soundbar krugermatz

Ranking soundbarów krugermatz – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych soundbarów krugermatz. Ranking zawierający polecane soundbary krugermatz jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT ☆

Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdec36db256f56e0f8e075c
 • ID kategorii: 8635

☆ Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

/* >Kinowa technikaSoundbar Kruger&Matz Odyssey otwiera przed Tobą drzwi do zupełnie nowego rozmiaru brzmienia. Wszystko dzięki wykorzystaniu technologii Dolby Atmos, w której dźwięk będzie docierał do Ciebie także z góry.

teraz masz szansę poczuć się jakbyś był w samym środku akcji. Głębia dźwiękuChcesz poczuć prawdziwą głębie brzmienia? Soundbar Kruger&Matz Odyssey ma aż 10 głośników, które odtworzą dźwięki w pasmie przenoszenia 120? 20 000 Hz, zezwalając Ci usłyszeć detale, na które nigdy wcześniej nie zwracałeś uwagi.

Inne Rankingi:  Soundbar TCL z Dolby Atmos

Więcej mocyPotrzebujesz naprawdę pokaźnej dawki basu? W zestawie Odyssey znalazł się aktywny 8-calowy subwoofer, który zapewni brzmieniu dynamikę, a także głębię. Co ważne jego bezprzewodowa technika pozwala na szybkie sparowanie z sounbarem, gwarantując estetykę i swobodę ustawienia maszyn w Twoim domu.

pokaźna funkcjonalnośćOdyssey 5.1 został wyposażony w szereg portów, zezwalających m.in. Na odtwarzanie muzyki z sprzętów przenośnych czy pendrive'a. Co więcej, urządzenie ma także port HDMI eARC, który umożliwia obsługę sygnałów wysokiej rozdzielczości, w tym Dolby Atmos.

Bezprzewodowa łącznośćPoczuj swobodę, którą zagwarantuje Kruger&Matz Odyssey. Soundbar został wyposażony w funkcję Bluetooth, dzięki której możesz odtwarzać swoje ulubione melodie z sprzętów przenośnych, takich jak smartfony czy tablety, bez potrzeby użytkowania dodatkowych kabli.

Dla obszerniejszej wygodySoundbar Kruger&Matz Odyssey to także wielki komfort używania. Do zestawu został dołączony pilot zdalnego sterowania, który pozwoli Ci na kontrolowanie funkcji soundbara, w tym wyboru źródła dźwięku, ustawienia equalizera czy regulacji niskich tonów.

Na dwa sposobyNie masz gdzie postawić soundbara, bo Twój telewizor jest zawieszony na ścianie? To nie powód, żeby rezygnować z poprawy jakości dźwięku! Odyssey został zaprojektowany tak, żebyś mógł go również zamontować na ścianie.

Wszystkie niezbędne do tego akcesoria są zawarte w zestawie....

Inne Rankingi:  Bezprzewodowy Soundbar Philips

Najtańsze soundbary krugermatz – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych soundbarów krugermatz. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT ☆

Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdec36db256f56e0f8e075c
 • ID kategorii: 8635

☆ Soundbar KRUGER&MATZ Odyssey Czarny DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

/* >Kinowa technikaSoundbar Kruger&Matz Odyssey otwiera przed Tobą drzwi do zupełnie nowego rozmiaru brzmienia. Wszystko dzięki wykorzystaniu technice Dolby Atmos, w której dźwięk będzie docierał do Ciebie także z góry.

teraz masz szansę poczuć się jakbyś był w samym środku akcji. Głębia dźwiękuChcesz poczuć prawdziwą głębie brzmienia? Soundbar Kruger&Matz Odyssey posiada aż 10 głośników, które odtworzą dźwięki w pasmie przenoszenia 120? 20 000 Hz, pozwalając Ci usłyszeć detale, na które nigdy wcześniej nie zwracałeś uwagi.

Więcej mocyPotrzebujesz naprawdę obszernej dawki basu? W pakiecie Odyssey znalazł się aktywny 8-calowy subwoofer, który zapewni brzmieniu dynamikę i głębię. Co ważne jego bezprzewodowa technika umożliwia szybkie sparowanie z sounbarem, gwarantując estetykę i swobodę ustawienia urządzeń w Twoim domu.

Inne Rankingi:  Soundbar Polk Audio 2.1

znaczna funkcjonalnośćOdyssey 5.1 został wyekwipowany w szereg portów, zezwalających m.in. Na odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych czy pendrive'a. Co więcej, urządzenie posiada także port HDMI eARC, który pozwala na obsługę sygnałów wysokiej rozdzielczości, w tym Dolby Atmos.

Bezprzewodowa łącznośćPoczuj swobodę, którą gwarantuje Kruger&Matz Odyssey. Soundbar został wyposażony w funkcję Bluetooth, dzięki której możesz odtwarzać swoje ulubione melodie z sprzętów mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, bez zapotrzebowania użytkowania dodatkowych kabli.

Dla pokaźniejszej wygodySoundbar Kruger&Matz Odyssey to także pokaźny komfort używania. Do zestawu został dołączony pilot zdalnego sterowania, który pozwoli Ci na kontrolowanie funkcji soundbara, w tym wyboru źródła dźwięku, ustawienia equalizera czy regulacji niskich tonów.

Na dwa sposobyNie masz gdzie postawić soundbara, bo Twój telewizor jest zawieszony na ścianie? To nie powód, żeby rezygnować z poprawy jakości dźwięku! Odyssey został zaprojektowany tak, żebyś mógł go także zamontować na ścianie.

Wszystkie niezbędne do tego akcesoria są zawarte w zestawie....