Ranking Słuchawek Corsair – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Corsair. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Corsair jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Corsair Virtuoso ☆

Corsair Virtuoso Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Virtuoso
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db7ea672da47cb3f1dcd8f2
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Virtuoso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do gier VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Slate CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless XT zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk, całodzienny komfort dzięki wysokiej jakości nausznikom z pianki zapamiętującej , a także jednoczesną łączność za pomocą superszybkich technologii SLIPSTREAM WIRELESS i Bluetooth.

BEZPRZEWODOWY SLIPSTREAM Niskie opóźnienia, łączność bezprzewodowa 2,4 GHz z zasięgiem do 60 stóp. Technologia wielopunktowa pozwala na podłączenie maksymalnie trzech maszyn bezprzewodowych SLIPSTREAM do jednego odbiornika.

PRZEWODOWY USB Wysoka wierność dźwięku 24bit/96kHz gwarantuje najwyższą jakość odsłuchu przy zgodnych nagraniach. 3,5 MM PRZEWODOWY Uniwersalne połączenie do słuchania na szerokiej gamie maszyn, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze audio i urządzenia mobilne.

BLUETOOTH Połącz się z dowolnym urządzeniem Bluetooth Qualcomm aptX HD z niskim opóźnieniem, by zsynchronizować dźwięk o wysokiej rozdzielczości. BEZKOMPROMISOWY DŹWIĘK dostosowana para skrupulatnie dostrojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych o wysokiej gęstości gwarantuje bezbłędny dźwięk w zakresie częstotliwości od 20 Hz do 40 000 Hz dwukrotnie większy niżeli w typowych kompletach słuchawkowych do gier.

MIKROFON BADAWCZY Odłączany, wielokierunkowy mikrofon o średnicy 9,5 mm o wielkiej przepustowości gwarantuje obszerny zakres dynamiki i świetną transparentność głosu z idealną reakcją niskich tonów. Pozostałe cechyAluminiowa konstrukcja regulowany pałąk Podświetlane nauszniki Podświetlenie LED na nausznicach Pianka memory w nausznicach Przełącznik wyciszania mikrofonu Ruchomy mikrofon Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie automatyczne wyłączanie Częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit


☆ Corsair HS50 Pro ☆

Corsair HS50 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50 Pro
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1fe4f88e441a8a87b8cb51
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS50 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO carbon (EU)

Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO wyróżnia się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą kształt, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku, a także odłączanemu mikrofonowi jednokierunkowemu z funkcją tłumienia hałasu.

Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
dostosowywane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys wyjątkowy komfort w trakcie wielogodzinnej gry.

świetnY DŹWIĘK
Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

DAJ SIĘ USŁYSZEĆ
w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy ogranicza hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie. Przezroczyście czysty głos i genialny dźwięk potwierdza atest Discord.


☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7bcb182fff01d6485f2c0
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

oszałamiaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najmocniej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie dostosowanym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długofalowym komforcie podczas długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i urządzeń przenośnych, albo użyj załączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC.

ZAGRAJ swym SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia skrupulatną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia przenośne...


☆ Corsair HS75 ☆

Corsair HS75 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS75
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f9c65202da47c8b6d0e1379
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

gamingowy komplet słuchawkowy do konsoli xbox series x, xbox series s i xbox one corsair hs75 xb wireless ma całkowicie odłączany mikrofon, emituje realistyczny dźwięk dolby atmos, a także łączy się z konsolą bezpośrednio, bez zapotrzebowania stosowania adaptera do łączności bezprzewodowej.korzyści: zaprojektowany do konsoli xbox - połącz słuchawki bezprzewodowo bezpośrednio z konsolą xbox series x, series s albo xbox one,radować się wysokiej jakości dźwiękiem o niskim poziomie opóźnień technologia dolby atmos - otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i skrupulatniejszą reakcję na zdarzenia w grze idealny dźwięk- wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki 50 mm neodymowe przetworniki audio - odłączany, jednokierunkowy mikrofon redukuje hałas z otoczenia, gwarantując idealną krystaliczność dźwięku znajdź równowagę - by ułatwić koncentrację na akcji gry albo na komunikacji z członkami zespołu, słuchawki wyekwipowano w regulatory na nauszniku zezwalające sterować dźwiękiem gry i czatu z myślą o komforcie - dostosowywane nauszniki z miękkiej szrucznej skóry wypełnione lepkosprężystą pianką zapamiętującą zarys sprawdzony w boju- kompozycja z potężnego i lekkiego aluminium wytrzyma dużo lat

Inne Rankingi:  Słuchawki rowerowe

☆ Corsair HS80 ☆

Corsair HS80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS80
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137805382fff04b59fed05f
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

gamingowy zestaw słuchawkowy corsair hs80 rgb wireless łączy się przy użyciu hiperszybkiej technice bezprzewodowej slipstream wireless i odtwarza poprzez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe bardzo szczegółowy i realistyczny dźwięk z dolby audio.korzyści: usłyszysz każdy dźwięk- specjalnie strojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio o wysokiej gęstości z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20–30 000 hz odtwarzają z niezwykłą szczegółowością każdy dźwięk: od delikatnego szeptu po huk eksplozji komfort użytkowania - słuchawki mają nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt i oddychającej dzianiny i nieuciskający pałąk niezwykłe wrażenia dzięki technice dolby atmos- tacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i dokładniejszą reakcję na zdarzenia w grze stabilne połączenie bezprzewodowe - hiperszybka łączność bezprzewodowa slipstream wireless oferuje wysokiej jakości dźwięk o ekstremalnie niskim poziomie opóźnień, dlatego słyszysz każdy strzał, krok i krzyk na bieżąco wielokierunkowy mikrofon klasy emisyjnej- zbiera głos z unikatową przejrzystością.

ma również funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik led wyłączenia regulator głośności i wyciszenia na nauszniku - regulowanie dźwięku na bieżąco bez odciągania uwagi od gry 3 w 1 - połącz maksymalnie trzy urządzenia bezprzewodowo slipstream przy użyciu jednego odbiornika usb, żeby zupełnie przestać martwić się kablami dynamiczne podświetlenie rgb - przypasuj kolor, włącz efekty podświetlania reagujące na dźwięk albo wybierz dowolną kompilację zgodność z technologią łączności bezprzewodowej z konsolą ps5 i ps4 - łącz słuchawki z konsolą ps5 i ps4 bezprzewodowo przy pomocy dołączonego odbiornika usb oprogramowanie corsair icue - pozwala na staranne sterowanie zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji regulacji dźwięku z mikrofonu oraz personalizowanego podświetlenia r


☆ Corsair HS60 ☆

Corsair HS60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS60
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b15318a8e441a7d310f26c5
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

gamingowy komplet słuchawkowy corsair hs60 haptic zagwarantuje efekty basów haptycznych i nadzwyczajny dźwięk. Ma komfortowe nauszniki z pianki zapamiętującej kształt i specjalnie strojone, 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio.korzyści: bas haptyczny z technologią taction technology - doświadcz w trakcie gry nieznanych dotąd efektów basów haptycznych dzięki technologii taction technology.

poczuj każde uderzenie, wybuch i moment napięcia dzięki innowacyjnemu efektowi basowemu, który przenosi cię na pole walki. Mocniejszy bas mocniejsze wrażenia - dzięki taction technology hs60 haptic odwzorowuje najniższe częstotliwości z większą starannością aniżeli inne haptyczne zestawy słuchawkowe doskonała jakość dźwięku - wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki 50 mm neodymowe przetworniki audio - zgodność z technologią dźwięku przestrzennego windows sonic gwarantuje niezwykłe wrażenia akustyczne i pozwala poczuć się jak w samym środku akcji gry jednokierunkowy mikrofon z funkcją eliminacji hałasu - odłączany mikrofon redukuje odgłosy z otoczenia, zapewniając nadzwyczajną transparentność głosu.

certyfikat discord gwarantuje transparentnie czysty dźwięk i nieprzeciętną łączność. Regulacja głośności i efektów haptycznych na nauszniku - możliwość korygowania stopni dźwięku i intensywności efektu haptycznego na bieżąco, bez wychodzenia z gry z myślą o komforcie - dostosowywane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys są wyjątkowo komfortowe choćby podczas wielogodzinnej gry sprawdzony w boju - lekka i wytrzymała budowa z aluminium oznacza długoletnią odporność zestawu hs60 haptic


☆ Corsair Void RGB Elite Wireless ☆

Corsair Void RGB Elite Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite Wireless
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7bcae82fff01d6485f2ba
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Void RGB Elite Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Usłyszysz każdy dźwięk pakiet słuchawkowy CORSAIR VOID RGB ELITE ze specjalnie dostrojonymi 50-milimetrowymi neodymowymi przetwornikami audio, wygodnymi nausznikami z siatką z mikrofibry i pianką zapamiętującą , a także łącznością bezprzewodową 2,4 GHz sprawi, iż nic nie zakłóci akcji gry.

zniewalający dźwięk Najwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o powiększonym zakresie częstotliwości 20–30 000 Hz, dlatego usłyszysz jednocześnie najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.

Pełny komfort Ten komplet słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie podczas długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry, a także miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Graj swobodnie i bez przewodów w zakresie do 12 metrów, a energii baterii wystarczy choćby na 16 godzin....


☆ Corsair Void Elite Stereo ☆

Corsair Void Elite Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Stereo
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f05c2032da47cd456f25305
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Void Elite Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki VOID Elite wyjątkowy komfort, perfekcyjną jakość dźwięku i legendarną odporność CORSAIR, by zapewnić najwyższą jakość rozgrywki. Korzyści: Oddychająca dzianina z siatki z mikrofibry i pianka z pamięcią nieszablonowy komfort, jednocześnie zmniejszając gromadzenie się ciepła i wilgoć.

Głośniki neodymowe 50 mm ożywiają akcję dzięki szerokiemu zakresowi i dokładności. Trwała konstrukcja z aluminiowymi jarzmami, która wytrzyma lata grania. Słuchaj na PC, PS4, Xbox One, Switch i urządzeniach przenośnych przy pomocy uniwersalnego złącza 3,5 mm i dołączonego kabla Y-Splitter....


☆ Corsair HS35 ☆

Corsair HS35 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS35
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c57a42da47c701d46cde5
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jeśli doceniasz wysokiej jakości dźwięk i wyraźnie zarejestrowany głos, wybierz stereofoniczny pakiet słuchawkowy do gier CORSAIR HS35. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej i regulowanym nausznikom możesz komfortowo grać poprzez niemało godzin, na dodatek na przeróżnych platformach: PC, PS4, Xbox One i nie tylko.EAN: 0840006607557Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CA-9011196-EUPrzeznaczenie: MuzykaKonstrukcja: NauszneTechnologie: BrakKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: StereoKontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 111 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 1.8 mKolor: NiebieskiPozostałe właściwości: Platform - PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Mobile devices Microphone Impedance - 2.0k Ohms Microphone Type - Unidirectional noise cancelling Microphone Frequency Response - 100Hz to 10kHz Microphone Sensitivity - 38dB (+/-3dB)

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi

☆ Corsair HS55 ☆

Corsair HS55 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS55
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a39fdc82fff057275fc7aa
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

gamingowy pakiet słuchawkowy corsair hs55 surround uwydatnia się koniecznym, całodziennym komfortem i jakością dźwięku dzięki nausznikom ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą zarys, dźwiękowi przestrzennemu dolby audio 7.1 na komputerach pc i mac oraz lekkiej konstrukcji.

korzyści: pluszowa pianka z pamięcią i dostosowywane nauszniki unikatowy komfort. Legendarna jakość wykonania corsair z wytrzymałymi metalowymi elementami konstrukcyjnymi zapewnia długofalową odporność.

specjalnie dostrojone głośniki neodymowe 50 mm zapewniają najwyższą jakość dźwięku z szerokim zakresem i dokładnością. Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają perfekcyjny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

dodany w komplecie adapter usb zezwala na odtwarzanie dźwięku przestrzennego dolby audio 7.1, który przeniesie cię w sam środek gry. Atest discord: graj z przekonaniem, że twój mikrofon i sterowniki audio zostały przetestowane i ocenione pod kątem klarownie czystej komunikacji i świetnego dźwięku.


Najtańsze Słuchawki Corsair – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Corsair. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Corsair HS35 ☆

Corsair HS35 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS35
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c57a42da47c701d46cde5
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jeśli doceniasz wysokiej jakości dźwięk i wyraźnie zarejestrowany głos, wybierz stereofoniczny pakiet słuchawkowy do gier CORSAIR HS35. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej i dostosowywanym nausznikom możesz wygodnie grać przez mnóstwo godzin, dodatkowo na najróżniejszych platformach: PC, PS4, Xbox One i nie tylko.EAN: 0840006607557Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CA-9011196-EUPrzeznaczenie: MuzykaKonstrukcja: NauszneTechnologie: BrakKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: StereoKontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 111 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 1.8 mKolor: NiebieskiPozostałe parametry: Platform - PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Mobile devices Microphone Impedance - 2.0k Ohms Microphone Type - Unidirectional noise cancelling Microphone Frequency Response - 100Hz to 10kHz Microphone Sensitivity - 38dB (+/-3dB)


☆ Stojak na słuchawki st50 marki Corsair ☆

Stojak na słuchawki st50 marki Corsair Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: CORSAIR
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki st50 marki Corsair
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5efc623c0a3d5fa650803876
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki st50 marki Corsair - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Dumnie prezentuj swój komplet słuchawkowy dzięki podstawce zestawu słuchawkowego CORSAIR ST50, stylowo wyprodukowanej z wyjątkowo wytrzymałego anodowanego aluminium zbudowanego, aby wytrzymać próbę czasu. Gumowana podstawa i jednostajny środek ciężkości gwarantują stabilność, chroniąc zestaw słuchawkowy i biurko przed zużyciem. Dzięki gładkiemu czarnemu wykończeniu, uderzający design ST50 buduje stylowy ekran dla twojego zestawu słuchawkowego....

☆ Corsair st50 stojak premium na słuchawki ☆

Corsair st50 stojak premium na słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair st50 stojak premium na słuchawki
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e3ccdb8b256f582aca3cc3e
 • ID kategorii: 8681

☆ Corsair st50 stojak premium na słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dumnie prezentuj swój komplet słuchawkowy dzięki podstawce zestawu słuchawkowego CORSAIR ST50, stylowo produkowanej z bardzo wytrzymałego anodowanego aluminium zbudowanego, żeby wytrzymać próbę czasu. Gumowana podstawa i zrównoważony środek ciężkości zapewniają stabilność, broniąc zestaw słuchawkowy i biurko przed zużyciem.

Dzięki gładkiemu czarnemu wykończeniu, uderzający design ST50 generuje stylowy wyświetlacz dla twojego zestawu słuchawkowego....


☆ Corsair HS50 Pro ☆

Corsair HS50 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50 Pro
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1fe4f88e441a8a87b8cb51
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS50 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO carbon (EU)

Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO akcentuje się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą kształt, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku, a także odłączanemu mikrofonowi jednokierunkowemu z funkcją tłumienia hałasu.

Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
dostosowywane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą kształt unikatowy komfort podczas wielogodzinnej gry.

wspaniałY DŹWIĘK
Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

DAJ SIĘ USŁYSZEĆ
całkowicie odłączany mikrofon jednokierunkowy obniża hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie. Transparentnie czysty głos i rewelacyjny dźwięk potwierdza dokument Discord.


☆ Corsair Void Elite Stereo ☆

Corsair Void Elite Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Stereo
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f05c2032da47cd456f25305
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Forever

☆ Corsair Void Elite Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki VOID Elite unikatowy komfort, genialną jakość dźwięku i legendarną trwałość CORSAIR, by zapewnić najwyższą jakość rozgrywki. Korzyści: Oddychająca tkanina z siatki z mikrofibry i pianka z pamięcią nieszablonowy komfort, równocześnie ograniczając gromadzenie się ciepła i wilgoć.

Głośniki neodymowe 50 mm ożywiają akcję dzięki szerokiemu zakresowi i staranności. Trwała budowa z aluminiowymi jarzmami, która wytrzyma lata grania. Słuchaj na PC, PS4, Xbox One, Switch i urządzeniach mobilnych za pomocą uniwersalnego złącza 3,5 mm i załączonego kabla Y-Splitter....


☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7bcb182fff01d6485f2c0
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

oszałamiaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najbardziej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie dopasowanym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z zwiększonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długookresowym komforcie podczas długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i sprzętów mobilnych, albo użyj załączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC.

ZAGRAJ swym SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE zezwala na staranną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w komplecie: Pozostałe właściwości: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia przenośne...


☆ Corsair HS50 ☆

Corsair HS50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ab0e10682fff0f29a453ed4
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wygodnY W NOSZENIU, SPRAWDZONY W BOJU. Stereofoniczny zestaw słuchawkowy dla graczy CORSAIR HS50 proponuje wygodę, jakość dźwięku i wytrzymałość konieczne do wielogodzinnej gry. NAJWYŹSZY KOMFORT I JAKOŚĆ Miękka pianka zapamiętująca i dostosowywane nauszniki nieszablonowy komfort. Legendarna jakość wykonania producenta CORSAIR z usztywnionymi elementami metalowymi odporność w długim okresie używania. Transparentnie CZYSTY DŹWIĘK Specjalnie dostrojone 50-milimetrowe głośniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim paśmie, o najwyższej jakości i precyzyjności. Zoptymalizowany mikrofon jednokierunkowy redukuje szum z otoczenia, doskonaląc jakość głosu. Kiedy zabierasz pakiet w drogę, możesz go odłączyć. Certyfikat DISCORD Możesz grać z poczuciem pewności, iż sterowniki mikrofonu i audio zostały przetestowane pod kątem przezroczyście czystej komunikacji i wyjątkowej jakości dźwięku. Proste STEROWANIE Dziękidostępnym regulatorom głośności i wyciszenia na nauszniku możesz sterować dźwiękiem na bieżąco. ZGODNOŚĆ Z rozmaitYMI PLATFORMAMI Działa z komputerami PC, konsolami Xbox One*, PS4 i Nintendo Switch i urządzeniami przenośnymi. * Może wymagać sprzedawanego osobno adaptera Microsoft....

☆ Stojak na słuchawki CORSAIR ST100 RGB Premium ☆

Stojak na słuchawki CORSAIR ST100 RGB Premium Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki CORSAIR ST100 RGB Premium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62de00d7b256f5edee919908
 • ID kategorii: 8681

☆ Stojak na słuchawki CORSAIR ST100 RGB Premium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stojak na słuchawki CORSAIR ST100 RGB Premium

☆ Corsair HS55 ☆

Corsair HS55 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS55
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a39fdc82fff057275fc7aa
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

gamingowy komplet słuchawkowy corsair hs55 surround podkreśla się koniecznym, całodziennym komfortem i jakością dźwięku dzięki nausznikom ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą zarys, dźwiękowi przestrzennemu dolby audio 7.1 na komputerach pc i mac i lekkiej konstrukcji.

korzyści: pluszowa pianka z pamięcią i dostosowywane nauszniki wyjątkowy komfort. Legendarna jakość wykonania corsair z wytrzymałymi metalowymi elementami konstrukcyjnymi zagwarantuje długotrwałą solidność.

specjalnie dostrojone głośniki neodymowe 50 mm zapewniają najwyższą jakość dźwięku z szerokim zakresem i precyzyjnością. Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają wyśmienity dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

dodany w komplecie adapter usb zezwala na odtwarzanie dźwięku przestrzennego dolby audio 7.1, który przeniesie cię w sam środek gry. Certyfikat discord: graj z przekonaniem, że twój mikrofon i sterowniki audio zostały przetestowane i ocenione pod kątem transparentnie czystej komunikacji i nieprzeciętnego dźwięku.


☆ Corsair Void RGB Elite ☆

Corsair Void RGB Elite Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7bcb082fff01d6485f2bd
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Void RGB Elite - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

olśniewający dźwiękNajwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o rozszerzonym zakresie częstotliwości 2030 000 Hz, dlatego usłyszysz zarówno najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.Pełny komfort Ten pakiet słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie w trakcie długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry oraz miękkiej pianki zapamiętującej zarys.

Wsłuchaj się w realistyczny dźwięk otaczający 7.1. Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 na komputerze PC powoduje realistyczne wrażenie przebywania wewnątrz gry. Graj, jak lubisz Oprogramowanie CORSAIR iCUE zapewnia precyzyjną kontrolę nad zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji dźwięku otaczającego 7.1 i regulacji dźwięku z mikrofonu.

Podświetlenie RGB na obu nausznikach możesz dopasować przy użyciu niemal nieograniczonej palety odcieni i dynamicznych efektów. Możesz też je zsynchronizować z kompatybilnymi urządzeniami peryferyjnymi CORSAIR.

Akcesoria w zestawie: Pozostałe cechy:...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.