Telewizor OLED

Ranking Telewizorów OLED – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów typu OLED. Ranking zawierający polecane telewizory OLED jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Sony XR-55A90J ☆

TV LED Sony XR-55A90J Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-55A90J
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605ccb8a2da47c2be2e03b77
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-55A90J - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj najkorzystniejszy z naszych telewizorów OLED, oparty na przełomowym procesorze Cognitive Processor XR™. Odkryj niezrównany kontrast, olbrzymią jasność i czystą czerń połączone ze stylistyką Seamless Edge.

Obraz XR

Pozwól olśnić się kontrastem naszego najkorzystniejszego telewizora OLED i głębią naturalnie wyglądającego, realistycznego obrazu. Bezprecedensowy procesor wykorzystuje ludzką perspektywę, żeby w mgnieniu oka kompleksowo przeanalizować i zoptymalizować setki tysięcy elementów, a w połączeniu z niezwykłym panelem OLED zapewnić czystą czerń i najwyższą jasność.

Kontrast XR

Sony Cognitive Processor XR kompleksowo analizuje dane i poprawia te cechy obrazu, na których skupia się ludzkie oko, gwarantując realistyczne kolory i głębię. Funkcja Kontrast XR OLED Pro dopasowuje jasność do najistotniej intensywnych świateł i głębokiej czerni w cieniach. Dzięki niej detale nie giną i nie ulegają prześwietleniu.

odcień XR

Nasz unikatowy wyświetlacz wyposażony w Cognitive Processor XR™ i technikę XR Triluminos Pro™, reprodukuje szerszą paletę kolorów i najszczególniej nietypowe odcienie odcieni — dzięki czemu wyglądają jak w świecie rzeczywistym. Rozszerzona skala barw i nasycenia pozwoli oglądać żywe odcienie i realistyczne faktury kwiatów. Naturalnie wyglądają choćby pastelowe odcienie.

XR HDR Remaster

technika XR HDR Remaster umożliwia identyfikację poszczególnych obiektów na ekranie, analizę ich koloru i przypasowanie kontrastu. Takie obiektowe przetwarzanie, oparte na technice BRAVIA XR™, jest bez porównania bardziej skrupulatne, ponieważ pozwala korygować kolorystykę, nasycenie, jasność, wektor ruchu, przepustowość i inne atrybuty. W wyniku czego oglądasz wyjątkowo realistyczne sceny z większą głębią, wiernie oddanymi fakturami i naturalnymi kolorami.

Czystość XR

technika interpolacji XR 4K zapewnia jakość zbliżoną do 4K niezależnie od źródła obrazu. Procesor Cognitive Processor XR przetwarza ogromne ilości danych i zwiększa realizm obrazu, inteligentnie rekonstruując faktury i detale. Na skutek czego futro zwierzęcia ma naturalny wygląd, a skała — ostry zarys.

Interpolacja XR 4K

Procesor Cognitive Processor XR nadaje sygnałom 2K jakość zbliżoną do 4K, dzięki temu obraz staje się niesamowicie realistyczny i wciągający. Do interpolacji XR 4K wykorzystywane są szerokie ilości informacji. Zezwala na to analizę wzorów w scenach i rekonstrukcję niewiele znaczących detali.

4K XR Super Resolution

technologia XR Super Resolution wykrywa poszczególne obiekty w obrazie, a reprodukowane przez nią faktury praktycznie nie różnią się wyglądem od rzeczywistości. Procesor BRAVIA XR starannie analizuje i przetwarza dane, aby zapewnić realistyczne szczegóły i faktury w obrazach o rozdzielczości 4K — czterokrotnie wyższej niżeli Full HD.

Wygładzanie XR 4K

Wygładzanie XR stwarza łagodny, naturalny obraz 4K bez widocznych pasm barw, które mogą występować na innych telewizorach. W wyświetlanych scenach pojawiają się tysiące odcieni i przejść, co nadaje obrazowi niezwykle realistyczny wygląd.

Ruch XR

Sport i kino akcji wyglądają dzisiaj bez porównania lepiej. Procesor Cognitive Processor XR z technologią XR Motion Clarity™ kompleksowo analizuje informacje, żeby zapewnić płynność akcji i jasny, wyraźny obraz.

XR Motion Clarity

Obraz na telewizorze OLED składa się z milionów indywidualnie sterowanych pikseli, które w połączeniu z technologią OLED XR Motion Clarity™ sprawiają,choćby szybkie sceny wyglądają ostro i wyraźnie. Żeby uniknąć ich zamazywania się i utraty jasności, zmieniające się obrazy są poddawane starannemu przetwarzaniu.

rewelacyjny do gier

Telewizor BRAVIA pomoże Ci zdobyć przewagę nad rywalami. Wejście HDMI 2.1 zezwala na wyświetlanie obrazu z prędkością 120 kl./s. Bezzwłoczne aktualizowanie obrazu da Ci przewagę podczas strzelania, zmagań sportowych i w innych grach z dynamiczną akcją. Wynoszące niespełna 8,5 ms opóźnienie sygnału wejściowego w trybie 4K / 120 kl./s i specjalny tryb Gra nadadzą grze nieszablonową płynność.

Położenie dźwięku XR

Aby dźwięk harmonizował z naszym postrzeganiem świata, funkcja XR Sound Position sprawia, iż słychać go zza obrazu. Ekran tego telewizora OLED 4K BRAVIA XR jest także głośnikiem, zatem dźwięk starannie pasuje do wyświetlanego obrazu i naprawdę wciąga.

Acoustic Surface Audio +

Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+ dźwięk dobiega prosto ze środka ekranu. Generujeją go konkretne siłowniki za wyświetlaczem. Ich wibracja sprawia emisję dźwięku, który przemieszcza się z obrazem. Dźwięk podąża więc za akcją, a obszerne siłowniki w tym modelu nadają ścieżce dźwiękowej obszerniejszy realizm i zapewniają wyjątkowo wyraźne, naturalne dialogi. Subwoofery z lewej i prawej strony emitują potężny bas, dzięki temu uzyskujesz wciągający, filmowy dźwięk we własnym domu.

Dźwięk przestrzenny XR

Dzięki technice BRAVIA XR każdy oglądany obraz zostanie uzupełniony dźwiękiem przestrzennym. Funkcja XR Surround buduje dźwięk przestrzenny w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Zyskujesz więc efekt 3D bez głośników sufitowych lub zwróconych do góry.

Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D

technika przetwarzania sygnału BRAVIA XR umożliwia reprodukcję wciągającego, wielowymiarowego dźwięku. Przekonasz się, że otaczające Cię dźwięki dobiegają nie tylko w poziomie,jeszcze w pionie. Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D wprowadzi do domu emocjonujące brzmienie najnowszych kinowych formatów audio, takich jak Dolby Atmos®, i zapewni efekt przestrzenny nawet w zwykłych stereofonicznych nagraniach.

Wzornictwo Seamless Edge

Bezramkowa budowa nadaje temu telewizorowi finezyjny wygląd i skupia całą uwagę na tym, co najważniejsze — obrazie.

Porządek z kablami

Uchwyty na kable ukrywają przewody i eliminują bałagan, dzięki temu telewizor należycie ukazuje się z przodu, z boków i z tyłu.

Stylistyka One Slate

Zgodnie z naszą koncepcją One Slate telewizor stanowi ważny komponent przestrzeni mieszkalnej: wyświetla grafikę i prywatne fotografie, pozwala wybierać motywy wygaszacza ekranu i zagwarantuje funkcje zegara.

Google TV

przeglądaj ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych z zróżnicowanych serwisów streamingowych. Znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu — uporządkowane tematycznie i podzielone na gatunki optymalnie do Twoich zainteresowań.

Wyszukiwanie głosowe z wolnymi rękami

teraz jeszcze szybciej wynajdziesz ulubione treści — używając własnego głosu. Dzięki wyszukiwaniu głosowemu unikasz niełatwej nawigacji i męczącego wpisywania. Starczy, że zapytasz.

BRAVIA CORE™

dedykowana telewizorom Sony Bravia XR platforma Bravia Core oferuje dostęp do ogromnej ilości filmów. Dzięki technologiom BRAVIA XR, Pure Stream i IMAX Enhanced masz możliwość oglądania rewelacyjnego obrazu i dźwięku w najwyższej jakości.

detektor światła i koloru

Jeśli zmieni się kolorystyka światła w pomieszczeniu — na przykład z zimnej na ciepłą — adekwatnie zmieniają sięodcienie na telewizorze, przez co obraz może stać się nienaturalny. Ten telewizor jest wyposażony w czujnik światła RGB, który optymalizuje jasność i kolorystykę obrazu trafnie do źródła światła i warunków panujących w pomieszczeniu.

Współpraca z Apple AirPlay i Apple HomeKit

Dzięki Apple AirPlay możesz przesyłać strumieniowo video i audio do telewizora bezpośrednio z iPhone'a, iPada albo Maca. Oglądaj filmy i programy z aplikacji Apple TV, ulubionych aplikacji, a nawet Safari. Udostępnij swoje fotografie wszystkim w pokoju.

zaimplementowany Chromecast

Telewizor z technologią Chromecast built-in pozwala wyświetlać — w pełnej jakości — filmy, gry i aplikacje z urządzeń przenośnych. Żeby obejrzeć ulubione treści na znacznym ekranie, wystarczy wybrać ikonę przesyłania na urządzeniu z systemem Android albo iOS. Gdy zacznie się przesyłanie, możesz dalej oglądać Internet na telefonie albo tablecie.

Acoustic Auto Calibration

Telewizor wyłapuje miejsce, w którym siedzisz, i trafnie optymalizuje dźwięk. W wyniku czego brzmi on tak, jak przy słuchaniu naprzeciwko ekranu telewizora. Na odbiór dźwięku mogą wpływać różne elementy wnętrza. Przykładowo, zasłony tłumią dźwięk, a przedmioty stojące przed telewizorem utrudniają emisję i pogarszają wrażenia przy słuchaniu. Ten telewizor wyłapuje przedmioty i dostosowuje reprodukcję dźwięku do potężnego wnętrza.

Netflix Calibrated Mode

Tryb Netflix Calibrated Mode został zaprojektowany z myślą o oglądaniu oryginalnych produkcji serwisu Netflix w studyjnej jakości obrazu. Dzięki czemu trybowi intencje twórców są wiernie odwzorowane.

IMAX Enhanced

Ten telewizor 4K Smart TV Sony ma atest IMAX Enhanced — świadectwo najwyższej wierności obrazu i dźwięku. Włącz tryb obrazu IMAX Enhanced, by w pełni wykorzystywać zremasterowane materiały IMAX Enhanced i zapewnić sobie jeszcze bardziej pasjonującą rozrywkę.

Dolby Vision® i Dolby Atmos®

Przenieś kino do domu. Dzięki systemowi Dolby Vision® sceny stają się żywsze i bardziej autentyczne. Z kolei Dolby Atmos® wypełnia pomieszczenie wszechogarniającym dźwiękiem przestrzennym.

Inteligentny pilot

Do obsługi wszystkich połączonych sprzętów starczy Ci jeden inteligentny pilot. Jednym naciśnięciem przycisku przejdziesz też do serwisu z filmami na życzenie, by już po chwili w pokoju zagościły ulubione filmy i programy.


☆ TV LED Hisense 65A85K ☆

TV LED Hisense 65A85K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 65A85K
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4576882fff084c42f4f76
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 65A85K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Hisense OLED A85K to flagowy telewizor, który oferuje perfekcyjną jakość obrazu dzięki matrycy OLED. Rozdzielczość 4K i technika HDR10+ umożliwiają odtwarzanie szczegółów i odcieni w niesamowitej jakości.

Obsługa HDR obejmuje formaty Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HDR10, HLG i HDR10+. Telewizor może się też pochwalić certyfikatem IMAX Enhanced. Video DSP to czterordzeniowy procesor MediaTek MT9618.

Czas odpowiedzi to 3ms GTG, z opóźnieniem wejściowym 9ms. System audio obejmuje w sumie sześć głośników, obsługuje Dolby Digital, NICAM stereo i ma łączną moc 60W. Łączność obejmuje dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.1, dwa wejścia HDMI 2.1 (do weryfikacji obsługiwanych funkcji), dwa gniazda HDMI 2.0, CI + 1.4, porty USB 2.0 / USB 3.0, kompozytowe wejście A/V, optyczne wyjście cyfrowe, LAN port i minijack na słuchawki.

Sekcja strojenia obejmuje dekodery cyfrowej telewizji naziemnej i satelitarnej....


☆ TV LED Sony XR-55A95 ☆

TV LED Sony XR-55A95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-55A95
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb3082fff0690d6948e4
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-55A95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Odbieraj podstawowe kanały za darmo dzięki tunerowi DVB - T2 Chcesz odbierać naziemną telewizję cyfrową? W związku ze zmianą systemu nadawania telewizji naziemnej, ten model spełnia najnowsze oczekiwania, gdyż zaimplementowany tuner DVB-T2. Cyfrowa transmisja danych multimedialnych charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością i niską podatnością na zakłócenia. Zapewnij sobie wygodny dostęp do podstawowych stacji telewizyjnych i wybierz telewizor z tunerem DVB-T2.
OLED 4K Cokolwiek oglądasz, procesor Sony Cognitive Processor XR interpoluje obraz, nadając mu jakość zbliżoną do 4K. Ekran OLED nieszablonowy kontrast, dokładnie sterowany poprzez naszą unikatową technologię w celu zapewnienia realistycznej głębi i czystej czerni w każdej scenie. Sprawdź, jak procesor Cognitive Processor XR przenosi obraz i dźwięk na nowy poziom. Przełomowy procesor w telewizorach Sony BRAVIA XR reprodukuje obraz i dźwięk w wyjątkowo realistyczny sposób, zgodnie z działaniem wzroku i słuchu. Uwzględnienie parametry wzroku i kompleksowa analiza obrazów gwarantują realistyczną głębię, unikatowy kontrast i atrakcyjne, żywe kolory.
Kontrast XR OLED Pro technologia XR OLED Contrast Pro wzmacnia odcień i kontrast w jasnych fragmentach. Idealna czystość czerni i pokaźna szczytowa jasność nadają obrazowi unikatowy realizm. Ten telewizor OLED z panelem o wysokiej luminancji jest zaopatrzony w czujnik temperatury. Dzięki czemu procesor Cognitive Processor XR może sterować światłem z uwzględnieniem temperatury ekranu, tak aby wszystkie piksele w jasnych obszarach świeciły równocześnie.
XR Triluminos Max Żaden z naszych paneli nie oferuje równie szerokiej palety barw jak nowy OLED(QD-OLED). Do jej uzyskania przyczynia się procesor Cognitive Processor XR, odtwarzający naturalne, miłe dla oka odcienie i odcienie. Dzięki niemu obraz ma żywe kolory i realistyczne faktury przy każdym poziomie jasności.
XR HDR Remaster technologia XR HDR Remaster umożliwia identyfikację poszczególnych obiektów na ekranie, analizę ich koloru i dopasowanie kontrastu w celu powiększenia realizmu. Takie obiektowe przetwarzanie, oparte na technice BRAVIA XR, jest bez porównania bardziej dokładne, ponieważ pozwala korygować kolorystykę, nasycenie, jasność, wektor ruchu, przepustowość i inne atrybuty. W wyniku czego oglądasz wyjątkowo realistyczne sceny z pokaźniejszą głębią, wiernie oddanymi fakturami i naturalnymi kolorami.
Interpolacja XR 4K technika interpolacji XR 4K nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Procesor Cognitive Processor XR przetwarza ogromne ilości danych i inteligentnie rekonstruuje faktury i szczegóły,rozszerzyć realizm obrazu.
Wzornictwo Dual Style typ ustawienia przedniego i stylistyka One Slate skupiają uwagę widza na ekranie, żeby zapewnić maksymalną intensywność przeżyć i pousuwać wszystko, co może dekoncentrować. Wariant ustawienia tylnego pozwala na umieszczenie telewizora bardzo blisko ściany, żeby pozostawał on w znakomitej harmonii z pomieszczeniem.

☆ TV LED Philips 55OLED718 ☆

TV LED Philips 55OLED718 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 55OLED718
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4578382fff084c42f4f9f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 55OLED718 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


AMD FreeSync: Tak
Aplikacje video: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Apple TV, Disney+
Audio Return Channel (ARC): Tak
Bluetooth: Tak
Consumer Electronics Control (CEC): EasyLink
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm): 139 cm
EAN: 8718863038369
Format kompresji zdjęć: PNG, BMP, GIF, HEIF, JPEG
Funkcje dotyczące telegazety: Tak
Funkcje gier: samoczynny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 58 mm
Głębokość opakowania: 160 mm
Głębokość podstawy: 24 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 240 mm
HbbTV: Tak
HDCP: Tak
liczba głośników: 2
ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
ilość portów HDMI: 4
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300 mm
Klasa skuteczności energetycznej (HDR): F
Klasa wydajności energetycznej (SDR): G
Kod Producenta: 55OLED718/12
Kolor podstawy: Chrom
kolor produktu: srebrny
zarys ekranu: Płaski
ilość portów USB 2.0: 3
liczba rdzeni procesora: 4
Moc wyjściowa (RMS): 40 W
Moduł CI+: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
Natywna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
NVIDIA G-SYNC: Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Obsługiwane formaty audio: WAV, MP3, WMA, WMA-PRO, AAC, FLAC
Obsługiwane formaty plików wideo: AVI, MPEG2, HEVC, H.265, MPEG4, MPEG1, MKV, VP9
Obsługiwany format napisów: SUB, SRT, TXT, SSA, ASS, SMI
pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Podstawa biurkowa: Tak
Przekątna ekranu: 55"
Przewodowa sieć lan: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Skala wydajności energetycznej: Od A do G
Smart TV: Tak
kanon VESA: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Sterowanie głosem: Tak
System formatu sygnału cyfrowego: DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
Szerokość (bez podstawy): 1228 mm
Szerokość opakowania: 1400 mm
Szerokość podstawy: 79,8 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 1228 mm
technika High Dynamic Range (HDR): Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
technologia przetwarzania obrazu: Philips P5 Perfect Picture Engine
technologia wyświetlacza: OLED
Technologie dekodowania dźwięku: Dolby Digital, DTS:X
Teletekst: 1000 stron(y)
Telewizja internetowa: Tak
typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
typ HD: 4K Ultra HD
wariant tunera: Analogowe i cyfrowe
ulepszony kanał zwrotny audio (eARC): Tak
Ustawienia korektora: Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Waga (bez podstawy): 17,9 kg
Waga (z podstawą): 18,2 kg
Waga wraz z opakowaniem: 23,5 kg
zaimplementowane dekodery dzwieku: DTX, Dolby Atmos, Dolby Digital
Wejście cyfrowe audio: 1
Wersja Bluetooth: 5.0
Wersja HDMI: 2.0/2.1
Wi-Fi: Tak
Wspólny interfejs: Tak
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Wysokość (bez podstawy): 708 mm
Wysokość opakowania: 860 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 723 mm
Zainstalowany system operacyjny: Google TV
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 76 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 84 kWh

☆ TV LED Philips 55OLED707 ☆

TV LED Philips 55OLED707 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 55OLED707
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb1382fff0690d6948d5
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Tani telewizor 24 cale

☆ TV LED Philips 55OLED707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Spotify, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa umożliwia korzystanie z urządzeń Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być przystępna we wszelkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać uzupełniającego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:procesor 4-rdzeniowy, USB - fotografie, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), tryb ECO;Funkcje dodatkowe:nagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zastosowany subwoofer;dopełniające opcje obrazu:99% Wide Color Gamut (szeroka gama barw), Ambilight: Trójstronny, AMD FreeSync Premium, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), ISF Colour Management (Zarządzanie kolorami ISF), Micro Dimming Perfect, NVIDIA G-Sync, obsługa CalMAN, P5 AI Inteligent Picture Engine, Perfect Natural Motion, tryb A.I.

PQ;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Cast, Simply Share;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, Ambilight;Głębokość telewizora:5,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0);Wiadomości uzupełniające:dostępna pamięć: 16 GB, HDCP 2.3,;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor obudowy:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zespoi HDMI:4;liczba zjednoczy USB:3;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;odporność - legale 1:0;niepodatność - legale 2:0;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:no...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ2000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ2000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19b2da47c8ab996d561
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ2000E Supernowoczesny obraz i dźwięk przenoszą kino domowe w nowy rozmiar Odmień oblicze domowej rozrywki z naszym sztandarowym telewizorem z linii LZ2000. Wkrocz w świat filmów, programów telewizyjnych, sportu i gier dzięki naszej technologii panelu nowej generacji, która łączy realistyczne obrazy z obszerniejszą jasnością, nowym układem głośników i grami w rozdzielczości HDMI 2.1.

* Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie dzisiaj. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego.

Daj się oczarować. Tylko opracowane poprzez fachowych filmowców telewizory 4K OLED olśniewający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji.

Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, żeby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Najnowszej generacji wierność barw i imponujące poziomy jasności Panel Master OLED Pro, a także inteligentny procesor HCX Pro — opracowany w Japonii Master OLED PRO to najnowsza generacja paneli o obszerniejszej jasności, która zapewnia najwyższej klasy kontrast dynamiczny i wrażenia wizualne.

jednocześnie inteligentny procesor HCX Pro nieprzerwanie analizuje parametry obrazu, dostosowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, aby zapewnić najkorzystniejszą jakość w tej klasie. Realistyczny dźwięk — poczujesz, iż jesteś w centrum akcji 360° Soundscape Pro 360° Soundscape Pro — nieszablonowy, zintegrowany system 360° Soundscape przenosi widza z fotela w samo centrum akcji.

Dostrojone poprzez producenta Technics zastosowane głośniki skierowane do góry i w bok obsługują standard Dolby Atmos®, gwarantując realistyczne wrażenia filmowe. System głośników matrycowych Układ głośników — nowy układ głośników gwarantuje skrupulatny dźwięk i pozwala użytkownikom na korzystanie z naszej wyjątkowej funkcji formowania wiązki.

Te drobne głośniki umożliwiają sterowanie skrupulatnym określaniem źródła dźwięku, a także tworzenie stref najróżniejszych stopni dźwięku. Użytkownicy mają zapewniony dźwięk o wyższej precyzji przy znikomym potencjalnym rozpraszaniu innych osób.

Inteligentny sposób na doskonały obraz i dźwięk Funkcja Auto AI — inteligentnie analizuje dostarczany sygnał, nieprzerwanie dostosowując parametry obrazu i dźwięku. Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, muzyki na żywo, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia.

starczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Stosowna jasność i nadzwyczajne barwy w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (pokaźny zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez wzglę...


☆ TV LED JVC LT-55VAO9200 ☆

TV LED JVC LT-55VAO9200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: TV LED JVC LT-55VAO9200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635a24288e441a981f4a11d8
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED JVC LT-55VAO9200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizory OLED, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu żywych odcieni, szczegółowości i wyrazistości choćby najciemniejszych scen, proponują niemal nieskończony współczynnik kontrastu, całkowicie wyłączając samoemisyjne piksele, by wyświetlać prawdziwą, atramentową czerń. Wciągające 4K HDR. Immersyjne logo 4K HDR gwarantuje konsumentom, że poziom jakości obrazu obiecany przez tę technologię będzie skutecznie dostarczany i odtwarzany na telewizorach JVC. Android TV. Przeglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na pokaźnym ekranie dzięki Android TV. Dolby Vision HDR. Rewolucja w wizji. Dzięki niesamowitej jasności, kontrastowi i kolorom JLED ożywia rozrywkę na Twoich oczach. W pełni wykorzystując maksymalny potencjał nowej technice projekcji kinowej, Dolby Vision daje wyrafinowany, realistyczny obraz, który sprawi, że zapomnisz, iż patrzysz na ekran. Algorytm do przezwyciężenia efektu rozmycia ruchu i drgania w poruszających się obiektach. Technologia MEMC wyłapuje wzorce ruchu obiektów i stosuje interpolację między pikselami, gwarantując znacznie bardziej płynne wrażenia video....

☆ TV LED Philips 65OLED807 ☆

TV LED Philips 65OLED807 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 65OLED807
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62fdd92d82fff0d8d937c45f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 65OLED807 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor 4K UHD HDR Android Żywe barwy. Piękne. Wciągające.Filmy tak realistyczne, że poczujesz się jak w środku akcji. Gry, które reagują tak płynnie i brzmią tak ekscytująco, iż nie będziesz mógł się od nich oderwać.

Niezależnie od tego, co uwielbiasz, ten przepiękny telewizor OLED z wciągającą technologią Ambilight przeniesie Cię w Twój wymarzony świat. Bardziej realistyczne wrażenia niż kiedykolwiek. 4-stronne oświetlenie Ambilight.Dzięki oświetleniu Ambilight rewelacyjne wrażenia płynące z oglądania telewizora OLED firmy Philips stają się jeszcze lepsze!

Diody LED na wszystkich czterech bokach telewizora świecą się i zmieniają kolor w sposób wyśmienicie zsynchronizowany z kolorami akcji na ekranie lub muzyką. Efekt jest tak ciepły i wciągający, iż zapomnisz, jak wyglądała telewizja bez tej funkcji.

Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.Procesor P5 Philips z technologią AI zapewnia obraz tak realistyczny, iż czujesz się jego częścią. Innowacyjny algorytm SI przetwarza obrazy w sposób podobny do ludzkiego mózgu.

Bez względu na to, co oglądasz, gwarantuje on wszystkie szczegóły, kontrast, bogate odcienie i płynny ruch. Wyjątkowa kompozycja. Z myślą o przyszłości.wyjątkowo cienka metalowa ramka i podstawa obrotowa z polerowanego aluminium nadają temu telewizorowi prawdziwy styl.

Pilot z podświetleniem jest wykończony miękką, ekologiczną skórą Muirhead, a opakowania i wkładki są wytwarzane z kartonu i papieru z recyklingu. IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.Witamy w Hollywood!

Telewizor OLED marki Philips pozwala w pełni doznać efektów filmów asygnowanych do wyświetlania w kinach IMAX. Poczuj więcej dzięki istotnie pokaźniejszej skali. Sprawdź więcej w każdej scenie. W połączeniu z technologią Ambilight telewizor zapewni niezapomniany wieczór filmowy.

Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Przejrzyj obraz, który reżyser chciał Ci pokazać - nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, aby coś na nich dojrzeć!

Usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół Ciebie. Bezprzewodowy komplet domowy Philips z technologią DTS Play-FiBezprzewodowy komplet domowy Philips z technologią DTS Play-Fi pozwala w kilka sekund zespoić się ze zgodnymi soundbarami i bezprzewodowymi głośnikami w całym domu.

Słuchaj filmów w kuchni. Odtwarzaj muzykę w dowolnym miejscu. Możesz choćby utworzyć zestaw kina domowego z dźwiękiem przestrzennym, wykorzystując telewizor Philips jako głośnik centralny. Niesamowita rozgrywka.

małe opóźnienie przy 120 Hz. Funkcje G-Sync, VRR i Freesync.Graj bez ograniczeń. Telewizor Philips z obsługą standardu HDMI 2.1 pozwala w pełni zastosować sprzęt nowej generacji dzięki wyjątkowo dynamicznej rozgrywce i niesamowicie płynnej grafice, która pozwala na wykonywanie skoków, obrotów i driftów bez żadnych zakłóceń obrazu.

Funkcja Ambilight podczas gry w dodatku intensyfikuje wrażenia. Po prostu inteligentny. Android TV.Telewizor Philips z systemem Android proponuje Ci rozrywkę, którą lubisz, kiedy chcesz. Możesz przypasować wyświetlacz główny, żeby wyświetlać ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i programów, które lubisz.

Możesz też kontynuować oglądanie od momentu jego przerwania. Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.Naciśnij przycisk na pilocie, by rozmawiać z Asystentem Google. Steruj za pomocą głosu telewizorem lub urządzeniami domu inteligentnego kompatybilnymi z Asystentem Google.

Za pośrednictwem usługi Alexa steruj telewizorem przy użyciu urządzeń obsługujących usługę Alexa. Obsługa głównych formatów HDR: zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyserTelewizor Philips OLED 4K UHD jest zgodny z wszystkimi głównymi formatami HDR, np.

z HDR10+ i Dolby Vision. Niezależnie od tego, czy oglądasz pasjonujący serial czy grasz w najnowszą grę, docenisz pogłębione cienie, jasne, lśniące powierzchnie, bardziej naturalne odcienie i niesamowicie płynny ruch.

Tak wygląda realistyczny obraz. Telewizor Philips OLED.Chcesz poczuć każdą scenę z całkowitą mocą? Realistyczny obraz telewizora OLED producenta Philips zawsze wygląda wspaniale, choćby jeśli jest oglądany pod kątem.

Czerń jest za każdym razem czarna - nigdy szara, a każdy detal ciemnych i jasnych obszarów jest widoczny. Wszystkie najważniejsze formaty HDR są obsługiwane, więc śmiało zanurz się w świecie rozrywki jak nigdy dotąd.


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ1500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ1500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19e2da47c8ab996d565
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ1500E Wszechstronne urządzenie o idealnym obrazie, które zachwyci zarówno miłośników kina, jak i gier Telewizor OLED 4K z naszej serii LZ1500 to kinowa jakość obrazu. Wyświetlacz OLED sprawia, iż nic nie umknie Twojej uwadze w trakcie oglądania filmów i programów telewizyjnych premium.

Połączenie HDMI 2.1 oznacza płynną transmisję strumieniową, dzięki której wyszukasz się w samym środku akcji. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje przejrzyj wszystko.

Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez profesjonalnych filmowców telewizory 4K OLED oszałamiający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Dla prawdziwej głębokiej czerni. Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych kolorów i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna.

równocześnie procesor HCX Pro AI nieprzerwanie analizuje właściwości obrazu, dostosowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, żeby zapewnić wyższą jakość obrazu. Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi.

Dolby Atmos® technologia Dolby Atmos® stosowana w pionierskich salach kinowych oraz naszych telewizorach premium zapewnia zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk. Efekty dźwiękowe są skrupulatnie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, wytwarzając realistyczną atmosferę.

Inne Rankingi:  Telewizor Thomson 50 cali

Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia wyśmienity obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji. Zintegrowane głośniki oraz system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom.

Inteligentny sposób na nieprzeciętny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieprzerwanie dostosowując cechy obrazu. Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia.

wystarczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie nowoczesne inteligentne wykrywanie — wyłapując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, aby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład podczas oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

słuszna jasność i idealne barwy w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszc...


☆ TV LED Sony XR-42A90 ☆

TV LED Sony XR-42A90 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-42A90
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb2682fff0690d6948de
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-42A90 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Akcesoria opcjonalne:uchwyt ścienny SU-WL450 (ograniczony dostęp do zjednoczy), SU-WL850 (zależnie od wykorzystywanych scali), moduł kamery CMU-BC1;Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być przystępna we wszystkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);informacje uzupełniające:wyszukiwanie głosowe, USB - fotografie, muzyka, film, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), atest IMAX Enhanced, zaimplementowany mikrofon;Funkcje dodatkowe:nagrywanie na USB, PiP (obraz w obrazie), oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:wbudowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:Live Colour, Pixel Contrast Booster, Cognitive Processor XR, XR Triluminos Pro, XR HDR Remaster, XR 4K Upscaling (Interpolacja XR 4K), XR Smoothing, sensor światła i koloru, obsługa CalMAN, Auto Genre Picture Mode, Auto HDR Tone Mapping;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Apple HomeKit, BRAVIA CAM - opcjonalna kamera;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, PiP - 2 tunery, opcjonalna kamera;Głębokość:4,3 cm;Głębokość z podstawą:22,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0);dane uzupełniające:obsługiwane formaty dysków FAT16/FAT32/exFAT/NTFS, pamięć wbudowana 16GB;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:czarny;Kolor obudowy:tytanowo-czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:XR OLED Contrast Pro;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba skonsoliduje HDMI:4;ilość zintegruje USB:2;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;Optymalizacja ruchu:XR OLED Motion;PIP (obraz w obrazie):PiP - 2 tunery;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:tak;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:42 ";Przekątna ekranu cm:106 cm;rozmiar ekranu:42 ";Przekątna ekranu:od 40 do 49 ";Przekątna ekranu widzialna cale:42 ";Przekątna ekranu widzialn...


Najtańsze Telewizory OLED – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów OLED. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED LG OLED48C22 ☆

TV LED LG OLED48C22 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG OLED48C22
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951dfd2da47cb8f6ec91a9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG OLED48C22 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TV Set Telewizor LG 48" OLED evo 120Hz 4K Smart TV webOS Wifi Bluetooth OLED48C22LB

Twoje okno na nowy, jasny świat

Brightness Booster

technologia OLED, która jasno świeci
Podkreślenie przepiękna żywego obrazu uzyskanego dzięki samoświecącym pikselom telewizora LG OLED. Funkcja Brightness Booster wspomaga optymalizacje wykonywane poprzez procesor α9 piątej generacji AI, rozszerzając luminancję choćby o 20%2. Dzisiaj obraz jest bardziej wyrazisty i odznacza się wyjątkowym oświetleniem.
*Obraz na ekranie jest symulacją.

szybki procesor a9 Gen 5 AI
Piękno i mądrość
Mądrość stojąca za estetyką i pięknem, to szybki procesor LG α9 piątej generacji AI. To on odpowiada za nadanie obrazowi naturalnej głębi, a także powoduje,barwy są błyskotliwie żywe i skrupulatnie oddane. Wykorzystując postęp w dziedzinie głębokiego uczenia, uwydatnia i przedmioty znajdujące się na pierwszym planie i w tle oraz wspomaga technologie pomagające uzyskać obraz i dźwięk jak w kinie, optymalizujące przetwarzanie obrazu z wydarzeń sportowych, czy wspiera opcje gamingowe.

*Obraz na ekranie jest symulacją.

Nieskończony kontrast
olśniewające odcienie czerni i świateł
Brak podświetlenia powoduje, iż samoświecące piksele osiągają najgłębszą czerń i wyśmienity kontrast w każdych warunkach oświetleniowych. Obraz jest dokładniejszy, dzięki czemu możesz dojrzeć detale, które w innym przypadku zostałyby przeoczone albo nieuchwytne dla oka.

*Obraz na ekranie jest symulacją.

Dynamic Tone Mapping Pro
detale nadają ton
Nowa funkcja Dynamic Tone Mapping Pro jeszcze lepiej ulepsza obraz. Wcześniej jej działanie dotyczyło tylko klatek. Dzisiaj ulepsza 5 000 bloków na ekranie, gwarantując żywszy i jeszcze bardziej szczegółowy obraz HDR.

*Obraz na ekranie jest symulacją.

Wciągający dźwięk przestrzenny
Dźwięk pozwalający poczuć się jak w środku akcji
Procesor α9 piątej generacji AI przetwarza dźwięk 2-kanałowy na 7.1.2-kanałowy. Poczuj akcję wraz z pełnią odgłosów wokół siebie, jakbyś był w samym środku sceny filmu, który oglądasz.
ThinQ AI i webOS
Telewizor w sam raz dla Ciebie
Szukasz pomysłu na filmowy wieczór? technika LG ThinQ poleci Ci coś na podstawie Twojego gustu. Skonfiguruj profile dla wszelkich domowników, żeby każdy mógł prędko włączyć ulubiony serial oraz otrzymywać najświeższe informacje na interesujące go tematy.

Płynny wyświetlacz
ascetyczny fason
niezwykle wąska ramka pozwala w pełni skupić się na obrazie i zniewolić się jego efektownem3. Niewiarygodnie smukła budowa4 ze stojakiem Gallery Stand lub podstawą Floor Stand świetnie wpasowuje się w aranżacja wnętrza.
*Stojak Gallery Stand jest przystępny dla modeli 65C2 i 55C2.
**Stojak Floor Stand jest przystępny dla modeli 48C2 i 42C2.
obszerny zakres wymiarów
Znajdź optymalny dla siebie wymiar
Jeśli szukasz telewizora do gier lub kina domowego, bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie w szerokiej gamie wymiarów od 55 do 83 cali.

Prawdziwie kinowe wrażenia
teraz Ty jesteś głównym bohaterem
Technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos istotnie wciągające wrażenia. Wykorzystując procesor LG α9 piątej generacji AI Processor, Dolby Vision IQ z funkcją Precision Detail dodaje niezwykłej głębi i wyciąga subtelne detale z otoczenia.

Rozrywka
Wszystko, co lubisz, w jednym miejscu
Gotowi na wieczór filmowy. Wybierz spomiędzy przystępnych serwisów streamingowych, co chcesz obejrzeć. W Netflix5, Disney+6, Amazon Prime7, Apple TV+8, HBO Max9 za każdym razem czeka na Ciebie coś niebanalnego.

*dostępność treści i aplikacji może się różnić w zależności od kraju i regionu.
** Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Fantastyczne wrażenia w grach
konkretna maszyna do wygrywania
Graj na wyższym poziomie dzięki pierwszemu telewizorowi obsługującemu technologię Dolby Vision Gaming 4K przy 120 Hz, gwarantującą jeszcze płynniejszy i bardziej realistyczny obraz w grach. Dzięki czasowi reakcji 0.1ms oraz obsłudze technologii NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i VRR obraz jest wyraźny i płynny nawet przy najmocniej wartkiej akcji.

*VRR jest certyfikowaną specyfikacją HDMI 2.1.
Granie w chmurze
Nowa liga graczy
Dzięki dodaniu GeForce NOW, cała chmura gier czeka na Ciebie. Odkrywaj na nowo gry, które kochasz i poznawaj nowe bezpośrednio na ekranie telewizora.

1. Wyróżnienia CES Innovation Awards są przyznawane na podstawie tworzyw dostarczonych sędziom. Stowarzyszenie CTA nie weryfikowało precyzyjności otrzymanych informacji ani żadnych stwierdzeń oraz nie testowało urządzenia, któremu przyznało wyróżnienie.
2. Porównanie na podstawie wewnętrznych pomiarów LG bieli telewizorów LG OLED, z wyjątkiem modeli z serii OLED evo. Ulepszenia funkcji Brightness Booster nie dotyczą modeli 48/42C2.
3. W pierwszym roku obowiązywania gwarancji pokrywane są koszty dotyczące panelu, części i robocizny. W latach 2–5 gwarancją są objęte tylko panele. Koszt robocizny pokrywa klient.
4. 5-letnia gwarancja obejmuje modele 83G2, 77G2, 65G2 i 55G2.
5. W niektórych instalacjach przewód może być widoczny.
6. W niektórych przypadkach pomiędzy telewizorem i ścianą może być nieduży odstęp.
7. Zalecana instalacja na kołki. Dołączone kotwy mogą nie być odpowiednie w niektórych przypadkach. Przed przystąpieniem do instalacji przeczytaj całą instrukcję i w razie zapotrzebowania zasięgnij rady specjalisty.
8. Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania.
9. Wymagana subskrypcja Disney+. Obowiązują warunki ze strony http://www.disneyplus.com ⓒ 2020 Disney i podmioty powiązane.
10. Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami handlowymi marki Amazon.com, Inc lub jej podmiotów stowarzyszonych. Usługi Amazon Prime i Prime Video są płatne. Szczegółowe dane znajdują się na stronie primevideo.com/terms.
11. Apple TV+ wymaga wykupienia subskrypcji. Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe firmy Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
12. ©2022 WarnerMedia Direct, LLC. Wszelkie prawa opatentowane. Serwis HBO Max TM jest stosowany na podstawie licencji

OBRAZ
 • Panel 4K OLED typ podświetlenia OLED
 • Przekątna ekranu 48 Rozdzielczość 3840 x 2160
 • obfita gama kolorów Perfect Color Miliard odcieni Tak
 • genialna czerń Perfect Black Wygaszanie Pixel Dimming
 • True Motion Refresh Rate 120Hz
FUNKCJE POPRAWY OBRAZU
 • Procesor α9 Gen5 AI Processor 4K Algorytm głębokiego uczenia AI Picture Pro
 • Inteligente skalowanie AI Upscaling automatyczny dobór trybu obrazu do treści Tak (SDR/HDR/Dolby HDR)
 • Inteligentna kontrola jasności Tak HDR Cinema HDR
 • Dolby Vision IQ Tak (4K/2K) HDR10 Pro Tak (4K/2K)
 • HLG Tak (4K/2K) FILMMAKER MODE ™ Tak
 • Dynamiczne mapowanie tonów Dynamic Tone Mapping Pro 4K HFR Tak
 • 2K HFR Tak Poprawa płynności obrazu OLED Motion
 • HEVC 4K@120p, 10bit VP9 4K@60p, 10bit
 • AV1 4K@60p, 10bit G-Sync Tak
 • FreeSync Tak Tryb HGIG Tak
 • Optymalizacja do gier Tak (VRR/ALLM/GameGenre) Tryb obrazu Tak, 9 trybów (Vivid, kanon, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF) Expert (Bright Room), (ISF) Expert (Dark Room))
DŹWIĘK
 • Moc Głośników 40W (WF:20W, 10W per Channel) System dźwięku 2.2 ch
 • Kierunek Dźwięku Front Firing Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia Tak
 • Dolby ATMOS Tak Inteligentna kontrola dźwięku AI Sound Pro
  (Virtual 7.1.2 Up-mix)
 • Inteligentne dobranie dźwięku do pomieszczenia Tak Czysty Głos Clear Voice Pro
 • Bluetooth Surround Ready Tak LG Synchronizacja Dźwięku Tak
 • Udostępnianie dźwięku Tak Kodeki Audio AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z instrukcją)
INTELIGENTNY LG TV
 • Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski) Tak Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy Tak
 • Zamiana mowy na tekst Tak LG wyszukiwanie głosowe Tak
 • Google Assistant (z dniem premiery w Polsce) Tak Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce) Tak
 • Inteligentny dom (AI Home) Tak Inteligentne rekomendacje Tak
 • Panel domowy Tak Apple Homekit Tak
 • Łączenie z telefonem Tak Udostępnianie ekranu telefonu Tak
 • Aplikacje ThinQ Tak Airplay2 Tak
SMART TV
 • System webOS Smart TV Pilot Magic W komplecie - MR22GN (NFC)
 • prędki Dostęp Tak Uniwersalna kontrola Tak
 • Odtwarzanie VR 360° Tak Wyszukiwanie powiązanych treści Tak
 • Zamiana tekstu na mowę Tak Galeria Tak
 • Sklep LG Tak oglądarka internetowa Tak
 • Włączanie TV telefonem Tak Włączanie TV przez Wi-Fi Tak
 • Blokada niebezpiecznych stron internetowych Tak Alerty Sportowe Tak
informacje dopełniające
 • automatyczna kalibracja Tak Język menu 37 Języków
 • Time Machine (DVR) Tak Nagrywanie cyfrowe Tak
 • Nagrywanie analogowe Tak Time Shift Tak
FUNKCJE ODBIORCZE
 • Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna) Tak Naziemna DVB-T2/T
 • Kablowa DVB-C Satelitarna DVB-S2/S
 • Moduł dostępu warunkowego CI+2.0/CI+1.4 Teletext (liczba stron) 2000
 • [DVB] Napisy Tak Opis dźwiękiem Tak
 • Przewodnik po programach (8 dni) Tak
WEJŚCIA/WYJŚCIA
 • HDMI 1 (Tył) / 3 (Bok) Simplink (HDMI CEC) Tak
 • eARC / ARC (Zwrotny kanał audio) eARC (HDMI 2) USB 2 (Spód) / 1 (Bok)
 • LAN Tak (Tył) Wejścia antenowe 2 (Tył, RF/Sat)
 • SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio) Tak (Tył) Wyjście słuchawkowe Tak (Tył)
 • Wzmacniacz sygnału pilota Tak Wifi Tak (802.11ac)
 • Bluetooth Tak (V5.0)
efektywnOŚĆ ENERGETYCZNA
 • Zasilanie AC 100~240V 50-60Hz Tryb oszczędzania energii Tak
 • sensor oświetlenia Tak Klasa Energetyczna SDR G
 • pobór mocy w SDR kWh/1000h 66 Klasa Energetyczna HDR G
 • pobór mocy w HDR kWh/1000h 120 Przekątna ekranu (cm) 121
 • Przekątna ekranu (cale) 48 Rozdzielczość (H) 3840
 • Rozdzielczość (V) 2160
wymiary MM(SZEROKOŚĆ/WYSOKOŚĆ/GŁĘBOKOŚĆ)
 • Bez podstawy 1071 / 618 / 46.9 Z podstawą 1071 / 650 / 251
 • Karton 1220 / 745 / 203 rozmiary Stand 838 / 251
 • Vesa 300 x 200 EAN 8806091620293
WAGA(KG)
 • Bez podstawy 14,9 Z podstawą 18
 • Brutto 22,4
AKCESORIA
 • Pilot MR22GN (NFC) Baterie (AA x 2EA)
 • przewód zasilający Zamontowany do telewizora Ultra cienki wieszak na ścianę Opcja


☆ TV LED Sony XR-55A80 ☆

TV LED Sony XR-55A80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-55A80
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a89e3b8e441a6013817bb7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-55A80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Opcjonalne wyposażenie:uchwyt ścienny SU-WL450 (ograniczony dostęp do zintegruje);Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, żeby korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia, a także sieci i może nie być dostępna we wszelkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dopełniające opcje:wyszukiwanie głosowe, USB - fotografie, muzyka, film, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), certyfikat IMAX Enhanced;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;uzupełniające opcje obrazu:czujka światła, Cognitive Processor XR, XR Triluminos Pro, XR HDR Remaster, XR Colour (Kolor XR), 4K XR Super Resolution, XR 4K Upscaling (Interpolacja XR 4K), XR Smoothing;Funkcje Smart TV:system Android 10, Chromecast, Apple HomeKit;Pozostałe funkcje i właściwości:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie;Głębokość telewizora:5,3 cm;Głębokość telewizora z podstawą:33 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0);Wiadomości dodatkowe:obsługiwane formaty dysków FAT16/FAT32/exFAT/NTFS, pamięć wbudowana 16GB, 3 sposoby ustawienia podstawy (ustawienie typowe / wąskie / pod soundbar);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:tytanowo-czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:XR OLED Contrast;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba połączy HDMI:4;ilość zbrata USB:3;Inna komunikacja:Bluetooth, AirPlay, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2021;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;Odświeżanie:XR Motion Clarity;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:tak;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:nowa;typ podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Sony BRAVIA XR kolekcja A80J;kolekcja (wariantowanie):A80J;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Google TV;Smar...

Inne Rankingi:  Telewizor Toshiba 50 cali

☆ TV LED Sony XR-55A83 ☆

TV LED Sony XR-55A83 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-55A83
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630c5d042da47c46c3b0478a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-55A83 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor SONY XR55A83JAEP posiada 55" panel OLED sterowany poprzez bezprecedensowy procesor Cognitive Processor XR, który do maksimum powiększa realizm przy oglądaniu. Rozbudowana technika Bravia XR odpowiada za transparentnie czysty, wyrazisty obraz o głębokich kolorach i wielkiej dynamice scen.

technika adaptacji dźwięku, a także technologia Acoustic Surface Audio+ powodują, że dźwięk dobiega prosto ze środka ekranu,...


☆ TV LED JVC LT-55VAO9200 ☆

TV LED JVC LT-55VAO9200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: TV LED JVC LT-55VAO9200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635a24288e441a981f4a11d8
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED JVC LT-55VAO9200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizory OLED, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu żywych barw, szczegółowości i wyrazistości choćby najciemniejszych scen, proponują niemal nieskończony współczynnik kontrastu, w całości wyłączając samoemisyjne piksele, aby wyświetlać prawdziwą, atramentową czerń. Wciągające 4K HDR. Immersyjne logo 4K HDR zagwarantuje konsumentom, że poziom jakości obrazu obiecany przez tę technikę będzie produktywnie dostarczany i odtwarzany na telewizorach JVC. Android TV. Oglądaj tysiące filmów, programów, gier i uzyskuj odpowiedzi na swoje pytania na obfitym ekranie dzięki Android TV. Dolby Vision HDR. Rewolucja w wizji. Dzięki niesamowitej jasności, kontrastowi i kolorom JLED ożywia rozrywkę na Twoich oczach. W pełni wykorzystując maksymalny potencjał nowej technice projekcji kinowej, Dolby Vision daje wyrafinowany, realistyczny obraz, który sprawi, że zapomnisz, że patrzysz na wyświetlacz. Algorytm do przezwyciężenia efektu rozmycia ruchu i drgania w poruszających się obiektach. Technika MEMC namierza wzorce ruchu obiektów i stosuje interpolację pomiędzy pikselami, zapewniając istotnie bardziej płynne wrażenia video....

☆ TV LED Philips 48OLED718 ☆

TV LED Philips 48OLED718 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 48OLED718
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4576a82fff084c42f4f7a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 48OLED718 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

telewizor oled przybliża cię do wszystkiego, co kochasz. Realistyczny obraz, dźwięk dolby atmos i wciągający efekt poświaty ambilight tworzą kinowe doświadczenia podczas oglądania każdego programu i filmu oraz podczas każdej rozgrywki.

wszystko w twoim salonie.korzyści:dzięki systemom dolby vision i dolby atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał ci pokazać — nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, aby coś na nich dojrzeć!

usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół ciebie.telewizory ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem led za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając cię w aureoli kolorowego światła.

to wszystko zmienia: twój telewizor wydaje się pokaźniejszy, a ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.procesor p5 philips z technologią ai gwarantuje obraz tak realistyczny, iż czujesz się jego częścią.

nowoczesny algorytm si przetwarza obrazy w sposób podobny do ludzkiego mózgu. Bez względu na to, co oglądasz, zagwarantuje on wszystkie szczegóły, kontrast, bogate odcienie i płynny ruch.co chcesz oglądać? google tv łączy filmy, programy i dużo innych, spośród twoich aplikacji i subskrypcji i organizuje je dla ciebie.

otrzymasz sugestie na podstawie tego, co lubisz, możesz choćby wykorzystać aplikacji google tv w telefonie, by stworzyć listę do obejrzenia poza domem.


☆ TV LED Panasonic TX-48LZ800 ☆

TV LED Panasonic TX-48LZ800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-48LZ800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421ffe2da47c9c3986b9ee
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-48LZ800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor OLED TV TX-48LZ800E Odkryj wyśmienity obraz OLED, który gwarantuje prawdziwie kinowe wrażenia Telewizor OLED 4K kolekcji LZ800 ożywia zawartość. Dzięki panelowi OLED możesz cieszyć się wiernym odwzorowaniem szczegółów, perfekcyjnymi kolorami i głęboką czernią. Usłysz wszystko dzięki dźwiękowi przestrzennemu Dolby Atmos®. Połącz poprzez złącze HDMI 2.1, by zyskać emocjonujące wrażenia w trakcie gry. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie ukazuje model TX-65LZ800. Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane poprzez mistrzowskich filmowców telewizory 4K OLED oszałamiający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, żeby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Głęboka czerń Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych odcieni i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna. Równocześnie procesor HCX Pro AI nieustannie analizuje atrybuty obrazu, dopasowując wierność odcieni, kontrast i wyrazistość, aby zapewnić wyższą jakość obrazu. Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi Dolby Atmos® technika Dolby Atmos® — stosowana w prekursorskich salach kinowych i naszych telewizorach premium zagwarantuje zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk. Efekty dźwiękowe są precyzyjnie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, stwarzając realistyczną atmosferę. Cinema Surround Cinema Surround — uzupełnia nadzwyczajny obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji. Zintegrowane głośniki oraz system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom. Inteligentny sposób na nadzwyczajny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dopasowując atrybuty obrazu. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zaimplementowane ustawienia. Wystarczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie progresywne inteligentne wykrywanie — wykrywając temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, żeby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu. Optymalna jasność i wyśmienite kolory w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszystkich formatów HDR (znaczny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału. Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scena...

☆ TV LED Panasonic TX-48LZ980 ☆

TV LED Panasonic TX-48LZ980 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-48LZ980
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 638dd12d82fff004362a1df7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-48LZ980 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-48LZ980E Odkryj rewelacyjny obraz OLED, który zagwarantuje prawdziwie kinowe wrażenia Telewizor OLED 4K serii LZ980 ożywia zawartość. Dzięki panelowi OLED możesz radować się wiernym odwzorowaniem szczegółów, rewelacyjnymi kolorami i głęboką czernią.

Usłysz wszystko dzięki dźwiękowi przestrzennemu Dolby Atmos®. Połącz przez złącze HDMI 2.1, żeby zyskać emocjonujące wrażenia podczas gry. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie dzisiaj. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez mistrzowskich filmowców telewizory 4K OLED oszałamiający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Głęboka czerń Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych barw i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna. Równocześnie procesor HCX Pro AI nieprzerwanie analizuje cechy obrazu, dostosowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, aby zapewnić wyższą jakość obrazu.

Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi Dolby Atmos® technika Dolby Atmos® – użytkowana w najnowocześniejszych salach kinowych, a także naszych telewizorach premium gwarantuje zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk.

Efekty dźwiękowe są starannie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, stwarzając realistyczną atmosferę. Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia świetny obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji.

Zintegrowane głośniki, a także system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom. Inteligentny sposób na perfekcyjny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieprzerwanie dostosowując atrybuty obrazu.

Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zaimplementowane ustawienia. Wystarczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie progresywne inteligentne wykrywanie — wyłapując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, żeby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

trafna jasność i doskonałe barwy w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy:...


☆ TV LED Philips 48OLED707 ☆

TV LED Philips 48OLED707 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 48OLED707
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb1782fff0690d6948d7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 48OLED707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Spotify, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa umożliwia korzystanie z sprzętów Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być dostępna we wszystkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dodatkowego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dopełniające opcje:procesor 4-rdzeniowy, USB - fotografie, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), tryb ECO;Funkcje dodatkowe:nagrywanie na USB, oglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zaimplementowany subwoofer;dopełniające opcje obrazu:99% Wide Color Gamut (szeroka gama barw), Ambilight: Trójstronny, AMD FreeSync Premium, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), ISF Colour Management (Zarządzanie kolorami ISF), Micro Dimming Perfect, NVIDIA G-Sync, obsługa CalMAN, P5 AI Inteligent Picture Engine, Perfect Natural Motion, tryb A.I.

PQ;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Cast, Simply Share;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, Ambilight;Głębokość telewizora:5,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0);Wiadomości dodatkowe:dostępna pamięć: 16 GB, HDCP 2.3,;Klasa energetyczna HDR:F;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor obudowy:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zintegruje HDMI:4;ilość skonsoliduje USB:3;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;wytrzymałość - legale 1:0;wytrzymałość - legale 2:0;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:48 ";Przekątna matrycy cm:121 cm;Przekątna ekranu:48 ";Przekątna ekranu:od 40 do 49 ";Przekątna ekranu widzialna cale:48 ";Przekątna ekranu widzialna cm:121 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:no...


☆ TV LED Philips 55OLED707 ☆

TV LED Philips 55OLED707 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 55OLED707
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb1382fff0690d6948d5
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 55OLED707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Spotify, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa zezwala na korzystanie z maszyn Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być przystępna we wszystkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dodatkowego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:procesor 4-rdzeniowy, USB - fotografie, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), tryb ECO;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zaimplementowany subwoofer;dodatkowe opcje obrazu:99% Wide Color Gamut (znaczna gama kolorów), Ambilight: Trójstronny, AMD FreeSync Premium, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), ISF Colour Management (Zarządzanie kolorami ISF), Micro Dimming Perfect, NVIDIA G-Sync, obsługa CalMAN, P5 AI Inteligent Picture Engine, Perfect Natural Motion, tryb A.I.

PQ;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Cast, Simply Share;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, Ambilight;Głębokość telewizora:5,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:24 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0);Wiadomości uzupełniające:dostępna pamięć: 16 GB, HDCP 2.3,;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zintegruje HDMI:4;ilość zbrata USB:3;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;oporność - legale 1:0;niepodatność - legale 2:0;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:55 ";Przekątna matrycy cm:139 cm;Przekątna ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:no...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *