Słuchawki Kitsound

Ranking Słuchawek Kitsound – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Kitsound. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Kitsound jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kitsound Kondor hive - różowy ☆

Kitsound Kondor hive - różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KitSound
 • Nazwa produktu: Kitsound Kondor hive - różowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52e2df8e441a2cc12118bc
 • ID kategorii: 7967

☆ Kitsound Kondor hive - różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

świetne słuchawki dokanałowe eliminuje konieczność użytkowania przewodów. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy, chodzisz po parku czy po prostu relaksujesz się w domu, Słuchawki nie wymagają przewodu do połączenia z telefonem, co oznacza, że możesz słuchać muzyki, podcastów, połączeń telefonicznych i innych bez konieczności użytkowania kabla do urządzenia.

Koniec denerwującego odłączania. Parowanie jest niezwykle proste, a Ty możesz cieszyć się wygodniejszym doznaniem odsłuchowym w mgnieniu oka. Wyposażone w przezroczyście staranną i wyraźną górę, która nigdy nie robi się tępa, potężna, o świetnej rozdzielczości i ciepłym basie, która nigdy nie zwalnia i nie pulsuje.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth Marshall

Jeśli uwielbiasz muzykę, spodoba ci się dźwięk oferowany tutaj. Przetworniki 11 mm proponują o ulepszoną aniżeli przeciętna sprawność w sytuacji słuchawek, a praktyczna aluminiowa obudowa dodaje bogatej tonalności.

Kompaktowa i lekka budowa koncentruje się komforcie i mobilności. Odpręż się i ciesz się muzyką. Posiadają funkcję odtwarzania/ wstrzymywania ulubionych utworów, przyspieszanie utworów, a także regulację głośności w celu uzyskania udoskonalonej kontroli nad muzyką.

Po otrzymaniu połączenia możesz go odebrać za dotknięciem przycisku. Wszystko to można osiągnąć bez konieczności dotykania telefonu. Imponująca żywotność baterii do 5 godzin słuchania muzyki i do 8 godzin rozmowy poprzez telefon.

Gdy słuchawki wyczerpią się, po prostu podłącz je do zasilanego portu USB (takiego jak laptop / komputer lub ładowarka sieciowa), a za kilka godzin będą gotowe na najmocniej uciążliwe treningi. Czas ładowania to ok.

2 godziny. Dla pokaźniejszego komfortu i pewniejszego przypasowania na wyposażeniu są 3 rozmiary wkładek dousznych (nieznaczne, średnie i obfite), które powinny pasować do wszystkich rodzajów uszu oraz przewód ładujący....


Najtańsze Słuchawki Kitsound – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Kitsound. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki gamingowe MSI

☆ Kitsound Kondor hive - różowy ☆

Kitsound Kondor hive - różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: KitSound
 • Nazwa produktu: Kitsound Kondor hive - różowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52e2df8e441a2cc12118bc
 • ID kategorii: 7967

☆ Kitsound Kondor hive - różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

genialne słuchawki dokanałowe eliminuje konieczność stosowania przewodów. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy, chodzisz po parku czy po prostu relaksujesz się w domu, Słuchawki nie wymagają przewodu do połączenia z telefonem, co oznacza, że możesz słuchać muzyki, podcastów, połączeń telefonicznych i innych bez konieczności stosowania kabla do urządzenia.

Koniec denerwującego odłączania. Parowanie jest nad wyraz proste, a Ty możesz radować się wygodniejszym doznaniem odsłuchowym w mgnieniu oka. Wyekwipowane w transparentnie precyzyjną i wyraźną górę, która nigdy nie robi się tępa, konkretna, o genialnej rozdzielczości i ciepłym basie, która nigdy nie zwalnia i nie pulsuje.

Jeśli uwielbiasz muzykę, spodoba ci się dźwięk oferowany tutaj. Przetworniki 11 mm proponują o ulepszoną niżeli przeciętna skuteczność w sytuacji słuchawek, a poręczna aluminiowa obudowa dodaje bogatej tonalności.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Huawei Nova 5T

Kompaktowa i lekka kompozycja koncentruje się komforcie i mobilności. Odpręż się i ciesz się muzyką. Mają funkcję odtwarzania/ wstrzymywania ulubionych utworów, przyspieszanie utworów oraz regulację głośności w celu uzyskania ulepszonej kontroli nad muzyką.

Po otrzymaniu połączenia możesz go odebrać za dotknięciem przycisku. Wszystko to można osiągnąć bez konieczności dotykania telefonu. Imponująca żywotność baterii do 5 godzin słuchania muzyki i do 8 godzin rozmowy przez telefon.

Gdy słuchawki wyczerpią się, po prostu podłącz je do zasilanego portu USB (takiego jak laptop / komputer albo ładowarka sieciowa), a za kilka godzin będą gotowe na najmocniej uciążliwe treningi. Czas ładowania to ok.

2 godziny. Dla większego komfortu i pewniejszego dopasowania na wyposażeniu są 3 rozmiary wkładek dousznych (małe, przeciętne i obszerne), które powinny pasować do wszelkich rodzajów uszu, a także przewód ładujący....


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *