wodoodporny głośnik bezprzewodowy

Ranking wodoodpornych głośników bezprzewodowych – wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych wodoodpornych głośników bezprzewodowych. Ranking zawierający polecane wodoodporne głośniki bezprzewodowe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt14 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt14 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609abb31b256f5f3fefcb198
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

głośniki bluetooth towarzyszą nam przy wykonywaniu powszednich czynności, podczas zabawy, aktywności fizycznej, relaksu i podczas spotkania z przyjaciółmi. Dźwięki płynące, z tych przede wszystkim kompaktowych urządzeń, budują nastrój, nadają charakter imprezie albo są po prostu miłym tłem do rozmów w ogrodzie podczas słonecznych dni, a także w te bardziej pochmurne albo deszczowe..korzyści: rozwiązaniem, które świetnie stanie na wysokości zadania w przypadku, gdy warunki atmosferyczne nie do końca nam sprzyjają albo ktoś z gości niechcący potraci szklankę z sokiem, jest wodoodporny (ipx4), mobilny głośnik bluetooth bt14outdoor producenta blaupunkt.

Inne Rankingi:  głośnik tuba

wyposażenie urządzenia w funkcję tws zezwala na uzyskanie dźwięku stereo porównywalnego do tego z najkorzystniejszej jakości sprzętu muzycznego. Wystarczy, iż połączone ze sobą przy pomocy bluetooth dwa głośniki, sparowane z jednym smartfonem, rozstawione zostaną na dwóch przeciwległych końcach pomieszczenia.

wbudowany moduł bluetooth obsługuje profil a2dp, dzięki któremu osiągalna jest bezprzewodowa transmisja plików audio z kompatybilnych urządzeń tj. Smartfony, czy tablety. Funkcjonalność ta pozwala także na odtwarzanie listy utworów wybranych z ogólnodostępnych serwisów internetowych.

bt14outdoor na dodatek wbudowany tuner fm z możliwością wprowadzenia do pamięci aż 40 stacji radiowych i słuchanie ich zawsze tam, gdzie nadawany jest sygnał radiowy. Możliwość zapisania wybranych częstotliwości oszczędza nasz czas, który musielibyśmy poświęcić na każdorazowe wyszukiwanie ulubionej rozgłośni emitującej nasze ulubione rytmy lub przekazującej informacje z kraju i ze świata.Najtańsze wodoodporne głośniki bezprzewodowe – Ranking wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych wodoodpornych głośników bezprzewodowych. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  głośnik przenośny creative

☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt ☆

Głośnik bt14 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Głośnik bt14 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609abb31b256f5f3fefcb198
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik bt14 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

głośniki bluetooth towarzyszą nam przy wykonywaniu powszednich czynności, podczas zabawy, aktywności fizycznej, relaksu i w trakcie spotkania z przyjaciółmi. Dźwięki płynące, z tych typowo kompaktowych sprzętów, budują nastrój, nadają charakter imprezie albo są po prostu miłym tłem do rozmów w ogrodzie podczas słonecznych dni, a także w te bardziej pochmurne lub deszczowe..korzyści: rozwiązaniem, które idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy warunki atmosferyczne nie do końca nam sprzyjają lub ktoś z gości niechcący potraci szklankę z sokiem, jest wodoodporny (ipx4), przenośny głośnik bluetooth bt14outdoor producenta blaupunkt.

wyposażenie urządzenia w funkcję tws umożliwia uzyskanie dźwięku stereo porównywalnego do tego z najkorzystniejszej jakości sprzętu muzycznego. Wystarczy, że połączone ze sobą przy pomocy bluetooth dwa głośniki, sparowane z jednym smartfonem, rozstawione zostaną na dwóch przeciwległych końcach wnętrza.

Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy tuba

zastosowany moduł bluetooth obsługuje profil a2dp, dzięki któremu możliwa jest bezprzewodowa transmisja plików audio z kompatybilnych urządzeń tj. Smartfony, czy tablety. Funkcjonalność ta pozwala także na odtwarzanie listy utworów wybranych z ogólnodostępnych serwisów internetowych.

bt14outdoor ponadto zastosowany tuner fm z możliwością wprowadzenia do pamięci aż 40 stacji radiowych i słuchanie ich zawsze tam, gdzie nadawany jest sygnał radiowy. Możliwość zapisania wybranych częstotliwości oszczędza nasz czas, który musielibyśmy poświęcić na każdorazowe wyszukiwanie ulubionej rozgłośni emitującej nasze ulubione rytmy albo przekazującej informacje z kraju i ze świata.