Słuchawki z zaczepem na ucho

Ranking słuchawek z zaczepem na ucho – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z zaczepem na ucho. Ranking zawierający polecane słuchawki z zaczepem na ucho jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940a82fff03f63e6894d
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 225TWS szare Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swoim światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, by przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS gwarantują bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

starczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect pozwala na korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

Dłuższe i wygodne słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród najróżniejszych opcji kolorystycznych bez wątpienia wynajdziesz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

szybkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (szybkie parowanie) włączonej przez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować dużo maszyn, dotykając ekranu urządzenia.

eleganckie, komfortowe etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden detal nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

na dodatek posiada ono miękką obudowę i wykrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, zapewniając szybki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc.

Możesz słuchać swego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz. Jedno albo oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect gwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej.


☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z nieszablonowym dźwiękiem, zaawansowanym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania przez sporo godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w znikomej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej progresywną technologię redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technika
Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth i ergonomicznemu dobraniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki innowacyjnej technologii SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
postępowa klasyka
wytworny i subtelny styl – surowe słuchawki i elegancko doszlifowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia inicjuje działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszelkich częstotliwościach, a także zużywa mniej energii.
nieszablonowa jakość dźwięku
innowacyjne technologicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, ale też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
niewiele znaczący, wydajny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio i przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z nieznacznymi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają stabilne, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
doskonałe do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.
zrównoważona i niezawodna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie,, a także antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i świetne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niepokaźnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest także oglądanie.
Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.
Stabilność i skrupulatne dostosowanie
użyteczna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu ergonomicznie stykają się z trzema najróżniejszymi punktami w uchu, gwarantując potężne, wygodne dostosowanie.
Gumowa, antypoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wypadną niespodzianie.
Wszystko, czego Ci potrzeba
3 rozmiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 rozmiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają idealne dostosowanie, najlepszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W pakiecie jestprzewód do ładowania USB-C.
choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a poręczne etui z funkcją ładowania gwarantuje dopełniające 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.
szybkie ładowanie w razie zapotrzebowania
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.
poręczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu prosto wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala prędko i prosto naładować akumulator w etui, żeby słuchać muzyki poprzez cały dzień.
prędkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce zniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect samoczynnie lokalizuje, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dostosować ustawienia do swoich preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem albo jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje potrzeby
czujka zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i trafnie ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień przy pomocy ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia dłoni zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej lub obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 mają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, żeby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, by przejść do następnego utworu.
regulowanie funkcji komponentów dotykowych
Chcesz zmienić działanie składników dotykowych? To nic nieprzystępnego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie albo w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technika 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu umożliwia słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki trafnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa konstrukcja z technologią BLUETOOTH
 • nawet 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja prędkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • innowacyjna konstrukcja zagwarantuje idealne dopasowanie
atrybuty ogólne
rodzaj Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, produkowany poprzez Apple czip H2. Świetna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, budujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i rozszerzać produktywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje zaawansowane nowe algorytmy adaptacyjne, żeby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go precyzyjnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, aby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu w trakcie rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, żeby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy produktywniej aniżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. By Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,momentalnie lokalizować odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są rekompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz prezentujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w rozmiarze XS – usprawniają dostosowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, stwarzając doskonale izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, żeby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, aby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o znakomite dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym realnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do wewnątrz mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dostosowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i produktywność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – nawet kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a produktywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

choćby 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z atestem Qi.

Nowy czip U1 pozwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie staranne do starannego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala także zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Wbudowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są niepodatne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z nieporównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niepokaźna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki albo filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Błyskawiczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się świetnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

przejrzyj AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a582fff04b59fee499
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Redmi Buds 3 Pro

Czarne

Dźwięk, którego chcesz

35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h

*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dostosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na wykorzystanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.

Aktywna redukcja szumów 35dB

przystępne 3 ustawienia do regulacji*

prędkie ładowanie

Używaj do trzech godzin po ładowaniu przez dziesięć minut

Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami

Kompatybilny z wieloma systemami

Ładowanie bezprzewodowe

Ładowanie inicjuje się, gdy etui znajdzie się w zasięgu

Ocena sceny AI

dostosowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów*

Inne Rankingi:  Słuchawki do gier z mikrofonem

Tryb podwójnej krystaliczności

Pozwala swobodnie rozmawiać w trakcie noszenia wkładek dousznych*

9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa

Dostrojony poprzez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi

Używaj do 28 godzin z etui ładującym

Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu

*Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji. Dopasowane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI.

Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów


Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala radować się światem z mniejszym hałasem w tle


Wkładki douszne wykorzystują podwójną technologię aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu. Efektywnie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać nawet 35 dB*.


*Wyciszanie szumów jest realne dzięki technice aktywnej redukcji szumów. Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może zniżyć hałas tła nawet o 98%. Dane testowe są dostarczane przez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od wymiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

Głęboka redukcja szumów

Metro, samolot

podczas podróży metrem albo samolotem wydajnie tłumi ryk silnika i inne wibracje w środku samochodu/kabiny, dzięki temu podróż jest cicha i wygodna

zrównoważona redukcja szumów


Kawiarnie, parki


Odpoczywając w kawiarni sprawnie wycisza dźwięki otoczenia, zezwalając radować się spokojnym popołudniem

Redukcja szumów świetlnych

Biblioteki, biura


W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając Ci radować się czasem

Adaptacyjna redukcja szumów*


Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy


Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków stosowania. Przystosuj głębokość redukcji szumów dla najróżniejszych środowisk.


*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przypasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na użycie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.
* Adaptacyjna funkcja redukcji szumów: podłącz wkładki douszne i noś je na lewym i prawym uchu. W ustawieniach MIUI przejdź do trybu redukcji szumów i ręcznie wybierz tryb adaptacyjny pod nim w aplikacji.

Redukcja szumów z trzema mikrofonami Może być wyraźnie słyszalna w hałaśliwym otoczeniu


Trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołanych przez model sieci neuronowej, mogą dokładnie odbierać głosy ludzi, skutecznie redukując odgłosy otoczenia. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych rozmów bez zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu.

Tryb podwójnej przejrzystości* Usłysz dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych


Gdy włączony jest tryb krystaliczności, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Przełącz, by wzmocnić tryb głosu, by uzyskać wyraźniejszy ludzki głos. Możesz prowadzić luźną rozmowę ze swoim przyjacielem z założonymi słuchawkami.

transparentność


Wzmocnij głos


*Domyślnym ustawieniem jest tryb klarowności. Możesz wybrać opcję „Ulepsz tryb głosowy" w stosownej wersji MIUI trafnego modelu.

9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa Odzyskuje więcej szczegółów dźwięku


9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa zagwarantuje genialne wrażenia słuchowe. Po dostrojeniu przez profesjonalistę z wewnętrznego laboratorium dźwiękowego Xiaomi, wysoki dźwięk jest czysty i nie zniekształcony, podczas gdy niski dźwięk jest bogaty i czysty z bardziej wyrafinowaną jakością dźwięku.

niezwykle długi czas pracy na baterii do 28 godzin* Nadal ciesz się muzyką


Dzięki zastosowanemu chipowi o niskim poborze mocy słuchawki douszne mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu. Dzięki etui ładującemu słuchawki douszne mogą działać do 28 godzin*. W ten sposób możesz radować się muzyką poprzez niemało godzin.*Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii wkładek dousznych wynosi 100%, głośność wkładek dousznych jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC i tryb przezroczystości są wyłączone przez ustawienie MIUI. Składnik testowy: kompletnie rozładuj baterię Redmi Buds 3 Pro w trakcie odtwarzania dźwięku, aż jedna z wkładek dousznych przestanie grać. Rzeczywiste godziny stosowania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

Obsługuje szybkie ładowanie

Obsługuje ładowanie bezprzewodowe


Dzięki szybkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się poprzez zaledwie 10 minut, a następnie zezwalają na słuchanie muzyki do 3 godzin. Jeśli bateria się wyczerpuje, zrób krótką przerwę i pozwól jej się włączyć. Etui ładujące obsługuje także ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki temu ładowanie jest niezwykle komfortowe.


Odtwarzanie muzyki do 3 godzin


Ładowanie poprzez 10 minut


*Bezprzewodowa podstawa ładująca pokazana na zdjęciu nie jest zawarta w zestawie i należy ją zakupić osobno.
*Ładowanie bezprzewodowe: Centrum ładowania bezprzewodowego znajduje się około 8 mm tuż nad logo Redmi z tyłu pudełka na słuchawki. Środek musi być wyrównany ze środkiem ładowarki bezprzewodowej w celu naładowania. Jeśli lampka ładowania świeci, oznacza to, że ładowanie bezprzewodowe działa należycie.

Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami równocześnie Inteligentne przełączanie między rozrywką a pracą


Ten sam pakiet wkładek dousznych można równocześnie podłączyć do dwóch sprzętów na zróżnicowanych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, co pozwala łatwo przełączać się między rozrywką a pracą. Można sparować z Bluetooth, otwierając pudełko z wkładkami dousznymi w pobliżu telefonu* lub momentalnie klikając wyskakujące okienko*, które pozwala na korzystanie z nowej metody prędkiego połączenia.


*Funkcja łączności dwóch maszyn jest domyślnie włączona. W przypadku niektórych aplikacji multimedialnych innych firm dźwięk może być odtwarzany przez głośnik lub przełączanie może się nie powieść podczas przełączania pomiędzy operacjami. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, połącz się z telefonami komórkowymi Xiaomi,Redmi i zaktualizuj system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie.
*Musisz zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej zrównoważonej wersji,prędko sparować za pomocą wyskakującego okienka. Kompatybilne modele są testowane i wkrótce zostaną ukończone.

Dotknij dwukrotnie, żeby odebrać połączenie

Dotknij tylnej części wkładek dousznych, aby sterować, w tym przełączać tryby, wstrzymywać muzykę i odtwarzać itp. Obsługuje w dodatku funkcję budzenia za pomocą głosu.

Dotknij dwukrotnie
Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauza
Naciśnij i przytrzymaj dowolną słuchawkę
Redukcja szumów / transparentność Tryb przełączania
Dotknij trzy razy
Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie

*Funkcja sterowania głosowego budzenia musi być ustawiona w optymalnej wersji MIUI optymalnego modelu. *Może ponadto działać za pomocą gestów, które można ustawić w optymalnej wersji MIUI optymalnego modelu.

Wykrywanie douszne


Muzyka może być samoczynnie wstrzymywana po wyjęciu wkładek dousznych. Odtwarzanie muzyki można wznowić po ich ponownym włączeniu.

Wodoodporność IPX4*


Wszechstronna niepodatność na zachlapanie, chroniąca użytkowników przed potem i zachlapaniem.


*Test wodoodporności IPX4. Zgodnie z normą GB/T 4208-2017 Enclosure Protection Rating (Kod IP) przeszła test przeprowadzony poprzez Instytut Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów w Suzhou. Raport z badań nr. To WPHE210546.

Wynik testu wykazał, iż jest zgodny z normą GB/T 4208-2017.


dostępność wielu silikonowych końcówek dousznych


oferuje trzy rozmiary wkładek dousznych, w tym wielkie, średnie i niewiele znaczące według uznania użytkownika, gwarantując komfortowojsze użytkowanie.

Znajdź swoje słuchawki


W zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować słuchawki douszne przy pomocy dźwięku.

producent
Xiaomi


Model
TWSEJ01ZM


Wersja
Redmi Buds 3 Pro


budowa słuchawek
Douszne


Impedancja
32Ω


Zasięg
ok. 10m


zastosowany mikrofon
Tak


Łączność
Bluetooth 5.2


Czas pracy na baterii
Słuchawki - 6h
Baza - 28h


Czas ładowania
Baza: ok. 2.5h (poprzez kabel ładujący)
Wsparcie bezprzewodowego ładowania 5W albo wyższe


wariant baterii
Litowo-polimerowy


Złącze
USB-C


objętość baterii
Każda słuchawka - 35mAh/0.13Wh
Etui ładujące - 470mAh/1.78Wh


dodatkowe dane
Stopień ochrony: IPX4


dołączone akcesoria
Etui ładujące
kabel USB-C
4 wymienne końcówki douszne S,M,L, XL (M na słuchawkach)


☆ JBL T130 ☆

JBL T130 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T130
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a9182fff0ac854311a3
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T130 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU Niebieskie technika Pure Bass. Brak hałasu Słuchaj ulubionych utworów poprzez cały dzień dzięki słuchawkom JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne pozwalają słuchać wyjątkowego dźwięku JBL Pure Bass przez 40 godzin, a poręczna i wodoodporna budowa zagwarantuje komfort przez cały dzień w każdych warunkach pogodowych.

Bezproblemowe rozmowy dzięki 4 mikrofonom, które eliminują hałas z otoczenia, gwarantując perfekcyjną jakość połączeń niezależnie od miejsca. A dzięki technice aktywnej redukcji hałasu i technologii Smart Ambient możesz wybrać, czy chcesz wyciszyć dźwięk otoczenia, czy także wsłuchiwać się w nie.

A co najlepsze, aplikacja JBL Headphones pozwala spersonalizować warunki odsłuchu. Pozostań w kontakcie ze światem, na swój sposób. Brzmienie JBL Pure Bass Inteligentnie zaprojektowane przetworniki 10 mm i lepsza konstrukcja Dot gwarantują brzmienie JBL Pure Bass, dzięki czemu poczujesz każdy pulsujący dźwięk.

Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak dobrze, jak mogą brzmieć na słuchawkach JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU. Aktywna redukcja hałasu z funkcją Smart Ambient Usłysz więcej tego, co chcesz, eliminując niechciane hałasy.

technologia aktywnej redukcji hałasu z 2 mikrofonami minimalizuje niechciane zakłócenia. Dzięki rozwiązaniu Ambient Aware możesz w każdej chwili wsłuchać się w dźwięki otoczenia, żeby czuć się bezpieczniej, gdy jesteś poza domem, a TalkThru pozwoli Ci uciąć krótką pogawędkę bez konieczności zdejmowania słuchawek JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU.

4 mikrofony gwarantujące genialną jakość połączeń Bezproblemowe połączenia stereo w trybie głośnomówiącym. Słuchawki JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU posiadają 4 mikrofony, dzięki temu za każdym razem będzie Cię nadzwyczajnie słychać.

Już nigdy nie musisz rezygnować z odbierania i wykonywania połączeń. Dzięki VoiceAware możesz kontrolować liczba sygnału wejściowego mikrofonu kierowanego z powrotem do słuchawek i wybrać, ile chcesz słyszeć własnego głosu.


☆ JBL Free NC+ ☆

JBL Free NC+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Free NC+
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d3a222da47c5cf8448ef2
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Free NC+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE FREE NC+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe
Legendarne brzmienie JBL
Spraw, by każdy dzień był unikatowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują znakomity dźwięk JBL Signature Sound. Mimo śladowego wymiaru słuchawki te potężne brzmienie.
Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i pełną świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
Jedna słuchawka albo dwie, natychmiastowe połączenie
technika Dual Connect + Sync automatycznie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji prędkiego parowania, udostępnianej poprzez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w chwili otwarcia etui. Można ponadto sparować dużo maszyn za pomocą dotknięcia ekranów urządzeń.
Pozbądź się zakłóceń
Krocz poprzez świat w prawidłowym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS gwarantują dźwięk JBL Signature Sound, a także nieszablonowy komfort. Nie wypadaj z rytmu poprzez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów oraz utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin i funkcja bezprzewodowego ładowania w etui gwarantują niezwykłą wygodę, a technologia Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki lub obu. Mając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję genialnych rozmów bez echa i intuicyjne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Odporne na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
Co jest w pudełku?
 • JBL LIVE Free NC+ TWS
 • 1 x 3 końcówki douszne w najróżniejszych rozmiarach
 • 1 x 2 nakładki żelowe w przeróżnych rozmiarach
 • 1 x przewód do ładowania USB typu C
 • 1 x etui ładujące

☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb74fb2da47c37ade8d3cb
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Club Pro+
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki również powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą efektywność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,przystosować dźwięk do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, produkowane poprzez najlepszych DJ-ów na świecie.
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci potrzeba chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru sprawia, że prosto to zrobić, mając włączone słuchawki.
Bezproblemowa łączność
Dzięki technologii Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu obudowy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszystkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
Jeszcze pokaźniejsza transparentność głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technologia kształtowania wiązki 6 mikrofonów gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk, a równocześnie eliminuje hałas z otoczenia.
MY JBL Headphones
Zyskaj jeszcze pokaźniejszą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą gratisową aplikację.
W komplecie:
 • JBL CLUB PRO+ TWS
 • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • przewód do ładowania USB rodzaju C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b119f8e441a02dfd7a0a4
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki śladowe wymiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki której dobrze pasują do uszu. Znikome wymiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, rozszerzając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są nietrudne w użyciu, a do wyboru masz cztery kolory.

Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rozszerza autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdopasować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz różnorodne ustawienia dopasowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz również utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.nieduże, lekkie, wyśmienicie pasująceSłuchawki mają nieduże rozmiary i skrupulatnie pasują do uszu.

Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.praktyczne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata.

Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich kształt nadaje się do otworu w uchu, a nowa, praktyczna powierzchnia zapewnia stabilniejsze trzymanie się.ergonomiczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma bardzo nieduże wymiary i luźno mieści się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

Dzięki przezroczystemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje stylowy, elitarny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można również nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.komfortowojsze rozmowy przez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać poprzez telefon i gwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,błyskawicznie włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair.

Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszłatwo wyszukać słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - proste podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth.

Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki poręcznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki nawet przez 20 godzin.

A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

Pozostań w ruchu przy muzyce.sporo spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.zrównoważona i bezawaryjna łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i nieprzeciętne wrażenia przy słuchaniu.

Dzięki znikomemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, ale i środowisko.

Opakowanie słuchawek WF-C500 nie gromadzi plastiku. Pokazuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks.

10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin...


☆ JBL Reflect Flow ☆

JBL Reflect Flow Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Reflect Flow
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db70e172da47c0aacdcd8e3
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne do 1000 zł

☆ JBL Reflect Flow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe. Wytwarzane, żeby korzystać z nich w ruchu i dostosowane dla aktywnych użytkowników. Najlepsze brzmienie, wygoda i swoboda na pierwszym miejscu!

 • JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe rozwiązanie dla aktywnego stylu życia, równocześnie w ruchu, jak i na siłowni. Oprócz możliwości zmiany utworu i odbierania i kończenia połączeń, słuchawki te posiadają na dodatek dostęp do asystenta głosowego. Są niepodatne na działanie wody oraz potu (klasa IPX7) oraz gwarantują do 10 godzin bezustannego słuchania plus uzupełniające 20 godzin dzięki etui ładującemu. Ponadto funkcja szybkiego ładowania w ciągu 10 minut pozwala uzyskać całą godzinę pracy słuchawek. Ponadto JBL Reflect Flow wyposażono w technologię Ambient Aware, która w trakcie słuchania muzyki pozwala słyszeć, co dzieje się dookoła, a także technikę TalkThru umożliwiającą rozmawianie bez zdejmowania słuchawek. JBL Reflect Flow są wygodne i bezpieczne dzięki regulowanym końcówkom i nakładkom Freebit ™ w 3 rozmiarach. Mocne legendarne brzmienie JBL zaprojektowane z myślą o słuchaniu w ruchu.
 • BL Reflect Flow to prawdziwa swoboda bezprzewodowego stylu życia w ruchu. Użytkownika nie ograniczają żadne przewody. Może ćwiczyć, słuchać muzyki czy odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. Słuchawki zezwalają na też nietrudny dostęp do asystenta głosowego. To prostota zarządzania muzyką i połączeniami oraz możliwość uzyskania informacji od asystenta głosowego za jednym naciśnięciem przycisku.
 • O wygodę, komfort, a najczęściej bezpieczeństwo użytkownika dbają technologie Ambient Aware i TalkThru. Pierwsza z nich (Ambient Aware) pozwala rozszerzyć świadomość otoczenia i usłyszeć dźwięki z zewnątrz, a druga (TalkThru) umożliwia prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek.
 • Koronnym dowodem na to, że słuchawki JBL Reflect Flowto najkorzystniejszy wybór jest fakt, że otrzymały one w zeszłym tygodniu nagrodę EISA 2019-2020 w kategorii Europejskie Słuchawki Douszne 2019–2020! W uzasadnieniu czytamy: Słuchawki są teraz na topie, a największym wzięciem cieszą się bezprzewodowe słuchawki douszne – mobilne, ledwo widoczne i działające bez żadnych przewodów. JBL Reflect Flow to genialne rozwiązanie dla biegaczy, którym zależy na muzycznym dopingu, a nie w smak im plączące się kable. Genialne dostosowanie do ludzkiego ucha dzięki technice FreeBit, łączność z Google Now i Siri, wodoodporność (klasa IPX7), ponad 30 godzin działania baterii… Wszystko to powoduje, że JBL Reflect Flow to nieprzeciętny dobór dla tych, którzy chcą i ćwiczyć, i wyglądać.

Specyfikacja technologiczna:

 • Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Czułość: 102 dB ciśnienia akustycznego przy 1 kHz/1 mW
 • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 96 dB
 • Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
 • Impedancja przetwornika: 14
 • Moc nadajnika Bluetooth: mniej aniżeli 9,5 dBm
 • Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz
 • Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3; AVRCP 1.5; HFP 1.6
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • wariant akumulatora w słuchawkach: akumulator litowo-jonowy (110 mAh/3,7 V)
 • rodzaj akumulatora w etui ładującym: akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V)
 • Zasilanie: 5 V, 1 A
 • Czas ładowania: mniej aniżeli 2 godz. Od pełnego rozładowania
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 10 godz.
 • Masa: 85 g

Zawartość opakowania

1 x słuchawki JBL Reflect Flow
3 wymiary wkładek do uszu
3 rozmiary akcesoriów Freebit
1 x etui ładujące
1 x kabel ładujący
1 x karta gwarancyjna
1 x Skrócona instrukcja obsługi

☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3fb0692da47c00d996205e
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
Słuchawki Bluetooth

Poznaj Galaxy Buds Live
Słuchawki douszne zaprojektowano tak, żeby dostroiły się do każdej chwili. Dzięki wyjątkowemu kształtowi, dopasowują się do ucha zapewniając niebywałą wygodę. Na dodatek mają głośniki, zapewniające niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost tworzone dla Twoich uszu.
Nowy kształt bezprzewodowych słuchawek dousznych
Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich zarys odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są dodatkowo gładkie i posiadają błyszczące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — żeby zmieściło się w rąk, gdy jesteś w drodze.
Podkreśl swój fason dzięki błyszczącym wykończeniom
przystępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spomiędzy odcieni takich jak miedziany, biały czy czarny, by podkreślić swój fason ładnym akcentem.
wytworzone do słuchania muzyki godzinami
Galaxy Buds Live nieprzeciętnie leżą w uszach, zapewniając mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich wygodna budowa jest dobrana do kształtu ucha, a dwa wymiary końcówek zezwalają na jeszcze lepsze ich dopasowanie w razie zapotrzebowania. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu.
To, co słyszysz, zależy od Ciebie
Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zastosowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, chroni przed hałasem, lecz pozwala również usłyszeć w razie potrzeby dźwięki z zewnętrz. Zezwala na przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki czemu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci trzeba — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, by funkcję włączyć.
Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z funkcjonalną konstrukcją Galaxy Buds Live, żeby zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Obfity przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co umożliwia płynny przepływ dźwięku.
Dotknij i przytrzymaj, by uruchomić Spotify
Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify umożliwia przypisanie przeznaczonego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki poprzez jedną sekundę, żeby natychmiast dopasować się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki.
*Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
*przystępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
Wyraźne rozmowy
Dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najlepszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup wyłapuje ruch szczęki, a pojawiające się podczas mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, aby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku — choćby w hałaśliwym otoczeniu. Działają przez sporo godzin. A potem jeszcze dłużej.
Ciesz się muzyką w trakcie pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
Ładuj zaledwie kilka minut, aby móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania zapewnia godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej mocy, możesz użyć funkcji PowerShare w swoim smartfonie, żeby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
ŁADOWANIE 5 min
ODTWARZANIE ok. Godziny
Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swoim telefonem i słuchajcie razem ulubionych tradycyjnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
Połącz się ze swym Galaxy
z łatwością połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie umożliwia szybkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych sprzętów. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się między innymi urządzeniami.
Łatwe połączenie z komputerem
Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyzbratać urządzenia.


Najtańsze słuchawki z zaczepem na ucho – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek z zaczepem na ucho. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Pioneer SE-C5TW ☆

Pioneer SE-C5TW Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C5TW
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef6217a82fff02ea6d8c6c7
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C5TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ulepszanie każdego aspektu prawdziwie bezprzewodowego projektu

C5truly wireless uwalnia Twoją muzykę od bałaganu związanego z kablami. Zaopatrzone w 6 mm (1/4) przetworniki z magnesami ziem rzadkich, które gwarantują głębokie basy i połyskujący dźwięk w średnim zakresie, te należycie przypasowane słuchawki są wyposażone w technikę bezprzewodową Bluetooth 5.0 i są kompatybilne z kodekiem AAC. Ciągłe odtwarzanie trwa do pięciu godzin, w trakcie gdy załączony futerał Quick Charge odświeża słuchawki, zapewniając kolejną godzinę rozrywki w zaledwie 15 minut. Całkowity czas odtwarzania w podróży wynosi 15 godzin*. Proste naciśnięcia przycisków umożliwiają zarządzanie muzyką i połączeniami bez użycia rąk, a tryb Ambient Awareness, samoczynne parowanie, samoczynne włączanie/wyłączanie, IPX5 i dostęp do asystenta głosowego podkreślają łatwość obsługi.

Prawdziwa swoboda odczuwania muzyki

Daj się olśnić dźwiękiem Pioneera bez irytujących kabli. Wyrafinowane 6 mm (1/4) przetworniki z magnesami ziem rzadkich wytwarzają mocny, napięty bas, a głębokie dostosowanie do ucha wewnętrznego zagwarantuje czystość dźwięku.

niezwykle długie 5-godzinne odtwarzanie i szybkie ładowanie

Bezprzewodowa C5truly zagwarantuje pięć godzin ciągłego odtwarzania. Kieszonkowy futerał wydłuża czas odtwarzania do 15 godzin. Posiada funkcję prędkiego ładowania, która gwarantuje wystarczającą liczba energii na godzinę odtwarzania w zaledwie 15 minut.

Pozostań w kontakcie ze światem zewnętrznym

Tryb świadomości otoczenia aktywuje zastosowane mikrofony (i reguluje głośność), dzięki czemu możesz słyszeć świat zewnętrzny bez wyjmowania słuchawek lub przerywania rozrywki. Słuchaj ogłoszeń, płać w sklepie i słuchaj swojego otoczenia w razie potrzeby.

samoczynne włączanie/wyłączanie i samoczynne parowanie

Bezprzewodowy C5truly włącza się automatycznie po wyjęciu z futerału. Po prostym wstępnym procesie parowania samoczynnie zespoli się z zarejestrowanymi urządzeniami, zapewniając płynne przejście do świata muzyki.

Wodoodporność IPX5 na pot i deszcz

należycie wiedzieć, że te słuchawki posiadają wodoodporność IPX5, chroniącą przed deszczem z dowolnego kierunku. Używaj bez obaw podczas ćwiczeń i nie martw się, jeśli złapie Cię zła pogoda.

Połączenia bezprzewodowe i aktywacja asystenta telefonicznego

Rozmowy telefoniczne bez użycia rąk i interakcja ze asystentem głosowym są obsługiwane bezprzewodowo. Panele z jednym przyciskiem na obu słuchawkach sterują odtwarzaniem, zarządzają połączeniami i aktywują obsługiwanego wirtualnego asystenta urządzenia.EAN: 4573211158359
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Pioneer SE-C5TW-B
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Douszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 10 m
Waga: 10 g
Akcesoria w pakiecie: Słuchawki z futerałem Końcówki do słuchawek S/M/L kabel USB Type-C do typu A Ulotka instruktażowa

☆ Earfun Air (czarny) ☆

Earfun Air (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Earfun
 • Nazwa produktu: Earfun Air (czarny)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d1a82da47c69b066f4d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Earfun Air (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS EarFun Air

EarFun Air to bezprzewodowe słuchawki TWS, które zostały wyekwipowane w dynamiczne przetworniki 6 mm i pozwalają cieszyć się wyśmienitej jakości dźwiękiem. Z etui ładującym pracują nawet do 35 godzin, a dzięki aż 4 mikrofonom wygodne rozmowy poprzez telefon. Bluetooth 5.0 gwarantuje bezusterkowe połączenie, a wygodne w użyciu panele dotykowe proponują prędki dostęp do najważniejszych funkcji.

olśniewający dźwięk

Zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku? Słuchawki EarFun Air Cię nie zawiodą! Kompozytowe, dynamiczne przetworniki 6 mm wzmocniony, głęboki bas, różnorodność szczegółów i wspaniałą harmonię. Zapewniają też wyjątkowo niski poziom zniekształceń. Przekonaj się, jak korzystnie mogą brzmieć Twoje ulubione piosenki i odkryj magię muzyki na nowo!

perfekcyjna jakość połączeń

Ktoś do Ciebie dzwoni, gdy robisz zakupy w supermarkecie lub jedziesz zatłoczonym autobusem? Po prostu odbierz telefon i ciesz się perfekcyjną jakością połączenia! Słuchawki zostały wyposażone w 4 mikrofony, dzięki którym niezawodnie rejestrują dźwięk i eliminują nawet 80% szumu otoczenia. To powoduje, iż Twój głos staje się nawet 3 razy lepiej słyszalny! teraz możesz mieć pewność, iż Twój rozmówca bezproblemowo Cię usłyszy.

Długi czas pracy

Ciesz się długim czasem pracy słuchawek. EarFun Air mogą odtwarzać muzykę nawet poprzez 7 godzin na jednym ładowaniu. Wspaniale sprawdzą się w domu, w pracy i w trakcie podróży. Ponadto załączone do zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas do około 35 godzin. Nie musisz też zbyt długo czekać, aż słuchawki będą znów gotowe do pracy. Wystarczy około 10 minut ładowania, aby mogły pracować przez kolejne 2 godziny! Co więcej, etui można ładować nie tylko za pomocą kabla USB-C, ale też bezprzewodowo.

produkowane dla Twojej wygody

Słuchawki są niezwykle lekkie i komfortowe - każda z nich waży zaledwie 5,4 g. Rewelacyjnie pasują do uszu i z nich nie wypadają - choćby gdy dużo się ruszasz. Są także wodoodporne na poziomie IPX7 i proponują technikę SweatShield - niestraszny im pot lub krople deszczu. Wchodzące w skład zestawu wymienne gumki w 4 rozmiarach (XS, S, M i L) pozwolą Ci stosownie dostosować EarFun Air do Twoich potrzeb. Słuchawki wykrywają też, czy masz je w uszach i w zależności od tego samoczynnie zatrzymują / wznawiają odtwarzanie.

Bluetooth 5.0

Zapomnij o problemach z połączeniem. EarFun Air obsługują łącze Bluetooth 5.0, dzięki temu gwarantują szybką, jednostajną i bezusterkową transmisję. Opóźnienia i zbyt słaba jakość pozostaną tylko przykrym wspomnieniem! Co więcej, każda słuchawka scali się z Twoim urządzeniem niezależnie. Możesz więc używać ich dokładnie tak, jak chcesz - obu jednocześnie, tylko lewej lub tylko prawej.

Panele dotykowe

teraz wszystko, czego potrzebujesz, możesz mieć w zasięgu ręki. EarFun Air zostały wyekwipowane w panele dotykowe, które pozwalają na ich komfortową obsługę. Już nie musisz zawsze sięgać po smartfona! starczy kilka dotknięć, żeby na przykład zatrzymać / wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę, przypasować głośność, odebrać / odrzucić / zakończyć połączenie, a nawet aktywować asystenta głosowego Siri lub Google Assistant.

W zestawie
 • Słuchawki EarFun Air
 • Etui ładujące
 • Wymienne gumki (wymiary XS, S, M, L)
 • przewód USB-C
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CWH TWS + stacja dokująca biały/white / GUTWS1CWH ☆

Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CWH TWS + stacja dokująca biały/white / GUTWS1CWH Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CWH TWS + stacja dokująca biały/white / GUTWS1CWH
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fd8c52a8e441a1a28ec20a0
 • ID kategorii: 7967

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CWH TWS + stacja dokująca biały/white / GUTWS1CWH - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Elektroniczna seria GUESS. Praktyczne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS zaprojektowane z myślą o inteligentnej redukcji szumów i najwyższej jakości dźwięku.
dołączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem i ładowarką w jednym w prosty sposób powiększa możliwości tych kompaktowych słuchawek.
Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie obawiając się o zakłócenia dźwięku.
Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie do smartfonu. Dzięki zastosowanemu dotykowemu panelowi, wymiar i waga słuchawek zostały pokaźnie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku.

Specyfikacja:

Wersja Bluetooth: 5.0
Czas prowadzenia rozmów: do 5 h
Czas słuchania muzyki: do 4 h
Czas ładowania: 1,5 h
Zasięg Bluetooth: 10 m.
objętość akumulatora stacji ładowania: 390 mAh
pojemność akumulatora 1 słuchawki: 45 mAh
Przetwornik akustyczny: 6 mm
Dynamika: 92dB +/- 3dB
Impedancja: 32Ohm ± 10%
Pasmo przenoszenia: 20- 20000Hz
Kolor: Biały

towar tworzony na licencji Guess


☆ Baseus Bowie E9 ☆

Baseus Bowie E9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Bowie E9
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6239e6458e441ad3a4b041bc
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Bowie E9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bowie E9

Bezprzewodowy komplet słuchawkowy gwarantuje czysty dźwięk i skuteczną redukcję szumów podczas rozmów. To wspaniały wybór na spacery, siłownie czy do biegania.

 • To co wyróżnia je na tle innych słuchawek to wbudowane 4 mikrofony dla jeszcze lepszej jakości rozmów.

Ciesz się bogatszymi tonami, wyraźniejszym wokalem i głębszym basem dzięki dynamicznemu przetwornikowi. W dodatku łączność Bluetooth 5.3 umożliwia szybką i bezusterkową transmisję z wyjątkowo niskim opóźnieniem.

Słuchawki są nad wyraz komfortowe. Pewnie przylegają do uszu i pozwalają cieszyć się muzyką przez cały dzień. Całkowity brak kabli zagwarantuje całkowitą swobodę ruchów.

W pełni naładowane słuchawki pracują do 5 godzin, a dołączone do zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas do choćby 30 godzin. Kompaktowe i stylowe etui oprócz ładowania zabezpiecza słuchawki przed zgubieniem. Zostało wyposażone w nowy port USB-C i funkcję ładowania bezprzewodowego.

Przyciski sterujące pozwalają na włączanie/wyłączanie słuchawek, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie/wstrzymywanie dźwięku, odbieranie/kończenie połączeń bez wydobywania telefonu z kieszeni.

Aplikacja Baseus Smart automatycznie zarejestruje położenie ostatnio odłączonych słuchawek i pozwoli je zlokalizować. Umożliwi jeszcze sprawdzenie stanu połączenia i pozostałą moc baterii w aplikacji.

 • bardzo użyteczne aby sprostać wszystkie Twoje oczekiwania.
atrybuty:
 • Nazwa: True Wireless Earphones Bowie E9
 • Kolor: Biały
 • Materiał: ABS + PC
 • Wersja Bluetooth: 5.3
 • Zasięg: Do 10 m
 • Czas odtwarzania: Do 5h (70% głośności)
 • Czas odtwarzania z etui ładującym: Do 30h (70% głośności)
 • Czas ładowania: Ok. 1h (ładowanie przewodowe)
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • Interfejs ładowania: USB-C
 • Wodoodporność: IPX5
 • Waga: 45g
 • Kod producenta: NGTW120002
Najważniejsze atuty:
 • Słuchawki zdobyły nagrodę Design Award 2022.
 • Aplikacja do lokalizowania ostatniego położenia słuchawek i personalizowania słuchawek.
 • Funkcja wykrywania ucha.
 • 4 mikrofonowy do wysokiej jakości rozmów.
 • Etui zostało wyekwipowane w funkcję ładowania bezprzewodowego.
 • Wszystkie części sterujące są instynktowne i znajdują się na samych słuchawkach.
 • Słuchawki mogą pracować bezustannie poprzez 5 godzin.
 • szybkie ładowanie (1h przewodowo, 2h bezprzewodowo).
 • obudowa, która służy także jako źródło zasilania.
 • idealnie dopasowane zapewniają komfort używania i prawidłową izolację akustyczną.
 • Bluetooth 5.3
 • Wsparcie asystenta głosowego.
Dźwięk

Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki pozwolą Ci poczuć pełen realizm każdej brzmiącej nuty. Efekt izolujący pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie. Posiadają bogatsze tony, wyraźniejszy wokal i głębszy bas.

zrównoważone połączenie Bluetooth

Dzięki technice Bluetooth 5.3 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów lub innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m.

 • Nowa generacja chipów oferuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii, a także jednostajną i szybką transmisję dźwięku.

technologia Dual Channel Low-Latency pozwoliła ograniczyć opóźnienie 0,038 s, co zagwarantuje idealną synchronizację obrazu i dźwięku.

Po pierwszym użyciu słuchawki natychmiast łączą się ze smartfonem, gdy tylko wyjmiesz je z etui.

 • Słuchawki zezwalają na podłączenie dwóch telefonów. Znakomita opcja dla osób mających telefony służbowe.
Wykonanie

Dzięki poręcznemu kształtowi i dodatkowym nakładkom w czterech różnorodnych rozmiarach, słuchawki ściśle i delikatnie dostosowują się do ucha, zapewniając wysokiej jakości dźwięk i wygodę nawet po kilku godzinach słuchania.

Inne Rankingi:  Słuchawki dokanałowe z dobrym basem
 • Są istotnie lekkie - każda słuchawka waży zaledwie 3,5g.

Do zestawu zostało załączone etui do ładowania, przenoszenia i przechowywania słuchawek.

Każda słuchawka zastosowaną baterię o obszerności 40mAh co zagwarantuje około 5h ciągłej pracy. Dzięki etui z funkcją Power Banka czas ten można wydłużyć choćby do 30 godzin!

 • Samo ładowanie słuchawek trwa zaledwie 1h przewodowo i 2h bezprzewodowo.

Etui i słuchawki produkowane zostały z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będą Ci służyły przez niezwykle długi czas. Posiadają szykowny i nowoczesny wygląd, opływowy kształt i kompaktowy wymiar. Posiadają także stylowe podświetlenie

Funkcjonalność

Dotykowe przyciski sterujące zezwalają na włączanie / wyłączanie słuchawek, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, odbieranie / kończenie połączeń.

 • Słuchawki wykrywają też, czy masz je na sobie. Samoczynnie zatrzymają odtwarzanie, gdy wyjmiesz je z uszu, a wznowią pracę, gdy włożysz je z powrotem.

niezwykle użyteczne by sprostać wszystkie Twoje oczekiwania.

Mikrofon

Słuchawki mają po dwa mikrofony w każdej słuchawce. Gwarantują płynną komunikację. Technologia redukcji hałasu eliminuje zakłócający szum w tle, gdziekolwiek jesteś.

Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie, płynnie przechodząc pomiędzy środowiskami, w pomieszczeniu albo na zewnątrz.

Wszędzie jest korzystne miejsce do rozmowy.

Aplikacja Baseus

W aplikacji możesz zobaczyć lokalizację swych słuchawek na mapie, ustawić alerty, gdy słuchawki znajdą się poza zasięgiem sygnału Bluetooth i aktywować sygnał dźwiękowy, by je znaleźć.

na dodatek funkcję personalizowania przycisków.

na dodatek pozwoli Ci zaktualizować słuchawki, takzawsze były zgodne z Twoim urządzeniem.

Istnieje także możliwość nadania nazwy słuchawkom


☆ Jabra Elite 2 ☆

Jabra Elite 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 2
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137af7d2da47cdaac390cf3
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Elite 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:14 h;Czas pracy do:7 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:aplikacja Jabra Sound+, pasywne wyciszanie szumów, Google Fast Pair;Zgodność z aplikacją:Jabra Sound+;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 15.0;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:ciemnoszary;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Jabra Elite 2;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 ☆

Fresh 'n Rebel Twins 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a224482fff06a78c9576f
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

twins tip true wireless. True wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! słuchawki twins łączą się z urządzeniami poprzez bluetooth, zezwalając radować się najwyższym stopniem wolności. Korzyści: słuchawki twins tip 2 przezroczyście czysty i nadzwyczajnie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

nieprzeciętnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki nieprzeciętnemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami twins tip? nie ma problemu – są oporne na pot! etui ładujące może ładować słuchawki 4 razy, a po każdym pełnym naładowaniu można ich używać przez 4 godziny.

to łącznie 20 godzin odtwarzania! otwórz etui z funkcją ładowania, a diody led wskażą, ile pozostało baterii. Naładuj swoje pudełko bezprzewodowo w zaledwie 1 godzinę na (kompatybilnej z qi) podkładce ładującej.

nie masz? użyj załączonego kabla ładującego usb-c,równocześnie zasilać urządzenie! słuchawki włączają się automatycznie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem.

elegancko i szybko! sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się poprzez dotknięcie słuchawek. Dzięki temu nie trzeba choćby wydobywać telefonu z kieszeni czy torby! obie wkładki douszne mają zastosowany mikrofon, dzięki temu można używać ich pojedynczo (prawej albo lewej) albo obu jako pary dla dźwięku stereo.

dzwoń albo słuchaj muzyki tak, jak lubisz. Twins 2 obsługuje siri i google assistant (w zależności od urządzenia). Po prostu powiedz im, co posiadają robić, miej wolne ręce i bądź bezpieczny!


☆ Edifier GX04 ☆

Edifier GX04 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier GX04
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3ce7f2da47cad9166f4aa
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier GX04 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki gamingowe TWS Edifier HECATE GX04 ANC Szukasz słuchawek, które zapewnią Ci idealną jakość dźwięku podczas ogrywania ulubionych tytułów oraz słuchania muzyki? Edifier HECATE GX04 ANC są właśnie dla Ciebie!

Postaw na klarownie czyste brzmienie oraz progresywne technologie, które podnoszą funkcjonalność sprzętu! Urządzenia proponują długi czas pracy, jednostajne połączenie poprzez moduł Bluetooth 5.0 i 2 tryby działania.

Wszystko dla Twojej wygody i satysfakcji! Wysoka jakość dźwięku HECATE GX04 krystalicznie czyste brzmienie, dzięki czemu pozwolą Ci wczuć się w klimat ulubionych gier na nieosiągalnym dotąd poziomie!

Zostały zaopatrzone w kompozytowe membrany z tworzywa PU, dodatkowo pokryte tytanem, co znacząco wpływa na jakość wysokich, średnich i niskich tonów. Specjalny tryb Music wyostrzy szczegółowość generowanych dźwięków, odkrywając przed Tobą świeże muzyczne doznania!

Prawdziwa immersja Uruchom tryb Game i zyskaj przewagę nad przeciwnikami w grach sieciowych już na samym starcie! Efekty dźwiękowe H+, w połączeniu ze wzmocnieniem odgłosu kroków i wystrzałów, dadzą Ci możliwość przygotowania się do pojedynku jeszcze zanim do niego dojdzie.

Co więcej, nad wyraz niskie opóźnienie (60 ms) zapewnia niemalże wspaniałą synchronizację obrazu i dźwięku — nawet w trakcie stanowczo dynamicznej rozgrywki! Redukcja szumów ANC Każda ze słuchawek została wyposażona w 3 mikrofony i obsługuje innowacyjną technologię redukcji szumów ANC.

gwarantuje to wydajną eliminację hałasów z otoczenia do poziomu choćby -38 dB. Ta funkcja nieprzeciętnie sprawdzi się w trakcie gamingu. ENC natomiast, perfekcyjnie spisze się w trakcie rozmów, oczyszczając odgłosy otoczenia i oddzielając je od Twojego głosu.

Istnieje ponadto możliwość przełączenia w tryb Ambient Sound, dzięki czemu usłyszysz wyraźnie to, co dzieje się obok — na przykład w czasie wymogi na komunikat na lotnisku czy peronie. Efektywne zasilanie Czas pracy słuchawek sięga 4,5 godziny (6 godzin z wyłączonym ANC).

Przy użyciu etui ładującego można wydłużyć ten czas — trafnie do 18 i 24 godzin. GX04 obsługują na dodatek technologię prędkiego ładowania 2C, co zapewnia całkowite uzupełnienie energii etui w jedynie 50 minut.

A gdy zapomnisz podłączyć urządzenia przed wyjściem z domu, starczy 15 minut, żeby uzyskać kolejne 2 godziny działania. Wygoda wykorzystywania kompozycja GX04 stawia na pełen komfort podczas korzystania. Panele dotykowe gwarantują bezzwłoczny dostęp do najważniejszych funkcji — bez wydobywania smartfona!

Z ich pomocą zatrzymasz i wznowisz odtwarzanie czy odbierzesz i zakończysz połączenie. Możesz też aktywować redukcję szumów i zarządzać podświetleniem czy trybem pracy. Na dodatek są istotnie lekkie i wygodne, a wodoodporność klasy IP54 pozwoli Ci na używanie w czasie deszczu czy treningu.

Co więcej, dzięki technologii Wearing Detection słuchawki wstrzymają pracę po wyciągnięciu ich z uszu. Zrównoważone połączenie Za jednostajne i niezawodne połączenie sprzętu z Twoim urządzeniem odpowiada moduł Bluetooth 5.0.

Zapomnij o opóźnieniach i zniekształceniach dźwięku — to już echo przeszłości! Każda ze słuchawek łączy się ze źródłem w sposób niezależny, dając Ci możliwość użytkowania tylko też tylko jednej z nich.

Korzystaj tak, jak uwielbiasz — bez ograniczeń i kompromisów! komplet gromadzi: Słuchawki Etui ładujące kabel do ładowania Wymienne gumki (3 pary) Instrukcja obsługi Specyfikacja: marka Edifier Model GX04 Czas odtwarzania (redukcja szumów włączona) do 4,5 h (słuchawki) + 13,5 h (etui) Czas odtwarzania (redukcja szumów wyłączona) do 6 h (słuchawki) + 18 h (etui) pojemność akumulatora 43 mAh (słuchawki), 450 mAh (etui) Port ładowania USB-C Czas ładowania ok.

50 minut (słuchawki), ok. 50 minut (etui) Wejście 5 V 75 mA (słuchawki), 5 V 725 mA (etui) Przetwornik dynamiczny, 8 mm Impedancja 16Ω Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz Kodeki audio SBC Czułość 96 ±3 dB Wersja Bluetooth 5.0 Profile Bluetooth HFP, A2DP, AVRCP Zasięg do 10 m Wodoodporność IP54 Waga 4,5 g (każda słuchawka), 47 g (etui)


☆ Realme Buds Air Pro ☆

Realme Buds Air Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Realme
 • Nazwa produktu: Realme Buds Air Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073f27382fff0257b934b52
 • ID kategorii: 7967

☆ Realme Buds Air Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Realme Buds Air Pro Aktywna redukcja szumów do 35dB | wyjątkowo niskie opóźnienie 94 ms | Całkowity czas pracy 25 godzin Aktywna redukcja szumów do 35 dB Hybrydowa aktywna redukcja szumów łączy w sobie mikrofony FeedForward i FeedBack w celu wykrywania niechcianego hałasu zarówno w środku, jak i na zewnątrz ucha i emituje staranne fale przeciwdziałające hałasowi aby anulować je, do 35dB.

Skutecznie blokuje hałas i zapewnia bardziej wciągające wrażenia słuchowe. Tryb przejrzystości Gdy chcesz rozmawiać z ludźmi wokół siebie, włącz tryb klarowności. Pozwala on na wpuszczenie do słuchawek dźwięków z zewnątrz bez zapotrzebowania wyciągania urządzenia z uszu.

mocny układ realme S1 ekskluzywny, dobrany do indywidualnych potrzeb inteligentny układ usuwający szumy realme S1 ma nie tylko wydajną i fachową zdolność usuwania szumów,również zaletę wyjątkowo niskiego zużycia energii i stabilną łączność, zapewniającą przełomowe nowe wrażenia z korzystania ze słuchawek bezprzewodowych.

Ostre i wyraźne połączenia Podwójne mikrofony tworzą potężny system redukcji szumów obsługiwany poprzez algorytm redukcji szumów ENC, który wyraźnie redukuje hałas otoczenia w trakcie rozmowy, umożliwiając drugiej osobie słyszeć wyraźniej i prowadzić ciekawszą rozmowę.

Łączne odtwarzanie 25 godzin Układ realme S1 o bardzo niskim poborze mocy i pokaźnej obszerności baterii 486 mAh, zapewniają ogromną łączną żywotność baterii wynoszącą 25 godzin. Dzięki ANC ON możesz słuchać muzyki łącznie przez 20 godzin.

Obsługuje także prędkie ładowanie, zaledwie 10 minut ładowania na 3 godziny odtwarzania. Bardzo niskie opóźnienie 94 ms Przy włączonym trybie gier opóźnienie słuchawek wynosi zaledwie 94 ms. Niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy grasz, możesz zachować wspaniałej jakości dźwięk.

Bluetooth 5.0 Nowa generacja Bluetooth 5.0 zapewnia zrównoważone połączenie choćby w sytuacji zakłóceń spowodowanych wieloma urządzeniami. Dzięki odległości transmisji do 10 metrów możesz płynnie odtwarzać muzykę, choćby gdy nie ma telefonu w pobliżu.

Dwukanałowa transmisja Dwie słuchawki przesyłają dźwięk w tym samym czasie, produktywnie redukując opóźnienia. Bez błędów synchronizacji w krytycznych momentach gry możeszwyznaczyć lokalizację wroga i odnieść zwycięstwo!

10-milimetrowy przetwornik wzmocnienia basów 10-milimetrowy przetwornik wzmocnienia basów wraz z zaawansowanym kompozytowym algorytmem wzmocnienia basów Dynamic Bass Boost (DBB) powoduje, że basy są głębsze i bogatsze.


☆ Edifier SŁUCHAWKI TWS EDIFIER W220T (BIAŁE) ☆

Edifier SŁUCHAWKI TWS EDIFIER W220T (BIAŁE) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier SŁUCHAWKI TWS EDIFIER W220T (BIAŁE)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332a7f98e441adcd4482a66
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier SŁUCHAWKI TWS EDIFIER W220T (BIAŁE) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Edifier W220T

Przekonaj się, jak prawidłowo mogą brzmieć Twoje ulubione piosenki. Słuchawki TWS Edifier W220T zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki i obsługują technikę Snapdragon Sound, dzięki czemu mogą zapewnić wysoką jakość dźwięku. Bluetooth 5.3 gwarantuje bezawaryjne połączenie, a redukcja szumów cVc pozwala luźno rozmawiać przez telefon. Ciesz się czasem pracy do 24 godzin z etui ładującym i wypróbuj aplikację Edifier Connect, by zyskać dostęp do wielu niebanalnych funkcji.

Najwyższa jakość dźwięku

Daj się zaskoczyć wysoką jakością dźwięku. Słuchawki obsługują technologię Snapdragon Sound i kodek aptX Adaptive, co przekłada się na czyste, naturalne brzmienie i niesamowite obfitość szczegółów. W220T zostałyzaopatrzone w znaczne, ciekłokrystaliczne, kompozytowe membrany 13 mm. Dzięki temu mogą zapewnić jeszcze lepszą rozdzielczość i wyśmienitą harmonię. Załóż swoje nowe słuchawki, włącz ulubioną playlistę i poczuj się jak na koncercie, gdziekolwiek jesteś!

Pożegnaj opóźnienia

Koniec z problemami z połączeniem. Ulepszony chip Qualcomm QCC3056, anteny LDS i technika Bluetooth 5.3 gwarantują szybką, stabilną transmisję i niskie zużycie energii. Możesz więc radować się skuteczną i bezusterkową pracą słuchawek. Co więcej, kiedy grasz w gry W220T samoczynnie przełączają się na tryb Low Latency, w którym zapewniają ultraniskie opóźnienie 89 ms. Nie daj się zaskoczyć przeciwnikowi i wygraj kolejny pojedynek!

Komfort wykorzystywania

Nie obawiaj się dyskomfortu, kiedy słuchasz swoich ulubionych piosenek. Słuchawki są wyjątkowo lekkie i wygodne. Jednostajnie pozostają w uszach i z nich nie wypadają. Są również wodoodporne na poziomie IP54 - możesz bez obaw korzystać z nich w czasie deszczu lub na treningu. Obsługa W220T na dodatek jest wyjątkowo prosta - wystarczą delikatne szczypnięcia, żeby na przykład przełączyć utwór lub zatrzymać odtwarzanie. Nie musisz zawsze sięgać po telefon!

Długi czas pracy

dzisiaj możesz bez przeszkód słuchać muzyki w pracy, w domu czy na wycieczce - koniec z obawami o zbyt szybko rozładowany akumulator! Czas pracy W220T sięga 6 godzin na jednym ładowaniu, a wchodzące w skład zestawu etui proponuje kolejne 18 godzin. Łącznie daje to do 24 godzin odtwarzania ulubionych playlist! Nie musisz również czekać w nieskończoność, aż słuchawki zostaną naładowane. Włóż je na 15 minut do etui, żeby następnie słuchać muzyki poprzez około 2 godziny!

Sprawdzą się w trakcie rozmów poprzez telefon

niejednokrotnie rozmawiasz poprzez telefon? Słuchawki W220T będą perfekcyjne na dodatek dla Ciebie! technologia Qualcomm aptX Voice zapewnia genialną jakość dźwięku w trakcie połączeń telefonicznych, a redukcja szumów cVc odpowiada za produktywną eliminację zbędnych odgłosów z otoczenia. Możesz więc bez przeszkód rozmawiać nawet w hałaśliwych miejscach takich jak autobus czy supermarket. Słuchawki zostaływyposażone w podwójne mikrofony.

Aplikacja Edifier Connect

Zyskaj dostęp do dodatkowych funkcji i ustawień. Wystarczy pobrać aplikację Edifier Connect i dodać do niej swoje słuchawki! Za jej pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć tryb gamingowy, dopasować głośność powiadomień, wyregulować czułość paneli dotykowych, ustawić timer i sprawdzić poziom naładowania akumulatorów. Dostępne są też ustawienia EQ. Wypróbuj aplikację Edifier Connect i spraw, że słuchawki W220T jeszcze lepiej zaspokoją Twoje zapotrzebowania!

W zestawie
 • Słuchawki
 • Etui ładujące
 • przewód do ładowania
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ Edifier Słuchawki TWS Edifier W220T (czarne) ☆

Edifier Słuchawki TWS Edifier W220T (czarne) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Słuchawki TWS Edifier W220T (czarne)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332a7708e441adcd4482a31
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier Słuchawki TWS Edifier W220T (czarne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Edifier W220T

Przekonaj się, jak należycie mogą brzmieć Twoje ulubione piosenki. Słuchawki TWS Edifier W220T zostały wyekwipowane w 13-milimetrowe przetworniki i obsługują technologię Snapdragon Sound, dzięki temu mogą zapewnić wysoką jakość dźwięku. Bluetooth 5.3 gwarantuje bezusterkowe połączenie, a redukcja szumów cVc pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon. Ciesz się czasem pracy do 24 godzin z etui ładującym i wypróbuj aplikację Edifier Connect, by zyskać dostęp do wielu interesujących funkcji.

Najwyższa jakość dźwięku

Daj się zaskoczyć wysoką jakością dźwięku. Słuchawki obsługują technologię Snapdragon Sound i kodek aptX Adaptive, co przekłada się na czyste, naturalne brzmienie i niesamowite bogactwo szczegółów. W220T zostałyzaopatrzone w pokaźne, ciekłokrystaliczne, kompozytowe membrany 13 mm. Dzięki czemu mogą zapewnić jeszcze lepszą rozdzielczość i świetną harmonię. Załóż swoje świeże słuchawki, włącz ulubioną playlistę i poczuj się jak na koncercie, gdziekolwiek jesteś!

Pożegnaj opóźnienia

Koniec z problemami z połączeniem. Udoskonalony chip Qualcomm QCC3056, anteny LDS i technika Bluetooth 5.3 zapewniają szybką, zrównoważoną transmisję i niskie zużycie energii. Możesz więc cieszyć się wydajną i bezawaryjną pracą słuchawek. Co więcej, kiedy grasz w gry W220T automatycznie przełączają się na tryb Low Latency, w którym zapewniają ultraniskie opóźnienie 89 ms. Nie daj się zaskoczyć przeciwnikowi i wygraj kolejny pojedynek!

Komfort używania

Nie obawiaj się dyskomfortu, kiedy słuchasz swoich ulubionych piosenek. Słuchawki są wyjątkowo lekkie i wygodne. Stabilnie pozostają w uszach i z nich nie wypadają. Są także wodoodporne na poziomie IP54 - możesz bez obaw korzystać z nich w czasie deszczu albo na treningu. Obsługa W220T także jest wyjątkowo prosta - wystarczą delikatne szczypnięcia, aby na przykład przełączyć utwór lub zatrzymać odtwarzanie. Nie musisz za każdym razem sięgać po telefon!

Długi czas pracy

teraz możesz bez przeszkód słuchać muzyki w pracy, w domu czy na wycieczce - koniec z obawami o zbyt błyskawicznie rozładowany akumulator! Czas pracy W220T sięga 6 godzin na jednym ładowaniu, a wchodzące w skład zestawu etui oferuje kolejne 18 godzin. Łącznie daje to do 24 godzin odtwarzania ulubionych playlist! Nie musisz też czekać w nieskończoność, aż słuchawki zostaną naładowane. Włóż je na 15 minut do etui, by następnie słuchać muzyki poprzez około 2 godziny!

Sprawdzą się podczas rozmów poprzez telefon

często rozmawiasz przez telefon? Słuchawki W220T będą perfekcyjne też dla Ciebie! technologia Qualcomm aptX Voice zagwarantuje świetną jakość dźwięku w trakcie połączeń telefonicznych, a redukcja szumów cVc odpowiada za sprawną eliminację zbędnych odgłosów z otoczenia. Możesz więc bez przeszkód rozmawiać nawet w hałaśliwych miejscach takich jak autobus czy supermarket. Słuchawki zostałyzaopatrzone w podwójne mikrofony.

Aplikacja Edifier Connect

Zyskaj dostęp do dodatkowych funkcji i ustawień. Starczy pobrać aplikację Edifier Connect i dodać do niej swoje słuchawki! Za jej pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć tryb gamingowy, dopasować głośność powiadomień, wyregulować czułość paneli dotykowych, ustawić timer i sprawdzić poziom naładowania akumulatorów. Dostępne są w dodatku ustawienia EQ. Wypróbuj aplikację Edifier Connect i spraw, iż słuchawki W220T jeszcze lepiej zaspokoją Twoje zapotrzebowania!

W komplecie
 • Słuchawki
 • Etui ładujące
 • przewód do ładowania
 • Instrukcja obsługi

SpecyfikacjaChętnie wybierane słuchawki douszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek dousznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek z zaczepem na ucho nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki z zaczepem na ucho w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *