głośnik hifi

Ranking głośników hifi – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników hifi. Ranking zawierający polecane głośniki hifi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki ☆

Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lenco
 • Nazwa produktu: Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61559b2d3754b796ce03c96a
 • ID kategorii: 5933

☆ Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Funkcje:aluminiowy talerz, pokrywa antypyłowa;Funkcje dopełniające:aluminiowy talerz, Auto Stop, Bluetooth, obudowa MDF, osobne głośniki;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Lampka doświetlająca:nie;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Materiał pokrywy:drewno, tworzywo nienaturalne, metal, aluminium;Model (wariantowanie):LS-500;Napęd:paskowy;zużycie mocy (maksymalny):36 W;Predkość obrotowa:33 1/3 RPM, 45 RPM;Przedwzmacniacz:tak;Sterowanie:manualne;wariant wkładki:MM - Moving Magnet;Waga:9,53 kg;Wejście AUX:nie;Wyjście RCA:2x RCA;Wyjście RCA (typ):liniowe, phono;Wyjście słuchawkowe:nie;wymiary:418 x 346 x 123 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pokrywa;Zasilanie:230 V 50 Hz, zasilacz DC;Złącza:wyjście 2x RCA;Złącze Ethernet:nie;Złącze USB:nie...


☆ edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor ☆

edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monacor
 • Nazwa produktu: edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f07525db256f57bdf006d5e
 • ID kategorii: 8634

☆ edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

EDL-82HQ firmy Monacor to 2-drożny głośnik do zabudowy sufitowej, doskonale sprawdzający się do wykorzystania w stereofonicznych systemach kina domowego lub dyskretnej zabudowy dźwiękowej.


☆ Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K ☆

Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ccfee1a82fff035be6aff5d
 • ID kategorii: 463

☆ Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HC412 Stylowy dźwięk do innowacyjnego domu Prosty, kompaktowy zarys z wyszukanymi akcentami. HC412 genialnie pasuje do każdego wnętrza. Nowa funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk odpowiednio do lokalizacji, zapewniając autentyczną akustykę i fantastyczne brzmienie.

Funkcje Funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk optymalnie do lokalizacji HC412 to pierwsze urządzenie w serii HC wyekwipowane w Space Tune™, czyli funkcję dopasowującą częstotliwość trafnie do lokalizacji.

oferuje ona trzy programy zoptymalizowane pod kątem trzech przeróżnych miejsc — obok ściany, na ścianie i obok narożnika. Pełnozakresowe głośniki 8 cm i odkształcony kanał akustyczny W głośnikach zastosowano wykrzywiony kanał akustyczny, którego nieszablonowy zarys został zaprojektowany w celu wzmocnienia rezonansu.

Ciesz się niewyobrażalnie bogatym i dynamicznym basem z kompaktowej pokrywy — bez kompromisów co do jakości. Naturalne brzmienie dźwięku przy niewiele znaczących zakłóceniach i zniekształceniach Dzięki technice LincsD-Amp możesz usłyszeć muzykę w takim brzmieniu, jakiego chcieli jej twórcy.

Najnowsza wersja tej technice zapewnia korekcję zjawisk, które z zasady są powodem obniżenia jakości odtwarzanej muzyki (na przykład drżenie fazy czy hałas generowany przez źródła zasilania). Minimalizm i pełna harmonia Poziome i pionowe linie idealnie komponują się, stwarzając surową ramę, a najlepsze materiały zapewniają wysokiej jakości fakturę powierzchni.

HC412 znamionuje się nieskomplikowaną, elegancką konstrukcją, która będzie rewelacyjnie współgrać z każdym wnętrzem. Dzięki uchwytowi ściennemu głośnik można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu.

Ożyw swoje otoczenie dźwiękami muzyki i odrobiną idealnej stylistyki. Starannie dopasowane materiały Panel przedni HC412 jest stworzony całkowicie z aluminium, a głośniki są pokryte tkaniną. Szczotkowane wykończenie zapewnia aluminiowemu panelowi matowy wygląd, który łagodzi kontrast pomiędzy materiałami.

Wysoka jakość zapewniana poprzez prawdziwy metal genialnie łączy się z fakturą materiału, zapewniając głośnikom charakter sprzętów klasy premium. Kolor, który harmonijnie pasuje do pomieszczenia Urządzenia serii HC są dostępne w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych.

Zostały one zaprojektowane w ten sposób, żeby pasować do rozmaitych wnętrz. Wtapiają się w pomieszczenia, stanowiąc wyszukany akcent. kolor wtyczki jest dopasowany do koloru obudowy. Kabel o długości 2 m został zaprojektowany tak, by wychodził bezpośrednio i symetrycznie ze środka podstawy.

Funkcja AUX-IN Auto Play do sprzętów audio i streamingowych Po prostu podłącz swoje urządzenie audio albo urządzenie obsługujące serwisy streamingowe, takie jak Chromecast Audio, do wejścia AUXIN. Choćby gdy zasilanie mikrowieży HC412 będzie wyłączone, sygnał audio z urządzenia zostanie rozpoznany — wieża włączy się samoczynnie, a muzyka będzie odtwarzana z wejścia AUX.

Inne Rankingi:  Zestaw głośnikowy z amplitunerem

Przesyłaj ulubioną muzykę bezprzewodowo HC412 może odtwarzać pliki audio ze smartfonu, tabletu...


☆ Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555) ☆

Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ccfee1682fff035be6aff57
 • ID kategorii: 463

☆ Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HC410 Stylowy dźwięk do postępowego domu Prosty, kompaktowy kształt z wysmakowanymi akcentami. HC410 perfekcyjnie pasuje do każdego wnętrza. Nowa funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk optymalnie do lokalizacji, gwarantując autentyczną akustykę i fantastyczne brzmienie.

Funkcje Funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk trafnie do lokalizacji HC410 to pierwsze urządzenie w serii HC wyposażone w Space Tune™, czyli funkcję dopasowującą częstotliwość stosownie do lokalizacji.

proponuje ona trzy programy zoptymalizowane pod kątem trzech rozmaitych miejsc — obok ściany, na ścianie i obok narożnika. Pełnozakresowe głośniki 8 cm i odkształcony kanał akustyczny W głośnikach zastosowano zakrzywiony kanał akustyczny, którego wyjątkowy zarys został zaprojektowany w celu wzmocnienia rezonansu.

Ciesz się niewyobrażalnie bogatym i dynamicznym basem z kompaktowej obudowy — bez kompromisów co do jakości. Naturalne brzmienie dźwięku przy małych zakłóceniach i zniekształceniach Dzięki technice LincsD-Amp możesz usłyszeć muzykę w takim brzmieniu, jakiego chcieli jej twórcy.

Najnowsza wersja tej technologii zagwarantuje korekcję zjawisk, które z reguły są powodem obniżenia jakości odtwarzanej muzyki (na przykład drżenie fazy czy hałas generowany przez źródła zasilania). Minimalizm i pełna harmonia Poziome i pionowe linie genialnie komponują się, wytwarzając bezkompromisową ramę, a najkorzystniejsze materiały zapewniają wysokiej jakości fakturę powierzchni.

HC410 charakteryzuje się nietrudną, elegancką konstrukcją, która będzie świetnie współgrać z każdym wnętrzem. Dzięki uchwytowi ściennemu głośnik można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu.

Ożyw swoje otoczenie dźwiękami muzyki i odrobiną perfekcyjnej stylistyki. Dokładnie dobrane materiały Panel przedni HC410 jest produkowany całkowicie z aluminium, a głośniki są pokryte dzianiną. Szczotkowane wykończenie zagwarantuje aluminiowemu panelowi matowy wygląd, który łagodzi kontrast pomiędzy materiałami.

Wysoka jakość zapewniana poprzez prawdziwy metal rewelacyjnie łączy się z fakturą materiału, gwarantując głośnikom charakter sprzętów klasy premium. Kolor, który harmonijnie nadaje się do wnętrza Urządzenia serii HC są dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych.

Zostały one zaprojektowane w ten sposób, aby pasować do rozmaitych wnętrz. Wtapiają się w wnętrza, stanowiąc szykowny akcent. kolor wtyczki jest dostosowany do koloru pokrywy. Przewód o długości 2 m został zaprojektowany tak, aby wychodził bezpośrednio i symetrycznie ze środka podstawy.

Funkcja AUX-IN Auto Play do urządzeń audio i streamingowych Po prostu podłącz swoje urządzenie audio lub urządzenie obsługujące serwisy streamingowe, takie jak Chromecast Audio, do wejścia AUXIN. Choćby gdy zasilanie mikrowieży HC410 będzie wyłączone, sygnał audio z urządzenia zostanie rozpoznany — wieża włączy się automatycznie, a muzyka będzie odtwarzana z wejścia AUX.

Przesyłaj ulubioną muzykę bezprzewodowo HC410 może odtwarzać pliki audio ze smartfonu, tabletu...


☆ Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155) ☆

Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: creative labs
 • Nazwa produktu: Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63369a73b4fd335a1618d9c3
 • ID kategorii: 8329

☆ Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz istotnie czystego dźwięku.komplet głośników GigaWorks T40 Series II został zaprojektowany, żeby zapewnić jakość dźwięku i wzornictwo na najwyższym poziomie. Nowe zaawansowane głośniki 2.0 w odcieniu czarnym łączą najlepsze komponenty i moc charakterystyczną dla produktów linii GigaWorks i zapewnią idealne brzmienie muzyki. Każdy głośnik satelitarny posiada dwa przetworniki tonów średnich z membranami z włókna szklanego, które gwarantują ciepłe brzmienie,, a także innowacyjny przetwornik tonów wysokich z tekstylną membraną gwarantującą przezroczystość. Przetworniki zamontowano w układzie MTM (średnie-wysokie-średnie), który zagwarantuje znakomitą reprodukcje dźwięku i w dodatku usztywniono poprzez technikę basową Creative BasXPort™, gwarantującą sugestywne basy. GigaWorks T40 Series II wyróżniają się dużą mocą, regulatorami na przednim panelu i dwoma wejściami umożliwiającymi jednoczesne podłączenie różnych źródeł dźwięku. To system dla użytkowników o najwyższych wymogich.Najnowocześniejszy dwudrożny zestaw głośnikowy 2.0 zaprojektowany z myślą o genialnym brzmieniu.mistrzowskie głośniki średniotonowe i innowacyjne technologicznie głośniki wysokotonowe w układzie MTM (średniotonowy-wysokotonowy-średniotonowy), gwarantującym znakomitą reprodukcję dźwięku.technologia BasXPort™ gwarantuje dynamiczne basy bez konieczności użytkowania subwoofera.Pokrętła sterujące umieszczone z przodu pozwalają komfortowo sterować pracą zestawu, a przystępność dwóch wejść pozwala podłączyć kolumny do dwóch źródeł dźwięku jednocześnie, bez konieczności przełączania kabli.perfekcyjnie pasuje do współpracy z komputerami i odtwarzaczami MP3.Moc głośników: 16 W RMS na kanał (2 kanały)Pasmo przenoszenia: 50 Hz ~ 20 kHzWymiary: 8,8 x 14,3 x 31,3 cmSpecyfikacja technologiczna: Moc głośników: 16 W RMS na kanał (2 kanały)Pasmo przenoszenia: 50 Hz ~ 20 kHzWymiary: 8,8 x 14,3 x 31,3 cm...

☆ Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi ☆

Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e45fa33754b7ed24c2ef87
 • ID kategorii: 5969
Inne Rankingi:  głośnik bezprzewodowy dreamwave

☆ Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi


Najtańsze głośniki hifi – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników hifi. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi ☆

Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e45fa33754b7ed24c2ef87
 • ID kategorii: 5969

☆ Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośniki komputerowe 2.0 Creative T40 II HiFi

☆ Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155) ☆

Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: creative labs
 • Nazwa produktu: Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63369a73b4fd335a1618d9c3
 • ID kategorii: 8329

☆ Creative labs głośniki 2.0 gigaworks t40 ii hifi retail (5390660161155) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Doświadcz bardzo czystego dźwięku.pakiet głośników GigaWorks T40 Series II został zaprojektowany, aby zapewnić jakość dźwięku i wzornictwo na najwyższym poziomie. Świeże nowoczesne głośniki 2.0 w odcieniu czarnym łączą najkorzystniejsze części i moc standardową dla produktów kolekcji GigaWorks i zapewnią nieskazitelne brzmienie muzyki. Każdy głośnik satelitarny posiada dwa przetworniki tonów przeciętnych z membranami z włókna szklanego, które gwarantują ciepłe brzmienie, i innowacyjny przetwornik tonów wysokich z tekstylną membraną gwarantującą klarowność. Przetworniki zamontowano w układzie MTM (średnie-wysokie-średnie), który gwarantuje wspaniałą reprodukcje dźwięku i na dodatek umocniono poprzez technologię basową Creative BasXPort™, gwarantującą sugestywne basy. GigaWorks T40 Series II wyróżniają się dużą mocą, regulatorami na przednim panelu i dwoma wejściami umożliwiającymi jednoczesne podłączenie różnorodnych źródeł dźwięku. To system dla użytkowników o najwyższych oczekiwaniach.Najnowocześniejszy dwudrożny komplet głośnikowy 2.0 zaprojektowany z myślą o nadzwyczajnym brzmieniu.mistrzowskie głośniki średniotonowe i zaawansowane technologicznie głośniki wysokotonowe w układzie MTM (średniotonowy-wysokotonowy-średniotonowy), gwarantującym rewelacyjną reprodukcję dźwięku.technika BasXPort™ zapewnia dynamiczne basy bez konieczności użytkowania subwoofera.Pokrętła sterujące umieszczone z przodu pozwalają komfortowo sterować pracą zestawu, a przystępność dwóch wejść pozwala podłączyć kolumny do dwóch źródeł dźwięku równocześnie, bez konieczności przełączania kabli.rewelacyjnie pasuje do współpracy z komputerami i odtwarzaczami MP3.Moc głośników: 16 W RMS na kanał (2 kanały)Pasmo przenoszenia: 50 Hz ~ 20 kHzWymiary: 8,8 x 14,3 x 31,3 cmSpecyfikacja techniczna: Moc głośników: 16 W RMS na kanał (2 kanały)Pasmo przenoszenia: 50 Hz ~ 20 kHzWymiary: 8,8 x 14,3 x 31,3 cm...

☆ edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor ☆

edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Monacor
 • Nazwa produktu: edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f07525db256f57bdf006d5e
 • ID kategorii: 8634

☆ edl-82hq głośnik sufitowy hifi 30w rms 100v marki Monacor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

EDL-82HQ marki Monacor to 2-drożny głośnik do zabudowy sufitowej, znakomicie sprawdzający się do stosowania w stereofonicznych systemach kina domowego albo dyskretnej zabudowy dźwiękowej.


☆ Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K ☆

Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ccfee1a82fff035be6aff5d
 • ID kategorii: 463

☆ Panasonic SC-HC412 (czarny), SC-HC412EG-K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HC412 Stylowy dźwięk do postępowego domu Prosty, kompaktowy kształt z wykwintnymi akcentami. HC412 nieprzeciętnie pasuje do każdego wnętrza. Nowa funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk trafnie do lokalizacji, gwarantując autentyczną akustykę i fantastyczne brzmienie.

Funkcje Funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk adekwatnie do lokalizacji HC412 to pierwsze urządzenie w linii HC zaopatrzone w Space Tune™, czyli funkcję dopasowującą częstotliwość optymalnie do lokalizacji.

oferuje ona trzy programy zoptymalizowane pod kątem trzech przeróżnych miejsc — obok ściany, na ścianie i obok narożnika. Pełnozakresowe głośniki 8 cm i zakrzywiony kanał akustyczny W głośnikach zastosowano odkształcony kanał akustyczny, którego unikatowy zarys został zaprojektowany w celu wzmocnienia rezonansu.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz antenowy do radia

Ciesz się niewyobrażalnie bogatym i dynamicznym basem z kompaktowej pokrywy — bez kompromisów co do jakości. Naturalne brzmienie dźwięku przy niewiele znaczących zakłóceniach i zniekształceniach Dzięki technologii LincsD-Amp możesz usłyszeć muzykę w takim brzmieniu, jakiego chcieli jej twórcy.

Najnowsza wersja tej technologii zapewnia korekcję zjawisk, które w głównej mierze są powodem obniżenia jakości odtwarzanej muzyki (na przykład drżenie fazy czy hałas generowany poprzez źródła zasilania). Minimalizm i pełna harmonia Poziome i pionowe linie świetnie komponują się, wytwarzając minimalistyczną ramę, a najlepsze materiały gwarantują wysokiej jakości fakturę powierzchni.

HC412 cechuje się nieskomplikowaną, elegancką konstrukcją, która będzie idealnie współgrać z każdym wnętrzem. Dzięki uchwytowi ściennemu głośnik można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu.

Ożyw swoje otoczenie dźwiękami muzyki i odrobiną znakomitej stylistyki. Dokładnie przypasowane materiały Panel przedni HC412 jest wykonany w całości z aluminium, a głośniki są pokryte dzianiną. Szczotkowane wykończenie gwarantuje aluminiowemu panelowi matowy wygląd, który łagodzi kontrast między materiałami.

Wysoka jakość zapewniana przez prawdziwy metal idealnie łączy się z fakturą materiału, zapewniając głośnikom charakter sprzętów klasy premium. Kolor, który harmonijnie nadaje się do wnętrza Urządzenia linii HC są dostępne w najróżniejszych wariantach kolorystycznych.

Zostały one zaprojektowane w ten sposób, aby pasować do zróżnicowanych wnętrz. Wtapiają się w wnętrza, stanowiąc wytworny akcent. odcień wtyczki jest przypasowany do koloru obudowy. Kabel o długości 2 m został zaprojektowany tak, aby wychodził bezpośrednio i symetrycznie ze środka podstawy.

Funkcja AUX-IN Auto Play do sprzętów audio i streamingowych Po prostu podłącz swoje urządzenie audio lub urządzenie obsługujące serwisy streamingowe, takie jak Chromecast Audio, do wejścia AUXIN. Choćby gdy zasilanie mikrowieży HC412 będzie wyłączone, sygnał audio z urządzenia zostanie rozpoznany — wieża włączy się automatycznie, a muzyka będzie odtwarzana z wejścia AUX.

Przesyłaj ulubioną muzykę bezprzewodowo HC412 może odtwarzać pliki audio ze smartfonu, tabletu...


☆ Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555) ☆

Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ccfee1682fff035be6aff57
 • ID kategorii: 463

☆ Panasonic SC-HC410 (srebrny) (5025232886555) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SC-HC410 Stylowy dźwięk do nowoczesnego domu Prosty, kompaktowy zarys z szykownymi akcentami. HC410 znakomicie nadaje się do każdego wnętrza. Nowa funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk trafnie do lokalizacji, zapewniając autentyczną akustykę i fantastyczne brzmienie.

Funkcje Funkcja Space Tune™ optymalizuje dźwięk stosownie do lokalizacji HC410 to pierwsze urządzenie w kolekcji HC zaopatrzone w Space Tune™, czyli funkcję dostosowującą częstotliwość trafnie do lokalizacji.

proponuje ona trzy programy zoptymalizowane pod kątem trzech przeróżnych miejsc — obok ściany, na ścianie i obok narożnika. Pełnozakresowe głośniki 8 cm i odkształcony kanał akustyczny W głośnikach zastosowano wykrzywiony kanał akustyczny, którego unikatowy zarys został zaprojektowany w celu wzmocnienia rezonansu.

Ciesz się niewyobrażalnie bogatym i dynamicznym basem z kompaktowej pokrywy — bez kompromisów co do jakości. Naturalne brzmienie dźwięku przy niepokaźnych zakłóceniach i zniekształceniach Dzięki technice LincsD-Amp możesz usłyszeć muzykę w takim brzmieniu, jakiego chcieli jej twórcy.

Najnowsza wersja tej technice zapewnia korekcję zjawisk, które z zasady są powodem obniżenia jakości odtwarzanej muzyki (na przykład drżenie fazy czy hałas generowany przez źródła zasilania). Minimalizm i pełna harmonia Poziome i pionowe linie znakomicie komponują się, stwarzając ascetyczną ramę, a najlepsze materiały zapewniają wysokiej jakości fakturę powierzchni.

HC410 znamionuje się prostą, elegancką konstrukcją, która będzie nieprzeciętnie współgrać z każdym wnętrzem. Dzięki uchwytowi ściennemu głośnik można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu.

Ożyw swoje otoczenie dźwiękami muzyki i odrobiną nieprzeciętnej stylistyki. Dokładnie dopasowane materiały Panel przedni HC410 jest stworzony w pełni z aluminium, a głośniki są pokryte tkaniną. Szczotkowane wykończenie zagwarantuje aluminiowemu panelowi matowy wygląd, który łagodzi kontrast między materiałami.

Wysoka jakość zapewniana poprzez prawdziwy metal znakomicie łączy się z fakturą materiału, gwarantując głośnikom charakter maszyn klasy premium. Kolor, który harmonijnie nadaje się do pomieszczenia Urządzenia linii HC są dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych.

Zostały one zaprojektowane w ten sposób, by pasować do różnych wnętrz. Wtapiają się w pomieszczenia, stanowiąc stylowy akcent. kolor wtyczki jest dobrany do koloru pokrywy. Przewód o długości 2 m został zaprojektowany tak, żeby wychodził bezpośrednio i symetrycznie ze środka podstawy.

Funkcja AUX-IN Auto Play do sprzętów audio i streamingowych Po prostu podłącz swoje urządzenie audio lub urządzenie obsługujące serwisy streamingowe, takie jak Chromecast Audio, do wejścia AUXIN. Nawet gdy zasilanie mikrowieży HC410 będzie wyłączone, sygnał audio z urządzenia zostanie rozpoznany — wieża włączy się samoczynnie, a muzyka będzie odtwarzana z wejścia AUX.

Przesyłaj ulubioną muzykę bezprzewodowo HC410 może odtwarzać pliki audio ze smartfonu, tabletu...


☆ Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki ☆

Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lenco
 • Nazwa produktu: Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61559b2d3754b796ce03c96a
 • ID kategorii: 5933

☆ Lenco LS-500BK (czarny) + głośniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Funkcje:aluminiowy talerz, pokrywa antypyłowa;Funkcje dodatkowe:aluminiowy talerz, Auto Stop, Bluetooth, obudowa MDF, osobne głośniki;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:czarny;Kolor pokrywy:czarny;Lampka doświetlająca:nie;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Materiał obudowy:drewno, tworzywo sztuczne, metal, aluminium;Model (wariantowanie):LS-500;Napęd:paskowy;zużycie mocy (maksymalny):36 W;Predkość obrotowa:33 1/3 RPM, 45 RPM;Przedwzmacniacz:tak;Sterowanie:manualne;rodzaj wkładki:MM - Moving Magnet;Waga:9,53 kg;Wejście AUX:nie;Wyjście RCA:2x RCA;Wyjście RCA (typ):liniowe, phono;Wyjście słuchawkowe:nie;rozmiary:418 x 346 x 123 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pokrywa;Zasilanie:230 V 50 Hz, zasilacz DC;Złącza:wyjście 2x RCA;Złącze Ethernet:nie;Złącze USB:nie...