Ranking Telewizorów Panasonic 65 cali – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki Panasonic o przekątnej ekranu 65 cali. Ranking zawierający polecane telewizory 65-calowe od producenta Panasonic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-50LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50LX650
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e5c2da47cb8f6ec91df
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-50LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV kolekcji LX650 pozwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym poprzez Google. Łatwo przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z różnorodnych maszyn do telewizora dzięki wbudowanej technologii Chromecast™.

* przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe adekwatnych firm.* Ten towar nie jest jeszcze przystępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich wygodnie na obfitym ekranie i uzyskuj do nich łatwy dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, żeby zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych albo uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z niewiele znaczącego ekranu na duży błyskawicznie przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

Dzięki zastosowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR gwarantuje wyraźnie lepszą jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o standardowej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR sprawia, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth wyekwipowany w funkcję Bluetooth® LX650 umożliwia bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, by uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub zdjęć.

przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najistotniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, aby sterować telewizorem przy pomocy swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ2000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ2000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19b2da47c8ab996d561
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ2000E Supernowoczesny obraz i dźwięk przenoszą kino domowe w nowy rozmiar Odmień oblicze domowej rozrywki z naszym sztandarowym telewizorem z kolekcji LZ2000. Wkrocz w świat filmów, programów telewizyjnych, sportu i gier dzięki naszej technologii panelu nowej generacji, która łączy realistyczne obrazy z obszerniejszą jasnością, nowym układem głośników i grami w rozdzielczości HDMI 2.1.

* Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie dzisiaj. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego.

Daj się oczarować. Tylko opracowane poprzez mistrzowskich filmowców telewizory 4K OLED zachwycający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji.

Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, by to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Najnowszej generacji wierność kolorów i imponujące stopnie jasności Panel Master OLED Pro i inteligentny procesor HCX Pro — opracowany w Japonii Master OLED PRO to najnowsza generacja paneli o większej jasności, która zapewnia najwyższej klasy kontrast dynamiczny i wrażenia wizualne.

jednocześnie inteligentny procesor HCX Pro nieprzerwanie analizuje cechy obrazu, dopasowując wierność kolorów, kontrast i wyrazistość, żeby zapewnić najlepszą jakość w tej klasie. Realistyczny dźwięk — poczujesz, iż jesteś w centrum akcji 360° Soundscape Pro 360° Soundscape Pro — unikatowy, zintegrowany system 360° Soundscape przenosi widza z fotela w samo centrum akcji.

Dostrojone przez firmę Technics zastosowane głośniki skierowane do góry i w bok obsługują standard Dolby Atmos®, gwarantując realistyczne wrażenia filmowe. System głośników matrycowych Układ głośników — nowy układ głośników zagwarantuje staranny dźwięk i pozwala użytkownikom na korzystanie z naszej unikatowej funkcji formowania wiązki.

Te małe głośniki umożliwiają sterowanie starannym określaniem źródła dźwięku, a także tworzenie stref różnorodnych poziomów dźwięku. Użytkownicy posiadają zapewniony dźwięk o wyższej precyzji przy małym potencjalnym rozpraszaniu innych osób.

Inteligentny sposób na znakomity obraz i dźwięk Funkcja Auto AI — inteligentnie analizuje dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując cechy obrazu i dźwięku. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, muzyki na żywo, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia.

starczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Adekwatna jasność i nieprzeciętne odcienie w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (szeroki zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez wzglę...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ1500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ1500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19e2da47c8ab996d565
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ1500E Wszechstronne urządzenie o perfekcyjnym obrazie, które zachwyci jednocześnie zwolenników kina, jak i gier Telewizor OLED 4K z naszej linii LZ1500 to kinowa jakość obrazu. Ekran OLED sprawia, iż nic nie umknie Twojej uwadze w trakcie oglądania filmów i programów telewizyjnych premium.

Połączenie HDMI 2.1 oznacza płynną transmisję strumieniową, dzięki której odnajdziesz się w samym środku akcji. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje przejrzyj wszystko.

Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez fachowych filmowców telewizory 4K OLED oszałamiający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, by to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Dla prawdziwej głębokiej czerni. Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych odcieni i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna.

równocześnie procesor HCX Pro AI nieustannie analizuje atrybuty obrazu, dopasowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, żeby zapewnić wyższą jakość obrazu. Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi.

Dolby Atmos® technologia Dolby Atmos® używana w prekursorskich salach kinowych i naszych telewizorach premium zapewnia zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk. Efekty dźwiękowe są skrupulatnie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, wytwarzając realistyczną atmosferę.

Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia wyśmienity obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji. Zintegrowane głośniki oraz system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom.

Inteligentny sposób na znakomity obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując właściwości obrazu. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia.

wystarczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie zaawansowane inteligentne wykrywanie — wykrywając temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, by zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

słuszna jasność i wspaniałe kolory w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (znaczny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszc...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1000 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ1000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635a242d8e441a981f4a11de
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ1000E ekran OLED nowej generacji gwarantuje kinowy obraz, który zachwyca i hipnotyzuje Telewizor OLED 4K kolekcji LZ1000 odwzorowuje głęboką czerń i gwarantuje żywe kolory, które rozkwitają na ekranie.

Zanurz się w filmach, programach telewizyjnych i grach dzięki technologii panelu nowej generacji i złączu HDMI 2.1. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje sprawdź wszystko.

Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez fachowych filmowców telewizory 4K OLED oszałamiający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Prawdziwie kinowe wrażenia Panel Master OLED i procesor HCX Pro AI — Ekrany Master OLED pozwalają uzyskać głęboką czerń i olśniewająco wierne barwy, dzięki czemu ożywiają akcję kinową. Równocześnie procesor HCX Pro AI bezustannie analizuje atrybuty obrazu, dopasowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, by zapewnić najlepszą jakość w tej klasie.

Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi Dolby Atmos® technika Dolby Atmos® – stosowana w innowacyjnych salach kinowych i naszych telewizorach premium zapewnia zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk.

Efekty dźwiękowe są precyzyjnie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, stwarzając realistyczną atmosferę. Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia wspaniały obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji.

Zintegrowane głośniki oraz system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom. Inteligentny sposób na rewelacyjny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dopasowując parametry obrazu.

Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia. Starczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie innowacyjne inteligentne wykrywanie — wykrywając temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, żeby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład podczas oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

optymalna jasność i genialne kolory w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (wielki zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo nowy format adaptacyjny HDR10+. Perfekcy...


☆ TV LED Panasonic TX-65MZ800 ☆

TV LED Panasonic TX-65MZ800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65MZ800
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64c0c96082fff0bc7e2f328f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65MZ800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-65MZ800E Telewizor Panasonic OLED 4K Google TV™ gwarantuje zachwycające kolory i realistyczny dźwięk Telewizor OLED Smart TV 4K z serii MZ800 ożywia zawartość. Dzięki panelowi OLED możesz radować się wiernym odwzorowaniem szczegółów, świetnymi kolorami i głęboką czernią.

Telewizor gwarantuje rewelacyjną jakość obrazu i dźwięku dzięki zastosowanemu subwooferowi. Google TV gromadzi filmy, programy, transmisje telewizyjne na żywo i inne materiały pochodzące z aplikacji i subskrypcji i organizuje je specjalnie dla Ciebie.

* Mogą być wymagane subskrypcje usług Funkcje doskonałe obrazy OLED gwarantujące prawdziwie kinowe wrażenia W telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych odcieni i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna.

Procesor 4K Color Engine Pro dostosowuje wierność barw, kontrast i wyrazistość, by zapewnić zniewalającą jakość obrazu. Poznaj nową jakość obrazu rodem z kina. Oglądaj to, co lubisz.Steruj przy pomocy głosu.

Twój telewizor jest jeszcze bardziej pomocny niżeli kiedykolwiek. Używaj głosu do wyszukiwania filmów, przesyłania aplikacji, odtwarzania muzyki i sterowania telewizorem. Poproś Google o znalezienie solidnego tytułu, wyszukaj według gatunku albo uzyskaj spersonalizowane rekomendacje.

Możesz choćby uzyskać odpowiedzi, takie jak wyniki sportowe, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko. Naciśnij przycisk Asystent Google na pilocie, aby rozpocząć pracę.* Najwyższej klasy obraz i dźwięk Dzięki bardzo żywym kolorom, ostrzejszym kontrastom i bogatszym szczegółom, technologia Dolby Vision® i HDR10+ zapewnia niesamowitą jakość obrazu.

Tryb filmowy zapewnia odwzorowanie kolorów, kontrastu, proporcji i płynności ruchu zgodne z zamysłem twórców. Idealny obraz to wyraźny element, jednak wyśmienicie uzupełnia go znakomity dźwięk. Dźwięk wzbogacony o realistyczną technologię Dolby Atmos® pozwala zanurzyć się w atmosferze, a skierowane w górę głośniki z zastosowanym głośnikiem niskotonowym odpowiadającym za bas tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom.

Inne Rankingi:  Telewizor z Android TV

Gotowy do grania Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz przy pomocy pilota telewizyjnego tryb gier ograniczający opóźnienie wejścia, aby akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania dzięki automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM), które obejmuje standard HDMI 2.1.

Jako gracz docenisz ponadto nasz odtwarzacz multimedialny i dostęp do serwisu TWITCH. Wygodna łączność Bluetooth wyekwipowane w funkcję Bluetooth® telewizory z linii MZ800 pozwalają na bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnym urządzeniem audio obsługującym technikę Bluetooth, takim jak głośniki soundbar i inne głośniki oraz słuchawki, co pozwala dodatkowo wzbogacić doznania dźwiękowe.

spektakularna bezramowa konstrukcja Ten telewizor nie tylko łączy w sobie inteligencję z wysokimi standardami jakości obrazu i dźwięku, lecz także stanowi ucztę dla oczu z spektakularnym...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ980 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ980 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ980
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63c4fb4982fff0f4baecf8fc
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ980 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ980E Odkryj znakomity obraz OLED, który zagwarantuje prawdziwie kinowe wrażenia Telewizor OLED 4K linii LZ980 ożywia zawartość. Dzięki panelowi OLED możesz cieszyć się wiernym odwzorowaniem szczegółów, doskonałymi kolorami i głęboką czernią.

Usłysz wszystko dzięki dźwiękowi przestrzennemu Dolby Atmos®. Połącz poprzez złącze HDMI 2.1, aby zyskać emocjonujące wrażenia w trakcie gry. * Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Funkcje przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niżeli oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez profesjonalnych filmowców telewizory 4K OLED zniewalający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Głęboka czerń Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych barw i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna. Jednocześnie procesor HCX Pro AI nieprzerwanie analizuje właściwości obrazu, dostosowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, żeby zapewnić wyższą jakość obrazu.

Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi Dolby Atmos® technologia Dolby Atmos® – stosowana w najnowocześniejszych salach kinowych, a także naszych telewizorach premium gwarantuje zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk.

Efekty dźwiękowe są starannie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, stwarzając realistyczną atmosferę. Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia znakomity obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji.

Zintegrowane głośniki i system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom. Inteligentny sposób na idealny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieprzerwanie dopasowując cechy obrazu.

Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia. Starczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie progresywne inteligentne wykrywanie — wyłapując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, aby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

trafna jasność i wspaniałe odcienie w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (duży zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy:...


☆ TV LED Panasonic TX-65LX800 ☆

TV LED Panasonic TX-65LX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63c4fb5782fff0f4baecf900
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-65LX800E ładny w swojej prostocie kompaktowy system Android TV zapewniający nieskończenie dużo możliwości oglądania. Telewizor Android TV™ 4K linii LX800 wyprodukowano z myślą o wydajności i wygodzie używania kompaktowej konstrukcji.

ekran HDR Cinema Display zapewnia słuszne odcienie i jasność dla całej gamy usług streamingowych. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko.

Dynamiczne sceny akcji prezentowane z unikatową ostrością. Programy sportowe i gry video wymagają unikatowego obrazu, dlatego nasze telewizory LED 4K zostały lepsze. Zaprojektowane z myślą o dostarczeniu szybkiej akcji i emocji bezpośrednio do Twojego salonu.

Akcja prezentowana i rozgrywana na obszernym ekranie – w przepięknych kolorach i niezwykłym kontraście – w połączeniu z imponującym dźwiękiem przeniesie Cię w sam środek akcji. Bardziej inteligentna rozrywka obszerniejsze możliwości telewizora System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Oglądaj to, co uwielbiasz, steruj tym przy pomocy głosu Poznaj więcej możliwości swojego telewizora dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu.

Naciśnij przycisk funkcji Google Assistant na pilocie, żeby uzyskać szybki dostęp do biblioteki ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych, oglądać sugerowane materiały przypasowane do Twojego nastroju, sterować urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.

Przenieś zawartość z znikomego ekranu na znaczny błyskawicznie przesyłaj treści z telefonu, tabletu albo laptopa do telewizora. Zastosowany Chromecast (Chromecast built-in™) pozwala przesyłać ulubione filmy, programy, aplikacje, gry i inne treści bezpośrednio do telewizora.

Transmituj ulubione seriale Netflix Czy wiesz, iż można łatwo przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? wystarczy złączyć oba urządzenia z siecią Wi-Fi, dotknąć ikony przesyłania i gotowe!

Warto to wypróbować z serialem „Stranger Things" pokaźna gama odcieni gwarantująca naturalność obrazu Ekrany HDR Cinema Display wyświetlają szeroką gamę barw gwarantującą naturalny obraz. Podświetlenie LED zapewnia równomierną jasność na całej powierzchni ekranu, a funkcja sterowania podświetleniem zwiększa kontrast.

efektem są telewizory z perfekcyjnym obrazem w jakości HDR. Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza poręczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który gwarantuje piękne poziomy kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie odcieni.

Imponujący dźwięk niczym na stadionie Dolby Atmos® — rewelacyjny obraz to wyraźny element, jednak wspaniale uzupełnia go doskonały dźwięk. Dźwięk wzbogacony o realistyczną technologię Dolby Atmos® pozwala poczuć się jak na najlepszym miejscu na stadionie.

stosowna jasność...


☆ TV LED Panasonic TX-65LX940 ☆

TV LED Panasonic TX-65LX940 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LX940
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f1962da47c8ab996d553
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LX940 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-65LX940E Zapewnij programom sportowym i grom rozrywkowym wydajność, na jaką zasługują Telewizor premium LED 4K kolekcji LX940 proponuje nieporównaną skuteczność podczas wyświetlania programów sportowych i grania na obfitym ekranie.

Dzięki szybkiemu panelowi 120hz, intensywnej jasności i głębokiemu kontrastowi nie umknie Ci żaden detal. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje zobacz wszystko.

Poczuj wszystko. Dynamiczne sceny akcji prezentowane z unikatową ostrością. Programy sportowe i gry wideo wymagają unikatowego obrazu, dlatego nasze telewizory LED 4K wysokiej klasy podniosły poziom. Zaprojektowane z myślą o dostarczeniu szybkiej akcji i emocji bezpośrednio do Twojego salonu.

Akcja uchwycona i kontrolowana na wielkim ekranie — w perfekcyjnych kolorach i o wyrazistej ostrości — łączy się z imponującym dźwiękiem, dzięki temu wyszukasz się w samym środku akcji. Wyśmienita jakość obrazu do programów sportowych i gier Wierne odwzorowanie barw oddaje każdą chwilę HDR Cinema Display Pro — wysokiej jakości ekran HDR Cinema Display Pro gwarantuje szerszą gamę barw, wysoki kontrast oraz płynność ruchu, doskonałe do programów sportowych i gier.

Wysokiej jakości podświetlenie LED gwarantuje równomierną jasność na całej powierzchni ekranu. Inteligentna kontrola dynamicznych scen akcji Procesor HCX Pro AI — Procesor w telewizorach klasy premium zagwarantuje wierne odwzorowanie odcieni, kontrast i idealną ostrość nieprzeciętne do dynamicznych scen akcji.

Telewizor inteligentnie rozpoznaje programy sportowe, dopasowując cechy obrazu. Imponujący dźwięk niczym na stadionie Dolby Atmos® — wyśmienity obraz to widoczny element, jednak perfekcyjnie uzupełnia go genialny dźwięk.

Dźwięk wzbogacony o realistyczną technologię Dolby Atmos® pozwala poczuć się jak na najkorzystniejszym miejscu na stadionie. Inteligentny sposób na genialny obraz Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując cechy obrazu.

Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia. Wystarczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie nowoczesne inteligentne wykrywanie — wyłapując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, by zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

adekwatna jasność i nadzwyczajne barwy w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszystkich formatów HDR (obfity zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo nowy format adaptacyjny HDR10+. Nadzwyczajny obraz w każdych warunkach oświetleniowych świetny obraz w każdych warunkach oświetleniowych Technologi...


☆ TV LED Panasonic TX-55LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-55LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-55LX650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e4e2da47cb8f6ec91d5
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-55LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-55LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV serii LX650 umożliwia jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Z łatwością przesyłaj fotografie, filmy i muzykę z zróżnicowanych sprzętów do telewizora dzięki zastosowanej technologii Chromecast™.

* dostępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe odpowiednich firm.* Ten produkt nie jest jeszcze dostępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich komfortowo na sporym ekranie i uzyskuj do nich nieskomplikowany dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, by zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych lub uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z niewielkiego ekranu na znaczny ekspresowo przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub notebooka do telewizora.

Dzięki zaimplementowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR gwarantuje pokaźnie udoskonaloną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o typowej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR powoduje, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth wyposażony w funkcję Bluetooth® LX650 umożliwia bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, by uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub fotografii.

przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najszczególniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, by sterować telewizorem przy pomocy swojego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...


☆ TV LED Panasonic TX-65LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-65LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LX650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6374119f82fff0ac74cceb5e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-65LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV serii LX650 pozwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym poprzez Google. Z łatwością przesyłaj fotografie, filmy i muzykę z zróżnicowanych maszyn do telewizora dzięki wbudowanej technologii Chromecast™.

* przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe trafnych firm.* Ten artykuł nie jest jeszcze przystępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich komfortowo na znacznym ekranie i uzyskuj do nich nieskomplikowany dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, aby zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych lub uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z minimalnego ekranu na pokaźny ekspresowo przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

Dzięki zaimplementowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR zagwarantuje wyraźnie udoskonaloną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Inne Rankingi:  Telewizor 78 cali

Wysoki kontrast HDR powoduje, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth wyekwipowany w funkcję Bluetooth® LX650 zezwala na bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, by uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów albo fotografii.

sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najbardziej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, aby sterować telewizorem przy pomocy swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...


Najtańsze Telewizory Panasonic 65-calowe – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów Panasonic o przekątnej ekranu 65 cali. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-43LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-43LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-43LX650
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe12da47c9c3986b9d6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-43LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-43LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV kolekcji LX650 zezwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Prosto przesyłaj fotografie, filmy i muzykę z najróżniejszych sprzętów do telewizora dzięki zaimplementowanej technologii Chromecast™. * przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe trafnych firm.* Ten towar nie jest jeszcze dostępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich komfortowo na sporym ekranie i uzyskuj do nich prosty dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV. Zrób więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, aby zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu. Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych lub uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła. Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z małego ekranu na obszerny prędko przesyłaj treści z telefonu, tabletu albo notebooka do telewizora. Dzięki zastosowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR zagwarantuje znacznie ulepszoną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o standardowej rozdzielczości. Wysoki kontrast HDR powoduje, że programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth wyposażony w funkcję Bluetooth® LX650 umożliwia bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe. USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, aby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub zdjęć. Przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najmocniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania. Asystent Google – rozmawiaj z Google, by sterować telewizorem przy pomocy swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-50LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50LX650
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e5c2da47cb8f6ec91df
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-50LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV kolekcji LX650 umożliwia jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym poprzez Google. Z łatwością przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z przeróżnych maszyn do telewizora dzięki zastosowanej technice Chromecast™.

* dostępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe adekwatnych firm.* Ten artykuł nie jest jeszcze przystępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich wygodnie na obfitym ekranie i uzyskuj do nich łatwy dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, żeby zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych lub uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z nieznacznego ekranu na obszerny błyskawicznie przesyłaj treści z telefonu, tabletu albo laptopa do telewizora.

Dzięki wbudowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR zagwarantuje istotnie ulepszoną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR powoduje, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth wyekwipowany w funkcję Bluetooth® LX650 zezwala na bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, aby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub fotografii.

przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najistotniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, żeby sterować telewizorem za pomocą swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – żeby przenieść zawar...


☆ TV LED Panasonic TX-55LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-55LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-55LX650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e4e2da47cb8f6ec91d5
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-55LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-55LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV linii LX650 umożliwia jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Łatwo przesyłaj fotografie, filmy i muzykę z najróżniejszych urządzeń do telewizora dzięki zaimplementowanej technologii Chromecast™.

* przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe adekwatnych firm.* Ten towar nie jest jeszcze przystępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich komfortowo na sporym ekranie i uzyskuj do nich nieskomplikowany dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, żeby zrobić więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu.

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych albo uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z minimalnego ekranu na znaczny szybko przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub notebooka do telewizora.

Dzięki wbudowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR zagwarantuje znacznie ulepszoną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o standardowej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR powoduje, że programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza ekran. Łączność Bluetooth zaopatrzony w funkcję Bluetooth® LX650 umożliwia bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, by uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów lub fotografii.

zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najmocniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, aby sterować telewizorem za pomocą swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – żeby przenieść zawar...


☆ TV LED LG 65LX600 ☆

TV LED LG 65LX600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 65LX600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644236df82fff0cda8b014a0
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 65LX600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-65LX600E Uniwersalny telewizor Smart 4K LED TV z dostępem do wielu lubianych aplikacji Telewizory z naszej nowej serii LX600 nadzwyczajną rozrywkę za pośrednictwem App Store: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, TikTok, DAZN, TWITCH i materiały z wielu innych usług można odtwarzać w wysokiej rozdzielczości 4K z zastosowaniem standardów Dolby Vision® i Dolby Atmos®. Dzięki możliwości obsługi głosowej telewizorem można sterować bez zastosowania rąk. * przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe odpowiednich firm. Funkcje Telewizor Smart TV z dostępem do usług streamingowych Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do szerokiej liczby kanałów oferujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności przyłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej.Dzięki telewizorowi Smart TV możesz z łatwością łączyć się z Internetem poprzez zaimplementowany moduł WiFi i radować się bogactwem treści z całego świata. Funkcje takie jak oglądanie wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, filmów z serwisu YouTube czy serwisów streamingowych typu Netflix lub Amazon Prime Video masz w zasięgu ręki. Dolby Vision®, HDR10, HLG dla najwyższej jakości obrazu Dzięki obsłudze standardów takich jak Dolby Vision®, HDR10 i HLG telewizor ten reprodukuje bardziej realistyczne oraz zagwarantuje wyższe poziomy kontrastu i ostrości w trakcie odtwarzania zawartości w trybie HDR. Funkcja Dolby Vision® obsługuje metadane obrazu dla każdej klatki z osobna, co oznacza,dane o kolorze i jasności zmieniają się dynamicznie, jeszcze bardziej rozszerzając realizm scen. Przenieś się w sam środek akcji z Dolby Atmos® Odkryj różnicę z Dolby — Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu lub programu, delektować muzyką i ulubionymi grami. Usłysz więcej dzięki nieprzeciętnej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby wszystko nabiera nowej jakości. Obsługa Hey Google Włączaj telewizor LX600 za pomocą głosu bez potrzeby wykorzystywania pilota — wystarczy wydać polecenie za pomocą Google. By rozpocząć, skorzystaj z urządzenia obsługującego Asystenta Google. Obsługa funkcji Alexa Jeśli posiadasz urządzenie obsługujące asystenta Alexa, możesz głosowo poprosić Alexę o zmianę kanału, zmianę poziomu głośności, a także o włączenie lub wyłączenie zasilania. To rewelacyjne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania albo masz zajęte ręce. Tryb gier video Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz za pomocą pilota telewizyjnego tryb gier obniżający opóźnienie wejścia, aby akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania. Specyfikacja Telewizor Smart TV z głównymi aplikacjami streamingowymi łatwy dostęp do usług streamingowych. Dolby Vision® i HDR10 — Bardziej realistyczne barwy, wyższy kontrast i jasność Dolby Atmos® — nowe oblicze rozrywki dzięki realistycznemu dźwiękowi Obsługa Hey...

☆ TV LED Panasonic TX-65LX650 ☆

TV LED Panasonic TX-65LX650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LX650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6374119f82fff0ac74cceb5e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LX650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-65LX650E Wszystko, co Cię interesuje na telewizorze Android TV™ w jakości 4K HDR Nasz nowy telewizor 4K LED Android TV linii LX650 zezwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z wielu funkcji telewizora.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Z łatwością przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z rozmaitych maszyn do telewizora dzięki zastosowanej technice Chromecast™.

* dostępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe optymalnych firm.* Ten produkt nie jest jeszcze dostępny na rynku. Funkcje Uzyskaj wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Korzystaj z nich komfortowo na dużym ekranie i uzyskuj do nich nietrudny dostęp dzięki spersonalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV.

Zrób więcej na swoim telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu Naciśnij przycisk funkcji Asystent Google na pilocie, aby zrobić więcej na swym telewizorze dzięki funkcji sterowania przy pomocy głosu.

Inne Rankingi:  Telewizor do PS5

Poproś Google o wyszukanie najnowszego hitu kinowego, rozpoczęcie odtwarzania programów telewizyjnych lub uruchomienie gier wieloosobowych. Dzięki połączeniu z inteligentnymi urządzeniami domowymi może przyciemnić światła.

Zarządzaj zadaniami iprzeglądaj swój kalendarz. Albo zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na telewizorze. Przenieś zawartość z niewiele znaczącego ekranu na duży prędko przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

Dzięki zastosowanej obsłudze funkcji Chromecast możesz przesyłać wszystkie ulubione filmy, programy telewizyjne, aplikacje, gry i nie tylko bezpośrednio do telewizora. Wysoka jakość obrazu 4K HDR Telewizor LX650 o rozdzielczości 4K HDR gwarantuje pokaźnie lepszą jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości.

Wysoki kontrast HDR powoduje, iż programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza wyświetlacz. Łączność Bluetooth wyekwipowany w funkcję Bluetooth® LX650 zezwala na bezprzewodowe parowanie telewizora z dowolnymi urządzeniami audio obsługującymi technikę Bluetooth, takim jak soundbary, słuchawki czy głośniki, co pozwala jeszcze bardziej wzbogacić doznania dźwiękowe.

USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizorze. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, by uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów albo zdjęć.

zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Jakąkolwiek masz pasję — filmy, sport, gry czy muzykę — zobaczysz i poczujesz to wszystko w najmocniej ekscytujący sposób. Specyfikacja Android TV – inteligentniejszy sposób oglądania.

Asystent Google – rozmawiaj z Google, żeby sterować telewizorem przy pomocy swego głosu. Google Play – dla ulubionych aplikacji i gier. Chromecast built-in – aby przenieść zawar...


☆ TV LED Panasonic TX-65LX800 ☆

TV LED Panasonic TX-65LX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63c4fb5782fff0f4baecf900
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-65LX800E przepiękny w swej prostocie kompaktowy system Android TV gwarantujący nieskończenie sporo możliwości oglądania. Telewizor Android TV™ 4K kolekcji LX800 produkowano z myślą o produktywności i wygodzie użytkowania kompaktowej konstrukcji.

wyświetlacz HDR Cinema Display zapewnia optymalne barwy i jasność dla całej gamy usług streamingowych. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko.

Dynamiczne sceny akcji prezentowane z nieszablonową ostrością. Programy sportowe i gry video wymagają nieszablonowego obrazu, dlatego nasze telewizory LED 4K zostały udoskonalone. Zaprojektowane z myślą o dostarczeniu szybkiej akcji i emocji bezpośrednio do Twojego salonu.

Akcja prezentowana i rozgrywana na sporym ekranie – w przepięknych kolorach i niezwykłym kontraście – w połączeniu z imponującym dźwiękiem przeniesie Cię w sam środek akcji. Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych.

Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu. Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym przez Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Poznaj więcej możliwości swego telewizora dzięki funkcji sterowania za pomocą głosu.

Naciśnij przycisk funkcji Google Assistant na pilocie, by uzyskać szybki dostęp do biblioteki ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych, oglądać rekomendowane materiały dobrane do Twojego nastroju, sterować urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.

Przenieś zawartość z śladowego ekranu na znaczny szybko przesyłaj treści z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora. Zaimplementowany Chromecast (Chromecast built-in™) pozwala przesyłać ulubione filmy, programy, aplikacje, gry i inne treści bezpośrednio do telewizora.

Transmituj ulubione seriale Netflix Czy wiesz, że można z łatwością przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? starczy zespoić oba urządzenia z siecią Wi-Fi, dotknąć ikony przesyłania i gotowe!

Warto to wypróbować z serialem „Stranger Things" wielka gama kolorów gwarantująca naturalność obrazu Ekrany HDR Cinema Display wyświetlają szeroką gamę odcieni gwarantującą naturalny obraz. Podświetlenie LED gwarantuje równomierną jasność na całej powierzchni ekranu, a funkcja sterowania podświetleniem zwiększa kontrast.

konsekwencją są telewizory z idealnym obrazem w jakości HDR. Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza użyteczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zagwarantuje efektowne stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie kolorów.

Imponujący dźwięk niczym na stadionie Dolby Atmos® — wspaniały obraz to wyraźny element, jednak wspaniale uzupełnia go wspaniały dźwięk. Dźwięk wzbogacony o realistyczną technikę Dolby Atmos® pozwala poczuć się jak na najkorzystniejszym miejscu na stadionie.

trafna jasność...


☆ TV LED Panasonic TX-65JX800 ☆

TV LED Panasonic TX-65JX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65JX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c110db8e441a0dd462e317
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65JX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-65JX800E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED serii JX800 zaopatrzono w technologię HDR Bright Panel Plus zapewniającą pełne kolorów obrazy.

interesujący sprzęt jest nieskomplikowany w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX ulepsza obraz, dzięki czemu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają świetnie. * Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

gwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na wykorzystanie w pełni wszystkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w pięknych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV ułatwia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co uwielbiasz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — wystarczy poprosić Google.

wyśmienity kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technice HDR Bright Panel Plus idealnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Zapewniają ostre, kolorowe obrazy i piękny kontrast — nawet w najszczególniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza funkcjonalna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zagwarantuje ładne poziomy kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie barw.

Rozrywka na obszernym ekranie z nieporównanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, aby ścieżka dźwiękowa była zagadkowa jak akcja na obfitym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, przez co bardziej angażujesz się w opowieść.

adekwatna jasność i odcień — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są przypasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (obszerny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami serwisu Netflix. Specyfikacja Telewizor An...


☆ TV LED Panasonic TX-65JX810 ☆

TV LED Panasonic TX-65JX810 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65JX810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617b135582fff06ce1a04352
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65JX810 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-65JX810E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED kolekcji JX810 zaopatrzono w technikę HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne barw obrazy.

ciekawy sprzęt jest łatwy w obsłudze i proponuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX poprawia obraz, dzięki temu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają znakomicie. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Funkcje przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

zapewnia inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na użycie w pełni wszystkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w przepięknych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV upraszcza korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko przy pomocy głosu — starczy poprosić Google.

perfekcyjny kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technologii HDR Bright Panel Plus znakomicie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Zapewniają ostre, kolorowe obrazy i ładny kontrast — nawet w najbardziej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza poręczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zapewnia spektakularne poziomy kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie barw.

Rozrywka na obszernym ekranie z niezrównanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, by ścieżka dźwiękowa była zagadkowa jak akcja na wielkim ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, przez co bardziej angażujesz się w opowieść.

stosowna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są przypasowane do obsługi wszystkich formatów HDR (szeroki zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, że można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami serwisu Netflix. Specyfikacja Telewizor An...


☆ TV LED Panasonic TX-65LX940 ☆

TV LED Panasonic TX-65LX940 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LX940
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f1962da47c8ab996d553
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LX940 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-65LX940E Zapewnij programom sportowym i grom rozrywkowym wydajność, na jaką zasługują Telewizor premium LED 4K serii LX940 oferuje nieprzeciętną skuteczność w trakcie wyświetlania programów sportowych i grania na obfitym ekranie.

Dzięki prędkiemu panelowi 120hz, intensywnej jasności i głębokiemu kontrastowi nie umknie Ci żaden detal. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje sprawdź wszystko.

Poczuj wszystko. Dynamiczne sceny akcji prezentowane z nieszablonową ostrością. Programy sportowe i gry wideo wymagają unikatowego obrazu, dlatego nasze telewizory LED 4K wysokiej klasy podniosły poziom. Zaprojektowane z myślą o dostarczeniu prędkiej akcji i emocji bezpośrednio do Twojego salonu.

Akcja uchwycona i kontrolowana na obszernym ekranie — w rewelacyjnych kolorach i o wyrazistej ostrości — łączy się z imponującym dźwiękiem, dzięki temu wyszukasz się w samym środku akcji. Doskonała jakość obrazu do programów sportowych i gier Wierne odwzorowanie barw oddaje każdą chwilę HDR Cinema Display Pro — wysokiej jakości ekran HDR Cinema Display Pro gwarantuje szerszą gamę barw, wysoki kontrast i płynność ruchu, idealne do programów sportowych i gier.

Wysokiej jakości podświetlenie LED zapewnia równomierną jasność na całej powierzchni ekranu. Inteligentna kontrola dynamicznych scen akcji Procesor HCX Pro AI — Procesor w telewizorach klasy premium zapewnia wierne odwzorowanie odcieni, kontrast i genialną ostrość idealne do dynamicznych scen akcji.

Telewizor inteligentnie rozpoznaje programy sportowe, dostosowując atrybuty obrazu. Imponujący dźwięk niczym na stadionie Dolby Atmos® — genialny obraz to widoczny element, jednak nieprzeciętnie uzupełnia go znakomity dźwięk.

Dźwięk wzbogacony o realistyczną technologię Dolby Atmos® pozwala poczuć się jak na najlepszym miejscu na stadionie. Inteligentny sposób na świetny obraz Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując właściwości obrazu.

Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia. Wystarczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie innowacyjne inteligentne wykrywanie — wyłapując temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, aby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

trafna jasność i doskonałe kolory w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (wielki zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo nowy format adaptacyjny HDR10+. Doskonały obraz w każdych warunkach oświetleniowych perfekcyjny obraz w każdych warunkach oświetleniowych Technologi...


☆ TV LED Panasonic TX-65HX800 ☆

TV LED Panasonic TX-65HX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65HX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ed787058e441a2cc7d00a56
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65HX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-65HX800E Smukła budowa, znakomita wydajność Nowy telewizor LED 4K HX800 z technologią HDR Bright Panel PLUS pozwala wyświetlać barwne obrazy HDR w 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+, Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor prezentuje szczegółowe sceny z dokładnym kontrastem.

wspaniałą efektywność zapewnia procesor HCX i dostrojenie obrazu przez specjalistę z Hollywood. *Projekt, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje Obraz dostrojony w Hollywood Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w poprzez specjalistów z branży filmowej, gwarantując wierne odwzorowanie szczegółów i odcieni.

Procesor HCX Przetwarzanie obrazu dostrojone przez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT i technika HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców. HDR10+/ Dolby Vision Supported Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technologii Dolby Vision™ i HDR10+ gwarantuje unikatowe kolory, perfekcyjny kontrast i oszałamiającą jasność na ekranie — zarówno w przypadku materiałów z dysków Blu-ray™, jak i z serwisów VOD.

Dolby Atmos Imponująca wyrazistość, zasobność i głębia dźwięku nieszablonowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. HDR Bright Panel Plus Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i świetnemu ekranowi technologia HDR Bright Panel Plus zagwarantuje wyraziste obrazy ze świetnymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca nawet w najbardziej słoneczne dni. Lokalne przyciemnianie genialny kontrast między jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu to wynik strefowego sterowania podświetlonego panelu.

Specyfikacja Obraz dostrojony w Hollywood Procesor HCX HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos HDR Bright Panel Plus obfite spektrum kolorów Lokalne przyciemnianie Bluetooth Audio Link my Home Screen 5.0 Procesor HCX Obsługa wielu formatów HDR (HDR10+ / Dolby Vision / HLG Photo) Dolby Atmos® Telewizor LED LCD TX-65HX800E


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *