Słuchawki z pałąkiem na kark

Ranking słuchawek z pałąkiem na kark – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z pałąkiem na kark. Ranking zawierający polecane słuchawki z pałąkiem na kark jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z wyjątkowym dźwiękiem, innowacyjnym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania przez niemało godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w nieznacznej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
zaawansowany system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej zaawansowaną technikę redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technika
Dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth i ergonomicznemu dobraniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki nowoczesnej technologii SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
innowacyjna klasyka
wyszukany i subtelny styl – minimalistyczne słuchawki i elegancko dopracowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia inicjuje działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszelkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.
wyjątkowa jakość dźwięku
nowoczesne technologicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, ale też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
minimalny, produktywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek gwarantuje bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio, a także przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z drobnymi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają stabilne, nieprzerwane połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
nieprzeciętne do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.
jednostajna i bezawaryjna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie, i antena o zoptymalizowanej konstrukcji stabilną łączność i nieprzeciętne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niepokaźnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest także oglądanie.
Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, żeby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.
Stabilność i staranne dopasowanie
poręczna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu użytecznie stykają się z trzema rozmaitymi punktami w uchu, gwarantując solidne, wygodne przypasowanie.
Gumowa, przeciwpoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wypadną nieoczekiwanie.
Wszystko, czego Ci trzeba
3 rozmiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 wymiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają rewelacyjne dostosowanie, najkorzystniejszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W komplecie jestprzewód do ładowania USB-C.
choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a praktyczne etui z funkcją ładowania gwarantuje uzupełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.
szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.
poręczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu łatwo wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala szybko i łatwo naładować akumulator w etui, aby słuchać muzyki poprzez cały dzień.
szybkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce ogranicza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie namierza, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swych preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem lub jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje zapotrzebowania
czujnik zbliżeniowy w każdej wkładce namierza, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i adekwatnie ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control zezwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia dłoni zapewnia luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej lub obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, żeby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, aby przejść do następnego utworu.
dostosowywanie funkcji części dotykowych
Chcesz zmienić działanie części dotykowych? To nic trudnego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu zezwala na słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki stosownie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa kompozycja z technologią BLUETOOTH
 • nawet 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja prędkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • progresywna kompozycja gwarantuje doskonałe dopasowanie
atrybuty ogólne
rodzaj Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wykonany poprzez Apple czip H2. Genialna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, budujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i rozszerzać sprawność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje innowacyjne nowe algorytmy adaptacyjne, by szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go dokładnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do we wnętrzu współpracuje z algorytmami poprawiającymi jakość głosu, aby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, by niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy wydajniej niżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

choćby 2x lepszy poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. By Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,błyskawicznie lokalizować odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są niwelowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz ukazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w rozmiarze XS – usprawniają dostosowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc świetnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, żeby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie oraz odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, żeby przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o rewelacyjne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia unikatowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dobrane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do wewnątrz mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dostosowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a wydajniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z dokumentem Qi.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie precyzyjne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala też zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie nieprzeciętne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał upraszczający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są wytrzymałe na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z nieprzeciętną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niewiele znacząca rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Bezzwłoczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się świetnym dźwiękiem, ale także odpowiadają na potrzeby osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem sprawnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj świeże opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb74fb2da47c37ade8d3cb
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Club Pro+
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki też powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS zapewniają najwyższą skuteczność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,dopasować dźwięk do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, wykonane poprzez najkorzystniejszych DJ-ów na świecie.
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci potrzeba chwili rozmowy ze swymi współpracownikami? TalkThru powoduje, że z łatwością to zrobić, posiadając włączone słuchawki.
Bezproblemowa łączność
Dzięki technologii Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu pokrywy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszelkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
Jeszcze większa przejrzystość głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technologia kształtowania wiązki 6 mikrofonów zapewnia przejrzyście czysty dźwięk, a jednocześnie eliminuje hałas z otoczenia.
MY JBL Headphones
Zyskaj jeszcze obszerniejszą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą bezpłatną aplikację.
W pakiecie:
 • JBL CLUB PRO+ TWS
 • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • przewód do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL Live Pro+ ☆

JBL Live Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro+
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073e9ee2da47cd580e0b26b
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE PRO+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe

najkorzystniejsze wrażenia dzięki legendarnemu brzmieniu JBL
Słuchawki Live Pro+ TWS oferują najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia – są niepokaźne, ale ich 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne gwarantują legendarne brzmienie JBL poprzez cały dzień.
Adaptacyjna redukcja hałasu z technologią Smart Ambient
Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyciszyć to, co Cię rozprasza, gdy Ci potrzeba skoncentrować się na nauce albo wczuć w rytm muzyki. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje dookoła Ciebie bez zdejmowania słuchawek, technologia Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.
Do 28 godzin czasu pracy akumulatora z ładowaniem bezprzewodowym
Dzięki nawet 7 godzinom odtwarzania plus 21h doładowania w etui, a także szybkiemu ładowaniu słuchawki JBL Live Pro+ TWS mogą towarzyszyć Ci przez cały dzień. Ładowanie bezprzewodowe Qi pozwala prędko naładować słuchawki JBL Live Pro+ TWS z funkcją prędkiego ładowania
Więcej muzyki, mniej hałasu
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Live Pro+ TWS najkorzystniejsze brzmienie niezależnie od urządzenia i pozwalają zanurzyć się w muzyce dzięki legendarnemu brzmieniu JBL. Zachowaj świadomość otoczenia dzięki technice Smart Ambient albo skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu. Przełączaj pomiędzy utworami a połączeniami grupowymi dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki, które rejestrują głos i oddają wrażenie rozmowy twarzą w twarz i trzeciemu mikrofonowi do redukcji hałasu. Wszystkie polecenia można wykonywać na nausznikach – możesz sterować muzyką i połączeniami jednym palcem. Uzyskaj pomoc od preferowanego asystenta głosowego przy pomocy głosu lub dotknięcia wkładki dousznej. A jeśli skonfigurujesz "hej Google", aktywuj funkcje JBL Live Pro+ TWS tylko przy pomocy głosu. Oferują nawet do 28 godzin czasu pracy z ładowaniem bezprzewodowym Qi, a także superszybkim ładowaniem, dzięki czemu są za każdym razem gotowe, by Ci towarzyszyć.
nieprzeciętne połączenie - zero hałasu
Tęsknisz za spotkaniami twarzą w twarz? Dzięki technologii izolacji hałasu i wiatru mikrofonom z technologią formowania wiązki Twój głos jest bezbłędnie przekazywany na drugi koniec, zapewniając Ci wrażenie rozmowy na żywo.
Podwój połączenie + synchronizacja i szybkie parowania
Natychmiast po otwarciu etui słuchawki parują się z Twoim urządzeniem oraz możesz zacząć słuchać muzyki, wykonywać połączenie mono/stereo albo korzystać z asystenta głosowego w jednej słuchawce albo obu. W dodatku aplikacja JBL upraszcza przypisanie funkcji do każdej słuchawki. Dzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL samoczynnie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android. Możesz jeszcze sparować inne urządzenia, dotykając ich ekranów.
Uzyskaj pomoc, używając głosu
Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) lub Ambient Aware, sprawdź czas pracy na akumulatorze albo wyłącz słuchawki przy pomocy głosu i polecenia "hej, Google". Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, aby w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego.
Wodoodporność i wygodne dopasowanie
Weź muzykę z sobą wszędzie, dokąd zabiorą Cię Twoje przygody. Słuchawka mają atest IPX4, są wodoodporne, a także dostarczane z silikonowymi wkładkami dousznymi w pięciu rozmiarach, by zapewnić rewelacyjne przypasowanie.
W pakiecie:
 • JBL Live Pro+ TWS
 • 1 x 5 wkładek dousznych w różnych wymiarach
 • 1 x przewód do ładowania USB typu C
 • 1 x etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W/!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)
Inne Rankingi:  Słuchawki gamerskie

☆ Samsung Galaxy Buds Pro ☆

Samsung Galaxy Buds Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60059a9a8e441a4a40c2613d
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS PRO Inteligentna aktywna redukcja szumów (ANC) Płynne przełączanie się między trybem aktywnej redukcji szumów i w pełni regulowanym dźwiękiem otoczenia. Studyjna jakość dźwięku Odkryj najwyższą jakość dźwięku dzięki dwudrożnemu głośnikowi niskotonowemu 11 mm, a także głośnikowi wysokotonowemu 6,5 mm. Świetna jakość rozmów Dzięki 3 mikrofonom zastosowanym w słuchawki (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny) głos użytkownika jest wyraźny nawet w niesprzyjających warunkach. Wodooporność Używaj słuchawek choćby w najtrudniejszych warunkach, dzięki wodoodporności IPX7. Bateria na cały dzień Ciesz się odtwarzaniem muzyki choćby przez 18h przy włączonym ANC oraz szybkim i bezprzewodowym ładowaniem Powershare zgodnym z Qi. Samoczynne przełączanie między urządzeniami automatycznie przełączaj się pomiędzy tabletem a smartfonem kiedy ktoś do Ciebie dzwoni, bez konieczności wyboru źródła z menu podręcznego urządzenia. INTELIGENTNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW Zanurz się w muzyce Zredukuj szum otoczenia choćby o 99%. Galaxy Buds Pro to słuchawki dokanałowe, które nie tylko fizycznie izolują Cię od zewnętrznego hałasu (pasywna redukcja szumów), ale też minimalizują go dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC). To pokaźnie bardziej skuteczne rozwiązanie w porównaniu ze słuchawkami otwartymi. Dzięki dwóm poziomom ANC, możesz również dopasować redukcję szumów do sytuacji i miejsca, w jakim się znajdujesz. Przejrzyj, co się dzieje Włączony tryb Dźwięków otoczenia wzmocni je nawet o 20 dB. Nigdy więcej nie przegapisz niczego na zewnątrz, równocześnie słuchając muzyki. Słuchawki Galaxy Buds Pro pozwalają ustawić dźwięki otoczenia na 4 rozmaitych poziomach, dostosowanych do Twoich potrzeb. Bądź zawsze w gotowości do rozmowy teraz możesz rozmawiać z drugą osobą choćby, gdy słuchasz muzyki. Kiedy Galaxy Buds Pro wykryją, iż zaczynasz prowadzić rozmowę, automatycznie przełączają się w tryb konwersacji. Słuchawki wyłączają ANC i włączają tryb Dźwięków otoczenia, umożliwiając prowadzenie swobodnej rozmowy i powodując, iż głos rozmówcy jest bardziej wyraźny. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Usłysz każdy szczegół Generowany poprzez dwudrożny głośnik: 11-mm głośnik niskotonowy oraz 6,5-mm głośnik tonów wysokich. Rewelacyjna jakość połączeń 3 mikrofony + VPU zapewniają jeszcze wyższą jakość połączeń, a bariera wiatrochronna gwarantuje rewelacyjną jakość rozmów nawet w otwartej przestrzeni. WODOODPORNOŚĆ niepodatne na intensywny trening i bieg w deszczu Używaj słuchawek, kiedy chcesz i gdzie chcesz, dzięki wodoodporności klasy IPX7. Chcesz trenować, a jednocześnie słuchać muzyki? dzisiaj to możliwe. Biegasz w deszczową pogodę i musisz pilnie porozmawiać? Zrób to. Słuchaj muzyki aż do 18 godzin Odkryj nowy wymiar wydajności i ciesz się muzyką z aktywnym ANC i etui ładującym nawet przez 18h oraz rozmowami choćby do 14,5 godzin. Szybki czas ładowania
 • 3 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) zapewnia 30 min odtwarzania.
 • 5 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) gwarantuje 55 min odtwarzania.
 • 10 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe) gwarantuje 85 min odtwarzania.
samoczynnE PRZEŁĄCZANIE Dzięki funkcji samoczynnego przełączania się w Galaxy Buds Pro, słuchawki natychmiast połączą się z odpowiednim urządzeniem. Gdy oglądasz film na tablecie i ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds Pro przełączą dźwięk na Twój telefon. Gdy zakończysz rozmowę - słuchawki wrócą do połączenia z tabletem. Nic nie musisz robić, Galaxy Buds Pro zrobią to automatycznie za Ciebie. DostosowanE DO CIEBIE Nie szukaj słuchawek Dzięki usłudze SmartThings Find, którą wynajdziesz w aplikacji SmartThings, w szybki i bezproblemowy sposób znajdziesz zgubione słuchawki. Aplikacja wskaże ostatnią lokalizację, w jakiej Galaxy Buds Pro były sparowane z Twoim smartfonem, a w razie zapotrzebowania pomocna może być na dodatek funkcja lokalizowania sygnałem dźwiękowym. Widżet Galaxy Buds Pro Sprawdzaj w nieskomplikowany sposób stan baterii i steruj słuchawkami w wygodny sposób przy pomocy widżetu na ekranie głównym. SzybkiE I proste PAROWANIE urządzeń Telefon, tablet, smartwatch Gdy otworzysz etui Galaxy Buds Pro, Twój telefon albo smartfon automatycznie wykryje słuchawki. Starczy dotknąć przycisk "Połącz" i możesz cieszyć się wyśmienitym dźwiękiem. Słuchawki łatwo złączysz także ze smartwatchem Galaxy - możesz posiadać swoją muzykę zawsze przy sobie nawet bez telefonu. PC nietrudne połączenie przez asygnowane okno nie tylko w przypadku pierwszego parowania,także w trakcie ponownego łączenia maszyn.

Mikrofon
Pozostałe atrybuty

☆ Jabra Elite 85t ☆

Jabra Elite 85t Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 85t
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fd8c5e42da47c36c200e765
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Elite 85t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra Elite 85t
Douszne słuchawki bezprzewodowe

Okazuje się, że możesz mieć wszystko…
Aktywna redukcja szumów (Active Noise Cancellation, ANC) usuwa niepożądane hałasy, a technika HearThrough (nasza nazwa na tryb krystaliczności) zapewnia dostęp do dźwięków otoczenia, gdy go Ci trzeba. 11 poziomów dźwięku — od maksymalnego poziomu technice ANC do poziomu HearThrough — opracowano specjalnie z myślą o dopasowaniu do indywidualnego sposobu wychwytywania różnic w stopniach głośności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie umknie Ci żaden dźwięk.
Zupełnie nowy poziom redukcji hałasu
Słuchawki douszne Elite 85t opracowano z użyciem najnowszej przystępnej na rynku technice redukcji hałasu, żeby zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad sposobem słyszenia dźwięków z otaczającego Cię świata. Czas wejść na zupełnie nowy poziom świadomego odcinania się od dźwięków otoczenia.
Powrót do rzeczywistości za jednym dotknięciem
technika HearThrough z możliwością pełnej regulacji pozwala Ci decydować w jakim stopniu chcesz dopuścić do siebie dźwięk z otoczenia. Starczy, iż użyjesz komfortowego suwaka i naciśniesz przycisk funkcji. Gdy chcesz słyszeć, co dzieje się wokół — i na przykład skutecznie zamówić kawę — możesz to zrobić. Dzięki funkcji HearThrough od świata rzeczywistego ze wszystkimi jego bodźcami zawsze dzieli Cię tylko jedno dotknięcie.
Korzystając z suwaków do regulacji przystępnych w aplikacji Jabra Sound+, możesz wybrać doskonały poziom działania technologii ANC i HearThrough.błyskawicznie przełączać się między nimi, wystarczy wykorzystać przycisku na słuchawce.
Chipset gwarantujący największe możliwości w naszej historii
Taka technika wymaga sporej mocy obliczeniowej. To dlatego nasze słuchawki są zaopatrzone w dedykowany chip przetwarzania, który pozwala na korzystanie z naszych intuicyjnych trybów dźwięku. Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony z niezależną wielostopniową konfiguracją filtra i zintegrowana 6-pasmowa ścieżka korektora idealny przepływ dźwięku i wydajne przetwarzanie sygnału bez opóźnień… Przepraszamy… poprzez chwilę trochę nas poniosło z tym technicznym żargonem.
wytworzone w oparciu o informacje tysięcy uszu
Przetestowaliśmy tysiące uszu i przetworzyliśmy uzyskane w ten sposób dane przy pomocy naszego zaawansowanego symulatora algorytmicznego, żeby zmieścić całą naszą genialną technologię w nowej, kompaktowej konstrukcji przy użyciu najnowszych technik miniaturyzacji.
Nasze najnowsze słuchawki douszne posiadają na wpół otwartą konstrukcję z otworami wentylacyjnymi pozwalającymi zniżyć ciśnienie, co pozwala uniknąć wrażenia „zakorkowanych uszu. Trzy wymiary owalnych nakładek EarGels z miękkiego silikonu gwarantują pewne dostosowanie i szczelne tłumienie hałasu, udoskonalając tym samym jakość dźwięku i zapewniając poczucie komfortu poprzez cały długi dzień.
pionierska funkcja MyFit w aplikacji Jabra Sound+ umożliwi uzyskanie trafnego dopasowania, zapewniającego skuteczniejsze działanie funkcji aktywnej redukcji hałasu i lepszą jakość dźwięku.
sporo mikrofonów, żadnego hałasu.
Nasza zaawansowana cyfrowa technika ANC wykorzystuje po dwa mikrofony znajdujące się w każdej słuchawce dousznej, żeby zredukować poziom hałasu, zanim ten w ogóle do Ciebie dotrze.
 • Jeden zewnętrzny mikrofon — eliminacja hałasu na zewnątrz ucha
 • Jeden wewnętrzny mikrofon — likwiduje hałas w środku ucha

mocny dźwięk. Nieznaczna konstrukcja.
Głośniki o średnicy 12 mm, dostosowywany korektor oraz kodeki AAC i SBC to gwarancja bogatego, szczegółowego dźwięku i mocnych basów wydobywających się z zaskakująco niewiele znaczącej konstrukcji. Konkretny, głośny, imponujący i donośny dźwięk wyciągający się z obudowy tak niewiele znaczącej, że musisz ją zobaczyć, by uwierzyć. Zachwyć się zupełnie nową jakością muzyki.
MySound to Twoje brzmienie
Nie da się ulepszyć klasyki — zresztą nie warto jej ulepszać, skoro nic jej nie dolega — zrozumieliśmy jednak, iż możemy zrewolucjonizować sposób w jaki słyszysz muzykę, i sprawić, by utwory, które kochasz, brzmiały jeszcze lepiej.
Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania przystępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W rezultacie muzyka jest wyśmienicie dostosowana do Twojego jednostkowego profilu słuchowego. Podoba nam się to brzmienie.
Niech wszyscy usłyszą, co masz do powiedzenia
Wiemy, że nie chcesz rezygnować z jakości połączeń. Spójrzmy prawdzie w oczy — kto żeby chciał? Mieliśmy to na uwadze, gdy opracowywaliśmy model Elite 85t — to dlatego w środku każdej dousznej słuchawki umieściliśmy nie dwa, lecz trzy szczególnie efektywne, profesjonalne mikrofony. Dodaliśmy także dogłos, dzięki temu podczas połączeń będziesz korzystnie słyszeć w dodatku swój głos, dodaliśmy w dodatku najnowsze i najszczególniej zaawansowane algorytmy do eliminacji szumu wiatru. Dzięki temu głos podczas rozmów będzie wyraźny i krystalicznie czysty, a prowadzenie rozmów będzie jeszcze przyjemniejsze. Chcemy jednak dać Ci coś więcej.
najlepsze słuchawki douszne
Skorzystaliśmy z naszej progresywnej technologii wydłużania czasu działania baterii,posiadać pewność, iż te maleństwa po jednym ładowaniu wytrzymają z włączoną technologią ANC nawet 5,5 godziny — z niewielką stacją ładującą wydłużysz ten czas choćby do 25 godzin.
Słuchawki obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z atestem Qi, dzięki temu w sytuacji spadku poziomu ich naładowania wystarczy umieścić je na podkładce do ładowania lub wykorzystać kabla USB-C.
Dajemy z siebie więcej
Zaprojektowaliśmy te wodoodporne maleństwa o stopniu ochrony IPX-4 z solidnych, wytrzymałych tworzyw, dzięki temu będą Ci one długo służyć. Jeśli złapie Cię deszcz, słuchawki będą ostatnią rzeczą, o którą będziesz się martwić. Jednocześnie dajemy Ci też 2-letnią przedłużoną gwarancję* wytrzymałości na działanie pyłu i wody (tak na wszelki wypadek).
Ty tu rządzisz
Są rzeczy, których nie tylko nie da się zmienić, ale też nie ma się na nie żadnego wpływu. Na szczęście — dzięki aplikacji Sound+ i dostępnej w jej ramach funkcji MyControls — funkcje przycisków Twoich słuchawek dousznych do nich nie należą. Dzisiaj możesz użyć przyciski w zupełnie nowy sposób — do uruchamiania i pomijania utworów, odbierania i odrzucania połączeń i nie tylko. W tym celu starczy skorzystać z aplikacji Sound+. MyControls daje Ci możliwość prawdziwego zapanowania nad Twoimi słuchawkami dousznymi.
Asystenci na wyciągnięcie palca
Elite 85t ma wbudowanego asystenta Alexa i współpracuje z Siri i Google Assistant, więc pomoc jest za każdym razem pod ręką (albo w Twoim uchu).
Brak konieczności konfiguracji
Lubimy myśleć nieszablonowo. Skoro więc słuchawki douszne Elite 85t dostarczają nadzwyczajny dźwięk od momentu ich odpakowania, pobierając aplikację Sound+ możesz tylko poprawić jakość swoich wrażeń.
Funkcje MySound i MyControls, ustawienia połączeń, dostosowywany korektor dźwięku, a także opcje umożliwiające personalizację sprawiają, iż aplikacja Sound+ to gwarancja niesamowitego dźwięku podczas prowadzenia rozmów i słuchania muzyki. Żadnych kompromisów.
informacje technologiczne:
kompozycja izolująca od hałasu - Tak
Redukcja szumów podczas rozmów - Tak, technologia 6 mikrofonów
Ochrona przed szumem wiatru - Tak
Obsługiwane kodeki dźwięku - SBC, AAC
wymiar głośnika - 12 mm
Szerokość pasma głośnika (tryb muzyki) - Od 20 Hz do 20 kHz
Szerokość pasma głośnika (rozmowy) - Od 100 Hz do 10 kHz
rodzaj mikrofonu - 6 x MEMS
Szerokość pasma mikrofonu - Od 100 Hz do 10 kHz
Aktywne Wyciszanie Szumów (ANC). - zaawansowany system ANC firmy Jabra wykorzystuje 4 z 6 mikrofonów urządzenia
ANC - Tak, dostosowywany
Funkcja HearThrough - Tak, dostosowywany
Redukcja nacisku na ucho - Tak
Bateria
Czas odtwarzania muzyki z ANC - Do 25 godz. (do 5,5 godziny dla zestawu słuchawkowego i 19,5 godziny z futerałem ładującym)
Czas odtwarzania muzyki bez ANC - Do 31 godz. (do 7 godzin dla zestawu słuchawkowego i 24 godziny z futerałem ładującym)
Tryb uśpienia - automatyczne wyłączanie po 15 minutach bez podłączenia lub po 30 minutach braku aktywności, możliwość konfiguracji z aplikacją Sound+.
Możliwość bezprzewodowego ładowania - Działa z ładowarkami bezprzewodowymi z atestem Qi (min. 5 W) — ładowarka bezprzewodowa nie jest załączona
Czas ładowania przewodowego - USB-C
Czas ładowania - Do 3 godzin, pełne naładowanie ze specjalną ładowarką sieciową USB (500 mA)
Czas ładowania bezprzewodowego - Do 3,5 godziny w temp. 25C (w zależności od rodzaju ładowarki bezprzewodowej)
prędkie ładowanie - Do 60 minut czasu pracy w przypadku ładowania wkładek dousznych poprzez 15 minut w futerale ładującym
Czas czuwania - 6 miesięcy
Bateria - Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego korzystania)
Zawartość opakowania - Wkładki douszne, futerał ładujący, kabel USB-C, 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel(TM), gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami i informacjami

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d4502982fff071c2a2eeff
 • ID kategorii: 7967

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane dopełniające:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, automatyczne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie przez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja prędkiego ładowania;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:srebrny;Kolor:srebrny/szary;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ JBL Live Pro 2TWS ☆

JBL Live Pro 2TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro 2TWS
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bb148e441a74983b38ee
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro 2TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spraw, żeby każdy dzień był unikatowy. Przetworniki generują świetny dźwięk. Mimo niedużego rozmiaru słuchawki te mocne brzmienie. Korzyści: funkcja true adaptive noise cancelling samoczynnie dostosowuje się do otoczenia, eliminując czynniki rozpraszające, ulepszony dźwięk, gdziekolwiek jesteś. Trzy mikrofony w każdej słuchawce z technologią eliminacji echa, aby zapewnić wyraźne połączenia, choćby w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Sterowanie głosowe i dotykowe. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu zgodnemu z qi 15 minut prędkiego ładowania to 4 godziny natychmiastowego odtwarzania. Dzięki jbl signature sound możesz cieszyć się dźwiękiem jbl każdego dnia.

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 ☆

Bang & Olufsen BeoPlay E6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: Bang & Olufsen BeoPlay E6
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc59f798e441a8824d3ca2c
 • ID kategorii: 7967

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowe słuchawki zaprojektowane dla osób prowadzących aktywny fason życia. Mocny dźwięk Bang and Olufsen, do 5 godzin odtwarzania i ładowanie w podróży.

Trwała dbałość o detale

 • Ciągła dbałość o detale na wszystkich etapach projektowania jest powodem, dla którego słuchawki Bang and Olufsen wyróżniają się na tle wszelkich innych. Śladowe szczegóły budowy, które składają się na płynnie zintegrowaną całość to klucz do sukcesu przy projektowaniu tego arcydzieła. Słuchawki B and O sprostają wszystkim stawianym im wymaganiom.

Bezprzewodowy sygnał dźwiękowy Bang and Olufsen

 • Te bezprzewodowe słuchawki są dostrajane przez najlepszych inżynierów akustycznych Bang and Olufsen i w żaden sposób nie ograniczają jakości dźwięku. System odpowiadający za wrażenia dźwiękowe zaprojektowano tak, aby brzmiały jak najmocniej naturalnie.

wygodne i konfigurowalne

 • genialnie dobrane słuchawki zapewniają lepszą jakość dźwięku i basu. W zestawie wynajdziesz kilka przeróżnych końcówek dousznych, które świetnie dostosują się do Twoich uszu.

Materiały oporne na wodę i kurz

 • przewód łączący słuchawki inspirowany jest miejskim stylem. Wytrzymałą obudowę słuchawek wyprodukowano z teksturowanej gumy i polimeru odpornego na wilgoć. Pilot zdalnego sterowania jest wyekwipowany w aluminiowe przyciski sterujące.

Do 5 godzin odtwarzania

 • Beoplay E6 jest zaopatrzony w funkcję inteligentnego ładowania, która pozwala na ładowanie słuchawek podczas ich używania. Do 5 godzin aktywnego odtwarzania muzyki, gdziekolwiek jesteś!

automatyczne odtwarzanie

 • Dla łatwości wykorzystania i prędkiego dostępu, każda słuchawka jest wyekwipowana w śladowy magnes, który pozwala nosić słuchawki na szyi bez ryzyka utraty sprzętu. Po dotknięciu magnesów słuchawki wyłączają się samoczynnie, żeby zoptymalizować żywotność baterii.

Specyfikacja technologiczna:

 • Bluetooth: kodek AAC Bluetooth 4.2
 • Obsługa urządzenia: 3 przyciski sterujące
 • Bateria: 2 x 50 mAh
 • Czas odtwarzania: do 5 godzin
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Częstotliwość: 20 - 22 000 Hz
 • Mikrofon: wielokierunkowy, MEMS
 • Głośniki: średnica elektro-dynamiczna 6,4 mm
 • Impedancja: 16 Ohm
 • Waga: słuchawki: 21g
 • wymiary słuchawek: 47 mm x 26,3 mm x 22,2 mm
 • Długość kabla wokół szyi: 52 cm

zestaw posiada:

 • Słuchawki Beoplay E6
 • USB-A kabel zasilający
 • silikonowe nakładki
 • zacisk kablowy
 • szybki przewodnik

BANG AND OLUFSEN JEST JEDNĄ Z NAJLEPIEJ ROZPOZNAWALNYCH NA ŚWIECIE MAREK ZAJMUJĄCYCH SIĘ PRODUKCJĄ maszyn ELEKTRONICZNYCH. Marka uwydatnia SIĘ tradycyjnYM I jednocześnie postępowYM DESIGNEM, znakomitYM WYKOŃCZENIEM, FUNKCJONALNOŚCIĄ POŁĄCZONĄ ZE STYLEM, a także TECHNOLOGIĄ W NAJWYŻSZYM STOPNIU ODDAJĄCĄ ORYGINALNE BRZMIENIE DŹWIĘKÓW. JEST ONA ZAPRZECZENIEM PRODUKCJI MASOWEJ W KAŻDYM swoim ASPEKCIE.

☆ Bowers & Wilkins PI7 ☆

Bowers & Wilkins PI7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bowers & Wilkins
 • Nazwa produktu: Bowers & Wilkins PI7
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bf63f8e441a3bd372c00b
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki douszne do 100 zł

☆ Bowers & Wilkins PI7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bowers & Wilkins PI7 Bowers & Wilkins PI7 tworzą nową jakość w świecie dousznych słuchawek True Wireless. Dzięki 24-bitowemu połączeniu między obiema słuchawkami, a także obsłudze Qualcomm aptX™ Adaptive model ten zagwarantuje niesamowicie realistyczny i detaliczny dźwięk.

W uzyskaniu najwyższej osiągalnej jakości brzmienia pomaga w dodatku umieszczenie w każdej słuchawce dwóch przetworników zasilanych jednostkowymi wzmacniaczami, a także użycie zaawansowanego układu redukcji hałasu, który automatycznie dopasowuje się do warunków otoczenia.

Elementem uwydatniającym PI7 jest także pionierskie, inteligentne etui z funkcją retransmisji dźwięku. AptX™ Adaptive i 24-bitowe połączenie aby zapewnić wysoką jakość dźwięku, projektanci Bowers & Wilkins zastosowali niecodzienne rozwiązanie – 24-bitową łączność pomiędzy słuchawkami prawą i lewą.

Wraz z aptX™ Adaptive, układem, który samoczynnie dostosowuje się, optymalizując efektywność, jakość dźwięku i stabilność połączenia, PI7 odtwarzają dźwięk muzyki i filmów w sposób zamierzony poprzez artystów.

innowacyjne przetworniki, układy DSP i ANC niepokaźne, a równocześnie potężne – w każdej słuchawce pracują dwa przetworniki, gwarantując detaliczny, angażujący dźwięk, od solidnego, głębokiego basu, aż po urzekające wysokie tony.

Każdy głośnik zasilany jest przez indywidualny wzmacniacz, a wszystkie przetworniki wspomagane są poprzez innowacyjny układ DSP, który dostrojony został poprzez najbardziej uwielbianych na świecie inżynierów dźwięku.

Całości dopełnia aktywny układ redukcji hałasu, który pilnuje otoczenie i samoczynnie dopasowuje się, by zagwarantować najwyższą jakość dźwięku. Etui ładujące z funkcją przesyłania dźwięku Bezprzewodowe etui dostarczane wraz z PI7 jest praktyczne i komfortowe w użytkowaniu.

Po naładowaniu go na dowolnej bezprzewodowej podkładce do ładowania, etui doładowuje akumulatory zastosowane w słuchawki. Dzięki funkcji prędkiego ładowania już 15 minut wystarczy, by PI7 mogły pracować poprzez kolejne 60 minut.

Jednak o wyjątkowości etui decyduje nieszablonowa funkcja przesyłania dźwięku. Dzięki niej wystarczy kablem scalić etui ze źródłem sygnału audio, np. Systemem rozrywkowym w samolocie, aby następnie przesyłać bezprzewodowo dźwięk wprost do słuchawek PI7.

Łatwość obsługi i możliwość połączenia z wieloma urządzeniami Słuchawki PI7 można obsługiwać za pomocą jednego przycisku, który steruje wieloma funkcjami. Na przykład starczy nacisnąć przycisk, by wywołać swojego ulubionego wirtualnego asystenta głosowego.

Funkcjonalność słuchawek rozszerza także możliwość sparowania ich z wieloma źródłami dźwięku, by później w nietrudny sposób móc przełączać się pomiędzy smartfonem, komputerem, tabletem, itd. Ponadto każda słuchawka zaopatrzona jest w dwa oddzielne mikrofony, które transparentnie czysty dźwięk w trakcie rozmów telefonicznych.

informacje technologiczne Funkcje technologiczne: Prawdziwe 24-bitowe połączenie audio; 2-drożne przetworniki Wysoko progresywne DSP Bluetooth 5.0 z aptX™ Adaptive Adaptacyjne ANC Przesyłanie dźwięku przy pomocy etui ładującego Ładowanie bezprzewodowe i USB-C Wsparcie szybkiego ładowania wariant słuchawek: Douszne True Wireless Kodeki Bluetooth: aptX™ aptX™ HD aptX™ Low Latency aptX™ Classic AAC SBC Profile Bluetooth: A2DP v1.3.1 AVRCP v1.6.1 HFP v1.7.1 HSP v1.2 BLE GATT (Generic Attribute Profile) Pasmo częstotliwości: Tryb Tx: 2402 MHz do 2480 MHz, pasmo ISM, Tryb Rx: 2402 MHz do 2480 MHz, pasmo ISM Moc wyjściowa RF: <10,0 dBm Przetworniki: 9,2 mm dynamiczne Mikrofon: Trzy oddzielne mikrofony do połączeń telefonicznych i adaptacyjnego ANC w każdej słuchawce Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 20 kHz Zniekształcenia: <0,3% ( 1 kHz/10 mW) Bateria: Litowo-polimerowa (słuchawki i etui) Czas pracy po pełnym naładowaniu: Do 4 godzin dla każdej słuchawki ponadto 16 godzin dzięki etui Łącznie 20 godzin Wsparcie ładowania bezprzewodowego: Tak Wodoodporna kompozycja: Tak (IP54*) Wejścia: Bluetooth dołączone akcesoria: przewód audio USB-C do 3,5 mm o długości 20 cm przewód do ładowania USB-C do USB-C o długości 20 cm Wkładki douszne S/M/L wymiary (etui ładujące): 60 mm (S) x 28 mm (G) x 57 mm (W) Waga: 7 g słuchawka/szt.

61 g etui ładujące 75 g łączne *Tylko słuchawki dane podstawowe firma Bowers & Wilkins > Słuchawki Bowers & Wilkins kompozycja Zamknięte typ transmisji bezprzewodowej Bluetooth > Słuchawki Bluetooth Przeznaczenie Do telefonów > Słuchawki Do telefonów typ Dokanałowe > Słuchawki Dokanałowe Komunikacja True Wireless > Słuchawki True Wireless, TWS Złącze USB-C Długość przewodu Nie dotyczy Czas pracy 20 h Model PI7 właściwości odsłuchu Pasmo przenoszenia 10-20000 Hz dodatkowe funkcje wytrzymałe na deszcz Wymienne wkładki do uszu Mikrofon Etui ładujące atrybuty fizyczne kolor Czarne > Czarne Słuchawki Średnica przetwornika 9,2 mm Waga 14gNajtańsze słuchawki z pałąkiem na kark – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek z pałąkiem na kark. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Beats by Dr. Dre Studio Buds ☆

Beats by Dr. Dre Studio Buds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio Buds
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62962b612da47c36bbec9deb
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Studio Buds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czerwone NAPĘDZANE wspaniałYM DŹWIĘKIEM firma Beats powstała, żeby muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o nieszablonową platformę akustyczną, aby zapewniać solidny, jednostajny dźwięk w kompaktowej konstrukcji.

zastrzeżony dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie tworzy czysty dźwięk i zagwarantuje doskonałą separację kanałów stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a równocześnie świetnie redukuje szumy.

w wyniku czego otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci poprzez cały dzień. HAŁAS POD KONTROLĄ Dzięki dwóm rozmaitym sposobom słuchania masz pełną kontrolę nad dźwiękiem.

Aktywna redukcja hałasu (ANC) nieprzerwanie tłumi niechciane hałasy z zewnątrz za pomocą dokładnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dostosowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu.

Skierowane na zewnątrz mikrofony integrujeją dźwięki z otoczenia z muzyką, gwarantując naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe. ENERGIA NA CAŁY DZIEŃ Słuchawki Beats Studio Buds oferują nawet 8 godzin słuchania1 i dwa uzupełniające ładowania z kieszonkowego etui ładującego2.

To oznacza, że łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu słuchać możesz poprzez 5 godzin, a razem z etui 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na nawet 1 godzinę odtwarzania3.

Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń. Przypasuj POD SIEBIE Miękkie, silikonowe wkładki w trzech rozmiarach (niewielkim, średnim i wielkim) jednostkowe dopasowanie i akustyczną izolację, aby dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej.

przystępne rozmiary zapewniają wygodę, stabilne ułożenie i pewność, iż słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bezproblemowo dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia.

przypasowane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie zabrać słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona budowa powoduje,łatwo zawiera się w kieszeni lub torebce. Same słuchawki mają klasę ochrony IPX4, więc są niepodatne na działanie potu i wody4.

niezawodnE POŁĄCZENIE technologia Bluetooth w standardzie Class 1 powiększa zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, zapewniając wysoką jakość połączeń telefonicznych i doskonałą czystość głosu.

zaimplementowane elementy sterujące umożliwiają obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możeszprzystosować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, tak żeby współdziałała z funkcją ANC lub asystentem głosowym5. ZGODNOŚĆ Z SYSTEMAMI APPLE i ANDROID Słuchawki Beats Studio Buds oferują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 oraz Android7 i prosto łączą się przez Bluetooth.

Aplikacja Beats dla systemu Android zagwarantuje dostęp do takich funkcji, jak zaimplementowane części sterujące, status urządzenia (tj. Poziom naładowania baterii) oraz uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.

w sytuacji urządzeń Apple funkcje te są zaimplementowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając Hej, Siri8. Złącze USB-C pozwala na ładowanie z sprzętów z systemem Android i maszyn Apple.

1. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z zastosowaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego oraz oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu, a także tryb kontaktu były wyłączone.

Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds poprzez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 5 godzin.

produktywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników. 2. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

Playlista zawierała 358 zróżnicowanych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu i tryb kontaktu były wyłączone.

Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki Beats Studio Buds ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać.

cykl powtarzano tak długo, aż baterie słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego kompletnie się rozładowały. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 15 godzin.

efektywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników. 3. Testy przeprowadzone przez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu, a także tryb kontaktu były wyłączone.

Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Beats Studio Buds, które ładowano przez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek przestawała grać.

efektywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników. 4. Beats Studio Buds są wytrzymałe na wodę i pot w trakcie uprawiania sportów oraz aktywności innych niżeli wodne.

Beats Studio Buds zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień wytrzymałości na wodę i pot nie jest stały i może się ograniczyć na skutek czego normalnego zużycia.

Nie należy ładować mokrych słuchawek Beats Studio Buds. Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT209542. Etui ładujące nie jest oporne na wodę ani pot.

5.dopasować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, wymagany jest iPhone z systemem iOS 14.6 albo nowszym albo urządzenie Android z zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Beats. 6. Funkcja łączenia w parę jednym dotknięciem wymaga systemu iOS 14.6 albo nowszego.

7. Funkcja prędkiego łączenia w parę wymaga włączonej usługi lokalizacji. Pełny dostęp do funkcji wymaga urządzenia z systemem Android 6.0 lub nowszym, włączonej usługi Google Play i konta Google. 8.

Funkcja Siri może nie być przystępna we wszelkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie informacji w sieci komórkowej.

dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Technologie Redukcja szumów Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak kolor Czerwony Waga 58 g Akcesoria w zestawie Beats Studio Buds przewód do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w trzech rozmiarach S/M/L (fabrycznie założony przeciętny) Skrócona instrukcja obsługi Naklejka z logo b Karta gwarancyjna Pozostałe parametry Masa: 48 g (etui) 5 g (słuchawka) 58 g (łącznie)


☆ Apple Beats Studio Buds ☆

Apple Beats Studio Buds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Beats Studio Buds
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6296357c82fff07496123183
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Beats Studio Buds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds niebieskie

NAPĘDZANE perfekcyjnYM DŹWIĘKIEM
producent Beats powstała, żeby muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o nieszablonową platformę akustyczną, aby zapewniać potężny, zrównoważony dźwięk w kompaktowej konstrukcji. Opatentowany dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie buduje czysty dźwięk i zapewnia idealną separację kanałów stereo. Nowoczesny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a równocześnie wspaniale redukuje szumy. Na skutek czego otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci poprzez cały dzień.

HAŁAS POD KONTROLĄ
Dzięki dwóm różnym sposobom słuchania masz pełną kontrolę nad dźwiękiem. Aktywna redukcja hałasu (ANC) nieustannie tłumi niepożądane hałasy z zewnątrz za pomocą skrupulatnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dostosowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu. Skierowane na zewnątrz mikrofony łączyją dźwięki z otoczenia z muzyką, zapewniając naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe.

ENERGIA NA CAŁY DZIEŃ
Słuchawki Beats Studio Buds proponują choćby 8 godzin słuchania1 i dwa dodatkowe ładowania z kieszonkowego etui ładującego2. To oznacza, iż łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu słuchać możesz poprzez 5 godzin, a razem z etui 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na nawet 1 godzinę odtwarzania3. Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń.

przypasuj POD SIEBIE
Miękkie, silikonowe wkładki w trzech rozmiarach (niedużym, średnim i obszernym) jednostkowe przypasowanie i akustyczną izolację, żeby dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej. Przystępne wymiary gwarantują wygodę, zrównoważone ułożenie i pewność, że słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bezproblemowo dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia. Dostosowane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie zabrać słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona konstrukcja sprawia,łatwo posiada się w kieszeni lub torebce. Same słuchawki posiadają klasę ochrony IPX4, więc są oporne na działanie potu i wody4.

bezusterkowE POŁĄCZENIE
technologia Bluetooth w standardzie Class 1 rozszerza zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, zapewniając wysoką jakość połączeń telefonicznych i wspaniałą czystość głosu. Wbudowane części sterujące umożliwiają obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możeszprzypasować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, tak żeby współdziałała z funkcją ANC albo asystentem głosowym5.

ZGODNOŚĆ Z SYSTEMAMI APPLE oraz ANDROID
Słuchawki Beats Studio Buds proponują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 oraz Android7 i łatwo łączą się przez Bluetooth. Aplikacja Beats dla systemu Android zagwarantuje dostęp do takich funkcji, jak wbudowane elementy sterujące, status urządzenia (tj. Poziom naładowania baterii) oraz uaktualnienia oprogramowania sprzętowego. W sytuacji urządzeń Apple funkcje te są zastosowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając Hej, Siri8. Złącze USB-C zezwala na ładowanie z maszyn z systemem Android i urządzeń Apple.

1. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z zastosowaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 zróżnicowanych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu i tryb kontaktu były wyłączone. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 5 godzin. Skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.
2. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z zastosowaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu, a także tryb kontaktu były wyłączone. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki Beats Studio Buds ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać. Proces powtarzano tak długo, aż baterie słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego w pełni się rozładowały. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 15 godzin. Skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.
3. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego oraz oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 najróżniejszych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu i tryb kontaktu były wyłączone. Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Beats Studio Buds, które ładowano przez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek przestawała grać. Efektywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników.
4. Beats Studio Buds są odporne na wodę i pot w trakcie uprawiania sportów oraz aktywności innych niż wodne. Beats Studio Buds zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień odporności na wodę i pot nie jest stały i może się zniżyć na skutek czego normalnego zużycia. Nie należy ładować mokrych słuchawek Beats Studio Buds. Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT209542. Etui ładujące nie jest odporne na wodę ani pot.
5.dopasować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, wymagany jest iPhone z systemem iOS 14.6 albo nowszym albo urządzenie Android z zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Beats.
6. Funkcja łączenia w parę jednym dotknięciem wymaga systemu iOS 14.6 lub nowszego.
7. Funkcja szybkiego łączenia w parę wymaga włączonej usługi lokalizacji. Pełny dostęp do funkcji wymaga urządzenia z systemem Android 6.0 albo nowszym, włączonej usługi Google Play i konta Google.
8. Funkcja Siri może nie być przystępna we wszystkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej.


☆ JBL Live Pro&#43; ☆

JBL Live Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro&#43;
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073e9ee2da47cd580e0b26b
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE PRO+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe

najkorzystniejsze wrażenia dzięki legendarnemu brzmieniu JBL
Słuchawki Live Pro+ TWS proponują najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia – są niepokaźne, ale ich 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne zapewniają legendarne brzmienie JBL poprzez cały dzień.
Adaptacyjna redukcja hałasu z technologią Smart Ambient
Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyciszyć to, co Cię rozprasza, gdy potrzebujesz skoncentrować się na nauce lub wczuć w rytm muzyki. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje dookoła Ciebie bez zdejmowania słuchawek, technika Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.
Do 28 godzin czasu pracy akumulatora z ładowaniem bezprzewodowym
Dzięki nawet 7 godzinom odtwarzania plus 21h doładowania w etui oraz szybkiemu ładowaniu słuchawki JBL Live Pro+ TWS mogą towarzyszyć Ci poprzez cały dzień. Ładowanie bezprzewodowe Qi pozwala szybko naładować słuchawki JBL Live Pro+ TWS z funkcją prędkiego ładowania
Więcej muzyki, mniej hałasu
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Live Pro+ TWS najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia, a także pozwalają zanurzyć się w muzyce dzięki legendarnemu brzmieniu JBL. Zachowaj świadomość otoczenia dzięki technice Smart Ambient lub skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu. Przełączaj między utworami a połączeniami grupowymi dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki, które rejestrują głos i oddają wrażenie rozmowy twarzą w twarz i trzeciemu mikrofonowi do redukcji hałasu. Wszystkie polecenia można wykonywać na nausznikach – możesz sterować muzyką i połączeniami jednym palcem. Uzyskaj pomoc od preferowanego asystenta głosowego za pomocą głosu lub dotknięcia wkładki dousznej. A jeśli skonfigurujesz "hej Google", aktywuj funkcje JBL Live Pro+ TWS tylko za pomocą głosu. Proponują choćby do 28 godzin czasu pracy z ładowaniem bezprzewodowym Qi oraz superszybkim ładowaniem, dzięki temu są zawsze gotowe, by Ci towarzyszyć.
genialne połączenie - zero hałasu
Tęsknisz za spotkaniami twarzą w twarz? Dzięki technice izolacji hałasu i wiatru mikrofonom z technologią formowania wiązki Twój głos jest bezbłędnie przekazywany na drugi koniec, zapewniając Ci wrażenie rozmowy na żywo.
Podwój połączenie + synchronizacja i prędkie parowania
Natychmiast po otwarciu etui słuchawki parują się z Twoim urządzeniem i możesz zacząć słuchać muzyki, wykonywać połączenie mono/stereo lub korzystać z asystenta głosowego w jednej słuchawce albo obu. Ponadto aplikacja JBL usprawnia przypisanie funkcji do każdej słuchawki. Dzięki funkcji prędkiego parowania Google słuchawki JBL samoczynnie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android. Możesz jeszcze sparować inne urządzenia, dotykając ich ekranów.
Uzyskaj pomoc, używając głosu
Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) lub Ambient Aware, sprawdź czas pracy na akumulatorze lub wyłącz słuchawki za pomocą głosu i polecenia "hej, Google". Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, by w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego.
Wodoodporność i komfortowe dobranie
Weź muzykę z sobą wszędzie, dokąd zabiorą Cię Twoje przygody. Słuchawka posiadają dokument IPX4, są wodoodporne oraz dostarczane z silikonowymi wkładkami dousznymi w pięciu rozmiarach, żeby zapewnić znakomite dostosowanie.
W komplecie:
 • JBL Live Pro+ TWS
 • 1 x 5 wkładek dousznych w rozmaitych rozmiarach
 • 1 x przewód do ładowania USB rodzaju C
 • 1 x etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W/!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)
Inne Rankingi:  Słuchawki z mp3

☆ Turtle Beach Scout Air ☆

Turtle Beach Scout Air Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Turtle Beach
 • Nazwa produktu: Turtle Beach Scout Air
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 629e3d7182fff0cd395f8906
 • ID kategorii: 7967

☆ Turtle Beach Scout Air - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bluetooth:tak;Czas pracy do:20 h;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:dokanałowe;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:nie;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe...

☆ Razer Ifrit ☆

Razer Ifrit Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Ifrit
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c530fbd82fff07e00411d18
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Ifrit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dyskretny komplet słuchawkowy razer ifrit to doskonale narzędzie pracy dla streamerów oraz osób wymagających bezkompromisowej jakości dźwięku.korzyści: razer lfrit ma własny regulowany mikrofon objętościowy, który redukuje odbiór szumów tła.

kompaktowe wymiary, a także komfortowa, anatomiczna kompozycja. Razer usb audio enhancer to analogowy na cyfrowy konwerter udoskonala jakość dźwięku. Konwerter pozwala na rozmowę dwóm osobom za pośrednictwem jednego urządzenia - wystarczy podłączyć dodatkowy komplet słuchawkowy, by rozpocząć wspólne przesyłanie strumieniowe.


☆ JBL Live Pro 2TWS ☆

JBL Live Pro 2TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro 2TWS
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bb148e441a74983b38ee
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro 2TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spraw, żeby każdy dzień był nieszablonowy. Przetworniki generują rewelacyjny dźwięk. Mimo minimalnego rozmiaru słuchawki te konkretne brzmienie. Korzyści: funkcja true adaptive noise cancelling automatycznie dopasowuje się do otoczenia, eliminując czynniki rozpraszające, lepszy dźwięk, gdziekolwiek jesteś. Trzy mikrofony w każdej słuchawce z technologią eliminacji echa, żeby zapewnić wyraźne połączenia, choćby w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Sterowanie głosowe i dotykowe. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu zgodnemu z qi 15 minut szybkiego ładowania to 4 godziny natychmiastowego odtwarzania. Dzięki jbl signature sound możesz radować się dźwiękiem jbl każdego dnia.

☆ Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) ☆

Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332b9a98e441aa3834838a6
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Baseus Storm 3 bezprzewodowe słuchawki bluetooth 5.2 TWS z ANC biały (NGTW140102)

Bezprzewodowe słuchawki to unikatowy komfort, który pozwoli Ci czerpać radość z długiego słuchania muzyki, rozmawiania czy oglądania. Funkcjonalny kształt słuchawek Baseus z linii Storm 3 zapewni nieprzeciętne przypasowanie do ucha oraz wysoki komfort. Dzięki funkcji redukcji szumów ANC dba o wydajnie pozbędziesz się szumów dobiegających z otoczenia.

Pozwolą Ci radować się długim odtwarzaniem muzyki, oglądaniem i prowadzeniem rozmów bez żadnych zakłóceń. Baseus zaprojektował słuchawki, które są w całości pozbawione kabli i rewelacyjnie dobrane do Twoich uszu. Za sprawą dwóch trybów pracy – wygłuszania dźwięków z otoczenia (ANC - Active Noise Cancellation). Docenisz je za maksymalną wygodę użytkowania i innowacyjny design.

Lekkie i funkcjonalne słuchawki

Słuchawka waży nad wyraz niedużo, co zagwarantuje komfort noszenia choćby przez długi czas. Trzy wymiary silikonowych nakładek umożliwiają idealne dopasowanie do kształtu ucha bez ryzyka wypadania! użyteczny , a także stosowne wyprofilowanie zapewniają wyrównanie ciśnienia.

intuicyjne sterowanie

Panel sterowania znajdujący się na obudowie słuchawek proste i wygodne włączanie, wyłączanie, przełączanie. Starczy delikatnie dotknąć i gotowe – wrażliwe na dotyk słuchawki reagują niemal samoczynnie.

prędkie przesyłanie i stabilne połączenie między słuchawkami

Słuchawki łączą się ze sobą za pośrednictwem inteligentnych układów sterowania. W ten sposób połączenie jest zrównoważone, nie występują opóźnienia. Możesz zdefiniować, czy dźwięk ma być emitowany poprzez dwie słuchawki, czy tylko poprzez jedną.

Słuchaj muzyki poprzez 20 godzin!

Bluetooth 5.2 pozwala na nieduże zużywanie energii i dłuższe korzystanie ze słuchawek. Z aktywną funkcją redukcji szumów pracują około 6 godzin, przy korzystaniu z futerału choćby przez całą dobę.

Redukcja hałasu z zewnątrz – technologia ANC

Dzięki zastosowaniu technice ANC, słuchawki z wysokowydajnym dwurdzeniowym układem przetwarzania DSP przechwytują szumy środowiskowe w różnych pasmach częstotliwości. Dzieje się to za pomocą mikrofonu o wysokiej czułości na szumy. Redukuje on hałasy na poziomie około 28dB Możesz ustawić też tryb Ambient Sound Mode i w ten sposób włączyć odbieranie dźwięków z otoczenia.

Specyfikacja:

 • firma: Baseus
 • Materiał: ABS+PC
 • Bluetooth: 5.2
 • Odległość komunikacyjna: 10 m
 • Czas odtwarzania muzyki: do 4 godzin (70% głośności, ANC wyłączony)
 • Czas odtwarzania muzyki z doładowaniem w etui: do 15 - 20 godzin
 • objętość akumulatora: 2x 35 mAh (słuchawki); 400 mAh (etui do ładowania)
 • Czas ładowania przewodowego: około 1 godzina
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 KHz zakres odpowiedzi
 • Interfejs ładowania: USB rodzaj C

zestaw zawiera:

 • 1 x etui na słuchawki
 • 1 x słuchawki bezprzewodowe
 • 1 x przewód USB rodzaj C

Najważniejsze właściwości

 • Redukcja szumów ANC
 • wygodna douszna kompozycja z silikonowymi nakładkami
 • Łączenie z urządzeniem bezprzewodowe – zrównoważony sygnał za pośrednictwem bluetooth 5.2
 • W komplecie z etui, które jest zarazem stacją dokującą.

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d4502982fff071c2a2eeff
 • ID kategorii: 7967

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane uzupełniające:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, automatyczne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie poprzez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja szybkiego ładowania;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:srebrny;Kolor:metaliczny/szary;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ JBL Club Pro&#43; ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro&#43;
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb74fb2da47c37ade8d3cb
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Club Pro+
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki też powinny. Od podróży metrem, poprzez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą skuteczność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe rodzaju „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,dostosować dźwięk do własnych upodobań albo wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, wyprodukowane poprzez najlepszych DJ-ów na świecie.
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci trzeba chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru sprawia, że prosto to zrobić, mając włączone słuchawki.
Bezproblemowa łączność
Dzięki technice Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu pokrywy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszystkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
Jeszcze obszerniejsza transparentność głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technologia kształtowania wiązki 6 mikrofonów zagwarantuje klarownie czysty dźwięk, a równocześnie usuwa hałas z otoczenia.
MY JBL Headphones
Zyskaj jeszcze większą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą bezpłatną aplikację.
W zestawie:
 • JBL CLUB PRO+ TWS
 • Końcówki w 3 wymiarach (S, M, L)
 • kabel do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ FiiO FH3 ☆

FiiO FH3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: FiiO FH3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a1fe62da47cbcad446ed2
 • ID kategorii: 7967

☆ FiiO FH3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

FiiO FH3 Hybrydowe słuchawki dokanałowe z dwoma przetwornikami zbalansowanymi i przetwornikiem dynamicznym Przetworniki Knowles BA | technologia jednostajnej redukcji ciśnienia | budowa akustyczna S.TURBO |

Przetwornik dynamiczny pokryty berylem | pokrywa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej | zwiększone złącza MMCX | przewód z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości Ponowne narodziny klasyka FH3 to jedne z tradycyjnych słuchawek FiiO poddane gruntownej aktualizacji, które przechodzą na wyższy poziom!

FH3 wykorzystuje profesjonalnie dostrojony system hybrydowy złożony z: 10-milimetrowego przetwornika dynamicznego z membraną pokrytą berylem + dwóch przetworników zbalansowanych Knowles BA, co w połączeniu z kablem z posrebrzanej miedzi o wysokiej czystości, generuje naprawdę nieprzeciętnie brzmiące IEM'y.

Super prędkie, intensywne basy zastosowany w FH3 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem został wybrany specjalnie ze względu na jego wspaniałe parametry akustyczne. Membrana pokryta berylem jest nie tylko lekka i cienka, lecz jest w dodatku stanowczo nieelastyczna, co zezwala na reprodukcję grzmiących, a równocześnie szybko prędkich, responsywnych i dynamicznych basów.

o 4 razy nieelastyczniejszy od stali o 3/4 lżejszy od tytanu o prędkość dźwięku do 12 km/s Podwójne przetworniki Knowles BA dla mocnego dźwięku Dwa przetworniki Knowles w połączeniu z pokrytym berylem dynamicznym przetwornikiem umieszczonym w pobliżu wylotu kanału akustycznego, kontrolowane poprzez fizyczną + elektroniczną zwrotnicę częstotliwości, po mistrzowsku pokrywają pełen zakres pasma przenoszenia.

Wysokie rejestry Przetwornik Knowles RAD-33518 gwarantuje bardzo czysty dźwięk z wyraźnie przedłużoną, ale gładką górą. Przeciętne rejestry ED-30262 oddaje łagodny i pełniejszy wokal i szerszą scenę dźwiękową.

Niskie rejestry 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem zagwarantuje autorytarne, donośne basy. Jeszcze bliżej do czystego brzmienia Pod względem akustycznym umieszczenie przetwornika odpowiedzialnego za wysokie tony bliżej ucha zmniejsza niechciane odbicia wysokich tonów, które docierają do uszu w porównaniu z typową konstrukcją słuchawek, gwarantując minimalną utratę szczegółów wysokich rejestrów, a tym samym gwarantując przyjemniejsze doznania odsłuchowe.

* Testy laboratoryjne wykazują, iż jeśli przetwornik formujący wysokie tony jest umieszczony bliżej wylotu kanału akustycznego, częstotliwości 8-15 kHz są o 3-4 dB głośniejsze, aniżeli gdyby były umieszczone dalej z tyłu, dla ogólnie czystszej góry.

przewód z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości załączony do zestawu kabel audio z miedzi monokrystalicznej posrebrzanej o wysokiej czystości został skrupulatnie dostosowany ze względu na jego wierność i zdolność do przekazywania szczegółów, będąc zauważalnie lepszym charakterystyczny przewód słuchawkowy.

dzięki temu nieszablonowemu kablowi, który wyciąga to, co najkorzystniejsze z przetworników FH3, muzyka zabrzmi majestatycznie. Obudowa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej 5-osiowa, precyzyjna obróbka CNC gwarantuje, iż korpus FH3 ze stopu aluminium i magnezu jest wytwarzany z zachowaniem nieszablonowej precyzji.

Płynne żeglowanie z wzornictwem przemysłowym trzeciej generacji Kontynuując tę samą narrację projektową, co w przypadku innych słuchawek z linii FH, w pełni nowa, bardziej ulepszona płyta czołowa słuchawek FH3 gwarantuje solidną solidność i wykwintny wygląd.

charakterystyczne krzywe FH3 umieszczone pod najróżniejszymi kątami płynnie łączą się ze sobą, przyciągając wzrok. Dzięki danym o kształtach tysięcy uszu i ponad 10 rundom prób i iteracji, stworzono stanowczo wygodny design dla FH3.

teraz możesz zaznać prawdziwie płynnego żeglowania po oceanie muzyki z FH3. Konstrukcja akustyczna S.TURBO Pokryty berylem przetwornik dynamiczny uzyskuje jeszcze większą efektywność w połączeniu z opatentowaną poprzez FiiO konstrukcją akustyczną S.TURBO.

Dłuższe i gładsze kanały dźwiękowe inspirowane kształtem turbiny efektywnie filtrują niepożądane wysokie częstotliwości, dając głębszy i mocniej uderzający bas. O Trójdrożna zwrotnica fizyczna + elektroniczna o Długość kanału 41,5 mm o sprawne przenoszenie zwrotnicy około 32 dB Odkryj prawdziwy komfort słuchania aby zapewnić bardziej komfortowe słuchanie, FH3 wykorzystuje opatentowaną przez FiiO technologię równoważenia ciśnienia akustycznego.

FH3 zostały dokładnie zaprojektowane, by redukować nadmiar ciśnienia powietrza w przedniej i tylnej komorze, gwarantując tym samym, iż dynamika muzyki nie jest zniekształcona, a równocześnie gwarantuje słuchanie bez stresu i zmęczenia.

Pasmo przenoszenia gładkie jak jedwab skrupulatnie zaprojektowana wewnętrzna struktura akustyczna jako fizyczny system zwrotnicy częstotliwości zagwarantuje, że basy, średnie i wysokie tony płynnie łączą się bez interferencji ze sobą, zapewniając bardzo żywe wrażenia odsłuchowe.

dużo sposobów słuchania w przypadku sytuacji, gdy dołączony kabel audio okaże się niewystarczającym rozwiązaniem, dostępne są inne rozwiązania. Kabel MMCX przewód z zestawu można zastąpić dowolnym przewodem zaopatrzonym w złącza MMCX.

Bezprzewodowe moduły Bluetooth FiiO UTWS1 UTWS1 z obsługą formatów Bluetooth aptX/AAC/SBC, natychmiastowo przekształca słuchawki FH3 w prawdziwie bezprzewodowe. Przewód Bluetooth FiiO LC-BT2 zakładany na szyję Zabierz ze sobą muzykę o wysokiej rozdzielczości w dowolne miejsce, dzięki komfortowemu pałąkowi na szyję LC-BT2.

wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy Qualcomm CSR8675 + AK4331, pozwala zaznać prawdziwego brzmienia hi-fi przez Bluetooth. Dokument Hi-Res Audio FH3 uzyskały prestiżowy certyfikat Hi-Res Audio wydawany wyłącznie przez Japan Audio Society, który zagwarantuje, że słuchawki są w stanie odtwarzać dźwięk o wysokiej rozdzielczości, widocznie wykraczający ponad jakość płyty CD.

zestaw audiofilskich akcesoriów w zestawie Każde akcesorium załączone do FH3 zostało dokładnie dobrane,zwiększyć komfort noszenia. 11 par końcówek dousznych w 4 zróżnicowanych wymiarach i typach pozwala zmaksymalizować komfort noszenia i słuchania.

Zbalansowane końcówki douszne * 3 (SML), Końcówki douszne basowe * 3 (SML), Końcówki douszne wokalne * 3 (SML), Piankowe końcówki douszne * 2 pary o Pasmo przenoszenia:10 Hz - 40 kHz o Czułość: 114 dB @ 1mW o Maksymalna moc wejściowa: 100 mW o Impedancja: 24$142@1kHz o Przetworniki: dynamiczny 10mm pokryty berylem; Knowles ED30262 dla przeciętnych częstotliwości; Knowles RAD33518 dla wysokich częstotliwości o Długość kabla: około 120 cm o Waga: 7,3 g (pojedyncza jednostka) 'Another day, another win for FiiO.

Take a good, affordable, IEM, and take it to the higher ground. For the same price. That's basically the story behind the FiiO FH3. Performances are on par, if not better than the FH5 for almost half of the price.

The Bass is delightful, the vocals superb, and in this price range, there isn't anything that really competes in terms of comfort/robustness/design. If you want deep, authoritative lows in a good looking package, this is the one.

To me, it's the perfect contender to the AudioSense DT200, the latter one beating the FiiO in terms of sound stage. That said, at the end of the day, I think both should deserve to be in my recommendation list: they're awesome.

So to the list, it goes. Well done!' Przeczytaj więcej (źródło)Polecane słuchawki dokanałowe – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek dokanałowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek z pałąkiem na kark nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki z pałąkiem na kark w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *