Telewizor cyfrowy

Ranking Telewizorów cyfrowych – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych cyfrowych telewizorów. Ranking zawierający polecane telewizory cyfrowe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Hisense 120L9HA ☆

TV LED Hisense 120L9HA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9HA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe32da47c9c3986b9d7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9HA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Uzyskaj pełne doznania kina domowego dzięki inteligentnemu projektorowi laserowemu DLP Hisense L9G TriChroma 3000-Lumen XPR 4K UHD. Ten system mieści projektor DLP z potrójnym laserowym źródłem światła o jasności do 3000 lumenów w rozmaitych warunkach oświetleniowych, a kompatybilność z HDR pomaga zapewnić żywe, realistyczne odcienie w połączeniu z kompatybilnymi treściami źródłowymi i sprzętem. Projektor ma zastosowane głośniki 40W i obsługuje Dolby Atmos i Dolby Digital, co gwarantuje kompatybilność z różnymi popularnymi treściami; wyjście optyczne i kompatybilność z eARC zezwalają na podłączenie do kompatybilnego systemu dźwięku przestrzennego. Załączony jest ponadto 100-calowy ekran projektora do konstrukcji na ścianie, zaprojektowany tak, by odrzucać światło z otoczenia,dodatkowo rozszerzyć wyrazistość obrazu w pomieszczeniach o oświetleniu otoczenia....

☆ TV LED Sony XR-55A90J ☆

TV LED Sony XR-55A90J Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-55A90J
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605ccb8a2da47c2be2e03b77
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-55A90J - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj najlepszy z naszych telewizorów OLED, oparty na przełomowym procesorze Cognitive Processor XR™. Odkryj niespotykany kontrast, olbrzymią jasność i czystą czerń połączone ze stylistyką Seamless Edge.

Obraz XR

Pozwól olśnić się kontrastem naszego najlepszego telewizora OLED i głębią naturalnie wyglądającego, realistycznego obrazu. Bezprecedensowy procesor wykorzystuje ludzką perspektywę, by w mgnieniu oka kompleksowo przeanalizować i zoptymalizować setki tysięcy składników, a w połączeniu z niezwykłym panelem OLED zapewnić czystą czerń i najwyższą jasność.

Kontrast XR

Sony Cognitive Processor XR kompleksowo analizuje dane i ulepsza te parametry obrazu, na których skupia się ludzkie oko, gwarantując realistyczne kolory i głębię. Funkcja Kontrast XR OLED Pro dostosowuje jasność do najistotniej intensywnych świateł i głębokiej czerni w cieniach. Dzięki niej szczegóły nie giną i nie ulegają prześwietleniu.

kolor XR

Nasz wyjątkowy wyświetlacz wyposażony w Cognitive Processor XR™ i technologię XR Triluminos Pro™, reprodukuje szerszą paletę barw i najbardziej nietypowe odcienie barw — dzięki czemu wyglądają jak w świecie rzeczywistym. Rozszerzona skala odcieni i nasycenia pozwoli oglądać żywe odcienie i realistyczne faktury kwiatów. Naturalnie wyglądają nawet pastelowe kolory.

XR HDR Remaster

technika XR HDR Remaster zezwala na identyfikację poszczególnych obiektów na ekranie, analizę ich koloru i dobranie kontrastu. Takie obiektowe przetwarzanie, oparte na technice BRAVIA XR™, jest bez porównania bardziej precyzyjne, ponieważ pozwala korygować kolorystykę, nasycenie, jasność, wektor ruchu, przepustowość i inne cechy. W efekcie oglądasz wyjątkowo realistyczne sceny z obszerniejszą głębią, wiernie oddanymi fakturami i naturalnymi kolorami.

Czystość XR

technologia interpolacji XR 4K zapewnia jakość zbliżoną do 4K niezależnie od źródła obrazu. Procesor Cognitive Processor XR przetwarza ogromne ilości danych i rozszerza realizm obrazu, inteligentnie rekonstruując faktury i detale. Na skutek czego futro zwierzęcia ma naturalny wygląd, a skała — ostry kształt.

Interpolacja XR 4K

Procesor Cognitive Processor XR nadaje sygnałom 2K jakość zbliżoną do 4K, dzięki temu obraz staje się niesamowicie realistyczny i wciągający. Do interpolacji XR 4K stosowane są spore ilości informacji. Pozwala na to analizę wzorów w scenach i rekonstrukcję niedużych detali.

4K XR Super Resolution

technika XR Super Resolution namierza poszczególne obiekty w obrazie, a reprodukowane poprzez nią faktury praktycznie nie różnią się wyglądem od rzeczywistości. Procesor BRAVIA XR starannie analizuje i przetwarza informacje, aby zapewnić realistyczne detale i faktury w obrazach o rozdzielczości 4K — czterokrotnie wyższej aniżeli Full HD.

Wygładzanie XR 4K

Wygładzanie XR tworzy łagodny, naturalny obraz 4K bez widocznych pasm barw, które mogą występować na innych telewizorach. W wyświetlanych scenach pojawiają się tysiące odcieni i przejść, co nadaje obrazowi bardzo realistyczny wygląd.

Ruch XR

Sport i kino akcji wyglądają dzisiaj bez porównania lepiej. Procesor Cognitive Processor XR z technologią XR Motion Clarity™ kompleksowo analizuje informacje, by zapewnić płynność akcji i jasny, wyraźny obraz.

XR Motion Clarity

Obraz na telewizorze OLED składa się z milionów indywidualnie sterowanych pikseli, które w połączeniu z technologią OLED XR Motion Clarity™ powodują,choćby szybkie sceny wyglądają ostro i wyraźnie. Żeby uniknąć ich zamazywania się i utraty jasności, zmieniające się obrazy są poddawane starannemu przetwarzaniu.

rewelacyjny do gier

Telewizor BRAVIA pomoże Ci zdobyć przewagę nad rywalami. Wejście HDMI 2.1 umożliwia wyświetlanie obrazu z szybkością 120 kl./s. Bezzwłoczne aktualizowanie obrazu da Ci przewagę w trakcie strzelania, zmagań sportowych i w innych grach z dynamiczną akcją. Wynoszące niespełna 8,5 ms opóźnienie sygnału wejściowego w trybie 4K / 120 kl./s i specjalny tryb Gra nadadzą grze wyjątkową płynność.

Położenie dźwięku XR

Aby dźwięk harmonizował z naszym postrzeganiem świata, funkcja XR Sound Position sprawia, że słychać go zza obrazu. Ekran tego telewizora OLED 4K BRAVIA XR jest także głośnikiem, zatem dźwięk starannie nadaje się do wyświetlanego obrazu i naprawdę wciąga.

Acoustic Surface Audio +

Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+ dźwięk dobiega prosto ze środka ekranu. Generujeją go konkretne siłowniki za wyświetlaczem. Ich wibracja sprawia emisję dźwięku, który przemieszcza się z obrazem. Dźwięk podąża więc za akcją, a znaczne siłowniki w tym modelu nadają ścieżce dźwiękowej pokaźniejszy realizm i gwarantują wyjątkowo wyraźne, naturalne dialogi. Subwoofery z lewej i prawej strony emitują konkretny bas, dzięki temu uzyskujesz wciągający, filmowy dźwięk we własnym domu.

Dźwięk przestrzenny XR

Dzięki technologii BRAVIA XR każdy oglądany obraz zostanie uzupełniony dźwiękiem przestrzennym. Funkcja XR Surround generuje dźwięk przestrzenny w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Zyskujesz więc efekt 3D bez głośników sufitowych albo zwróconych do góry.

Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D

technika przetwarzania sygnału BRAVIA XR pozwala na reprodukcję wciągającego, wielowymiarowego dźwięku. Przekonasz się, że otaczające Cię dźwięki dobiegają nie tylko w poziomie,w dodatku w pionie. Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D wprowadzi do domu emocjonujące brzmienie najnowszych kinowych formatów audio, takich jak Dolby Atmos®, i zapewni efekt przestrzenny choćby w zwykłych stereofonicznych nagraniach.

Wzornictwo Seamless Edge

Bezramkowa budowa nadaje temu telewizorowi finezyjny wygląd i skupia całą uwagę na tym, co najważniejsze — obrazie.

Porządek z kablami

Uchwyty na kable ukrywają przewody i eliminują bałagan, dzięki czemu telewizor korzystnie demonstruje się z przodu, z boków i z tyłu.

Stylistyka One Slate

Zgodnie z naszą koncepcją One Slate telewizor stanowi ważny element przestrzeni mieszkalnej: wyświetla grafikę i prywatne zdjęcia, pozwala wybierać motywy wygaszacza ekranu i zapewnia funkcje zegara.

Google TV

oglądaj ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych z zróżnicowanych serwisów streamingowych. Odnajdziesz je wszystkie w jednym miejscu — uporządkowane tematycznie i podzielone na gatunki stosownie do Twoich zainteresowań.

Wyszukiwanie głosowe z wolnymi rękami

teraz jeszcze szybciej odnajdziesz ulubione treści — używając własnego głosu. Dzięki wyszukiwaniu głosowemu unikasz nieprzystępnej nawigacji i męczącego wpisywania. Starczy, że zapytasz.

BRAVIA CORE™

dedykowana telewizorom Sony Bravia XR platforma Bravia Core proponuje dostęp do ogromnej ilości filmów. Dzięki technologiom BRAVIA XR, Pure Stream i IMAX Enhanced masz możliwość oglądania nadzwyczajnego obrazu i dźwięku w najwyższej jakości.

czujnik światła i koloru

Jeśli zmieni się kolorystyka światła w pomieszczeniu — na przykład z zimnej na ciepłą — trafnie zmieniają sięodcienie na telewizorze, przez co obraz może stać się nienaturalny. Ten telewizor jest wyekwipowany w sensor światła RGB, który optymalizuje jasność i kolorystykę obrazu stosownie do źródła światła i warunków panujących w pomieszczeniu.

Współpraca z Apple AirPlay i Apple HomeKit

Dzięki Apple AirPlay możesz przesyłać strumieniowo wideo i audio do telewizora bezpośrednio z iPhone'a, iPada albo Maca. Oglądaj filmy i programy z aplikacji Apple TV, ulubionych aplikacji, a nawet Safari. Udostępnij swoje zdjęcia wszystkim w pokoju.

zastosowany Chromecast

Telewizor z technologią Chromecast built-in pozwala wyświetlać — w pełnej jakości — filmy, gry i aplikacje z maszyn mobilnych. By obejrzeć ulubione treści na obfitym ekranie, wystarczy wybrać ikonę przesyłania na urządzeniu z systemem Android albo iOS. Gdy zacznie się przesyłanie, możesz dalej przeglądać Internet na telefonie lub tablecie.

Acoustic Auto Calibration

Telewizor wykrywa miejsce, w którym siedzisz, i adekwatnie optymalizuje dźwięk. Na skutek czego brzmi on tak, jak przy słuchaniu naprzeciwko ekranu telewizora. Na odbiór dźwięku mogą wpływać przeróżne części wnętrza. Przykładowo, zasłony tłumią dźwięk, a przedmioty stojące przed telewizorem utrudniają emisję i pogarszają wrażenia przy słuchaniu. Ten telewizor lokalizuje przedmioty i dopasowuje reprodukcję dźwięku do solidnego wnętrza.

Netflix Calibrated Mode

Tryb Netflix Calibrated Mode został zaprojektowany z myślą o oglądaniu oryginalnych produkcji serwisu Netflix w studyjnej jakości obrazu. Dzięki temu trybowi intencje twórców są wiernie odwzorowane.

IMAX Enhanced

Ten telewizor 4K Smart TV Sony ma dokument IMAX Enhanced — świadectwo najwyższej wierności obrazu i dźwięku. Włącz tryb obrazu IMAX Enhanced, by w pełni wykorzystywać zremasterowane materiały IMAX Enhanced i zapewnić sobie jeszcze bardziej pasjonującą rozrywkę.

Dolby Vision® i Dolby Atmos®

Przenieś kino do domu. Dzięki systemowi Dolby Vision® sceny stają się żywsze i bardziej autentyczne. Z kolei Dolby Atmos® wypełnia pokój wszechogarniającym dźwiękiem przestrzennym.

Inteligentny pilot

Do obsługi wszystkich połączonych sprzętów wystarczy Ci jeden inteligentny pilot. Jednym naciśnięciem przycisku przejdziesz także do serwisu z filmami na życzenie, by już po chwili w pokoju zagościły ulubione filmy i programy.


☆ TV LED Hisense 65A85K ☆

TV LED Hisense 65A85K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65A85K
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4576882fff084c42f4f76
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65A85K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Hisense OLED A85K to flagowy telewizor, który proponuje perfekcyjną jakość obrazu dzięki matrycy OLED. Rozdzielczość 4K i technologia HDR10+ umożliwiają odtwarzanie szczegółów i kolorów w niesamowitej jakości.

Obsługa HDR obejmuje formaty Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HDR10, HLG i HDR10+. Telewizor może się także pochwalić dokumentem IMAX Enhanced. Video DSP to czterordzeniowy procesor MediaTek MT9618.

Czas odpowiedzi to 3ms GTG, z opóźnieniem wejściowym 9ms. System audio obejmuje w sumie sześć głośników, obsługuje Dolby Digital, NICAM stereo i ma łączną moc 60W. Łączność obejmuje dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.1, dwa wejścia HDMI 2.1 (do weryfikacji obsługiwanych funkcji), dwa gniazda HDMI 2.0, CI + 1.4, porty USB 2.0 / USB 3.0, kompozytowe wejście A/V, optyczne wyjście cyfrowe, LAN port i minijack na słuchawki.

Sekcja strojenia obejmuje dekodery cyfrowej telewizji naziemnej i satelitarnej....


☆ TV LED Samsung QE85QN800 ☆

TV LED Samsung QE85QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb33f2da47c2be2e03b66
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE85QN800AT 85" olśniewający obraz dzięki starannej kontroli podświetlenia technika Quantum Mini LED w telewizorze Samsung QE85QN800AT 85" powoduje, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a Ty możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły.

postępowa technika sprawia, iż każdy detal obrazu zniewoli Cię wyrazistością jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony cykl skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje wizualne.

Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI poprzez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe i unosi jakość każdej sceny, jej kontrast, odcienie abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K.

Procesor odpowiada jeszcze za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł radować się szczególnie realistycznym obrazem. Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Jakość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą genialne niezależnie od jasności. Nie pozwól, aby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym.

Inne Rankingi:  Telewizor Philips 22 cale

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co uwielbiasz oglądać najistotniej. Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED proponuje atrakcyjne wrażenia z treści HDR.

technika Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny zezwalając zobaczyć choćby najdrobniejsze szczegóły. Dostrzegaj każdy szczegół pod każdym kątem. Ultra spory Kąt Widzenia zagwarantuje znakomity obraz nawet z boku, a Ty zawsze masz najlepsze miejsce przed telewizorem.

Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem +. Zastosowany system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń.

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja Q-Symphony sprawia, iż głośniki telewizora Samsung QE85QN800AT 85" synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci usztywniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz doświadczać nieprzeciętnego brzmienia. Na podstawie analizy swego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk znakomicie dobrany do Twojej przestrzeni.

Prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami z oglądania. Absolutnie bezgran...


☆ TV LED TCL 65C935 ☆

TV LED TCL 65C935 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 65C935
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62856cd98e441a318c7c1e1a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 65C935 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Amazon Prime, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:procesor 4-rdzeniowy, wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), T-Link;Funkcje uzupełniające:oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zaimplementowany subwoofer, głośniki Onkyo;dodatkowe opcje obrazu:Micro Dimming, DNR - cyfrowa redukcja szumów, 10-bitowy panel, Quantum Dot, AiPQ 2.0 Engine, AMD FreeSync Premium Pro, częstotliwość odświeżania do 144 Hz, UHD SR Neural Networks, 4K HDR Premium 2000;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Duo;Pozostałe funkcje i parametry:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, obsługa głosowa;Głębokość telewizora:5,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:30,9 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);Wiadomości dopełniające:HDMI HCDP 2.3, USB HID, Bluetooth A2DP, HID, Wi-Fi ax/ac/n 2,4 / 5 GHz;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor pokrywy:tytanowy;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zjednoczy HDMI:4;liczba zwiąże USB:1;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast, DLNA, MHL / Mobile HD Link;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Perfomance Index-4800;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:Mini LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:65 cali;Przekątna matrycy cm:164 cm;Przekątna ekranu:65 cali;Przekątna ekranu:od 60 do 69 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:65 ";Przekątna ekranu widzialna cm:164 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;wariant podstawy:stopka;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;kolekcja:TCL seria C93;linia (wariantowanie):C935X1;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Google TV;Smart TV:Smart TV, Google TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 4.1 / 4 x 15 W + 30 W;System Smart:Google TV (Android 11);Szerokość:144,6 cm;Szerokość podstawy:48,5 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technologia obrazu:QLED, Mini LED;Odświeżanie:technika 4800 Hz;technologia producenta:TCL mini LED QLED;Technologie dla graczy:Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync;uzupełniające opcje dźwięku:AVL, Bluetooth Audio, Dolby AC4, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby TrueHD, HDMI eARC, Sou...

☆ TV LED Sony XR-55A95 ☆

TV LED Sony XR-55A95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-55A95
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb3082fff0690d6948e4
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-55A95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Odbieraj podstawowe kanały za darmo dzięki tunerowi DVB - T2 Chcesz odbierać naziemną telewizję cyfrową? W związku ze zmianą systemu nadawania telewizji naziemnej, ten model spełnia najnowsze kryteria, gdyż wbudowany tuner DVB-T2. Cyfrowa transmisja informacji multimedialnych charakteryzuje się nad wyraz wysoką jakością i niską podatnością na zakłócenia. Zapewnij sobie wygodny dostęp do podstawowych stacji telewizyjnych i wybierz telewizor z tunerem DVB-T2.
OLED 4K Cokolwiek oglądasz, procesor Sony Cognitive Processor XR interpoluje obraz, nadając mu jakość zbliżoną do 4K. Ekran OLED nieszablonowy kontrast, precyzyjnie sterowany poprzez naszą nieszablonową technologię w celu zapewnienia realistycznej głębi i czystej czerni w każdej scenie. Zobacz, jak procesor Cognitive Processor XR przenosi obraz i dźwięk na nowy poziom. Rewolucyjny procesor w telewizorach Sony BRAVIA XR reprodukuje obraz i dźwięk w stanowczo realistyczny sposób, zgodnie z działaniem wzroku i słuchu. Uwzględnienie cechy wzroku i kompleksowa analiza obrazów zapewniają realistyczną głębię, nieszablonowy kontrast i spektakularne, żywe odcienie.
Kontrast XR OLED Pro technologia XR OLED Contrast Pro wzmacnia kolor i kontrast w jasnych fragmentach. Rewelacyjna czystość czerni i duża szczytowa jasność nadają obrazowi nieszablonowy realizm. Ten telewizor OLED z panelem o wysokiej luminancji jest zaopatrzony w sensor temperatury. Dzięki czemu procesor Cognitive Processor XR może sterować światłem z uwzględnieniem temperatury ekranu, tak aby wszystkie piksele w jasnych obszarach świeciły jednocześnie.
XR Triluminos Max Żaden z naszych paneli nie proponuje jednakowo szerokiej palety kolorów jak nowy OLED(QD-OLED). Do jej uzyskania przyczynia się procesor Cognitive Processor XR, odtwarzający naturalne, miłe dla oka barwy i odcienie. Dzięki niemu obraz ma żywe odcienie i realistyczne faktury przy każdym poziomie jasności.
XR HDR Remaster technologia XR HDR Remaster pozwala na identyfikację poszczególnych obiektów na ekranie, analizę ich koloru i dostosowanie kontrastu w celu rozszerzenia realizmu. Takie obiektowe przetwarzanie, oparte na technice BRAVIA XR, jest bez porównania bardziej skrupulatne, ponieważ pozwala korygować kolorystykę, nasycenie, jasność, wektor ruchu, przepustowość i inne właściwości. W efekcie oglądasz wyjątkowo realistyczne sceny z większą głębią, wiernie oddanymi fakturami i naturalnymi kolorami.
Interpolacja XR 4K technika interpolacji XR 4K nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Procesor Cognitive Processor XR przetwarza ogromne ilości informacji i inteligentnie rekonstruuje faktury i detale,powiększyć realizm obrazu.
Wzornictwo Dual Style wariant ustawienia przedniego i stylistyka One Slate skupiają uwagę widza na ekranie, by zapewnić maksymalną intensywność przeżyć i zlikwidować wszystko, co może dekoncentrować. Wariant ustawienia tylnego umożliwia umieszczenie telewizora nad wyraz blisko ściany, żeby pozostawał on w perfekcyjnej harmonii z wnętrzem.

☆ TV LED Hisense 120L9G ☆

TV LED Hisense 120L9G Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9G
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f1892da47c8ab996d53a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Hisense jest pionierem w dziedzinie technice telewizji laserowej od 2K do 4K, od jednokolorowych do dwukolorowych i trójkolorowych źródeł światła laserowego. Hisense ma ponad 1300 zarejestrowanych patentów, najnowocześniejsze technologie i najmocniej dojrzałe produkty laserowej telewizji. Hisense wypuścił swój pierwszy telewizor laserowy w 2014 roku, opierając się na długiej historii badań i rozwoju, która rozpoczęła się w 2011 roku. Dzięki specyficznej technice laserowej Trichroma odcienie podstawowe RGB (czerwony, zielony, niebieski) są generowane za pomocą oddzielnych laserów, co zapewnia nadzwyczajną reprezentację odcieni. Najwyższy kanon przestrzeni barw telewizorów Hisense Laser osiąga do 107 procent przestrzeni barw standardu BT2020 zdefiniowanego dla sygnałów telewizyjnych i zezwala na niezwykle fascynujący kolorowy wyświetlacz....

☆ TV LED Hisense 65U7KQ ☆

TV LED Hisense 65U7KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65U7KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649148b58e441aa65baea238
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65U7KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor HISENSE 65U7KQ proponuje jakość obrazu w rozdzielczości 4K na ekranie o przekątnej 65 cali. Niezapomnianych wrażeń dostarcza pełne podświetlenie matrycy z lokalnym wygaszaniem oraz wspaniały system optymalizacji koloru.

Poczuj rozrywkę swymi zmysłami – Dolby Atmos i Dolby Vision proponuje najwyższe standardy podczas seansu filmowego i dynamicznej rozgrywki....


☆ TV LED Philips 55OLED718 ☆

TV LED Philips 55OLED718 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 55OLED718
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4578382fff084c42f4f9f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 55OLED718 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


AMD FreeSync: Tak
Aplikacje wideo: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Apple TV, Disney+
Audio Return Channel (ARC): Tak
Bluetooth: Tak
Consumer Electronics Control (CEC): EasyLink
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm): 139 cm
EAN: 8718863038369
Format kompresji zdjęć: PNG, BMP, GIF, HEIF, JPEG
Funkcje dotyczące telegazety: Tak
Funkcje gier: automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 58 mm
Głębokość opakowania: 160 mm
Głębokość podstawy: 24 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 240 mm
HbbTV: Tak
HDCP: Tak
ilość głośników: 2
liczba portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
ilość portów HDMI: 4
Interfejs do konstrukcji panelu: 300 x 300 mm
Klasa wydajności energetycznej (HDR): F
Klasa produktywności energetycznej (SDR): G
Kod Producenta: 55OLED718/12
Kolor podstawy: Chrom
kolor artykułu: metaliczny
zarys ekranu: Płaski
liczba portów USB 2.0: 3
liczba rdzeni procesora: 4
Moc wyjściowa (RMS): 40 W
Moduł CI+: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
Natywna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
NVIDIA G-SYNC: Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Obsługiwane formaty audio: WAV, MP3, WMA, WMA-PRO, AAC, FLAC
Obsługiwane formaty plików video: AVI, MPEG2, HEVC, H.265, MPEG4, MPEG1, MKV, VP9
Obsługiwany format napisów: SUB, SRT, TXT, SSA, ASS, SMI
pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Podstawa biurkowa: Tak
Przekątna ekranu: 55"
Przewodowa sieć lan: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Skala sprawności energetycznej: Od A do G
Smart TV: Tak
standard VESA: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Sterowanie głosem: Tak
System formatu sygnału cyfrowego: DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
Szerokość (bez podstawy): 1228 mm
Szerokość opakowania: 1400 mm
Szerokość podstawy: 79,8 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 1228 mm
technologia High Dynamic Range (HDR): Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
technika przetwarzania obrazu: Philips P5 Perfect Picture Engine
technologia wyświetlacza: OLED
Technologie dekodowania dźwięku: Dolby Digital, DTS:X
Teletekst: 1000 stron(y)
Telewizja internetowa: Tak
wariant AMD FreeSync: FreeSync Premium
typ HD: 4K Ultra HD
wariant tunera: Analogowe i cyfrowe
lepszy kanał zwrotny audio (eARC): Tak
Ustawienia korektora: Tak
W pakiecie pilot zdalnego sterowania: Tak
Waga (bez podstawy): 17,9 kg
Waga (z podstawą): 18,2 kg
Waga wraz z opakowaniem: 23,5 kg
zastosowane dekodery dzwieku: DTX, Dolby Atmos, Dolby Digital
Wejście cyfrowe audio: 1
Wersja Bluetooth: 5.0
Wersja HDMI: 2.0/2.1
Wi-Fi: Tak
Wspólny interfejs: Tak
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Wysokość (bez podstawy): 708 mm
Wysokość opakowania: 860 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 723 mm
Zainstalowany system operacyjny: Google TV
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 76 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 84 kWh

☆ TV LED Hisense 75U8KQ ☆

TV LED Hisense 75U8KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 75U8KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64c0c91382fff0bc7e2f3237
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 75U8KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor HISENSE oferuje jakość obrazu w rozdzielczości 4K na ekranie o przekątnej 75 cali. Niezapomnianych wrażeń dostarcza pełne podświetlenie matrycy z lokalnym wygaszaniem, a także doskonały system optymalizacji koloru. Poczuj rozrywkę swymi zmysłami – Dolby Atmos i Dolby Vision oferuje najwyższe standardy podczas seansu filmowego i dynamicznej rozgrywki....

Najtańsze cyfrowe Telewizory – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych telewizorów cyfrowych. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Philips 75PUS8118 ☆

TV LED Philips 75PUS8118 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 75PUS8118
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4579482fff084c42f4fb8
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 75PUS8118 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Philips 75PUS8118/12 75" 4K UHD Ambilight Chcesz radować się najnowszymi premierami? Po prostu powiedz wbudowanemu w ten telewizor asystentowi Alexa, czego szukasz, a potem usiądź komfortowo, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w dramat!

Inne Rankingi:  Telewizor do 1000 zł

Ciesz się także szczególnie ostrym obrazem i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Przekątna ekranu: 75" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K UHD ekran: LED Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Moc wyjściowa dźwięku (RMS): 20 W Ambilight Dolby Atmos Smart TV HDR Zanurz się w tym, co kochasz.

Telewizor Ambilight. Telewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się pokaźniejszy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.

stanowczo ostry i żywy obraz. Niezależnie od tego, co oglądasz, ten telewizor LED 4K z systemem Ambilight zagwarantuje jasny, niezwykle ostry obraz o żywych kolorach. Telewizor jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów — nawet w ciemnych i jasnych obszarach — w trakcie przesyłania strumieniowego treści HDR.

Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos. Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Sprawdź obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, żeby coś na nich dostrzec!

Usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół Ciebie. Znakomity telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV. Z nowym telewizorem Smart TV wyszukasz ulubioną rozrywkę.

lubisz serial? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. Jeśli szukasz czegoś nowego, możesz oglądać kategorie, takie jak akcja lub dramat, i wyświetlać sugestie z najkorzystniejszych usług strumieniowych – wszystko w jednym miejscu.

Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google* i Alexa Możesz wybierać spomiędzy wielu asystentów głosowych! Możesz mówić bezpośrednio do zaimplementowanej w telewizor Alexy za pomocą przycisku na pilocie.

Jeśli w tym czasie oglądasz telewizję, głośność telewizora zostanie zmniejszona,zastosowany mikrofon mógł wyraźnie odebrać Twój głos. Możesz również sterować telewizorem przy pomocy inteligentnych głośników Google.

Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości. Praktycznie pozbawiony ramek wyświetlacz tego telewizora z systemem Ambilight pasuje do niemal każdego wnętrza, a smukła, ciemnoszara podstawa ma genialną wysokość, aby zmieścić soundbar.

W naszych opakowaniach wykorzystujemy karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a w materiałach drukowanych — papier z recyklingu. Znakomity do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli. Złącze HDMI 2.1 pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki prędkiej rozgrywce i płynnej grafice.

Urządzenie obsługuje technologię VRR, ustawienie znikomego opóźnienia aktywuje się samoczynnie po włączeniu konsoli. Tryb gry systemu Ambilight sprawia, że emocje są jeszcze intensywniejsze. SPECYFIKACJA technologicznA Ambilight Funkcje Ambilight: regulowanie się do koloru ściany, Tryb Lounge, Tryb gry, Ambilight Muzyka, AmbiSleep, zastosowana funkcja Ambilight Wersja Ambilight: 3-stronny Obraz/ekran Przekątna ekranu (cale): 75 cali Przekątna ekranu (cm): 189 cm wyświetlacz: LED 4K Ultra HD Rozdzielczość panelu: 3840 x 2160 Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Silnik graficzny: Pixel Precise Ultra HD Funkcje poprawy obrazu: HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma), Zgodność z formatem HDR10+, Dolby Vision, Natural Motion Rozdzielczość wejściowa wyświetlacza Rozdzielczość – Częstotliwość odświeżania: 576p–50 Hz 640 x 480–60 Hz 720p–50 Hz, 60 Hz 1920 x 1080p–24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz 2560 x 1440–60 Hz 3840 x 2160p–24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz Tuner/Odtwarzanie/Transmisja Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Przewodnik telewizyjny*: Elektroniczny program na 8 dni Wskaźnik siły sygnału: Tak Telegazeta: Telegazeta Hypertext (1000 stron) Obsługa HEVC: Tak Smart TV System operacyjny: Smart TV z usprawnionym systemem operacyjnym Funkcje technice Smart TV Interakcja z użytkownikiem: SimplyShare, Dublowanie ekranu Telewizor interaktywny: HbbTV Aplikacje SmartTV*: YouTube, Sklep Philips, Filmy Amazon Prime, Netflix Sterowanie głosowe: zaimplementowana aplikacja Amazon Alexa, Współpraca z usługą Alexa, Obsługa Asystenta Google Odtwarzane formaty wideo Kontenery: AVI, MKV H264/MPEG-4 AVC MPEG-1 MPEG-2 MPEG-4 VP9 HEVC (H.265) AV1 Odtwarzane formaty muzyki AAC MP3 WAV WMA (od wersji 2 do wersji 9.2) WMA-PRO (wersja 9 i 10) FLAC Obsługiwane formaty napisów.SMI.SRT.SSA.SUB.TXT.ASS Formaty odtwarzania obrazu JPEG BMP GIF PNG HEIF Przetwarzanie Moc przetwarzania: Dwurdzeniowy Dźwięk Moc wyjściowa (RMS): 20 W Konfiguracja głośników: 2X10 W głośniki pełnozakresowe Kodek:, Dolby Digital MS12, V2.5; DTS-HD (M6) Funkcje poprawy dźwięku Dźwięk


☆ TV LED Philips 48OLED718 ☆

TV LED Philips 48OLED718 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 48OLED718
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4576a82fff084c42f4f7a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 48OLED718 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

telewizor oled przybliża cię do wszystkiego, co kochasz. Realistyczny obraz, dźwięk dolby atmos i wciągający efekt poświaty ambilight tworzą kinowe doświadczenia podczas oglądania każdego programu i filmu i podczas każdej rozgrywki.

wszystko w twoim salonie.korzyści:dzięki systemom dolby vision i dolby atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał ci pokazać — nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, żeby coś na nich dostrzec!

usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół ciebie.telewizory ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem led za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając cię w aureoli kolorowego światła.

to wszystko zmienia: twój telewizor wydaje się większy, a ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.procesor p5 philips z technologią ai gwarantuje obraz tak realistyczny, że czujesz się jego częścią.

nowoczesny algorytm si przetwarza obrazy w sposób podobny do ludzkiego mózgu. Bez względu na to, co oglądasz, zapewnia on wszystkie detale, kontrast, bogate kolory i płynny ruch.co chcesz oglądać? google tv łączy filmy, programy i niemało innych, spośród twoich aplikacji i subskrypcji i organizuje je dla ciebie.

otrzymasz sugestie na podstawie tego, co uwielbiasz, możesz nawet zastosować aplikacji google tv w telefonie, by stworzyć listę do obejrzenia poza domem.


☆ TV LED Samsung UE75CU8002 ☆

TV LED Samsung UE75CU8002 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE75CU8002
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6453686c82fff07e42b01799
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE75CU8002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor SAMSUNG UE75CU8002K 75" LED 4K Tizen TV

zachwycająca jakość obrazu

Dynamicznyprzejrzysty

progresywna technika fosforu szczegółowo odwzorowuje odcienie

Smukły Design

Urządzenie ma wyjątkowo wykwintny i smukły design

Pilot SolarCell

Energia świetlna do zasilania pilota czerpana jest ze sztucznego oświetlenia i słońca

Smart Hub

Filmy, gry, programy telewizyjne – teraz wszystko znajdziesz w tym samym miejscu dzięki inteligentnemu centrum zarządzania rozrywką

Dynamicznytransparentny

bogactwo kolorów

Dynamicznyklarowny to zupełnie nowy poziom UHD. Sprawi, że zanurzysz się w obrazie, który zniewoli Cię miliardem odcieni. Zaawansowana technika fosforu zapewni odwzorowanie żywych barw w wielu wariacjach. Dzisiaj oglądając film zauważysz mnóstwo choćby najistotniej subtelnych szczegółów.

Wzmacniacz Kontrastu

Dynamiczne wzmocnienie kontrastu

Doświadczaj obrazu, który wygląda bardzo naturalnie i zachwyca ogromną liczbą wyraźnych detali. Funkcja Wzmacniacz Kontrastu analizuje fragmenty wyświetlanych scen i dynamicznie wzmacnia kontrast, rozszerzając poczucie głębi i pełni barw.

HDR

Moc kontrastu

Obraz filmowy jeszcze nigdy nie zniewalał tyloma szczegółami. Dzięki temu,technologia HDR reguluje poziom jasności, doświadczysz całego bogactwa szczegółów zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych scenach.

Procesor Crystal 4K

Skalowanie do rozdzielczości 4K z realistycznym odwzorowaniem barw

Skalowanie obrazu wyjściowego do rozdzielczości zbliżonej do 4K zagwarantuje Procesor Crystal 4K. Proces mapowania odcieni odpowiada natomiast za bardziej realistyczne odwzorowanie kolorów. Dzięki tym rozwiązaniom odkryjesz moc kolorów w olśniewającej rozdzielczości.

Smukły Design

Wyjątkowo smukły i nad wyraz elegancki

obudowa telewizora jest smukła i wytworna, dzięki czemu znakomicie wtapia się w otoczenie. Fason urządzenia jest uniwersalny i potrafi sprawdzić się w każdym wnętrzu.

Pilot SolarCell

Zasilany energią świetlną

ulepszony Pilot SolarCell sprawia, że jednorazowe baterie stają się niepotrzebne. To dlatego, iż na obudowie urządzenia umieszczone są panele słoneczne. Zasilanie wykorzystuje energią świetlną: słoneczną lub pochodzącą ze nienaturalnego oświetlenia.

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite

Kinowa jakość brzmienia, unikalne wrażenia

Nastaw się na niepowtarzalne wrażenia i więcej realizmu. Z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite w wirtualnych górnych głośnikach doświadczysz brzmień o kinowej jakości.

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Dźwięk dostosowany do treści

Ciesz się brzmieniem perfekcyjnie odpowiadającym temu, co obecnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym i zawsze zapewnia najlepsze efekty dźwiękowe. Z Funkcją Adaptacji Dźwięku możesz czerpać jeszcze więcej satysfakcji z domowych seansów.

Q-Symphony

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Zsynchronizuj głośniki telewizora z soundbarem dzięki Funkcji Q-Symphony. Niech dwa urządzenia otoczą Cię harmonijnym współbrzmieniem. Daj się zaskoczyć wzmocnionemu i wciągającemu dźwiękowi, który zagwarantuje jeszcze bardziej intensywne wrażenia.

Upłynniacz Ruchu

udoskonalona dynamika ruchu w relacjach sportowych

wyjątkowo płynny ruch w trakcie transmisji wydarzeń sportowych sprawi, iż poczujesz się jak na stadionie. Niezapomniane wrażenia zapewni Ci udoskonalona dynamika bez opóźnień i rozmyć.

Smart Hub

Inteligentne centrum zarządzania rozrywką

Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w stosowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu albo graniu. Centrum rozrywki zagwarantuje podział kategorii i ich optymalizację pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań. Od wszelkiego, czego Ci potrzeba, dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.

SmartThings

Sterowanie domowymi urządzeniami

Skorzystaj z funkcji SmartThings, by zarządzać domowymi urządzeniami przy pomocy pilota, gdy oglądasz telewizję. Dzięki tej funkcji telewizor automatycznie namierza i łączy się z zróżnicowanymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu - równocześnie inteligentnymi, przenośnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji.

 • Tuner: DVB-C, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
 • Złącza: HDMI x3, USB x2
 • Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
 • ekran: 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
 • Przekątna ekranu [cal]: 75
 • Format HD: UHD/4K
 • technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
 • technologia odświeżania: Brak danych
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
 • Smart TV: Tak
 • Android TV: Nie
 • Wi-Fi: Tak
 • Dla graczy: Tak
 • liczba zbrata USB: 2
 • Kolor obudowy: Czarny

☆ TV LED Samsung QE50QN92 ☆

TV LED Samsung QE50QN92 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE50QN92
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6453687682fff07e42b0179f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE50QN92 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma), HDR10+ Adaptive;informacje dopełniające:USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, Multiview, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Tryb Ambient+, automatyczny Tryb Gry, Ultra znaczny Obraz w Grach, wsparcie kamer przenośnych, Dynamiczny Korektor Czerni;Funkcje dopełniające:PiP (obraz w obrazie), oglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:wbudowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie barw), AI Upscale (Inteligentne Skalowanie), AMD FreeSync Premium Pro, Auto HDR Remastering (automatyczny Remastering HDR), częstotliwość odświeżania do 144 Hz, czujnik światła i koloru, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), Motion Xcelerator Turbo Plus (zaawansowany Upłynniacz Ruchu+), Neo Quantum HDR, Neuronowy Procesor AI Quantum 4K, powłoka Antyrefleksyjna, Smart Calibration Basic/Professional, tryb HGiG, Ultimate UHD Dimming Pro, Ultra Viewing Angle (Ultra szeroki Kąt Widzenia), Wzmocnienie Głębi Obrazu;Funkcje Smart TV:SmartThings, Dotknij i wyświetl, Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie przenośne do TV), Inteligentna Kalibracja Pro, Google Meet, Microsoft 365;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, PiP - 2 tunery;Głębokość:2,7 cm;Głębokość z podstawą:22 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);dane uzupełniające:USB HID, Bluetooth HID, Wi-Fi5;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:metaliczny/szary;Kolor obudowy:metaliczny;Kontrast dynamiczny:Quantum Matrix Technology;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba dopasuje HDMI:4;liczba zbrata USB:2;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2023;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;PIP (obraz w obrazie):PiP - 2 tunery;pobór mocy (max):175 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Mini LED;Podwójny tuner HD:tak;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:50 ";Przekątna ekranu cm:126 cm;rozmiar ekranu:50 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:50 ";Przekątna ekranu widzialna cm:126 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:nowa;typ podstawy:stop...

☆ TV LED Samsung QE43QN92 ☆

TV LED Samsung QE43QN92 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE43QN92
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6453688a82fff07e42b017f7
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor 29 cali

☆ TV LED Samsung QE43QN92 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma), HDR10+ Adaptive;informacje dopełniające:USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, Multiview, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Tryb Ambient+, samoczynny Tryb Gry, Ultra spory Obraz w Grach, wsparcie kamer przenośnych, Dynamiczny Korektor Czerni;Funkcje dopełniające:PiP (obraz w obrazie), przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje poprawy obrazu:100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie kolorów), AI Upscale (Inteligentne Skalowanie), AMD FreeSync Premium Pro, Auto HDR Remastering (automatyczny Remastering HDR), częstotliwość odświeżania do 144 Hz, czujnik światła i koloru, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), Motion Xcelerator Turbo Plus (progresywny Upłynniacz Ruchu+), Neo Quantum HDR, Neuronowy Procesor AI Quantum 4K, warstwa Antyrefleksyjna, Smart Calibration Basic/Professional, tryb HGiG, Ultimate UHD Dimming Pro, Ultra Viewing Angle (Ultra wielki Kąt Widzenia), Wzmocnienie Głębi Obrazu;Funkcje Smart TV:SmartThings, Dotknij i wyświetl, Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie przenośne do TV), Inteligentna Kalibracja Pro, Google Meet, Microsoft 365;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, PiP - 2 tunery;Głębokość:2,7 cm;Głębokość z podstawą:22 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);informacje dopełniające:USB HID, Bluetooth HID, Wi-Fi5;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor obudowy:metaliczny;Kontrast dynamiczny:Quantum Matrix Technology;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zjednoczy HDMI:4;ilość złączy USB:2;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2023;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;odporność - legale 1:0;odporność - legale 2:0;PIP (obraz w obrazie):PiP - 2 tunery;pobór mocy (max):145 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Mini LED;Podwójny tuner HD:tak;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:43 ";Przekątna ekranu cm:108 cm;wymiar ekranu:43 ";Przekątna ekranu:od 40 do 49 ";Przekątna ekranu widzialna cale:43 ";Przekątna ekranu widzialna cm:108 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj podst...


☆ TV LED Panasonic TX-48LZ800 ☆

TV LED Panasonic TX-48LZ800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-48LZ800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421ffe2da47c9c3986b9ee
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-48LZ800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor OLED TV TX-48LZ800E Odkryj znakomity obraz OLED, który zapewnia prawdziwie kinowe wrażenia Telewizor OLED 4K kolekcji LZ800 ożywia zawartość. Dzięki panelowi OLED możesz cieszyć się wiernym odwzorowaniem szczegółów, idealnymi kolorami i głęboką czernią. Usłysz wszystko dzięki dźwiękowi przestrzennemu Dolby Atmos®. Połącz przez złącze HDMI 2.1, aby zyskać emocjonujące wrażenia podczas gry. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie pokazuje model TX-65LZ800. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie dzisiaj. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane poprzez fachowych filmowców telewizory 4K OLED oszałamiający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Głęboka czerń Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych barw i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna. Równocześnie procesor HCX Pro AI nieustannie analizuje właściwości obrazu, dopasowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, żeby zapewnić wyższą jakość obrazu. Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi Dolby Atmos® technika Dolby Atmos® — wykorzystywana w innowacyjnych salach kinowych i naszych telewizorach premium zapewnia zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk. Efekty dźwiękowe są starannie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, wytwarzając realistyczną atmosferę. Cinema Surround Cinema Surround — uzupełnia nadzwyczajny obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji. Zintegrowane głośniki i system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom. Inteligentny sposób na doskonały obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, bezustannie dopasowując parametry obrazu. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia. Wystarczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie innowacyjne inteligentne wykrywanie — lokalizując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, żeby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu. Adekwatna jasność i znakomite barwy w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału. Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scena...

☆ TV LED Panasonic TX-48LZ980 ☆

TV LED Panasonic TX-48LZ980 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-48LZ980
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 638dd12d82fff004362a1df7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-48LZ980 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-48LZ980E Odkryj idealny obraz OLED, który gwarantuje prawdziwie kinowe wrażenia Telewizor OLED 4K serii LZ980 ożywia zawartość. Dzięki panelowi OLED możesz radować się wiernym odwzorowaniem szczegółów, doskonałymi kolorami i głęboką czernią.

Usłysz wszystko dzięki dźwiękowi przestrzennemu Dolby Atmos®. Połącz przez złącze HDMI 2.1, by zyskać emocjonujące wrażenia podczas gry. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niż oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane poprzez fachowych filmowców telewizory 4K OLED zachwycający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, by to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Głęboka czerń Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych odcieni i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna. Równocześnie procesor HCX Pro AI nieustannie analizuje atrybuty obrazu, dopasowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, by zapewnić wyższą jakość obrazu.

Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi Dolby Atmos® technologia Dolby Atmos® – używana w pionierskich salach kinowych i naszych telewizorach premium gwarantuje zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk.

Efekty dźwiękowe są precyzyjnie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, stwarzając realistyczną atmosferę. Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia perfekcyjny obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji.

Zintegrowane głośniki oraz system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom. Inteligentny sposób na znakomity obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując cechy obrazu.

Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia. Wystarczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie progresywne inteligentne wykrywanie — namierzając temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, żeby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

optymalna jasność i genialne kolory w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (obfity zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy:...


☆ TV LED Panasonic TX-65HX800 ☆

TV LED Panasonic TX-65HX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65HX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ed787058e441a2cc7d00a56
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65HX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-65HX800E Smukła kompozycja, rewelacyjna skuteczność Nowy telewizor LED 4K HX800 z technologią HDR Bright Panel PLUS pozwala wyświetlać barwne obrazy HDR w 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+, Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor przedstawia szczegółowe sceny z dokładnym kontrastem.

wyśmienitą sprawność zagwarantuje procesor HCX i dostrojenie obrazu przez specjalistę z Hollywood. *Projekt, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje Obraz dostrojony w Hollywood Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w przez specjalistów z branży filmowej, gwarantując wierne odwzorowanie szczegółów i odcieni.

Procesor HCX Przetwarzanie obrazu dostrojone poprzez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT i technika HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców. HDR10+/ Dolby Vision Supported Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technologii Dolby Vision™ i HDR10+ zagwarantuje unikatowe odcienie, rewelacyjny kontrast i oszałamiającą jasność na ekranie — równocześnie w sytuacji tworzyw z dysków Blu-ray™, jak i z serwisów VOD.

Dolby Atmos Imponująca wyrazistość, dostatek i głębia dźwięku nieszablonowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. HDR Bright Panel Plus Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i nieprzeciętnemu ekranowi technika HDR Bright Panel Plus gwarantuje wyraziste obrazy ze rewelacyjnymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca nawet w najszczególniej słoneczne dni. Lokalne przyciemnianie rewelacyjny kontrast między jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu to wynik strefowego sterowania podświetlonego panelu.

Specyfikacja Obraz dostrojony w Hollywood Procesor HCX HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos HDR Bright Panel Plus wielkie spektrum kolorów Lokalne przyciemnianie Bluetooth Audio Link my Home Screen 5.0 Procesor HCX Obsługa wielu formatów HDR (HDR10+ / Dolby Vision / HLG Photo) Dolby Atmos® Telewizor LED LCD TX-65HX800E


☆ TV LED Sony KD-65X80 ☆

TV LED Sony KD-65X80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony KD-65X80
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336e49082fff09010ca88ff
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony KD-65X80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

W X80L kluczowym parametrem jest kolor, dzięki temu wszystko co oglądasz wręcz zapiera dech w piersiach. Nasza spora paleta kolorów Triluminos Pro jest nasycona naturalnymi barwami i odcieniami, których nie znajdziesz w innych telewizorach.

Kiedy barwy są tak realistyczne, nic nie może rozproszyć Twojej uwagi, będziesz w pełni pochłonięty oglądaniem każdego filmu, programu telewizyjnego, meczu lub gry. Nasz procesor X1 to niezwykła moc stojąca za tymi jasnymi, barwnymi obrazami.

W rzeczywistości przetwarzanie obrazu za każdym razem leżało u podstaw filozofii tworzenia telewizorów producenta Sony, a rodzina procesorów X1 jest zwieńczeniem dziesięcioleci prac rozwojowych i inżynieryjnych. Każdy sygnał jest analizowany w czasie rzeczywistym w celu wydobycia intensywnego kontrastu, szczytowej jasności i naturalnych kolorów.

dzięki temu, że wszystko, co oglądasz, jest lepsze do perfekcji, X80L będzie centralnym elementem domowej rozrywki....


☆ TV LED Philips 48OLED707 ☆

TV LED Philips 48OLED707 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 48OLED707
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb1782fff0690d6948d7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 48OLED707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Spotify, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa pozwala na korzystanie z sprzętów Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia, a także sieci i może nie być przystępna we wszelkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dopełniającego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:procesor 4-rdzeniowy, USB - zdjęcia, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), tryb ECO;Funkcje dodatkowe:nagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zaimplementowany subwoofer;dodatkowe opcje obrazu:99% Wide Color Gamut (obszerna gama odcieni), Ambilight: Trójstronny, AMD FreeSync Premium, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), ISF Colour Management (Zarządzanie kolorami ISF), Micro Dimming Perfect, NVIDIA G-Sync, obsługa CalMAN, P5 AI Inteligent Picture Engine, Perfect Natural Motion, tryb A.I.

PQ;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Cast, Simply Share;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, Ambilight;Głębokość telewizora:5,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0);Wiadomości dodatkowe:przystępna pamięć: 16 GB, HDCP 2.3,;Klasa energetyczna HDR:F;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zbrata HDMI:4;liczba zespoi USB:3;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;odporność - legale 1:0;odporność - legale 2:0;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:48 ";Przekątna matrycy cm:121 cm;Przekątna ekranu:48 ";Przekątna ekranu:od 40 do 49 ";Przekątna ekranu widzialna cale:48 ";Przekątna ekranu widzialna cm:121 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:no...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *