Słuchawki z regulacją głośności

Ranking słuchawek z regulacją głośności – Listopad 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z regulacją głośności. Ranking zawierający polecane słuchawki z regulacją głośności jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bose QC35 II ☆

Bose QC35 II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QC35 II
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f9fcee92da47ce080e53430
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose QC35 II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki QietComfort 35 II Nasze najszczególniejsze słuchawki z funkcją redukcji hałasuSłuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II to najkorzystniejsze słuchawki Bose. Zastosowaliśmy w nich światowej klasy technologię redukcji szumów, dzięki czemu możesz się zbliżyć do tego, co Cię najbardziej pasjonuje.Skupienie.

Wł.Co jest rezultatem całkowitego zredukowania hałasów z otoczenia? lepsza koncentracja. To właśnie potęga słuchawek bezprzewodowych QuietComfort 35 II. Słuchawki pozwalają skoncentrować się na brzmieniu muzyki, pracy lub dowolnej innej czynności.

zastrzeżona technika nieustannie pilnuje i mierzy hałasy otoczenia. Następnie wysyła sygnał o fazie odwrotnej, aby wyciszyć szum. A to nie wszystko. Można także dostosować poziom redukcji hałasu do warunków otoczenia.

dzięki czemu słuchawki pozwalają całkowicie skupić się na tym, co naprawdę ważne.Tylko Ty i Twoja muzyka nic nie stanie Wam na drodze.momentalnie i z łatwością połącz słuchawki ze swoim urządzeniem przy pomocy parowania poprzez Bluetooth i NFC.

Komunikaty głosowe przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy parowania. Będziesz słuchać muzyki w ciągu kilku chwil. Jedno proste połączenie umożliwi przeglądanie bieżącej biblioteki, słuchanie bezprzewodowo ulubionych utworów z usług muzycznych, a także poznawanie nowych list odtwarzania.

Muzyka. W dowolny sposób.bezustannie polepszamy nasze produktyAle jak poprawić światowej klasy słuchawki? Dołożyć więcej funkcji. Planowane aktualizacje oprogramowania odblokują świeże funkcje, takie jak sterowanie głosem, gdy będzie ono przystępne w danym regionie.Lepiej zaprojektowaneGdy chcesz słuchać muzyki w podróży, Ci trzeba słuchawek, które sprawdzą się w każdych warunkach.

wytrzymałe na uszkodzenia materiały, takie jak nylon umocniony włóknem szklanym i stal nierdzewna sprawiają, że słuchawki radzą sobie z życiem w podróży. Jeżeli chcesz zabierać je wszędzie i słuchać muzyki przez cały dzień, słuchawki muszą być wygodne.

Dlatego pałąk słuchawek QC35 jest nie tylko miękki jest luksusowy. Jest owinięty w materiał Alcantara miękkie pokrycie wykorzystywane na jachtach i w wytwornych samochodach który zagwarantuje konieczną wygodę przez cały dzień słuchania.

Pluszowe poduszki nauszne wytworzono ze sztucznej skóry, dlatego nawet nie poczujesz, że masz na uszach słuchawki.20 godzin pracy na akumulatorzeAkumulator pozwala nawet na 20 godzin słuchania, co starczy choćby na szczególnie długie listy odtwarzania.

dzięki czemu możesz słuchać muzyki, lub ciszy, przez cały dzień. A gdy w końcu się rozładuje, szybkie 15-minutowe doładowanie zapewni kolejne 2,5 godziny pracy. W nieszablonowych przypadkach, gdy nie masz dostępu do gniazdka, możesz skorzystać z dołączonego kabla, by nie przerywać słuchania.Niesamowity dźwięk niezależnie od poziomu głośnościChcesz, aby dźwięk był czysty i bogaty, niezależnie od tego, jak ustawisz głośność.

Dlatego nasze przetworniki korzystają z korektora zoptymalizowanego pod kątem każdego poziomu głośności, tak by jakość dźwięku była ulepszona aniżeli kiedykolwiek przedtem. Słuchawki zapewniają czysty i stabilny dźwięk niezależnie od poziomu głośności, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas zapewnia wyraźne rozmowy nawet w głośnych miejscach.

Jakość dźwięku podczas słuchania muzyki będzie równie wysoka w zaciszu biura, co na ruchliwej ulicy.Jedna aplikacja. Pełna kontrola.Aplikacja Bose Connect nietrudny dostęp do wszystkich funkcji zakupionego produktu.

Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje artykułu i dopasuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.Niezależnie od tego, czy jesteś na lotnisku, czy w bibliotece, możesz zdecydować, ile chcesz (albo nie chcesz) słyszeć, dostosowując poziom redukcji hałasu.

I pamiętaj, udostępnianie to pomaganie. Możesz związać dwie pary bezprzewodowych słuchawek Bose, żeby słuchać z drugą osobą tych samych utworów równocześnie. Upewnij się tylko, iż słuchasz trafnej listy odtwarzania.


☆ JBL T500BT ☆

JBL T500BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500BT
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bd838b22da47c24ad01bee0
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T500BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki bluetooth JBL Tune500BT niebieskie mikrofon Słuchawki JBL TUNE500BT umożliwiają komfortowe, bezprzewodowe przesyłanie muzyki choćby przez 16 godzin. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass i przetwornikom JBL 32 mm otrzymasz nieskomplikowany dostęp do dźwięku perfekcyjnej jakości w każdej sytuacji.

A jeśli podczas oglądania filmu na innym urządzeniu otrzymasz połączenie przychodzące, słuchawki JBL TUNE500BT samoczynnie przełączą się na Twój telefon. JBL TUNE500BT to nadzwyczajne połączenie wygody użytkowania i łączności Bluetooth.

jednocześnie słuchawki umożliwiają korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez wykorzystania urządzenia przenośnego. Słuchawki JBL TUNE500BT są dostępne w czterech ciekawych kolorach i mają nieplączący się płaski przewód.

Lekka, składana budowa zapewnia przy tym niezwykłą wygodę stosowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Ogólne dane techniczne rozmiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz rodzaj akumulatora: litowo-jonowo-polimerowy (3,7 V, 300 mAh) Czas ładowania: 2 godz.

Czas odtwarzania muzyki przy włączonej komunikacji Bluetooth: 16 godz. Rozmiary Masa: 115 g Specyfikacja sterowania i połączenia Moc nadajnika Bluetooth: < 4 dBm Modulacja nadajnika Bluetooth: GSFK, π/4 DQPSK, 8DPSK Częstotliwość Bluetooth: 2,402 — 2,480 GHz Profil Bluetooth: BT 4.1, A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2 Akumulator rodzaj baterii: Litowo-jonowy (3.7V, 300mAH) Czas ładowania: 2 godz.

Maksymalny czas odtwarzania muzyki: 16 godz. Funkcje zaimplementowany mikrofon kompozycja składana na płasko Rozmowa telefoniczna bez zastosowania dłoni Dźwięk JBL Pure Bass Nauszne Bateria wielokrotnego ładowania Siri / Google Now Bezprzewodowy Bezprzewodowe przesyłanie strumienia audio przez Bluetooth Bezprzewodowo przesyłaj strumień audio wysokiej jakości ze swojego smartfona — bez niepotrzebnych kabli.

Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki cechuje znane na całym świecie, cenione brzmienie JBL Pure Bass. Rozmowy przez pakiet głośnomówiący z łatwością kontroluj dźwięk i obsługuj połączenia przy pomocy słuchawek, korzystając z jednego wygodnego przycisku sterującego i mikrofonu.

16 godzin pracy baterii 2 godz. Ładowania i funkcja szybkiego ładowania (5min+1 godz.) Lekka składana budowa komfortowa w użyciu Dzięki zastosowaniu lekkich i miękkich wkładek i wyściółki pałąka słuchawki nadają się do noszenia poprzez długi czas z maksymalną wygodą.

Co więcej, składana budowa pozwala wziąć słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. Połączenia wielopunktowe proste przełączanie się z jednego urządzenia zaopatrzonego w technikę Bluetooth na inne.

W łatwy sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twój telefon k...


☆ Marshall Major III ☆

Marshall Major III Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Marshall Major III
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4dad8b8e441abb84f4f033
 • ID kategorii: 7967

☆ Marshall Major III - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Marshall MAJOR III Bluetooth Czarne Marshall SŁUCHAWKI MAJOR III Bluetooth Czarne Słuchawki Major III Bluetooth otwierają nowy rozdział w historii rewolucji Marshalla. Ta nowoczesna odsłona klasycznych słuchawek została zaprojektowana na nowo: ulepszony design i tradycyjna sylwetka, wierna oryginalnemu modelowi.

Słuchawki Major III Bluetooth to swoboda i komfort bezprzewodowej technice Bluetooth oferowanej poprzez markę aptx i ponad 30 godzin słuchania muzyki po jednym naładowaniu. Zgodnie z tradycją słuchawki Major III są osłonięte sprawdzoną powłoką winylową i opatrzone logotypem z legendarną czcionką – wszystko to jest ukłonem w stronę dumnej tradycji Marshalla.

FUNKCJE Bluetooth aptX Połącz się bezprzewodowo z słuchawkami Major III Bluetooth dzięki technologii Bluetooth aptX. Technika Bluetooth aptX nie tylko umożliwia odtwarzanie muzyki zarejestrowanej z większa częstotliwością próbkowania, ale także pozwala ograniczyć do minimum problemy z synchronizacją dźwięku i obrazu, pozwalając na oglądanie filmów z nadzwyczajną synchronizacją.

Daje to ponadto swobodę i komfort poruszania się w granicach zasięgu transmisji radiowej wynoszącego 9 metrów (30 stóp). Ponad 30 godz. Bezprzewodowego słuchania muzyki Słuchawki Major III Bluetooth zapewniają silne brzmienie i ponad 30 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki po jednym naładowaniu, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

Legendarny dźwięk Słuchawki Major III Bluetooth zostały wyekwipowane w 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki dźwięku, które wspaniałe przekazywanie basów, łagodne odtwarzanie tonów średnich i transparentnie czyste brzmienie sopranów, czerpiąc z bogatej, ponad pięćdziesięcioletniej tradycji nadzwyczajnego dźwięku.

Funkcje telefonu Łatwość korzystania z funkcji telefonu powoduje, iż słuchawki Major III Bluetooth to znakomity towarzysz na każdy dzień. Urządzenie umożliwia bezprzewodowe odbieranie, odrzucanie i kończenie połączeń za pomocą pokrętła.

Pokrętło regulacyjne Wielokierunkowe pokrętło zezwala na odtwarzanie, wstrzymywanie, zmianę kolejności odtwarzania i regulację głośności dźwięku, a także pozwala włączyć i wyłączyć słuchawki....


☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku umożliwia wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m pozwala na nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk widoczny
widoczny dźwięk sprawia, że ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Duże 40 mm neodymowe przetworniki decydują o wyjątkowości basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka upraszcza ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin wykorzystywania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma potrzeby regulacji głośności na słuchawkach.

Inne Rankingi:  Słuchawki Harman Kardon


EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w pakiecie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- kabel połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe parametry: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ Sony MDR-RF811 ☆

Sony MDR-RF811 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF811
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432782fff008b4000043
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
- Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
- Do 13 godzin pracy
- wygodne słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
- mocny, stabilny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mmEAN: 4905524950311
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak informacji
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 270 g
Pozostałe cechy: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ JBL T110BT ☆

JBL T110BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110BT
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8250362da47c6f82b45afd
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T110BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Bezprzewodowe słuchawki JBL TUNE T110BT od JBL I kod producenta T110BTBLK kolor > Czarny Specyfikacja budowa słuchawek - Dokanałowe Średnica membrany - 8,6 mm Pasmo przenoszenia słuchawek - 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek - 16 Om Czułość słuchawek - 96 dB zastosowany mikrofon - Tak Łączność - Bezprzewodowa Złącze - microUSB - 1 szt.

Zasilanie - Akumulator Maksymalny czas pracy - Czas pracy do 6 h Waga - 16g Płaski przewód Czas ładowania: ok. 2h szybkie ładowanie przez port USB Regulacja głośności Odbieranie połączeń Łączność Bluetooth załączone akcesoria przewód USB Trzy pary kopułowych tipsów w rozmiarach S, M, L Łączność bezprzewodowa w słuchawkach JBL T110BT Słuchawki JBL T110BT łączą się z Twoim smartfonem za pomocą technologii Bluetooth w wersji 4.0, co widocznie zniża zużycie energii.

Pojemny akumulator litowo-polimerowy 120 mAh starczy na 6 godzin słuchania, a ładuje się do pełna w około 2 godziny. (Słuchawki te posiadają port micro USB służący do ładowania.) Ciesz się ulubioną muzyką wygodnie kiedy tylko chcesz.

nadzwyczajnie przypasowane słuchawki dokanałowe Słuchawki JBL odznaczają się niesamowitym brzmieniem, a także innowacyjnym designem i funkcjonalnością. T110BT są lekkie i wyśmienicie leżą w uszach, a wysoki komfort stosowania powoduje, że nie będziesz chciał ich zdejmować.

Wysoka jakość wykonania i właściwe dopasowanie powodują, iż szumy z otoczenia są zredukowane, a używanie wygodne. Specjalny magnetyczny kabel sprawia, że z łatwością zabezpieczysz na swej szyi akurat nieużywane słuchawki.

Wysokiej jakości przetwornik w JBL T110BT Słuchawki dokanałowe JBL T110BT posiadają 8,6 mm przetwornik, który odpowiada za generowanie pasma przenoszenia od 20 Hz aż po 20 kHz o stabilnej akustyce.

w rezultacie dostajesz pełny, konkretny i czysty dźwięk z unikatowym wokalem i realistycznym basem, który jest wizytówka słuchawek firmy JBL. Słuchawki nadzwyczajne do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.

dzięki czemu możesz rozmawiać przez smartfon z systemem Android albo iPhone, posiadając wolne ręce. W dodatku możesz kontrolować smartfon przy pomocy 2-przyciskowego pilota. Teraz już nie będziesz musiał przerywać swych ulubionych czynności, by odebrać.

Przydatne akcesoria w komplecie Z słuchawkami dokanałowymi JBL T110BT dostarczone są trzy pary końcówek: znikome, przeciętne i obszerne. Wybierz z zestawu końcówki adekwatne dla Ciebie i zagwarantuj sobie wygodne słuchanie przez mnóstwo godzin.

na dodatek w opakowaniu znalazł się także kabel USB służący do ładowania. Realne fotografie artykułu! demonstrujemy oryginalne fotografie towaru wytwarzane poprzez nas tak,aby Klient wiedział skrupulatnie co otrzyma w przesyłce Pomyśl zanim skopiujesz!

Każde nieautoryzowane wykorzystanie fotografii zostanie zgłoszone do obsługi! zestaw gromadzi: Słuchawki Bluetooth JBL T110BT 3 wymiary wkładek douszn...


☆ Beats by Dr. Dre PowerBeats ☆

Beats by Dr. Dre PowerBeats Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre PowerBeats
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 515561bd2da47c9f1e0000b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre PowerBeats - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Główne cechy

 • nieprzeciętne, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne
 • nawet 9 godzin odtwarzania (ponad 24 godziny z etui ładującym)
 • regulowane, przypasowane pałąki zauszne, dzięki którym słuchawki są lekkie, wygodne i stabilne
 • konstrukcja umocniona pod kątem ciężkich treningów i oporna na pot oraz wodę
 • System kontroli dźwięku i ścieżki odtwarzania w każdej słuchawce, obsługa głosowa, automatyczne odtwarzanie/wstrzymywanie
 • rewelacyjny, stabilny dźwięk, szeroki zakres dynamiczny i izolacja szumów tła
 • Bezdotykowa aktywacja przy użyciu głosu dzięki funkcji „Hej, Siri" i szybsza łączność za sprawą czipu Apple H1 w słuchawkach
 • Słuchawki niezależnie od siebie łączą się z urządzeniem dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1, która gwarantuje pokaźniejszy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku
 • Wyższa jakość połączeń telefonicznych i możliwość odbierania połączeń w dowolnej ze słuchawek

Słuchawki douszne na intensywne treningi
Słuchawki Powerbeats Pro zrewolucjonizują Twoje treningi. To w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne wytworzone dla wybitnych sportowców. Nie mają żadnych przewodów, które blokowałyby Twoje ruchy. Regulowane, dostosowane pałąki zauszne można przypasować do swych potrzeb dzięki przeróżnym rodzajom wkładek, żeby były komfortowojsze i nie przemieszczały się bez względu na liczba wylanego poprzez Ciebie potu. Te lekkie słuchawki douszne opracowano z myślą o sporym wysiłku, dlatego posiadają usztywnioną konstrukcję wytrzymałą na pot i wodę, która pozwoli Ci dać z siebie na treningu jeszcze więcej. Czas odtwarzania wynoszący dla każdej słuchawki nawet 9 godzin i rewelacyjny, stabilny dźwięk sprawią, iż muzyka będzie dopingować Cię bez przerwy.

Profesjonalna jakość dźwięku
Konsultowaliśmy się z fachowymi sportowcami, żeby opracować bezprzewodowe słuchawki douszne, które sprawdzą się na najtrudniejszych treningach — wszyscy powtarzali, że dźwięk jest dla nich najważniejszy. Za sprawą całkowicie przeprojektowanego układu akustycznego, który zapewnia wierne odwzorowanie dźwięku i jego obszerniejszą czystość oraz szerszy zakres dynamiczny, słuchawki Powerbeats Pro proponują nadzwyczajne, jednostajne brzmienie. Ponieważ jakość odtwarzania zależy na ogół od prawidłowego dopasowania, opracowując te słuchawki douszne, koncentrowaliśmy się także na ich ergonomii i wygodzie użytkownika, żeby słuchanie było jak najprzyjemniejsze.

Odsłuch w jednym lub obu uszach jednocześnie
Masz pełną kontrolę nad dźwiękiem i możesz go odtwarzać w lewej albo prawej słuchawce bądź w obu jednocześnie. Każda słuchawka gwarantuje całkowitą kontrolę nad głośnością i ścieżką odtwarzania, więc do sterowania muzyką nie Ci trzeba iPhone’a ani żadnego innego urządzenia. Czujniki samoczynnego odtwarzania/wstrzymania reagują na umieszczenie słuchawek w uszach, dzięki czemu słuchawki są gotowe do treningu skrupulatnie w tym samym momencie co Ty. Oprócz tego ani na chwilę nie musisz zwalniać tempa, ponieważ słuchawki pozwalają na obsługę głosową wielu zgodnych z nimi maszyn.

Zasilanie. Odtwarzanie.
Kilkugodzinny trening? Maratony? Te słuchawki spiszą się na medal. Każda ze słuchawek odtwarza dźwięk maksymalnie poprzez 9 godzin, więc muzyka będzie Ci towarzyszyć bez przerwy. A gdy używasz etui ładującego, całkowity czas odtwarzania wydłuża się do ponad 24 godzin. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania. Aby zaoszczędzić energię, czujniki samoczynnego włączania/wyłączania automatycznie przestawiają słuchawki w tryb uśpienia, gdy ich wkładki douszne nie są użytkowane. Gdy zechcesz wrócić do używania słuchawek, wystarczy tylko, że włożysz je do uszu, i już — możesz startować. Nie musisz się martwić o stan baterii i możesz biegać dłużej.

Po prostu zapytaj Siri.
Komunikacja z Twoim ulubionym osobistym asystentem jest prosta jak nigdy. Aby aktywować obsługę głosową, nie musisz nawet sięgać po iPhone’a, wystarczy powiedzieć „Hej, Siri". Słuchawki Powerbeats Pro wyekwipowano w nowy czip Apple H1, dzięki temu zapewniają Ci szybszą i jednostajniejszą łączność z Twoimi urządzeniami.

Realna bezprzewodowość
Słuchawki Powerbeats Pro są zawsze gotowe do stosowania. Dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku, więc mimo Twojego ruchu działają poprzez cały czas. Każda ze słuchawek oddzielnie łączy się z Twoim uprzędzeniem, by zapewnić lepszą łączność i dać Ci swobodę w słuchaniu muzyki i prowadzeniu rozmów telefonicznych. Przyspieszeniomierz i kilka mikrofonów wykrywają mowę i filtrują dźwięki z otoczenia. Słuchawki szybko przygotowują się do działania – wystarczy, iż otworzysz etui i zbliżysz je do iPhone’a,automatycznie połączyły się z nim oraz innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac.

Zawartość opakowania

 • Bezprzewodowe słuchawki douszne Powerbeats Pro
 • Etui ładujące
 • Wkładki douszne w czterech wymiarach
 • kabel do ładowania z Lightning na USB-A
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna
Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth z nadajnikiem

informacje technologiczne

 • Inne cechy: Bluetooth, Bezprzewodowe
 • Format: Pałąk nauszny, dokanałowe
 • Połączenia: Bluetooth, Komunikacja bezprzewodowa
 • Baterie: akumulatorowa litowo-jonowa

☆ Baseus Encok W09 ☆

Baseus Encok W09 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok W09
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e0db7608e441a655807375f
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Encok W09 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Baseus TWS Encok W09 douszne bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS:

postępowe i kompletnie bezprzewodowe słuchawki Baseus W09 TWS (True Wireless Stereo) Bluetooth 5.0. Ten sprzęt to gwarancja rewelacyjnej jakości dźwięku i zasięgu do 10 metrów. Wbudowana bateria pozwala im grać przez około 4 do 5 godzin, a czas czuwania to 150 godzin. W komplecie oprócz samych słuchawek znajduje się stylowa baza słuchawkowa, dzięki której naładujesz ich akumulatory i będziesz je wygodnie przechowywać.

Obydwie słuchawki posiadają wbudowany inteligentny panel dotykowy, którym przy pomocy gestów można sterować ich funkcjami. Odbierzesz lub odrzucisz połączenie, zatrzymasz albo zaczniesz odtwarzać muzykę. Dodatkowymi udogodnieniami jest redukcja hałasu, a także kontrola głosu, które ulepszają jakość rozmów telefonicznych.

Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z dotykowym panelem sterowania to stylowy i kompaktowy gadżet. Ich nieduża waga 2 x 4 g gwarantuje wysoki komfort w czasie wykorzystywania.

Podstawowe funkcje dotykowe:

 • podwójne kliknięcie prawej słuchawki: play, pauza, odebranie, zakończenie połączenia
 • długie kliknięcie prawej słuchawki: następna piosenka
 • długie kliknięcie lewej słuchawki: poprzednia piosenka
 • podwójne kliknięcie lewej słuchawki: uruchamia asystenta głosowego w telefonie (jeżeli zainstalowany)

Specyfikacja:

 • producent: Baseus
 • Nazwa: Encok W09
 • Zasięg: około 10 metrów
 • Czas pracy: około 4-5 godzin
 • Czas ładowania: około 1,5 godziny
 • Czas czuwania: około 150 godzin
 • objętość baterii (baza): 450 mAh
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Częstotliwość: 20 Hz - 20 KHz
 • rozmiary: 17 mm x 50 mm (słuchawka); 55 mm x 45 mm x 20 mm (etui)
 • Kompatybilność: praktycznie wszystkie urządzenia obsługujące technikę Bluetooth
 • W komplecie: słuchawki, baza ładująca, kabel USB wariant C (50 cm), instrukcja, karta gwarancyjna

KGO: 0,02 zł netto


☆ Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary ☆

Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AfterShokz
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f8595858e441a5acf56af18
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Aftershokz Openmove to słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące technologię przewodnictwa kostnego. Niesamowity komfort w połączeniu z innowacyjną technologią to sprawdzony przepis na słuchawki sportowe.

Przewodnictwo kostne W nowym modelu słuchawek Openmove zaimplementowano najnowszy przetwornik PremiumPitch 2.0, który zapewnia dużo szersze spektrum przetwarzanych częstotliwości. W słuchawkach pojawiło się więcej szczegółów oraz niskich tonów.

Połączenie Aftershokz Openmove otrzymały najnowszy protokół Bluetooth 5.0, który pozwolił poprawić jakość przesyłanego sygnału i ograniczyć zużycie baterii. Słuchawki potrafią pracować bezustannie do 6 godzin, a po rozładowaniu naładujesz je przy pomocy gniazda USB-C.

Dla aktywnych Słuchawki sprawdzą się doskonale w trakcie uprawiania sportu. Konstrukcja jest wyjątkowo trwała i lekka. Do jej produkcji zaimplementowano pomiędzy innymi tytan. Certyfikat IP55 gwarantuje wytrzymałość na pot i zachlapania.

Słuchawki sprawdzą się idealnie w sporcie, który wymaga kontaktu ze światem zewnętrznym np. Jazda na rowerze. Wygoda Aftershokz Openmove to też wyjątkowo lekka budowa - 29g. Mimo tego wspaniale trzyma się za uszami i nawet w trakcie największego ruchu słuchawki pozostaną na miejscu.

informacje technologiczne: --------------------------------- wariant słuchawek: nauszne budowa: zamknięta Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Sposób połączenia: bezprzewodowo typ transmisji: bluetooth Mikrofon: tak Wersja Bluetooth: 5.0 kanon wytrzymałości: IP55 Profile i kodeki: HSP, HFP, A2DP, AVRCP Czas pracy (h): 6 dołączone wyposażenie: kabel USB do ładowania, Zatyczki, etui Przetwornik (mm): Przewodnictwo kostne PremiumPitch 2.0 skuteczność (dB): 96 Waga (g): 29 Nazwa modelu: Openmove...


☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2f68e441ad3b1000137
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • cechy dopełniające: pałąk na głowęmikrofon z wyciszaniem szumówregulacja wielkości pałąkamikrofon na obrotowym wysięgniku
 • parametry wtyku: Nie dotyczy
 • Czułość mikrofonu: -42 dB
 • Długość przewodu: 2,4 m
 • ilość wtyków: 1 szt.
 • Kod producenta: Headset H390
 • Kolor: Czarny
 • konstrukcja: zamknięte
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany przewód: false
 • Opis marketingowy: Wszechstronny pakiet słuchawkowy USB z dostosowywanym, wyściełanym pałąkiem, do komfortowego słuchania cyfrowych dźwięków.
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Regulacja głośności: true
 • Strona www artykułu: http://www.logitech.com/pl-pl/product/usb-headset-h390?crid=36
 • wariant: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • rodzaj wtyku: USB
 • Waga urządzenia: 185 g
 • Wyłącznik mikrofonu: true
 • Zasięg: Nie dotyczy


Najtańsze słuchawki z regulacją głośności – Ranking Listopad 2021 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek z regulacją głośności. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Esperanza Titanum TH109 ☆

Esperanza Titanum TH109 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Titanum TH109
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613d4d8e441a70273b0377
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza Titanum TH109 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -34dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja: 32 Ohm
Kolor: Biały
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: Blister
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Titanium douszne TH109W białe
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 30Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Brak pałąka
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
typ mikrofonu: Brak danych
rodzaj słuchawek: Zamknięte
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: standardowa
Zawartość opakowania: Instrukcja obsługi

☆ Esperanza EH119 ☆

Esperanza EH119 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH119
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b4ac382fff07db9004da3
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza EH119 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
tradycyjne słuchawki stereofoniczne z płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny wytworzony z trwałego, sprężystego tworzywa, posiada obustronną regulację długości. Poduszki uszne wyścielone miłą w dotyku, tłumiącą zewnętrzne hałasy gąbką. Kompatybilne ze w, szystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Wyśmienita jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania filmów, czy grania. GWARANCJA realizowanA poprzez ESPERANZA - mail serwis@esperanza.pl Tel 22 721 35 7, 1 wew. 10
 • Długość przewodu:2 m
 • Kod Producenta:EH119
 • Kolor:CZARNY
 • Komunikacja z urządzeniem:Przewodowa
 • Pasmo przenoszenia:20Hz-20.000Hz
 • Regulacja głośności:Tak
 • Skuteczność słuchawek:105dB przy 1KHz dB
 • rodzaj słuchawek:nauszne
 • Złącze:Jack 3,5mm

☆ Vakoss SK-214 ☆

Vakoss SK-214 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Vakoss
 • Nazwa produktu: Vakoss SK-214
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576130868e441a6d063afcfa
 • ID kategorii: 7967

☆ Vakoss SK-214 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 1.00
Impedancja: 32 Ohm
informacje dodatkowe: słuchawki: czułość: 98 dB/mW maks. Moc wejściowa: 20mW mikrofon: częstotliwość:100-10000HZ impedancja: 2K Ohm czułość: -58 dBV/Pa wymiary produktu: 65*155*27mm rodzaj złącza: 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon) niklowany wyśmienite do telefonów komórkowych itp. Kabel płaski silikonowy
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na kablu
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki douszne z mikrofonem Vakoss SK-214K czarno-białe
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Tak
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
zastosowany mikrofon: tak
Zawartość opakowania: słuchawki + zapasowe wkładki douszne

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d91968e441a4a0ad65edd
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -54 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja: 32 Om
dane dopełniające: doskonałe do codziennego użytkowania w głośnych i zatłoczonych miejscach Umieszczony na kablu przycisk odbioru połączenia i mikrofon Płaski przewód Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pin
Kolor: Czarno-zielony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na kablu
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender PULSE 420 douszne 4-pin czarno-zielone
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
wymiary przetwornika słuchawek: 10mm

☆ Esperanza EH102 ☆

Esperanza EH102 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH102
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b4a9982fff07db9004d99
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza EH102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ESPERANZA SŁUCHAWKI STEREO EH102 - konwencjonalne słuchawki stereofoniczne z wysokiej jakości mikrofonem i płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny stworzony z trwałego, elastycznego tworzywa, posiada obustronną regulację długości. Poduszki uszne wyścielone m, iłą w dotyku, tłumiącą zewnętrzne hałasy gąbką. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi i urządzeniami audio. Nadzwyczajna jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania filmów, grania czy rozmów prowadzonych p, rzez komunikatory internetowe. Dane technologiczne: - miękkie poduszki uszne - regulacja głośności - czułość: 105dB przy 1KHz - impedancja: 32? - pasmo przenoszenia: 20Hz-20.000Hz - moc rzeczywista: 100mW - czułość mikrofonu: -58dB±2dB - pasmo przenoszenia mi, krofonu: 30Hz do 16.000Hz - długość kabla: 2.5m±0.3m - typ wtyczki: stereo 3.5mm x2 - GWARANCJA wykonywanA przez ESPERANZA - mail serwis@esperanza.pl Tel 22 721 35 71 wew. 10
 • Czułość mikrofonu:-58dB±2dB dB
 • Długość przewodu:2,5 m
 • Kod Producenta:EH102
 • Kolor:CZARNE
 • Komunikacja z urządzeniem:Przewodowa
 • Pasmo przenoszenia:20Hz-20.000Hz
 • Regulacja głośności:Tak
 • Skuteczność słuchawek:105dB przy 1KHz dB
 • Złącze:mini Jack
Inne Rankingi:  Słuchawki Fender

☆ Hama Basic ☆

Hama Basic Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Basic
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791c9cd82fff0020136767f
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Basic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: Brak informacji
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja: 32.0 Om
informacje dodatkowe: Stylowe, kolorowe i kompaktowe słuchawki - idealne,mieć je za każdym razem p sobie i słuchać ulubionej muzyki za każdym razem, gdy masz na to ochotę. -zastosowane mikrofony zezwalają na łatwe przełączanie między odtwarzani muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych, dzięki czemu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki -Zintegrowany pilot zdalnego sterowania pozwala na odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, aktywację wyboru języka i indywidualne sterowanie odtwarzaniem muzyki: Play/Pauza/Następny tytuł/Poprzedni tytuł (o ile funkcje te są obsługi przez telefon) -genialnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, gwarantując niezakłócone doznania muzyczne -Silikonowe wkładki w trzech różnych rozmiarach (S, M, L) perfekcyjne przyleganie słuchawek do uszu -Ochrona przeciwzgięciowa między słuchawką douszną a przewodem zapobiega zerwaniu kabla i zwiększa jego odporność -Pozłacana powłoka wtyczki zapewnia bezawaryjną transmisję sygnałów lepszą jakość audio
Kolor: Fioletowy
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: box z blistrowanym frontem
Opis ogólny: Słuchawki dokanałowe Hama BASIC4PHONE, fioletowe
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Brak pałąka
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack
Pozłacane końcówki: tak
Regulacja głośności: Brak regulacji głośności
Stosunek sygnał-szum: Passive
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: standard
wymiary przetwornika słuchawek: 10mm
Zawartość opakowania: -Słuchawka douszna wykonana z materiałów wytrzymałych na działanie potu

☆ Esperanza EH188 ☆

Esperanza EH188 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH188
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1318d982fff0a2e8648932
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza EH188 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 10.00 m
informacje uzupełniające: Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP Wersja Bluetooth: 4.2 wbudowana bateria litowo-polimerowa: 60mAh Zakres częstotliwości: 280Hz-16kHz Napięcie ładowania: 5V Czas odtwarzania muzyki ok. 3.5h Czas rozmowy ok 4.5h Port ładowania: microUSB Długość kabla między słuchawkami: 60cm Długość kabla ładującego: 15cm Wysokiej jakości słuchawki douszne Bluetooth. Posiadają poręczny, dostosowany do ucha oraz pałąk zauszny. Umieszczony na kablu pilot ma czuły mikrofon. Baterie umieszczone w słuchawkach pozwalają na długi czas rozmów i czuw nieprzeciętnie sprawdzą się w trakcie długich podróży i w rutynowym użytkow W komplecie kabelek do ładowania.
Kolor: Czarny
Komunikacja: Bezprzewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na klipsie
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: box z blistrowanym frontem
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Esperanza EH188B Douszne Bluetooth Sportowe
Pasmo przenoszenia : 280Hz-16kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na ucho
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Tak
wariant słuchawek/mikrofonu: Mono
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Sport

☆ Vakoss SK-201 ☆

Vakoss SK-201 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Vakoss
 • Nazwa produktu: Vakoss SK-201
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b48b42da47c9bc3000b52
 • ID kategorii: 7967

☆ Vakoss SK-201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • cechy dodatkowe: pałąk na głowęmiękkie poduszki uszneregulacja wielkości pałąka
 • właściwości wtyku: niklowany
 • Czułość: 101 dB
 • Czułość mikrofonu: -58 dB
 • Długość przewodu: 1,8 m
 • liczba wtyków: 2 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: SK-201H
 • Kolor: czarne
 • konstrukcja: zamknięte
 • Mikrofon: true
 • Moc wejściowa: 60 mW
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Opis marketingowy: komplet słuchawkowy VAKOSS gwarantuje precyzyjną jakość dźwięku. Pozostał zaprojektowany z myślą o ergonomii i znakomicie pasuje do długotrwałego wykorzystywania. Może być stosowany do komputera / maszyn cyfrowych / gier, itp. To najkorzystniejszy wybr dla konferencji i czatw internetowych, słuchania muzyki i nagrywania głosu.
 • Regulacja głośności: true
 • Strona www towaru: http://www.vakoss.com/products-detail.php?id=404&lang=pl#b
 • typ: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • wariant wtyku: Minijack 3.5mm
 • Waga urządzenia: 65 kg
 • Wyłącznik mikrofonu: false
 • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Esperanza EH145 ☆

Esperanza EH145 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH145
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5305b51582fff04f85000063
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza EH145 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • właściwości dodatkowe: składane słuchawkimiękkie poduszki uszne
 • cechy dopełniające: miękkie poduszki uszneskładane słuchawki
 • cechy wtyku: dwutorowy
 • Czułość: 105 dB
 • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
 • Długość przewodu: 3 m
 • dopełniające dane: miękkie poduszki uszne, składane słuchawki, pasmo przenoszenia 20-20000 Hz, długość przewodu 3 m
 • Głośność: 105 dB
 • liczba wtyków: 1 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: EH145B
 • Kolor: Niebieski
 • Kolor główny: Niebieski
 • Komunikacja: Przewodowa
 • kompozycja: zamknięte
 • budowa słuchawek: Zamknięte
 • Mikrofon: false
 • Moc wejściowa: 100 mW
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Opis marketingowy: Wysokiej jakości tradycyjne słuchawki stereofoniczne z płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny ma obustronną regulację długości, dzięki temu wspaniale dostosowuje się do kształtu głowy. Poduszki uszne wyścielone tłumiącym zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Perfekcyjna jakość dźwięku idealnie sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • Regulacja głośności: true
 • wariant wtyku: Mini Jack 3,5 mm
 • wariant wtyku: Mini Jack 3,5mm
 • Strona producenta: www.esperanza.pl/esperanza-sluchawki-audio-stereo-techno-niebieskie,172,1019.html
 • Strona www produktu: http://esperanza.pl/esperanza-sluchawki-audio-stereo-techno-niebieskie,172,1019.html
 • typ: Słuchawki nauszne
 • rodzaj słuchawek: Nauszne
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
 • Waga urządzenia: 120 kg
 • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg / długość kabla: 3 metry

☆ Gembird MHP-123 ☆

Gembird MHP-123 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird MHP-123
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613c508e441a70273b0149
 • ID kategorii: 7967

☆ Gembird MHP-123 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • Czułość: 103 dB
 • Długość przewodu: 1,8 m
 • uzupełniające dane: Miękkie piankowe poduszki, Zintegrowany regulator poziomu głośności, pasuje do większości komputerów mobilnych i stacjonarnych, długość przewodu 1.8 metr
 • Głośność: 103 dB/mW
 • liczba wtyków: 1 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: MHP-123
 • Kolor: czarne
 • Kolor: Biały
 • Kolor główny: Biały
 • Komunikacja: Przewodowa
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Opis marketingowy: Słuchawki stereo z regulacją głośności, odcień czarnyCiesz się muzyką stereoPasuje do większości komputerw przenośnych i stacjonarnychMiękkie i wygodne nausznikiWbudowany regulator głośnościKompatybilne z dowolnym urządzenia audio 3,5 mm wtyczką
 • Regulacja głośności: true
 • Strona producenta: www.gembird.eu
 • Strona www towaru: http://gmb.nl/item.aspx?id=8032
 • rodzaj: Słuchawki nauszne
 • typ słuchawek: Nauszne
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
 • Zasięg: Nie dotyczy


Chętnie wybierane słuchawki – Ranking Listopad 2021

Zestawienie TOP5 słuchawek.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek z regulacją głośności nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki z regulacją głośności w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Słuchawki z regulacją głośności - Gdzie i jaki produkt kupić?

Najniższą cenę zakupu produktu z działu ★ Słuchawki z regulacją głośności ★ można uzyskać najczęściej korzystając z ofert sklepów online. A jaki konkretny będzie najlepszy? Gdzie jest najtaniej? Z pewnością może się okazać pomocny powyższy ranking propozycji z sektora ★ Słuchawki z regulacją głośności ★. Przy wyborze warto uwzglednić specyfikację techniczną, a także opinie, typ, przeznaczenie itp.

W rankingach TOP produktów ★ Słuchawki z regulacją głośności ★ bierzemy pod uwagę recenzje i opinie kupujących. Przygotowane zestawienia sprzętu publikowane na AudioBoom.pl aktualizujemy każdego dnia.


Słuchawki z regulacją głośności - Opinie i recenzje

W zestawieniach polecanych produktów z działu ★ Słuchawki z regulacją głośności ★ zwracamy uwagę na doświadczenia i opinie kupujących. Komentowanie rankingów oraz wymiana uwag odnośnie najlepszych produktów pozwoli precyzyjniej wybrać możliwie jak najlepszy produkt.

Powiązane Rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *