Telewizor 55 cali do 2500 zł

Ranking Telewizorów 55 cali do 2500 zł – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów 55 cali w cenie do 2500 zł. Ranking zawierający polecane telewizory 55-calowe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Hisense 55E7HQ ☆

TV LED Hisense 55E7HQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 55E7HQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 629e391282fff0cd395f88f7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 55E7HQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 55E7HQ QLED 55'' SmartTV DVB-T2 wymiar przekątnej ekranu (cale): 55 in rozmiar przekątnej obrazu (cm): 138 cm Maksymalna rozdzielczość: Ultra HD 3840x2160 Panel użytkownika: VIDAA U5 NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Przekątna ekranu: 55'' Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 Częstotliwość odświeżania: 60Hz Jasność: 300 cd/m2 technika HDR Dolby Vision Moc dźwięku: 2x10 W Tuner: DVB-T2/T/C/S2/S Bluetooth VESA: 400 x 300 Ponad miliard dokładnych odcieni i żywych barw Quantum Dot Colour Quantum Dot Colour zagwarantuje ponad miliard barw, dzięki czemu obrazy są bardziej skrupulatne i stabilne.

Przy tak wielu żywych i nasyconych, prawdziwych kolorach, gwarantowane są realistyczne wrażenia z oglądania. Przejrzyj każdy detal w najwyższej rozdzielczości 4K Rozdzielczość 4K Telewizor Ultra HD z rozdzielczością 3840*2160 pikseli.

zobacz, co Cię ominęło na ostrym, wyraźnym obrazie o rozdzielczości cztery razy pokaźniejszej od Full HD. Wyrazisty i nasycony obraz na wyciągnięcie pilota. Wysoka precyzja podświetlenia obrazu od krawędzi do krawędzi Pełne podświetlenie matrycy Dzięki diodom LED umieszczonym na całej powierzchni matrycy TV, wybrane detale obrazu są naprzemiennie rozjaśnianie albo przyciemniane – w zależności od rodzaju i dynamiki obrazu.

dzięki czemu zostaje usztywniony kontrast, intensywność jasnych i ciemnych oraz odcieni. Obraz jest żywszy, a kolory i kontrasty mocniejsze niżeli przy charakterystycznym podświetleniu LED. Nie przeoczysz żadnego szczegółu Dolby Vision HDR Dolby Vision™ to innowacyjny HDR, inspirowany technologią kinową, który przenosi widza na wyższy poziom rozrywki.

rozszerzając zakres rozpiętości pomiędzy ciemnymi i jasnymi tonami, wyraźniej wyciąga detale przez zastosowanie dynamicznych metadanych w obrazie. Każda ciemna i jasna scena zostaje ożywiona, a widz doświadcza wyraźnego i istotnie bogatego obrazu.

Bardziej realistyczne, wielowymiarowe wrażenia audio DTS Virtual:X Przeżywaj jeszcze intensywniej filmy, które lubisz. Słuchaj wiadomości, nie wytężając słuchu. Uchwyć każdą rozmowę bohaterów, wypowiedzianą nawet szeptem.

Twój telewizor rozpozna i oddzieli dialog od tła, dzięki czemu łatwiej go usłyszysz. Co więcej, możesz włączyć głośno ulubioną muzykę, bez zakłóceń i przesterowań, a także radować się wielowymiarowymi wrażeniami audio!

Nie przegap żadnej akcji Płynny ruch, tryb sportowy Telewizor Hisense analizuje obraz i jego dynamikę i wyłapuje sygnał sportowy. Dzięki temu samoczynnie aktywuje tryb sportowy, który polepsza płynność poruszających się obiektów.

Obraz jest prędki i dynamiczny bez smużenia. Wygrana gwarantowana Game Mode Plus Specjalny tryb Game Mode Plus minimalizuje Input lag, drgania i zniekształcenia obrazu. Zapewnia natychmiastową reakcję TV na polecenia gracza, perfekcyjną płynność gry bez efektu rozmycia, smużenia oraz gwarantuje przesłanie świetnej jakości dźwięku.

Prawdziwa uczta dla graczy! AI - optymalizacja w czasie rzeczywistym, przypasowana do scenariusza Obraz AI TV Hisense analizuje jakość obrazu uzyskaną z najróżniejszych źródeł i dopasowuje obraz, tak żeby wyglądał zjawiskowo w zróżnicowanych warunkach.

Obraz jest analizowany na dodatek pod kątem prezentowanych treści, scenariusza i dynamiki - w zależności czy jest to program dokumentalny, sportowy, czy muzyczny. Następnie TV dostosowuje i polepsza obraz, aby wyświetlić pełnię jego możliwości.

Smart TV, który jest po prostu znakomity System operacyjny VIDAA U5.0 VIDAA to inteligentny i jeden z najszybszych systemów operacyjny na rynku. To spersonalizowana platforma multimedialna, łącząca najlepsze treści globalnych dostawców premium z najpopularniejszymi programami lokalnymi.

opiera się na rekomendacjach, generowanych na podstawie serwisów video, z których korzysta użytkownik. VIDAA słynie z bezzwłocznej obsługi, oszczędza czas i pozwala w kilka chwil uzyskać dostęp do topowych platform streamingowych jak m.in.: Netflix, Disney+, YouTube, Rakuten, Prime Video, CDA oraz aplikacji proponujących sport na żywo, muzykę i sztukę.

Całość kontentu zawsze w świetnej jakości obrazu i dźwięku! Powiedz pilotowi, czego oczekujesz Pilot głosowy TV Hisense nie potrzebuje sprzętów zewnętrznych ani dodatkowych asystentów, ponieważ zastosowany, inteligentny system sterowania głosem w języku polskim.

starczy wcisnąć przycisk na pilocie i głosowo wydać komendę, wyszukać filmy czy sprawdzić pogodę Doceń pokaźny wyświetlacz, przejrzyj więcej! Podziel się z telewizorem Udostępniaj treści video ze swego smartfona na telewizorze i ciesz się rozrywką na wielkim ekranie.

Połączenie bezprzewodowe obsługuje połączenia Wi-Fi i Bluetooth. Dostęp do najpopularniejszych treści przy pomocy jednego kliknięcia One Touch Access Wygoda w zasięgu pilota! TV Hisense proponuje bezpośredni i prędki dostęp m.in do serwisów Netflix, YouTube, Rakuten czy Prime Video przez 1 kliknięcie asygnowanego przycisku na pilocie, choćby gdy telewizor jest wyłączony.

dzięki czemu zyskujesz błyskawiczny dostęp do ulubionych seriali. SPECYFIKACJA TE


☆ TV LED LG 55UQ75003 ☆

TV LED LG 55UQ75003 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 55UQ75003
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f45f8e441a74e49f1140
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 55UQ75003 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
przezroczyście czysty obraz 4K
Wkrocz do udoskonalonego świata telewizji z telewizorem LG UHD. Zachwyć się żywymi kolorami i szczegółowym obrazem w prawdziwej rozdzielczości 4K.
przedstawiamy doskonałe uzupełnienie wystroju Twojego wnętrza
Telewizor LG UHD jest jeszcze smuklejszy i ma minimalną ramkę, dzięki czemu znakomicie wkomponowuje się w wystrój wnętrza.

Procesor α5 Gen 5 AI
Podkręć swoje wrażenia wizualne
Procesor α5 Gen5 AI w telewizorze LG UHD gwarantuje wciągające wrażenia wizualne.
* Model 86” UQ90 jest zaopatrzony w procesor α7 Gen5 AI.
Skalowanie do jakości 4K
Oglądaj treść w rozdzielczości niższej niżeli 4K w jakości 4K na sporym ekranie UHD i zachwyć się klarownością i precyzją w każdym momencie.
* Jakość przeskalowanej treści będzie się różnić zależnie od rozdzielczości treści źródłowej.
ThinQ AI
Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie
technologia ThinQ AI daje telewizorom LG UHD inteligencję umożliwiającą sterowanie głosem i personalizację treści.
* przystępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.
* Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie
Łatwe sterowanie przy pomocy głosu za pośrednictwem Google Assistant (usługa przystępna z dniem premiery w Polsce), Apple AirPlay i innych sprawia, iż obsługa telewizora LG UHD jest szybsza i prostsza niż kiedykolwiek.
*Apple, logo Apple, Apple TV, AirPlay i HomeKit to znaki handlowe marki Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.
*Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji.
*Obsługa AirPlay 2 i HomeKit może się różnić w zależności od regionu.
Mój profil
Zaloguj się na swoje konto i komfortowo oglądaj treść rekomendowaną tylko dla Ciebie.

* W zależności od regionu i połączenia sieciowego treść może być okrojona albo ograniczona.
* liczba profili jest nieograniczona, lecz na ekranie głównym można wyświetlić maksymalnie dziesięć.
Sportowy alarm
Dzięki funkcji Sport Alert możesz przestać się martwić o to, że przegapisz mecze ulubionych drużyn! Odbieraj powiadomienia przed wszystkimi ważnymi meczami.

* Obsługa dyscyplin i lig może się różnić w zależności od kraju
* przystępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.
Kinowe wrażenia w domu
Oglądaj w jakości 4K i ciesz się obrazem jak w kinie.
HDR10 Pro

technologia HDR10 Pro pozwala na regulację jasności w taki sposób, by wzbogacić kolory i powiększyć przejrzystość obrazu. Zachwyć się realistycznym wyglądem treści na ekranie.

*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania.
*Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe producenta Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
*Wymagana subskrypcja Apple TV+.
*Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami handlowymi producenta Amazon.com, Inc albo jej podmiotów stowarzyszonych. Obowiązują opłaty za członkostwo w usługach Amazon Prime i/lub Prime Video. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie primevideo.com/terms.
*przystępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Przygotuj się na niezwykłą rozgrywkę
Usługi i funkcje Cloud Game, Pulpit gry i optymalizator, a także HGiG zapewnią Ci mnóstwo epickich chwil podczas gry
Pulpit gry i optymalizator

Wszystkie ustawienia do optymalizacji gry w jednym miejscu. Pulpit gry umożliwia szybką zmianę ustawień gatunku gry.

*Podržana se partnerstva mogu razlikovati ovisno o državi.
*Informativna ploča za videoigre (Game Dashboard) i alat za optimizaciju na igranju videoigara u oblaku bit će dostupni od druge polovice 2022.
*Dostupnost ažuriranja softvera može se razlikovati ovisno o modelu i regiji.
*Stavke u izborniku alata za optimizaciju igara može se razlikovati od serije do serije.
*HGiG je volonterska skupina tvrtki iz industrija videoigara i zaslona televizora koja se sastaje kako bi odredila i učinila raspoloživima javne smjernice za unaprjeđivanje iskustva igranja korisnika s pomoću tehnologije HDR.
Przygody bez przerwy
Zminimalizowany efekt rozrywania i skrócone opóźnienia sprawią, iż nie stracisz ani chwili z gry. Zakosztuj elektryzującej rozrywki w grach na ekranie telewizora LG UHD.
OBRAZ
 • Panel 4K UHD wariant podświetlenia Direct
 • Przekątna ekranu 55 Rozdzielczość 3840*2160
 • True Motion Refresh Rate 60Hz
FUNKCJE POPRAWY OBRAZU
 • Procesor α5 Gen5 AI Processor 4K Inteligente skalowanie 4K Upscaling
 • Inteligentna kontrola jasności Tak HDR Active HDR
 • HDR10 Pro Tak (4K/2K) HLG Tak (4K/2K)
 • FILMMAKER MODE™ Tak Dynamiczne mapowanie tonów Dynamic Tone Mapping
 • HEVC 4K@60p, 10bit VP9 4K@60p, 10bit
 • AV1 4K@60p, 10bit Tryb HGIG Tak
 • Optymalizacja do gier Tak (ALLM/GameGenre) Tryb obrazu Tak, 9 trybów (Vivid, kanon, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room))
DŹWIĘK
 • Moc Głośników 20W (10W per Channel) System dźwięku 2.0 ch
 • Kierunek Dźwięku Down Firing Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia Tak
 • Inteligentna kontrola dźwięku AI Sound
  (Virtual 5.1 Up-mix) Inteligentne przypasowanie dźwięku do wnętrza Tak (z pilotem Magic)
 • Czysty Głos Clear Voice Pro Bluetooth Surround Ready Tak
 • LG Synchronizacja Dźwięku Tak Udostępnianie dźwięku Tak
 • Kodeki Audio AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z instrukcją)
INTELIGENTNY LG TV
 • Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski) Tak Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy Tak (z pilotem Magic)
 • Zamiana mowy na tekst Tak (z pilotem Magic) LG wyszukiwanie głosowe Tak (z pilotem Magic)
 • Google Assistant (z dniem premiery w Polsce) Tak (z pilotem Magic) Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce) Tak (z pilotem Magic)
 • Inteligentny dom (AI Home) Tak Inteligentne rekomendacje Tak
 • Panel domowy Tak Apple Homekit Tak
 • Łączenie z telefonem Tak Udostępnianie ekranu telefonu Tak
 • Aplikacje ThinQ Tak (z pilotem Magic) Airplay2 Tak
SMART TV
 • System webOS Smart TV Pilot Magic (Opcja)
 • prędki Dostęp Tak Uniwersalna kontrola Tak (z pilotem Magic)
 • Odtwarzanie VR 360° Tak Wyszukiwanie powiązanych treści Tak (z pilotem Magic)
 • Zamiana tekstu na mowę Tak Sklep LG Tak
 • przeglądarka internetowa Tak Włączanie TV telefonem Tak
 • Włączanie TV przez Wi-Fi Tak Blokada niebezpiecznych stron internetowych Tak
 • Alerty Sportowe Tak
informacje uzupełniające
 • Język menu 37 Języków Time Machine (DVR) Tak
 • Nagrywanie cyfrowe Tak Nagrywanie analogowe Tak
 • Time Shift Tak
FUNKCJE ODBIORCZE
 • Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna) Tak Naziemna DVB-T2/T
 • Kablowa DVB-C Satelitarna DVB-S2/S
 • Moduł dostępu warunkowego CI+2.0/CI+1.4 Teletext (ilość stron) 2000
 • [DVB] Napisy Tak Opis dźwiękiem Tak
 • Przewodnik po programach (8 dni) Tak
WEJŚCIA/WYJŚCIA
 • HDMI 1 (Tył) / 2 (Bok) Simplink (HDMI CEC) Tak
 • eARC / ARC (Zwrotny kanał audio) eARC (HDMI 2) USB 1 (Bok)
 • LAN Tak (Tył) Wejścia antenowe 2 (Tył, RF/Sat)
 • SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio) Tak (Tył) Wifi Tak (802.11ac)
 • Bluetooth Tak (V5.0)
produktywnOŚĆ ENERGETYCZNA
 • Zasilanie AC 100~240V 50-60Hz Tryb oszczędzania energii Tak
 • sensor oświetlenia Tak Klasa Energetyczna SDR G
 • pobór mocy w SDR kWh/1000h 81 Klasa Energetyczna HDR G
 • zużycie mocy w HDR kWh/1000h 120 Przekątna ekranu (cm) 139
 • Przekątna ekranu (cale) 55 Rozdzielczość (H) 3840
 • Rozdzielczość (V) 2160
rozmiary MM(SZEROKOŚĆ/WYSOKOŚĆ/GŁĘBOKOŚĆ)
 • Bez podstawy 1244 / 726 / 87.1 Z podstawą 1244 / 783 / 235
 • Karton 1360 / 835 / 175 rozmiary Stand 1127 / 235
 • Vesa 300*300 EAN 8806091646422
WAGA(KG)
 • Bez podstawy 14,3 Z podstawą 14,4
 • Brutto 19,4
AKCESORIA
 • Pilot L-con Baterie (AA x 2EA)
 • przewód zasilający W pakiecie Ultra cienki wieszak na ścianę Brak

☆ TV LED JVC LT-55VAQ330 ☆

TV LED JVC LT-55VAQ330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: TV LED JVC LT-55VAQ330
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64c0c90a82fff0bc7e2f322d
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED JVC LT-55VAQ330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wciągające HDR, logo 4K HDR Immersive daje konsumentom pewność, że jakość obrazu obiecana przez tę technikę jest skutecznie dostarczana i odtwarzana na telewizorach JVC. Odkryj tysiące filmów, programów, gier i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania na pokaźnym ekranie dzięki Android TV.

Rewolucja w wizji. Dzięki niesamowitej jasności, kontrastowi i kolorom telewizory JVC ożywiają rozrywkę na twoich oczach. Wykorzystując w pełni potencjał nowej technice projekcji kinowej, Dolby Vision zagwarantuje wyrafinowany, realistyczny obraz, dzięki któremu zapomnisz, że patrzysz na ekran....


☆ TV LED TCL 55C645 ☆

TV LED TCL 55C645 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C645
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644217488e441a4883cd69c1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C645 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor TCL 55C645 55" QLED 4K UHD Google TV Telewizor TCL QLED 4K UHD z Google TV. Genialne wrażenia High Dynamic Range (HDR) dzięki technologii Quantum Dot. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wymiar ekranu: 55" 4K HDR PRO Rozdzielczość: 3840x2160 Formaty HDR: Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG Moc dźwięku: 2x10 W Dolby Audio: Dolby AC4, Dolby TrueHD SmartTV GoogleTV DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Motion Clarity Game Master wyjątkowe barwy QLED technika kropek kwantowych Poznaj realistyczną jakość obrazu z żywymi, szerokimi kolorami i uderzającym kontrastem.

4K HDR PRO Żywe, głębokie oraz najdrobniejsze detale Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO gwarantuje wyśmienite wrażenia High Dynamic Range ze znakomitym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, skrupulatnymi kolorami.

Doświadcz niesamowitych wrażeń ze szczegółowości obrazu! Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółach! W telewizorach TCL, 4K HDR PRO w połączeniu z technologią Quantum Dot, wspaniałe wrażenia High Dynamic Range (HDR) dostarczając precyzyjnych odcieni i najdrobniejszych szczegółów.

Motion Clarity - płynny obraz i ulepszony ruch w trakcie dynamicznych scen akcji nie możesz przegapić żadnego szczegółu. Autorski algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania. Pomaga ono zredukować rozmycie obrazu i utrzymać każdy szczegół bez opóźnień.

Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze doskonale, niezależnie od źródła - 50Hz czy 60Hz. Zniewalający obraz HDR niezależnie od źródła Istnieje mnóstwo sposobów, aby uzyskać najkorzystniejszą jakość obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION.

Ten telewizor TCL obsługuje je wszystkie! Upewnij się, że możesz W PEŁNI wykorzystać maksymalne możliwości swojego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy uwielbiasz treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy HDR 10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL zawsze będzie obsługiwał najlepszy format.

Rozgrywka zoptymalizowana dla Ciebie. Dobór telewizora dla graczy, ma ogromne znaczenie. Dzięki interfejsowi HDMI 2.1 i technice ALLM uzyskasz najniższe opóźnienia i najkorzystniejsze ustawienia obrazu w grach.

*wymagane urządzenie obsługujące format HDMI 2.1 Wszechogarniający, poruszający dźwięk z każdej strony. Dźwięk jeszcze nigdy nie brzmiał tak korzystnie. Poczuj głębię dźwięku, który otacza się wokół Ciebie.

Dolby Atmos i symbol podwójnego D są zarejestrowanymi znakami towarowymi marki Dolby Laboratories. Rozrywka, którą kochasz z Asystentem Google. Google TV zawiera dla Ciebie Twoje ulubione filmy, seriale, programy i inne materiały ze wszystkich Twoich aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie.

Niektóre aplikacje, treści albo funkcje mogą nie być dostępne we wszelkich krajach. Telewizory TCL Google TV Dla łatwej i nieograniczonej rozrywki, zawsze w najwyższej jakości HDR Telewizory TCL Google TV pozwalają na nieograniczoną rozrywkę zawsze w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Google Play Movies, Rakuten, Canal+ i sporo innych...

ilość i jakość: niezależnie od platformy streamingowej, z której chcesz korzystać, ten telewizor obsługuje 4K HDR Dolby Vision (Netflix) i 4K HDR10+ (Amazon Prime Video). Pełny wybór zawsze z najlepszą możliwą jakością obrazu HDR.

stylowy bezramkowy design Brak obramowania pozwala cieszyć się obszerniejszym ekranem. SPECYFIKACJA technologicznA Obraz rozmiar ekranu: 55 cali / 139.7 cm. Rozmiar wyświetlacza: 54.6 cala / 139 cm Wide color technology: Quantum Dot Formaty HDR: Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG Wskaźnik sprawności obrazu: 3100 Rozdzielczość: 3840x2160 Kontrast dynamiczny: Mega Przetwarzanie obrazu: Procesor AiPQ 3.0.

Skalowanie obrazu: UHD Machine Learning AI SR Ustawienia barw: kalibracja 20-punktowa i 2-punktowa Redukcja szumów cyfrowych: Tak Game mode: Auto Dźwięk Moc dźwięku: 2x10 W Dolby Audio: Dolby AC4, Dolby TrueHD Przetwarzanie dźwięku: Dolby Atmos, DTS Virtual-X, wirtualizacja i upmix Korektor dźwięku: Presety wariant głośników: system dźwiękowy 2.0 samoczynna kontrola głośności: Tak Smart SmartTV: GoogleTV (29 języków) Android OS: GoogleTV (ATV 11.0) 4K: Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+ i niemało więcej zastosowania (aplikacje): Sklep Google Play Procesor: czterordzeniowy (Quad Core) Pamięć systemowa (DRAM): 2 GB detale Baterie do zdalnego sterowania: Tak Zdalne sterowanie: lRC833 Udogodnienia Wsparcie dla pilota zdalnego sterowania z telefonu / tabletu: Tak Multimedia USB: video do 4K: AVI, WMV, MP4 (H.265, H.264, VP9, AV1,...), MPG, TS, MKV, WebM, VP9; audio: WMA, MP3; obraz: HEIF, JPG, PNG, BMP; napisy tekstowe.

Inne Rankingi:  Telewizor Gogen

Tryb sportowy: Tak Multipicture: PAT Sleep timer: Tak Języki OSD: 59: albański, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, estoński, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, łotewski, litewski, macedoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraińs


☆ TV LED Toshiba 55UA5D63 ☆

TV LED Toshiba 55UA5D63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 55UA5D63
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074ecb2da47cac0a26fb71
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 55UA5D63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

55UA5D63DG Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc unikatowej jakości obrazu, udoskonalonego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz cieszyć się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.

Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie. Współpracując z Onkyo, Toshiba wytwarza telewizory gwarantujące dźwięk najwyższej próby.

Nasze telewizory wyposażone są w głośniki Onkyo, co pozwala im emitować jeszcze wyraźniejszy dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to muzyka czy dialogi. Zestrojone poprzez inżynierów Onkyo głośniki stworzono, żeby zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie dobrze słyszalny z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na świeże sposoby, za każdym razem i wszędzie. Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu albo laptopa do telewizora.

Odkryj przycisk Netflix na pilocie, by przenieść się z jednej przygody do drugiej. Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami i nagradzanymi produkcjami Prime Originals.


☆ TV LED Samsung UE55AU7092 ☆

TV LED Samsung UE55AU7092 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE55AU7092
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635047158e441abeb0e537ae
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE55AU7092 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor SAMSUNG UE55AU7092, to 55 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K z technologią HDR. Skrupulatna adaptacja kolorów zapewnia żywy i bardziej realistyczny obraz. Odkrywaj moc kolorów w olśniewającej, wysokiej rozdzielczości dzięki procesorowi Crystal 4K, który zagwarantuje skalowanie obrazu wyjściowego do rozdzielczości zbliżonej do 4K....


☆ TV LED Sharp 55FN4EA ☆

TV LED Sharp 55FN4EA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: TV LED Sharp 55FN4EA
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6369ecfd2da47caad8220759
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sharp 55FN4EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:micro SD;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);uzupełniające opcje:USB - fotografie, muzyka, film, Aquos Link, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart);Funkcje dodatkowe:oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:głośniki Harman Kardon;uzupełniające opcje obrazu:Ace Pro Ultra Engine, obsługa kodeka AV1;Funkcje Smart TV:Google Play Store;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, czytnik kart pamięci, dźwięk Harman Kardon;Głębokość telewizora:9,1 cm;Głębokość telewizora z podstawą:26,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;Wiadomości dodatkowe:USB pliki video MKV, MP4, MOV, AVI, MPG, MPEG, 3GP, 3GPP, ASF, FLV, WEBM, VOB, DAT, TS, TRP, TP, audio MP3, M4A, AAC, AC3, EAC3, DTS, WAV, FLAC, LPCM, fotografie JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:1000000:1;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba scali HDMI:4;ilość zintegruje USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Active Motion 800;Maksymalne Zużycie energii:140 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 cali;Przekątna ekranu:od 50 do 59 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;wariant podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Sharp linia FN;kolekcja (wariantowanie):FN4EA;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Android TV;Smart TV:Smart TV, Android TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Android TV (Android 11);Szerokość:123,1 cm;Szerokość podstawy:111,1 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:LED;Odświeżanie:technika 800 Hz;dopełniające opcje dźwięku:Dolby AC4, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Virtual X, DTS-X, HDMI eARC, system audio Harman Kardon;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;wariant telewizora opis cenowy:telewizor LED Android TV;rodzaj:telewizor LED;kanon VESA:400x300 mm;VESA r...


☆ TV LED Toshiba 55QA4263 ☆

TV LED Toshiba 55QA4263 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 55QA4263
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074efb2da47cac0a26fb8c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 55QA4263 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Wirtualna Polska. Tv, Canal Plus Online, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być przystępna we wszelkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dopełniającego urządzenia i asygnowanej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);uzupełniające opcje:procesor 4-rdzeniowy, wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:głośniki Onkyo;dopełniające opcje obrazu:DNR - cyfrowa redukcja szumów, Quantum Dot Color, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD, TRU Micro Dimming, TRU Resolution, Wide Color Gamut;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Chromecast, system Android 11;Pozostałe funkcje i parametry:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa;Głębokość telewizora:6,6 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3 x HDMI 2.1);Wiadomości dodatkowe:obsługiwane pliki wideo:.mpg,.mpeg,.dat,.vob,.mkv,.mp4,.mov,.flv,.3gp,.avi; Audio:.mp3,.wma,.wav; fotografie:.jpg,.jpeg,.bmp,.png;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zjednoczy HDMI:3;ilość dopasuje USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast, DLNA;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;Odświeżanie:Total Picture Quality 2400;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:nie;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Toshiba seria QA42;kolekcja (wariantowanie):QA4263DG;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Android T...


☆ TV LED Philips 55PUS7657 ☆

TV LED Philips 55PUS7657 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 55PUS7657
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630c5d0f2da47c46c3b0478e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 55PUS7657 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa umożliwia korzystanie z urządzeń Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być dostępna we wszelkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:USB - zdjęcia, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, procesor 2-rdzeniowy;Funkcje dopełniające:oglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;uzupełniające opcje obrazu:detektor światła, Pixel Precise Ultra HD;Funkcje Smart TV:Simply Share;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, USB - multimedia;Głębokość telewizora:8,5 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24,7 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:nie;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:metaliczny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Amazon Alexa;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zbrata HDMI:3;liczba złączy USB:2;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:nie;rodzaj etykiety:nowa;wariant podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;kolekcja:Philips kolekcja 7600;linia (wariantowanie):PUS7657;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Saphi TV;Szerokość:122,7 cm;Szerokość podstawy:102,7 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:LED;Odświeżanie:standard (50/60 Hz);Technologie dla graczy:Auto Low Latency Mode (ALLM);uzupełniające opcje dźwięku:AI Sound (Inteligentna Kontrola Dźwięku), AVL, Clear Dialogue (Wyraźnie dialogi), Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Bass Enhancement (wzmocnienie basów Dolby), HDMI eARC;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:...


☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU ☆

TV LED Xiaomi L55M6-6AEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: TV LED Xiaomi L55M6-6AEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b48f1282fff039c5295429
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
konstrukcja bez ramki gwarantująca unikatowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa budowa oferuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy i kąt widzenia 178°, zapewniając bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia w trakcie oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD gwarantuje realistyczny obraz o staranniejszej szczegółowości i większej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ gwarantuje bardziej szczegółowe szczegóły zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki gwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, ulepszając ostrość, kontrast i kolor obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej
znaczna gama odcieni zagwarantuje bogate i żywe kolory
obszerna gama barw, która gwarantuje do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, gwarantuje niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC gwarantuje obszerniejszą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może automatycznie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,wyeliminować rozrywanie i wstrząsy ekranu, zapewniając pokaźniejszą płynność prędkich ruchów podczas m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów, a także pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, aby stworzyć wyśmienite otoczenie
skomplikowane operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania, a także podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth pozwala na sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się nietrudnym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki przeznaczonym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki prostej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
zastosowane funkcje Chromecast* i Miracast znacznie ułatwiają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu lub tabletu
Procesory czterordzeniowe zapewniające pokaźniejsze możliwości
solidna konfiguracja pamięci masowej o obszerności 2 GB + 16 GB zapewnia bezawaryjną produktywność i umożliwia pobieranie i instalowanie pokaźniejszej liczby ulubionych materiałów i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® gwarantuje konkretny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W zapewniają bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz niemało maszyn, by uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy wbudowanych portów, by podłączyć do telewizora sporo maszyn, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router przenośny Xiaomi

Chcesz radować się prędkim i jednostajnym dostępem do Internetu na wakacjach lub wyjazdach służbowych? Z przenośnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz z łatwością udostępniać swoje połączenie 4G/LTE nawet 10 urządzeniom, i to jednocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, iż bez względu na to, gdzie jesteś, za każdym razem będziesz mógł połączyć się z Wi-Fi, zamiast polegać na danych komórkowych. Urządzenie generuje osobistą sieć internetową, dzięki czemu możesz bratać telefony, notebooky albo tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się szczególnie w obszarach bez publicznego hotspotu lub słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – efektywna bateria

Router mobilny Xiaomi MiFi F490 4G LTE zapewnia do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go perfekcyjnym towarzyszem podczas urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli niejednokrotnie wyjeżdżasz za granicę lub przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem albo innym urządzeniem przenośnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się progresywnym i przenośnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i surową konstrukcję, dzięki temu zmieści się nawet do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest przystępne – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Przy pomocy aplikacji mobilnej możesz także kontrolować listę urządzeń, które mogą bratać się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.

">
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
konstrukcja bez ramki gwarantująca unikatowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa kompozycja oferuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy i kąt widzenia 178°, gwarantując bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia podczas oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD gwarantuje realistyczny obraz o precyzyjniejszej szczegółowości i pokaźniejszej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ zagwarantuje bardziej szczegółowe szczegóły jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki zagwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, polepszając ostrość, kontrast i odcień obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej
obszerna gama kolorów zagwarantuje bogate i żywe barwy
obfita gama barw, która zapewnia do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, zagwarantuje niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC zagwarantuje obszerniejszą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może automatycznie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,zlikwidować rozrywanie i wstrząsy ekranu, gwarantując pokaźniejszą płynność prędkich ruchów w trakcie m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów oraz pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, by stworzyć perfekcyjne otoczenie
nieprzystępne operacje można wykonać przy pomocy prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania, a także podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth umożliwia sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się nietrudnym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki przeznaczonym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki przystępnej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
wbudowane funkcje Chromecast* i Miracast wyraźnie upraszczają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu albo tabletu
Procesory czterordzeniowe gwarantujące obszerniejsze możliwości
solidna konfiguracja pamięci masowej o pojemności 2 GB + 16 GB zapewnia niezawodną wydajność i umożliwia pobieranie i instalowanie obszerniejszej liczby ulubionych tworzyw i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® zagwarantuje mocny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W gwarantują bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz mnóstwo sprzętów, by uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy zaimplementowanych portów, aby podłączyć do telewizora niemało maszyn, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router przenośny Xiaomi

Chcesz cieszyć się szybkim i zrównoważonym dostępem do Internetu na wakacjach albo wyjazdach służbowych? Z mobilnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz z łatwością udostępniać swoje połączenie 4G/LTE choćby 10 urządzeniom, i to równocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, iż bez względu na to, gdzie jesteś, zawsze będziesz mógł zjednoczyć się z Wi-Fi, zamiast polegać na danych komórkowych. Urządzenie stwarza osobistą sieć internetową, dzięki czemu możesz konsolidować telefony, notebooky lub tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się niezwykle w obszarach bez publicznego hotspotu albo słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – wydajna bateria

Router mobilny Xiaomi MiFi F490 4G LTE zagwarantuje do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go wyśmienitym towarzyszem podczas urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli często wyjeżdżasz za granicę albo przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem lub innym urządzeniem mobilnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się innowacyjnym i przenośnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i ascetyczną konstrukcję, dzięki temu zmieści się nawet do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest przystępne – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Za pomocą aplikacji przenośnej możesz także kontrolować listę maszyn, które mogą integrować się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.

Inne Rankingi:  Telewizor DVB-T do samochodu


Najtańsze Telewizory 55-calowe do 2500 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów o przekątnej ekranu 55 cali, dostępnych w cenie do 2500 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Sharp 55FN4EA ☆

TV LED Sharp 55FN4EA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: TV LED Sharp 55FN4EA
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6369ecfd2da47caad8220759
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sharp 55FN4EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:micro SD;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dopełniające opcje:USB - fotografie, muzyka, film, Aquos Link, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart);Funkcje uzupełniające:przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:głośniki Harman Kardon;dodatkowe opcje obrazu:Ace Pro Ultra Engine, obsługa kodeka AV1;Funkcje Smart TV:Google Play Store;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, czytnik kart pamięci, dźwięk Harman Kardon;Głębokość telewizora:9,1 cm;Głębokość telewizora z podstawą:26,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;Wiadomości dopełniające:USB pliki video MKV, MP4, MOV, AVI, MPG, MPEG, 3GP, 3GPP, ASF, FLV, WEBM, VOB, DAT, TS, TRP, TP, audio MP3, M4A, AAC, AC3, EAC3, DTS, WAV, FLAC, LPCM, zdjęcia JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:1000000:1;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zjednoczy HDMI:4;ilość zbrata USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Active Motion 800;Maksymalne Zużycie energii:140 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 cali;Przekątna ekranu:od 50 do 59 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;rodzaj podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Sharp linia FN;seria (wariantowanie):FN4EA;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Android TV;Smart TV:Smart TV, Android TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Android TV (Android 11);Szerokość:123,1 cm;Szerokość podstawy:111,1 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technologia obrazu:LED;Odświeżanie:technologia 800 Hz;dopełniające opcje dźwięku:Dolby AC4, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Virtual X, DTS-X, HDMI eARC, system audio Harman Kardon;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;rodzaj telewizora opis cenowy:telewizor LED Android TV;typ:telewizor LED;kanon VESA:400x300 mm;VESA r...


☆ TV LED Toshiba 55UA5D63 ☆

TV LED Toshiba 55UA5D63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 55UA5D63
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074ecb2da47cac0a26fb71
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 55UA5D63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

55UA5D63DG Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc unikatowej jakości obrazu, ulepszonego kontrastu i bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz radować się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.

Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie. Współpracując z Onkyo, Toshiba generuje telewizory zapewniające dźwięk najwyższej próby.

Nasze telewizory wyekwipowane są w głośniki Onkyo, co pozwala im emitować jeszcze wyraźniejszy dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to muzyka czy dialogi. Zestrojone przez inżynierów Onkyo głośniki tworzono, aby zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie prawidłowo słyszalny z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na świeże sposoby, zawsze i wszędzie. Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

Odkryj przycisk Netflix na pilocie, by przenieść się z jednej przygody do drugiej. Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.


☆ TV LED LG 55UQ75003 ☆

TV LED LG 55UQ75003 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 55UQ75003
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f45f8e441a74e49f1140
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 55UQ75003 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
przejrzyście czysty obraz 4K
Wkrocz do udoskonalonego świata telewizji z telewizorem LG UHD. Zachwyć się żywymi kolorami i szczegółowym obrazem w prawdziwej rozdzielczości 4K.
przedstawiamy rewelacyjne uzupełnienie wyglądu Twojego wnętrza
Telewizor LG UHD jest jeszcze smuklejszy i ma minimalną ramkę, dzięki czemu świetnie wkomponowuje się w wygląd wnętrza.

Procesor α5 Gen 5 AI
Podkręć swoje wrażenia wizualne
Procesor α5 Gen5 AI w telewizorze LG UHD zapewnia wciągające wrażenia wizualne.
* Model 86” UQ90 jest wyekwipowany w procesor α7 Gen5 AI.
Skalowanie do jakości 4K
Oglądaj treść w rozdzielczości niższej niżeli 4K w jakości 4K na obfitym ekranie UHD i zachwyć się przezroczystością i precyzją w każdym momencie.
* Jakość przeskalowanej treści będzie się różnić zależnie od rozdzielczości treści źródłowej.
ThinQ AI
Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie
technika ThinQ AI daje telewizorom LG UHD inteligencję umożliwiającą sterowanie głosem i personalizację treści.
* dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.
* Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie
Łatwe sterowanie za pomocą głosu za pośrednictwem Google Assistant (usługa dostępna z dniem premiery w Polsce), Apple AirPlay i innych sprawia, że obsługa telewizora LG UHD jest szybsza i prostsza niż kiedykolwiek.
*Apple, logo Apple, Apple TV, AirPlay i HomeKit to znaki handlowe producenta Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.
*Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji.
*Obsługa AirPlay 2 i HomeKit może się różnić w zależności od regionu.
Mój profil
Zaloguj się na swoje konto i wygodnie oglądaj treść rekomendowaną tylko dla Ciebie.

* W zależności od regionu i połączenia sieciowego treść może być okrojona lub ograniczona.
* liczba profili jest nieograniczona, lecz na ekranie głównym można wyświetlić maksymalnie dziesięć.
Sportowy alarm
Dzięki funkcji Sport Alert możesz przestać się martwić o to, że przegapisz mecze ulubionych drużyn! Odbieraj powiadomienia przed wszystkimi ważnymi meczami.

* Obsługa dyscyplin i lig może się różnić w zależności od kraju
* dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.
Kinowe wrażenia w domu
Oglądaj w jakości 4K i ciesz się obrazem jak w kinie.
HDR10 Pro

technologia HDR10 Pro zezwala na regulację jasności w taki sposób, by wzbogacić kolory i powiększyć klarowność obrazu. Zachwyć się realistycznym wyglądem treści na ekranie.

*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania.
*Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe producenta Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
*Wymagana subskrypcja Apple TV+.
*Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc lub jej podmiotów stowarzyszonych. Obowiązują opłaty za członkostwo w usługach Amazon Prime i/albo Prime Video. Szczegółowe dane znajdują się na stronie primevideo.com/terms.
*dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Przygotuj się na niezwykłą rozgrywkę
Usługi i funkcje Cloud Game, Pulpit gry i optymalizator oraz HGiG zapewnią Ci mnóstwo epickich chwil w trakcie gry
Pulpit gry i optymalizator

Wszystkie ustawienia do optymalizacji gry w jednym miejscu. Pulpit gry pozwala na szybką zmianę ustawień gatunku gry.

*Podržana se partnerstva mogu razlikovati ovisno o državi.
*Informativna ploča za videoigre (Game Dashboard) i alat za optimizaciju na igranju videoigara u oblaku bit će dostupni od druge polovice 2022.
*Dostupnost ažuriranja softvera može se razlikovati ovisno o modelu i regiji.
*Stavke u izborniku alata za optimizaciju igara može se razlikovati od serije do serije.
*HGiG je volonterska skupina tvrtki iz industrija videoigara i zaslona televizora koja se sastaje kako bi odredila i učinila raspoloživima javne smjernice za unaprjeđivanje iskustva igranja korisnika s pomoću tehnologije HDR.
Przygody bez przerwy
Zminimalizowany efekt rozrywania i skrócone opóźnienia sprawią, że nie stracisz ani chwili z gry. Zakosztuj elektryzującej rozrywki w grach na ekranie telewizora LG UHD.
OBRAZ
 • Panel 4K UHD wariant podświetlenia Direct
 • Przekątna ekranu 55 Rozdzielczość 3840*2160
 • True Motion Refresh Rate 60Hz
FUNKCJE POPRAWY OBRAZU
 • Procesor α5 Gen5 AI Processor 4K Inteligente skalowanie 4K Upscaling
 • Inteligentna kontrola jasności Tak HDR Active HDR
 • HDR10 Pro Tak (4K/2K) HLG Tak (4K/2K)
 • FILMMAKER MODE™ Tak Dynamiczne mapowanie tonów Dynamic Tone Mapping
 • HEVC 4K@60p, 10bit VP9 4K@60p, 10bit
 • AV1 4K@60p, 10bit Tryb HGIG Tak
 • Optymalizacja do gier Tak (ALLM/GameGenre) Tryb obrazu Tak, 9 trybów (Vivid, standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room))
DŹWIĘK
 • Moc Głośników 20W (10W per Channel) System dźwięku 2.0 ch
 • Kierunek Dźwięku Down Firing Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia Tak
 • Inteligentna kontrola dźwięku AI Sound
  (Virtual 5.1 Up-mix) Inteligentne przypasowanie dźwięku do pomieszczenia Tak (z pilotem Magic)
 • Czysty Głos Clear Voice Pro Bluetooth Surround Ready Tak
 • LG Synchronizacja Dźwięku Tak Udostępnianie dźwięku Tak
 • Kodeki Audio AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z instrukcją)
INTELIGENTNY LG TV
 • Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski) Tak Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy Tak (z pilotem Magic)
 • Zamiana mowy na tekst Tak (z pilotem Magic) LG wyszukiwanie głosowe Tak (z pilotem Magic)
 • Google Assistant (z dniem premiery w Polsce) Tak (z pilotem Magic) Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce) Tak (z pilotem Magic)
 • Inteligentny dom (AI Home) Tak Inteligentne rekomendacje Tak
 • Panel domowy Tak Apple Homekit Tak
 • Łączenie z telefonem Tak Udostępnianie ekranu telefonu Tak
 • Aplikacje ThinQ Tak (z pilotem Magic) Airplay2 Tak
SMART TV
 • System webOS Smart TV Pilot Magic (Opcja)
 • szybki Dostęp Tak Uniwersalna kontrola Tak (z pilotem Magic)
 • Odtwarzanie VR 360° Tak Wyszukiwanie powiązanych treści Tak (z pilotem Magic)
 • Zamiana tekstu na mowę Tak Sklep LG Tak
 • oglądarka internetowa Tak Włączanie TV telefonem Tak
 • Włączanie TV przez Wi-Fi Tak Blokada niebezpiecznych stron internetowych Tak
 • Alerty Sportowe Tak
dane uzupełniające
 • Język menu 37 Języków Time Machine (DVR) Tak
 • Nagrywanie cyfrowe Tak Nagrywanie analogowe Tak
 • Time Shift Tak
FUNKCJE ODBIORCZE
 • Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna) Tak Naziemna DVB-T2/T
 • Kablowa DVB-C Satelitarna DVB-S2/S
 • Moduł dostępu warunkowego CI+2.0/CI+1.4 Teletext (liczba stron) 2000
 • [DVB] Napisy Tak Opis dźwiękiem Tak
 • Przewodnik po programach (8 dni) Tak
WEJŚCIA/WYJŚCIA
 • HDMI 1 (Tył) / 2 (Bok) Simplink (HDMI CEC) Tak
 • eARC / ARC (Zwrotny kanał audio) eARC (HDMI 2) USB 1 (Bok)
 • LAN Tak (Tył) Wejścia antenowe 2 (Tył, RF/Sat)
 • SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio) Tak (Tył) Wifi Tak (802.11ac)
 • Bluetooth Tak (V5.0)
skutecznOŚĆ ENERGETYCZNA
 • Zasilanie AC 100~240V 50-60Hz Tryb oszczędzania energii Tak
 • czujnik oświetlenia Tak Klasa Energetyczna SDR G
 • pobór mocy w SDR kWh/1000h 81 Klasa Energetyczna HDR G
 • pobór mocy w HDR kWh/1000h 120 Przekątna ekranu (cm) 139
 • Przekątna ekranu (cale) 55 Rozdzielczość (H) 3840
 • Rozdzielczość (V) 2160
rozmiary MM(SZEROKOŚĆ/WYSOKOŚĆ/GŁĘBOKOŚĆ)
 • Bez podstawy 1244 / 726 / 87.1 Z podstawą 1244 / 783 / 235
 • Karton 1360 / 835 / 175 rozmiary Stand 1127 / 235
 • Vesa 300*300 EAN 8806091646422
WAGA(KG)
 • Bez podstawy 14,3 Z podstawą 14,4
 • Brutto 19,4
AKCESORIA
 • Pilot L-con Baterie (AA x 2EA)
 • przewód zasilający W komplecie Ultra cienki wieszak na ścianę Brak

☆ TV LED Philips 55PUS7657 ☆

TV LED Philips 55PUS7657 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 55PUS7657
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630c5d0f2da47c46c3b0478e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 55PUS7657 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, żeby korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa umożliwia korzystanie z maszyn Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być dostępna we wszelkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);uzupełniające opcje:USB - fotografie, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, procesor 2-rdzeniowy;Funkcje dopełniające:przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;dopełniające opcje obrazu:czujka światła, Pixel Precise Ultra HD;Funkcje Smart TV:Simply Share;Pozostałe funkcje i cechy:HDR, Wi-Fi, USB - multimedia;Głębokość telewizora:8,5 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24,7 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:nie;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:metaliczny/szary;Kolor obudowy:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Amazon Alexa;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zbrata HDMI:3;ilość dopasuje USB:2;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:nie;rodzaj etykiety:nowa;wariant podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Philips seria 7600;seria (wariantowanie):PUS7657;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Saphi TV;Szerokość:122,7 cm;Szerokość podstawy:102,7 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:LED;Odświeżanie:kanon (50/60 Hz);Technologie dla graczy:Auto Low Latency Mode (ALLM);uzupełniające opcje dźwięku:AI Sound (Inteligentna Kontrola Dźwięku), AVL, Clear Dialogue (Wyraźnie dialogi), Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Bass Enhancement (wzmocnienie basów Dolby), HDMI eARC;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:...


☆ TV LED Hisense 55A6K ☆

TV LED Hisense 55A6K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 55A6K
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489601082fff0e4fa56e188
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 55A6K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 55A6K 55" 4K UHD Smart TV LED Podaruj sobie telewizor Hisense 4K, który przeniesie Cię prosto w sam środek akcji. NAJWAŻNIEJSZE parametry Przekątna ekranu: 55" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K UltraHD Częstotliwość odświeżania: 60 Hz wariant podświetlenia: LED HDR Bluetooth WiFi Wyjściowa moc dźwięku: 2x8 W Panel użytkownika: VIDAA U6.0 Smart OS Kompatybilny z uchwytem ściennym VESA: VESA 200x400 Całkowite rozwiązanie 4K Wyjątkowo szczegółowa jakość 4K dla wszystkich Twoich ulubionych treści Oglądaj ulubione programy, zanurz się w najnowszych filmach albo emocjonuj się każdą chwilą w najgorętszych grach.

Bezpośrednia pełna tablica Czarny jak smoła obraz od krawędzi do krawędzi W przeciwieństwie do bardziej popularnych ekranów LED z podświetleniem krawędziowym, Direct Full Array rozprowadza światło równomiernie na ekranie, gwarantując równomierną i zrównoważoną czerń.

Dostrajanie pikseli Dostrajanie każdego piksela Pixel Tuning dynamicznie udoskonala obrazy, aby zapewnić udoskonalone szczegóły i bogatsze warstwy równocześnie w ciemnych, jak i jasnych miejscach. Skrupulatny kolor Najczystsza ekspresja koloru Dzięki zaawansowanym zastosowanym algorytmom odwzorowuje także skrupulatniejsze, naturalnie wyglądające barwy.

Dolby Vision HDR sprawdź zawartość w zniewalających szczegółach Dzięki Dolby Vision, dekodowaniu HDR 10+ i HLG, niezależnie od tego, czy chcesz nadrobić zaległości w oglądaniu najnowszych treści, czy po prostu spędzić trochę czasu ze swoimi ulubionymi wciągającymi grami, ten telewizor zapewnia oryginalne treści z ulepszonymi szczegółami w cieniach i jaśniejszymi światłami.

Głębokość adaptacyjna AI Warstwy definiują historię Bardziej dramatyczne wrażenia wizualne z prawidłowo zdefiniowanym poczuciem odległości. Dzięki AI Adaptive Depth możesz teraz zobaczyć wietrzną drogę, która prowadzi do ostrej, pokrytej śniegiem góry z wyraźnie zaznaczonymi grzbietami i szczytami.

Wirtualny DTS: X zachwycająca rozrywka zasługuje na wciągający dźwięk z telewizora Wydaje się, iż dźwięk wyciąga się zewsząd, bez potrzeby konfiguracji z wieloma głośnikami. Rozpoznasz bogatszy bas, zauważysz wyraźniejsze dialogi i zdziwisz się, jak zmienia to Twoje wrażenia w trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry.

Inteligentny system operacyjny VIDAA VIDAA — nietrudny w użyciu, prędki i bezpieczny nietrudny dostęp do ponad 150 treści nadawanych drogą naziemną, kablową, satelitarną, DTV albo strumieniową w jednym miejscu.

Łatwe przełączanie pomiędzy wszystkimi ulubionymi treściami jest płynniejsze i szybsze. Tryb gry plus rozszerz swoją grę Graj najlepiej, jak potrafisz, korzystając z Game Mode Plus, zbioru technologii — 60 Hz VRR i ALLM gwarantujących płynną i bezstresową rozgrywkę.

Tryb sportowy AI Rozrywka na poziomie stadionu — w Twoim domu Tryb AI Sports gwarantuje najkorzystniejszą jakość obrazu i dźwięku, gwarantując najistotniej płynne wrażenia podczas oglądania. Stadion nigdy wcześniej nie wyglądał na bardziej zielony.

Wciągający, przestrzenny dźwięk sprawia, iż ​​wrażenia z oglądania meczu są do granic możliwości! Płynny ruch Płynniejszy obraz bez rozmycia Dzięki szerokiej częstotliwości odświeżania i instynktownemu usuwaniu wszystkich szumów w celu wyczyszczenia szybko poruszających się obiektów, a także wstawianiu klatek przejściowych do ulubionych treści, gdy jest to niezbędne, możesz doświadczyć akcji, która płynie bezbłędnie od początku do końca, nie marnując ani jednego szczegółu.

Obraz sztucznej inteligencji Optymalizacja scenariusza w czasie rzeczywistym AI Sprowadź do domu swojego eksperta technologicznego zajmującego się wirtualną telewizją w czasie rzeczywistym, aby w pełni zastosować swoje treści.

Pilot głosowy Pełne dowództwo w Twoich rękach Dzięki Hisense Voice Remote steruj telewizorem za dotknięciem przycisku. Pauza, odtwarzanie, zatrzymywanie, przewijanie do tyłu i do przodu, nawigacja między treściami, interakcja z ulubionymi wirtualnymi asystentami i nie tylko przy pomocy jednego prostego urządzenia.

Udostępnij w telewizji Ciesz się wszystkim na obszerniejszym ekranie Udostępnij zawartość video z telefonu komórkowego na telewizorze i ciesz się obszerniejszą ilością treści na obszernym ekranie. SPECYFIKACJA technologicznA Charakterystyka ogólna Model: 55A6K seria: A6K rodzaj telewizora: Inteligentny telewizor UHD Materiał ramy płyty: Plastikowy Kolor: Czarny/Grafitowy Materiał korpusu: Plastikowy kolor drzwi: Czarny/Grafitowy odcień podstawy: Czarny Materiał podstawy: Plastikowy wydajność podstawowa Proporcje obrazu: 16:9 rozmiar przekątnej ekranu (cale): 55 cali wymiar przekątnej obrazu (cm): 139 cm Maksymalna rozdzielczość: 4K UltraHD 3840x2160 Kąt widoczności (H): 178 ° obszerna gama kolorów: Nie Częstotliwość synchronizacji: 60 Hz Kontrast: 1200:1 Jasność: 300 nitów technika Backlight: DLED Lokalne przyciemnianie: Nie Strefy lokalnego przyciemniania: Nie technika 3D: Nie 2D do 3D: Nie technologia HDR: HDR, Dekodowanie HDR10+ technika HLG: Tak technologia Dolby: Wizja Dolby Kolo

Inne Rankingi:  Telewizor Manta 65 cali

☆ TV LED Toshiba 55QA4263 ☆

TV LED Toshiba 55QA4263 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 55QA4263
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074efb2da47cac0a26fb8c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 55QA4263 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Wirtualna Polska. Tv, Canal Plus Online, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być dostępna we wszystkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dodatkowego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:procesor 4-rdzeniowy, wyszukiwanie głosowe, USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:głośniki Onkyo;uzupełniające opcje obrazu:DNR - cyfrowa redukcja szumów, Quantum Dot Color, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD, TRU Micro Dimming, TRU Resolution, Wide Color Gamut;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Chromecast, system Android 11;Pozostałe funkcje i parametry:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa;Głębokość telewizora:6,6 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3 x HDMI 2.1);Wiadomości dodatkowe:obsługiwane pliki wideo:.mpg,.mpeg,.dat,.vob,.mkv,.mp4,.mov,.flv,.3gp,.avi; Audio:.mp3,.wma,.wav; zdjęcia:.jpg,.jpeg,.bmp,.png;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba dopasuje HDMI:3;ilość zwiąże USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast, DLNA;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;Odświeżanie:Total Picture Quality 2400;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:nie;wariant etykiety:nowa;wariant podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;linia:Toshiba seria QA42;seria (wariantowanie):QA4263DG;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Android T...


☆ TV LED JVC LT-55VA7300 ☆

TV LED JVC LT-55VA7300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: TV LED JVC LT-55VA7300
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e457a682fff084c42f4fce
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED JVC LT-55VA7300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor JVC LT-55VA7300 z 55 calowym ekranem o rozdzielczości 4K proponuje wysokiej jakości obraz wspierany poprzez Dolby Vision i bogaty w szczegóły dźwięk w technologii Dolby Atmos. Telewizor zaopatrzony został w złącze HDMI 2.1 i technologię ALLM, którą nad wyraz docenią miłośnicy gier komputerowych.

JVC LT-55VA7300 to telewizor typu Smart działający pod kontrolą system Android TV 11 i czterordzeniowego procesora, całość oferuje bogatą gamę aplikacji i funkcji multimedialnych....


☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU ☆

TV LED Xiaomi L55M6-6AEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: TV LED Xiaomi L55M6-6AEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b48f1282fff039c5295429
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
konstrukcja bez ramki gwarantująca unikatowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa kompozycja oferuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy i kąt widzenia 178°, gwarantując bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia w trakcie oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD zapewnia realistyczny obraz o dokładniejszej szczegółowości i obszerniejszej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ zagwarantuje bardziej szczegółowe detale jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki zagwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, ulepszając ostrość, kontrast i odcień obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niżeli kiedykolwiek wcześniej
duża gama odcieni zagwarantuje bogate i żywe barwy
duża gama barw, która gwarantuje do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda kolorów, gwarantuje niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC gwarantuje pokaźniejszą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może automatycznie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,wyeliminować rozrywanie i wstrząsy ekranu, zapewniając obszerniejszą płynność szybkich ruchów podczas m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów i pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, by stworzyć rewelacyjne otoczenie
skomplikowane operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania i podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth pozwala na sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się prostym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki przeznaczonym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki przystępnej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
wbudowane funkcje Chromecast* i Miracast wyraźnie upraszczają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu lub tabletu
Procesory czterordzeniowe zapewniające obszerniejsze możliwości
potężna konfiguracja pamięci masowej o objętości 2 GB + 16 GB gwarantuje niezawodną wydajność oraz pozwala na pobieranie i instalowanie obszerniejszej liczby ulubionych materiałów i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® gwarantuje potężny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W zapewniają bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz niemało urządzeń, żeby uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy zaimplementowanych portów, aby podłączyć do telewizora mnóstwo maszyn, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router mobilny Xiaomi

Chcesz radować się szybkim i zrównoważonym dostępem do Internetu na wakacjach lub wyjazdach służbowych? Z mobilnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz prosto udostępniać swoje połączenie 4G/LTE choćby 10 urządzeniom, i to równocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, że bez względu na to, gdzie jesteś, zawsze będziesz mógł zjednoczyć się z Wi-Fi, zamiast polegać na informacji komórkowych. Urządzenie generuje osobistą sieć internetową, dzięki czemu możesz dopasowywać telefony, notebooky albo tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się niezwykle w obszarach bez publicznego hotspotu albo słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – efektywna bateria

Router przenośny Xiaomi MiFi F490 4G LTE zapewnia do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go rewelacyjnym towarzyszem w trakcie urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli często wyjeżdżasz za granicę lub przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem albo innym urządzeniem przenośnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się progresywnym i mobilnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i surową konstrukcję, dzięki czemu zmieści się nawet do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest łatwe – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Przy pomocy aplikacji przenośnej możesz także kontrolować listę sprzętów, które mogą wiązać się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.

">
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
budowa bez ramki zapewniająca wyjątkowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa konstrukcja proponuje wyższy stosunek ekranu do obudowy i kąt widzenia 178°, gwarantując bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia podczas oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD gwarantuje realistyczny obraz o skrupulatniejszej szczegółowości i większej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ zapewnia bardziej szczegółowe detale zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki zapewnia jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, poprawiając ostrość, kontrast i kolor obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej
wielka gama kolorów gwarantuje bogate i żywe odcienie
pokaźna gama odcieni, która zapewnia do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, zagwarantuje niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC gwarantuje większą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może automatycznie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,wyeliminować rozrywanie i wstrząsy ekranu, zapewniając pokaźniejszą płynność prędkich ruchów w trakcie m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów i pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, żeby stworzyć znakomite otoczenie
skomplikowane operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania, a także podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth umożliwia sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się nietrudnym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki dedykowanym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki prostej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
zastosowane funkcje Chromecast* i Miracast istotnie ułatwiają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu lub tabletu
Procesory czterordzeniowe gwarantujące obszerniejsze możliwości
mocna konfiguracja pamięci masowej o objętości 2 GB + 16 GB zapewnia niezawodną sprawność, a także pozwala na pobieranie i instalowanie obszerniejszej liczby ulubionych materiałów i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® gwarantuje mocny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W zapewniają bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz niemało urządzeń, by uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy zaimplementowanych portów, żeby podłączyć do telewizora sporo maszyn, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router mobilny Xiaomi

Chcesz radować się prędkim i stabilnym dostępem do Internetu na wakacjach lub wyjazdach służbowych? Z mobilnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz z łatwością udostępniać swoje połączenie 4G/LTE choćby 10 urządzeniom, i to równocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, że bez względu na to, gdzie jesteś, zawsze będziesz mógł zjednoczyć się z Wi-Fi, zamiast polegać na danych komórkowych. Urządzenie stwarza osobistą sieć internetową, dzięki temu możesz zespajać telefony, notebooky albo tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się stanowczo w obszarach bez publicznego hotspotu albo słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – efektywna bateria

Router przenośny Xiaomi MiFi F490 4G LTE zagwarantuje do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go świetnym towarzyszem w trakcie urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli nieraz wyjeżdżasz za granicę lub przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem lub innym urządzeniem mobilnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się nowoczesnym i mobilnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i bezkompromisową konstrukcję, dzięki czemu zmieści się choćby do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest nieskomplikowane – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Przy pomocy aplikacji przenośnej możesz także kontrolować listę maszyn, które mogą scalać się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.


☆ TV LED TCL 55C645 ☆

TV LED TCL 55C645 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C645
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644217488e441a4883cd69c1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C645 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor TCL 55C645 55" QLED 4K UHD Google TV Telewizor TCL QLED 4K UHD z Google TV. Doskonałe wrażenia High Dynamic Range (HDR) dzięki technologii Quantum Dot. NAJWAŻNIEJSZE parametry wymiar ekranu: 55" 4K HDR PRO Rozdzielczość: 3840x2160 Formaty HDR: Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG Moc dźwięku: 2x10 W Dolby Audio: Dolby AC4, Dolby TrueHD SmartTV GoogleTV DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Motion Clarity Game Master nieszablonowe odcienie QLED technika kropek kwantowych Poznaj realistyczną jakość obrazu z żywymi, szerokimi kolorami i uderzającym kontrastem.

4K HDR PRO Żywe, głębokie oraz najdrobniejsze szczegóły Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO gwarantuje świetne wrażenia High Dynamic Range ze świetnym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, dokładnymi kolorami.

Doświadcz niesamowitych wrażeń ze szczegółowości obrazu! Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółach! W telewizorach TCL, 4K HDR PRO w połączeniu z technologią Quantum Dot, idealne wrażenia High Dynamic Range (HDR) dostarczając skrupulatnych barw i najdrobniejszych szczegółów.

Motion Clarity - płynny obraz i udoskonalony ruch podczas dynamicznych scen akcji nie możesz przegapić żadnego szczegółu. Autorski algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania. Pomaga ono zredukować rozmycie obrazu i utrzymać każdy szczegół bez opóźnień.

Twoje wrażenia z oglądania będą za każdym razem doskonale, niezależnie od źródła - 50Hz czy 60Hz. Oszałamiający obraz HDR niezależnie od źródła Istnieje sporo sposobów, żeby uzyskać najlepszą jakość obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION.

Ten telewizor TCL obsługuje je wszystkie! Upewnij się, iż możesz W PEŁNI użyć maksymalne możliwości swojego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy lubisz treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy HDR 10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL za każdym razem będzie obsługiwał najkorzystniejszy format.

Rozgrywka zoptymalizowana dla Ciebie. Wybór telewizora dla graczy, ma ogromne znaczenie. Dzięki interfejsowi HDMI 2.1 i technologii ALLM uzyskasz najniższe opóźnienia i najkorzystniejsze ustawienia obrazu w grach.

*wymagane urządzenie obsługujące format HDMI 2.1 Wszechogarniający, poruszający dźwięk z każdej strony. Dźwięk jeszcze nigdy nie brzmiał tak korzystnie. Poczuj głębię dźwięku, który otacza się wokół Ciebie.

Dolby Atmos i symbol podwójnego D są zarejestrowanymi znakami towarowymi producenta Dolby Laboratories. Rozrywka, którą kochasz z Asystentem Google. Google TV posiada dla Ciebie Twoje ulubione filmy, seriale, programy i inne materiały ze wszelkich Twoich aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie.

Niektóre aplikacje, treści lub funkcje mogą nie być dostępne we wszelkich krajach. Telewizory TCL Google TV Dla przystępnej i nieograniczonej rozrywki, za każdym razem w najwyższej jakości HDR Telewizory TCL Google TV umożliwiają nieograniczoną rozrywkę zawsze w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Google Play Movies, Rakuten, Canal+ i dużo innych...

ilość i jakość: niezależnie od platformy streamingowej, z której chcesz korzystać, ten telewizor obsługuje 4K HDR Dolby Vision (Netflix) oraz 4K HDR10+ (Amazon Prime Video). Pełny wybór zawsze z najlepszą możliwą jakością obrazu HDR.

szykowny bezramkowy design Brak obramowania pozwala cieszyć się obszerniejszym ekranem. SPECYFIKACJA technologicznA Obraz wymiar ekranu: 55 cali / 139.7 cm. Rozmiar wyświetlacza: 54.6 cala / 139 cm Wide color technology: Quantum Dot Formaty HDR: Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG Wskaźnik sprawności obrazu: 3100 Rozdzielczość: 3840x2160 Kontrast dynamiczny: Mega Przetwarzanie obrazu: Procesor AiPQ 3.0.

Skalowanie obrazu: UHD Machine Learning AI SR Ustawienia odcieni: kalibracja 20-punktowa i 2-punktowa Redukcja szumów cyfrowych: Tak Game mode: Auto Dźwięk Moc dźwięku: 2x10 W Dolby Audio: Dolby AC4, Dolby TrueHD Przetwarzanie dźwięku: Dolby Atmos, DTS Virtual-X, wirtualizacja i upmix Korektor dźwięku: Presety rodzaj głośników: system dźwiękowy 2.0 samoczynna kontrola głośności: Tak Smart SmartTV: GoogleTV (29 języków) Android OS: GoogleTV (ATV 11.0) 4K: Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+ i sporo więcej użycia (aplikacje): Sklep Google Play Procesor: czterordzeniowy (Quad Core) Pamięć systemowa (DRAM): 2 GB detale Baterie do zdalnego sterowania: Tak Zdalne sterowanie: lRC833 Udogodnienia Wsparcie dla pilota zdalnego sterowania z telefonu / tabletu: Tak Multimedia USB: video do 4K: AVI, WMV, MP4 (H.265, H.264, VP9, AV1,...), MPG, TS, MKV, WebM, VP9; audio: WMA, MP3; obraz: HEIF, JPG, PNG, BMP; napisy tekstowe.

Tryb sportowy: Tak Multipicture: PAT Sleep timer: Tak Języki OSD: 59: albański, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, estoński, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, łotewski, litewski, macedoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraińs


☆ TV LED Samsung UE55CU7192 ☆

TV LED Samsung UE55CU7192 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE55CU7192
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6442174d8e441a4883cd69c7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE55CU7192 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);dane dopełniające:USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+;Funkcje dodatkowe:przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje poprawy obrazu:Crystal Display (wyświetlacz przezroczysty), Crystal Processor 4K (procesor Crystal 4K), sensor światła, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), Motion Xcelerator (Upłynniacz Ruchu), PurColor (skrupulatne i żywe kolory), tryb HGiG, UHD Dimming;Funkcje Smart TV:SmartThings, Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV);Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość:6 cm;Głębokość z podstawą:25 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);informacje dopełniające:obsługa USB HID, Bluetooth HID;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zintegruje HDMI:3;liczba zespoli USB:1;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2023;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;pobór mocy (max):145 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;rozmiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:nowa;wariant podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Samsung kolekcja 7;seria (wariantowanie):CU7192U;Smart TV:tak;Smart TV:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Samsung Tizen 7.0;Szerokość:123 cm;Szerokość podstawy:103 cm;Szerokość:123 cm;technologia 3D:nie;technika HDR:tak;technika obrazu:LED;Technologie dla graczy:Auto Low Latency Mode (ALLM);Technologie dźwięku:Adaptive Sound (funkcja Adaptacji Dźwięku), Audio Pre-selection Descriptor, Bluetooth Audio, Buds Auto Switch, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Object Tracking Sound Lite (Dźwięk Podążający za Obiektem Lit...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *