Biały telewizor

Ranking białych Telewizorów – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych „białych „telewizorów typu frame. Ranking zawierający polecane białe telewizory jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Samsung QE32LS03 ☆

TV LED Samsung QE32LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE32LS03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef9d4018e441af01152ff59
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE32LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Obraz bez refleksów
Matowa warstwa Ekranu

dzisiaj możesz w pełni skoncentrować się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia. Matowa powłoka Ekranu powoduje, iż światło nienaturalne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci cieszyć się ulubionym serialem w najbardziej słoneczny dzień, a także podziwiać niewidoczne dotąd szczegóły i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

*Pierwsza Matowa warstwa ekranu potwierdzona dokumentem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories)

Telewizor oprawiony w ramkę Design Obrazu

Zapomnij o klasycznych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na wyszukany i nowoczesny design, który pokazuje się niczym obraz podkreślający aranżacja Twojego domu.

Personalizacja dzięki wymiennym ramkom Wymienna Ramka

dostosuj ramkę The Frame do swojego wnętrza. Wymienne ramki są magnetyczne, więc ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd The Frame, gdy tylko masz ochotę.

*Wymienne ramki są sprzedawane osobno.

Wyświetlanie dzieł sztuki Tryb Sztuka

Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spomiędzy zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać choćby wtedy, gdy jest wyłączony.

Design
Wszechstronny stojak Ustawienie podstawowe

Ustaw The Frame w orientacji poziomej, by oglądać ulubione filmy i programy telewizyjne i podziwiać olśniewające krajobrazy.

Wszechstronny stojak Odchylenie

przystosuj nóżki stojaka tak, aby nieco odchylić go do tyłu – to wyśmienite ustawienie do eksponowania dzieł sztuki w niewielkich pomieszczeniach.

Wszechstronny stojak Ustawienie pionowe

Gdy chcesz prezentować przepiękne portrety, po prostu obróć The Frame tak, aby ustawić telewizor w orientacji pionowej

Zamontowany równolegle do ściany dobrany Uchwyt w zestawie z The Frame

genialne dostosowanie telewizora do ściany sprawi, że twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz

Sztuka
kolekcja dzieł sztuki ze światowych galerii Art Store

Stwórz swoją prywatną kolekcję wyjątkowych obrazów - do wyboru masz aż ponad 1600 dzieł sztuki pochodzących z najistotniej lubianych galerii na świecie. Z Art Store zyskujesz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych dzieł na świecie, w tym sztuki konwencjonalnej, sztuki nowoczesnej, a także zachwycających fotografii i grafik. Wybierz swoje ulubione i ustaw je jako spersonalizowaną kolekcję.

*Aby radować się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wspomnienia oprawione w ramkę Moja kolekcja

Z The Frame możesz codziennie wracać wspomnieniami do chwil uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne lub ulubione zdjęcia - wystarczy, iż prześlesz je na telewizor za pomocą telefonu albo USB. The Frame posiada 16 GB wbudowanej pamięci, co umożliwia przechowywanie nawet ponad 5000 fotografii.

* Własne fotografie przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. *Aby uzyskać najkorzystniejsze rezultaty w trakcie wyświetlania własnych fotografii, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. *
dobranie do własnego stylu Passe-partout

Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw, by wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze lepiej komponowały się z Twoją przestrzenią.

Ciesz się sztuką o każdej porze detektor światła

Za sprawą czujnika światła dzieła wyglądają dokładnie tak, jak powinny. Lokalizuje on natężenie światła otoczenia i automatycznie optymalizuje jasność ekranu i tonację barw, gwarantując naturalność obrazu

Jakość obrazu
Miliard genialnych kolorów 100% Natężenie kolorów (dzięki technice Quantum Dot)

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni, które będą idealne choćby przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie barw zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Smart
intuicyjne centrum zarządzania Nowy Smart Hub

lepszy układ Smart Hub jest jeszcze bardziej instynktowny w stosowaniu - dzisiaj spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki.


☆ TV LED Samsung QE43LS03 ☆

TV LED Samsung QE43LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE43LS03
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95ee5a82fff0c21148fcea
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE43LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED 4K Smart TV (2021) Personalizacja przypasowana do potrzeb Zapomnij o konwencjonalnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na stylowy i postępowy design, który pokazuje się niczym obraz, podkreślający wygląd Twojego domu.

Wymienne ramki dają wspaniałą możliwość zmiany aranżacji wnętrza drobnym kosztem.Wymienna Ramka. Więcej odcieni, więcej stylów, więcej Ciebie. Dobierz design innowacyjny / klasyczny kolor ramki telewizora Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED do stylu swego wnętrza.

Dzięki prostej w użyciu aplikacji za pomocą magnesu, możesz łatwo zmieniać aranżacje w zależności od potrzeb. Przypasowany Uchwyt. Przypasowany Uchwyt powoduje, iż The Frame jest zamontowany równolegle do ściany niczym prawdziwy obraz.

Po zamontowaniu możesz regulować kąt nachylenia telewizora za pomocą obrotowego wspornika lub skorzystać z opcji trybu portretowego i zawiesić The Frame w pionie. *Wymienne ramki są sprzedawane osobno.

dostępność stylów i barw ramek może się różnić w zależności od wymiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ innowacyjny jest kompatybilny z kolekcją telewizorów The Frame od 43"" do 75"", dostępne kolory to Biel, Jasne Drewno, a także Ciemne Drewno.

rodzaj konwencjonalny jest kompatybilny z modelami 65 "i 55"; występuje w dwóch kolorach - Ceglany i Biel. * dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i rodzaju ściany.

* między ścianą a telewizorem może wystąpić drobna szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi lub jeśli instalacja została wykonana nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od wymiaru towaru.

* Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32"" albo 43"" z przypasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest realny w wersji stojącej. Telewizor w Twoim stylu Potęga minimalizmu.

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym kablem minimalizuje plątaninę kabli i zezwala na podłączenie telewizora Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED do innych urządzeń za pomocą jednego przewodu, który łączy urządzenie z Modułem One Connect.

Wszystkie kable pozostają ukryte, a Ty zyskujesz czystą przestrzeń i ład w salonie. Do zestawu załączona jest wersja o długości 5m, 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny przewód jest sprzedawany oddzielnie.

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce. Moduł One Connect. Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej je wszystkie pod kontrolą. Moduł One Connect postaw obok TV.Regulacja wysokości telewizora.

dopasuj wysokość i odstęp pomiędzy podstawą a ramą telewizora tak, aby jak najlepiej wpisał się w Twoja przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci idealnie wkomponować soundbar lub inne urządzenia tuż pod telewizorem.

Elegancja i styl. Ze Stojakiem Studio możes...


☆ TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame ☆

TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Allview
 • Nazwa produktu: TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635052cd2da47cbf4eae229f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[html]bezbłędny obraz będzie dzisiaj w Twoim domu. Dzięki innowacyjnym technologiom telewizory Allview zezwalają na oglądanie ulubionych programów w dowolnym momencie. Każda scena zostanie odtworzona w genialnych kolorach i szczegółach.

Niezależnie od tego, czy oglądasz film, reality show, czy wydarzenie sportowe, przed telewizorem uzyskasz niesłychane wrażenia wizualne.[/html]


☆ TV LED Samsung QE75LS03 ☆

TV LED Samsung QE75LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75LS03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb404e62da47c49b9c16d45
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Galeria sztuki twoja przestrzeń technologia qled usługi specyfikacja technologiczna Sztuka do podziwiania. TV do oglądania. * Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

* Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio przystępny jest dla przekątnych: 43", 50", 55", 65". Design ramy obrazu Wymienna rama Tryb Sztuka technologia QLED GALERIA SZTUKI Zaprojektowany, żeby wyglądem przypominał ramę obrazu Design ramy obrazu Telewizor, który wygląda jak obraz.

Zaprojektowany został tak, aby jak najlepiej wtapiał się w aranżacja wnętrza. Jego innowacyjna rama akcentuje unikatowy charakter prezentowanego dzieła, a także pomieszczenia, w którym się znajduje. The Frame to nie tylko telewizor, który upiększa przestrzeń, lecz i dzieło sztuki, które staje się elementem Twojej prywatnej galerii.

Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki Tryb Sztuka przejrzyj nowy sposób prezentowania dzieł i ciesz się prywatną galerią sztuki w Twoim salonie - od znanych arcydzieł po Twoje własne fotografie.

Włączony telewizor perfekcyjnie dopasowuje się do wnętrza, zaś wyłączony - przechodzi w Tryb Sztuki i zamienia się w prawdziwe dzieło. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie Art Store Art Store to miejsce z nieszablonowymi pracami znanych i uznanych artystów. Kupując The Frame masz dostęp do przeróżnych galerii - od konwencjonalnych po współczesne.

Rozpocznij gratisowy okres próbny, a przekonasz się ile fantastycznych obrazów proponuje Art Store. * Art Store może nie być dostępny w niektórych krajach.* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Największa na świecie kolekcja dzieł sztuki – na Twoim telewizorze Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie samoczynny wybór dzieł The Frame to telewizor inteligentny. Zapamiętuje to co uwielbiasz i samoczynnie podsuwa Ci prace, które z przyjemnością zobaczyłbyś na swej ścianie.

Bądź na bieżąco z trendami, śledź lubianych artystów i świeże dzieła. * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła Twoja seria Twórz swoje własne, personalizowane kolekcje, a następnie prezentuj je jak na wystawie w galerii.

Wybierz dzieła i pogrupuj je przez dodanie do ulubionych, żeby wszystkie znalazły się w jednym miejscu. * Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych żeby umożliwić ulepszone zrozumienie omawianych zagadnień.

Opraw w ramy ulubione chwile Moja seria zdjęcia z wycieczki, radosne chwile z dzieciństwa czy rdzinne portrety wyświetlane na telewizorze? Nic prostszego! Po prostu prześlij zdjęcia na The Frame za pośrednictwem telefonu lub zgraj poprzez USB.

* Osobiste fotografie przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów posiadających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) albo wyższą. * Dotyczy tylko sprzętów kompatybilnych.

Dodaj do swych fotografii artystyczne filtry Filtry teraz masz dostęp aż do sześciu filtrów które zmienią Twoje fotografie w prawdziwe dzieło sztuki. Dodaj im charakteru wybierając opcje tak, aby jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Twoja sztuka – tak, jak chcesz Możliwości prezentacji The Frame posiada jeszcze więcej opcji do prezentowania. Dla udoskonalonej personalizacji Tryb Sztuka wzbogacony został o 7 rozmaitych układów oraz paletę 10 kolorów do wyboru.

Skonfiguruj galerię tak, żeby pasowała do Twojego nastroju, a także wnętrza. Ciesz się sztuką o każdej porze sensor jasności czujka jasności w The Frame sprawia, iż wyświetlane obrazy wyglądają szczególnie realistycznie.

lokalizuje on natężenie światła otoczenia i automatycznie optymalizuje jasność ekranu oraz tonację odcieni, gwarantując naturalność obrazu równocześnie w dzień, jak i w nocy. * detektor jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”. Lokalizuje Twoją obecność sensor ruchu Oszczędzaj prąd i wyświetlaj obrazy tylko wtedy, gdy jesteś w pomieszczeniu.

sensor ruchu wykrywa Twoją występowanie i wyświetla na ekranie telewizora dzieła sztuki, byś mógł się nimi cieszyć, kiedy jesteś w pokoju. A gdy go opuścisz, urządzenie samo się wyłączy. * czujnik ruchu działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Funkcja czujnik Ruchu nie jest dostępna dla The Frame 32”. TWOJA PRZESTRZEŃ przypasuj do swojego stylu Wymienna rama dostosuj ramę The Frame do Twojego stylu.

W ofercie występują one w najróżniejszych kolorach, dlatego łatwo dobierzesz tę, która najlepiej współgra z Twoim pomieszczeniem, stylem lub prezentowanym dziełem sztuki – za sprawą magnesów, ramę bez najmniejszego problemu możesz założyć lub zdjąć i wymienić na inną.

* Wymienne ramy sprzedawane osobno.


☆ TV LED Samsung QE50LS03 ☆

TV LED Samsung QE50LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE50LS03
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea7ee628e441a62558726a4
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE50LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Galeria sztuki twoja przestrzeń technologia qled usługi specyfikacja technologiczna Sztuka do podziwiania. TV do oglądania. * Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

* Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43", 50", 55", 65". Design ramy obrazu Wymienna rama Tryb Sztuka technologia QLED GALERIA SZTUKI Zaprojektowany, żeby wyglądem przypominał ramę obrazu Design ramy obrazu Telewizor, który wygląda jak obraz.

Zaprojektowany został tak, żeby jak najlepiej wtapiał się w aranżacja wnętrza. Jego innowacyjna rama podkreśla wyjątkowy charakter prezentowanego dzieła oraz pomieszczenia, w którym się znajduje. The Frame to nie tylko telewizor, który upiększa przestrzeń, lecz i dzieło sztuki, które staje się elementem Twojej prywatnej galerii.

Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki Tryb Sztuka przejrzyj nowy sposób prezentowania dzieł i ciesz się prywatną galerią sztuki w Twoim salonie - od znanych arcydzieł po Twoje własne fotografie.

Włączony telewizor genialnie dostosowuje się do pomieszczenia, zaś wyłączony - przechodzi w Tryb Sztuki i zamienia się w prawdziwe dzieło. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio przystępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie Art Store Art Store to miejsce z unikatowymi pracami znanych i renomowanych artystów. Nabywając The Frame masz dostęp do różnorodnych galerii - od tradycyjnych po współczesne.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny, a przekonasz się ile fantastycznych obrazów oferuje Art Store. * Art Store może nie być dostępny w niektórych krajach.* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Największa na świecie linia dzieł sztuki – na Twoim telewizorze Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie samoczynny wybór dzieł The Frame to telewizor inteligentny. Zapamiętuje to co lubisz i automatycznie podsuwa Ci prace, które z przyjemnością zobaczyłbyś na swej ścianie.

Bądź na bieżąco z trendami, śledź popularnych artystów i świeże dzieła. * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła Twoja seria Twórz swoje własne, personalizowane kolekcje, a następnie prezentuj je jak na wystawie w galerii.

Wybierz dzieła i pogrupuj je przez dodanie do ulubionych, by wszystkie znalazły się w jednym miejscu. * Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych aby umożliwić udoskonalone zrozumienie omawianych zagadnień.

Opraw w ramy ulubione chwile Moja linia fotografie z wycieczki, radosne chwile z dzieciństwa czy rdzinne portrety wyświetlane na telewizorze? Nic prostszego! Po prostu prześlij fotografie na The Frame za pośrednictwem telefonu lub zgraj poprzez USB.

Inne Rankingi:  Telewizor Toshiba 49 cali

* Osobiste fotografie przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów posiadających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) albo wyższą. * Dotyczy tylko sprzętów kompatybilnych.

Dodaj do swoich fotografii artystyczne filtry Filtry dzisiaj masz dostęp aż do sześciu filtrów które zmienią Twoje zdjęcia w prawdziwe dzieło sztuki. Dodaj im charakteru wybierając opcje tak, by jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Twoja sztuka – tak, jak chcesz Możliwości prezentacji The Frame posiada jeszcze więcej opcji do prezentowania. Dla ulepszonej personalizacji Tryb Sztuka wzbogacony został o 7 różnych układów, a także paletę 10 barw do wyboru.

Skonfiguruj galerię tak, by pasowała do Twojego nastroju oraz wnętrza. Ciesz się sztuką o każdej porze sensor jasności czujka jasności w The Frame powoduje, że wyświetlane obrazy wyglądają wyjątkowo realistycznie.

namierza on natężenie światła otoczenia i automatycznie optymalizuje jasność ekranu oraz tonację odcieni, gwarantując naturalność obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. * sensor jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”. Wykrywa Twoją obecność czujnik ruchu Oszczędzaj prąd i wyświetlaj obrazy tylko wtedy, gdy jesteś w pomieszczeniu.

czujnik ruchu lokalizuje Twoją występowanie i wyświetla na ekranie telewizora dzieła sztuki, byś mógł się nimi radować, kiedy jesteś w pokoju. A gdy go opuścisz, urządzenie samo się wyłączy. * czujka ruchu działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Funkcja czujnik Ruchu nie jest przystępna dla The Frame 32”. TWOJA PRZESTRZEŃ dostosuj do swego stylu Wymienna rama przypasuj ramę The Frame do Twojego stylu.

W ofercie występują one w przeróżnych kolorach, dlatego prosto dobierzesz tę, która najlepiej współgra z Twoim pomieszczeniem, stylem lub prezentowanym dziełem sztuki – za sprawą magnesów, ramę bez najmniejszego problemu możesz założyć albo zdjąć i wymienić na inną.

* Wymienne ramy sprzedawane osobno.


☆ TV LED Allview 50EPLAY6100-U ☆

TV LED Allview 50EPLAY6100-U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Allview
 • Nazwa produktu: TV LED Allview 50EPLAY6100-U
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fce526582fff0b16d96564b
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Allview 50EPLAY6100-U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[html]nieskazitelny obraz będzie teraz w Twoim domu. Dzięki nowoczesnym technologiom telewizory Allview umożliwiają oglądanie ulubionych programów w dowolnym momencie. Każda scena zostanie odtworzona w wspaniałych kolorach i szczegółach.

Bez względu na to, co oglądasz – film, reality show czy zawody sportowe – zapewnisz sobie nieprzeciętne wrażenia wizualne przed telewizorem.[/html]


☆ TV LED Samsung QE55LS03 ☆

TV LED Samsung QE55LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55LS03
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95ee3682fff0c21148fcd3
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor w Twoim stylu

Najważniejsze parametry

Matowa powłoka Ekranu

Design Obrazu

Wymienna Ramka

Tryb Sztuka

Obraz bez refleksów

Matowa powłoka Ekranu

teraz możesz w pełni skupić się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia. Matowa warstwa Ekranu sprawia, że światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci cieszyć się ulubionym serialem w najbardziej słoneczny dzień oraz podziwiać niewidoczne dotąd szczegóły i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

* Pierwsza Matowa powłoka ekranu potwierdzona dokumentem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories).

Telewizor oprawiony w ramkę

Design Obrazu

Zapomnij o klasycznych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na szykowny i nowoczesny design, który ukazuje się niczym obraz uwydatniający aranżacja Twojego domu.

Personalizacja dzięki wymiennym ramkom

Wymienna Ramka

przypasuj ramkę The Frame do wnętrza albo po prostu wybierz swój ulubiony kolor. Wymienne ramki są magnetyczne, dzięki czemu ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd swego The Frame zawsze, gdy tylko masz na to ochotę.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i barw ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.
* Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ postępowy jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 85", dostępne barwy to Biel, Jasne Drewno. Ciemne Drewno oraz Beżowy, wariant konwencjonalny jest kompatybilny z modelami 65 ”i 55”; występuje w dwóch kolorach - Ceglany, a także Biel.

Wyświetlanie dzieł sztuki

Tryb Sztuka

Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

* by uzyskać dostęp do pełnego wyboru dzieł sztuki wymagana jest subskrypcja Art Store. Opłaty dotyczą usługi subskrypcji. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
* Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

linia dzieł sztuki ze światowych galerii

Art Store

Stwórz swoją prywatną kolekcję unikatowych obrazów - do wyboru masz aż ponad 1600 dzieł sztuki pochodzących z najistotniej cenionych galerii na świecie. Z Art Store zyskujesz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych dzieł na świecie, w tym sztuki konwencjonalnej, sztuki nowoczesnej, a także olśniewających fotografii i grafik. Wybierz swoje ulubione i ustaw je jako spersonalizowaną serię.

*cieszyć się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wspomnienia oprawione w ramkę

Moja seria

Z The Frame możesz codziennie wracać wspomnieniami do chwil uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne lub ulubione fotografie - wystarczy, iż prześlesz je na telewizor przy pomocy telefonu albo USB. The Frame ma 16 GB wbudowanej pamięci, co pozwala na przechowywanie choćby ponad 5000 zdjęć.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości.
* by uzyskać najkorzystniejsze rezultaty podczas wyświetlania własnych fotografii, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą.
* Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi.
* Tylko kompatybilne urządzenia.

dobranie do własnego stylu

Passe-partout

Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw, by wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze lepiej komponowały się z Twoją przestrzenią.

Aktywna reakcja na otoczenie

Czujniki Trybu Sztuka

The Frame zawsze gwarantuje najlepsze i najbardziej optymalne warunki wyświetlania obrazów, dzięki 2 czujnikom. Kiedy jesteś w pobliżu, czujnik ruchu namierza Twoją obecność i włącza ekran, byś mógł cieszyć się sztuką, a gdy opuszczasz wnętrze - The Frame wyłącza się i oszczędza energię. Sensor światła potrafi reagować na zmieniające się wokół oświetlenie i automatycznie reguluje jasność, a także barwy wyświetlacza tak, żeby prezentowane dzieło sztuki za każdym razem wyglądało jak najlepiej.

* czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka.

* Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Zamontowany równolegle do ściany

dobrany Uchwyt

znakomite dostosowanie telewizora do ściany sprawi, iż twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz.

* Przestrzeń pomiędzy tyłem telewizora a ścianą może się różnić w zależności od instalacji i rodzaju ściany.

Regulacja wysokości telewizora

regulowana Podstawa

dostosuj wysokość i odstęp między podstawą a ramą telewizora tak, by jak najlepiej wpisał się w Twoją przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci doskonale wkomponować soundbar lub inne urządzenia tuż pod telewizorem.

* Soundbar jest sprzedawany osobno.
* Zakres regulacji wysokości podstawy wynosi 25 mm. Szczegółowe rozmiary produktu można znaleźć w specyfikacji.


☆ TV LED Samsung QE65LS03 ☆

TV LED Samsung QE65LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65LS03
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95ee3982fff0c21148fcd6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor QLED Samsung The Frame QE65LS03B 65" 4K Telewizor z matową warstwą ekranu, a także trybem sztuka to postępowy i elegancki design który wyróżni wystrój każdego domu. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Przekątna ekranu: 65"obudowy i podstawy: Czarny Częstotliwość odświeżania: 120Hz Rozdzielczość: 3,840 x 2,160 Matowa warstwa Antyrefleksyjna Procesor obrazu: Procesor AI Quantum 4K PQI (Picture Quality Index): 3500 Kontrast: Dual LED Tryb filmowy Inteligentna kalibracja Funkcja Adaptacji Dźwięku+ Kompatybilność z Systemami Multiroom System operacyjny: Tizen™ SmartThings Tryb Sztuka sensor Eco rodzaj głośników: 2.0.2CH Bluetooth Audio Kompatybilność z Systemami Multiroom videorozmowy: Google Meet zastosowany WLAN: (WiFi5) automatyczne wyłączanie zasilania Obraz bez refleksów - Matowa powłoka Ekranu teraz możesz w pełni skupić się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia.

Matowa warstwa Ekranu sprawia, że światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci cieszyć się ulubionym serialem w najmocniej słoneczny dzień i podziwiać niewidoczne dotąd detale i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

Telewizor oprawiony w ramkę - Design Obrazu Zapomnij o tradycyjnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na stylowy i progresywny design, który prezentuje się niczym obraz akcentujący aranżacja Twojego domu.

dostosuj ramkę The Frame do swojego wnętrza. Wymienne ramki są magnetyczne, więc ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd The Frame, gdy tylko masz ochotę* *Wymienne ramki są sprzedawane osobno.

Wyświetlanie dzieł sztuki - Tryb Sztuka Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spomiędzy zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

Stwórz własna serię obrazów- do wyboru masz ponad 2000 dzieł sztuki pochodzących a najbardziej uznanych galerii na świecie. Sensor poziomu jasności czujka poziomu jasności automatycznie lokalizuje światło w pomieszczeniu, dostosowując jasność koloru dzieła tak, by zachować jego oryginalny wygląd.

dopasuj wyświetlane obrazy do własnego stylu Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spomiędzy 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw by wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze bardziej komponowany se z twoja przestrzenią.

Z The Frame możesz codziennie wracać do wspomnień uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne albo ulubione fotografie. Aktywna reakcja na otoczenie The Frame zagwarantuje najkorzystniejsze i najbardziej trafne warunki wyświetlania dzięki 2 czujnikom.

Kiedy jesteś a pobliżu czujnik ruchu lokalizuje Twoja obecność i włącza wyświetlacz, gdy opuszczasz pokój- wyłączy się i oszczędza energię. Telewizor płasko przylegający do ściany- przypasowany uchwyt świetne dobranie telewizora do ściany sprawi, ze telewizor zaprezentuje się lepiej w Twoim wnętrzu.

Regulacja odległości pomiędzy rama a podstawą telewizora dopasuj wysokość i odstęp pomiędzy podstawą a rama telewizora, tak aby lepiej wpisywał siw w Twoja przestrzeń. Dostosowywana wysokość pozwoli Ci wspaniale wkomponować soundbar lub inne urządzenie pod telewizor.

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla oczu Funkcja umożliwia automatyczne dobranie obrazu oraz temperatury barw w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła.

dzięki temu obraz będzie bardziej przychylny dla oczu, zmniejszy się podatność na zmęczenie oczu. Skalowanie do 4K dzięki nienaturalnej inteligencji- procesor Al Quantum 4K Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor Al istotnie dokładnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści a inteligentne skalowanie zagwarantuje zachwycającą rozdzielczość.

Miliard idealnych kolorów- natężenie barw dzięki technice Quantum Dot Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem barw, które będą nieprzeciętne nawet przy najwyższej jasności obrazu.

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie Multi View Oglądaj telewizję i treści ze smartfona w tym samym czasie na jednym ekranie. Dźwięk Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem.

wbudowany system głośników 2.0.2 wraz z technologią Dolby Atmos pozwoli Ci poznać realistycznego dźwięku przestrzennego. Q-Symphony Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk dla jeszcze intensywnych wrażeń.

Odpakuj The Frame The Frame sprzedawany jest w komplecie z dostosowanym Uchwytem, Jednym Prawie Niewidocznym kablem I Modułem One Connect, aby umożliwić szybką instalację I metamorfozę Twojej przestrzeni.

The Fram dobrany Uchwyt Jeden Prawie N


☆ TV LED Samsung QE85LS03 ☆

TV LED Samsung QE85LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85LS03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61d467fe2da47ca2d10416dd
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor w Twoim stylu

Najważniejsze cechy

Matowa powłoka Ekranu

Design Obrazu

Wymienna Ramka

Tryb Sztuka

Obraz bez refleksów

Matowa powłoka Ekranu

dzisiaj możesz w pełni skoncentrować się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia. Matowa powłoka Ekranu sprawia, że światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci radować się ulubionym serialem w najbardziej słoneczny dzień i podziwiać niewidoczne dotąd szczegóły i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

* Pierwsza Matowa warstwa ekranu potwierdzona atestem Glare Free poprzez UL (Underwriters Laboratories).

Telewizor oprawiony w ramkę

Design Obrazu

Zapomnij o klasycznych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na wysmakowany i innowacyjny design, który ukazuje się niczym obraz eksponujący wygląd Twojego domu.

Personalizacja dzięki wymiennym ramkom

Wymienna Ramka

przystosuj ramkę The Frame do wnętrza albo po prostu wybierz swój ulubiony kolor. Wymienne ramki są magnetyczne, dzięki czemu ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd swego The Frame za każdym razem, gdy tylko masz na to ochotę.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Przystępność stylów i barw ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.
* Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od rodzaju ramki. Rodzaj innowacyjny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 85", przystępne kolory to Biel, Jasne Drewno. Ciemne Drewno oraz Beżowy, wariant konwencjonalny jest kompatybilny z modelami 65 ”i 55”; występuje w dwóch kolorach - Ceglany oraz Biel.

Wyświetlanie dzieł sztuki

Tryb Sztuka

Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spomiędzy zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

* by uzyskać dostęp do pełnego wyboru dzieł sztuki wymagana jest subskrypcja Art Store. Opłaty dotyczą usługi subskrypcji. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
* Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

seria dzieł sztuki ze światowych galerii

Art Store

Stwórz swoją prywatną serię wyjątkowych obrazów - do wyboru masz aż ponad 1600 dzieł sztuki pochodzących z najistotniej cenionych galerii na świecie. Z Art Store zyskujesz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych dzieł na świecie, w tym sztuki klasycznej, sztuki postępowej i olśniewających fotografii i grafik. Wybierz swoje ulubione i ustaw je jako spersonalizowaną kolekcję.

*cieszyć się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wspomnienia oprawione w ramkę

Moja seria

Z The Frame możesz codziennie wracać wspomnieniami do chwil uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne lub ulubione fotografie - wystarczy, iż prześlesz je na telewizor za pomocą telefonu lub USB. The Frame ma 16 GB zaimplementowanej pamięci, co pozwala na przechowywanie nawet ponad 5000 zdjęć.

* Własne fotografie przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości.
* by uzyskać najlepsze rezultaty w trakcie wyświetlania własnych fotografii, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) albo wyższą.
* Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi.
* Tylko kompatybilne urządzenia.

przypasowanie do własnego stylu

Passe-partout

Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw, aby wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze lepiej komponowały się z Twoją przestrzenią.

Aktywna reakcja na otoczenie

Czujniki Trybu Sztuka

The Frame za każdym razem zagwarantuje najkorzystniejsze i najszczególniej adekwatne warunki wyświetlania obrazów, dzięki 2 czujnikom. Kiedy jesteś w pobliżu, czujka ruchu wyłapuje Twoją występowanie i włącza ekran, byś mógł cieszyć się sztuką, a gdy opuszczasz wnętrze - The Frame wyłącza się i oszczędza energię. Sensor światła potrafi reagować na zmieniające się wokół oświetlenie i automatycznie reguluje jasność oraz odcienie wyświetlacza tak, aby prezentowane dzieło sztuki zawsze wyglądało jak najlepiej.

* sensor ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka.

* Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Zamontowany równolegle do ściany

przypasowany Uchwyt

Inne Rankingi:  Niewidzialny telewizor

doskonałe przypasowanie telewizora do ściany sprawi, iż twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz.

* Przestrzeń między tyłem telewizora a ścianą może się różnić w zależności od instalacji i rodzaju ściany.

Regulacja wysokości telewizora

regulowana Podstawa

przystosuj wysokość i odstęp między podstawą a ramą telewizora tak, żeby jak najlepiej wpisał się w Twoją przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci nadzwyczajnie wkomponować soundbar albo inne urządzenia tuż pod telewizorem.

* Soundbar jest sprzedawany osobno.
* Zakres regulacji wysokości podstawy wynosi 25 mm. Szczegółowe wymiary artykułu można znaleźć w specyfikacji.

Obrót TV o 90˚

Obrotowy Uchwyt

Zmieniaj swój telewizor w pionowy obraz i odmieniaj swoją przestrzeń. Baw się wyświetlając galerię fotografii albo obrazy w trybie Ambient w pionowym położeniu tak, jak zostały stworzone.


Najtańsze białe Telewizory – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych „białych” telewizorów. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame ☆

TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Allview
 • Nazwa produktu: TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 635052cd2da47cbf4eae229f
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Allview Allview QL43ePLAy6100-U (109cm) BLAck MeTallic Frame - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[html]nieskazitelny obraz będzie dzisiaj w Twoim domu. Dzięki progresywnym technologiom telewizory Allview umożliwiają oglądanie ulubionych programów w dowolnym momencie. Każda scena zostanie odtworzona w idealnych kolorach i szczegółach.

Niezależnie od tego, czy oglądasz film, reality show, czy wydarzenie sportowe, przed telewizorem uzyskasz nieprzeciętne wrażenia wizualne.[/html]


☆ TV LED Allview 50EPLAY6100-U ☆

TV LED Allview 50EPLAY6100-U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Allview
 • Nazwa produktu: TV LED Allview 50EPLAY6100-U
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fce526582fff0b16d96564b
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Allview 50EPLAY6100-U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[html]perfekcyjny obraz będzie teraz w Twoim domu. Dzięki nowoczesnym technologiom telewizory Allview umożliwiają oglądanie ulubionych programów w dowolnym momencie. Każda scena zostanie odtworzona w nieprzeciętnych kolorach i szczegółach.

Bez względu na to, co oglądasz – film, reality show czy zawody sportowe – zapewnisz sobie niezrównane wrażenia wizualne przed telewizorem.[/html]


☆ TV LED Samsung QE32LS03 ☆

TV LED Samsung QE32LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE32LS03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef9d4018e441af01152ff59
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE32LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Obraz bez refleksów
Matowa powłoka Ekranu

teraz możesz w pełni skupić się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia. Matowa warstwa Ekranu sprawia, że światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci cieszyć się ulubionym serialem w najistotniej słoneczny dzień, a także podziwiać niewidoczne dotąd szczegóły i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

*Pierwsza Matowa powłoka ekranu potwierdzona certyfikatem Glare Free poprzez UL (Underwriters Laboratories)

Telewizor oprawiony w ramkę Design Obrazu

Zapomnij o tradycyjnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na wysmakowany i nowoczesny design, który demonstruje się niczym obraz eksponujący wygląd Twojego domu.

Personalizacja dzięki wymiennym ramkom Wymienna Ramka

przypasuj ramkę The Frame do swego wnętrza. Wymienne ramki są magnetyczne, więc ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd The Frame, gdy tylko masz ochotę.

*Wymienne ramki są sprzedawane osobno.

Wyświetlanie dzieł sztuki Tryb Sztuka

Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swymi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać choćby wtedy, gdy jest wyłączony.

Design
Wszechstronny stojak Ustawienie podstawowe

Ustaw The Frame w orientacji poziomej, by oglądać ulubione filmy i programy telewizyjne, a także podziwiać olśniewające krajobrazy.

Wszechstronny stojak Odchylenie

przystosuj nóżki stojaka tak, by nieco odchylić go do tyłu – to nieprzeciętne ustawienie do eksponowania dzieł sztuki w niewielkich pomieszczeniach.

Wszechstronny stojak Ustawienie pionowe

Gdy chcesz prezentować przepiękne portrety, po prostu obróć The Frame tak, aby ustawić telewizor w orientacji pionowej

Zamontowany równolegle do ściany dobrany Uchwyt w zestawie z The Frame

nadzwyczajne dostosowanie telewizora do ściany sprawi, iż twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz

Sztuka
linia dzieł sztuki ze światowych galerii Art Store

Stwórz swoją prywatną serię unikatowych obrazów - do wyboru masz aż ponad 1600 dzieł sztuki pochodzących z najbardziej cenionych galerii na świecie. Z Art Store zyskujesz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych dzieł na świecie, w tym sztuki konwencjonalnej, sztuki postępowej, a także zniewalających fotografii i grafik. Wybierz swoje ulubione i ustaw je jako spersonalizowaną serię.

*Aby radować się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wspomnienia oprawione w ramkę Moja seria

Z The Frame możesz codziennie wracać wspomnieniami do chwil uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne lub ulubione zdjęcia - wystarczy, iż prześlesz je na telewizor przy pomocy telefonu albo USB. The Frame ma 16 GB wbudowanej pamięci, co pozwala na przechowywanie choćby ponad 5000 fotografii.

* Własne fotografie przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. *Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych fotografii, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) albo wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. *
dobranie do własnego stylu Passe-partout

Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spomiędzy 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw, aby wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze lepiej komponowały się z Twoją przestrzenią.

Ciesz się sztuką o każdej porze czujka światła

Za sprawą czujnika światła dzieła wyglądają dokładnie tak, jak powinny. Namierza on natężenie światła otoczenia i automatycznie optymalizuje jasność ekranu i tonację odcieni, gwarantując naturalność obrazu

Jakość obrazu
Miliard znakomitych odcieni 100% Natężenie barw (dzięki technologii Quantum Dot)

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem kolorów, które będą świetne nawet przy najwyższej jasności obrazu.

*100% Natężenie kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane poprzez VDE.
Smart
instynktowne centrum zarządzania Nowy Smart Hub

udoskonalony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej instynktowny w używaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki.


☆ TV LED Samsung QE43LS03 ☆

TV LED Samsung QE43LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE43LS03
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95ee5a82fff0c21148fcea
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE43LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED 4K Smart TV (2021) Personalizacja dostosowana do potrzeb Zapomnij o konwencjonalnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na elegancki i progresywny design, który prezentuje się niczym obraz, uwydatniający wygląd Twojego domu.

Wymienne ramki dają doskonałą możliwość zmiany aranżacji wnętrza niewielkim kosztem.Wymienna Ramka. Więcej odcieni, więcej stylów, więcej Ciebie. Dobierz design progresywny / tradycyjny kolor ramki telewizora Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED do stylu swojego wnętrza.

Dzięki prostej w użyciu aplikacji przy pomocy magnesu, możesz prosto zmieniać aranżacje w zależności od potrzeb. Przypasowany Uchwyt. Przypasowany Uchwyt sprawia, że The Frame jest zamontowany równolegle do ściany niczym prawdziwy obraz.

Po zamontowaniu możesz regulować kąt nachylenia telewizora przy pomocy obrotowego wspornika lub skorzystać z opcji trybu portretowego i zawiesić The Frame w pionie. *Wymienne ramki są sprzedawane osobno.

dostępność stylów i barw ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od rodzaju ramki. Typ postępowy jest kompatybilny z kolekcją telewizorów The Frame od 43"" do 75"", dostępne kolory to Biel, Jasne Drewno i Ciemne Drewno.

typ tradycyjny jest kompatybilny z modelami 65 "i 55"; występuje w dwóch kolorach - Ceglany, a także Biel. * przypasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany.

* między ścianą a telewizorem może wystąpić mała szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi albo jeśli instalacja została tworzona nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od wymiaru artykułu.

* Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32"" albo 43"" z przypasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest realny w wersji stojącej. Telewizor w Twoim stylu Potęga minimalizmu.

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym kablem minimalizuje plątaninę kabli i zezwala na podłączenie telewizora Samsung LS03A The Frame 43" QE43LS03AAU QLED do innych maszyn przy pomocy jednego przewodu, który łączy urządzenie z Modułem One Connect.

Wszystkie kable pozostają ukryte, a Ty zyskujesz czystą przestrzeń i ład w salonie. Do zestawu dołączona jest wersja o długości 5m, 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny przewód jest sprzedawany oddzielnie.

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce. Moduł One Connect. Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej je wszystkie pod kontrolą. Moduł One Connect postaw obok TV.Regulacja wysokości telewizora.

dopasuj wysokość i odstęp pomiędzy podstawą a ramą telewizora tak, by jak najlepiej wpisał się w Twoja przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci znakomicie wkomponować soundbar albo inne urządzenia tuż pod telewizorem.

Elegancja i styl. Ze Stojakiem Studio możes...


☆ TV LED Samsung QE50LS03 ☆

TV LED Samsung QE50LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE50LS03
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea7ee628e441a62558726a4
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE50LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Galeria sztuki twoja przestrzeń technika qled usługi specyfikacja technologiczna Sztuka do podziwiania. TV do oglądania. * Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

* Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43", 50", 55", 65". Design ramy obrazu Wymienna rama Tryb Sztuka technika QLED GALERIA SZTUKI Zaprojektowany, aby wyglądem przypominał ramę obrazu Design ramy obrazu Telewizor, który wygląda jak obraz.

Zaprojektowany został tak, aby jak najlepiej wtapiał się w wystrój wnętrza. Jego progresywna rama uwydatnia wyjątkowy charakter prezentowanego dzieła i wnętrza, w którym się znajduje. The Frame to nie tylko telewizor, który upiększa przestrzeń, lecz i dzieło sztuki, które staje się elementem Twojej prywatnej galerii.

Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki Tryb Sztuka zobacz nowy sposób prezentowania dzieł i ciesz się prywatną galerią sztuki w Twoim salonie - od znanych arcydzieł po Twoje własne fotografie.

Włączony telewizor znakomicie dostosowuje się do pomieszczenia, zaś wyłączony - przechodzi w Tryb Sztuki i zamienia się w prawdziwe dzieło. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio przystępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie Art Store Art Store to miejsce z nieszablonowymi pracami znanych i cenionych artystów. Kupując The Frame masz dostęp do różnorodnych galerii - od klasycznych po współczesne.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny, a przekonasz się ile fantastycznych obrazów proponuje Art Store. * Art Store może nie być dostępny w niektórych krajach.* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Największa na świecie kolekcja dzieł sztuki – na Twoim telewizorze Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie samoczynny dobór dzieł The Frame to telewizor inteligentny. Zapamiętuje to co lubisz i automatycznie podsuwa Ci prace, które z przyjemnością zobaczyłbyś na swej ścianie.

Bądź na bieżąco z trendami, śledź modnych artystów i nowe dzieła. * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła Twoja kolekcja Twórz swoje własne, personalizowane kolekcje, a następnie prezentuj je jak na wystawie w galerii.

Wybierz dzieła i pogrupuj je przez dodanie do ulubionych, by wszystkie znalazły się w jednym miejscu. * Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych żeby umożliwić lepsze zrozumienie omawianych zagadnień.

Opraw w ramy ulubione chwile Moja kolekcja fotografie z wycieczki, radosne chwile z dzieciństwa czy rdzinne portrety wyświetlane na telewizorze? Nic prostszego! Po prostu prześlij zdjęcia na The Frame za pośrednictwem telefonu albo zgraj przez USB.

* Osobiste fotografie przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów mających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) lub wyższą. * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.

Dodaj do swych fotografii artystyczne filtry Filtry dzisiaj masz dostęp aż do sześciu filtrów które zmienią Twoje zdjęcia w prawdziwe dzieło sztuki. Dodaj im charakteru wybierając opcje tak, aby jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Twoja sztuka – tak, jak chcesz Możliwości prezentacji The Frame ma jeszcze więcej opcji do prezentowania. Dla ulepszonej personalizacji Tryb Sztuka wzbogacony został o 7 przeróżnych układów i paletę 10 kolorów do wyboru.

Skonfiguruj galerię tak, aby pasowała do Twojego nastroju i wnętrza. Ciesz się sztuką o każdej porze czujka jasności czujnik jasności w The Frame sprawia, że wyświetlane obrazy wyglądają niezwykle realistycznie.

wyłapuje on natężenie światła otoczenia i automatycznie optymalizuje jasność ekranu oraz tonację odcieni, zapewniając naturalność obrazu jednocześnie w dzień, jak i w nocy. * czujnik jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”. Lokalizuje Twoją występowanie czujka ruchu Oszczędzaj prąd i wyświetlaj obrazy tylko wtedy, gdy jesteś w pomieszczeniu.

czujka ruchu namierza Twoją występowanie i wyświetla na ekranie telewizora dzieła sztuki, byś mógł się nimi radować, kiedy jesteś w pokoju. A gdy go opuścisz, urządzenie samo się wyłączy. * detektor ruchu działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Funkcja czujnik Ruchu nie jest dostępna dla The Frame 32”. TWOJA PRZESTRZEŃ przypasuj do swojego stylu Wymienna rama przystosuj ramę The Frame do Twojego stylu.

W ofercie występują one w najróżniejszych kolorach, dlatego łatwo dobierzesz tę, która najlepiej współgra z Twoim wnętrzem, stylem albo prezentowanym dziełem sztuki – za sprawą magnesów, ramę bez najmniejszego problemu możesz założyć lub zdjąć i wymienić na inną.

* Wymienne ramy sprzedawane osobno.


☆ TV LED Samsung QE55LS03 ☆

TV LED Samsung QE55LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55LS03
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95ee3682fff0c21148fcd3
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor w Twoim stylu

Najważniejsze właściwości

Matowa powłoka Ekranu

Design Obrazu

Wymienna Ramka

Tryb Sztuka

Obraz bez refleksów

Matowa powłoka Ekranu

dzisiaj możesz w pełni skupić się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia. Matowa powłoka Ekranu powoduje, iż światło nienaturalne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci radować się ulubionym serialem w najistotniej słoneczny dzień, a także podziwiać niewidoczne dotąd detale i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

* Pierwsza Matowa powłoka ekranu potwierdzona dokumentem Glare Free poprzez UL (Underwriters Laboratories).

Telewizor oprawiony w ramkę

Design Obrazu

Zapomnij o konwencjonalnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na elegancki i progresywny design, który prezentuje się niczym obraz podkreślający wygląd Twojego domu.

Personalizacja dzięki wymiennym ramkom

Wymienna Ramka

przypasuj ramkę The Frame do wnętrza albo po prostu wybierz swój ulubiony kolor. Wymienne ramki są magnetyczne, dzięki temu ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd swego The Frame za każdym razem, gdy tylko masz na to ochotę.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i odcieni ramek może się różnić w zależności od wymiaru telewizora.
* Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ postępowy jest kompatybilny z linią telewizorów The Frame od 43" do 85", przystępne kolory to Biel, Jasne Drewno. Ciemne Drewno, a także Beżowy, wariant tradycyjny jest kompatybilny z modelami 65 ”i 55”; występuje w dwóch kolorach - Ceglany i Biel.

Wyświetlanie dzieł sztuki

Tryb Sztuka

Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

Inne Rankingi:  Telewizor 8K do 10000 zł

* żeby uzyskać dostęp do pełnego wyboru dzieł sztuki wymagana jest subskrypcja Art Store. Opłaty dotyczą usługi subskrypcji. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
* Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

seria dzieł sztuki ze światowych galerii

Art Store

Stwórz swoją prywatną kolekcję unikatowych obrazów - do wyboru masz aż ponad 1600 dzieł sztuki pochodzących z najbardziej cenionych galerii na świecie. Z Art Store zyskujesz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych dzieł na świecie, w tym sztuki klasycznej, sztuki progresywnej i oszałamiających fotografii i grafik. Wybierz swoje ulubione i ustaw je jako spersonalizowaną linię.

*radować się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wspomnienia oprawione w ramkę

Moja linia

Z The Frame możesz codziennie wracać wspomnieniami do chwil uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne albo ulubione zdjęcia - wystarczy, iż prześlesz je na telewizor za pomocą telefonu albo USB. The Frame posiada 16 GB zastosowanej pamięci, co zezwala na przechowywanie nawet ponad 5000 fotografii.

* Własne fotografie przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości.
* by uzyskać najkorzystniejsze rezultaty podczas wyświetlania własnych fotografii, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą.
* Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi.
* Tylko kompatybilne urządzenia.

dobranie do własnego stylu

Passe-partout

Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw, żeby wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze lepiej komponowały się z Twoją przestrzenią.

Aktywna reakcja na otoczenie

Czujniki Trybu Sztuka

The Frame zawsze gwarantuje najkorzystniejsze i najistotniej optymalne warunki wyświetlania obrazów, dzięki 2 czujnikom. Kiedy jesteś w pobliżu, czujnik ruchu lokalizuje Twoją obecność i włącza wyświetlacz, byś mógł radować się sztuką, a gdy opuszczasz pomieszczenie - The Frame wyłącza się i oszczędza energię. Czujka światła potrafi reagować na zmieniające się wokół oświetlenie i samoczynnie reguluje jasność, a także kolory wyświetlacza tak, żeby prezentowane dzieło sztuki za każdym razem wyglądało jak najlepiej.

* czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka.

* Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Zamontowany równolegle do ściany

dopasowany Uchwyt

nadzwyczajne przypasowanie telewizora do ściany sprawi, że twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz.

* Przestrzeń pomiędzy tyłem telewizora a ścianą może się różnić w zależności od instalacji i rodzaju ściany.

Regulacja wysokości telewizora

regulowana Podstawa

przypasuj wysokość i odstęp pomiędzy podstawą a ramą telewizora tak, by jak najlepiej wpisał się w Twoją przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci nieprzeciętnie wkomponować soundbar albo inne urządzenia tuż pod telewizorem.

* Soundbar jest sprzedawany osobno.
* Zakres regulacji wysokości podstawy wynosi 25 mm. Szczegółowe rozmiary artykułu można znaleźć w specyfikacji.


☆ TV LED Samsung QE65LS03 ☆

TV LED Samsung QE65LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE65LS03
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95ee3982fff0c21148fcd6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE65LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor QLED Samsung The Frame QE65LS03B 65" 4K Telewizor z matową warstwą ekranu, a także trybem sztuka to nowoczesny i wysmakowany design który wyróżni wygląd każdego domu. NAJWAŻNIEJSZE cechy Przekątna ekranu: 65"pokrywy i podstawy: Czarny Częstotliwość odświeżania: 120Hz Rozdzielczość: 3,840 x 2,160 Matowa powłoka Antyrefleksyjna Procesor obrazu: Procesor AI Quantum 4K PQI (Picture Quality Index): 3500 Kontrast: Dual LED Tryb filmowy Inteligentna kalibracja Funkcja Adaptacji Dźwięku+ Kompatybilność z Systemami Multiroom System operacyjny: Tizen™ SmartThings Tryb Sztuka czujka Eco typ głośników: 2.0.2CH Bluetooth Audio Kompatybilność z Systemami Multiroom videorozmowy: Google Meet wbudowany WLAN: (WiFi5) samoczynne wyłączanie zasilania Obraz bez refleksów - Matowa powłoka Ekranu dzisiaj możesz w pełni skupić się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia.

Matowa powłoka Ekranu sprawia, iż światło nienaturalne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci radować się ulubionym serialem w najmocniej słoneczny dzień, a także podziwiać niewidoczne dotąd szczegóły i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

Telewizor oprawiony w ramkę - Design Obrazu Zapomnij o tradycyjnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na wysmakowany i postępowy design, który demonstruje się niczym obraz podkreślający wygląd Twojego domu.

dopasuj ramkę The Frame do swego wnętrza. Wymienne ramki są magnetyczne, więc ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd The Frame, gdy tylko masz ochotę* *Wymienne ramki są sprzedawane osobno.

Wyświetlanie dzieł sztuki - Tryb Sztuka Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

Stwórz własna serię obrazów- do wyboru masz ponad 2000 dzieł sztuki pochodzących a najistotniej uznanych galerii na świecie. Czujnik poziomu jasności czujnik poziomu jasności samoczynnie wyłapuje światło w pomieszczeniu, dopasowując jasność koloru dzieła tak, aby zachować jego oryginalny wygląd.

przypasuj wyświetlane obrazy do własnego stylu Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spomiędzy 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw aby wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze bardziej komponowany se z twoja przestrzenią.

Z The Frame możesz codziennie wracać do wspomnień uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne lub ulubione zdjęcia. Aktywna reakcja na otoczenie The Frame gwarantuje najlepsze i najszczególniej trafne warunki wyświetlania dzięki 2 czujnikom.

Kiedy jesteś a pobliżu sensor ruchu namierza Twoja występowanie i włącza wyświetlacz, gdy opuszczasz pomieszczenie- wyłączy się i oszczędza energię. Telewizor płasko przylegający do ściany- dobrany uchwyt nieprzeciętne przypasowanie telewizora do ściany sprawi, ze telewizor zaprezentuje się lepiej w Twoim wnętrzu.

Regulacja odległości pomiędzy rama a podstawą telewizora dopasuj wysokość i odstęp pomiędzy podstawą a rama telewizora, tak aby lepiej wpisywał siw w Twoja przestrzeń. Dostosowywana wysokość pozwoli Ci nieprzeciętnie wkomponować soundbar lub inne urządzenie pod telewizor.

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Tryb Komfort dla oczu Funkcja pozwala na samoczynne dopasowanie obrazu, a także temperatury kolorów w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła.

dzięki czemu obraz będzie bardziej przyjazny dla oczu, zniży się podatność na zmęczenie oczu. Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji- procesor Al Quantum 4K Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor Al szczególnie precyzyjnie optymalizuje i poprawia oglądane treści a inteligentne skalowanie zapewnia oszałamiającą rozdzielczość.

Miliard znakomitych odcieni- natężenie kolorów dzięki technice Quantum Dot Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem barw, które będą perfekcyjne nawet przy najwyższej jasności obrazu.

Oglądanie treści z kilku sprzętów na jednym ekranie Multi View Oglądaj telewizję i treści ze smartfona w tym samym czasie na jednym ekranie. Dźwięk Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem.

zaimplementowany system głośników 2.0.2 wraz z technologią Dolby Atmos pozwoli Ci poznać realistycznego dźwięku przestrzennego. Q-Symphony Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch sprzętów. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk dla jeszcze intensywnych wrażeń.

Odpakuj The Frame The Frame sprzedawany jest w pakiecie z dostosowanym Uchwytem, Jednym Prawie Niewidocznym kablem I Modułem One Connect, aby umożliwić szybką instalację I metamorfozę Twojej przestrzeni.

The Fram dostosowany Uchwyt Jeden Prawie N


☆ TV LED Samsung QE75LS03 ☆

TV LED Samsung QE75LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75LS03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb404e62da47c49b9c16d45
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Galeria sztuki twoja przestrzeń technologia qled usługi specyfikacja techniczna Sztuka do podziwiania. TV do oglądania. * Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

* Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio przystępny jest dla przekątnych: 43", 50", 55", 65". Design ramy obrazu Wymienna rama Tryb Sztuka technologia QLED GALERIA SZTUKI Zaprojektowany, by wyglądem przypominał ramę obrazu Design ramy obrazu Telewizor, który wygląda jak obraz.

Zaprojektowany został tak, by jak najlepiej wtapiał się w aranżacja wnętrza. Jego postępowa rama eksponuje nieszablonowy charakter prezentowanego dzieła i wnętrza, w którym się znajduje. The Frame to nie tylko telewizor, który upiększa przestrzeń, lecz i dzieło sztuki, które staje się elementem Twojej prywatnej galerii.

Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki Tryb Sztuka sprawdź nowy sposób prezentowania dzieł i ciesz się prywatną galerią sztuki w Twoim salonie - od znanych arcydzieł po Twoje własne fotografie.

Włączony telewizor doskonale dostosowuje się do pomieszczenia, zaś wyłączony - przechodzi w Tryb Sztuki i zamienia się w prawdziwe dzieło. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie Art Store Art Store to miejsce z unikatowymi pracami znanych i renomowanych artystów. Nabywając The Frame masz dostęp do różnych galerii - od tradycyjnych po współczesne.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny, a przekonasz się ile fantastycznych obrazów proponuje Art Store. * Art Store może nie być przystępny w niektórych krajach.* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Największa na świecie seria dzieł sztuki – na Twoim telewizorze Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie samoczynny dobór dzieł The Frame to telewizor inteligentny. Zapamiętuje to co lubisz i samoczynnie podsuwa Ci prace, które z przyjemnością zobaczyłbyś na swej ścianie.

Bądź na bieżąco z trendami, śledź lubianych artystów i nowe dzieła. * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła Twoja linia Twórz swoje własne, personalizowane kolekcje, a następnie prezentuj je jak na wystawie w galerii.

Wybierz dzieła i pogrupuj je przez dodanie do ulubionych, by wszystkie znalazły się w jednym miejscu. * Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych aby umożliwić lepsze zrozumienie omawianych zagadnień.

Opraw w ramy ulubione chwile Moja linia zdjęcia z wycieczki, radosne chwile z dzieciństwa czy rdzinne portrety wyświetlane na telewizorze? Nic prostszego! Po prostu prześlij fotografie na The Frame za pośrednictwem telefonu albo zgraj poprzez USB.

* Osobiste zdjęcia przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów posiadających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) albo wyższą. * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.

Dodaj do swoich fotografii artystyczne filtry Filtry dzisiaj masz dostęp aż do sześciu filtrów które zmienią Twoje fotografie w prawdziwe dzieło sztuki. Dodaj im charakteru wybierając opcje tak, by jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. Twoja sztuka – tak, jak chcesz Możliwości prezentacji The Frame posiada jeszcze więcej opcji do prezentowania. Dla ulepszonej personalizacji Tryb Sztuka wzbogacony został o 7 rozmaitych układów, a także paletę 10 kolorów do wyboru.

Skonfiguruj galerię tak, by pasowała do Twojego nastroju oraz wnętrza. Ciesz się sztuką o każdej porze sensor jasności czujnik jasności w The Frame sprawia, iż wyświetlane obrazy wyglądają nad wyraz realistycznie.

lokalizuje on natężenie światła otoczenia i samoczynnie optymalizuje jasność ekranu i tonację odcieni, zapewniając naturalność obrazu równocześnie w dzień, jak i w nocy. * czujka jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio przystępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”. Wykrywa Twoją występowanie czujka ruchu Oszczędzaj prąd i wyświetlaj obrazy tylko wtedy, gdy jesteś w pomieszczeniu.

detektor ruchu wyłapuje Twoją występowanie i wyświetla na ekranie telewizora dzieła sztuki, byś mógł się nimi cieszyć, kiedy jesteś w pokoju. A gdy go opuścisz, urządzenie samo się wyłączy. * czujka ruchu działa po włączeniu go w Tryb Sztuka.

Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Funkcja sensor Ruchu nie jest przystępna dla The Frame 32”. TWOJA PRZESTRZEŃ przystosuj do swego stylu Wymienna rama dostosuj ramę The Frame do Twojego stylu.

W ofercie występują one w przeróżnych kolorach, dlatego z łatwością dobierzesz tę, która najlepiej współgra z Twoim wnętrzem, stylem albo prezentowanym dziełem sztuki – za sprawą magnesów, ramę bez najmniejszego problemu możesz założyć albo zdjąć i wymienić na inną.

* Wymienne ramy sprzedawane osobno.


☆ TV LED Samsung QE85LS03 ☆

TV LED Samsung QE85LS03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85LS03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61d467fe2da47ca2d10416dd
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85LS03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor w Twoim stylu

Najważniejsze cechy

Matowa powłoka Ekranu

Design Obrazu

Wymienna Ramka

Tryb Sztuka

Obraz bez refleksów

Matowa warstwa Ekranu

dzisiaj możesz w pełni skupić się na oglądanych treściach i zapomnieć o grze świateł, niezależnie od pory dnia. Matowa warstwa Ekranu sprawia, iż światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci radować się ulubionym serialem w najbardziej słoneczny dzień oraz podziwiać niewidoczne dotąd detale i tekstury wyświetlanych dzieł sztuki.

* Pierwsza Matowa warstwa ekranu potwierdzona dokumentem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories).

Telewizor oprawiony w ramkę

Design Obrazu

Zapomnij o tradycyjnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na wysmakowany i nowoczesny design, który pokazuje się niczym obraz eksponujący wystrój Twojego domu.

Personalizacja dzięki wymiennym ramkom

Wymienna Ramka

dopasuj ramkę The Frame do wnętrza albo po prostu wybierz swój ulubiony kolor. Wymienne ramki są magnetyczne, dzięki temu ich nałożenie jest bezproblemowe. Możesz zatem zmieniać wygląd swojego The Frame zawsze, gdy tylko masz na to ochotę.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i odcieni ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.
* Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od rodzaju ramki. Rodzaj progresywny jest kompatybilny z kolekcją telewizorów The Frame od 43" do 85", przystępne barwy to Biel, Jasne Drewno. Ciemne Drewno, a także Beżowy, typ tradycyjny jest kompatybilny z modelami 65 ”i 55”; występuje w dwóch kolorach - Ceglany oraz Biel.

Wyświetlanie dzieł sztuki

Tryb Sztuka

Włącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

* żeby uzyskać dostęp do pełnego wyboru dzieł sztuki wymagana jest subskrypcja Art Store. Opłaty dotyczą usługi subskrypcji. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
* Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

kolekcja dzieł sztuki ze światowych galerii

Art Store

Stwórz swoją prywatną serię unikatowych obrazów - do wyboru masz aż ponad 1600 dzieł sztuki pochodzących z najistotniej renomowanych galerii na świecie. Z Art Store zyskujesz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych dzieł na świecie, w tym sztuki tradycyjnej, sztuki nowoczesnej, a także olśniewających fotografii i grafik. Wybierz swoje ulubione i ustaw je jako spersonalizowaną kolekcję.

*radować się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Wspomnienia oprawione w ramkę

Moja linia

Z The Frame możesz codziennie wracać wspomnieniami do chwil uchwyconych na fotografiach. Wyświetlaj na ekranie w ramce portrety rodzinne albo ulubione fotografie - starczy, że prześlesz je na telewizor przy pomocy telefonu albo USB. The Frame ma 16 GB zastosowanej pamięci, co zezwala na przechowywanie nawet ponad 5000 zdjęć.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości.
* by uzyskać najkorzystniejsze rezultaty w trakcie wyświetlania własnych fotografii, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) albo wyższą.
* Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi.
* Tylko kompatybilne urządzenia.

dobranie do własnego stylu

Passe-partout

Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spomiędzy 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw, żeby wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze lepiej komponowały się z Twoją przestrzenią.

Aktywna reakcja na otoczenie

Czujniki Trybu Sztuka

The Frame zawsze zagwarantuje najlepsze i najmocniej trafne warunki wyświetlania obrazów, dzięki 2 czujnikom. Kiedy jesteś w pobliżu, detektor ruchu namierza Twoją obecność i włącza wyświetlacz, byś mógł radować się sztuką, a gdy opuszczasz pokój - The Frame wyłącza się i oszczędza energię. Czujka światła potrafi reagować na zmieniające się wokół oświetlenie i samoczynnie reguluje jasność oraz odcienie wyświetlacza tak, by prezentowane dzieło sztuki za każdym razem wyglądało jak najlepiej.

* czujka ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka.

* Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Zamontowany równolegle do ściany

dostosowany Uchwyt

wyśmienite dobranie telewizora do ściany sprawi, iż twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz.

* Przestrzeń między tyłem telewizora a ścianą może się różnić w zależności od instalacji i rodzaju ściany.

Regulacja wysokości telewizora

dostosowywana Podstawa

dostosuj wysokość i odstęp pomiędzy podstawą a ramą telewizora tak, żeby jak najlepiej wpisał się w Twoją przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci nieprzeciętnie wkomponować soundbar albo inne urządzenia tuż pod telewizorem.

* Soundbar jest sprzedawany osobno.
* Zakres regulacji wysokości podstawy wynosi 25 mm. Szczegółowe rozmiary artykułu można znaleźć w specyfikacji.

Obrót TV o 90˚

Obrotowy Uchwyt

Zmieniaj swój telewizor w pionowy obraz i odmieniaj swoją przestrzeń. Baw się wyświetlając galerię zdjęć albo obrazy w trybie Ambient w pionowym położeniu tak, jak zostały wykonane.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *