Telewizor 65 cali do 3000 zł

Ranking Telewizorów 65 cali do 3000 zł – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów 65 cali w cenie do 3000 zł. Ranking zawierający polecane telewizory 65-calowe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-50LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50LX650
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e5c2da47cb8f6ec91df
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-50LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV kolekcji LX650 pozwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Łatwo przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z rozmaitych maszyn do telewizora dzięki zastosowanej technologii Chromecast™.

* przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe adekwatnych firm.* Ten produkt nie jest jeszcze przystępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich komfortowo na znacznym ekranie i uzyskuj do nich prosty dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, żeby zrobić więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych albo uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z nieznacznego ekranu na spory momentalnie przesyłaj treści z telefonu, tabletu albo laptopa do telewizora.

Dzięki zaimplementowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR zapewnia pokaźnie udoskonaloną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR sprawia, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza wyświetlacz. Łączność Bluetooth wyposażony w funkcję Bluetooth® LX650 pozwala na bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technologię Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, żeby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów albo fotografii.

sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najbardziej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, aby sterować telewizorem za pomocą swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...


☆ TV LED JVC LT-65VAQ330 ☆

TV LED JVC LT-65VAQ330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: TV LED JVC LT-65VAQ330
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4578e82fff084c42f4fb0
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED JVC LT-65VAQ330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wciągające HDR, logo 4K HDR Immersive daje konsumentom pewność, iż jakość obrazu obiecana przez tę technologię jest wydajnie dostarczana i odtwarzana na telewizorach JVC. Odkryj tysiące filmów, programów, gier i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania na obfitym ekranie dzięki Android TV. Rewolucja w wizji. Dzięki niesamowitej jasności, kontrastowi i kolorom telewizory JVC ożywiają rozrywkę na twoich oczach. Wykorzystując w pełni potencjał nowej technologii projekcji kinowej, Dolby Vision zapewnia wyrafinowany, realistyczny obraz, dzięki któremu zapomnisz, że patrzysz na ekran....

☆ TV LED JVC LT-65VA7300 ☆

TV LED JVC LT-65VA7300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: TV LED JVC LT-65VA7300
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4579d82fff084c42f4fc3
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED JVC LT-65VA7300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor JVC LT-65VA7300 z 65 calowym ekranem o rozdzielczości 4K proponuje wysokiej jakości obraz wspierany poprzez Dolby Vision, a także bogaty w detale dźwięk w technice Dolby Atmos. Telewizor zaopatrzony został w złącze HDMI 2.1 i technikę ALLM, którą nad wyraz docenią miłośnicy gier komputerowych.

JVC LT-65VA7300 to telewizor typu Smart działający pod kontrolą system Android TV 11 i czterordzeniowego procesora, całość proponuje bogatą gamę aplikacji i funkcji multimedialnych....


☆ TV LED Panasonic TX-55LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-55LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-55LX650
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e4e2da47cb8f6ec91d5
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-55LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-55LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV kolekcji LX650 umożliwia jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Z łatwością przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z różnorodnych urządzeń do telewizora dzięki zaimplementowanej technologii Chromecast™.

* przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe adekwatnych firm.* Ten towar nie jest jeszcze dostępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich wygodnie na wielkim ekranie i uzyskuj do nich prosty dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, aby zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych albo uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z niewiele znaczącego ekranu na znaczny prędko przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

Dzięki zastosowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR zagwarantuje pokaźnie lepszą jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR powoduje, że programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth wyposażony w funkcję Bluetooth® LX650 umożliwia bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technologię Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, aby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub zdjęć.

zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najmocniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, żeby sterować telewizorem za pomocą swojego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – żeby przenieść zawar...


☆ TV LED Kivi 65U740NB ☆

TV LED Kivi 65U740NB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KIVI
 • Nazwa produktu: TV LED Kivi 65U740NB
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6399a5f82da47c47a9ad31e1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Kivi 65U740NB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor KIVI 65U740NB 65" 4K Android TV DVB-T2 Ta linia uosabia nasze najkorzystniejsze doświadczenia, a modele posiadają więcej zalet i funkcji. Ascetyczny design harmonijnie łączy się z progresywnymi high-tech ekranami, które idealną jakość obrazu.

NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Przekątna ekranu: 65" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K typ podświetlenia: Direct LED wariant matrycy: Super MVA Częstotliwość odświeżania: 60 Hz System operacyjny: Android TV 9 Kolor: Czarny WiFi Bluetooth Tunery: DVB-T2, DVB-C, DVB-T, HbbTV Moc głośników: 2x 12W Technologie: HDR, Super Contrast Control, Ultra Clear VESA: 400 x 300 mm Cienkie metalowe stojaki stylowe metalowe podstawki podkreślają minimalizm designu i pewnie trzymają etui.

Telewizory KIVI Smart TV 2022 harmonijnie dopełnią każde otoczenie i staną się gustownym akcentem we wnętrzu Więcej barw dzięki technologii HDR Dzięki wsparciu technologii HDR obraz na ekranie Smart TV KIVI 2022 ma naturalny wygląd.

Treści HDR są rozpoznawane samoczynnie, dzięki czemu obraz jest natychmiast przesyłany na wyświetlacz w najkorzystniejszej jakości Wyraźny i szczegółowy obrazz technologią Ultra Clear Delektujcie się wyraźnym obrazem z maksymalną szczegółowością.

technika Ultra Clear przetwarza każdy fragment kadru, rozszerzając ostrość obiektów i ich kontrast. Optymalizacja kontrastu z technologią Super Contrast Control Zwrócaj uwagę na wszystkie szczegóły na ekranie, nawet jeśli znajdują się w ciemniejszych obszarach.

Funkcja Super Contrast Control automatycznie dopasowuje kontrast, przetwarzając lokalnie obszary. Idealny dźwięk Telewizory KIVI Smart TV są wyposażone głośnikami skalibrowanymi pod kątem najlepszego dźwięku.

Android TV Najłatwiejszy sposób na podróż do ulubionej rozrywki i oglądania. Delektujcie się strumieniowym przesyłaniem filmów i muzyki, wybieraj spomiędzy różnorodnych aplikacji — to i mnóstwo więcej zapewni system operacyjny Android TV.

Najnowsza wersja najpopularniejszego systemu operacyjnego Android TV jest szybka, zrównoważona, obiecująca i bezusterkowa. Ma największy sklep z aplikacjami do jakikolwek zadań i jest zbudowany wokół ekosystemu Google.

Więcej treści. Lepiej niż kiedykolwiek Serwis KIVI Media 2.0 Poznaj świat rozrywki KIVI Media 2.0, który obejmuje gry, kanały telewizyjne i treningi z mistrzem świata. Aplikacja jest już zainstalowana na KIVI Smart TV 2022, dzięki temu możesz od razu rozpocząć podróż po świecie treści Wolny dostęp do kanałów telewizyjnych Telewizory KIVI Smart TV proponują użytkownikom wolny dostęp do kanałów z filmami, kreskówkami, muzyką, wiadomościami itp.

Oglądaj ulubione programy albo seriale, oglądając treść na doskonałym ekranie Sekcja Treningu Fitness z mistrzem świata dzisiaj możecie trenować w domu i w dogodnym dla ciebie czasie, oglądając zajęcia na wielkim ekranie.

W dziale Fitness znajdują się rekomendacje i programy od dwukrotnego mistrza świata w kulturystyce. Wybierz indywidualny program i utrzymuj się w najkorzystniejszej formie. Więcej możliwości grania w dziale gier Telewizory KIVI Smart TV i aplikacja KIVI Media oferują gry w chmurze i najpopularniejsze gry.

Użytkownikom jest dostępne 60 minut bezpłatnej gry. Baw się razem z bliskimi AirConsole zapewnia do 90 niepowtarzalnych gier dla przyjaciół i rodziny, a granie wymaga tylko smartfonów. Na jednym telewizorze może grać jednocześnie do 16 graczy, dzięki temu każdy może delektować się rozrywką Treści edukacyjne i rozrywkowe Użytkownicy KIVI Smart TV mogą dostać roczną darmową subskrypcję platformy edukacyjno-rozrywkowej Da Vinci Kids.

Ta wieloplatformowa usługa udostępnia filmy z interaktywnymi i rozrywkowymi treściami, a także gry na smartfony i tablety. Wysoka jakość i bezawaryjność Jesteśmy pewni w jakości naszych produktów, dlatego na ekran udzielamy 3-letniej gwaran.

SPECYFIKACJA technologicznA Najważniejsze typ telewizora: Smart TV Przekątna ekranu: 65" System operacyjny: Android TV 9 kompozycja bezramkowa Design Design: Cienki Kolor: Czarny Bezramkowy Materiał tylnego panelu: Baza Materiał podstawki: Metal Podstawka: Kwadrat wyświetlacz Rozdzielczość ekranu: UHD Rozdzielczość ekranu: 3840x2160 Rozdzielczość ekranu: 4K resolution wariant podświetlenia: Direct LED Obsługa HDR: High Dynamic Range support typ matrycy: UV2A HLG Kontrast: 6000:1 Super contrast control Max Vivid: NIE Low Blue light: NIE Czas reakcji, ms: 8 kolor wyświetlacza: 1,07 B Systemy kolorów: PAL B\G, PAL I, PAL D\K, SECAM B\G, SECAM D\K, NTSC Współczynnik proporcji: 16:9 Częstotliwość odświeżania panelu: 60 Hz Ultra clear Digital Noise Reduction (DNR) Blue Stretch PC mode Sprzęt komputerowy liczba rdzeni: 4 Pamięć wbudowana: 8 GB Połączenie bezprzewodowe WiFi Bluetooth Wi-Fi 5G Wersja Bluetooth: 5 Wyposażenie CI Tunery: DVB-T2, DVB-C, DVB-T, HbbTV Porty połączeń Ethernet (LAN) USB: 3 HDMI: 4 HDMI ARC HDMI 2.1 HDMI CEC Port 3,5 Optyczne wyjście audio Koncentryczne wyjście audio: Nie VGA: Nie SCART: Nie mini RCA RCA: Nie Wersja Bluetooth: 2.0 Zasilacz USB: 500мА HDMI ARC port: HDMI 1 HDMI eARC Dźwięk Procesor dźwięku: SRC

Inne Rankingi:  Telewizor 25 cali

☆ TV LED Sharp 65FN2EA ☆

TV LED Sharp 65FN2EA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: TV LED Sharp 65FN2EA
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635047288e441abeb0e537d1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sharp 65FN2EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:micro SD;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dopełniające opcje:USB - fotografie, muzyka, film, Aquos Link, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart);Funkcje dopełniające:przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;dopełniające opcje obrazu:Ace Pro Ultra Engine, obsługa kodeka AV1;Funkcje Smart TV:Google Play Store;Pozostałe funkcje i cechy:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, czytnik kart pamięci;Głębokość telewizora:10,1 cm;Głębokość telewizora z podstawą:27,3 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;Wiadomości dodatkowe:USB pliki video MKV, MP4, MOV, AVI, MPG, MPEG, 3GP, 3GPP, ASF, FLV, WEBM, VOB, DAT, TS, TRP, TP, audio MP3, M4A, AAC, AC3, EAC3, DTS, WAV, FLAC, LPCM, fotografie JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:1000000:1;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość połączy HDMI:4;ilość zintegruje USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Active Motion 800;Maksymalne Zużycie energii:205 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:65 ";Przekątna matrycy cm:164 cm;Przekątna ekranu:65 ";Przekątna ekranu:od 60 do 69 ";Przekątna ekranu widzialna cale:65 ";Przekątna ekranu widzialna cm:164 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;typ podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;kolekcja:Sharp kolekcja FN;linia (wariantowanie):FN2EA;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Android TV;Smart TV:Smart TV, Android TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Android TV (Android 11);Szerokość:145 cm;Szerokość podstawy:132,9 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:LED;Odświeżanie:technika 800 Hz;uzupełniające opcje dźwięku:Dolby AC4, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Virtual X, DTS-X, HDMI eARC;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;typ telewizora opis c...


☆ TV LED Hisense 65A7KQ ☆

TV LED Hisense 65A7KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65A7KQ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489601282fff0e4fa56e18a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65A7KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor HISENSE jest zgodny z większością formatów HDR, w tym także HDR10+ i Dolby Vision. W konsekwencji będziesz czerpać radość z pogłębionych cieni, bogatej kolorystyki, nieprzeciętnego kontrastu, gładziutkiej powierzchni i naturalnych odcieni niezależnie od oglądanych treści....

☆ TV LED TCL 65C645 ☆

TV LED TCL 65C645 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 65C645
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644217528e441a4883cd69cc
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 65C645 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor TCL 65C645 65" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1

unikatowe odcienie dzięki technologii QLED
Dzięki technologii QLED, telewizor TCL linii C645 zagwarantuje prawdziwie kinowe odcienie z ponad miliarda kolorów i odcieni. Wszystkie barwy, które mogą uchwycić kamery kinowe. Zezwalają na one dostarczenie poziomu odwzorowania odcieni, szczegółowości i głębi, które są niezrównane przez żaden inny telewizor LED lub OLED.

Żywsze i głębsze barwy, oraz najdrobniejsze detale
Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO zapewnia wspaniałą jakość obrazu High Dynamic Range z doskonałym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, wiernymi kolorami. Doświadcz niesamowitej szczegółowości obrazu, zgodnego z wizją twórców filmu. Obraz, który widzisz, jest tak szczegółowy, jak w prawdziwym świecie. Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółowości!

W telewizorach TCL, 4K HDR PRO w połączeniu z technologią QLED zagwarantuje wyśmienite wrażenia High Dynamic Range (HDR), dostarczając żywych i realistycznych , a także najdrobniejszych szczegółów.

Płynny obraz i lepszy ruch
w trakcie scen wartkiej akcji nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Opatentowany algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania podczas oglądania sportu, programów i filmów w szybkim tempie. Pomaga zredukować rozmycie wyświetlanego obrazu i ogranicza do minimum smużenie ruchu.

Obsługa wielu formatów HDR
Istnieje sporo sposobów na uzyskanie najlepszej jakości obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR10+, HDR DOLBY VISION. Telewizor TCL serii C645 obsługuje je wszystkie!

adekwatny wybór dla graczy
Dla graczy, responsywność telewizora jest jednakowo ważna jak jakość wyświetlanego obrazu.

Obsługa standardu HDMI 2.1 gwarantuje zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i umożliwia korzystanie z funkcji ALLM (samoczynny tryb niskiego opóźnienia). ALLM pozwala konsoli do gier albo karcie graficznej komputera samoczynne przełączanie telewizora w tryb gry, co umożliwia uzyskanie szczególnie niskiego opóźnienienia wejścia do gry (poniżej 15 ms*).

*wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier lub HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych

Kinowe doświadczenie w Twoim domu
Głośniki ONKYO, zaprojektowane specjalnie z myślą o czystości i precyzji dźwięku, pozwalają uzyskać bardziej realistyczne wrażenia dźwiękowe Dolby Atmos w domu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o intymne dialogi, czy nieprzystępny krajobraz dźwiękowy, każdy detal ożywa w bogatej czystości i głębi brzmienia, dzięki czemu nic Ci nie umknie. Podkręć głośność swych emocji dzięki dźwiękowi tak bogatemu i czystemu, że poczujesz silniejszą więź z postaciami i muzyką.

*Dolby Atmos, a także symbol podwójnego D są chronionymi znakami handlowymi firmy Dolby Laboratories.

Twoja ulubiona rozrywka przystępna dzięki Google TV
Odkrywaj* nowe filmy i programy dzięki sugestiom opartym na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz nawet dodawać programy do swojej listy obserwowanych bezpośrednio z telefonu, dzięki czemu Twoje rekomendacje są za każdym razem aktualne.

Twój telewizor jest dzisiaj bardziej pomocny niż kiedykolwiek. Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i inne informacje, a otrzymasz odpowiedź bezpośrednio na ekranie. Przejrzyj i steruj zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą głosu. Starczy powiedzieć "OK Google, przyciemnij światła", aby zamienić salon w salę kinową.

*Niektóre aplikacje, treści i/lub funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Zależnie od dostępności.

Pozwól, aby Twój głos został usłyszany
Głosowy Asystent Google* zagwarantuje pełną rozciągliwość. Bez wstawania z fotela możesz wybierać treści, uruchamiać aplikacje, włączać kolekcję, przełączać wejścia, wyszukiwać filmy i mnóstwo więcej. Jest prosty, przychylny użytkownikowi i stanowczo komfortowy. Możesz włączyć lub wyłączyć sterowanie głosowe, włączając i wyłączając asygnowany przycisk za telewizorem.

*Funkcja głośnomówiącego sterowania głosowego i Asystent Google mogą być niedostępne w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z internetem/danymi. Mogą obowiązywać stawki za transmisję danych. Przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależą od usługi, urządzenia i sieci i mogą nie być przystępne we wszystkich regionach.

Być razem w tej chwili
zawsze razem w każdym miejscu. Darmowe, proste rozmowy video wysokiej jakości z telewizorem TCL*.

*Wymaga zalogowania się na konto Google.

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat
Amazon Alexa żyje w chmurze i staje się coraz mądrzejsza. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, wysłuchanie wiadomości, sprawdzenie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i sporo więcej.

*Kompatybilność z Alexa zezwala na korzystanie z maszyn Amazon Alexa, w tym Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot i Echo Plus (kupowane oddzielnie), do sterowania telewizorem.

Niekończąca się rozrywka w najwyższej jakości HDR
Telewizor TCL z systemem Google TV dostarcza nielimitowanych treści, zawsze w najwyższej realnej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime Video, YouTube, HBO Max, Spotify, Twitch, Rakuten i sporo innych. Liczba i jakość łączą się w niekończońcą się rozrywkę w najwyższej jakości HDR, niezależnie od jej źródła, dzięki wparciu dla Dolby Vision i HDR10+. Dlatego obszerny dobór jest tu połączony z najkorzystniejszą jakością.

wyszukana, bezramkowa konstrukcja wyprodukowana z wysokiej jakości, metalowych materiałów
Brak ramki z przodu zagwarantuje większy wyświetlacz i więcej obrazu, który lubisz.

W tej bardzo smukłej konstrukcji wykorzystano prawdziwy metal, dzięki czemu jest to nie tylko eleganckie, ale i trwałe urządzenie, które nieprzeciętnie wkomponuje się w Twoją przestrzeń życiową.

wyświetlacz:
65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV:
Tak
Android TV:
Nie
Dla graczy:
Nie
Tuner:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Częstotliwość odświeżania ekranu:
60 Hz
technologia HDR (High Dynamic Range):
Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza:
HDMI x3, USB x1
Funkcje:
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth


☆ TV LED TCL 65C735 ☆

TV LED TCL 65C735 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 65C735
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6275324b82fff050e169a7a2
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 65C735 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


AMD FreeSync: Tak
Audio Return Channel (ARC): Tak
Bluetooth: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 165,1 cm
EAN: 5901292517403
Elektroniczny przewodnik po programach: Tak
Funkcja napisów: Tak
Funkcje gier: automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Bar, Game Master, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 8 cm
Głębokość opakowania: 1645 mm
Głębokość podstawy: 31,4 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 314 mm
ilość głośników: 2
liczba portów HDMI: 3
Interpolacja do formatu 4K: Tak
Klasa wydajności energetycznej (SDR): F
Kod Producenta: 65C735
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85287280
Kolor podstawy: Czarny
kolor produktu: Czarny
konstrukcja bezramkowa: Tak
kształt ekranu: Płaski
ilość portów USB 2.0: 1
liczba rdzeni procesora: 4
ilość złącz rf: 2
Moc wyjściowa (RMS): 20 W
Multi-screen: Tak
Nagrywanie USB: Nie
Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
Natywna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługa Apple AirPlay 2: Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Obsługiwane pasma TV: DTV
Podstawa biurkowa: Tak
Przekątna ekranu: 65"
Przewodowa sieć lan: Nie
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Smart TV: Tak
specyficzne technologie: Micro dimming
kanon VESA: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b
Sterowanie głosem: Tak
Stojak typu: Nóżka centralna
System formatu sygnału cyfrowego: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Szerokość (bez podstawy): 144,7 cm
Szerokość opakowania: 175 mm
Szerokość podstawy: 35,4 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 1447 mm
technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision IQ
technika wyświetlacza: QLED
Telewizja internetowa: Tak
Tryb gry: Tak
wariant AMD FreeSync: FreeSync Premium
typ HD: 4K Ultra HD
wariant tunera: Analogowe i cyfrowe
ulepszony kanał zwrotny audio (eARC): Tak
W pakiecie pilot zdalnego sterowania: Tak
Waga (bez podstawy): 18,2 kg
Waga (z podstawą): 19,3 kg
Waga wraz z opakowaniem: 24,8 kg
zaimplementowane dekodery dzwieku: DTS, Dolby Atmos
Wejście PC (D-Sub): Nie
Wersja Bluetooth: 5.0
Wersja HDMI: 2.0/2.1
Wi-Fi: Tak
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Wysokość (bez podstawy): 83,2 cm
Wysokość opakowania: 1000 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 895 mm
Zainstalowany system operacyjny: Amati UI
Złącze typu RF: F, IEC
Złożone wejście wideo: 1

☆ TV LED Philips 65PUS7608 ☆

TV LED Philips 65PUS7608 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 65PUS7608
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64c0c92682fff0bc7e2f3253
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor 4K do PS4 Pro

☆ TV LED Philips 65PUS7608 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Niezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart TV błyskawicznie to znajdzie. Możesz usiąść komfortowo, w trakcie gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie spore serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos....

Najtańsze Telewizory 65-calowe do 3000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów o przekątnej ekranu 65 cali, dostępnych w cenie do 3000 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Kivi 65U740NB ☆

TV LED Kivi 65U740NB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KIVI
 • Nazwa produktu: TV LED Kivi 65U740NB
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6399a5f82da47c47a9ad31e1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Kivi 65U740NB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor KIVI 65U740NB 65" 4K Android TV DVB-T2 Ta linia uosabia nasze najlepsze doświadczenia, a modele posiadają więcej zalet i funkcji. Bezkompromisowy design harmonijnie łączy się z nowoczesnymi high-tech ekranami, które doskonałą jakość obrazu.

NAJWAŻNIEJSZE parametry Przekątna ekranu: 65" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K typ podświetlenia: Direct LED rodzaj matrycy: Super MVA Częstotliwość odświeżania: 60 Hz System operacyjny: Android TV 9 Kolor: Czarny WiFi Bluetooth Tunery: DVB-T2, DVB-C, DVB-T, HbbTV Moc głośników: 2x 12W Technologie: HDR, Super Contrast Control, Ultra Clear VESA: 400 x 300 mm Cienkie metalowe stojaki gustowne metalowe podstawki podkreślają minimalizm designu i pewnie trzymają etui.

Telewizory KIVI Smart TV 2022 harmonijnie dopełnią każde otoczenie i staną się wykwintnym akcentem w środku Więcej kolorów dzięki technice HDR Dzięki wsparciu technice HDR obraz na ekranie Smart TV KIVI 2022 ma naturalny wygląd.

Treści HDR są rozpoznawane samoczynnie, dzięki czemu obraz jest natychmiast przesyłany na wyświetlacz w najkorzystniejszej jakości Wyraźny i szczegółowy obrazz technologią Ultra Clear Delektujcie się wyraźnym obrazem z maksymalną szczegółowością.

technologia Ultra Clear przetwarza każdy fragment kadru, zwiększając ostrość obiektów i ich kontrast. Optymalizacja kontrastu z technologią Super Contrast Control Zwrócaj uwagę na wszystkie detale na ekranie, choćby jeśli znajdują się w ciemniejszych obszarach.

Funkcja Super Contrast Control automatycznie dostosowuje kontrast, przetwarzając lokalnie obszary. Doskonały dźwięk Telewizory KIVI Smart TV są wyekwipowane głośnikami skalibrowanymi pod kątem najlepszego dźwięku.

Android TV Najłatwiejszy sposób na podróż do ulubionej rozrywki i oglądania. Delektujcie się strumieniowym przesyłaniem filmów i muzyki, wybieraj spośród zróżnicowanych aplikacji — to i dużo więcej zapewni system operacyjny Android TV.

Najnowsza wersja najpopularniejszego systemu operacyjnego Android TV jest szybka, stabilna, obiecująca i bezusterkowa. Ma największy sklep z aplikacjami do jakikolwek zadań i jest zbudowany wokół ekosystemu Google.

Więcej treści. Lepiej niż kiedykolwiek Serwis KIVI Media 2.0 Poznaj świat rozrywki KIVI Media 2.0, który obejmuje gry, kanały telewizyjne i treningi z mistrzem świata. Aplikacja jest już zainstalowana na KIVI Smart TV 2022, dzięki temu możesz od razu rozpocząć podróż po świecie treści Wolny dostęp do kanałów telewizyjnych Telewizory KIVI Smart TV proponują użytkownikom wolny dostęp do kanałów z filmami, kreskówkami, muzyką, wiadomościami itp.

Oglądaj ulubione programy lub seriale, oglądając treść na znakomitym ekranie Sekcja Treningu Fitness z mistrzem świata dzisiaj możecie trenować w domu i w dogodnym dla ciebie czasie, oglądając zajęcia na sporym ekranie.

W dziale Fitness znajdują się rekomendacje i programy od dwukrotnego mistrza świata w kulturystyce. Wybierz indywidualny program i utrzymuj się w najlepszej formie. Więcej możliwości grania w dziale gier Telewizory KIVI Smart TV i aplikacja KIVI Media oferują gry w chmurze i najpopularniejsze gry.

Użytkownikom jest dostępne 60 minut gratisowej gry. Baw się razem z bliskimi AirConsole zapewnia do 90 specyficznych gier dla przyjaciół i rodziny, a granie wymaga tylko smartfonów. Na jednym telewizorze może grać równocześnie do 16 graczy, dzięki temu każdy może delektować się rozrywką Treści edukacyjne i rozrywkowe Użytkownicy KIVI Smart TV mogą otrzymać roczną darmową subskrypcję platformy edukacyjno-rozrywkowej Da Vinci Kids.

Ta wieloplatformowa usługa udostępnia filmy z interaktywnymi i rozrywkowymi treściami i gry na smartfony i tablety. Wysoka jakość i bezawaryjność Jesteśmy pewni w jakości naszych produktów, dlatego na wyświetlacz udzielamy 3-letniej gwaran.

SPECYFIKACJA technicznA Najważniejsze typ telewizora: Smart TV Przekątna ekranu: 65" System operacyjny: Android TV 9 kompozycja bezramkowa Design Design: Cienki Kolor: Czarny Bezramkowy Materiał tylnego panelu: Baza Materiał podstawki: Metal Podstawka: Kwadrat ekran Rozdzielczość ekranu: UHD Rozdzielczość ekranu: 3840x2160 Rozdzielczość ekranu: 4K resolution typ podświetlenia: Direct LED Obsługa HDR: High Dynamic Range support wariant matrycy: UV2A HLG Kontrast: 6000:1 Super contrast control Max Vivid: NIE Low Blue light: NIE Czas reakcji, ms: 8 kolor wyświetlacza: 1,07 B Systemy kolorów: PAL B\G, PAL I, PAL D\K, SECAM B\G, SECAM D\K, NTSC Współczynnik proporcji: 16:9 Częstotliwość odświeżania panelu: 60 Hz Ultra clear Digital Noise Reduction (DNR) Blue Stretch PC mode Sprzęt komputerowy ilość rdzeni: 4 Pamięć wbudowana: 8 GB Połączenie bezprzewodowe WiFi Bluetooth Wi-Fi 5G Wersja Bluetooth: 5 Wyposażenie CI Tunery: DVB-T2, DVB-C, DVB-T, HbbTV Porty połączeń Ethernet (LAN) USB: 3 HDMI: 4 HDMI ARC HDMI 2.1 HDMI CEC Port 3,5 Optyczne wyjście audio Koncentryczne wyjście audio: Nie VGA: Nie SCART: Nie mini RCA RCA: Nie Wersja Bluetooth: 2.0 Zasilacz USB: 500мА HDMI ARC port: HDMI 1 HDMI eARC Dźwięk Procesor dźwięku: SRC


☆ TV LED Metz 65MUC7000 ☆

TV LED Metz 65MUC7000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Metz
 • Nazwa produktu: TV LED Metz 65MUC7000
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b492ac8e441a941ed00aeb
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Metz 65MUC7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


Audio Return Channel (ARC): Tak
Bluetooth: Tak
Czas odpowiedzi (charakterystyczny): 8 ms
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm): 164 cm
EAN: 4057313022096
Elektroniczny przewodnik po programach: Tak
Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych: Tak
Funkcje dotyczące telegazety: Tak
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 8,1 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 272 mm
HbbTV: Tak
ilość głośników: 2
ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
liczba portów HDMI: 3
Interfejs do montażu panelu: 400 x 200
Jasność: 300 cd/m²
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Klasa wydajności energetycznej (HDR): F
Klasa skuteczności energetycznej (SDR): A
Kod Producenta: 65MUC7000Z
kolor artykułu: Czarny
zarys ekranu: Płaski
liczba portów USB 2.0: 2
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Moduł CI+: Nie
Nagrywanie USB: Tak
Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Obsługiwane formaty plików wideo: HEVC
zużycie mocy: 100 W
pobór mocy w trybie czuwania: 0,38 W
przeglądarka internetowa: Tak
Przekątna ekranu: 65"
Przewodowa sieć lan: Tak
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Skala produktywności energetycznej: A +++ do D
Smart TV: Tak
standard VESA: Tak
Sterowanie głosem: Tak
System formatu sygnału cyfrowego: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Szczytowy współczynnik luminacji: 90%
Szerokość (bez podstawy): 144,8 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 1448 mm
technologia High Dynamic Range (HDR): Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologie dekodowania dźwięku: Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Telewizja internetowa: Tak
rodzaj HD: 4K Ultra HD
wariant podświetlenia LED: Direct-LED
wariant tunera: Analogowe i cyfrowe
Waga (bez podstawy): 17,6 kg
Waga (z podstawą): 17,9 kg
zaimplementowane dekodery dzwieku: DTS
Wejscie Audio (L,P): 1
Wejście cyfrowe audio: 1
Wejście PC (D-Sub): Nie
Wersja systemu operacyjnego: 10,0
Wi-Fi: Tak
Wspólny interfejs: Tak
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Wysokość (bez podstawy): 83,7 cm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 908 mm
Wyłącznik czasowy: Tak
Zabezpieczenie przed dziećmi: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 95 kWh

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-50LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50LX650
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e5c2da47cb8f6ec91df
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-50LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV serii LX650 pozwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Łatwo przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z rozmaitych maszyn do telewizora dzięki wbudowanej technologii Chromecast™.

* dostępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe odpowiednich firm.* Ten produkt nie jest jeszcze dostępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich komfortowo na wielkim ekranie i uzyskuj do nich nieskomplikowany dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, żeby zrobić więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych albo uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z niewiele znaczącego ekranu na wielki momentalnie przesyłaj treści z telefonu, tabletu albo notebooka do telewizora.

Dzięki wbudowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR gwarantuje znacznie ulepszoną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o standardowej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR sprawia, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth wyposażony w funkcję Bluetooth® LX650 umożliwia bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, aby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów albo fotografii.

zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najistotniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, aby sterować telewizorem za pomocą swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – żeby przenieść zawar...


☆ TV LED LG 65UQ751 ☆

TV LED LG 65UQ751 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 65UQ751
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644236e182fff0cda8b014a1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 65UQ751 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Prawdziwa jakość 4K UHD niezwykle wciągające wrażenia Telewizory LG UHD z pewnością przekroczą Twoje wymagania. Zachwyć się realistycznym obrazem i żywymi kolorami w jakości czterokrotnie przewyższającej Full HD. Niepodważalna skuteczność Przenieś kino do swojego domu. Technologie FILMMAKER MODE i HDR sprawią, iż wirtualny świat wciągnie Cię bez reszty. Połącz się z platformami streamingowymi, by oglądać ulubione treści. Centrum Twoich ulubionych treści Korzystaj z aplikacji Apple TV, a także Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo Graj po mistrzowsku Dzięki funkcji Game Optimizer możesz dokonać zmiany ustawień w trakcie gry w jednym miejscu,połączyć obraz do typu gry: FPS, RPG i RTS. Porywające doświadczenia sportowe Poczuj się jak na stadionie. Technologia Bluetooth Surround Ready pozwala poczuć się w trakcie rozgrywki jak na linii bocznej boiska. Natomiast funkcja Alarmu sportowego będzie na bieżąco sygnalizować Cię o wynikach Twoich ulubionych drużyn. Ogladaj, słuchaj, udostępniaj dzięki AirPlay AirPlay 2 pozwala na proste udostępnianie filmów, programów telewizyjnych, fotografii i innych materiałów z telefonu iPhone, iPada albo komputera Mac na telewizorze LG. Możesz odtwarzać muzykę na każdym telewizorze LG, zewnętrznych urządzeniach kompatybilnych z AirPlay2, w ym samym czasie równolegle.

☆ TV LED Toshiba 65UA2363 ☆

TV LED Toshiba 65UA2363 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 65UA2363
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649148b48e441aa65baea236
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor dla seniora

☆ TV LED Toshiba 65UA2363 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

65UA2363DG

Chromecast built-in
Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub notebooka do telewizora.

Google Play
Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, zawsze i wszędzie.

Google Play Movies&TV
Kupuj lub wypożyczaj najnowsze filmy i programy na długo, zanim trafią na DVD - a także wszystkie stare ulubione. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Androida czy iOS, oglądaj je na... (przejrzyj więcej)


☆ TV LED TCL 65P637 ☆

TV LED TCL 65P637 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 65P637
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e459278e441a7859dbb228
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 65P637 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, żeby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być przystępna we wszelkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać uzupełniającego urządzenia i asygnowanej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dopełniające opcje:procesor 4-rdzeniowy, wyszukiwanie głosowe, USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), T-Link;Funkcje dodatkowe:przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;dopełniające opcje obrazu:AiPQ 2.0 Engine, Dynamic Color Enhancement, Micro Dimming, UHD AI Super Resolution;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Duo;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość telewizora:8,3 cm;Głębokość telewizora z podstawą:35,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.1);Wiadomości dodatkowe:HDMI HCDP 2.3, USB HID, Bluetooth A2DP, HID, Wi-Fi ac/n/g;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:grafitowy;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość połączy HDMI:3;liczba połączy USB:1;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast, DLNA;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;odporność - legale 1:0;niepodatność - legale 2:0;Odświeżanie:Picture Performance Index-2400;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:65 ";Przekątna matrycy cm:164 cm;Przekątna ekranu:65 ";Przekątna ekranu:od 60 do 69 ";Przekątna ekranu widzialna cale:65 ";Przekątna ekranu widzialna cm:164 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:nowa;typ podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;kolekcja:TCL linia P637;linia (wariantowanie):P637X1;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Google TV;Smart TV:Smart TV, Google TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Google TV;Szerokość:144,6 cm;Szerokość podstawy:111,...


☆ TV LED Hisense 65A6K ☆

TV LED Hisense 65A6K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65A6K
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649148a58e441aa65baea233
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65A6K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 65A6K 65" UHD 4K Smart TV HDR10+ Telewizor Hisense z serii A6K o przekątnej ekranu 65". Intuicyjny i bezzwłoczny system VIDAA Smart TV. Maksymalna rozdzielczość: 4K Ultra HD 3840x2160.

technologia DTS Virtual X NAJWAŻNIEJSZE parametry: rodzaj telewizora: UHD Smart TV rozmiar przekątnej ekranu (cale): 65 Maksymalna rozdzielczość: 4K Ultra HD 3840x2160 technologia DTS Virtual X Panel użytkownika: VIDAA U6.0 Klasa energetyczna: F Cyfrowy i analogowy tuner: DVB-T2/T/C/S2/S rozmiary telewizora z podstawą: 1452 × 300 × 896 mm Pixel Tuning Dolby Vision HDR Game Mode Plus AI Sports Mode AI Picture Precyzja barw użycie zaawansowanej technice poprawy odcieni w telewizorze Hisense A6K ożywia paletę odcieni.

dzięki temu doznania filmowe są jeszcze bogatsze. Bogaty i pełen szczegółów obraz dzięki Dolby Vision, HDR10+ Hisense TV wyświetli treści HDR we wszystkich najpopularniejszych formatach jak Dolby Vision, HDR 10+, HDR10 czy HLG.

Niezależnie co oglądasz możesz zawsze cieszyć się głębią detali, fantastycznym kontrastem i znakomitym obrazem także w konkretnie zacienionych scenach. AI Picture - obraz optymalizowany w trakcie oglądania Nie musisz być ekspertem od kalibracji obrazu i spędzać godzin na dostosowaniu parametrów,radować się wspaniałą jakością obrazu.

Dzięki inteligentnemu trybowi obrazu wykorzystującemu sztuczną inteligencję AI, obraz jest analizowany w czasie rzeczywistym i regulowany do wyświetlanych treści. Tym samym uwypukla jego najkorzystniejsze walory, m.in.

zwierzęta, twarze, krajobrazy, budynki. Inteligentna głębia obrazu przejrzyj bardziej realistyczny, wielowymiarowy obraz. Dzięki mechanizmom sztucznej inteligencji technologia AI Adaptive Depth optymalnie wyostrza i uwypukla detale obrazu tak, aby były bardziej realne, wręcz namacalne, a cały obraz wyrazisty i zapierający dech w piersiach.

Inteligentny tryb sportowy AI Sports Mode Przeżywaj sportowe emocje jak na stadionie Inteligentny tryb sportowy (AI Sports Mode) wykorzystuje mechanizmy AI (sztucznej inteligencji), aby zapewnić najkorzystniejszą jakość obrazu i dźwięku.

Doświadcz genialnej płynności ruchu, ciesz się pełnią sportowej dynamiki. Siedząc wygodnie na fotelu poczuj się jak na stadionie. Bezpośrednie podświetlenie matrycy Direct Full Array Fantastyczna czerń i kontrast na całej powierzchni ekranu Większość telewizorów LCD/LED dostępnych na rynku korzysta z krawędziowego podświetlenia.

Natomiast TV Hisense A6K posiada pełne bezpośrednie podświetlanie. Diody ulokowane za ekranem pozwalają radować się obrazem równomiernie podświetlonym z ulepszoną czernią i mocniejszym kontrastem. Game Mode Plus Ciesz się grami w jeszcze lepszych warunkach za sprawą Trybu Gry + (Game Mode Plus).

zastosowane wsparcie dla technice VRR (60 Hz) i samoczynnej redukcji opóźnień (ALLM) oznacza płynną, bezstresową rozgrywkę. Dzięki VRR, czyli zmiennej częstotliwości klatek na sekundę grasz z taką płynnością jaką oferuje Twoja konsola albo komputer dla danej gry (do 60 Hz), a automatyczna redukcja opóźnień to za każdym razem najniższy możliwy input lag podczas grania.

Z Hisense TV bądź gotów na zwycięstwo! Pixel Tuning - Obraz udoskonalony w każdym pikselu technologia Pixel Tuning dynamicznie udoskonala szczegóły w każdym pikselu wyświetlanego obrazu. Dzięki czemu uzyskiwany jest jeszcze lepszy obraz równocześnie w jasnych jak i ciemnych scenach.

Wszystko dla zapewnienia ulepszonych efektów w trakcie każdego seansu. Smooth Motion - płynniejszy obraz bez smużenia Z telewizorem Hisense A6K żadna akcja Cię nie ominie. Dynamiczna płynność ruchu to podstawa filmów akcji i transmisji sportowych.

Ciesz się detalami choćby wtedy gdy po ekranie poruszają się prędko przemieszczające się obiekty. Szczegółowy obraz 4K w każdej scenie Hisense A6K to telewizor z natywną rozdzielczością 4K 3840 na 2160 pikseli.

Dzięki inteligentnemu upscalingowi i procesorowi przetwarzającemu obraz możesz cieszyć się wysoką jakością i pełnym użyciem rozdzielczości 4K niezależnie od treści które oglądasz. VIDAA Smart TV instynktowny i niezwłoczny system Smart TV System VIDAA Smart TV od Hisense to przejrzysty interfejs, wygodna nawigacja po menu, a przede wszystkim szybki dostęp do najpopularniejszych aplikacji VOD.

Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem YouTube’a, Netflixa, Disney +, Amazon Prime Video, Rakuten, CDA, TVP VOD, Polsat Box. Wszystko w zasięgu pilota i telewizora podłączonego do Wi-Fi. Pilot z polskim sterowaniem głosowym Z Hisense Voice Remote, możesz sterować telewizorem także przy pomocy komend głosowych.

wystarczy przytrzymać jeden przycisk i możesz pauzować, wznawiać, zatrzymywać, przewijać, nawigować między treściami. Wszystko z poziomu pilota. DTS Virtual: X Wypełnij salon konkretnym dźwiękiem przestrzennym Tak jak w prawdziwym świecie tak i w materiałach video dźwięk otacza nas z każdej strony.

Dzięki technologii DTS Virtual: X usłyszysz to bez rozbudowanej instalacji głośnikowej, wprost ze swojego telewizora. Bez trudu usłyszysz głębszy bas, czystszy dźwięk d


☆ TV LED JVC LT-65VA7300 ☆

TV LED JVC LT-65VA7300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: TV LED JVC LT-65VA7300
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4579d82fff084c42f4fc3
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED JVC LT-65VA7300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor JVC LT-65VA7300 z 65 calowym ekranem o rozdzielczości 4K oferuje wysokiej jakości obraz wspierany poprzez Dolby Vision i bogaty w detale dźwięk w technice Dolby Atmos. Telewizor zaopatrzony został w złącze HDMI 2.1 i technologię ALLM, którą istotnie docenią miłośnicy gier komputerowych.

JVC LT-65VA7300 to telewizor rodzaju Smart działający pod kontrolą system Android TV 11 i czterordzeniowego procesora, całość oferuje bogatą gamę aplikacji i funkcji multimedialnych....


☆ TV LED Samsung UE65AU7092 ☆

TV LED Samsung UE65AU7092 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE65AU7092
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644217778e441a4883cd69ea
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE65AU7092 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


samoczynne wyszukiwanie kanałów: Tak
automatyczne wyłączanie zasilania: Tak
Bluetooth: Tak
Common Interface Plus (CI +) wersja: 1.4
ConnectShare (HDD): Tak
Consumer Electronics Control (CEC): Anynet+
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
czujnik Eco: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 163 cm
E-podręcznik: Tak
EAN: 8806094416725
Elektroniczny przewodnik po programach: Tak
Funkcja napisów: Tak
Funkcje dotyczące telegazety: Tak
Galeria obrazów: Tak
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 81,1 mm
Głębokość opakowania: 185 mm
Głębokość podstawy: 30,9 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 308,5 mm
HbbTV: Tak
liczba głośników: 1
liczba portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
ilość portów HDMI: 3
Interfejs do montażu panelu: 400 x 300
Kanały wyjścia audio: 2.0 kan.
Klasa sprawności energetycznej (HDR): G
Klasa sprawności energetycznej (SDR): F
Kod Producenta: UE65AU7092UXXH
Kolor podstawy: Czarny
kolor towaru: Czarny
zarys ekranu: Płaski
ilość języków OSD: 27
ilość portów USB 2.0: 1
liczba złącz rf: 1
Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej: Tak
Moc wyjściowa (RMS): 20 W
Moduł CI+: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
Obsługa bezprzewodowego systemu Dex: Tak
Obsługa HID: Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Obsługa IPv6: Tak
Pilot zdalnego sterowania: TM2140A
zużycie mocy: 100 W
pobór mocy (max): 195 W
zużycie mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Podstawa biurkowa: Tak
przeglądarka internetowa: Tak
Przekątna ekranu: 65"
Przewodowa sieć lan: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Q-Symphony: Tak
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Skala skuteczności energetycznej: Od A do G
Smart TV: Tak
standard VESA: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Stojak rodzaju: Stojak na nogach
System formatu sygnału cyfrowego: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Szerokość (bez podstawy): 1447,5 mm
Szerokość opakowania: 1640 mm
Szerokość podstawy: 130,7 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 1447,5 mm
technologia High Dynamic Range (HDR): Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)
technologia wyświetlacza: Kryształowe
Technologie dekodowania dźwięku: Dolby Digital Plus
Tryb gry: Tak
Tryby inteligentne: Film, Filmowiec, Naturalny
wariant HD: 4K Ultra HD
rodzaj tunera: Analogowe i cyfrowe
lepszy kanał zwrotny audio (eARC): Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Waga (bez podstawy): 19,4 kg
Waga (z podstawą): 19,6 kg
Waga wraz z opakowaniem: 26,9 kg
wbudowany wyłącznik: Tak
Wejście cyfrowe audio: 1
Wersja Bluetooth: 4.2
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV): 2.0.2
Wi-Fi: Tak
Wysokość (bez podstawy): 846,2 mm
Wysokość opakowania: 1042 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 915,8 mm
wyświetlacz z możliwością rolowania: Nie
Zainstalowany system operacyjny: Tizen
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 141 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 100 kWh

☆ TV LED Hisense 65A63H ☆

TV LED Hisense 65A63H Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65A63H
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62856cdb8e441a318c7c1e1c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65A63H - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Najwyższa jakość obrazu od najmniejszego szczegółu, rozdzielczość 4K. Oglądaj swoje ulubione programy albo przenieś się w świat kinowych premier, wciągających seriali, gier i wydarzeń sportowych, przeżywając emocje wprost z centrum akcji. Genialna jakość obrazu 4K gwarantuje 4-krotnie wyższą rozdzielczość niż telewizory Full HD. Dolby Vision™ to progresywny HDR, inspirowany technologią kinową, który zwiększa zakres rozpiętości między ciemnymi i jasnymi tonami. Przenosi widza do wyższego rozmiaru odbioru filmów, seriali, sportu czy programów przyrodniczych. Zapewnia realistyczne odcienie i kontrast w każdej scenie i wydobywa detale wyraźniej, niż poprzednie generacje obrazu, poprzez wykorzystanie dynamicznych metadanych. Doznania w trakcie oglądania są mocniejsze i bardziej realistyczne, dzięki 40 razy jaśniejszym kolorom i aż 10 razy ciemniejszym czerniom. Tak realny, naturalny obraz pozwala zapomnieć, że patrzy się w ekran....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *