musisz sięgać po telefon, aby pominąć utwór, wystarczy dotknięcie słuchawki. Komfort i swoboda użytkowania Lekka konstrukcja E3 zapewnia komfort użytkowania przez wiele godzin. Każda ze słuchawek waży 4g, dodatkową wygodę zapewnia ergonomiczny kształt akcesorium.

Ponadto są odporne na wodę na poziomie IP64, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich uszkodzenie i korzystać z nich podczas intensywnego treningu, czy deszczu. W zestawie Słuchawki Etui ładujące Kabel ładowania USB do USB-C Specyfikacja Producent Baseus Nazwa TWS Bowie E3 Model NGTW080001 Kolor czarny Materiał ABS + PC Wersja Bluetooth V5.0 Zasięg sygnału 10 m Poziom opóźnienia ≤0.06 s Czas odtwarzania około 5h (przy 70% głośności), 20~25h (z etui ładującym) Pojemność akumulatora 35 mAh / 0.1295 Wh (słuchawki), 330 mAh / 1.221 Wh (etui ładujące) Czas ładowania około 1h Pasmo przenoszenia 20Hz – 20kHz Interfejs ładowania USB-C Kompatybilność wszystkie urządzenia bezprzewodowe Waga około 35 g Wymiary 31 x 18 mm (słuchawki), 50 x 48 x 26 mm (etui ładujące) table –>


☆ Dudao u10b tws earphones white marki Inny producent ☆

Dudao u10b tws earphones white marki Inny producent Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Dudao u10b tws earphones white marki Inny producent
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64891977b256f5c91571c470
 • ID kategorii: 7967

☆ Dudao u10b tws earphones white marki Inny producent - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dudao douszne bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS (U10B-White) Cenisz sobie maksymalną wygodę? Bezprzewodowe słuchawki Dudao U10B TWS to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki połączeniu Bluetooth już nigdy więcej nie będziesz musiał przejmować się splątanymi kablami a ulubioną muzykę posłuchasz w każdym momencie.

To genialne rozwiązanie, jeżeli niemało czasu spędzasz w drodze na uczelnię albo do pracy - pojemna bateria zapewni Ci długie godziny relaksu, a w razie konieczności naładujesz słuchawki, umieszczając je etui.

Specyfikacja: marka: Dudao wariant: Bezprzewodowe słuchawki TWS wariant portu ładowania: USB rodzaj C Bluetooth: 5.0 Zasięg: do 10m pojemność baterii: 30 mAh - słuchawki; 150 mAh - etui ładujące komplet mieści: 2 x słuchawki bezprzewodowe (lewa i prawa) 1 x etui z zaimplementowaną baterią Najważniejsze cechy: wygodne łączenie zestawu słuchawkowego zrównoważone połączenie nawet przy długich odległościach samoczynna pauza po wyciągnięciu słuchawki z ucha Możliwość wykorzystywania 1 słuchawki znikome wymiary i znikoma waga ergonomiczny zarys słuchawek Długi czas pracy słuchawek


☆ ZS2N Słuchawki bezprzewodowe bt5.1 f9 (5907621822231) ☆

ZS2N Słuchawki bezprzewodowe bt5.1 f9 (5907621822231) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ATL
 • Nazwa produktu: ZS2N Słuchawki bezprzewodowe bt5.1 f9 (5907621822231)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6139aba38e441ae6d63bd627
 • ID kategorii: 7967

☆ ZS2N Słuchawki bezprzewodowe bt5.1 f9 (5907621822231) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[okularywoda.jpg](https://www.dbamokregoslup.pl/podstrona/18-do-kazdego-zamowienia) Wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe rodzaju TWS (True Wireless). Zastosowanie prędkiego modułu Bluetooth 5.0 umożliwia komfortowe korzystanie z urządzenia (zasięg do nawet 10 metrów).

załączona w pakiecie kompaktowa stacja dokująca spełnia funkcję powerbanku, umożliwiając komfortowe doładowywanie słuchawek. To genialny i niezwykle funkcjonalny gadżet dla osób aktywnych, a także wszystkich tych którzy cenią sobie wygodę użytkowania sprzętu.

Silikonowe wkładki douszne, a także redukcja szumów wygłuszają dźwięki docierające z zewnątrz, znacznie podnosząc jakość odtwarzanej muzyki. Przemyślana kompozycja czyni je istotnie lekkimi i wygodnymi. Co najważniejsze, ten rodzaj konstrukcji (TWS) usuwa niepotrzebnie plączące się kable!

właściwości artykułu: - Słuchawki douszne rodzaju TWS (True Wireless), zezwalają na słuchanie muzyki bez jakichkolwiek kabli! - Każda ze słuchawek ma zaimplementowany śladowy akumulator, który możemy wygodnie doładowywać korzystając ze specjalnej stacji dokującej służącej za powerbanka.

- Wyposażenie słuchawek w protokół Bluetooth pozwala na ich zastosowanie poprzez osoby aktywne - usuwa niepotrzebnie plączące się kable. - Słuchawki wyposażone zostały w komfortowe wkładki douszne, które nie męczą ucha w trakcie dłuższego korzystania.

- Wielofunkcyjny przycisk typu all-in-one pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami słuchawek. - Redukcja szumów wspaniale wygłusza dźwięki otoczenia pozwalając radować się użytkownikowi perfekcyjnej jakości audio.

- użyteczny zarys wkładek powoduje, że słuchawki komfortowo dopasowują się do każdego kształtu ucha. - Słuchawki są wyjątkowo lekkie i posiadają kompaktowe rozmiary, dzięki temu zajmą mało miejsca w torbie czy kieszeni.

- wspaniale nadają się na prezent. Specyfikacja: - Materiał: tworzywo nienaturalne - Zasilanie (słuchawki): zaimplementowany akumulator (50 mAh w każdej słuchawce) - Zasilanie (stacja dokująca): wbudowany akumulator (1200 mAh) - Komunikacja: Bluetooth 5.1 z EDR - Zasięg: do 10 metrów - ekran LCD (wskaźnik poziomu baterii) - zastosowany mikrofon - 3 gumowe końcówki na słuchawki (różne wymiary) - Pasmo przenoszenia dźwięku: od 50 Hz do 20 kHz - Czułość: 108 dB - Impedancja: 16 Ω - Czas ładowania: około 1-2 godzin - Czas pracy: do 4 godzin - Ładowanie poprzez stację dokującą - Zalecany prąd ładowania: 5V 1,5A - kabel microUSB do ładowania stacji dokującej - Kolor: jak na zdjęciu Zapraszamy do złożenia zamówienia!


☆ Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS F9-5C z mikrofonem, czarne (5908222213558) ☆

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS F9-5C z mikrofonem, czarne (5908222213558) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: R2invest
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS F9-5C z mikrofonem, czarne (5908222213558)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654ad71a3754b7b0e2336585
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS F9-5C z mikrofonem, czarne (5908222213558) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Dlaczego warto wybrać ten model technologia Bluetooth v5.0 zrównoważone połączenie z zasięgiem do 10m 8D Stereo Surround Sound Niski zużycie mocy (dłuższe działanie przy drobnym gabarycie baterii) Etui zaopatrzone we własną baterię (funkcja PB dla słuchawek) wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych Słuchawki bezprzewodowe Jeden z najnowszych modeli słuchawek bezprzewodowych przystępnych na rynku. Bez problemu łączą się z wszystkimi urządzeniami obsługującymi Bluetooth. Nieprzeciętne do słuchania muzyki i równocześnie uprawniania sportów. Wyśmienicie wpasowują się w ucho oraz szczególnie należycie oddają jakość słuchanej muzyki. Słuchawki bez kabla Chcesz uwolnić się od plączących kabli? w całości bezprzewodowa technologia sprawia, iż słuchawki pozwolą Ci poczuć absolutną swobodę. Te niewiele znaczące słuchawki bezprzewodowe po wyjęciu z etui automatycznie łączą się ze sobą. Gotów na prawdziwie bezprzewodowe doznania muzyczne? Podręczny pakiet słuchawkowy Słuchawki mają zastosowany mikrofon, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni. W dodatku, mogą one posłużyć także jako zestaw słuchawkowy do samochodu – starczy, że włączysz tylko jedną słuchawkę, a drugą pozostawisz w etui. Słuchaj muzyki jeszcze dłużej Ile czasu dziennie spędzasz na słuchaniu muzyki? Słuchawki mogą towarzyszyć Ci bezustannie kilka godzin! Jeśli w międzyczasie trzymasz je w przeznaczonym etui z zaimplementowaną baterią, będą one nie tylko korzystnie chronione, lecz też zawsze naładowane! genialne dla sportowców Nie uwielbiasz uprawiać sportu w ciszy? Słuchawki TWS to perfekcyjne słuchawki na siłownię. Zasięg do 10 m sprawia, że Twój smartfon może leżeć w bezpiecznej odległości, a Ciebie bez żadnych przeszkód do działania będzie motywować ulubiona muzyka. Słuchawki z Bluetooth 5.0 Zastanawiasz się jakie słuchawki bezprzewodowe będą dla Ciebie najlepsze? Wybierz słuchawki, które wykorzystując technikę Bluetooth 5.0 stabilne i szybkie połączenie i nieduży zużycie energii. Dzięki nim osiągniesz nieprzeciętny dźwięk, którym możesz cieszyć się jeszcze dłużej. Słuchawki znajdą wykorzystanie Do gier komputerowych w trakcie uprawiania sportu podczas jazdy samochodem Do rozmów z najbliższymi w trakcie sprzątania czy gotowania w trakcie wycieczek - dyskretnie podpowiedzą Ci którędy iść podczas korzystania z nawigacji Do słuchania muzyki podczas gdy dzieci śpią perfekcyjne słuchawki na siłownię W pakiecie Słuchawki Etui z funkcją ładowania Instrukcja obsługi

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth F9 Tws Powerbank ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth F9 Tws Powerbank Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: VERK GROUP
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth F9 Tws Powerbank
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 654be4e05ecf797fe73e47e9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth F9 Tws Powerbank - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH F9 TWS POWERBANK Jeżeli jesteś osobą aktywną, uprawiasz sport, cenisz sobie wygodę oraz jakość dźwięku - słuchawki są przeznaczone właśnie dla Ciebie. Dzięki tym bezprzewodowym słuchawkom pozbędziesz się plączących kabli, które przeszkadzają podczas słuchania muzyki albo rozmowy. Zastosowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów. Zastosowanie technice bezprzewodowego ładowania powiększa komfort wykorzystywania. Komfortowy powerbank pozwala przechowywać słuchawki, zabezpieczając przed zgubieniem, a także doładowuje je. Można używać jednej słuchawki (lewej) lub obu jednocześnie. Komplet jest kompatybilny z większością maszyn Bluetooth, TWS, współpracuje z systemami Windows, Android i iOS. Zastosowanie: ✅ podczas biegania ✅ Na rowerze ✅ Spacerze ✅ Siłowni ✅ W czasie odpoczynku Najnowsza technika pozwala naładować słuchawki momentalnie i wygodnie. Powerbank posłuży nam dodatkowo do naładowania naszego telefonu jeżeli była aby taka potrzeba. Słuchawki są na tyle komfortowe, że możemy odejść od telefonu nawet na 10 metrów, a i tak możemy słuchać nadal muzyki albo prowadzić rozmowę dzięki temu, że w słuchawce jest wbudowany jest mikrofon. PODŁĄCZENIE / PAROWANIE SŁUCHAWEK: Włącz bluetooth. Przytrzymaj dłużej oba przyciski słuchawek, kiedy się włączą należy wybrać w telefonie F9 i złączyć się ze słuchawkami, gotowe! Słuchawki nie posiadają żadnych zbędnych przycisków działają na zasadzie dotyku. SŁUCHANIE MUZYKI: ✅ Lewa słuchawka - dwukrotne przyciśniecie następna piosenka ✅ Lewa słuchawka - trzykrotne dotknięcie głośniej ✅ Prawa słuchawka - dwukrotne przyciśniecie cofnięcie utworu ✅ Prawa słuchawka - trzykrotne dotknięcie ciszej ✅ Pauza/ Play - jednokrotny dotyk ROZMOWY TELEFONICZNE: ✅ Odbieranie połączenia – dotknięcie słuchawki ✅ Wybieranie ostatniego połączenia – przytrzymanie panelu poprzez 2 sekundy ✅ Kończenie rozmowy – dotknięcie słuchawki ✅ Kliknij i przytrzymaj oba przyciski aby włączyć słuchawki mocne strony SŁUCHAWEK: ✅ wyjątkowe brzmienie ✅ Daleki zasięg ✅ Możliwość słuchania z jednej lub dwóch słuchawek jednocześnie ✅ Oświetlenie LED ✅ Wodoodporność ✅ Brak szumów ✅ szybkie połączenie z telefonem ✅ Możliwość słuchania muzyki wszędzie ✅ Możliwość odbierania połączeń poprzez jedno dotknięcie słuchawki ✅ Widoczny poziom baterii słuchawek ✅ Etui z power bankiem SPECYFIKACJA technicznA: ✅ Kod artykułu: 04103 ✅ Model: F9-5 ✅ Wysoka jakość wykonania ✅ Łączność: Bluetooth V5.0 + EDR ✅ Zakres częstotliwości: 2402MHz-2480MHz ✅ Może konsolidować się z dwoma urządzeniami bluetooth jednocześnie ✅ Powiadamianie o połączeniu przychodzącym ✅ zastosowany mikrofon ✅ Bateria słuchawek: bateria litowo-polimerowa 50 mAh/ 3.7V ✅ Czas ładowania ok: 1-2h ✅ Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin (głośność wpływa na czas odtwarzania) ✅ Zasięg: 10m ✅ rozmiary słuchawek: 1,5cm x 3cm ✅ rozmiary powerbanka: 8cm x 4,5xm x 3xm ✅ Kolor: czarny pakiet gromadzi: ☑️ Fabrycznie świeże słuchawki ☑️ Etui z power bank ☑️ kabel USB ☑️ 4x wymienne gumki ☑️ Oryginalne opakowanie

☆ Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS LTC mikrofon powerbank białe (5902270773088) ☆

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS LTC mikrofon powerbank białe (5902270773088) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LTC
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS LTC mikrofon powerbank białe (5902270773088)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 647fb474902e5117ee094e76
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowe słuchawki bluetooth douszne TWS LTC mikrofon powerbank białe (5902270773088) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU W SŁUCHAWKACH BEZPRZEWODOWYCH Słuchawki bezprzewodowe produkowane z wysokiej klasy materiałów, w odcieniu białym, oddające dźwięk najwyższej jakości. ✅ WYGODA wykorzystywanIA Brak zwisających i plątających się kabli to jedna z największych zalet, jakie mają te słuchawki bezprzewodowe.

pozwalają na słuchanie muzyki, bez jednoczesnego blokowania ruchów, a ich wyświetlacz LCD pozwala na bieżąco kontrolować stan naładowania. Użytecznie ukształtowane wkładki douszne z wysokiej jakości miękkimi wkładkami nie tylko gwarantują wygodę słuchania, ale także nie wypadają choćby podczas biegania, wędrówek czy ćwiczeń.

✅ wydajnA BATERIA Po pełnym naładowaniu, które trwa zaledwie 2 godziny, czas odtwarzania muzyki przez te słuchawki bezprzewodowe sięga nawet 6 godzin. ✅ JAKOŚĆ DŹWIĘKU Słuchawki emitują dźwięk stereo o wysokiej jakości i usztywnionych basach.

Każdy może przenieść swoje doznania muzyczne na najwyższy poziom. Ciesz się wyśmienitą jakością dźwięku stereo i pełnym komfortem słuchania dzięki miękkim i wygodnym wkładkom dousznym, które dopasowują się do uszu, gwarantując genialne wrażenia dźwiękowe.

wykorzystanie materiałów dźwiękoszczelnych może zniżyć hałas zewnętrzny, minimalizując jednocześnie przecieki dźwięku, co pozwala uzyskać czysty dźwięk. ✅ obszerny ZASIĘG na dodatek znaczny zasięg, jaki mają te bezprzewodowe słuchawki douszne to spora zaleta, gdyż można oddalić się nawet na 10 m od telefonu, a nadal będą wyśmienicie odtwarzać przesyłane poprzez niego dźwięki.

To wygodne rozwiązanie, gdy nie chcemy być „uwiązani" do telefonu, np. Sprzątając w domu. ✅ ekran LED Poziom naładowania akumulatora w etui, a także słuchawek odczytamy na dużym wyświetlaczu. Na środku widoczny jest stan baterii w etui.

Poziom baterii w słuchawkach odszukamy z lewej oraz z prawej strony głównego wskaźnika energii etui. ✅ ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH Każda słuchawka została wyekwipowana w instynktowny w obsłudze przycisk, umożliwiający komfortowe i bezpieczne odbieranie połączeń przychodzących i zarządzanie utworami.zastosowany mikrofon zapewni Ci możliwość prowadzenia rozmów na najwyższym poziomie.

✅ POWERBANK W pakiecie znajduje się stacja ładująca powerbank o pojemności aż 1200 mAh, która wydłuża osiągalny czas korzystania ze słuchawek, rozszerzając tym samym ich funkcjonalność. ✅ cechy technologicznE parametry słuchawek Średnica głośnika: 8 mm Zasięg sygnału: 10 - 20m Czas pracy: 5h - 6h Czas czuwania: 650h Częstotliwość Bluetooth: 2402MHz - 2480MHz wariant akumulatora: 3,7V > 50 mA litowy Czas ładowania: 1h - 2h Wersja Bluetooth: 5.1 Obsługiwane protokoły: HEP 1.7, HSP 1.2, AVRCP 1.6, SPP 1.2 i PBAP 1.0


☆ Słuchawki bezprzewodowe Dudao TWS Bluetooth biały (U14B) Dudao ☆

Słuchawki bezprzewodowe Dudao TWS Bluetooth biały (U14B) Dudao Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Dudao
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Dudao TWS Bluetooth biały (U14B) Dudao
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649325e5d40333d816663f75
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Dudao TWS Bluetooth biały (U14B) Dudao - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dudao douszne bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS (U14B-White)

Cenisz sobie maksymalną wygodę? Bezprzewodowe słuchawki Dudao U14B TWS to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki połączeniu Bluetooth już nigdy więcej nie będziesz musiał przejmować się splątanymi kablami a ulubioną muzykę posłuchasz w każdym momencie. To wspaniałe rozwiązanie, jeżeli sporo czasu spędzasz w drodze na uczelnię lub do pracy - pojemna bateria zapewni Ci długie godziny relaksu, a w razie konieczności naładujesz słuchawki, umieszczając je etui.

Specyfikacja:

 • producent: Dudao
 • typ: Bezprzewodowe słuchawki TWS
 • wariant portu ładowania: USB rodzaj C
 • Bluetooth: 5.1
 • Zasięg: do 10m
 • Czas pracy: 2 godziny
 • Czas na wstrzymaniu: 40 godzin
 • objętość baterii: 25 mAh - słuchawki; 200 mAh - etui ładujące

zestaw zawiera:

 • 2 x słuchawki bezprzewodowe (lewa i prawa)
 • 1 x etui z zastosowaną baterią

Najważniejsze atrybuty:

 • wygodne łączenie zestawu słuchawkowego
 • stabilne połączenie nawet przy długich odległościach
 • automatyczna pauza po wyciągnięciu słuchawki z ucha
 • Możliwość użytkowania 1 słuchawki
 • śladowe rozmiary i mała waga
 • praktyczny zarys słuchawek
 • Długi czas pracy słuchawek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *