Ranking Telewizorów TCL 55 cali – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych telewizorów marki TCL o przekątnej ekranu 55 cali. Ranking zawierający polecane telewizory 55-calowe od producenta TCL jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED TCL 55C635 ☆

TV LED TCL 55C635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C635
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6245a99682fff0f934a64440
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor TCL QLED 4K z Google TV i Game Master TV Set TCL 55" 4K QLED Google TV Wifi Bluetooth Silver 55C635

unikatowe odcienie dzięki technologii QLED

Dzięki najnowocześniejszej technologii QLED, ten telewizor TCL zapewnia prawdziwie kinowe kolory z ponad miliarda barw i odcieni. Wszystkie odcienie, które mogą uchwycić kamery kinowe. Umożliwiają one dostarczenie poziomu odwzorowania kolorów, szczegółowości i głębi, które są niesłychane poprzez żaden inny telewizor LED albo OLED.

4K HDR PRO: żywe, precyzyjne odcienie i najdrobniejsze detale

Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO zagwarantuje rewelacyjną jakość obrazu High Dynamic Range z nieprzeciętnym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, wiernymi kolorami. Doświadcz niesamowitej szczegółowości obrazu, zgodnego z wizją twórców filmu. Obraz, który widzisz, jest tak szczegółowy, jak w prawdziwym świecie. Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółowości!

Tylko dla Ciebie

Google TV gromadzi filmy, programy, programy telewizyjne i inne materiały z Twoich aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie.

Filmy i programy wybrane specjalnie dla Ciebie.

Odkrywaj nowe filmy i programy dzięki sugestiom opartym na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz nawet dodawać do swej listy obserwowanych bezpośrednio z telefonu, dzięki temu Twoje rekomendacje są zawsze aktualne.

Niektóre aplikacje, treści i/lub funkcje mogą nie być przystępne we wszelkich krajach. Zależnie od przystępności.

Pomoc na dużym ekranie.

Twój telewizor jest teraz bardziej pomocny aniżeli kiedykolwiek. Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i inne informacje, a otrzymasz odpowiedź bezpośrednio na ekranie. Przejrzyj i steruj zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu przy pomocy głosu. Starczy powiedzieć "OK Google, przyciemnij światła", aby zamienić salon w salę kinową.

Funkcja Motion Clarity dla płynnego obrazu i udoskonalonej jakości ruchu

podczas scen wartkiej akcji nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Zastrzeżony algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania w trakcie oglądania sportu, programów i filmów w szybkim tempie. Pomaga zredukować rozmycie wyświetlanego obrazu i ogranicza do minimum smużenie ruchu. Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze klarownie czyste, niezależnie od tego, czy źródłem jest sygnał 50Hz czy 60Hz.

za każdym razem najkorzystniejszy efekt HDR niezależnie od źródła

Istnieje niemało sposobów na uzyskanie najlepszej jakości obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION. Telewizor TCL linii C63 obsługuje je wszystkie! Upewnij się, iż możesz w pełni użyć maksymalne możliwości swego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy korzystasz z treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy treści HDR 10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor TCL 4K HDR zawsze będzie obsługiwał najlepszy format.

Zoptymalizowane wrażenia z gry

Dla graczy, responsywność telewizora jest tak samo ważna jak jakość wyświetlanego obrazu. HDMI 2.1 zagwarantuje zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i zezwala na korzystanie z funkcji ALLM (samoczynny tryb niskiego opóźnienia). ALLM zezwala na konsoli do gier lub karcie graficznej komputera samoczynne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać nad wyraz niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms*.

**wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier lub HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych

Głośniki ONKYO z Dolby Atmos

Głośniki ONKYO, zaprojektowane specjalnie z myślą o czystości i precyzji dźwięku, pozwalają uzyskać bardziej realistyczne wrażenia dźwiękowe Dolby Atmos w domu.

transparentnie czysta jakość.
Niezależnie od tego, czy chodzi o intymne dialogi, czy trudny krajobraz dźwiękowy, każdy detal ożywa w bogatej czystości i głębi brzmienia, dzięki czemu nic Ci nie umknie.

Poczuj więcej.
Podkręć głośność swoich emocji dzięki dźwiękowi tak bogatemu i czystemu, że poczujesz silniejszą więź z postaciami i muzyką.

Dolby Atmos oraz symbol podwójnego D są zastrzeżonymi znakami handlowymi producenta Dolby Laboratories.

Głosowy Asystent Google: pozwól, żeby Twój głos został usłyszany.

Dzięki nowoczesnemu sterowaniu głosowemu połączonemu z Asystentem Google, GoogleTV w telewizorze TCL powoduje, iż życie staje się inteligentne i proste.

* Sterowanie głosowe w trybie głośnomówiącym i Asystent Google mogą być niedostępne w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z Internetem/danymi. Mogą obowiązywać stawki za transmisję danych. Przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być przystępna we wszystkich regionach.

Być razem w tej chwili

bezpłatne, proste, wysokiej jakości połączenia głosowe** lub połączenia wideo z telewizorem TCL.

*Wymaga zalogowania się przy pomocy konta Google
**Do połączeń video wymagana jest opcjonalna kamera

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat

Amazon Alexa żyje w chmurze i staje się coraz mądrzejsza. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, wysłuchanie wiadomości, sprawdzenie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i dużo więcej.

*Kompatybilność z Alexa pozwala na korzystanie z sprzętów Amazon Alexa, w tym Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot i Echo Plus (kupowane oddzielnie), do sterowania telewizorem.

Bezramkowy, ultracienki design

Brak ramki z przodu zagwarantuje obszerniejszy wyświetlacz i więcej obrazu, który uwielbiasz. W tej nad wyraz smukłej konstrukcji wykorzystano prawdziwy metal, dzięki czemu jest to nie tylko wytworne, ale i trwałe urządzenie, które genialnie wkomponuje się w Twoją przestrzeń życiową. Nieprzemijalne dzieło sztuki designu, które doskonale wkomponuje się w Twoją przestrzeń życiową.

wykwintna, bezramkowa budowa wytworzona z wysokiej jakości, metalowych materiałów

szykowny i inteligentny: bezramkowy, luksusowy design TCL linii C63 jest wyposażony w dostosowywaną, dwupozycyjną podstawę.

*dostępne dla telewizorów 55 cali i obszerniejszych


☆ TV LED TCL 55C735 ☆

TV LED TCL 55C735 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C735
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6275324a82fff050e169a7a0
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C735 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

kolekcja TCL C73 łączy QLED, 4K HDR Pro, 144Hz Motion Clarity Pro dla płynnego, ostrego i kolorowego obrazu HDR. Oprócz Game Master Pro, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, Freesync Premium, TCL Game Bar i najnowszych obsługiwanych formatów HDR (w tym HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ), ten telewizor TCL jest najlepszym towarzyszem do oglądania filmów HDR, programy i gry sportowe.

linia TCL jest wyekwipowana w najmocniej innowacyjny system smart TV: Google TV z zastosowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do ulubionych treści dzięki wbudowanemu sterowaniu głosowemu bez użycia rąk: możesz mówić bezpośrednio do telewizora.Dzięki ONKYO możesz radować się zapierającą dech w piersiach jakością dźwięku Dolby Atmos na telewizorze albo przesyłać strumieniowo do soundbara TCL.

praktyczna elegancja spotyka się z efektywnością: pozbawiona ramek elitarna kompozycja telewizorów z linii TCL C73 w połączeniu z pasującą podstawą centralną umożliwia ustawienie tego telewizora z sporym Wszystkie barwy, które mog...


☆ TV LED TCL 55P735 ☆

TV LED TCL 55P735 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55P735
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626ab5932da47c8c9815de7d
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55P735 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor QUHD 4K P735 to najnowszy z gamy niesamowitych telewizorów TCL. TCL P735 dostępny jest w wymiarach 43″, 50″, 55″, 65″, 75″ i 85". Telewizor oferuje wsparcie dla Dolby Vision i Dolby Atmos. Doświadcz ekscytującego sportu i fascynującej rozrywki dzięki telewizorowi produkowanemu dla pokaźniejszej przyjemności....

☆ TV LED TCL 55QLED870 ☆

TV LED TCL 55QLED870 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55QLED870
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489604782fff0e4fa56e1b8
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55QLED870 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Go / Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być przystępna we wszelkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dodatkowego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log-Gamma);dane dodatkowe:procesor 4-rdzeniowy, USB - fotografie, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), T-Link, Game Master 2.0;Funkcje dopełniające:oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje poprawy obrazu:240Hz Game Accelerator, 4K HDR PRO 1000, AiPQ 3.0 Engine, AMD FreeSync Premium Pro, częstotliwość odświeżania do 144 Hz, DNR - cyfrowa redukcja szumów, Quantum Dot, UHD Deep Learning AI SR;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Duo, Google Meet;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość:7,6 cm;Głębokość z podstawą:31,6 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);informacje dopełniające:3GB RAM, HDCP 2.3, USB 3.0, Wi-Fi ac 2,4/5GHz;Input lag:5,67 ms;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:tytanowy;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba złączy HDMI:4;ilość zintegruje USB:1;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2023;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Optymalizacja ruchu:Picture Perfomance Index-3900;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED (Full Array Dimming);Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;rozmiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;typ etykiety:nowa;rodzaj podstawy:stopka;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;linia:TCL seria QLED870;kolekcja (wariantowanie):QLED870X1;Smart TV:tak;Smart TV:Google TV;Smart T...

☆ TV LED TCL 55C645 ☆

TV LED TCL 55C645 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C645
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644217488e441a4883cd69c1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C645 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
nieszablonowe barwy QLED

technologia KROPEK KWANTOWYCH

Poznaj realistyczną jakość obrazu z żywymi, szerokimi kolorami i uderzającym kontrastem.

4K HDR PRO: żywe, głębokie , a także najdrobniejsze szczegóły

Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO zapewnia perfekcyjne wrażenia High Dynamic Range ze świetnym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, precyzyjnymi kolorami. Doświadcz niesamowitych wrażeń ze szczegółowości obrazu! Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółach!

W telewizorach TCL, 4K HDR PRO w połączeniu z technologią Quantum Dot, rewelacyjne wrażenia High Dynamic Range (HDR) dostarczając precyzyjnych odcieni i najdrobniejszych szczegółów.

Motion Clarity - płynny obraz i lepszy ruch

podczas dynamicznych scen akcji nie możesz przegapić żadnego szczegółu. Autorski algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania. Pomaga ono zredukować rozmycie obrazu i utrzymać każdy detal bez opóźnień.

Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze nieprzeciętnie, niezależnie od źródła - 50Hz czy 60Hz.

zniewalający obraz HDR niezależnie od źródła

Istnieje dużo sposobów, by uzyskać najkorzystniejszą jakość obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION. Ten telewizor TCL obsługuje je wszystkie!

Upewnij się, iż możesz W PEŁNI wykorzystać maksymalne możliwości swego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy uwielbiasz treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy HDR 10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL za każdym razem będzie obsługiwał najkorzystniejszy format.

Rozgrywka zoptymalizowana dla Ciebie.

dobór telewizora dla graczy, ma ogromne znaczenie. Dzięki interfejsowi HDMI 2.1 i technice ALLM uzyskasz najniższe opóźnienia i najkorzystniejsze ustawienia obrazu w grach.

*wymagane urządzenie obsługujące format HDMI 2.1
Akcelerator gier 120Hz dla płynnej rozgrywki

Dzięki najnowszej technologii TCL 120Hz DLG* (Dual Line Gate), funkcja samoczynnego dopasowania treści zapewnia wyższą częstotliwość odświeżania i zmniejszenie opóźnień do minimum.

W linii C64, częstotliwość odświeżania 120Hz jest osiągana dzięki oryginalnym algorytmom technologii TCL. Rozdzielczość gry jest automatycznie regulowana do rozdzielczości Full HD, by umożliwić wyświetlanie 120 klatek na sekundę.

*55’’, 65’’, 75’’, 85’’
Wszechogarniający, poruszający dźwięk z każdej strony.

Dźwięk jeszcze nigdy nie brzmiał tak dobrze. Poczuj głębię dźwięku, który otacza się wokół Ciebie.

Dolby Atmos i symbol podwójnego D są zarejestrowanymi znakami handlowymi firmy Dolby Laboratories.
Rozrywka, którą kochasz z Asystentem Google.

Google TV posiada dla Ciebie Twoje ulubione filmy, seriale, programy i inne materiały ze wszystkich Twoich aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie.

Niektóre aplikacje, treści albo funkcje mogą nie być przystępne we wszystkich krajach.
 • OK Google
 • Google Meet
Głosowy Asystent Google: pozwól się usłyszeć

Dzięki nowoczesnej obsłudze głosowej Hands-Free połączonej z Asystentem Google, Android TV Twoje życie staje się prostsze.

* Funkcja sterowania głosem w trybie głośnomówiącym i Asystent Google mogą nie być dostępne w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z internetem/danymi. Mogą obowiązywać stawki za transmisję danych. Dostępność i działanie niektórych funkcji i usług są zależne od usługi, urządzenia i sieci i mogą nie być przystępne we wszystkich obszarach.
Bądźcie razem w jednej chwili

Wysokiej jakości gratisowe rozmowy wideo* poprzez Twój telewizor TCL **

Inne Rankingi:  Telewizor przenośny 10 cali
*Wymaga zalogowania się przy pomocy konta Google **Połączenia wideo wymagają opcjonalnego zakupu kamery
Telewizory TCL Google TV dla prostej i nieograniczonej rozrywki, za każdym razem w najwyższej jakości HDR

Telewizory TCL Google TV umożliwiają nieograniczoną rozrywkę za każdym razem w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Google Play Movies, Rakuten, Canal+ i dużo innych...

liczba i jakość: niezależnie od platformy streamingowej, z której chcesz korzystać, ten telewizor obsługuje 4K HDR Dolby Vision (Netflix) i 4K HDR10+ (Amazon Prime Video).

Pełny dobór zawsze z najlepszą realną jakością obrazu HDR.

stylowy bezramkowy design

Brak obramowania pozwala radować się pokaźniejszym ekranem.

Wybierz rozstaw nóżek swego Telewizora TCL

gustowny i inteligentny: bezramkowy luksusowy wygląd linii TCL C64 jest dostarczany z regulowaną dwupozycyjną podstawą* pozwalającą na umieszczenie soundbara TCL albo dobranie tego wielkoekranowego telewizora do każdej powierzchni w domu. Elegancja łączy się z sprawnością i technologią QLED w znakomitej harmonii.

*55’’, 65’’, 75’’

☆ TV LED TCL 55P715 ☆

TV LED TCL 55P715 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55P715
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2a62642da47ce1593b5f6d
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55P715 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor ANDROID SMART z rozdzielczością 4K Ultra HD (3840×2160), o przekątnej 139 cm (55 "), Direct LED, Micro Dimming Pro, HDR10/HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, Skylink FastScan, WiFi, Bluetooth, LAN, DLNA, Chromecast, T-Cast, HbbTV, sterowanie głosowe, Netflix, Amazon Prime, HBO GO, Google Assistant, tryb hotelowy, Dolby AC-4.

Interfejs: 3× HDMI (ARC, CEC), 2× USB, LAN, wyjście słuchawkowe, wyjście optyczne audio.


☆ TV LED TCL 55C845 ☆

TV LED TCL 55C845 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C845
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6453685e82fff07e42b01792
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C845 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Języki menu ekranowego
ALB • Angielski • Bułgarski • Chorwacki • Czeska • Duński • Estoński • Fiński • Francuska • Grecka • Hiszpański • Holenderski • LAT • Litewski • MAC • Niemiecki • Norweski • Polski • Portugalski • Rosyjski • Rumuński • SER • Szwedzki • Słowacki • Słoweńska • Turecka • Ukraińska • Węgierska • Włoski
Języki instrukcji obsługi
Angielski • Bułgarski • Czeska • Duński • Estoński • Fiński • Francuska • Grecka • Hiszpański • Holenderski • Litewski • Niemiecki • Norweski • Polski • Portugalski • Rosyjski • Rum • SER • Szwedzki • Słowacki • Słoweńska • Turecka • Ukraińska • Węgierska • Włoski

☆ TV LED TCL 55P638 ☆

TV LED TCL 55P638 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55P638
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62fb502582fff0affe37b782
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55P638 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TV Set Telewizor TCL 55" 4K Smart Google TV Wifi Bluetooth 55P638 Telewizor z serii P638 4K HDR z Google TV i Game Master

usztywniony kontrast, żywsze barwy i wyraźniejsze szczegóły

Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynamic Range. Rozszerza on pokaźnie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR starannie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z dokładnymi kolorami i zniewalającymi szczegółami obrazu.

Telewizor TCL kolekcji P638 4K HDR jest zaopatrzony w Dolby Vision, żeby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszelkich subtelnych szczegółów.

Wzbogacenie kolorów zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR

Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu samoczynnej optymalizacji żywych barw. Opatentowany algorytm zwiększa konwencjonalne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia wideo.

nieprzerwanie analizuje sygnał video i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia barw pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić szczegóły cieni, zapewniając jakość obrazu zbliżoną do HDR.

Funkcja Motion Clarity dla płynnego obrazu i lepszej jakości ruchu

w trakcie scen wartkiej akcji nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Opatentowany algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania podczas oglądania sportu, programów i filmów w szybkim tempie. Pomaga zredukować rozmycie wyświetlanego obrazu i ogranicza do minimum smużenie ruchu.

Twoje wrażenia z oglądania będą za każdym razem transparentnie czyste, niezależnie od tego, czy źródłem jest sygnał 50Hz czy 60Hz.

najlepszy efekt HDR niezależnie od źródła

Istnieje niemało sposobów na uzyskanie najlepszej jakości obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR DOLBY VISION.

seria TCL P638 bsługuje je wszystkie!

Upewnij się, że możesz w pełni zastosować maksymalne możliwości swego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy korzystasz z treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy treści HDR 10 na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL zawsze będzie obsługiwał najkorzystniejszy format.

Zoptymalizowane wrażenia z gry

Dla graczy, responsywność telewizora jest jednakowo ważna jak jakość wyświetlanego obrazu.

HDMI 2.1 zapewnia zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i pozwala na korzystanie z funkcji ALLM (samoczynny tryb niskiego opóźnienia).

ALLM zezwala na konsoli do gier albo karcie graficznej komputera automatyczne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać wyjątkowo niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms*.

*wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier lub HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych

Wciągający dźwięk przemieszczający i rozchodzący się wokół Ciebie.

Dźwięk nigdy nie brzmiał tak należycie. Poczuj głębsze połączenie z ulubionymi historiami i muzyką, których słuchasz, dzięki dźwiękowi, który porusza się wokół Ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem.

Filmy i telewizja:
Poczuj silniejszą więź z bohaterami, odtwarzając ulubione programy i filmy w standardzie Dolby Atmos.

Muzyka:
Stań się częścią swych ulubionych utworów i odkryj świeże elementy muzyki.

Gry:
Odnajdź dźwięki z trójwymiarową precyzją i reaguj szybciej w swoich ulubionych grach.

Dolby Atmos realistycznie oddaje ruch każdego obiektu i zapewnia dźwięk przestrzenny 360º. Wraz z jakością obrazu Dolby Vision™ tworzy prawdziwie kinowe wrażenia.

Dolby Atmos oraz symbol podwójnego D są chronionymi znakami towarowymi firmy Dolby Laboratories.

Twoja ulubiona rozrywka, z niewielką pomocą Google.

Twoja ulubiona rozrywką dostępna dzięki Google.
sprawdź ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych - z Google to wszystko wynajdziesz w jednym miejscu.
Google TV gromadzi Twoje ulubione treści z rozmaitych aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie. Wyszukiwanie jest proste - starczy zapytać Google. Spróbuj powiedzieć: "OK Google, znajdź filmy akcji", aby przeszukać wszystkie swoje ulubione aplikacje.

Filmy i seriale wybrane specjalnie dla Ciebie.
Odkrywaj świeże filmy i seriale z propozycjami opartymi na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz dodawać je do swojej listy obserwowanych bezpośrednio z telefonu, dzięki temu Twoje rekomendacje będą zawsze aktualne.

Pomoc na dużym ekranie.
Twój telewizor jest dzisiaj bardziej pomocny niżeli kiedykolwiek. Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i inne dane, a otrzymasz odpowiedź bezpośrednio na ekranie. Sprawdź i steruj zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu przy pomocy głosu. Starczy powiedzieć "OK Google, przyciemnij światła", żeby zamienić salon w salę kinową.

Niektóre aplikacje, treści i/albo funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Zależnie od przystępności.

Poznaj swojego Asystenta Google

Zadawaj mu pytania. Poproś, by coś zrobił. To Twój osobisty asystent Google, za każdym razem gotowy by pomóc Ci w ponad milionie działań.

Zapytaj go o cokolwiek.
Powiedz mu, by coś zrobił.
Kontroluj urządzenia domowe.

*Asystent Google nie jest przystępny w niektórych językach i krajach. Wymaga połączenia z Internetem. Mogą obowiązywać stawki za transmisję informacji. Dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od sieci i może nie być przystępna we wszelkich regionach.

Być razem w jednej chwili

gratisowe, proste, wysokiej jakości połączenia głosowe** albo połączenia wideo z telewizorem TCL.

*Wymaga zalogowania się przy pomocy konta Google
**Do połączeń wideo wymagana jest opcjonalna kamera

Współpraca z Alexa

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat*.

*Steruj tym telewizorem przy pomocy głosu, korzystając z wybranych maszyn Alexa

stylowa, bezramkowa budowa

Brak ramki na froncie pozwala radować się bardziej tym, co kochasz, na jeszcze pokaźniejszym ekranie.

Projekt ultra cienkiej konstrukcji bazuje na użyciu prawdziwego metalu, powodując, że telewizor nie tylko staje się rzemieślniczym produktem, ale także zyskuje na wytrzymałości, dając gwarancję ergonomiczności przez lata.

nieśmiertelne dzieło, które wzbogaci Twoją przestrzeń do życia.

Specyfikacja
Przekątna ekranu
55"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
wariant telewizora
LED
Smart TV
Android TV
HDR
Tak
standard HDR
HDR10
HLG
Dolby Vision
Technologie producenta
Motion Clarity Pro
T-cast
Technologie dźwięku i obrazu
Dolby Audio
Dolby Atmos
Technologie optymalizacji gier
przeznaczony tryb dla graczy
ALLM (Auto Low Latency Mode)
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Tak
Funkcje smart
Współpraca z asystentem głosowym Alexa
Współpraca z asystentem głosowym Google
zaimplementowany Chromecast - strumieniowanie obrazu
Aplikacje
Amazon Prime Video
Apple TV
Netflix
YouTube
Google Play Store
zastosowany tuner
DVB-S (cyfrowy satelitarny)
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T (cyfrowy naziemny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym
TimeShift - funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Teletext
Odtwarzane formaty
AVI
MKV
MP4
MPG
MPEG-4
AAC
FLAC
MP3
WAV
WMA
GIF
JPEG
PNG
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 5 (802.11ac)
DLNA
Bluetooth
ilość zwiąże HDMI
3 szt.
Złącze HDMI 2.1
Tak
ilość zbrata USB
1 szt.
Złącze CI
Tak
Pozostałe złącza
Wejście antenowe - 2 szt.
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Wyjście słuchawkowe
Moc głośników
2 x 10 W
Kolor obudowy
metaliczny
Klasa energetyczna
E
Klasa energetyczna HDR
G
Średni pobór mocy
59 W
pobór mocy (tryb czuwania)
0,5 W
standard VESA
200 x 200 mm
dopełniające informacje
Procesor Quad Core
Szerokość
1226 mm
Wysokość bez podstawy
715 mm
Wysokość z podstawą
765 mm
Głębokość bez podstawy
81 mm
Głębokość z podstawą
267 mm
Waga bez podstawy
9,8 kg
Waga z podstawą
10 kg
załączone akcesoria
Pilot
Baterie do pilota
Podstawa telewizora
Kod producenta
55P638

☆ TV LED TCL 55C649 ☆

TV LED TCL 55C649 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C649
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96a582fff0ab05a8854e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C649 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Go / Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia, a także sieci i może nie być dostępna we wszystkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dopełniającego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);informacje dopełniające:procesor 4-rdzeniowy, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), T-Link, Game Master 2.0;Funkcje dodatkowe:oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje poprawy obrazu:AiPQ 3.0 Engine, DNR - cyfrowa redukcja szumów, Quantum Dot, UHD Machine Learning AI SR;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Duo, Google Meet;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość:8,3 cm;Głębokość z podstawą:35,6 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.1);informacje dodatkowe:RAM 2GB, HDCP 2.3, USB 3.0, Wi-Fi ac 2,4/5GHz;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor pokrywy:szczotkowane aluminium;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zwiąże HDMI:3;ilość zespoi USB:1;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2023;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Optymalizacja ruchu:Picture Performance Index-3100;pobór mocy (max):190 W;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;rozmiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;wariant etykiety:nowa;wariant podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:TCL kolekcja C64;kolekcja (wariantowanie):C649X1;Smart TV:tak;Smart TV:Google TV;Smart TV:Smart TV, Google TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Google TV (Andro...

☆ TV LED TCL 55C745 ☆

TV LED TCL 55C745 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C745
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6453686f82fff07e42b0179b
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C745 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Następna generacja ekranów telewizyjnych. Wyświetlacze LED zostały zrewolucjonizowane dzięki technice kropek kwantowych, która dodała miliardy nanokryształów kwantowych. Telewizory QLED zapewniają najczystsze barwy i najbardziej szczegółowe odwzorowanie kolorów dzięki panelom Quantum Dot — gwarantując do 98% gamy kolorów i jasności. Wysoka jasność do 1000 nitów, telewizor QLED perfekcyjnie sprawdza się w miejscach o sporym oświetleniu, prawidłowo kompatybilny z technologią wyświetlania o szerokim kontraście HDR, Dolby Vision zagwarantuje idealne wrażenia podczas oglądania filmów. Najnowocześniejsza technologia przetwarzania, inteligencja AI, przetwarzanie informacji i tworzenie obrazów na najwyższym poziomie. Przygotuj się na epokową wizualną ucztę prowadzoną przez nowy procesor TCL AiPQ 3.0. AIPQ 3 postrzega, myśli i formuje....

Najtańsze Telewizory TCL 55-calowe – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych telewizorów TCL o przekątnej ekranu 55 cali. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED TCL 55P715 ☆

TV LED TCL 55P715 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55P715
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2a62642da47ce1593b5f6d
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55P715 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

☆ TV LED TCL 55P635 ☆

TV LED TCL 55P635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55P635
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336e48482fff09010ca88f0
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55P635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TV Set Telewizor TCL 55" 4K Smart Google TV Wifi Bluetooth Metallic 55P635 TCL 4K HDR TV linia P635 4K HDR Google TV

umocniony kontrast, żywsze barwy i wyraźniejsze detale

Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynamic Range. Powiększa on wyraźnie zakres jednocześnie kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i zachwycającymi szczegółami obrazu.

Telewizor TCL linii P635 4K HDR jest wyekwipowany w Dolby Vision, żeby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszelkich subtelnych szczegółów.

Wzbogacenie kolorów zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR

Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu samoczynnej optymalizacji żywych kolorów. Zastrzeżony algorytm rozszerza tradycyjne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia video.

nieprzerwanie analizuje sygnał video i obliczenia dynamiczne, by oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia odcieni pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić detale cieni, gwarantując jakość obrazu zbliżoną do HDR.

Rozrzeszony kontrast, żywsze odcienie i najdrobniejsze szczegóły

zniewalający obraz 4K został wzbogacony o najnowszą technikę dynamicznego odwzorowania tonów. Dynamiczne odwzorowanie tonów optymalizuje jakość obrazu klatka po klatce - inteligentnie powiększając ich zakres, jasność i kontrast. Zwiększ swoją rozrywkę i ciesz się bardziej szczegółowymi treściami.

Zoptymalizowane wrażenia z gry

Dla graczy, responsywność telewizora jest jednakowo ważna jak jakość wyświetlanego obrazu.

HDMI 2.1 zapewnia zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i umożliwia korzystanie z funkcji ALLM (automatyczny tryb niskiego opóźnienia).

ALLM umożliwia konsoli do gier lub karcie graficznej komputera samoczynne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać wyjątkowo niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms*.

*wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier albo HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych

Kinowy dźwięk w Twoim domu

Ciesz się pełnym, bogatym dźwiękiem, który kreuje wciągające, kinowe wrażenia dźwięku przestrzennego.

w trakcie oglądania filmów, dzięki technologii Dolby Audio™, funkcja przejrzystej czystości i przestrzenności dźwięku zagwarantuje ostrzejszy, bardziej zniuansowany dźwięk z dużą ilością szczegółów i bogactwem, co daje bardziej realistyczną rozrywkę.

Symbol Double-D są zastrzeżonymi znakami handlowymi producenta Dolby Laboratories.

Twoja ulubiona rozrywka, z niewielką pomocą Google.

Twoja ulubiona rozrywką przystępna dzięki Google.
zobacz ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych - z Google to wszystko znajdziesz w jednym miejscu.
Google TV posiada Twoje ulubione treści z różnorodnych aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie. Wyszukiwanie jest proste - starczy zapytać Google. Spróbuj powiedzieć: ""OK Google, znajdź filmy akcji"", by przeszukać wszystkie swoje ulubione aplikacje.

Filmy i seriale wybrane specjalnie dla Ciebie.
Odkrywaj nowe filmy i seriale z propozycjami opartymi na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz dodawać je do swej listy obserwowanych bezpośrednio z telefonu, dzięki czemu Twoje rekomendacje będą za każdym razem aktualne.

Pomoc na obfitym ekranie.
Twój telewizor jest teraz bardziej pomocny niż kiedykolwiek. Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i inne dane, a otrzymasz odpowiedź bezpośrednio na ekranie. Przejrzyj i steruj zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu przy pomocy głosu. Starczy powiedzieć ""OK Google, przyciemnij światła"", żeby zamienić salon w salę kinową.

Niektóre aplikacje, treści i/lub funkcje mogą nie być dostępne we wszelkich krajach. Zależnie od dostępności.

Poznaj swego Asystenta Google

Zadawaj mu pytania. Poproś, aby coś zrobił. To Twój osobisty asystent Google, za każdym razem gotowy aby pomóc Ci w ponad milionie działań.

Zapytaj go o cokolwiek.
Powiedz mu, by coś zrobił.
Kontroluj urządzenia domowe.

*Asystent Google nie jest przystępny w niektórych językach i krajach. Wymaga połączenia z Internetem. Mogą obowiązywać stawki za transmisję danych. Dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od sieci i może nie być dostępna we wszelkich regionach.

Być razem w jednej chwili

darmowe, proste, wysokiej jakości połączenia głosowe** lub połączenia wideo z telewizorem TCL.

*Wymaga zalogowania się przy pomocy konta Google
**Do połączeń video wymagana jest opcjonalna kamera

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat*.

*Steruj tym telewizorem przy pomocy głosu, korzystając z wybranych maszyn Alexa

wytworna, bezramkowa budowa

Brak ramki na froncie pozwala cieszyć się bardziej tym, co kochasz, na jeszcze pokaźniejszym ekranie.

Projekt ultra cienkiej konstrukcji bazuje na użyciu prawdziwego metalu, powodując, że telewizor nie tylko staje się rzemieślniczym produktem, lecz także zyskuje na wytrzymałości, dając gwarancję praktyczności przez lata.

nieśmiertelne dzieło, które wzbogaci Twoją przestrzeń do życia.


☆ TV LED TCL 55P638 ☆

TV LED TCL 55P638 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55P638
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62fb502582fff0affe37b782
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55P638 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TV Set Telewizor TCL 55" 4K Smart Google TV Wifi Bluetooth 55P638 Telewizor z linii P638 4K HDR z Google TV i Game Master

umocniony kontrast, żywsze odcienie i wyraźniejsze szczegóły

Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynamic Range. Rozszerza on istotnie zakres jednocześnie kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z skrupulatnymi kolorami i zniewalającymi szczegółami obrazu.

Telewizor TCL linii P638 4K HDR jest wyekwipowany w Dolby Vision, żeby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów.

Wzbogacenie barw zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR

Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu samoczynnej optymalizacji żywych odcieni. Opatentowany algorytm zwiększa konwencjonalne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia video.

nieustannie analizuje sygnał video i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia odcieni pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić szczegóły cieni, zapewniając jakość obrazu zbliżoną do HDR.

Funkcja Motion Clarity dla płynnego obrazu i udoskonalonej jakości ruchu

podczas scen wartkiej akcji nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Opatentowany algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania w trakcie oglądania sportu, programów i filmów w prędkim tempie. Pomaga zredukować rozmycie wyświetlanego obrazu i ogranicza do minimum smużenie ruchu.

Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze przezroczyście czyste, niezależnie od tego, czy źródłem jest sygnał 50Hz czy 60Hz.

najlepszy efekt HDR niezależnie od źródła

Istnieje sporo sposobów na uzyskanie najlepszej jakości obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR DOLBY VISION.

linia TCL P638 bsługuje je wszystkie!

Upewnij się, iż możesz w pełni zastosować maksymalne możliwości swego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy korzystasz z treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy treści HDR 10 na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL zawsze będzie obsługiwał najlepszy format.

Zoptymalizowane wrażenia z gry

Dla graczy, responsywność telewizora jest tak samo ważna jak jakość wyświetlanego obrazu.

HDMI 2.1 zagwarantuje zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i pozwala na korzystanie z funkcji ALLM (samoczynny tryb niskiego opóźnienia).

ALLM zezwala na konsoli do gier albo karcie graficznej komputera samoczynne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać szczególnie niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms*.

*wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier lub HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych

Wciągający dźwięk przemieszczający i rozchodzący się wokół Ciebie.

Dźwięk nigdy nie brzmiał tak dobrze. Poczuj głębsze połączenie z ulubionymi historiami i muzyką, których słuchasz, dzięki dźwiękowi, który porusza się wokół Ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem.

Filmy i telewizja:
Poczuj silniejszą więź z bohaterami, odtwarzając ulubione programy i filmy w standardzie Dolby Atmos.

Muzyka:
Stań się częścią swych ulubionych utworów i odkryj świeże elementy muzyki.

Gry:
Odnajdź dźwięki z trójwymiarową precyzją i reaguj szybciej w swych ulubionych grach.

Dolby Atmos realistycznie oddaje ruch każdego obiektu i zagwarantuje dźwięk przestrzenny 360º. Wraz z jakością obrazu Dolby Vision™ generuje prawdziwie kinowe wrażenia.

Dolby Atmos i symbol podwójnego D są zastrzeżonymi znakami towarowymi marki Dolby Laboratories.

Twoja ulubiona rozrywka, z niewielką pomocą Google.

Twoja ulubiona rozrywką przystępna dzięki Google.
przejrzyj ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych - z Google to wszystko znajdziesz w jednym miejscu.
Google TV zawiera Twoje ulubione treści z zróżnicowanych aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie. Wyszukiwanie jest proste - wystarczy zapytać Google. Spróbuj powiedzieć: "OK Google, znajdź filmy akcji", żeby przeszukać wszystkie swoje ulubione aplikacje.

Filmy i seriale wybrane specjalnie dla Ciebie.
Odkrywaj świeże filmy i seriale z sugestiami opartymi na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz dodawać je do swej listy obserwowanych bezpośrednio z telefonu, dzięki czemu Twoje rekomendacje będą zawsze aktualne.

Pomoc na sporym ekranie.
Twój telewizor jest dzisiaj bardziej pomocny niżeli kiedykolwiek. Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i inne dane, a otrzymasz odpowiedź bezpośrednio na ekranie. Sprawdź i steruj zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu przy pomocy głosu. Starczy powiedzieć "OK Google, przyciemnij światła", żeby zamienić salon w salę kinową.

Niektóre aplikacje, treści i/albo funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Zależnie od dostępności.

Poznaj swego Asystenta Google

Zadawaj mu pytania. Poproś, aby coś zrobił. To Twój osobisty asystent Google, za każdym razem gotowy by pomóc Ci w ponad milionie działań.

Zapytaj go o cokolwiek.
Powiedz mu, żeby coś zrobił.
Kontroluj urządzenia domowe.

*Asystent Google nie jest przystępny w niektórych językach i krajach. Wymaga połączenia z Internetem. Mogą obowiązywać stawki za transmisję informacji. Przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od sieci i może nie być dostępna we wszystkich regionach.

Być razem w jednej chwili

darmowe, proste, wysokiej jakości połączenia głosowe** albo połączenia wideo z telewizorem TCL.

*Wymaga zalogowania się za pomocą konta Google
**Do połączeń video wymagana jest opcjonalna kamera

Współpraca z Alexa

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat*.

*Steruj tym telewizorem za pomocą głosu, korzystając z wybranych urządzeń Alexa

wytworna, bezramkowa kompozycja

Brak ramki na froncie pozwala cieszyć się bardziej tym, co kochasz, na jeszcze większym ekranie.

Projekt ultra cienkiej konstrukcji bazuje na użyciu prawdziwego metalu, sprawiając, że telewizor nie tylko staje się rzemieślniczym produktem, lecz także zyskuje na wytrzymałości, dając gwarancję poręczności poprzez lata.

ponadczasowe dzieło, które wzbogaci Twoją przestrzeń do życia.

Specyfikacja
Przekątna ekranu
55"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
rodzaj telewizora
LED
Smart TV
Android TV
HDR
Tak
standard HDR
HDR10
HLG
Dolby Vision
Technologie producenta
Motion Clarity Pro
T-cast
Technologie dźwięku i obrazu
Dolby Audio
Dolby Atmos
Technologie optymalizacji gier
asygnowany tryb dla graczy
ALLM (Auto Low Latency Mode)
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Tak
Funkcje smart
Współpraca z asystentem głosowym Alexa
Współpraca z asystentem głosowym Google
zaimplementowany Chromecast - strumieniowanie obrazu
Aplikacje
Amazon Prime Video
Apple TV
Netflix
YouTube
Google Play Store
zastosowany tuner
DVB-S (cyfrowy satelitarny)
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T (cyfrowy naziemny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym
TimeShift - funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Teletext
Odtwarzane formaty
AVI
MKV
MP4
MPG
MPEG-4
AAC
FLAC
MP3
WAV
WMA
GIF
JPEG
PNG
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 5 (802.11ac)
DLNA
Bluetooth
ilość połączy HDMI
3 szt.
Złącze HDMI 2.1
Tak
liczba zjednoczy USB
1 szt.
Złącze CI
Tak
Pozostałe złącza
Wejście antenowe - 2 szt.
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Wyjście słuchawkowe
Moc głośników
2 x 10 W
Kolor pokrywy
metaliczny
Klasa energetyczna
E
Klasa energetyczna HDR
G
Średni zużycie mocy
59 W
pobór mocy (tryb czuwania)
0,5 W
standard VESA
200 x 200 mm
uzupełniające informacje
Procesor Quad Core
Szerokość
1226 mm
Wysokość bez podstawy
715 mm
Wysokość z podstawą
765 mm
Głębokość bez podstawy
81 mm
Głębokość z podstawą
267 mm
Waga bez podstawy
9,8 kg
Waga z podstawą
10 kg
dołączone akcesoria
Pilot
Baterie do pilota
Podstawa telewizora
Kod producenta
55P638

☆ TV LED TCL 55P735 ☆

TV LED TCL 55P735 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55P735
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626ab5932da47c8c9815de7d
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55P735 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor QUHD 4K P735 to najnowszy z gamy niesamowitych telewizorów TCL. TCL P735 przystępny jest w rozmiarach 43″, 50″, 55″, 65″, 75″ i 85". Telewizor oferuje wsparcie dla Dolby Vision i Dolby Atmos. Doświadcz ekscytującego sportu i fascynującej rozrywki dzięki telewizorowi tworzonemu dla większej przyjemności....

☆ TV LED TCL 55C635 ☆

TV LED TCL 55C635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C635
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6245a99682fff0f934a64440
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor TCL QLED 4K z Google TV i Game Master TV Set TCL 55" 4K QLED Google TV Wifi Bluetooth Silver 55C635

wyjątkowe odcienie dzięki technice QLED

Dzięki najnowocześniejszej technice QLED, ten telewizor TCL zapewnia prawdziwie kinowe odcienie z ponad miliarda kolorów i odcieni. Wszystkie kolory, które mogą uchwycić kamery kinowe. Zezwalają na one dostarczenie poziomu odwzorowania odcieni, szczegółowości i głębi, które są nieporównane poprzez żaden inny telewizor LED lub OLED.

4K HDR PRO: żywe, skrupulatne odcienie i najdrobniejsze szczegóły

Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO zagwarantuje genialną jakość obrazu High Dynamic Range z wspaniałym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, wiernymi kolorami. Doświadcz niesamowitej szczegółowości obrazu, zgodnego z wizją twórców filmu. Obraz, który widzisz, jest tak szczegółowy, jak w prawdziwym świecie. Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółowości!

Inne Rankingi:  Telewizor bez bluetooth
Tylko dla Ciebie

Google TV gromadzi filmy, programy, programy telewizyjne i inne materiały z Twoich aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie.

Filmy i programy wybrane specjalnie dla Ciebie.

Odkrywaj nowe filmy i programy dzięki sugestiom opartym na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz choćby dodawać do swojej listy obserwowanych bezpośrednio z telefonu, dzięki czemu Twoje rekomendacje są za każdym razem aktualne.

Niektóre aplikacje, treści i/albo funkcje mogą nie być przystępne we wszystkich krajach. Zależnie od przystępności.

Pomoc na sporym ekranie.

Twój telewizor jest dzisiaj bardziej pomocny aniżeli kiedykolwiek. Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i inne dane, a otrzymasz odpowiedź bezpośrednio na ekranie. Sprawdź i steruj zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą głosu. Starczy powiedzieć "OK Google, przyciemnij światła", aby zamienić salon w salę kinową.

Funkcja Motion Clarity dla płynnego obrazu i lepszej jakości ruchu

podczas scen wartkiej akcji nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Zastrzeżony algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania podczas oglądania sportu, programów i filmów w prędkim tempie. Pomaga zredukować rozmycie wyświetlanego obrazu i ogranicza do minimum smużenie ruchu. Twoje wrażenia z oglądania będą za każdym razem przejrzyście czyste, niezależnie od tego, czy źródłem jest sygnał 50Hz czy 60Hz.

zawsze najkorzystniejszy efekt HDR niezależnie od źródła

Istnieje mnóstwo sposobów na uzyskanie najkorzystniejszej jakości obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION. Telewizor TCL serii C63 obsługuje je wszystkie! Upewnij się, iż możesz w pełni zastosować maksymalne możliwości swojego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy korzystasz z treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy treści HDR 10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor TCL 4K HDR za każdym razem będzie obsługiwał najkorzystniejszy format.

Zoptymalizowane wrażenia z gry

Dla graczy, responsywność telewizora jest tak samo ważna jak jakość wyświetlanego obrazu. HDMI 2.1 gwarantuje zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i pozwala na korzystanie z funkcji ALLM (samoczynny tryb niskiego opóźnienia). ALLM umożliwia konsoli do gier albo karcie graficznej komputera automatyczne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać szczególnie niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms*.

**wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier albo HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych

Głośniki ONKYO z Dolby Atmos

Głośniki ONKYO, zaprojektowane specjalnie z myślą o czystości i precyzji dźwięku, pozwalają uzyskać bardziej realistyczne wrażenia dźwiękowe Dolby Atmos w domu.

klarownie czysta jakość.
Niezależnie od tego, czy chodzi o intymne dialogi, czy trudny krajobraz dźwiękowy, każdy detal ożywa w bogatej czystości i głębi brzmienia, dzięki czemu nic Ci nie umknie.

Poczuj więcej.
Podkręć głośność swoich emocji dzięki dźwiękowi tak bogatemu i czystemu, iż poczujesz silniejszą więź z postaciami i muzyką.

Dolby Atmos, a także symbol podwójnego D są zastrzeżonymi znakami towarowymi marki Dolby Laboratories.

Głosowy Asystent Google: pozwól, by Twój głos został usłyszany.

Dzięki zaawansowanemu sterowaniu głosowemu połączonemu z Asystentem Google, GoogleTV w telewizorze TCL sprawia, że życie staje się inteligentne i proste.

* Sterowanie głosowe w trybie głośnomówiącym i Asystent Google mogą być niedostępne w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z Internetem/danymi. Mogą obowiązywać stawki za transmisję informacji. Dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być dostępna we wszelkich regionach.

Być razem w tej chwili

bezpłatne, proste, wysokiej jakości połączenia głosowe** albo połączenia wideo z telewizorem TCL.

*Wymaga zalogowania się przy pomocy konta Google
**Do połączeń wideo wymagana jest opcjonalna kamera

Alexa pozwala Twojemu głosowi kontrolować Twój świat

Amazon Alexa żyje w chmurze i staje się coraz mądrzejsza. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, wysłuchanie wiadomości, sprawdzenie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i dużo więcej.

*Kompatybilność z Alexa zezwala na korzystanie z maszyn Amazon Alexa, w tym Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot i Echo Plus (kupowane oddzielnie), do sterowania telewizorem.

Bezramkowy, ultracienki design

Brak ramki z przodu zapewnia większy wyświetlacz i więcej obrazu, który uwielbiasz. W tej stanowczo smukłej konstrukcji wykorzystano prawdziwy metal, dzięki czemu jest to nie tylko eleganckie, lecz i trwałe urządzenie, które rewelacyjnie wkomponuje się w Twoją przestrzeń życiową. Nieprzemijalne dzieło sztuki designu, które genialnie wkomponuje się w Twoją przestrzeń życiową.

wysmakowana, bezramkowa konstrukcja tworzona z wysokiej jakości, metalowych materiałów

stylowy i inteligentny: bezramkowy, wytworny design TCL serii C63 jest wyekwipowany w dostosowywaną, dwupozycyjną podstawę.

*przystępne dla telewizorów 55 cali i obszerniejszych


☆ TV LED TCL 55C645 ☆

TV LED TCL 55C645 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C645
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644217488e441a4883cd69c1
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C645 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
unikatowe kolory QLED

technologia KROPEK KWANTOWYCH

Poznaj realistyczną jakość obrazu z żywymi, szerokimi kolorami i uderzającym kontrastem.

4K HDR PRO: żywe, głębokie , a także najdrobniejsze detale

Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO zapewnia wspaniałe wrażenia High Dynamic Range ze nieprzeciętnym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, skrupulatnymi kolorami. Doświadcz niesamowitych wrażeń ze szczegółowości obrazu! Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółach!

W telewizorach TCL, 4K HDR PRO w połączeniu z technologią Quantum Dot, idealne wrażenia High Dynamic Range (HDR) dostarczając skrupulatnych barw i najdrobniejszych szczegółów.

Motion Clarity - płynny obraz i udoskonalony ruch

w trakcie dynamicznych scen akcji nie możesz przegapić żadnego szczegółu. Autorski algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania. Pomaga ono zredukować rozmycie obrazu i utrzymać każdy detal bez opóźnień.

Twoje wrażenia z oglądania będą za każdym razem nadzwyczajnie, niezależnie od źródła - 50Hz czy 60Hz.

zniewalający obraz HDR niezależnie od źródła

Istnieje dużo sposobów, żeby uzyskać najkorzystniejszą jakość obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION. Ten telewizor TCL obsługuje je wszystkie!

Upewnij się, iż możesz W PEŁNI wykorzystać maksymalne możliwości swojego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy uwielbiasz treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy HDR 10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL za każdym razem będzie obsługiwał najlepszy format.

Rozgrywka zoptymalizowana dla Ciebie.

wybór telewizora dla graczy, ma ogromne znaczenie. Dzięki interfejsowi HDMI 2.1 i technologii ALLM uzyskasz najniższe opóźnienia i najkorzystniejsze ustawienia obrazu w grach.

*wymagane urządzenie obsługujące format HDMI 2.1
Akcelerator gier 120Hz dla płynnej rozgrywki

Dzięki najnowszej technice TCL 120Hz DLG* (Dual Line Gate), funkcja automatycznego dopasowania treści zapewnia wyższą częstotliwość odświeżania i zmniejszenie opóźnień do minimum.

W serii C64, częstotliwość odświeżania 120Hz jest osiągana dzięki specyficznym algorytmom technice TCL. Rozdzielczość gry jest samoczynnie dostosowywana do rozdzielczości Full HD, żeby umożliwić wyświetlanie 120 klatek na sekundę.

*55’’, 65’’, 75’’, 85’’
Wszechogarniający, poruszający dźwięk z każdej strony.

Dźwięk jeszcze nigdy nie brzmiał tak należycie. Poczuj głębię dźwięku, który otacza się wokół Ciebie.

Dolby Atmos i symbol podwójnego D są zarejestrowanymi znakami towarowymi producenta Dolby Laboratories.
Rozrywka, którą kochasz z Asystentem Google.

Google TV gromadzi dla Ciebie Twoje ulubione filmy, seriale, programy i inne materiały ze wszystkich Twoich aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie.

Niektóre aplikacje, treści lub funkcje mogą nie być dostępne we wszelkich krajach.
 • OK Google
 • Google Meet
Głosowy Asystent Google: pozwól się usłyszeć

Dzięki zaawansowanej obsłudze głosowej Hands-Free połączonej z Asystentem Google, Android TV Twoje życie staje się prostsze.

* Funkcja sterowania głosem w trybie głośnomówiącym i Asystent Google mogą nie być dostępne w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z internetem/danymi. Mogą obowiązywać stawki za transmisję danych. Dostępność i działanie niektórych funkcji i usług są zależne od usługi, urządzenia i sieci i mogą nie być dostępne we wszelkich obszarach.
Bądźcie razem w jednej chwili

Wysokiej jakości bezpłatne rozmowy wideo* przez Twój telewizor TCL **

*Wymaga zalogowania się przy pomocy konta Google **Połączenia video wymagają opcjonalnego zakupu kamery
Telewizory TCL Google TV dla przystępnej i nieograniczonej rozrywki, za każdym razem w najwyższej jakości HDR

Telewizory TCL Google TV pozwalają na nieograniczoną rozrywkę zawsze w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Google Play Movies, Rakuten, Canal+ i mnóstwo innych...

liczba i jakość: niezależnie od platformy streamingowej, z której chcesz korzystać, ten telewizor obsługuje 4K HDR Dolby Vision (Netflix) i 4K HDR10+ (Amazon Prime Video).

Pełny wybór zawsze z najkorzystniejszą realną jakością obrazu HDR.

wysmakowany bezramkowy design

Brak obramowania pozwala radować się większym ekranem.

Wybierz rozstaw nóżek swego Telewizora TCL

wykwintny i inteligentny: bezramkowy wytworny wygląd kolekcji TCL C64 jest dostarczany z regulowaną dwupozycyjną podstawą* zezwalającą na umieszczenie soundbara TCL lub przypasowanie tego wielkoekranowego telewizora do każdej powierzchni w domu. Elegancja łączy się z sprawnością i technologią QLED w nadzwyczajnej harmonii.

*55’’, 65’’, 75’’

☆ TV LED TCL 55QLED760 ☆

TV LED TCL 55QLED760 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55QLED760
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6275333f2da47c8c98160e65
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55QLED760 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
TCL linia QLED760. Nieograniczone barwy. Wyższy poziom rozrywki z technologią QLED i Google TV. Linia TCL QLED760 łączy technologię QLED z 4K HDR Pro i 60Hz Motion Clarity dla uzyskania kolorowego, ostrego obrazu HDR. W dodatku, dzięki Game Master i obsłudze wielu formatów HDR (w tym HDR10+, Dolby Vision), telewizor TCL jest najkorzystniejszym towarzyszem do oglądania filmów HDR, sportu i gier. TCL serii QLED760 wyekwipowany jest na dodatek w najmocniej zaawansowany system Smart TV w historii: Google TV z zastosowanym Asystentem Google. Nieskomplikowany dostęp do treści, które kochasz, masz dzięki sterowaniu głosowemu bez zastosowania dłoni: możesz mówić bezpośrednio do telewizora. Dzięki głośnikom ONKYO możesz radować się wciągającym dźwiękiem w standardzie Dolby Atmos. Elegancki i inteligentny: bezramkowa, wyszukana kompozycja telewizorów TCL serii QLED760 jest zaopatrzona w regulowaną podstawę, która pozwala umieścić soundbar TCL albo zamontować ten wielkoekranowy telewizor na dowolnej powierzchni w domu....

☆ TV LED TCL 55C649 ☆

TV LED TCL 55C649 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C649
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96a582fff0ab05a8854e
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C649 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Go / Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:przystępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, by korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Asystent wymaga połączenia z internetem, dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia, a także sieci i może nie być dostępna we wszelkich językach i krajach., Usługa Asystent Google może wymagać dopełniającego urządzenia i przeznaczonej aplikacji;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:50 Hz / 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);informacje uzupełniające:procesor 4-rdzeniowy, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart), T-Link, Game Master 2.0;Funkcje dodatkowe:oglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje poprawy obrazu:AiPQ 3.0 Engine, DNR - cyfrowa redukcja szumów, Quantum Dot, UHD Machine Learning AI SR;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Duo, Google Meet;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia;Głębokość:8,3 cm;Głębokość z podstawą:35,6 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(3x HDMI 2.1);informacje uzupełniające:RAM 2GB, HDCP 2.3, USB 3.0, Wi-Fi ac 2,4/5GHz;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:metaliczny/szary;Kolor obudowy:szczotkowane aluminium;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google;Kontrast dynamiczny:Mega;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zbrata HDMI:3;liczba scali USB:1;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2023;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Optymalizacja ruchu:Picture Performance Index-3100;pobór mocy (max):190 W;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:Direct LED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;wymiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Przekątna ekranu widzialna cale:55 ";Przekątna ekranu widzialna cm:139 cm;Przełącznik:nie;Regulacja tonów:tak;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj podstawy:2 nózki;Rozdzielczość:3840 x 2160;Rozdzielczość pionowa:2160 px;Rozdzielczość pozioma:3840 px;seria:TCL kolekcja C64;seria (wariantowanie):C649X1;Smart TV:tak;Smart TV:Google TV;Smart TV:Smart TV, Google TV;System dźwięku przestrzennego:tak;System i moc głośników:system 2.0 / 20 W;System Smart:Google TV (Andro...

☆ TV LED TCL 55C735 ☆

TV LED TCL 55C735 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C735
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6275324a82fff050e169a7a0
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C735 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

kolekcja TCL C73 łączy QLED, 4K HDR Pro, 144Hz Motion Clarity Pro dla płynnego, ostrego i kolorowego obrazu HDR. Oprócz Game Master Pro, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, Freesync Premium, TCL Game Bar i najnowszych obsługiwanych formatów HDR (w tym HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ), ten telewizor TCL jest najlepszym towarzyszem do oglądania filmów HDR, programy i gry sportowe.

kolekcja TCL jest zaopatrzona w najbardziej nowoczesny system smart TV: Google TV z zastosowanym Asystentem Google. Prosty dostęp do ulubionych treści dzięki wbudowanemu sterowaniu głosowemu bez wykorzystania dłoni: możesz mówić bezpośrednio do telewizora.Dzięki ONKYO możesz radować się zapierającą dech w piersiach jakością dźwięku Dolby Atmos na telewizorze lub przesyłać strumieniowo do soundbara TCL.

ergonomiczna elegancja spotyka się z efektywnością: pozbawiona ramek ekskluzywna budowa telewizorów z kolekcji TCL C73 w połączeniu z pasującą podstawą centralną zezwala na ustawienie tego telewizora z obszernym Wszystkie odcienie, które mog...


☆ TV LED TCL 55C745 ☆

TV LED TCL 55C745 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TV LED TCL 55C745
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6453686f82fff07e42b0179b
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED TCL 55C745 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Następna generacja ekranów telewizyjnych. Wyświetlacze LED zostały zrewolucjonizowane dzięki technice kropek kwantowych, która dodała miliardy nanokryształów kwantowych. Telewizory QLED gwarantują najczystsze odcienie i najistotniej szczegółowe odwzorowanie odcieni dzięki panelom Quantum Dot — gwarantując do 98% gamy barw i jasności. Wysoka jasność do 1000 nitów, telewizor QLED idealnie sprawdza się w miejscach o obszernym oświetleniu, korzystnie kompatybilny z technologią wyświetlania o szerokim kontraście HDR, Dolby Vision gwarantuje nadzwyczajne wrażenia podczas oglądania filmów. Najnowocześniejsza technika przetwarzania, inteligencja AI, przetwarzanie informacji i tworzenie obrazów na najwyższym poziomie. Przygotuj się na epokową wizualną ucztę prowadzoną przez nowy procesor TCL AiPQ 3.0. AIPQ 3 postrzega, myśli i wytwarza....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *