Słuchawki Yurbuds

Ranking Słuchawek Yurbuds – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Yurbuds. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Yurbuds jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Yurbuds Inspire 700 ☆

Yurbuds Inspire 700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yurbuds
 • Nazwa produktu: Yurbuds Inspire 700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59f739998e441ab3f383b142
 • ID kategorii: 7967

☆ Yurbuds Inspire 700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JBL Inspire 700 to towar, który obejmuje słuchawki sportowe JBL Inspire 500 i etui ładujące JBL Charging Case.

JBL Inspire 500 to bezprzewodowe słuchawki sportowe zaprojektowane poprzez sportowców dla sportowców. To najkorzystniejsza jakość brzmienia JBL w dwóch wersjach uniwersalnej i asygnowanej mniejszym uszom (dla kobiet). Zastosowany akumulator zapewnia do 8 godzin pracy, a dołączone do zestawu etui z funkcją powerbanku przedłuża czas pracy słuchawek choćby o uzupełniające 16 godzin. Wspomniane etui zagwarantuje na dodatek odpowiednią ochronę słuchawek. Nieważne jak ciężki i długi jest trening technologia TwistLock z poręcznymi wkładkami zagwarantuje niewypadanie, a technologia FlexSoft wygodę i komfort stosowania. Słuchawki sąniepodatne na pot i wyposażone w 3-przyciskowy pilot z mikrofonem. Uwydatnia je jakość brzmienia, nadzwyczajne przypasowanie, łączność Bluetooth oraz załączone do zestawu etui ochronne z funkcją powerbanku. Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (zależnie od modelu): czarny model uniwersalny i biało-niebieski model przeznaczony kobietom.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Plantronics

JBL Charging Case to etui na słuchawki bezprzewodowe z funkcją powerbanku, które dostępne jest także jako oddzielnie sprzedawany artykuł. Zagwarantuje odpowiednią ochronę słuchawek, a zwykle zezwala na przedłużenie ich czasu pracy nawet o 16 godzin. Etui jest nieznaczne i wystarczająco lekkie, żeby zmieścić się do kieszeni. Ważne jest, iż może ono posłużyć jako powerbank dla większości dokanałowych słuchawek bezprzewodowych przystępnych na rynku, broni i przedłuża żywotność dowolnych dokanałowych słuchawek bezprzewodowych wyekwipowanych w złącze micro USB do ładowania. A kiedy naprawdę zależy nam na czasie można jednocześnie ładować słuchawki i etui albo zdecydować się na prędkie ładowanie. 15 minut ładowania pozwala na godzinę pracy słuchawek. Matowe, silikonowe wykończenie gwarantuje stosowną ochronę, a umieszczone na opakowaniu diody wskazują poziom naładowania akumulatora. Pod diodami znajduje się przycisk uruchamiania power. Etui na dodatek miejsce na zaczep, w który podpiąć można pasek albo smycz, by w prosty sposób móc nosić etui przy sobie (pasek i smycz nie są zawarte w zestawie).


Najtańsze Słuchawki Yurbuds – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Yurbuds. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth dla dzieci

☆ Yurbuds Inspire 700 ☆

Yurbuds Inspire 700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Yurbuds
 • Nazwa produktu: Yurbuds Inspire 700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59f739998e441ab3f383b142
 • ID kategorii: 7967

☆ Yurbuds Inspire 700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JBL Inspire 700 to produkt, który obejmuje słuchawki sportowe JBL Inspire 500 i etui ładujące JBL Charging Case.

JBL Inspire 500 to bezprzewodowe słuchawki sportowe zaprojektowane przez sportowców dla sportowców. To najlepsza jakość brzmienia JBL w dwóch wersjach uniwersalnej i dedykowanej mniejszym uszom (dla kobiet). Wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin pracy, a dołączone do zestawu etui z funkcją powerbanku przedłuża czas pracy słuchawek choćby o dopełniające 16 godzin. Wspomniane etui zagwarantuje na dodatek odpowiednią ochronę słuchawek. Nieważne jak ciężki i długi jest trening technika TwistLock z poręcznymi wkładkami zapewnia niewypadanie, a technika FlexSoft wygodę i komfort używania. Słuchawki sąodporne na pot i zaopatrzone w 3-przyciskowy pilot z mikrofonem. Podkreśla je jakość brzmienia, znakomite dopasowanie, łączność Bluetooth oraz załączone do zestawu etui ochronne z funkcją powerbanku. Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (zależnie od modelu): czarny model uniwersalny oraz biało-niebieski model przeznaczony kobietom.

Inne Rankingi:  Słuchawki 50 ohm

JBL Charging Case to etui na słuchawki bezprzewodowe z funkcją powerbanku, które dostępne jest na dodatek jako oddzielnie sprzedawany artykuł. Gwarantuje odpowiednią ochronę słuchawek, a głównie zezwala na przedłużenie ich czasu pracy nawet o 16 godzin. Etui jest nieduże i wystarczająco lekkie, aby zmieścić się do kieszeni. Ważne jest, iż może ono posłużyć jako powerbank dla większości dokanałowych słuchawek bezprzewodowych dostępnych na rynku, chroni i przedłuża żywotność dowolnych dokanałowych słuchawek bezprzewodowych wyposażonych w złącze micro USB do ładowania. A kiedy naprawdę zależy nam na czasie można jednocześnie ładować słuchawki i etui lub zdecydować się na prędkie ładowanie. 15 minut ładowania zezwala na godzinę pracy słuchawek. Matowe, silikonowe wykończenie zapewnia adekwatną ochronę, a umieszczone na opakowaniu diody wskazują poziom naładowania akumulatora. Pod diodami znajduje się przycisk uruchamiania power. Etui też miejsce na zaczep, w który podpiąć można pasek lub smycz, żeby w prosty sposób móc nosić etui przy sobie (pasek i smycz nie są zawarte w zestawie).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.