Ranking Telewizorów Samsung 75 cali – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki Samsung o przekątnej ekranu 75 cali. Ranking zawierający polecane telewizory 75-calowe od producenta Samsung jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Samsung QE75Q77 ☆

TV LED Samsung QE75Q77 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q77
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea04c6982fff0ca2fcb7483
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q77 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji Procesor AI Quantum 4K. Doświadczaj najkorzystniejszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI w telewizorze Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED stanowczo skrupulatnie optymalizuje i polepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia olśniewającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.* * Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry. Głębia odcieni dzięki zaimplementowaniu dwóch kolorów podświetlenia LED Dual LED.

nowoczesna technika podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dostosowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

100% Natężenie kolorów (dzięki technice Quantum Dot). Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą genialne niezależnie od jasności.Kinowa jakość głębi kontrastu - Quantum HDR.

Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i kolormi w Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR. Duży Kąt Widzenia.

wygodne oglądanie obrazu pod kątem w trakcie seansów kinowych czy relacji sportowych w pokaźniejszym gronie. Już nie musisz siedzieć prostopadle do telewizoraradować się oglądana treścią. *100% Natężenie kolorów odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane poprzez VDE.

** Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite.

Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wbudowany w telewizor Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń.

Dźwięk dobrany do Przestrzeni. Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, za każdym razem możesz doświadczać rewelacyjnego brzmienia.

Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk nadzwyczajnie dostosowany do Twojej przestrzeni.Aktywny Wzmaciacz Głosu. Nie daj sobie przeszkodzić, usłysz każde słowo. Kiedy w otoczeniu TV pojawią się zakłócenia, nie musisz powiększać głośności, aby usłyszeć dialogi.

Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Funkcja wychwyci niechciane dźwięki, takie jak pracujący mixer czy odkurzacz, i automatycznie wzmocni dźwięk dialogów w oglądanym materiale. Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora.

Q-Symphony. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja...


☆ TV LED Samsung QE75LS03 ☆

TV LED Samsung QE75LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75LS03
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb404e62da47c49b9c16d45
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Galeria sztuki twoja przestrzeń technika qled usługi specyfikacja techniczna Sztuka do podziwiania. TV do oglądania. * Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

* Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43", 50", 55", 65". Design ramy obrazu Wymienna rama Tryb Sztuka technika QLED GALERIA SZTUKI Zaprojektowany, żeby wyglądem przypominał ramę obrazu Design ramy obrazu Telewizor, który wygląda jak obraz.

Zaprojektowany został tak, by jak najlepiej wtapiał się w wygląd wnętrza. Jego nowoczesna rama podkreśla nieszablonowy charakter prezentowanego dzieła, a także pomieszczenia, w którym się znajduje. The Frame to nie tylko telewizor, który upiększa przestrzeń, lecz i dzieło sztuki, które staje się elementem Twojej prywatnej galerii.

Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki Tryb Sztuka zobacz nowy sposób prezentowania dzieł i ciesz się prywatną galerią sztuki w Twoim salonie - od znanych arcydzieł po Twoje własne zdjęcia.

Włączony telewizor idealnie dostosowuje się do wnętrza, zaś wyłączony - przechodzi w Tryb Sztuki i zamienia się w prawdziwe dzieło. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie Art Store Art Store to miejsce z nieszablonowymi pracami znanych i uznanych artystów. Nabywając The Frame masz dostęp do przeróżnych galerii - od konwencjonalnych po współczesne.

Rozpocznij gratisowy okres próbny, a przekonasz się ile fantastycznych obrazów oferuje Art Store. * Art Store może nie być dostępny w niektórych krajach.* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Największa na świecie kolekcja dzieł sztuki – na Twoim telewizorze Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie samoczynny dobór dzieł The Frame to telewizor inteligentny. Zapamiętuje to co lubisz i automatycznie podsuwa Ci prace, które z przyjemnością zobaczyłbyś na swojej ścianie.

Bądź na bieżąco z trendami, śledź lubianych artystów i świeże dzieła. * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła Twoja linia Twórz swoje własne, personalizowane kolekcje, a następnie prezentuj je jak na wystawie w galerii.

Wybierz dzieła i pogrupuj je przez dodanie do ulubionych, żeby wszystkie znalazły się w jednym miejscu. * Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych aby umożliwić ulepszone zrozumienie omawianych zagadnień.

Opraw w ramy ulubione chwile Moja seria zdjęcia z wycieczki, radosne chwile z dzieciństwa czy rdzinne portrety wyświetlane na telewizorze? Nic prostszego! Po prostu prześlij zdjęcia na The Frame za pośrednictwem telefonu albo zgraj poprzez USB.

* Osobiste fotografie przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów posiadających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) lub wyższą. * Dotyczy tylko sprzętów kompatybilnych.

Dodaj do swoich zdjęć artystyczne filtry Filtry teraz masz dostęp aż do sześciu filtrów które zmienią Twoje fotografie w prawdziwe dzieło sztuki. Dodaj im charakteru wybierając opcje tak, aby jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Twoja sztuka – tak, jak chcesz Możliwości prezentacji The Frame ma jeszcze więcej opcji do prezentowania. Dla lepszej personalizacji Tryb Sztuka wzbogacony został o 7 zróżnicowanych układów i paletę 10 kolorów do wyboru.

Skonfiguruj galerię tak, by pasowała do Twojego nastroju i wnętrza. Ciesz się sztuką o każdej porze czujnik jasności czujka jasności w The Frame sprawia, że wyświetlane obrazy wyglądają niezwykle realistycznie.

lokalizuje on natężenie światła otoczenia i samoczynnie optymalizuje jasność ekranu i tonację kolorów, zapewniając naturalność obrazu jednocześnie w dzień, jak i w nocy. * czujka jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio przystępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”. Wyłapuje Twoją obecność sensor ruchu Oszczędzaj prąd i wyświetlaj obrazy tylko wtedy, gdy jesteś w pomieszczeniu.

sensor ruchu lokalizuje Twoją występowanie i wyświetla na ekranie telewizora dzieła sztuki, byś mógł się nimi cieszyć, kiedy jesteś w pokoju. A gdy go opuścisz, urządzenie samo się wyłączy. * czujka ruchu działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Funkcja detektor Ruchu nie jest dostępna dla The Frame 32”. TWOJA PRZESTRZEŃ dopasuj do swojego stylu Wymienna rama przystosuj ramę The Frame do Twojego stylu.

W ofercie występują one w rozmaitych kolorach, dlatego łatwo dobierzesz tę, która najlepiej współgra z Twoim wnętrzem, stylem lub prezentowanym dziełem sztuki – za sprawą magnesów, ramę bez najmniejszego problemu możesz założyć albo zdjąć i wymienić na inną.

* Wymienne ramy sprzedawane osobno.


☆ TV LED Samsung QE75Q80 ☆

TV LED Samsung QE75Q80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q80
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e87455a82fff03056fdf878
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE75Q80BATXXH 75" QLED 4K Smart Intensywna czerń i czysta biel Bezpośrednia pełna tablica dokładnie kontrolowane skoncentrowane paski LED wyświetlają intensywną czerń i czystą biel w Samsung QE75Q80BATXXH.

Inteligencja stojąca za obrazem i dźwiękiem Procesor kwantowy 4K Edytor Quantum 4K w inteligentny sposób ulepsza obraz i dźwięk, gwarantując naprawdę wciągające wrażenia wizualnew telewizorze Samsung QE75Q80BATXXH.

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od typu i formatu treści. Skalowanie w górę może nie dotyczyć połączenia z komputerem i trybem gry. Dźwięk poruszający się z akcją Dźwięk śledzenia obiektów (OTS) Dzięki wbudowanym głośnikom skierowanym do góry możesz radować się realistycznym dźwiękiem 3D z Samsung QE75Q80BATXXH, który przeniesie Cię w sam środek akcji.

* Model Q80B 50' posiada OTS Lite. Dźwięk, który dostosowuje się do Twojej przestrzeni Dźwięk SpaceFit Ciesz się dźwiękiem, który dopasowuje się do Twojego otoczenia, niezależnie od tego, czy telewizor Samsung QE75Q80BATXXH jest zamontowany na ścianie, czy na stole.

konkretny kontrast jak w kinie Kwantowy HDR 12x Z Samsung QE75Q80BATXXH ciesz się urzekającym kolorem z wyraźnymi detalami i kontrastem. Quantum HDR 12x przeniesie Cię na nowy poziom HDR. * Zakres jasności Quantum HDR jest oparte na wewnętrznych standardach testowych i może ulec zmianie w zależności od warunków oglądania lub specyfikacji.

* Model Q80B 50" posiada Quantum HDR. Głębia obrazu 3D z silnymi sieciami neuronowymi Prawdziwy wzmacniacz głębi Real Depth Enhancer odzwierciedla sposób, w jaki ludzkie oko przetwarza głębię, powiększając kontrast na pierwszym planie.

Więc kiedy oglądasz dokument przyrodniczy Twój Samsung QE75Q80BATXXH, podkreśla zmarszczki słonia, pozostawiając tło bez zmian. " Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla Oczu Telewizor Samsung QE75Q80BATXXH posiada funkcję, która pozwala na automatyczne dopasowanie jasności obrazu oraz temperatury odcieni, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

dzięki czemu obraz jest bardziej przychylny i miękki dla ludzkich oczu, poprzez co są mniej podatne na zmęczenie. *Funkcja używa lokalnego IP, żeby uzyskać dane o pogodzie i godzinie wschodu/zachodu słońca.

Miliard nieprzeciętnych kolorów, niezależnie od jasności 100% Natężenie odcieni (dzięki technice Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz Samsung QE75Q80BATXXH miliardem kolorów, które będą nadzwyczajne nawet przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie barw zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE. Niesamowita produktywność ruchu w sygnale 120 Hz 4K Motion Xcelerator Turbo + Dzięki niesamowitej sprawności ruchu przy sygnałach do 120 Hz / 4K możesz cieszyć się grą z Samsung QE75Q80BATXXH z niedużym opóźnieniem wejścia i brakiem rozmycia ruchu.

* Model Q80B 50" ma Motion Xcelerator. Harmonijne brzmienie soundbara i...


☆ TV LED Samsung UE75AU8002 ☆

TV LED Samsung UE75AU8002 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE75AU8002
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb49c82fff006be92a46e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE75AU8002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50/60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HDR:HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);dopełniające opcje:USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+, Tryb Ambient;dodatkowe opcje dźwięku:Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, funkcja Adaptacji Dźwięku (Adaptive Sound), HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony, wzmacnianie dialogów;dodatkowe opcje obrazu:UHD Dimming, sensor oświetlenia zewnętrznego, PurColor, udoskonalony Kontrast (Contrast Enhancer), Dynamic Crystal Color, procesor Crystal 4K, ekran przezroczysty (Crystal Display), FILMMAKER MODE;Funkcje Smart TV:SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, PC on TV, Mobile to TV - Mirroring, Muzyczna ściana;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Smart TV, Wi-Fi, USB - multimedia, Bluetooth, 3x HDMI, 2x USB;Głębokość telewizora:2,7 cm;Głębokość telewizora z podstawą:33,2 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Inna komunikacja:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zespoi HDMI:3;liczba złączy USB:2;Menu w języku polskim:tak;Moc głośników:system 2.0 / 2 x 10 W;Model na rok:2021;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Quality Index 2200;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:75 cali;Przekątna matrycy cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:75 ";Przekątna ekranu widzialna cm:189 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów wysokich / niskich:tak;rodzaj etykiety:nowa;technologia wyświetlania 3D:nie;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;kolekcja:Samsung linia 8;kolekcja (wariantowanie):AU8002K;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System Smart:Samsung Tizen 6.0;Szerokość:167,7 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;Odświeżanie:technologia 2200 Hz;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;rodzaj telewizora opis cenowy:telewizor LED Smart TV;typ:telewizor LED;standard VESA:400x400 mm;VESA wariant śruby:M8;Waga bez podstawy:32,1 kg;Waga z podstawą:33,3 kg;Wejście antenowe:tak;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:pilot, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:96 cm;Wysokość z podstawą:100,3 cm;wykrzywiony ekran Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Zgodność z HD:4K UHD, 3840 x 2160;Złącza - opis c...

Inne Rankingi:  Telewizor Sharp 70 cali

☆ TV LED Samsung QE75Q67 ☆

TV LED Samsung QE75Q67 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q67
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea04c7e82fff0ca2fcb74b4
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q67 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Panel Gracza 2.0, automatyczny Tryb Gry, Ultra wielki Obraz w Grach, wsparcie kamer przenośnych;Funkcje uzupełniające:przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;uzupełniające opcje obrazu:czujka światła, Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), Ultimate UHD Dimming, Quantum HDR, Dual LED, 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie kolorów), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, Procesor Quantum 4K Lite, Motion Xcelerator (Upłynniacz Ruchu);Funkcje Smart TV:SmartThings, Multi-view, Galeria, Dotknij i wyświetl, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Muzyczna ściana, Wirtualny Asystent, Google Duo, Inteligentna Kalibracja;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, obsługa głosowa;Głębokość telewizora:2,7 cm;Głębokość telewizora z podstawą:32 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Wiadomości uzupełniające:USB HID, Bluetooth HID;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość połączy HDMI:3;ilość scali USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Quality Index 3100;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED (Dual LED);Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:75 cali;Przekątna matrycy cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:75 ";Przekątna ekranu widzialna cm:189 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:nowa;typ podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Samsung kolekcja Q6;kolekcja (wariantowanie):Q67BAU;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Samsung Tizen 6.5;Szerokość:167,7 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:QLED, LED;Odświeżanie:technika 3100 Hz;technologia producenta:Samsung QLED;Technologie dla graczy:Auto Low Latency Mode (ALLM);dopełniające opcje dźwięku:Adaptive Sound (funkcja Adaptacji Dźwięku), Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Object Tracking Sound Lite (Dźwięk Podążający za Obiektem Lite), Q-Symphony;Tele...


☆ TV LED Samsung QE75QN85 ☆

TV LED Samsung QE75QN85 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN85
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606724e88e441a44ee171c72
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN85 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE75QN85BATXXH 75" Neo QLED 4K skrupulatna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji.

dzisiaj możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale z Samsung QE75QN85BATXXH. Progresywna technologia pozwoli Ci zniewalać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

*Modele 43''/50" z kolekcji QN91B mają 12 bitową skalę luminancji. Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji Procesor AI Neo Quantum 4K Doświadczaj najkorzystniejszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić z Samsung QE75QN85BATXXH.

Dzięki technice głębokiego uczenia, Procesor AI niezwykle dokładnie optymalizuje i polepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zagwarantuje oszałamiającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.* Procesor odpowiada w dodatku za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki czemu możesz radować się stanowczo realistycznym obrazem.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie posiadać wykorzystania do połączenia z komputerem i Trybu Gry.

atrakcyjny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi zaimplementowanymi głośnikami, zapewnia szczególnie porywający dźwięk. Z Samsung QE75QN85BATXXH doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, posiadając poczucie, iż znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Instynktowne centrum zarządzania Nowy Smart Hub ulepszony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu.

Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki z telewizorem Samsung QE75QN85BATXXH.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem użytku wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji.

Miliard wspaniałych kolorów, niezależnie od jasności 100% Natężenie odcieni (dzięki technice Quantum Dot) Odkryj barwy z Samsung QE75QN85BATXXH, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem barw, które będą wyśmienite nawet przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie barw zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE. " Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla Oczu Telewizor Samsung QE75QN85BATXXH ma funkcję, która pozwala na automatyczne dobranie jasności obrazu oraz temperatury kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

dzięki temu obraz jest bardziej przyja...


☆ TV LED Samsung QE75Q95 ☆

TV LED Samsung QE75Q95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q95
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e98155482fff09b43cb5625
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x Z telewizorem SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH każdy detal staje się szczególnie wyraźny dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 16x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi z gęsto skoncentrowanymi strefami podświetlenia LED, które natychmiast regulują każdą scenę i wyciągają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra obszerny Kąt widzenia dzisiaj będziesz miał najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem. Ultra znaczny Kąt Widzenia, a dokładnie filtr antyrefleksyjny, sprawia, że obraz wyświetlany na ekranie telewizora SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH jest zawsze znakomity, choćby w jasnym pomieszczeniu, niezależnie od punktu siedzenia.

Procesor Quantum 4K Jeszcze obszerniejszych emocji dostarczy Procesor Quantum 4K, który dzięki nienaturalnej Inteligencji optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, a Ty możesz zobaczyć więcej. Inteligentne Skalowanie do 4K Funkcja Inteligentnego Skalowania do 4K analizując obraz redukuje szumy, odtwarza utracone detale i wyostrza kontury obiektów i tekstu.

Wszystko po to byś mógł zobaczyc więcej i cieszyć się jakością obrazu i dźwięku zbliżoną do 4K. Funkcja Adaptacji Obrazu bezbłędny obraz niezależnie od pory dnia czy warunków oświetlenia. Funkcja Adaptacji Obrazu samoczynnie reguluje jasność, cały czas reagując na warunki panujące dookoła Ciebie.

Quantum HDR 2000 Z Quantum HDR 2000 możesz czerpać z oglądania jeszcze więcej. Wszystkie odcienie staną się tak realistyczne, iż zapomnisz, że jesteś tylko widzem, a dynamiczne odwzorowanie tonów w HDR10+ uszlachetni kontrasty w każdej scenie.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) teraz nie musisz rozszerzać głośności, aby usłyszeć dialogi. Telewizor SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH zrobi to za Ciebie dzięki funkcji Aktywnego Wzmacniacza Głosu, która samoczynnie dopasowuje głośność do warunków panujących w pomieszczeniu.

100% Natężenie barw (dzięki technice Quantum Dot) technika Quantum Dot powoduje, że barwy zapierają dech w piersiach. Daj się porwać niesłychanemu realizmowi obrazu, zapewnionemu przez znakomite odwzorowanie wszystkich odcieni zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Bezramkowy Design ascetyczna budowa telewizora SAMSUNG QLED QE55QE75Q95TATXXH pozwoli Ci skupić się na znakomitym obrazie i poświęcić 100% uwagi filmom, które oglądasz. Jeden Pilot dzisiaj możesz zapomnieć o reszcie zbędnych pilotów.

Sterowanie kompatybilnymi urządzeniami i treściami za pomocą jednego pilota, jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeden pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzenia od razu, gdy tylko je podłączysz, a zgrabny i wysmakowany design świetnie współgra z Twoim telewizorem.

Real Game Enhancer + Przejmij całkowitą kontrolę w grach i pokonaj swych przeciwników, dzięki funkcji Real Game Enhancer+. Natomiast funkcje takie jak Freesync i Dynamiczny Korektor Czerni pozwolą Ci radować się bardzo płynnymi ruchami i realistycznymi obrazami, a Two...


☆ TV LED Samsung QE75QN700 ☆

TV LED Samsung QE75QN700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6245a99482fff0f934a6443f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor Samsung QE75QN700BTXXH 75" Neo QLED 8K Piękno minimalizmu Absolutnie Bezgraniczny Design Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Samsung QE75QN700BTXXH to absolutnie bezgraniczny Design z szczególnie smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych. Dokładna kontrola podświetlenia ekranuQuantum Mini LED technika Quantum Mini LED sprawia, iż podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE75QN700BTXXH jest kontrolowane lepiej niżeli kiedykolwiek dzięki lepszej, 14-bitowej skali luminancji. Dzisiaj możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Innowacyjna technika pozwoli Ci olśniewać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Z Samsung QE75QN700BTXXH doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony cykl skalowania o jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest samoczynnie dobierana poprzez algorytm,powiększyć jakość dostarczanej treści. Inteligentny algorytm wykorzystuje proces szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie podwyższa jakość każdej sceny, polepszając jej kontrast, a także kolory - wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K.* *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem i Trybu Gry. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite Z Samsung QE75QN700BTXXH doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wirtualne górne głośniki dostarczą Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń. Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów Autentyczna Rozdzielczość 8K Z Samsung QE75QN700BTXXH przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. *Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów albo standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych maszyn albo adapterów. Ładny kontrast i szczegóły Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu Samsung QE75QN700BTXXH i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED proponuje piękne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i powiększa kontrast każdej sceny, co powoduje, że możesz dostrzegać nawet najdrobniejsze szczegóły. *Zak...

☆ TV LED Samsung QE75QN800 ☆

TV LED Samsung QE75QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN800
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067250682fff0ba85931643
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE75QN800BTXXH 75" Neo QLED 8K dokładna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technika Quantum Mini LED sprawia, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki ulepszonej, 14-bitowej skali luminancji.

dzisiaj możesz cieszyć się seansami z Samsung QE75QN800BTXXH wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zniewalać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Z Samsung QE75QN800BTXXH doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Lepszy proces skalowania o jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje obrazu.

Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest samoczynnie dobierana poprzez algorytm,zwiększyć jakość dostarczanej treści. Inteligentny algorytm wykorzystuje cykl szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie podciąga jakość każdej sceny, poprawiając jej kontrast i odcienie - wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 8K.* *Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem, a także Trybu Gry. Piękno minimalizmu Absolutnie Bezgraniczny Design Z Samsung QE75QN800BTXXH nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami w trakcie oglądania.

Absolutnie Bezgraniczny Design z bardzo smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko w trakcie maratonów filmowych. Piękny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia stanowczo porywający dźwięk.

Z Samsung QE75QN800BTXXH doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, że znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu. *Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów Autentyczna Rozdzielczość 8K Z Samsung QE75QN800BTXXH przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli.

Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. *Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania.

Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń lub adapterów. Atrakcyjny kontrast i detale Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej.

Kategoria telewizorów Samsung QE75QN800BTXXH Neo QLED oferuje błyskotliwe wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast...


☆ TV LED Samsung QE75QN95 ☆

TV LED Samsung QE75QN95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN95
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606729192da47c9501e07c59
 • ID kategorii: 9990
Inne Rankingi:  Telewizor z nagrywaniem

☆ TV LED Samsung QE75QN95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE75QN95BATXXH 75" Neo QLED 4K dokładna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technologia Quantum Mini LED powoduje, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji.

teraz możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale z Samsung QE75QN95BATXXH. Nowoczesna technika pozwoli Ci zniewalać się wyrazistymi detalami jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach.

*Modele 43''/50" z serii QN91B mają 12 bitową skalę luminancji. Absolutne piękno minimalizmu konstrukcja Infinity One Nie idź na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającym doświadczeniem oglądania.

wspaniały projekt Infinity One design Samsung QE75QN95BATXXH przeniesie Cię na wyższy poziom dzięki niewiarygodnie smukłemu profilowi 15 mm. Obraz 4K wspierany poprzez nienaturalną inteligencję, która uzupełnia 20 sieci neuronowych Neuronowy procesor kwantowy 4K Telewizor Samsung QE75QN95BATXXH nowoczesny, wysoce inteligentny procesor Neo QLED zagwarantuje najkorzystniejsze wrażenia wizualne 4K.

Zamiast pojedynczej sieci neuronowej do analizy danych wizualnych, Neo Quantum Processor wykorzystuje dane generowane przez 20 sieci neuronowych, aby ulepszyć każdy wizualny szczegół treści 4K. *Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju i formatu zawartości.

*Skalowanie może nie posiadać zastosowania do połączenia z trybem gry na PC. Efektowny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® TDolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, gwarantuje wyjątkowo porywający dźwięk.

Z Samsung QE75QN95BATXXH doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, iż znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu. *Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Błyskotliwy kontrast i detale Neo Quantum HDR 2000 Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej.

Kategoria telewizorów Samsung QE75QN95BATXXH Neo QLED proponuje efektowne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny, co sprawia, że możesz dostrzegać nawet najdrobniejsze szczegóły.

*Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. *Modele 43"/50" mają Neo Quantum HDR 1500.

Eliminacja rozpraszających odblaskówPowłoka Antyrefleksyjna Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu albo wieczornym maratonie filmowym. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej w Samsung QE75QN95BATXXH możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach.

Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najszczególniej. " Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla Oczu Telewizor Samsung QE75QN95BATXXH posiada funkcję, która zezwala na automatyczne dostosowanie jasności obrazu oraz temperatury odcieni...


Najtańsze Telewizory Samsung 75-calowe – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów Samsung o przekątnej ekranu 75 cali. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Samsung UE75AU7122 ☆

TV LED Samsung UE75AU7122 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE75AU7122
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6124ff002da47c8d7238ab00
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE75AU7122 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Widżety Smart TV:YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);uzupełniające opcje:USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+;Funkcje dopełniające:oglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;dopełniające opcje obrazu:UHD Dimming, sensor światła, Natural Mode Support (Obsługa trybu Natural), PurColor (staranne i żywe kolory), Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), Crystal Processor 4K (procesor Crystal 4K), Crystal Display (wyświetlacz przejrzysty), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca);Funkcje Smart TV:SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, PC on TV, Mobile to TV - Mirroring;Pozostałe funkcje i cechy:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość telewizora:6 cm;Głębokość telewizora z podstawą:34,1 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Wiadomości dopełniające:obsługa USB HID i Bluetooth HID;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor pokrywy:tytanowy;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zwiąże HDMI:3;liczba skonsoliduje USB:1;Inna komunikacja:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2021;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Quality Index 2000;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:75 cali;Przekątna matrycy cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:75 ";Przekątna ekranu widzialna cm:189 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:nowa;wariant podstawy:2 nózki;technologia wyświetlania 3D:nie;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Samsung kolekcja 7;kolekcja (wariantowanie):AU7122K;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 2 x 10 W;System Smart:Samsung Tizen 6.0;Szerokość:167,3 cm;Szerokość podstawy:142,6 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technologia obrazu:LED;Odświeżanie:technika 2000 Hz;dopełniające opcje dźwięku:Adaptive Sound (funkcja Adaptacji Dźwięku), Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony, wzmacnianie dialogów;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;typ matrycy:VA;typ telewizora opis cenowy:telewizor LED Smart TV;typ:telewizor LED;standard VESA:400x400 mm;VESA wariant śruby:M8;Waga bez podstawy:30,4 kg;Waga z podstawą:30,8 kg;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście słuchawkowe:ni...

☆ TV LED Samsung UE75AU7192 ☆

TV LED Samsung UE75AU7192 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE75AU7192
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606725172da47c50f2e07c3a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE75AU7192 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+;Funkcje dodatkowe:przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;uzupełniające opcje obrazu:UHD Dimming, czujka światła, PurColor, lepszy Kontrast (Contrast Enhancer), procesor Crystal 4K, ekran klarowny (Crystal Display), FILMMAKER MODE;Funkcje Smart TV:SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, PC on TV, Mobile to TV - Mirroring;Pozostałe funkcje i cechy:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość telewizora:6 cm;Głębokość telewizora z podstawą:34,1 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor pokrywy:tytanowy;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba złączy HDMI:3;liczba scali USB:1;Inna komunikacja:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2021;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Quality Index 2000;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:75 cali;Przekątna matrycy cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:75 ";Przekątna ekranu widzialna cm:189 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;technika wyświetlania 3D:nie;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Samsung kolekcja 7;kolekcja (wariantowanie):AU7192U;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 2 x 10 W;System Smart:Samsung Tizen 6.0;Szerokość:167,3 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:LED;Odświeżanie:technika 2000 Hz;dopełniające opcje dźwięku:Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, funkcja Adaptacji Dźwięku (Adaptive Sound), HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony, wzmacnianie dialogów;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;typ telewizora opis cenowy:telewizor LED Smart TV;rodzaj:telewizor LED;standard VESA:400x400 mm;VESA wariant śruby:M8;Waga bez podstawy:30,4 kg;Waga z podstawą:30,8 kg;Wejście antenowe:tak;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:pilot, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:95,8 cm;Wysokość z podstawą:104,8 cm;wykrzywiony wyświetlacz Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Złącz...


☆ TV LED Samsung UE75AU8002 ☆

TV LED Samsung UE75AU8002 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE75AU8002
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb49c82fff006be92a46e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE75AU8002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50/60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HDR:HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);uzupełniające opcje:USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+, Tryb Ambient;dopełniające opcje dźwięku:Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, funkcja Adaptacji Dźwięku (Adaptive Sound), HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony, wzmacnianie dialogów;dodatkowe opcje obrazu:UHD Dimming, czujnik oświetlenia zewnętrznego, PurColor, lepszy Kontrast (Contrast Enhancer), Dynamic Crystal Color, procesor Crystal 4K, ekran krystaliczny (Crystal Display), FILMMAKER MODE;Funkcje Smart TV:SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, PC on TV, Mobile to TV - Mirroring, Muzyczna ściana;Pozostałe funkcje i atrybuty:HDR, Smart TV, Wi-Fi, USB - multimedia, Bluetooth, 3x HDMI, 2x USB;Głębokość telewizora:2,7 cm;Głębokość telewizora z podstawą:33,2 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Inna komunikacja:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba scali HDMI:3;liczba zbrata USB:2;Menu w języku polskim:tak;Moc głośników:system 2.0 / 2 x 10 W;Model na rok:2021;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Quality Index 2200;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:75 cali;Przekątna matrycy cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:75 ";Przekątna ekranu widzialna cm:189 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów wysokich / niskich:tak;rodzaj etykiety:nowa;technika wyświetlania 3D:nie;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:Samsung kolekcja 8;linia (wariantowanie):AU8002K;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System Smart:Samsung Tizen 6.0;Szerokość:167,7 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;Odświeżanie:technologia 2200 Hz;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;wariant telewizora opis cenowy:telewizor LED Smart TV;wariant:telewizor LED;standard VESA:400x400 mm;VESA rodzaj śruby:M8;Waga bez podstawy:32,1 kg;Waga z podstawą:33,3 kg;Wejście antenowe:tak;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:pilot, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:96 cm;Wysokość z podstawą:100,3 cm;zakrzywiony wyświetlacz Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Zgodność z HD:4K UHD, 3840 x 2160;Złącza - opis c...


☆ TV LED Samsung UE75BU8002 ☆

TV LED Samsung UE75BU8002 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung UE75BU8002
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6260157582fff07daa6962f5
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung UE75BU8002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Amazon Prime, Apple TV, Disney+;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);dodatkowe opcje:USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+;Funkcje dodatkowe:oglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;dopełniające opcje obrazu:UHD Dimming, detektor światła, PurColor (skrupulatne i żywe kolory), Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), Dynamic Crystal Color (Dynamicznykrystaliczny), Crystal Processor 4K (procesor Crystal 4K), Crystal Display (wyświetlacz krystaliczny), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, Motion Xcelerator (Upłynniacz Ruchu);Funkcje Smart TV:SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Muzyczna ściana, Samsung TV Plus;Pozostałe funkcje i cechy:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość telewizora:2,7 cm;Głębokość telewizora z podstawą:34 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Wiadomości uzupełniające:obsługa USB HID i Bluetooth HID;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba złączy HDMI:3;ilość zbrata USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Quality Index 2200;Maksymalne Zużycie energii:255 W;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:75 cali;Przekątna matrycy cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:75 ";Przekątna ekranu widzialna cm:189 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:nowa;typ podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;kolekcja:Samsung seria 8;kolekcja (wariantowanie):BU8002K;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Samsung Tizen 6.5;Szerokość:167,7 cm;Szerokość podstawy:127 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:LED;Odświeżanie:technika 2200 Hz;Technologie dla graczy:Auto Low Latency Mode (ALLM);uzupełniające opcje dźwięku:Adaptive Sound (funkcja Adaptacji Dźwięku), Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Object Tracking Sound Lite (Dźwięk Podążający za Obiektem Lite), Q-Symphony;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2 (HEVC), DVB-...


☆ TV LED Samsung QE75Q67 ☆

TV LED Samsung QE75Q67 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q67
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea04c7e82fff0ca2fcb74b4
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q67 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Widżety Smart TV:YouTube, Netflix;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:tak;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);dopełniające opcje:wyszukiwanie głosowe, USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, Panel Gracza 2.0, samoczynny Tryb Gry, Ultra spory Obraz w Grach, wsparcie kamer mobilnych;Funkcje dodatkowe:przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;dopełniające opcje obrazu:detektor światła, Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), Ultimate UHD Dimming, Quantum HDR, Dual LED, 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie barw), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, Procesor Quantum 4K Lite, Motion Xcelerator (Upłynniacz Ruchu);Funkcje Smart TV:SmartThings, Multi-view, Galeria, Dotknij i wyświetl, PC on TV (PC na ekranie TV), Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie przenośne do TV), Muzyczna ściana, Wirtualny Asystent, Google Duo, Inteligentna Kalibracja;Pozostałe funkcje i cechy:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, obsługa głosowa;Głębokość telewizora:2,7 cm;Głębokość telewizora z podstawą:32 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.0);Wiadomości dodatkowe:USB HID, Bluetooth HID;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość złączy HDMI:3;ilość zbrata USB:2;Inna komunikacja:Bluetooth, DLNA, Wi-Fi Direct;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Odświeżanie:Picture Quality Index 3100;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Edge LED (Dual LED);Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna matrycy cale:75 cali;Przekątna matrycy cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przekątna ekranu widzialna cale:75 ";Przekątna ekranu widzialna cm:189 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;typ podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;linia:Samsung seria Q6;linia (wariantowanie):Q67BAU;Smart TV:tak;Telewizor Smart:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Samsung Tizen 6.5;Szerokość:167,7 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):tak;technika obrazu:QLED, LED;Odświeżanie:technologia 3100 Hz;technologia producenta:Samsung QLED;Technologie dla graczy:Auto Low Latency Mode (ALLM);dopełniające opcje dźwięku:Adaptive Sound (funkcja Adaptacji Dźwięku), Bluetooth Audio, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Object Tracking Sound Lite (Dźwięk Podążający za Obiektem Lite), Q-Symphony;Tele...

Inne Rankingi:  Telewizor LG 48 cali

☆ TV LED Samsung QE75Q77 ☆

TV LED Samsung QE75Q77 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q77
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea04c6982fff0ca2fcb7483
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q77 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED 4K Smart TV (2021) Skalowanie do 4K dzięki nienaturalnej inteligencji Procesor AI Quantum 4K. Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI w telewizorze Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED szczególnie starannie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia oszałamiającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.* * Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć wykorzystania do połączenia z komputerem, a także Trybu Gry. Głębia barw dzięki zastosowaniu dwóch barw podświetlenia LED Dual LED.

nowoczesna technologia podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia gwarantuje jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze barwy, dopasowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

100% Natężenie odcieni (dzięki technice Quantum Dot). Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą nieprzeciętne niezależnie od jasności.Kinowa jakość głębi kontrastu - Quantum HDR.

Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i barwami w Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR. Pokaźny Kąt Widzenia.

wygodne oglądanie obrazu pod kątem w trakcie seansów kinowych czy relacji sportowych w obszerniejszym gronie. Już nie musisz siedzieć prostopadle do telewizoracieszyć się oglądana treścią. *100% Natężenie odcieni odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

** Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite.

Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Zaimplementowany w telewizor Samsung Q77A 75" QE75Q77AAT QLED system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń.

Dźwięk przypasowany do Przestrzeni. Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, za każdym razem możesz doświadczać nieprzeciętnego brzmienia.

Na podstawie analizy swego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk nadzwyczajnie dobrany do Twojej przestrzeni.Aktywny Wzmaciacz Głosu. Nie daj sobie przeszkodzić, usłysz każde słowo. Kiedy w otoczeniu TV pojawią się zakłócenia, nie musisz rozszerzać głośności, by usłyszeć dialogi.

Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Funkcja wychwyci niepożądane dźwięki, takie jak pracujący mixer czy odkurzacz, i automatycznie wzmocni dźwięk dialogów w oglądanym materiale. Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora.

Q-Symphony. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch sprzętów. Funkcja...


☆ TV LED Samsung QE75Q95 ☆

TV LED Samsung QE75Q95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q95
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e98155482fff09b43cb5625
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x Z telewizorem SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH każdy detal staje się wyjątkowo wyraźny dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 16x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi z gęsto skoncentrowanymi strefami podświetlenia LED, które natychmiast regulują każdą scenę i wydobywają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra spory Kąt widzenia teraz będziesz miał najlepsze miejsce przed telewizorem. Ultra wielki Kąt Widzenia, a starannie filtr antyrefleksyjny, sprawia, że obraz wyświetlany na ekranie telewizora SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH jest zawsze perfekcyjny, nawet w jasnym pomieszczeniu, niezależnie od punktu siedzenia.

Procesor Quantum 4K Jeszcze większych emocji dostarczy Procesor Quantum 4K, który dzięki sztucznej Inteligencji optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, a Ty możesz zobaczyć więcej. Inteligentne Skalowanie do 4K Funkcja Inteligentnego Skalowania do 4K analizując obraz redukuje szumy, odtwarza utracone szczegóły i wyostrza kontury obiektów i tekstu.

Wszystko po to byś mógł zobaczyc więcej i radować się jakością obrazu i dźwięku zbliżoną do 4K. Funkcja Adaptacji Obrazu idealny obraz niezależnie od pory dnia czy warunków oświetlenia. Funkcja Adaptacji Obrazu automatycznie reguluje jasność, cały czas reagując na warunki panujące dookoła Ciebie.

Quantum HDR 2000 Z Quantum HDR 2000 możesz czerpać z oglądania jeszcze więcej. Wszystkie barwy staną się tak realistyczne, że zapomnisz, iż jesteś tylko widzem, a dynamiczne odwzorowanie tonów w HDR10+ uszlachetni kontrasty w każdej scenie.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) dzisiaj nie musisz rozszerzać głośności, aby usłyszeć dialogi. Telewizor SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH zrobi to za Ciebie dzięki funkcji Aktywnego Wzmacniacza Głosu, która samoczynnie dostosowuje głośność do warunków panujących w pomieszczeniu.

100% Natężenie barw (dzięki technice Quantum Dot) technologia Quantum Dot powoduje, że barwy zapierają dech w piersiach. Daj się porwać nieporównanemu realizmowi obrazu, zapewnionemu poprzez wspaniałe odwzorowanie wszelkich odcieni zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Bezramkowy Design minimalistyczna budowa telewizora SAMSUNG QLED QE55QE75Q95TATXXH pozwoli Ci skupić się na idealnym obrazie i poświęcić 100% uwagi filmom, które oglądasz. Jeden Pilot dzisiaj możesz zapomnieć o reszcie zbędnych pilotów.

Sterowanie kompatybilnymi urządzeniami i treściami za pomocą jednego pilota, jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeden pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzenia od razu, gdy tylko je podłączysz, a zgrabny i szykowny design genialnie współgra z Twoim telewizorem.

Real Game Enhancer + Przejmij całkowitą kontrolę w grach i pokonaj swoich przeciwników, dzięki funkcji Real Game Enhancer+. Natomiast funkcje takie jak Freesync i Dynamiczny Korektor Czerni pozwolą Ci cieszyć się stanowczo płynnymi ruchami i realistycznymi obrazami, a Two...


☆ TV LED Samsung QE75Q950 ☆

TV LED Samsung QE75Q950 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q950
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c90a11a82fff06c78883d24
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q950 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aplikacje Smart TV:Facebook, Netflix, YouTube;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;DLNA:tak;Format ekranu:16:9;Format HDR:HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma);Funkcje dopełniające:wyszukiwanie głosowe, USB - fotografie, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (2 tunery), Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość zastosowania klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+, Real Game Enhancer+;Funkcje dodatkowe dźwięku:Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA), Audio Pre-selection Descriptor, Bluetooth Audio, Dialog Enhancement, Dolby Digital Plus, funkcja Adaptacji Dźwięku+, Multiroom Link, Object Tracking Sound+, Q-Symphony;Funkcje poprawy obrazu:Quantum Dot, AMD FreeSync, Quantum HDR 4000, 100% Color Volume with Quantum Dot, Direct Full Array Local Dimming, Quantum Processor 8K, Ultimate 8K Dimming Pro;Funkcje Smart TV:Smart Hub, Apps, SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, Remote Access, Inteligentne skalowanie;Funkcje:HDR, Smart TV, Wi-Fi, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, TimeShift, Bluetooth, PiP - 2 tunery, obsługa głosowa, 4x HDMI, 3x USB;Głębokość:1,5 cm;Głębokość z podstawą:30,7 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;informacje dodatkowe:USB HID, Bluetooth HID, HDMI eARC;Klasa energetyczna:C;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:czarno-metaliczny;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Bixby;Komunikacja dodatkowa:Bluetooth, Wi-Fi Direct;Kontrast dynamiczny:Direct Full Array 32X;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zjednoczy HDMI:4;liczba dopasuje USB:3;Menu w języku polskim:tak;Moc głośników:system 4.2.2 - 70 W;Model na rok:2020;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;Optymalizacja ruchu:Picture Quality Index 4700;PIP (obraz w obrazie):PiP - 2 tunery;zużycie mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia):389 W;zużycie mocy (max):445 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:tak;oglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:75 cali;Przekątna ekranu cm:189 cm;Przekątna ekranu:75 cali;Przekątna ekranu:od 70 do 79 cali;Przełącznik:nie;Regulacja tonów wysokich / niskich:tak;Roczne zużycie energii:540 kWh;technika 3D:nie;Rozdzielczość:7680 x 4320;kolekcja:Samsung kolekcja Q9;kolekcja (wariantowanie):Q950TST;Smart TV:tak;Smart TV:Smart TV;Smart TV:Smart TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System Smart:Samsung Tizen 5.5;Szerokość:165,5 cm;Szerokość podstawy:36,1 cm;technika 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):tak;technika odświeżania:technologia 4700 Hz;technika producenta:Samsung QLED;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:nie;Tuner:DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;Ty...


☆ TV LED Samsung QE75Q80 ☆

TV LED Samsung QE75Q80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75Q80
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e87455a82fff03056fdf878
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75Q80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE75Q80BATXXH 75" QLED 4K Smart Intensywna czerń i czysta biel Bezpośrednia pełna tablica dokładnie kontrolowane skoncentrowane paski LED wyświetlają intensywną czerń i czystą biel w Samsung QE75Q80BATXXH.

Inteligencja stojąca za obrazem i dźwiękiem Procesor kwantowy 4K Edytor Quantum 4K w inteligentny sposób ulepsza obraz i dźwięk, gwarantując naprawdę wciągające wrażenia wizualnew telewizorze Samsung QE75Q80BATXXH.

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju i formatu treści. Skalowanie w górę może nie dotyczyć połączenia z komputerem i trybem gry. Dźwięk poruszający się z akcją Dźwięk śledzenia obiektów (OTS) Dzięki wbudowanym głośnikom skierowanym do góry możesz radować się realistycznym dźwiękiem 3D z Samsung QE75Q80BATXXH, który przeniesie Cię w sam środek akcji.

* Model Q80B 50' ma OTS Lite. Dźwięk, który dopasowuje się do Twojej przestrzeni Dźwięk SpaceFit Ciesz się dźwiękiem, który dopasowuje się do Twojego otoczenia, niezależnie od tego, czy telewizor Samsung QE75Q80BATXXH jest zamontowany na ścianie, czy na stole.

konkretny kontrast jak w kinie Kwantowy HDR 12x Z Samsung QE75Q80BATXXH ciesz się urzekającym kolorem z wyraźnymi detalami i kontrastem. Quantum HDR 12x przeniesie Cię na nowy poziom HDR. * Zakres jasności Quantum HDR opiera się na wewnętrznych standardach testowych i może ulec zmianie w zależności od warunków oglądania lub specyfikacji.

* Model Q80B 50" ma Quantum HDR. Głębia obrazu 3D z silnymi sieciami neuronowymi Prawdziwy wzmacniacz głębi Real Depth Enhancer odzwierciedla sposób, w jaki ludzkie oko przetwarza głębię, zwiększając kontrast na pierwszym planie.

Więc kiedy oglądasz dokument przyrodniczy Twój Samsung QE75Q80BATXXH, wyróżnia zmarszczki słonia, pozostawiając tło bez zmian. " Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla Oczu Telewizor Samsung QE75Q80BATXXH posiada funkcję, która umożliwia samoczynne dostosowanie jasności obrazu i temperatury kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

dzięki temu obraz jest bardziej przychylny i miękki dla ludzkich oczu, poprzez co są mniej podatne na zmęczenie. *Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać dane o pogodzie i godzinie wschodu/zachodu słońca.

Miliard wspaniałych barw, niezależnie od jasności 100% Natężenie odcieni (dzięki technologii Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz Samsung QE75Q80BATXXH miliardem kolorów, które będą wspaniałe choćby przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane poprzez VDE. Niesamowita skuteczność ruchu w sygnale 120 Hz 4K Motion Xcelerator Turbo + Dzięki niesamowitej wydajności ruchu przy sygnałach do 120 Hz / 4K możesz cieszyć się grą z Samsung QE75Q80BATXXH z znikomym opóźnieniem wejścia i brakiem rozmycia ruchu.

* Model Q80B 50" ma Motion Xcelerator. Harmonijne brzmienie soundbara i...


☆ TV LED Samsung QE75QN85 ☆

TV LED Samsung QE75QN85 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN85
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606724e88e441a44ee171c72
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN85 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE75QN85BATXXH 75" Neo QLED 4K staranna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technologia Quantum Mini LED sprawia, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niżeli kiedykolwiek dzięki ulepszonej, 14-bitowej skali luminancji.

teraz możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły z Samsung QE75QN85BATXXH. Postępowa technologia pozwoli Ci oszałamiać się wyrazistymi detalami równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach.

*Modele 43''/50" z serii QN91B mają 12 bitową skalę luminancji. Skalowanie do 4K dzięki nienaturalnej inteligencji Procesor AI Neo Quantum 4K Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić z Samsung QE75QN85BATXXH.

Dzięki technologii głębokiego uczenia, Procesor AI niezwykle skrupulatnie optymalizuje i poprawia oglądane treści, a inteligentne skalowanie zagwarantuje olśniewającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.* Procesor odpowiada także za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki temu możesz cieszyć się wyjątkowo realistycznym obrazem.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć wykorzystania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

ładny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi zaimplementowanymi głośnikami, zapewnia bardzo porywający dźwięk. Z Samsung QE75QN85BATXXH doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, iż znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®. Intuicyjne centrum zarządzania Nowy Smart Hub udoskonalony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w stosowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu albo graniu.

Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki z telewizorem Samsung QE75QN85BATXXH.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem wykorzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Miliard nieprzeciętnych kolorów, niezależnie od jasności 100% Natężenie odcieni (dzięki technice Quantum Dot) Odkryj barwy z Samsung QE75QN85BATXXH, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni, które będą znakomite choćby przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE. " Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla Oczu Telewizor Samsung QE75QN85BATXXH ma funkcję, która umożliwia automatyczne dostosowanie jasności obrazu i temperatury barw, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego.

dzięki czemu obraz jest bardziej przyja...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.