Ranking Telewizorów Panasonic 40 cali – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki Panasonic o przekątnej ekranu 40 cali. Ranking zawierający polecane telewizory 40-calowe od producenta Panasonic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 ☆

TV LED Panasonic TX-40JX810 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40JX810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617b135482fff06ce1a04350
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-40JX810E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED kolekcji JX810 wyposażono w technologię HDR Bright Panel Plus zapewniającą pełne kolorów obrazy.

niebanalny sprzęt jest łatwy w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX polepsza obraz, dzięki temu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają wspaniale. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie ukazuje model TX-65JX800.

Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

gwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na zastosowanie w pełni wszelkich możliwości telewizora. Najkorzystniejsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w efektownych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co uwielbiasz, steruj tym przy pomocy głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — wystarczy poprosić Google.

doskonały kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technologii HDR Bright Panel Plus doskonale nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Gwarantują ostre, kolorowe obrazy i błyskotliwy kontrast — choćby w najszczególniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza użyteczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zagwarantuje ładne stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie barw.

Rozrywka na pokaźnym ekranie z nieporównanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, aby ścieżka dźwiękowa była ciekawa jak akcja na pokaźnym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, przez co bardziej angażujesz się w opowieść.

optymalna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są przypasowane do obsługi wszystkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 lub format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można z łatwością przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED Panasonic TX-40JX800 ☆

TV LED Panasonic TX-40JX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40JX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c1109e8e441a864762e315
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40JX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-40JX800E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED linii JX800 wyekwipowano w technologię HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne barw obrazy.

interesujący sprzęt jest prosty w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX udoskonala obraz, dzięki czemu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają świetnie. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie przedstawia model TX-65JX800.

Inne Rankingi:  Telewizor Samsung 43 cale 4K

Funkcje przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

gwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na zastosowanie w pełni wszelkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w błyskotliwych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko przy pomocy głosu — starczy poprosić Google.

idealny kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technice HDR Bright Panel Plus nieprzeciętnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Zapewniają ostre, kolorowe obrazy i piękny kontrast — nawet w najszczególniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza praktyczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który gwarantuje błyskotliwe stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie kolorów.

Rozrywka na obszernym ekranie z niezrównanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, aby ścieżka dźwiękowa była ciekawa jak akcja na obfitym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, poprzez co bardziej angażujesz się w opowieść.

optymalna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 lub format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 ☆

TV LED Panasonic TX-40HX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40HX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb404958e441ac62a875367
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-40HX800E Smukła kompozycja, genialna efektywność Nowy telewizor LED 4K HX800 z technologią HDR Bright Panel PLUS pozwala wyświetlać barwne obrazy HDR w 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+, Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor pokazuje szczegółowe sceny z starannym kontrastem.

nadzwyczajną sprawność gwarantuje procesor HCX i dostrojenie obrazu poprzez specjalistę z Hollywood. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.*Zdjęcie prezentuje model TX-65HX800.

Funkcje Obraz dostrojony w Hollywood Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w przez specjalistów z branży filmowej, zapewniając wierne odwzorowanie szczegółów i odcieni. Procesor HCX Przetwarzanie obrazu dostrojone przez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT, a także technika HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców.

HDR10+/ Dolby Vision Supported Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technice Dolby Vision™ i HDR10+ zapewnia nieszablonowe kolory, wyśmienity kontrast i zniewalającą jasność na ekranie — równocześnie w sytuacji materiałów z dysków Blu-ray™, jak i z serwisów VOD.

Dolby Atmos Imponująca wyrazistość, bogactwo i głębia dźwięku wyjątkowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. HDR Bright Panel Plus Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i genialnemu ekranowi technologia HDR Bright Panel Plus zapewnia wyraziste obrazy ze nieprzeciętnymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca nawet w najmocniej słoneczne dni. Lokalne przyciemnianie genialny kontrast pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu to wynik strefowego sterowania podświetlonego panelu.

Specyfikacja Obraz dostrojony w Hollywood Procesor HCX HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos HDR Bright Panel Plus spore spektrum barw Lokalne przyciemnianie Bluetooth Audio Link my Home Screen 5.0 Procesor HCX Obsługa wielu formatów HDR (HDR10+ / Dolby Vision / HLG Photo) Dolby Atmos® Telewizor LED LCD TX-40HX800E


☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 ☆

TV LED Panasonic TX-32FS400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32FS400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421ff52da47c9c3986b9e6
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor Sharp 70 cali

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Panasonic TX-32FS400 telewizor HD LED 32" (DVB-T2/HEVC, nagrywanie USB HDD, tryb gier i sportowy, HDR, my Home Screen, udostępnianie treści)

Najtańsze Telewizory Panasonic 40-calowe – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów Panasonic o przekątnej ekranu 40 cali. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 ☆

TV LED Panasonic TX-32FS400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32FS400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421ff52da47c9c3986b9e6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Panasonic TX-32FS400 telewizor HD LED 32" (DVB-T2/HEVC, nagrywanie USB HDD, tryb gier i sportowy, HDR, my Home Screen, udostępnianie treści)

☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 ☆

TV LED Panasonic TX-40HX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40HX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb404958e441ac62a875367
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-40HX800E Smukła konstrukcja, świetna skuteczność Nowy telewizor LED 4K HX800 z technologią HDR Bright Panel PLUS pozwala wyświetlać barwne obrazy HDR w 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+, Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor demonstruje szczegółowe sceny z dokładnym kontrastem.

genialną wydajność gwarantuje procesor HCX i dostrojenie obrazu przez specjalistę z Hollywood. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.*Zdjęcie demonstruje model TX-65HX800.

Funkcje Obraz dostrojony w Hollywood Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w poprzez specjalistów z branży filmowej, gwarantując wierne odwzorowanie szczegółów i barw. Procesor HCX Przetwarzanie obrazu dostrojone poprzez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT, a także technologia HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców.

HDR10+/ Dolby Vision Supported Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technice Dolby Vision™ i HDR10+ zagwarantuje wyjątkowe odcienie, nieprzeciętny kontrast i oszałamiającą jasność na ekranie — jednocześnie w przypadku tworzyw z dysków Blu-ray™, jak i z serwisów VOD.

Dolby Atmos Imponująca wyrazistość, różnorodność i głębia dźwięku wyjątkowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. HDR Bright Panel Plus Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i perfekcyjnemu ekranowi technika HDR Bright Panel Plus zagwarantuje wyraziste obrazy ze rewelacyjnymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca choćby w najszczególniej słoneczne dni. Lokalne przyciemnianie świetny kontrast między jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu to wynik strefowego sterowania podświetlonego panelu.

Specyfikacja Obraz dostrojony w Hollywood Procesor HCX HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos HDR Bright Panel Plus obfite spektrum barw Lokalne przyciemnianie Bluetooth Audio Link my Home Screen 5.0 Procesor HCX Obsługa wielu formatów HDR (HDR10+ / Dolby Vision / HLG Photo) Dolby Atmos® Telewizor LED LCD TX-40HX800E


☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 ☆

TV LED Panasonic TX-40JX810 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40JX810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617b135482fff06ce1a04350
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-40JX810E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED kolekcji JX810 zaopatrzono w technikę HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne kolorów obrazy.

atrakcyjny sprzęt jest nieskomplikowany w obsłudze i proponuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX polepsza obraz, dzięki czemu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają nieprzeciętnie. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie demonstruje model TX-65JX800.

Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

zapewnia inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na wykorzystanie w pełni wszelkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w błyskotliwych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Inne Rankingi:  Telewizor laserowy

Bardziej inteligentna rozrywka większe możliwości telewizora Android TV — System Android TV usprawnia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — starczy poprosić Google.

wyśmienity kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technice HDR Bright Panel Plus świetnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Gwarantują ostre, kolorowe obrazy i piękny kontrast — nawet w najbardziej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza funkcjonalna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zapewnia atrakcyjne poziomy kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie barw.

Rozrywka na sporym ekranie z niezrównanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, żeby ścieżka dźwiękowa była ciekawa jak akcja na obszernym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, poprzez co bardziej angażujesz się w opowieść.

trafna jasność i odcień — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (obfity zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, że można z łatwością przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED Panasonic TX-40JX800 ☆

TV LED Panasonic TX-40JX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40JX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c1109e8e441a864762e315
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40JX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-40JX800E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED kolekcji JX800 wyekwipowano w technikę HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne barw obrazy.

interesujący sprzęt jest nieskomplikowany w obsłudze i proponuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX polepsza obraz, dzięki temu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają doskonale. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie prezentuje model TX-65JX800.

Funkcje przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

gwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na wykorzystanie w pełni wszystkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w pięknych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka obszerniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV usprawnia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — starczy poprosić Google.

wspaniały kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technologii HDR Bright Panel Plus genialnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Gwarantują ostre, kolorowe obrazy i atrakcyjny kontrast — nawet w najbardziej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza funkcjonalna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zagwarantuje spektakularne stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie kolorów.

Rozrywka na znacznym ekranie z niespotykanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, żeby ścieżka dźwiękowa była ciekawa jak akcja na pokaźnym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, poprzez co bardziej angażujesz się w opowieść.

adekwatna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 lub format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, że można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *