Słuchawki z radiem do biegania

Ranking słuchawek z radiem do biegania – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z radiem do biegania. Ranking zawierający polecane słuchawki z radiem do biegania jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940a82fff03f63e6894d
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 225TWS szare Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swym światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, żeby przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

wystarczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect umożliwia korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

Dłuższe i komfortowe słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród przeróżnych opcji kolorystycznych z całą pewnością odszukasz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

szybkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (prędkie parowanie) włączonej poprzez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować mnóstwo sprzętów, dotykając ekranu urządzenia.

wytworne, wygodne etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden szczegół nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

na dodatek posiada ono miękką obudowę i wykrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, zapewniając prędki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc.

Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz. Jedno lub oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zapewnia moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.


☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z unikatowym dźwiękiem, zaawansowanym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania poprzez niemało godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w znikomej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej zaawansowaną technikę redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technika
Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth i praktycznemu dostosowaniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki innowacyjnej technice SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
postępowa klasyka
wykwintny i subtelny styl – surowe słuchawki i elegancko doszlifowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia rozpoczyna działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszelkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.
nieszablonowa jakość dźwięku
progresywne technologicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, ale też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
mały, skuteczny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm wewnątrz słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio, a także przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niepokaźnymi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają stabilne, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
idealne do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.
jednostajna i bezawaryjna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie, i antena o zoptymalizowanej konstrukcji jednostajną łączność i perfekcyjne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niepokaźnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest także oglądanie.
Zoptymalizowana budowa anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, żeby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.
Stabilność i precyzyjne dobranie
funkcjonalna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu poręcznie stykają się z trzema zróżnicowanymi punktami w uchu, gwarantując potężne, wygodne dopasowanie.
Gumowa, przeciwpoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wypadną nieprzewidzianie.
Wszystko, czego potrzebujesz
3 rozmiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 rozmiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają nieprzeciętne dostosowanie, najlepszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W zestawie jestprzewód do ładowania USB-C.
choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a ergonomiczne etui z funkcją ładowania gwarantuje uzupełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.
prędkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.
praktyczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu prosto wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala błyskawicznie i łatwo naładować akumulator w etui, by słuchać muzyki przez cały dzień.
prędkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce obniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect samoczynnie lokalizuje, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swych preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem lub jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje potrzeby
czujka zbliżeniowy w każdej wkładce wykrywa, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i optymalnie ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez zastosowania dłoni zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej lub obu wkładek. Dzięki czemu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 mają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, by przejść do następnego utworu.
regulowanie funkcji części dotykowych
Chcesz zmienić działanie składników dotykowych? To nic skomplikowanego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technika 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu zezwala na słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki trafnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa konstrukcja z technologią BLUETOOTH
 • choćby 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja prędkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • postępowa kompozycja zapewnia doskonałe dopasowanie
atrybuty ogólne
rodzaj Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wytworzony przez Apple czip H2. Świetna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, tworzyć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i rozszerzać wydajność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go skrupulatnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami polepszającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu w trakcie rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy produktywniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,błyskawicznie wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz pokazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – ułatwiają dopasowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, stwarzając nadzwyczajnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, żeby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, aby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wspaniałe dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym możliwym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, żeby brzmienie było lepiej dostosowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do wewnątrz mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i skuteczność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona budowa daje więcej możliwości lokalizowania etui, a sprawniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z dokumentem Qi.

Nowy czip U1 pozwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do starannego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala także zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał upraszczający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od niezwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z niesłychaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, żeby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niepokaźna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Niezwłoczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się idealnym dźwiękiem, ale także odpowiadają na potrzeby osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

przejrzyj AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj świeże opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ JBL T130 ☆

JBL T130 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T130
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a9182fff0ac854311a3
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T130 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU Niebieskie technika Pure Bass. Brak hałasu Słuchaj ulubionych utworów przez cały dzień dzięki słuchawkom JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne pozwalają słuchać wyjątkowego dźwięku JBL Pure Bass przez 40 godzin, a praktyczna i wodoodporna kompozycja zagwarantuje komfort poprzez cały dzień w każdych warunkach pogodowych.

Bezproblemowe rozmowy dzięki 4 mikrofonom, które eliminują hałas z otoczenia, zapewniając wyśmienitą jakość połączeń niezależnie od miejsca. A dzięki technologii aktywnej redukcji hałasu i technologii Smart Ambient możesz wybrać, czy chcesz wyciszyć dźwięk otoczenia, czy też wsłuchiwać się w nie.

A co najlepsze, aplikacja JBL Headphones pozwala spersonalizować warunki odsłuchu. Pozostań w kontakcie ze światem, na swój sposób. Brzmienie JBL Pure Bass Inteligentnie zaprojektowane przetworniki 10 mm i lepsza kompozycja Dot gwarantują brzmienie JBL Pure Bass, dzięki czemu poczujesz każdy pulsujący dźwięk.

Inne Rankingi:  Słuchawki lotnicze Bose

Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak korzystnie, jak mogą brzmieć na słuchawkach JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU. Aktywna redukcja hałasu z funkcją Smart Ambient Usłysz więcej tego, co chcesz, eliminując niechciane hałasy.

technologia aktywnej redukcji hałasu z 2 mikrofonami minimalizuje niechciane zakłócenia. Dzięki rozwiązaniu Ambient Aware możesz w każdej chwili wsłuchać się w dźwięki otoczenia, aby czuć się bezpieczniej, gdy jesteś poza domem, a TalkThru pozwoli Ci uciąć krótką pogawędkę bez konieczności zdejmowania słuchawek JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU.

4 mikrofony gwarantujące świetną jakość połączeń Bezproblemowe połączenia stereo w trybie głośnomówiącym. Słuchawki JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU mają 4 mikrofony, dzięki czemu zawsze będzie Cię idealnie słychać.

Już nigdy nie musisz rezygnować z odbierania i wykonywania połączeń. Dzięki VoiceAware możesz kontrolować ilość sygnału wejściowego mikrofonu kierowanego z powrotem do słuchawek i wybrać, ile chcesz słyszeć własnego głosu.


☆ JBL Free NC+ ☆

JBL Free NC+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Free NC+
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d3a222da47c5cf8448ef2
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Free NC+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE FREE NC+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe
Legendarne brzmienie JBL
Spraw, by każdy dzień był nieszablonowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują nieprzeciętny dźwięk JBL Signature Sound. Mimo niewielkiego wymiaru słuchawki te solidne brzmienie.
Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware pozwalają na naturalne rozmowy i całkowitą świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
Jedna słuchawka lub dwie, natychmiastowe połączenie
technologia Dual Connect + Sync automatycznie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji szybkiego parowania, udostępnianej poprzez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w momencie otwarcia etui. Można w dodatku sparować niemało maszyn za pomocą dotknięcia ekranów urządzeń.
Pozbądź się zakłóceń
Krocz poprzez świat w korzystnym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS zapewniają dźwięk JBL Signature Sound oraz nieszablonowy komfort. Nie wypadaj z rytmu poprzez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów, a także utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin i funkcja bezprzewodowego ładowania w etui gwarantują niezwykłą wygodę, a technika Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki albo obu. Mając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję nadzwyczajnych rozmów bez echa i intuicyjne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Oporne na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
Co jest w pudełku?
 • JBL LIVE Free NC+ TWS
 • 1 x 3 końcówki douszne w przeróżnych rozmiarach
 • 1 x 2 nakładki żelowe w przeróżnych rozmiarach
 • 1 x kabel do ładowania USB rodzaju C
 • 1 x etui ładujące

☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb74fb2da47c37ade8d3cb
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Club Pro+
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki również powinny. Od podróży metrem, poprzez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą wydajność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe rodzaju „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,przystosować dźwięk do własnych upodobań albo wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, wykonane poprzez najkorzystniejszych DJ-ów na świecie.
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci potrzeba chwili rozmowy ze swymi współpracownikami? TalkThru powoduje, że z łatwością to zrobić, posiadając włączone słuchawki.
Bezproblemowa łączność
Dzięki technologii Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu obudowy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszystkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
Jeszcze obszerniejsza przezroczystość głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technika kształtowania wiązki 6 mikrofonów gwarantuje transparentnie czysty dźwięk, a jednocześnie eliminuje hałas z otoczenia.
MY JBL Headphones
Zyskaj jeszcze większą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą darmową aplikację.
W komplecie:
 • JBL CLUB PRO+ TWS
 • Końcówki w 3 wymiarach (S, M, L)
 • przewód do ładowania USB rodzaju C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL Reflect Flow ☆

JBL Reflect Flow Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Reflect Flow
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db70e172da47c0aacdcd8e3
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Reflect Flow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe. Wykonane, by korzystać z nich w ruchu i dostosowane dla aktywnych użytkowników. Najkorzystniejsze brzmienie, wygoda i swoboda na pierwszym miejscu!

 • JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe rozwiązanie dla aktywnego stylu życia, równocześnie w ruchu, jak i na siłowni. Oprócz możliwości zmiany utworu i odbierania i kończenia połączeń, słuchawki te mają dodatkowo dostęp do asystenta głosowego. Są odporne na działanie wody i potu (klasa IPX7) i gwarantują do 10 godzin nieustannego słuchania plus dopełniające 20 godzin dzięki etui ładującemu. Na dodatek funkcja szybkiego ładowania w ciągu 10 minut pozwala uzyskać całą godzinę pracy słuchawek. W dodatku JBL Reflect Flow wyekwipowano w technologię Ambient Aware, która w trakcie słuchania muzyki pozwala słyszeć, co dzieje się dookoła i technikę TalkThru umożliwiającą rozmawianie bez zdejmowania słuchawek. JBL Reflect Flow są komfortowe i bezpieczne dzięki dostosowywanym końcówkom i nakładkom Freebit ™ w 3 wymiarach. Konkretne legendarne brzmienie JBL zaprojektowane z myślą o słuchaniu w ruchu.
 • BL Reflect Flow to prawdziwa swoboda bezprzewodowego stylu życia w ruchu. Użytkownika nie ograniczają żadne przewody. Może ćwiczyć, słuchać muzyki czy odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. Słuchawki zezwalają na też nietrudny dostęp do asystenta głosowego. To prostota zarządzania muzyką i połączeniami, a także możliwość uzyskania informacji od asystenta głosowego za jednym naciśnięciem przycisku.
 • O wygodę, komfort, a głównie bezpieczeństwo użytkownika dbają technologie Ambient Aware i TalkThru. Pierwsza z nich (Ambient Aware) pozwala zwiększyć świadomość otoczenia i usłyszeć dźwięki z zewnątrz, a druga (TalkThru) zezwala na prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek.
 • Koronnym dowodem na to, że słuchawki JBL Reflect Flowto najlepszy wybór jest fakt, iż otrzymały one w zeszłym tygodniu nagrodę EISA 2019-2020 w kategorii Europejskie Słuchawki Douszne 2019–2020! W uzasadnieniu czytamy: Słuchawki są dzisiaj na topie, a największym wzięciem cieszą się bezprzewodowe słuchawki douszne – mobilne, ledwo widoczne i działające bez żadnych przewodów. JBL Reflect Flow to doskonałe rozwiązanie dla biegaczy, którym zależy na muzycznym dopingu, a nie w smak im plączące się kable. Znakomite dostosowanie do ludzkiego ucha dzięki technice FreeBit, łączność z Google Now i Siri, wodoodporność (klasa IPX7), ponad 30 godzin działania baterii… Wszystko to sprawia, iż JBL Reflect Flow to znakomity dobór dla tych, którzy chcą i ćwiczyć, i wyglądać.

Specyfikacja techniczna:

 • Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Czułość: 102 dB ciśnienia akustycznego przy 1 kHz/1 mW
 • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 96 dB
 • Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
 • Impedancja przetwornika: 14
 • Moc nadajnika Bluetooth: mniej niżeli 9,5 dBm
 • Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz
 • Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3; AVRCP 1.5; HFP 1.6
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • typ akumulatora w słuchawkach: akumulator litowo-jonowy (110 mAh/3,7 V)
 • rodzaj akumulatora w etui ładującym: akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V)
 • Zasilanie: 5 V, 1 A
 • Czas ładowania: mniej aniżeli 2 godz. Od pełnego rozładowania
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 10 godz.
 • Masa: 85 g

Zawartość opakowania

1 x słuchawki JBL Reflect Flow
3 rozmiary wkładek do uszu
3 wymiary akcesoriów Freebit
1 x etui ładujące
1 x kabel ładujący
1 x karta gwarancyjna
1 x Skrócona instrukcja obsługi

☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3fb0692da47c00d996205e
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
Słuchawki Bluetooth

Poznaj Galaxy Buds Live
Słuchawki douszne zaprojektowano tak, żeby dostroiły się do każdej chwili. Dzięki wyjątkowemu kształtowi, dopasowują się do ucha zapewniając niebywałą wygodę. W dodatku posiadają głośniki, zapewniające niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost wytwarzane dla Twoich uszu.
Nowy zarys bezprzewodowych słuchawek dousznych
Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są w dodatku gładkie i posiadają lśniące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — aby zmieściło się w rąk, gdy jesteś w drodze.
Podkreśl swój styl dzięki lśniącym wykończeniom
dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spośród odcieni takich jak miedziany, biały czy czarny, żeby podkreślić swój styl efektownym akcentem.
produkowane do słuchania muzyki godzinami
Galaxy Buds Live nadzwyczajnie leżą w uszach, gwarantując mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich komfortowa konstrukcja jest dobrana do kształtu ucha, a dwa wymiary końcówek pozwalają na jeszcze lepsze ich przypasowanie w razie potrzeby. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez zapotrzebowania wyjmowania słuchawek z uszu.
To, co słyszysz, zależy od Ciebie
Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zaimplementowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, chroni przed hałasem, lecz pozwala także usłyszeć w razie zapotrzebowania dźwięki z zewnętrz. Umożliwia przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki temu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci trzeba — wystarczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, by funkcję włączyć.
Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z ergonomiczną konstrukcją Galaxy Buds Live, żeby zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Obszerny przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co zezwala na płynny przepływ dźwięku.
Dotknij i przytrzymaj, aby uruchomić Spotify
Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify zezwala na przypisanie dedykowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki przez jedną sekundę, by natychmiast zespolić się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest teraz na wyciągnięcie ręki.
*Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
*przystępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
Wyraźne rozmowy
Dzięki trzem wbudowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup wyłapuje ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, żeby zapewnić lepszą jakość dźwięku — nawet w hałaśliwym otoczeniu. Działają przez sporo godzin. A potem jeszcze dłużej.
Ciesz się muzyką w trakcie pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
Ładuj zaledwie kilka minut, żeby móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania gwarantuje godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej mocy, możesz zastosować funkcji PowerShare w swym smartfonie, żeby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
ŁADOWANIE 5 min
ODTWARZANIE ok. Godziny
Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swoim telefonem i słuchajcie razem ulubionych tradycyjnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
Połącz się ze swym Galaxy
prosto połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie zezwala na prędkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych urządzeń. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się między innymi urządzeniami.
Łatwe połączenie z komputerem
Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyzbratać urządzenia.

☆ JBL Live Pro+ ☆

JBL Live Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro+
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073e9ee2da47cd580e0b26b
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE PRO+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe

najlepsze wrażenia dzięki legendarnemu brzmieniu JBL
Słuchawki Live Pro+ TWS proponują najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia – są niepokaźne, lecz ich 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne gwarantują legendarne brzmienie JBL przez cały dzień.
Adaptacyjna redukcja hałasu z technologią Smart Ambient
Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyciszyć to, co Cię rozprasza, gdy potrzebujesz skoncentrować się na nauce lub wczuć w rytm muzyki. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje dookoła Ciebie bez zdejmowania słuchawek, technika Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.
Do 28 godzin czasu pracy akumulatora z ładowaniem bezprzewodowym
Dzięki choćby 7 godzinom odtwarzania plus 21h doładowania w etui i szybkiemu ładowaniu słuchawki JBL Live Pro+ TWS mogą towarzyszyć Ci przez cały dzień. Ładowanie bezprzewodowe Qi pozwala momentalnie naładować słuchawki JBL Live Pro+ TWS z funkcją prędkiego ładowania
Więcej muzyki, mniej hałasu
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Live Pro+ TWS najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia oraz pozwalają zanurzyć się w muzyce dzięki legendarnemu brzmieniu JBL. Zachowaj świadomość otoczenia dzięki technice Smart Ambient albo skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu. Przełączaj pomiędzy utworami a połączeniami grupowymi dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki, które rejestrują głos i oddają wrażenie rozmowy twarzą w twarz oraz trzeciemu mikrofonowi do redukcji hałasu. Wszystkie polecenia można wykonywać na nausznikach – możesz sterować muzyką i połączeniami jednym palcem. Uzyskaj pomoc od preferowanego asystenta głosowego za pomocą głosu lub dotknięcia wkładki dousznej. A jeśli skonfigurujesz "hej Google", aktywuj funkcje JBL Live Pro+ TWS tylko przy pomocy głosu. Proponują choćby do 28 godzin czasu pracy z ładowaniem bezprzewodowym Qi oraz superszybkim ładowaniem, dzięki temu są zawsze gotowe, aby Ci towarzyszyć.
genialne połączenie - zero hałasu
Tęsknisz za spotkaniami twarzą w twarz? Dzięki technice izolacji hałasu i wiatru mikrofonom z technologią formowania wiązki Twój głos jest bezbłędnie przekazywany na drugi koniec, gwarantując Ci wrażenie rozmowy na żywo.
Podwój połączenie + synchronizacja i szybkie parowania
Natychmiast po otwarciu etui słuchawki parują się z Twoim urządzeniem oraz możesz zacząć słuchać muzyki, wykonywać połączenie mono/stereo albo korzystać z asystenta głosowego w jednej słuchawce lub obu. Dodatkowo aplikacja JBL upraszcza przypisanie funkcji do każdej słuchawki. Dzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL samoczynnie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android. Możesz też sparować inne urządzenia, dotykając ich ekranów.
Uzyskaj pomoc, używając głosu
Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) albo Ambient Aware, przejrzyj czas pracy na akumulatorze lub wyłącz słuchawki przy pomocy głosu i polecenia "hej, Google". Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, aby w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego.
Wodoodporność i wygodne dopasowanie
Weź muzykę z sobą wszędzie, dokąd zabiorą Cię Twoje przygody. Słuchawka posiadają certyfikat IPX4, są wodoodporne i dostarczane z silikonowymi wkładkami dousznymi w pięciu wymiarach, aby zapewnić perfekcyjne dostosowanie.
W pakiecie:
 • JBL Live Pro+ TWS
 • 1 x 5 wkładek dousznych w rozmaitych wymiarach
 • 1 x kabel do ładowania USB typu C
 • 1 x etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W/!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe ☆

HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606428e58e441aa77f170a14
 • ID kategorii: 7967

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

huawei freebuds 4i to produkt skierowany do młodych, energicznych osób, które nie boją się eksperymentować i lubią testować najnowsze, lecz także przystępne cenowo technologie. Bezprzewodowe słuchawki huawei freebuds 4i są zaopatrzone w wytrzymałą baterię, która zezwala na 10 godzin nieustannego użytkowania, aktywną redukcję szumów, która gwarantuje nadzwyczajną jakość dźwięku, a także wyjątkowo funkcjonalny, minimalistyczny design, który stanowi ich dopełnienie.korzyści: bateria, o pojemności 55 mah, wystarcza na 10 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania oraz na 6.5 godziny prowadzenia rozmów przy wyłączonej aktywnej redukcji szumów.

w połączeniu z etui ładującym, słuchawki mogą odtwarzać muzykę aż przez 22 godziny i zezwalają na 14 godzin połączeń głosowych. Prekursorskie w branży szybkie ładowanie – już 10 minut pozwala na 4 godziny korzystania z słuchawek.

Inne Rankingi:  Słuchawki do gier

po 60 minutach zaś, są one w pełni naładowane. Bateria w stanie spoczynku trzyma aż do 200 dni, a po wyjęciu słuchawek z etui ładującego – do 2 dni. Układ dwóch mikrofonów pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i przy pomocy odwróconej fali dźwiękowej zredukowanie hałasu nawet do 22 db.

algorytm redukcji szumów zagwarantuje wysoką jakość rozmów głosowych choćby w nieprzystępnych warunkach dźwiękowych, takich jak jazda na rowerze przy intensywnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym, biurze czy ruchliwym centrum handlowym.

etui ładujące zostało zaprojektowane tak,wyśmienicie pasowało do łuku dłoni użytkownika. Do artykułu dołączone są w dodatku inteligentnie dostosowujące się do ucha nakładki silikonowe, przystępne w 3 wymiarach.Najtańsze słuchawki z radiem do biegania – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek z radiem do biegania. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TCL ACTV500TWS ☆

TCL ACTV500TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL ACTV500TWS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b7342c8e441a0dd462c076
 • ID kategorii: 7967

☆ TCL ACTV500TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki TCL ACTV500TWS Czarne nieustannY DŹWIĘK. ROZRYWKA W DOWOLNYM MIEJSCU Słuchawki z linii ACTV zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić osobom, które rzadko opuszczają trening, uzupełniające wzmocnienie, którego potrzebują, żeby pozostać w ruchu.

Słuchawki TCL ACTV500TWS są zaopatrzone w zaczep zakładany na ucho, aby zapewnić komfortowe trzymanie w uchu. Oferują prosty w regulacji system kontroli długości kabla, dzięki temu kabel będzie mniej zwisający w trakcie ćwiczeń.

ponadto, posiadając stopień wodoodporności IPX5, możesz się pocić bez uszkodzenia słuchawek. Szczegóły, KTÓRE MOŻESZ USŁYSZEĆ Słuchawki TCL ACTV500TWS są stworzone z precyzyjnie zaprojektowanych sterowników audio, tworząc niezwykle wciągający dźwięk wszędzie tam, gdzie zabierze Cię Twoja muzyka.

mają także konkretne przetworniki 6 mm w kompaktowej konstrukcji, by zapewnić rewelacyjne przypasowanie, czysty dźwięk i mocny bas. MUZYKA W RUCHU ACTV posiada stopień ochrony IPX5, wodoodporną, wytrzymałą na pot obudowę i nieprzepuszczalną powłokę Nano dla dodatkowej ochrony, dzięki temu słuchawki TCL ACTV500TWS będą działać nawet podczas intensywnych treningów wypełnionych potem i deszczu.

Dzięki ACTV możesz słuchać godzinami w pełnym komforcie. TWOJA ROZRYWKA. TWÓJ styl ACTV ponadto prawdziwie bezprzewodową konstrukcję, która eliminuje codzienne kłopoty z kablami i pozwala skupić się wyłącznie na muzyce.

Smukłe etui z funkcją ładowania bezprzewodowego pomoże Ci wrócić do muzyki, dzięki temu ze słuchawkami TCL ACTV500TWS możesz słuchać ulubionych utworów tyle, ile tylko zechcesz.


☆ Belkin soundform ☆

Belkin soundform Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Belkin
 • Nazwa produktu: Belkin soundform
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62e3fb178e441ad5b28d0c81
 • ID kategorii: 7967

☆ Belkin soundform - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki BELKIN ROCKSTAR ze złączem Lightning

Dzięki wysokiej jakości dźwięku, najwyższemu komfortowi i dopasowaniu oraz wyjątkowej trwałości słuchawki ROCKSTAR ze złączem Lightning to słuchawki, na które czekaliście Ty i Twój iPhone. Te kompaktowe słuchawki zaopatrzone w funkcje, w tym wodoodporność i izolację szumów, świetny dźwięk bez rozpraszania uwagi - możesz zatracić się w muzyce, przenieść się do innego świata z książką audio albo odczuć wzlotów i upadków każdej historii z interesującą zawartością podcastów.

nieprzeciętnE dostosowanIE DO idealnEGO DŹWIĘKU
znakomicie przypasowane słuchawki pokaźnie lepszy dźwięk. ROCKSTAR łączy końcówki douszne, które można zintegrować do ucha, z wzorem, który aktywnie kieruje dźwięk w stronę błony bębenkowej. Rezultatem jest perfekcyjna izolacja szumów, dzięki temu masz pewność, iż muzyka jest odtwarzana zgodnie z zamierzeniami artysty. Każde bębnienie, każdy tekst, każdy instrument i każdy oddech w oryginalnym nagraniu jest wyraźnie odtwarzany dla twojego ucha. Dzięki tak wspaniałemu odtwarzaniu jedyne, co może się zgubić, to Ty.

KOMFORT JEST MUZYKĄ DLA TWOICH USZU
Źle dostosowane słuchawki douszne są głównym czynnikiem powodującym dyskomfort w słuchawkach. Dzięki trzem rozmaitym rozmiarom końcówkom załączonym do zestawu ROCKSTAR łatwo jest znaleźć optymalne dopasowanie dla bardziej wygodnego słuchania. Trzymając zatyczki do uszu, nachylone przetworniki zniżają obciążenie ucha, dzięki czemu możesz radować się komfortem poprzez cały dzień i słuchać ulubionej muzyki do czasu, aż chcesz.

wytrzymałY NA DZIAŁANIE WILGOCI
Gdziekolwiek słuchasz muzyki, słuchawki ROCKSTAR są zaprojektowane z myślą o Tobie. Właśnie dlatego sprawiliśmy, iż są wytrzymałe na pot i zachlapanie - co czyni je wspaniałymi do wykorzystania w każdą pogodę, a także do ćwiczeń fitness albo na siłowni.

wytrzymałość
Ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu kabli nauczyło nas kilku rzeczy. Słuchawki ROCKSTAR są nad wyraz elastyczne i wzmocnione w głównych punktach obciążenia, aby wytrzymać intensywne użytkowanie w wielu środowiskach. Kompleksowe procedury testowe, obejmujące wszystko, od jednostajnego stosowania po skrajne warunki środowiskowe, wytrzymałość.

BEZ PLĄTANIA
Płaska, lekka konstrukcja powoduje,kabel słuchawek nie plącze się w kieszeni albo torbie. W trakcie użytkowania funkcja zarządzania kablami chroni przed nadmiarem kabla i ustawia mikrofon w celu łatwego prowadzenia rozmów bez użycia dłoni.

KONTROLA
Słuchawki ROCKSTAR są gotowe do wykorzystania od razu po wyjęciu z pudełka - nie wymaga adaptera ani wcześniejszego ładowania. Przycisk wielofunkcyjny upraszcza odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, zmianę głośności lub odbieranie połączeń telefonicznych za naciśnięciem jednego przycisku. Klarowny, wbudowany mikrofon ułatwia odbieranie połączeń bez zdejmowania słuchawek.

GWARANCJA, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ
Dążymy do jakości i zapewniamy 2-letnią ograniczoną gwarancję na słuchawki ROCKSTAR ze złączem Lightning. Ten towar został zaprojektowany i przetestowany, żeby zapewnić nieskazitelną skuteczność nawet przy intensywnym używaniu.EAN: 0745883772728
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: G3H0001btBLK
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Douszne
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: Lightning
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon: zaimplementowany
Długość przewodu: 112 cm

☆ Earfun Air Pro 2 (czarny) ☆

Earfun Air Pro 2 (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Earfun
 • Nazwa produktu: Earfun Air Pro 2 (czarny)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d1a32da47c69b066f4d4
 • ID kategorii: 7967

☆ Earfun Air Pro 2 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS EarFun Air Pro 2

EarFun Air Pro 2 to bezprzewodowe słuchawki TWS, które obsługują hybrydową redukcję szumów ANC i zostały wyposażone w 10-milimetrowe przetworniki. Gwarantują fantastyczną jakość dźwięku i pozwalają wybierać spośród kilku trybów odtwarzania. Ich czas pracy sięga 34 godzin z etui ładującym. Łącze Bluetooth 5.2 zagwarantuje bezawaryjną transmisję sygnału, a zaimplementowane panele dotykowe komfortową obsługę słuchawek.

Wysoka jakość dźwięku

Odkryj swoje ulubione piosenki w nowej, lepszej jakości. Słuchawki zostały wyposażone w tytanowe, kompozytowe, dynamiczne przetworniki 10 mm. Dzięki temu mogą zapewnić czysty, bogaty w detale dźwięk, wyraziste tony wysokie i wzmocnione, głębokie basy. Z EarFun przekonasz się, jak dobrze może brzmieć muzyka!

Hybrydowa redukcja szumów ANC QuietSmart 2.0

Masz dość uciążliwego hałasu? Air Pro 2 pomogą Ci o nim zapomnieć! Słuchawki obsługują hybrydową redukcję szumów ANC QuietSmart 2.0, która zezwala na wyciszenie niepożądanych dźwięków do nawet 40 dB. Możeszkomfortowo słuchać muzyki, kiedy wieje - Air Pro 2 samoczynnie redukują szum wiatru. Irytujący hałas już nie będzie Ci przeszkadzać!

3 tryby odtwarzania

przypasuj działanie słuchawek do swych oczekiwań. Air Pro 2 oferują 3 tryby odtwarzania do wyboru. Tryb Normal pozwala cieszyć się wyśmienitej jakości dźwiękiem i pasywną redukcją szumów. W trybie Noise Cancelling słuchawki filtrują niechciane odgłosy, umożliwiając odcięcie się od hałasu. Tryb Ambient Sound powoduje, iż możesz słuchać muzyki, a jednocześnie świetnie słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie. Dzięki czemu nie przegapisz ważnego komunikatu na lotnisku!

Rozmawiaj poprzez telefon

teraz możesz bez przeszkód rozmawiać przez telefon choćby w wyjątkowo hałaśliwym otoczeniu - na przykład w supermarkecie czy autobusie. Twoi rozmówcy świetnie Cię usłyszą! Każda słuchawka została wyekwipowana w 3 mikrofony. Air Pro 2 obsługują także ENC, a także zaawansowany algorytm redukcji szumów. Dzięki temu nie tylko idealnie rejestrują głos, lecz też filtrują niechciane dźwięki z otoczenia.

choćby 34 godziny muzyki

Słuchaj muzyki dopóki chcesz. Gdy redukcja szumów ANC jest wyłączona, Air Pro 2 mogą pracować do 7 godzin. Wchodzące w skład zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas o około 27 godzin. Łącznie możesz więc słuchać swych ulubionych piosenek nawet przez 34 godziny! Słuchawki obsługująprędkie ładowanie. Wystarczy około 10 minut, aby mogły Ci służyć przez kolejne 2 godziny. Na dodatek etui ładujące można ładować jednocześnie poprzez USB-C, jak i bezprzewodowo.

Bluetooth 5.2

Postaw na swobodę, jaką zapewniają bezprzewodowe rozwiązania. Air Pro 2 wykorzystują innowacyjne łącze Bluetooth 5.2, dzięki czemu gwarantują szybką, stabilną i bezawaryjną transmisję. Akcentuje je także niższe zużycie energii. Co więcej, każda słuchawka łączy się z wybranym urządzeniem niezależnie. Możesz więc bez przeszkód używać ich obu na raz albo pojedynczo - tylko lewej lub tylko prawej.

dobrane do Twoich potrzeb

Słuchawki Air Pro 2 perfekcyjnie leżą w uszach i nieporównany komfort wykorzystywania. W zestawie odszukasz wymienne gumki w 3 rozmiarach (S, M i L), dzięki którym jeszcze lepiej przypasujesz je do swoich potrzeb. Wodoodporność IPX5 powoduje, że możesz bez obaw słuchać muzyki na treningu albo w czasie deszczu. Słuchawki wykrywają też, czy masz je w uszach i w zależności od tego automatycznie zatrzymują albo wznawiają odtwarzanie.

Obsługa dotykowa

Z EarFun wszystko, czego Ci potrzeba, masz zawsze w zasięgu ręki. Air Pro 2 zostały wyposażone w wygodne w użyciu panele dotykowe. Już nie musisz za każdym razem sięgać po telefon! dzisiaj starczy kilka dotknięć, by na przykład zatrzymać / wznowić odtwarzanie, przełączyć utwór, aktywować asystenta głosowego, odebrać telefon, zakończyć połączenie albo choćby dostosować głośność.

W zestawie
 • Słuchawki Air Pro 2
 • Etui ładujące
 • kabel USB-C
 • Wymienne gumki A (wymiary S, M i L)
 • Wymienne gumki B (wymiary S, M, L)
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ Jabra Elite 3 ☆

Jabra Elite 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 3
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137af802da47cdaac390cf5
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Elite 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra Elite 3
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

 • Praca baterii do 7 godzin, do 28 godzin z futerałem
 • stworzone z myślą o bezpiecznym i komfortowym dobraniu
 • Bluetooth, do 10 m/33 stóp
 • mocny dźwięk i technologia połączeń oparta o 4 mikrofony

Poczuj konkretne basy.
Jeśli nie chcesz iść na kompromis w kwestii dźwięku, Jabra Elite 3 to artykuł idealny dla Ciebie. Głębokie basy, mocny i konfigurowalny dźwięk oraz 4 mikrofony dla wyraźnych rozmów w podróży – te słuchawki to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku.
Tchnij życie w basy...
Twoja ścieżka dźwiękowa
Na ulicy, w metrze albo po prostu w podróży zasługujesz na to, żeby każdego dnia muzyka brzmiała dokładnie tak, jak lubisz. Dzięki zaawansowanemu regulowaniu w instynktownej aplikacji Sound+ oraz głośnikom o średnicy 6 mm, te słuchawki douszne gwarantują bogaty, czysty dźwięk i konkretne basy, które możesz skonfigurować wedle swoich potrzeb.
Zasługujesz na niesamowitą ścieżkę dźwiękową w swym życiu.
Zero dźwięków z otoczenia
W rzeczywistym świecie pełno jest szumów z otoczenia. Stworzone z myślą o izolacji od hałasu, słuchawki Elite 3 eliminują hałas otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w swojej muzyce, gdziekolwiek jesteś.
Szumy z otoczenia pod kontrolą przez cały dzień.
Dźwięk przestrzenny
Gdy chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie, inteligentny tryb HearThrough wykorzystuje zaimplementowane mikrofony do przechwytywania dźwięków z otoczenia i odtwarza je w słuchawkach. Bez konieczności wyjmowania słuchawki z ucha.
Od zamówienia kawy po słuchanie komunikatów na dworcu — HearThrough to Twój nowy przyjaciel.
HearThrough przepuszcza tylko widoczne dźwięki.
W pełni gotowe
Jeśli jesteś zawsze gotowy na wszystko, mamy perfekcyjną wiadomość: Twoje słuchawki douszne też są gotowe na wszystko. W trybie mono możesz używać jednej słuchawki dousznej, gdy druga się ładuje, i radować się niewyczerpaną baterią.
Niezależnie od tego, co chcesz dziś robić, Twoje słuchawki douszne są na to gotowe.
Wyraźnie lepsza jakość połączeń
Życie jest krótkie, więc po co marnować czas na szukanie cichego miejsca na wykonanie połączenia? Elite 3 są wyposażone w 4 mikrofony, które przejrzyście czyste rozmowy. Zatem gdziekolwiek pójdziesz, możesz rozmawiać i omawiać plany i nie musisz się martwić, czy Twój rozmówca Cię słyszy.
Jakość połączenia, o której warto krzyczeć. Ale nie ma takiej potrzeby.
najlepsze słuchawki douszne bez kompromisów
Niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, w podróży, czy załatwiasz codzienne sprawy, niski stan baterii może w pełni zepsuć Twój dzień. Dzięki słuchawkom Elite 3 nie musisz się o to martwić. Proponują 7 godzin pracy na zaimplementowanej baterii, 28 godzin pracy z futerałem i prędkie ładowanie, więc możesz korzystać z nich poprzez cały dzień.
Twoje słuchawki powinny za każdym razem dotrzymywać Ci kroku.
Nie wypadaj z rytmu
Szukanie telefonu to już przeszłość. Ciesz się bezpośrednim dostępem do muzyki dzięki funkcji odtwarzania ze Spotify, natychmiast aktywuj asystentkę Alexa i zapytaj o pogodę albo bez problemu sparuj urządzenia przy pomocy Google Fast Pair.
Wszystko, czego Ci potrzeba, jest na wyciągnięcie ręki.
Duńska kompozycja dla Twoich uszu
Słuchawki douszne to niekoniecznie pierwsze co przychodzi na myśl, gdy słyszysz hasło „duńska konstrukcja. To dlatego, iż nie próbowałeś Elite 3, słuchawek dousznych które są połączeniem konwencjonalnej i wytwornej duńskiej stylistyki, a także naszej ergonomicznej inżynierii akustycznej. Efekt? Słuchawki douszne, które wyglądają niemal tak należycie, jak brzmią.
Światowej klasy doskonałość dźwięku opracowana w Kopenhadze.
Zapomnij o parasolce
Nie masz parasolki? Nie martw się. Wytrzymałe i trwałe słuchawki Elite 3 mają ochronę przeciwdeszczową klasy IP55 i objęte są 2-letnią gwarancją. Nieważne czy to lekka mżawka, czy nagła ulewa, Twoje słuchawki są bezpieczne.
Te słuchawki douszne wytrzymają wszystko.
Gwarancja - 2 lata gwarancji (przeciwko działaniu wody i kurzu po dokonaniu rejestracji w aplikacji Jabra Sound+)
Zawartość opakowania
Słuchawki douszne,
3 zestawy wkładek EarGel,
futerał ładujący,
kabel USB-C do USB-A,
gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami

☆ Baseus Simu S2 ☆

Baseus Simu S2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Simu S2
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b14658e441a02dfd7a0a9
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Simu S2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SIMU ANC S2

Lekkie, wygodne i funkcjonalne słuchawki zapewnią niespotykaną jakość dźwięku.

W przeciwieństwie do innych modeli, każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co powoduje, że ​​połączenie jest bardziej zrównoważone i ogranicza opóźnienie.

 • Każda słuchawka może być stosowana jako samodzielna jednostka.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz to kompaktowa i stylowa obudowa ładująca, która jest dodana do słuchawek;gromadzi się w kieszeni albo torbie. Służy ona jako Power Bank i zabezpiecza słuchawki przed zgubieniem.

Etui naładujemy kablem Type-C lub bezprzewodowo.

Aby sparować z telefonem albo innym urządzeniem, słuchawki są zaopatrzone w moduł Bluetooth 5.0 i energooszczędny układ audio.

 • Jednak prawdziwą siłą tych słuchawek jest efekt Hybrydowej Redukcji Szumów. Active Noise Control (ANC).

wbudowany układ sprawi, iż usłyszysz muzykę bez żadnych zakłóceń. Wyeliminuje niechciane dźwięki. Niezależnie od tego, czy jesteś w autobusie czy w poczekalni. Hałas przestanie być przeszkodą i zanurzysz się w dźwięku jak nigdy dotąd.

 • Słuchawki są zaopatrzone w kodeki SBC/AAC i membranę 10mm równoważącą wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości.

W lewej i prawej słuchawce zastosowano mikrofon MEMS o wysokiej czułości, a także adaptacyjny algorytm redukcji szumów ANC który likwiduje szum w tle podczas połączeń.

 • Słuchawki posiadają specjalną funkcję która lokalizuje kiedy są w uchu.
właściwości:
 • Model: SIMU ANC True Wireless Earphones S2
 • Kolor: szary
 • Materiał: ABS + PC
 • Wersja Bluetooth: V5.0
 • Odległość komunikacyjna: 10 m
 • Czas czuwania: 300 godzin
 • Czas muzyki: 6-7h
 • Czas słuchania muzyki z etui: 24h
 • objętość baterii:
 • 45mAh / 0.167 Wh (słuchawka)
 • 480mAh / 1.776 Wh (etui)
 • Czas ładowania: 1,5 godziny
 • Czas ładowania bezprzewodowego: 2h
 • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
 • Ładowanie: przewód Type-C
 • Kompatybilność: wszystkie urządzenia z funkcją Bluetooth
 • Kod producenta: NGS2-0G
Najważniejsze atuty:
 • Pojemna bateria.
 • pokrywa, która służy również jako źródło zasilania.
 • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona.
 • Oryginalny dźwięk SBC/AAC HQ.
 • Efekt Active Noise Control (ANC).
 • Bluetooth 5.0
 • Każda słuchawka może być w dodatku używana jako samodzielna jednostka.
 • zastosowany mikrofon.
 • Wsparcie asystenta głosowego.
Dźwięk

Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są zaopatrzone w kodeki SBC/AAC i membranę 10mm równoważącą wysokie, średnie i niskie częstotliwości.

Ci, którzy chcą osiągnąć najlepszą możliwą jakość brzmienia za pośrednictwem słuchawek Bluetooth powinni bezdyskusyjnie zainteresować się zgodnością kodeków między swymi urządzeniami.

Słuchawki tworzą świetną izolację akustyczną dzięki efektowi Active Noise Control (ANC) która blokuje wszystkie zewnętrzne zakłócenia.

Efekt izolujący pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie w dowolnym miejscu i czasie.

Funkcja wykrywania ucha

Gdy włączone jest automatyczne wykrywanie ucha, słuchawki wykrywają, czy są włożone do uszu i automatycznie włączają odtwarzanie dźwięku.

Odtwarzanie jest automatycznie wstrzymywane, gdy wyjmiesz jedną słuchawkę z ucha. Gdy wyjmiesz obie słuchawki, odtwarzanie jest wyłączone.

Tryb dźwięków otoczenia

Gdy potrzebujesz na chwilę usłyszeć otoczenie naciśnij i przytrzymaj słuchawkę, aby włączyć tryb dźwięków otoczenia.

Na przykład w sytuacji, gdy potrzebujesz usłyszeć ważny komunikat, złożyć zamówienie w restauracji lub porozmawiać.

jednostajne połączenie Bluetooth 5.0

Dzięki technice Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów lub innych maszyn obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m.

Nowa generacja chipów proponuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii i jednostajną i szybką transmisję dźwięku.

Zoptymalizowany algorytm kodowania i dekodowania dźwięku bezprzewodowego zagwarantuje synchronizację AV w czasie rzeczywistym, unikając opóźnień podczas grania i oglądania.

Wygoda

niezwykle lekka kompozycja, o udoskonalonym funkcjonalnym kształcie zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

genialnie dostosowane do Twoich uszu, długofalową wygodę noszenia. Lekkie i przenośne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

Pojedyncza słuchawka waży zaledwie 3,5g, dzięki czemu można ją nosić bez obciążenia. Słuchawki są wyekwipowane w 3 rozmiary miękkich silikonowych nakładek dousznych, które perfekcyjnie pasują do różnorodnych kanałów słuchowych.

Połączenia głosowe

Najnowocześniejsza technika redukcji hałasu usuwa zakłócający szum w tle, gdziekolwiek jesteś.

W lewej i prawej słuchawce zaimplementowano mikrofon MEMS o wysokiej czułości i adaptacyjny algorytm redukcji szumów Wireless IC, który likwiduje szum w tle podczas połączeń. Inteligentnie przechwytuje i wzmacnia dźwięk.

Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie, płynnie przechodząc pomiędzy środowiskami, w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

Wszędzie jest dobre miejsce do rozmowy.

 • Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.
Przycisk dotykowy

Dotykowe przyciski sterujące pozwalają na aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń, aktywowanie, a także wyłączanie ANC itp.

istotnie funkcjonalne by sprostać wszystkie Twoje wymogi.

 • Przełączanie się pomiędzy trybami:

Przytrzymaj przycisk ponad 2s -Wyłączenie ANC -> Włączenie ASM -> Włączenie ANC

 • Play/Pauza - Podwójne kliknięcie prawej /lewej słuchawki.
 • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej/lewej słuchawki w trakcie połączenia.
 • Odrzucenie połączenia - długie przyciśnięcie (2s) prawej / lewej słuchawki.
 • Następna piosenka - kliknięcie prawej słuchawki
 • Poprzednia piosenka - kliknięcie lewej słuchawki
 • Aktywowanie asystenta - potrójne kliknięcie lewej słuchawki
Inne Rankingi:  Sluchawki EarPods

Przyciski znajdują się z boku słuchawek..

Ładujące etui

Do zestawu został dołączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Z naładowanym do pełna etui, możemy korzystać ze słuchawek nawet do 24h.

Możemy wyjść z domu nie martwiąc się o brak dostępu do prądu.

na dodatek etui jest kompatybilne z ładowaniem indukcyjnym Qi. Wystarczy odłożyć słuchawki na ładowarkę bezprzewodową i w ciągu 2h cieszyć się pełnym naładowaniem.

spora kompatybilność

komplet został zaprojektowany tak, żeby można było go prosto sparować z dowolnym smartfonem lub urządzeniem obsługującym technikę Bluetooth, takim jak tablety, notebooky, iWatch3 itp.

 • na dodatek możesz związać słuchawki z Siri albo asystentem Google aby obudzić telefon bez zastosowania rąk, umożliwiając nieskomplikowane wykonywanie połączeń i sterowanie aplikacjami.

☆ Beats by Dr. Dre Beats Flex ☆

Beats by Dr. Dre Beats Flex Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Beats Flex
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b62e078e441a176662bf5e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Beats Flex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające komfort używania poprzez cały dzień. Sprężystość poprzez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach albo zawiesić na szyi.

Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy przeglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz ekspresowo zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne polepszają komfort słuchania po włożeniu do uszu samoczynnie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

kabel Flex-Form zagwarantuje całodzienny komfort używania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery rozmiary wkładek dousznych jednostkowe dostosowanie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne zapobiegają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni lub torebki.

Muzyka przez cały czas Krótszy czas ładowania. Powiększona elastyczność. Słuchawki Beats Flex choćby 12 godzin słuchania, oferując komfort użytkowania przez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

Napędzane znakomitym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i opatentowany przetwornik warstwowy, które idealną separację kanałów stereo i bogate i skrupulatne brzmienie basów.

Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne obniżają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk. Innowacyjny procesor cyfrowy dokładnie dostraja dźwięki, by zagwarantować staranne i wyraziste brzmienie.

w rezultacie zyskujesz bogaty, solidny dźwięk, który towarzyszy Ci przez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest za każdym razem przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 pokaźniejszy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

progresywny zaimplementowany mikrofon redukuje szum wiatru, powiększając czystość głosu i sprawność połączeń. Umieszczone na urządzeniu komponenty sterujące dostosowywanie głośności, a także zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

wyposażone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni łączy słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Wystarczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Dzisiaj słuchawki Beats Flex mogą być używane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co pozwala na płynne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

teraz z łatwością podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada albo urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić nieprzeciętną dla siebie głośność. Wystarczy umieścić drugi komplet zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

Potem wystarczy już tylko słuchać wspólnie. Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją automatycznego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna gwarantuje świetne brzmienie charakteryzujące się precyzyjnym basem i niskim poziomem zniekształceń zastosowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia obszerniejszej czystości głosu nawet 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort używania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem wymiarom wkładek dousznych wyposażone w czip Apple W1 gwarantujący bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats lub słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 zapewnia pokaźniejszy zasięg i mniej zakłóceń części sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa dane o produkcie Przeznaczenie Telefonia komórkowa Muzyka budowa Zagłowne Douszne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak kolor Żółty Waga 18.6 g Akcesoria w pakiecie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech rozmiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe parametry Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

generacji)


☆ Edifier Słuchawki TWS Edifier W240TN (białe) ☆

Edifier Słuchawki TWS Edifier W240TN (białe) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Słuchawki TWS Edifier W240TN (białe)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332a7b08e441adcd4482a51
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier Słuchawki TWS Edifier W240TN (białe) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Edifier W240TN

Słuchawki bezprzewodowe TWS Edifier W240TN zostały wyekwipowane w podwójne przetworniki, dzięki temu zapewniają wysoką jakość dźwięku. Za szybkie i zrównoważone połączenie odpowiada Bluetooth 5.3, a aktywna redukcja szumów pozwoli Ci odciąć się od hałasu. Możesz też skorzystać z funkcji i ustawień dostępnych w aplikacji Edifier Connect. Słuchawki wyróżniają się także wodoodpornością IP55 i długim czasem pracy.

Jeszcze lepsza jakość dźwięku

Co sprawia, iż słuchawki grają tak poprawnie? W240TN zostały wyposażone w podwójne dynamiczne przetworniki koaksjalne, dzięki czemu możesz cieszyć się bogactwem szczegółów i perfekcyjną harmonią. 10-milimetrowy woofer i 6-milimetrowy przetwornik wysokotonowy gwarantują głębokie, potężne basy, przyjemne dla ucha tony wysokie i szersze pasmo przenoszenia. Zapewnij sobie ciekawsze muzyczne doświadczenie i odkryj nieznane wcześniej detale ulubionych piosenek!

Aktywna redukcja szumów

Pożegnaj irytujący hałas. Słuchawki obsługują aktywną redukcję szumów, możesz więc odciąć się od zbędnych odgłosów i bez przeszkód słuchać muzyki albo ulubionego podcastu. Wolisz słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie? Wybierz tryb Ambient Sound i dopasuj jego działanie w aplikacji Edifier Connect. Dzięki temu nie przegapisz ważnego komunikatu na dworcu ani informacji przekazywanych poprzez współpracowników!

Bluetooth 5.3

Problemy z jakością połączenia bezprzewodowego to już przeszłość. Nowoczesna technologia Bluetooth 5.3 zapewnia szybką i stabilną transmisję, niższe zużycie energii i wysoką niepodatność na zakłócenia. Przystępny jest jeszcze specjalny tryb gamingowy, w którym opóźnienie wynosi zaledwie około 80 ms. To nadzwyczajna opcja dla graczy - genialna synchronizacja obrazu i dźwięku sprawi,łatwo pokonasz swoich przeciwników!

Rozmawiaj poprzez telefon

Z Edifier W240TN możeszkomfortowo rozmawiać poprzez telefon - choćby w wyjątkowo głośnym otoczeniu. Technika redukcji szumów AI DNN bezawaryjnie likwiduje zbędne dźwięki, jednocześnie podkreślając brzmienie Twojego głosu. Zatłoczony autobus, centrum miasta, supermarket - miej pewność, że Twoi rozmówcy świetnie Cię usłyszą, gdziekolwiek się wynajdziesz.

Długi czas pracy

Koniec z obawami, iż słuchawki zbyt prędko się rozładują. W240TN mogą odtwarzać muzykę choćby przez 7 godzin, gdy redukcja szumów jest włączona lub do 8,5 godziny, jeśli ją wyłączysz. Wchodzące w skład zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas trafnie do 21 godzin lub 25,5 godziny. Dzisiaj możesz swobodnie słuchać ulubionych piosenek w pracy, w domu i podczas podróży! Co więcej, wystarczy około 10 minut ładowania, żeby móc odtwarzać muzykę przez kolejne 2 godziny.

Komfort wykorzystywania

W zestawie odszukasz nie tylko słuchawki, lecz też 4 pary gumek w zróżnicowanych rozmiarach (XS, S, M i L). Dzięki czemu możesz trafnie przypasować artykuł do swych potrzeb i radować się komfortem używania. W240TN nadzwyczajnie leżą w uszach, a ich komfortową obsługę zaimplementowane przyciski. Słuchawki obsługują również asystenta głosowego i wyróżniają się wodoodpornością IP55 - bez obaw używaj ich w trakcie treningu. Znamionuje je także nowoczesny, stylowy design.

Więcej możliwości z aplikacją

Zapewnij sobie dostęp do wielu dodatkowych funkcji i ustawień. Starczy, że zainstalujesz bezpłatną aplikację Edifier Connect i sparujesz z nią swoje słuchawki! Możesz na przykład skorzystać z ustawień EQ i timera. Istnieje także możliwość zmiany trybu lub wygłuszenia swojego głosu w trybie call. Przy pomocy smartfona ustawisz także funkcje przycisków. Pożegnaj konieczność ograniczania się do ustawień fabrycznych!

W pakiecie
 • Słuchawki
 • Etui ładujące
 • Wymienne gumki (4 pary, XS, S, M, L)
 • przewód do ładowania
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ Kygo E4/1000 ☆

Kygo E4/1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kygo
 • Nazwa produktu: Kygo E4/1000
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db7013d8e441a61c76320c7
 • ID kategorii: 7967

☆ Kygo E4/1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:6 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):97 dB;części budowy/konstrukcji:pałąk na szyję;Funkcje uzupełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;dane uzupełniające:magnetyczne końcówki;Kodek Bluetooth:aptX;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, pałąk na szyje;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):E4/1000;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX5;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Profil Bluetooth:AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:15 g;Wersja Bluetooth:4.1;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ SŁUCHAWKI TWS EARFUN FREE PRO 2 (CZARNE) ☆

SŁUCHAWKI TWS EARFUN FREE PRO 2 (CZARNE) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Earfun
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI TWS EARFUN FREE PRO 2 (CZARNE)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332a78d8e441adcd4482a40
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI TWS EARFUN FREE PRO 2 (CZARNE) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS EarFun Free Pro 2

EarFun Free Pro 2 to uniwersalne słuchawki TWS, które nieprzeciętną jakość dźwięku i komfort stosowania. Zostały zaopatrzone w 6-milimetrowe przetworniki i proponują hybrydową redukcję szumów ANC QuietSmart 2.0. także aż 6 mikrofonów, dzięki czemu możesz komfortowo rozmawiać poprzez telefon. Bluetooth 5.2 zagwarantuje niezawodne połączenie, a zaimplementowane panele dotykowe prędki dostęp do wszystkich przydatnych funkcji. Czas pracy słuchawek z etui ładującym sięga 30 godzin.

Redukcja szumów QuietSmart 2.0

Odetnij się od irytującego hałasu. Słuchawki EarFun Free Pro 2 obsługują technikę hybrydowej redukcji szumów ANC QuietSmart 2.0, dzięki temu produktywnie filtrują dźwięki z otoczenia do choćby 40 dB. To powoduje,doskonale sprawdzą się w różnorodnych scenariuszach - na przykład w pracy lub w trakcie podróży. Pożegnaj uciążliwy hałas i skup się na kolejnym odcinku podcastu lub na szczegółach swych ulubionych utworów!

perfekcyjna jakość dźwięku

Przekonaj się, jak prawidłowo mogą brzmieć piosenki, których lubisz słuchać. Free Pro 2 zostały zaopatrzone w dynamiczne przetworniki 6 mm, które gwarantują wyjątkowo czysty dźwięk, zasobność szczegółów, wyśmienitą harmonię i wzmocnione basy. Gwarantują też niesamowicie niski poziom zniekształceń. Załóż swoje świeże słuchawki, włącz ulubioną playlistę i odkryj magię muzyki na nowo!

Bezproblemowe rozmowy poprzez telefon

teraz możesz bezproblemowo rozmawiać poprzez telefon choćby w hałaśliwym otoczeniu, na przykład w zatłoczonym autobusie, w centrum handlowym albo w supermarkecie. Każda słuchawka ma zastosowane 3 mikrofony, które starannie zarejestrują Twój głos. Free Pro 2 obsługują też redukcję szumów ENC. Dzięki temu mogą zapewnić przezroczyście czysty dźwięk w trakcie rozmów - sprawią, że druga osoba wspaniale usłyszy każde Twoje słowo.

Wymarzona wygoda

Ciesz się komfortem wykorzystywania. Słuchawki są nad wyraz komfortowe - nieprzeciętnie leżą w uszach i z nich nie wypadają, nawet gdy dużo się ruszasz albo ćwiczysz. Każda z nich waży zaledwie 4,1 g. Eksponuje je także wodoodporność IPX5 - niestraszne im krople deszczu czy potu. W skład zestawu wchodzą również wymienne gumki w 4 rozmiarach (XS, S, M i L) oraz specjalne zaczepy w 3 wymiarach (S, M i L). Dzięki temu możesz jeszcze lepiej dopasować Free Pro 2 do swych potrzeb i zapewnić im większą stabilność.

Czas pracy do 30 godzin

Nie obawiaj się konieczności zbyt częstego ładowania słuchawek. Free Pro 2 mogą odtwarzać muzykę nawet przez 6 godzin na jednym ładowaniu (gdy redukcja szumów ANC jest wyłączona). W komplecie wyszukaszużyteczne, wykonane ze stopu aluminium etui, które pozwala wydłużyć ten czas do około 30 godzin. Słuchawki obsługują również szybkie ładowanie. Wystarczy około 10 minut, żeby mogły pracować poprzez 2 godziny! Co więcej, etui da się naładować jednocześnie za pomocą kabla USB-C, jak i bezprzewodowo.

starczy kilka dotknięć

Obsługa słuchawek jest niesamowicie prosta i komfortowa - nie musisz zawsze sięgać po telefon. Free Pro 2 posiadają zaimplementowane panele dotykowe, za pomocą których możesz na przykład zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie, przełączać piosenki, odbierać i odrzucać połączenia, rozłączać się, aktywować asystenta głosowego, wybierać tryby, a choćby regulować głośność. Dzisiaj wszystko, czego Ci trzeba, masz w zasięgu ręki!

Bluetooth 5.2

Free Pro 2 zostały wyekwipowane w zaawansowany chip AIROHA AB1562A i obsługują postępowe łącze Bluetooth 5.2. Dzięki czemu proponują niższe zużycie energii oraz szybką, zrównoważoną i niezawodną transmisję. Dodatkowo każda słuchawka łączy się z wybranym urządzeniem niezależnie, co pozwala swobodnie korzystać z nich w zróżnicowanych konfiguracjach. Dostępny jest dodatkowo tryb Gamingowy, który zapewnia niskie opóźnienie na poziomie około 80 ms. Ciesz się płynną rozgrywką i odnieś wspaniałe zwycięstwo!

W pakiecie
 • Słuchawki Free Pro 2
 • Etui ładujące
 • Wymienne gumki (wymiary XS, S, M, L)
 • Wymienne zaczepy (wymiary S, M, L)
 • przewód USB-C
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ Philips TAA4205 ☆

Philips TAA4205 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAA4205
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a38802da47c9571446f4f
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAA4205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

daj z siebie wszystko na treningu dzięki tym wodoodpornym słuchawkom sportowym. Czujka tętna pomaga przypasować intensywność, a energetyzujący dźwięk pobudza do działania. Postępy można śledzić w aplikacji philips headphones.

korzyści: nadzoruj swoje tętno dzięki wbudowanemu czujnikowi. Umieszczony w słuchawce detektor pozwala na skrupulatne monitorowanie tętna. Będziesz wiedzieć, kiedy dać z siebie wszystko, a kiedy odpocząć.

zgodność z darmowymi aplikacjami do monitorowania produktywności fizycznej, takimi jak strava, runkeeper i philips headphones. Biegaj szybciej. Skacz wyżej. Uderzaj mocniej. Wyraźny dźwięk, mocne basy i 6 godzin odtwarzania — nawet podczas monitorowania tętna.

jedno ładowanie poprzez złącze usb-c trwa 2 godziny, a prędkie 15 minutowe ładowanie gwarantuje kolejną godzinę odtwarzania. Korzystaj z sprężystych skrzydełek wytwarzanych z silikonu, które bezpiecznie przylegają do krawędzi ucha.

możesz także wybrać zakładki na uszy, które wygodnie spoczywają na uchu. Różnorodne nakładki końcówek dousznych wyśmienite dostosowanie do wnętrza ucha. Skorzystaj z aplikacji philips headphones,obserwować tętno podczas treningu.

możesz także skorzystać z aplikacji,dostosować dźwięk odtwarzanej muzyki albo podcastów. Wzmocnij basy, zmniejsz tony wysokie lub wybierz jeden z zaprogramowanych stylów dźwięku. Te sportowe słuchawki mają klasę wodoodporności ipx5, co oznacza, iż są niepodatne na długookresowe zamoczenie.

żaden pot ani woda nie są im straszne — możesz trenować w nich w deszczu, a nawet wejść z nimi pod prysznic. Korzystaj z zaimplementowanego sterowania i zapytaj swojego asystenta głosowego o co tylko chcesz. Dzwoń, a także wysyłaj i odbieraj sms-y podczas ruchu.Polecane słuchawki douszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek dousznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek z radiem do biegania nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki z radiem do biegania w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *