głośnik marshall stanmore

Ranking głośników marshall stanmore – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników marshall stanmore. Ranking zawierający polecane głośniki marshall stanmore jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik Marshall Stanmore II ☆

Głośnik Marshall Stanmore II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Stanmore II
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94f9720a3d5fe11820b978
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Stanmore II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH STANMORE II White drobny GŁOŚNIK, ale O solidnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK STANMORE II TO najistotniej WSZECHSTRONNY GŁOŚNIK W OFERCIE MARSHALLA, nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania W KAŻDYM POMIESZCZENIU, jednocześnie pokaźnyM, JAK I niewielkiM.

TO SPEŁNIENIE OBIETNICY BRZMIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z JAKIM KOJARZY SIĘ marka MARSHALL. GŁOŚNIK STANMORE II buduje CZYSTE I precyzyjnE BRZMIENIE, choćby PRZY NAJWIĘKSZEJ GŁOŚNOŚCI, DZIĘKI zastosowanIU zaawansowanYCH komponentów, TAKICH JAK DWA 15-WATOWE WZMACNIACZE KLASY D DO GŁOŚNIKÓW WYSOKOTONOWYCH I 50-WATOWY WZMACNIACZ KLASY D DAJĄCY MOC JEGO SUBWOOFEROWI.

DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® APTX™ GŁOŚNIK pozwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU BEZ KONIECZNOŚCI wykorzystywanIA KABLI. FUNKCJE nadzwyczajnY DŹWIĘK Głośnik Stanmore II to najmocniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, nieprzeciętnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, jednocześnie pokaźnym, jak i śladowym.

formuje czyste i skrupulatne brzmienie, nawet przy największej głośności, dzięki zaimplementowaniu nowoczesnych elementów, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Drewniana budowa obudowy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyposażony w port rozszerzający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach. POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 Ciesz się bezustannie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technologii Bluetooth 5.0 i aptX.

technika Bluetooth 5.0 zagwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz teraz ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności używania kabli.

KULTOWY DESIGN potężną drewnianą ramę tego głośnika zdobią konwencjonalne szczegóły standardowe dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa obudowa, podkreślający się próg, a także kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat nieprzeciętnego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. DobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth albo za pomocą analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz optymalnie zespoić dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność, a także wysokie i niskie tony przy pomocy mosiężnych pokręteł lub korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zaimplementowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dopasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA przypasuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lu...


☆ Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall ☆

Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e1c615d403333776ae2992
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Mikrofon do laptopa do 300 zł

☆ Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;przeznaczona aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:funkcja Dynamic Loudness, regulacja tonów niskich i wysokich;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:80 W;Model (wariantowanie):Marshal Stanmore III;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;niepodatność na zachlapanie:nie;pasuje do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:4250 g;wbudowane radio:nie;zaimplementowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;rozmiary:350 x 203 x 188 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX, wejście liniowe audio RCA...


☆ Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy ☆

Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f506ddb256f5edcd51dd61
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stanmore III ma jeszcze szerszą scenę dźwiękową niż jego poprzednik, dostarczając wypełniający domową atmosferę dźwięk sygnowany poprzez Marshalla, który został ponownie zaprojektowany dla bardziej wciągającego doświadczenia. Nowa generacja Stanmore ma głośniki wysokotonowe ustawione pod kątem na zewnątrz i zaktualizowane falowody, aby zapewnić niezmiennie konkretny dźwięk, który jest tak wielki, że goni cię po pokoju. Funkcja Dynamic Loudness dopasowuje balans tonalny dźwięku, by zapewnić wyśmienite brzmienie muzyki przy każdej głośności....

☆ stanmore ii marki Marshall ☆

stanmore ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: stanmore ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b814b4fd336f18a9997c
 • ID kategorii: 8681

☆ stanmore ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STANMORE II BLUETOOTH - THE LEGENDARY ONEStanmore II to najszczególniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla i jest perfekcyjny do każdego wnętrza, obszernego albo znikomego. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk, który jest synonimem nazwy Marshall.Korzyści:Ten głośnik łączy nowoczesną technologię z kultowym wzornictwem Marshalla, aby zapewnić konkretny dźwięk przy zachowaniu konwencjonalnego wyglądu.Stanmore II produkuje czysty i dokładny dźwięk, choćby na najwyższych poziomach, dzięki nowoczesnym komponentom, takim jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D zasilające głośniki wysokotonowe i 50-watowy wzmacniacz klasy D, który napędza mocny subwoofer.Dzięki technice Bluetooth 5.0 i Qualcomm aptX możesz odtwarzać muzykę w niesamowitym, stereofonicznym dźwięku bez konieczności użytkowania przewodów.przypasuj swoją muzykę do swych wymagań przy pomocy aplikacji Marshall Bluetooth albo analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.Podłącz się z wejściem 3,5 mm lub RCA by uzyskać analogowy odbiór dźwięku.Funkcja multi-host, dzięki czemu można z łatwością łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth.Bezprzewodowe połączenieTechnologia Bluetooth 5.0 i aptX zapewnia bezstratny bezprzewodowy dźwięk w zasięgu do 10 metrów przy zachowaniu łączności.

Użyj smartfona, tabletu lub komputera z obsługą Bluetooth, by przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio do głośnika bez konieczności wykorzystywania przewodów.Kultowy design MarshallaKlasyczne detale Marshalla, takie jak teksturowane pokrycie winylowe, progi oraz kultowe logo zdobią mocną drewnianą ramę głośnika.

Z przodu głośnika znajduje się mosiężna tabliczka z wytrawioną datą powstania 1962 - subtelnym ukłonem w stronę dziedzictwa producenta i ponad 50-letnią tradycją. Będziesz chciał dumnie prezentować ten głośnik w dowolnym pomieszczeniu.dopasuj swój dźwiękDostrój muzykę do swych wymagań za pomocą aplikacji Marshall Bluetooth lub analogowych komponentów sterujących na górnym panelu głośnika.Połączenie przewodoweIstnieje więcej sposobów łączenia niż tylko Bluetooth 5.0.

Podłącz do wejścia RCA albo 3,5 mm, żeby uzyskać dźwięk analogowy.Funkcja Multi-hostTen głośnik oferuje funkcję multi-host, dzięki czemu można łatwo łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami Bluetooth.

Inne Rankingi:  boombox cd mp3


Najtańsze głośniki marshall stanmore – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników marshall stanmore. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Marshall Stanmore II ☆

Głośnik Marshall Stanmore II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Głośnik Marshall Stanmore II
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c94f9720a3d5fe11820b978
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik Marshall Stanmore II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

MARSHALL GŁOŚNIK BLUETOOTH STANMORE II White znikomy GŁOŚNIK, ale O mocnYM BRZMIENIU GŁOŚNIK STANMORE II TO najmocniej WSZECHSTRONNY GŁOŚNIK W OFERCIE MARSHALLA, znakomicie sprawdzi się W KAŻDYM POMIESZCZENIU, zarówno pokaźnyM, JAK I drobnyM.

TO SPEŁNIENIE OBIETNICY BRZMIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI, Z JAKIM KOJARZY SIĘ producent MARSHALL. GŁOŚNIK STANMORE II kreuje CZYSTE I precyzyjnE BRZMIENIE, nawet PRZY NAJWIĘKSZEJ GŁOŚNOŚCI, DZIĘKI zaimplementowanIU nowoczesnYCH komponentów, TAKICH JAK DWA 15-WATOWE WZMACNIACZE KLASY D DO GŁOŚNIKÓW WYSOKOTONOWYCH I 50-WATOWY WZMACNIACZ KLASY D DAJĄCY MOC JEGO SUBWOOFEROWI.

DZIĘKI technice BLUETOOTH 5.0 I QUALCOMM® APTX™ GŁOŚNIK zezwala na ODTWARZANIE MUZYKI W CUDOWNYM, STEREOFONICZNYM BRZMIENIU BEZ KONIECZNOŚCI wykorzystywanIA KABLI. FUNKCJE nadzwyczajnY DŹWIĘK Głośnik Stanmore II to najistotniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, genialnie spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu, jednocześnie dużym, jak i drobnym.

buduje czyste i skrupulatne brzmienie, choćby przy największej głośności, dzięki zastosowaniu innowacyjnych komponentów, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Drewniana budowa pokrywy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest wyekwipowany w port powiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach. POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI technologii BLUETOOTH 5.0 Ciesz się bezustannie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technice Bluetooth 5.0 i aptX.

technologia Bluetooth 5.0 zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności wykorzystywania kabli.

KULTOWY DESIGN mocną drewnianą ramę tego głośnika zdobią tradycyjne szczegóły charakterystyczne dla Marshalla, takie jak dekoratywna winylowa obudowa, eksponujący się próg oraz kultowe logo. Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje data założenia marki – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat nieprzeciętnego brzmienia.

Głośnik będzie dumnie prezentował się w każdym pokoju. PrzypasowanIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dostosuj brzmienie do swoich wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lub przy pomocy analogowych pokręteł na górnym panelu głośnika możesz odpowiednio złączyć dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Możesz regulować głośność oraz wysokie i niskie tony za pomocą mosiężnych pokręteł albo korzystając z aplikacji Marshall Bluetooth z zaimplementowanym korektorem dźwięku na wypadek, gdyby głośnik nie był pod ręką.

dobranIE DŹWIĘKU DO POTRZEB UŻYTKOWNIKA dopasuj brzmienie do swych wymagań. W aplikacji Marshall Bluetooth lu...


☆ stanmore ii marki Marshall ☆

stanmore ii marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: stanmore ii marki Marshall
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c43b814b4fd336f18a9997c
 • ID kategorii: 8681

☆ stanmore ii marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STANMORE II BLUETOOTH - THE LEGENDARY ONEStanmore II to najszczególniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla i jest nadzwyczajny do każdego pomieszczenia, obfitego lub niewielkiego. Zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk, który jest synonimem nazwy Marshall.Korzyści:Ten głośnik łączy nowoczesną technikę z kultowym wzornictwem Marshalla, by zapewnić solidny dźwięk przy zachowaniu klasycznego wyglądu.Stanmore II produkuje czysty i skrupulatny dźwięk, nawet na najwyższych poziomach, dzięki innowacyjnym komponentom, takim jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D zasilające głośniki wysokotonowe i 50-watowy wzmacniacz klasy D, który napędza solidny subwoofer.Dzięki technologii Bluetooth 5.0 i Qualcomm aptX możesz odtwarzać muzykę w niesamowitym, stereofonicznym dźwięku bez konieczności wykorzystywania przewodów.przystosuj swoją muzykę do swoich wymagań za pomocą aplikacji Marshall Bluetooth lub analogowych przycisków na górnym panelu głośnika.Podłącz się z wejściem 3,5 mm lub RCA żeby uzyskać analogowy odbiór dźwięku.Funkcja multi-host, dzięki temu można prosto łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth.Bezprzewodowe połączenieTechnologia Bluetooth 5.0 i aptX gwarantuje bezstratny bezprzewodowy dźwięk w zasięgu do 10 metrów przy zachowaniu łączności.

Inne Rankingi:  Mikrofon do karaoke do 150 zł

Użyj smartfona, tabletu albo komputera z obsługą Bluetooth, aby przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio do głośnika bez konieczności użytkowania przewodów.Kultowy design MarshallaKlasyczne szczegóły Marshalla, takie jak teksturowane pokrycie winylowe, progi oraz kultowe logo zdobią konkretną drewnianą ramę głośnika.

Z przodu głośnika znajduje się mosiężna tabliczka z wytrawioną datą powstania 1962 - subtelnym ukłonem w stronę dziedzictwa firmy i ponad 50-letnią tradycją. Będziesz chciał dumnie prezentować ten głośnik w dowolnym pomieszczeniu.przystosuj swój dźwiękDostrój muzykę do swych wymagań przy pomocy aplikacji Marshall Bluetooth lub analogowych składników sterujących na górnym panelu głośnika.Połączenie przewodoweIstnieje więcej sposobów łączenia aniżeli tylko Bluetooth 5.0.

Podłącz do wejścia RCA lub 3,5 mm, żeby uzyskać dźwięk analogowy.Funkcja Multi-hostTen głośnik proponuje funkcję multi-host, dzięki temu można z łatwością łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami Bluetooth.


☆ Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall ☆

Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e1c615d403333776ae2992
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny stanmore iii czarny marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:0 h;Czytnik kart pamięci:nie;asygnowana aplikacja:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:sterowanie z pomocą aplikacji, wzmocnienie basu/dźwięku;Gwarancja:12 miesięcy;dane dopełniające:funkcja Dynamic Loudness, regulacja tonów niskich i wysokich;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia przenośne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:80 W;Model (wariantowanie):Marshal Stanmore III;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;odporność na zachlapanie:nie;nadaje się do:urządzenia ze złączem 3,5 mm jack, urządzenia z Bluetooth;objętość akumulatora:0 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik stacjonarny;wariant:głośnik Bluetooth;Waga:4250 g;zaimplementowane radio:nie;wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;wymiary:350 x 203 x 188 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasilanie:sieciowe;Złącza:wejście liniowe audio AUX, wejście liniowe audio RCA...


☆ Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy ☆

Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MARSHALL
 • Nazwa produktu: Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f506ddb256f5edcd51dd61
 • ID kategorii: 11752

☆ Marshall Głośnik mobilny stanmore iii brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stanmore III ma jeszcze szerszą scenę dźwiękową aniżeli jego poprzednik, dostarczając wypełniający domową atmosferę dźwięk sygnowany poprzez Marshalla, który został ponownie zaprojektowany dla bardziej wciągającego doświadczenia. Nowa generacja Stanmore ma głośniki wysokotonowe ustawione pod kątem na zewnątrz i zaktualizowane falowody, aby zapewnić niezmiennie mocny dźwięk, który jest tak pokaźny, że goni cię po pokoju. Funkcja Dynamic Loudness dostosowuje balans tonalny dźwięku, żeby zapewnić nadzwyczajne brzmienie muzyki przy każdej głośności....