Ranking Telewizorów Panasonic 4K – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki Panasonic o rozdzielczości 4K cali. Ranking zawierający polecane telewizory 4K od producenta Panasonic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 ☆

TV LED Panasonic TX-40JX810 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40JX810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617b135482fff06ce1a04350
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-40JX810E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED linii JX810 wyposażono w technikę HDR Bright Panel Plus zapewniającą pełne odcieni obrazy.

niebanalny sprzęt jest prosty w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX ulepsza obraz, dzięki czemu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają znakomicie. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie demonstruje model TX-65JX800.

Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

zapewnia inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na wykorzystanie w pełni wszystkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w pięknych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym przy pomocy głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — starczy poprosić Google.

nadzwyczajny kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technologii HDR Bright Panel Plus genialnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Gwarantują ostre, kolorowe obrazy i błyskotliwy kontrast — nawet w najszczególniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza funkcjonalna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który gwarantuje efektowne stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie kolorów.

Rozrywka na pokaźnym ekranie z niesłychanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, by ścieżka dźwiękowa była zagadkowa jak akcja na dużym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, przez co bardziej angażujesz się w opowieść.

słuszna jasność i odcień — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są przypasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, że można z łatwością przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-50LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50LX650
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e5c2da47cb8f6ec91df
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-50LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV linii LX650 pozwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Z łatwością przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z różnych urządzeń do telewizora dzięki zastosowanej technice Chromecast™.

* przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe trafnych firm.* Ten artykuł nie jest jeszcze przystępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich wygodnie na obfitym ekranie i uzyskuj do nich nieskomplikowany dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, żeby zrobić więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych lub uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z znikomego ekranu na spory prędko przesyłaj treści z telefonu, tabletu albo laptopa do telewizora.

Dzięki zaimplementowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR zapewnia pokaźnie udoskonaloną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o standardowej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR powoduje, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza wyświetlacz. Łączność Bluetooth wyposażony w funkcję Bluetooth® LX650 pozwala na bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technologię Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, by uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów albo fotografii.

zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najszczególniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, aby sterować telewizorem za pomocą swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...


☆ TV LED Panasonic TX-40JX800 ☆

TV LED Panasonic TX-40JX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40JX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c1109e8e441a864762e315
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40JX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-40JX800E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED linii JX800 zaopatrzono w technikę HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne kolorów obrazy.

ciekawy sprzęt jest nietrudny w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX ulepsza obraz, dzięki temu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają genialnie. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie prezentuje model TX-65JX800.

Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

gwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na zastosowanie w pełni wszystkich możliwości telewizora. Najkorzystniejsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w atrakcyjnych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka większe możliwości telewizora Android TV — System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym przy pomocy głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — wystarczy poprosić Google.

znakomity kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technice HDR Bright Panel Plus perfekcyjnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Zapewniają ostre, kolorowe obrazy i błyskotliwy kontrast — choćby w najszczególniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza ergonomiczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zagwarantuje piękne stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie barw.

Rozrywka na obfitym ekranie z niespotykanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, żeby ścieżka dźwiękowa była ciekawa jak akcja na sporym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, poprzez co bardziej angażujesz się w opowieść.

optymalna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (pokaźny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można z łatwością przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ2000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ2000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19b2da47c8ab996d561
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ2000E Supernowoczesny obraz i dźwięk przenoszą kino domowe w nowy wymiar Odmień oblicze domowej rozrywki z naszym sztandarowym telewizorem z kolekcji LZ2000. Wkrocz w świat filmów, programów telewizyjnych, sportu i gier dzięki naszej technice panelu nowej generacji, która łączy realistyczne obrazy z obszerniejszą jasnością, nowym układem głośników i grami w rozdzielczości HDMI 2.1.

* Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie dzisiaj. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego.

Daj się oczarować. Tylko opracowane przez fachowych filmowców telewizory 4K OLED zniewalający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji.

Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Najnowszej generacji wierność odcieni i imponujące poziomy jasności Panel Master OLED Pro oraz inteligentny procesor HCX Pro — opracowany w Japonii Master OLED PRO to najnowsza generacja paneli o większej jasności, która zagwarantuje najwyższej klasy kontrast dynamiczny i wrażenia wizualne.

równocześnie inteligentny procesor HCX Pro bezustannie analizuje atrybuty obrazu, dopasowując wierność odcieni, kontrast i wyrazistość, żeby zapewnić najkorzystniejszą jakość w tej klasie. Realistyczny dźwięk — poczujesz, iż jesteś w centrum akcji 360° Soundscape Pro 360° Soundscape Pro — unikatowy, zintegrowany system 360° Soundscape przenosi widza z fotela w samo centrum akcji.

Dostrojone przez markę Technics zastosowane głośniki skierowane do góry i w bok obsługują standard Dolby Atmos®, gwarantując realistyczne wrażenia filmowe. System głośników matrycowych Układ głośników — nowy układ głośników gwarantuje skrupulatny dźwięk i pozwala użytkownikom na korzystanie z naszej unikatowej funkcji formowania wiązki.

Te nieznaczne głośniki pozwalają na sterowanie dokładnym określaniem źródła dźwięku, a także tworzenie stref zróżnicowanych stopni dźwięku. Użytkownicy posiadają zapewniony dźwięk o wyższej precyzji przy niedużym potencjalnym rozpraszaniu innych osób.

Inteligentny sposób na nadzwyczajny obraz i dźwięk Funkcja Auto AI — inteligentnie analizuje dostarczany sygnał, bezustannie dopasowując cechy obrazu i dźwięku. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, muzyki na żywo, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia.

starczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Stosowna jasność i nieprzeciętne kolory w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (wielki zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez wzglę...


☆ TV LED Panasonic TX-43LX940 ☆

TV LED Panasonic TX-43LX940 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-43LX940
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f1812da47c8ab996d52e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-43LX940 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-43LX940E Zapewnij programom sportowym i grom rozrywkowym skuteczność, na jaką zasługują Telewizor premium LED 4K kolekcji LX940 proponuje niespotykaną skuteczność podczas wyświetlania programów sportowych i grania na ekranie.

Dzięki szybkiemu panelowi 120hz, intensywnej jasności i głębokiemu kontrastowi nie umknie Ci żaden szczegół. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie prezentuje model TX-65LX940.

Inne Rankingi:  Telewizor 25 cali

Funkcje przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Dynamiczne sceny akcji prezentowane z nieszablonową ostrością. Programy sportowe i gry video wymagają unikatowego obrazu, dlatego nasze telewizory LED 4K wysokiej klasy podniosły poziom.

Zaprojektowane z myślą o dostarczeniu szybkiej akcji i emocji bezpośrednio do Twojego salonu. Akcja uchwycona i kontrolowana na ekranie — w genialnych kolorach i o wyrazistej ostrości — łączy się z imponującym dźwiękiem, dzięki temu znajdziesz się w samym środku akcji.

Wierne odwzorowanie kolorów oddaje każdą chwilę HDR Cinema Display Pro — wysokiej jakości wyświetlacz HDR Cinema Display Pro zapewnia szerszą gamę odcieni, wysoki kontrast i płynność ruchu, wspaniałe do programów sportowych i gier.

Wysokiej jakości podświetlenie LED zagwarantuje równomierną jasność na całej powierzchni ekranu. Inteligentna kontrola dynamicznych scen akcji Procesor HCX Pro AI — Procesor w telewizorach klasy premium zagwarantuje wierne odwzorowanie kolorów, kontrast i rewelacyjną ostrość rewelacyjne do dynamicznych scen akcji.

Telewizor inteligentnie rozpoznaje programy sportowe, dostosowując parametry obrazu. Imponujący dźwięk niczym na stadionie Dolby Atmos® — świetny obraz to znaczny element, jednak genialnie uzupełnia go doskonały dźwięk.

Dźwięk wzbogacony o realistyczną technikę Dolby Atmos® pozwala poczuć się jak na najkorzystniejszym miejscu na stadionie. Inteligentny sposób na wspaniały obraz Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, bezustannie dostosowując parametry obrazu.

Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia. Starczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie innowacyjne inteligentne wykrywanie — wykrywając temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, żeby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

adekwatna jasność i znakomite odcienie w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (duży zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo nowy format adaptacyjny HDR10+. Wspaniały obraz w każdych warunkach oświetleniowych idealny obraz w każdych warunkach oświetleniowych technika Dolby Vision® IQ umożliw...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ1500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ1500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19e2da47c8ab996d565
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ1500E Wszechstronne urządzenie o perfekcyjnym obrazie, które zniewoli równocześnie entuzjastów kina, jak i gier Telewizor OLED 4K z naszej linii LZ1500 to kinowa jakość obrazu. Ekran OLED sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze podczas oglądania filmów i programów telewizyjnych premium.

Połączenie HDMI 2.1 oznacza płynną transmisję strumieniową, dzięki której wynajdziesz się w samym środku akcji. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje przejrzyj wszystko.

Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie dzisiaj. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane poprzez profesjonalnych filmowców telewizory 4K OLED zachwycający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Dla prawdziwej głębokiej czerni. Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych kolorów i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna.

równocześnie procesor HCX Pro AI nieprzerwanie analizuje parametry obrazu, dopasowując wierność kolorów, kontrast i wyrazistość, aby zapewnić wyższą jakość obrazu. Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi.

Dolby Atmos® technologia Dolby Atmos® wykorzystywana w najnowocześniejszych salach kinowych, a także naszych telewizorach premium gwarantuje zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk. Efekty dźwiękowe są starannie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, stwarzając realistyczną atmosferę.

Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia nadzwyczajny obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji. Zintegrowane głośniki, a także system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom.

Inteligentny sposób na perfekcyjny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dopasowując atrybuty obrazu. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zaimplementowane ustawienia.

wystarczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie nowoczesne inteligentne wykrywanie — lokalizując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, by zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład podczas oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

słuszna jasność i znakomite odcienie w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przypasowane do obsługi wszystkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszc...


☆ TV LED Panasonic TX-50HX580 ☆

TV LED Panasonic TX-50HX580 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50HX580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef9af808e441af01152f96c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50HX580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:Netflix, YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HDR:HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma), Dolby Vision;dodatkowe opcje:USB - fotografie, muzyka, film, VIERA Link, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania;dopełniające opcje dźwięku:AVL, Dolby Audio;dodatkowe opcje obrazu:Adaptive Backlight Dimming, HDR Brightness Enhancer, 4K Studio Colour Engine, Advanced Video Processor;Funkcje Smart TV:Internet Apps;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Smart TV, Wi-Fi, USB - multimedia, 4x HDMI, 2x USB;Głębokość telewizora:8,5 cm;Głębokość telewizora z podstawą:25 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.0);Wiadomości dopełniające:obsługiwane formaty: mpg/.mpeg/.dat/.vob/.mkv/.mp4/.m4a /.m4v/.mov/.flv/.3gp/.3gpp/.ts/.m2ts/.rmvb/.rm/.avi/.asf/.wmv?.mp3/.wma/.wav/.aac/.m4a/.ogm/.ogg/.jpg/.jpeg/.bmp/.png/.gif/.tiff/.tif;Klasa energetyczna:A+;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Kontrast dynamiczny:High;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zespoli HDMI:4;liczba zespoli USB:2;Menu w języku polskim:tak;Moc głośników:2 x 10 W;Model na rok:2020;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:RMR 1200 Hz;pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia):71 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:50 cali;Przekątna matrycy cm:126 cm;Przekątna ekranu:50 cali;Przekątna ekranu:od 50 do 59 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:50 ";Przekątna ekranu widzialna cm:126 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów wysokich / niskich:nie;Roczne zużycie energii:103 kWh;technika wyświetlania 3D:nie;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;linia:Panasonic VIERA linia HX580;seria (wariantowanie):HX580E;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:Surround Sound;System Smart:Panasonic Smart TV;Szerokość:113 cm;Szerokość podstawy:48 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;Odświeżanie:technika 1200 Hz;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;rodzaj panelu:VA;wariant telewizora opis cenowy:telewizor LED Smart TV;wariant:telewizor LED;standard VESA:200x200 mm;VESA typ śruby:M6;Waga bez podstawy:10 kg;Waga z podstawą:12,5 kg;Wejście antenowe:tak;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;Wyposażenie:pilot, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:65,5 cm;Wysokość z podstawą:69,7 cm;zakrzywiony wyświetlacz Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Zgodność z HD:4K UHD, 3840 x 2160;Złącza - opis cenowy:słuchawkowe, optyczne, Ethernet, CI+, 4x HDMI, 2x USB, VGA;Złącze CI...


☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 ☆

TV LED Panasonic TX-40HX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40HX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb404958e441ac62a875367
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-40HX800E Smukła konstrukcja, idealna sprawność Nowy telewizor LED 4K HX800 z technologią HDR Bright Panel PLUS pozwala wyświetlać barwne obrazy HDR w 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+, Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor przedstawia szczegółowe sceny z starannym kontrastem.

rewelacyjną sprawność zapewnia procesor HCX i dostrojenie obrazu poprzez specjalistę z Hollywood. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.*Zdjęcie pokazuje model TX-65HX800.

Funkcje Obraz dostrojony w Hollywood Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w przez specjalistów z branży filmowej, zapewniając wierne odwzorowanie szczegółów i barw. Procesor HCX Przetwarzanie obrazu dostrojone poprzez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT i technologia HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców.

HDR10+/ Dolby Vision Supported Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technice Dolby Vision™ i HDR10+ zagwarantuje nieszablonowe odcienie, idealny kontrast i oszałamiającą jasność na ekranie — równocześnie w sytuacji tworzyw z dysków Blu-ray™, jak i z serwisów VOD.

Dolby Atmos Imponująca wyrazistość, mnogość i głębia dźwięku wyjątkowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. HDR Bright Panel Plus Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i wyśmienitemu ekranowi technologia HDR Bright Panel Plus zagwarantuje wyraziste obrazy ze wyśmienitymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca nawet w najbardziej słoneczne dni. Lokalne przyciemnianie znakomity kontrast pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu to wynik strefowego sterowania podświetlonego panelu.

Specyfikacja Obraz dostrojony w Hollywood Procesor HCX HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos HDR Bright Panel Plus duże spektrum odcieni Lokalne przyciemnianie Bluetooth Audio Link my Home Screen 5.0 Procesor HCX Obsługa wielu formatów HDR (HDR10+ / Dolby Vision / HLG Photo) Dolby Atmos® Telewizor LED LCD TX-40HX800E


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1000 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ1000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635a242d8e441a981f4a11de
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ1000E wyświetlacz OLED nowej generacji zagwarantuje kinowy obraz, który zniewala i hipnotyzuje Telewizor OLED 4K serii LZ1000 odwzorowuje głęboką czerń i zagwarantuje żywe odcienie, które rozkwitają na ekranie.

Zanurz się w filmach, programach telewizyjnych i grach dzięki technice panelu nowej generacji i złączu HDMI 2.1. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje sprawdź wszystko.

Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niż oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez profesjonalnych filmowców telewizory 4K OLED zachwycający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, żeby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Prawdziwie kinowe wrażenia Panel Master OLED i procesor HCX Pro AI — Ekrany Master OLED pozwalają uzyskać głęboką czerń i oszałamiająco wierne odcienie, dzięki temu ożywiają akcję kinową. Równocześnie procesor HCX Pro AI nieprzerwanie analizuje właściwości obrazu, dopasowując wierność kolorów, kontrast i wyrazistość, aby zapewnić najlepszą jakość w tej klasie.

Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi Dolby Atmos® technika Dolby Atmos® – stosowana w najnowocześniejszych salach kinowych, a także naszych telewizorach premium zagwarantuje zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk.

Efekty dźwiękowe są starannie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, tworząc realistyczną atmosferę. Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia wspaniały obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji.

Zintegrowane głośniki, a także system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom. Inteligentny sposób na nieprzeciętny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując parametry obrazu.

Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia. Starczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie innowacyjne inteligentne wykrywanie — wyłapując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, by zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

optymalna jasność i wyśmienite barwy w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (pokaźny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 lub nowy format adaptacyjny HDR10+. Perfekcy...


☆ TV LED Panasonic TX-65MZ800 ☆

TV LED Panasonic TX-65MZ800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65MZ800
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64c0c96082fff0bc7e2f328f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65MZ800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-65MZ800E Telewizor Panasonic OLED 4K Google TV™ zagwarantuje zniewalające barwy i realistyczny dźwięk Telewizor OLED Smart TV 4K z serii MZ800 ożywia zawartość. Dzięki panelowi OLED możesz cieszyć się wiernym odwzorowaniem szczegółów, doskonałymi kolorami i głęboką czernią.

Telewizor zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku dzięki zaimplementowanemu subwooferowi. Google TV posiada filmy, programy, transmisje telewizyjne na żywo i inne materiały pochodzące z aplikacji i subskrypcji i organizuje je specjalnie dla Ciebie.

* Mogą być wymagane subskrypcje usług Funkcje świetne obrazy OLED zapewniające prawdziwie kinowe wrażenia W telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych odcieni i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna.

Procesor 4K Color Engine Pro dostosowuje wierność barw, kontrast i wyrazistość, aby zapewnić oszałamiającą jakość obrazu. Poznaj nową jakość obrazu rodem z kina. Oglądaj to, co uwielbiasz.Steruj przy pomocy głosu.

Twój telewizor jest jeszcze bardziej pomocny niż kiedykolwiek. Używaj głosu do wyszukiwania filmów, przesyłania aplikacji, odtwarzania muzyki i sterowania telewizorem. Poproś Google o znalezienie solidnego tytułu, wyszukaj według gatunku albo uzyskaj spersonalizowane rekomendacje.

Inne Rankingi:  Telewizor Manta 28 cali

Możesz nawet uzyskać odpowiedzi, takie jak wyniki sportowe, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko. Naciśnij przycisk Asystent Google na pilocie, aby rozpocząć pracę.* Najwyższej klasy obraz i dźwięk Dzięki niezwykle żywym kolorom, ostrzejszym kontrastom i bogatszym szczegółom, technika Dolby Vision® i HDR10+ gwarantuje niesamowitą jakość obrazu.

Tryb filmowy gwarantuje odwzorowanie barw, kontrastu, proporcji i płynności ruchu zgodne z zamysłem twórców. Rewelacyjny obraz to znaczny element, jednak znakomicie uzupełnia go nadzwyczajny dźwięk. Dźwięk wzbogacony o realistyczną technologię Dolby Atmos® pozwala zanurzyć się w atmosferze, a skierowane w górę głośniki z zaimplementowanym głośnikiem niskotonowym odpowiadającym za bas tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom.

Gotowy do grania Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz za pomocą pilota telewizyjnego tryb gier obniżający opóźnienie wejścia, aby akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania dzięki automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM), które obejmuje standard HDMI 2.1.

Jako gracz docenisz na dodatek nasz odtwarzacz multimedialny i dostęp do serwisu TWITCH. Komfortowa łączność Bluetooth wyposażone w funkcję Bluetooth® telewizory z kolekcji MZ800 umożliwiają bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnym urządzeniem audio obsługującym technologię Bluetooth, takim jak głośniki soundbar i inne głośniki i słuchawki, co pozwala ponadto wzbogacić doznania dźwiękowe.

piękna bezramowa kompozycja Ten telewizor nie tylko łączy w sobie inteligencję z wysokimi standardami jakości obrazu i dźwięku, lecz także stanowi ucztę dla oczu z efektownym...


Najtańsze Telewizory Panasonic 4K – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów Panasonic o rozdzielczości 4K cali. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-43HX580 ☆

TV LED Panasonic TX-43HX580 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-43HX580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1b15578e441a532e4b4453
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-43HX580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:Netflix, YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HDR:HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma), Dolby Vision;dopełniające opcje:USB - fotografie, muzyka, film, VIERA Link, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania;uzupełniające opcje dźwięku:AVL, Dolby Audio;dodatkowe opcje obrazu:Adaptive Backlight Dimming, HDR Brightness Enhancer, 4K Studio Colour Engine, Advanced Video Processor;Funkcje Smart TV:Internet Apps;Pozostałe funkcje i cechy:HDR, Smart TV, Wi-Fi, USB - multimedia, 4x HDMI, 2x USB;Głębokość telewizora:8,5 cm;Głębokość telewizora z podstawą:23,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.0);Wiadomości uzupełniające:obsługiwane formaty: mpg/.mpeg/.dat/.vob/.mkv/.mp4/.m4a /.m4v/.mov/.flv/.3gp/.3gpp/.ts/.m2ts/.rmvb/.rm/.avi/.asf/.wmv?.mp3/.wma/.wav/.aac/.m4a/.ogm/.ogg/.jpg/.jpeg/.bmp/.png/.gif/.tiff/.tif;Klasa energetyczna:A+;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Kontrast dynamiczny:High;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zjednoczy HDMI:4;liczba scali USB:2;Menu w języku polskim:tak;Moc głośników:2 x 10 W;Model na rok:2020;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:RMR 1200 Hz;pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia):54 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:43 cale;Przekątna matrycy cm:109 cm;Przekątna ekranu:43 cale;Przekątna ekranu:od 40 do 49 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:43 ";Przekątna ekranu widzialna cm:108 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów wysokich / niskich:nie;Roczne zużycie energii:78 kWh;technologia wyświetlania 3D:nie;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;kolekcja:Panasonic VIERA linia HX580;linia (wariantowanie):HX580E;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:Surround Sound;System Smart:Panasonic Smart TV;Szerokość:97,3 cm;Szerokość podstawy:45 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;Odświeżanie:technika 1200 Hz;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;typ panelu:VA;wariant telewizora opis cenowy:telewizor LED Smart TV;wariant:telewizor LED;standard VESA:100x100 mm;VESA wariant śruby:M4;Waga bez podstawy:7,5 kg;Waga z podstawą:9 kg;Wejście antenowe:tak;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;Wyposażenie:pilot, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:56,7 cm;Wysokość z podstawą:60,5 cm;odkształcony ekran Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Zgodność z HD:4K UHD, 3840 x 2160;Złącza - opis cenowy:słuchawkowe, optyczne, Ethernet, CI+, 4x HDMI, 2x USB, VGA;Złącze CI...


☆ TV LED Panasonic TX-50HX710 ☆

TV LED Panasonic TX-50HX710 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50HX710
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fce441e8e441a2d322454fa
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50HX710 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-50HX710E Stylowy telewizor 4K z systemem Android oferujący niemało funkcji HX710 to nasz nowy telewizor 4K HDR z linii Android TV™. Przystępny w wielu wymiarach, Android TV proponuje dostęp do ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych.

Steruj telewizorem za pomocą głosu i prosto przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z innych maszyn do telewizora, dzięki zastosowanej funkcji Chromecast. * Zdjęcie przedstawia model TX-55HX710. Funkcje Google Play Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Oglądaj je komfortowo na obszernym ekranie i uzyskuj do nich łatwy dostęp dzięki personalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV. 4K HDR Telewizory 4K linii HX710 obsługują niemało formatów o szerokim zakresie dynamicznym (HDR) oraz Hybrid Log-Gamma – typowy format filmów i dysków Blu-ray UHD.

Obraz HDR charakteryzuje się jaśniejszą bielą i głębszą czernią w porównaniu do typowego zakresu dynamicznego (SDR), dzięki temu możesz cieszyć się wysokiej jakości obrazem 4K we własnym domu. Technika 4K Colour Engine 4K Colour Engine to specjalny procesor obrazu zastosowany w telewizor HX710, zapewniający wyświetlanie naturalnych barw na ekranie.

Zapierające dech w piersiach materiały, takie jak programy telewizyjne, filmy i gry w jakości 4K Ultra HD, są tak realistyczne, iż wyglądają jak żywe, zapewniając niesamowite wrażenia z oglądania. Dolby Vision Format Dolby Vision™ dodaje realizmu obrazom odtwarzanym z kompatybilnych dysków Blu-ray™ UHD i transmisjom strumieniowym video w jakości 4K dzięki wyjątkowym barwom, doskonałemu kontrastowi i zniewalającej jasności.

użycie dynamicznych metadanych powoduje, iż ustawienia obrazu HDR są optymalizowane w trakcie przejść między ciemnymi i jasnymi sekwencjami w poszczególnych scenach wraz z rozwojem fabuły. Wbudowana obsługa Chromecast Ciesz się wysokiej jakości obrazem z rodziną i przyjaciółmi, dzięki wbudowanej funkcji Chromecast, która pozwoli Ci na nietrudne przesyłanie zdjęć, filmów i muzyki na ekran telewizora.

Specyfikacja 4K ULTRA HD Telewizor Android TV Pilot do telewizora (z obsługą Bluetooth / zaimplementowanym mikrofonem) TX-50HX710E


☆ TV LED Panasonic TX-43LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-43LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-43LX650
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe12da47c9c3986b9d6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-43LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-43LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV serii LX650 zezwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym poprzez Google. Prosto przesyłaj fotografie, filmy i muzykę z najróżniejszych urządzeń do telewizora dzięki zaimplementowanej technologii Chromecast™. * przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe stosownych firm.* Ten produkt nie jest jeszcze dostępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich wygodnie na obszernym ekranie i uzyskuj do nich nietrudny dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV. Zrób więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, żeby zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu. Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych albo uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła. Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z niepokaźnego ekranu na wielki momentalnie przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub notebooka do telewizora. Dzięki zastosowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR gwarantuje wyraźnie lepszą jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o typowej rozdzielczości. Wysoki kontrast HDR powoduje, że programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza wyświetlacz. Łączność Bluetooth zaopatrzony w funkcję Bluetooth® LX650 pozwala na bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technologię Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe. USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, żeby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów albo fotografii. Przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najistotniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania. Asystent Google – rozmawiaj z Google, by sterować telewizorem za pomocą swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...

☆ TV LED LG 43LX600 ☆

TV LED LG 43LX600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 43LX600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644236dd82fff0cda8b0149f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 43LX600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-43LX600E Uniwersalny telewizor Smart 4K LED TV z dostępem do wielu lubianych aplikacji Telewizory z naszej nowej kolekcji LX600 perfekcyjną rozrywkę za pośrednictwem App Store: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, TikTok, DAZN, TWITCH i materiały z wielu innych usług można odtwarzać w wysokiej rozdzielczości 4K z wykorzystaniem standardów Dolby Vision® i Dolby Atmos®. Dzięki możliwości obsługi głosowej telewizorem można sterować bez użycia dłoni. * przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe odpowiednich firm. Funkcje Telewizor Smart TV z dostępem do usług streamingowych Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do znacznej liczby kanałów oferujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności podłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej.Dzięki telewizorowi Smart TV możesz prosto łączyć się z Internetem przez zaimplementowany moduł WiFi i radować się bogactwem treści z całego świata. Funkcje takie jak oglądanie wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, filmów z serwisu YouTube czy serwisów streamingowych typu Netflix albo Amazon Prime Video masz w zasięgu ręki. Dolby Vision®, HDR10, HLG dla najwyższej jakości obrazu Dzięki obsłudze standardów takich jak Dolby Vision®, HDR10 i HLG telewizor ten reprodukuje bardziej realistyczne oraz zagwarantuje wyższe stopnie kontrastu i ostrości podczas odtwarzania zawartości w trybie HDR. Funkcja Dolby Vision® obsługuje metadane obrazu dla każdej klatki z osobna, co oznacza,dane o kolorze i jasności zmieniają się dynamicznie, jeszcze bardziej zwiększając realizm scen. Przenieś się w sam środek akcji z Dolby Atmos® Odkryj różnicę z Dolby — Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu lub programu, delektować muzyką i ulubionymi grami. Usłysz więcej dzięki nieprzeciętnej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby wszystko nabiera nowej jakości. Obsługa Hey Google Włączaj telewizor LX600 przy pomocy głosu bez zapotrzebowania użytkowania pilota — starczy wydać polecenie przy pomocy Google. By rozpocząć, skorzystaj z urządzenia obsługującego Asystenta Google. Obsługa funkcji Alexa Jeśli posiadasz urządzenie obsługujące asystenta Alexa, możesz głosowo poprosić Alexę o zmianę kanału, zmianę poziomu głośności oraz o włączenie lub wyłączenie zasilania. To świetne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania albo masz zajęte ręce. Tryb gier video Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz przy pomocy pilota telewizyjnego tryb gier ograniczający opóźnienie wejścia, by akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania. Specyfikacja Telewizor Smart TV z głównymi aplikacjami streamingowymi prosty dostęp do usług streamingowych. Dolby Vision® i HDR10 — Bardziej realistyczne barwy, wyższy kontrast i jasność Dolby Atmos® — nowe oblicze rozrywki dzięki realistycznemu dźwiękowi Obsługa Hey...

☆ TV LED Panasonic TX-43HX710 ☆

TV LED Panasonic TX-43HX710 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-43HX710
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fce44238e441a2d322454fc
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-43HX710 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, VIERA Link, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart);Funkcje dopełniające:oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;dodatkowe opcje obrazu:HDR Brightness Enhancer (Korektor jasności HDR);Funkcje Smart TV:Google Play Store;Pozostałe funkcje i parametry:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość telewizora:6,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:22,1 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.0);Wiadomości dopełniające:obsługiwane formaty: video:.mpg/.mpeg/.dat/.vob/.mkv/.mp4/.m4a/.m4v/.mov/.flv/.3gp/.3gpp/.ts/.m2ts/.rmvb/.rm/.avi/.asf/.wmv/.webm/.swf, audio:.mp3/.wma/.wav/.aac/.m4a/.ogm/.ogg/ac3/.eac3/.flac, fotografie:.jpg/.jpeg/.bmp/.png/.gif/.mpo;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor obudowy:metaliczny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:High;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zespoli HDMI:4;ilość scali USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2020;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Backlight Motion Rate 4K 1000 Hz IFC;Maksymalne Zużycie energii:120 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:43 cale;Przekątna matrycy cm:108 cm;Przekątna ekranu:43 cale;Przekątna ekranu:od 40 do 49 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:43 ";Przekątna ekranu widzialna cm:108 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:nie;wariant etykiety:nowa;wariant podstawy:stopka;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Panasonic VIERA kolekcja HX710;seria (wariantowanie):HX710E;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Android TV;Smart TV:Smart TV, Android TV;System dźwięku przestrzennego:Surround Sound;System i moc głośników:system 2.0 / 16 W;System Smart:Android TV (Android 9.0);Szerokość:96,4 cm;Szerokość podstawy:44,1 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technologia obrazu:LED;Odświeżanie:technika 1000 Hz;dodatkowe opcje dźwięku:Dolby Atmos, Dolby Audio, DTS HD, tryb film, tryb gra, tryb muzyka;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;rodzaj matrycy:VA;rodzaj telewizora opis cenowy:telewizor LED Android TV;rodzaj:telewizor LED;standard VESA:100x100 mm;VESA wariant ś...

Inne Rankingi:  Telewizor do 2500 zł

☆ TV LED Panasonic TX-50HX580 ☆

TV LED Panasonic TX-50HX580 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50HX580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef9af808e441af01152f96c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50HX580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:Netflix, YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HDR:HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma), Dolby Vision;uzupełniające opcje:USB - zdjęcia, muzyka, film, VIERA Link, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania;dopełniające opcje dźwięku:AVL, Dolby Audio;uzupełniające opcje obrazu:Adaptive Backlight Dimming, HDR Brightness Enhancer, 4K Studio Colour Engine, Advanced Video Processor;Funkcje Smart TV:Internet Apps;Pozostałe funkcje i parametry:HDR, Smart TV, Wi-Fi, USB - multimedia, 4x HDMI, 2x USB;Głębokość telewizora:8,5 cm;Głębokość telewizora z podstawą:25 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.0);Wiadomości uzupełniające:obsługiwane formaty: mpg/.mpeg/.dat/.vob/.mkv/.mp4/.m4a /.m4v/.mov/.flv/.3gp/.3gpp/.ts/.m2ts/.rmvb/.rm/.avi/.asf/.wmv?.mp3/.wma/.wav/.aac/.m4a/.ogm/.ogg/.jpg/.jpeg/.bmp/.png/.gif/.tiff/.tif;Klasa energetyczna:A+;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Kontrast dynamiczny:High;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zespoli HDMI:4;ilość skonsoliduje USB:2;Menu w języku polskim:tak;Moc głośników:2 x 10 W;Model na rok:2020;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:RMR 1200 Hz;zużycie mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia):71 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:50 cali;Przekątna matrycy cm:126 cm;Przekątna ekranu:50 cali;Przekątna ekranu:od 50 do 59 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:50 ";Przekątna ekranu widzialna cm:126 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów wysokich / niskich:nie;Roczne zużycie energii:103 kWh;technologia wyświetlania 3D:nie;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Panasonic VIERA linia HX580;kolekcja (wariantowanie):HX580E;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:Surround Sound;System Smart:Panasonic Smart TV;Szerokość:113 cm;Szerokość podstawy:48 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;Odświeżanie:technika 1200 Hz;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;rodzaj panelu:VA;rodzaj telewizora opis cenowy:telewizor LED Smart TV;rodzaj:telewizor LED;standard VESA:200x200 mm;VESA wariant śruby:M6;Waga bez podstawy:10 kg;Waga z podstawą:12,5 kg;Wejście antenowe:tak;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;Wyposażenie:pilot, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:65,5 cm;Wysokość z podstawą:69,7 cm;zakrzywiony wyświetlacz Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Zgodność z HD:4K UHD, 3840 x 2160;Złącza - opis cenowy:słuchawkowe, optyczne, Ethernet, CI+, 4x HDMI, 2x USB, VGA;Złącze CI...


☆ TV LED LG 50LX600 ☆

TV LED LG 50LX600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 50LX600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644236e382fff0cda8b014a2
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 50LX600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-50LX600E Uniwersalny telewizor Smart 4K LED TV z dostępem do wielu modnych aplikacji Telewizory z naszej nowej serii LX600 nieprzeciętną rozrywkę za pośrednictwem App Store: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, TikTok, DAZN, TWITCH i materiały z wielu innych usług można odtwarzać w wysokiej rozdzielczości 4K z użyciem standardów Dolby Vision® i Dolby Atmos®. Dzięki możliwości obsługi głosowej telewizorem można sterować bez wykorzystania rąk. * dostępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe odpowiednich firm. Funkcje Telewizor Smart TV z dostępem do usług streamingowych Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do pokaźnej liczby kanałów proponujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności przyłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej.Dzięki telewizorowi Smart TV możesz z łatwością łączyć się z Internetem poprzez wbudowany moduł WiFi i radować się bogactwem treści z całego świata. Funkcje takie jak oglądanie wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, filmów z serwisu YouTube czy serwisów streamingowych typu Netflix lub Amazon Prime Video masz w zasięgu ręki. Dolby Vision®, HDR10, HLG dla najwyższej jakości obrazu Dzięki obsłudze standardów takich jak Dolby Vision®, HDR10 i HLG telewizor ten reprodukuje bardziej realistyczne i zapewnia wyższe stopnie kontrastu i ostrości w trakcie odtwarzania zawartości w trybie HDR. Funkcja Dolby Vision® obsługuje metadane obrazu dla każdej klatki z osobna, co oznacza,dane o kolorze i jasności zmieniają się dynamicznie, jeszcze bardziej rozszerzając realizm scen. Przenieś się w sam środek akcji z Dolby Atmos® Odkryj różnicę z Dolby — Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu albo programu, delektować muzyką i ulubionymi grami. Usłysz więcej dzięki nieporównanej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby wszystko nabiera nowej jakości. Obsługa Hey Google Włączaj telewizor LX600 przy pomocy głosu bez potrzeby użytkowania pilota — starczy wydać polecenie za pomocą Google. Żeby rozpocząć, skorzystaj z urządzenia obsługującego Asystenta Google. Obsługa funkcji Alexa Jeśli posiadasz urządzenie obsługujące asystenta Alexa, możesz głosowo poprosić Alexę o zmianę kanału, zmianę poziomu głośności i o włączenie lub wyłączenie zasilania. To idealne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania lub masz zajęte ręce. Tryb gier video Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz przy pomocy pilota telewizyjnego tryb gier zniżający opóźnienie wejścia, aby akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania. Specyfikacja Telewizor Smart TV z głównymi aplikacjami streamingowymi prosty dostęp do usług streamingowych. Dolby Vision® i HDR10 — Bardziej realistyczne odcienie, wyższy kontrast i jasność Dolby Atmos® — świeże oblicze rozrywki dzięki realistycznemu dźwiękowi Obsługa Hey...

☆ TV LED Panasonic TX-58JX620 ☆

TV LED Panasonic TX-58JX620 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-58JX620
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b2ec9782fff08998606404
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-58JX620 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-58JX620E Telewizor Smart 4K LED TV z możliwością sterowania głosowego Nowy model JX600 ukazuje najdrobniejsze detale obrazu w efektownej rozdzielczości 4K a najnowsze standardy Dolby Vision® i Dolby Atmos® gwarantują wysoki realizm rozrywki audiowizualnej.

Niniejszym telewizorem Smart TV można sterować przy pomocy głosu i pozwala na on korzystanie z popularnych serwisów internetowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Youtube czy Twitch. *Niektóre aplikacje (np.

Netflix, Amazon Prime Video itd.) mogą wymagać członkostwa w usłudze streamingowej.*Ten artykuł nie jest jeszcze przystępny na rynku. Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najszczególniej ekscytujący sposób.

Telewizor Smart TV z dostępem do usług streamingowych Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do szerokiej liczby kanałów oferujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności podłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej.Dzięki telewizorowi Smart TV możesz z łatwością łączyć się z Internetem przez zaimplementowany moduł WiFi i cieszyć się bogactwem treści z całego świata.

Funkcje takie jak oglądanie wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, filmów z serwisu YouTube czy serwisów streamingowych typu Netflix albo Amazon Prime Video masz w zasięgu ręki. Dolby Vision®, HDR10, HLG dla najwyższej jakości obrazu Dzięki obsłudze standardów takich jak Dolby Vision®, HDR10 i HLG telewizor ten reprodukuje bardziej realistyczne , a także gwarantuje wyższe poziomy kontrastu i ostrości podczas odtwarzania zawartości w trybie HDR.

Funkcja Dolby Vision® obsługuje metadane obrazu dla każdej klatki z osobna, co oznacza,dane o kolorze i jasności zmieniają się dynamicznie, jeszcze bardziej zwiększając realizm scen. Przenieś się w sam środek akcji z Dolby Atmos® Odkryj różnicę z Dolby — Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu albo programu, delektować muzyką i ulubionymi grami.

Usłysz więcej dzięki nieprzeciętnej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby wszystko nabiera nowej jakości. Obsługa Hey Google Włączaj telewizor JX600 za pomocą głosu bez potrzeby stosowania pilota — starczy wydać polecenie przy pomocy Google.

Do prawidłowej konfiguracji starczy urządzenie albo smartfon obsługujący Asystenta Google. Obsługa funkcji Alexa Jeśli posiadasz urządzenie obsługujące asystenta Alexa, możesz głosowo poprosić Alexę o zmianę kanału, zmianę poziomu głośności, a także o włączenie albo wyłączenie zasilania.

To świetne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania lub masz zajęte ręce. Tryb gier wideo Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz za pomocą pilota telewizyjnego tryb gier zniżający opóźnienie wejścia, aby akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania.

Specyfikacja Telewizor Smart TV z głównymi aplikacjami streamingowymi łatwy do...


☆ TV LED Panasonic TX-43LX800 ☆

TV LED Panasonic TX-43LX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-43LX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fee2da47c9c3986b9e2
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-43LX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor LED TX-43LX800E spektakularny w swej prostocie kompaktowy system Android TV gwarantujący nieskończenie sporo możliwości oglądania. Telewizor Android TV™ 4K linii LX800 wytwarzano z myślą o produktywności i wygodzie wykorzystywania kompaktowej konstrukcji. Ekran HDR Bright Panel Plus zagwarantuje trafne barwy i jasność dla całej gamy usług streamingowych. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie przedstawia model TX-65LX800. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Dynamiczne sceny akcji prezentowane z wyjątkową ostrością. Programy sportowe i gry video wymagają wyjątkowego obrazu, dlatego nasze telewizory LED 4K zostały ulepszone. Zaprojektowane z myślą o dostarczeniu szybkiej akcji i emocji bezpośrednio do Twojego salonu. Akcja prezentowana i rozgrywana na obszernym ekranie – w spektakularnych kolorach i niezwykłym kontraście – w połączeniu z imponującym dźwiękiem przeniesie Cię w sam środek akcji. Bardziej inteligentna rozrywka obszerniejsze możliwości telewizora System Android TV ułatwia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym poprzez Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Poznaj więcej możliwości swego telewizora dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu. Naciśnij przycisk funkcji Google Assistant na pilocie, by uzyskać szybki dostęp do biblioteki ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych, oglądać polecane materiały dopasowane do Twojego nastroju, sterować urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko. Przenieś zawartość z drobnego ekranu na spory prędko przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora. Zaimplementowany Chromecast (Chromecast built-in™) pozwala przesyłać ulubione filmy, programy, aplikacje, gry i inne treści bezpośrednio do telewizora. Transmituj ulubione seriale Netflix Czy wiesz, że można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? starczy związać oba urządzenia z siecią Wi-Fi, dotknąć ikony przesyłania i gotowe! Warto to wypróbować z serialem „Stranger Things" Wyraziste i nasycone kolory sprawią, iż widoczny będzie każdy detal. Telewizory LED 4K z ekranami w technologii HDR Bright Panel Plus nadzwyczajnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Proponują one wyrazisty i barwny obraz o nieporównanym kontraście, nawet w najjaśniejsze dni. Każdy detal akcji jest widoczny jak na dłoni. Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza funkcjonalna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zagwarantuje ładne poziomy kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie barw. Imponujący dźwięk niczym na stadionie Dolby Atmos® — idealny obraz to znaczny element, jednak świetnie uzupełnia go wspaniały dźwięk. Dźwięk wzbogacony o realistyczną technologię Dolby Atmos® pozwala poczuć się j...

☆ TV LED LG 55LX600 ☆

TV LED LG 55LX600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 55LX600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644236e582fff0cda8b014a3
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 55LX600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-55LX600E Uniwersalny telewizor Smart 4K LED TV z dostępem do wielu lubianych aplikacji Telewizory z naszej nowej linii LX600 idealną rozrywkę za pośrednictwem App Store: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, TikTok, DAZN, TWITCH i materiały z wielu innych usług można odtwarzać w wysokiej rozdzielczości 4K z użyciem standardów Dolby Vision® i Dolby Atmos®. Dzięki możliwości obsługi głosowej telewizorem można sterować bez zastosowania dłoni. * przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe stosownych firm. Funkcje Telewizor Smart TV z dostępem do usług streamingowych Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do obszernej liczby kanałów proponujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności przyłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej.Dzięki telewizorowi Smart TV możesz prosto łączyć się z Internetem przez zaimplementowany moduł WiFi i cieszyć się bogactwem treści z całego świata. Funkcje takie jak oglądanie wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, filmów z serwisu YouTube czy serwisów streamingowych typu Netflix albo Amazon Prime Video masz w zasięgu ręki. Dolby Vision®, HDR10, HLG dla najwyższej jakości obrazu Dzięki obsłudze standardów takich jak Dolby Vision®, HDR10 i HLG telewizor ten reprodukuje bardziej realistyczne , a także gwarantuje wyższe stopnie kontrastu i ostrości podczas odtwarzania zawartości w trybie HDR. Funkcja Dolby Vision® obsługuje metadane obrazu dla każdej klatki z osobna, co oznacza,dane o odcieniu i jasności zmieniają się dynamicznie, jeszcze bardziej powiększając realizm scen. Przenieś się w sam środek akcji z Dolby Atmos® Odkryj różnicę z Dolby — Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu albo programu, delektować muzyką i ulubionymi grami. Usłysz więcej dzięki nieprzeciętnej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby wszystko nabiera nowej jakości. Obsługa Hey Google Włączaj telewizor LX600 za pomocą głosu bez zapotrzebowania wykorzystywania pilota — wystarczy wydać polecenie za pomocą Google. Aby rozpocząć, skorzystaj z urządzenia obsługującego Asystenta Google. Obsługa funkcji Alexa Jeśli posiadasz urządzenie obsługujące asystenta Alexa, możesz głosowo poprosić Alexę o zmianę kanału, zmianę poziomu głośności oraz o włączenie lub wyłączenie zasilania. To wyśmienite rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję podczas gotowania albo masz zajęte ręce. Tryb gier video Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz za pomocą pilota telewizyjnego tryb gier zmniejszający opóźnienie wejścia, żeby akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania. Specyfikacja Telewizor Smart TV z głównymi aplikacjami streamingowymi przystępny dostęp do usług streamingowych. Dolby Vision® i HDR10 — Bardziej realistyczne odcienie, wyższy kontrast i jasność Dolby Atmos® — nowe oblicze rozrywki dzięki realistycznemu dźwiękowi Obsługa Hey...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *