Słuchawki Xblitz

Ranking Słuchawek Xblitz – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Xblitx. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Xblitz jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369) ☆

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f631f2a8e441aaffe2621de
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH XBLITZ PURE BEAST Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Produkt z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. W skład zestawu wchodzi: - SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XBLITZ PURE BEAST - Oryginalne opakowanie właściwości - TRWAŁA konstrukcja Możesz je wszędzie wziąć ze sobą.

Pałąk wytrzymały na ciągłe wyginanie. - MIĘKKIE POSZYCIE Słuchawki wygodnie układają się na swoim miejscu. - WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY obudowa z sprężystego tworzywa przyjemnego w dotyku. - KONTROLA Przyciski kontrolne wpisują się w linię dekorów.

Dyskretnie zlokalizowane. Wygodne w użyciu. - 40MM WKŁADKI SŁUCHAWKOWE spore wkładki słuchawkowe o szerokiej membranie idealnie przenoszą niskie częstotliwości. Dzięki czemu realny jest odsłuch głębokiego basu.

Bezprzewodowe słuchawki Xblitz Pure Beast Nauszne słuchawki Pure Beast to najwyższy bezprzewodowy model z nowej kolekcji Xblitz Pure, który proponuje wysoką jakość dźwięku w przystępnej cenie. Wbudowany akumulator zagwarantuje do 10 godzin ciągłej pracy, co pozwoli na słuchanie ulubionej muzyki przez cały dzień, bez konieczności ponownego ładowania.

Od dzisiaj już nie musisz martwić się gdzie prędko podładować słuchawki. Przesyłaj ulubioną muzykę Słuchawki Xblitz Pure Beast łączą się z urządzeniami mobilnymi za pomocą funkcji Bluetooth w nowym standardzie 4.2.

dzięki temu zasadniczo ograniczono zużycie energii oraz realny zasięg działania urządzenia, a Ty możesz cieszyć się ulubioną muzyką jeszcze komfortowoj. Sparowanie słuchawek do laptopa albo telefonu jest szybkie i proste.

Te atuty czynią Xblitz Pure Beast sprzętem znakomitym do codziennego wykorzystywania. Zabierz je ze sobą i korzystaj tak jak lubisz. Nieprzeciętny dźwięk Xblitz Każda z nausznic słuchawek Xblitz Pure Beast skrywa w sobie przetwornik dynamiczny o średnicy 40 mm.

Pasmo przenoszenia wynoszące 20 ~ 20000 Hz to bezkompromisowa jakość i zasobność równocześnie wysokich jak i niskich tonów. Technika PureBass zagwarantuje solidny bass. Słuchawki Xblitz charakteryzują się naturalnym, stabilnym dźwiękiem bez zniekształceń, pokazując transparentną czystość i niesamowitą skrupulatność muzyki, jednocześnie otaczając Twoje uszy i dając Ci prawdziwy komfort oraz wygodę.

wygodne prowadzenie rozmów Xblitz Pure Beast zostały zaopatrzone w wbudowany mikrofon. Aby odebrać połączenie telefoniczne, gdy słuchawki są połączone z urządzeniem przenośnym, starczy nacisnąć przycisk kontrolny na ich obudowie.

Inne Rankingi:  Słuchawki do gier do 300 zł

likwiduje to konieczność uciążliwego szukania telefonu w torebce, czy plecaku, równocześnie zostawiając obie ręce wolne. Mikrofon został wyekwipowany w technologię eliminacji szumów, dzięki temu możesz cieszyć się rozmowami bez zakłóceń.

Od teraz nie musisz już zdejmować słuchawek, gdy Twój telefon dzwoni. Specyficzny design i najlepsze brzmienie Słuchawki Xblitz Pure Beast w odcieniu czarnym zostały stworzone z lekkich, lecz wytrzymałych mat


☆ Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz ☆

Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f631f228e441aaffe2621da
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH Z zaimplementowanYM MIKROFONEM XBLITZ BEAST RED Xblitz Beast Red to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które doskonałą jakość dźwięku, głębokie basy i wygodę stosowania bez kabli!

Dzięki zaimplementowaniu najwyższej jakości materiałów, słuchawki są dodatkowo ładne i wytrzymałe. Ponadto, można zabrać je ze sobą w podróż dzięki składanemu pałąkowi. DESIGN Xblitz Beast Red wyprodukowano z myślą o wygodzie użytkowania.

Słuchawki bezprzewodowe nie powodują dyskomfortu choćby po wielu godzinach noszenia, a ich przyciski funkcyjne są szerokie iprzystępne. WOLNOŚĆ W TAŃCU Ciesz się swobodą ruchu nieograniczoną poprzez przewody!

Dzięki łączności Bluetooth o zasięgu do 10 metrów, w słuchawkach Xblitz Beast Red możesz tańczyć do woli! SŁUCHAJ NIESPIESZNIE Masz dzień wolny i chcesz się zrelaksować? Ze słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast Red możesz radować się nawet 10 godzinami słuchania muzyki i rozmów telefonicznych.

Zapomnij o upływie czasu i daj się porwać ulubionym melodiom. ROZMAWIAJ BEZPIECZNIE Po sparowaniu słuchawek bezprzewodowych Xblitz Beast Red z Twoim telefonem, możesz używać ich do prowadzenia rozmów. Nie musisz szukać telefonu i przykładać go do twarzy, starczy jedno naciśnięcie przycisku żeby odebrać połączenie i radować się bezpieczną rozmową.

ODBIERZ POŁĄCZENIE JEDNYM PRZYCISKIEM ZAGRAJ Z NIMI Słuchawki Xblitz Beast Red to nieprzeciętny wybór dla graczy. Możesz zjednoczyć słuchawki z bezprzewodowym kontrolerem z zastosowaniem przewodu AUX, a przestrzenny dźwięk pozwoli ci poczuć się, jakbyś naprawdę był w świecie gry.

UWOLNIJ ENERGIĘ Głośny, wyraźny dźwięk muzyki i wygoda noszenia słuchawek Xblitz Beast Red powodują, że sprzęt ten jest genialnym partnerem intensywnego treningu. Puść swoją ulubioną, energetyczną playlistę i zacznij wyciskać z siebie siódme poty!

konkretnY BASS Głęboki bass nada nowy rozmiar wszystkim Twoim ulubionym piosenkom. Odkryj detale i niuanse, których wcześniej nie byłeś w stanie usłyszeć. SAMA WYGODA Słuchawki Xblitz Beast Red charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która przekłada się na niesamowitą wygodę korzystania z urządzenia.

ZŁÓŻ JE Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Beast Red są użyteczne w transporcie dzięki składanym nausznikom i pałąkowi. Bez problemu zmieszczą się w torbie. SPECYFIKACJA: Wersja BT: 4.2 Zasięg pracy BT: ≤10m Chip Bluetooth: JP objętość baterii: 400mAh, litowo-jonowa Głośnik: 40mm Czułość: 110±3dB Impedancja: 64Ω Czas pracy: do 10h Tryb czuwania: 200h Czas ładowania: 2,5h...

Inne Rankingi:  Słuchawki Esperanza

Najtańsze Słuchawki Xblitz – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Xblitz. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369) ☆

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f631f2a8e441aaffe2621de
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast (5902479671369) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH XBLITZ PURE BEAST Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Artykuł z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie przez producenta. W skład zestawu wchodzi: - SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XBLITZ PURE BEAST - Oryginalne opakowanie parametry - TRWAŁA konstrukcja Możesz je wszędzie zabrać ze sobą.

Pałąk niepodatny na ciągłe wyginanie. - MIĘKKIE POSZYCIE Słuchawki wygodnie układają się na swoim miejscu. - WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY pokrywa z elastycznego tworzywa przyjemnego w dotyku. - KONTROLA Przyciski kontrolne wpisują się w linię dekorów.

Dyskretnie zlokalizowane. Komfortowe w użyciu. - 40MM WKŁADKI SŁUCHAWKOWE obszerne wkładki słuchawkowe o szerokiej membranie rewelacyjnie przenoszą niskie częstotliwości. Dzięki czemu możliwy jest odsłuch głębokiego basu.

Bezprzewodowe słuchawki Xblitz Pure Beast Nauszne słuchawki Pure Beast to najwyższy bezprzewodowy model z nowej serii Xblitz Pure, który proponuje wysoką jakość dźwięku w przystępnej cenie. Wbudowany akumulator gwarantuje do 10 godzin ciągłej pracy, co pozwoli na słuchanie ulubionej muzyki poprzez cały dzień, bez konieczności ponownego ładowania.

Od teraz już nie musisz martwić się gdzie błyskawicznie podładować słuchawki. Przesyłaj ulubioną muzykę Słuchawki Xblitz Pure Beast łączą się z urządzeniami mobilnymi za pomocą funkcji Bluetooth w nowym standardzie 4.2.

dzięki czemu znacząco ograniczono zużycie energii oraz realny zasięg działania urządzenia, a Ty możesz radować się ulubioną muzyką jeszcze komfortowoj. Sparowanie słuchawek do laptopa albo telefonu jest prędkie i proste.

Te mocne strony czynią Xblitz Pure Beast sprzętem wspaniałym do codziennego użytku. Zabierz je ze sobą i korzystaj tak jak uwielbiasz. Doskonały dźwięk Xblitz Każda z nausznic słuchawek Xblitz Pure Beast skrywa w sobie przetwornik dynamiczny o średnicy 40 mm.

Pasmo przenoszenia wynoszące 20 ~ 20000 Hz to bezkompromisowa jakość i obfitość jednocześnie wysokich jak i niskich tonów. Technika PureBass gwarantuje konkretny bass. Słuchawki Xblitz charakteryzują się naturalnym, jednostajnym dźwiękiem bez zniekształceń, pokazując przezroczystą czystość i niesamowitą dokładność muzyki, równocześnie otaczając Twoje uszy i dając Ci prawdziwy komfort i wygodę.

wygodne prowadzenie rozmów Xblitz Pure Beast zostały wyposażone w zastosowany mikrofon. Żeby odebrać połączenie telefoniczne, gdy słuchawki są połączone z urządzeniem przenośnym, wystarczy nacisnąć przycisk kontrolny na ich obudowie.

Inne Rankingi:  Słuchawki na bluetooth

eliminuje to konieczność uciążliwego szukania telefonu w torebce, czy plecaku, jednocześnie zostawiając obie ręce wolne. Mikrofon został wyposażony w technologię eliminacji szumów, dzięki czemu możesz cieszyć się rozmowami bez zakłóceń.

Od teraz nie musisz już zdejmować słuchawek, gdy Twój telefon dzwoni. Unikalny design i najkorzystniejsze brzmienie Słuchawki Xblitz Pure Beast w kolorze czarnym zostały wykonane z lekkich, lecz wytrzymałych mat


☆ Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz ☆

Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f631f228e441aaffe2621da
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe beast red marki Xblitz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH Z zastosowanYM MIKROFONEM XBLITZ BEAST RED Xblitz Beast Red to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które znakomitą jakość dźwięku, głębokie basy i wygodę używania bez kabli!

Dzięki zaimplementowaniu najwyższej jakości tworzyw, słuchawki są ponadto piękne i oporne. Ponadto, można wziąć je ze sobą w podróż dzięki składanemu pałąkowi. DESIGN Xblitz Beast Red wytworzono z myślą o wygodzie używania.

Słuchawki bezprzewodowe nie powodują dyskomfortu nawet po wielu godzinach noszenia, a ich przyciski funkcyjne są spore iprzystępne. WOLNOŚĆ W TAŃCU Ciesz się swobodą ruchu nieograniczoną przez przewody!

Dzięki łączności Bluetooth o zasięgu do 10 metrów, w słuchawkach Xblitz Beast Red możesz tańczyć do woli! SŁUCHAJ NIESPIESZNIE Masz dzień wolny i chcesz się zrelaksować? Ze słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast Red możesz radować się choćby 10 godzinami słuchania muzyki i rozmów telefonicznych.

Zapomnij o upływie czasu i daj się porwać ulubionym melodiom. ROZMAWIAJ BEZPIECZNIE Po sparowaniu słuchawek bezprzewodowych Xblitz Beast Red z Twoim telefonem, możesz używać ich do prowadzenia rozmów. Nie musisz szukać telefonu i przykładać go do twarzy, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku by odebrać połączenie i radować się bezpieczną rozmową.

ODBIERZ POŁĄCZENIE JEDNYM PRZYCISKIEM ZAGRAJ Z NIMI Słuchawki Xblitz Beast Red to doskonały dobór dla graczy. Możesz zbratać słuchawki z bezprzewodowym kontrolerem z zastosowaniem przewodu AUX, a przestrzenny dźwięk pozwoli ci poczuć się, jakbyś naprawdę był w świecie gry.

UWOLNIJ ENERGIĘ Głośny, wyraźny dźwięk muzyki i wygoda noszenia słuchawek Xblitz Beast Red sprawiają, iż sprzęt ten jest genialnym partnerem intensywnego treningu. Puść swoją ulubioną, energetyczną playlistę i zacznij wyciskać z siebie siódme poty!

solidnY BASS Głęboki bass nada nowy wymiar wszystkim Twoim ulubionym piosenkom. Odkryj detale i niuanse, których wcześniej nie byłeś w stanie usłyszeć. SAMA WYGODA Słuchawki Xblitz Beast Red charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która przekłada się na niesamowitą wygodę korzystania z urządzenia.

ZŁÓŻ JE Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Beast Red są funkcjonalne w transporcie dzięki składanym nausznikom i pałąkowi. Bez problemu zmieszczą się w torbie. SPECYFIKACJA: Wersja BT: 4.2 Zasięg pracy BT: ≤10m Chip Bluetooth: JP objętość baterii: 400mAh, litowo-jonowa Głośnik: 40mm Czułość: 110±3dB Impedancja: 64Ω Czas pracy: do 10h Tryb czuwania: 200h Czas ładowania: 2,5h...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *