zestaw power audio

Ranking zestawów power audio – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zestawów power audio. Ranking zawierający polecane zestawy power audio jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Power audio SONY MHCV13 (4548736108134) ☆

Power audio SONY MHCV13 (4548736108134) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Power audio SONY MHCV13 (4548736108134)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92bd00d403336dcb04a595
 • ID kategorii: 11752

☆ Power audio SONY MHCV13 (4548736108134) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw audio o szerokiej mocy Sony MHC-V13 BT czarny Jeszcze lepsza zabawa na imprezie pakiet MHC-V13 ma dużą moc, więc dynamika ulubionych utworów jest odczuwalna choćby z pokaźniejszej odległości. Twoi goście mogą tańczyć w rytm pulsującego oświetlenia głośnika, a do sterowania odtwarzaniem wystarczy Ci smartfon.

Nadaj imprezom nową jakość i spraw, żeby urodziny, specjalne okazje i nieplanowane spotkania upływały w festiwalowej atmosferze. Dzięki skutecznym głośnikom wysokotonowym i donośnemu basowi zapewnianemu przez technologię JET BASS BOOSTER Twoi goście mogą radować się mocnym dźwiękiem w całym pomieszczeniu.

nadzwyczajny dźwięk rozchodzący się po całym parkiecie drobny, kompaktowy pakiet MHC-V13 imponuje donośnym dźwiękiem zapewnianym przez dwa sprawne głośniki wysokotonowe i technologię JET BASS BOOSTER. Muzyka dobiegająca z przodu urządzenia niesie się szerzej i wyżej, a goście słyszą bogaty, czysty dźwięk.

Inne Rankingi:  głośnik pod prysznic

Z przodu zestawu znajdują się dwa skierowane do góry tubowe głośniki wysokotonowe o obfitej efektywności. Rozszerzają one scenę dźwiękową i rozszerzają poziom ciśnienia akustycznego skierowanego ku górze. Muzyka niesie się szerzej, dalej i wyżej, wypełniając całe wnętrze.

Zwężający się kanał bass reflex koncentruje przepływ powietrza tak, żeby bas był słyszalny i odczuwalny choćby z sporej odległości albo w tłumie. W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki Śpiewaj przy akompaniamencie ulubionych utworów.

pakiet MHC-V13 jest wyposażony w wejście mikrofonowe, dzięki temu nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania podczas imprez z karaoke. Do wejścia tego można jeszcze podłączyć gitarę i używać zestawu jako wzmacniacza gitarowego.

Do wyboru masz trzy tryby pracy: Clean zapewniający czysty dźwięk, Overdrive powodujący zniekształcenie dźwięku i Bass do gitary basowej. Fiestable – cała impreza w Twoich rękach instynktowna, przyjemna i nieskomplikowana w użyciu aplikacja Fiestable da Ci pełną kontrolę nad zestawem MHC-V13.

Aby jej wykorzystać, musisz najpierw pobrać aplikację Sony | Music Center. Następnie możesz sterować odtwarzaniem, światłami i innymi funkcjami z telefonu lub przy użyciu poleceń głosowych. Dzięki aplikacji Fiestable goście mogą dodawać do listy odtwarzania swoje ulubione utwory.

Pozwól im połączyć się z siecią Wi-Fi® i przesyłać muzykę ze smartfonów, a zabawa będzie się kręcić bez końca. Powalcz z gośćmi o tytuł króla albo królowej rankingu karaoke. Kto awansuje do pierwszej dziesiątki, może wpisać swoje imię i tytuł utworu na tablicę wyników.

Inne Rankingi:  głośnik basowy


Najtańsze zestawy power audio – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych zestawów power audio. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Power audio SONY MHCV13 (4548736108134) ☆

Power audio SONY MHCV13 (4548736108134) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Power audio SONY MHCV13 (4548736108134)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92bd00d403336dcb04a595
 • ID kategorii: 11752

☆ Power audio SONY MHCV13 (4548736108134) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw audio o dużej mocy Sony MHC-V13 BT czarny Jeszcze lepsza zabawa na imprezie pakiet MHC-V13 ma dużą moc, więc dynamika ulubionych utworów jest odczuwalna choćby z obszerniejszej odległości. Twoi goście mogą tańczyć w rytm pulsującego oświetlenia głośnika, a do sterowania odtwarzaniem wystarczy Ci smartfon.

Nadaj imprezom nową jakość i spraw, aby urodziny, specjalne okazje i nieplanowane spotkania upływały w festiwalowej atmosferze. Dzięki skutecznym głośnikom wysokotonowym i donośnemu basowi zapewnianemu poprzez technologię JET BASS BOOSTER Twoi goście mogą radować się mocnym dźwiękiem w całym pomieszczeniu.

idealny dźwięk rozchodzący się po całym parkiecie minimalny, kompaktowy pakiet MHC-V13 imponuje donośnym dźwiękiem zapewnianym poprzez dwa skuteczne głośniki wysokotonowe i technikę JET BASS BOOSTER. Muzyka dobiegająca z przodu urządzenia niesie się szerzej i wyżej, a goście słyszą bogaty, czysty dźwięk.

Z przodu zestawu znajdują się dwa skierowane do góry tubowe głośniki wysokotonowe o obfitej efektywności. Zwiększają one scenę dźwiękową i zwiększają poziom ciśnienia akustycznego skierowanego ku górze. Muzyka niesie się szerzej, dalej i wyżej, wypełniając całe pomieszczenie.

Inne Rankingi:  Mikrofon do telefonu Huawei

Zwężający się kanał bass reflex koncentruje przepływ powietrza tak, żeby bas był słyszalny i odczuwalny choćby z znacznej odległości albo w tłumie. W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki Śpiewaj przy akompaniamencie ulubionych utworów.

pakiet MHC-V13 jest wyekwipowany w wejście mikrofonowe, dzięki czemu genialnie stanie na wysokości zadania w trakcie imprez z karaoke. Do wejścia tego można dodatkowo podłączyć gitarę i używać zestawu jako wzmacniacza gitarowego.

Do wyboru masz trzy tryby pracy: Clean zapewniający czysty dźwięk, Overdrive powodujący zniekształcenie dźwięku i Bass do gitary basowej. Fiestable – cała impreza w Twoich rękach intuicyjna, przyjemna i nietrudna w użyciu aplikacja Fiestable da Ci pełną kontrolę nad zestawem MHC-V13.

Aby jej zastosować, musisz najpierw pobrać aplikację Sony | Music Center. Następnie możesz sterować odtwarzaniem, światłami i innymi funkcjami z telefonu lub przy użyciu poleceń głosowych. Dzięki aplikacji Fiestable goście mogą dodawać do listy odtwarzania swoje ulubione utwory.

Pozwól im zespolić się z siecią Wi-Fi® i przesyłać muzykę ze smartfonów, a zabawa będzie się kręcić bez końca. Powalcz z gośćmi o tytuł króla albo królowej rankingu karaoke. Kto awansuje do pierwszej dziesiątki, może wpisać swoje imię i tytuł utworu na tablicę wyników.