Ranking Słuchawek Xiaomi – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Xiaomi. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Xiaomi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi ☆

mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

transparentnie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

samoczynne parowanie i automatyczne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

świetny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * umożliwia wykorzystywanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być użytkowane przez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Solidność baterii zezwala na słuchanie muzyki poprzez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu podczas rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest zaopatrzona w dwa zastosowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technologię kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła w trakcie połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, choćby w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są wyposażone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można komfortowo obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek oraz etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Żeby urządzenie mogło nawiązać automatyczne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu prędkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej lub prawej słuchawki, elastycznie przełączając się pomiędzy trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha gwarantuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a użytkowanie jednego ucha zapewnia większą swobodę.

obszerny dynamiczny przetwornik sprawia, iż dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i szczegóły. Równocześnie obsługiwana jest technika kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

komfortowa kompozycja półuszna gwarantująca bezpieczne dostosowanie

kompozycja w połowie douszna ściśle dopasowuje się do przewodu słuchowego, zapewniając pokaźniejszy komfort i stabilność we wnętrzu i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus upraszcza noszenie i istotnie zniża zmęczenie spowodowane długookresowym użytkowaniem.

Dotknij, żeby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Przystępne sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

bardzo czułe, objętościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. Podczas słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji samoczynnej pauzy z odtwarzaczem innej marki po wyjęciu słuchawek

atrybuty

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

przewód ładujący typu C.

Instrukcja obsługi


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w pełni uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także nowoczesny procesor DSP wspaniały dźwięk.

samoczynne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, nadzwyczajne dla zwolenników słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami i w trakcie ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyekwipowane są w szereg rozmaitych cechy, które na skutek czego przekładają się na maksymalną funkcjonalność i sprawność. Stanowczo łatwą i instynktowną obsługę zapewniają takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,znakomicie zbratać się do ucha użytkownika. Nieznaczny wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 sprawia, że ich stosowanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody używania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy otrzymują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki jednocześnie. Dzięki temu można wydłużyć czas użytkowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? innowacyjne systemy i innowacyjne technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne i stanowczo czyste, jednostajne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama kompozycja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje rewelacyjną jakość dźwięków - głęboką, solidną i szczegółową.

Prosta i intuicyjna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą zespalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się dopasować automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, by oszczędzać energię.

zrównoważone połączenie i płynna transmisja danych

przejrzysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa nowoczesnego interfejsu Bluetooth 5.0. To dodatkowo zasługa zaawansowanej technice audio, zawartej w surowej konstrukcji słuchawek. Możesz cieszyć się nisko schodzącym basem i świetnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które wyjątkowo prawidłowe odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne stosowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę stosowania słuchawek od Xiaomi. Perfekcyjnie dostosowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są niezwykle lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne przypasowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania dodatkowo wydłużysz, przechowując słuchawki w dołączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W rezultacie oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który gwarantuje szybsze, bardziej jednostajne połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Na dodatek w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest użycie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki temu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

olśniewająco czysty dźwięk

kompozycja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem precyzyjniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa kompozycja

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i precyzyjnie dostosowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Ponadto nauszniki o najróżniejszych wymiarach (S / M / L) gwarantują bezpieczne i wygodne dostosowani, dzięki czemu słuchawki nie wypadają choćby w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu dołączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co gwarantuje niezwykłą prostotę i wygodę. pojemność akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja pojemność 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności używania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą scalać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając komfortowe przypasowanie do wszelkich rozmiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

typ artykułu

Słuchawki bezprzewodowe

wariant słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

samoczynne włączanie i parowanie

samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

wbudowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

rozmiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dodatkowe dane

Bezpieczne i wygodne dopasowanie

mobilna i bezprzewodowa konstrukcja

komplet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a582fff04b59fee499
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny, BHR5244GL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Redmi Buds 3 Pro

Czarne

Dźwięk, którego chcesz

35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h

*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przypasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na wykorzystanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.

Aktywna redukcja szumów 35dB

dostępne 3 ustawienia do regulacji*

szybkie ładowanie

Używaj do trzech godzin po ładowaniu przez dziesięć minut

Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami

Kompatybilny z wieloma systemami

Ładowanie bezprzewodowe

Ładowanie rozpoczyna się, gdy etui znajdzie się w zasięgu

Ocena sceny AI

dostosowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów*

Tryb podwójnej transparentności

Pozwala luźno rozmawiać podczas noszenia wkładek dousznych*

9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa

Dostrojony poprzez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi

Używaj do 28 godzin z etui ładującym

Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu

*Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji. Dobrane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI.

Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów


Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala radować się światem z mniejszym hałasem w tle


Wkładki douszne wykorzystują podwójną technikę aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu. Wydajnie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać choćby 35 dB*.


*Wyciszanie szumów jest osiągalne dzięki technice aktywnej redukcji szumów. Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może ograniczyć hałas tła choćby o 98%. Informacje testowe są dostarczane przez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rozmiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

Głęboka redukcja szumów

Metro, samolot

podczas podróży metrem albo samolotem sprawnie tłumi ryk silnika i inne wibracje w środku samochodu/kabiny, dzięki temu podróż jest cicha i komfortowa

stabilna redukcja szumów


Kawiarnie, parki


Odpoczywając w kawiarni produktywnie wycisza dźwięki otoczenia, zezwalając cieszyć się spokojnym popołudniem

Redukcja szumów świetlnych

Biblioteki, biura


W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, zezwalając Ci cieszyć się czasem

Adaptacyjna redukcja szumów*


Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy


Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków stosowania. Przystosuj głębokość redukcji szumów dla najróżniejszych środowisk.


*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dopasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na użycie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.
* Adaptacyjna funkcja redukcji szumów: podłącz wkładki douszne i noś je na lewym i prawym uchu. W ustawieniach MIUI przejdź do trybu redukcji szumów i ręcznie wybierz tryb adaptacyjny pod nim w aplikacji.

Redukcja szumów z trzema mikrofonami Może być wyraźnie słyszalna w hałaśliwym otoczeniu


Trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołanych poprzez model sieci neuronowej, mogą precyzyjnie odbierać głosy ludzi, wydajnie redukując odgłosy otoczenia. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych rozmów bez zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu.

Tryb podwójnej przejrzystości* Usłysz dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych


Gdy włączony jest tryb krystaliczności, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Przełącz, żeby wzmocnić tryb głosu, by uzyskać wyraźniejszy ludzki głos. Możesz prowadzić luźną rozmowę ze swoim przyjacielem z założonymi słuchawkami.

przejrzystość


Wzmocnij głos


*Domyślnym ustawieniem jest tryb transparentności. Możesz wybrać opcję „Ulepsz tryb głosowy" w trafnej wersji MIUI odpowiedniego modelu.

9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa Odzyskuje więcej szczegółów dźwięku


9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa zagwarantuje znakomite wrażenia słuchowe. Po dostrojeniu przez profesjonalistę z wewnętrznego laboratorium dźwiękowego Xiaomi, wysoki dźwięk jest czysty i nie zniekształcony, w trakcie gdy niski dźwięk jest bogaty i czysty z bardziej wyrafinowaną jakością dźwięku.

bardzo długi czas pracy na baterii do 28 godzin* Nadal ciesz się muzyką


Dzięki wbudowanemu chipowi o niskim poborze mocy słuchawki douszne mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu. Dzięki etui ładującemu słuchawki douszne mogą działać do 28 godzin*. W ten sposób możesz radować się muzyką poprzez mnóstwo godzin.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne do 20 zł*Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii wkładek dousznych wynosi 100%, głośność wkładek dousznych jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC i tryb przezroczystości są wyłączone poprzez ustawienie MIUI. Komponent testowy: w pełni rozładuj baterię Redmi Buds 3 Pro podczas odtwarzania dźwięku, aż jedna z wkładek dousznych przestanie grać. Rzeczywiste godziny używania mogą się różnić w zależności od warunków stosowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

Obsługuje szybkie ładowanie

Obsługuje ładowanie bezprzewodowe


Dzięki prędkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się przez zaledwie 10 minut, a następnie pozwalają na słuchanie muzyki do 3 godzin. Jeśli bateria się wyczerpuje, zrób krótką przerwę i pozwól jej się włączyć. Etui ładujące obsługuje również ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki temu ładowanie jest bardzo wygodne.


Odtwarzanie muzyki do 3 godzin


Ładowanie poprzez 10 minut


*Bezprzewodowa podstawa ładująca pokazana na zdjęciu nie jest zawarta w komplecie i należy ją zakupić osobno.
*Ładowanie bezprzewodowe: Centrum ładowania bezprzewodowego znajduje się około 8 mm tuż nad logo Redmi z tyłu pudełka na słuchawki. Środek musi być wyrównany ze środkiem ładowarki bezprzewodowej w celu naładowania. Jeśli lampka ładowania świeci, oznacza to, że ładowanie bezprzewodowe działa poprawnie.

Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie Inteligentne przełączanie między rozrywką a pracą


Ten sam komplet wkładek dousznych można jednocześnie podłączyć do dwóch urządzeń na przeróżnych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, co pozwala z łatwością przełączać się między rozrywką a pracą. Można sparować z Bluetooth, otwierając pudełko z wkładkami dousznymi w pobliżu telefonu* lub ekspresowo klikając wyskakujące okienko*, które pozwala na korzystanie z nowej metody prędkiego połączenia.


*Funkcja łączności dwóch maszyn jest domyślnie włączona. W sytuacji niektórych aplikacji multimedialnych innych firm dźwięk może być odtwarzany poprzez głośnik lub przełączanie może się nie powieść w trakcie przełączania pomiędzy operacjami. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, połącz się z telefonami komórkowymi Xiaomi,Redmi i zaktualizuj system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie.
*Musisz zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej jednostajnej wersji,prędko sparować za pomocą wyskakującego okienka. Kompatybilne modele są testowane i wkrótce zostaną ukończone.

Dotknij dwukrotnie, żeby odebrać połączenie

Dotknij tylnej części wkładek dousznych, aby sterować, w tym przełączać tryby, wstrzymywać muzykę i odtwarzać itp. Obsługuje też funkcję budzenia przy pomocy głosu.

Dotknij dwukrotnie
Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauza
Naciśnij i przytrzymaj dowolną słuchawkę
Redukcja szumów / krystaliczność Tryb przełączania
Dotknij trzy razy
Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie

*Funkcja sterowania głosowego budzenia musi być ustawiona w trafnej wersji MIUI odpowiedniego modelu. *Może również działać za pomocą gestów, które można ustawić w adekwatnej wersji MIUI stosownego modelu.

Wykrywanie douszne


Muzyka może być samoczynnie wstrzymywana po wyjęciu wkładek dousznych. Odtwarzanie muzyki można wznowić po ich ponownym włączeniu.

Wodoodporność IPX4*


Wszechstronna odporność na zachlapanie, chroniąca użytkowników przed potem i zachlapaniem.


*Test wodoodporności IPX4. Zgodnie z normą GB/T 4208-2017 Enclosure Protection Rating (Kod IP) przeszła test przeprowadzony poprzez Instytut Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów w Suzhou. Raport z badań nr. To WPHE210546.

Wynik testu wykazał, iż jest zgodny z normą GB/T 4208-2017.


przystępność wielu silikonowych końcówek dousznych


proponuje trzy rozmiary wkładek dousznych, w tym spore, średnie i drobne według uznania użytkownika, gwarantując wygodniejsze użytkowanie.

Znajdź swoje słuchawki


W zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować słuchawki douszne za pomocą dźwięku.

firma
Xiaomi


Model
TWSEJ01ZM


Wersja
Redmi Buds 3 Pro


konstrukcja słuchawek
Douszne


Impedancja
32Ω


Zasięg
ok. 10m


zastosowany mikrofon
Tak


Łączność
Bluetooth 5.2


Czas pracy na baterii
Słuchawki - 6h
Baza - 28h


Czas ładowania
Baza: ok. 2.5h (poprzez przewód ładujący)
Wsparcie bezprzewodowego ładowania 5W lub wyższe


typ baterii
Litowo-polimerowy


Złącze
USB-C


objętość baterii
Każda słuchawka - 35mAh/0.13Wh
Etui ładujące - 470mAh/1.78Wh


dopełniające informacje
Stopień ochrony: IPX4


załączone akcesoria
Etui ładujące
przewód USB-C
4 wymienne końcówki douszne S,M,L, XL (M na słuchawkach)


☆ Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro ☆

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d6bc513754b716d60f51eb
 • ID kategorii: 9466

☆ Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro

☆ Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny ☆

Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b8a02da47cad9166f3dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki z przewodnictwem kostnym Haylou PurFree BC01

Bezprzewodowe słuchawki z przewodnictwem kostnym Haylou BC01 znakomicie sprawdzą się na treningu i nie tylko. Są wyjątkowo lekkie, wygodne i wodoodoporne, gwarantują też wysokiej jakości dźwięk. Wyróżniają się czasem pracy do 8 godzin i obsługują prędkie ładowanie magnetyczne. Łącze Bluetooth 5.2 bezzwłoczną transmisję, a redukcja szumów cVc i podwójne mikrofony pozwolą swobodnie rozmawiać poprzez telefon.

Wygoda i bezpieczeństwo

Dlaczego słuchawki z przewodnictwem kostnym to świetna opcja dla sportowców? Są nie tylko lekkie i wygodne, lecz też nie zatykają uszu i nie izolują od otoczenia. Możesz więc poprzez cały czas słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie i na przykład rozmawiać ze znajomymi. Podobne urządzenia są również bezpieczniejsze dla zdrowia - obniżają ryzyko uszkodzenia słuchu. Jako iż nie wkłada się ich do przewodów słuchowych, pozwalają także ograniczyć kontakt z bakteriami i brudem.

Lekkie, komfortowe, wodoodporne

Słuchawki Haylou BC01 to perfekcyjny dobór dla osób aktywnych. Ważą zaledwie 28 g, a dzięki funkcjonalnej konstrukcji zapewniają komfort używania. Co więcej, zrównoważenie pozostają na właściwym miejscu. Są przy tym wyjątkowo wytrzymałe i sprężyste - łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb. Do ich wykonania zaimplementowano przyjazny dla skóry silikon. Podkreśla je także wodoodporność IP67, możesz więc korzystać z nich choćby w trakcie wyjątkowo intensywnych treningów. Niestraszne im krople potu!

Wysoka jakość dźwięku

Haylou udowadnia, że słuchawki z przewodnictwem kostnym też mogą zapewnić wysokiej jakości brzmienie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym PurFree BC01 proponują obfitość szczegółów i solidny, głęboki bas. W dodatku przemyślana kompozycja zapobiega przedostawaniu się dźwięków do otoczenia. Nie obawiaj się, iż ktoś usłyszy odtwarzaną przez Ciebie muzykę! W komplecie wyszukasz także zatyczki do uszu, możesz więc odciąć się od odgłosów z zewnątrz i lepiej skupić się na podcaście czy ulubionej piosence.

idealne do rozmów

PurFree BC01 okażą się niezastąpione jeszcze w trakcie rozmów telefonicznych. Zostały zaopatrzone w podwójne mikrofony i obsługują technologię redukcji szumów cVc, dzięki temu nie tylko genialnie zarejestrują Twój głos, lecz też wyeliminują zbędne dźwięki z otoczenia. To daje Ci pewność, że Twoi rozmówcy bezproblemowo Cię usłyszą - nieważne, czy biegniesz poprzez centrum miasta, czy jedziesz zatłoczonym autobusem!

niezawodna transmisja bezprzewodowa

Nie pozwól, żeby problemy z sygnałem uniemożliwiły Ci słuchanie ulubionych playlist podczas kolejnych treningów. Słuchawki BC01 zostały wyekwipowane w zaawansowany chip Qualcomm 3044 i obsługują technikę Bluetooth 5.2, dzięki temu zapewniają jeszcze szybszą i stabilniejszą transmisję. Na uwagę zasługuje także kodek aptX, który pozwala bezprzewodowo słuchać muzyki w wysokiej jakości. Możesz również sparować słuchawki z 2 urządzeniami jednocześnie i luźno się między nimi przełączać.

Długi czas pracy

Bez obaw słuchaj muzyki podczas treningu albo na wycieczce rowerowej - słuchawki nie rozładują się zbyt szybko. Czas pracy BC01 sięga 8 godzin - to wystarczająco dużo, aby odtworzyć około 200 piosenek. Dodatkowym atutem artykułu jest magnetyczne prędkie ładowanie. Podłącz słuchawki do zasilania na około 10 minut, a zyskasz możliwość słuchania muzyki przez kolejne 2 godziny! by naładować BC01 do 100%, starczy około 1,5 godziny.

przyjazne użytkownikom

Obsługa słuchawek PurFree BC01 jest istotnie prosta. Wygodne korzystanie z ich najważniejszych funkcji zezwalają na umieszczone wprzystępnych miejscach przyciski. Za ich pomocą możesz na przykład zatrzymać i wznowić odtwarzanie, odebrać telefon albo przełączyć piosenkę. To wyśmienite rozwiązanie na czas treningu - nie musisz zawsze sięgać po smartfona, bo wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki!

W komplecie
 • Słuchawki
 • kabel do ładowania
 • Zatyczki do uszu (para)
 • Przewodnik szybki Start
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI REDMI BUDS 4 ACTIVE, BUDS4_ACTIVE ☆

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI REDMI BUDS 4 ACTIVE, BUDS4_ACTIVE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI REDMI BUDS 4 ACTIVE, BUDS4_ACTIVE
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64950ab0d40333197ea48dfb
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI REDMI BUDS 4 ACTIVE, BUDS4_ACTIVE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI REDMI BUDS 4 ACTIVE ✔️ nadzwyczajne narzędzie dla wszystkich sportowców i fanów aktywności ✔️ innowacyjny Bluetooth 5.3 ✔️ ulepszony BASS i silniejsza akustyka Xiaomi Redmi Buds Active opis: ⬇️ ✅ Xiaomi Redmi Buds Active (Preto) to bezprzewodowe słuchawki douszne tworzone dla osób aktywnych fizycznie. ✅ Lekkie, wytrzymałe na pot i zachlapania, zrównoważone dostosowanie podczas intensywnych treningów. ✅ Dzięki perfekcyjnej jakości dźwięku i redukcji hałasu, możesz radować się motywującą muzyką bez zakłóceń z otoczenia. ✅ technologia Bluetooth 5.0 zapewnia bezawaryjne połączenie, a długi czas pracy baterii (do 15 godzin) pozwala na długookresowe korzystanie. ✅ To świetne słuchawki dla sportowców i wielbicieli aktywności na świeżym powietrzu. Zalety Xiaomi Redmi Buds Active: ⭐Wytrzymała konstrukcja: Słuchawki są oporne na pot i zachlapania, co powoduje, iż są idealne do intensywnych treningów i aktywności na świeżym powietrzu. ⭐wyśmienita jakość dźwięku: Dzięki 12-milimetrowym przetwornikom dynamicznym proponują konkretne, przejrzyste brzmienie, które dodaje motywacji podczas treningu. ⭐Redukcja hałasu: technika redukcji hałasu minimalizuje zakłócenia z otoczenia, zezwalając Ci skoncentrować się na muzyce i treningu. ⭐stabilne połączenie: Dzięki technologii Bluetooth 5.0 słuchawki niezawodne i jednostajne połączenie z urządzeniem, niezależnie od tego, jak intensywnie się poruszasz. ⭐komfortowe sterowanie: Czujniki dotykowe instynktowne sterowanie odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń bez konieczności korzystania z urządzenia mobilnego. ⭐Długi czas pracy na baterii: Możesz cieszyć się do 15 godzinami ciągłego odtwarzania muzyki bez konieczności częstego ładowania. ⭐znakomite dla sportowców: Lekka kompozycja i odporność na wilgoć sprawiają, że są znakomite do treningów, biegania i innych aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Specyfikacja słuchawek Xiaomi Redmi Buds Active ⬇️ Przetworniki: 12 mm dynamiczne przetworniki Konfiguracja Bluetooth: Bluetooth 5.0 Czas ładowania: Około 1,5 godziny Żywotność baterii słuchawek: do 5 godzin (na 1 ładowaniu) 28h z etui ładującym Słuchawki: (34mAh), Etui (440mAh) wytrzymałość na wodę: Certyfikacja IPX4 (niepodatność na zachlapania i pot) Sterowanie: Czujniki dotykowe umożliwiające intuicyjne sterowanie odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń Kompatybilność: obszerna kompatybilność z urządzeniami obsługującymi Bluetooth Waga: Około 35 g Kolor: Czarny (Preto) dodatkowe funkcje: Aktywna redukcja hałasu

☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe buds 4 pro ☆

Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe buds 4 pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe buds 4 pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d7e222902e51b179c706a9
 • ID kategorii: 9466

☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe buds 4 pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro

☆ buds 4 pro star gold marki Xiaomi ☆

buds 4 pro star gold marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: buds 4 pro star gold marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642d756c8e441a369ebe71fa
 • ID kategorii: 7967

☆ buds 4 pro star gold marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


Bluetooth: Tak
Budowa słuchawek: wewnątrzuszna
Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym): 38 h
Czas odtwarzania muzyki: 9 h
Czas ładowania: 0,5 h
Czułość słuchawek: 48 dB
EAN: 6934177788314
Etui do ładowania: Tak
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
Impedancja: 16 Ω
Kod Producenta: BHR6156GL
kolor produktu: Złoty
Nazwa koloru: Star Gold
Podstawka do ładowania: Nie
objętość pokrowca na ładowarkę: 565 mAh
rodzaj redukcji hałasu: Aktywne
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Średnica głośnika: 1,1 cm
styl noszenia: Douszny
wariant kontroli: Dotyk
rodzaj mikrofonu: zaimplementowany mikrofon
typ obsługiwanych baterii: wbudowana
wariant połączenia skrzynki ładującej: USB Type-C
rodzaj produktu: pakiet słuchawkowy
rodzaj sterownika: Dynamiczny
typ słuchawek dousznych: Słuchawki douszne
typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
rodzaj ładowania: Bezprzewodowy
Tłumienie hałasu: Tak
Waga lewej słuchawki: 5 g
Waga pokrywy ładującej: 39,5 g
Waga prawej słuchawki: 5 g
Waga produktu: 49,5 g
Wersja Bluetooth: 5.3
rozmiary etui do ładowania (SxGxW): 46,58 x 59,28 x 26,79 mm
Zasięg bezprzewdowego router'a: 10 m
Zasilanie bateryjne: Tak
zastosowanie: Połączenia/muzyka
Złącze USB: USB Type-C

☆ Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) ☆

Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Haylou W1 (niebieski) (6971664931112)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d9dd308e441a29b2ea97ad
 • ID kategorii: 7967

☆ Haylou W1 (niebieski) (6971664931112) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Haylou W1 (niebieskie)

Słuchawki bezprzewodowe TWS Haylou W1
Bezprzewodowe słuchawki Haylou W1 pozwolą Ci radować się nieprzeciętnej jakości dźwiękiem choćby przez 6 godzin na jednym ładowaniu. Bluetooth 5.2 gwarantuje bezusterkowe połączenie, a dynamiczny przetwornik Knowles i kodek aptX Adaptive gwarantują naturalne, klarownie czyste brzmienie bez opóźnień. Swobodnie rozmawiaj poprzez telefon dzięki redukcji szumów CVC 8.0 i zastosowanym mikrofonom. Praktyczny design słuchawek gwarantuje wymarzony komfort używania, a zaimplementowane panele dotykowe ułatwiają ich obsługę.

Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak wspaniale
Z Haylou na nowo odkryjesz piękno muzyki. Słuchawki zostały wyekwipowane w zbalansowane przetworniki armaturowe Knowles RAN-62462, które gwarantują bogaty w detale, oszałamiającej jakości dźwięk. Głośniki z metalową, kompozytową membraną odpowiadają za genialne stabilnie niskich i przeciętnych tonów, a adaptacyjny kodek aptX Adaptive samoczynnie dostosowuje pracę W1 do różnorodnych scenariuszy, zapewniając dźwięk jakości HD bez opóźnień. Graj w ulubione gry bez problemów z synchronizacją dźwięku z obrazem. Haylou W1 dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, kiedy słuchasz muzyki, oglądasz filmy albo grasz w gry.

Najwyższa jakość połączenia - pożegnaj problemy z sygnałem
Co powoduje, że używając Haylou W1, nie musisz obawiać się problemów z jakością połączenia? Chip QCC3040 i łącze Bluetooth 5.2 niezawodną, jednostajną i szybką transmisję sygnału - zapomnij o zakłóceniach i opóźnieniach. Słuchawki obsługują również komunikację 2-kanałową, dzięki czemu możesz swobodnie przełączać się między trybem mono a stereo. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody!

Pracują do czasu, aż Ci potrzeba
Słuchaj swoich ulubionych piosenek tak długo, jak chcesz. Każda słuchawka może pracować przez około 6 godzin po pełnym naładowaniu. Co więcej, wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala przedłużyć ten czas do aż 20 godzin! Z Haylou W1 Twoje ulubione utwory mogą towarzyszyć Ci nawet przez cały dzień.

swobodnie rozmawiaj poprzez telefon niemal w każdej sytuacji
Rozmawiaj bez przeszkód, gdziekolwiek jesteś. Każda słuchawka została zaopatrzona w 2 mikrofony, które perfekcyjnie rejestrują ludzki głos. Haylou W1 oferujązaawansowaną technologię redukcji szumów CVC 8.0. Wszystko to powoduje, że możesz wygodnie rozmawiać przez telefon niemal w każdym miejscu. W domu, w biurze, w sklepie czy w autobusie - za każdym razem nieprzeciętnie usłyszysz swojego rozmówcę, a on usłyszy Ciebie!

Najważniejsze funkcje masz za każdym razem w zasięgu ręki
Już nie musisz szukać smartfona zawsze, kiedy chcesz zatrzymać odtwarzanie lub przełączyć utwór. Haylou W1 posiadają wbudowane panele dotykowe, które pozwalają na ich wygodną obsługę. Starczy kilka stuknięć! W ten sposób możesz pomiędzy innymi zmieniać piosenki, pauzować lub wznawiać odtwarzanie oraz odbierać i kończyć połączenia telefoniczne. Aktywujesz jeszcze inteligentnego asystenta głosowego w swoim telefonie.

Będą znakomicie Ci służyć przez długi czas
Z Haylou możesz godzinami słuchać muzyki, nie martwiąc się dyskomfortu. W1 cechują się lekką wagą i ergonomiczną konstrukcją - nieprzeciętnie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Nie wywierają przy tym nieprzyjemnego nacisku. Słuchawki mają stopień ochrony IPX4, możesz więc luźno używać ich na co dzień - niestraszny im pot albo przypadkowe zachlapanie. Zostały również pokryte warstwą antyoksydacyjną i są wyjątkowo odporne na zużycie.

W zestawie
Słuchawki
Etui ładujące
3 pary końcówek na słuchawki (domyślnie nałożona końcówka w rozmiarze M)
przewód ładowania
Instrukcja użytkownika

Specyfikacja

marka Haylou
Nazwa Haylou W1
Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 5.2
Port ładowania USB-C
Zasięg Do 10 m (otwarta przestrzeń, brak przeszkód)
Czas pracy Ok. 20 h (z etui ładującym)
objętość akumulatora słuchawek 32 mAh (jedna słuchawka)
pojemność akumulatora etui ładującego 310 mAh
Czas ładowania słuchawek Ok. 2 h
Czas ładowania etui ładującego Ok. 3 h
Obsługiwane protokoły SBC, AAC, aptX, aptX-adaptive, A2DP, AVRCP, HFP, HSP
wymiary słuchawek 22x36 mm (jedna słuchawka)
wymiary etui ładującego 64,5x45 mm
Kolor Niebieski


☆ Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały marki Xiaomi ☆

Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642d75728e441a369ebe7200
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do LG V40

☆ Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Buds 3T Pro
Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one także znakomite pod względem jakości dźwięku. Starczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
Najważniejsze atrybuty
Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla powszednich zastosowań, użyteczna konstrukcja - dopasowane, lekkie i komfortowe, profesjonalne strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty powłoką DLC - Wrażliwość na najbardziej subtelne szczegóły, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i bardzo niskim poziomie zniekształceń, progresywna technologia dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej transparentności - pozwala na swobodne prowadzenie rozmów podczas noszenia słuchawek, wyjątkowo długa żywotność baterii
wyszukany design, wspaniały dźwięk
Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, zagwarantuje wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

Wybierz swój styl spomiędzy dwóch klasycznych barw - Carbon Black lub Gloss White.
Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może zniżyć poziom odgłosów z otoczenia choćby o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat wyśmienitego brzmienia.
Inteligentna aktywna redukcja szumów
Wycisz hałas we właściwy sposób. W pełni nowa technologia adaptacyjnej redukcji szumów monitoruje poziom i rodzaj hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie wybiera trafny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie potrzeby użytkownika.

Głęboka redukcja szumów - pozwala w szczególnie głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
zrównoważona redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, gwarantując wygodę użytkowania.
Tryb podwójnej klarowności
Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie klarowności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia. Rozszerzony tryb głosowy zezwala na luźne prowadzenie rozmów nawet przy założonych słuchawkach.

* Domyślnym ustawieniem jest tryb przezroczystości. Powiększony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Informacje o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu starannego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki temu rozmowy są pokaźnie wyraźniejsze.
Moduł podwójnego magnesu DLC
Superczuły przetwornik dynamiczny gwarantujący bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości widocznie ulepszają czułość dynamiczną, dzięki temu do ucha docierają choćby najmocniej subtelne dźwięki.

Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca obszerniejszą szczegółowość i lepsze brzmienie wysokich częstotliwości

niezwykle twarda powłoka membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

solidne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego
Kodek LHDC 4.0 nowej generacji*
klarownie czysty dźwięk o wysokiej jakości. Protokół LHDC 4.0* nowej generacji z transmisją dźwięku HD zapewnia wysoką jakość dźwięku. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają ulepszone aniżeli kiedykolwiek wrażenia słuchowe.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości - 24bit / 96kHz
Ultraniski poziom zniekształceń końcowych* - THD ≤ 0,08%
technologia dźwięku przestrzennego
Pierwszy przestrzenny towar audio firmy Xiaomi. Zmień swoje wrażenia słuchowe. Konwencjonalny dźwięk stereo oznacza słyszenie dźwięku tylko z lewej i prawej strony. Jednak dzięki technologii Immersive Sound, dźwięk dociera do Ciebie ze wszystkich stron, pozwalając Ci naprawdę poznać elementów otoczenia. Dzięki funkcji śledzenia ruchów głowy to poczucie realizmu jest jeszcze pokaźniejsze. Gdy obracasz głowę, dźwięk pozostaje tam, gdzie powinien być, zupełnie jak w trakcie spaceru wśród natury.

* W przypisach podano dane o modelach, które obecnie obsługują dźwięk przestrzenny.
profesjonalne strojenie HRTF
standard kalibracji na poziomie studyjnym. Przygotuj się na realistyczny dźwięk. Profesjonalnie dostrojone poprzez Xiaomi Acoustic Lab przy użyciu modeli HRTF (head-related transfer function) dla uzyskania najróżniejszego, precyzyjnego i harmonijnego dźwięku, zgodnego ze standardem studyjnym. Choćby wymagający profesjonaliści muzyczni będą zadowoleni z jakości tego dźwięku.

Wyraźne tony wysokie - obszerniejsza liczba szczegółów jest zachowana przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnej korekcie niewłaściwie ostrych dźwięków, co zapewnia genialną muzykę i piękny dźwięk.

Umiarkowane tony niskie - zapewniają naturalne, wciągające wrażenia przy niskich częstotliwościach.
polecane przez profesjonalistów
Luca Bignardi - realizator dźwięku albumu "Escucha" nagrodzonego Grammy: "bardzo doceniam wysokiej jakości reprodukcję dźwięku w Xiaomi Buds 3T Pro, pozwalającą mi usłyszeć prawdziwe detale w moich dźwiękach za pośrednictwem tego wysokiej jakości bezprzewodowego urządzenia".
funkcjonalna kompozycja
Lekkie i komfortowe w noszeniu. Ważąca zaledwie 4,9g słuchawka o użytecznej konstrukcji ma wykrzywioną w 14 punktach powierzchnię, która dostosowuje się do konturów kanału słuchowego, a budowa z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości kreuje zrównoważony trójkąt, który dokładnie przylega do ucha, zapobiegając wypadaniu podczas ćwiczeń.
rozmaite wymiary nakładek dousznych
precyzyjne dopasowanie do ucha. Wygodne choćby podczas długofalowego noszenia.
odporność na kurz i wodę* IP55
Wysokiej jakości płynny materiał silikonowy broni Twoje ucho. Stopień ochrony IP55* pozwala na słuchanie muzyki choćby w trakcie intensywnych treningów.
bardzo długi czas pracy akumulatora
Czas odtwarzania do 24 godzin* w połączeniu z etui ładującym. Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI*, kompatybilne z zróżnicowanymi urządzeniami ładującymi.
Inteligentne połączenie z dwoma urządzeniami
prędkie parowanie z wyskakującym okienkiem MIUI*
Słuchawki mogą być jednocześnie podłączone do dwóch maszyn z systemami Android, iOS lub Windows, dzięki temu nie przegapisz żadnej rozmowy w trakcie pracy przy komputerze.

Aby błyskawicznie sparować słuchawki, otwórz etui ładujące w pobliżu smartfona Xiaomi i stuknij wyskakujące okienko, gdy się pojawi*.
Sterowanie dotykiem
Przełączaj i wybieraj przy pomocy prostego ruchu. By przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje, starczy uszczypnąć wypukły obszar gładkiego, opływowego trzonu słuchawki.

Uszczypnij i przytrzymaj lewą/prawą słuchawkę - Tryb ANC/tryb transparentności
Jednokrotne uszczypnij lewą/prawą słuchawkę - Odtwórz/zatrzymaj utwór //Odbierz/zakończ połączenie
Uszczypnij trzy razy - Przejdź do poprzedniego utworu
Uszczypnij dwa razy - Przejdź do następnego utworu // Odrzuć połączenie przychodzące
* zdjęcia na tej stronie służą wyłącznie celom ilustracyjnym i mogą nie być precyzyjnym odwzorowaniem produktu. Parametry towaru mają charakter poglądowy. Niektóre parametry produktu mogą się różnić ze względu na czynniki zewnętrzne, takie jak środowisko i różnice w systemach smartfonów. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w potężnym produkcie.

* informacje testowe dotyczące tłumienia hałasu dostarczone przez National Institute of Metrology, Chiny. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od warunków używania. Uszczypnięcie i przytrzymanie dowolnej wkładki dousznej pozwala na domyślnie przełączanie między trybami ANC i krystaliczność. Ustawienia trybu ANC i klarowności oraz ustawienia MIUI przystępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi z najnowszymi wersjami MIUI. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T, Mi 11, Mi 10 Pro, Mi 10, Mi Note 10 Lite.

* Dźwięk rozmiarowy ma zastosowanie do muzyki i filmów w aplikacjach obsługujących tę funkcję. Funkcje dźwięku rozmiarowego, dźwięku przestrzennego i śledzenia ruchów głowy są dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

* LHDC 4.0 dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

* THD≤0,08% testowano przy częstotliwości 1kHz i poziomie ciśnienia akustycznego 94dB.

* Test niepodatności na pył i wodę IP55. Zgodnie z normą IEC 60529:2013. Stopień ochrony obudowy (kod IP), urządzenie przeszło test przeprowadzony przez Shenzhen Academy of Metrology & Quality Inspection. Numer raportu z testu to WT213104121. Wynik testu wykazał, iż urządzenie spełnia oczekiwania normy IEC 60529:2013. Stopień ochrony IP55 dotyczy samych wkładek dousznych, a nie etui do ich ładowania. Nie używaj słuchawek w pobliżu gorącej wody, nie można ich używać w trakcie kąpieli lub pod prysznicem. Należy unikać stosowania słuchawek w trakcie intensywnych ćwiczeń, ponieważ pot wydzielany w trakcie ćwiczeń może spowodować zniszczenie urządzenia. W momencie zakupu towar ten jest oporny na zachlapanie, wodę i kurz, jednak parametry te nie są trwałe i mogą ulec pogorszeniu wraz z upływem czasu i rutynowym stosowaniem. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń urządzenia spowodowanych zanurzeniem w cieczy.

* Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii słuchawek wynosi 100%, głośność słuchawek jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC, tryb przezroczystości, Immersive sound i Track head movement są wyłączone poprzez ustawienia MIUI. Komponent testowy: w pełni rozładuj akumulator Xiaomi Buds 3T Pro podczas odtwarzania dźwięku, aż któraś z słuchawek przestanie grać. Przed ładowaniem upewnij się, że port ładowania jest wolny od cieczy i obcych przedmiotów. Informacje dotyczące ładowania wkładek dousznych i żywotności baterii pochodzą z wewnętrznych testów przeprowadzonych poprzez producenta. Rzeczywiste godziny stosowania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

* w przypadku ładowania etui przy pomocy ładowarki bezprzewodowej zgodnej z protokołem ładowania bezprzewodowego Qi, umieść etui ładujące przednią stroną do góry. Podstawa do ładowania bezprzewodowego widoczna na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu i należy ją zakupić osobno.

* Doświadczenie z łącznością z dwoma urządzeniami może się różnić w zależności od urządzenia. Do obsługi synchronicznego wstrzymywania lub wznawiania podczas odbierania albo kończenia połączeń telefonicznych wymagana jest aplikacja Computer Video.

* Tylko telefony Xiaomi i Redmi z najnowszą wersją MIUI obsługują funkcję szybkiego parowania MIUI Pop-up. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 11T Pro.

* Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. I wszelkie wykorzystanie tych znaków poprzez Xiaomi inc. Odbywa się na podstawie licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.

* aby sterować urządzeniem, delikatnie uszczypnij wypukłą część trzonu słuchawki. Czynniki zewnętrzne, takie jak przypadkowe dotknięcie ubrania albo temperatura, mogą wywoływać pewien nacisk na ucho, co może prowadzić do fałszywych dotknięć.
Xiaomi Buds 3T Pro – słuchawki bezprzewodowe dla wymagających

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro wyekwipowane w niezależny procesor ANC proponują technikę aktywnej redukcji szumów i pozwalają na wygodne prowadzenie rozmów choćby w niezwykle hałaśliwych miejscach. Zaimplementowano w nich dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik pokryty membraną DLC, dzięki temu jakość dźwięku i głośność słuchawek jest na poziomie studyjnym.

Słuchawki Xiaomi Buds – dźwięk w jakości Hi-Fi

Dzięki wparciu dla technice Immerse Sound i Track Head Movement słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro gwarantują intensywne wrażenia jednocześnie podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów czy grania w gry. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają udoskonalone niżeli kiedykolwiek wrażenia z bezprzewodowego słuchania.

Xiaomi Buds 3T Pro – wydawaj polecenia głosowe

Słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro wyposażono w mikrofony, które zarówno prowadzenie rozmów telefonicznych, jak i sterowanie asystentami głosowymi Google Assistant albo Apple Siri. Słuchawki łączą się z telefonem za pośrednictwem prędkiego standardu łączności Bluetooth 5.2.

Jeśli masz smartfon Xiaomi i otworzysz etui ładujące słuchawki, na wyświetlaczu telefonu pojawi się panel prezentujący aktualny stan baterii – jednocześnie słuchawek, jak i etui ładującego. Za sprawą wykorzystania pojemnego akumulatora możesz słuchać muzyki nawet poprzez 24 godziny. Zapomnij o kablach. Zamów bezprzewodowe słuchawki od Xiaomi i ciesz się najwyższą jakością dźwięku, gdziekolwiek jesteś!

">
Xiaomi Buds 3T Pro
Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one na dodatek rewelacyjne pod względem jakości dźwięku. Starczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
Najważniejsze cechy
Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla powszednich zastosowań, poręczna konstrukcja - przypasowane, lekkie i komfortowe, fachowe strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty warstwą DLC - Wrażliwość na najistotniej subtelne detale, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i niezwykle niskim poziomie zniekształceń, nowoczesna technika dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej przejrzystości - zezwala na swobodne prowadzenie rozmów w trakcie noszenia słuchawek, wyjątkowo długa żywotność baterii
szykowny design, nadzwyczajny dźwięk
Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, zagwarantuje wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

Wybierz swój fason spomiędzy dwóch tradycyjnych barw - Carbon Black lub Gloss White.
Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może obniżyć poziom odgłosów z otoczenia choćby o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat perfekcyjnego brzmienia.
Inteligentna aktywna redukcja szumów
Wycisz hałas we właściwy sposób. Całkowicie nowa technika adaptacyjnej redukcji szumów nadzoruje poziom i typ hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i samoczynnie wybiera adekwatny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie zapotrzebowania użytkownika.

Głęboka redukcja szumów - pozwala w nad wyraz głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
zrównoważona redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, zapewniając wygodę używania.
Tryb podwójnej przezroczystości
Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie krystaliczności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia. Zwiększony tryb głosowy pozwala na swobodne prowadzenie rozmów choćby przy założonych słuchawkach.

* Domyślnym ustawieniem jest tryb przezroczystości. Zwiększony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Informacje o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu precyzyjnego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki temu rozmowy są pokaźnie wyraźniejsze.
Moduł podwójnego magnesu DLC
Superczuły przetwornik dynamiczny zapewniający bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości pokaźnie poprawiają czułość dynamiczną, dzięki temu do ucha docierają choćby najszczególniej subtelne dźwięki.

Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca pokaźniejszą szczegółowość i lepsze brzmienie wysokich częstotliwości

wyjątkowo twarda warstwa membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

potężne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego

Najtańsze Słuchawki Xiaomi – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Xiaomi. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe mi piston headphone basic czarny (6970244522191) ☆

Xiaomi Słuchawki dokanałowe mi piston headphone basic czarny (6970244522191) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki dokanałowe mi piston headphone basic czarny (6970244522191)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccf432da47c7dc5669fb8
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe mi piston headphone basic czarny (6970244522191) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Xiaomi

In-Ear Headphones Basic

Białe

niepowtarzalny system tłumienia wytwarza ulepszenie jakości przepływu dźwięku i powietrza. Ulepszona efektywność, genialne brzmienie basów. Delikatne detale, słuchawki są gładkie w dotyku i dodają elegancji.

Mi Earphones Basic wykonane, aby imponować

mocny bas. Dostępne w kolorze czarnym i czerwonym. Aluminiowa pokrywa głośnika.

Głęboki bas.
Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie.

Słuchawki Mi Earphones Basic zostały zaprojektowane tak,idealnie zbratać się do każdego ucha. Zostały zaopatrzone w system tłumienia dźwięku 3 generacji, który ulepsza przepływ powietrza, pozytywnie wpływając na jakość dźwięku i szerokość sceny muzycznej. Słuchawki Mi Earphones Basic to gwarancja żywego, dynamicznego dźwięku, który nie raz Cię zaskoczy.

Aluminiowa osłona głośnika.
Zbalansowany dźwięk na całej szerokości pasma.

Specjalnie zaprojektowany, aluminiowy design pokrywy słuchawek dostarczy Ci konkretny, pełen basu dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

Każdy detal dopieszczony do granic możliwości

Anodowana pokrywa słuchawek uniemożliwia korozji, będąc jednocześnie wytrzymałą na zarysowania. Subtelne szczegóły, takie jak ścięte brzegi obudowy dodają słuchawkom uroku i elegancji. Topowe materiały użyte przy produkcji znacząco wydłużają żywotność słuchawek.

Wysokiej jakości wkładki douszne

Silikonowe wkładki douszne zostały specjalnie zaprojektowane i przetestowane rygorystycznie,perfekcyjnie trzymały się w uszach, zachowują przy tym wysoki komfort.

Naciśnij, by odtworzyć muzykę albo odebrać połączenie

Pauzuj, odtwarzaj, odpowiadaj i wstrzymuj połączenia przy pomocy wygodnego pilota. Funkcja kompatybilna ze smartfonami Xiaomi oraz innymi urządzeniami Android i iOS.

poręczny kształt sprzyjający wygodzie

Bazując na szczegółowych badaniach, zarys słuchawek został zaprojektowany, aby dźwięk mógł pod doskonałym kątem docierać do Twoich uszu, nie męcząc ich. Przeciwpoślizgowy design sprzyja także pewnemu chwytowi słuchawek, dzięki temu nie wyślizgną się w trakcie intensywnego użytkowania.

Specyfikacja:

przewód od słuchawek jest krągły


☆ Samsung Słuchawki usb typ c huawei motorola xiaomi ☆

Samsung Słuchawki usb typ c huawei motorola xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Słuchawki usb typ c huawei motorola xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646405a9c0faccff3f1857de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Słuchawki usb typ c huawei motorola xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Usb typ C Huawei Motorola Samsung Xiaomi

☆ Słuchawki earbuds basic 2 bt5.0 powerbank marki Xiaomi ☆

Słuchawki earbuds basic 2 bt5.0 powerbank marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki earbuds basic 2 bt5.0 powerbank marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f3dda7b256f59bc79bfa60
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki earbuds basic 2 bt5.0 powerbank marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Xiaomi Earbuds Basic 2 BT5.0 Powerbank

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do telewizora LG

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w całości uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także innowacyjny procesor DSP nieprzeciętny dźwięk.

automatyczne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, rewelacyjne dla sympatyków słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy podczas rozmów z współpracownikami czy klientami, a także w trakcie ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android mającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyposażone są w szereg różnorodnych parametry, które w konsekwencji przekładają się na maksymalną funkcjonalność i skuteczność. Bardzo łatwą i intuicyjną obsługę zapewniają takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,genialnie połączyć się do ucha użytkownika. Znikomy wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, iż ich wykorzystywanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody użytkowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego też użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy dostają pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki jednocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas stosowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? innowacyjne systemy i innowacyjne technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne, a także nad wyraz czyste, zrównoważone dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych pozwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama kompozycja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje świetną jakość dźwięków - głęboką, potężną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą integrować się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zespolić samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

zrównoważone połączenie i płynna transmisja danych

transparentna czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa progresywnego interfejsu Bluetooth 5.0. To ponadto zasługa progresywnej technologii audio, zawartej w ascetycznej konstrukcji słuchawek. Możesz cieszyć się nisko schodzącym basem i wyśmienitym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku poprzez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 posiadają 7.2-milimetrowe przetworniki, które bardzo dobre odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technologii redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne stosowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę użytkowania słuchawek od Xiaomi. Perfekcyjnie dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są bardzo lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne przypasowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania w dodatku wydłużysz, przechowując słuchawki w dołączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W efekcie oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swym asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który gwarantuje szybsze, bardziej zrównoważone połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Ponadto w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem lub w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest zastosowanie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie albo w centrum handlowym.

zachwycająco czysty dźwięk

konstrukcja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem staranniejszego odtwarzania średnich i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to że dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i starannie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. W dodatku nauszniki o przeróżnych wymiarach (S / M / L) gwarantują bezpieczne i komfortowe dopasowani, dzięki czemu słuchawki nie wypadają choćby podczas aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu dołączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. pojemność akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności używania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą łączyć się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dopasowanie do wszystkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

typ produktu

Słuchawki bezprzewodowe

wariant słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

wbudowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

pojemność baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

rozmiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dodatkowe informacje

Bezpieczne i komfortowe przypasowanie

mobilna i bezprzewodowa budowa

pakiet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3 Lite Białe ☆

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3 Lite Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3 Lite Białe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64682b2e902e5145073241a9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3 Lite Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3 Lite Białe

☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe redmi buds essential (6941812701133) ☆

Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe redmi buds essential (6941812701133) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe redmi buds essential (6941812701133)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642bd9158e441af2efbe5879
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe redmi buds essential (6941812701133) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE REDMI BUDS ESSENTIAL Xiaomi Redmi Buds Essential ✔️ Bluetooth 5.2 ✔️ zaimplementowany mikrofon ✔️ Redukcja szumów połączeń Sterownik 7,2 mm ✔️ Do 18 godzin całkowitej żywotności baterii ✔️ wytrzymałość na zachlapanie IPX4 zalety ✔️ Dźwięk o jakości HD.

Składają się one zdynamicznego przetwornika 7,2mm ✔️ znakomicie pasuje do ucha, żeby pasywnie redukować hałas i unikać zniekształceń. ✔️ Redukcja szumów połączeń ✔️ stabilna i skuteczna łączność Bluetooth 5.2 ✔️ Do 18 godzin całkowitej żywotności baterii* ✔️ Ładowanie Redmi Buds Essential daje zajmuje max 5.5 godziny ✔️ Dźwięk monofoniczny albo stereofoniczny ✔️ Obie słuchawki Xiaomi łączą się niezależnie z urządzeniem odtwarzacza, zapewniając dźwięk mono albo stereo w zależności od tego, czy używamy jednej, czy dwóch słuchawek.

Specyfikacja techniczna Xiaomi Redmi Buds Essential: cechy ogólne firma: Xiaomi model: Redmi Buds Essential (BHR6711GL) wariant: TWS (True Wireless) Projekt: douszne Łączność Bluetooth Wersja: 5.2 wydajna odległość: 10 metrów Bateria pojemność słuchawek: 43 mAh pojemność (obudowa): 300 mAh Czas pracy baterii (tylko słuchawki): 5,5 godziny (w zależności od warunków odtwarzania, takich jak głośność lub rodzaj pliku) Pełny czas pracy baterii (z etui): 18 godzin (w zależności od warunków odtwarzania, takich jak głośność lub rodzaj pliku) Tryb ładowania: micro USB Ciężar Każda słuchawka: 4g Słuchawki + etui: 35 g Zawartość opakowania 2 x Xiaomi Redmi Buds Essential Black (lewy + prawy) 1 x etui ładujące 1 x ładujący 3 x Pary podkładek 1 x instrukcja obsługi


☆ Xiaomi Redmi buds 4 lite black ☆

Xiaomi Redmi buds 4 lite black Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi buds 4 lite black
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642bb73f2da47cb12536bafa
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi buds 4 lite black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 4 Lite

Przetwornik dynamiczny 12 mm
bezawaryjna i niesamowita jakość dźwięku

NOWOŚĆ: dynamiczny przetwornik 12 mm zapewnia niesamowitą sprawność. Niski poziom zniekształceń, głębszy bas i wyraźniejsze wysokie tony te czynniki wpływają na zweryfikowaną poprzez laboratorium akustyczne producenta Xiaomi ocenę wynoszącą THD0.1%.

Obsługa usługi szybkiego parowania Google
wystarczy otworzyć obudowę i gotowe!

Słuchawki Redmi Buds 4 Lite można błyskawicznie i bez problemu sparować z urządzeniami z systemem Android* za jednym dotknięciem. Można choćby sprawdzić, gdzie się znajdują.

Bluetooth 5.3
Szybszy i jednostajniejszy

świeże rozwiązania w technice Bluetooth 5.3 zapewniają ulepszoną i szybszą jakość korzystania ze słuchawek. Ciesz się stabilnym dźwiękiem przy niższym zużyciu energii, aby słuchać dłużej.

Tryb niskiej latencji
zawsze zsynchronizowane.

Włącz wspierany przez technologię Bluetooth 5.3 tryb niskiej latencji w trakcie zabawy w grach mobilnych,zwiększyć wrażenia z gry. Ekspresowo podejmuj decyzje w czasie rzeczywistym dzięki dźwiękowi, który jest szybszy w sytuacji innych standardowych słuchawek, co pozwala na realizowanie zwycięskich zagrań.

choćby 20 godzin pracy baterii z etui ładującym
Realistyczny, wysokiej jakości dźwięk na dłużej.

Słuchawki mogą być wykorzystywane przez choćby 5 godzin na jednym ładowaniu i nawet przez 20 godzin z mobilnym etui ładującym, dzięki temu możesz radować się nadzwyczajną muzyką równocześnie w ciągu dnia, jak i nocy.

choćby 5 godzin
Czas pracy baterii na jednym ładowaniu.

choćby 20 godzin
Przy użyciu z etui ładującym.

Redukcja szumów SI dla połączeń
krystaliczna czystość każdego połączenia i każdego słowa.

Algorytm SI skrupulatnie rozróżnia głos ludzki od szumów otoczenia, dzięki temu choćby w głośnym otoczeniu odbierze on dokładnie dźwięk i wydajnie zredukuje hałas otoczenia. Każde słowo będzie głośne i wyraźne tą kwestią już nie musisz się martwić.

Sterowanie dotykiem
Gotowe na wszystko.

Sterowanie dotykiem łatwe przełączanie piosenek i wykonywanie połączeń.

Lekkie i przenośne
Bezpieczne i wygodne

Dzięki nieszablonowej, połówkowej konstrukcji dousznej słuchawki są wygodne w noszeniu. Łącznie ważą zaledwie 35 g, a waga pojedynczej słuchawki wynosi mniej niżeli 3,92 g.

Klasa oporności na kurz i wodę IP54
Profesjonalna kompozycja, wbudowana ochrona

Słuchawki są przetestowane według klasy niepodatności na kurz i wodę IP54. Nadają się perfekcyjnie do treningów dzięki opornej na pot konstrukcji.

wyróżniająca się budowa zewnętrzna
Zostaw po sobie ślad.

Gładki, zaokrąglony kontur z wygodniejszym uchwytem. Otwarta budowa etui na magnes sprawia, że prosto jest je chwycić i wyruszyć w drogę.EAN: 6941812721032
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 46432
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Douszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 32 Ω
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Waga: 35 g
Akcesoria w komplecie: Etui ładujące 2x Słuchawka douszna kabel do ładowania Instrukcja obsługi

☆ Słuchawki douszne XIAOMI Redmi Buds 4 Lite Czarny (5905090332022) ☆

Słuchawki douszne XIAOMI Redmi Buds 4 Lite Czarny (5905090332022) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne XIAOMI Redmi Buds 4 Lite Czarny (5905090332022)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 647014d1b256f55893a90d30
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne XIAOMI Redmi Buds 4 Lite Czarny (5905090332022) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Redmi Buds 4 Lite to słuchawki bezprzewodowe marki Xiaomi, które zapewniają niezwykłe doznania dźwiękowe, wygodę i komfort. Dzięki nim możesz słuchać ulubionej muzyki przy pomocy dynamicznego przetwornika o rozmiarze 12 mm i redukcji hałasów SI. Łącz się ze smartfonami z systemem Android przy użyciu usługi Google Fast Pair i Bluetooth 5.3. Dodatkowo, graj w gry na urządzeniach przenośnych z trybem niskiej latencji. Słuchawki posiadają w dodatku długofalową żywotność baterii, która sięga 20 godzin z etui ładującym, a także funkcję szybkiego ładowania. Możesz wybrać spośród kolorów białego, czarnego lub pomarańczowego i korzystać z nich w najróżniejszych warunkach, ponieważ posiadają klasę wodoodporności IP54. Sterowanie dotykowe zezwala na kontrolę nad słuchawkami oraz odbieranie połączeń telefonicznych....

☆ Słuchawki dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 4 Active B ☆

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 4 Active B Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 4 Active B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64cfde0cd4033387070872ec
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 4 Active B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 4 Active B

☆ Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d9dd328e441a29b2ea97af
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki TWS Haylou GT6 Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak korzystnie. Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT6 zostały wyposażone w dynamiczny przetwornik o średnicy 12 mm, a dzięki zaimplementowaniu Bluetooth 5.2 szybkie i stabilne połączenie.

dostępny tryb gamingowy redukuje opóźnienie do 65 ms, a lekka waga i ergonomiczna budowa unikatowy komfort wykorzystywania. Wytrzymały akumulator zezwala na łącznie do 16 godzin pracy słuchawek.

Dźwięk na najwyższym poziomie Z Haylou ponownie odkryjesz niesamowitą magię muzyki. Dynamiczne przetworniki o średnicy 12 mm perfekcyjne zrównoważenie wysokich, niskich i średnich tonów, dostarczając Ci naturalnego, przejrzyście czystego i bogatego w szczegóły dźwięku.

Ich działanie wspomaga progresywny kodek AAC, który powiększając stopień kompresji sygnału źródłowego, pozwala uchwycić każdy szczegół. Bezusterkowe połączenie o ultraniskim opóźnieniu Pożegnaj problemy z połączeniem.

Bluetooth 5.2 zagwarantuje wytrzymałość na zakłócenia i pozwala na bezusterkową transmisję sygnału o zasięgu do 10 m. także zużycie energii, przedłużając w ten sposób czas pracy słuchawek. GT6 automatycznie łączą się z zapamiętanymi urządzeniami i pozwalają na słuchanie muzyki zarówno w trybie stereo, jak i mono.

Spełniąoczekiwania miłośników gier, filmów i seriali – w trybie gamingowym opóźnienie wynosi jedynie 65 ms, co zagwarantuje nieprzeciętną synchronizację obrazu i dźwięku. Wykwintne, lekkie i wygodne Haylou GT6 zachwycą Cię swym wyszukanym, a zarazem praktycznym designem.

Każda słuchawka waży tylko 3,9 g – cięższa jest choćby kartka papieru A4! Możesz więc godzinami słuchać muzyki, nie martwiąc się zmęczenia. Co więcej, dzięki dokładnie przemyślanej konstrukcji GT6 genialnie dopasują się do Twoich uszu – zrównoważenie pozostaną we właściwym miejscu, nie wywierając zbędnego nacisku.

Nie będą irytować Cię ciągłym wypadaniem! Długi czas pracy – bezproblemowe ładowanie Słuchaj swoich ulubionych piosenek tak długo, jak chcesz. Każda słuchawka może odtwarzać muzykę poprzez około 4 godziny.

załączone do zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas do aż 16 godzin! Naładujesz je przy pomocy kabla USB-C. Uwaga: kabel ładowania nie został dołączony do zestawu i należy go zakupić oddzielnie.

Lekkie i kompaktowe – możesz posiadać je za każdym razem pod ręką i zabierać ze sobą wszędzie, gdzie tylko zapragniesz! instynktowna obsługa dotykowa Chcesz przełączyć piosenkę lub zatrzymać odtwarzanie, ale nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

Haylou GT6 zostały zaopatrzone w czuły panel dotykowy, który wyraźnie usprawnia ich obsługę. Za jego pomocą nie tylko przełączysz utwory, zatrzymasz/wznowisz odtwarzanie lub odbierzesz/zakończysz połączenie telefoniczne, lecz też włączysz/wyłączysz tryb niskiego opóźnienia, a nawet aktywujesz swojego inteligentnego asystenta!

spora kompatybilność Nieważne, jakiego sprzętu używasz – magia dźwięków może Ci towarzyszyć niemal zawsze i wszędzie. Haylou GT6 są kompatybilne z większością smartfonów oraz tabletów z systemem Android i iOS oraz z komputerami Windows czy Mac.

Sparuj je z urządzeniami, jakich używasz na co dzień i bez przeszkód słuchaj muzyki, oglądaj filmy i seriale, a choćby graj w ulubione gry! W pakiecie Słuchawki GT6 Etui ładujące Specyfikacja marka Haylou Model GT6 Wersja Bluetooth 5.2 Zasięg Do 10 m (otwarta przestrzeń, brak przeszkód) Czas ładowania słuchawek Ok.

1,5 h Czas ładowania etui ładującego Ok. 2 h Czas odtwarzania Ok. 4 h Czas pracy z etui ładującym Ok. 16 h rodzaj akumulatora Li-ion objętość akumulatora słuchawek 35 mAh (każda słuchawka) objętość akumulatora etui ładującego 310 mAh Obsługiwane protokoły HFP, HSP, A2DP, AVRCP kolor Czarny table –>


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *