Słuchawki True Wireless

Ranking słuchawek true wireless – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek true wireless. Ranking zawierający polecane słuchawki true wireless jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w pełni uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także nowoczesny procesor DSP wspaniały dźwięk.

automatyczne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, znakomite dla zwolenników słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami, a także podczas ćwiczeń w domu lub na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyposażone są w szereg różnych parametry, które w efekcie przekładają się na maksymalną funkcjonalność i wydajność. Wyjątkowo łatwą i instynktowną obsługę gwarantują takie funkcje, jak pomiędzy innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,wspaniale zespoić się do ucha użytkownika. Nieznaczny wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 sprawia, że ich wykorzystywanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody stosowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy otrzymują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas użytkowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? postępowe systemy i innowacyjne technologie słuchawek AirDots 2 gwarantują wysokiej jakości połączenia telefoniczne, a także wyjątkowo czyste, zrównoważone dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama konstrukcja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje wspaniałą jakość dźwięków - głęboką, solidną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą dopasowywać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zbratać automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

jednostajne połączenie i płynna transmisja danych

transparentna czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa nowoczesnego interfejsu Bluetooth 5.0. To w dodatku zasługa nowoczesnej technice audio, zawartej w bezkompromisowej konstrukcji słuchawek. Możesz cieszyć się nisko schodzącym basem i nieprzeciętnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku poprzez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które nad wyraz korzystne odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zastosowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne stosowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę używania słuchawek od Xiaomi. Rewelacyjnie dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są szczególnie lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dopasowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać choćby 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania na dodatek wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W konsekwencji oznacza to choćby 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej jednostajne połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Ponadto w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest użycie nowej technice redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

olśniewająco czysty dźwięk

kompozycja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem skrupulatniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to że dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa konstrukcja

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, by Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i skrupulatnie dostosowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Ponadto nauszniki o przeróżnych rozmiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i komfortowe dopasowani, dzięki czemu słuchawki nie wypadają choćby w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja pojemność 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności używania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą dopasowywać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie poprzez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), zapewniając komfortowe dostosowanie do wszelkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

rodzaj produktu

Słuchawki bezprzewodowe

rodzaj słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

samoczynne włączanie i parowanie

automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zaimplementowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

wymiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

uzupełniające informacje

Bezpieczne i wygodne przypasowanie

mobilna i bezprzewodowa budowa

pakiet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

transparentnie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

samoczynne parowanie i samoczynne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

świetny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * zezwala na używanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być użytkowane przez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Wytrzymałość baterii pozwala na słuchanie muzyki poprzez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu w trakcie rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest zaopatrzona w dwa wbudowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technikę kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła w trakcie połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są wyposażone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można wygodnie obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek oraz etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. By urządzenie mogło nawiązać samoczynne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu prędkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej albo prawej słuchawki, rozciągliwie przełączając się między trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha gwarantuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a użytkowanie jednego ucha zapewnia większą swobodę.

obszerny dynamiczny przetwornik powoduje, że dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i detale. Jednocześnie obsługiwana jest technologia kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, zapewniając użytkownikom czysty dźwięk.

komfortowa kompozycja półuszna gwarantująca bezpieczne dostosowanie

budowa w połowie douszna ściśle dostosowuje się do przewodu słuchowego, gwarantując pokaźniejszy komfort i stabilność w środku i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus ułatwia noszenie i istotnie zmniejsza zmęczenie spowodowane długotrwałym stosowaniem.

Dotknij, aby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać przez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Proste sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

niezwykle czułe, pojemnościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. Podczas słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji automatycznej pauzy z odtwarzaczem innej marki po wyjęciu słuchawek

atrybuty

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

przewód ładujący rodzaju C.

Instrukcja obsługi


☆ Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless ☆

Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61025db382fff00a8d335e25
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab słuchawki Epic Air Sport ANC True Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

czas ruszyć w drogę i potrzebujesz inspiracji do treningu. Jbuds epic air sport idealnie się do tego nadaje. Korzyści: oferuje spersonalizowany dźwięk i aktywną redukcję szumów. Używaj jednej z wkładek dousznych niezależnie lub używaj obu razem.

zastosowany mikrofon zagwarantuje wyraźne połączenia. Popraw swoje wrażenia z oglądania filmów. Dzięki temu trybowi o bardzo niskiej latencji zmniejsz opóźnienie dźwięku, by głosy wspaniale pasowały do ekranu epic air sport anc gwarantuje ponad 15 godzin odtwarzania przez bluetooth w każdej słuchawce i ponad 55 dodatkowych godzin z etui ładującego.


☆ Denon AH-C630 ☆

Denon AH-C630 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-C630
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62052fa98e441ac2659e1b81
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon AH-C630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dedykowane dla osób poszukujących lepszego dźwięku w trakcie podróży, pracy, ćwiczeń albo relaksu. Model Denon AH-C630W został zaprojektowany, by zapewnić wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku z kompaktowych, lekkich słuchawek. Wytrzymałe i odporne na pot, te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 18 godzin słuchania po naładowaniu w inteligentnym etui ładującym.

Słuchawki douszne powinny nadzwyczajnie przylegać do ucha, nie wywołując urazów ani wypadania. Denon AH-C630W zostały precyzyjnie zaprojektowane przy użyciu zaawansowanych symulacji kanału słuchowego, żeby znaleźć wyśmienity kształt i zostały wyposażone w trzy silikonowe końcówki douszne w rozmaitych rozmiarach.

zastosowany mikrofon pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych i uczestniczenie w videokonferencjach za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek dousznych. Bez kabli, bez kłopotów.

Słuchawki dokanałowe AH-C630W posiadają stopień ochrony przed wilgocią IPX4, co oznacza, iż można je bezpiecznie nosić nawet podczas deszczu lub intensywnych treningów

zastosowany detektor dotykowy zezwala na odtwarzanie muzyki i odbieranie połączeń.

Zaprojektowane dla tych, którzy oczekują wyśmienitego dźwięku podczas dojazdów do pracy, ćwiczeń lub relaksu w domu. Strojenie przez Denon Sound Master gwarantuje mocny, ale szczegółowy dźwięk, którego szukasz w muzyce, rozrywce i rozmowach telefonicznych.

Ciesz się choćby 4.5 godzinami bezprzewodowego słuchania muzyki poprzez Bluetooth po jednym pełnym naładowaniu i łącznie do 18 godzin, ładując ponownie słuchawki douszne za pomocą komfortowego etui ładującego. Załączony kabel USB-C zezwala na ładowanie akumulatora litowo-jonowego w etui z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.

Inne Rankingi:  Słuchawki AKG

☆ Sennheiser CX Sport ☆

Sennheiser CX Sport Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser CX Sport
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1920de82fff0e527c96ff4
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser CX Sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:9 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):110 dB;Funkcje uzupełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:aplikacja Smart Control;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):SPORT True Wireless;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP54;Pasmo przenoszenia dół:5;Pasmo przenoszenia góra:21000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:7 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:6,8 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ JBL Live Pro 2TWS ☆

JBL Live Pro 2TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro 2TWS
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bb148e441a74983b38ee
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro 2TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spraw, by każdy dzień był nieszablonowy. Przetworniki generują genialny dźwięk. Mimo drobnego wymiaru słuchawki te potężne brzmienie. Korzyści: funkcja true adaptive noise cancelling automatycznie dopasowuje się do otoczenia, eliminując czynniki rozpraszające, ulepszony dźwięk, gdziekolwiek jesteś. Trzy mikrofony w każdej słuchawce z technologią eliminacji echa, aby zapewnić wyraźne połączenia, choćby w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Sterowanie głosowe i dotykowe. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu zgodnemu z qi 15 minut prędkiego ładowania to 4 godziny natychmiastowego odtwarzania. Dzięki jbl signature sound możesz cieszyć się dźwiękiem jbl każdego dnia.

☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro ☆

Beats by Dr. Dre Fit Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Fit Pro
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62962ff382fff0222612313a
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Fit Pro - czarny Beats

wykonane z myślą o wygodzie
Słuchawki Beats Fit Pro są wyposażone w wygodne, dopasowujące się do ucha rozciągliwe skrzydełka. Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki temu masz pewność, iż słuchawki pozostaną na swym miejscu podczas pracy, a także treningu. Natomiast specjalne otwory zniżające ciśnienie w uchu w dodatku gwarantują cały dzień komfortowego słuchania.

Trzy wkładki douszne z miękkiego silikonu oznaczają,z łatwością połączysz wymiar do uszu. Funkcja Test dostosowania, przystępna jednocześnie dla użytkowników maszyn Apple, jak i systemu Android, pomaga zjednoczyć końcówki tak,stosownie uszczelnić przewód słuchowy i uzyskać najkorzystniejsze brzmienie.

Otaczaj się dźwiękiem
Słuchawki Beats Fit Pro proponują konkretny, jednostajny dźwięk za sprawą niestandardowej platformy akustycznej, która jednostajnie pozostaje w uchu przez cały, aktywny dzień. Chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy umieszczony w dwukomorowej obudowie zapewnia czysty dźwięk i wspaniałą separację kanałów stereo. Progresywny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, jednocześnie zapewniając idealną redukcję szumów.

Słuchawki Beats Fit Pro oferują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier. Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, aby na tej podstawie dostosowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki czemu masz zawsze wrażenie, iż dźwięk otacza Cię ze wszystkich stron.

Słuchaj tego, czego chcesz
Dwa przeróżne sposoby odsłuchu sprawiają, iż masz całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk i wychwytuje niechciane hałasy z otoczenia, żeby optymalizować brzmienie. Chcesz lepiej słyszeć otoczenie? Włącz tryb kontaktu. Po jego włączeniu skierowane do zewnątrz mikrofony rejestrują dźwięki z otoczenia, które następnie słuchawki wplatają w muzykę. Dzisiaj możesz luźno dobierać tryb odsłuchu do swych aktualnych potrzeb.

Czip Apple H1
Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia. Do sparowania z dowolnym urządzeniem Apple wystarczy jedno dotknięcie3. A gdy przełączasz się z iPhone'a na Maca albo iPada, funkcja samoczynnego przełączania przekierowuje dźwięk4. Natomiast Udostępnianie dźwięku innym słuchawkom Beats (lub Apple AirPods) oznacza, iż możesz z łatwością słuchać muzyki wspólnie ze znajomymi.

Energia na cały dzień
Słuchawki oferują choćby 6 godzin słuchania, a także uzupełniające 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym. Oznacza to, że słuchawki Beats Fit Pro zapewniają łącznie do 24 godzin odtwarzania. Po wyłączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu uzyskasz do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz. Odtwarzania. Trwała bateria? mocne rozwiązanie.

należycie Cię słyszeć
zastosowany przyspieszeniomierz i moduł Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawek Beats Fit Pro wykrywają Twój głos, by Twoi rozmówcy zawsze świetnie Cię słyszeli. Podwójne mikrofony wykorzystujące technikę kształtowania wiązki dokładnie lokalizują źródło dźwięku, a procesor cyfrowy likwiduje hałasy i szum wiatru, dzięki czemu Twój głos jest wyraźny i perfekcyjnie słyszalny.

Działają z Androidem
Słuchawki Beats Fit Pro łatwo łączą się z Androidem poprzez Bluetooth od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida9 masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania, sprawdzanie poziomu naładowania, aktualizacje oprogramowania układowego i Test dobrania, które pozwalają uzyskać wspaniałe brzmienie i dopasowanie słuchawek.

Najważniejsze parametry:

 • sprężyste, dostosowujące się do ucha skrzydełka zapewniają komfort i stabilność poprzez cały dzień
 • Niestandardowa platforma akustyczna gwarantuje mocny i jednostajny dźwięk
 • Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier
 • Aktywna redukcja hałasu (ANC) dynamicznie dopasowuje się do warunków, żeby tłumić hałas z otoczenia
 • Łatwe włączanie trybu kontaktu, w którym słychać wszystko wokoło
 • Czip Apple H1 samoczynnie przełącza słuchawki pomiędzy urządzeniami, umożliwia Udostępnianie dźwięku oraz zezwala na korzystanie z Siri
 • Douszne słuchawki odporne na wodę i pot (IPX4)
 • Do 6 godzin słuchania (łącznie do 24 godzin z etui ładującym)
 • Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki podwójnym mikrofonom wykorzystującym technikę kształtowania wiązki
 • najkorzystniejsza w branży łączność Bluetooth w standardzie Class 1 zagwarantuje większy zasięg i mniej zakłóceń
 • Funkcja Lokalizator systemu iOS usprawnia znalezienie zgubionych słuchawek
 • Zgodne z Androidem od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania i Test przypasowania
 • Kieszonkowe etui ładujące w tym samym odcieniu z gniazdem USB-C do ładowania


EAN: 0194252484289
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MK2F3EE/A
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Mikrofon: Tak
Akcesoria w zestawie: Słuchawki douszne Beats Fit Pro Kieszonkowe etui ładujące Wkładki douszne w trzech rozmiarach kabel do ładowania z USB-C na USB-C (zasilacz USB-C sprzedawany oddzielnie) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
rozmiary: Wysokość: 2,85 cm (etui), 1,9 cm (słuchawka) Długość: 6,2 cm (etui), 3 cm (słuchawka) Szerokość: 6,2 cm (etui), 2,4 cm (słuchawka)
Pozostałe parametry: wbudowane części sterujące: Jeden przycisk wielofunkcyjny po każdej stronie Masa: 55,1 g (etui), 5,6 g (słuchawka), 66,3 g (łącznie)

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką podczas spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

świeże słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do korzystnie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując elegancki i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi automatycznie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o mnóstwo dużo więcej.

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi cieszyć, zapominając o rozplątywaniu przewodów albo martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz radować się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym przez najnowszą technologię.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc skrupulatniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S mają konkretny i ulepszony układ Bluetooth 5.0, który proponuje szybsze i bardziej jednostajne połączenie niżeli poprzednie wersje. Oznacza to, że dźwięk dotrze do Twoich uszu w perfekcyjnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki temu dotrze skrupulatnie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która sprawia, iż Mi True Wireless Earbuds 2S są świetnymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zniża poziom opóźnienia do minimum. Gwarantuje to, iż dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

prędkie parowanie i samoczynny czujka pauzy

w dodatku sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki mają również detektor, który lokalizuje moment wyjęcia ich z ucha i automatycznie wstrzymuje odtwarzanie.

ergonomiczna, kompaktowa i lekka budowa

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super komfortowe słuchawki douszne 2S, które możesz nosić poprzez dużo godzin i nawet ich nie czuć. Kształt końcówek dousznych dostosowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu poprawnie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, że nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

na pewno gdyby trzeba było wykorzystać słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort podczas noszenia. Komfort w trakcie ich łączenia. Komfort podczas ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona podczas spaceru ulicą albo w trakcie przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który pozwala na rozpoczęcie albo wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a choćby rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

przystępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, by zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem w trakcie długich i pracowitych dni.

oferują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą pojemność, żeby zapewnić Twoim słuchawkom dodatkowe ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S wystarczy na 4 godziny.

firma

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

kompozycja słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

wbudowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

rodzaj baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

objętość baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

dopełniające dane

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

szybkie parowanie

samoczynnie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technologia redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

dołączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały ☆

Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffdae948e441ac390032ae9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Mi True Wireless Earphones 2S Muzyka bez ograniczeń wspaniałej jakości dźwięk ze usztywnionym basem szybkie i samoczynne parowanie z oknem pop-up* Eliminacja szumów otoczenia dla transparentnie czystych rozmów Detekcja zasilania poprzez zaimplementowane czujniki optyczne Kliknij dwukrotnie, żeby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego świetnej jakości dźwięk ze wzmocnionym basem.

Poznaj na nowo każdy detal swej playlisty. Bezprzewodowe słuchawki Mi True 2S zostały zaopatrzone w znaczny głośnik 14,2 mm z szeroką kompozytową cewką dynamiczną. Bas jest pełny i głęboki, przeciętny zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste.

szeroki zakres wyraźnego dźwięku z eleganckim, pełnym szczegółów basem. Pełna szczegółowość dźwięku zapewnia przyjemniejsze wrażenia ze słuchania. Szybkie i samoczynne parowanie z oknem pop-up*. Bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earphones 2S współpracują z MIUI.

Po otwarciu etui ładującego, przy pierwszym połączeniu, samoczynnie pojawi się wyskakujące okno do parowania przez Bluetooth. Podłączanie jest przystępne i można sprawdzić stan naładowania zestawu słuchawkowego i etui ładującego.

szybkie, samoczynne parowanie momentalny dostęp do ulubionej muzyki. *Ta funkcja działa tylko z określonymi modelami smartfonów Mi i Redmi z zainstalowaną najnowszą wersją MIUI. Więcej modeli będzie obsługiwanych po aktualizacji oprogramowania.

Eliminacja szumów otoczenia dla przejrzyście czystych rozmów. Koniec zakłóceń. Podwójny mikrofon wykorzystuje zintegrowaną technologię redukcji szumów otoczenia, która zapewnia również rozpoznawanie głosu w wysokiej rozdzielczości i topową jakość połączeń.

Dźwięk wysokiej rozdzielczości LHDC Bluetooth. Technologia wysokiej jakości dźwięku LHDC Bluetooth osiąga niemal nadzwyczajną jakość dźwięku. Kodek Bluetooth LHDC. *Format LHDC jest obsługiwany tylko smartfonach zaopatrzonych w tę funkcję.

Inne Rankingi:  Słuchawki do gier z mikrofonem

automatyczna detekcja dzięki zastosowanym czujnikom optycznym. Wyjmij z ucha, muzyka samoczynnie się zatrzyma. Zaimplementowany czujnik podczerwieni w czasie rzeczywistym wykrywa czy aktualnie nosisz słuchawki.

Rozpoznaje kiedy je włożysz, a odtwarzanie samoczynnie zatrzyma się po ich usunięciu. Niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy słuchasz muzyki, nie przegapisz ani jednej nuty ani klatki. Kliknij dwukrotnie, by uzyskać dostęp do muzyki, rozmowy bądź asystenta głosowego.

Stuknij słuchawki, by sterować muzyką, rozmawiać, aktywować asystenta głosowego itp. Nietrudna obsługa choćby bez telefonu komórkowego. Połączenie przychodzące / rozłączenie Stuknij dwukrotnie słuchawki po którejkolwiek stronie Przywołaj asystenta głosowego Stuknij dwukrotnie słuchawki po lewej stronie Gra na dwie słuchawki / pauza Stuknij dwukrotnie słuchawki po prawej stronie Odtwarzanie jednym uchem / pauza Stuknij dwa razy w wybraną słuchawk...


☆ Sennheiser Momentum 3 TWS ☆

Sennheiser Momentum 3 TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser Momentum 3 TWS
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62e3f2d282fff082f92b798a
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser Momentum 3 TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:28 h;Czas pracy do:7 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):107 dB;Funkcje uzupełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:aplikacja Smart Control;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive;Kolor:grafitowy;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):MOMENTUM True Wireless 3;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:5;Pasmo przenoszenia góra:21000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:7 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:5,8 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...Najtańsze słuchawki true wireless – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek true wireless. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5125d95f82fff0e5500003e1
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i nieszablonowego stylu. Urządzenie cechuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki temu dźwięk jest w nad wyraz wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

na dodatek słuchawki mają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – nawet przy niskich stopniach głośności. W dodatku urządzenie posiada 1,22 metrowy kabel, dzięki któremu wykorzystywanie jest szczególnie komfortowe.


☆ Aukey EP-T21 ☆

Aukey EP-T21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Aukey
 • Nazwa produktu: Aukey EP-T21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63328c5582fff08ae8ce74f4
 • ID kategorii: 7967

☆ Aukey EP-T21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth AUKEY EP-T21S Pink True Wireless

 • Etui z powerbankiem
 • Move Compact II
 • Surround Sound 3D
 • dokładny wbudowany panel dotykowy
 • Wodoodpornóść IPX6
 • High Fidelity Audio - potężne 10 mm przetworniki dynamiczne zapewniają bogaty, czysty dźwięk. Technika mikrofonów MEMS z wyciszeniem szumów umożliwia wykonywanie wyraźnych połączeń.
 • Ultraszybkie połączenie - Po prostu otwórz etui ładujące, a słuchawki samoczynnie utworzą stabilne i skuteczne połączenie bezprzewodowe z telefonem (po pierwszym sparowaniu).
 • Model: EP-T21S Pink
 • Kolor: bladoróżowy
 • zastosowane technologie: True Wireless, Move Compact II, Surround Sound 3D, Bluetooth 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC
 • Bluetooth wersja: Bluetooth 5 (BT 5)
 • Wodoodporność: IPX6
 • Zakres pracy: do 10m
 • Impedancja: 32
 • Zakres częstotliwości: 20Hz - 20kHz
 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 94 dB SPL
 • zaimplementowane mikrofony: MEMS z systemem redukcji szumów otoczenia
 • Panel dotykowy zaimplementowany w słuchawkę
 • Obsługa jednej słuchawki: TAK (możliwość wykorzystywania tylko jednej słuchawki, aby np. Prowadzić rozmowy)
 • Asystent głosowy: TAK (starczy dotknąć słuchawkę 3 razy by aktywować asystenta głosowego z którego korzystasz)
 • Czas ładowania etui/ładowarki/powerbanka: 1.5h
 • Czas pracy: 30h (5h słuchawki + 25h etui/ładowarka)
 • ilość ładowań słuchawek z w pełni naładowanego etui: 5 razy
 • Diody LED sygnalizujące o stanie naładowania etui/ładowarki/powerbanka
 • rodzaj baterii w słuchawkach: Li-polymer (2x40mAh)
 • wariant baterii w etui/ładowarce: Li-polymer (450mAh)
 • Złącze ładowania etui: USB-C (prędkie złącze ładowania Fast charge)
 • Waga słuchawek: 9 g
 • Waga etui/ładowarki: 36 g
 • W pakiecie: Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Pink, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), przewód USB-C, instrukcja obsługi.


EAN: 5902666662699
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: EP-T21S Pink
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 94 dB
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Waga: 9 g
Akcesoria w pakiecie: Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Pink, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), przewód USB-C, instrukcja obsługi.
Pozostałe parametry: zastosowane technologie: True Wireless, Move Compact II, Surround Sound 3D, Bluetooth 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC Bluetooth wersja: Bluetooth 5 (BT 5) Wodoodporność: IPX6 zaimplementowane mikrofony: MEMS z systemem redukcji szumów otoczenia Panel dotykowy wbudowany w słuchawkę Obsługa jednej słuchawki: TAK (możliwość używania tylko jednej słuchawki, by np. Prowadzić rozmowy) Asystent głosowy: TAK (wystarczy dotknąć słuchawkę 3 razy by aktywować asystenta głosowego z którego korzystasz) Czas ładowania etui/ładowarki/powerbanka: 1.5h Czas pracy: 30h (5h słuchawki + 25h etui/ładowarka) ilość ładowań słuchawek z w pełni naładowanego etui: 5 razy Diody LED sygnalizujące o stanie naładowania etui/ładowarki/powerbanka wariant baterii w słuchawkach: Li-polymer (2x40mAh) typ baterii w etui/ładowarce: Li-polymer (450mAh) Złącze ładowania etui: USB-C (szybkie złącze ładowania Fast charge) Kolor: Bladoróżowy Waga słuchawek: 9 g Waga etui/ładowarki: 36 g

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką w trakcie spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

nowe słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do poprawnie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując wysmakowany i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi samoczynnie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o mnóstwo sporo więcej.

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi radować, zapominając o rozplątywaniu przewodów albo martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym poprzez najnowszą technikę.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc dokładniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S mają solidny i ulepszony układ Bluetooth 5.0, który proponuje szybsze i bardziej jednostajne połączenie aniżeli poprzednie wersje. Oznacza to, że dźwięk dotrze do Twoich uszu w genialnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki temu dotrze starannie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która powoduje, iż Mi True Wireless Earbuds 2S są świetnymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zniża poziom opóźnienia do minimum. Zapewnia to, że dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

szybkie parowanie i samoczynny detektor pauzy

ponadto sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki posiadają w dodatku sensor, który lokalizuje moment wyjęcia ich z ucha i samoczynnie wstrzymuje odtwarzanie.

praktyczna, kompaktowa i lekka kompozycja

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super komfortowe słuchawki douszne 2S, które możesz nosić poprzez mnóstwo godzin i nawet ich nie czuć. Zarys końcówek dousznych dopasowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu korzystnie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, iż nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

bez wątpienia gdyby trzeba było wykorzystać słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort podczas noszenia. Komfort podczas ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona podczas spaceru ulicą albo podczas przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który pozwala na rozpoczęcie lub wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a choćby rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

dostępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, żeby zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem podczas długich i pracowitych dni.

proponują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą pojemność, by zapewnić Twoim słuchawkom dodatkowe ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S starczy na 4 godziny.

producent

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

budowa słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

zaimplementowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

rodzaj baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

objętość baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

dodatkowe informacje

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

prędkie parowanie

samoczynnie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technika redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

dołączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, całkowicie uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany oraz innowacyjny procesor DSP perfekcyjny dźwięk.

automatyczne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, perfekcyjne dla miłośników słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży albo w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami i w trakcie ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 zaopatrzone są w szereg różnych właściwości, które na skutek czego przekładają się na maksymalną funkcjonalność i efektywność. Niezwykle łatwą i instynktowną obsługę zapewniają takie funkcje, jak pomiędzy innymi samoczynne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,rewelacyjnie zespolić się do ucha użytkownika. Mały wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, iż ich używanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody użytkowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego także użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieustannego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy otrzymują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki jednocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas stosowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? postępowe systemy i nowoczesne technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne, a także niezwykle czyste, jednostajne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych pozwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama konstrukcja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje genialną jakość dźwięków - głęboką, konkretną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki samoczynnie będą łączyć się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się scalić automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

stabilne połączenie i płynna transmisja danych

przejrzysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa postępowego interfejsu Bluetooth 5.0. To ponadto zasługa innowacyjnej technologii audio, zawartej w surowej konstrukcji słuchawek. Możesz cieszyć się nisko schodzącym basem i znakomitym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które niezwykle prawidłowe odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zastosowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne wykorzystywanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę użytkowania słuchawek od Xiaomi. Świetnie dostosowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są niezwykle lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dostosowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać choćby 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania na dodatek wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W rezultacie oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swym asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem do PS4

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej stabilne połączenie, zezwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. W dodatku w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki zapewniają do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest użycie nowej technice redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

zachwycająco czysty dźwięk

budowa słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem staranniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, powoduje to że dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i precyzyjnie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Ponadto nauszniki o różnorodnych wymiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i wygodne dobrani, dzięki temu słuchawki nie wypadają choćby w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co gwarantuje niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności wykorzystywania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana przez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą scalać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie poprzez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dobranie do wszelkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

rodzaj artykułu

Słuchawki bezprzewodowe

rodzaj słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zaimplementowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

wymiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dopełniające informacje

Bezpieczne i wygodne dostosowanie

przenośna i bezprzewodowa konstrukcja

pakiet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

krystalicznie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

samoczynne parowanie i samoczynne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

nieprzeciętny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * pozwala na stosowanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być stosowane poprzez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Odporność baterii zezwala na słuchanie muzyki przez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu w trakcie rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest wyekwipowana w dwa wbudowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technologię kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła podczas połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, choćby w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są wyekwipowane w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można wygodnie obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek, a także etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Żeby urządzenie mogło nawiązać samoczynne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu szybkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej lub prawej słuchawki, elastycznie przełączając się między trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha zapewnia bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a wykorzystywanie jednego ucha zagwarantuje większą swobodę.

obszerny dynamiczny przetwornik sprawia, że dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i szczegóły. Równocześnie obsługiwana jest technologia kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, zapewniając użytkownikom czysty dźwięk.

wygodna budowa półuszna zapewniająca bezpieczne dopasowanie

budowa w połowie douszna ściśle dopasowuje się do przewodu słuchowego, zapewniając pokaźniejszy komfort i stabilność we wnętrzu i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus upraszcza noszenie i widocznie obniża zmęczenie spowodowane długotrwałym wykorzystywaniem.

Dotknij, żeby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Nieskomplikowane sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

wyjątkowo czułe, objętościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. W trakcie słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji automatycznej pauzy z odtwarzaczem innej marki po wyjęciu słuchawek

cechy

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

kabel ładujący typu C.

Instrukcja obsługi


☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne ☆

Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611a72778e441a512ed5c9c3
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

go air sport są to genialnie słuchawki kieszonkowe z mocnym uderzeniem. Korzyści: go air sport zapewnia ponad 8 godzin odtwarzania w każdej słuchawce i ponad 24 dopełniające godziny z etui ładującego używaj jednej z wkładek dousznych niezależnie lub używaj obu razem.

zaimplementowany mikrofon mems zagwarantuje wyraźne połączenia. Starczy kilka dotknięć za pomocą czujników dotykowych, żeby wybrać preferowane brzmienie mniejsze aniżeli karta kredytowa, etui mieści się w kieszeni


☆ Hama Spirit Pocket ☆

Hama Spirit Pocket Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Spirit Pocket
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d1768e441afc683b3958
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Spirit Pocket - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki zapewniające przyjemność słuchania i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Nieszablonowa jakość dźwięku. Wyjątkowo lekkie słuchawki douszne: 4 g. Pewne i komfortowe trzymanie w uchu dzięki konstrukcji dousznej. Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza). Możliwość sterowania funkcjami smartfonu przy pomocy sterowania dotykowego (np. Odbieranie / wykonywanie / odrzucanie połączeń). Głośność można regulować przy pomocy asystentów głosowych. Czas odtwarzania muzyki: 6 godzin przy w pełni naładowanym komplecie słuchawkowym. Czas rozmów: 6 godzin przy w pełni naładowanym zestawie słuchawkowym. Dzięki ładowarce komplet słuchawkowy można naładować choćby 4-krotnie w trakcie podróży - dzięki zastosowanemu akumulatorowi bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania. Nieskomplikowana konfiguracja z samoczynną kontrolą zasilania i automatycznym parowaniem po otwarciu pudełka ładującego. Ładowarka z gniazdem USB-C. Objętość akumulatora w ładowarce jest wskazywana przez 4 diody LED....

☆ Philips TAT2206 ☆

Philips TAT2206 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAT2206
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b6439a82fff010c4d9c5a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAT2206 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Philips TAT2206BK/00
Słuchawki bezprzewodowe

zawsze gotowe do drogi
Czy jest coś bardziej funkcjonalnego niżeli bezprzewodowe słuchawki true wireless z etui z funkcją ładowania, które posiada się w kieszeni wąskich jeansów? Te odporne na zachlapania i pot słuchawki douszne znakomity dźwięk i do 18 godzin słuchania.
za każdym razem gotowe do drogi
 • Słuchawki douszne dokanałowe
 • wyjątkowo niepokaźne etui z funkcją ładowania
 • Stopień ochrony przed wodą IPX4
 • Do 18 godzin odtwarzania

Wodoodporność klasy IPX4 zagwarantuje wytrzymałość na zachlapanie i pot
Dzięki klasie wodoszczelności IPX4 i mocnym przetwornikom 6 mm te słuchawki rewelacyjny dźwięk w każdych warunkach pogodowych. Są w pełni niepodatne na zachlapanie wodą, dzięki temu nie musisz martwić się o działanie potu czy deszczu.
wyjątkowo niepokaźne etui z funkcją ładowania zapewnia do 12 godzin słuchania
Ruszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. Jedno ładowanie urządzenia w etui gwarantuje około 6 godzin słuchania i uzupełniające 12 godzin po całkowitym naładowaniu etui. Niedługie, 15-minutowe ładowanie gwarantuje godzinę słuchania. Pełne naładowanie etui przy użyciu przewodu USB-C trwa 2 godziny.
Pewne, wygodne dopasowanie do kształtu ucha
Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na uszy pełną wygodę. Wkładki douszne należycie przylegają do kanału słuchowego, zapewniając nieprzeciętną szczelność, która zniża hałas z zewnątrz. Dzięki konstrukcji przypominającej kij hokejowy każdy komponent douszny jest prawidłowo dostosowany.
realizowanie połączeń przy użyciu jednej słuchawki dousznej. Tryb mono
Prowadzisz dużo rozmów telefonicznych? Możesz dwukrotnie wydłużyć czas połączeń, korzystając z jednej słuchawki, podczas gdy druga się ładuje. Mikrofon jest automatycznie przypisywany do słuchawki dousznej, z której korzystasz, a gdy obecnie używana słuchawka douszna jest niemal rozładowana, po prostu zamień ją na drugą.
Zintegrowane części sterujące. Zastosowany mikrofon. Nieskomplikowane parowanie
elementy sterujące w słuchawkach umożliwiają wstrzymywanie odtwarzania, odbieranie połączeń, regulację głośności i budzenie asystenta głosowego telefonu. Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po włączeniu funkcji Bluetooth.
Akcesoria
przewód USB - kabel USB-C
Etui do ładowania
Nakładki douszne - 3 wymiary
Możliwości połączeń
Mikrofon - wbudowany mikrofon
Profile Bluetooth
 • A2DP
 • AVRCP
 • HSP
 • Format przesyłania strumieniowego: SBC
Wersja Bluetooth - 5.0
Maksymalny zasięg - Do 10 m
Udogodnienia
Zarządzanie połączeniami
 • Przełączanie między 2 połączeniami
 • Odbieranie/kończenie połączenia
 • Odrzucanie połączenia
oporność na wodę - IPX4
Wykończenie
odcień - Zielony
Sposób noszenia - Dokanałowe
Moc
typ baterii/akumulatora - Litowo-polimerowy
Akumulator (wielokrotne ładowanie) - Tak
Czas rozmów - 6+12 godz.
Czas odtwarzania muzyki - 6 +12 godz.
Czas ładowania - 2 godz.
Dźwięk
Pasmo przenoszenia - 20–20 000 Hz
Impedancja - 16 Ohm
Czułość - 101 dB (1 kHz)
Średnica głośnika - 6 mm
Maksymalna moc wejściowa - 5 mW

☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip ☆

Fresh 'n Rebel Twins Tip Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins Tip
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48d39f82fff008f97dffb4
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Twins Tip True Wireless. True Wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! Słuchawki Twins łączą się z urządzeniami poprzez Bluetooth, zezwalając radować się najwyższym stopniem wolności. Korzyści: Słuchawki Twins Tip transparentnie czysty i nieprzeciętnie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

idealnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki rewelacyjnemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami Twins Tip? Nie ma problemu – są wytrzymałe na pot! Etui ładujące pozwala na pięciokrotne pełne naładowanie słuchawek, za każdym razem na cztery godziny.

Daje to łącznie 24 godziny muzyki! Kontrolki we wnętrzu etui informują o poziomie akumulatora. Etui można naładować do pełna w godzinę ładowarką bezprzewodową (kompatybilną z technologią Qi). Nie masz takiej ładowarki? Użyj kabla USB-C z zestawu do szybkiego ładowania!

Cienkie etui ładujące ma zaokrąglone rogi i gładką powierzchnię, prosto można je wsunąć do kieszeni czy torby, a potem wysunąć. Obie słuchawki posiadają zaimplementowany mikrofon, więc można ich używać pojedynczo (lewej lub prawej) albo razem,cieszyć się dźwiękiem stereo.
Dzwonienie i słuchanie muzyki w dowolny sposób.

Słuchawki włączają się automatycznie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem. Elegancko i szybko! Sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się przez dotknięcie słuchawek.

dzięki temu nie trzeba choćby wyciągać telefonu z kieszeni czy torby! Słuchawki Twins Tip współpracują z Siri i Asystentem Google (w zależności od urządzenia). Można bezpiecznie wydawać im polecenia z wolnymi rękami!...Polecane słuchawki bezprzewodowe – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek bezprzewodowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek true wireless nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki true wireless w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *