Ranking Telewizorów 55 cali z WiFi – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów o przekątnej ekranu 55 cali z obsługą WiFi. Ranking zawierający polecane telewizory 55-calowe z WiFi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Samsung QE55Q77 ☆

TV LED Samsung QE55Q77 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55Q77
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea04c7782fff0ca2fcb7498
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55Q77 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor SAMSUNG QE55Q77C 55" QLED 4K 120HZ Tizen TV HDMI 2.1

Procesor AI Quantum 4K

Skalowanie do 4K dzięki nienaturalnej inteligencji

Zachwyć się rozdzielczością zbliżoną do 4K zapewnioną przez inteligentne skalowanie. Dzięki technice głębokiego uczenia Procesor AI istotnie dokładnie optymalizuje i udoskonala oglądane treści. W konsekwencji doświadczysz najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić.

100% Natężenie barw (dzięki technologii Quantum Dot)

Miliard genialnych barw

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem kolorów, które nawet przy najwyższej jasności obrazu będą oszałamiać perfekcją.

Dual LED

Głębia barw obrazu

dzięki temu, iż temperatura koloru podświetlenia jest regulowana do oglądanych treści, możesz cieszyć się jeszcze lepszym obrazem. Postępowa technologia Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją sprawia,dostajesz wyraźniejszy kontrast i głębsze odcienie.

Quantum HDR

Kinowa jakość głębi kontrastu

Głębia kontrastu wraz z autentycznymi barwami pozwoli Ci odczuć więcej szczegółów. Dzięki Quantum HDR osiągniesz nowy poziom oglądania i nie oderwiesz wzroku od obrazu.

Autentyczne barwy PANTONE

Autentyczne barwy zweryfikowane poprzez PANTONE

Podziwiaj autentyczne, naturalne barwy - łącznie telewizor zezwala na realne odtworzenie 2030 odcieni PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry. Doceniany przez profesjonalistów dokument „Zweryfikowane przez PANTONE" jest dowodem wiarygodnego odwzorowania kolorów. Urządzenia Samsung, to pierwsze telewizory, które opierają się na wiarygodnych kolorch PANTONE, dzięki temu możesz jeszcze bardziej radować się unikatowym realizmem obrazu i komfortem oglądania ulubionych treści.

Tryb Komfort dla Oczu

Optymalizacja jasności

Twój wzrok może odpoczywać w trakcie oglądania ulubionego filmu czy serialu. Wszystko dzięki funkcji, która zezwala na otrzymanie miękkiego obrazu przyjaznego dla ludzkich oczu. Rozwiązanie samoczynne dostosowuje jasność obrazu oraz temperaturę barw w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

Smukły Design

Wyjątkowo smukły i szczególnie gustowny

Telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie dzięki smukłej i gustownej obudowie. Design urządzenia wyśmienicie stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu.

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Kinowa jakość brzmienia, oryginalne wrażenia

Wirtualne górne głośniki zapewnią Ci więcej realizmu i niezapomnianych wrażeń. W ramach technice Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite doświadczysz dźwięku o kinowej jakości.

Funkcja Adaptacji Dźwięku+

Ciesz się inteligentnie zoptymalizowanym dźwiękiem

Funkcja Adaptacji Dźwięku+ łączy technologię analizy scen dźwiękowych z analizą dźwięku przestrzennego. Pozwala to dostać jednocześnie optymalizację dźwięku w czasie rzeczywistym, jak i dopasowanie brzmienia do przestrzeni otaczającej telewizor. Rozwiązanie rozpoznaje specyfikę wnętrz i sposób instalacji urządzenia (uchwyt naścienny lub stojak) i starannie dopasowuje dźwięk do tych warunków.

Q-Symphony

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Doświadcz usztywnionego i wciągającego dźwięku, który zapewni Ci wciągające wrażenia. Funkcja Q-Symphony sprawi, że głośniki telewizora zsynchronizują się z soundbarem i otoczą Cię harmonijnym współbrzmieniem.

innowacyjne Funkcje Dla Graczy

Więcej przyjemności z gry

Wciągnij się w rozrywkę, zapominając o przeszkodach technicznych, które mogłyby stanąć na drodze na podium. Funkcja FreeSync Premium Pro powiększa płynność animacji oraz redukuje ścinanie klatek i niweluje szarpanie obrazu. Samoczynny Tryb Gry zapewnia niezauważalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a ulepszony Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwia kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowymi słuchawkami i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś za każdym razem utrzymywał przewagę nad rywalami.

Ultraszeroki Widok w Grach

Odkrywa obszerniejszą przestrzeń gry

Z Ultraszerokim Widokiem w Grach możesz ustawiać proporcje obrazu na 21:9 lub 32:9 - tak, jak w ultraszerokich monitorach dla graczy. Dzięki czemu zobaczysz więcej, przeżyjesz intensywniejsze doświadczenia i wejdziesz na nowy poziom gamingu.

innowacyjny Upłynniacz Ruchu+

udoskonalona dynamika ruchu w relacjach sportowych oraz grach

Poczuj zawrotną szybkość w najszybszych scenach. Doświadcz sportowych emocji, równocześnie podczas grania, jak i oglądania zmagań na boisku, bez zakłóceń. Dzięki unikatowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K zniewolisz się ulepszoną dynamiką bez opóźnień ani efektu rwania obrazu w każdej rozgrywce.

Smart Hub

Inteligentne centrum zarządzania rozrywką

Smart Hub jest wyjątkowo instynktowny w użytkowaniu – dzięki niemu spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu tytułów, a więcej na oglądaniu lub graniu. Centrum rozrywki gwarantuje podział kategorii i ich optymalizację pod kątem Twoich zainteresowań. Od wszelkiego, czego szukasz, dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.

SmartThings

Sterowanie domowymi urządzeniami

Skorzystaj z funkcji SmartThings, aby zarządzać domowymi urządzeniami przy pomocy pilota, kiedy oglądasz ulubiony serial. Dzięki tej funkcji telewizor automatycznie wyłapuje i łączy się z różnymi sprzętami, które znajdują się w pobliżu - zarówno inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji.** dzisiaj dzięki wbudowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych maszyn.

 • Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
 • Złącza: HDMI x4, USB x2
 • Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
 • ekran: 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
 • Przekątna ekranu [cal]: 55
 • Format HD: UHD/4K
 • technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
 • technologia odświeżania: Brak danych
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
 • Smart TV: Tak
 • Android TV: Nie
 • Wi-Fi: Tak
 • Dla graczy: Tak
 • liczba zespoli USB: 2
 • Kolor pokrywy: Tytanowy

☆ TV LED Samsung QE55Q67 ☆

TV LED Samsung QE55Q67 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55Q67
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8fba202da47cdf8cb472ec
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55Q67 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

doskonałe barwy, które nigdy nie bledną dzięki technice Quantum Dot Najważniejsze atrybuty 100% Natężenie kolorów dzięki technice Quantum Dot Dual LED Quantum HDR Smukły Design Miliard genialnych odcieni kolorów 100% Natężenie kolorów (dzięki technice Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach.

technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą perfekcyjne niezależnie od jasności. *100% Natężenie odcieni odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Głębia kolorów dzięki zastosowaniu dwóch kolorów podświetlenia LED Dual LED innowacyjna technika podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze barwy, dostosowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

Kinowa jakość głębi kontrastu Quantum HDR Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i odcieńmi, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR. * Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung.

Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Procesor 4K w jeszcze szybszym i bardziej inteligentnym wydaniu Procesor Quantum 4K Lite Osiągnij całkowitą moc wrażeń z nowym procesorem Quantum 4K Lite, który inteligentnie dostosowuje dźwięk do warunków oglądania i dopełnia doświadczenia skalując Twoje ulubione treści do rozdzielczości 4K.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite.

wbudowany system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń. Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora Q-Symphony Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci umocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów. Dźwięk dobrany do treści Funkcja Adaptacji Dźwięku Ciesz się brzmieniem idealnie przypasowanym do tego, co aktualnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, gwarantując Ci za każdym razem najkorzystniejsze efekty dźwiękowe.

Smukły i gustowny design Smukły Design Smukła i elegancka obudowa sprawia, że telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie. Nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu. * Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów. Regulacja wysokości telewizora regulowana Podstawa dopasuj wysokość i odstęp między podstawą a ramą telewizora tak, żeby jak najlepiej wpisał się w Twoją przestrzeń.

Regulacja wysokości pozwoli Ci doskonale wkomponować soundbar lub inne urządzenia tuż pod telewizorem. Udoskonalona dynamika ruchu w relacjach sportowych Upłynniacz Ruchu Ciesz się nad wyraz płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu.

Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu możesz cieszyć się lepszą dynamiką bez opóźnień i rozmyć w transmitowanych wydarzeniach sportowych. Obszerniejszy komfort gry Ultra duży Widok w Grach i Panel Gracza Panel Gracza intuicyjny panel sterujący funkcjami dla graczy Podręczny Panel Gracza pozwoli Ci na bezzwłoczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga oraz wygodną zmianę ustawień funkcji dla graczy bez opuszczania gry.

Ultra obszerny Widok w Grach udoskonalona widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu sprawdź więcej i doświadczaj bardziej swych ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 albo 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

* Ultra duży Widok jest dostępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji ultra szerokiego widoku. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać użycia urządzenia zewnętrznego.

Natychmiastowa reakcja na Twój każdy ruch samoczynny Tryb Gry Zapomnij o opóźnieniach i rozmyciach ruchu. Ciesz się za każdym razem płynną rozgrywką w najlepszej formie dzięki automatycznemu Trybowi Gry (ALLM), który optymalizuje ustawienia ekranu, zezwalając Ci na większą kontrolę przy niezauważalnych opóźnieniach wejściowych.

* Niskie opóźnienie wejściowe mierzone jest na podstawie wewnętrznych warunków testowych i może ulec zmianie w zależności od ustawień gry albo określonych warunków. Wykorzystanie TV jako monitora komputera PC na Ekranie TV Zamień swój salon w domowe biuro lub salę lekcyjną.

Skorzystaj z bezprzewodowego połączenia ze swoim komputerem, laptopem lub telefonem i ciesz się możliwością pracy zdalnej przed telewizorem. Funkcja obsługuje Office 365, a także tryb Samsung DeX. * Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional albo nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego.

* samoczynne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od rodzaju modelu i daty.

* Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * przystępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie Multi View teraz możesz korzystać z dwóch urządzeń równocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i doświadczaj na jednym ekranie wszelkiego, co najkorzystniejsze.

Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry – nie musisz już wybierać między telefonem a telewizorem. * Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 i pobranie i instalacja aplikacji SmartThings.

Szczegółowe dane na temat kompatybilnych maszyn mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej. Połącz smartfon z pokaźnym ekranem przy pomocy jednego dotknięcia Dotknij i Wyświetl Przesyłanie filmów albo muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze.

Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w prędki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na obszernym ekranie to, co uwielbiasz najmocniej. Starczy tylko jeden ruch – dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 albo nowszym. Design marka Samsung > Telewizory Samsung technika 4K UHD > Telewizory 4K UHD Rozdzielczość ekranu 3840×2160 rodzaj ekranu Prosty Przekątna ekranu 55 cali > Telewizory 55 Cali Tuner? DVB-C DVB-S DVB-T2 DVB-S2 standard kodowania H.265/HEVC kolekcja Samsung Q67A Model QE55Q67AAU Obraz Tryb HDR? Tak technika 3D? Nie ma Częstotliwość odświeżania? 60 Hz wariant matrycy QLED Dźwięk Dolby digital? Tak Funkcje sieciowe Smart TV Tizen > Telewizory – Tizen Wi-Fi? Wi-Fi Komunikacja Bluetooth Wi-Fi LAN DLNA? Tak Złącza ilość złącz HDMI? 3 ilość złącz USB? 2 Ethernet (LAN)? Tak Etykieta energetyczna Klasa energetyczna? F Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR G Klasa produktywności energetycznej w trybie SDR F właściwości fizyczne Szerokość z podstawą 123,2cm


☆ TV LED LG 55NANO863 ☆

TV LED LG 55NANO863 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 55NANO863
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ebd52728e441ab050876dff
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 55NANO863 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czyste kolory

Czyste odcienie RGB to podstawa realistycznego obrazu. Technika NanoCell wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają odcienie, oczyszczając mdłe barwy i powiększając czystość spektrum RGB.

Prawdziwa jakość 4K i czyste barwy

Telewizor NanoCell gwarantuje prawdziwą rozdzielczość 4K spełniającą międzynarodową normę dotyczącą wartości CM. Postaw na czystszy i wyraźniejszy obraz w prawdziwej rozdzielczości 4K i technikę NanoCell.

Procesor α7 Gen 3 AI 4K. Postaw na bezkompromisową jakość obrazu

konkretny procesor α7 Gen3 4K poprawia jakość sygnału ze źródła z jakiego jest nadawany, zapewniając fantastyczny obraz i znakomity dźwięk. Dzięki funkcji Pure Colors, telewizor NanoCell dostarcza optymalną jakość obrazu niezależnie od tego skąd (z jakiego źródła) pochodzi sygnał wysyłany do telewizora.

Funkcja Pure Colors zamieni Twój dom w kino

Obraz na ekranie telewizora NanoCell jest żywszy dzięki funkcji Pure Colors i odznacza się większym kontrastem dzięki funkcji Nano Black. Na dodatek wrażenia wizualne i dźwiękowe są jeszcze bardziej piękne i realistyczne. Telewizor NanoCell może stać się domowym centrum nieograniczonej rozrywki w kinowej jakości.

Funkcja Pure Colors przeniesie Cię na pole bitwy

technologia NanoCell generuje wirtualny świat, który jakością odcieni przewyższa nawet rzeczywistość.
na dodatek, miłośnicy gier ucieszą się z jeszcze lepszych wrażeń wizualnych uzyskanych dzięki śladowemu opóźnieniu wejściowemu i technologiom HDMI 2.1 i HGiG.

Pure Colors pozwala poczuć się jak na prawdziwym stadionie

Dzięki funkcji Nano Accuracy telewizor NanoCell zagwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów i obraz bez zniekształceń pod każdym kątem.
Oglądaj ulubione drużyny w żywych kolorach na ultradużym ekranie o fantastycznej jakości obrazu dzięki funkcji Pure Colors.

AI ThinQ. Twoje komfortowe centrum dowodzenia

Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje polski język i pozwala na sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT za pomocą pilota Magic Remote.

Stwórz wyszukaną atmosferę

nieduża ramka telewizora NanoCell sprawia, że urządzenie wyśmienicie wkomponowuje się w każde wnętrze oraz zagwarantuje wyjątkowe wrażenia estetyczne.

dane technicznE

 • Przekątna ekranu: 55
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160
 • Panel: 4K NanoCell Edge
 • True Motion: TM200 (Refresh Rate 100Hz)
 • Algorytm głębokiego uczenia: AI Picture
 • Wygaszanie: Local Dimming
 • 4K HFR: HDMI
 • HDR: Cinema HDR
 • Smart TV: webOS Smart TV
Inne Rankingi:  Telewizor 8K 55 cali

Złącza

 • WiFi: Tak
 • Bluetooth: Tak
 • Głowice: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • HDMI: 4 (Bok)
 • HDMI Version: HDMI 2.1 (2) / HDMI 2.0 (2)
 • USB: 2 (tył) / 1 (bok)
 • Wyjście optyczne: Tak
 • CI+: Tak
 • Wyjście słuchawkowe: Tak

DŹWIĘK

 • Moc dźwięku: 20W (10W na kanał)
 • Kanały: 2.0 ch
 • Dolby ATMOS: Tak
 • Surround: Dolby Atmos

SMART

 • AI ThinQ (język polski): Tak
 • Inteligentne rozpoznawanie głosu: Tak
 • Klonowanie ekranu telefonu: Tak
 • Galeria: Tak
 • Sport Alert: Tak
 • Pilot Magic: Tak
 • Nagrywanie USB: Tak
 • przeglądarka www: Tak
 • FILMMAKER MODE™: Tak
 • Google Assistant po polsku: Tak (z dniem premiery w Polsce)

parametry

 • Klasa energetyczna: A
 • zużycie mocy [W]: 102
 • Roczne zużycie energii kWh/rok: 141
 • Vesa: 300x300
 • rozmiary produktu (szer. / wys. / gł.) bez podstawy [mm]: 1232/716/63.6
 • rozmiary towaru (szer. / wys. / gł.) z podstawą [mm]: 1232/786/263
 • rozmiary towaru (szer. / wys. / gł.) karton [mm]: 1600/1035/207
 • Waga towaru (bez podstawy / z podstawą / brutto) [kg]: 17.2/18.7/24.1
 • rozmiary podstawy (szer. / gł.) [mm]: 841 x 263

☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU ☆

TV LED Xiaomi L55M6-6AEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: TV LED Xiaomi L55M6-6AEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b48f1282fff039c5295429
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
budowa bez ramki gwarantująca wyjątkowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa konstrukcja proponuje wyższy stosunek ekranu do obudowy i kąt widzenia 178°, gwarantując bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia w trakcie oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD gwarantuje realistyczny obraz o staranniejszej szczegółowości i pokaźniejszej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ gwarantuje bardziej szczegółowe detale równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki zagwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, polepszając ostrość, kontrast i odcień obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niżeli kiedykolwiek wcześniej
wielka gama barw zapewnia bogate i żywe odcienie
pokaźna gama odcieni, która zagwarantuje do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, gwarantuje niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC gwarantuje pokaźniejszą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może samoczynnie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,pousuwać rozrywanie i wstrząsy ekranu, gwarantując pokaźniejszą płynność prędkich ruchów podczas m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów i pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, żeby stworzyć doskonałe otoczenie
trudne operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania oraz podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth umożliwia sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się prostym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki przeznaczonym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki łatwej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
wbudowane funkcje Chromecast* i Miracast widocznie upraszczają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu albo tabletu
Procesory czterordzeniowe gwarantujące pokaźniejsze możliwości
mocna konfiguracja pamięci masowej o obszerności 2 GB + 16 GB zapewnia bezusterkową efektywność i pozwala na pobieranie i instalowanie obszerniejszej liczby ulubionych tworzyw i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® zagwarantuje solidny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W zapewniają bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz mnóstwo sprzętów, żeby uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy zaimplementowanych portów, żeby podłączyć do telewizora sporo urządzeń, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router przenośny Xiaomi

Chcesz cieszyć się szybkim i jednostajnym dostępem do Internetu na wakacjach albo wyjazdach służbowych? Z mobilnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz z łatwością udostępniać swoje połączenie 4G/LTE choćby 10 urządzeniom, i to jednocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, że bez względu na to, gdzie jesteś, za każdym razem będziesz mógł zbratać się z Wi-Fi, zamiast polegać na informacji komórkowych. Urządzenie buduje osobistą sieć internetową, dzięki czemu możesz łączyć telefony, laptopy albo tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się nad wyraz w obszarach bez publicznego hotspotu lub słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – wydajna bateria

Router mobilny Xiaomi MiFi F490 4G LTE zapewnia do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go znakomitym towarzyszem w trakcie urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli niejednokrotnie wyjeżdżasz za granicę albo przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem lub innym urządzeniem przenośnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się progresywnym i przenośnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i surową konstrukcję, dzięki temu zmieści się nawet do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest proste – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Za pomocą aplikacji przenośnej możesz także kontrolować listę sprzętów, które mogą dopasowywać się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.

">
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
konstrukcja bez ramki zapewniająca wyjątkowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa konstrukcja proponuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy i kąt widzenia 178°, zapewniając bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia podczas oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD zagwarantuje realistyczny obraz o precyzyjniejszej szczegółowości i obszerniejszej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ zagwarantuje bardziej szczegółowe szczegóły równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki gwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, polepszając ostrość, kontrast i kolor obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej
znaczna gama odcieni zagwarantuje bogate i żywe odcienie
wielka gama kolorów, która gwarantuje do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, gwarantuje niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC zapewnia obszerniejszą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może samoczynnie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,polikwidować rozrywanie i wstrząsy ekranu, gwarantując pokaźniejszą płynność szybkich ruchów podczas m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów, a także pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, żeby stworzyć nieprzeciętne otoczenie
nieprzystępne operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania, a także podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth zezwala na sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się nietrudnym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki przeznaczonym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki łatwej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
zastosowane funkcje Chromecast* i Miracast znacznie usprawniają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu albo tabletu
Procesory czterordzeniowe zapewniające większe możliwości
potężna konfiguracja pamięci masowej o obszerności 2 GB + 16 GB zagwarantuje bezusterkową skuteczność, a także zezwala na pobieranie i instalowanie większej liczby ulubionych materiałów i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® gwarantuje mocny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W zapewniają bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz niemało urządzeń, żeby uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy wbudowanych portów, żeby podłączyć do telewizora mnóstwo maszyn, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router przenośny Xiaomi

Chcesz cieszyć się prędkim i stabilnym dostępem do Internetu na wakacjach albo wyjazdach służbowych? Z przenośnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz łatwo udostępniać swoje połączenie 4G/LTE nawet 10 urządzeniom, i to równocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, iż bez względu na to, gdzie jesteś, za każdym razem będziesz mógł połączyć się z Wi-Fi, zamiast polegać na danych komórkowych. Urządzenie buduje osobistą sieć internetową, dzięki czemu możesz konsolidować telefony, notebooky albo tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się bardzo w obszarach bez publicznego hotspotu albo słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – sprawna bateria

Router przenośny Xiaomi MiFi F490 4G LTE zagwarantuje do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go wspaniałym towarzyszem w trakcie urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli niejednokrotnie wyjeżdżasz za granicę lub przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem lub innym urządzeniem przenośnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się postępowym i przenośnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i bezkompromisową konstrukcję, dzięki temu zmieści się nawet do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest łatwe – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Za pomocą aplikacji mobilnej możesz także kontrolować listę sprzętów, które mogą dopasowywać się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.


☆ TV LED Xiaomi L32M6-6AEU ☆

TV LED Xiaomi L32M6-6AEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: TV LED Xiaomi L32M6-6AEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b48f0f82fff039c5295427
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Xiaomi L32M6-6AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor HD Xiaomi Mi TV P1 32

linia Mi TV P1 to najnowsza oferta telewizorów Xiaomi. Inteligentna rozrywka domowa dzisiaj przystępna dla każdego. Sterowanie głosowe, pilot Bluetooth i dużo więcej.

Najnowsza oferta telewizorów Mi TV linii P1 to jeszcze bardziej dostępna rozrywka w smart domu. Gwarantują bezproblemowe sterowanie głosowe i gwarantuje pierwszorzędną jakość obrazu gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne dzięki bezramkowej konstrukcji

Nieograniczony ekran

Android TV™

wbudowany Asystent Google

Pilot Bluetooth ze sterowaniem głosowym

Niesamowity obraz na bezramkowym ekranie

Bezramkowa budowa zapewnia unikatowe wrażenia w trakcie oglądania

Bezramkowa z trzech stron, przełomowa konstrukcja oferuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy, gwarantując wyraźniejsze, bardziej wciągające i przyjemniejsze wrażenia podczas oglądania.

wyświetlacz HD dla pokaźniejszego komfortu

Dzięki realistycznym obrazom i żywym kolorom ekran LED o wysokiej rozdzielczości gwarantuje komfortowe i wciągające wrażenia. Adekwatny do użytku równocześnie w sypialni, jak i w domowym biurze.

Inteligentniejsza era SI

Android TV - łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą kochasz

Uprość rozrywkę dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów, a także pobieraj ponad 7 000 aplikacji w jednym miejscu.

Użyj swego głosu, stwórz znakomite środowisko rozrywki

Naciśnij przycisk Asystent Google* na pilocie, aby zrobić więcej rzeczy w telewizorze przy pomocy głosu. Poproś Google, by sterowało Twoim telewizorem, odpowiadało na pytania i oglądało Twój kalendarz. Niech steruje inteligentnymi urządzeniami domowymi w całym domu.

Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360°, działa w dowolnym kierunku

Łączność Bluetooth zezwala na sterowanie telewizorem z dowolnego kierunku. Nieskomplikowany dostęp do aplikacji Netflix i Prime Video za sprawą dedykowanych klawiszy skrótu na pilocie.

Wykorzystaj w pełni swój wyświetlacz dzięki nietrudnemu w obsłudze przesyłaniu ekranu

zaimplementowane Chromecast* i Miracast znacznie ułatwiają przesyłanie treści do telewizora ze smartfona albo tabletu.

mocne funkcje gwarantujące przyjemniejsze doznania

Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® dla konkretnego dźwięku 3D

Dwa głośniki stereo 5W zapewniają bogaty, czysty i wielowarstwowy dźwięk. Poczuj wciągający, kinowy dźwięk w zaciszu swego salonu.

Podłącz sporo sprzętów dla jeszcze obszerniejszej rozrywki

Skorzystaj z szeregu zastosowanych portów, by podłączyć mnóstwo sprzętów do telewizora, takich jak komputery, konsole do gier czy odtwarzacze multimedialne.

HDMI X 3

Połącz się z komputerami / konsolami do gier / odbiornikami telewizyjnymi

Ethernet (LAN)

Połącz przy pomocy kabla sieciowego

System nadawczy

Dekoduje sygnały DVB-T2/C i DVB-S2

Wejście kompozytowe (AV)

Połączenie sprzętu elektronicznego, np. Odtwarzaczy DVD

USB 2.0 x 2

Połączenie z pamięcią rodzaju flash

* Wymaga aplikacji obsługujących Chromecast.

* Asystent Google nie jest dostępny w niektórych językach i krajach. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Asystenta Google.

* Google, Android TV, zastosowany Chromecast i inne znaki są znakami handlowymi Google LLC.

* fotografie i filmy na tej stronie służą wyłącznie do celów ilustracyjnych i mogą nie odzwierciedlać starannego wyglądu produktu.

* O ile nie wyznaczono inaczej na tej stronie artykułu, wszystkie informacje pochodzą z laboratoriów Xiaomi, specyfikacji projektu artykułu i dostawców. Dane testowe mogą się nieznacznie różnić ze względu na przeróżne wersje oprogramowania, przetestowane wersje telefonów i środowiska testowe oraz mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego produktu.

 • Model: P1 32"
 • typ produktu: Telewizor
 • Procesor: MSD6683 (4 × CA 53, taktowanie do 1.2GHz)
 • Układ graficzny: Mali 470 MP3
 • Pamięć RAM: 1,5 GB
 • Pamięć zastosowana: 8 GB
 • Przekątna ekranu: 32"
 • Rozdzielczość ekranu: 1366 × 768 px
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 60Hz
 • Kąt widzenia: 178°
 • Funkcje Smart TV: Amazon Prime, Android TV, Google Chromecast, Google Play, Netflix, YouTube
 • Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
 • Dźwięk: AAC Advanced Audio Coding, Dolby, DTS, DTS-HD
 • System operacyjny: Android TV 9.0
 • Funkcje: zastosowane głośniki stereo, Tryby wyświetlania: kanon, Wyraźny, Sport, Film, Monitor, HDR, Tryby dźwięku: kanon, Filmowy, informacje, Gry, Własny
 • Łączność: Wi-Fi 2.4G, Wi-Fi 5G, Bluetooth 5.0
 • Złącza: 2× USB 2.0, 3× HDMI (1× HDMI eARC), CI, RJ-45, Kompozytowe In, Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
 • Obsługiwane formaty video: MJPEG, MPEG1/2, VP8, VP9
 • pobór energii: 45 W
 • Napięcie: 100-240V~50/60Hz
 • Zakres temperatur: 0°C ~ 40°C
 • Zakres wilgotności: 20% ~ 80% RH
 • Montaż ścienny: Vesa 100×100
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 3,9 kg
 • Wysokość: 435 mm, 479 mm (z podstawą)
 • Szerokość: 733 mm
 • Grubość: 180 mm (z podstawą), 80 mm
 • uzupełniające dane: 16 milionów kolorów z palety RGB, odcień 8-bit, Głośniki stereo 5 + 5 W, standardowe pokrycie gamy BT709: 90%, typowe pokrycie gamy DCI-P3: 72%, charakterystyczne pokrycie gamy NTSC: 64%
 • komplet: przewód zasilający, Pilot Bluetooth, Baza, Wskaźnik LED, zestaw śrubek, Instrukcja obsługi


☆ TV LED Samsung UE55TU7092 ☆

TV LED Samsung UE55TU7092 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE55TU7092
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c110b82da47c11f465c87c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE55TU7092 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Samsung Telewizor LED UE55TU7092U 4K Smart TV WIFI ekran przezroczysty Ciesz się udoskonalonymi kolorami, które pozostaną wyraźne i żywe. Zanurz się w obrazie ukazującym szersze spektrum kolorów. Ekran krystaliczny sprawia, iż wszystko co oglądasz, jeszcze bardziej zapada w pamięć. Procesor Crystal 4K wypełni Twój obraz szeregiem różnorodnych odcieni, a jakość sięgająca 4K uczyni każdy domowy seans niezapomnianym przeżyciem. Dostrzegaj niezwykłe szczegóły technologia HDR rozszerza gamę poziomów jasności na Twoim telewizorze, dzięki czemu możesz radować się stanowczo szerokim spektrum kolorów i detali, choćby w najciemniejszych scenach. Grając płynniej, grasz lepiej Zapomnij o wysokich Input Lagach i nadaj swym rozgrywkom odpowiedniego tempa. Samoczynny Tryb Gry, Niski Input Lag oraz Game Motion Plus sprawią, że ruchy zawsze będą nad wyraz płynne, obrazy realistyczne, a Ty – pierwszy na mecie. System Maskowania Kabli Nie pozwól, aby cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku. zalety:
 • wyświetlacz przezroczysty
 • technika HDR
 • Płynne ruchy podczas gry,
 • System Maskowania Kabli
Inne Rankingi:  Telewizor TCL 50 cali

Specyfikacja:
 • marka: Samsung
 • EAN: 8806090367519</...

Najtańsze Telewizory 55-calowe z WiFi – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów o przekątnej ekranu 55 cali z możliwością obsługi sieci WiFi. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Xiaomi L32M6-6AEU ☆

TV LED Xiaomi L32M6-6AEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: TV LED Xiaomi L32M6-6AEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b48f0f82fff039c5295427
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Xiaomi L32M6-6AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor HD Xiaomi Mi TV P1 32

linia Mi TV P1 to najnowsza oferta telewizorów Xiaomi. Inteligentna rozrywka domowa dzisiaj dostępna dla każdego. Sterowanie głosowe, pilot Bluetooth i dużo więcej.

Najnowsza oferta telewizorów Mi TV serii P1 to jeszcze bardziej dostępna rozrywka w smart domu. Zapewniają bezproblemowe sterowanie głosowe i zapewnia pierwszorzędną jakość obrazu gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne dzięki bezramkowej konstrukcji

Nieograniczony ekran

Android TV™

zaimplementowany Asystent Google

Pilot Bluetooth ze sterowaniem głosowym

Niesamowity obraz na bezramkowym ekranie

Bezramkowa kompozycja zapewnia nieszablonowe wrażenia w trakcie oglądania

Bezramkowa z trzech stron, przełomowa konstrukcja proponuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy, gwarantując wyraźniejsze, bardziej wciągające i przyjemniejsze wrażenia podczas oglądania.

wyświetlacz HD dla pokaźniejszego komfortu

Dzięki realistycznym obrazom i żywym kolorom wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości zapewnia wygodne i wciągające wrażenia. Optymalny do stosowania jednocześnie w sypialni, jak i w domowym biurze.

Inteligentniejsza era SI

Android TV - łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą kochasz

Uprość rozrywkę dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów i pobieraj ponad 7 000 aplikacji w jednym miejscu.

Użyj swego głosu, stwórz znakomite środowisko rozrywki

Naciśnij przycisk Asystent Google* na pilocie, by zrobić więcej rzeczy w telewizorze za pomocą głosu. Poproś Google, aby sterowało Twoim telewizorem, odpowiadało na pytania i oglądało Twój kalendarz. Niech steruje inteligentnymi urządzeniami domowymi w całym domu.

Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360°, działa w dowolnym kierunku

Łączność Bluetooth zezwala na sterowanie telewizorem z dowolnego kierunku. Przystępny dostęp do aplikacji Netflix i Prime Video za sprawą przeznaczonych klawiszy skrótu na pilocie.

Wykorzystaj w pełni swój wyświetlacz dzięki nieskomplikowanemu w obsłudze przesyłaniu ekranu

zaimplementowane Chromecast* i Miracast znacznie upraszczają przesyłanie treści do telewizora ze smartfona lub tabletu.

potężne funkcje zapewniające przyjemniejsze doznania

Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® dla konkretnego dźwięku 3D

Dwa głośniki stereo 5W zapewniają bogaty, czysty i wielowarstwowy dźwięk. Poczuj wciągający, kinowy dźwięk w zaciszu swego salonu.

Podłącz dużo sprzętów dla jeszcze pokaźniejszej rozrywki

Skorzystaj z szeregu zaimplementowanych portów, żeby podłączyć sporo sprzętów do telewizora, takich jak komputery, konsole do gier czy odtwarzacze multimedialne.

HDMI X 3

Połącz się z komputerami / konsolami do gier / odbiornikami telewizyjnymi

Ethernet (LAN)

Połącz przy pomocy kabla sieciowego

System nadawczy

Dekoduje sygnały DVB-T2/C i DVB-S2

Wejście kompozytowe (AV)

Połączenie sprzętu elektronicznego, np. Odtwarzaczy DVD

USB 2.0 x 2

Połączenie z pamięcią rodzaju flash

* Wymaga aplikacji obsługujących Chromecast.

* Asystent Google nie jest przystępny w niektórych językach i krajach. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Asystenta Google.

* Google, Android TV, wbudowany Chromecast i inne znaki są znakami handlowymi Google LLC.

* fotografie i filmy na tej stronie służą wyłącznie do celów ilustracyjnych i mogą nie odzwierciedlać dokładnego wyglądu towaru.

* O ile nie wyrózniono inaczej na tej stronie artykułu, wszystkie informacje pochodzą z laboratoriów Xiaomi, specyfikacji projektu produktu i dostawców. Informacje testowe mogą się nieznacznie różnić ze względu na przeróżne wersje oprogramowania, przetestowane wersje telefonów i środowiska testowe i mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego towaru.

 • Model: P1 32"
 • rodzaj towaru: Telewizor
 • Procesor: MSD6683 (4 × CA 53, taktowanie do 1.2GHz)
 • Układ graficzny: Mali 470 MP3
 • Pamięć RAM: 1,5 GB
 • Pamięć zaimplementowana: 8 GB
 • Przekątna ekranu: 32"
 • Rozdzielczość ekranu: 1366 × 768 px
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 60Hz
 • Kąt widzenia: 178°
 • Funkcje Smart TV: Amazon Prime, Android TV, Google Chromecast, Google Play, Netflix, YouTube
 • Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
 • Dźwięk: AAC Advanced Audio Coding, Dolby, DTS, DTS-HD
 • System operacyjny: Android TV 9.0
 • Funkcje: zaimplementowane głośniki stereo, Tryby wyświetlania: standard, Wyraźny, Sport, Film, Monitor, HDR, Tryby dźwięku: standard, Filmowy, dane, Gry, Własny
 • Łączność: Wi-Fi 2.4G, Wi-Fi 5G, Bluetooth 5.0
 • Złącza: 2× USB 2.0, 3× HDMI (1× HDMI eARC), CI, RJ-45, Kompozytowe In, Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
 • Obsługiwane formaty video: MJPEG, MPEG1/2, VP8, VP9
 • zużycie energii: 45 W
 • Napięcie: 100-240V~50/60Hz
 • Zakres temperatur: 0°C ~ 40°C
 • Zakres wilgotności: 20% ~ 80% RH
 • Montaż ścienny: Vesa 100×100
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 3,9 kg
 • Wysokość: 435 mm, 479 mm (z podstawą)
 • Szerokość: 733 mm
 • Grubość: 180 mm (z podstawą), 80 mm
 • dopełniające dane: 16 milionów kolorów z palety RGB, odcień 8-bit, Głośniki stereo 5 + 5 W, charakterystyczne pokrycie gamy BT709: 90%, typowe pokrycie gamy DCI-P3: 72%, typowe pokrycie gamy NTSC: 64%
 • komplet: kabel zasilający, Pilot Bluetooth, Baza, Wskaźnik LED, pakiet śrubek, Instrukcja obsługi


☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU ☆

TV LED Xiaomi L55M6-6AEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: TV LED Xiaomi L55M6-6AEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b48f1282fff039c5295429
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Xiaomi L55M6-6AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
kompozycja bez ramki zapewniająca nieszablonowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa budowa proponuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy i kąt widzenia 178°, zapewniając bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia w trakcie oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD gwarantuje realistyczny obraz o staranniejszej szczegółowości i większej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ zagwarantuje bardziej szczegółowe szczegóły jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki zagwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, ulepszając ostrość, kontrast i odcień obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niżeli kiedykolwiek wcześniej
szeroka gama odcieni zapewnia bogate i żywe barwy
wielka gama barw, która zapewnia do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, zapewnia niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC gwarantuje większą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może samoczynnie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,polikwidować rozrywanie i wstrząsy ekranu, zapewniając pokaźniejszą płynność szybkich ruchów podczas m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów i pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, aby stworzyć rewelacyjne otoczenie
trudne operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania, a także podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth zezwala na sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się nietrudnym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki asygnowanym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki nieskomplikowanej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
wbudowane funkcje Chromecast* i Miracast widocznie upraszczają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu lub tabletu
Procesory czterordzeniowe zapewniające obszerniejsze możliwości
potężna konfiguracja pamięci masowej o obszerności 2 GB + 16 GB zapewnia bezawaryjną efektywność oraz umożliwia pobieranie i instalowanie obszerniejszej liczby ulubionych materiałów i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® zapewnia mocny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W gwarantują bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz niemało maszyn, aby uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy zaimplementowanych portów, by podłączyć do telewizora sporo maszyn, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router przenośny Xiaomi

Chcesz cieszyć się szybkim i stabilnym dostępem do Internetu na wakacjach albo wyjazdach służbowych? Z mobilnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz prosto udostępniać swoje połączenie 4G/LTE choćby 10 urządzeniom, i to równocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, że bez względu na to, gdzie jesteś, za każdym razem będziesz mógł zintegrować się z Wi-Fi, zamiast polegać na informacji komórkowych. Urządzenie generuje osobistą sieć internetową, dzięki czemu możesz dopasowywać telefony, laptopy albo tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się istotnie w obszarach bez publicznego hotspotu albo słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – efektywna bateria

Router mobilny Xiaomi MiFi F490 4G LTE zapewnia do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go rewelacyjnym towarzyszem w trakcie urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli nieraz wyjeżdżasz za granicę albo przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem lub innym urządzeniem mobilnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się progresywnym i przenośnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i surową konstrukcję, dzięki czemu zmieści się nawet do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest łatwe – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Za pomocą aplikacji przenośnej możesz także kontrolować listę urządzeń, które mogą konsolidować się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.

">
Mi TV P1 55"
Inteligentne życie, nieograniczona wizja
konstrukcja bez ramki zapewniająca wyjątkowe wrażenia wizualne
Ta niemal bezramkowa budowa oferuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy i kąt widzenia 178°, zapewniając bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia w trakcie oglądania
Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K UHD gwarantuje realistyczny obraz o precyzyjniejszej szczegółowości i większej głębi
Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ zagwarantuje bardziej szczegółowe szczegóły równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach
Wyższy zakres dynamiki zagwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, polepszając ostrość, kontrast i kolor obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niżeli kiedykolwiek wcześniej
wielka gama barw zapewnia bogate i żywe odcienie
wielka gama barw, która gwarantuje do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, gwarantuje niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami
Wygładzanie ruchu MEMC zagwarantuje obszerniejszą płynność bez wstrząsów
Funkcja MEMC może samoczynnie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,zlikwidować rozrywanie i wstrząsy ekranu, zapewniając obszerniejszą płynność prędkich ruchów podczas m.in. Wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych
Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą lubisz
Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów oraz pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca
Wykorzystaj swój głos, by stworzyć wyśmienite otoczenie
trudne operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem, udzielenie odpowiedzi na pytania oraz podgląd kalendarza. Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth 360° działa pod każdym kątem
Łączność Bluetooth pozwala na sterowanie telewizorem pod dowolnym kątem. Ciesz się nieskomplikowanym dostępem do usług Netflix i Prime Video dzięki przeznaczonym klawiszom skrótów pilota
Wykorzystaj w pełni możliwości wyświetlacza dzięki nietrudnej w obsłudze funkcji udostępniania ekranu
zaimplementowane funkcje Chromecast* i Miracast pokaźnie upraszczają przesyłanie zawartości do telewizora ze smartfonu lub tabletu
Procesory czterordzeniowe gwarantujące większe możliwości
potężna konfiguracja pamięci masowej o obszerności 2 GB + 16 GB zapewnia bezusterkową efektywność oraz pozwala na pobieranie i instalowanie obszerniejszej liczby ulubionych tworzyw i aplikacji rozrywkowych
Dekodowanie Dolby Audio® i DTS-HD® gwarantuje konkretny dźwięk 3D
Dwa głośniki stereo o mocy 10 W gwarantują bogaty, wyraźny i wielopoziomowy dźwięk kinowy w zaciszu domowego salonu
Podłącz dużo maszyn, by uzyskać więcej rozrywki
Skorzystaj z gamy zastosowanych portów, żeby podłączyć do telewizora niemało urządzeń, takich jak komputery, konsole do gier i odtwarzacze multimedialne
MiFi F490 4G LTE Mobile – router mobilny Xiaomi

Chcesz cieszyć się szybkim i jednostajnym dostępem do Internetu na wakacjach lub wyjazdach służbowych? Z mobilnym routerem Xiaomi MiFi F490 możesz z łatwością udostępniać swoje połączenie 4G/LTE choćby 10 urządzeniom, i to równocześnie!

Zaletą urządzenia jest to, iż bez względu na to, gdzie jesteś, za każdym razem będziesz mógł zespolić się z Wi-Fi, zamiast polegać na danych komórkowych. Urządzenie wytwarza osobistą sieć internetową, dzięki temu możesz integrować telefony, laptopy albo tablety z Internetem z dowolnego miejsca. Router Xiaomi F490 4G LTE Mobile przydaje się niezwykle w obszarach bez publicznego hotspotu lub słabego połączenia Wi-Fi.

Router Xiaomi MiFi F490 – efektywna bateria

Router przenośny Xiaomi MiFi F490 4G LTE gwarantuje do 9 godzin bezprzewodowego połączenia. To czyni go świetnym towarzyszem w trakcie urlopu, podróży służbowych czy aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli często wyjeżdżasz za granicę lub przebywasz w obszarach bez dostępu do sieci, korzystając z MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile, nie będziesz musiał zabierać ze sobą niepotrzebnych przewodów – komunikacja z telefonem lub innym urządzeniem przenośnym odbywa się w pełni bezprzewodowo.

MiFi F490 4G LTE – ciesz się nowoczesnym i mobilnym routerem!

MiFi Xiaomi F490 4G LTE Mobile ma kompaktową, lekką i bezkompromisową konstrukcję, dzięki temu zmieści się nawet do kieszeni! Konfigurowanie urządzenia MiFi jest proste – nie musisz robić nic więcej poza naciśnięciem przycisku zasilania. Przy pomocy aplikacji przenośnej możesz także kontrolować listę maszyn, które mogą konsolidować się z MiFi Xiaomi F490 4G LTE.


☆ TV LED Samsung UE55TU7092 ☆

TV LED Samsung UE55TU7092 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE55TU7092
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c110b82da47c11f465c87c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE55TU7092 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Samsung Telewizor LED UE55TU7092U 4K Smart TV WIFI wyświetlacz krystaliczny Ciesz się ulepszonymi kolorami, które pozostaną wyraźne i żywe. Zanurz się w obrazie ukazującym szersze spektrum kolorów. Ekran klarowny sprawia, iż wszystko co oglądasz, jeszcze bardziej zapada w pamięć. Procesor Crystal 4K wypełni Twój obraz szeregiem zróżnicowanych odcieni, a jakość sięgająca 4K uczyni każdy domowy seans niezapomnianym przeżyciem. Dostrzegaj niezwykłe szczegóły technologia HDR powiększa gamę stopni jasności na Twoim telewizorze, dzięki temu możesz cieszyć się szczególnie szerokim spektrum odcieni i detali, nawet w najciemniejszych scenach. Grając płynniej, grasz lepiej Zapomnij o wysokich Input Lagach i nadaj swoim rozgrywkom stosownego tempa. Samoczynny Tryb Gry, Niski Input Lag oraz Game Motion Plus sprawią, że ruchy zawsze będą wyjątkowo płynne, obrazy realistyczne, a Ty – pierwszy na mecie. System Maskowania Kabli Nie pozwól, by cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku. atuty:
 • wyświetlacz przejrzysty
 • technologia HDR
 • Płynne ruchy w trakcie gry,
 • System Maskowania Kabli
Inne Rankingi:  Telewizor przenośny 10 cali

Specyfikacja:
 • firma: Samsung
 • EAN: 8806090367519</...

☆ TV LED Samsung QE55Q67 ☆

TV LED Samsung QE55Q67 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55Q67
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8fba202da47cdf8cb472ec
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55Q67 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wyśmienite kolory, które nigdy nie bledną dzięki technice Quantum Dot Najważniejsze właściwości 100% Natężenie odcieni dzięki technologii Quantum Dot Dual LED Quantum HDR Smukły Design Miliard nadzwyczajnych odcieni barw 100% Natężenie odcieni (dzięki technologii Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach.

technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni odcieni, które będą nadzwyczajne niezależnie od jasności. *100% Natężenie barw odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane poprzez VDE.

Głębia kolorów dzięki zaimplementowaniu dwóch odcieni podświetlenia LED Dual LED nowoczesna technika podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dostosowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

Kinowa jakość głębi kontrastu Quantum HDR Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i odcieńmi, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR. * Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung.

Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Procesor 4K w jeszcze szybszym i bardziej inteligentnym wydaniu Procesor Quantum 4K Lite Osiągnij całkowitą moc wrażeń z nowym procesorem Quantum 4K Lite, który inteligentnie dopasowuje dźwięk do warunków oglądania i dopełnia doświadczenia skalując Twoje ulubione treści do rozdzielczości 4K.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite.

zastosowany system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i unikalnych wrażeń. Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora Q-Symphony Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch sprzętów. Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci usztywniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja przystępna tylko dla wybranych soundbarów. Dźwięk dostosowany do treści Funkcja Adaptacji Dźwięku Ciesz się brzmieniem nieprzeciętnie dopasowanym do tego, co obecnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, zapewniając Ci zawsze najlepsze efekty dźwiękowe.

Smukły i szykowny design Smukły Design Smukła i wyszukana obudowa powoduje, iż telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie. Wspaniale sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu. * Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów. Regulacja wysokości telewizora regulowana Podstawa przypasuj wysokość i odstęp pomiędzy podstawą a ramą telewizora tak, żeby jak najlepiej wpisał się w Twoją przestrzeń.

Regulacja wysokości pozwoli Ci wyśmienicie wkomponować soundbar lub inne urządzenia tuż pod telewizorem. Lepsza dynamika ruchu w relacjach sportowych Upłynniacz Ruchu Ciesz się szczególnie płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu.

Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu możesz cieszyć się lepszą dynamiką bez opóźnień i rozmyć w transmitowanych wydarzeniach sportowych. Pokaźniejszy komfort gry Ultra pokaźny Widok w Grach i Panel Gracza Panel Gracza instynktowny panel sterujący funkcjami dla graczy Podręczny Panel Gracza pozwoli Ci na momentalne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga, a także wygodną zmianę ustawień funkcji dla graczy bez opuszczania gry.

Ultra znaczny Widok w Grach lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu przejrzyj więcej i doświadczaj bardziej swych ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 albo 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

* Ultra znaczny Widok jest przystępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji ultra szerokiego widoku. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać zastosowania urządzenia zewnętrznego.

Natychmiastowa reakcja na Twój każdy ruch automatyczny Tryb Gry Zapomnij o opóźnieniach i rozmyciach ruchu. Ciesz się zawsze płynną rozgrywką w najkorzystniejszej formie dzięki samoczynnemu Trybowi Gry (ALLM), który optymalizuje ustawienia ekranu, zezwalając Ci na większą kontrolę przy niezauważalnych opóźnieniach wejściowych.

* Niskie opóźnienie wejściowe mierzone jest na podstawie wewnętrznych warunków testowych i może ulec zmianie w zależności od ustawień gry albo określonych warunków. Wykorzystanie TV jako monitora komputera PC na Ekranie TV Zamień swój salon w domowe biuro lub salę lekcyjną.

Skorzystaj z bezprzewodowego połączenia ze swoim komputerem, laptopem albo telefonem i ciesz się możliwością pracy zdalnej przed telewizorem. Funkcja obsługuje Office 365 i tryb Samsung DeX. * Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional albo nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego.

* samoczynne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty.

* Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Oglądanie treści z kilku sprzętów na jednym ekranie Multi View dzisiaj możesz korzystać z dwóch maszyn równocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i doświadczaj na jednym ekranie wszystkiego, co najkorzystniejsze.

Nieważne, czy są to statystyki sportowe albo tutorial do gry – nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem a telewizorem. * Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 albo nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2, a także pobranie i instalacja aplikacji SmartThings.

Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych maszyn mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technologicznej. Połącz smartfon z sporym ekranem za pomocą jednego dotknięcia Dotknij i Wyświetl Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze.

Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w prędki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na pokaźnym ekranie to, co uwielbiasz najszczególniej. Starczy tylko jeden ruch – dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest przystępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 albo nowszym. Design marka Samsung > Telewizory Samsung technologia 4K UHD > Telewizory 4K UHD Rozdzielczość ekranu 3840×2160 typ ekranu Prosty Przekątna ekranu 55 cali > Telewizory 55 Cali Tuner? DVB-C DVB-S DVB-T2 DVB-S2 standard kodowania H.265/HEVC kolekcja Samsung Q67A Model QE55Q67AAU Obraz Tryb HDR? Tak technologia 3D? Nie ma Częstotliwość odświeżania? 60 Hz wariant matrycy QLED Dźwięk Dolby digital? Tak Funkcje sieciowe Smart TV Tizen > Telewizory – Tizen Wi-Fi? Wi-Fi Komunikacja Bluetooth Wi-Fi LAN DLNA? Tak Złącza liczba złącz HDMI? 3 ilość złącz USB? 2 Ethernet (LAN)? Tak Etykieta energetyczna Klasa energetyczna? F Klasa skuteczności energetycznej w trybie HDR G Klasa skuteczności energetycznej w trybie SDR F atrybuty fizyczne Szerokość z podstawą 123,2cm


☆ TV LED LG 55NANO863 ☆

TV LED LG 55NANO863 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 55NANO863
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ebd52728e441ab050876dff
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 55NANO863 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czyste odcienie

Czyste kolory RGB to podstawa realistycznego obrazu. Technologia NanoCell wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają barwy, przefiltrowując mdłe barwy i powiększając czystość spektrum RGB.

Prawdziwa jakość 4K i czyste kolory

Telewizor NanoCell gwarantuje prawdziwą rozdzielczość 4K spełniającą międzynarodową normę dotyczącą wartości CM. Postaw na czystszy i wyraźniejszy obraz w prawdziwej rozdzielczości 4K i technikę NanoCell.

Procesor α7 Gen 3 AI 4K. Postaw na bezkompromisową jakość obrazu

konkretny procesor α7 Gen3 4K poprawia jakość sygnału ze źródła z jakiego jest nadawany, zapewniając fantastyczny obraz i wspaniały dźwięk. Dzięki funkcji Pure Colors, telewizor NanoCell dostarcza adekwatną jakość obrazu niezależnie od tego skąd (z jakiego źródła) pochodzi sygnał wysyłany do telewizora.

Funkcja Pure Colors zamieni Twój dom w kino

Obraz na ekranie telewizora NanoCell jest żywszy dzięki funkcji Pure Colors i odznacza się pokaźniejszym kontrastem dzięki funkcji Nano Black. W dodatku wrażenia wizualne i dźwiękowe są jeszcze bardziej ładne i realistyczne. Telewizor NanoCell może stać się domowym centrum nieograniczonej rozrywki w kinowej jakości.

Funkcja Pure Colors przeniesie Cię na pole bitwy

technologia NanoCell tworzy wirtualny świat, który jakością odcieni przewyższa nawet rzeczywistość.
na dodatek, miłośnicy gier ucieszą się z jeszcze lepszych wrażeń wizualnych uzyskanych dzięki małemu opóźnieniu wejściowemu oraz technologiom HDMI 2.1 i HGiG.

Pure Colors pozwala poczuć się jak na prawdziwym stadionie

Dzięki funkcji Nano Accuracy telewizor NanoCell gwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów i obraz bez zniekształceń pod każdym kątem.
Oglądaj ulubione drużyny w żywych kolorach na ultradużym ekranie o fantastycznej jakości obrazu dzięki funkcji Pure Colors.

AI ThinQ. Twoje wygodne centrum dowodzenia

Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje polski język i zezwala na sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT przy pomocy pilota Magic Remote.

Stwórz wyszukaną atmosferę

nieznaczna ramka telewizora NanoCell powoduje, iż urządzenie rewelacyjnie wkomponowuje się w każde wnętrze i zapewnia unikatowe wrażenia estetyczne.

informacje technicznE

 • Przekątna ekranu: 55
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160
 • Panel: 4K NanoCell Edge
 • True Motion: TM200 (Refresh Rate 100Hz)
 • Algorytm głębokiego uczenia: AI Picture
 • Wygaszanie: Local Dimming
 • 4K HFR: HDMI
 • HDR: Cinema HDR
 • Smart TV: webOS Smart TV

Złącza

 • WiFi: Tak
 • Bluetooth: Tak
 • Głowice: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • HDMI: 4 (Bok)
 • HDMI Version: HDMI 2.1 (2) / HDMI 2.0 (2)
 • USB: 2 (tył) / 1 (bok)
 • Wyjście optyczne: Tak
 • CI+: Tak
 • Wyjście słuchawkowe: Tak

DŹWIĘK

 • Moc dźwięku: 20W (10W na kanał)
 • Kanały: 2.0 ch
 • Dolby ATMOS: Tak
 • Surround: Dolby Atmos

SMART

 • AI ThinQ (język polski): Tak
 • Inteligentne rozpoznawanie głosu: Tak
 • Klonowanie ekranu telefonu: Tak
 • Galeria: Tak
 • Sport Alert: Tak
 • Pilot Magic: Tak
 • Nagrywanie USB: Tak
 • przeglądarka www: Tak
 • FILMMAKER MODE™: Tak
 • Google Assistant po polsku: Tak (z dniem premiery w Polsce)

atrybuty

 • Klasa energetyczna: A
 • pobór mocy [W]: 102
 • Roczne zużycie energii kWh/rok: 141
 • Vesa: 300x300
 • wymiary produktu (szer. / wys. / gł.) bez podstawy [mm]: 1232/716/63.6
 • rozmiary artykułu (szer. / wys. / gł.) z podstawą [mm]: 1232/786/263
 • wymiary produktu (szer. / wys. / gł.) karton [mm]: 1600/1035/207
 • Waga produktu (bez podstawy / z podstawą / brutto) [kg]: 17.2/18.7/24.1
 • rozmiary podstawy (szer. / gł.) [mm]: 841 x 263

☆ TV LED Samsung QE55Q77 ☆

TV LED Samsung QE55Q77 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55Q77
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea04c7782fff0ca2fcb7498
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55Q77 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor SAMSUNG QE55Q77C 55" QLED 4K 120HZ Tizen TV HDMI 2.1

Procesor AI Quantum 4K

Skalowanie do 4K dzięki nienaturalnej inteligencji

Zachwyć się rozdzielczością zbliżoną do 4K zapewnioną poprzez inteligentne skalowanie. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI bardzo dokładnie optymalizuje i udoskonala oglądane treści. W efekcie doświadczysz najkorzystniejszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić.

100% Natężenie barw (dzięki technologii Quantum Dot)

Miliard idealnych odcieni

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem kolorów, które nawet przy najwyższej jasności obrazu będą zachwycać perfekcją.

Dual LED

Głębia barw obrazu

dzięki temu, że temperatura koloru podświetlenia jest dostosowywana do oglądanych treści, możesz cieszyć się jeszcze lepszym obrazem. Postępowa technologia Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją sprawia,dostajesz wyraźniejszy kontrast i głębsze odcienie.

Quantum HDR

Kinowa jakość głębi kontrastu

Głębia kontrastu wraz z autentycznymi odcieńmi pozwoli Ci poznać więcej szczegółów. Dzięki Quantum HDR osiągniesz nowy poziom oglądania i nie oderwiesz wzroku od obrazu.

Autentyczne barwy PANTONE

Autentyczne barwy zweryfikowane przez PANTONE

Podziwiaj autentyczne, naturalne kolory - łącznie telewizor zezwala na realne odtworzenie 2030 odcieni PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry. Doceniany przez profesjonalistów atest „Zweryfikowane przez PANTONE" jest dowodem wiarygodnego odwzorowania odcieni. Urządzenia Samsung, to pierwsze telewizory, które opierają się na wiarygodnych barwach PANTONE, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej cieszyć się unikatowym realizmem obrazu i komfortem oglądania ulubionych treści.

Tryb Komfort dla Oczu

Optymalizacja jasności

Twój wzrok może odpoczywać podczas oglądania ulubionego filmu czy serialu. Wszystko dzięki funkcji, która pozwala na otrzymanie miękkiego obrazu przychylnego dla ludzkich oczu. Rozwiązanie automatyczne dopasowuje jasność obrazu, a także temperaturę odcieni w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

Smukły Design

Wyjątkowo smukły i bardzo elegancki

Telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie dzięki smukłej i szykownej obudowie. Design urządzenia nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu.

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Kinowa jakość brzmienia, unikalne wrażenia

Wirtualne górne głośniki zapewnią Ci więcej realizmu i niezapomnianych wrażeń. W ramach technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite doświadczysz dźwięku o kinowej jakości.

Funkcja Adaptacji Dźwięku+

Ciesz się inteligentnie zoptymalizowanym dźwiękiem

Funkcja Adaptacji Dźwięku+ łączy technologię analizy scen dźwiękowych z analizą dźwięku przestrzennego. Pozwala to dostać równocześnie optymalizację dźwięku w czasie rzeczywistym, jak i dopasowanie brzmienia do przestrzeni otaczającej telewizor. Rozwiązanie rozpoznaje specyfikę wnętrz, a także sposób instalacji urządzenia (uchwyt naścienny albo stojak) i precyzyjnie dopasowuje dźwięk do tych warunków.

Q-Symphony

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Doświadcz umocnionego i wciągającego dźwięku, który zapewni Ci wciągające wrażenia. Funkcja Q-Symphony sprawi, iż głośniki telewizora zsynchronizują się z soundbarem i otoczą Cię harmonijnym współbrzmieniem.

zaawansowane Funkcje Dla Graczy

Więcej przyjemności z gry

Wciągnij się w rozrywkę, zapominając o przeszkodach technologicznych, które mogłyby stanąć na drodze na podium. Funkcja FreeSync Premium Pro rozszerza płynność animacji i redukuje ścinanie klatek i niweluje szarpanie obrazu. Samoczynny Tryb Gry zagwarantuje niezauważalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a ulepszony Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwia kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowymi słuchawkami i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś za każdym razem utrzymywał przewagę nad rywalami.

Ultraszeroki Widok w Grach

Odkrywa obszerniejszą przestrzeń gry

Z Ultraszerokim Widokiem w Grach możesz ustawiać proporcje obrazu na 21:9 albo 32:9 - tak, jak w ultraszerokich monitorach dla graczy. Dzięki czemu zobaczysz więcej, przeżyjesz intensywniejsze doświadczenia i wejdziesz na nowy poziom gamingu.

innowacyjny Upłynniacz Ruchu+

udoskonalona dynamika ruchu w relacjach sportowych i grach

Poczuj zawrotną szybkość w najszybszych scenach. Doświadcz sportowych emocji, zarówno podczas grania, jak i oglądania zmagań na boisku, bez zakłóceń. Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K zachwycisz się lepszą dynamiką bez opóźnień ani efektu rwania obrazu w każdej rozgrywce.

Smart Hub

Inteligentne centrum zarządzania rozrywką

Smart Hub jest wyjątkowo instynktowny w stosowaniu – dzięki niemu spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu tytułów, a więcej na oglądaniu lub graniu. Centrum rozrywki gwarantuje podział kategorii i ich optymalizację pod kątem Twoich zainteresowań. Od wszystkiego, czego szukasz, dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.

SmartThings

Sterowanie domowymi urządzeniami

Skorzystaj z funkcji SmartThings, by zarządzać domowymi urządzeniami za pomocą pilota, kiedy oglądasz ulubiony serial. Dzięki tej funkcji telewizor samoczynnie namierza i łączy się z zróżnicowanymi sprzętami, które znajdują się w pobliżu - zarówno inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji.** dzisiaj dzięki zastosowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych maszyn.

 • Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
 • Złącza: HDMI x4, USB x2
 • Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
 • wyświetlacz: 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
 • Przekątna ekranu [cal]: 55
 • Format HD: UHD/4K
 • technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
 • technologia odświeżania: Brak informacji
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
 • Smart TV: Tak
 • Android TV: Nie
 • Wi-Fi: Tak
 • Dla graczy: Tak
 • ilość dopasuje USB: 2
 • Kolor pokrywy: Tytanowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *