Ranking Telewizorów 8K – wrzesień 2023

Zestawienie TOP15 chętnie wybieranych telewizorów o rozdzielczości ekranu 8K. Ranking zawierający polecane telewizory 8K jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED LG OLED88Z29 ☆

TV LED LG OLED88Z29 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG OLED88Z29
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e1229b82fff0e76a1838ce
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG OLED88Z29 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, żeby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa zezwala na korzystanie z urządzeń Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być dostępna we wszelkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:8K UHD / 7680 x 4320;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log-Gamma);dane dopełniające:procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - fotografie, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), samoczynna kalibracja;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:sterowanie głosem po polsku, zastosowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:Perfect Colors, Pixel Dimming, Perfect Black, 4K Cinema HDR, HDR Dynamic Tone Mapping Pro (Dynamiczne Mapowanie Tonów), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), NVIDIA G-Sync, HDR10 Pro, AMD FreeSync Premium, AI 8K Upscaling, Optymalizator do gier GameGenre, Inteligentna kontrola jasności, α9 Gen5 AI Processor 8K;Funkcje Smart TV:Panel Domowy (Home Dashboard), Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Galeria, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem, Udostępnianie ekranu telefonu, Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED;Głębokość:5 cm;Głębokość z podstawą:28,1 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor obudowy:grafitowo-czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kontrast dynamiczny:Infinite;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zespoi HDMI:4;ilość zbrata USB:3;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, AirPlay 2, NFC / Near Field Communication;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;Optymalizacja ruchu:OLED Motion;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podśw...

☆ TV LED Samsung QE75QN700 ☆

TV LED Samsung QE75QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN700
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6245a99482fff0f934a6443f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor Samsung QE75QN700BTXXH 75" Neo QLED 8K Piękno minimalizmu Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Samsung QE75QN700BTXXH to absolutnie bezgraniczny Design z bardzo smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych. Dokładna kontrola podświetlenia ekranuQuantum Mini LED technika Quantum Mini LED powoduje, iż podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE75QN700BTXXH jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji. Dzisiaj możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Innowacyjna technika pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Z Samsung QE75QN700BTXXH doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Ulepszony proces skalowania o jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana przez algorytm,powiększyć jakość dostarczanej treści. Inteligentny algorytm wykorzystuje proces szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie wznosi jakość każdej sceny, udoskonalając jej kontrast oraz odcienie - wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K.* *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie posiadać wykorzystania do połączenia z komputerem, a także Trybu Gry. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite Z Samsung QE75QN700BTXXH doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wirtualne górne głośniki dostarczą Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów Autentyczna Rozdzielczość 8K Z Samsung QE75QN700BTXXH przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. *Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych sprzętów albo adapterów. Efektowny kontrast i detale Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu Samsung QE75QN700BTXXH i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED oferuje błyskotliwe wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technika Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i powiększa kontrast każdej sceny, co sprawia, iż możesz dostrzegać choćby najdrobniejsze szczegóły. *Zak...

☆ TV LED Samsung QE75QN900 ☆

TV LED Samsung QE75QN900 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN900
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb3432da47c2be2e03b6c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Neo QLED 8K Excellence Line Piękno w każdym calu *Rzeczywisty towar może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Najważniejsze parametry Imponująco realistyczny obraz efektowny design Rozbudowane funkcje Smart Kinowy dźwięk Elita wśród telewizorów Samsung Excellence Line to ekskluzywna linia pionierskich modeli Neo QLED 8K.

Specjalnie wyselekcjonowane, najkorzystniejsze telewizory Samsung zapewniają imponujący realizm obrazu, efektowny, bezkompromisowy design, inteligentne funkcje i przestrzenny dźwięk. Linia powstała, by w morzu niezliczonych modeli, technice i specyfikacji pomóc Ci wybrać to, co najkorzystniejsze.

Gwarancją najwyższej jakości i mistrzowskich technologii jest wieloletnie doświadczenie producenta Samsung, która od lat jest numerem 1 w sprzedaży telewizorów w Polsce i na świecie.* *Nr 1 w Polsce: w oparciu o raporty dotyczący sprzedaży detalicznej międzynarodowej marki badawczej za okres styczeń 2016 – marzec 2022.

Nr 1 na świecie: Omdia. Ranking przeprowadzony przez producenta zewnętrzną na podstawie własnych informacji sprzedażowych ze stycznia 2022 r. Badanie nie zostało zlecone poprzez Samsung, a poleganie na jego wynikach odbywa się na odpowiedzialność podmiotów trzecich.

Wciągający realizm obrazu Najdoskonalsza technologia wyświetlania pozwala niemal doskonale odwzorować piękno otaczającego świata z każdym jego niuansem. Wypełniony porywającymi kolorami i skrupulatnie podświetlony wyświetlacz rozpieszcza oczy, zacierając granicę między oglądanym obrazem a rzeczywistością.

precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technologia Quantum Mini LED powoduje, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji.

teraz możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Postępowa technika pozwoli Ci oszałamiać się wyrazistymi detalami jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung.

udoskonalony cykl skalowania o jakości zbliżonej do 8K, oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest samoczynnie dobierana przez algorytm, żeby podnieść jakość dostarczanej treści.

Ten inteligentny algorytm, poprzez cykl szczegółowego uczenia się, analizuje obrazy, treści wejściowe i podciąga jakość każdej sceny, jej kontrast i odcienie,doznać w pełni mocy obrazu zbliżonego do 8K.* *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie posiadać zastosowania do połączenia z komputerem i Trybu Gry. Ultra rzeczywisty obraz Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli.

Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. *Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680×4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania.

Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych sprzętów lub adapterów. Błyskotliwy design ozdobą wnętrza Mniej znaczy więcej, a prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie.

Telewizor Excellence Line ma wyjątkowo smukłą linię, a jego czysta forma – bez zbędnych detali – odmienia wnętrze domu wnosząc do niego harmonię i elegancję. Wyświetlacz bez ograniczeń Bezgraniczny ekran Niewidoczne krawędzie i zminimalizowana ramka ekranu zezwalają na bardziej wciągające wrażenia w trakcie oglądania.

Piękno minimalizmu Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design z niezwykle smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko w trakcie maratonów filmowych.

Zamontowany równolegle do ściany dobrany Uchwyt nadzwyczajne dostosowanie telewizora do ściany sprawi, iż twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz. *przypasowany Uchwyt sprzedawany jest oddzielnie.

Przewody pod kontrolą Moduł One Connect Pro Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej wszystko pod kontrolą. W zależności od przestrzeni, Moduł One Connect Pro może być umiejscowiony obok albo przymocowany do stopy telewizora.

Centrum rozrywki i narzędzie pracy Dzięki funkcjom Smart telewizor oferuje jeszcze więcej treści i możliwości. Może zmienić Twój dom w salę kinową, salon gier, klub fitness lub w centrum konferencyjne.

Może także o dużo więcej. Intuicyjne centrum zarządzania Nowy Smart Hub ulepszony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w wykorzystywaniu – teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu.

Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki. *Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu.

Przed rozpoczęciem wykorzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub, a także Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji. Wygodne zarządzanie urządzeniami SmartThings Skorzystaj z funkcji SmartThings i zarządzaj wszystkimi urządzeniami za pomocą pilota, gdy oglądasz telewizję.

Dzięki tej funkcji telewizor automatycznie namierza i łączy się z różnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu – równocześnie inteligentnymi, przenośnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji. Dzisiaj dzięki zaimplementowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych maszyn.

*przystępna i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub towaru. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu, a także zarejestrowania maszyn w aplikacji SmartThings.

Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie. **Usługa przystępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji informacji ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. Rozmowy na pokaźnym ekranie videorozmowy Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do videorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na obszerniejszym ekranie.

Ciesz się nieskomplikowanym i wygodnym dostępem do videorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę – Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swego urządzenia mobilnego. *Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit albo inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich.

Kamery sprzedawane osobno. Imponujący, kinowy dźwięk Zdumiewające realizmem, niesamowite efekty dźwiękowe, które dotąd dostępne były tylko w kinie. Błyskotliwy dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zagwarantuje nad wyraz porywający dźwięk.

Doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, iż znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu. *Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Harmonijne brzmienie Q-Symphony Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn.

Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci umocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń. *Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Pro Doświadczaj każdej oglądanej sceny jeszcze bardziej. Usłysz, jak dźwięk skrupulatnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie.

Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym czy z lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem PRO, poprzez wbudowany system głośników (6.2.4), dostarczy Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń, a Ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

nowoczesne technologie dla porywających wrażeń Najwyższa jakość i profesjonalne technologie w przypadku Neo QLED 8K Excellence Line wykraczają ponad przeciętność, gwarantując unikatowe doświadczenia i dając poczucie luksusu.

ładny kontrast i szczegóły Neo Quantum HDR 4000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Excellence Line oferuje spektakularne wrażenia dzięki Quantum Mini LED.

technika Neo Quantum HDR 4000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny, co sprawia, że możesz dostrzegać choćby najdrobniejsze detale. *Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung.

Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. **Model 65" ma Neo Quantum HDR 3000. Eliminacja rozpraszających odblasków warstwa Antyrefleksyjna Nie pozwól, by światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu albo wieczornym maratonie filmowym.

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najbardziej. Optymalizacja jasności Tryb Komfort dla Oczu Funkcja pozwala na automatyczne przypasowanie jasności obrazu oraz temperatury barw, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

Inne Rankingi:  Tani telewizor Smart TV

dzięki temu obraz jest bardziej przyjazny i miękki dla ludzkich oczu, przez co są mniej podatne na zmęczenie. *Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać dane o pogodzie i godzinie wschodu/zachodu słońca.

Trójwymiarowa głębia obrazu Wzmocnienie Głębi Obrazu Wzmocnienie Głębi Obrazu to technologia, która potrafi odzwierciedlić postrzeganie głębi przez ludzkie oko, zwiększając kontrast na pierwszym planie.

dzięki czemu wszystkie pierwszoplanowe detale stają się bardzo realistyczne i wyraźne, a tło pozostaje bez zmian. Pokaźniejsza dynamika ruchu zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ Ciesz się bardzo płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu, a gdy sam stajesz na polu walki – pokonuj wszystkich przeciwników, bez względu na to, jak wyjątkowo są szybcy.

Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K, możesz radować się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce – bez względu na to, czy jesteś widzem czy graczem. Płynność i pełna kontrola innowacyjne Funkcje Dla Graczy + Wciągnij się w rozrywkę i zapomnij o technologicznych przeszkodach, które mogłyby stanąć na Twojej drodze na podium.

Funkcja FreeSync Premium Pro odpowiada za rozszerzoną płynność animacji i redukcję ścinania klatek i zniwelowanie szarpania obrazu. Samoczynny Tryb Gry zapewni Ci niezauważalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a ulepszony Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi Ci kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowymi słuchawkami i innymi parametrami.

Wszystko po to, abyś zawsze miał przewagę nad przeciwnikiem. Marka Samsung > Telewizory Samsung technika 8K UHD > Telewizory 8K UHD Rozdzielczość ekranu 7680×4320 zaimplementowane technologie Dolby Atmos ARC Samsung SmartThings Multiroom Link HDR 10+ Bluetooth Audio Quantum HDR AMD FreeSync Premium Multi View Quantum Dot Color Ultimate 8K Dimming Pro HLG Connect Share AI Quantum 8K Quantum Matrix Pro Q-Symohony rodzaj ekranu Prosty Przekątna ekranu 75 cali > Telewizory 75 Cali Tuner? DVB-C DVB-T2 DVB-S2 kanon kodowania H.265/HEVC kolekcja Samsung QN900B Model Samsung Excellence Line QE75QN900B Obraz Tryb HDR? Tak Kontrast dynamiczny Mega Obraz w obrazie (PIP)? Tak Wielkość ekranu 189 cm technika 3D? Nie posiada Częstotliwość odświeżania? 100 Hz typ matrycy Mini LED Dźwięk Moc głośników 90 W Dolby digital? Tak System dźwięku przestrzennego? Tak Funkcje sieciowe Smart TV Tizen > Telewizory – Tizen Funkcje Smart TV Smart Hub Widżety Smart TV YouTube Netflix HBO Max Wi-Fi? Wi-Fi Komunikacja Bluetooth Wi-Fi DLNA LAN HDMI 2.1 DLNA? Tak HbbTV? Tak przeglądarka internetowa? Tak Telegazeta? Tak Złącza ilość złącz HDMI? 4 liczba złącz USB? 3 Złącze EURO? Nie Wejście RF? Tak Wejście komponentowe? Nie Wejście PC VGA? Nie Złącze RS-232C? Nie Gniazdo CI? Tak Ethernet (LAN)? Tak DisplayPort? Nie Cyfrowe wyjście optyczne Tak AV Nie Czytnik kart pamięci? Nie Etykieta energetyczna czujka oświetlenia? Tak Napięcie zasilania 220 – 240 V pobór mocy? 326 W pobór mocy w trybie czuwania? 0,5 W Roczne zużycie energii 303 kWh Klasa energetyczna? G Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR G Klasa wydajności energetycznej w trybie SDR G właściwości fizyczne kanon VESA 400×400 Waga bez podstawy 31,7kg Waga z podstawą 41.8kg Głębokość bez podstawy 1,54cm Głębokość z podstawą 31,8cm Szerokość bez podstawy 165,48cm Szerokość z podstawą 165,48cm Wysokość bez podstawy 94,56cm Wysokość z podstawą 101,7cm


☆ TV LED Samsung QE85QN800 ☆

TV LED Samsung QE85QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb33f2da47c2be2e03b66
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE85QN800AT 85" zachwycający obraz dzięki dokładnej kontroli podświetlenia technika Quantum Mini LED w telewizorze Samsung QE85QN800AT 85" powoduje, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek, a Ty możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły.

progresywna technologia powoduje, że każdy szczegół obrazu zniewoli Cię wyrazistością równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Lepszy proces skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje wizualne.

Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI przez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast, odcienie abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K.

Procesor odpowiada ponadto za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł radować się szczególnie realistycznym obrazem. Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Jakość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni barw, które będą idealne niezależnie od jasności. Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu albo wieczornym maratonie filmowym.

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co uwielbiasz oglądać najmocniej. Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED oferuje ładne wrażenia z treści HDR.

technika Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny zezwalając dojrzeć nawet najdrobniejsze szczegóły. Dostrzegaj każdy szczegół pod każdym kątem. Ultra pokaźny Kąt Widzenia gwarantuje nieprzeciętny obraz choćby z boku, a Ty za każdym razem masz najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem.

Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem +. Zaimplementowany system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i unikalnych wrażeń.

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony powoduje, że głośniki telewizora Samsung QE85QN800AT 85" synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci umocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz doświadczać genialnego brzmienia. Na podstawie analizy swego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk genialnie dopasowany do Twojej przestrzeni.

Prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami z oglądania. Absolutnie bezgran...


☆ TV LED Samsung QE55QN700 ☆

TV LED Samsung QE55QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55QN700
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627c2f5582fff0749611c806
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, Viaplay;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:tak;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:8K UHD / 7680 x 4320;Format HDR:HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);dane dodatkowe:wyszukiwanie głosowe, USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+, Panel Gracza 2.0, samoczynny Tryb Gry, Ultra spory Obraz w Grach, wsparcie kamer przenośnych, Tryb Komfort dla Oczu, Dynamiczny Korektor Czerni;Funkcje dodatkowe:PiP (obraz w obrazie), oglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zastosowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), AMD FreeSync, Wide Viewing Angle (wielki Kąt Widzenia), 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie kolorów), Ultimate 8K Dimming Pro, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, czujnik światła i koloru, powłoka Antyrefleksyjna, Adaptive Picture (Funkcja Adaptacji Obrazu), Neo Quantum HDR 2000, Motion Xcelerator Turbo Plus (progresywny Upłynniacz Ruchu+), Procesor AI Neo Quantum 8K Lite;Funkcje Smart TV:SmartThings, Multi-view, Galeria, Dotknij i wyświetl, AI Upscale, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Muzyczna ściana, Google Duo, Inteligentna Kalibracja Pro;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, PiP - 2 tunery, opcjonalna kamera;Głębokość:1,8 cm;Głębokość z podstawą:29,8 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);dane dopełniające:USB HID, Bluetooth HID, wejście USB-C dla kamer mobilnych;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor obudowy:srebrny;Kontrast dynamiczny:Quantum Matrix Technology;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zbrata HDMI:4;ilość zbrata USB:3;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Optymalizacja ruchu:Picture Quality Index 4700;PIP (obraz w obrazie):PiP - 2 tunery;zużycie mocy (max):275 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Mini LED;Podwójny tuner HD:tak;oglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;rozmiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:nowa...


☆ TV LED Samsung QE65QN700 ☆

TV LED Samsung QE65QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65QN700
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6245a99882fff0f934a64444
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH 65" precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu. Quantum Mini LED technika Quantum Mini LED powoduje, że podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki ulepszonej, 14-bitowej skali luminancji.

teraz możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Postępowa technologia pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Piękno minimalizmu.

Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH z wyjątkowo smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko w trakcie maratonów filmowych.

Ultra rzeczywisty obraz. Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Ciesz się jeszcze bardziej oglądaniem swoich ulubionych filmów i seriali z telewizorem Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH. *Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania.

Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń lub adapterów. Spektakularny kontrast i detale. Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej.

Kategoria telewizorów Neo QLED proponuje piękne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny, co sprawia, iż na ekranie telewizora Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH możesz dostrzegać nawet najdrobniejsze szczegóły.

*Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Skalowanie do 8K dzięki nienaturalnej inteligencji.

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Lite Doświadczaj jeszcze więcej na telewizorze Samsung QE65QN700BT QE65QN700BTXXH dzięki inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalone skalowanie o jakości zbliżonej do 8K wykorzystuje proces szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie wznosi jakość każdej sceny, wzmacniając jej kontrast i barwy.

Wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K. *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie posiadać zastosowania do połączenia z komputerem, a także Trybu Gry.

Eliminacja rozpraszających odblasków. Warstwa Antyrefleksyjna Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym me...


☆ TV LED Samsung QE85QN900 ☆

TV LED Samsung QE85QN900 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85QN900
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb3452da47c2be2e03b70
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85QN900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Absolutnie jedyny, ponad wszystkimi
Skalowanie do 8K dzięki nienaturalnej inteligencji
Procesor AI Neo Quantum 8K

Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Lepszy proces skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane wizualne. Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI poprzez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe* i podwyższa jakość każdej sceny, jej kontrast, kolory abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K. Procesor odpowiada w dodatku za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł cieszyć się stanowczo realistycznym obrazem.

efektowny kontrast i szczegóły
Neo Quantum HDR 4000 (dla modelu 65” Neo Quantum HDR 3000)

Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED proponuje spektakularne wrażenia z treści HDR. Technologia Neo Quantum HDR 4000 nadaje głębi kolorom i powiększa kontrast każdej sceny zezwalając zobaczyć nawet najdrobniejsze szczegóły.

Ultra rzeczywisty obraz
Autentyczna Rozdzielczość 8K

Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

* Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Domyślny format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych sprzętów lub adapterów.

Miliard rewelacyjnych kolorów, niezależnie od jasności
100% Natężenie odcieni (dzięki technologii Quantum Dot)

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem barw, które będą świetne niezależnie od jasności.

*100% Natężenie kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Inne Rankingi:  Telewizor do gier
Eliminacja rozpraszających odblasków
powłoka Antyrefleksyjna

Nie pozwól, aby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu albo wieczornym maratonie filmowym. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najistotniej.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora
Q-Symphony

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch sprzętów. Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci usztywniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów.

Optymalizacja dźwięku do rodzaju wnętrza
Dźwięk dopasowany do Przestrzeni

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, za każdym razem możesz doświadczać rewelacyjnego brzmienia. Na podstawie analizy swego otoczenia, telewizor wygeneruje dźwięk wspaniale dobrany do Twojej przestrzeni.

Prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie
Absolutnie Bezgraniczny Design

Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami z oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design z szczególnie smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych.

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce
Moduł One Connect Pro

Zapomnij o plątaninie kabli, miej je pod kontrolą zamknięte w specjalnej skrzynce. W zależności od przestrzeni Moduł One Connect Pro może być umiejscowiony obok lub przymocowany do stopy telewizora.

większy komfort podczas gry
Ultra szeroki Widok w Grach i Panel Gracza

Panel Gracza

instynktowny panel sterujący funkcjami dla graczy.

Podręczny Panel Gracza pozwoli Ci na niezwłoczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga i komfortową zmianę ustawień funkcji dla graczy bez opuszczania gry.


Ultra spory Widok w Grach

Lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu.

sprawdź więcej i doświadczaj bardziej swych ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

* Ultra duży Widok w Grach jest przystępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji Ultra Szerokiego Widoku w Grach. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać użycia urządzenia zewnętrznego.

Pełna kontrola i płynna rozgrywka bez przeszkód
progresywne Funkcje Dla Graczy+

Wciągnij się w rozrywkę i zapomnij o technologicznych przeszkodach, które mogłyby stanąć na Twojej drodze na podium. Funkcja FreeSync Premium Pro odpowiada za powiększoną płynność animacji oraz redukcję rozdarć i szarpania obrazu. Automatyczny Tryb Gry zapewni Ci niezauważalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi Ci kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowych słuchawek i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś za każdym razem miał przewagę nad przeciwnikiem.

Połącz się przy pomocy jednego dotknięcia
Dotknij i Wyświetl

Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w prędki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na obszernym ekranie to, co uwielbiasz najistotniej. Wystarczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 albo nowszym.


☆ TV LED Samsung QE65QN900 ☆

TV LED Samsung QE65QN900 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65QN900
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb3422da47c2be2e03b6a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65QN900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Neo QLED 8K Excellence Line Piękno w każdym calu *Rzeczywisty towar może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Najważniejsze cechy Imponująco realistyczny obraz błyskotliwy design Rozbudowane funkcje Smart Kinowy dźwięk Elita wśród telewizorów Samsung Excellence Line to ekskluzywna linia pionierskich modeli Neo QLED 8K.

Specjalnie wyselekcjonowane, najkorzystniejsze telewizory Samsung zapewniają imponujący realizm obrazu, ładny, surowy design, inteligentne funkcje, a także przestrzenny dźwięk. Linia powstała, żeby w morzu niezliczonych modeli, technice i specyfikacji pomóc Ci wybrać to, co najlepsze.

Gwarancją najwyższej jakości i mistrzowskich technologii jest wieloletnie doświadczenie marki Samsung, która od lat jest numerem 1 w sprzedaży telewizorów w Polsce i na świecie.* *Nr 1 w Polsce: w oparciu o raporty dotyczący sprzedaży detalicznej międzynarodowej marki badawczej za okres styczeń 2016 – marzec 2022.

Nr 1 na świecie: Omdia. Ranking przeprowadzony przez firmę zewnętrzną na podstawie własnych danych sprzedażowych ze stycznia 2022 r. Badanie nie zostało zlecone poprzez Samsung, a poleganie na jego wynikach odbywa się na odpowiedzialność podmiotów trzecich.

Wciągający realizm obrazu Najdoskonalsza technika wyświetlania pozwala niemal nieprzeciętnie odwzorować piękno otaczającego świata z każdym jego niuansem. Wypełniony porywającymi kolorami i starannie podświetlony ekran rozpieszcza oczy, zacierając granicę między oglądanym obrazem a rzeczywistością.

staranna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technika Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji.

dzisiaj możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Innowacyjna technika pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 8K dzięki nienaturalnej inteligencji Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung.

udoskonalony cykl skalowania o jakości zbliżonej do 8K, oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana poprzez algorytm, żeby podnieść jakość dostarczanej treści.

Ten inteligentny algorytm, poprzez proces szczegółowego uczenia się, analizuje obrazy, treści wejściowe i podwyższa jakość każdej sceny, jej kontrast i barwy,doznać w pełni mocy obrazu zbliżonego do 8K.* *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć użycia do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry. Ultra rzeczywisty obraz Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli.

Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. *Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680×4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania.

Obsługa przyszłych standardów albo standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych maszyn lub adapterów. Atrakcyjny design ozdobą wnętrza Mniej znaczy więcej, a prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie.

Telewizor Excellence Line ma nad wyraz smukłą linię, a jego czysta forma – bez zbędnych detali – odmienia wnętrze domu wnosząc do niego harmonię i elegancję. Wyświetlacz bez ograniczeń Bezgraniczny ekran Niewidoczne krawędzie oraz zminimalizowana ramka ekranu pozwalają na bardziej wciągające wrażenia w trakcie oglądania.

Piękno minimalizmu Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design z niezwykle smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko w trakcie maratonów filmowych.

Zamontowany równolegle do ściany dopasowany Uchwyt wspaniałe dostosowanie telewizora do ściany sprawi, że twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz. *przypasowany Uchwyt sprzedawany jest oddzielnie.

Przewody pod kontrolą Moduł One Connect Pro Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej wszystko pod kontrolą. W zależności od przestrzeni, Moduł One Connect Pro może być umiejscowiony obok lub przymocowany do stopy telewizora.

Centrum rozrywki i narzędzie pracy Dzięki funkcjom Smart telewizor oferuje jeszcze więcej treści i możliwości. Może zmienić Twój dom w salę kinową, salon gier, klub fitness lub w centrum konferencyjne.

Może też o dużo więcej. Intuicyjne centrum zarządzania Nowy Smart Hub ulepszony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w stosowaniu – teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu.

Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki. *Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu.

Przed rozpoczęciem użytkowania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub, a także Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji. Komfortowe zarządzanie urządzeniami SmartThings Skorzystaj z funkcji SmartThings i zarządzaj wszystkimi urządzeniami za pomocą pilota, gdy oglądasz telewizję.

Dzięki tej funkcji telewizor automatycznie wykrywa i łączy się z różnorodnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu – równocześnie inteligentnymi, przenośnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji. Teraz dzięki zastosowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych urządzeń.

*dostępna i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego albo produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu, a także zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings.

Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie. **Usługa przystępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji informacji ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. Rozmowy na pokaźnym ekranie videorozmowy Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do videorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na obszerniejszym ekranie.

Ciesz się nietrudnym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę – Samsung SlimFit, Logitech albo kamerę swego urządzenia przenośnego. *Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit albo inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich.

Kamery sprzedawane osobno. Imponujący, kinowy dźwięk Zdumiewające realizmem, niesamowite efekty dźwiękowe, które dotąd przystępne były tylko w kinie. Błyskotliwy dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, gwarantuje bardzo porywający dźwięk.

Doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, iż znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu. *Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Harmonijne brzmienie Q-Symphony Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn.

Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń. *Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Pro Doświadczaj każdej oglądanej sceny jeszcze bardziej. Usłysz, jak dźwięk skrupulatnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie.

Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym czy z lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem PRO, poprzez zaimplementowany system głośników (6.2.4), dostarczy Ci więcej realizmu i specyficznych wrażeń, a Ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

postępowe technologie dla porywających wrażeń Najwyższa jakość i fachowe technologie w sytuacji Neo QLED 8K Excellence Line wykraczają ponad przeciętność, gwarantując nieszablonowe doświadczenia i dając poczucie luksusu.

błyskotliwy kontrast i szczegóły Neo Quantum HDR 4000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Excellence Line oferuje atrakcyjne wrażenia dzięki Quantum Mini LED.

technologia Neo Quantum HDR 4000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny, co sprawia, iż możesz dostrzegać choćby najdrobniejsze szczegóły. *Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung.

Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. **Model 65" ma Neo Quantum HDR 3000. Eliminacja rozpraszających odblasków warstwa Antyrefleksyjna Nie pozwól, aby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym.

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najszczególniej. Optymalizacja jasności Tryb Komfort dla Oczu Funkcja pozwala na samoczynne dobranie jasności obrazu i temperatury odcieni, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

dzięki czemu obraz jest bardziej przychylny i miękki dla ludzkich oczu, przez co są mniej podatne na zmęczenie. *Funkcja używa lokalnego IP, aby uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Trójwymiarowa głębia obrazu Wzmocnienie Głębi Obrazu Wzmocnienie Głębi Obrazu to technika, która potrafi odzwierciedlić postrzeganie głębi przez ludzkie oko, powiększając kontrast na pierwszym planie.

dzięki temu wszystkie pierwszoplanowe detale stają się niezwykle realistyczne i wyraźne, a tło pozostaje bez zmian. Większa dynamika ruchu zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ Ciesz się niezwykle płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu, a gdy sam stajesz na polu walki – pokonuj wszelkich przeciwników, bez względu na to, jak nad wyraz są szybcy.

Dzięki nieszablonowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K, możesz radować się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce – bez względu na to, czy jesteś widzem czy graczem. Producent Samsung > Telewizory Samsung technika 8K UHD > Telewizory 8K UHD Rozdzielczość ekranu 7680×4320 zaimplementowane technologie Dolby Atmos ARC Samsung SmartThings Multiroom Link HDR 10+ Bluetooth Audio Quantum HDR AMD FreeSync Premium Multi View Quantum Dot Color Ultimate 8K Dimming Pro HLG Connect Share AI Quantum 8K Quantum Matrix Pro Q-Symohony typ ekranu Prosty Przekątna ekranu 65 cali > Telewizory 65 cali Tuner? DVB-C DVB-T2 DVB-S2 kanon kodowania H.265/HEVC kolekcja Samsung QN900B Model Samsung Excellence Line QE65QN900B Obraz Tryb HDR? Tak Kontrast dynamiczny Mega Obraz w obrazie (PIP)? Tak Wielkość ekranu 165 cm technologia 3D? Nie posiada Częstotliwość odświeżania? 100 Hz wariant matrycy Mini LED Dźwięk Moc głośników 90 W Dolby digital? Tak System dźwięku przestrzennego? Tak Funkcje sieciowe Smart TV Tizen > Telewizory – Tizen Funkcje Smart TV Smart Hub Widżety Smart TV YouTube Netflix HBO Max Wi-Fi? Wi-Fi Komunikacja Bluetooth Wi-Fi DLNA LAN HDMI 2.1 DLNA? Tak HbbTV? Tak oglądarka internetowa? Tak Telegazeta? Tak Złącza ilość złącz HDMI? 4 liczba złącz USB? 3 Złącze EURO? Nie Wejście RF? Tak Wejście komponentowe? Nie Wejście PC VGA? Nie Złącze RS-232C? Nie Gniazdo CI? Tak Ethernet (LAN)? Tak DisplayPort? Nie Cyfrowe wyjście optyczne Tak AV Nie Czytnik kart pamięci? Nie Etykieta energetyczna czujka oświetlenia? Tak Napięcie zasilania 220 – 240 V zużycie mocy? 289 W zużycie mocy w trybie czuwania? 0,5 W Klasa energetyczna? G Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR G Klasa produktywności energetycznej w trybie SDR G właściwości fizyczne standard VESA 400×300 Waga bez podstawy 22,6kg Waga z podstawą 30,5kg Głębokość bez podstawy 1,52cm Głębokość z podstawą 29,8cm Szerokość bez podstawy 143,3cm Szerokość z podstawą 143,3cm Wysokość bez podstawy 82cm Wysokość z podstawą 89,3cm Płynność i pełna kontrola zaawansowane Funkcje Dla Graczy + Wciągnij się w rozrywkę i zapomnij o technologicznych przeszkodach, które mogłyby stanąć na Twojej drodze na podium.

Inne Rankingi:  Telewizor Sony 43 cale 4K

Funkcja FreeSync Premium Pro odpowiada za rozszerzoną płynność animacji i redukcję ścinania klatek i zniwelowanie szarpania obrazu. Automatyczny Tryb Gry zapewni Ci niezauważalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a ulepszony Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi Ci kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowymi słuchawkami i innymi parametrami.

Wszystko po to, abyś zawsze miał przewagę nad przeciwnikiem.


☆ TV LED Samsung QE65QN800 ☆

TV LED Samsung QE65QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65QN800
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067282482fff0ba85931662
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Samsung Excellence Line Neo QLED QE65QN800BT - 65" - 8K - Smart TV

Elita wśród telewizorów Samsung Excellence Line to ekskluzywna linia najnowocześniejszych modeli Neo QLED 8K. Specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze telewizory Samsung zapewniają imponujący realizm obrazu, błyskotliwy, ascetyczny design, inteligentne funkcje oraz przestrzenny dźwięk. Linia powstała, by w morzu niezliczonych modeli, technologii i specyfikacji pomóc Ci wybrać to, co najlepsze. Gwarancją najwyższej jakości i mistrzowskich technologii jest wieloletnie doświadczenie firmy Samsung, która od lat jest numerem 1 w sprzedaży telewizorów w Polsce i na świecie.

Wciągający realizm obrazu Najdoskonalsza technologia wyświetlania pozwala niemal idealnie odwzorować piękno otaczającego świata z każdym jego niuansem. Wypełniony porywającymi kolorami i dokładnie podświetlony wyświetlacz rozpieszcza oczy, zacierając granicę między oglądanym obrazem a rzeczywistością.

dokładna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technologia Quantum Mini LED powoduje, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji. Dzisiaj możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Innowacyjna technika pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów Autentyczna Rozdzielczość 8K Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem+ Doświadczaj każdej oglądanej sceny jeszcze bardziej. Usłysz, jak dźwięk dokładnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie. Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym czy z lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem+, poprzez zastosowany system głośników (4.2.2), dostarczy Ci więcej realizmu i unikalnych wrażeń, a Ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

Specyfikacje ekran 65", 8K Ultra HD, 7680 x 4320px Smart TV Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz technika HDR (High Dynamic Range) HDR10, HLG Złącza HDMI x4, USB x3 Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED

Obraz Przekątna ekranu [cal] 65 Przekątna ekranu [cm] 163 Format ekranu 16:9 Format HD 8K Ultra HD Podwójny tuner HD Tak Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265 typ telewizora MINILED Picture Quality Index 4900 technika producenta Samsung QLED Procesor AI Quantum 8K Funkcje poprawy obrazu Kąt widzenia pionowy 178 Kąt widzenia stopnie 178 Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz

artykuł

Neo QLED 8K Excellence Line

kolekcja

QN800B

ekran

Przekątna ekranu65"

Rozdzielczość7,680 x 4,320

warstwa AntyrefleksyjnaTak

video

Procesor obrazuNeuronowy Procesor AI Quantum 8K

PQI (Picture Quality Index)4900

HDR (High Dynamic Range)Quantum HDR 2000

HDR 10+Certyfikowany HDR10+

Inteligentne SkalowanieTak

HLG (Hybrid Log Gamma)Tak

Kontrasttechnologia Quantum Matrix Pro

Kolor100% Natężenie kolorów (dzięki technice Quantum Dot)

Kąt widzeniaUltra znaczny Kąt Widzenia

Micro DimmingUltimate 8K Dimming Pro

Wzmacniacz KontrastuWzmocnienie Głębi Obrazu

Tryb filmowyTak

Filmmaker Mode (FMM)Tak

Dźwięk

Dolby Digital PlusMS12 5.1ch

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)Tak

Funkcja Adaptacji DźwiękuFunkcja Adaptacji Dźwięku+

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)Dźwięk Podążający za Obiektem+

Q-SymphonyTak

Audio Pre-selection DescriptorTak

Moc RMS70W

typ głośników4.2.2CH

Głośnik niskotonowyTak

Smart TV

Samsung SMART TVSmart

System operacyjnyTizen™

Rozpoznawanie głosu(1-10m)Tak

przeglądarka internetowaTak

Wsparcie dla aplikacji SmartThingsTak

SmartThingsTak

Smart Feature

TV to Mobile - MirroringTak

Urządzenie przenośne do TV – mirroring, DLNATak

TV Initiate MirroringTak

Dotknij i WyświetlTak

wideorozmowyGoogle Duo

Multi ViewTak (do 4 wideo)

Muzyczna ścianaTak

Wsparcie kamer mobilnychTak

Odtwarzacz wideo 360Tak

Wsparcie Kamer 360Tak

WiFi DirectTak

TV Sound to MobileTak

Sound MirroringTak

Tryb AmbientTryb Ambient+

Wireless DexTak

Cloud ServiceMicrosoft 365

Funkcje do gier

automatyczny Tryb GryTak

Game Motion PlusTak

Dynamiczny Korektor CzerniTak

Surround SoundTak

Ultra obszerny Widok w GrachTak

FreesyncFreeSync Premium Pro

Tuner/nadawanie

Tuner DTVDVB-T2CS2/HEVC x 2

Tuner analogowyTak

2 tuneryTak

CI (Common Interface)Tak (CI+(1.4))

HbbTVHbbTV 2.0.3

TV KeyTak

Łączność

Gniazdo HDMI4

USB3

Wejście komponentowe (Y/Pb/Pr)Nie

Wejście kompozytowe (AV)Nie

Ethernet (LAN)Tak

Wyjście audio (minijack)Nie

Wyjście audio cyfrowe (optyczne)1

Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej/satelitarnej)1/1(wspólne z naziemną)/2

Wyjście zewn. (RS-232C)Nie

Gniazdo CI1

HDMI A / Kanał zwrotny (ARC)Tak

eARCTak (HDMI 3)

HDMI Quick SwitchTak

wbudowany WLANTak (WiFi6)

BluetoothTak (BT5.2)

Złącze Anynet+ (HDMI-CEC)Tak

Wzornictwo

WzornictwoAbsolutnie Bezgraniczny Design

RamkaBezramkowy Design

wariant pokrywyUltra Slim

Kolor obudowySTAINLESS STEEL

typ podstawyCONNECTED STAND

Kolor podstawySAND BLACK

Funkcje dopełniające

Wsparcie ekranu 9:16Tak(Wymaga kompatybilnego Obrotowego Uchwytu)

czujka Światła/KoloruTak

samoczynne wyszukiwanie kanałówTak

Obsługa napisówTak

Connect Share™ (dysk twardy)Tak

ConnectShare™ (USB 2.0)Tak

Elektroniczny informator programowy (EPG)Tak

Język OSD27 języków europejskich + Rosyjski (tylko po podłączeniu do sieci EE,LV,LT)

Obraz w obrazie (Picture-In-Picture)Tak

wbudowane łącze Bluetooth HIDTak

Obsługa USB HIDTak

Teletext (TTX)Tak

Moduł One ConnectModuł One Connect Pro

Wsparcie IPv6Tak

Wsparcie MBRTak

Ułatwienia dostępu

Naucz się korzystać z pilota / Poznaj ekran MenuAngielski (brytyjski), niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, holenderski, polski, duński, szwedzki, fiński, norweski, portugalski, rosyjski (tylko po podłączeniu do sieci EE,LV,LT)

Ułatwienia dostępu - Innerozszerzenie / większy Kontrast / Wielokanałowy Dźwięk / Aplikacja SeeColors / Odwrócenie kolorów / Skala Szarości /Zoom Języka Migowego /Powtórzenie w Zwolnionym Tempie /Zoom Graficzny/ Wyłączanie obrazu

Zasilanie oraz rozwiązania Eco

czujka ekoTak

Źródło zasilaniaAC220-240V 50/60Hz

Klasa wydajności energetycznejG

zużycie mocy (tryb czuwania)0.50 W

zużycie mocy w trybie włączenia dla standardowego zakresu dynamicznego (SDR)248 W

samoczynne wyłączanie zasilaniaTak

rozmiary

Opakowanie (SxWxG)1625 x 947 x 210 mm

zestaw z podstawą (SxWxG)1443.7 x 897.7 x 298.4 mm

komplet bez podstawy (SxWxG)1443.7 x 828.4 x 16.9 mm

wymiary podstawy360.0 x 298.4 mm

kanon VESA400 x 300 mm

Waga

Waga brutto (z opakowaniem)42.0 kg

Waga z podstawą31.2 kg

Waga bez podstawy23.3 kg

Akcesoria

Pilot zdalnego sterowaniaTM2280E

Baterie (do pilota)Tak

Jeden Pilot (w komplecie)Tak

Kompatybilny z dopasowanym UchwytemTak

dobrany do Stojaka StudioTak

Kompatybilny z 15m/10m Połączeniem Jednym Prawie Niewidocznym przewodemTak

dobrany do wieszaków MiniTak

dopasowany do wieszaków VesaTak

Instrukcja obsługiTak

Instrukcja w wersji elektronicznejTak

kabel antenowyNie

przewód zasilającyTak

przewód HDMINie


☆ TV LED Samsung QE75QN800 ☆

TV LED Samsung QE75QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067250682fff0ba85931643
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Neo QLED 8K
Excellence Line Piękno w każdym calu
Elita wśród telewizorów Samsung

Excellence Line to luksusowa linia innowacyjnych modeli Neo QLED 8K. Specjalnie wyselekcjonowane, najkorzystniejsze telewizory Samsung gwarantują imponujący realizm obrazu, spektakularny, bezkompromisowy design, inteligentne funkcje oraz przestrzenny dźwięk. Linia powstała, by w morzu niezliczonych modeli, technice i specyfikacji pomóc Ci wybrać to, co najlepsze.
Gwarancją najwyższej jakości i mistrzowskich technice jest wieloletnie doświadczenie marki Samsung, która od lat jest numerem 1 w sprzedaży telewizorów w Polsce i na świecie.*

*Nr 1 w Polsce: w oparciu o raporty dotyczący sprzedaży detalicznej międzynarodowej producenta badawczej za okres styczeń 2016 - marzec 2022. Nr 1 na świecie: Omdia. Ranking przeprowadzony poprzez firmę zewnętrzną na podstawie własnych danych sprzedażowych ze stycznia 2022 r. Badanie nie zostało zlecone przez Samsung, a poleganie na jego wynikach odbywa się na odpowiedzialność podmiotów trzecich.

Wciągający realizm obrazu

Najdoskonalsza technologia wyświetlania pozwala niemal wspaniale odwzorować piękno otaczającego świata z każdym jego niuansem. Wypełniony porywającymi kolorami i precyzyjnie podświetlony wyświetlacz rozpieszcza oczy, zacierając granicę między oglądanym obrazem a rzeczywistością.

precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu
Quantum Mini LED

technika Quantum Mini LED powoduje, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki ulepszonej, 14-bitowej skali luminancji. Dzisiaj możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Postępowa technologia pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony cykl skalowania o jakości zbliżonej do 8K, oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowch, które analizują dane obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana poprzez algorytm, by podnieść jakość dostarczanej treści. Ten inteligentny algorytm, poprzez proces szczegółowego uczenia się, analizuje obrazy, treści wejściowe i podwyższa jakość każdej sceny, jej kontrast i odcienie,doświadczyć w pełni mocy obrazu zbliżonego do 8K.*

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie posiadać użycia do połączenia z komputerem i trybu gry.
Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji
Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów
Autentyczna Rozdzielczość 8K

Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

*Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych sprzętów lub adapterów.

efektowny design ozdobą wnętrza

Mniej znaczy więcej, a prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie. Telewizor Neo QLED Excellence Line ma bardzo smukłą linię, a jego czysta forma – bez zbędnych detali – odmienia wnętrze domu wnosząc do niego harmonię i elegancję.

Piękno minimalizmu
Absolutnie Bezgraniczny Design

Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design z niezwykle smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych.

Zamontowany równolegle do ściany dopasowany Uchwyt

rewelacyjne przypasowanie telewizora do ściany sprawi, że twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz.

*dostosowany Uchwyt sprzedawany jest oddzielnie.
Zamontowany równolegle do ściany
Przewody pod kontrolą
Moduł One Connect Pro

Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej wszystko pod kontrolą. W zależności od przestrzeni, Moduł One Connect Pro może być umiejscowiony obok albo przymocowany do stopy telewizora.

*Prezentowany model to Neo QLED 8K Excellence Line, QN900B Jakość obrazu może się różnić w zależności od usługi świadczonej poprzez Amazon Prime, jak na dodatek połączenia internetowego subskrybenta Wymagana subskrypcja Amazon Prime

Centrum rozrywki i narzędzie pracy

Dzięki funkcjom Smart telewizor oferuje jeszcze więcej treści i możliwości. Może zmienić Twój dom w salę kinową, salon gier, klub fitness albo w centrum konferencyjne. Może również o sporo więcej.

intuicyjne centrum zarządzania
Nowy Smart Hub

ulepszony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem wykorzystywania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

komfortowe zarządzanie urządzeniami
SmartThings

Skorzystaj z funkcji SmartThings i zarządzaj wszystkimi urządzeniami za pomocą pilota, gdy oglądasz telewizję. Dzięki tej funkcji telewizor samoczynnie wykrywa i łączy się z przeróżnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu - równocześnie inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji. Teraz dzieki wbudowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych urządzeń.

*przystępna , a także funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego albo artykułu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania sprzętów w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
**Usługa przystępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Rozmowy na pokaźnym ekranie
videorozmowy

Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do wideorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na pokaźniejszym ekranie. Ciesz się prostym i komfortowym dostępem do videorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swego urządzenia przenośnego.

*Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit albo inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

przejrzyj wszystko na jednym ekranie
Multi View

teraz możesz korzystać z dwóch maszyn równocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i doświadczaj na jednym ekranie wszelkiego, co najkorzystniejsze. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać między telefonem a telewizorem.

*Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *