Ranking Telewizorów Toshiba 50 cali – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki Toshiba o przekątnej ekranu 50 cali. Ranking zawierający polecane telewizory 50-calowe od producenta Toshiba jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Toshiba 50UA2363 ☆

TV LED Toshiba 50UA2363 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50UA2363
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489601982fff0e4fa56e18f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50UA2363 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50UA2363DG

Chromecast built-in
Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

Google Play
Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, zawsze i wszędzie.

Google Play Movies&TV
Kupuj albo wypożyczaj najnowsze filmy i programy na długo, zanim trafią na DVD - a także wszystkie stare ulubione. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Androida czy iOS, oglądaj je na telewizorze, telefonie lub tablecie - choćby gdy jesteś offline.

HDR10, Hybrid Log Gamma
by zapewnić więcej możliwości dostępu do treści HDR, nasze telewizory obsługują nie tylko format wideo HDR, HDR10, lecz także format Hybrid Log Gamma lub HLG. Kompatybilność z formatem HLG gwarantuje, że nasze modele są gotowe na przyszłość i będą mogły oglądać treści HDR z sygnału antenowego na swoich ekranach.

Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, żeby przenieść się z jednej przygody do drugiej.

PrimeVideo
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami i nagradzanymi produkcjami Prime Originals.

YouTube
sprawdź, co ogląda świat - od najnowszych teledysków po popularne filmiki o grach, fitnessie, wiadomościach, nauce i nie tylko.

Dolby Atmos
Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może poznać Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.


☆ TV LED Toshiba 50QA5D63 ☆

TV LED Toshiba 50QA5D63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50QA5D63
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 638dd0ed2da47ca5c88c7f8b
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50QA5D63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[html]Telewizor tworzony na całe życie technologia TRU Picture marki TRU Toshiba zapewnia płynny i szczegółowy obraz w najwyższej rozdzielczości, niezależnie od treści. Cokolwiek zobaczysz, zadbamy o to, żeby wyglądało korzystnie.

Rozmawiaj Uprość swoje życie, sterując telewizorem za pomocą głosu. Dzięki naszemu asortymentowi zyskujesz rozciągliwość w korzystaniu z Asystenta Google. Po prostu podłącz go do swojego ulubionego urządzenia i zacznij odkrywać.

Ciesz się wyrazistym obrazem w rozdzielczości 4K UHD 4K oznacza ostrzejszy obraz. Więcej pikseli na ekranie, wyraźniejszy obraz z większą ilością szczegółów niż w standardowej rozdzielczości HD.[/html]


☆ TV LED Toshiba 50UA5D63 ☆

TV LED Toshiba 50UA5D63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50UA5D63
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074ec82da47cac0a26fb6f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50UA5D63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50UA5D63DG Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc wyjątkowej jakości obrazu, lepszego kontrastu i bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz radować się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.

Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie. Współpracując z Onkyo, Toshiba kreuje telewizory zapewniające dźwięk najwyższej próby.

Nasze telewizory wyekwipowane są w głośniki Onkyo, co pozwala im emitować jeszcze wyraźniejszy dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to muzyka czy dialogi. Zestrojone poprzez inżynierów Onkyo głośniki tworzono, żeby zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie prawidłowo słyszalny z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, za każdym razem i wszędzie. Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu albo notebooka do telewizora.

Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej. Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami i nagradzanymi produkcjami Prime Originals.


☆ TV LED Toshiba 32WL1C63 ☆

TV LED Toshiba 32WL1C63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 32WL1C63
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60cb505d2da47ca485c5adf6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 32WL1C63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe wyjście koaksjalne:tak;Cyfrowe wyjście optyczne:nie;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:HD Ready / 1366 x 768;uzupełniające opcje:USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, tryb hotelowy;Funkcje dodatkowe:nagrywanie na USB, tryb gra, tryb sport;Pozostałe funkcje i właściwości:USB - multimedia, USB - nagrywanie;Głębokość telewizora:7,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:19,3 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:nie;Wiadomości dodatkowe:obsługiwane pliki video: mpg,.mpeg,.dat,.vob,.mkv,.mp4,.mov,.flv,.3gp,.avi; audio:.mp3,.wma,.wav; zdjęcia:.jpg,.jpeg,.bmp,.png;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zbrata HDMI:3;ilość złączy USB:2;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2021;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;wytrzymałość - legale 1:0;wytrzymałość - legale 2:0;Odświeżanie:Total Picture Quality 300;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:nie;Przekątna matrycy cale:32 ";Przekątna matrycy cm:80 cm;Przekątna ekranu:32 ";Przekątna ekranu:do 32 ";Przekątna ekranu widzialna cale:32 ";Przekątna ekranu widzialna cm:80 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;typ podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:1366 x 768;Rozdzielczość pionowa:768 px;Rozdzielczość pozioma:1366 px;kolekcja:Toshiba linia WL;seria (wariantowanie):WL1C63DG;Smart TV:nie;Telewizor Smart:brak;Smart TV:brak;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 2 x 6 W;Szerokość:73,2 cm;Szerokość podstawy:58,5 cm;Szerokość:73,2 cm;technika 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):nie;technologia obrazu:LED;Odświeżanie:technologia 300 Hz;uzupełniające opcje dźwięku:Dolby Audio, DTS;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;rodzaj telewizora opis cenowy:telewizor LED;rodzaj:telewizor LED;standard VESA:75x75 mm;VESA wariant śruby:M6;Waga bez podstawy:4,7 kg;Waga z podstawą:4,9 kg;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:nie;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:pilot, baterie do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:43,9 cm;Wysokość z podstawą:48,1 cm;odkształcony wyświetlacz Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Złącza:coaxial, VGA, CI+, HDMI x3, USB x2;Złącze CI (Common Interface):tak;Złącze Ethernet (LAN):nie;Złącze HDMI 2.1:nie;Złącze VGA:tak;Zużycie energii SDR:32 kWh/1000h;Zwrotny kanał audio:ARC

Inne Rankingi:  Telewizor TCL 65 cali

☆ TV LED Toshiba 50UA2263 ☆

TV LED Toshiba 50UA2263 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50UA2263
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074ede2da47cac0a26fb7f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50UA2263 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED Toshiba 50UA2263DG 50'' 4K Android Telewizor Toshiba 50UA2263DG o przekątnej 50" NAJWAŻNIEJSZE parametry wyświetlacz: 50 ", 4K UHD / 3840 x 2160 Telewizor Smart: Android TV Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz / 60 Hz technologia obrazu: LED Pozostałe funkcje i atrybuty: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa Zarządzaj swym czasem: oglądaj to co chcesz, kiedy chcesz Możesz nagrywać programy telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB, a następnie odtwarzać je w dowolnym momencie.

To rewelacyjny sposób na zarządzanie swoją serią nagrań gotowych do obejrzenia w trakcie wypoczynku. * Nagrywanie poprzez złącze USB jest możliwe tylko w sytuacji kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone poprzez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji.

Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału. * Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu. Ciesz się filmami, zdjęciami i muzyką odtwarzaną za pośrednictwem USB Podłącz pendrive'a lub dysk do portu USB w telewizorze i oglądaj swoje zdjęcia i filmy na obfitym ekranie.

Złącze UBS przystępny dostęp do treści (w tym dodatkowo do plików muzycznych) bezpośrednio na ekranie telewizora. Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata dzięki zastosowanemu tunerowi DVB-S2 Telewizor zaopatrzony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną.

kanon DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S proponujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny zezwala na odbieranie znacznie obszerniejszej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy proponując setki kanałów z całego świata.

nieszablonowy obraz i wysoka rozdzielczość Ultra HD Telewizory Toshiba z linii UA22 wyświetlają obraz w wysokiej rozdzielczości Ultra HD (4K). Pozwala to zobaczyć każdy, choćby nieduży szczegół. Dostępność technologii UHD Upscaler ulepsza jakość multimediów, które są nagrane w niższej rozdzielczości.

Z kolei zastosowanie Dolby Vision HDR wpływa na jakość obrazu przez ulepszenie płynności i kontrastu. Rozwiązanie wykorzystuje dynamiczne dane każdej, pojedynczej klatki. Efekty są widoczne nie tylko w trakcie seansów filmowych, ale także oglądania sportu albo grania na konsoli.

SPECYFIKACJA technologicznA Obraz ekran: 50 " / 126 cm Format HD / Rozdzielczość: 4K UHD / 3840 x 2160 Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz / 60 Hz technika obrazu: LED technologia i format HDR: tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma) Podświetlenie matrycy: Direct LED Odświeżanie: Total Picture Quality 1900 Tuner: DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy Podwójny tuner HD: nie Tryb gra / sport: tak / tak Technologie dla graczy: Auto Low Latency Mode (ALLM), złącze HDMI 2.1 dopełniające opcje obrazu: DNR - cyfrowa redukcja szumów, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD, TRU Resolution, TRU Micro Dimming technologia 3D / zakrzywiony wyświetlacz: nie / nie Internet i multimedia Smart TV: tak System Smart: Android TV (Android 11) Wi-Fi: tak Inna komunikacja: Bluetooth, Chromecast, DLNA oglądarka internetowa: tak Nagrywanie na USB: tak HbbTV: tak Funkcje Smart TV: Google Play Store, Chromecast, system Android 11 Widżety Smart TV: TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Wirtualna Polska.

tv, Canal Plus Online, SkyShowtime dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, aby korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.

Kompatybilność z asystentem głosowym: Asystent Google Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być dostępna we wszystkich językach i krajach.

Dźwięk System i moc głośników: system 2.0 / 2 x 10 W System dźwięku przestrzennego: tak Regulacja tonów: nie Korektor dźwięku: tak dodatkowe opcje dźwięku: Dolby AC4, Dolby Atmos, Dolby Audio, HDMI eARC Funkcje Menu w języku polskim: tak Telegazeta: tak dodatkowe opcje: procesor 4-rdzeniowy, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu Obsługiwane pliki wideo:.mpg,.mpeg,.dat,.vob,.mkv,.mp4,.mov,.flv,.3gp,.avi; Audio:.mp3,.wma,.wav; fotografie:.jpg,.jpeg,.bmp,.png Złącza liczba zjednoczy HDMI: 3 (3 x HDMI 2.1) liczba skonsoliduje USB: 2 Złącze EURO: nie Czytnik kart pamięci: nie Złącze Ethernet (LAN): tak Wejście komponentowe: nie Złącze VGA: nie Cyfrowe wyjście optyczne: tak Cyfrowe wyjście koaksjalne: nie Złącze CI (Common Interface): 1 Wyjście słuchawkowe: tak cechy fizyczne seria (rok premiery): Toshiba kolekcja UA22 / 2022pokrywy: czarny Możliwość montażu na ścianie: tak / VESA 200x200 mm rozmiary z podstawą (szer.

Inne Rankingi:  Telewizor Samsung 49 cali

x wys.x gł.): 112,9 x 68,7 x 26,4 cm wymiary bez podstawy (


Najtańsze Telewizory Toshiba 50-calowe – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów Toshiba o przekątnej ekranu 50 cali. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Toshiba 32WL1C63 ☆

TV LED Toshiba 32WL1C63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 32WL1C63
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60cb505d2da47ca485c5adf6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 32WL1C63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe wyjście koaksjalne:tak;Cyfrowe wyjście optyczne:nie;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format wyświetlacza:16:9;Format HD / Rozdzielczość:HD Ready / 1366 x 768;uzupełniające opcje:USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, tryb hotelowy;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, tryb gra, tryb sport;Pozostałe funkcje i parametry:USB - multimedia, USB - nagrywanie;Głębokość telewizora:7,8 cm;Głębokość telewizora z podstawą:19,3 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:nie;Wiadomości uzupełniające:obsługiwane pliki wideo: mpg,.mpeg,.dat,.vob,.mkv,.mp4,.mov,.flv,.3gp,.avi; audio:.mp3,.wma,.wav; zdjęcia:.jpg,.jpeg,.bmp,.png;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba scali HDMI:3;liczba zespoli USB:2;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2021;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;niepodatność - legale 1:0;wytrzymałość - legale 2:0;Odświeżanie:Total Picture Quality 300;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:nie;Przekątna matrycy cale:32 ";Przekątna matrycy cm:80 cm;Przekątna ekranu:32 ";Przekątna ekranu:do 32 ";Przekątna ekranu widzialna cale:32 ";Przekątna ekranu widzialna cm:80 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:1366 x 768;Rozdzielczość pionowa:768 px;Rozdzielczość pozioma:1366 px;seria:Toshiba linia WL;seria (wariantowanie):WL1C63DG;Smart TV:nie;Telewizor Smart:brak;Smart TV:brak;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 2 x 6 W;Szerokość:73,2 cm;Szerokość podstawy:58,5 cm;Szerokość:73,2 cm;technologia 3D:nie;HDR (High Dynamic Range):nie;technika obrazu:LED;Odświeżanie:technologia 300 Hz;uzupełniające opcje dźwięku:Dolby Audio, DTS;Telegazeta:tak;Tryb gra:tak;Tryb sport:tak;Tuner:DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy;Tuner selekcja:cyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy;rodzaj telewizora opis cenowy:telewizor LED;rodzaj:telewizor LED;standard VESA:75x75 mm;VESA typ śruby:M6;Waga bez podstawy:4,7 kg;Waga z podstawą:4,9 kg;Wejście komponentowe:nie;Wi-Fi:nie;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:pilot, baterie do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wysokość:43,9 cm;Wysokość z podstawą:48,1 cm;odkształcony ekran Curved:nie;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie 12/24 V:nie;Złącza:coaxial, VGA, CI+, HDMI x3, USB x2;Złącze CI (Common Interface):tak;Złącze Ethernet (LAN):nie;Złącze HDMI 2.1:nie;Złącze VGA:tak;Zużycie energii SDR:32 kWh/1000h;Zwrotny kanał audio:ARC


☆ TV LED Toshiba 50UA2263 ☆

TV LED Toshiba 50UA2263 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50UA2263
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074ede2da47cac0a26fb7f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50UA2263 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED Toshiba 50UA2263DG 50'' 4K Android Telewizor Toshiba 50UA2263DG o przekątnej 50" NAJWAŻNIEJSZE parametry wyświetlacz: 50 ", 4K UHD / 3840 x 2160 Telewizor Smart: Android TV Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz / 60 Hz technologia obrazu: LED Pozostałe funkcje i parametry: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa Zarządzaj swym czasem: oglądaj to co chcesz, kiedy chcesz Możesz nagrywać programy telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB, a następnie odtwarzać je w dowolnym momencie.

To wspaniały sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia w trakcie wypoczynku. * Nagrywanie poprzez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji.

Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału. * Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu. Ciesz się filmami, zdjęciami i muzyką odtwarzaną za pośrednictwem USB Podłącz pendrive'a lub dysk do portu USB w telewizorze i oglądaj swoje zdjęcia i filmy na obszernym ekranie.

Złącze UBS nietrudny dostęp do treści (w tym też do plików muzycznych) bezpośrednio na ekranie telewizora. Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata dzięki zastosowanemu tunerowi DVB-S2 Telewizor wyekwipowany jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną.

standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S proponujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie widocznie pokaźniejszej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe albo odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.

wyjątkowy obraz i wysoka rozdzielczość Ultra HD Telewizory Toshiba z kolekcji UA22 wyświetlają obraz w wysokiej rozdzielczości Ultra HD (4K). Pozwala to dostrzec każdy, choćby znikomy detal. Przystępność technice UHD Upscaler udoskonala jakość multimediów, które są nagrane w niższej rozdzielczości.

Z kolei zastosowanie Dolby Vision HDR wpływa na jakość obrazu poprzez poprawę płynności i kontrastu. Rozwiązanie wykorzystuje dynamiczne informacje każdej, pojedynczej klatki. Efekty są widoczne nie tylko podczas seansów filmowych, ale także oglądania sportu lub grania na konsoli.

SPECYFIKACJA technologicznA Obraz ekran: 50 " / 126 cm Format HD / Rozdzielczość: 4K UHD / 3840 x 2160 Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz / 60 Hz technika obrazu: LED technologia i format HDR: tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma) Podświetlenie matrycy: Direct LED Odświeżanie: Total Picture Quality 1900 Tuner: DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy Podwójny tuner HD: nie Tryb gra / sport: tak / tak Technologie dla graczy: Auto Low Latency Mode (ALLM), złącze HDMI 2.1 uzupełniające opcje obrazu: DNR - cyfrowa redukcja szumów, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD, TRU Resolution, TRU Micro Dimming technika 3D / zakrzywiony wyświetlacz: nie / nie Internet i multimedia Smart TV: tak System Smart: Android TV (Android 11) Wi-Fi: tak Inna komunikacja: Bluetooth, Chromecast, DLNA przeglądarka internetowa: tak Nagrywanie na USB: tak HbbTV: tak Funkcje Smart TV: Google Play Store, Chromecast, system Android 11 Widżety Smart TV: TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Wirtualna Polska.

Inne Rankingi:  Telewizor Thomson 32 cale

tv, Canal Plus Online, SkyShowtime przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, aby korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.

Kompatybilność z asystentem głosowym: Asystent Google Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być przystępna we wszystkich językach i krajach.

Dźwięk System i moc głośników: system 2.0 / 2 x 10 W System dźwięku przestrzennego: tak Regulacja tonów: nie Korektor dźwięku: tak dodatkowe opcje dźwięku: Dolby AC4, Dolby Atmos, Dolby Audio, HDMI eARC Funkcje Menu w języku polskim: tak Telegazeta: tak dodatkowe opcje: procesor 4-rdzeniowy, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu Obsługiwane pliki wideo:.mpg,.mpeg,.dat,.vob,.mkv,.mp4,.mov,.flv,.3gp,.avi; Audio:.mp3,.wma,.wav; zdjęcia:.jpg,.jpeg,.bmp,.png Złącza ilość zintegruje HDMI: 3 (3 x HDMI 2.1) ilość zbrata USB: 2 Złącze EURO: nie Czytnik kart pamięci: nie Złącze Ethernet (LAN): tak Wejście komponentowe: nie Złącze VGA: nie Cyfrowe wyjście optyczne: tak Cyfrowe wyjście koaksjalne: nie Złącze CI (Common Interface): 1 Wyjście słuchawkowe: tak parametry fizyczne seria (rok premiery): Toshiba linia UA22 / 2022obudowy: czarny Możliwość montażu na ścianie: tak / VESA 200x200 mm wymiary z podstawą (szer.

x wys.x gł.): 112,9 x 68,7 x 26,4 cm rozmiary bez podstawy (


☆ TV LED Toshiba 50UA2363 ☆

TV LED Toshiba 50UA2363 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50UA2363
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489601982fff0e4fa56e18f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50UA2363 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50UA2363DG

Chromecast built-in
Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub notebooka do telewizora.

Google Play
Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na świeże sposoby, zawsze i wszędzie.

Google Play Movies&TV
Kupuj lub wypożyczaj najnowsze filmy i programy na długo, zanim trafią na DVD - a także wszystkie stare ulubione. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Androida czy iOS, oglądaj je na telewizorze, telefonie lub tablecie - nawet gdy jesteś offline.

HDR10, Hybrid Log Gamma
żeby zapewnić więcej możliwości dostępu do treści HDR, nasze telewizory obsługują nie tylko format video HDR, HDR10, ale także format Hybrid Log Gamma lub HLG. Kompatybilność z formatem HLG zagwarantuje, iż nasze modele są gotowe na przyszłość i będą mogły oglądać treści HDR z sygnału antenowego na swoich ekranach.

Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, żeby przenieść się z jednej przygody do drugiej.

PrimeVideo
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami oraz nagradzanymi produkcjami Prime Originals.

YouTube
przejrzyj, co ogląda świat - od najnowszych teledysków po popularne filmiki o grach, fitnessie, wiadomościach, nauce i nie tylko.

Dolby Atmos
Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może zaznać Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.


☆ TV LED Toshiba 50UA5D63 ☆

TV LED Toshiba 50UA5D63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50UA5D63
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64074ec82da47cac0a26fb6f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50UA5D63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50UA5D63DG Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc wyjątkowej jakości obrazu, lepszego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz cieszyć się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.

Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie. Współpracując z Onkyo, Toshiba generuje telewizory zapewniające dźwięk najwyższej próby.

Nasze telewizory wyposażone są w głośniki Onkyo, co pozwala im emitować jeszcze wyraźniejszy dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to muzyka czy dialogi. Zestrojone poprzez inżynierów Onkyo głośniki wyprodukowano, żeby zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie dobrze słyszalny z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, zawsze i wszędzie. Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

Odkryj przycisk Netflix na pilocie, by przenieść się z jednej przygody do drugiej. Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami i nagradzanymi produkcjami Prime Originals.


☆ TV LED Toshiba 50QA5D63 ☆

TV LED Toshiba 50QA5D63 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: TV LED Toshiba 50QA5D63
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 638dd0ed2da47ca5c88c7f8b
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Toshiba 50QA5D63 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[html]Telewizor tworzony na całe życie technologia TRU Picture producenta TRU Toshiba zagwarantuje płynny i szczegółowy obraz w najwyższej rozdzielczości, niezależnie od treści. Cokolwiek zobaczysz, zadbamy o to, żeby wyglądało poprawnie.

Rozmawiaj Uprość swoje życie, sterując telewizorem przy pomocy głosu. Dzięki naszemu asortymentowi zyskujesz elastyczność w korzystaniu z Asystenta Google. Po prostu podłącz go do swego ulubionego urządzenia i zacznij odkrywać.

Ciesz się wyrazistym obrazem w rozdzielczości 4K UHD 4K oznacza ostrzejszy obraz. Więcej pikseli na ekranie, wyraźniejszy obraz z pokaźniejszą ilością szczegółów niżeli w standardowej rozdzielczości HD.[/html]


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *