Słuchawki do 90 zł

Ranking Słuchawek do 90 zł – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 90 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 90 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0d098e441a0002c86ca9
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one jeszcze wspaniałe pod względem jakości dźwięku.

starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność rewelacyjnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward oraz mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, by zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

eliminowanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje niepowtarzalne wymagania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz adekwatny tryb w odpowiedzi na rozmaite stopnie hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i rozszerzyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

Wybierz tryb jednostajny gdy jesteś w kawiarni lub parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe oczyszczanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia gwarantujący czyste rozmowy.

Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

zezwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej przejrzystości. W trybie przejrzystości słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia.

Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy pozwala na prowadzenie luźnych rozmów choćby przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

Dzięki progresywnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy komponent przeszedł rygorystyczny test; w dodatku, dzięki mistrzowskiej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

Wysokie tony są różnorodne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i wyjątkowo czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co zmniejsza poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

skrupulatna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób generuje obszar bez zakłóceń i zapewnia czułość dynamicznej jednostki sterującej. Obszerny otwór wentylacyjny z metalowej siatki sprężyście reguluje ciśnienie powietrza w środku wnęki, ograniczając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

profesjonalne strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy przezroczystości, zapewniając wspaniałą muzykę i bogaty dźwięk.

fachowe tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

praktyczna budowa Czuj się komfortowo choćby po wielu godzinach wykorzystywania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana budowa. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości stwarza dokładny, zrównoważony trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

gwarantuje większy komfort stosowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w przypadku przycisku fizycznego, efektywnie uniemożliwia przypadkowej komendzie albo opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać dokładną reakcję, aby łatwo przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje.

bardzo długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin użytkowania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z różnorodnymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) przewód USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty profesjonalne strojenie HRTF eliminowanie niechcianego hałasu do 40dB mobilna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa wytrzymałości IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, kompletnie uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany i nowoczesny procesor DSP idealny dźwięk.

samoczynne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, idealne dla sympatyków słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami, a także w trakcie ćwiczeń w domu lub na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyposażone są w szereg różnych właściwości, które w wyniku czego przekładają się na maksymalną funkcjonalność i skuteczność. Wyjątkowo łatwą i instynktowną obsługę gwarantują takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,wyśmienicie dopasować się do ucha użytkownika. Nieduży wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, że ich użytkowanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody używania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego także użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy uzyskują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas użytkowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? innowacyjne systemy i progresywne technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne, a także bardzo czyste, zrównoważone dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama konstrukcja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje nadzwyczajną jakość dźwięków - głęboką, potężną i szczegółową.

Prosta i intuicyjna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą zespalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zbratać samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, by oszczędzać energię.

zrównoważone połączenie i płynna transmisja informacji

krystaliczna czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa innowacyjnego interfejsu Bluetooth 5.0. To w dodatku zasługa innowacyjnej technologii audio, zawartej w minimalistycznej konstrukcji słuchawek. Możesz cieszyć się nisko schodzącym basem i perfekcyjnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku poprzez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 posiadają 7.2-milimetrowe przetworniki, które wyjątkowo dobre odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technice redukcji szumów DSP, równocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne wykorzystywanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę użytkowania słuchawek od Xiaomi. Wyśmienicie dostosowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są nad wyraz lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki temu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, gwarantując pełne dopasowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać choćby 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania dodatkowo wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W wyniku czego oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który gwarantuje szybsze, bardziej zrównoważone połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Dodatkowo w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki zapewniają do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest zastosowanie nowej technice redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki temu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

oszałamiająco czysty dźwięk

budowa słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem staranniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, żeby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i starannie dostosowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. W dodatku nauszniki o zróżnicowanych rozmiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i komfortowe dopasowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają choćby podczas aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu dołączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zagwarantuje niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja pojemność 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności użytkowania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą zespajać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając wygodne przypasowanie do wszystkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

wariant artykułu

Słuchawki bezprzewodowe

rodzaj słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zaimplementowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

pojemność baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

rozmiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dodatkowe informacje

Bezpieczne i wygodne dobranie

mobilna i bezprzewodowa konstrukcja

pakiet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ QCY T2C ☆

QCY T2C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T2C
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf4dfc48e441a966ebe93a2
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Huawei P9 lite

☆ QCY T2C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

QCY T2C TWS - słuchawki TWS Bluetooth 5.0 + etui z funkcją ładowania i zaimplementowanym powerbankiem 800mAh QCY to firma premium producenta najwyższej jakości sprzętu audio. Firma to zdobyła niezwykłą popularność wśród wymagających użytkowników poszukujących produktu wysokiej jakości w wyjątkowo prawidłowej cenie.

towar w 100% oryginalny - każde słuchawki posiadają nieszablonowy numer seryjny poświadczający oryginalność sprzętu. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z TWS QCY T2C to słuchawki rodzaju TWS, czyli nie są ograniczone żadnym kablem.

Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem albo komputerem, lecz także miedzy sobą, wytwarzając słuchawki stereo. Kompaktowe, wygodne i wysmakowane słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.

Moduł Bluetooth 5.0 - wszystko czego Ci potrzeba Dzięki nowoczesnemu modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki automatycznie łączą się ze sobą, a także z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zastosowany moduł Realtek umożliwia także swobodne prowadzenie rozmów w jakości HD, zapewnia dłuższą żywotność baterii i wysokiej jakości audio.

Inteligentne zasilanie Po wyjęciu z etui, słuchawki automatycznie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają. Wysoka jakość dźwięku Dzięki zaimplementowaniu fachowego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają nad wyraz dobrze odwzorowany dźwięk, gwarantując równocześnie podkreślony bas, a także doskonałe średnie i wysokie tony.

Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią wymogi praktycznie każdego użytkownika. Ładujące etui Słuchawki ładuje się przez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia oraz pokrywa uniemożliwiają ich wypadnięcie.

zastosowany akumulator o obszerności 800 mAh pozwala na 8-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując dodatkowe kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom etui możemy wziąć praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki albo kieszeni.

Redukcja hałasów zastosowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technika CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia w trakcie rozmowy, sprawiając, że rozmówca wyraźnie wszystko słyszy.

Jest to istotnie przydatne w trakcie prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy lub miejscach publicznych. Kompatybilność z systemami Android, iOS, Windows Słuchawki można połaczyć z każdym urządzeniem zaopatrzonym w standrad Bluetooth.

Niezależnie od tego czy będzie to telefon, tablet czy komputer z Androidem, iOs, Windows, bez problemu je połaczysz. Pamiętaj jedynie o procesie odpowiednio parowania słuchawek z urządzeniem. Kompaktowe rozmiary, wygoda użytkowania drobne wymiary słuchawek jak i etui umożliwiają komfortowe ich użytkowanie i przenoszenie.

bez problemu zmieścisz słuchawki w etui, które jednocześnie jest powerbankiem w swej niedużej kieszeni, torebce czy nerce. Zabierz swoją muzykę wszędzie tam gdzie chcesz. Specyfikacja technologiczna słuchawek QCY T2C: Wersja Bluetooth: V5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: ok.

2 godzin Czas czuwania: 120 godzin Czas pracy: 4 godziny Zasięg: 10 m objętość baterii słuchawek: 43 mAh objętość baterii etui: 800 mAh Obsługa: 1 wielofunkcyjny przycisk Częstotliwość: 20 – 20000 Hz W komplecie otrzymują Państwo: Stacje dokującą QCY T2C Para słuchawek QCY T2C (1 para = 2 szt.) Oryginalne opakowanie przewód micro USB - USB 4 uzupełniające gumowe nakładki na słuchawki Oryginalne opakowanie producenta


☆ JBL T500 ☆

JBL T500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bd838c42da47c24ad01bee5
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do wspaniałej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i wygodne dzięki zaimplementowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Równocześnie zezwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia przenośnego. Słuchawki JBL TUNE500 są wyposażone w nieplączący się płaski przewód.

Lekka, składana kompozycja gwarantuje przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: wymiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne zastosowany mikrofon Płaski kabel Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki cechuje znane na całym świecie, uwielbiane brzmienie JBL Pure Bass.

Lekka, składana kompozycja Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich tworzyw możesz wziąć słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

Nieplączący się płaski kabel Płaski, wytrzymały przewód zapobiega splątaniu w trakcie ruchu. Dostęp do Siri lub Google Now Asystent Siri lub Google Now jest przystępny na każde zawołanie: starczy wcisnąć przycisk sterujący....


☆ Sony MDR-ZX310AP ☆

Sony MDR-ZX310AP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310AP
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 534b8ca58e441ad927000008
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-ZX310AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
dynamiczne brzmienie

konstrukcja zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
i zakłócanie muzyki poprzez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się jeszcze do ulepszonej reprodukcji linii basu.
dzięki czemu znacznie odczujesz każde uderzenie. Energiczne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
teraz choćby przy pokaźnej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.

solidne uderzenie aktywne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
teraz choćby przy szerokiej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.
duże, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z solidnymi magnesami ferrytowymi
doskonałą równowagę między konkretnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
dzięki temu możesz rozmawiać przez smartfon z systemem Android albo iPhone, mając wolne ręce.
dzięki czemu rozwiązaniu możesz wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
łatwo schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz zabrać słuchawki ze sobą w podróż, składana kompozycja okazuje się potrzebna.

znakomite wzornictwo Słuchawki Sony pozostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
Każdy właściciel tych słuchawek może radować się z ich pięknej stylistyki.
Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o zastosowaneczność i wygodę.
Urządzenie zostało zaopatrzone w nieplączący się przewód.
Obrotowy mechanizm w obudowie zezwala na złożenie słuchawek na płasko co istotnie ułatwia ich transport.

 • budowa słuchawek Nauszne zamknięte
 • Średnica membrany 30 mm
 • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
 • Impedancja słuchawek 24 Om
 • Czułość słuchawek 98 dB
 • zaimplementowany mikrofon Tak
 • Łączność Przewodowa
 • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
 • Długość kabla 1,2 m
 • uzupełniające informacje Składana konstrukcja
 • Pozłacany wtyk
 • Waga 125 g

☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB typ C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy albo nauce, albo w podróży może sprawiać wyjątkową przyjemność pod warunkiem, że odbywa się przy pomocy dobrej jakości sprzętu.

Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania bez dwóch zdań docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są przystosowane do telefonów, które nie posiadają wbudowanego złącza mini jack 3.5mm.

idealne do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: marka: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB wariant C Długość przewodu: 1 m zaimplementowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

Dzięki przełomowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)usuniesz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w wygodnym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia przez zaimplementowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą.

W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany przez końcówki słuchawek, które są wytwarzane z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

unikatowa wygoda użyteczny design starannie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, sprawia, iż słuchawki dopasowują się rewelacyjnie. Nawet po kilku godzinach używania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, lubianym designem i komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci także funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli nieraz rozmawiasz przez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem znacznie ułatwisz sobie tę czynność.

wbudowany mikrofon wspaniale stanie na wysokości zadania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki bez wątpienia ją zagwarantują.

zaopatrzone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwidobranie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Baseus Encok WM01 ☆

Baseus Encok WM01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok WM01
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1eee1e82fff00aa4c67597
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Encok WM01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Encok WM01

nad wyraz lekkie i kompaktowe słuchawki.

Akcesorium może pracować dzięki wbudowanym akumulatorom do 250 godzin w trybie czuwania i około 5 godzin przy ciągłym, aktywnym użytkowaniu (jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość doładowania ze specjalnego pudełka, to okres aktywnego użytkowania wydłuża się do 25 godzin).

WM01 łączy się z najróżniejszymi urządzeniami przez Bluetooth 5.0 i działa w odległości do 10 metrów. W zestawie otrzymujesz dopełniające nakładki o różnorodnych rozmiarach, a także przewód USB typu C do ładowania słuchawek.

Prezentowany model zagwarantuje dokładne dostosowanie bez odczucia żadnego dyskomfortu.

Zakres częstotliwości wynosi od 20 do 20000 Hz. Etui do przechowywania i ładowania słuchawek jest zaopatrzone we zaimplementowany akumulator 300 mAh.

 • Słuchawki douszne mają cyfrową redukcję szumów. Mogą być użytkowane jako para albo osobno.

wbudowany mikrofon zezwala na wykorzystywanie słuchawek jako zestawu słuchawkowego.

Czas pełnego ładowania 1,5 godziny. Akcesorium zostało produkowane z innowacyjnego tworzywa termoplastycznego ABS, co zagwarantuje niezawodność i odporność.

Włączają się samoczynnie po wyjęciu ze stacji ładującej i wyłączają po włożeniu z powrotem do pudełka.

Kluczową cechą prezentowanego akcesorium jest występowanie specjalnego przycisku, dzięki któremu możemy wezwać asystenta głosowego.

właściwości:
 • Model: Encok True Wireless Earphones WM01
 • Kolor: zielony
 • Materiał: ABS
 • Wersja Bluetooth: V5.0
 • Odległość komunikacyjna: 10 m
 • Czas czuwania: 250 godzin
 • Czas muzyki: 5 godzin (70% głośności]
 • Czas słuchania muzyki z etui: 25 godzin
 • pojemność baterii:
 • 40mAh /0,148 Wh (słuchawki)
 • 300mAh /1,11 (etui)
 • Czas ładowania: 1,5 godziny
 • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
 • Ładowanie: przewód Type-C
 • Kompatybilność: Android/iOS
 • Kod producenta: NGWM01-06
Najważniejsze zalety:
 • Dzięki pojemnej baterii słuchawki mogą zapewnić do 5 godzin słuchania muzyki.
 • pokrywa, która służy także jako źródło zasilania.
 • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co powoduje, że ​​połączenie jest bardziej jednostajne i zniża opóźnienie.
 • Dzięki cewce głosowej i membranie wykonanej z wysokiej jakości elastycznego poliuretanu słuchawki niezwykle dokładnie odtwarzają dźwięk we wszystkich tonach.
 • Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki minimalizują możliwość utraty sygnału.
 • Każda słuchawka może być ponadto używana jako samodzielna jednostka do łączenia się z najróżniejszymi urządzeniami.
Dźwięk

Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są wyekwipowane w dźwięk jakości HiFi i wysokiej jakości basy, dzięki dokładnej kompozytowej membranie równoważącej wysokie, średnie i niskie częstotliwości.

Cyfrowa technologia wytwarza imponujące efekty dźwiękowe, a technologia redukuje szumy.

 • technologia redukcji hałasu pomoże istotnie zniżyć hałas w otoczeniu i zapewni komunikację wysokiej jakości.
jednostajne połączenie Bluetooth 5.0

Dzięki technologii Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów innych maszyn muzycznych obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m.

Bluetooth 5.0 zagwarantuje wysoką efektywność, stabilność i niezawodną transmisję oraz gwarantuje przesył danych bez opóźnień.

Wygoda

istotnie lekka kompozycja o lepszym poręcznym kształcie zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

rewelacyjnie dobrane do Twoich uszu, długofalową wygodę noszenia. Lekkie i mobilne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

 • W zestawie znajdują się 3 pary nakładek dousznych.
Inne Rankingi:  Słuchawki Jabra
Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

zastosowany mikrofon HD wysokiej rozdzielczości zagwarantuje płynną komunikację. Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.

Przycisk dotykowy

Dotykowe przyciski sterujące umożliwiają cofanie / przewijanie utworów, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń itp.

wyjątkowo funkcjonalny żeby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

 • Play / Pauza - Podwójne kliknięcie prawej słuchawki.
 • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej słuchawki podczas połączenia.
 • Cofnięcie piosenki - długie przyciśnięcie lewej słuchawki.
 • Następny utwór - długie przyciśnięcie prawej słuchawki.
Ładujące etui

Do zestawu został dołączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Jedno pełne ładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania, a załączone mobilne etui ładujące o obszerności 300mAh gwarantuje ich bezprzewodowe ładowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Możemy wyjść z domu nie obawiając się o brak dostępu do prądu.

spora kompatybilność

pakiet został zaprojektowany tak, aby można było go z łatwością sparować z dowolnym smartfonem lub urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, takim jak tablety, notebooky, iWatch3 itp.

dodatkowo możesz zespolić słuchawkę z Siri albo asystentem Google, aby obudzić telefon bez wykorzystania dłoni, umożliwiając przystępne wykonywanie połączeń i sterowanie aplikacjami.


☆ JBL T290 ☆

JBL T290 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T290
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 584e7eed2da47cb07868f7c0
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Przewodowe słuchawki dokanałowe JLB T290 wytwarzano z lekkiego aluminium. Dzięki temu słuchawki są trwałe i lekkie równocześnie. Zaopatrzone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki i prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne.

zaopatrzone są w nieplączący się, płaski i technologię JBL Pure Bass. Słuchawki JBL T290 - SILVER - Stan:nowe - Kolor:srebrne - typ słuchawek: Dokanałowe, Przewodowe - zastosowane technologie: Pure Bass - Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz - Górna granica ppm.

pasmo: 20000 Hz - Impedancja słuchawek: 16 Om - Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - Waga (g) 71,0 - Materiał końcówki usznej Silikon Specyfikacja audio: - Czułość sterownika przy 1kHz / 1mW (dB) 102 ± 3dB - Impedancja (omy) 16,0 - Zakres dynamicznej odpowiedzi częstotliwościowej (Hz) 20 Hz - 20 kHz Funkcje: - Dźwięk czystego basu JBL: Tak - 1-przyciskowy pilot / mikrofon: Tak - Płaski kabel: tak - Wykończenia aluminiowe: Tak - Douszne: Tak - zastosowany mikrofon: Tak - komplet głośnomówiący: Tak - Etui JBL: Tak - Zgodność: LG SONY SAMSUNG HUAWEI APPLE itp pakiet mieści: - Słuchawki JBL T290 - Adaptery douszne (S, M, L) - Etui - Oryginalne opakowanie Słuchawki dokanałowe JBL świeże słuchawki JBL z linii T cechuje się najlepszą jakością brzmienia, a także innowacyjnym designem, funkcjonalnością i srebrnym wykończeniem z aluminium.

T290 są lekkie, kompaktowe wyekwipowane w nieplączący się, płaski kabel, wygodne i wspaniale leżą w uszach, a wysoki komfort stosowania sprawia, iż nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa budowa wysokiej jakości pokrywa słuchawek jest wytworzona z aluminium, dzięki czemu jest lekka,bardzo wytrzymała.

Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: śladowe, średnie i wielkie. Wybierz z zestawu końcówki odpowiednie dla Ciebie i zagwarantuj sobie wygodne słuchanie przez niemało godzin.

w dodatku bezpieczeństwo w trakcie transportu słuchawek zapewni załączone etui. JBL T290 - słuchawki nieprzeciętne do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android albo iPhone, posiadając wolne ręce. Dzisiaj już nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych czynności, by odebrać telefon i prowadzić rozmowę.


☆ Sennheiser PC 3 ☆

Sennheiser PC 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 516d4c8d8e441ab025000059
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser PC 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser PC 3 CHAT to nieprzeciętny zestaw słuchawkowy do wszystkich twoich potrzeb związanych z komputerem. Nieistotne, czy chcesz porozmawiać poprzez Skype, posłuchać muzyki, obejrzeć film lub spędzić czas przy grze. PC 3 CHAT gwarantuje Ci nadzwyczajny dźwięk, równocześnie przefiltrowując hałasy otoczenia, dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na tym, czym się zajmujesz. Jest stylowy, lekki i tak wygodny, iż pozwala cieszyć się z długiego i komfortowego stosowania. Równocześnie, wyciszający szumy otoczenia mikrofon dba o najwyższą jakość przetwarzania twojego głosu, dzięki czemu możesz spokojnie mówić, a nie krzyczeć.

cechy towaru:
· nadzwyczajny dźwięk Sennheiser: czysty i transparentny dźwięk w twoich grach, muzyce, filmach i wideo-czatach
· przefiltrowanie szumów: mistrzowski likwidujący zbędne hałasy mikrofon zagwarantuje ci przystępne porozumiewanie się ze współgraczami
· Bądź za każdym razem słyszalny: oczyszczający szumy mikrofon usuwa hałasy otoczenia, dzięki temu twój głos jest za każdym razem istotny i zrozumiały
· Super ergonomiczny: giętki, elastyczny mikrofon pozwala na prosty transport, a także pozycje spoczynkową
· Prosty w użyciu: prostota plug-and-play, czyli podłączenie zestawu do komputera nigdy jeszcze nie było tak proste
· przystępne sterowanie: sterowniki poziomu głośności i wyciszania zintegrowane z kablem
· Swoboda ruchu: możesz bez obaw obracać głową - kable nie poplączą się, gdyż jest jedynie jeden

Specyfikacja:
Słuchawki:
· Pasmo przenoszenia: 42 - 17000 Hz
· Impedancja: 32 Ohm
· Dynamika: 95 dB (SPL)
· Nauszniki: nauszne, otwarte
· przewód: 2 m
· Wtyk: 2x jack 3,5 mm stereo
· Waga: 77 g

Mikrofon:
· Pasmo przenoszenia: 90 - 15000 Hz
· Charakterystyka: kierunkowa
· Czułość 121 TR 9-5: -40 dBV
· Impedancja: 2 kOhm

☆ Savio TWS-04 ☆

Savio TWS-04 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio TWS-04
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c53d82da47ce74846ccfe
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio TWS-04 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 10.00 m
Impedancja: 16.0 Om
dane dodatkowe: Wersja Bluetooth: 5.0 Czas działania: do 2 godz. Czas ładowania: do 1 godz. Power bank wydłuża działanie do 8 godz. Czas czuwania: do 100 godz. Dioda powiadomień LED Waga: 8.2g Klawisze funkcyjne umożliwiają: włączenie/wyłączenie urządzenia zmianę utworu odbieranie/odrzucanie połączeń połączenie z ostatnio wybranym numerem w zestawie 3 pary wkładek dousznych
Kolor: Czarny
Komunikacja: Bezprzewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon zastosowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: Plastikowe euti z power bankiem
Opis ogólny: Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Savio TWS-04 Bluetooth
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Brak pałąka
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Brak regulacji głośności
rodzaj mikrofonu: pojemnościowy
typ słuchawek: Zamknięte
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Multimedia
wymiary przetwornika słuchawek: 10mm
Zawartość opakowania: bezprzewodowe słuchawki Bluetooth kabel ładowania power bank instrukcja obsługi

Najtańsze Słuchawki do 90 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 90 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sony MDR-ZX310 ☆

Sony MDR-ZX310 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6099482c82fff0278dc95659
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-ZX310 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Sony MDR-ZX310 białe precyzyjny dźwięk z przetworników dynamicznych z magnesami neodymowymi Lekkie, dynamiczne przetworniki akustyczne 30 mm są wyposażone w magnes neodymowy i wyróżniają się potężnym brzmieniem.

W połączeniu z membraną o wysokiej czułości pozwalają na uzyskanie głośniejszego, lecz nadal krystalicznego i starannego dźwięku — bez uzupełniającego wzmacniacza. Te słuchawki możesz zabrać wszędzie. Obrotowe nauszniki zezwalają na zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca, co usprawnia przechowywanie i transportowanie.

Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki z łatwością zmieszczą się w walizce lub torbie. Pilot i mikrofon na przewodzie: wolne ręce podczas rozmowy przez telefon Możliwości słuchawek nie ograniczają się do odtwarzania muzyki: pilot i mikrofon na przewodzie gwarantują wolne ręce w trakcie rozmów telefonicznych poprzez wybrane modele smartfonów.

Co więcej, żeby odebrać telefon w czasie odtwarzania muzyki lub wznowić słuchanie po rozmowie, nie trzeba nawet zdjąć słuchawek. Dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę i miękkim nausznikom okrywającym całe ucho słuchawki zapewniają pełny komfort — choćby przy długookresowym słuchaniu ulubionych albumów.

budowa z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce. Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki temu należycie słuchać każdy niuans brzmienia. Taka budowa przyczynia się również do lepszej reprodukcji linii basu.

Dzięki niej wyraźnie odczujesz każde uderzenie.


☆ Hama Spirit Chop ☆

Hama Spirit Chop Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Spirit Chop
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60f57b1c82fff073ae333913
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Spirit Chop - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

True Wireless "Spirit Chop" - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dla przyjemności słuchania i wygodnego prowadzenia rozmów telefonicznych

Maksymalny komfort
W pełni bezprzewodowe słuchawki - pozbawione jakiegokolwiek kabla - dają Ci całkowitą swobodę ruchów i kompletnie nowy komfort noszenia, niezależnie od tego, gdzie i kiedy je nosisz. Bieganie, spacer czy droga do pracy sprawdzą się w każdych okolicznościach. Brak kabla oznacza, iż są naprawdę lekkie i wygodne.

Bluetooth 5.0
Bluetooth 5.0 zapewnia wszystko czego Ci potrzeba w słuchawkach bezprzewodowych, czyli prędkie i stabilne połączenie pomiędzy urządzeniami, jeszcze większy zasięg działania i mniejsze zużycie energii.

Pewne dobranie
Lekkie douszne słuchawki pewnie i komfortowo układające się w uszach. Załączone do zestawu wkładki w trzech rozmiarach zezwalają na perfekcyjne dobranie do uszu, co idzie w parze ze skuteczną redukcją hałasu z otoczenia.

niepodatność na wilgoć i zabrudzenia
Klasa ochrony IPX4 gwarantuje słuchawkom oporność na wilgoć i zabrudzenia. Nie musisz martwić się o lekkie zachlapanie swojego urządzenia w trakcie treningu, czy też jego pobrudzenie.

Sterowanie dotykiem
Funkcja touch control pozwala na wygodne i prędkie sterowanie funkcjami smartfona przez pakiet słuchawkowy. Prowadzenie rozmowy umożliwi zintegrowany mikrofon. Od teraz możesz odbierać, czy wykonywać połączenia dotknięciem palca i to bez zapotrzebowania wydobywania telefonu z kieszeni. Możesz ponadto w ten prosty sposób zatrzymywać, wznawiać, czy zmieniać utwory muzyczne.

4 godziny muzyki i rozmów
Jednokrotne ładowanie słuchawek w dołączonym do zestawu etui wystarczy na 4 godziny odsłuchu i rozmów. Sam proces ładowania w stacji zajmuje 3 godziny pozwalając na przedłużenie możliwości słuchania poza domem.

Bezprzewodowa stacja ładująca
Słuchawki dostajesz w zestawie z bezprzewodową stacją ładującą, która służy nie tylko do ładowania,także przechowywania słuchawek. Wewnętrzne magnesy zrównoważenie utrzymują je na swym miejscu, natomiast zamknięcie magnetyczne uniemożliwia przypadkowe otwarcie opakowania. Stacja umożliwia 3-krotne naładowanie słuchawek

Bezkontaktowa obsługa
Opcja automatycznego parowania i włączania upraszcza korzystanie z zestawu i ogranicza je do skupienia się na przyjemności słuchania. Zmiana poziomu głośności może być dostosowywana za pomocą głosu, co wyśmienicie sprawdza się w sytuacji kiedy masz zajęte ręce, np. Podczas aktywności fizycznej.

Asystent głosowy
Słuchawki są kompatybilne z Google Assistant i Siri. Masz dostęp do swego asystenta głosowego bez konieczności wydobywania smartfona starczy sięgnąć do przycisku na słuchawce. Multi-zadaniowość na najwyższym poziomie.

atrybuty:

 • Słuchawki dokanałowe z funkcją zestawu słuchawkowego
 • Działanie na baterii: 4h
 • Czas ładowania: 3 h
 • Zasięg: 10 m
 • Waga: 41 g
 • Kolor: niebieski
 • Impedancja mikrofonu: 2,2 k
 • Impedancja słuchawek: 32
 • Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m)
 • WBCV 75mV
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz - 5kHz
 • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
 • Zakres fal: 2402-2480MHz
 • Czułość mikrofonu: -42 dB 3 dB
 • Dodatkowa funkcja: Answer button, Finger-Touch detektor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless
 • Dynamika: 96 dB +/- 3 dB

Korzyści dla Ciebie:

 • Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe
 • Bezprzewodowa stacja ładująca: 3-krotne ładowanie
 • odporność na wilgoć i zabrudzenia IPX4
 • Współpraca z asystentami głosowymi Google Assistant i Siri
 • Funkcja telefonu i sterowanie muzyką
 • Czas działania: do 4 godzin
 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Waga słuchawek: 2 x 4 g
 • samoczynne parowanie i włączanie
 • Zintegrowane mikrofony
 • Bluetooth 5.0

☆ Słuchawki bezprzewodowe douszne Qoltec 50842 ☆

Słuchawki bezprzewodowe douszne Qoltec 50842 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe douszne Qoltec 50842
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641c18622da47c2b1f2a0661
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe douszne Qoltec 50842 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe douszne Qoltec 50842

☆ Noxo Pyre ☆

Noxo Pyre Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Noxo
 • Nazwa produktu: Noxo Pyre
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6285652a82fff0913c1201b4
 • ID kategorii: 7967

☆ Noxo Pyre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dla graczy NOXO Pyre Gaming
znaczne, wygodne słuchawki wokółuszne dla graczy, ze składanym mikrofonem.

Wysoka jakość dźwięku
Dla graczy jakość dźwięku jest szczególnie ważna. Pozwala słyszeć kroki nadbiegającego przeciwnika albo rozkoszować dźwiękami samochodu wyścigowego.
W słuchawkach NOXO Pyre zaimplementowano pokaźne przetworniki audio o średnicy 40 mm, które zapewniają wysoką jakość dźwięku.

Czuły, składany mikrofon
W grach zespołowych wyjątkowo ważna jest komunikacja z innymi członkami drużyny.
Czuły mikrofon na składanym ramieniu zezwala na wygodną komunikację z drużyną

Komfort
Długie sesje przed komputerem wymagają od słuchawek dla graczy szerokiego komfortu.
Nauszniki słuchawek Pyre wyściełane skóropodobnym materiałem delikatnie okrywają małżowiny uszne.
dostosowywany pałąk nagłowny pozwala genialnie dopasować słuchawki tak, aby zapewnić całkowitą wygodę.

Regulacja głośności
Regulacja głośności, a także przycisk wyciszenia mikrofonu zostały wygodnie umieszczone na nauszniku.

przewód w oplocie
Słuchawki dla graczy są dedykowane do intensywnego użytku, dlatego kabel musi być wyjątkowo wytrzymały.
przewód USB tych słuchawek został pokryty ochronnym oplotem, dzięki czemu jest bardziej niepodatny na uszkodzenia, zagięcia i ścieranie.

Inne Rankingi:  Słuchawki Turtle Beach


EAN: 4770070881842
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 330147
Przeznaczenie: Telefonia internetowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 200 cm
Waga: 260 g
Pozostałe parametry: Wielkość przetworników: 40 mm Czułość: 103 dB 3 dB Czułość mikrofonu: -42 dB 3 dB

☆ Remax dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS zielony (TWS-15 dark green) ☆

Remax dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS zielony (TWS-15 dark green) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Remax
 • Nazwa produktu: Remax dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS zielony (TWS-15 dark green)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6045eccd2da47c1855f1290f
 • ID kategorii: 7967

☆ Remax dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS zielony (TWS-15 dark green) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Remax dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS niebieski (TWS-15 tarnish blue)

Odtwarzaj muzykę kiedy chcesz i jaką chcesz, kontroluj z łatwością kolejność piosenek i ciesz się rozrywką na wysokim poziomie! Remax prezentuje zestaw, na który składają się bezprzewodowe słuchawki i opaska na nadgarstek. Łączą się ze sobą za pośrednictwem Bluetooth umożliwiając przesyłanie czystych dźwięków w czasie rzeczywistym.

Specyfikacja:

 • marka: Remax
 • Czas odtwarzania: 3 godziny
 • Czas ładowania: 1 godzina
 • objętość baterii: 250 mAh
 • Czas czuwania: 80 godzin

zestaw mieści:

 • 1 x słuchawki dokanałowe
 • 1 x opaska na rękę

Najważniejsze cechy:

 • Designerski wygląd, niewielki wymiar i waga
 • Wygoda noszenia, dzięki ergonomicznym kształtom
 • Wysokiej jakości materiały dla długiej żywotności
 • szybkie ładowanie, długie odtwarzanie

praktyczny pakiet do odtwarzania muzyki

W skład zestawu wchodzi prosta w obsłudze bransoletka na rękę i dokanałowe słuchawki w funkcjonalnym kształcie. Sterowanie procesem odtwarzania muzyki jest proste i przyjemne – gdziekolwiek jesteś.

niedługie ładowanie, długie odtwarzanie

Już jedna godzina ładowania wystarcza, żeby bateria była pełna, a urządzenie gotowe do pracy nawet przez 3 godziny!


☆ Savio TWS-04 ☆

Savio TWS-04 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio TWS-04
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c53d82da47ce74846ccfe
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio TWS-04 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 10.00 m
Impedancja: 16.0 Om
informacje uzupełniające: Wersja Bluetooth: 5.0 Czas działania: do 2 godz. Czas ładowania: do 1 godz. Power bank wydłuża działanie do 8 godz. Czas czuwania: do 100 godz. Dioda powiadomień LED Waga: 8.2g Klawisze funkcyjne umożliwiają: włączenie/wyłączenie urządzenia zmianę utworu odbieranie/odrzucanie połączeń połączenie z ostatnio wybranym numerem w komplecie 3 pary wkładek dousznych
Kolor: Czarny
Komunikacja: Bezprzewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon zaimplementowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: Plastikowe euti z power bankiem
Opis ogólny: Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Savio TWS-04 Bluetooth
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Brak pałąka
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Brak regulacji głośności
wariant mikrofonu: objętościowy
rodzaj słuchawek: Zamknięte
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Multimedia
wymiary przetwornika słuchawek: 10mm
Zawartość opakowania: bezprzewodowe słuchawki Bluetooth kabel ładowania power bank instrukcja obsługi

☆ ModeCom MC-859 ☆

ModeCom MC-859 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-859
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b152fa082fff065598d153d
 • ID kategorii: 7967

☆ ModeCom MC-859 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
VOLCANO MC-859 BOW
Słuchawki MODECOM Volcano Bow to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming dedykowanej graczom. Stworzone dla maksymalnego komfortu użytkowania przy wielogodzinnej zabawie w trakcie wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w wykorzystywaniu nie męczą uszu, a wykorzystane 50 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Bow Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.

komfortowa kompozycja

Słuchawki zaprojektowane zostały dla uzyskania maksymalnego komfortu wykorzystywania.

Jakość wykonania

Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek poprzez sporo godzin bez uczucia zmęczenia.
Dźwięk stereo
Dźwięk jest pokaźny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.

Pilot na przewodzie

Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
Przejściówka w zestawie
Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
Mikrofon
zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trakcie multimedialnej zabawy.
Podświetlenie LED
Słuchawki nie tylko proponują korzystną jakość dźwięku, ale także należycie wyglądają. Podświetlenie LED eksponuje gamingowy styl.

komplet poduszek

Do słuchawek załączony jest dodatkowy pakiet komfortowych poduszek.
EAN: 5901885248745
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: S-MC-859-BOW
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 114 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 2.2 m
Kolor: Czarny
Waga: 400 g
Akcesoria w komplecie: - Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm- komplet dodatkowych poduszek
Pozostałe cechy: Średnica przetworników: 50mm

☆ BuddyPhones StudyBuddy ☆

BuddyPhones StudyBuddy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones StudyBuddy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61489aea2da47c3ddefea172
 • ID kategorii: 7967

☆ BuddyPhones StudyBuddy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dziecięce BuddyPhones StudyBuddy BP-SB-BLUE-01 Słuchawki dla dzieci 3+, z mikrofonem do nauki zdalnej, z ograniczeniem głośności do 85dB i rozdzielaczem audio ByddyJack

Słuchawki do nauki zdalnej

BuddyPhones z linii StudyBuddy to podstawowa linia słuchawek dziecięcych asygnowana do nauki zdalnej. Kluczową cechą słuchawek jest odłączany mikrofon na pałąku, który dzięki szerokiej czułości świetnie wychwytuje głos dziecka. Podobnie jak w przypadku innych modeli BuddyPhones bezpieczny dla dziecka poziom głośności jest standardem i w StudyBuddy w dodatku został ograniczony do 85dB. Przycisk umieszczony na kablu gwarantuje prędkie oraz luźne odbierania i kończenie połączeń lub rozpoczęcie i zatrzymanie odtwarzania dźwięku, a zintegrowany rozdzielacz audio BuddyJack umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W komplecie znajdują się na dodatek kolorowe dekoracyjne naklejki, naklejki do samodzielnej dekoracji i etykiety imienne.

Słuchaj, zginaj i skręcaj!
Słuchawki StudyBuddy zbudowane są z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych materiałów, które nie poddają się choćby niszczycielskiej sile dzieciaków. Zaprojektowane zostały tak,zdecydowanie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Regulowany pałąk zezwala na swobodną regulację i dopasowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Wytworzone z wyjątkowo solidnych materiałów, wyprodukowane do zginania, skręcania i do odporności na długofalowe stosowanie.

Słuchaj razem z innymi
Wyobraź sobie, iż kłótnie między dzieciakami o to, kto dzisiaj może słuchać muzyki nareszcie mogą się skończyć! Słuchawki BuddyPhones StudyBuddy w pakiecie mają kabel audio z rozdzielaczem BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio (np. Telefonu) kolejno aż do czterech par słuchawek! W praktyce oznacza to, że aż czwórka dzieci może korzystać z jednego telefonu i np. Rozmawiać z bliską osobą lub po prostu słuchać muzyki, a choćby uczestniczyć z lekcjach zdalnych.

Chroń słuch swojego dziecka
Słuchawki BuddyPhones SuddyBuddy wykorzystują zaimplementowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza jego głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ograniczenia głośności wraz z opatentowaną poprzez BuddyPhones pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że Twoje dziecko nie będzie odczuwało zapotrzebowania ciągłego rozszerzenia głośności. Dzięki słuchawkom BuddyPhones możesz mieć pewność, że słuch Twojego dziecka jest bezpieczny, choćby jeśli długo słucha muzyki.

Stwórz własne słuchawki

Większość modeli słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swych słuchawek. W komplecie znajdują się zarówno gotowe naklejki jak i puste, do samodzielnej twórczości. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się świetnie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

Najwyższa jakość wykonania
Aby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly produkowano z najwyższej jakości, a także najbardziej bezpiecznych tworzyw jakich można użyć do produkcji słuchawek. Na dodatek wszystkie są testowane, a także certyfikowane przez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TÜV czy UL. Wszystko to sprawia, iż słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska jak RoHS, REACH czy PRO65.


☆ Audiocore AC580 ☆

Audiocore AC580 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audiocore
 • Nazwa produktu: Audiocore AC580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a270f82fff04b59fee4ae
 • ID kategorii: 7967

☆ Audiocore AC580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Douszne słuchawki TWS BT 5.1 Audiocore z bazą do ładowania AC580
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Audiocore AC580 W TWS to para dwóch niezależnych od siebie słuchawek bluetooth, których można używać razem albo osobno w technologii True Wireless Stereo. Dołączone do zestawu kompaktowe etui z funkcją powerbanku pozwoli na utrzymanie słuchawek w jednym miejscu.
Bluetooth 5.1
Wersja Bluetooth 5.1 gwarantuje jednostajne połączenie z urządzeniami. Słuchawki Audiocore AC520 W to najwyższa jakość dźwięku i rozmów.
transparentnie czysty dźwięk
Tym, co eksponuje ten model jest absolutnie najwyższa jakość dźwięku. Muzyka pełna jest przejrzyście czystych, głębokich dźwięków. Taki efekt udało się osiągnąć, dzięki zastosowaniu w słuchawkach wysokiej jakości przetworników, umożliwiających odtwarzanie muzyki w systemie HD Stereo.
wygodne i użyteczne
Do zestawu dołączony jest pakiet trzech par gumek o różnych wymiarach, co pozwala połączyć słuchawki do praktycznie każdego ucha. W trakcie realizowania aktywności fizycznej np. Biegania, jazdy na rowerze, czy także prowadząc auto, pracując lub odpoczywając, nie musisz martwić się o to, iż słuchawka wypadnie z ucha.


Długi czas użytkowania słuchawek
Słuchawki gwarantują około 3 godzin ciągłego odtwarzania muzyku. Etui z funkcją powerbanku ma pojemność 300mAh co pozwoli na kilkukrotne naładowanie słuchawek. Do zestawu załączony został na dodatek kabelek USB, służący do ładowania powerbanku. Poziom naładowania można sprawdzić na wyświetlaczu znajdującym się wewnątrz etui.
Przycisk dotykowy
Sterowanie dotykowe zezwala na instynktowną nawigację po funkcjach takich jak regulacja głośności, poprzedni / następny utwór. Możesz także łatwo odrzucać, odbierać i kończyć połączenia.


Specyfikacja
- Producent: Audiocore
- Model: AC580
- Wersja Bluetooth: BT5.1
- Wsparcie: HSP/HFP/A2DP/AVRCP/SPP
- Sterowanie: Dotykowe
- Pasmo przenoszenia: 40Hz~20KHz
- Kolor: czarny
- Zasięg: 20m
- Waga: 42g
- Czas pracy: 2.5-3 godzin
- Czas ładowania: około 1h
- Czułość 106dB SPL?3dB
- objętość akumulatora w powerbanku: 300mAh Li-ion
- pojemność akumulatora w słuchawce: 30mAh


zestaw posiada
- Douszne słuchawki TWS BT 5.1 Audiocore AC580
- Etui z funkcją powerbanku
- 3 pary gumowych końcówek
- kabel do ładowania
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


cechy
- Najnowszy model słuchawek TWS Audiocore AC580
- Sterowanie dotykowe
- zaimplementowany mikrofon
- 3 pary gumek o rozmaitych rozmiarach
- Bluetooth 5.1
- Akumulator litowo-jonowy o wysokiej pojemności
- Zasięg bezprzewodowy do 20m
- True Wireless Stereo - obie słuchawki łączą się ze sobą stwarzając bezprzewodowy zestaw stereo
- rewelacyjny pakiet dla osób aktywnych fizycznie
- nieskomplikowane parowanie i obsługa
- Etui z funkcją powerbanku pozwala bezpiecznie przechowywać słuchawki
- Słuchawki są kompatybilne z większością maszyn z systemem Android i iOS☆ Słuchawki DEFENDER Stellar ☆

Słuchawki DEFENDER Stellar Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki DEFENDER Stellar
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606465842da47c2be2e07113
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki DEFENDER Stellar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 103dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 2.20 m
Impedancja (Om): 32.0
informacje dodatkowe: linia produktów dla graczy Metalowy pałąk i części pokrywy słuchawki Regulacja głośności i wyłącznik mikrofonu na słuchawce Słuchawki z aktywną redukcją hałasu, zagwarantuje maksymalną izolację dź Podwójny dostosowywany pałąk Wielokierunkowy mikrofon Podświetlenie diodami Złącze usb Kupon do gry i konta premium w grze CROSSOUT System przetwarzania dźwięku symuluje działanie 7 głośników i subwoof
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender STELLAR 7.1 VIRTUAL SOUND podświetlane U
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz -16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0 USB 2.0
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na słuchawce
typ słuchawek: Zamknięte
wariant słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 50mm
Zawartość opakowania: słuchawki, kod do gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *