Słuchawki do Fortnite

Ranking słuchawek do fortnite – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do fortnite. Ranking zawierający polecane słuchawki do fortnite jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset rewelacyjny do gier

zadziorny wygląd słuchawek MSI DS502 wyśmienicie oddaje ich właściwości. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyekwipowany w doskonałej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technologię przestrzennego dźwięku 7.1, posiadające inteligentny system wibracji i specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę podczas najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED uwydatni słuchawki na twojej głowie.

nadzwyczajne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 posiada dwa 40-milimetrowe membrany, tworzące idealny dźwięk, podkreślający się szczegółowością równocześnie w wysokich, średnich, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, żeby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technologia Xear Living zaimplementowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, nieprzeciętnie wykrywając nadchodzącego rywala.

ergonomiczna budowa

Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o odpowiedni design, zapewniający wygodę wykorzystywania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi, a także miękkim padom gwarantuje perfekcyjne dostosowanie, izolację od otoczenia i komfort podczas noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który samoczynnie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je niepowtarzalnym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Prędko ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon, a także wyłączysz wibracje bez potrzeby szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie zezwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dostosowanie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera oraz opcje rejestracji dźwięku poprzez zaimplementowany mikrofon dzięki prostej i przezroczystej aplikacji!

informacje technologiczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • kompozycja: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • dopełniające dane: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, dostosowywany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 spore 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy kabel rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana kompozycja pałąka na głowę Odłączany mikrofon przystępne sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W komplecie pokrowiec do przenoszenia urządzenia spore, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, pokaźne, 40-milimetrowe perfekcyjną jakość dźwięku równocześnie w paśmie wysokich, średnich, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka konstrukcja i składany pałąk sprawiają,zestaw słuchawkowy GH30 możesz wziąć dosłownie wszędzie ze sobą.

To twój wyjątkowo praktyczny gadżet audio.niezwykle miękkie nauszniki dostosowane do każdego kształtu uchaStarannie dopasowane, miękkie nauszniki sprawiają,komplet słuchawkowy GH30 jest nie tylko komfortowy,genialnie pasuje dodatkowo do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki można z łatwością zdemontować, co zezwala na wygodne wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 zezwala na pozbawioną zakłóceń, wydajną komunikację, dzięki znakomitemu zbieraniu dźwięku.

Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki typu Jack sprawia,zestaw słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, laptopami i urządzeniami mobilnymi, które wyposażone są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności albo włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu za pomocą jednej ręki.Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy:...


☆ Nura Nuraphone G2 ☆

Nura Nuraphone G2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Nura
 • Nazwa produktu: Nura Nuraphone G2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d19b22da47c20f0ec368e
 • ID kategorii: 7967

☆ Nura Nuraphone G2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nura Sound - Nuraphone nowoczesne słuchawki Nuraphone, to pierwsza tego typu konstrukcja, która sprzężona ze specjalną aplikacją, analizuje sposób w jaki słyszymy, stwarzając jedyny w swym rodzaju profil, trafny dla naszego narządu słuchu.

Następnie, dzięki pionierskiej technice, dzieli sygnał na niskie tony, które wysyła do specjalnie zaprojektowanego nausznika, podczas gdy transparentnie czyste wysokie tony i melodyjne średnie częstotliwości wysyła poprzez dokanałową słuchawkę.

Jak to działa$354 Wykorzystując otoemisję akustyczną - jedną z metod diagnostycznych wykorzystywanych w audiologii - słuchawki Nuraphone transmitują pewien zakres tonów, a następnie mierzą emisję dźwięków wysyłaną poprzez ucho wewnętrzne w odpowiedzi na bodziec akustyczny.

Ten delikatny sygnał powstaje w części ucha wewnętrznego, zwanej ślimakiem, wprawiając błonę bębenkową w drgania, zamieniając ją jednocześnie w głośnik odtwarzający sygnał zwrotny, który jest około 10.000 razy mniejszy od sygnału wejściowego.

W tej powracającej fali dźwiękowej zakodowana jest informacja na temat tego, jak każdy z nas odbiera dźwięki. Wykorzystując ekstremalnie czułe zaimplementowane mikrofony, słuchawki Nuraphone rozpoznają ten sygnał i ucząc się go, tworzą profil użytkownika.

I to wszystko bez dodatkowej aparatury, przycisków, potencjometrów i w czasie mniejszym niż jedna minuta! Po stworzeniu profilu odsłuchowego, słuchawki Nuraphone adekwatnie kształtują brzmienie słuchanej muzyki, dostosowując je do zmysłu słuchu danej osoby, co pozwala w nowy sposób usłyszeć muzykę płynącą z ulubionego odtwarzacza.

barwy muzyki Ponieważ pod względem odbioru niskich i wysokich częstotliwości i reakcji na nie lewego i prawego ucha każdy z nas odbiera dźwięk trochę inaczej, współpracująca ze słuchawkami aplikacją tworząc profil użytkownika, przydziela do niego dwa barwy standardowe dla danej osoby.

kształt tego profilu zawiera całkowitą informację o tym jak odbieramy różniące się od siebie częstotliwości - niskie tony zostały zobrazowane w okolicach g. 12.00, a wysokie tam gdzie wskaźnik porusza się przeciwlegle do wskazówek zegara.

Im dalej od centrum, tym bardziej dana osoba jest wrażliwa na te częstotliwości. Technologia FrontRow(TM) Wykorzystując pionierską technikę, aplikacja współpracująca ze słuchawkami pozwala na dobranie zbliżenia albo oddalenia się od źródła dźwięku, co w praktyce przekłada się na wrażenie bycia pod samą sceną w trakcie koncertu lub słuchanie go z głębi sali.

Aktywna redukcja hałasu i tryb Social Słuchawki zostały także wyekwipowane w technikę ANC (Active Noise Cancellation), która pozwala odciąć się od zgiełku całego świata, włączając w to odgłos silnika samolotu!

Z kolei tryb 'Social' pozwoli nam na skrupulatne słyszenie zewnętrznych dźwięków, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Chłodzenie TeslaFlow(TM) Słuchawki Nuraphone wykorzystują technikę chłodzenia opartą na wynalazku Nikola Tesli, zwanym potocznie 'zaworem Tesli'.

Doceni to każdy fan muzyki, korzystający ze słuchawek w trakcie wielogodzinnych sesji, czy w upalne dni. Wysmakowany design i nadzwyczajne brzmienie Warto dodać, że projekt Nuraphone został wyprodukowany poprzez pasjonatów świetnie brzmiącej muzyki i projektantów gustownego, a jednocześnie nierzucającego się w oczy designu, z całkowitą trosceą o każdy szczegół zarówno słuchawek, jak i dołączonych do nich akcesoriów oraz interfejsu aplikacji.

Kompatybilność i łączność Dzięki przeznaczonym aplikacjom słuchawki Nuraphone działają w pełnym zakresie z mobilnymi systemami operacyjnymi Android, a także iOS dzięki, a także w ograniczonym zakresie funkcjonalności z systemami Windows i MacOS oraz z konwerterami DAC i konsolami gier.

Słuchawek można używać równocześnie w transmisji bezprzewodowej Bluetooth, jak i wykorzystując do tego specjalnie zaprojektowane kable: USB-A, USB-C, micro-USB, 'lightning' i analogowy. Warto zauważyć, iż raz zapisany profil użytkownika, działa niezależnie od późniejszego sposobu połączenia słuchawek ze źródłem.

teraz dzięki słuchawkom Nuraphone, możemy na nowo odkrywać swoje ulubione płyty, równocześnie doceniając w pełni kunszt nowoczesnych produkcji, zanurzając się w tym co słyszymy. Wydaje nam się, iż muzyka jest tego warta - a Ty jak sądzisz$355!

W zestawie: - słuchawki Nuraphone - etui ochronne z magnetycznym zamkiem - dwie pary wymiennych silikonowych końcówek dokanałowych - przewód USB-A Akcesoria (do kupienia osobno): - kabel analogowy o długości 1.2m zakończony wtykiem jack 3.5mm - rodzaju 'lightning' o długości 1.2m dedykowany do połączenia słuchawek z urządzeniami firmy Apple - przewód USB-C o długości 1.2m asygnowany do połączenia słuchawek z telefonami bazującymi na systemie Android - przewód micro-USB o długości 1.


☆ Jabra Evolve2 40 Stereo ☆

Jabra Evolve2 40 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 40 Stereo
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d20a382fff01d5c7e4ff1
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 40 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Evolve2 40Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, nieprzeciętna izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż komplet Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki i nowatorskim, wygiętym nausznikom, które produktywnie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując unikatową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się poznać.całkowita cisza bez odchodzenia od biurka.

Oto nowy kanon.Pokaż,Ci potrzeba spokoju.Nasz wskaźnik zajętości generuje zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie przy pomocy przycisku.

nawet, jeśli wokół Ciebie niemało się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

Dlatego ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej kolekcji Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, fachowe mikrofony, nasz zaawansowany chipset, a także najnowszą technikę przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój zestaw słuchawkowy niewątpliwie Cię nie zawiedzie.atest UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go wykorzystać.

pakiet słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu umożliwia bezproblemową współpracę.Jeśli wykorzystywana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem rodzaj zestawu, który pozwoli Ci adekwatnie wykorzystać jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz pakiet słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej progresywny chipset.

Zestawy z linii Evolve umożliwiły słuchanie znakomitej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, aby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? z pewnością.Nowy standard komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak genialnie przypasowanego, iż praktycznie nie czuje się go na głowie.

Opracowaliśmy doskonałą konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek zróżnicowanych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało nowe znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści.Uważasz, iż już jest rewelacyjnie? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct powoduje,zestaw słuchawkowy za każdym razem ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i nieskomplikowany dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Inne Rankingi:  Słuchawki do 70 zł

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie przystępne.Akcesoria w pakiecie: zestaw słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe atrybuty: zastosowane materiały: Poduszka na pałąk z wyjątkowo miękkiej pianki pokrytej silikonem w dopasowanym kolorze Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dobranym kolorze Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ Sennheiser GSP 301 ☆

Sennheiser GSP 301 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7d1b912da47c59cae89ec0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser GSP 301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy GSP 301 wykorzystuje słynną technikę akustyczną Sennheiser do zwiększenia poziomu wrażeń w trakcie sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Dla wszystkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 301- nagłowny zestaw słuchawkowy o budowie zamkniętej i całkowicie nowatorskiej stylistyce.wyposażone w wytworne nauszniki o wymiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 301 zagwarantuje najkorzystniejszy w swej klasie komfort, a także poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki czemu możesz w całkowitym spokoju skoncentrować się na grze.

W celu zapewnienia wyśmienitej współpracy w zespole, GSP 301 jest wyposażony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów oraz krótki wysięgnik mikrofonu zezwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i zapewniający jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. Dzięki przejściówce PCV 05 możesz użyć zestawu słuchawkowego GSP 301 na najróżniejszych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już dzisiaj możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!


☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych komplet słuchawkowy gwarantujący mistrzowską jakość dźwięku. Dotykowe, instynktowne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm nieszablonowY zestaw SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień bez dwóch zdań docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany jednocześnie pod względem wyglądu, jak i technologii, zestaw słuchawkowy H650e gwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, żeby rozmowy były jak najbardziej wydajne i wygodne.

profesjonalny pakiet SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co akcentuje zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED powiadamiająca innych, iż właśnie rozmawiasz przez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego albo dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e proponuje funkcjonalność i także swój fason. To profesjonalny komplet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z nadzwyczajną klarownością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zagwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika oznajmia widocznie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓkształty funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów pakiet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę za pomocą przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk powiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, gwarantując punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i sprężysty kabel jest wytrzymały na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ ModeCom MC-832 ☆

ModeCom MC-832 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-832
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583ff9f082fff09605452452
 • ID kategorii: 7967

☆ ModeCom MC-832 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Modecom Volcano Ghost Słuchawki z mikrofonem konieczny sprzęt dla każdego gracza Modecom Volcano Ghost Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem użytkowania, rewelacyjnym wyważeniem oraz innowacyjnym wzornictwem.

To tylko wybrane parametry słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii produktów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wyciągający się z każdego zakamarka dźwięk.

Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, w trakcie której usłyszysz każdy nawet najmniejszy szept.

Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu. Dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Dzięki słuchawkom VOLCANO GHOST każde wejście do świata gier będzie dla Ciebie niesamowicie realistyczną przygodą.

załączone do słuchawek oprogramowanie zamieni ich stereofoniczny dźwięk w wirtualny system przestrzennego audio w technice 7.1. Uzyskany w ten sposób wirtualny system przestrzenny sprawi, iż dźwięk otaczać Cię będzie ze wszystkich stron.

dzięki czemu każda odwiedzana przez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z nieprzeciętną precyzją i niesamowitą barwą dźwięków. Nieprzeciętne atrybuty dźwiękowe Słuchawki MODECOM VOLCANO GHOST cechują się wyśmienitymi parametrami technologicznymi.

Są to m.in.: pokaźne pasmo przenoszenia (20 – 20.000), wytrzymałość (16Ω), czułość (99dB±3dB). Dzięki nim usłyszysz transparentnie czysty dźwięk, przy jednoczesnych, zapierających dech w piersiach tonach niskich.

Podświetlenie LED Słuchawki VOLCANO GHOST podświetlone są diodami LED w odcieniu czerwonym, który nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Podświetlenie można regulować umieszczonym na przewodzie przyciskiem.

dostępne są trzy tryby pracy podświetlenia LED: Podświetlenie światłem stałym Podświetlenie pulsujące Brak podświetlenia


☆ Natec Radon 720 ☆

Natec Radon 720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Radon 720
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb5948e441adb5f614824
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Radon 720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 98dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.10
Impedancja: 32 Ohm
informacje dopełniające: Jakość, odporność, właściwa prezencja Słuchawki Radon 720 sprawią, iż wychwycisz nawet najcichszy dźwięk. Dz czułemu mikrofonowi równie wyraźnie usłyszą cię koledzy z zespołu. Tego komplet ten znamionuje wytrzymała budowa i idealna prezencja, uzyskana dzięki podświetleniu LED. Radon 720 zaopatrzono w system dźwiękowy Virtual 7.1. Za jego sprawą gra dozna nieprawdopodobnego wrażenia realizmu i poczuje się, jak na prawdziw polu bitwy. System ten daje także przewagę w trakcie rozgrywki, bowiem użytkownik będzie w stanie precyzyjnie wyodrębnić kierunek, z którego docho każdy dźwięk. Dzięki wbudowanej w słuchawki karcie dźwiękowej to gracz sam zdecyduje, jak powinien brzmieć dźwięk dobywający się z Radon 720. Jeśli użytko chce posiadać jeszcze większą swobodę wyboru, zawsze może odwiedzić oficj stronę Genesis i tam pobrać trafne sterowniki, rozszerzającą iloś opcji do skonfigurowania. O idealną jakość dźwięku dbają pokaźne przetworniki 50mm. To jednak koniec, bowiem Radon 720 może pochwalić się także czułością na pozio 98db czy pasmem przenoszenia pomiędzy 20 – 20 000 Hz. Słuchawki są nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Nauszniki i pałąk pokryte są skórą, zaś wytrzymały przewód zezwala na nieprzejmowanie się ryzykiem jego uszkodzenia. Kabel jest przy tym na tyle długi, żeby gracz mógł swobodnie usadowić się z dala od monitora.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon zastosowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 czarno-czerwon
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
wariant słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
rozmiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ Thrustmaster Y350CPX ☆

Thrustmaster Y350CPX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thrustmaster
 • Nazwa produktu: Thrustmaster Y350CPX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4f06d78e441a5de4f4faae
 • ID kategorii: 7967

☆ Thrustmaster Y350CPX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Thrustmaster demonstruje nowy komplet słuchawkowy Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Ten rewolucyjny artykuł jest owocem wieloletniego doświadczenia i pozostał specjalnie zaprojektowany do gry Far Cry 5. Zestaw Y-350CPX charakteryzuje się szczególnie wysokimi parametrami audio dzięki 60-milimetrowym przetwornikom o znacznej mocy. Dodatkowo zawiera części z pianki z pamięcią kształtu i unikatowy kontroler Y Sound Commander z dźwiękiem 7.1 Virtual Surround Sound. Zestawu można używać z całą gamą platform najnowszej generacji: PS4™ / XBOX ONE® / PC / MAC® i NINTENDO SWITCH™! zestaw SŁUCHAWKOWY DLA GRACZY W LIMITOWANEJ EDYCJI FAR CRY 5 - Limitowana edycja Far Cry 5 gwarantująca synergię premier rynkowych i słuszne działanie w grze - unikatowe globalne partnerstwo z twórcami gry Far Cry 5 obejmujące najnowszą generację platform DŹWIĘK HD Z najistotniejSZYM W HISTORII BASEM NA KONSOLI DZIĘKI PRZETWORNIKOM 60 MM - Wysokiej klasy przetworniki 60 mm o obfitej mocy — dynamiczne wrażenia w grze dzięki dodatkowemu wzmocnieniu basów! trafnie dopracowana charakterystyka przenoszenia: pierwszy słyszysz, pierwszy reagujesz, pierwszy eliminujesz wroga! - najkorzystniejsze komponenty naszego doświadczenia w dziedzinie audio, otwierające przed graczem nowy poziom wrażeń - genialny przekaz basów umożliwiający adekwatne odwzorowanie odgłosów wybuchów w grze - Zbalansowane częstotliwości przeciętne gwarantujące jednostajne odwzorowanie głosu innych graczy - Nieprzesycone tony wysokie gwarantujące przezroczyście czyste odwzorowanie odgłosów pocisków wystrzeliwanych w grze Y SOUND COMMANDER: 7.1 VIRTUAL SURROUND SOUND NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI - technologia 7.1 Virtual Surround Sound pozwala na graczowi precyzyjne lokalizowanie źródła każdego dźwięku, gwarantując maksymalny realizm zmagań na polu walki! - solidny bas pozwalający w pełni doświadczać energiczności eksplozji w grze - zastosowany akumulator zasilający funkcje aktywnego basu i 7.1 Virtual Surround Sound - Głosowe sprzężenie zwrotne - Połączenie technice Thrustmaster / Texas Instruments / AM3D PEŁNA WYGODA I efektywnA IZOLACJI PASYWNA - nad wyraz komfortowa pianka z pamięcią kształtu całkowicie pokrywająca czasze słuchawek i pałąk nagłowny oraz gwarantująca wysoki komfort: pokaźne, niezwykle miękkie muszle słuchawek i pałąk nagłowny pokryte grubą, miękką pianką — pełen komfort i sprawna izolacja pasywna - Podwójne elektroakustyczne wzmocnienie basów za sprawą specjalnej konstrukcji czasz słuchawek i elektronicznego wzmocnienia tonów niskich zaimplementowanego w kontroler WYSOKIEJ KLASY MIKROFON - Mikrofon jednokierunkowy, wychwytujący tylko głos gracza i zapewniający sprawną komunikację z zespołem - Możliwość odczepienia mikrofonu i wyregulowania go stosownie do wielkości i kształtu głowy każdego gracza
cechy:
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
typ słuchawek: Nauszne
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Uniwersalne

☆ Trust GXT 322 ☆

Trust GXT 322 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 322
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56581ffd2da47c3b8300010e
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust GXT 322 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GXT 322B CARUS Wyściełany siatką zestaw słuchawkowy do gier z elastycznym mikrofonem i mocnym basem Gry na wyższym poziomie Przenieś swoje gry na wyższy poziom dzięki GXT 322B. Ten komplet słuchawkowy został wytwarzany specjalnie z myślą o grach na PlayStation i gwarantuje genialną jakość dźwięku z głębokim basem.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Blow

Po prostu podłącz kabel i możesz radować się wszystkimi dźwiękami w grach. Wygodny design GXT 322 jest przeznaczony do długich i intensywnych sesji grania dzięki wygodnym nausznikom z siatki. Nauszniki idealnie dostosowują się do ucha i pomagają wyciszyć wszelkie hałasy podczas bitwy z przyjaciółmi albo przeciwko niej.

Połącz się i graj Carus ma kabel o długości 1 m do podłączenia go do PlayStation 4/5. Przedłuż przewód za pomocą załączonego kabla o długości 1 m, aby ułatwić korzystanie z komputera albo laptopa. Aby łatwo kontrolować dźwięki w grach, możesz użyć regulacji głośności i przełącznika wyciszania mikrofonu na nausznikach: przez cały czas pozostań w pełni skoncentrowany na grze.

elastyczny mikrofon Carus jest wyekwipowany w mikrofon, który prosto odbiera Twój głos podczas rozmowy ze znajomymi. Możesz zgiąć mikrofon w dowolnej pozycji, która najbardziej Ci odpowiada. Ani słowa nie umknie w trakcie rozmowy z kolegami z drużyny podczas ważnej bitwy!

Akcesoria w komplecie: zestaw słuchawkowy przewód adaptera PC Instrukcja obsługi Naklejka do gier Pozostałe cechy: wymogi systemowe Dowolne połączenie słuchawek/mikrofonu 3,5 mm albo oddzielne złącza słuchawek i mikrofonu 3,5 mm PS4 Pro, PS4 Slim, PS4, Xbox One, Switch, tablet lub smartfon lub PC/notebook z Windows 10, 8, 7...Najtańsze słuchawki do fortnite – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do fortnite. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Natec Radon 720 ☆

Natec Radon 720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Radon 720
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb5948e441adb5f614824
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Radon 720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 98dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.10
Impedancja: 32 Ohm
dane dopełniające: Jakość, trwałość, właściwa prezencja Słuchawki Radon 720 sprawią, iż wychwycisz nawet najcichszy dźwięk. Dz czułemu mikrofonowi jednakowo wyraźnie usłyszą cię koledzy z zespołu. Tego zestaw ten znamionuje wytrzymała budowa i nadzwyczajna prezencja, uzyskana dzięki podświetleniu LED. Radon 720 wyposażono w system dźwiękowy Virtual 7.1. Za jego sprawą gra dozna nieprawdopodobnego wrażenia realizmu i poczuje się, jak na prawdziw polu bitwy. System ten daje także przewagę w trakcie rozgrywki, bowiem użytkownik będzie w stanie skrupulatnie wyznaczyć kierunek, z którego docho każdy dźwięk. Dzięki zaimplementowanej w słuchawki karcie dźwiękowej to gracz sam zdecyduje, jak powinien brzmieć dźwięk dobywający się z Radon 720. Jeśli użytko chce posiadać jeszcze pokaźniejszą swobodę wyboru, zawsze może odwiedzić oficj stronę Genesis i tam pobrać optymalne sterowniki, zwiększającą iloś opcji do skonfigurowania. O nadzwyczajną jakość dźwięku dbają szerokie przetworniki 50mm. To jednak koniec, bowiem Radon 720 może pochwalić się także czułością na pozio 98db czy pasmem przenoszenia pomiędzy 20 – 20 000 Hz. Słuchawki są nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Nauszniki, a także pałąk pokryte są skórą, zaś wytrzymały kabel umożliwia nieprzejmowanie się ryzykiem jego uszkodzenia. Przewód jest przy tym na tyle długi, żeby gracz mógł luźno usadowić się z dala od monitora.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 czarno-czerwon
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
wariant słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
wymiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ Trust GXT 322 ☆

Trust GXT 322 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 322
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56581ffd2da47c3b8300010e
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust GXT 322 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GXT 322B CARUS Wyściełany siatką zestaw słuchawkowy do gier z sprężystym mikrofonem i solidnym basem Gry na wyższym poziomie Przenieś swoje gry na wyższy poziom dzięki GXT 322B. Ten pakiet słuchawkowy został produkowany specjalnie z myślą o grach na PlayStation i zapewnia wspaniałą jakość dźwięku z głębokim basem.

Po prostu podłącz przewód i możesz radować się wszystkimi dźwiękami w grach. Komfortowy design GXT 322 jest dedykowany do długich i intensywnych sesji grania dzięki wygodnym nausznikom z siatki. Nauszniki idealnie dopasowują się do ucha i pomagają wyciszyć wszelkie hałasy podczas bitwy z przyjaciółmi lub przeciwko niej.

Połącz się i graj Carus ma kabel o długości 1 m do podłączenia go do PlayStation 4/5. Przedłuż przewód za pomocą dołączonego kabla o długości 1 m, żeby ułatwić korzystanie z komputera lub laptopa. Aby prosto kontrolować dźwięki w grach, możesz wykorzystać regulacji głośności i przełącznika wyciszania mikrofonu na nausznikach: poprzez cały czas pozostań w pełni skoncentrowany na grze.

rozciągliwy mikrofon Carus jest zaopatrzony w mikrofon, który z łatwością odbiera Twój głos w trakcie rozmowy ze znajomymi. Możesz zgiąć mikrofon w dowolnej pozycji, która najszczególniej Ci odpowiada. Ani słowa nie umknie w trakcie rozmowy z kolegami z drużyny podczas ważnej bitwy!

Akcesoria w zestawie: pakiet słuchawkowy kabel adaptera PC Instrukcja obsługi Naklejka do gier Pozostałe właściwości: wymagania systemowe Dowolne połączenie słuchawek/mikrofonu 3,5 mm lub oddzielne złącza słuchawek i mikrofonu 3,5 mm PS4 Pro, PS4 Slim, PS4, Xbox One, Switch, tablet albo smartfon albo PC/notebook z Windows 10, 8, 7...


☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 szerokie 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy kabel rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana konstrukcja pałąka na głowę Odłączany mikrofon nieskomplikowane sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W pakiecie pokrowiec do przenoszenia urządzenia duże, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, obszerne, 40-milimetrowe znakomitą jakość dźwięku równocześnie w paśmie wysokich, średnich, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka konstrukcja i składany pałąk sprawiają,pakiet słuchawkowy GH30 możesz zabrać dosłownie wszędzie ze sobą.

To twój wyjątkowo poręczny gadżet audio.niezwykle miękkie nauszniki dobrane do każdego kształtu uchaStarannie przypasowane, miękkie nauszniki powodują,zestaw słuchawkowy GH30 jest nie tylko wygodny,nieprzeciętnie nadaje się jeszcze do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki można łatwo zdemontować, co pozwala na komfortowe wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 zezwala na pozbawioną zakłóceń, skuteczną komunikację, dzięki genialnemu zbieraniu dźwięku.

Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki rodzaju Jack powoduje,zestaw słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, notebookami i urządzeniami przenośnymi, które wyekwipowane są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności albo włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu za pomocą jednej ręki.Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry:...


☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset świetny do gier

agresywny wygląd słuchawek MSI DS502 perfekcyjnie oddaje ich parametry. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyposażony w świetnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technikę przestrzennego dźwięku 7.1, posiadające inteligentny system wibracji, a także specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę w trakcie najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED wyeksponuje słuchawki na twojej głowie.

rewelacyjne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 ma dwa 40-milimetrowe membrany, budujące rewelacyjny dźwięk, uwydatniający się szczegółowością równocześnie w wysokich, średnich, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, aby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technika Xear Living zastosowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, doskonale namierzając nadchodzącego rywala.

praktyczna konstrukcja

Aby słuchawki nie męczyły w trakcie wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o adekwatny design, gwarantujący wygodę stosowania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi i miękkim padom zapewnia genialne przypasowanie, izolację od otoczenia oraz komfort podczas noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który samoczynnie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je specyficznym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Ekspresowo ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon oraz wyłączysz wibracje bez potrzeby szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie pozwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dostosowanie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera i opcje rejestracji dźwięku przez zaimplementowany mikrofon dzięki prostej i przezroczystej aplikacji!

informacje technologiczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • budowa: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • uzupełniające dane: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, dostosowywany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych komplet słuchawkowy gwarantujący profesjonalną jakość dźwięku. Dotykowe, instynktowne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY zestaw SŁUCHAWKOWY DLA zabieganYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień z całą pewnością docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany jednocześnie pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e zagwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, żeby rozmowy były jak najistotniej sprawne i komfortowe.

mistrzowski pakiet SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co podkreśla komplet słuchawkowy Logitech H650e. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED informująca innych, iż właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego albo dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój fason. To fachowy komplet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z znakomitą transparentnością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zagwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika zawiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

usuwanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę za pomocą przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk zwiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

Inne Rankingi:  Słuchawki z radiem

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i rozciągliwy kabel jest wytrzymały na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, gwarantując wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny automatycznie przełącz...


☆ ModeCom MC-832 ☆

ModeCom MC-832 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-832
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583ff9f082fff09605452452
 • ID kategorii: 7967

☆ ModeCom MC-832 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Modecom Volcano Ghost Słuchawki z mikrofonem potrzebny sprzęt dla każdego gracza Modecom Volcano Ghost Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem stosowania, nadzwyczajnym wyważeniem, a także progresywnym wzornictwem.

To wyłącznie wybrane cechy słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii artykułów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wyciągający się z każdego zakamarka dźwięk.

Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, podczas której usłyszysz każdy choćby najmniejszy szept.

Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu. Dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Dzięki słuchawkom VOLCANO GHOST każde wejście do świata gier będzie dla Ciebie niesamowicie realistyczną przygodą.

załączone do słuchawek oprogramowanie zamieni ich stereofoniczny dźwięk w wirtualny system przestrzennego audio w technice 7.1. Uzyskany w ten sposób wirtualny system przestrzenny sprawi, iż dźwięk otaczać Cię będzie ze wszelkich stron.

dzięki czemu każda odwiedzana przez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z nieporównaną precyzją i niesamowitą barwą dźwięków. Nadzwyczajne cechy dźwiękowe Słuchawki MODECOM VOLCANO GHOST cechują się świetnymi parametrami technicznymi.

Są to m.in.: szerokie pasmo przenoszenia (20 – 20.000), niepodatność (16Ω), czułość (99dB±3dB). Dzięki nim usłyszysz krystalicznie czysty dźwięk, przy jednoczesnych, zapierających dech w piersiach tonach niskich.

Podświetlenie LED Słuchawki VOLCANO GHOST podświetlone są diodami LED w kolorze czerwonym, który nadaje im oryginalnego charakteru. Podświetlenie można regulować umieszczonym na przewodzie przyciskiem.

dostępne są trzy tryby pracy podświetlenia LED: Podświetlenie światłem stałym Podświetlenie pulsujące Brak podświetlenia


☆ Sennheiser GSP 301 ☆

Sennheiser GSP 301 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7d1b912da47c59cae89ec0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser GSP 301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy GSP 301 wykorzystuje sławną technikę akustyczną Sennheiser do powiększenia poziomu wrażeń podczas sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Dla wszelkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 301- nagłowny zestaw słuchawkowy o budowie zamkniętej i w pełni pionierskiej stylistyce.zaopatrzone w wytworne nauszniki o rozmiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 301 zagwarantuje najkorzystniejszy w swej klasie komfort, a także poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skoncentrować się na grze.

W celu zapewnienia znakomitej współpracy w zespole, GSP 301 jest zaopatrzony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów, a także krótki wysięgnik mikrofonu pozwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i zapewniający jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. Dzięki przejściówce PCV 05 możesz zastosować zestawu słuchawkowego GSP 301 na zróżnicowanych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już dzisiaj możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!


☆ Cooler Master MH-752 ☆

Cooler Master MH-752 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Cooler Master
 • Nazwa produktu: Cooler Master MH-752
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45854e8e441aa7b184d304
 • ID kategorii: 7967

☆ Cooler Master MH-752 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.50 m
Impedancja (Om): 26.0
informacje dopełniające: NIESAMOWITA WYGODA, a także NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Słuchawki dla graczy MH752 proponują połączenie wysokiej jakości dźwię virtual 7.1, a także niesamowitego komfortu, dzięki temu jest to rewelacyjna kompozycja do długich sesji battle royale. Przetworniki neodymowe 40 mm gwarantują pełny, jednostajny dźwięk, a mikrofon dookólny gwarantuje krystalicznie czystą komunikację w zespole. Krystalicznie CZYSTA KOMUNIKACJA Mikrofon dookólny powoduje, iż głos brzmi naturalnie i zapewnia wyraźn? komunikację z drużyną. DopasowanA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Przetworniki neodymowe 40 mm gwarantują pełny, jednostajny dźwięk, n który zasługują twoje gry. POŁĄCZ SIĘ Z KAŻDYM URZĄDZENIEM Wybierz między złączem 3.5 mm jack, a USB,związać się z PC, k lub urządzeniami mobilnymi. DŹWIĘK PRZESTRZENNY VIRTUAL 7.1 Karta dźwiękowa USB pozwala na zwiększenie sceny dźwiękowej do nieprzeciętne poziomu, dzięki temu jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób poszukujący zwycięstw w potyczkach battle royale.
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Cooler Master MH752 7.1 czarne
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack + USB
Pozłacane styki: nie
Stosunek sygnał-szum: 55 dB
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
wbudowany mikrofon: tak

☆ Jabra Evolve2 40 Stereo ☆

Jabra Evolve2 40 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 40 Stereo
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d20a382fff01d5c7e4ff1
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 40 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Evolve2 40Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Unikatowy dźwięk, wspaniała izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż pakiet Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki oraz prekursorskim, wygiętym nausznikom, które sprawnie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując nieszablonową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.kompletna cisza bez odchodzenia od biurka.

Oto nowy standard.Pokaż,Ci potrzeba spokoju.Nasz wskaźnik zajętości kreuje zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

choćby, jeśli wokół Ciebie dużo się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

Dlatego udoskonaliliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, fachowe mikrofony, nasz nowoczesny chipset i najnowszą technikę przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój pakiet słuchawkowy na pewno Cię nie zawiedzie.certyfikat UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować.

zestaw słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu umożliwia bezproblemową współpracę.Jeśli używana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem rodzaj zestawu, który pozwoli Ci stosownie użyć jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz zestaw słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, oraz nasz najmocniej progresywny chipset.

Zestawy z linii Evolve umożliwiły słuchanie perfekcyjnej muzyki podczas pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, żeby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? bez wątpienia.Nowy kanon komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak nadzwyczajnie przypasowanego, iż praktycznie nie czuje się go na głowie.

Opracowaliśmy idealną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek przeróżnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych tworzyw najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało świeże znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i zestawami korzyści.Uważasz, że już jest nieprzeciętnie? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct powoduje,zestaw słuchawkowy za każdym razem ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najszczególniej aktualne funkcje, naprawę błędów i łatwy dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie proste.Akcesoria w pakiecie: komplet słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe cechy: zastosowane materiały: Poduszka na pałąk z bardzo miękkiej pianki pokrytej silikonem w przypasowanym kolorze Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w przypasowanym kolorze Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ Thrustmaster Y350CPX ☆

Thrustmaster Y350CPX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thrustmaster
 • Nazwa produktu: Thrustmaster Y350CPX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4f06d78e441a5de4f4faae
 • ID kategorii: 7967

☆ Thrustmaster Y350CPX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Thrustmaster przedstawia nowy zestaw słuchawkowy Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Ten przełomowy produkt jest owocem wieloletniego doświadczenia i został specjalnie zaprojektowany do gry Far Cry 5. Zestaw Y-350CPX znamionuje się bardzo wysokimi parametrami audio dzięki 60-milimetrowym przetwornikom o sporej mocy. Ponadto mieści części z pianki z pamięcią kształtu i unikatowy kontroler Y Sound Commander z dźwiękiem 7.1 Virtual Surround Sound. Zestawu można używać z całą gamą platform najnowszej generacji: PS4™ / XBOX ONE® / PC / MAC® i NINTENDO SWITCH™! pakiet SŁUCHAWKOWY DLA GRACZY W LIMITOWANEJ EDYCJI FAR CRY 5 - Limitowana edycja Far Cry 5 zapewniająca synergię premier rynkowych i trafne działanie w grze - unikatowe globalne partnerstwo z twórcami gry Far Cry 5 obejmujące najnowszą generację platform DŹWIĘK HD Z najistotniejSZYM W HISTORII BASEM NA KONSOLI DZIĘKI PRZETWORNIKOM 60 MM - Wysokiej klasy przetworniki 60 mm o wielkiej mocy — dynamiczne wrażenia w grze dzięki uzupełniającemu wzmocnieniu basów! trafnie dopracowana charakterystyka przenoszenia: pierwszy słyszysz, pierwszy reagujesz, pierwszy eliminujesz wroga! - najlepsze elementy naszego doświadczenia w dziedzinie audio, otwierające przed graczem nowy poziom wrażeń - doskonały przekaz basów umożliwiający trafne odwzorowanie odgłosów wybuchów w grze - Zbalansowane częstotliwości przeciętne gwarantujące stabilne odwzorowanie głosu innych graczy - Nieprzesycone tony wysokie gwarantujące klarownie czyste odwzorowanie odgłosów pocisków wystrzeliwanych w grze Y SOUND COMMANDER: 7.1 VIRTUAL SURROUND SOUND NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI - technologia 7.1 Virtual Surround Sound pozwala na graczowi dokładne lokalizowanie źródła każdego dźwięku, gwarantując maksymalny realizm zmagań na polu walki! - potężny bas zezwalający w pełni doświadczać aktywności eksplozji w grze - zaimplementowany akumulator zasilający funkcje intensywnego basu i 7.1 Virtual Surround Sound - Głosowe sprzężenie zwrotne - Połączenie technologii Thrustmaster / Texas Instruments / AM3D PEŁNA WYGODA I efektywnA IZOLACJI PASYWNA - stanowczo komfortowa pianka z pamięcią kształtu całkowicie pokrywająca czasze słuchawek i pałąk nagłowny oraz zapewniająca wysoki komfort: znaczne, nad wyraz miękkie muszle słuchawek i pałąk nagłowny pokryte grubą, miękką pianką — pełen komfort i skuteczna izolacja pasywna - Podwójne elektroakustyczne wzmocnienie basów za sprawą specjalnej konstrukcji czasz słuchawek i elektronicznego wzmocnienia tonów niskich zastosowanego w kontroler WYSOKIEJ KLASY MIKROFON - Mikrofon jednokierunkowy, wychwytujący jedynie głos gracza i zapewniający skuteczną komunikację z zespołem - Możliwość odczepienia mikrofonu i wyregulowania go optymalnie do wielkości i kształtu głowy każdego gracza
atrybuty:
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
wariant słuchawek: Nauszne
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Uniwersalne


Polecane słuchawki nauszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek nausznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do fortnite nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do fortnite w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *