zestaw power audio

Ranking zestawów power audio – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zestawów power audio. Ranking zawierający polecane zestawy power audio jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Blaupunkt PS05 ☆

Głośnik Blaupunkt PS05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PS05
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61d09dfe5ecf79ab820e4b10
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PS05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Power Audio Blaupunkt PS05.2DB Karaoke System audio z Bluetooth i funkcją karaoke PS05.2DB. Przekonaj się już dziś jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze! NAJWAŻNIEJSZE właściwościWejście: AUXWyświetlacz: LEDKolorowe oświetlenie: Disco LEDMoc maksymalna: 800 WZasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 HzZasilanie bateryjne: zastosowany akumulator 12 V 4000 mAhCzas pracy na baterii: 3 hCzas ładowania: 3 hRadio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacjiEqualizer: Rock, Classic, Jazz, DanceFunkcja karaoke z bezprzewodowym mikrofonem w pakiecie Party Speaker PS05.2DBMarki Blaupunkt to doskonałe źródło dźwięku w każdych warunkach.

Nagłośni dużą imprezę, rozkręci gości na domowym parkiecie. Stanie na wysokości zadania także na wszelkiego rodzaju eventach albo szkoleniach.Ten wysokiej jakości, praktyczny głośnik będzie ponadto świetnym uzupełnieniem nieznacznej sali tanecznej lub treningowej.Maksymalna moc głośnika wynosząca 800 W, użycie najwyższej jakości materiałów i czysty, klarowny dźwięk, połączony z efektami świetlnymi i dodatkowymi funkcjami, takimi jak karaoke i radio FM, to wybuchowa mieszanka, która rozkręci każde przyjęcie i zapewni sporo radości.Co więcej, głośnik zaopatrzony został w zasilanie bateryjne, dzięki czemu bez przeszkód możesz zorganizować naprawdę rewelacyjną zabawę w plenerze.

zastosowany akumulator o napięciu 12 V i pojemności 4000 mAh umożliwia działanie głośnika przez 3 godziny bez przerwy. PS05.2DBUmożliwia słuchanie muzyki z wielu źródeł. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety.Znajdujący się na górnym panelu port USB, umożliwia użytkownikowi także odtwarzanie ulubionych plików audio, zapisanych na wszelkiego typu przenośnych pamięciach USB.Kolejnym przystępnym wejściem jest port AUX, dzięki któremu osiągalne jest podłączenie wszystkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy Fishman

Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszym obecnie formacie audio, czyli MP3.Urządzenie też wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania 40 stacji, co pozwala słuchać swojej ulubionej rozgłośni bez potrzeby każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

zastosowany equalizerDzięki equalizerowi oferującemu tryby rock, classic, jazz i dance, dźwięk można dopasować do swoich preferencji, a także obecnie słuchanego utworu. Oprócz tego urządzenie posiada odrębną regulację basów i sopranów wykonywaną za pomocą suwaków na górnym panelu.Funkcja karaokeWbudowana funkcja karaoke z załączonym bezprzewodowym mikrofonem pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni mnóstwo frajdy, równocześnie dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!Efekty świetlneWynieś imprezę na wyższy poziom z efektami świetlnymi LED Disco Lights (7 trybów LED + tryb samoczynny, w którym 7 kolorów zmienia się naprzemiennie, a także tryb OFF).

Rozświetl wnętrze wieloma pulsującymi kolormi i stwórz prawdziwą atmosferę dyskoteki w zaciszu własnego domu. Daj się ponieść muzyce!Wygoda użytkowaniaUrządzeniem można komfortowo sterować za pomocą dołączonego pilota.

za pomocą specjalnych wgłębień można go także swobodnie przenieść, a potężna kompozycja gwarantuje jednostajną pozycję sprzętu na każdej płaskiej powierzchni, zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.Przekonaj się już dziś jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze!

SPECYFIKACJA technologicznABluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP)Odtwarzacz USBOdtwarzanie plików MP3/WMARadio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacjiEqualizer: Rock, Classic, Jazz, DanceFunkcja karaoke z bezprzewodowym mikrofonem w zestawiePilot zdalnego sterowaniaWejście AUXWyświetlacz LEDKolorowe oświetlenie Disco LEDMoc maksymalna: 800 WZasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 HzZasilanie bateryjne: wbudowany akumulator 12 V 4000 mAhCzas pracy na baterii: 3 hCzas ładowania: 3 hWymiary: 210 (szer.) x 610 (wys.) x 300 (gł.) mmWaga: 7,5 kg

Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy gembird


Najtańsze zestawy power audio – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych zestawów power audio. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Blaupunkt PS05 ☆

Głośnik Blaupunkt PS05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Głośnik Blaupunkt PS05
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61d09dfe5ecf79ab820e4b10
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Blaupunkt PS05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik Power Audio Blaupunkt PS05.2DB Karaoke System audio z Bluetooth i funkcją karaoke PS05.2DB. Przekonaj się już dziś jak należycie może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze! NAJWAŻNIEJSZE atrybutyWejście: AUXWyświetlacz: LEDKolorowe oświetlenie: Disco LEDMoc maksymalna: 800 WZasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 HzZasilanie bateryjne: zaimplementowany akumulator 12 V 4000 mAhCzas pracy na baterii: 3 hCzas ładowania: 3 hRadio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacjiEqualizer: Rock, Classic, Jazz, DanceFunkcja karaoke z bezprzewodowym mikrofonem w komplecie Party Speaker PS05.2DBMarki Blaupunkt to wspaniałe źródło dźwięku w każdych warunkach.

Nagłośni dużą imprezę, rozkręci gości na domowym parkiecie. Stanie na wysokości zadania także na wszelkiego typu eventach albo szkoleniach.Ten wysokiej jakości, poręczny głośnik będzie na dodatek perfekcyjnym uzupełnieniem niepokaźnej sali tanecznej albo treningowej.Maksymalna moc głośnika wynosząca 800 W, zastosowanie najwyższej jakości materiałów i czysty, krystaliczny dźwięk, połączony z efektami świetlnymi oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak karaoke i radio FM, to wybuchowa mieszanka, która rozkręci każde przyjęcie i zapewni niemało radości.Co więcej, głośnik wyekwipowany został w zasilanie bateryjne, dzięki czemu bez przeszkód możesz zorganizować naprawdę perfekcyjną zabawę w plenerze.

wbudowany akumulator o napięciu 12 V i objętości 4000 mAh pozwala na działanie głośnika poprzez 3 godziny bez przerwy. PS05.2DBUmożliwia słuchanie muzyki z wielu źródeł. Zastosowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki z sprzętów mobilnych takich jak smartfony czy tablety.Znajdujący się na górnym panelu port USB, pozwala na użytkownikowi także odtwarzanie ulubionych plików audio, zapisanych na wszelkiego typu mobilnych pamięciach USB.Kolejnym przystępnym wejściem jest port AUX, dzięki któremu osiągalne jest podłączenie wszystkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku.

Inne Rankingi:  głośnik mobilny lg

Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszym aktualnie formacie audio, czyli MP3.Urządzenie także zastosowany tuner FM z możliwością zapamiętania 40 stacji, co pozwala słuchać swojej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

wbudowany equalizerDzięki equalizerowi proponującemu tryby rock, classic, jazz oraz dance, dźwięk można dopasować do swoich preferencji oraz obecnie słuchanego utworu. Oprócz tego urządzenie ma odrębną regulację basów i sopranów wykonywaną przy pomocy suwaków na górnym panelu.Funkcja karaokeWbudowana funkcja karaoke z dołączonym bezprzewodowym mikrofonem pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni dużo frajdy, równocześnie dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!Efekty świetlneWynieś imprezę na wyższy poziom z efektami świetlnymi LED Disco Lights (7 trybów LED + tryb automatyczny, w którym 7 barw zmienia się naprzemiennie i tryb OFF).

Rozświetl pomieszczenie wieloma pulsującymi barwami i stwórz prawdziwą atmosferę dyskoteki w zaciszu własnego domu. Daj się ponieść muzyce!Wygoda używaniaUrządzeniem można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota.

przy pomocy specjalnych wgłębień można go w dodatku luźno przenieść, a solidna budowa zapewnia stabilną pozycję sprzętu na każdej płaskiej powierzchni, równocześnie w pozycji poziomej, jak i pionowej.Przekonaj się już dziś jak prawidłowo może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze!

SPECYFIKACJA technologicznABluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP)Odtwarzacz USBOdtwarzanie plików MP3/WMARadio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacjiEqualizer: Rock, Classic, Jazz, DanceFunkcja karaoke z bezprzewodowym mikrofonem w zestawiePilot zdalnego sterowaniaWejście AUXWyświetlacz LEDKolorowe oświetlenie Disco LEDMoc maksymalna: 800 WZasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 HzZasilanie bateryjne: zaimplementowany akumulator 12 V 4000 mAhCzas pracy na baterii: 3 hCzas ładowania: 3 hWymiary: 210 (szer.) x 610 (wys.) x 300 (gł.) mmWaga: 7,5 kg