Ranking Telewizorów Panasonic 32 cale – listopad 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki Panasonic o przekątnej ekranu 32 cale. Ranking zawierający polecane telewizory 32-calowe od producenta Panasonic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-32MS350 ☆

TV LED Panasonic TX-32MS350 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32MS350
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96b382fff0ab05a8855f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32MS350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-32MS350E Telewizor LED z systemem Android TV Telewizor Android TV Rozdzielczość HD – zagwarantuje ostre i piękne obrazy Głęboka czerń i jasna biel – dla bardziej dynamicznych obrazów Obsługa funkcji Google Home / Alexa – w celu sterowania telewizorem za pomocą głosu Telewizor HD z funkcją SMART TV z możliwością sterowania głosowego niebanalny design telewizora Smart HD z serii MS350 skrywa różnorodność przydatnych funkcji.

wbudowany moduł Wi-Fi prędko łączy się z Internetem, zapewniając dostęp do serwisów Netflix*, YouTube i innych. Jest on zgodny z modnymi asystentami głosowymi. Pozwala choćby na odtwarzanie domowych filmów za pomocą odtwarzacza USB Media Player.

Natomiast zgodność ze standardem HDR zagwarantuje obraz o wysokim kontraście. * Wymagana jest subskrypcja. Wysoka jakość obrazu HD Telewizor MS350 o wysokiej rozdzielczości zagwarantuje wyraźnie lepszą jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR sprawia, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistyczne, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Obrazy o wysokim kontraście Dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki (HDR, High Dynamic Range) telewizory z kolekcji MS mogą zapewniać obraz o wyższym kontraście.

w przypadku bardziej dynamicznych obrazów odcienie czerni są głębsze, a bieli jaśniejsze. Paleta kolorów jest rozszerzona w trakcie oglądania zawartości ze zgodnych źródeł, takich jak serwis Netflix*. * Wymagana jest subskrypcja.

Smart TV i Essential Apps Dlaczego mielibyśmy ograniczać się do telewizyjnych transmisji na żywo? Dzięki telewizorowi z funkcją Smart TV, takie jak linia MS, możesz z łatwością łączyć się z Internetem przy użyciu zastosowanego modułu Wi-Fi i cieszyć się bogactwem treści z całego świata.

Masz do dyspozycji funkcję oglądania wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych oraz możesz korzystać z serwisu YouTube i popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix* i Amazon Prime*. * Wymagana jest subskrypcja.

Sterowanie głosowe Modele z linii MS obsługują funkcje Google Home i Alexa, żeby umożliwić sterowanie bez zastosowania dłoni. Zmieniaj kanały, reguluj głośność i włączaj albo wyłączaj zasilanie za pomocą samego głosu, korzystając z podłączonego urządzenia zewnętrznego.

To rewelacyjne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję podczas gotowania lub jeśli masz zajęte ręce. Google i YouTube to znaki towarowe producenta Google LLC. Funkcja Asystent Google nie jest dostępna w niektórych językach i krajach.

Amazon sprężyste opcje wyświetlania Oglądasz telewizję w sypialni? Dzięki elastycznym opcjom wyświetlania dostępnym w modelach z linii MS to żaden problem. Cyfrowa telewizja naziemna DVB, telewizja satelitarna i telewizja kablowa zapewniane poprzez zaimplementowany potrójny tuner HD oferują mnóstwo możliwości oglądania doskonałego obrazu.

Telewizor można też prosto podłączyć przy użyciu portu HDMI albo zastosowanej funkcji sieci WLAN. USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizji...


☆ TV LED Panasonic TX-32JS350 ☆

TV LED Panasonic TX-32JS350 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32JS350
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e032da47cb8f6ec91af
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32JS350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-32JS350E TELEWIZOR HD Z FUNKCJĄ SMART TV I MOŻLIWOŚCIĄ STEROWANIA GŁOSOWEGO atrakcyjne wzornictwo telewizora Smart HD z kolekcji JS350 z metalicznym wykończeniem skrywa różnorodność przydatnych funkcji. Wbudowany moduł Wi-Fi prędko łączy się z Internetem, gwarantując dostęp do serwisów Netflix*, YouTube i innych.

Jest on zgodny z lubianymi asystentami głosowymi. Pozwala choćby na odtwarzanie domowych filmów przy pomocy odtwarzacza USB Media Player. Natomiast zgodność ze standardem HDR gwarantuje obraz o wysokim kontraście.

* Obraz przedstawia model o przekątnej 32‘‘.* Wymagana jest subskrypcja. Funkcje Wysoka jakość obrazu HD Telewizor JS350 o wysokiej rozdzielczości zapewnia widocznie udoskonaloną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR powoduje, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza wyświetlacz. Smart TV i Essential Apps Dlaczego mielibyśmy ograniczać się do telewizyjnych transmisji na żywo? Dzięki telewizorowi z funkcją Smart TV możesz łatwo łączyć się z Internetem przy użyciu wbudowanego modułu Wi-Fi i radować się bogactwem treści z całego świata.

Inne Rankingi:  Telewizor LG 43 cale 4K

Masz do dyspozycji funkcję oglądania wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych oraz możesz korzystać z serwisu YouTube i modnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix* i Amazon Prime*. Sterowanie głosowe Modele z kolekcji JS350 obsługują funkcje Ok Google i Alexa, żeby umożliwić sterowanie bez zastosowania dłoni.

Zmieniaj kanały, reguluj głośność i włączaj lub wyłączaj zasilanie przy pomocy samego głosu. To nadzwyczajne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję podczas gotowania albo masz zajęte ręce. Rozciągliwe opcje wyświetlania Oglądasz telewizję w sypialni? Dzięki rozciągliwym opcjom wyświetlania przystępnym w modelach z linii JS350 to żaden problem: cyfrowa telewizja naziemna DVB, telewizja satelitarna i telewizja kablowa zapewniane przez zastosowany potrójny tuner HD oferują mnóstwo możliwości oglądania świetnego obrazu.

Telewizor można też łatwo podłączyć przy użyciu portu HDMI albo zastosowanej funkcji sieci WLAN. USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizji. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, aby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub fotografii.

Ta funkcja sprawia, iż ten telewizor nieprzeciętnie pasuje do pokoju dla dzieci. Obrazy o wysokim kontraście Dzięki technice szerokiego zakresu dynamicznego (HDR, High Dynamic Range) telewizory z linii JS350 mogą zapewniać obraz o wyższym kontraście.

w sytuacji bardziej dynamicznych obrazów odcienie czerni są głębsze, a bieli jaśniejsze. Paleta odcieni jest zwiększona podczas oglądania zawartości ze zgodnych źródeł, takich jak serwis Netflix*. Specyfikacja Rozdzielczość HD Smart TV i Essential Apps Obsługa funkcji OK Google / Alexa zaimplementowana funkcja sieci WLAN / HDMI / potrójny tuner USB Media Player Technologie HDR...


☆ TV LED Panasonic TX-32LS500 ☆

TV LED Panasonic TX-32LS500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32LS500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe42da47c9c3986b9d9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32LS500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor LED TX-32LS500E przystępny cenowo telewizor Android TV™ o rozdzielczości HD, którego wyświetlacz zniewala Telewizor Android TV™ z serii LS500 łączy przystępną cenę z jakością. Rozdzielczość HD umożliwia korzystanie z szerokiej gamy aplikacji, które zniewalającą sprawność. * Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie przedstawia model TX-43LS500. Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Oglądaj, co chcesz i kiedy chcesz w zaciszu swego domu. Dzięki systemowi Android TV™ można prosto uzyskać dostęp do najnowszych przebojowych programów, filmów i gier. Poznaj najlepsze treści z usług takich jak Netflix* i Prime Video*, oglądając je w efektownych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców. Bardziej inteligentna rozrywka większe możliwości telewizora System Android TV usprawnia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym przy pomocy głosu Poznaj więcej możliwości swojego telewizora dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu. Naciśnij przycisk funkcji Google Assistant na pilocie, by uzyskać prędki dostęp do biblioteki ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych, oglądać sugerowane materiały dopasowane do Twojego nastroju, sterować urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko. Przenieś zawartość z niedużego ekranu na spory prędko przesyłaj treści z telefonu, tabletu albo notebooka do telewizora. Zaimplementowany Chromecast (Chromecast built-in™) pozwala przesyłać ulubione filmy, programy, aplikacje, gry i inne treści bezpośrednio do telewizora. Transmituj ulubione seriale Netflix Czy wiesz, iż można z łatwością przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? starczy złączyć oba urządzenia z siecią Wi-Fi, dotknąć ikony przesyłania i gotowe! Warto to wypróbować z serialem „Stranger Things" sprawdź akcję z wysoką jasnością Nasze panele Bright Panel gwarantują, iż widzowie mogą oglądać akcję zgodnie z zamierzeniami reżysera, niezależnie od warunków oświetleniowych. Wykorzystując swoją technologię LCD, Panasonic może zagwarantować zachwycającą jasność i wyrazistą jakość obrazu, rewelacyjną do każdego wnętrza. Wyświetlanie naturalnych kolorów na ekranie telewizora HD Colour Engine to specjalny procesor obrazu gwarantujący wyświetlanie naturalnych kolorów na ekranie telewizora. Zapierające dech w piersiach materiały, takie jak programy telewizyjne, filmy i gry, wyglądają jak żywe, zapewniając niesamowite wrażenia z oglądania. Rozrywka na dużym ekranie z niezrównanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, żeby ścieżka dźwiękowa była ciekawa jak akcja na obfitym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, przez co bardziej angażujesz się w opowieść. Więcej sposobów słuchania dzięki funkcji Bluetooth® z możliwością łatwego połączenia Funkcja Bluetooth...

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 ☆

TV LED Panasonic TX-32FS400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32FS400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421ff52da47c9c3986b9e6
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor LG 65 cali 4K

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Panasonic TX-32FS400 telewizor HD LED 32" (DVB-T2/HEVC, nagrywanie USB HDD, tryb gier i sportowy, HDR, my Home Screen, udostępnianie treści)

Najtańsze Telewizory Panasonic 32-calowe – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów Panasonic o przekątnej ekranu 32 cale. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 ☆

TV LED Panasonic TX-32FS400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32FS400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421ff52da47c9c3986b9e6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Panasonic TX-32FS400 telewizor HD LED 32" (DVB-T2/HEVC, nagrywanie USB HDD, tryb gier i sportowy, HDR, my Home Screen, udostępnianie treści)

☆ TV LED Panasonic TX-32MS350 ☆

TV LED Panasonic TX-32MS350 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32MS350
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96b382fff0ab05a8855f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32MS350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-32MS350E Telewizor LED z systemem Android TV Telewizor Android TV Rozdzielczość HD – zapewnia ostre i piękne obrazy Głęboka czerń i jasna biel – dla bardziej dynamicznych obrazów Obsługa funkcji Google Home / Alexa – w celu sterowania telewizorem za pomocą głosu Telewizor HD z funkcją SMART TV z możliwością sterowania głosowego interesujący design telewizora Smart HD z linii MS350 skrywa różnorodność przydatnych funkcji.

zastosowany moduł Wi-Fi ekspresowo łączy się z Internetem, zapewniając dostęp do serwisów Netflix*, YouTube i innych. Jest on zgodny z popularnymi asystentami głosowymi. Pozwala choćby na odtwarzanie domowych filmów za pomocą odtwarzacza USB Media Player.

Natomiast zgodność ze standardem HDR zapewnia obraz o wysokim kontraście. * Wymagana jest subskrypcja. Wysoka jakość obrazu HD Telewizor MS350 o wysokiej rozdzielczości gwarantuje pokaźnie udoskonaloną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR sprawia, że programy przyrodnicze wydają się bardziej realistyczne, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Obrazy o wysokim kontraście Dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki (HDR, High Dynamic Range) telewizory z kolekcji MS mogą zapewniać obraz o wyższym kontraście.

w przypadku bardziej dynamicznych obrazów odcienie czerni są głębsze, a bieli jaśniejsze. Paleta kolorów jest powiększona podczas oglądania zawartości ze zgodnych źródeł, takich jak serwis Netflix*. * Wymagana jest subskrypcja.

Smart TV i Essential Apps Dlaczego mielibyśmy ograniczać się do telewizyjnych transmisji na żywo? Dzięki telewizorowi z funkcją Smart TV, takie jak kolekcja MS, możesz prosto łączyć się z Internetem przy użyciu wbudowanego modułu Wi-Fi i cieszyć się bogactwem treści z całego świata.

Masz do dyspozycji funkcję oglądania wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych oraz możesz korzystać z serwisu YouTube i lubianych serwisów streamingowych, takich jak Netflix* i Amazon Prime*. * Wymagana jest subskrypcja.

Sterowanie głosowe Modele z kolekcji MS obsługują funkcje Google Home i Alexa, by umożliwić sterowanie bez wykorzystania dłoni. Zmieniaj kanały, reguluj głośność i włączaj lub wyłączaj zasilanie przy pomocy samego głosu, korzystając z podłączonego urządzenia zewnętrznego.

To rewelacyjne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję podczas gotowania lub jeśli masz zajęte ręce. Google i YouTube to znaki towarowe marki Google LLC. Funkcja Asystent Google nie jest przystępna w niektórych językach i krajach.

Amazon rozciągliwe opcje wyświetlania Oglądasz telewizję w sypialni? Dzięki sprężystym opcjom wyświetlania dostępnym w modelach z linii MS to żaden problem. Cyfrowa telewizja naziemna DVB, telewizja satelitarna i telewizja kablowa zapewniane poprzez zaimplementowany potrójny tuner HD oferują niemało możliwości oglądania genialnego obrazu.

Telewizor można też z łatwością podłączyć przy użyciu portu HDMI albo zaimplementowanej funkcji sieci WLAN. USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizji...


☆ TV LED Panasonic TX-32LS500 ☆

TV LED Panasonic TX-32LS500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32LS500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe42da47c9c3986b9d9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32LS500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor LED TX-32LS500E przystępny cenowo telewizor Android TV™ o rozdzielczości HD, którego wyświetlacz olśniewa Telewizor Android TV™ z serii LS500 łączy przystępną cenę z jakością. Rozdzielczość HD umożliwia korzystanie z szerokiej gamy aplikacji, które oszałamiającą skuteczność. * Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie prezentuje model TX-43LS500. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Oglądaj, co chcesz i kiedy chcesz w zaciszu swego domu. Dzięki systemowi Android TV™ można prosto uzyskać dostęp do najnowszych przebojowych programów, filmów i gier. Poznaj najlepsze treści z usług takich jak Netflix* i Prime Video*, oglądając je w efektownych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców. Bardziej inteligentna rozrywka obszerniejsze możliwości telewizora System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Oglądaj to, co uwielbiasz, steruj tym przy pomocy głosu Poznaj więcej możliwości swojego telewizora dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu. Naciśnij przycisk funkcji Google Assistant na pilocie, by uzyskać szybki dostęp do biblioteki ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych, oglądać rekomendowane materiały dopasowane do Twojego nastroju, sterować urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko. Przenieś zawartość z znikomego ekranu na obfity momentalnie przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub notebooka do telewizora. Zaimplementowany Chromecast (Chromecast built-in™) pozwala przesyłać ulubione filmy, programy, aplikacje, gry i inne treści bezpośrednio do telewizora. Transmituj ulubione seriale Netflix Czy wiesz, iż można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? starczy skonsolidować oba urządzenia z siecią Wi-Fi, dotknąć ikony przesyłania i gotowe! Warto to wypróbować z serialem „Stranger Things" zobacz akcję z wysoką jasnością Nasze panele Bright Panel gwarantują, iż widzowie mogą oglądać akcję zgodnie z zamierzeniami reżysera, niezależnie od warunków oświetleniowych. Wykorzystując swoją technikę LCD, Panasonic może zagwarantować zniewalającą jasność i wyrazistą jakość obrazu, idealną do każdego wnętrza. Wyświetlanie naturalnych odcieni na ekranie telewizora HD Colour Engine to specjalny procesor obrazu zapewniający wyświetlanie naturalnych kolorów na ekranie telewizora. Zapierające dech w piersiach materiały, takie jak programy telewizyjne, filmy i gry, wyglądają jak żywe, gwarantując niesamowite wrażenia z oglądania. Rozrywka na pokaźnym ekranie z niezrównanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, żeby ścieżka dźwiękowa była intrygująca jak akcja na obszernym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, poprzez co bardziej angażujesz się w opowieść. Więcej sposobów słuchania dzięki funkcji Bluetooth® z możliwością przystępnego połączenia Funkcja Bluetooth...

☆ TV LED Panasonic TX-32JS350 ☆

TV LED Panasonic TX-32JS350 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32JS350
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e032da47cb8f6ec91af
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor do tira

☆ TV LED Panasonic TX-32JS350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-32JS350E TELEWIZOR HD Z FUNKCJĄ SMART TV I MOŻLIWOŚCIĄ STEROWANIA GŁOSOWEGO ciekawe wzornictwo telewizora Smart HD z serii JS350 z metalicznym wykończeniem skrywa obfitość przydatnych funkcji. Zaimplementowany moduł Wi-Fi ekspresowo łączy się z Internetem, gwarantując dostęp do serwisów Netflix*, YouTube i innych.

Jest on zgodny z popularnymi asystentami głosowymi. Pozwala choćby na odtwarzanie domowych filmów za pomocą odtwarzacza USB Media Player. Natomiast zgodność ze standardem HDR gwarantuje obraz o wysokim kontraście.

* Obraz prezentuje model o przekątnej 32‘‘.* Wymagana jest subskrypcja. Funkcje Wysoka jakość obrazu HD Telewizor JS350 o wysokiej rozdzielczości zagwarantuje istotnie lepszą jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o standardowej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR sprawia, że programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Smart TV i Essential Apps Dlaczego mielibyśmy ograniczać się do telewizyjnych transmisji na żywo? Dzięki telewizorowi z funkcją Smart TV możesz prosto łączyć się z Internetem przy użyciu wbudowanego modułu Wi-Fi i radować się bogactwem treści z całego świata.

Masz do dyspozycji funkcję oglądania wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, a także możesz korzystać z serwisu YouTube i lubianych serwisów streamingowych, takich jak Netflix* i Amazon Prime*. Sterowanie głosowe Modele z serii JS350 obsługują funkcje Ok Google i Alexa, żeby umożliwić sterowanie bez wykorzystania dłoni.

Zmieniaj kanały, reguluj głośność i włączaj albo wyłączaj zasilanie za pomocą samego głosu. To nadzwyczajne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania albo masz zajęte ręce. Rozciągliwe opcje wyświetlania Oglądasz telewizję w sypialni? Dzięki sprężystym opcjom wyświetlania dostępnym w modelach z kolekcji JS350 to żaden problem: cyfrowa telewizja naziemna DVB, telewizja satelitarna i telewizja kablowa zapewniane poprzez zaimplementowany potrójny tuner HD proponują sporo możliwości oglądania perfekcyjnego obrazu.

Telewizor można też łatwo podłączyć przy użyciu portu HDMI albo zaimplementowanej funkcji sieci WLAN. USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizji. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, by uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub fotografii.

Ta funkcja sprawia, że ten telewizor genialnie pasuje do pokoju dla dzieci. Obrazy o wysokim kontraście Dzięki technice szerokiego zakresu dynamicznego (HDR, High Dynamic Range) telewizory z kolekcji JS350 mogą zapewniać obraz o wyższym kontraście.

w przypadku bardziej dynamicznych obrazów odcienie czerni są głębsze, a bieli jaśniejsze. Paleta odcieni jest rozszerzona w trakcie oglądania zawartości ze zgodnych źródeł, takich jak serwis Netflix*. Specyfikacja Rozdzielczość HD Smart TV i Essential Apps Obsługa funkcji OK Google / Alexa zaimplementowana funkcja sieci WLAN / HDMI / potrójny tuner USB Media Player Technologie HDR...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *