Ranking Telewizorów 8K do 10000 zł – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów o rozdzielczości ekranu 8K w cenie do 10000 zł. Ranking zawierający polecane telewizory 8K do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED TCL 65X925 ☆

TV LED TCL 65X925 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 65X925
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b06db2da47ce205fee1b9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 65X925 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor TCL 65X925 Mini Led 8K perfekcyjna rozdzielczość obrazu W czołówce rozdzielczości telewizyjnych 8K osiąga maksymalnie 33 miliony pikseli. Dzięki możliwości wyświetlania najmniejszych komponentów obrazu w najdrobniejszych szczegółach, 8K przeniesie Cię w przyszłość telewizji. Dzięki większej rozdzielczości niżeli większość kin Twój ekran jest dzisiaj sporym ekranem. Wyjątkowe odcienie z QLED TV Dzięki najnowocześniejszej technologii kropek kwantowych telewizor TCL 65X925 Mini Led 8K gwarantuje autentyczne kinowe odcienie z ponad miliarda odcieni i odcieni. Wszystkie odcienie, które mogą uchwycić kamery kinowe. Zezwalają na uzyskanie poziomu odwzorowania odcieni, szczegółów i głębi, które nie mają sobie równych w żadnym innym telewizorze LED albo OLED zagwarantuje osiągalnie najmocniej płynny obraz dzięki transparentności ruchu 100 Hz Telewizor TCL 65X925 Mini Led 8K, który jest w stanie wyświetlać obrazy z prędkością 100 klatek na sekundę, jest dwa razy szybszy konwencjonalne modele 50Hz, dając niesamowicie płynny obraz. Dzięki naszemu 100Hz natywnemu wyświetlaczowi możesz cieszyć się prędko poruszającymi się grami sportowymi i filmami akcji bez migotania i zacinania - to po prostu płynny obraz bez wad. Zostań mistrzem Gry Graj jak zawodowiec! Dla graczy responsywny telewizor jest jednakowo ważny jak telewizor z prawidłowym obrazem. Dzięki HDMI 2.1, ALLM, Freesync i VRR w telewizorze TCL 65X925 Mini Led 8K automatycznie doświadczysz płynnej akcji, najniższego opóźnienia i najlepszych ustawień obrazu do gier. Gładkie i jasne podświetlenie panelu technika Mini LED radykalnie zwiększa liczbę stref lokalnego przyciemniania dzięki tysiącom indywidualnie dokładnie sterowanych diod LED podświetlenia. Mini LED gwarantuje głębszą czerń wraz z ulepszonym odwzorowaniem barw, kontrastem i jasnością, gwarantując gładszy, bardziej jednolity obraz i potężny wzrost ogólnej jakości obrazu. Oglądanie kina na ekranie głównym Telewizory z atestem IMAX Enhanced wykorzystują niestandardową technikę przetwarzania obrazu, żeby zapewnić sprawdzoną jakość IMAX. Cyfrowo zremasterowana dla najwyższej jakości obrazu 4K/HDR z obniżonym poziomem szumów i ziarnistości przenosi standardy oglądania kina na wyświetlacz główny. Staranna kontrola jasności podświetlenia staranne sterowanie oświetleniem udoskonaloną jasność i jednolitość na całym ekranie. Ciesz się powiększonym współczynnikiem kontrastu, lepszą czernią i poprawą ogólnej jakości odcieni i obrazu. Informacje techniczne SPECYFIKACJA
KLASA ENERGETYCZNA
G
PRODUCENT
TCL
SMART TV
TAK
WI-FI
TAK
odcień CZARNY
ROZDZIELCZOŚĆ NOMINALNA
7680 X 4320
PROPORCJE OBRAZU
16:9
kanon ROZDZIELCZOŚCI
ULTRA HD 8K
wykrzywionY ekran
NIE
OBSŁUGA OBRAZU 3D
NIE
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA (RZECZYWISTA / WIRTUALNA)
120 HZ
JASNOŚĆ
1000 NITÓW
technologia PODŚWIETLANIA
LED
ZŁĄCZA
CI, CYFROWE WYJŚCIE OPTYCZNE, ETHERNET (LAN), HDMI, SŁUCHAWKOWE, USB
ilość ZŁĄCZ USB
1
liczba ZŁĄCZ HDMI
4
ZŁĄCZE PC
BRAK
ilość ZŁĄCZ KOMPONENTOWYCH
1
ZŁĄCZE ANTENOWE
TAK
MONTAŻ NA ŚCIANIE
TAK; VESA 400X400
WAGA NETTO
29.30 KG
GWARANCJA
24 MIESIĘCY
OGÓLNE
PRZEKĄTNA
65"
SZEROKOŚĆ
1446 MM
WYSOKOŚĆ
905 MM
GŁĘBOKOŚĆ
290 MM
SYSTEM AUDIO
GŁOŚNIKI
60 W

☆ TV LED Samsung QE65QN700 ☆

TV LED Samsung QE65QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65QN700
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6245a99882fff0f934a64444
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH 65" staranna kontrola podświetlenia ekranu. Quantum Mini LED technika Quantum Mini LED powoduje, iż podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH jest kontrolowane lepiej niżeli kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji.

teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Innowacyjna technika pozwoli Ci oszałamiać się wyrazistymi detalami równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Piękno minimalizmu.

Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH z nad wyraz smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych.

Ultra rzeczywisty obraz. Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Ciesz się jeszcze bardziej oglądaniem swych ulubionych filmów i seriali z telewizorem Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH. *Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania.

Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych sprzętów albo adapterów. Atrakcyjny kontrast i detale. Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej.

Kategoria telewizorów Neo QLED proponuje spektakularne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technika Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny, co sprawia, że na ekranie telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH możesz dostrzegać choćby najdrobniejsze szczegóły.

*Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji.

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Lite Doświadczaj jeszcze więcej na telewizorze Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH dzięki inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalone skalowanie o jakości zbliżonej do 8K wykorzystuje cykl szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie podwyższa jakość każdej sceny, wzmacniając jej kontrast i odcienie.

Wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K. *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem i Trybu Gry.

Eliminacja rozpraszających odblasków. Warstwa Antyrefleksyjna Nie pozwól, by światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym me...


☆ TV LED LG 75NANO993 ☆

TV LED LG 75NANO993 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 75NANO993
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1b14bd2da47cffdd6df9e9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 75NANO993 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czyste odcienie w jakości 8K technika LG NanoCell odtwarza czyste barwy dzięki nanocząsteczkom o rozmiarze około 1 nm. Dzięki rozdzielczości 8K dzisiaj telewizor LG 75NANO993NA zagwarantuje fantastyczny obraz z jeszcze czystszymi kolorami.

Rozdzielczość 8K Obraz w rozdzielczości 8K składa się z 33 milionów pikseli (99 milionów subpikseli) — im więcej pikseli, tym większe ich zagęszczenie na tafli ekranu. Żeby więc uzyskać jak największy poziom realizmu w jakości 8K, należy sprawić, by każdy piksel był samodzielną jednostką.

Inne Rankingi:  Telewizor z matrycą 900Hz

Telewizor LG 75NANO993NA z nawiązką spełnia kryteria normy CTA dotyczące telewizji 8K. Telewizor LG NanoCell 8K zapewnia zatem prawdziwą jakość 8K. Procesor Procesor α9 Gen3 AI 8K analizuje treść przy pomocy algorytmów głębokiego uczenia i przekazuje na wyświetlacz słuszny obraz.

Wszystkie poprawki są dokonywane automatycznie w celu zapewnienia jak najkorzystniejszego obrazu i dźwięku. Cel jest jeden - by oglądanie zawsze było niezwykłym przeżyciem. Skalowanie do 8K Telewizor LG 75NANO993NA przekształca treść 2K lub 4K na 8K przy użyciu algorytmów uczenia maszynowego.

zwiększa przy tym liczba szczegółów i rozdzielczość obrazu. Delektuj się wyraźniejszym tekstem i obrazem przy zmniejszonej ilości szumu i lepszej ostrości. Zamień Twój dom w kino Obraz na ekranie telewizora LG 75NANO993NA jest żywszy dzięki funkcji Pure Colors i odznacza się pokaźniejszym kontrastem dzięki funkcji Nano Black.

na dodatek, wrażenia wizualne i dźwiękowe są jeszcze bardziej efektowne i realistyczne. Telewizor NanoCell może stać się domowym centrum nieograniczonej rozrywki w kinowej jakości. Wierność wizji twórcy Oglądaj filmy dokładnie tak, jak powinno się je oglądać w zapierającej dech w piersi jakości.

technika Dolby Vision IQ pozwala zastosować możliwości Dolby Vision jeszcze lepiej niżeli w HDR — dopasowuje jasność ekranu, odcienie i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia. Technologia Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym typu treści.

FILMMAKER MODE Procesor automatycznie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, aby pozwolić w pełni cieszyć się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń.

zachwycaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu. Full Array Dimming Pro i Pure Colors technologia Full Array Dimming Pro gwarantuje nieszablonową szczegółowość i idealny kontrast, dzięki temu obraz jest żywy niezależnie od gatunku filmu.

technologia Pure Colors tworzy wirtualny świat, który jakością barw przewyższa choćby rzeczywistość. Dodatkowo miłośnicy gier ucieszą się z jeszcze lepszych wrażeń wizualnych uzyskanych dzięki niedługiemu opóźnieniu wejściowemu i technologiom HDMI 2.1 i HGiG.

Więcej niż telewizja Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaj...


☆ TV LED Samsung QE55QN700 ☆

TV LED Samsung QE55QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55QN700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627c2f5582fff0749611c806
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, Viaplay;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:tak;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:8K UHD / 7680 x 4320;Format HDR:HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);informacje dopełniające:wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+, Panel Gracza 2.0, samoczynny Tryb Gry, Ultra spory Obraz w Grach, wsparcie kamer przenośnych, Tryb Komfort dla Oczu, Dynamiczny Korektor Czerni;Funkcje dopełniające:PiP (obraz w obrazie), przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:wbudowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), AMD FreeSync, Wide Viewing Angle (spory Kąt Widzenia), 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie kolorów), Ultimate 8K Dimming Pro, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, detektor światła i koloru, warstwa Antyrefleksyjna, Adaptive Picture (Funkcja Adaptacji Obrazu), Neo Quantum HDR 2000, Motion Xcelerator Turbo Plus (zaawansowany Upłynniacz Ruchu+), Procesor AI Neo Quantum 8K Lite;Funkcje Smart TV:SmartThings, Multi-view, Galeria, Dotknij i wyświetl, AI Upscale, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Muzyczna ściana, Google Duo, Inteligentna Kalibracja Pro;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, PiP - 2 tunery, opcjonalna kamera;Głębokość:1,8 cm;Głębokość z podstawą:29,8 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);informacje dodatkowe:USB HID, Bluetooth HID, wejście USB-C dla kamer mobilnych;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor pokrywy:srebrny;Kontrast dynamiczny:Quantum Matrix Technology;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zintegruje HDMI:4;ilość skonsoliduje USB:3;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Optymalizacja ruchu:Picture Quality Index 4700;PIP (obraz w obrazie):PiP - 2 tunery;zużycie mocy (max):275 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Mini LED;Podwójny tuner HD:tak;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;rozmiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:nowa...


☆ TV LED Samsung QE65QN800 ☆

TV LED Samsung QE65QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067282482fff0ba85931662
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH 65" dokładna kontrola podświetlenia ekranu. Quantum Mini LED technika Quantum Mini LED sprawia, iż podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji.

teraz możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Progresywna technika pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji.

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Lepszy cykl skalowania o jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane obrazu.

Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest samoczynnie dobierana przez algorytm,zwiększyć jakość dostarczanej treści. Inteligentny algorytm wykorzystuje proces szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie podnosi jakość każdej sceny, polepszając jej kontrast oraz kolory - wszystko po to, byś mógł doświadczać na telewizorze Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K.* *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry. Piękno minimalizmu. Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania.

Absolutnie Bezgraniczny Design telewizora Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH z istotnie smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko w trakcie maratonów filmowych. Błyskotliwy dźwięk przestrzenny.

Dolby Atmos Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi zastosowanymi głośnikami, gwarantuje stanowczo porywający dźwięk. Doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, posiadając poczucie, iż znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego na telewizorze Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH filmu.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów. Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania ulubionych filmów i seriali na telewizorze Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH.

*Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń albo adapterów.

Inne Rankingi:  Telewizor do sypialni

atrakcyjny kontrast i detale. Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED ofe...


Najtańsze Telewizory 8K do 10000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów o rozdzielczości 8K, dostępnych w cenie do 10000 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Samsung QE65QN700 ☆

TV LED Samsung QE65QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65QN700
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6245a99882fff0f934a64444
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH 65" precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu. Quantum Mini LED technologia Quantum Mini LED powoduje, iż podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji.

dzisiaj możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Postępowa technologia pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Piękno minimalizmu.

Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH z nad wyraz smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych.

Ultra rzeczywisty obraz. Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Ciesz się jeszcze bardziej oglądaniem swych ulubionych filmów i seriali z telewizorem Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH. *Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania.

Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń lub adapterów. Ładny kontrast i szczegóły. Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej.

Kategoria telewizorów Neo QLED oferuje piękne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny, co powoduje, że na ekranie telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH możesz dostrzegać nawet najdrobniejsze szczegóły.

*Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji.

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Lite Doświadczaj jeszcze więcej na telewizorze Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH dzięki inteligentnemu procesorowi Samsung. Lepsze skalowanie o jakości zbliżonej do 8K wykorzystuje cykl szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie unosi jakość każdej sceny, wzmacniając jej kontrast i kolory.

Wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K. *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie posiadać użycia do połączenia z komputerem, a także Trybu Gry.

Eliminacja rozpraszających odblasków. Powłoka Antyrefleksyjna Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym me...


☆ TV LED Samsung QE55QN700 ☆

TV LED Samsung QE55QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55QN700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627c2f5582fff0749611c806
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, Viaplay;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:tak;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:8K UHD / 7680 x 4320;Format HDR:HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);informacje dopełniające:wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+, Panel Gracza 2.0, automatyczny Tryb Gry, Ultra spory Obraz w Grach, wsparcie kamer mobilnych, Tryb Komfort dla Oczu, Dynamiczny Korektor Czerni;Funkcje uzupełniające:PiP (obraz w obrazie), oglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zastosowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), AMD FreeSync, Wide Viewing Angle (spory Kąt Widzenia), 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie kolorów), Ultimate 8K Dimming Pro, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, detektor światła i koloru, warstwa Antyrefleksyjna, Adaptive Picture (Funkcja Adaptacji Obrazu), Neo Quantum HDR 2000, Motion Xcelerator Turbo Plus (zaawansowany Upłynniacz Ruchu+), Procesor AI Neo Quantum 8K Lite;Funkcje Smart TV:SmartThings, Multi-view, Galeria, Dotknij i wyświetl, AI Upscale, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Muzyczna ściana, Google Duo, Inteligentna Kalibracja Pro;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, PiP - 2 tunery, opcjonalna kamera;Głębokość:1,8 cm;Głębokość z podstawą:29,8 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);informacje dopełniające:USB HID, Bluetooth HID, wejście USB-C dla kamer mobilnych;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:srebrny;Kontrast dynamiczny:Quantum Matrix Technology;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zwiąże HDMI:4;liczba zintegruje USB:3;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Optymalizacja ruchu:Picture Quality Index 4700;PIP (obraz w obrazie):PiP - 2 tunery;pobór mocy (max):275 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Mini LED;Podwójny tuner HD:tak;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;wymiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa...


☆ TV LED TCL 65X925 ☆

TV LED TCL 65X925 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 65X925
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b06db2da47ce205fee1b9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 65X925 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor TCL 65X925 Mini Led 8K wspaniała rozdzielczość obrazu W czołówce rozdzielczości telewizyjnych 8K osiąga maksymalnie 33 miliony pikseli. Dzięki możliwości wyświetlania najmniejszych części obrazu w najdrobniejszych szczegółach, 8K przeniesie Cię w przyszłość telewizji. Dzięki obszerniejszej rozdzielczości niż większość kin Twój wyświetlacz jest teraz sporym ekranem. Nieszablonowe odcienie z QLED TV Dzięki najnowocześniejszej technice kropek kwantowych telewizor TCL 65X925 Mini Led 8K zagwarantuje autentyczne kinowe kolory z ponad miliarda kolorów i odcieni. Wszystkie kolory, które mogą uchwycić kamery kinowe. Umożliwiają uzyskanie poziomu odwzorowania kolorów, szczegółów i głębi, które nie posiadają sobie równych w żadnym innym telewizorze LED albo OLED zapewnia realnie najbardziej płynny obraz dzięki krystaliczności ruchu 100 Hz Telewizor TCL 65X925 Mini Led 8K, który jest w stanie wyświetlać obrazy z szybkością 100 klatek na sekundę, jest dwa razy szybszy konwencjonalne modele 50Hz, dając niesamowicie płynny obraz. Dzięki naszemu 100Hz natywnemu wyświetlaczowi możesz cieszyć się momentalnie poruszającymi się grami sportowymi i filmami akcji bez migotania i zacinania - to po prostu płynny obraz bez wad. Zostań mistrzem Gry Graj jak zawodowiec! Dla graczy responsywny telewizor jest tak samo ważny jak telewizor z korzystnym obrazem. Dzięki HDMI 2.1, ALLM, Freesync i VRR w telewizorze TCL 65X925 Mini Led 8K automatycznie doświadczysz płynnej akcji, najniższego opóźnienia i najkorzystniejszych ustawień obrazu do gier. Gładkie i jasne podświetlenie panelu technologia Mini LED radykalnie powiększa liczbę stref lokalnego przyciemniania dzięki tysiącom indywidualnie skrupulatnie sterowanych diod LED podświetlenia. Mini LED zapewnia głębszą czerń wraz z lepszym odwzorowaniem barw, kontrastem i jasnością, gwarantując gładszy, bardziej jednolity obraz i konkretny wzrost ogólnej jakości obrazu. Oglądanie kina na ekranie głównym Telewizory z certyfikatem IMAX Enhanced wykorzystują niestandardową technikę przetwarzania obrazu, aby zapewnić sprawdzoną jakość IMAX. Cyfrowo zremasterowana dla najwyższej jakości obrazu 4K/HDR z obniżonym poziomem szumów i ziarnistości przenosi standardy oglądania kina na wyświetlacz główny. Dokładna kontrola jasności podświetlenia precyzyjne sterowanie oświetleniem lepszą jasność i jednolitość na całym ekranie. Ciesz się powiększonym współczynnikiem kontrastu, ulepszoną czernią i poprawą ogólnej jakości odcieni i obrazu. Dane technologiczne SPECYFIKACJA
KLASA ENERGETYCZNA
G
PRODUCENT
TCL
SMART TV
TAK
WI-FI
TAK
kolor CZARNY
ROZDZIELCZOŚĆ NOMINALNA
7680 X 4320
PROPORCJE OBRAZU
16:9
kanon ROZDZIELCZOŚCI
ULTRA HD 8K
zakrzywionY ekran
NIE
OBSŁUGA OBRAZU 3D
NIE
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA (RZECZYWISTA / WIRTUALNA)
120 HZ
JASNOŚĆ
1000 NITÓW
technika PODŚWIETLANIA
LED
ZŁĄCZA
CI, CYFROWE WYJŚCIE OPTYCZNE, ETHERNET (LAN), HDMI, SŁUCHAWKOWE, USB
liczba ZŁĄCZ USB
1
liczba ZŁĄCZ HDMI
4
ZŁĄCZE PC
BRAK
liczba ZŁĄCZ KOMPONENTOWYCH
1
ZŁĄCZE ANTENOWE
TAK
MONTAŻ NA ŚCIANIE
TAK; VESA 400X400
WAGA NETTO
29.30 KG
GWARANCJA
24 MIESIĘCY
OGÓLNE
PRZEKĄTNA
65"
SZEROKOŚĆ
1446 MM
WYSOKOŚĆ
905 MM
GŁĘBOKOŚĆ
290 MM
SYSTEM AUDIO
GŁOŚNIKI
60 W

☆ TV LED Samsung QE65QN800 ☆

TV LED Samsung QE65QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067282482fff0ba85931662
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor 78 cali

☆ TV LED Samsung QE65QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH 65" staranna kontrola podświetlenia ekranu. Quantum Mini LED technika Quantum Mini LED powoduje, iż podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji.

teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji.

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony cykl skalowania o jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje obrazu.

Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana przez algorytm,zwiększyć jakość dostarczanej treści. Inteligentny algorytm wykorzystuje proces szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie podwyższa jakość każdej sceny, udoskonalając jej kontrast oraz odcienie - wszystko po to, byś mógł doświadczać na telewizorze Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K.* *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie posiadać użycia do połączenia z komputerem i Trybu Gry. Piękno minimalizmu. Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami w trakcie oglądania.

Absolutnie Bezgraniczny Design telewizora Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH z bardzo smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko w trakcie maratonów filmowych. Piękny dźwięk przestrzenny.

Dolby Atmos Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niezwykle porywający dźwięk. Doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, że znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego na telewizorze Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH filmu.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów. Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania ulubionych filmów i seriali na telewizorze Samsung QE65QN800BT QE65QN800BTXXH.

*Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów albo standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń albo adapterów.

efektowny kontrast i szczegóły. Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED ofe...


☆ TV LED LG 75NANO993 ☆

TV LED LG 75NANO993 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 75NANO993
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1b14bd2da47cffdd6df9e9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 75NANO993 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czyste odcienie w jakości 8K technologia LG NanoCell odtwarza czyste odcienie dzięki nanocząsteczkom o rozmiarze około 1 nm. Dzięki rozdzielczości 8K teraz telewizor LG 75NANO993NA zagwarantuje fantastyczny obraz z jeszcze czystszymi kolorami.

Rozdzielczość 8K Obraz w rozdzielczości 8K składa się z 33 milionów pikseli (99 milionów subpikseli) — im więcej pikseli, tym obszerniejsze ich zagęszczenie na tafli ekranu. By więc uzyskać jak największy poziom realizmu w jakości 8K, należy sprawić, aby każdy piksel był samodzielną jednostką.

Telewizor LG 75NANO993NA z nawiązką spełnia oczekiwania normy CTA dotyczące telewizji 8K. Telewizor LG NanoCell 8K zagwarantuje zatem prawdziwą jakość 8K. Procesor Procesor α9 Gen3 AI 8K analizuje treść przy pomocy algorytmów głębokiego uczenia i przekazuje na wyświetlacz trafny obraz.

Wszystkie poprawki są dokonywane samoczynnie w celu zapewnienia jak najlepszego obrazu i dźwięku. Cel jest jeden - aby oglądanie za każdym razem było niezwykłym przeżyciem. Skalowanie do 8K Telewizor LG 75NANO993NA przekształca treść 2K lub 4K na 8K przy użyciu algorytmów uczenia maszynowego.

powiększa przy tym liczba szczegółów i rozdzielczość obrazu. Delektuj się wyraźniejszym tekstem i obrazem przy zmniejszonej ilości szumu i udoskonalonej ostrości. Zamień Twój dom w kino Obraz na ekranie telewizora LG 75NANO993NA jest żywszy dzięki funkcji Pure Colors i odznacza się większym kontrastem dzięki funkcji Nano Black.

na dodatek, wrażenia wizualne i dźwiękowe są jeszcze bardziej ładne i realistyczne. Telewizor NanoCell może stać się domowym centrum nieograniczonej rozrywki w kinowej jakości. Wierność wizji twórcy Oglądaj filmy starannie tak, jak powinno się je oglądać w zapierającej dech w piersi jakości.

technika Dolby Vision IQ pozwala wykorzystać możliwości Dolby Vision jeszcze lepiej niżeli w HDR — dopasowuje jasność ekranu, kolory i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia. Technika Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści.

FILMMAKER MODE Procesor samoczynnie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, by pozwolić w pełni radować się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń.

oszałamiaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu. Full Array Dimming Pro i Pure Colors technologia Full Array Dimming Pro zagwarantuje wyjątkową szczegółowość i znakomity kontrast, dzięki temu obraz jest żywy niezależnie od gatunku filmu.

technika Pure Colors kreuje wirtualny świat, który jakością barw przewyższa nawet rzeczywistość. Ponadto miłośnicy gier ucieszą się z jeszcze lepszych wrażeń wizualnych uzyskanych dzięki niedługiemu opóźnieniu wejściowemu, a także technologiom HDMI 2.1 i HGiG.

Więcej aniżeli telewizja Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaj...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *