Telewizor do konsoli

Ranking Telewizorów do konsoli – listopad 2023

Zestawienie TOP10 chętnie wybieranych telewizorów dobrych do konsoli. Ranking zawierający polecane telewizory do konsoli aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Panasonic TX-58JX810 ☆

TV LED Panasonic TX-58JX810 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-58JX810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617b134b82fff06ce1a04345
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-58JX810 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-58JX810E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED serii JX810 wyposażono w technologię HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne odcieni obrazy.

niebanalny sprzęt jest prosty w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX polepsza obraz, dzięki czemu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają idealnie. * Wygląd, funkcje i informacje technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie demonstruje model TX-65JX800.

Funkcje przejrzyj wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

zagwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na wykorzystanie w pełni wszystkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w pięknych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV ułatwia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — wystarczy poprosić Google.

rewelacyjny kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technologii HDR Bright Panel Plus nadzwyczajnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Gwarantują ostre, kolorowe obrazy i spektakularny kontrast — choćby w najistotniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza praktyczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który gwarantuje spektakularne stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie kolorów.

Rozrywka na pokaźnym ekranie z niespotykanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, aby ścieżka dźwiękowa była zagadkowa jak akcja na wielkim ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, przez co bardziej angażujesz się w opowieść.

adekwatna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (obfity zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można łatwo przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED Panasonic TX-58JX800 ☆

TV LED Panasonic TX-58JX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-58JX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c110d282fff0955ad9ec4e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-58JX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-58JX800E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED kolekcji JX800 wyekwipowano w technikę HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne barw obrazy.

atrakcyjny sprzęt jest prosty w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX udoskonala obraz, dzięki czemu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają rewelacyjnie. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie demonstruje model TX-65JX800.

Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

gwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na użycie w pełni wszelkich możliwości telewizora. Najkorzystniejsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w spektakularnych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka pokaźniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV usprawnia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — starczy poprosić Google.

znakomity kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technice HDR Bright Panel Plus idealnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Zapewniają ostre, kolorowe obrazy i spektakularny kontrast — nawet w najszczególniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza użyteczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który gwarantuje piękne poziomy kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie kolorów.

Rozrywka na pokaźnym ekranie z nieprzeciętnym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, by ścieżka dźwiękowa była intrygująca jak akcja na obfitym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, poprzez co bardziej angażujesz się w opowieść.

stosowna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są dostosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (spory zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 albo format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED Panasonic TX-65JX800 ☆

TV LED Panasonic TX-65JX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65JX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60c110db8e441a0dd462e317
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65JX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-65JX800E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED kolekcji JX800 zaopatrzono w technikę HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne kolorów obrazy.

ciekawy sprzęt jest nieskomplikowany w obsłudze i proponuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX udoskonala obraz, dzięki temu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają wspaniale. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

zagwarantuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na użycie w pełni wszelkich możliwości telewizora. Najlepsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w efektownych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka obszerniejsze możliwości telewizora Android TV — System Android TV ułatwia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem przy pomocy głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co lubisz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko przy pomocy głosu — starczy poprosić Google.

wyśmienity kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technice HDR Bright Panel Plus idealnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Gwarantują ostre, kolorowe obrazy i piękny kontrast — nawet w najistotniej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza praktyczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który gwarantuje atrakcyjne stopnie kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie barw.

Rozrywka na obfitym ekranie z nieprzeciętnym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, żeby ścieżka dźwiękowa była intrygująca jak akcja na pokaźnym ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, poprzez co bardziej angażujesz się w opowieść.

optymalna jasność i odcień — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są przypasowane do obsługi wszelkich formatów HDR (obszerny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 lub format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można z łatwością przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami serwisu Netflix. Specyfikacja Telewizor An...


☆ TV LED Panasonic TX-65HX800 ☆

TV LED Panasonic TX-65HX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65HX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ed787058e441a2cc7d00a56
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65HX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-65HX800E Smukła kompozycja, znakomita sprawność Nowy telewizor LED 4K HX800 z technologią HDR Bright Panel PLUS pozwala wyświetlać barwne obrazy HDR w 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+, Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor pokazuje szczegółowe sceny z dokładnym kontrastem.

wspaniałą wydajność gwarantuje procesor HCX i dostrojenie obrazu poprzez specjalistę z Hollywood. *Projekt, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje Obraz dostrojony w Hollywood Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w przez specjalistów z branży filmowej, gwarantując wierne odwzorowanie szczegółów i barw.

Procesor HCX Przetwarzanie obrazu dostrojone przez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT, a także technologia HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców. HDR10+/ Dolby Vision Supported Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technice Dolby Vision™ i HDR10+ zapewnia nieszablonowe odcienie, wyśmienity kontrast i zniewalającą jasność na ekranie — jednocześnie w przypadku tworzyw z dysków Blu-ray™, jak i z serwisów VOD.

Dolby Atmos Imponująca wyrazistość, bogactwo i głębia dźwięku unikatowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. HDR Bright Panel Plus Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i doskonałemu ekranowi technika HDR Bright Panel Plus gwarantuje wyraziste obrazy ze doskonałymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca nawet w najszczególniej słoneczne dni. Lokalne przyciemnianie genialny kontrast pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu to wynik strefowego sterowania podświetlonego panelu.

Specyfikacja Obraz dostrojony w Hollywood Procesor HCX HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos HDR Bright Panel Plus duże spektrum barw Lokalne przyciemnianie Bluetooth Audio Link my Home Screen 5.0 Procesor HCX Obsługa wielu formatów HDR (HDR10+ / Dolby Vision / HLG Photo) Dolby Atmos® Telewizor LED LCD TX-65HX800E


☆ TV LED Panasonic TX-50HX710 ☆

TV LED Panasonic TX-50HX710 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-50HX710
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fce441e8e441a2d322454fa
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-50HX710 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-50HX710E Stylowy telewizor 4K z systemem Android oferujący dużo funkcji HX710 to nasz nowy telewizor 4K HDR z linii Android TV™. Dostępny w wielu rozmiarach, Android TV proponuje dostęp do ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych.

Steruj telewizorem za pomocą głosu i łatwo przesyłaj fotografie, filmy i muzykę z innych maszyn do telewizora, dzięki zaimplementowanej funkcji Chromecast. * Zdjęcie prezentuje model TX-55HX710. Funkcje Google Play Pobierz wszystkie ulubione aplikacje i gry ze sklepu Google Play.

Oglądaj je komfortowo na dużym ekranie i uzyskuj do nich przystępny dostęp dzięki personalizowanemu ekranowi głównemu telewizora Android TV. 4K HDR Telewizory 4K serii HX710 obsługują sporo formatów o szerokim zakresie dynamicznym (HDR) i Hybrid Log-Gamma – standardowy format filmów i dysków Blu-ray UHD.

Obraz HDR cechuje się jaśniejszą bielą i głębszą czernią w porównaniu do typowego zakresu dynamicznego (SDR), dzięki temu możesz radować się wysokiej jakości obrazem 4K we własnym domu. Technika 4K Colour Engine 4K Colour Engine to specjalny procesor obrazu zaimplementowany w telewizor HX710, gwarantujący wyświetlanie naturalnych barw na ekranie.

Zapierające dech w piersiach materiały, takie jak programy telewizyjne, filmy i gry w jakości 4K Ultra HD, są tak realistyczne, iż wyglądają jak żywe, zapewniając niesamowite wrażenia z oglądania. Dolby Vision Format Dolby Vision™ dodaje realizmu obrazom odtwarzanym z kompatybilnych dysków Blu-ray™ UHD i transmisjom strumieniowym video w jakości 4K dzięki nieszablonowym barwom, idealnemu kontrastowi i zniewalającej jasności.

zastosowanie dynamicznych metadanych sprawia, że ustawienia obrazu HDR są optymalizowane w trakcie przejść między ciemnymi i jasnymi sekwencjami w poszczególnych scenach wraz z rozwojem fabuły. Zaimplementowana obsługa Chromecast Ciesz się wysokiej jakości obrazem z rodziną i przyjaciółmi, dzięki wbudowanej funkcji Chromecast, która pozwoli Ci na nieskomplikowane przesyłanie fotografii, filmów oraz muzyki na wyświetlacz telewizora.

Specyfikacja 4K ULTRA HD Telewizor Android TV Pilot do telewizora (z obsługą Bluetooth / zastosowanym mikrofonem) TX-50HX710E


☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 ☆

TV LED Panasonic TX-40HX800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40HX800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb404958e441ac62a875367
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40HX800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TX-40HX800E Smukła kompozycja, wspaniała sprawność Nowy telewizor LED 4K HX800 z technologią HDR Bright Panel PLUS pozwala wyświetlać barwne obrazy HDR w 4K. Dzięki technologiom dynamicznych metadanych HDR10+, Dolby Vision i funkcji adaptacyjnego ściemniania podświetlenia ten smukły telewizor przedstawia szczegółowe sceny z skrupulatnym kontrastem.

nieprzeciętną skuteczność zagwarantuje procesor HCX i dostrojenie obrazu przez specjalistę z Hollywood. * Wygląd, funkcje i informacje techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.*Zdjęcie ukazuje model TX-65HX800.

Funkcje Obraz dostrojony w Hollywood Telewizory 4K HDR zostały dostrojone w poprzez specjalistów z branży filmowej, zapewniając wierne odwzorowanie szczegółów i odcieni. Procesor HCX Przetwarzanie obrazu dostrojone poprzez specjalistów z Hollywood, system 3D LUT, a także technika HDR i Remaster 4K gwarantują barwy i jakość obrazu zgodne z wizją filmowców.

HDR10+/ Dolby Vision Supported Optymalizacja obrazu w każdej scenie, przy użyciu technice Dolby Vision™ i HDR10+ zapewnia nieszablonowe odcienie, genialny kontrast i olśniewającą jasność na ekranie — równocześnie w sytuacji tworzyw z dysków Blu-ray™, jak i z serwisów VOD.

Dolby Atmos Imponująca wyrazistość, różnorodność i głębia dźwięku wyjątkowe doznania trójwymiarowego dźwięku, otaczającego widza. HDR Bright Panel Plus Dzięki wyjątkowo jasnemu podświetleniu LED i nieprzeciętnemu ekranowi technika HDR Bright Panel Plus gwarantuje wyraziste obrazy ze nieprzeciętnymi rozświetleniami.

Jakość obrazu jest imponująca nawet w najistotniej słoneczne dni. Lokalne przyciemnianie perfekcyjny kontrast pomiędzy jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu to wynik strefowego sterowania podświetlonego panelu.

Specyfikacja Obraz dostrojony w Hollywood Procesor HCX HDR10+ Dolby Vision Dolby Atmos HDR Bright Panel Plus obszerne spektrum odcieni Lokalne przyciemnianie Bluetooth Audio Link my Home Screen 5.0 Procesor HCX Obsługa wielu formatów HDR (HDR10+ / Dolby Vision / HLG Photo) Dolby Atmos® Telewizor LED LCD TX-40HX800E


☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 ☆

TV LED Panasonic TX-40JX810 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-40JX810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617b135482fff06ce1a04350
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-40JX810 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED TX-40JX810E Bogate możliwości oglądania z łatwą obsługą i niezwykłą jakością obrazu Telewizor Android TV™ 4K LED linii JX810 wyposażono w technikę HDR Bright Panel Plus gwarantującą pełne kolorów obrazy.

niebanalny sprzęt jest nieskomplikowany w obsłudze i oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego. Procesor HCX polepsza obraz, dzięki temu obowiązkowe pozycje filmowe wyglądają wspaniale. * Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Zdjęcie demonstruje model TX-65JX800.

Inne Rankingi:  Telewizor LED 40 cali

Funkcje sprawdź wszystko. Poczuj wszystko. Dlaczego masz ograniczać domową rozrywkę do transmisji telewizyjnych i ich stałych czasów nadawania? Telewizor Android TV pozwala oglądać wszystkie ulubione programy tak, jak tego chcesz.

zapewnia inteligentniejszy i łatwiejszy sposób na zastosowanie w pełni wszelkich możliwości telewizora. Najkorzystniejsze seriale z usług, takich jak Netflix* i Prime Video*, możesz oglądać w pięknych kolorach, z niesamowitą szczegółowością 4K odpowiadającą intencjom twórców.

Bardziej inteligentna rozrywka większe możliwości telewizora Android TV — System Android TV usprawnia korzystanie z treści rozrywkowych. Odkryj ponad 400 000 filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Steruj telewizorem za pomocą głosu dzięki funkcjom oferowanym Google. Oglądaj to, co uwielbiasz, steruj tym za pomocą głosu Przełączaj programy telewizyjne, steruj urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu — starczy poprosić Google.

nieprzeciętny kontrast wzmacnia filmowe emocje Telewizory Smart LED 4K z ekranami w technice HDR Bright Panel Plus idealnie nadają się do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem. Gwarantują ostre, kolorowe obrazy i spektakularny kontrast — choćby w najbardziej słoneczne dni.

Po co czekać do wieczora z rozpoczęciem strumieniowego oglądania serialu? Wierne odwzorowanie obrazu oddaje każdą chwilę Procesor HCX — Ten procesor jest mózgiem tego modelu. Specjalistyczna wiedza użyteczna o telewizorach znalazła odwzorowanie w procesorze obrazu, który zagwarantuje błyskotliwe poziomy kontrastu, wyrazistości i wierne odwzorowanie kolorów.

Rozrywka na dużym ekranie z niesłychanym dźwiękiem Dźwięk przestrzenny — Otwórz przestrzeń dźwiękową, żeby ścieżka dźwiękowa była intrygująca jak akcja na wielkim ekranie. Dźwięk wciąga Cię w to, co oglądasz, przez co bardziej angażujesz się w opowieść.

optymalna jasność i kolor — niezależnie od źródła Najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (pokaźny zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez względu na format źródłowy: Dolby Vision, HLG, HDR10 lub format adaptacyjny HDR10+. Funkcja przesyłania treści Czy wiesz, iż można prosto przesyłać treści serwisu Netflix ze smartfona do telewizora Panasonic? Połącz po prostu oba urządzenia z siecią Wi-Fi.

Dotknij ikony przesyłania i gotowe. Warto to wypróbować z najnowszymi serialami ser...


☆ TV LED LG 65LX600 ☆

TV LED LG 65LX600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 65LX600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644236df82fff0cda8b014a0
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 65LX600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-65LX600E Uniwersalny telewizor Smart 4K LED TV z dostępem do wielu popularnych aplikacji Telewizory z naszej nowej linii LX600 nadzwyczajną rozrywkę za pośrednictwem App Store: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, TikTok, DAZN, TWITCH i materiały z wielu innych usług można odtwarzać w wysokiej rozdzielczości 4K z zastosowaniem standardów Dolby Vision® i Dolby Atmos®. Dzięki możliwości obsługi głosowej telewizorem można sterować bez użycia rąk. * dostępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe stosownych firm. Funkcje Telewizor Smart TV z dostępem do usług streamingowych Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do szerokiej liczby kanałów oferujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności przyłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej.Dzięki telewizorowi Smart TV możesz łatwo łączyć się z Internetem przez wbudowany moduł WiFi i radować się bogactwem treści z całego świata. Funkcje takie jak oglądanie wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, filmów z serwisu YouTube czy serwisów streamingowych rodzaju Netflix albo Amazon Prime Video masz w zasięgu ręki. Dolby Vision®, HDR10, HLG dla najwyższej jakości obrazu Dzięki obsłudze standardów takich jak Dolby Vision®, HDR10 i HLG telewizor ten reprodukuje bardziej realistyczne oraz zagwarantuje wyższe poziomy kontrastu i ostrości w trakcie odtwarzania zawartości w trybie HDR. Funkcja Dolby Vision® obsługuje metadane obrazu dla każdej klatki z osobna, co oznacza,dane o odcieniu i jasności zmieniają się dynamicznie, jeszcze bardziej zwiększając realizm scen. Przenieś się w sam środek akcji z Dolby Atmos® Odkryj różnicę z Dolby — Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu albo programu, delektować muzyką i ulubionymi grami. Usłysz więcej dzięki nieprzeciętnej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby wszystko nabiera nowej jakości. Obsługa Hey Google Włączaj telewizor LX600 za pomocą głosu bez zapotrzebowania wykorzystywania pilota — wystarczy wydać polecenie przy pomocy Google. By rozpocząć, skorzystaj z urządzenia obsługującego Asystenta Google. Obsługa funkcji Alexa Jeśli posiadasz urządzenie obsługujące asystenta Alexa, możesz głosowo poprosić Alexę o zmianę kanału, zmianę poziomu głośności oraz o włączenie lub wyłączenie zasilania. To nieprzeciętne rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania lub masz zajęte ręce. Tryb gier wideo Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz za pomocą pilota telewizyjnego tryb gier zmniejszający opóźnienie wejścia, żeby akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania. Specyfikacja Telewizor Smart TV z głównymi aplikacjami streamingowymi prosty dostęp do usług streamingowych. Dolby Vision® i HDR10 — Bardziej realistyczne barwy, wyższy kontrast i jasność Dolby Atmos® — nowe oblicze rozrywki dzięki realistycznemu dźwiękowi Obsługa Hey...

☆ TV LED LG 50LX600 ☆

TV LED LG 50LX600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 50LX600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644236e382fff0cda8b014a2
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 50LX600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-50LX600E Uniwersalny telewizor Smart 4K LED TV z dostępem do wielu popularnych aplikacji Telewizory z naszej nowej linii LX600 znakomitą rozrywkę za pośrednictwem App Store: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, TikTok, DAZN, TWITCH i materiały z wielu innych usług można odtwarzać w wysokiej rozdzielczości 4K z użyciem standardów Dolby Vision® i Dolby Atmos®. Dzięki możliwości obsługi głosowej telewizorem można sterować bez wykorzystania dłoni. * przystępność aplikacji zależy od kraju. Mogą być wymagane subskrypcje usług.Prezentowane loga stanowią znaki towarowe adekwatnych firm. Funkcje Telewizor Smart TV z dostępem do usług streamingowych Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do wielkiej liczby kanałów oferujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności podłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej.Dzięki telewizorowi Smart TV możesz prosto łączyć się z Internetem poprzez zastosowany moduł WiFi i cieszyć się bogactwem treści z całego świata. Funkcje takie jak oglądanie wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych, filmów z serwisu YouTube czy serwisów streamingowych typu Netflix albo Amazon Prime Video masz w zasięgu ręki. Dolby Vision®, HDR10, HLG dla najwyższej jakości obrazu Dzięki obsłudze standardów takich jak Dolby Vision®, HDR10 i HLG telewizor ten reprodukuje bardziej realistyczne oraz zagwarantuje wyższe stopnie kontrastu i ostrości w trakcie odtwarzania zawartości w trybie HDR. Funkcja Dolby Vision® obsługuje metadane obrazu dla każdej klatki z osobna, co oznacza,informacje o odcieniu i jasności zmieniają się dynamicznie, jeszcze bardziej zwiększając realizm scen. Przenieś się w sam środek akcji z Dolby Atmos® Odkryj różnicę z Dolby — Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu lub programu, delektować muzyką i ulubionymi grami. Usłysz więcej dzięki niesłychanej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby wszystko nabiera nowej jakości. Obsługa Hey Google Włączaj telewizor LX600 przy pomocy głosu bez zapotrzebowania użytkowania pilota — wystarczy wydać polecenie przy pomocy Google. Żeby rozpocząć, skorzystaj z urządzenia obsługującego Asystenta Google. Obsługa funkcji Alexa Jeśli posiadasz urządzenie obsługujące asystenta Alexa, możesz głosowo poprosić Alexę o zmianę kanału, zmianę poziomu głośności i o włączenie lub wyłączenie zasilania. To doskonałe rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania lub masz zajęte ręce. Tryb gier wideo Chcesz przełączyć się z oglądania telewizji na grę? Żaden problem: po prostu wybierz za pomocą pilota telewizyjnego tryb gier obniżający opóźnienie wejścia, by akcja na ekranie natychmiast odzwierciedlała Twoje działania. Specyfikacja Telewizor Smart TV z głównymi aplikacjami streamingowymi nieskomplikowany dostęp do usług streamingowych. Dolby Vision® i HDR10 — Bardziej realistyczne kolory, wyższy kontrast i jasność Dolby Atmos® — świeże oblicze rozrywki dzięki realistycznemu dźwiękowi Obsługa Hey...

☆ TV LED LG OLED55B23 ☆

TV LED LG OLED55B23 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG OLED55B23
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e552da47cb8f6ec91db
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG OLED55B23 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor LG 55" OLED 4K ze nienaturalną inteligencją, Cinema HDR, Smart TV, 120Hz, DVB-T2/HEVC, OLED55B23LA

zachwycające odcienie czerni i świateł, efekt dźwięku przestrzennego i dostatek szczegółów – brzmi jak urządzenie perfekcyjne? Taki właśnie jest telewizor LG OLED55B23LA! Najnowsze technologie, które w nim zastosowano, pozwolą ci na nowo odkrywać ulubione filmy w najwyższej jakości i olśniewać się szczególnie przejrzystym, pełnym barw obrazem.
 • Samoświecące piksele OLED 4K pozwalają na osiągnięcie pokaźnego kontrastu kolorów
 • Dynamic Tone Mapping daje efekt głębokiego kontrastu i bogactwa szczegółów
 • Dolby Vision IQ i Dolby Atmos gwarantują prawdziwie kinowe wrażenia
 • Wąska ramka i progresywny design dla jeszcze pokaźniejszej estetyki
 • ThinQ AI i system webOS pozwalają na personalizację usług
 • Obsługa technice NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i VRR poprawia obraz
 • GeForce NOW zapewnia jeszcze bardziej emocjonującą rozgrywkę

Piksele LG OLED
rewelacyjnie czarne ciemne obszary, bez rozmycia światła i efektu halo? teraz już nie musisz sobie wyobrażać ostrego obrazu o niesamowitej głębi: piksele LG OLED w LG OLED55B23LA świecą niezależnie, bez podświetlania, które osłabia ich lśnienie. Osiągają więc najgłębszą czerń i rewelacyjny kontrast, dzięki temu obraz jest dokładniejszy i pozwala dojrzeć więcej szczegółów.

nienaturalna inteligencja
zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) powoli przestaje być już nowinką w przypadku sprzętów, które mamy w domach. Nie inaczej jest z telewizorem LG, którego procesor jest wspierany przez AI. To ona odpowiada za nadanie obrazowi naturalnej głębi oraz pięknych, żywych odcieni. Wykorzystując postęp w dziedzinie głębokiego uczenia się, urządzenie uwypukla szczegóły na ekranie, równocześnie te na pierwszym planie, jak i w tle.
Dynamic Tone Mapping
Żywszy, jeszcze bardziej naturalny obraz HDR, głęboki kontrast i mnogość szczegółów – wszystkie te mocne strony LG OLED55B23LA zawdzięcza m.in. Zastosowaniu technice Dynamic Tone Mapping. Umożliwia ona wykrywanie obiektów w kadrze i zastosowanie do nich adekwatnej konfiguracji barw. To sprawia, iż wieczory, które spędzasz na oglądaniu ulubionych seriali czy filmów, stają się jeszcze przyjemniejsze!

Procesor α7 piątej generacji AI
Poszukujesz urządzenia, które zapewni ci jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe i pokaźniejszą głębię kolorów? Procesor α7 Gen 5 AI w LG OLED55B23LA powoduje, że barwy widoczne na ekranie precyzyjnie oddają te, które występują w rzeczywistości. Dodatkowo przetwarza dźwięk z 2-kanałowego na 5.1.2-kanałowy, wytwarzając przestrzenne doznania dźwiękowe.
Przyjemne oglądanie filmów
Planujesz wieczór filmowy w towarzystwie puszystego koca i kubka gorącej herbaty, lecz brakuje ci pomysłu na potężny film? technika LG ThinQ z całą pewnością poleci ci coś na podstawie dotychczas podjętych przez ciebie wyborów. Co więcej, możesz także skonfigurować profile dla wszystkich domowników, żeby każdy mógł błyskawicznie włączyć ulubiony serial.

Podstawa Gallery Stand
Jeśli spore znaczenie co funkcjonalność kupowanego telewizora ma dla ciebie także jego design, LG OLED55B23LA bez dwóch zdań spełni twoje kryteria. Dzięki stanowczo smukłej konstrukcji urządzenie rewelacyjnie wpasuje się w przestrzeń, a podstawa Gallery Stand umożliwi umieszczenie go w dowolnym miejscu bez uwidoczniania przewodów.
Technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
Doświadcz niezwykłych efektów wizualnych i dźwiękowych, które przyspieszą bicie twojego serca! by zapewnić odbiorcom niesamowitą atmosferę podczas seansu, producent LG wykorzystała w modelu LG OLED55B23LA technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos, które podnoszą jakość odtwarzanego obrazu i tworzą wrażenie jeszcze większej głębi oraz dźwięku przestrzennego.

Dolby Vision Gaming 4K
Jako zapalonego gracza z całą pewnością uraduje cię to, że LG OLED55B23LA obsługuje technologię Dolby Vision Gaming 4K, która gwarantuje jeszcze bardziej realistyczny obraz w grach. Obniżony czas reakcji i zastosowanie technice NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i VRR zapewnią doskonałą atmosferę rozgrywki, a to za sprawą dźwięku przyspieszającego bicie serca i nieprzeciętnych efektów wizualnych.
Granie z GeForce NOW
Czy w wolnych chwilach ochoczo dajesz się porwać rozgrywce? Za sprawą urządzenia LG zapoznasz się z najnowszymi produkcjami ze świata gier! Wszystko dzięki dostępowi do serwisu GeForce NOW, który zagwarantuje spory wybór tytułów dla graczy. Krótki czas reakcji, a także obsługa technologii NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i VRR powodują, iż obraz jest wyraźny nawet przy najszczególniej wartkiej akcji.
W opakowaniu
 • Telewizor
 • 2 baterie AA do pilota
 • Podstawa
 • Pilot Magic AN-MR22GA
 • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA:

OBRAZ

Panel: 4K OLED

rodzaj podświetlenia: OLED

Przekątna ekranu: 55

Rozdzielczość: 3840 x 2160

wielka gama barw: Perfect Color

Miliard barw: Tak

doskonała czerń: Perfect Black

Wygaszanie: Pixel Dimming

True Motion: Refresh Rate 120Hz

FUNKCJE POPRAWY OBRAZU

Procesor: α7 Gen5 AI Processor 4K

Algorytm głębokiego uczenia: AI Picture Pro

Inteligente skalowanie: AI Upscaling

samoczynny dobór trybu obrazu do treści: Tak (SDR/HDR/Dolby HDR)

Inteligentna kontrola jasności: Tak

HDR: Cinema HDR

Dolby Vision IQ: Tak (4K/2K)

HDR10 Pro: Tak (4K/2K)

HLG: Tak (4K/2K)

FILMMAKER MODE ™: Tak

Dynamiczne mapowanie tonów: Dynamic Tone Mapping

4K HFR: Tak

2K HFR: Tak

Poprawa płynności obrazu: OLED Motion

HEVC: 4K@120p, 10bit

VP9: 4K@60p, 10bit

AV1: 4K@60p, 10bit

G-Sync: Tak

FreeSync: Tak

Tryb HGIG: Tak

Optymalizacja do gier: Tak (VRR/ALLM/GameGenre)

Tryb obrazu: Tak, 9 trybów (Vivid, kanon, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room))

DŹWIĘK

Moc Głośników: 20W (10W per Channel)

System dźwięku: 2.2 ch

Kierunek Dźwięku: Down Firing

Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia: Tak

Dolby ATMOS: Tak

Inteligentna kontrola dźwięku: AI Sound Pro (Virtual 5.1.2 Up-mix)

Inteligentne dopasowanie dźwięku do wnętrza: Tak

Czysty Głos: Clear Voice Pro

Bluetooth Surround Ready: Tak

Głośniki WiSA: -

LG Synchronizacja Dźwięku: Tak

Udostępnianie dźwięku: Tak

Kodeki Audio: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z instrukcją)

INTELIGENTNY LG TV

Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski): Tak

Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy: Tak

Zamiana mowy na tekst: Tak

LG wyszukiwanie głosowe: Tak

Google Assistant (z dniem premiery w Polsce): Tak

Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce): Tak

Inteligentny dom (AI Home): Tak

Inteligentne rekomendacje: Tak

Panel domowy: Tak

Apple Homekit: Tak

Łączenie z telefonem: Tak

Udostępnianie ekranu telefonu: Tak

Aplikacje ThinQ: Tak

Airplay2: Tak

SMART TV

System: webOS Smart TV

Pilot Magic: W pakiecie - MR22GA

szybki Dostęp: Tak

Uniwersalna kontrola: Tak

Odtwarzanie VR 360°: Tak

Wyszukiwanie powiązanych treści: Tak

Zamiana tekstu na mowę: Tak

Galeria: Tak

Sklep LG: Tak

oglądarka internetowa: Tak

Włączanie TV telefonem: Tak

Włączanie TV poprzez Wi-Fi: Tak

Blokada niebezpiecznych stron internetowych: Tak

Alerty Sportowe: Tak

informacje uzupełniające

samoczynna kalibracja: Tak

Język menu: 37 Języków

Time Machine (DVR): Tak

Nagrywanie cyfrowe: Tak

Nagrywanie analogowe: Tak

Time Shift: Tak

Oglądaj i Nagrywaj: -

FUNKCJE ODBIORCZE

Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna): Tak

Naziemna: DVB-T2/T

Kablowa: DVB-C

Satelitarna: DVB-S2/S

Podwójna głowica odbiorcza: -

Moduł dostępu warunkowego: CI+2.0/CI+1.4

Teletext (liczba stron): 2000

[DVB] Napisy: Tak

Opis dźwiękiem: Tak

Przewodnik po programach (8 dni): Tak

WEJŚCIA/WYJŚCIA

HDMI: 2 (Tył) / 2 (Bok)

Simplink (HDMI CEC): Tak

eARC / ARC (Zwrotny kanał audio): eARC (Rear, HDMI 3)

USB: 2 (Bok)

LAN: Tak (Tył)

Wejścia antenowe: 2 (Tył, RF/Sat)

SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio): Tak (Tył)

Wyjście słuchawkowe: -

Wzmacniacz sygnału pilota: -

Wifi: Tak (802.11ac)

Bluetooth: Tak (V5.0)

efektywnOŚĆ ENERGETYCZNA

Zasilanie: AC 100~240V 50-60Hz

Tryb oszczędzania energii: Tak

czujnik oświetlenia: Tak

Klasa Energetyczna SDR: G

pobór mocy w SDR kWh/1000h: 84

Klasa Energetyczna HDR: G

pobór mocy w HDR kWh/1000h: 151

Przekątna ekranu (cm): 139

Przekątna ekranu (cale): 55

Rozdzielczość (H): 3840

Rozdzielczość (V): 2160

wymiary MM(SZEROKOŚĆ/WYSOKOŚĆ/GŁĘBOKOŚĆ)

Bez podstawy: 1228 / 708 / 46.9

Z podstawą: 1446 / 810 / 207

Karton: 1446 / 810 / 207

wymiary Stand: 559 / 246

Vesa: 300 x 200

EAN: 8806091617309

WAGA(KG)

Bez podstawy: 18.9

Z podstawą: 19.9

Brutto: 25.5

AKCESORIA

Pilot: MR22GA

Baterie: (AA x 2EA)

przewód zasilający: Zamontowany do telewizora

Ultra cienki wieszak na ścianę: Brak


Najtańsze Telewizory do konsoli – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów do konsoli. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED Gogen TVH 24M606 ☆

TV LED Gogen TVH 24M606 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gogen
 • Nazwa produktu: TV LED Gogen TVH 24M606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61f838712da47cff15bd3644
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Gogen TVH 24M606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor HD READY o przekątnej 24 cali. Odświeżanie obrazu na poziomie 60 Hz zagwarantuje wygodne oglądanie. Zastosowany w telewizor tuner DVB-T2 pozwala na odbieranie cyfrowej telewizji naziemnej bez konieczności podłączania specjalnych przystawek.

Inne Rankingi:  Telewizor 65 cali

Port USB pozwala zyskać dostęp do muzyki, filmów i innych treści. Odtwarzaj swoje ulubione treści na obszernym ekranie i zapewnij sobie rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie. Złącze HDMI umożliwia bezstratne przesyłanie obrazu i dźwięku z konsoli, odtwarzacza DVD, komputera i innych sprzętów....


☆ TV LED TCL 32S5200 ☆

TV LED TCL 32S5200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 32S5200
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61c210d18e441a459ac888cb
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 32S5200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ciesz się wyraźnym i ostrym obrazem w jakości HD.

Ciesz się wyraźnym i ostrym obrazem w jakości HD.
Ciesz się czystym obrazem w jakości HD (1366 x 768 pixeli)

powiększony kontrast, żywsze odcienie i widoczniejsze detale.

HDR wyraźnie rozszerza zakres jednocześnie kontrastu, jak i odcieni. HDR wiernie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie, zapewniając skrupulatne kolory i bardziej szczegółowe obrazy.

technologia Micro Dimming dla udoskonalonego kontrastu.

technologia Micro Dimming analizuje obraz telewizyjny w około stu oddzielnych strefach w celu dobrania jasności. Jakość obrazu ulega obfitej poprawie, co gwarantuje nieszablonowe wrażenia wizualne, zwłaszcza w ciemności

Dolby Audio zapewnia bogaty, czysty i potężny dźwięk w telewizorze.

W pełni wykorzystaj odtwarzane treści dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości dźwiękowi przestrzennemu z Dolby Audio. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, video online czy koncerty, Dolby Audio zagwarantuje Ci jakość dźwięku, która spełni Twoje wymogi.

przystępna i niekończąca się rozrywka.

TCL Android TV dlaprzystępnej i nieograniczonej rozrywki, zawsze w najwyższej jakości.

Android TV współpracuje z Google Home i jest wyposażoney we zaimplementowanego Asystenta Google*. Znajdź najnowszy hit kinowy, zobacz wynik ważnego meczu albo przyciemnij światła - wszystko bez wyłączania tego, co akurat oglądasz. Android TV umożliwia również wyświetlanie treści bezpośrednio na ekranie telewizora. Nowoczesne funkcje, takie jak proste przełączanie zadań, konta wielu użytkowników albo ustawienia boczne zapewniają, że ulubione treści wszelkich członków rodziny są za każdym razem na pierwszym planie.

Telewizory TCL Android TV umożliwiają nieograniczoną ilość treści i zawsze w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, Google play movies, Hulu, Rakuten i mnóstwo innych....

* Asystent Google nie jest dostępny w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z internetem/danymi. Mogą obowiązywać stawki za transmisję danych. Przystępność i działanie niektórych funkcji i usług są zależne od usługi, urządzenia i sieci i mogą nie być przystępne we wszelkich regionach.

Poznaj swego Asystenta Google

Zadawaj pytania. Zlecaj mu robienie różnych rzeczy. To Twój osobisty Google, zawsze gotowy do pomocy dzięki ponad milionowi działań. Im częściej z niego korzystasz, tym więcej się uczy i staje się bardziej pomocny. Prędko wynajduj preferowane aplikacje i uzyskuj dostęp do treści.

Android TV ma dzisiaj zaimplementowanego Asystenta Google*. Starczy nacisnąć przycisk mikrofonu,prędko znaleźć najnowszy hit kinowy, sprawdzić wynik meczu lub przyciemnić światła - wszystko to bez odrywania się od oglądanego materiału.

Zapytaj o cokolwiek
Wyszukuj dowolne treści w Lidze Sprawiedliwości. Zapytaj swojego asystenta o pogodę na jutro, znajdź najbliższe mecze swojej ulubionej drużyny piłkarskiej i nie tylko.

Zlecaj mu robienie przeróżnych rzeczy.
Powiedz Asystentowi, by włączył najnowszy program telewizyjny na Netflixie lub regulował głośność dźwięku w telewizorze, otworzył listę odtwarzania muzyki z Youtube i mnóstwo więcej.

Sterowanie urządzeniami domowymi
teraz możesz przyciemniać światła albo sterować innymi urządzeniami inteligentnego domu przy pomocy głosu, a wszystko to nie odrywając się od oglądania.

* Asystent Google nie jest przystępny w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z internetem/danymi. Mogą obowiązywać stawki za transmisję danych. Dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależą od sieci i mogą nie być dostępne we wszystkich regionach.

Aplikacje, które kochasz. Teraz na Twoim telewizorze!

Dzięki aplikacji Google Play Store dla Android TV, niezależnie od tego, co Cię interesuje - od Netflixa, przez YouTube, po tony gier - bez wątpienia odszukasz aplikację, która Ci się spodoba. Wszystkie aplikacje niezbędne do oglądania kina, sportu i video możesz pobrać ze sklepu Google Play

Nieograniczone filmy, seriale, programy telewizyjne i mnóstwo więcej.

Oglądaj bez ograniczeń filmy, programy telewizyjne i sporo więcej - teraz w jakości HDR".
Netflix to jeden z największych serwisów streamingowych na świecie, z ofertą programów, w której każdy wyszuka coś dla siebie. Oglądaj programy zaplanowane specjalnie dla Ciebie, w tym oryginalne seriale Netflix i nagradzane filmy i dokumenty. Teraz dostępne w jakości HDR.

przejrzyj co oglądają ludzie na całym świecie.

Oglądaj YouTube w jakości HDR
Dzięki serwisowi YouTube możesz zobaczyć, co oglądają ludzie na całym świecie - od najpopularniejszych teledysków, przez gry video i modne programy rozrywkowe, po wiadomości i niemało innych. Subskrybuj kanały, które lubisz, udostępniaj znajomym i oglądaj na dowolnym urządzeniu. Teraz dostępne w jakości HDR

Smukły i wąski design

Smukła ramka przekazuje nutę spektakularna i spokoju większą aniżeli sobie wyobrażałeś. Prostota i elegancja, świetnie łączą w praktyce funkcjonalność i design cienkiej pokrywy.


☆ TV LED TCL 32S5400 ☆

TV LED TCL 32S5400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 32S5400
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6442178a8e441a4883cd69f6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 32S5400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor TCL 32S5400A 32" LED Full HD Android TV HDR Dolby Audio SmartTV Telewizor TCL 32S5400A łączy w sobie innowacyjne, bezramkowe wzornictwo, jakość obrazu HDR i zaawansowany system Smart TV: Android TV.

Zaprojektowana dla tych, którzy nie chcą wybierać między elegancją, jakością obrazu i nieskomplikowanym dostępem do ulubionych treści. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wymiar ekranu: 32" Rozdzielczość: 1366x768 typ panelu: LED System: Android 11 Dźwięk: Dolby Audio Smart TV: Tak DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Teletext: Tak Game mode HDR10 Klasa energetyczna: F Redukcja szumów cyfrowych: Tak Ostra i wyraźna jakość obrazu Ciesz się wyraźnymi i ostrymi obrazami dzięki jakości HD (1366 x 768 pixels) HDR: lepszy kontrast, kolory i szczegóły HDR znacznie zwiększa zakres kontrastu i koloru.

HDR precyzyjnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z skrupulatnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami Micro Dimming dla ulepszonego kontrastu Mikro-dimming analizuje obraz telewizora w tysiącach oddzielnych stref,przypasować jasność.

Jakość obrazu znacznie się polepsza dla udoskonalonego doświadczenia wizualnego, zwłaszcza w ciemności. Dolby Audio zagwarantuje bogaty, wyraźny i mocny dźwięk w telewizorze. Wykorzystaj swoją zawartość w jak największym stopniu dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości dźwiękowi surround z Dolby Audio.

Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmy online czy koncerty, Dolby Audio zapewnia jakość dźwięku, która spełni twoje wymogi. Multi dźwięk - dźwięk na słuchawkach i w telewizorze telewizorze jednocześnie.

Ten telewizor może jednocześnie odtwarzać dźwięk z wewnętrznych głośników i podłączonych słuchawek przez gniazdo 3,5 mm albo Bluetooth. Oba poziomy głośności można regulować oddzielnie. Jedna osoba w gospodarstwie domowym może cieszyć się słuchaniem telewizora poprzez słuchawki bez konieczności głośnego odtwarzania telewizora.

TCL Android TV - nieskomplikowana i nieograniczona rozrywka zawsze w najwyższej jakości Android TV wyposażony jest w wbudowane Google Home i Google Assistant. Znajdź najnowszy hit, zobacz wynik ważnego meczu lub zmniejsz światło - bez przerywania tego, co oglądasz.

Android TV zezwala na także bezpośrednie odtwarzanie zawartości na telewizorze. Innowacyjne funkcje, takie jak przystępne przełączanie pomiędzy aplikacjami, konta dla wielu użytkowników albo ustawienia po stronie gwarantują, iż ulubiona zawartość wszelkich członków rodziny jest za każdym razem na pierwszym planie.

TCL Android TV zezwala na nieograniczoną zawartość i za każdym razem w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, Google Play Movies, Hulu, Rakuten i dużo innych...

Poznaj swego Asystenta Google Zadawaj mu pytania. Każ mu robić rzeczy. To Twój własny osobisty Google, za każdym razem gotowy do pomocy z ponad 1 milionem działań. Zadawaj mu wszystko Każ mu robić rzeczy Kontroluj urządzenia domowe Sklep Google Play.

Aplikacje, które kochasz, dzisiaj na Twoim telewizorze! Wszystkie aplikacje, których Ci potrzeba do kina domowego, oglądania sportu, wiadomości filmów i grania w gry - możesz pobrać w Sklepie Google Play.

Oglądaj wszędzie. Anuluj w dowolnym momencie. Netflix oferuje nieograniczoną liczbę filmów, programów telewizyjnych i więcej, teraz w jakości HDR. Jest to jedna z największych platform internetowej telewizji na świecie, z szeroką gamą programów dedykowanych dla wszystkich.

Oglądaj programy specjalnie dla Ciebie, w tym oryginalne serie Netflix i nagradzane filmy i dokumenty. YouTube: Oglądaj w jakości HDR Z YouTube możesz zobaczyć, co ogląda cały świat, od najistotniej lubianych teledysków muzycznych po gry wideo i lubiane programy rozrywkowe, przez wiadomości i sporo więcej.

Subskrybuj kanały, które uwielbiasz, dziel się z przyjaciółmi i oglądaj na każdym urządzeniu. A teraz dostępne w jakości HDR. Bezramkowy wykwintny design Brak ramki na froncie na większym ekranie = więcej przestrzeni na obraz.

Ten smukły koncept projektowy to stylowe dzieło sztuki design'u. Niezmienny składnik sztuki designu, który znakomicie wpisuje się w Twoją przestrzeń mieszkalną. SPECYFIKACJA technicznA Obraz wymiar ekranu: 32 cali / 81.3 cm rozmiar wyświetlacza: 31.5 cala / 80 cm Formaty HDR: HDR10 Wskaźnik sprawności obrazu: 400 Rozdzielczość: 1366x768 Kontrast dynamiczny: Mega Przetwarzanie obrazu: Procesor IPQ 2.0 Skalowanie obrazu: Tak Ustawienia kolorów: kalibracja 10-punktowa i 2-punktowa Redukcja szumów cyfrowych: Tak Dźwięk Moc dźwięku: 2x5 W Dolby Audio: Dolby Digital Plus Przetwarzanie dźwięku: Dolby Audio Korektor dźwięku: Presety typ głośników: system dźwiękowy 2.0 Głośniki: 2-drożne, dolne samoczynna kontrola głośności: Tak Smart content SmartTV: GoogleTV (29 języków) Android OS: Android R (11.0) wykorzystania (aplikacje): Sklep Google Play Procesor: czterordzeniowy (Quad Core) Pamięć systemowa (DRAM): 1.0 GB Udogodnienia Wsparcie dla pilota zdalnego sterowania z telefonu / tabletu: Tak Multimedia USB: wideo do 1080P: AVI, WMV, MP4 (H.265, H.264, VP9,…), MPG, TS, MKV, OGM, Audio:


☆ TV LED LG 32LQ630 ☆

TV LED LG 32LQ630 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 32LQ630
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621e19e282fff0941e007bc8
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 32LQ630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nowy poziom jakości HD
Telewizory LG HD prezentują bogatsze barwy, dzięki czemu obraz na ich ekranach jest żywszy i bardziej naturalny.
powiększ swój komfort oglądania
Procesor α5 piątej generacji AI w telewizorze LG HD zapewnia wciągające wrażenia wizualne.
Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie
technologia ThinQ AI daje telewizorom LG HD inteligencję umożliwiającą sterowanie głosem i personalizację treści.
*artykuł i obraz na ekranie w rzeczywistości mogą wyglądać inaczej aniżeli na przedstawionej ilustracji.
*dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.
*Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
*Sterowanie głosem przy użyciu pilota Magic. Jest on sprzedawany osobno.
Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie
Łatwe sterowanie przy pomocy głosu za pośrednictwem Apple AirPlay i innych powoduje, iż obsługa telewizora LG HD jest szybsza i prostsza aniżeli kiedykolwiek.
*Google to znak handlowy producenta Google LLC.
*Asystent Google jest niedostępny w niektórych językach i krajach. Aktualnie usługa nie jest dostępna w Polsce.
*Apple, logo Apple, Apple TV, AirPlay i HomeKit to znaki handlowe marki Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.
*Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji.
*Obsługa AirPlay 2 i HomeKit może się różnić w zależności od regionu.
Mój profil
Zaloguj się swego konta i oglądaj rekomendowane treści przeznaczone specjalnie dla Ciebie.
*W zależności od regionu i połączenia sieciowego treść może być okrojona albo ograniczona.
*ilość profili jest nieograniczona, lecz na ekranie głównym można wyświetlić maksymalnie dziesięć.
Alert Sportowy
Dzięki funkcji Alert Sportowy możesz przestać się martwić, że przegapisz mecze ulubionych drużyn! otrzymuj powiadomienia przed wszystkimi ważnymi meczami.
*Obsługa dyscyplin i lig może się różnić w zależności od kraju.
*dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.
HDR10 Pro

technologia HDR10 Pro pozwala na regulację jasności w taki sposób, by wzbogacić odcienie i rozszerzyć przezroczystość obrazu. Zachwyć się realistycznym wyglądem treści na ekranie.

*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania.
*dostępność treści i aplikacji może się różnić w zależności od kraju i regionu. Disney+ wymaga wykupienia osobnej subskrypcji.
*Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe producenta Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
*Wymagana subskrypcja Apple TV+.
*®2022 WarnerMedia Direct, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis HBO Max™ jest stosowany na podstawie licencji. Wymagana subskrypcja HBO Max.
*Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc lub jej podmiotów stowarzyszonych. Obowiązują opłaty za członkostwo w usługach Amazon Prime i/albo Prime Video. Szczegółowe dane znajdują się na stronie primevideo.com/terms.
*dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Optymalizator gier & Pulpit gry

Funkcja Optymalizator gier demonstruje wszystkie ustawienia gry w jednym komfortowym menu telewizora, a nowy pulpit gry gwarantuje szybki dostęp do bieżących ustawień.

*Zakres współpracy z innymi firmami może się różnić w zależności od kraju.
*Pulpit gry i optymalizator dla gier w chmurze będą przystępne w drugiej połowie 2022 roku.
*przystępność aktualizacji oprogramowania może się różnić w zależności od modelu i regionu.
*komponenty w menu optymalizatora gry mogą się różnić w zależności od wersji.
*HGiG to grupa firm z branży gier i telewizyjnej utworzona w celu opracowywania i udostępniania publicznie wytycznych na temat doskonalenia technologii HDR w grach.
OBRAZ
 • Panel HD wariant podświetlenia Direct
 • Przekątna ekranu 32 Rozdzielczość 1366*768
 • pokaźna gama odcieni - Miliard odcieni -
 • świetna czerń - Wygaszanie -
 • True Motion Refresh Rate 60Hz
FUNKCJE POPRAWY OBRAZU
 • Procesor α5 Gen5 AI Processor Algorytm głębokiego uczenia -
 • Inteligente skalowanie Resolution Upscaler samoczynny wybór trybu obrazu do treści -
 • Inteligentna kontrola jasności Tak HDR Active HDR
 • Dolby Vision IQ - HDR10 Pro Tak (2K Only)
 • HLG Tak (2K Only) FILMMAKER MODE ™ -
 • Dynamiczne mapowanie tonów Dynamic Tone Mapping 4K HFR -
 • 2K HFR - Poprawa płynności obrazu -
 • HEVC HD@60P,10bit VP9 HD@60P,10bit
 • AV1 HD@60P,10bit G-Sync -
 • FreeSync - Tryb HGIG Tak
 • Optymalizacja do gier Tak (GameGenre) Tryb obrazu Tak, 8 trybów (Vivid, kanon, Eco, Cinema,
  Sports, Game, (ISF)Expert(Bright Room),
  (ISF)Expert(Dark Room))
DŹWIĘK
 • Moc Głośników 10W (5W per Channel) System dźwięku 2.0ch
 • Kierunek Dźwięku Down Firing Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia Tak
 • Dolby ATMOS - Inteligentna kontrola dźwięku AI Sound
  (Virtual 5.1 Up-mix)
 • Inteligentne przypasowanie dźwięku do pomieszczenia Tak (z pilotem Magic) Czysty Głos Clear Voice Pro
 • Bluetooth Surround Ready Tak Głośniki WiSA -
 • LG Synchronizacja Dźwięku Tak Udostępnianie dźwięku Tak
 • Kodeki Audio AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC,
  MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z
  instrukcją)
INTELIGENTNY LG TV
 • Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski) Tak Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy Tak (z pilotem Magic)
 • Zamiana mowy na tekst Tak (z pilotem Magic) LG wyszukiwanie głosowe Tak (z pilotem Magic)
 • Google Assistant (z dniem premiery w Polsce) Tak (z pilotem Magic) Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce) Tak (z pilotem Magic)
 • Inteligentny dom (AI Home) Tak Inteligentne rekomendacje Tak
 • Panel domowy Tak Apple Homekit Tak
 • Łączenie z telefonem Tak Udostępnianie ekranu telefonu Tak
 • Aplikacje ThinQ Tak (z pilotem Magic) Airplay2 Tak
SMART TV
 • System webOS Smart TV Pilot Magic (Opcja)
 • prędki Dostęp Tak Uniwersalna kontrola Tak (z pilotem Magic)
 • Odtwarzanie VR 360° Tak Wyszukiwanie powiązanych treści Tak (z pilotem Magic)
 • Zamiana tekstu na mowę Tak Galeria -
 • Sklep LG Tak przeglądarka internetowa Tak
 • Włączanie TV telefonem Tak Włączanie TV przez Wi-Fi Tak
 • Blokada niebezpiecznych stron internetowych Tak Alerty Sportowe Tak
informacje dodatkowe
 • automatyczna kalibracja - Język menu 37 Języków
 • Time Machine (DVR) Tak Nagrywanie cyfrowe Tak
 • Nagrywanie analogowe - Time Shift Tak
 • Oglądaj i Nagrywaj -
FUNKCJE ODBIORCZE
 • Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna) Tak Naziemna DVB-T2/T
 • Kablowa DVB-C Satelitarna DVB-S2/S
 • Podwójna głowica odbiorcza - Moduł dostępu warunkowego CI+2.0/CI+1.4
 • Teletext (liczba stron) 2000 [DVB] Napisy Tak
 • Opis dźwiękiem Tak Przewodnik po programach (8 dni) Tak
WEJŚCIA/WYJŚCIA
 • HDMI 1(Bok)/1(Tył) Simplink (HDMI CEC) Tak
 • eARC / ARC (Zwrotny kanał audio) eARC (HDMI 2) USB 1 (Bok)
 • LAN Tak (Tył) Wejścia antenowe 2 (Tył, RF/Sat)
 • SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście
  audio) Tak (Tył) Wyjście słuchawkowe -
 • Wzmacniacz sygnału pilota - Wifi Tak (802.11ac)
 • Bluetooth Tak (V5.0)
wydajnOŚĆ ENERGETYCZNA
 • Zasilanie AC 100~240V 50-60Hz Tryb oszczędzania energii Tak
 • detektor oświetlenia Tak Klasa Energetyczna SDR E
 • pobór mocy w SDR kWh/1000h 26 Klasa Energetyczna HDR G
 • zużycie mocy w HDR kWh/1000h 37 Przekątna ekranu (cm) 80
 • Przekątna ekranu (cale) 32 Rozdzielczość (H) 1366
 • Rozdzielczość (V) 768
wymiary MM(SZEROKOŚĆ/WYSOKOŚĆ/GŁĘBOKOŚĆ)
 • Bez podstawy 736 / 437 / 82.9 Z podstawą 736 / 464 / 180
 • Karton 812 / 510 / 142 wymiary Stand 606 / 180
 • Vesa 200*200 EAN 8806091636966
Inne Rankingi:  Telewizor Panasonic
WAGA(KG)
 • Bez podstawy 4,65 Z podstawą 4,7
 • Brutto 5,9
AKCESORIA
 • Pilot L-con Baterie (AA x 2EA)
 • przewód zasilający W pakiecie Ultra cienki wieszak na ścianę Brak
☆ TV LED LG 32LQ631 ☆

TV LED LG 32LQ631 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 32LQ631
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96b082fff0ab05a8855a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 32LQ631 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

TELEWIZOR LCD 32"/32LQ631C0ZA LG przejrzyj więcej dzięki rozdzielczości Full HD by zobaczyć więcej i odczuć doskonałych wrażeń podczas oglądania ulubionych filmów i seriali, sięgnij po telewizor Full HD.

Rozdzielczość Full HD to 1920 na 1080 pikseli – precyzyjnie tyle, ile proponują standardowe produkcje na płytach BluRay, a także wielka część tworzyw filmowych w serwisach VOD. Daj się oczarować wysokiej szczegółowości obrazu, wiernemu odwzorowaniu barw i detali, jaką zapewni telewizor z ekranem Full HD.

Wysoka jakość obrazu dzięki ekranowi LED Telewizor z matrycą typu LED bez wątpienia wpisze się w zakres oczekiwań wymagających klientów. Niekwestionowanym atutem tej technice podświetlania jest wspaniałe odwzorowanie kolorów.

w dodatku mamy do czynienia z szczególnie energooszczędnym rozwiązaniem. To nieprzeciętna propozycja dla wszelkich osób, którym zależy na ponadprzeciętnej jakości obrazu i niskich kosztach eksploatacji. Postaw na sprawdzony model, który wynajdzie szerokie użycie w Twoim domu.

technologia HLG do odbioru treści HDR standard HLG znalazł zastosowanie zarówno na pokładzie zaawansowanych telewizorów, jak i nieco tańszych maszyn. Technologia ta odpowiada za odtworzenie obrazu HDR zamiast strumieniowego przesyłania go czy używania w tym celu dysku optycznego.

Użytkownicy mogą więc liczyć na odbiór treści wizualnych o szerokim spektrum jasności. Taki sprzęt stanie na wysokości zadania genialnie wśród wymagających entuzjastów kina na najwyższym poziomie. Bogaty w treści system WebOS od LG WebOS to system operacyjny należący do marki LG.

pozwala na szybką i wygodną obsługę interfejsu. Jednak jego największym atutem jest dostęp do aplikacji streamingowych, które szczególnie bogatą ofertę filmów i seriali na życzenie. To oczywiście niejedyne udogodnienia, jakie czekają na użytkowników.

Wybierając wysokiej klasy model, za każdym razem możesz liczyć na ponadprzeciętną funkcjonalność. System LG WebOS można spotkać ponadto w telewizorach innych marek, co tylko potwierdza jego wysoką jakość. Postaw na zaufane rozwiązanie, które nadzwyczajnie spełni oczekiwania w Twoim domu.

standardowa częstotliwość odświeżania na poziomie 50/60 Hz Częstotliwość odświeżania mówi o tym, ile klatek obrazu może wyświetlić ekran w czasie jednej sekundy. Zakres 50-60 Hz stanowi dziś kanon użytkowany przez wielu uwielbianych producentów.

Użytkownicy zawsze mogą liczyć na wygodny odbiór treści wizualnych równocześnie w sytuacji oglądania telewizji, jak i grania na konsoli. Taki sprzęt z całą pewnością wpisze się w zakres preferencji szerokiego grona klientów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz model, który znajdzie spore wykorzystanie w Twoim domu. Odbieraj podstawowe kanały za darmo dzięki tunerowi DVB - T2 Chcesz odbierać naziemną telewizję cyfrową? W związku ze zmianą systemu nadawania telewizji naziemnej, ten model spełnia najnowsze wymagania, gdyż zaimplementowany tuner DVB-T2.

Cyfrowa transmisja danych multimedialnych znamionuje się wyjątkowo wysoką jakością i niską podatnością na zakłócenia. Zapewnij sobie wygodny dostęp do podstawowych stacji telewizyjnych i wybierz telewizor z tunerem DVB-T2.

Funkcja Bluetooth Przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę ze swego urządzenia przenośnego bezpośrednio na wyświetlacz telewizora. Korzystaj z bezprzewodowych kontrolerów i akcesoriów. To realne i stanowczo proste dzięki komunikacji za pośrednictwem sieci Bluetooth.

Postaw na brak dodatkowych kabli i wygodę użytkowania.


☆ TV LED LG 32LQ63006 ☆

TV LED LG 32LQ63006 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 32LQ63006
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621e19f082fff0941e007bca
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 32LQ63006 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor LED LG 32LQ63006LA 32" Full HD czarny Telewizor LG 32'' Full HD TV z Active HDR AI TV ze nienaturalną inteligencją, DVB-T2/HEVC, 32LQ6300. NAJWAŻNIEJSZE cechy Przekątna ekranu: 32" Rozdzielczość obrazu: 1920 x 1080 Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Inteligentna kontrola jasności HDR10 Pro Moc głośników: 10W System dźwięku: 2.0 ch Inteligentna kontrola dźwięku: AI Sound Pro, (Virtual 5.1.2 Up-mix) Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski) System: webOS Smart TV DVB-T2 WiFi Bluetooth VESA: 200 x 200 Nowy poziom jakości Full HD Telewizory LG Full HD prezentują bogatsze barwy, dzięki czemu obraz na ich ekranach jest żywszy i bardziej naturalny.

Procesor α5 Gen 5 AI zwiększ swój komfort oglądania Procesor α5 piątej generacji AI w telewizorze LG Full HD zagwarantuje wciągające wrażenia wizualne. ThinQ AI Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie technika ThinQ AI daje telewizorom LG Full HD inteligencję umożliwiającą sterowanie głosem i personalizację treści.

Inteligencja przekraczająca Twoje wyobrażenie proste sterowanie za pomocą głosu za pośrednictwem Apple AirPlay i innych sprawia, iż obsługa telewizora LG Full HD jest szybsza i prostsza niż kiedykolwiek.

Mój profil Zaloguj się swojego konta i oglądaj polecane treści przeznaczone specjalnie dla Ciebie. Alert Sportowy Dzięki funkcji Alert Sportowy możesz przestać się martwić, iż przegapisz mecze ulubionych drużyn!

uzyskuj powiadomienia przed wszystkimi ważnymi meczami. HDR10 Pro technika HDR10 Pro umożliwia regulację jasności w taki sposób, żeby wzbogacić odcienie i powiększyć krystaliczność obrazu. Zachwyć się realistycznym wyglądem treści na ekranie.

Optymalizator gier & Pulpit gry Funkcja Optymalizator gier demonstruje wszystkie ustawienia gry w jednym komfortowym menu telewizora, a nowy pulpit gry zagwarantuje szybki dostęp do bieżących ustawień. SPECYFIKACJA technologicznA Obraz Panel: FHD rodzaj podświetlenia: Direct Przekątna ekranu: 32 Rozdzielczość: 1920*1080 pokaźna gama kolorów: - Miliard odcieni: - świetna czerń: - Wygaszanie: - True Motion: Refresh Rate 60Hz Funkcje poprawy obrazu Procesor: α5 Gen5 AI Processor Algorytm głębokiego uczenia: - Inteligente skalowanie: Resolution Upscaler samoczynny dobór trybu obrazu do treści: - Inteligentna kontrola jasności: Tak HDR: Active HDR Dolby Vision IQ: - HDR10 Pro: Tak (2K Only) HLG: Tak (2K Only) FILMMAKER MODE ™: - Dynamiczne mapowanie tonów: Dynamic Tone Mapping 4K HFR: - 2K HFR: - Poprawa płynności obrazu: - HEVC: 2K@60P,10bit VP9: 2K@60P,10bit AV1: 2K@60P,10bit G-Sync: - FreeSync: - Tryb HGIG: Tak Optymalizacja do gier: Tak (GameGenre) Tryb obrazu: Tak, 8 trybów (Vivid, kanon, Eco, Cinema, Sports, Game, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room)) Dźwięk Moc Głośników: 10W (5W per Channel) System dźwięku: 2.0ch Kierunek Dźwięku: Down Firing Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia: Tak Dolby ATMOS: - Inteligentna kontrola dźwięku: AI Sound Pro (Virtual 5.1.2 Up-mix) Inteligentne przypasowanie dźwięku do pomieszczenia: Tak (z pilotem Magic) Czysty Głos: Clear Voice Pro Bluetooth Surround Ready: Tak Głośniki WiSA: - LG Synchronizacja Dźwięku: Tak Udostępnianie dźwięku: Tak Kodeki Audio: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z instrukcją) Inteligentny LG TV Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski): Tak Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy: Tak (z pilotem Magic) Zamiana mowy na tekst: Tak (z pilotem Magic) LG wyszukiwanie głosowe: Tak (z pilotem Magic) Google Assistant (z dniem premiery w Polsce): Tak (z pilotem Magic) Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce): Tak (z pilotem Magic) Inteligentny dom (AI Home): Tak Inteligentne rekomendacje: Tak Panel domowy: Tak Apple Homekit: Tak Łączenie z telefonem: Tak Udostępnianie ekranu telefonu: Tak Aplikacje ThinQ: Tak (z pilotem Magic) Airplay2: Tak Smart TV System: webOS Smart TV Pilot Magic: (Opcja) szybki Dostęp: Tak Uniwersalna kontrola: Tak (z pilotem Magic) Odtwarzanie VR 360°: Tak Wyszukiwanie powiązanych treści: Tak (z pilotem Magic) Zamiana tekstu na mowę: Tak Galeria: - Sklep LG: Tak przeglądarka internetowa: Tak Włączanie TV telefonem: Tak Włączanie TV przez Wi-Fi: Tak Blokada niebezpiecznych stron internetowych: Tak Alerty Sportowe: Tak dane uzupełniające samoczynna kalibracja: - Język menu: 37 Języków Time Machine (DVR): Tak Nagrywanie cyfrowe: Tak Nagrywanie analogowe: - Time Shift: Tak Oglądaj i Nagrywaj: - Funkcje odbiorcze Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna): Tak Naziemna: DVB-T2/T Kablowa: DVB-C Satelitarna: DVB-S2/S Podwójna głowica odbiorcza: - Moduł dostępu warunkowego: CI+2.0/CI+1.4 Teletext (ilość stron): 2000 [DVB] Napisy: Tak Opis dźwiękiem: Tak Przewodnik po programach (8 dni): Tak Wejścia / wyjścia HDMI: 1(Bok)/1(Tył) Simplink (HDMI CEC): Tak eARC / ARC (Zwrotny kanał audio): eARC (HDMI 2) USB: 1 (Bok) LAN: Tak (Tył) Wejścia antenowe: 2 (Tył, RF/Sat) SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio): Tak (Tył) Wyjście słuchawkowe


☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 ☆

TV LED Panasonic TX-32FS400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-32FS400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421ff52da47c9c3986b9e6
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-32FS400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Panasonic TX-32FS400 telewizor HD LED 32" (DVB-T2/HEVC, nagrywanie USB HDD, tryb gier i sportowy, HDR, my Home Screen, udostępnianie treści)

☆ TV LED Panasonic TX-24JS350 ☆

TV LED Panasonic TX-24JS350 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-24JS350
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fdd2da47c9c3986b9d5
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-24JS350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TX-24JS350E TELEWIZOR HD Z FUNKCJĄ SMART TV I MOŻLIWOŚCIĄ STEROWANIA GŁOSOWEGO niebanalne wzornictwo telewizora Smart HD z kolekcji JS350 z srebrnym wykończeniem skrywa dostatek przydatnych funkcji. Zastosowany moduł Wi-Fi szybko łączy się z Internetem, gwarantując dostęp do serwisów Netflix*, YouTube i innych. Jest on zgodny z modnymi asystentami głosowymi. Pozwala choćby na odtwarzanie domowych filmów za pomocą odtwarzacza USB Media Player. Natomiast zgodność ze standardem HDR zagwarantuje obraz o wysokim kontraście. * Obraz przedstawia model o przekątnej 32‘‘.* Wymagana jest subskrypcja. Funkcje Wysoka jakość obrazu HD Telewizor JS350 o wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźnie ulepszoną jakość obrazu transmisji telewizyjnych w porównaniu z modelem o charakterystycznej rozdzielczości. Wysoki kontrast HDR powoduje, że programy przyrodnicze wydają się bardziej realistycznie, a filmy fabularne wykraczają poza wyświetlacz. Smart TV i Essential Apps Dlaczego mielibyśmy ograniczać się do telewizyjnych transmisji na żywo? Dzięki telewizorowi z funkcją Smart TV możesz łatwo łączyć się z Internetem przy użyciu zastosowanego modułu Wi-Fi i cieszyć się bogactwem treści z całego świata. Masz do dyspozycji funkcję oglądania wyemitowanych wcześniej programów telewizyjnych i możesz korzystać z serwisu YouTube i popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix* i Amazon Prime*. Sterowanie głosowe Modele z kolekcji JS350 obsługują funkcje Ok Google i Alexa, żeby umożliwić sterowanie bez wykorzystania dłoni. Zmieniaj kanały, reguluj głośność i włączaj albo wyłączaj zasilanie przy pomocy samego głosu. To wspaniałe rozwiązanie, gdy oglądasz telewizję w trakcie gotowania lub masz zajęte ręce. Sprężyste opcje wyświetlania Oglądasz telewizję w sypialni? Dzięki sprężystym opcjom wyświetlania przystępnym w modelach z kolekcji JS350 to żaden problem: cyfrowa telewizja naziemna DVB, telewizja satelitarna i telewizja kablowa zapewniane poprzez zaimplementowany potrójny tuner HD oferują niemało możliwości oglądania genialnego obrazu. Telewizor można też prosto podłączyć przy użyciu portu HDMI lub zastosowanej funkcji sieci WLAN. USB Media Player Dzięki funkcji USB Media Player to Ty decydujesz, co jest odtwarzane w telewizji. Po prostu podłącz dysk USB do gniazda, aby uzyskać dostęp do zapisanych na nim treści osobistych: gier, muzyki, filmów albo zdjęć. Ta funkcja sprawia, iż ten telewizor rewelacyjnie pasuje do pokoju dla dzieci. Obrazy o wysokim kontraście Dzięki technice szerokiego zakresu dynamicznego (HDR, High Dynamic Range) telewizory z linii JS350 mogą zapewniać obraz o wyższym kontraście. W przypadku bardziej dynamicznych obrazów odcienie czerni są głębsze, a bieli jaśniejsze. Paleta kolorów jest powiększona w trakcie oglądania zawartości ze zgodnych źródeł, takich jak serwis Netflix*. Specyfikacja Rozdzielczość HD Smart TV i Essential Apps Obsługa funkcji OK Google / Alexa wbudowana funkcja sieci WLAN / HDMI / potrójny tuner USB Media Player Technologie HDR wymiar i masa Wysokość 372mm Szeroko...

☆ TV LED Panasonic TX-24FS503 ☆

TV LED Panasonic TX-24FS503 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-24FS503
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db8434f2da47c00a5d14ebc
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-24FS503 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor LED o rozdzielczości obrazu HD Ready, przekątnej ekranu 60 cm (24") z funkcją HDR. Adaptive Backlight Dimming, zintegrowany tuner DVB-T/T2 (HEVC)/C/S2, Smart TV, aplikacje internetowe, oglądarka internetowe, DLNA, Wi-Fi, HbbTV, Easy Mirroring, odtwarzacz multimedialny, nagrywanie na USB, Timeshift, 2× HDMI 2.0, 800 Hz BMR, wytworzony w Republice Czeskiej.

☆ TV LED TCL 43P635 ☆

TV LED TCL 43P635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 43P635
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336e47282fff09010ca88d9
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 43P635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TV Set Telewizor TCL 43" 4K Smart Google TV Wifi Bluetooth Metallic 43P635 TCL 4K HDR TV kolekcja P635 4K HDR Google TV

wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły

Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynamic Range. Zwiększa on widocznie zakres zarówno kontrastu, jak i barw. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z skrupulatnymi kolorami i zniewalającymi szczegółami obrazu.

Telewizor TCL serii P635 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, żeby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów.

Wzbogacenie odcieni gwarantujące jakość obrazu zbliżoną do HDR

Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu samoczynnej optymalizacji żywych odcieni. Opatentowany algorytm powiększa klasyczne ograniczenia palety - gwarantując bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia wideo.

nieustannie analizuje sygnał video i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni barw zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia kolorów pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić detale cieni, gwarantując jakość obrazu zbliżoną do HDR.

Rozrzeszony kontrast, żywsze odcienie i najdrobniejsze detale

zachwycający obraz 4K został wzbogacony o najnowszą technologię dynamicznego odwzorowania tonów. Dynamiczne odwzorowanie tonów optymalizuje jakość obrazu klatka po klatce - inteligentnie rozszerzając ich zakres, jasność i kontrast. Powiększ swoją rozrywkę i ciesz się bardziej szczegółowymi treściami.

Zoptymalizowane wrażenia z gry

Dla graczy, responsywność telewizora jest jednakowo ważna jak jakość wyświetlanego obrazu.

HDMI 2.1 zagwarantuje zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i zezwala na korzystanie z funkcji ALLM (automatyczny tryb niskiego opóźnienia).

ALLM pozwala na konsoli do gier lub karcie graficznej komputera automatyczne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać wyjątkowo niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms*.

*wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier lub HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych

Kinowy dźwięk w Twoim domu

Ciesz się pełnym, bogatym dźwiękiem, który formuje wciągające, kinowe wrażenia dźwięku przestrzennego.

w trakcie oglądania filmów, dzięki technologii Dolby Audio™, funkcja transparentnej czystości i przestrzenności dźwięku zapewnia ostrzejszy, bardziej zniuansowany dźwięk z dużą ilością szczegółów i bogactwem, co daje bardziej realistyczną rozrywkę.

Symbol Double-D są opatentowanymi znakami towarowymi firmy Dolby Laboratories.

Twoja ulubiona rozrywka, z niewielką pomocą Google.

Twoja ulubiona rozrywką dostępna dzięki Google.
przejrzyj ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych - z Google to wszystko odnajdziesz w jednym miejscu.
Google TV gromadzi Twoje ulubione treści z różnorodnych aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie. Wyszukiwanie jest proste - starczy zapytać Google. Spróbuj powiedzieć: ""OK Google, znajdź filmy akcji"", żeby przeszukać wszystkie swoje ulubione aplikacje.

Filmy i seriale wybrane specjalnie dla Ciebie.
Odkrywaj świeże filmy i seriale z sugestiami opartymi na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz dodawać je do swej listy obserwowanych bezpośrednio z telefonu, dzięki temu Twoje rekomendacje będą zawsze aktualne.

Pomoc na dużym ekranie.
Twój telewizor jest dzisiaj bardziej pomocny aniżeli kiedykolwiek. Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i inne dane, a otrzymasz odpowiedź bezpośrednio na ekranie. Zobacz i steruj zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą głosu. Starczy powiedzieć ""OK Google, przyciemnij światła"", aby zamienić salon w salę kinową.

Niektóre aplikacje, treści i/lub funkcje mogą nie być przystępne we wszystkich krajach. Zależnie od przystępności.

Poznaj swojego Asystenta Google

Zadawaj mu pytania. Poproś, żeby coś zrobił. To Twój osobisty asystent Google, zawsze gotowy by pomóc Ci w ponad milionie działań.

Zapytaj go o cokolwiek.
Powiedz mu, aby coś zrobił.
Kontroluj urządzenia domowe.

*Asystent Google nie jest przystępny w niektórych językach i krajach. Wymaga połączenia z Internetem. Mogą obowiązywać stawki za transmisję informacji. Przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od sieci i może nie być dostępna we wszystkich regionach.

Być razem w jednej chwili

darmowe, proste, wysokiej jakości połączenia głosowe** lub połączenia video z telewizorem TCL.

*Wymaga zalogowania się przy pomocy konta Google
**Do połączeń video wymagana jest opcjonalna kamera

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat*.

*Steruj tym telewizorem za pomocą głosu, korzystając z wybranych maszyn Alexa

stylowa, bezramkowa budowa

Brak ramki na froncie pozwala radować się bardziej tym, co kochasz, na jeszcze większym ekranie.

Projekt ultra cienkiej konstrukcji bazuje na użyciu prawdziwego metalu, sprawiając, że telewizor nie tylko staje się rzemieślniczym produktem, lecz także zyskuje na wytrzymałości, dając gwarancję użyteczności poprzez lata.

ponadczasowe dzieło, które wzbogaci Twoją przestrzeń do życia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *