Słuchawki Xblitz

Ranking Słuchawek Xblitz – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Xblitx. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Xblitz jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS ☆

Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f631f288e441aaffe2621dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Xblitz Beast Plus - bezprzewodowe słuchawki BLUETOOTH Przed Tobą słuchawki, które genialną jakość dźwięku, głęboki bass i - co jeszcze ważniejsze - zapewniają zero problemów z przewodami!O komfort Twojego użytkowania słuchawek zadba także wbudowany mikrofon!Daj się ponieść dźwiękom ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś!Xblitz Beast Plus to także ogrom komfortu i niesamowicie lekka kompozycja!

Xblitz Beast Plus - genialny design i ogrom wygody Xblitz Beast Plus to nowy wymiar wygody i najnowocześniejsza odsłona komfortu!Słuchanie muzyki jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, a przy tym nie cieszyło oka aż tak nad wyraz, jak z tymi słuchawkami!

Xblitz Beast Plus - słuchawki lekkie jak piórko! Xblitz Beast Plus wykonane zostały z myślą o jak największej maksymalizacji wygody ich użytkownika. Dlatego właśnie znamionują się tak niesamowitą lekkością, niezrównaną w tym przedziale cenowym!Nigdy więcej dyskomfortu w okolicach uszu - zapomnij o niewygodzie!

Inne Rankingi:  Słuchawki Sony z mikrofonem

Te słuchawki sprawią,choćby po kilku godzinach korzystania z nich nie będziesz czuć zmęczenia!Wysoka jakość wykonania - bezprzewodowe słuchawki Xblitz Beast Plus wytworzono z tworzyw najkorzystniejszej jakości, dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia (takie, jak np.

zginanie pałąka). Xblitz Beast Plus - niech towarzyszą Ci w podróży! Sparuj Xblitz Beast Plus ze swym smartfonem i słuchaj ulubionej muzyki lub podcastów w drodze do pracy, w czasie podróży na uczelnię albo podczas spacerów z czworonogiem!Po prostu załóż je, włącz i sparuj - i już, gotowe!

Xblitz Beast Plus - niesamowicie długi czas pracy! Xblitz Beast Plus - dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi najnowszej generacji - gwarantuje słuchanie muzyki przez naprawdę długie godziny!Masz dzień wolny i chcesz się zrelaksować? Z słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast Plus możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką nawet poprzez 10 godzin.

Xblitz Beast Plus - jak używać? Po sparowaniu słuchawek bezprzewodowych Xblitz Beast Plus z Twoim telefonem możesz używać ich do prowadzenia rozmów.Gdy dzwoni telefon wystarczy tylko jedno naciśnięcie przycisku, by odebrać połączenie i radować się bezpieczną rozmową.ODBIERZ POŁĄCZENIE JEDNYM PRZYCISKIEM...

i o nic więcej się nie martw! Bezprzewodowe słuchawki Xblitz Beast Plus - informacje techniczne: Wersja BT: V5.0Zasięg pracy BT: ≤10mChip Bluetooth: BKWspiera profile: HFP, A2DP, AVRCPCzas pracy: do 9 godzinCzułość wyjściowa: 100±3dBGłośnik: 40mm / 32Ωzastosowany mikrofon: TAKCzas ładowania: 2-2.5 godzinyCzas pracy w trybie czuwania: około 100 godzinCzęstotliwość: 20Hz - 20kHzUWAGA: SŁUCHAWKI NIE SĄ KOMPATYBILNE Z PS5 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU - to, co kupujesz: Xblitz Beast PLUS x 1przewód USB x 1przewód audio x 1instrukcja użytkowania x 1

Inne Rankingi:  Słuchawki Unitra

Najtańsze Słuchawki Xblitz – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Xblitz. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS ☆

Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f631f288e441aaffe2621dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Xblitz Beast Plus - bezprzewodowe słuchawki BLUETOOTH Przed Tobą słuchawki, które nadzwyczajną jakość dźwięku, głęboki bass i - co jeszcze ważniejsze - zapewniają zero problemów z przewodami!O komfort Twojego wykorzystywania słuchawek zadba także zastosowany mikrofon!Daj się ponieść dźwiękom ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś!Xblitz Beast Plus to także ogrom komfortu i niesamowicie lekka kompozycja!

Xblitz Beast Plus - świetny design i ogrom wygody Xblitz Beast Plus to nowy rozmiar wygody i najnowocześniejsza odsłona komfortu!Słuchanie muzyki jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, a przy tym nie cieszyło oka aż tak wyjątkowo, jak z tymi słuchawkami!

Xblitz Beast Plus - słuchawki lekkie jak piórko! Xblitz Beast Plus produkowane zostały z myślą o jak największej maksymalizacji wygody ich użytkownika. Dlatego właśnie cechują się tak niesamowitą lekkością, niezrównaną w tym przedziale cenowym!Nigdy więcej dyskomfortu w okolicach uszu - zapomnij o niewygodzie!

Te słuchawki sprawią,choćby po kilku godzinach korzystania z nich nie będziesz czuć zmęczenia!Wysoka jakość wykonania - bezprzewodowe słuchawki Xblitz Beast Plus produkowano z tworzyw najkorzystniejszej jakości, dzięki temu są wyjątkowo oporne na mechaniczne uszkodzenia (takie, jak np.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne Sennheiser

zginanie pałąka). Xblitz Beast Plus - niech towarzyszą Ci w podróży! Sparuj Xblitz Beast Plus ze swym smartfonem i słuchaj ulubionej muzyki albo podcastów w drodze do pracy, w czasie podróży na uczelnię albo w trakcie spacerów z czworonogiem!Po prostu załóż je, włącz i sparuj - i już, gotowe!

Xblitz Beast Plus - niesamowicie długi czas pracy! Xblitz Beast Plus - dzięki zastosowanemu akumulatorowi najnowszej generacji - gwarantuje słuchanie muzyki przez naprawdę długie godziny!Masz dzień wolny i chcesz się zrelaksować? Z słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast Plus możesz radować się swoją ulubioną muzyką nawet poprzez 10 godzin.

Xblitz Beast Plus - jak używać? Po sparowaniu słuchawek bezprzewodowych Xblitz Beast Plus z Twoim telefonem możesz używać ich do prowadzenia rozmów.Gdy dzwoni telefon wystarczy tylko jedno naciśnięcie przycisku, żeby odebrać połączenie i radować się bezpieczną rozmową.ODBIERZ POŁĄCZENIE JEDNYM PRZYCISKIEM...

i o nic więcej się nie martw! Bezprzewodowe słuchawki Xblitz Beast Plus - informacje techniczne: Wersja BT: V5.0Zasięg pracy BT: ≤10mChip Bluetooth: BKWspiera profile: HFP, A2DP, AVRCPCzas pracy: do 9 godzinCzułość wyjściowa: 100±3dBGłośnik: 40mm / 32Ωwbudowany mikrofon: TAKCzas ładowania: 2-2.5 godzinyCzas pracy w trybie czuwania: około 100 godzinCzęstotliwość: 20Hz - 20kHzUWAGA: SŁUCHAWKI NIE SĄ KOMPATYBILNE Z PS5 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU - to, co kupujesz: Xblitz Beast PLUS x 1przewód USB x 1przewód audio x 1instrukcja użytkowania x 1


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *