Ranking Telewizorów Hisense – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki Hisense. Ranking zawierający polecane telewizory od producenta Hisense jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Hisense 120L9HA ☆

TV LED Hisense 120L9HA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9HA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe32da47c9c3986b9d7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9HA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Uzyskaj pełne doznania kina domowego dzięki inteligentnemu projektorowi laserowemu DLP Hisense L9G TriChroma 3000-Lumen XPR 4K UHD. Ten system gromadzi projektor DLP z potrójnym laserowym źródłem światła o jasności do 3000 lumenów w różnorodnych warunkach oświetleniowych, a kompatybilność z HDR pomaga zapewnić żywe, realistyczne kolory w połączeniu z kompatybilnymi treściami źródłowymi i sprzętem. Projektor ma zaimplementowane głośniki 40W i obsługuje Dolby Atmos i Dolby Digital, co gwarantuje kompatybilność z najróżniejszymi lubianymi treściami; wyjście optyczne i kompatybilność z eARC umożliwiają podłączenie do kompatybilnego systemu dźwięku przestrzennego. Załączony jest też 100-calowy wyświetlacz projektora do montażu na ścianie, zaprojektowany tak, by odrzucać światło z otoczenia,na dodatek rozszerzyć wyrazistość obrazu w pomieszczeniach o oświetleniu otoczenia....

☆ TV LED Hisense 65A85K ☆

TV LED Hisense 65A85K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65A85K
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4576882fff084c42f4f76
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65A85K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Hisense OLED A85K to flagowy telewizor, który proponuje perfekcyjną jakość obrazu dzięki matrycy OLED. Rozdzielczość 4K i technika HDR10+ umożliwiają odtwarzanie szczegółów i barw w niesamowitej jakości.

Obsługa HDR obejmuje formaty Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HDR10, HLG i HDR10+. Telewizor może się także pochwalić atestem IMAX Enhanced. Video DSP to czterordzeniowy procesor MediaTek MT9618.

Czas odpowiedzi to 3ms GTG, z opóźnieniem wejściowym 9ms. System audio obejmuje w sumie sześć głośników, obsługuje Dolby Digital, NICAM stereo i ma łączną moc 60W. Łączność obejmuje dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.1, dwa wejścia HDMI 2.1 (do weryfikacji obsługiwanych funkcji), dwa gniazda HDMI 2.0, CI + 1.4, porty USB 2.0 / USB 3.0, kompozytowe wejście A/V, optyczne wyjście cyfrowe, LAN port i minijack na słuchawki.

Sekcja strojenia obejmuje dekodery cyfrowej telewizji naziemnej i satelitarnej....


☆ TV LED Hisense 55E7HQ ☆

TV LED Hisense 55E7HQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 55E7HQ
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 629e391282fff0cd395f88f7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 55E7HQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 55E7HQ QLED 55'' SmartTV DVB-T2 wymiar przekątnej ekranu (cale): 55 in rozmiar przekątnej obrazu (cm): 138 cm Maksymalna rozdzielczość: Ultra HD 3840x2160 Panel użytkownika: VIDAA U5 NAJWAŻNIEJSZE cechy Przekątna ekranu: 55'' Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 Częstotliwość odświeżania: 60Hz Jasność: 300 cd/m2 technika HDR Dolby Vision Moc dźwięku: 2x10 W Tuner: DVB-T2/T/C/S2/S Bluetooth VESA: 400 x 300 Ponad miliard skrupulatnych odcieni i żywych kolorów Quantum Dot Colour Quantum Dot Colour zagwarantuje ponad miliard odcieni, dzięki temu obrazy są bardziej skrupulatne i zrównoważone.

Przy tak wielu żywych i nasyconych, prawdziwych kolorach, gwarantowane są realistyczne wrażenia z oglądania. Przejrzyj każdy detal w najwyższej rozdzielczości 4K Rozdzielczość 4K Telewizor Ultra HD z rozdzielczością 3840*2160 pikseli.

zobacz, co Cię ominęło na ostrym, wyraźnym obrazie o rozdzielczości cztery razy obszerniejszej od Full HD. Wyrazisty i nasycony obraz na wyciągnięcie pilota. Wysoka precyzja podświetlenia obrazu od krawędzi do krawędzi Pełne podświetlenie matrycy Dzięki diodom LED umieszczonym na całej powierzchni matrycy TV, wybrane detale obrazu są naprzemiennie rozjaśnianie albo przyciemniane – w zależności od rodzaju i dynamiki obrazu.

dzięki temu zostaje wzmocniony kontrast, intensywność jasnych i ciemnych , a także odcieni. Obraz jest żywszy, a odcienie i kontrasty mocniejsze niżeli przy charakterystycznym podświetleniu LED. Nie przeoczysz żadnego szczegółu Dolby Vision HDR Dolby Vision™ to zaawansowany HDR, inspirowany technologią kinową, który przenosi widza na wyższy poziom rozrywki.

zwiększając zakres rozpiętości między ciemnymi i jasnymi tonami, wyraźniej wydobywa detale poprzez użycie dynamicznych metadanych w obrazie. Każda ciemna i jasna scena zostaje ożywiona, a widz doświadcza wyraźnego i stanowczo bogatego obrazu.

Bardziej realistyczne, wielowymiarowe wrażenia audio DTS Virtual:X Przeżywaj jeszcze intensywniej filmy, które lubisz. Słuchaj wiadomości, nie wytężając słuchu. Uchwyć każdą rozmowę bohaterów, wypowiedzianą choćby szeptem.

Twój telewizor rozpozna i oddzieli dialog od tła, dzięki czemu łatwiej go usłyszysz. Co więcej, możesz włączyć głośno ulubioną muzykę, bez zakłóceń i przesterowań, a także cieszyć się wielowymiarowymi wrażeniami audio!

Nie przegap żadnej akcji Płynny ruch, tryb sportowy Telewizor Hisense analizuje obraz i jego dynamikę i wyłapuje sygnał sportowy. Dzięki czemu automatycznie aktywuje tryb sportowy, który poprawia płynność poruszających się obiektów.

Obraz jest prędki i dynamiczny bez smużenia. Wygrana gwarantowana Game Mode Plus Specjalny tryb Game Mode Plus minimalizuje Input lag, drgania i zniekształcenia obrazu. Zagwarantuje natychmiastową reakcję TV na polecenia gracza, wyśmienitą płynność gry bez efektu rozmycia, smużenia, a także zapewnia przesłanie nieprzeciętnej jakości dźwięku.

Prawdziwa uczta dla graczy! AI - optymalizacja w czasie rzeczywistym, przypasowana do scenariusza Obraz AI TV Hisense analizuje jakość obrazu uzyskaną z różnorodnych źródeł i dopasowuje obraz, tak żeby wyglądał zjawiskowo w rozmaitych warunkach.

Obraz jest analizowany też pod kątem prezentowanych treści, scenariusza i dynamiki - w zależności czy jest to program dokumentalny, sportowy, czy muzyczny. Następnie TV dostosowuje i polepsza obraz, żeby wyświetlić pełnię jego możliwości.

Smart TV, który jest po prostu nadzwyczajny System operacyjny VIDAA U5.0 VIDAA to inteligentny i jeden z najszybszych systemów operacyjny na rynku. To spersonalizowana platforma multimedialna, łącząca najkorzystniejsze treści globalnych dostawców premium z najpopularniejszymi programami lokalnymi.

opiera się na rekomendacjach, generowanych na podstawie serwisów video, z których korzysta użytkownik. VIDAA słynie z momentalnej obsługi, oszczędza czas i pozwala w kilka chwil uzyskać dostęp do topowych platform streamingowych jak m.in.: Netflix, Disney+, YouTube, Rakuten, Prime Video, CDA, a także aplikacji oferujących sport na żywo, muzykę i sztukę.

Całość kontentu zawsze w znakomitej jakości obrazu i dźwięku! Powiedz pilotowi, czego oczekujesz Pilot głosowy TV Hisense nie potrzebuje sprzętów zewnętrznych ani dodatkowych asystentów, ponieważ wbudowany, inteligentny system sterowania głosem w języku polskim.

wystarczy wcisnąć przycisk na pilocie i głosowo wydać komendę, wyszukać filmy czy sprawdzić pogodę Doceń wielki ekran, sprawdź więcej! Podziel się z telewizorem Udostępniaj treści wideo ze swojego smartfona na telewizorze i ciesz się rozrywką na wielkim ekranie.

Połączenie bezprzewodowe obsługuje połączenia Wi-Fi i Bluetooth. Dostęp do najpopularniejszych treści przy pomocy jednego kliknięcia One Touch Access Wygoda w zasięgu pilota! TV Hisense oferuje bezpośredni i prędki dostęp m.in do serwisów Netflix, YouTube, Rakuten czy Prime Video przez 1 kliknięcie asygnowanego przycisku na pilocie, nawet gdy telewizor jest wyłączony.

dzięki czemu zyskujesz błyskawiczny dostęp do ulubionych seriali. SPECYFIKACJA TE


☆ TV LED Hisense 40A4K ☆

TV LED Hisense 40A4K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 40A4K
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96a482fff0ab05a8854c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 40A4K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor HISENSE 40A4K 40" 74 W HDMI VIDAA FHD Najnowszy telewizor Hisense proponuje rozdzielczość Full HD. Ciesz się obrazem wysokiej jakości, z nieprzeciętną ostrością, czystością obrazu i pełnym bogactwem detali.

NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ telewizora: FHD Smart TV Kolor: Czarny Proporcje obrazu: 16:9 Wyjściowa moc dźwięku: 2x7 W Złącze HDMI1: HDMI1.4/ARC ilość złącz USB (2.0): 2 Częstotliwość zasilania: 50/60 Hz Klasa energetyczna: F Poziom zużycia energii w trybie maksymalnego poboru: 74 W Kompatybilny z uchwytem ściennymu VESA: 200x200 VIDAA Smart TV nieskomplikowany w wykorzystywaniu i szybki system Smart TV System VIDAA Smart TV od Hisense to krystaliczny interfejs, komfortowa nawigacja po menu, a przeważnie szybki dostęp do setek najpopularniejszych aplikacji VOD.

Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem YouTube’a, Netflixa, Amazon Prime Video i wielu innych na swoim nowym telewizorze. Wszystko to w zasięgu pilota i telewizora podłączonego do Wi-Fi. Inteligentny tryb sportowy - AI Sports Mode Sportowe emocje na kanapie Inteligentny tryb sportowy (AI sports mode) wykorzystuje mechanizmy AI (sztucznej inteligencji), żeby zapewnić najlepszą jakość obrazu i dźwięku..

Doświadcz świetnej płynności ruchu, ciesz się pełnią sportowej dynamiki. Dzisiaj usłyszysz każdy dźwięk z murawy i trybun. Z nowym telewizorem Hisense nic Ci nie umknie podczas sportowych transmisji. Tryb Gry (Game Mode) technologia na drodze do zwycięstwa!

Tryb Gry (Game Mode) zwiąże ustawienia telewizora do rozgrywki na komputerze lub konsoli. Ciesz się perfekcyjnie dobranymi parametrami, tak żeby gra była płynna, opóźnienia zredukowane do minimum, a obraz wyraźny w każdym calu.

Wysoki Kontrast zobacz szczegóły w najciemniejszych scenach Za sprawą fantastycznego wysokiego kontrastu – biel wygląda jaśniej, a czerń głębiej i ciemniej, każdy odcień jest bardziej żywy i nasycony. Dzisiaj zobaczysz szczegóły, nawet tam gdzie do tej pory były ukryte.

Redukcja szumów Obraz bez zniekształceń Twój telewizor Hisense automatycznie analizuje obraz z każdego podłączonego źródła. Rozpoznaje i usuwa wszystkie szumy i inne zniekształcenia obrazu. W konsekwencji możemy radować się czystym, wyśmienitym obrazem.

Odkryj swoje stare nagrania, filmy na DVD, czy po prostu treści z kanałów telewizyjnych na nowo za sprawą poprawionego, czystego obrazu. Wzmocnienie Głębi Poczuj realizm każdego filmowego ujęcia Dzięki funkcji wzmocnienia głębi Depth Enhancer zobaczysz obraz widocznie bardziej naturalny.

Twoje oczy ujrzą realny świat na pierwszym, drugim i trzecim planie. Deepth Enhancer analizuje każdy fragment ekranu I dopasowuje go, tak aby uwypuklić głębię, uczynić dwuwymiarowy obraz widocznie bliższym rzeczywistości.

Ciesz się fantastycznymi pejzażami przyrody na filmach dokumentalnych, zanurz się w miejskich labiryntach w kinie akcji, czy jeszcze lepiej doświadczaj sportowych emocji w trakcie transmisji. Dźwięk DTS HD Sound Twój pomieszczenie zasługuje na prawidłowy dźwięk Niezależnie czy grasz w gry, słuchasz muzyki czy oglądasz filmy usłysz dźwięk, który Cię otacza.

Ciesz się fantastycznym, bogatym basem. Od teraz na Twoim nowym telewizorze filmowe dialogi będą czyste i wyraźne. Udostępnij w TV Ze smartfona na obfity wyświetlacz! W nieskomplikowany sposób prześlesz obraz ze swego smartfona na obszerniejszy wyświetlacz telewizora.

Zasiądź wygodnie i ciesz się tymi treściami, które udostępnisz z telefonu na obszernym wyświetlaczu w domowym zaciszu. Progresywna łączność z wieloma urządzeniami szeroki dobór złącz i systemów łączności Pełnia możliwości za sprawą palety złącz i sposobów łączności.

Dzięki Wi-Fi, Bluetooth, a także portom HDMI I USB podłączysz wszystko co potrzebujesz do swego telewizora. Pendrive’y ze zdjęciami, dyski sieciowe, komputer, dekoder, odtwarzacz DVD czy konsole. Wzmacniacz barw (Natural Colour Enhancer) odcienie jak żywe Wierność odwzorowanych barw, to najważniejsza cecha prawidłowego ekranu.

Dzięki funkcji Natural Color Enhancer procesor w telewizorze Hisense jest w stanie uczynić obraz bardziej naturalnym, odcienie są tu wierne oryginałowi niezależnie od treści jakie oglądasz. SPECYFIKACJA technicznA Charakterystyka ogólna Model: 40A4K linia: A4K wariant telewizora: FHD Smart TV Materiał ramy płyty: Plastik Kolor: Czarny Materiał korpusu: Plastik odcień drzwi: Czarny kolor podstawy: Czarny Materiał podstawy: Plastik Dźwięk Wyjściowa moc dźwięku: 2x7 W technologia dźwięku: DTS HD DTS Virtual X decoding: Nie Korektor dźwięku: System Dolby Atmos:: Nie Wygoda Media Player:Audio Panel użytkownika: VIDAA U6.0 Internet Ważne aplikacje:App Store, NBA, Game Center, Netflix, FITE, DAZN, YouTube, UEFA TV, FIFA+, Kidoodle tv, Prime Video, Toon Goggles, RLAXX, Deezer, SWEET.TV, Rekuten TV, Redbull TV, Plex, EON, AccuWeather, Hungama Play, VIDAA Art, Disney+, VIDAA Free, Screen sharing: Content sharing: DMP/DMR Wsparcie dla Airplay 2: Nie skuteczność podstawowa Proporcje obrazu: 16:9 rozmiar przekątnej ekranu (cale): 40 in rozmiar przekątnej obrazu (cm): 101.6 cm Maksymalna rozdzielczość: FHD 1920x1080 Kąt widocznoś


☆ TV LED Hisense 55U7KQ ☆

TV LED Hisense 55U7KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 55U7KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489603082fff0e4fa56e1a5
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 55U7KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor HISENSE 55U7KQ proponuje jakość obrazu w rozdzielczości 4K na ekranie o przekątnej 55 cali. Niezapomnianych wrażeń dostarcza pełne podświetlenie matrycy z lokalnym wygaszaniem, a także wyśmienity system optymalizacji koloru. Poczuj rozrywkę swoimi zmysłami – Dolby Atmos i Dolby Vision proponuje najwyższe standardy w trakcie seansu filmowego i dynamicznej rozgrywki....

☆ TV LED Hisense 75U8KQ ☆

TV LED Hisense 75U8KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 75U8KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64c0c91382fff0bc7e2f3237
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor Manta 49 cali

☆ TV LED Hisense 75U8KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor HISENSE proponuje jakość obrazu w rozdzielczości 4K na ekranie o przekątnej 75 cali. Niezapomnianych wrażeń dostarcza pełne podświetlenie matrycy z lokalnym wygaszaniem, a także wspaniały system optymalizacji koloru. Poczuj rozrywkę swymi zmysłami – Dolby Atmos i Dolby Vision proponuje najwyższe standardy w trakcie seansu filmowego i dynamicznej rozgrywki....

☆ TV LED Hisense 120L9G ☆

TV LED Hisense 120L9G Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9G
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f1892da47c8ab996d53a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Hisense jest pionierem w dziedzinie technologii telewizji laserowej od 2K do 4K, od jednokolorowych do dwukolorowych i trójkolorowych źródeł światła laserowego. Hisense ma ponad 1300 zarejestrowanych patentów, najnowocześniejsze technologie i najistotniej dojrzałe produkty laserowej telewizji. Hisense wypuścił swój pierwszy telewizor laserowy w 2014 roku, opierając się na długiej historii badań i rozwoju, która rozpoczęła się w 2011 roku. Dzięki unikalnej technice laserowej Trichroma kolory podstawowe RGB (czerwony, zielony, niebieski) są generowane przy pomocy oddzielnych laserów, co zapewnia perfekcyjną reprezentację barw. Najwyższy kanon przestrzeni barw telewizorów Hisense Laser osiąga do 107 procent przestrzeni odcieni standardu BT2020 zdefiniowanego dla sygnałów telewizyjnych i umożliwia nad wyraz fascynujący barwny wyświetlacz....

☆ TV LED Hisense 65E7KQ ☆

TV LED Hisense 65E7KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65E7KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489600182fff0e4fa56e178
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65E7KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 65E7KQ 65" QLED 4K UHD Smart TV Telewizor o przekątnej ekranu 65'', system Smart TV, rozdzielczość obrazu 4K 3840 x 2160 px, WiFi, Bluetooth. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Przekątna ekranu: 65'' Rozdzielczość obrazu: 4K Ultra HD 3840x2160 Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Smart TV Moc dźwięku: 2x10 W DVB-T2 Dolby Atmos DTS Virtual X decoding Panel użytkownika: VIDAA U6.0 technologia QLED - Miliardy żywych odcieni technika QLED, czyli powłoka kropek kwantowych zastosowana w telewizorze Hisense, pozwala doświadczać widocznie bogatszej palety barw i barw niżeli w konwencjonalnych telewizorach.

dzisiaj możesz radować się naturalnymi kolorami oraz miliardem odcieni i odcieni. Nieprzeciętny obraz optymalizowany, dzięki AI podczas oglądania Nie musisz być ekspertem od kalibracji obrazu i spędzać godzin na dobraniu parametrów,cieszyć się perfekcyjną jakością obrazu.

Dzięki inteligentnemu trybowi obrazu wykorzystującemu nienaturalną inteligencję AI, obraz w czasie rzeczywistym jest regulowany do wyświetlanych treści i uwypukla jego najlepsze walory, m.in. Twarz, krajobrazy, budynki.

Szczegółowy obraz 4K w każdym momencie Hisense E7K to telewizor z natywną rozdzielczością 4K 3840 na 2160 pikseli. Dzięki inteligentnemu upscalingowi i procesorowi przetwarzającemu obraz, możesz cieszyć się wysoką jakością i pełnym wykorzystaniem rozdzielczości 4K niezależnie od treści które oglądasz.

Dolby Vision, HDR10+ Bogaty i pełen szczegółów obraz Twój nowy telewizor Hisense wyświetli treści HDR we wszelkich najpopularniejszych formatach jak Dolby Vision, HDR 10+, HDR10 czy HLG. Niezależnie co oglądasz możesz za każdym razem cieszyć się głębią i szczegółowością detali, fantastycznym kontrastem i świetnym obrazem także w konkretnie zacienionych scenach.

Inteligentny tryb sportowy AI Sports Mode Przeżywaj sportowe emocje jak na stadionie Inteligentny tryb sportowy wykorzystuje mechanizmy AI - sztucznej inteligencji, żeby zapewnić najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

Doświadcz perfekcyjnej płynności ruchu, ciesz się pełnią sportowej dynamiki. Siedząc wygodnie na fotelu poczuj się jak na stadionie. Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos Dźwięk Dolby Atmos dodaje realizmu do Twojego domowego centrum rozrywki!

Usłysz więcej w trakcie filmowych seansów, poczuj obszerniejszy dreszcz emocji podczas transmisji sportowych z dźwiękiem Dolby Atmos, zanurz się w świecie gier z dźwiękiem Dolby Atmos. Lepsze wrażenia dźwiękowe i to wprost z głośników Twojego telewizora Hisense E7KQ.

Obraz bez granic Bezramkowy design powoduje, że obraz wychodzi niemalże poza ramy i znakomicie wpasowuje się w otoczenie salonu. Tryb Gry + Game Mode Plus Ciesz się grami w jeszcze lepszych warunkach za sprawą Trybu Game Mode Plus.

zastosowane wsparcie dla technice VRR (60 Hz) i automatycznej redukcji opóźnień (ALLM) oznacza płynną, bezstresową rozgrywkę. Dzięki VRR, czyli zmiennej częstotliwości klatek na sekundę grasz z taką płynnością jaką oferuje Twoja konsola lub komputer dla danej gry (do 60 Hz), a samoczynna redukcja opóźnień to zawsze najniższy realny input lag w trakcie grania.

Z Hisense TV bądź gotów na zwycięstwo! Dziel się obrazem ze smartfona na sporym ekranie TV W nieskomplikowany sposób prześlesz obraz ze swego smartfona na większy ekran telewizora. Zasiądź wygodnie w gronie rodziny i przyjaciół i ciesz się treściami, które udostępnisz z telefonu na obszernym wyświetlaczu.

VIDAA Smart TV instynktowny i niezwłoczny system Smart TV System VIDAA Smart TV od Hisense to przezroczysty interfejs, wygodna nawigacja po menu, a przeważnie prędki dostęp do najpopularniejszych aplikacji VOD.

Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem YouTube’a, Netflixa, Disney +, Amazon Prime Video, Rakuten, CDA, TVP VOD, Polsat Box. Wszystko to w zasięgu pilota i telewizora podłączonego do Wi-Fi. Pilot z polskim sterowaniem głosowym Z Hisense Voice Remote, możesz sterować telewizorem także przy pomocy komend głosowych.

wystarczy przytrzymać jeden przycisk i możesz pauzować, wznawiać, zatrzymywać, przewijać, nawigować pomiędzy treściami, a nawet korzystać z wirtualnych asystentów. Wszystko z poziomu pilota. Bogate możliwości łączenia z innymi urządzeniami TV znaczne możliwości łączenia z innymi sprzętami przez porty HDMI, gniazda USB, WIFI i Bluetooth.

SPECYFIKACJA technicznA Charakterystyka ogólna Model: 65E7KQ seria: E7K typ telewizora: QLED Smart TV Materiał ramy płyty: Plastik Kolor: Czarny Materiał korpusu: Plastik odcień podstawy: Czarny Materiał podstawy: Plastik skuteczność podstawowa Proporcje obrazu: 16:9 wymiar przekątnej ekranu (cale): 65 wymiar przekątnej obrazu (cm): 164 Maksymalna rozdzielczość:: 4K Ultra HD 3840x2160 Kąt widoczności (H): 178 ° obszerna gama kolorów: Tak Częstotliwość synchronizacji: 60 Hz Kontrast: 3200:1 Jasność: 300 nits technologia Backlight: DLED Lokalne przyciemnianie: Nie Strefy lokalnego przyciemniania: Nie technika 3D: Nie 2D do 3D: Nie technologia HDR: HDR, Dekodowanie HDR10+, 4K HDR Immersive technika HLG: Tak Dolby technology: Dolby vi


☆ TV LED Hisense 65U7KQ ☆

TV LED Hisense 65U7KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65U7KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649148b58e441aa65baea238
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65U7KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor HISENSE 65U7KQ oferuje jakość obrazu w rozdzielczości 4K na ekranie o przekątnej 65 cali. Niezapomnianych wrażeń dostarcza pełne podświetlenie matrycy z lokalnym wygaszaniem, a także nieprzeciętny system optymalizacji koloru.

Poczuj rozrywkę swymi zmysłami – Dolby Atmos i Dolby Vision oferuje najwyższe standardy podczas seansu filmowego i dynamicznej rozgrywki....


☆ TV LED Hisense 55U8KQ ☆

TV LED Hisense 55U8KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 55U8KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4576982fff084c42f4f78
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 55U8KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor HISENSE proponuje jakość obrazu w rozdzielczości 4K na ekranie o przekątnej 55 cali. Niezapomnianych wrażeń dostarcza pełne podświetlenie matrycy z lokalnym wygaszaniem oraz nieprzeciętny system optymalizacji koloru. Poczuj rozrywkę swoimi zmysłami – Dolby Atmos i Dolby Vision oferuje najwyższe standardy w trakcie seansu filmowego i dynamicznej rozgrywki....

Najtańsze Telewizory Hisense – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów Hisense. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Hisense 32A4K ☆

TV LED Hisense 32A4K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 32A4K
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96b982fff0ab05a88566
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 32A4K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 32A4K 32" LED HD Smart TV Najnowszy telewizor Hisense oferuje rozdzielczość HD dla modelu 32A4K. Ciesz się obrazem wysokiej jakości, z nieprzeciętną ostrością, czystością obrazu i pełnym bogactwem detali.

NAJWAŻNIEJSZE parametry Przekątna ekranu: 32" Rozdzielczość obrazu: 1366 x 768 HD typ podświetlenia: LED Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Wyjściowa moc dźwięku: 2x6 W Cyfrowy i analogowy tuner: DVB-T2/T/C/S2/S Smart TV VIDAA VESA: 100 x 200 Rozdzielczość HD sprawdź każdy detal – ostro i wyraźnie Najnowszy telewizor Hisense oferuje rozdzielczość HD dla modelu 32A4KQ.

Ciesz się obrazem wysokiej jakości, z idealną ostrością, czystością obrazu i pełnym bogactwem detali. Wzmacniacz barw (Natural Colour Enhancer) kolory jak żywe Wierność odwzorowanych odcieni, to najważniejsza cecha korzystnego ekranu.

Dzięki funkcji Natural Color Enhancer procesor w telewizorze Hisense jest w stanie uczynić obraz bardziej naturalnym, kolory są tu wierne oryginałowi niezależnie od treści jakie oglądasz. VIDAA Smart TV nietrudny w używaniu i szybki system Smart TV System VIDAA Smart TV od Hisense to krystaliczny interfejs, wygodna nawigacja po menu, a zwykle prędki dostęp do setek najpopularniejszych aplikacji VOD.

Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem YouTube’a, Netflixa, Amazon Prime Video i wielu innych na swym nowym telewizorze. Wszystko to w zasięgu pilota i telewizora podłączonego do Wi-Fi. Inteligentny tryb sportowy - AI Sports mode Sportowe emocje na kanapie Inteligentny tryb sportowy (AI sports mode) wykorzystuje mechanizmy AI (sztucznej inteligencji), by zapewnić najkorzystniejszą jakość obrazu i dźwięku..

Doświadcz nadzwyczajnej płynności ruchu, ciesz się pełnią sportowej dynamiki. Teraz usłyszysz każdy dźwięk z murawy i trybun. Z nowym telewizorem Hisense nic Ci nie umknie podczas sportowych transmisji. Tryb gry (Game mode) technologia na drodze do zwycięstwa!

Tryb Gry (Game Mode) dopasuje ustawienia telewizora do rozgrywki na komputerze lub konsoli. Ciesz się rewelacyjnie dopasowanymi parametrami, tak żeby gra była płynna, opóźnienia zredukowane do minimum, a obraz wyraźny w każdym calu.

Wysoki kontrast przejrzyj detale w najciemniejszych scenach Za sprawą fantastycznego wysokiego kontrastu – biel wygląda jaśniej, a czerń głębiej i ciemniej, każdy odcień jest bardziej żywy i nasycony. Dzisiaj zobaczysz detale, choćby tam gdzie do tej pory były ukryte.

SPECYFIKACJA technicznA Charakterystyka ogólna Model: 32A4K seria: A4K wariant telewizora: HD Smart TV Materiał ramy płyty: Plastik Kolor: Czarny Materiał korpusu: Plastik kolor drzwi: Czarny odcień podstawy: Czarny Materiał podstawy: Plastik wydajność podstawowa Proporcje obrazu: 16:9 wymiar przekątnej ekranu (cale): 32 in rozmiar przekątnej obrazu (cm): 81.3 cm Maksymalna rozdzielczość: HD 1366x768 Kąt widoczności (H): 178 ° obfita gama odcieni: Nie Częstotliwość synchronizacji: 60 Hz Kontrast: 3000:1 Jasność: 200 nits technika Backlight: DLED Lokalne przyciemnianie: Nie Strefy lokalnego przyciemniania: Nie technika 3D: Nie 2D do 3D: Nie technika HDR: Nie technologia HLG: Nie Dolby technology: Nie Quantum Dot Colour: Nie ulepszony silnik Upscaling Ultra HD: Nie Opóźnienie wejściowe w trybie gier: ≤ 20 ms Filtr digital 3D: Tak Redukcja szumó MPEG: Tak Redukcja szumów: Tak Dźwięk Wyjściowa moc dźwięku: 2x6 W technologia dźwięku: DTS HD DTS Virtual X decoding Nie Korektor dźwięku: Tak System Dolby Atmos: Nie Wygoda Media Player: Obraz, Audio, Video Panel użytkownika:: VIDAA U6.0 Internet Ważne aplikacje: App Store, NBA, Game Center, Netflix, FITE, DAZN, YouTube, UEFA TV, FIFA+, Kidoodle tv, Toon Goggles, Prime Video, RLAXX, Deezer, SWEET.TV, Redbull TV, Rekuten TV, Plex, EON, AccuWeather, Hungama Play, VIDAA Art, Disney+, VIDAA Free Screen sharing: Tak Content sharing: DMP/DMR Wsparcie dla Airplay 2: Nie Powitanie i funkcje TV Cyfrowy i analogowy tuner: DVB-T2/T/C/S2/S Kontrola rodzicielska: Tak Funkcja PVR: Tak, w zależności od lokalizacji Zmiana czasu: Tak, w zależności od lokalizacji Podłączenie Wspólna platforma (Cl+): V2.0 Złącze HDMI1: HDMI1.4/ARC Złącze HDMI2: HDMI1.4 ilość złącz USB (2.0): 2 liczba wyjść S/PDIF: 1 liczba wyjść słuchawkowych: 1 ilość tunerów RF: 2 ilość portów Eternet RJ45: 1 technika WiFi: 802.11bgn/2.4G Bluetooth: Nie sensor światła: Nie Ekonomiczne i efektywne Napięcie przyłączeniowe: 100-240 V Częstotliwość zasilania: 50/60 Hz Klasa energetyczna: F Klasa energetyczna SDR: F Zużycie energii w trybie Standby: 0.5 W Zużycie energii w trybie wyłączonym: 0.5 W Poziom zużycia energii w trybie maksymalnego poboru: 65 W Wyposażenie Podstawa (dł.-szer., mm): 688×186 Kompatybilny z uchwytem ściennym VESA: 100x200 Format DMP Formaty Video: MPG, AVI, VOB, MPEG, MKV, MP4, FLV, TS, WMV, ASF, MOV Obsługiwane formaty audio: OPUS, WAV, AAC, WMA, AC-3, FLAC, PCM, MP3 Format obrazu: BMP, JPEG, GIF, PNG Waga i wymiary Waga brutto: 5.601 kg Masa urządzenia: 3.8 kg Waga netto telewizora z podstawą: 3.8 kg P


☆ TV LED Hisense 32A4BG ☆

TV LED Hisense 32A4BG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 32A4BG
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6239dfe682fff0f7bafd9280
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor Philips 65 cali

☆ TV LED Hisense 32A4BG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 32A4BG 32'' Smart TV DVB-T2 LED Oglądaj swoje ulubione programy lub przenieś się w świat kinowych premier, wciągających seriali, gier i wydarzeń sportowych, przeżywając emocje wprost z centrum akcji.

NAJWAŻNIEJSZE parametryPrzekątna ekranu: 40''Rozdzielczość: 1366 x 768 HDCzęstotliwość odświeżania: 60 HzTechnologia wyświetlania: LEDMoc wyjściowa dźwięku: 2x6WDźwięk DTS StudioSmart TV: VIDAA U 4.0DVB-T2VESA: 100 x 200 System Simply Brilliant SMARTOparte na VIDAAVIDAA jest szybkim i prostym inteligentnym systemem, który może zaoszczędzić Państwu czas uruchamiania i momentalnie uzyskać dostęp do aplikacji, żeby uczynić Państwa telewizor bardziej interesującym.

Wierne odwzorowanie barw Natural Color Enhancer Telewizor Hisense optymalizuje reprodukcję kolorów za pomocą technologii Natural Color Enhancer, która unosi wrażenia wizualne na wyższy poziom. Potrafi wydobyć najmniejsze różnice w sygnale wejściowym i uzyskać jednolity, realistyczny wynik końcowy.

Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, dokumenty czy filmy, będziesz cieszyć się kolorami takimi, jak w naturze. Nieprzeciętny dla graczyGame Mode & ALLMDzięki nad wyraz wysokim parametrom obrazu Ultra HD, rozdzielczości 4K, technice HDR10+ z Dolby Vision oraz szerokiej palecie barw, obraz świata przedstawionego w grach jest tak realny i nasycony,kompletnie przenosi gamera w realia topowych tytułów.

Input lag na poziomie jedynie 16 ms* jest nieodczuwalny dla użytkownika, zezwalając cieszyć się jakością na poziomie widocznie droższych konstrukcji. * informacje opierają się na wewnętrznych standardach testowania i mogą się różnić w zależności od środowiska testowego lub określonych warunków urządzenia.

Zaproszenie na stadion Tryb sportowy, Utral Motion Niezależnie od tego, jaką dyscyplinę oglądasz – piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokeja na lodzie czy wyścigi samochodowe, możesz oddać się bez reszty sportowym emocjom!

Dzięki funkcji MEMC, nadzwyczajnie sprawdzającej się podczas oglądania projekcji z szybkimi ruchami kamery oraz trybowi sportowemu - wyświetlany obraz jest płynny, dynamiczny i wygładzony. Telewizor Hisense identyfikuje najdrobniejsze detale i eliminuje wszelkie szumy przy pomocy dynamicznego algorytmu, przypasowanego do poruszających się obiektów.

Wyraźne stopnie czerni i bieli High Contrast Dolby Vision odpowiada za realistyczny kontrast i barwy w każdej scenie, dzięki wykorzystaniu dynamicznych metadanych. Panel o wysokim kontraście prezentuje prawdziwą głębię ostrości w obrazach, które można niemal dotknąć.

dzisiaj biel jest jaśniejsza, czerń głębsza i ciemniejsza, a barwy mocniejsze i żywsze. Hisense pozwala odkryć więcej szczegółów w żywych odcieniach, wiernych kolorach na wszelkich materiałach wideo, co gwarantuje kinowe wrażenia podczas seansu.

Dźwięk w jakości HD Dolby Audio Dolby Audio to progresywne standardy, które rewolucyjne, wciągające wrażenia dźwiękowe. Stanowią przepustkę do wyjątkowego odczuwania świata filmów i seriali, gier czy sportu na żywo, przekształcając zwykły dźwięk- w trójwymiarowy, głęboki i transparentny, wypełniający całe pokój.

dzisiaj, znajdziesz się w samym centrum akcji, a odgłosy ludzi, miejsc, obiektów i muzyki ożyją pełnym realizmem! najszczególniej realistyczne, wielowymiarowe wrażenia audio w historii!DTS Virtual: XWłączając funkcję DTS Virtual:X™, telewizor Hisense zapewnia głęboki dźwięk, bez potrzeby użytkowania głośników wolnostojących.

Słuchaj wiadomości, nie wytężając słuchu czy wychwyć każdą rozmowę bohaterów filmu - nawet kwestie wymawiane szeptem. Twój telewizor rozpozna i oddzieli dialog od tła, dzięki czemu łatwiej go usłyszeć.

Co więcej, możesz włączać głośno ulubioną muzykę, bez zakłóceń i przesterowań oraz radować się wrażeniami audio, jak na koncercie na żywo! Czysty głos jak nigdy dotąd Dźwięk DTS Studio DTS jest progresywnym systemem, umożliwiającym cyfrowy zapis dźwięku poprzez użycie niskiego stopnia kompresji, co przekłada się na wierne odtworzenie oryginalnego sygnału.

Oddaje wrażenie przemieszczania się sygnału wokół widza, a fale rozchodzą się po całym pomieszczeniu, zachwycając trójwymiarowością. Zapewnia wyraźny odbiór dialogów i najdyskretniejszych niuansów, odróżniając je od tła.

Jedno urządzenie – sporo możliwościMulti-ConnectivityTelewizory Hisense zaopatrzono w szereg wejść do podłączenia zewnętrznych źródeł, co pozwala stworzyć multimedialne centrum rozrywki we własnym domu.

Dzięki portom HDMI, gniazdom USB, Wi-Fi i Bluetooth, możesz podłączyć do telewizora więcej sprzętów i cieszyć się emocjami, płynącymi z oglądania ulubionych filmów, programów, seriali czy pamiątkowych zdjęć albo słuchania dowolnej muzyki.

Na wyciagnięcie ręki najwyższa jakość obrazu i dźwięku. SPECYFIKACJA technologicznATyp telewizora: HD Smart TVMateriał ramki: PlastikKolor: CzarnyMateriał obudowy: PlastikKolor drzwi: CzarnyProporcje obrazu: 16:9Rozmiar przekątnej ekranu (cale): 32 inrozmiar przekątnej obrazu (cm): 80 cmMaksymalna rozdzielczość: 1366x768Kąt


☆ TV LED Hisense 40A4K ☆

TV LED Hisense 40A4K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 40A4K
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96a482fff0ab05a8854c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 40A4K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor HISENSE 40A4K 40" 74 W HDMI VIDAA FHD Najnowszy telewizor Hisense oferuje rozdzielczość Full HD. Ciesz się obrazem wysokiej jakości, z idealną ostrością, czystością obrazu i pełnym bogactwem detali.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj telewizora: FHD Smart TV Kolor: Czarny Proporcje obrazu: 16:9 Wyjściowa moc dźwięku: 2x7 W Złącze HDMI1: HDMI1.4/ARC ilość złącz USB (2.0): 2 Częstotliwość zasilania: 50/60 Hz Klasa energetyczna: F Poziom zużycia energii w trybie maksymalnego poboru: 74 W Kompatybilny z uchwytem ściennymu VESA: 200x200 VIDAA Smart TV nieskomplikowany w używaniu i szybki system Smart TV System VIDAA Smart TV od Hisense to krystaliczny interfejs, wygodna nawigacja po menu, a z reguły prędki dostęp do setek najpopularniejszych aplikacji VOD.

Ciesz się bezproblemowym odtwarzaniem YouTube’a, Netflixa, Amazon Prime Video i wielu innych na swym nowym telewizorze. Wszystko to w zasięgu pilota i telewizora podłączonego do Wi-Fi. Inteligentny tryb sportowy - AI Sports Mode Sportowe emocje na kanapie Inteligentny tryb sportowy (AI sports mode) wykorzystuje mechanizmy AI (sztucznej inteligencji), aby zapewnić najlepszą jakość obrazu i dźwięku..

Doświadcz nadzwyczajnej płynności ruchu, ciesz się pełnią sportowej dynamiki. Teraz usłyszysz każdy dźwięk z murawy i trybun. Z nowym telewizorem Hisense nic Ci nie umknie w trakcie sportowych transmisji. Tryb Gry (Game Mode) technologia na drodze do zwycięstwa!

Tryb Gry (Game Mode) zespoli ustawienia telewizora do rozgrywki na komputerze albo konsoli. Ciesz się znakomicie dostosowanymi parametrami, tak by gra była płynna, opóźnienia zredukowane do minimum, a obraz wyraźny w każdym calu.

Wysoki Kontrast przejrzyj detale w najciemniejszych scenach Za sprawą fantastycznego wysokiego kontrastu – biel wygląda jaśniej, a czerń głębiej i ciemniej, każdy kolor jest bardziej żywy i nasycony. Teraz zobaczysz szczegóły, nawet tam gdzie do tej pory były ukryte.

Redukcja szumów Obraz bez zniekształceń Twój telewizor Hisense automatycznie analizuje obraz z każdego podłączonego źródła. Rozpoznaje i likwiduje wszystkie szumy i inne zniekształcenia obrazu. Na skutek czego możemy cieszyć się czystym, rewelacyjnym obrazem.

Odkryj swoje stare nagrania, filmy na DVD, czy po prostu treści z kanałów telewizyjnych na nowo za sprawą poprawionego, czystego obrazu. Wzmocnienie Głębi Poczuj realizm każdego filmowego ujęcia Dzięki funkcji wzmocnienia głębi Depth Enhancer zobaczysz obraz pokaźnie bardziej naturalny.

Twoje oczy ujrzą realny świat na pierwszym, drugim i trzecim planie. Deepth Enhancer analizuje każdy fragment ekranu I dostosowuje go, tak aby uwypuklić głębię, uczynić dwuwymiarowy obraz istotnie bliższym rzeczywistości.

Ciesz się fantastycznymi pejzażami przyrody na filmach dokumentalnych, zanurz się w miejskich labiryntach w kinie akcji, czy jeszcze lepiej doświadczaj sportowych emocji podczas transmisji. Dźwięk DTS HD Sound Twój wnętrze zasługuje na dobry dźwięk Niezależnie czy grasz w gry, słuchasz muzyki czy oglądasz filmy usłysz dźwięk, który Cię otacza.

Ciesz się fantastycznym, bogatym basem. Od teraz na Twoim nowym telewizorze filmowe dialogi będą czyste i wyraźne. Udostępnij w TV Ze smartfona na wielki ekran! W przystępny sposób prześlesz obraz ze swojego smartfona na większy ekran telewizora.

Zasiądź wygodnie i ciesz się tymi treściami, które udostępnisz z telefonu na obszernym wyświetlaczu w domowym zaciszu. Innowacyjna łączność z wieloma urządzeniami spory wybór złącz i systemów łączności Pełnia możliwości za sprawą palety złącz i sposobów łączności.

Dzięki Wi-Fi, Bluetooth i portom HDMI I USB podłączysz wszystko co Ci trzeba do swojego telewizora. Pendrive’y ze zdjęciami, dyski sieciowe, komputer, dekoder, odtwarzacz DVD czy konsole. Wzmacniacz barw (Natural Colour Enhancer) barwy jak żywe Wierność odwzorowanych kolorów, to najważniejsza cecha prawidłowego ekranu.

Dzięki funkcji Natural Color Enhancer procesor w telewizorze Hisense jest w stanie uczynić obraz bardziej naturalnym, odcienie są tu wierne oryginałowi niezależnie od treści jakie oglądasz. SPECYFIKACJA technologicznA Charakterystyka ogólna Model: 40A4K kolekcja: A4K rodzaj telewizora: FHD Smart TV Materiał ramy płyty: Plastik Kolor: Czarny Materiał korpusu: Plastik odcień drzwi: Czarny kolor podstawy: Czarny Materiał podstawy: Plastik Dźwięk Wyjściowa moc dźwięku: 2x7 W technika dźwięku: DTS HD DTS Virtual X decoding: Nie Korektor dźwięku: System Dolby Atmos:: Nie Wygoda Media Player:Audio Panel użytkownika: VIDAA U6.0 Internet Ważne aplikacje:App Store, NBA, Game Center, Netflix, FITE, DAZN, YouTube, UEFA TV, FIFA+, Kidoodle tv, Prime Video, Toon Goggles, RLAXX, Deezer, SWEET.TV, Rekuten TV, Redbull TV, Plex, EON, AccuWeather, Hungama Play, VIDAA Art, Disney+, VIDAA Free, Screen sharing: Content sharing: DMP/DMR Wsparcie dla Airplay 2: Nie produktywność podstawowa Proporcje obrazu: 16:9 wymiar przekątnej ekranu (cale): 40 in wymiar przekątnej obrazu (cm): 101.6 cm Maksymalna rozdzielczość: FHD 1920x1080 Kąt widocznoś


☆ TV LED Hisense 40A4BG ☆

TV LED Hisense 40A4BG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 40A4BG
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6226282a2da47cdb26331009
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 40A4BG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 40A4BG 40'' SmartTV DVB-T2 LED Oglądaj swoje ulubione programy lub przenieś się w świat kinowych premier, wciągających seriali, gier i wydarzeń sportowych, przeżywając emocje wprost z centrum akcji.

NAJWAŻNIEJSZE właściwościPrzekątna ekranu: 40''Rozdzielczość obrazu: 1920 x 1080Smart TV: VIDAA U4.0Częstotliwość odświeżania: 60 HzJasność: 200 cd/m2Technologia wyświetlania: DLEDMoc dźwięku: 2x7WDVB-T2WiFi System Simply Brilliant SMARTOparte na VIDAAVIDAA jest szybkim i prostym inteligentnym systemem, który może zaoszczędzić Państwu czas uruchamiania i szybko uzyskać dostęp do aplikacji, by uczynić Państwa telewizor bardziej atrakcyjnym.

Wierne odwzorowanie barwNatural Color EnhancerTelewizor Hisense optymalizuje reprodukcję kolorów przy pomocy technice Natural Color Enhancer, która podnosi wrażenia wizualne na wyższy poziom. Potrafi wydobyć najmniejsze różnice w sygnale wejściowym i uzyskać jednorodny, realistyczny wynik końcowy.

Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, dokumenty czy filmy, będziesz radować się kolorami takimi, jak w naturze. Idealny dla graczyGame Mode & ALLMDzięki szczególnie wysokim parametrom obrazu Ultra HD, rozdzielczości 4K, technologii HDR10+ z Dolby Vision oraz szerokiej palecie odcieni, obraz świata przedstawionego w grach jest tak realny i nasycony,kompletnie przenosi gamera w realia topowych tytułów.

Input lag na poziomie jedynie 16 ms* jest nieodczuwalny dla użytkownika, pozwalając cieszyć się jakością na poziomie znacznie droższych konstrukcji. * informacje opierają się na wewnętrznych standardach testowania i mogą się różnić w zależności od środowiska testowego albo określonych warunków urządzenia.

Zaproszenie na stadionTryb sportowy, Utral MotionNiezależnie od tego, jaką dyscyplinę oglądasz – piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokeja na lodzie czy wyścigi samochodowe, możesz oddać się bez reszty sportowym emocjom!

Dzięki funkcji MEMC, znakomicie sprawdzającej się podczas oglądania projekcji z szybkimi ruchami kamery i trybowi sportowemu - wyświetlany obraz jest płynny, dynamiczny i wygładzony. Telewizor Hisense identyfikuje najdrobniejsze szczegóły i usuwa wszelkie szumy przy pomocy dynamicznego algorytmu, dobranego do poruszających się obiektów.

Wyraźne poziomy czerni i bieliHigh ContrastDolby Vision odpowiada za realistyczny kontrast i barwy w każdej scenie, dzięki wykorzystaniu dynamicznych metadanych. Panel o wysokim kontraście pokazuje prawdziwą głębię ostrości w obrazach, które można niemal dotknąć.

dzisiaj biel jest jaśniejsza, czerń głębsza i ciemniejsza, a barwy mocniejsze i żywsze. Hisense pozwala odkryć więcej szczegółów w żywych odcieniach, wiernych kolorach na wszelkich materiałach video, co zapewnia kinowe wrażenia podczas seansu.

Dźwięk w jakości HDDolby AudioDolby Audio to progresywne standardy, które bezprecedensowe, wciągające wrażenia dźwiękowe. Stanowią przepustkę do unikatowego odczuwania świata filmów i seriali, gier czy sportu na żywo, przekształcając zwykły dźwięk- w trójwymiarowy, głęboki i przezroczysty, wypełniający całe pomieszczenie.

teraz, odszukasz się w samym centrum akcji, a odgłosy ludzi, miejsc, obiektów i muzyki ożyją pełnym realizmem! najbardziej realistyczne, wielowymiarowe wrażenia audio w historii!DTS Virtual: XWłączając funkcję DTS Virtual:X™, telewizor Hisense zapewnia głęboki dźwięk, bez potrzeby wykorzystywania głośników wolnostojących.

Słuchaj wiadomości, nie wytężając słuchu czy wychwyć każdą rozmowę bohaterów filmu - choćby kwestie wymawiane szeptem. Twój telewizor rozpozna i oddzieli dialog od tła, dzięki temu łatwiej go usłyszeć.

Co więcej, możesz włączać głośno ulubioną muzykę, bez zakłóceń i przesterowań oraz cieszyć się wrażeniami audio, jak na koncercie na żywo! Czysty głos jak nigdy dotądDźwięk DTS StudioDTS jest progresywnym systemem, umożliwiającym cyfrowy zapis dźwięku przez użycie niskiego stopnia kompresji, co przekłada się na wierne odtworzenie oryginalnego sygnału.

Oddaje wrażenie przemieszczania się sygnału wokół widza, a fale rozchodzą się po całym pomieszczeniu, zachwycając trójwymiarowością. Zapewnia wyraźny odbiór dialogów i najdyskretniejszych niuansów, odróżniając je od tła.

Jedno urządzenie – sporo możliwościMulti-ConnectivityTelewizory Hisense wyekwipowano w szereg wejść do podłączenia zewnętrznych źródeł, co pozwala stworzyć multimedialne centrum rozrywki we własnym domu.

Dzięki portom HDMI, gniazdom USB, Wi-Fi i Bluetooth, możesz podłączyć do telewizora więcej sprzętów i radować się emocjami, płynącymi z oglądania ulubionych filmów, programów, seriali czy pamiątkowych zdjęć albo słuchania dowolnej muzyki.

Inne Rankingi:  Telewizor LG 21 cali

Na wyciagnięcie ręki najwyższa jakość obrazu i dźwięku. SPECYFIKACJA technologicznATyp telewizora: HD Smart TVMateriał ramki: PlastikKolor: CzarnyMateriał obudowy: PlastikKolor drzwi: CzarnyObrazProporcje obrazu: 16:9Rozmiar przekątnej ekranu (cale): 40 inrozmiar przekątnej obrazu (cm): 100 cmKąt widoczności (H): 178 °Częstotliwość synchronizacji:&n


☆ TV LED Hisense 32A5KQ ☆

TV LED Hisense 32A5KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 32A5KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96ab82fff0ab05a88555
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 32A5KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Odkryj każdy szczegół w każdym odcieniu i głębi obrazu. Biel wydaje się jaśniejsza, czerń głębsza i ciemniejsza, a odcienie mocniejsze i żywsze. Hisense TV pozwala odkryć więcej szczegółów w cieniach i realistyczne, żywe barwy we wszystkich Twoich ulubionych treściach wideo. Odkryj każdy szczegół w każdym kolorze i głębi obrazu. Ulepszony kolor. Realistyczna reprodukcja. Niezależnie od tego, czy jest to opera mydlana, film dokumentalny czy film, będziesz cieszyć się kolorami w sposób, w jaki miały być widziane. Udoskonalony kolor. Realistyczna reprodukcja. Miej znowu jasną wizję. Telewizory Hisense analizują sygnał wejściowy i usuwają szumy z obrazu, równocześnie odtwarzając i odtwarzając doskonale czysty obraz....

☆ TV LED Hisense 43A6BG ☆

TV LED Hisense 43A6BG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 43A6BG
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620629742da47c83b2bd555c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 43A6BG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 43A6BG 43'' Smart TV DVB-T2 LEDTelewizor o przekątnej ekranu 43'', systemem Smart TV, rozdzielczość obrazu 4K 3840 x 2160 px, WiFi, Bluetooth. NAJWAŻNIEJSZE atrybutyPrzekątna ekranu: 43''Rozdzielczość obrazu: Ultra HD 3840x2160Częstotliwość odświeżania: 60 HzSmart TVMoc dźwięku: 2x7 WHDR10, HDR10+DVB-T2 Najwyższa jakość obrazu od najmniejszego szczegółuRozdzielczość 4KOglądaj swoje ulubione programy lub przenieś się w świat kinowych premier, wciągających seriali, gier i wydarzeń sportowych, przeżywając emocje wprost z centrum akcji.

doskonała jakość obrazu 4K gwarantuje 4-krotnie wyższą rozdzielczość niżeli telewizory Full HD. Kinowa jakość realnego obrazuDolby Vision™ HDRDolby Vision™ to nowoczesny HDR, inspirowany technologią kinową, który powiększa zakres rozpiętości między ciemnymi i jasnymi tonami.

Przenosi widza do wyższego rozmiaru odbioru filmów, seriali, sportu czy programów przyrodniczych. Zapewnia realistyczne odcienie i kontrast w każdej scenie i wydobywa szczegóły wyraźniej, aniżeli poprzednie generacje obrazu, poprzez użycie dynamicznych metadanych.

Doznania w trakcie oglądania są mocniejsze i bardziej realistyczne, dzięki 40 razy jaśniejszym kolorom, a także aż 10 razy ciemniejszym czerniom. Tak realny, naturalny obraz pozwala zapomnieć, iż patrzy się w ekran.

najmocniej realistyczne, wielowymiarowe wrażenia audio w historii!DTS Virtual: XWłączając funkcję DTS Virtual:X™, telewizor Hisense gwarantuje głęboki dźwięk, bez zapotrzebowania stosowania głośników wolnostojących.

Słuchaj wiadomości, nie wytężając słuchu czy wychwytuj każdą rozmowę bohaterów filmu - choćby kwestie wymawiane szeptem. Twój telewizor rozpozna i oddzieli dialog od tła, dzięki temu łatwiej go usłyszeć.

Co więcej, możesz włączać głośno ulubioną muzykę, bez zakłóceń i przesterowań, a także radować się wrażeniami audio na poziomie koncertów na żywo! Multimedialne centrum rozrywkiSystem operacyjny VIDAA U5.0VIDAA to inteligentna, spersonalizowana platforma multimedialna, łącząca najkorzystniejsze treści globalnych dostawców premium z najpopularniejszymi programami lokalnymi.

opiera się na rekomendacjach, generowanych na podstawie serwisów video, z których korzysta użytkownik. Prędkie uruchamianie pozwala zaoszczędzić czas i w kilka chwil uzyskać dostęp do ulubionych treści.

oferuje topowe platformy streamingowe (m.in.: Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video), sport na żywo, aplikacje, muzykę i sztukę – momentalnie i w doskonałej jakości obrazu, a także dźwięku! VIDAA udostępnia szeroką gamę treści, w tym m.in.: filmy, programy telewizyjne, pogodę, wiadomości, filmy dokumentalne, sport, transmisje na żywo i dane lokalne.

nowoczesny interfejs, pozwala ekspresowo znaleźć to, czego szukamy, dzięki instynktownej nawigacji i nietrudnemu oglądaniu. Powiedz, co chcesz obejrzeć!Sterowanie głosowe VIDAAVIDAA jest oparte na założeniu, aby dostarczyć widzowi oczekiwane treści najszybciej i najwygodniej, jak to realne.

Dlatego została wyposażona w sterowanie głosem, które upraszcza dostęp do filmów, seriali, programów, pogody czy wydarzeń sportowych. Nie potrzebuje zewnętrznych maszyn i asystentów,oglądać i wybierać aplikacje czy programy.

idealny dla graczyGame Mode & ALLMDzięki szczególnie wysokim parametrom obrazu Ultra HD, rozdzielczości 4K, technologii HDR10+ z Dolby Vision, a także szerokiej palecie kolorów, obraz świata przedstawionego w grach jest tak realny i nasycony,w całości przenosi gamera w realia topowych tytułów.

Input lag na poziomie jedynie 16 ms* jest nieodczuwalny dla użytkownika, zezwalając cieszyć się jakością na poziomie widocznie droższych konstrukcji. * informacje opierają się na wewnętrznych standardach testowania i mogą się różnić w zależności od środowiska testowego albo określonych warunków urządzenia.

przepiękny obraz z każdej stronyUltra Viewing AngleZaawansowana technologia Ultra Viewing Angle gwarantuje najwyższą jakość obrazu, pod najróżniejszymi kątami widzenia. Telewizory Hisense gwarantują kinowe wrażenia audiowizualne całej rodzinie i przyjaciołom - w trakcie wspólnych seansów, niezależnie od miejsca, które widz zajmuje na kanapie.

automatyczna optymalizacja obrazuAI Picture OptimizationTechnologia optymalizacji obrazu, wyekwipowana w inteligentne rozpoznawanie scen w czasie rzeczywistym, może natychmiast przechwycić każdą klatkę i dowolny sygnał wejściowy video,automatycznie identyfikować i optymalizować ustawienia jakości obrazu, dla najkorzystniejszych wrażeń wizualnych widza.

Bezpieczeństwo oglądaniaTÜV Low Blue LightTelewizor Hisense atest TÜV Rheinland, który dotyczy głównie ilości emitowanego światła niebieskiego - destrukcyjnego dla ludzkiego wzorku. W modelu U8GQ współczynnik emitowania niebiskiego światła jest na tyle niski, aby minimalizować szkody i chronić oczy, nawet przy długim czasie oglądania.

Czysta ekspresja odcieni starannyzaawansowana optyka i technologie, korygujące odcienie w telewizorach Hisense UHD ożywiają obraz i wszystkie odcienie na ekranie Twojego telewizora, dzięki 10-bitowej gł


☆ TV LED Hisense 40A5KQ ☆

TV LED Hisense 40A5KQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 40A5KQ
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c969c82fff0ab05a88546
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 40A5KQ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Odkryj każdy detal w każdym odcieniu i głębi obrazu. Biel wydaje się jaśniejsza, czerń głębsza i ciemniejsza, a barwy mocniejsze i żywsze. Hisense TV pozwala odkryć więcej szczegółów w cieniach i realistyczne, żywe barwy we wszystkich Twoich ulubionych treściach wideo. Odkryj każdy detal w każdym odcieniu i głębi obrazu. Ulepszony kolor. Realistyczna reprodukcja. Niezależnie od tego, czy jest to opera mydlana, film dokumentalny czy film, będziesz radować się kolorami w sposób, w jaki miały być widziane. Udoskonalony kolor. Realistyczna reprodukcja. Miej znowu jasną wizję. Telewizory Hisense analizują sygnał wejściowy i usuwają szumy z obrazu, jednocześnie odtwarzając i odtwarzając wyśmienicie czysty obraz....

☆ TV LED Hisense 43A6K ☆

TV LED Hisense 43A6K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 43A6K
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489603782fff0e4fa56e1ac
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 43A6K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Hisense 43A6K 43" 4K UHD Smart TV LED Podaruj sobie telewizor Hisense 4K, który przeniesie Cię prosto w sam środek akcji. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Przekątna ekranu: 43" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K UltraHD Częstotliwość odświeżania: 60 Hz rodzaj podświetlenia: LED HDR Bluetooth WiFi Wyjściowa moc dźwięku: 2x7 W Panel użytkownika: VIDAA U6.0 Kompatybilny z uchwytem ściennym VESA: VESA 200x300 Całkowite rozwiązanie 4K Wyjątkowo szczegółowa jakość 4K dla wszystkich Twoich ulubionych treści Oglądaj ulubione programy, zanurz się w najnowszych filmach albo emocjonuj się każdą chwilą w najgorętszych grach.Podaruj sobie telewizor Hisense 4K, który wciągnie Cię w samo centrum akcji.

Bezpośrednia pełna tablica Czarny jak smoła obraz od krawędzi do krawędzi W przeciwieństwie do bardziej lubianych ekranów LED z podświetleniem krawędziowym, Direct Full Array rozprowadza światło równomiernie na ekranie, gwarantując równomierną i zrównoważoną czerń.

Dostrajanie pikseli Dostrajanie każdego piksela Pixel Tuning dynamicznie ulepsza obrazy, by zapewnić lepsze szczegóły i bogatsze warstwy zarówno w ciemnych, jak i jasnych miejscach. Staranny odcień Najczystsza ekspresja koloru Dzięki zaawansowanym zastosowanym algorytmom odwzorowuje również staranniejsze, naturalnie wyglądające kolory.

Dolby Vision HDR sprawdź zawartość w zniewalających szczegółach Dzięki Dolby Vision, dekodowaniu HDR 10+ i HLG, niezależnie od tego, czy chcesz nadrobić zaległości w oglądaniu najnowszych treści, czy po prostu spędzić trochę czasu ze swoimi ulubionymi wciągającymi grami, ten telewizor zagwarantuje oryginalne treści z udoskonalonymi szczegółami w cieniach i jaśniejszymi światłami.

Głębokość adaptacyjna AI Warstwy definiują historię Bardziej dramatyczne wrażenia wizualne z dobrze zdefiniowanym poczuciem odległości. Dzięki AI Adaptive Depth możesz dzisiaj zobaczyć wietrzną drogę, która prowadzi do ostrej, pokrytej śniegiem góry z wyraźnie zaznaczonymi grzbietami i szczytami.

Wirtualny DTS: X olśniewająca rozrywka zasługuje na wciągający dźwięk z telewizora Wydaje się, że dźwięk wydobywa się zewsząd, bez zapotrzebowania konfiguracji z wieloma głośnikami. Rozpoznasz bogatszy bas, zauważysz wyraźniejsze dialogi i zdziwisz się, jak zmienia to Twoje wrażenia w trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry.

Inteligentny system operacyjny VIDAA VIDAA — prosty w użyciu, szybki i bezpieczny nieskomplikowany dostęp do ponad 150 treści nadawanych drogą naziemną, kablową, satelitarną, DTV lub strumieniową w jednym miejscu.

Łatwe przełączanie między wszystkimi ulubionymi treściami jest płynniejsze i szybsze. Tryb gry plus rozszerz swoją grę Graj najlepiej, jak potrafisz, korzystając z Game Mode Plus, zbioru technice — 60 Hz VRR i ALLM zapewniających płynną i bezstresową rozgrywkę.

Tryb sportowy AI Rozrywka na poziomie stadionu — w Twoim domu Tryb AI Sports zapewnia najkorzystniejszą jakość obrazu i dźwięku, gwarantując najmocniej płynne wrażenia podczas oglądania. Stadion nigdy wcześniej nie wyglądał na bardziej zielony.

Wciągający, przestrzenny dźwięk powoduje, iż ​​wrażenia z oglądania meczu są do granic możliwości! Płynny ruch Płynniejszy obraz bez rozmycia Dzięki wielkiej częstotliwości odświeżania i instynktownemu usuwaniu wszystkich szumów w celu wyczyszczenia momentalnie poruszających się obiektów i wstawianiu klatek przejściowych do ulubionych treści, gdy jest to konieczne, możesz poznać akcji, która płynie bezbłędnie od początku do końca, nie tracąc ani jednego szczegółu.

Obraz sztucznej inteligencji Optymalizacja scenariusza w czasie rzeczywistym AI Sprowadź do domu swojego eksperta technicznego zajmującego się wirtualną telewizją w czasie rzeczywistym, by w pełni użyć swoje treści.

Pilot głosowy Pełne dowództwo w Twoich rękach Dzięki Hisense Voice Remote steruj telewizorem za dotknięciem przycisku. Pauza, odtwarzanie, zatrzymywanie, przewijanie do tyłu i do przodu, nawigacja między treściami, interakcja z ulubionymi wirtualnymi asystentami i nie tylko za pomocą jednego prostego urządzenia.

Udostępnij w telewizji Ciesz się wszystkim na pokaźniejszym ekranie Udostępnij zawartość wideo z telefonu komórkowego na telewizorze i ciesz się pokaźniejszą ilością treści na dużym ekranie. SPECYFIKACJA technicznA Charakterystyka ogólna Model:43A6C kolekcja: A6K wariant telewizora:UHD Smart TV Materiał ramy płyty: Plastikowy Kolor: Czarny/Grafitowy Materiał korpusu: Plastikowy kolor drzwi: Czarny/Grafitowy kolor podstawy: Czarny Materiał podstawy: Plastikowy skuteczność podstawowa Proporcje obrazu: 16:9 rozmiar przekątnej ekranu (cale): 43 cali wymiar przekątnej obrazu (cm): 108 cm Maksymalna rozdzielczość: 4K UltraHD 3840x2160 Kąt widoczności (H): 178 ° obfita gama odcieni: Nie Częstotliwość synchronizacji: 60 Hz Kontrast: 3800:1 Jasność: 200 cd/m² technologia Backlight: DLED Lokalne przyciemnianie: Nie Strefy lokalnego przyciemniania: Nie technologia 3D: Nie 2D do 3D: Nie technika HDR: HDR, Dekodowanie HDR10+ technologia HLG


☆ TV LED Hisense 43A63H ☆

TV LED Hisense 43A63H Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 43A63H
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951def2da47cb8f6ec91a3
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 43A63H - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Najwyższa jakość obrazu od najmniejszego szczegółu, rozdzielczość 4K. Oglądaj swoje ulubione programy lub przenieś się w świat kinowych premier, wciągających seriali, gier i wydarzeń sportowych, przeżywając emocje wprost z centrum akcji. Idealna jakość obrazu 4K zagwarantuje 4-krotnie wyższą rozdzielczość niżeli telewizory Full HD. Dolby Vision™ to progresywny HDR, inspirowany technologią kinową, który powiększa zakres rozpiętości pomiędzy ciemnymi i jasnymi tonami. Przenosi widza do wyższego wymiaru odbioru filmów, seriali, sportu czy programów przyrodniczych. Gwarantuje realistyczne odcienie i kontrast w każdej scenie, a także wydobywa detale wyraźniej, niżeli poprzednie generacje obrazu, przez wykorzystanie dynamicznych metadanych. Doznania w trakcie oglądania są mocniejsze i bardziej realistyczne, dzięki 40 razy jaśniejszym kolorom, a także aż 10 razy ciemniejszym czerniom. Tak realny, naturalny obraz pozwala zapomnieć, że patrzy się w wyświetlacz....

☆ TV LED Hisense 50A7500F ☆

TV LED Hisense 50A7500F Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 50A7500F
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eff017b8e441a9dfd533089
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 50A7500F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Rozdzielczość Ultra HD (albo 4K) odpowiada 4X więcej pikseli niżeli rozdzielczość Full HD (3840 x 2160). Pozwala to uzyskać bardziej skrupulatne detale w celu uzyskania bardziej realistycznych obrazów. Każdy kolor jest specyficzny. Dzięki technologii True Cinema Color telewizory wiernie wyświetlają każdy niuans i każdy gradient, aby jak najmocniej zbliżyć się do tego, co reżyser chciał uchwycić. Dzięki True Cinema Color Twój salon zamienia się w prawdziwą salę kinową. Format HDR Dolby Vision ożywia Twoje filmy i seriale dzięki uderzającym obrazom: dzięki gamie odcieni szerszych niżeli kiedykolwiek, liczących miliardy, głębszej czerni i niesamowicie intensywnych jasnych obszarów, każda scena zostały przerobione, aby zaoferować program wierny wyobraźni reżysera. Każdy detal, choćby subtelny, ujawnia się dzięki HDR. Wykorzystując wyższy poziom jasności i kontrastu, technologia HDR gwarantuje jaśniejszą biel i głębszą czerń. W HDR10 + realistyczne nabiera nowego znaczenia: każda scena jest analizowana przez telewizję, żeby transkrybować obraz tak wierny, jak precyzyjny. Każdy ruch jest ważny. Kompensator ruchu MEMC analizuje źródło i umieszcza w nim świeże obrazy,kreować zapierające dech w piersiach ruchy. Utkniesz przed płynnymi obrazami w każdych okolicznościach, bez względu na treść....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *